О признании утратившим силу решения Абайского районного маслихата от 15 марта 2018 года № 28/315 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Абайского районного маслихата"
Решение Абайского районного маслихата Карагандинской области от 27 ноября 2025 года № 41/378. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 28 ноября 2025 года № 37503
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Абайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Абайского районного маслихата от 15 марта 2018 года № 28/315 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Абайского районного маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4673).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Абайского районного маслихата Д. Сакенов

"Абай аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау Әдістемесін бекіту туралы" Абай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 15 наурыздағы № 28/315 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Абай аудандық мәслихатының 2025 жылғы 27 қарашадағы № 41/378 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2025 жылғы 28 қарашада № 37503 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңның 27- бабына сәйкес, Абай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Абай аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау Әдістемесін бекіту туралы" Абай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 15 наурыздағы № 28/315 шешімінің күші жойылды деп танылсын (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4673 болып тіркелген).
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Абай аудандық мәслихатының төрағасы Д. Сакенов