О признании утратившим силу решения Темиртауского городского маслихата от 30 июня 2023 года № 6/7 "О понижении размера ставки налогов при применении специального налогового режима розничного налога в городе Темиртау"
Решение Темиртауского городского маслихата Карагандинской области от 19 декабря 2025 года № 38/7. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 22 декабря 2025 года № 37631
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2026.
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", маслихат города Темиртау РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Темиртауского городского маслихата от 30 июня 2023 года № 6/7 "О понижении размера ставки налогов при применении специального налогового режима розничного налога в городе Темиртау" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6466-09).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель городского маслихата А. Ломакин

"Теміртау қаласында бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде салық мөлшерлемесінің мөлшерін төмендету туралы" Теміртау қалалық мәслихатының 2018 жылғы 26 маусымдағы № 27/6 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Теміртау қалалық мәслихатының 2025 жылғы 19 желтоқсандағы № 38/7 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2025 жылғы 22 желтоқсанда № 37631 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі.
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Теміртау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Теміртау қаласында бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде салық мөлшерлемесінің мөлшерін төмендету туралы" Теміртау қалалық мәслихатының 2023 жылғы 30 маусымдағы № 6/7 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілері мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6466-09 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім 2026 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қалалық мәслихат төрағасы А. Ломакин