О внесении изменения в решение Карагандинского городского маслихата от 03 июля 2024 года № 165 "Об утверждении размера и Правил оказания жилищной помощи в городе Караганда"
Решение Карагандинского городского маслихата от 28 ноября 2025 года № 322. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 18 декабря 2025 года № 37602
Карагандинский городской маслихат РЕШИЛ:
1. В решение Карагандинского городского маслихата от 3 июля 2024 года № 165 "Об утверждении размера и Правил оказания жилищной помощи в городе Караганда" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6622-09) внести следующее изменение:
в Размере и Правилах оказания жилищной помощи в городе Караганда, утвержденных указанным решением:
пункт 4 изложить в следующей редакции:
"4. Жилищная помощь определяется как разница между суммой оплаты расходов на управление объектом кондоминиума и содержание общего имущества объекта кондоминиума, в том числе капитальный ремонт общего имущества объекта кондоминиума, потребление коммунальных услуг и услуг связи в части увеличения абонентской платы за телефон, подключенный к сети телекоммуникаций, пользование жилищем из государственного жилищного фонда и жилищем, арендованным местным исполнительным органом в частном жилищном фонде, и предельно допустимым уровнем расходов услугополучателей устанавливается к совокупному доходу семьи (гражданина) в размере 5 (пять) процентов.".
2. Государственному учреждению "Аппарат Карагандинского городского маслихата" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в государственном учреждении "Министерство юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Карагандинского городского маслихата после его официального опубликования.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Председатель А. Букенов

Қарағанды қалалық мәслихатының 2024 жылғы 03 шілдедегі № 165 "Қарағанды қаласында тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қарағанды қалалық мәслихатының 2025 жылғы 28 қарашадағы № 322 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2025 жылғы 18 желтоқсанда № 37602 болып тіркелді
Қарағанды қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарағанды қалалық мәслихатының 2024 жылғы 3 шілдедегі № 165 "Қарағанды қаласында тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен қағидаларын бекіту туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6622-09 болып тіркелген) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген Қарағанды қаласында тұрғын үй көмегін көрсету мөлшері мен қағидалары:
4- тармақ мынадай редакцияда мазмұндалсын:
"4. Тұрғын үй көмегі кондоминиум объектісін басқаруға және кондоминиум объектісінің ортақ мүлкін күтіп-ұстауға, оның ішінде кондоминиум объектісінің ортақ мүлкін күрделі жөндеуге, телекоммуникация желісіне қосылған телефон үшін абоненттік төлемақыны ұлғайту бөлігінде коммуналдық қызметтер мен байланыс қызметтерін тұтынуға, мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғын үйді және жергілікті тұрғын үй жалдаған тұрғын үйді пайдалануға арналған шығыстарды төлеу сомасы арасындағы айырма ретінде айқындалады жеке тұрғын үй қорындағы атқарушы орган, көрсетілетін қызметті алушылардың шығыстарының шекті жол берілетін деңгейі отбасының (азаматтың) жиынтық табысына 5 (бес) пайыз мөлшерінде белгіленеді.".
2. "Қарағанды қалалық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімнің "Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі" мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімді ресми жарияланғаннан кейін Қарағанды калалық мәслихатының интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Төраға А. Букенов