О признании утратившими силу некоторых решений Карагандинского областного маслихата
Решение Карагандинского областного маслихата от 20 ноября 2025 года № 337. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 25 ноября 2025 года № 37464
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Карагандинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Карагандинского областного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель областного маслихата Н. Кобжанов
Приложение к решению
Карагандинского
областного маслихата
от 20 ноября 2025 года
№ 337
Перечень утративших силу некоторых решений Карагандинского областного маслихата
1. Решение XLII сессии Карагандинского областного маслихата от 19 февраля 2016 года № 479 "О Правилах общего водопользования в Карагандинской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3707).
2. Решение VI сессии Карагандинского областного маслихата от 12 декабря 2016 года № 139 "О внесении изменений и дополнений в решение XLII сессии Карагандинского областного маслихата от 19 февраля 2016 года № 479 "О Правилах общего водопользования в Карагандинской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4090).
3. Решение XIII сессии Карагандинского областного маслихата от 12 декабря 2017 года № 265 "О внесении изменения и дополнения в решение XLII сессии Карагандинского областного маслихата от 19 февраля 2016 года № 479 "О Правилах общего водопользования в Карагандинской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4528).
4. Решение Карагандинского областного маслихата от 25 февраля 2021 года № 31 "О внесении изменения в решение XLII сессии Карагандинского областного маслихата от 19 февраля 2016 года № 479 "О Правилах общего водопользования в Карагандинской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6230).
5. Решение Карагандинского областного маслихата от 9 декабря 2021 года № 131 "О внесении изменения в решение Карагандинского областного маслихата от 19 февраля 2016 года № 479 "О Правилах общего водопользования в Карагандинской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 25690)
6. Решение Карагандинского областного маслихата от 21 сентября 2023 года № 90 "О внесении изменения в решение Карагандинского областного маслихата от 19 февраля 2016 года № 479 "О Правилах общего водопользования в Карагандинской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6488-09).

Қарағанды облыстық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облыстық мәслихатының 2025 жылғы 20 қарашадағы № 337 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2025 жылғы 25 қарашада № 37464 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Қарағанды облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Қарағанды облыстық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихат төрағасы Н. Кобжанов
Қарағанды облыстық
мәслихатының
2025 жылғы 20
қарашадағы
№ 337
шешіміне қосымша
Қарағанды облыстық мәслихатының күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. Қарағанды облыстық мәслихатының 2016 жылғы 19 ақпандағы XLII сессиясының № 479 "Қарағанды облысында ортақ су пайдаланудың қағидалары туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3707 болып тіркелген).
2. Қарағанды облыстық мәслихатының 2016 жылғы 12 желтоқсандағы VI сессиясының № 139 "Қарағанды облысында ортақ су пайдаланудың қағидалары туралы "Қарағанды облыстық мәслихатының 2016 жылғы 19 ақпандағы XLII сессиясының № 479 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4090 болып тіркелген).
3. Қарағанды облыстық мәслихатының 2017 жылғы 12 желтоқсандағы ХIII сессиясының № 265 "Қарағанды облыстық мәслихатының XLII сессиясының 2016 жылғы 19 ақпандағы № 479 "Қарағанды облысында ортақ су пайдаланудың қағидалары туралы шешіміне өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4528 болып тіркелген).
4. Қарағанды облыстық мәслихатының 2021 жылғы 25 ақпандағы № 31 "Қарағанды облыстық мәслихатының 2016 жылғы 19 ақпандағы XLIІ сессиясының № 479 "Қарағанды облысында ортақ су пайдаланудың қағидалары туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6230 болып тіркелген).
5. Қарағанды облыстық мәслихатының 2021 жылғы 9 желтоқсандағы №131 "Қарағанды облыстық мәслихатының 2016 жылғы 19 ақпандағы № 479 "Қарағанды облысында жалпы су пайдалану қағидалары туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 25690 болып тіркелген).
6. Қарағанды облыстық мәслихатының 2023 жылғы 21 қыркүйектегі № 90 "Қарағанды облыстық мәслихатының 2016 жылғы 19 ақпандағы № 479 "Қарағанды облысында ортақ су пайдаланудың қағидалары туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6488-09 болып тіркелген).