О внесении изменений в решение акима Панфиловского района от 29 октября 2022 года № 502 "Об образовании избирательных участков в Панфиловском районе"
Решение акима Панфиловского района области Жетісу от 29 мая 2025 года № 05-02. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Жетісу 30 мая 2025 года № 316-19
Аким Панфиловского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Панфиловского района от 29 октября 2022 года № 502 "Об образовании избирательных участков в Панфиловском районе" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 176617) следующее изменение:
приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима Панфиловского района.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Панфиловского района М. Сағымбек
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Панфиловской районной территориальной избирательной комиссии К. Нуралинова
Приложение к решению
акимата Панфиловского района
от 29 мая 2025 года № 05-02
Избирательные участки Панфиловского района
Избирательный участок № 269
Место нахождения: Баскунчинский сельский округ, село Алмалы, улица Елтинды батыра, 56, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени Елтинды батыра" государственного учреждения "Отдел образования по Панфиловскому району Управления образования по области Жетісу".
Границы: село Алмалы.
Избирательный участок № 270
Место нахождения: Баскунчинский сельский округ, село Баскунчи, улица Карабалаева, 89, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени Крылова" государственного учреждения "Отдел образования по Панфиловскому району Управления образования по области Жетісу".
Границы: село Баскунчи.
Избирательный участок № 271
Место нахождения: сельский округ Атамекен, село Атамекен, улица Желтоксан, 65, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени А. Розыбакиева" государственного учреждения "Отдел образования по Панфиловскому району Управления образования по области Жетісу".
Границы: село Атамекен, улицы Уалиханова, Лутпулла, Сейфуллина, Мусаева, Бейбитшилик, Жамбыла, улица Райымбека, 47, 49, 51, 51а, 53, 55, 57, 59, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 68, 70, 72, 74, 76, улица Желтоқсан, 63, 65, 67, 69, 69а, 71, 73, 73а, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 82/1, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 88а, 90, 92, 94, 96а, 98, 100, 102, 104, улица Мухамади, 6а, 8, 10, 12, 13, 13/1, 13/3, 13б, 14, 15, 17, 17а, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 29а, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, улица Искандерова, 40, 41, 42, 42а, 42б, 42в, 42д, 43, 44, 45, 46, 47, 48, улица Хамраева, 13, 15, 17, 19/1, 21, 26, 26а, 28, 28а, 30, 30а, 32, 34, 36, 38.
Избирательный участок № 272
Место нахождения: сельский округ Атамекен, село Атамекен, улица Желтоксан, 65, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени А. Розыбакиева" государственного учреждения "Отдел образования по Панфиловскому району Управления образования по области Жетісу".

"Панфилов ауданы әкімінің 2022 жылғы 29 желтоқсандағы "Панфилов ауданында сайлау учаскелерін құру туралы" № 502 шешіміне өзгеріс енгізу туралы"
Жетісу облысы Панфилов аудан әкімінің 2025 жылғы 29 мамырдағы № 05-02 шешімі. Жетісу облысы Әділет департаментінде 2025 жылы 30 мамырда № 316-19 болып тіркелді
Панфилов ауданының әкімі ШЕШТІ:
1. Панфилов ауданы әкімінің 2022 жылғы 29 желтоқсандағы "Панфилов ауданында сайлау учаскелерін құру туралы" № 502 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 176617 тіркелген) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Панфилов ауданы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Панфилов ауданының әкімі М. Сағымбек
"КЕЛІСІЛДІ"
Панфилов аудандық аумақтық сайлау комиссиясының
төрағасы К. Нұралинова
Панфилов ауданы әкімдігінің
2025 жылғы 29 мамырдағы
№ 05-02
шешіміне қосымша
Панфилов ауданының сайлау учаскелері
№ 269 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Басқұншы ауылдық округі, Алмалы ауылы, Елтінді батыр көшесі, 56, "Жетісу облысы білім басқармасының Панфилов ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Елтінді батыр атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Алмалы ауылы.
№ 270 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Басқұншы ауылдық округі, Басқұншы ауылы, Қарабалаев көшесі, 89, "Жетісу облысы білім басқармасының Панфилов ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Крылов атындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
№ 271 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Атамекен ауылдық округі, Атамекен ауылы, Желтоқсан көшесі көшесі, 65, "Жетісу облысы білім басқармасының Панфилов ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "А. Розыбакиев атындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Атамекен ауылы, Уәлиханов, Лутпулла, Сейфуллин, Мусаев, Бейбітшілік, Жамбыл көшелері, Райымбек көшесі, 47, 49, 51, 51а, 53, 55, 57, 59, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 68, 70, 72, 74, 76, Желтоқсан көшесі, 63, 65, 67, 69, 69а, 71, 73, 73а, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 82/1, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 88а, 90, 92, 94, 96а, 98, 100, 102, 104, Мухамади көшесі, 6а, 8, 10, 12, 13, 13/1, 13/3, 13б, 14, 15, 17, 17а, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 29а, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, Искандеров көшесі, 40, 41, 42, 42а, 42б, 42в, 42д, 43, 44, 45, 46, 47, 48, Хамраев көшесі, 13, 15, 17, 19/1, 21, 26, 26а, 28, 28а, 30, 30а, 32, 34, 36, 38.
№ 272 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Атамекен ауылдық округі, Атамекен ауылы, Желтоқсан көшесі, 65, "Жетісу облысы білім басқармасының Панфилов ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "А. Розыбакиев атындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.

Границы: село Атамекен, улицы Коншибаева, Маметовой, Машурова, Абая, Белалова, И.Ахун, 1-ая улица, 2-ая улица, 3-я улица, 4-ая улица, 5-ая улица, 6-ая улица, 7-ая улица, 8-ая улица, 9-ая улица, 10-ая улица, 12-ая улица, улица Хамраева, 1, 1а, 1б, 2, 2а, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18а, 20, 20а, 22, 24, 24/1, улица Искандерова, 1, 1/1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11/1, 11/2, 12, 14, 15, 15/1, 16, 17, 17а, 18, 19, 19а, 19б, 20, 21, 22, 23, 24, 24а, 25, 25а, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 39/1, улица Мухамади, 1, 2, 3, 4, 4/1, 4/2, 5, 6, 7, 9, 11, улица Желтоксан, 1, 1а, 1б, 1в, 1г, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8а, 9, 9б, 10, 10/1, 11, 11/1, 11а, 12, 13, 14, 15/2, 15а, 18, 18/1, 19, 19б, 19в, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26а, 27, 28, 28а, 29, 30, 30/1, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 36а, 37, 38, 38а, 39, 39в, 40/1, 40а, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 54а, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, улица Райымбека, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46а, 46б, 48, 50, 50а, 52, 54, 56, 58, 60.
Избирательный участок № 273
Место нахождения: сельский округ Атамекен, село Атамекен, жилой массив 1, улица 8, здание 4, коммунальное государственное учреждение "Пиджимская средняя школа" государственного учреждения "Отдел образования по Панфиловскому району Управления образования по области Жетісу".
Границы: жилой массив на юго-восточной части села Атамекен, станция "Алтынколь".
Избирательный участок № 274
Место нахождения: сельский округ Атамекен, село Ынтымак, улица Алтынсарина, 41/3, коммунальное государственное учреждение "Нижне Пиджимская средняя школа с дошкольным мини центром" государственного учреждения "Отдел образования по Панфиловскому району Управления образования по области Жетісу".
Границы: село Ынтымак.
Избирательный участок № 275
Место нахождения: сельский округ Атамекен, село Ават, улица Саттарова, 3, коммунальное государственное учреждение "Аватская средняя школа с дошкольным мини центром" государственного учреждения "Отдел образования по Панфиловскому району Управления образования по области Жетісу".
Границы: село Ават.
Избирательный участок № 276
Место нахождения: сельский округ Атамекен, село Коргас, улица Мектеп, 38, коммунальное государственное учреждение "Коргасская средняя школа с дошкольным мини центром" государственного учреждения "Отдел образования по Панфиловскому району Управления образования по области Жетісу".
Границы: село Коргас.
Избирательный участок № 277

Шекаралары: Атамекен ауылы, Көншібаев, Маметова, Машуров, Абай, Белалов, И.Ахун көшелері, 1-ші көше, 2-ші көше, 3-ші көше, 4-ші көше, 5-ші көше, 6-шы көше, 7-ші көше, 8-ші көше, 9-шы көше, 10-шы көше, 12-ші көше, Хамраев көшесі, 1, 1а, 1б, 2, 2а, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18а, 20, 20а, 22, 24, 24/1, Искандеров көшесі, 1, 1/1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11/1, 11/2, 12, 14, 15, 15/1, 16, 17, 17а, 18, 19, 19а, 19б, 20, 21, 22, 23, 24, 24а, 25, 25а, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 39/1, Мухамади көшесі, 1, 2, 3, 4, 4/1, 4/2, 5, 6, 7, 9, 11, Желтоқсан көшесі, 1, 1а, 1б, 1в, 1г, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8а, 9, 9б, 10, 10/1, 11, 11/1, 11а, 12, 13, 14, 15/2, 15а, 18, 18/1, 19, 19б, 19в, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26а, 27, 28, 28а, 29, 30, 30/1, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 36а, 37, 38, 38а, 39, 39в, 40/1, 40а, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 54а, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, Райымбек көшесі, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46а, 46б, 48, 50, 50а, 52, 54, 56, 58, 60.
№ 273 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Атамекен ауылдық округі, Атамекен ауылы, 1 тұрғын үй алабы, 8 көшесі, 4 ғимарат, "Жетісу облысы білім басқармасының Панфилов ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Пенжім орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Атамекен ауылының оңтүстік шығыс бөлігіндегі тұрғын алабы, "Алтынкөл" станциясы.
№ 274 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Атамекен ауылдық округі, Ынтымақ ауылы, Алтынсарин көшесі, 41/3, "Жетісу облысы білім басқармасының Панфилов ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Төменгі Пенжім орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Ынтымақ ауылы.
№ 275 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Атамекен ауылдық округі, Ават ауылы, Саттаров көшесі, 3, "Жетісу облысы білім басқармасының Панфилов ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ават орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Ават ауылы.
№ 276 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Атамекен ауылдық округі, Қорғас ауылы, Мектеп көшесі, 38, "Жетісу облысы білім басқармасының Панфилов ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Қорғас орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Қорғас ауылы.
№ 277 сайлау учаскесі

Место нахождения: Бирликский сельский округ, село Алтыуй, улица Желтоксан, 23, коммунальное государственное учреждение "Детско-юношеская спортивная школа № 1 Панфиловского района" государственного учреждения "Управление физической культуры и спорта области Жетісу".
Границы: село Алтыуй, улицы Атиева, Абая, Байысбекова, Жансугурова, Исламова, Аль-Фараби, Молдагуловой, Желтоксан, улица Сейфуллина, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 13, улица Алтыуйская, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 40, 42, 44, участок "Откорм".
Избирательный участок № 278
Место нахождения: Бирликский сельский округ, село Алтыуй, улица Кастеева, 3, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени А. Кастеева с дошкольным мини центром" государственного учреждения "Отдел образования по Панфиловскому району Управления образования по области Жетісу".
Границы: село Алтыуй, улицы Уалиханова, Макатаева, Розыбакиева, Айманова, Зия Самади, Маметовой, Бигельдинова, Ходжамьярова, Кастеева, Амангельды, Достык, Имярова, улица Сейфуллина, 8, 10, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, улица Алтыуйская, 37, 39, 41, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71,72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93.
Избирательный участок № 279
Место нахождения: Бирликский сельский округ, село Надек, улица Ходжамьярова, 14/1, коммунальное государственное учреждение "Надекская средняя школа" государственного учреждения "Отдел образования по Панфиловскому району Управления образования по области Жетісу".
Границы: село Надек.
Избирательный участок № 280
Место нахождения: Бирликский сельский округ, село Шижин, улица А.Кастеева, 12, коммунальное государственное учреждение "Шежинская средняя школа" государственного учреждения "Отдел образования по Панфиловскому району Управления образования по области Жетісу".
Границы: село Шижин.
Избирательный участок № 281
Место нахождения: Чулакайский сельский округ, село Чулакай, улица Мектеп, 10, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени Ж. Бусакова с дошкольным мини центром" государственного учреждения "Отдел образования по Панфиловскому району Управления образования по области Жетісу".
Границы: село Чулакай, улицы Осек, Жамбыл, Ниязовой, Юлдашева, улица Шамиевой, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 70, 72, улица Чулакай, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, улица Мектеп, 1, 3, 5, участки "Хутор", "Откорм".
Избирательный участок № 282
Место нахождения: Чулакайский сельский округ, село Чулакай, улица Мектеп, 10, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени Ж. Бусакова с дошкольным мини центром" государственного учреждения "Отдел образования по Панфиловскому району Управления образования по области Жетісу".

Орналасқан жері: Бірлік ауылдық округі, Алтыүй ауылы, Желтоқсан көшесі, 23, "Жетісу облысының дене шынықтыру және спорт басқармасы" мемлекеттік мекемесінің "Панфилов ауданының № 1 балалар мен жасөспірімдер спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Алтыүй ауылы, Әтиев, Абай, Байысбеков, Жансүгіров, Исламов, Әл-Фараби, Молдағұлова, Желтоқсан көшелері, Сейфуллин көшесі, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 13, Алтыүй көшесі, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 40, 42, 44, "Откорм" учаскесі.
№ 278 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Бірлік ауылдық округі, Алтыүй ауылы, Қастеев көшесі, 3, "Жетісу облысы білім басқармасының Панфилов ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ә. Қастеев атындағы орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Алтыүй ауылы, Уәлиханов, Мақатаев, Розыбакиев, Айманов, Зия Самади, Маметова, Бигелдинов, Ходжамьяров, Қастеев, Амангелді, Достық, Имяров көшелері, Сейфуллин көшесі, 8, 10, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, Алтыүй көшесі, 37, 39, 41, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93.
№ 279 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Бірлік ауылдық округі, Надек ауылы, Ходжамьяров көшесі, 14/1, "Жетісу облысы білім басқармасының Панфилов ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Надек орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Надек ауылы.
№ 280 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Бірлік ауылдық округі, Шежін ауылы, Әбілхан Қастеев көшесі, 12, "Жетісу облысы білім басқармасының Панфилов ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Шежін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Шежін ауылы.
№ 281 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Шолақай ауылдық округі, Шолақай ауылы, Мектеп көшесі, 10, "Жетісу облысы білім басқармасының Панфилов ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ж. Бусаков атындағы орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Шолақай ауылы, Өсек, Жамбыл, Ниязов, Юлдашев көшелері, Шамиев көшесі, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 70, 72, Шолақай көшесі, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, Мектеп көшелері, 1, 3, 5, "Хутор", "Откорм" учаскелері.
№ 282 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Шолақай ауылдық округі, Шолақай ауылы, Мектеп көшесі, 10, "Жетісу облысы білім басқармасының Панфилов ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ж. Бусаков атындағы орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.

Границы: село Чулакай, улицы Батырханова, Арустен, улица Шамиевой, 69, 71, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 96, 98, 100, 102, 104/1, улица Чулакай, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, улица Мектеп, 2, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 1-ая улица, 2-ая улица, 3-ья улица, 4-ая улица, 5-ая улица, 6-ая улица, 7-ая улица, 8-ая улица, село Жидели.
Избирательный участок № 283
Место нахождения: Чулакайский сельский округ, село Диханкайрат, улица Азимбаева, 53, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа села Дихан-Кайрат" государственного учреждения "Отдел образования по Панфиловскому району Управления образования по области Жетісу".
Границы: село Диханкайрат.
Избирательный участок № 284
Место нахождения: Улкеншыганский сельский округ, село Улкен Шыган, улица Жибек жолы, 47/2, коммунальное государственное учреждение "Улкеншыганская средняя школа" государственного учреждения "Отдел образования по Панфиловскому району Управления образования по области Жетісу".
Границы: село Улкен Шыган, улицы 8 Марта, Тумакбаева, Розыбакиева, Жамбыла, Мухамади, Курбанова, Момышулы, Халилова, Ынтымак, Береке, Байтерек, улица Сатай батыра, 2, 4, 6, 8, 8а 12а, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34а, 36, 38, 40, 44, 46, 48, 52а, 54, 58/1, 66, 68, 70, 72, 74, 78, 82, 84, улица Маметовой, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28/1, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, улица Музаппаровой, 35, 37, 39, 41, 45, 47, 49, 51, 53, 55, улица Жибек жолы, 27, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 55/1, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 65/1, 65/2, 65/3, улица Абая, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 41, 42, улица Алтынсарина, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41а, 42, 43, 44, 44а, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, улица Мунайтпасова, 27, 28, 29, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62.
Избирательный участок № 285
Место нахождения: Улкеншыганский сельский округ, село Улкен Шыган, улица Жибек жолы, 47/2, коммунальное государственное учреждение "Улкеншыганская средняя школа" государственного учреждения "Отдел образования по Панфиловскому району Управления образования по области Жетісу".
Границы: село Улкен Шыган, улицы Аубакирова, Болек батыра, Макатаева, Уалиханова, Сейфуллина, Бейбитшилик, Сатбаева, Жастар, улица Абая, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, улица Мунайтпасова, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, улица Сатай батыра, 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 35а, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, улица Маметовой, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, улица Музапаровой, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, улица Жибек жолы, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, улица Алтынсарина, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32.
Избирательный участок № 286
Место нахождения: Улкеншыганский сельский округ, село Киши Шыган, улица Бегимбетова, 59 А, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа Кишишиган с дошкольным мини центром" государственного учреждения "Отдел образования по Панфиловскому району Управления образования по области Жетісу".
Границы: село Киши Шыган.
Избирательный участок № 287
Место нахождения: Улкеншыганский сельский округ, село Кырыккудык, улица Багай батыра, 31, коммунальное государственное учреждение "Жаркентская средняя школа" государственного учреждения "Отдел образования по Панфиловскому району Управления образования по области Жетісу".
Границы: село Кырыккудык.
Избирательный участок № 288
Место нахождения: Улкеншыганский сельский округ, село Аккент, улица Аккентская, 2, коммунальное государственное учреждение "Аккентская начальная школа" государственного учреждения "Отдел образования по Панфиловскому району Управления образования по области Жетісу".
Границы: село Аккент.
Избирательный участок № 289
Место нахождения: Талдинский сельский округ, село Талды, улица Пащенко, 57, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени Д. Ракышулы с дошкольным мини центром" государственного учреждения "Отдел образования по Панфиловскому району Управления образования по области Жетісу".
Границы: село Талды.
Избирательный участок № 290
Место нахождения: город Жаркент, улица Момышулы, 11, коммунальное государственное учреждение "Нагарашинская средняя школа" государственного учреждения "Отдел образования по Панфиловскому району Управления образования по области Жетісу".

Шекаралары: Шолақай ауылы, Батырханов, Арөстең көшелері, Шамиева көшесі, 69, 71, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 96, 98, 100, 102, 104/1, Шолақай көшесі, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, Мектеп көшесі, 2, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 1-ші көше, 2-ші көше, 3-ші көше, 4-ші көше, 5-ші көше, 6-шы көше, 7-ші көше, 8-ші көше, Жиделі ауылы.
№ 283 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Шолақай ауылдық округі, Диқанқайрат ауылы, Әзімбаев көшесі, 53, "Жетісу облысы білім басқармасының Панфилов ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Дихан-Қайрат ауылындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Диқанқайрат ауылы.
№ 284 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Үлкеншыған ауылдық округі, Үлкен Шыған ауылы, Жібек жолы көшесі, 47/2, "Жетісу облысы білім басқармасының Панфилов ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Үлкеншыған орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Үлкен Шыған ауылы, 8 Март, Тұмақбаев, Розыбакиев, Жамбыл, Мухамади, Курбанов, Момышұлы, Халилов, Ынтымақ, Береке, Бәйтерек көшелері, Сатай батыр көшесі, 2, 4, 6, 8, 8а 12а, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34а, 36, 38, 40, 44, 46, 48, 52а, 54, 58/1, 66, 68, 70, 72, 74, 78, 82, 84, Маметова көшесі, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28/1, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, Мұзапарова көшесі, 35, 37, 39, 41, 45, 47, 49, 51, 53, 55, Жібек жолы көшесі, 27, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 55/1, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 65/1, 65/2, 65/3, Абай көшесі, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 41, 42, Алтынсарин көшесі, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41а, 42, 43, 44, 44а, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, Мұңайтпасов көшесі, 27, 28, 29, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62.
№ 285 сайлау уческесі.
Орналасқан жері: Үлкеншыған ауылдық округі, Үлкен Шыған ауылы, Жібек жолы көшесі, 47/2, "Жетісу облысы білім басқармасының Панфилов ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Үлкеншыған орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Үлкен Шыған ауылы, Әубәкіров, Бөлек батыр, Мақатаев, Уәлиханов, Сейфуллин, Бейбітшілік, Сәтбаев, Жастар көшелері, Абай көшесі, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, Мұңайтпасов көшесі, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, Сатай батыр көшесі, 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 35а, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, Маметова көшесі, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, Мұзапарова көшесі, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, Жібек жолы көшесі, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, Алтынсарин көшесі, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32.
№ 286 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Үлкеншыған ауылдық округі, Кіші Шыған ауылы, Бегімбетов көшесі, 59 А, "Жетісу облысы білім басқармасының Панфилов ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Кішішыған орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Кіші Шыған ауылы.
№ 287 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Үлкеншыған ауылдық округі, Қырыққұдық ауылы, Бағай батыр көшесі, 31, "Жетісу облысы білім басқармасының Панфилов ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Жаркент орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Қырыққұдық ауылы.
№ 288 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Үлкеншыған ауылдық округі, Ақкент ауылы, Ақкент көшесі, 2, "Жетісу облысы білім басқармасының Панфилов ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ақкент бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Ақкент ауылы.
№ 289 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Талды ауылдық округі, Талды ауылы, Пащенко көшесі, 57, "Жетісу облысы білім басқармасының Панфилов ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Д. Рақышұлы атындағы орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Талды ауылы.
№ 290 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Жаркент қаласы, Момышұлы көшесі, 11, "Жетісу облысы білім басқармасының Панфилов ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Нағарашы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.

Границы: 1-ая улица, 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 47, 4, 6, 8, 10, 12а, 14, 16, 2-ая улица, 1, 3, 5, 7, 9, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 4-ая улица, 1, 3, 5, 2, 4, 6, 5-ая улица, 1, 3, 2, 4, 4/1, 6-ая улица, 6, 8, 10, улица Абая, 1, 1а, 3, 5, 5а, 5б, 7, 9, 9а, 11, 11а, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 75, 2, 4, 6, 6а, 8, 10, 10а, 10б, 12, 12а, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 48, 50, 52, 54, 56, 56б, улица Момышулы, 1, 3, 5, 7, 7а, 9, 11, 11а, 13, 15, 15а, 17, 19, 19а, 21, 23, 25, 25а, 27, 29, 29а, 31, 31а, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 2, 4, 6, 6/1, 6а, 8, 8а, 12, 14, 20, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, улица Бейбитшилик, 1, 1/1, 3, 3/1, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 15а, 17, 17/2, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 2, 2а, 2б, 2в, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 32, 40, улица Болек батыра, 1, 3, 5, 2, 2/2, 4, 6, 8, улица Жамбыла, 1, 3, 3/1, 3/2, 3/3, 3/5, 5, 5а, 5б, 7, 9, 9/1, 9/2, 9а, 11, 13, 15, 17, 19, 23, 93, 101, 2, 2/3, 2/6, 2/7,2/13, 2/14, 2/16, 4, 6, 8, 8а, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, улица Кабанбай батыра, 1, 1/1, 3, 5, 7, 9, 9а, 11, 13, 15, 17, 17а, 19, 21, 23, 23а, 25, 25а, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 37а, 39, 41, 43, 2, 2а, 4, 6, 6а, 8, 8/1, 8а,10, 12, 14, 16, 18, 20, 20а, 22, 22а, 24, 26, 26а, 28, 30, 30а, 32, 34, 34а, 34б, 36, 38, 40, 42, 70, 70а, улица М.Маметовой, 1, 1/2, 1/6, 1б, 3, 3а, 3б, 5, 5а, 5б, 7, 9, 11, 13, 15, 15а, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 31а, 31б, 35, 37, 39, 2, 4, 6, 6а, 8, 10, 12, 12/1, 14, 16, 18, 18а, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, улица М.Ауезова, 1, 3, 5, 7, 9, 2, 4, 6, 8, 8а, 10, улица Новостройка, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 10, 12, 14, 16, 18, 20, улица Нуржеке батыра, 1, 3, 5, 7, 9, 9а, 9б, 9в, 11, 13, 15, 17, 19, 2, 4, 6, 8, 8а, 8б, 8в, 8г, 8д, 10, 10а, 12, 14, 15а, улица Пащенко, 1, 1а, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 15/1, 15а, 17, 19, 19а, 19б, 21, 23, 23а, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 2, 4, 6, 6а, 8, 10, 12, 12а, 14, 16, 16а, 16б, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 30а, 32, 34, 36, улица Райымбека, 1, 1А, 5, 5а, 7, 9, 11, 2, 2/1, 2а, 4, 4а, 6, 8, 10, 10/1, улица Шойнак батыра, 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 23, 2, 2а, 4, 6, 8, улица Уалиханова, 1, 1/1, 3, 3а, 5, 5/1, 5а, 7, 9, 9а, 11, 11/1, 13, 15, 15а, 17, 19, 21, 21а, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 51, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 22/1, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 49, 50, 52.
Избирательный участок № 291
Место нахождения: Талдинский сельский округ, село Енбекши, улица Сыпатаева, 27 коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени Е. Сыпатаева с дошкольным мини центром" государственного учреждения "Отдел образования по Панфиловскому району Управления образования по области Жетісу".
Границы: село Енбекши.
Избирательный участок № 292
Место нахождения: Сарыбельский сельский округ, село Сарыбель, улица Кобикова, 35, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени Х. Кобикова с дошкольным мини центром" государственного учреждения "Отдел образования по Панфиловскому району Управления образования по области Жетісу".
Границы: село Сарыбель.
Избирательный участок № 293
Место нахождения: Сарыбельский сельский округ, село Садыр, улица Тохтамова, 45, коммунальное государственное учреждение "Садырская средняя школа" государственного учреждения "Отдел образования по Панфиловскому району Управления образования по области Жетісу".
Границы: село Садыр.
Избирательный участок № 294
Место нахождения: Сарыбельский сельский округ, село Турпан, улица Уалиханова, 5, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени Сатай батыра" государственного учреждения "Отдел образования по Панфиловскому району Управления образования по области Жетісу".
Границы: село Турпан.
Избирательный участок № 295
Место нахождения: Ушаральский сельский округ, село Ушарал, улица Жокинбаева, 81, филиал № 1 "Дом культуры села Ушарал" государственного коммунального казенного предприятия "Районный дом культуры акимата Панфиловского района".
Границы: село Ушарал, улицы Абая, Жокинбаева, Шойынбаева, Тышканбаева, Байгутиева, Ракышева, Момышулы.
Избирательный участок № 296
Место нахождения: Ушаральский сельский округ, село Ушарал, улица Кожбанбет би, 1, коммунальное государственное учреждение "Ушаралская средняя школа с дошкольным мини центром" государственного учреждения "Отдел образования по Панфиловскому району Управления образования по области Жетісу".
Границы: село Ушарал, улицы Асановой, Ауэзова, 60-летие колхоза Ушарал, Хажиева, Шойнак батыра, Кожбанбет би, Жамбыла.
Избирательный участок № 297
Место нахождения: Ушаральский сельский округ, село Акарал, улица Асановой, 4, коммунальное государственное учреждение "Акаральская начальная школа" государственного учреждения "Отдел образования по Панфиловскому району Управления образования по области Жетісу".
Границы: села Акарал, Кызылжиде.
Избирательный участок № 298
Место нахождения: Коктальский сельский округ, село Коктал, улица Курмангазы, 30, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени Абая" государственного учреждения "Отдел образования по Панфиловскому району Управления образования по области Жетісу".

Шекаралары: 1-ші көше, 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 47, 4, 6, 8, 10, 12а, 14, 16, 2-ші көше, 1, 3, 5, 7, 9, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 4-ші көше, 1, 3, 5, 2, 4, 6, 5-ші көше, 1, 3, 2, 4, 4/1, 6-ші көше, 6, 8, 10, Абай көшесі, 1, 1а, 3, 5, 5а, 5Б, 7, 9, 9а, 11, 11а, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 75, 2, 4, 6, 6а, 8, 10, 10а, 10б, 12, 12а, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 48, 50, 52, 54, 56, 56б. Момышұлы көшесі, 1, 3, 5, 7, 7а, 9, 11, 11а, 13, 15, 15а, 17, 19, 19а, 21, 23, 25, 25а, 27, 29, 29а, 31, 31а, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 2, 4, 6, 6/1, 6а, 8, 8а, 12, 14, 20, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, Бейбітшілік көшесі, 1, 1/1, 3, 3/1, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 15а, 17, 17/2, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 2, 2а, 2б, 2в, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 32, 40, Бөлек батыр көшесі, 1, 3, 5, 2, 2/2, 4, 6, 8, Жамбыл көшесі, 1, 3, 3/1, 3/2, 3/3, 3/5, 5, 5а, 5б, 7, 9, 9/1, 9/2, 9а, 11, 13, 15, 17, 19, 23, 93, 101, 2, 2/3, 2/6, 2/7,2/13, 2/14, 2/16, 4, 6, 8, 8а, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, Қабанбай батыр көшесі, 1, 1/1, 3, 5, 7, 9, 9а, 11, 13, 15, 17, 17а, 19, 21, 23, 23а, 25, 25а, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 37а, 39, 41, 43, 2, 2а, 4, 6, 6а, 8, 8/1, 8а,10, 12, 14, 16, 18, 20, 20а, 22, 22а, 24, 26, 26а, 28, 30, 30А, 32, 34, 34а, 34б, 36, 38, 40, 42, 70, 70а, М.Мәметова көшесі, 1, 1/2, 1/6, 1б, 3, 3а, 3б, 5, 5а, 5б, 7, 9, 11, 13, 15, 15а, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 31а, 31б, 35, 37, 39, 2, 4, 6, 6а, 8, 10, 12, 12/1, 14, 16, 18, 18а, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, М.Әуезов көшесі, 1, 3, 5, 7, 9, 2, 4, 6, 8, 8а, 10, Жаңақұрылыс көшесі, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 10, 12, 14, 16, 18, 20, Нұржеке батыр көшесі, 1, 3, 5, 7, 9, 9а, 9б, 9в, 11, 13, 15, 17, 19, 2, 4, 6, 8, 8а, 8б, 8в, 8г, 8д, 10, 10а, 12, 14, 15а, Пащенко көшесі, 1, 1а, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 15/1, 15а, 17, 19, 19а, 19б, 21, 23, 23а, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 2, 4, 6, 6а, 8, 10, 12, 12а, 14, 16, 16а, 16б, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 30а, 32, 34, 36, Райымбек көшесі, 1, 1а, 5, 5а, 7, 9, 11, 2, 2/1, 2а, 4, 4а, 6, 8, 10, 10/1, Шойнақ батыр көшесі, 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 23, 2, 2а, 4, 6, 8, Уәлиханов көшесі, 1, 1/1, 3, 3а, 5, 5/1, 5а, 7, 9, 9а, 11, 11/1, 13, 15, 15а, 17, 19, 21, 21а, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 51, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 22/1, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 49, 50, 52.
№ 291 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Талды ауылдық округі, Еңбекші ауылы, Сыпатаев көшесі, 27, "Жетісу облысы білім басқармасының Панфилов ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Е. Сыпатаев атындағы орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Еңбекші ауылы.
№ 292 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Сарыбел ауылдық округі, Сарыбел ауылы, Көбіков көшесі, 35, "Жетісу облысы білім басқармасының Панфилов ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Х. Көбіков атындағы орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Сарыбел ауылы.
№ 293 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Сарыбел ауылдық округі, Садыр ауылы, Тохтамов көшесі, 45, "Жетісу облысы білім басқармасының Панфилов ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Садыр орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Садыр ауылы.
№ 294 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Сарыбел ауылдық округі, Тұрпан ауылы, Уәлиханов көшесі, 5, "Жетісу облысы білім басқармасының Панфилов ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Сатай батыр атындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Тұрпан ауылы.
№ 295 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Үшарал ауылдық округі, Үшарал ауылы, Жөкінбаев көшесі, 81, "Үшарал ауылдық мәдениет үйі" - "Панфилов ауданы әкімдігінің аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны филиалы.
Шекаралары: Үшарал ауылы, Абай, Жөкінбаев, Шойынбаев, Тышқанбаев, Байғұттиев, Рақышев, Момышұлы көшелері.
№ 296 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Үшарал ауылдық округі, Үшарал ауылы, Қожбанбет би көшесі, 1, "Жетісу облысы білім басқармасының Панфилов ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Үшарал орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Үшарал ауылы, Асанова, Әуезов, Үшарал колхозының 60 жылдығы, Хажиев, Шойнақ батыр, Қожбанбет би, Жамбыл көшелері.
№ 297 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Үшарал ауылдық округі, Ақарал ауылы, Асанова көшесі, 4, "Жетісу облысы білім басқармасының Панфилов ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ақарал бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Ақарал, Қызылжиде ауылдары.
№ 298 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Көктал ауылдық округі, Көктал ауылы, Құрманғазы көшесі, 30, "Жетісу облысы білім басқармасының Панфилов ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Абай атындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.

Границы: село Коктал, улица Розыбакиева, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 19, 35, 39, 41, 53, 59, 61, 63, улицы Жагыпарова, Хмылева, Абая, Наурыз, Байбатшаева, Маметовой, Майлина, Жумабаева, Жастар, Ыбраймолдаева, Женис, 1-ая улица, 9, 22, 23, 33, 35, 50, 51, 54, 63, 77, 78, 81, 84, 85, 86, 89, 90, 91, 101, 107, 111, 113, 2-ая улица, 17, 22, 49, 50, 51, 54, 71, 78, 84, 86, 88, 90, 108, 112, 3-ья улица, 19, 34, 39, 41, 42, 43, 53, 55, 61, 89, 4-ая улица, 17, 27, 35, 39, 41, 50, 61, 74, 83, 102, 5-ая улица, 18, 33, 46.
Избирательный участок № 299
Место нахождения: Коктальский сельский округ, село Коктал, улица Уалиханова, 64, "Дом культуры села Коктал" государственного коммунального казенного предприятия "Районный дом культуры акимата Панфиловского района".
Границы: село Коктал, улицы Заводская, Сайназарова, Уалиханова, улица Курмангазы, 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 53, 54, улица Ауэзова, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 157/1, 199, 207/2, улица Желтоксан, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, улица Абылайхана, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, улица Момышулы, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, улица Асановой, 1, 2, 3, 4, 5, 6.
Избирательный участок № 300
Место нахождения: Коктальский сельский округ, село Коктал, улица Уалиханова, 64, "Дом культуры села Коктал" государственного коммунального казенного предприятия "Районный дом культуры акимата Панфиловского района".
Границы: село Коктал, улица Достык, улица Желтоксан, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 241, 242, 243, 244, 245, 246, 247, 248, 249, 250, 251, 252, 253, 254, 255, 256, 257, 258, 259, 260, 261, 262, 263, 264, 265, 266, 267, 268, 269, 270, 271, 272, 273, 274, 275, 276, 277, 278, 279, 280, 281, 282, 283, 284, 285, 286, 287, 288, 289, 290, 291, 292, 293, 294, 295, 296, 297, 298, 299, 300, 301, 302, 303, 304, улица Абылайхана, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 241, 242, 243, 244, 245, 246, 247, 248, 249, 250, 251, 252, 253, улица Момышулы, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, улица Асановой, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51,52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121.
Избирательный участок № 301
Место нахождения: Коктальский сельский округ, село Коктал, улица Уалиханова, 107, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа с дошкольным мини-центром имени Динмухамеда Конаева" государственного учреждения "Отдел образования по Панфиловскому району Управления образования по области Жетісу".

Шекаралары: Көктал ауылы, Розыбакиев көшесі, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 19, 35, 39, 41, 53, 59, 61, 63, Жағыпаров, Хмылев, Абай, Наурыз, Байбатшаев, Маметова, Майлин, Жұмабаев, Жастар, Ыбраймолдаев, Жеңіс көшелері, 1-ші көше, 9, 22, 23, 33, 35, 50, 51, 54, 63, 77, 78, 81, 84, 85, 86, 89, 90, 91, 101, 107, 111, 113, 2-ші көше, 17, 22, 49, 50, 51, 54, 71, 78, 84, 86, 88, 90, 108, 112, 3-ші көше, 19, 34, 39, 41, 42, 43, 53, 55, 61, 89, 4-ші көше, 17, 27, 35, 39, 41, 50, 61, 74, 83, 102, 5-ші көше, 18, 33, 46.
№ 299 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Көктал ауылдық округі, Көктал ауылы, Уәлиханов көшесі, 64, "Көктал ауылдық мәдениет үйі" "Панфилов ауданы әкімдігінің аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.
Шекаралары: Көктал ауылы, Завод, Сайназаров, Уәлиханов көшелері, Құрманғазы көшесі, 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 53, 54, Әуезов көшесі, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 157/1, 207/2, Желтоқсан көшесі, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, Абылайхан көшесі, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, Момышұлы көшесі, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, Асанова көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6.
№ 300 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Көктал ауылдық округі, Көктал ауылы, Уәлиханов көшесі, 64, "Көктал ауылдық мәдениет үйі" "Панфилов ауданы әкімдігінің аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.
Шекаралары: Көктал ауылы, Достық көшесі, Желтоқсан көшесі, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 241, 242, 243, 244, 245, 246, 247, 248, 249, 250, 251, 252, 253, 254, 255, 256, 257, 258, 259, 260, 261, 262, 263, 264, 265, 266, 267, 268, 269, 270, 271, 272, 273, 274, 275, 276, 277, 278, 279, 280, 281, 282, 283, 284, 285, 286, 287, 288, 289, 290, 291, 292, 293, 294, 295, 296, 297, 298, 299, 300, 301, 302, 303, 304, Абылайхан көшесі, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 241, 242, 243, 244, 245, 246, 247, 248, 249, 250, 251, 252, 253, Момышұлы көшесі, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, Асанова көшесі, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51,52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121.
№ 301 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Көктал ауылдық округі, Көктал ауылы, Уәлиханов көшесі, 107, "Жетісу облысы білім басқармасының Панфилов ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Мектепке дейінгі шағын орталығы бар Дінмұхамед Қонаев атындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.

Границы: село Коктал, улица Сулейменова, улица Ауэзова, 38/1, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, улица Курмангазы, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 241, 242, 243, 244, 245, 246, 247, 248, 249, 250, 251, 252, 253, 254, 255, 256, 257, улица Розыбакиева, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 241, 242, 243, 244, 245, 246, 247, 248, 249, 250, 251, 252, 253, 254, 255, 256, 257, 258, 259, 260, 261, 262, 263, 264, 265, 266, 267, 268, 269, 270, 271, 272, 273, 274, 275, 276, 277, 278, 279, 280, 281, 282, 283, 284, 285, 286, 287, 288, 289, 290, 291, 292, 293, 294, 295, улица Жамбыла, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, улица Жана курылыс, 2, 3, 7, 14, 16, 23, 24, 25, 26, 29, 33.
Избирательный участок № 302
Место нахождения: Коктальский сельский округ, село Акжазык, улица Асановой, 11, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени Жамбыла с дошкольным мини центром" государственного учреждения "Отдел образования по Панфиловскому району Управления образования по области Жетісу".
Границы: село Акжазык.
Избирательный участок № 303
Место нахождения: Коктальский сельский округ, село Аккудык, улица Орталык, 14, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени Ш. Байбатшаева" государственного учреждения "Отдел образования по Панфиловскому району Управления образования по области Жетісу".
Границы: село Аккудык.
Избирательный участок № 304
Место нахождения: Улькенагашский сельский округ, село Аулиеагаш, улица Шанти би, 7, коммунальное государственное учреждение "Аулиеагашская средняя школа" государственного учреждения "Отдел образования по Панфиловскому району Управления образования по области Жетісу".
Границы: село Аулиеагаш.
Избирательный участок № 305

Шекаралары: Көктал ауылы, Сүлейменов көшесі, Әуезов көшесі, 38/1, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, Құрманғазы көшесі, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 241, 242, 243, 244, 245, 246, 247, 248, 249, 250, 251, 252, 253, 254, 255, 256, 257, Розыбакиев көшесі, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 241, 242, 243, 244, 245, 246, 247, 248, 249, 250, 251, 252, 253, 254, 255, 256, 257, 258, 259, 260, 261, 262, 263, 264, 265, 266, 267, 268, 269, 270, 271, 272, 273, 274, 275, 276, 277, 278, 279, 280, 281, 282, 283, 284, 285, 286, 287, 288, 289, 290, 291, 292, 293, 294, 295, Жамбыл көшесі, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, Жаңа құрылыс көшесі, 2, 3, 7, 14, 16, 23, 24, 25, 26, 29, 33.
№ 302 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Көктал ауылдық округі, Ақжазық ауылы, Асанова көшесі, 11, "Жетісу облысы білім басқармасының Панфилов ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Жамбыл атындағы орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Ақжазық ауылы.
№ 303 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Көктал ауылдық округі, Аққұдық ауылы, Орталық көшесі, 14, "Жетісу облысы білім басқармасының Панфилов ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ш. Байбатшаев атындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Аққұдық ауылы.
№ 304 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Үлкенағаш ауылдық округі, Әулиеағаш ауылы, Шәнті би көшесі, 7, "Жетісу облысы білім басқармасының Панфилов ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Әулиеағаш орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Әулиеағаш ауылы.
№ 305 сайлау учаскесі

Место нахождения: село Коктал-Арасан, улица Уалиханова, 27, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа Коктал-Арасан пришкольном интернатом на 50 мест" государственного учреждения "Отдел образования по Панфиловскому району Управления образования по области Жетісу".
Границы: села Коктал-Арасан, Жаркент-Арасан.
Избирательный участок № 306
Место нахождения: Айдарлинский сельский округ, село Айдарлы, улица Женис, 1, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа Айдарлы с дошкольным мини центром" государственного учреждения "Отдел образования по Панфиловскому району Управления образования по области Жетісу".
Границы: село Айдарлы.
Избирательный участок № 307
Место нахождения: Айдарлинский сельский округ, село Дарбазакум, улица Муратбаева, 4, "Дарбазакумская основная школа" государственного учреждения "Отдел образования по Панфиловскому району Управления образования по области Жетісу".
Границы: село Дарбазакум.
Избирательный участок № 308
Место нахождения: Айдарлинский сельский округ, село Сарпылдак, улица Достык, 1, отдельно стоящее здание, находящееся на балансе государственного учреждения "Аппарат акима Айдарлинского сельского округа" Панфиловского района.
Границы: село Сарпылдак.
Избирательный участок № 309
Место нахождения: Коныроленский сельский округ, село Коныролен, улица Кожбанбет би, 40, филиал № 4 "Дом культуры села Коныролен" государственного коммунального казенного предприятия "Районный дом культуры акимата Панфиловского района".
Границы: село Коныролен.
Избирательный участок № 310
Место нахождения: Коныроленский сельский округ, село Ынталы, улица Кожбанбет би, 31, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени Аманбайулы с дошкольным мини центром" государственного учреждения "Отдел образования по Панфиловскому району Управления образования по области Жетісу".
Границы: село Ынталы.
Избирательный участок № 311
Место нахождения: Коныроленский сельский округ, село Борибай би, улица Кожбанбет би, 1 б, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени Алихана Бокейхана" государственного учреждения "Отдел образования по Панфиловскому району Управления образования по области Жетісу".
Границы: село Борибай би.
Избирательный участок № 312
Место нахождения: Коныроленский сельский округ, село Сарытобе, улица Конаева, 3, коммунальное государственное учреждение "Сарытобинская средняя школа" государственного учреждения "Отдел образования по Панфиловскому району Управления образования по области Жетісу".
Границы: село Сарытобе.
Избирательный участок № 313
Место нахождения: Коныроленский сельский округ, село Керимагаш, улица Достык, 22, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа Керимагаш-Арасан" государственного учреждения "Отдел образования по Панфиловскому району Управления образования по области Жетісу".
Границы: село Керимагаш.
Избирательный участок № 314
Место нахождения: город Жаркент, улица Домалак ана, 3, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени Головацкого с дошкольным мини центром" государственного учреждения "Отдел образования по Панфиловскому району Управления образования по области Жетісу".

Орналасқан жері: Үлкенағаш ауылдық округі, Көктал-Арасан ауылы, Уәлиханов көшесі, 27, "Жетісу облысы білім басқармасының Панфилов ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Көктал-Арасан орта мектебі мектеп жанындағы 50 орынды интернатымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Көктал-Арасан, Жаркент-Арасан ауылдары.
№ 306 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Айдарлы ауылдық округі, Айдарлы ауылы, Жеңіс көшесі, 1, "Жетісу облысы білім басқармасының Панфилов ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Айдарлы орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Айдарлы ауылы.
№ 307 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Айдарлы ауылдық округі, Дарбазақұм ауылы, Мұратбаев көшесі, 4, "Жетісу облысы білім басқармасының Панфилов ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Дарбазақұм негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Дарбазақұм ауылы.
№ 308 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Айдарлы ауылдық округі, Сарпылдақ ауылы, Достық көшесі, 1, Панфилов ауданының "Айдарлы ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің теңгерімінде тұрған жеке ғимарат.
Шекаралары: Сарпылдақ ауылы.
№ 309 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Қоңырөлең ауылдық округі, Қоңырөлең ауылы, Қожбанбет би көшесі, 40, № 4 "Қоңырөлең ауылдық мәдениет үйі" "Панфилов ауданы әкімдігінің аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны филиалы.
Шекаралары: Қоңырөлең ауылы.
№ 310 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Қоңырөлең ауылдық округі, Ынталы ауылы, Қожбанбет би көшесі, 31, "Жетісу облысы білім басқармасының Панфилов ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Аманбайұлы атындағы орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Ынталы ауылы.
№ 311 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Қоңырөлең ауылдық округі, Бөрібай би ауылы, Қожбанбет би көшесі, 1 б, "Жетісу облысы білім басқармасының Панфилов ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Әлихан Бөкейхан атындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Бөрібай би ауылы.
№ 312 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Қоңырөлең ауылдық округі, Сарытөбе ауылы, Қонаев көшесі, 3, "Жетісу облысы білім басқармасының Панфилов ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Сарытөбе орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Сарытөбе ауылы.
№ 313 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Қоңырөлең ауылдық округі, Керімағаш ауылы, Достық көшесі, 22, "Жетісу облысы білім басқармасының Панфилов ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Керімағаш-Арасан ауылындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Керімағаш ауылы.
№ 314 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Жаркент қаласы, Домалақ ана көшесі, 3, "Жетісу облысы білім басқармасының Панфилов ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Головацкий атындағы орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.

Границы: улица Акан Серы, 2, 4, 8, 16, 19а, 23, улица Балуан Шолака, 1, 1/2, 1/3, 3, 5, 5а, 7, 23, 2/1, 2/3, 4/1, 6, 8, 14, 20, 22, 22/1, 24/1, 24, 24/2, улица Бейбарыс султана, 1, 3, 5, 7, 9, 11, 2, 4, 6, 8, 10, 14, 16, 18, 20, 22, улица Бейбитшилик, 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 17а, 19, 21, 23, 25, 25А, 27, 29, 31, 31/1, 33, 35, 39, 39а, 41, 43, 45, 47, 49, 57, 2, 4, 4/1, 6, 8, 10, 14, 14/1, 16, 18, 18а, 20, 22, 22/1, 22/2, 22/3, 24, 24/1, 26, 28, 30, 30А, 32, 32А, 34, 36, 38, 284, улица Байдибек баба, 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 1/5, 1/11, 1/12, 1/18, 1/20, 3/1, 3А, 5, 7, 9, 9А, 11, 13, 15, 23, 25, 27, 43, 2, 2/1, 2/4, 4, 6, 6/1, 6а, 8, 10, 10а, 10б, 12, 14, 16, 16/1, 16а, 17, 20, 22, 24, 26, улица Биржан сала, 1, 5, 9, 2, 2/1, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, улица Болек батыра, 1, 3, 5, 7, 9, 11, 11/3, 11а, 13, 15, 17, 19, 21, 2, 2/6, 4, 6, 6а, 8, 8/1, 8/2, 8/12, 10/1, 10/2, 12, 12/2, 14, 16, 18, 20, 20/2, улица Домалак ана, 1, 1а, 1б, 3, 3/1, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 23/1, 25, 25/1, 27, 35/1, 37, 39, 39/1, 41, 43, 45, 47, 51, 55, 57, 59, 61, 63, 65/1, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85/1, 87, 89, 99, 101, 2/1, 2/2, 2/3, 4, 4/2, 6, 8, 8/1, 10, 12, 14, 16, 20, 22, 24, 26/1, 26/2, 28, 100, улица Айтике би, 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21,23, 25, 27, 29, 35, 37, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 28, 30, 36, улица Кайрата Рыскулбекова, 1/4, 1/5, 1/8, 1а, 3, 7/1, 2, 2/2, 2/3, 2/4, 2/5, 6, 8, 14, 16, 20, улица Карасай батыра, 2, улица Коркыт ата, 1, 1/1, 3, 5, 7, 9, 11, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, улица Курмангазы, 3б, 9, 11, 15, 25, 27, 31, 33, 2, 4, 6, 6/1, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, улица Строительная, 1, 1а, 3, 5, 5а, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 25/1, 25/2, 25/3, 29, 27, 29, 31, 33, 35, 39, 2, 4, 6, 8, 8/2, 10, 10/1, 10/2, 14, 12, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, улица Майкы би, 1, 3, 5, 7, 9, 13, 15, 17, 19, 23, 25, 29, 31, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 22, 28, 30, 32, 34, 36, улица Махмуда Кашкари, 3, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 27, 29, 31, 33, 2, 2а, 4, 6, 8, 10, 12, 16, 18, 20, 22, 24, 34, 34/1, 36, 38, 40, улица Мукы Байсымақова, 1, 3, 3б, 5, 5/1, 5а, 7, 9, 11, 13, 15, 15/1, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 89/1, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, улица Макатаева, 1, 1б, 3, 5, 2/6, 4, 6, улица Ауезова, 1, 3, 5, 5а, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 30, улица Пограничников, 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 17, 19, 21, 23, 25, 25а, 27, 29, 35, 37/1, 37/3, 37/5, 39, 41, 45, 47, 2, 6, 28, улица Райымбека, 1/1, 1/2, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 13/1, 13/2, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 2, 2/1, 4/1, 4/2, 6, 8, 10, 12, 14, 14/1, 16/1, 16/2, 16а, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, улица Р. Кошкарбаева, 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 4, 6, 8, 10, 12, 12/1, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 30/1, улица Солтустик, 1, 1/1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 13/1, 15, 17, 19/1, 21, 23, 25, 27, 2, 2а, 4, 6, 8, 10, 10а, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24/1, 26, 32, 38, улица Сырым батыра, 1, 3, 5а, 7, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 12/1, 12а, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 32, 34, 36, улица Тен Ин Гера, 1, 1/3, 1/6, 1/7, 3, 5, 7, 9,7/1, 11, 13, 13/8, 13/9, 15, 17, 19, 19/1, 21, 21/1, 21/2, 23, 25, 25/2, 27, 29, 31, 33, 33/1, 35, 37, 37/1, 39, 39/1, 41, 41/1, 43, 43а, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 63, 65, 67, 69, 69а, 69б, 89/5, 147, 147/5, 2, 2/3, 2/4, 2/5, 4, 6, 8, 10, 10/1, 10/2, 12, 14, 16, 16/1, 16/3, 16/5, 16/7, 16/9, 16а, 18, 18/2, 18/4, 18/6, 18/9, 18а, 20, 20а, 22, 22а, 24, 24/1, 24/3, 26, 26/1, 26/2, 28, 28/1, 30, 32, 34, 34/1, 36, 36/1, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 58, 68, 72, 74, 76, 80, 82, 92, 148, улица Толе би, 1, 3, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 5/3, 7, 7/1, 7/2, 9, 9/1, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 13/3, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 51, 2, 2а, 4, 4/1, 4/2, 6, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 8а, 8б, 10, 12/1, 12/2, 14/1, 14/2, 16, 16/1, 18, 20, 22, 22/1, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 42, улица Ырысты, 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 29, 37, 2, 4, 6, 6/1, 8, 10, 12, 14, 16, 20, 22, 24.
Избирательный участок № 315
Место нахождения: Бирликский сельский округ, село Суптай, улица Байтурсынова, 23, коммунальное государственное учреждение "Суптайская средняя школа" государственного учреждения "Отдел образования по Панфиловскому району Управления образования по области Жетісу".
Границы: село Суптай.
Избирательный участок № 316

Шекаралары: Ақан Сері көшесі, 2, 4, 8, 16, 19а, 23, Балуан Шолақ көшесі, 1, 1/2, 1/3, 3, 5, 5а, 7, 23, 2/1, 2/3, 4/1, 6, 8, 14, 20, 22, 22/1, 24/1, 24, 24/2, Бейбарыс сұлтан көшесі, 1, 3, 5, 7, 9, 11, 2, 4, 6, 8, 10, 14, 16, 18, 20, 22, Бейбітшілік көшесі, 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 17а, 19, 21, 23, 25, 25а, 27, 29, 31, 31/1, 33, 35, 39, 39а, 41, 43, 45, 47, 49, 57, 2, 4, 4/1, 6, 8, 10, 14, 14/1, 16, 18, 18а, 20, 22, 22/1, 22/2, 22/3, 24, 24/1, 26, 28, 30, 30а, 32, 32а, 34, 36, 38, 284, Бәйдібек баба көшесі, 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 1/5, 1/11, 1/12, 1/18, 1/20, 3/1, 3а, 5, 7, 9, 9а, 11, 13, 15, 23, 25, 27, 43, 2, 2/1, 2/4, 4, 6, 6/1, 6а, 8, 10, 10а, 10б, 12, 14, 16, 16/1, 16а, 17, 20, 22, 24, 26, Біржан сал көшесі, 1, 5, 9, 2, 2/1, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, Бөлек батыр көшесі, 1, 3, 5, 7, 9, 11, 11/3, 11а, 13, 15, 17, 19, 21, 2, 2/6, 4, 6, 6а, 8, 8/1, 8/2, 8/12, 10/1, 10/2, 12, 12/2, 14, 16, 18, 20, 20/2, Домалақ ана көшесі, 1, 1а, 1б, 3, 3/1, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 23/1, 25, 25/1, 27, 35/1, 37, 39, 39/1, 41, 43, 45, 47, 51, 55, 57, 59, 61, 63, 65/1, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85/1, 87, 89, 99, 101, 2/1, 2/2, 2/3, 4, 4/2, 6, 8, 8/1, 10, 12, 14, 16, 20, 22, 24, 26/1, 26/2, 28, 100, Әйтике би көшесі, 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21,23, 25, 27, 29, 35, 37, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 28, 30, 36, Қайрат Рысқұлбеков көшесі, 1/4, 1/5, 1/8, 1а, 3, 7/1, 2, 2/2, 2/3, 2/4, 2/5, 6, 8, 14, 16, 20, Қарасай батыр көшесі, 2, Қорқыт ата көшесі, 1, 1/1, 3, 5, 7, 9, 11, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, Құрманғазы көшесі, 3б, 9, 11, 15, 25, 27, 31, 33, 2, 4, 6, 6/1, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, Құрылыс көшесі, 1, 1а, 3, 5, 5а, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 25/1, 25/2, 25/3, 29, 27, 29, 31, 33, 35, 39, 2, 4, 6, 8, 8/2, 10, 10/1, 10/2, 14, 12, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, Майқы би көшесі, 1, 3, 5, 7, 9, 13, 15, 17, 19, 23, 25, 29, 31, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 22, 28, 30, 32, 34, 36, Махмуд Қашқари көшесі, 3, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 27, 29, 31, 33, 2, 2а, 4, 6, 8, 10, 12, 16, 18, 20, 22, 24, 34, 34/1, 36, 38, 40, Мұқа Байсымақов көшесі, 1, 3, 3б, 5, 5/1, 5а, 7, 9, 11, 13, 15, 15/1, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 89/1, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, Мақатаев көшесі, 1, 1б, 3, 5, 2/6, 4, 6, Әуезов көшесі, 1, 3, 5, 5а, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 30, Шекарашылар көшесі, 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 17, 19, 21, 23, 25, 25а, 27, 29, 35, 37/1, 37/3, 37/5, 39, 41, 45, 47, 2, 6, 28, Райымбек көшесі, 1/1, 1/2, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 13/1, 13/2, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 2, 2/1, 4/1, 4/2, 6, 8, 10, 12, 14, 14/1, 16/1, 16/2, 16а, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, Р. Қошқарбаев көшесі, 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 4, 6, 8, 10, 12, 12/1, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 30/1, Солтүстік көшесі, 1, 1/1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 13/1, 15, 17, 19/1, 21, 23, 25, 27, 2, 2а, 4, 6, 8, 10, 10а, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24/1, 26, 32, 38, Сырым батыр көшесі, 1, 3, 5а, 7, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 12/1, 12а, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 32, 34, 36, Тен Ин Гер көшесі, 1, 1/3, 1/6, 1/7, 3, 5, 7, 9,7/1, 11, 13, 13/8, 13/9, 15, 17, 19, 19/1, 21, 21/1, 21/2, 23, 25, 25/2, 27, 29, 31, 33, 33/1, 35, 37, 37/1, 39, 39/1, 41, 41/1, 43, 43а, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 63, 65, 67, 69, 69а, 69б, 89/5, 147, 147/5, 2, 2/3, 2/4, 2/5, 4, 6, 8, 10, 10/1, 10/2, 12, 14, 16, 16/1, 16/3, 16/5, 16/7, 16/9, 16а, 18, 18/2, 18/4, 18/6, 18/9, 18а, 20, 20а, 22, 22а, 24, 24/1, 24/3, 26, 26/1, 26/2, 28, 28/1, 30, 32, 34, 34/1, 36, 36/1, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 58, 68, 72, 74, 76, 80, 82, 92, 148, Төле би көшесі, 1, 3, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 5/3, 7, 7/1, 7/2, 9, 9/1, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 13/3, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 51, 2, 2а, 4, 4/1, 4/2, 6, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 8а, 8б, 10, 12/1, 12/2, 14/1, 14/2, 16, 16/1, 18, 20, 22, 22/1, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 42, Ырысты көшесі, 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 29, 37, 2, 4, 6, 6/1, 8, 10, 12, 14, 16, 20, 22, 24.
№ 315 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Бірлік ауылдық округі, Сұптай ауылы, Байтұрсынов көшесі, 23, "Жетісу облысы білім басқармасының Панфилов ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Сұптай орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Сұптай ауылы.
№ 316 сайлау учаскесі

Место нахождения: город Жаркент, микрорайон 2, улица 30, дом 17, государственное коммунальное казенное предприятие "Школа искусств имени Данеша Ракишева" государственного учреждения "Отдел образования по Панфиловскому району Управления образования области Жетісу".
Границы: город Жаркент, 2-я улица, улица Алиева, 55, 61, 63, 67, 69, 71, 73а, 75, 77, 81, улица Самади, 39, 43, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 50, 52, 54, 58, 64, 70, 72, 74, улица Кожбанбет би, 1, 3, 5, 7, 2, 4, 6, 8, улица Шарипа Омарова, 1/1, 5, 7, 7/1, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 31, 2, 6, 8, 10, 12, 14, 16а, 18, 20, 20/1, 20а, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, улица Ракышева, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 33А, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 59а, 61, 63, 69, 73, 75, 77, 79, 81, 87, 91, 93, 95, 101, 105, 107, 117, 123, 127, 127/1, 16, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 38, 40, 44, 46, 50, 50а, 52, 54, 56, 58, 58/2, 60, 60а, 62, 64, 66, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 88, 90, 92/2, 94, 96, 100, 104, 110, 112, 116, 118, 122, 126, улица Сапиева, 19, 21, 25, 29, 31, 33, 35, 41, 43, 47, 49, 51, 53, 55, 59, 61, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 81, 85, 87, 89, 95/1, 99, 101, 103, 109, 111, 119, 123, 125, 129, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 14а, 16, 16/1, 18, 20, 24, 30, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 62, 66, 72, 74, 76, 78, 82, 84, 90, 96, 98, 102, 110, 116, 118, 124, 128, 130, 132, улица Касымбекова, 1, 5, 7б, 7б, 7г, 9, 11, 13, 15, 19, 21, 37, 39, 39в, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 57, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 91, 93, 99, 12, 18, 22, 24, 26, 29, 30, 32, 36, 38, 42, 46, 48, 50, 56, 58, 60, 60/1, 64, 66, 70, 72, 74, 76, 76а, 78, 82, 84, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 103, 114, 116, улица Билала Назыма, 1б, 13, 102, улица КСХТ.
Избирательный участок № 317
Место нахождения: город Жаркент, улица Головацкого, 1, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени Ш. Уалиханова" государственного учреждения" Отдел образования по Панфиловскому району Управления образования по области Жетісу".
Границы: город Жаркент, улицы Жастар, Болашак, улица Зульярова, 19/2, 21/1, 21/2, 23/1, 23/2, 27, 31, 33, 35, 37, 39/2, 39а, 39б, 41, 43, 45, 47, 49, 53, 55, 57, 61, 63, улица Конаева, 1, 2, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 5/3, 6, 6а, 7/1, 8/1, 9/1, 9/2, 10/3, 10/2, 11, 12, 13, 14, 15/1, 15/2, 15/3, 15/4, 15/5, 15/6, 15/8, 15/9, 16, 16/1, 16/2, 17/2, 19, 19/1, улица Тұрғанғазы Жапарқұлова, 1, 1/1, 3, 7, 7/1, 7/2, 9/1, 9/2, 11, 11/1, 11/2, 13, 13а, 15, 17, 17/1, 19/2, 19/3, 21/1, 21/2, 23/1, 23/2, 25/1, 25/2, 26, 27, 28, 29/1, 29/2, 30, 31/1, 31/2, 32, 33/1, 33/2, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 39/1, 39в, 39г, 39д, 40, 41/1, 42, 43/1, 43/2, 45, 45/1, 46, 47/1, 47/2, 48, 49, 51/1, 51/2, 53, 55, 55/3, 57, 57а, 57/2, 57/4, улица Жансугурова, 2, 2/6, 2/7, 2/8, 2/9, 2/10, 2/11, 2/12, 2/14, 2/15, 2/16, 2/17, 2/18, 2/19, 2/20, 2/21, 2/22, 2/23, 2/24, 2/25, 2/35, 2/39, 2/45, 2/46, 2б, 2в, 2г, 2д, 2е, 2к, 2л, 2м, 4/1, 4/6, 4/7, 4/1, 4/2, 4/2/2, 4/3, 4/3 /1, 4/4/1, 4/4/2, 4/5, 4/9, 6а, 8, 12, 14, 14/2, 16, 18, 22, улица Головацкого, 1, 1б, 1в, 1/1, 1/2, 1/6, 1/11, 1а, 1с, 1с/3, 2, 2/20, 3/12, 3/13, 3/14, 3/15, 3/17, 3/17, 3/17, 3/19, 3/22, 4, 5, 6, 7, 9, 11/1, 11/3, 12, 13/1, 13/2, 15, 15/2, 17/1, 17/2, 19, 19/1, 21/2, 21/3, 23/1, 23/2, 25/1, 25/2, 25/3, 27, 27/1, 27/2, 27/3, 29, 31, 33, 35, 35а, 37, 39, участок Акбулак.
Избирательный участок № 318
Место нахождения: город Жаркент, улица Головацкого, 1, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени Ш. Уалиханова" государственного учреждения "Отдел образования по Панфиловскому району Управления образования по области Жетісу".

Орналасқан жері: Жаркент қаласы, шағын ауданы 2, көшесі 30, үй, 17, "Жетісу облысы білім басқармасының Панфилов ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Дәнеш Рақышев атындағы өнер мектебі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.
Шекаралары: Жаркент қаласы, 2-ші көше, Алиев көшесі, 55, 61, 63, 67, 69, 71, 73а, 75, 81, Самади көшесі, 39, 43, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 50, 52, 54, 58, 64, 70, 72, 74, Қожбанбет би көшесі, 1, 3, 5, 7, 2, 4, 6, 8, Шәріп Омаров көшесі, 1/1, 5, 7, 7/1, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 31, 2, 6, 8, 10, 12, 14, 16а, 18, 20, 20/1, 20а, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, Рақышев көшесі, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 33А, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 59а, 61, 63, 69, 73, 75, 77, 79, 81, 87, 91, 93, 95, 101, 105, 107, 117, 123, 127, 127/1, 16, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 38, 40, 44, 46, 50, 50а, 52, 54, 56, 58, 58/2, 60, 60а, 62, 64, 66, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 88, 90, 92/2, 94, 96, 100, 104, 110, 112, 116, 118, 122, 126, Сапиев көшесі, 19, 21, 25, 29, 31, 33, 35, 41, 43, 47, 49, 51, 53, 55, 59, 61, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 81, 85, 87, 89, 95/1, 99, 101, 103, 109, 111, 119, 123, 125, 129, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 14а, 16, 16/1, 18, 20, 24, 30, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 62, 66, 72, 74, 76, 78, 82, 84, 90, 96, 98, 102, 110, 116, 118, 124, 128, 130, 132, Қасымбеков көшесі, 1, 5, 7б, 7б, 7г, 9, 11, 13, 15, 19, 21, 37, 39, 39в, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 57, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 91, 93, 99, 12, 18, 22, 24, 26, 29, 30, 32, 36, 38, 42, 46, 48, 50, 56, 58, 60, 60/1, 64, 66, 70, 72, 74, 76, 76а, 78, 82, 84, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 103, 114, 116, Билал Назым көшесі, 1б, 13, 102, КСХТ көшесі.
№ 317 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Жаркент қаласы, Головацкий көшесі, 1, "Жетісу облысы білім басқармасының Панфилов ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ш. Уалиханов атындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Жаркент қаласы, Жастар, Болашақ көшелері, Зульяров көшесі, 19/2, 21/1, 21/2, 23/1, 23/2, 27, 31, 33, 35, 37, 39/2, 39а, 39б, 41, 43, 45, 47, 49, 53, 55, 57, 61, 63, Қонаев көшесі, 1, 2, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 5/3, 6, 6а, 7/1, 8/1, 9/1, 9/2, 10/3, 10/2, 11, 12, 13, 14, 15/1, 15/2, 15/3, 15/4, 15/5, 15/6, 15/8, 15/9, 16, 16/1, 16/2, 17/2, 19, 19/1, Тұрғанғазы Жапарқұлов көшесі, 1, 1/1, 3, 7, 7/1, 7/2, 9/1, 9/2, 11, 11/1, 11/2, 13, 13а, 15, 17, 17/1, 19/2, 19/3, 21/1, 21/2, 23/1, 23/2, 25/1, 25/2, 26, 27, 28, 29/1, 29/2, 30, 31/1, 31/2, 32, 33/1, 33/2, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 39/1, 39в, 39г, 39д, 40, 41/1, 42, 43/1, 43/2, 45, 45/1, 46, 47/1, 47/2, 48, 49, 51/1, 51/2, 53, 55, 55/3, 57, 57а, 57/2, 57/4, Жансүгіров көшесі, 2, 2/6, 2/7, 2/8, 2/9, 2/10, 2/11, 2/12, 2/14, 2/15, 2/16, 2/17, 2/18, 2/19, 2/20, 2/21, 2/22, 2/23, 2/24, 2/25, 2/35, 2/39, 2/45, 2/46, 2б, 2в, 2г, 2д, 2е, 2к, 2л, 2м, 4/1, 4/6, 4/7, 4/1, 4/2, 4/2/2, 4/3, 4/3 /1, 4/4/1, 4/4/2, 4/5, 4/9, 6а, 8, 12, 14, 14/2, 16, 18, 22, Головацкий көшесі, 1, 1б, 1в, 1/1, 1/2, 1/6, 1/11, 1а, 1с, 1с/3, 2, 2/20, 3/12, 3/13, 3/14, 3/15, 3/17, 3/17, 3/17, 3/19, 3/22, 4, 5, 6, 7, 9, 11/1, 11/3, 12, 13/1, 13/2, 15, 15/2, 17/1, 17/2, 19, 19/1, 21/2, 21/3, 23/1, 23/2, 25/1, 25/2, 25/3, 27, 27/1, 27/2, 27/3, 29, 31, 33, 35, 35а, 37, 39, Ақбұлақ учаскесі.
№ 318 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Жаркент қаласы, Головацкий көшесі, 1, "Жетісу облысы білім басқармасының Панфилов ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ш. Уәлиханов атындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.

Границы: город Жаркент, улицы Шынтаева, Амриева, улица Зульярова, 65, 65/1, 67, 69, 73а, 75, 77, 79/1, 79/2, 79/3, 81, 83, 87/2, 89/1, 89/3, 93, 95, 97, 99, 101, 105, 107, 109, 109а, 113а, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 133/1, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 151, 153, 155, 159, 161, улица Тұрғанғазы Жапарқұлова, 50, 52, 54, 56, 58, 59, 60, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 72, 74, 76, 80, 82, 84, 86, 88, 137, 137а, 139, улица Жансугурова, 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 1/6, 1/6, 1/7, 1/8, 1/11, 1/14, 1/17, 3, 3а, 3б, 3в, 5а, 5в, 5в/1, 5в/4, 5д, 7, 9, 9/5, 9/6, 9/8, 9/10, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 29, 31, 31а, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 53, 57, 59, 59а, 61, улица Ыбраймолдаева, 1, 1/1, 1/1, 1/4, 1/6, 1/7, 1/9, 2, 2а, 2б, 3, 4, 5, 6, 7, 7а, 8/1, 8/2, 9, 10/2, 11, 13, 15, 21, 22, 23, 16, 18, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 48, 50, 52, 54, улица Абая, 2, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 2/5, 2/6, 2/7, 2/8, 4, 6, 10, 12, 14, 16, 18, 20, улица Сапиева, 1, 3, 5, 7, 7а, 11, 13а, 17, улица Ракышева, 1, 2, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 17, улица Касымбекова, 2, 6, 10.
Избирательный участок № 319
Место нахождения: город Жаркент, улица Табынбаева, 2, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа интернат № 6" государственного учреждения "Отдел образования по Панфиловскому району Управления образования по области Жетісу".
Границы: город Жаркент, улицы Алматы, Каратальская, Лян, Темирказык, улица Интернациональная, 37, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 67а, 67/1, 67/2, 67/3, 67/4, 67/5, 67/6, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 73/1, 73/2, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, улица Мухамади, 1, 1а, 1б, 1в, 1г, 1д, 1е, 1ж, 1з, 1и, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13а, 13б, 15, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 76, 78, улица Сыпатаева, 1, 2, 2а, 2б, 2в, 2г, 2д, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23а, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 31а, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 69, 71.
Избирательный участок № 320
Место нахождения: город Жаркент, улица Табынбаева, 2, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа интернат № 6" государственного учреждения "Отдел образования по Панфиловскому району Управления образования по области Жетісу".
Границы: город Жаркент, улицы Орталык, Тышканбаева, Достык, Бейбитшилик, 3-й микрорайон, улица Заводская, 1, 2, 3, 4, 5, 5/19, 6, 8, 8а, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, улица Интернациональная, 1, 2, 3, 4, 4/1, 4/2, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14/2, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27а, 27/1, 28, 29, 30, 30/1, 30/2, 30/3, 30/6, 31, 32, 32/1, 33, 34, 34а, 34б, 34в, 35, 36, 36/1, 38, 40, улица Рахимова, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, улица Уалиханова, 1/1, 2, 2а, 2б, 2в, 2/9, 2/12, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54.
Избирательный участок № 321
Место нахождения: город Жаркент, улица Иванова, 25, районное государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Панфилов Су құбыры" акимата Панфиловского района.

Шекаралары: Жаркент қаласы, Шынтаев, Амриев көшелері, Зульяров көшесі, 65, 65/1, 67, 69, 73а, 75, 77, 79/1, 79/2, 79/3, 81, 83, 87/2, 89/1, 89/3, 93, 95, 97, 99, 101, 105, 107, 109, 109а, 113а, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 133/1, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 151, 153, 155, 159, 161, Тұрғанғазы Жапарқұлов көшесі, 50, 52, 54, 56, 58, 59, 60, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 72, 74, 76, 80, 82, 84, 86, 88, 137, 137а, 139, Жансүгіров көшесі, 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 1/6, 1/6, 1/7, 1/8, 1/11, 1/14, 1/17, 3, 3а, 3б, 3в, 5а, 5в, 5в/1, 5в/4, 5д, 7, 9, 9/5, 9/6, 9/8, 9/10, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 29, 31, 31а, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 53, 57, 59, 59а, 61, Ыбраймолдаев көшесі, 1, 1/1, 1/1, 1/4, 1/6, 1/7, 1/9, 2, 2а, 2б, 3, 4, 5, 6, 7, 7а, 8/1, 8/2, 9, 10/2, 11, 13, 15, 21, 22, 23, 16, 18, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 48, 50, 52, 54, Абай көшесі, 2, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 2/5, 2/6, 2/7, 2/8, 4, 6, 10, 12, 14, 16, 18, 20, Сапиев көшесі, 1, 3, 5, 7, 7а, 11, 13а, 17, Рақышев көшесі 1, 2, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 17, Қасымбеков көшесі, 2, 6, 10.
№ 319 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Жаркент қаласы, Табынбаев көшесі, 2, "Жетісу облысы білім басқармасының Панфилов ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің көшесі, "6 орта мектеп интернаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Жаркент қаласы, Алматы, Қаратал, Лян, Темірқазық көшелері, Интернационал көшесі, 37, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 67а, 67/1, 67/2, 67/3, 67/4, 67/5, 67/6, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 73/1, 73/2, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, Мухамади көшесі, 1, 1а, 1б, 1в, 1г, 1д, 1е, 1ж, 1з, 1и, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13а, 13б, 15, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 76, 78, Сыпатаев көшесі, 1, 2, 2а, 2б, 2в, 2г, 2д, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23а, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 31а, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 69, 71.
№ 320 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Жаркент қаласы, Табынбаев көшесі, 2, "Жетісу облысы білім басқармасының Панфилов ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "6 орта мектеп интернаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Жаркент қаласы, Орталық, Тышқанбаев, Достық, Бейбітшілік көшелері, 3-ші ықшам ауданы, Завод көшесі, 1, 2, 3, 4, 5, 5/19, 6, 8, 8а, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, Интернационал көшесі, 1, 2, 3, 4, 4/1, 4/2, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14/2, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27а, 27/1, 28, 29, 30, 30/1, 30/2, 30/3, 30/6, 31, 32, 32/1, 33, 34, 34а, 34б, 34в, 35, 36, 36/1, 38, 40, Рахимов көшесі, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, Уәлиханов көшесі, 1/1, 2, 2а, 2б, 2в, 2/9, 2/12, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54.
№ 321 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Жаркент қаласы, Иванов көшесі, 25, Панфилов ауданы әкімдігінің шаруашылық жүргізу құқығындағы аудандық "Панфилов Су құбыры" аудандық коммуналдық кәсіпорны.

Границы: город Жаркент, улица Сыпатаева, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 107, улица Уалиханова, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 133, 135, 137, улица Мухамади, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, улица Белалова, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 50, 52, улица Конаева, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 156/1, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196, улица Иванова, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, улица Пушкина, 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, улица Абдуллина, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20а, 20б, 21, 23, 25, 25/2, 27, 29, 31, улица Рахимова, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 129, улица Заводская, 7, 7/1, 7/2, 9, 11, 13, 13/1, 13/2, 15, 15/2, 17, 17/1, 19, 19/2, 21, 23, 23а, 25, 27, 27а, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 82/1, 84, 84/2, 86, 86/2, 87, 88.
Избирательный участок № 322
Место нахождения: город Жаркент, улица Белалова, 47 "а", коммунальное государственное учреждение "Жаркентское лесное хозяйство" государственного учреждения "Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области Жетісу".
Границы: город Жаркент, улица Зульярова, 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 30, 32, 34, 36, улица Табынбаева, 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15/2, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 38, 38/1, 39, 40, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 54, 55, 58, 59, 60, 61, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 70, 72, 74, 76, 78, улица Мухамади, 33, 35, 35/1, 37, 41, 43, 45, 47, 49, 53, 55, 57, 59, 61, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, улица Иванова, 31, 33, 35, 35/1, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, улица Уалиханова, 1, 3, 5, 7, 9, 11а, 13, 15, 17, 19, 21, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 43, 45, 47, 49/1, 53, 55, 57, 59/2, 61, 65, 69, улица Конаева, 2, 8, 10/1, 14, 16, 18, 21, 22, 25, 26, 27, 28, 28/1, 29, 30/1, 31, 32/1, 33, 34/1, 35/1, 37/1, 38, 39/1, 40/1, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 61, 62, 63/1, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71/2, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 83, 85, 87, 89, 91/1, 93, 95, 97, 99, 119, 121, 123, 125, улица Белалова, 47, 49, 51/2, 53/1, 54, 55, 56, 57, 58, 59/2, 61/1, 62, 63/1, 64, 65, 67, 68, 69, 71, 72, 73, 74, 75, 77, 79, улица Головацкого, 14, 16, 16/1, 18, 20, 22, 24, 28, 30, 32, 34/2, 36, 40, 42/1, 44, 46, 48, 52, 56, 58, 60, 62, 64, 68, 70, 72/1, 74/1, 76, 78, 80а, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 102, 104, 106, 110, 112, 114, 116, 118, 120, улица Тұрғанғазы Жапарқұлова, 2, 4, 4а, 4б, 4в, 6, 6/2, 8, 8а, 8в, 8д, 8/1, 8/2, 8/4, 8/5, 8/6, 10/1, 10/3, 12, 12а, 12б, 12/4, 12/5, 14, 14а, 14б, 18, 18/3, 20, 24.
Избирательный участок № 323
Место нахождения: город Жаркент, улица Ыбраймолдаева, 78, государственное коммунальное казенное предприятие "Жаркентский высший гуманитарно-технический колледж" государственного учреждения "Управление образования области Жетісу".
Границы: город Жаркент, улица Зульярова, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 68а, 70, 72, 74, 76, 80, 82, 82а, 84, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 100а, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, улица Табынбаева, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 80, 81, 83, 84, 85, 85а, 86, 87, 89, 90, 91, 92, 94, 95, 96, 97, 99, 103, 105, 109, 109, 111, 113, 115, 119, 123, улица Мухамади, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93 1/2, 95 1/2, 97 1/2, 99, 101, 101а, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, улица Белалова, 81, 83, 83/1, 83/2, 83/3, 83/5, 83/6, 83/7, 84, 85/1, 85/2, 85/3, 85/7, 85/8, 85/10, 85а, 85а/1, 85/3, 85а/4, 85а/5, 86, 88, 89, 89/1, 89/2, 90, 90а, 92, 94, 95, 96, 97, 98, 99/1, 99/2, 99/3, 99/4, 102, 103/1, 103/2, 104, 105, 105/1, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 117, 118, 120, 121, 121а, 123, 125, 127, 129, 131а, улица Иванова, 57, 57а, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 77/1, 77/2, 77/3, 77/4, 77/5, 79, 81, 83, 85/1, 85/2, 85/3, 87, 89, 91, 91/2, 93, 95, 97, 97а, 99, 101, 101б, 103, 105, 107, 107/1, 107/2, 111, 111/1, 111/2, 113, 117, 119, 119/1, 123, 123/3, 125, 129, 133, 135, 137, 139, 141, 143, улица Головацкого, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53/2, 53/3, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 67а, 67б, 67в, 68г, 69, 71, 73, 75, 77, 79/1, 79/2, 79/3, 79/4, 81, 85, 89, 91, 93, 95, 97, 99а, 101, 103, 105, улица Жансугурова, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 46, 46/1, 46/2, 46/3, 46/4, 46/5, 48, 48/1, 48/2, 50, 52, 54, 54/1, 54/2, 56, 58, 58/1, 58/2, 58/3, 60, 62, 63, 64, 65, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 75, 77, 79/1, 79/2, 79/3, 79/4, 79/5, 79/6, 79/7, 79в, 79д, 79г, 81, 81а, 81б, 81д, 83, 83а, 83б, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 99/1, 99/2, 99/3, 101, 101а, 101б, 103, 103а, 103/1, 105, 107, 109, 111, 113, 115, улица Ыбраймолдаева, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 56, 57, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 70, 71, 72, 73, 74, 76, 77, 78, 78/2, 78а, 79, 80/1, 80/2, 80/4, 80/5, 80/6, 80/9, 80/13, 81, 82, 83, 84, 84б, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 94, 95, 96, 97, 97а, 98, 99, 100, 101/1, 101/2, 115, 117, 119, 119/1, 123, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 151, 153, улица Абая 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 68/1, 70, 70/2, 72, 74, 76, 76а, 78, 80, 82, 84, 86, 86а, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 202, 204, 206.
Избирательный участок № 324
Место нахождения: город Жаркент, улица Уалиханова, 142, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа-гимназия с дошкольным мини-центром имени Бауыржана Момышулы" государственного учреждения "Отдел образования по Панфиловскому району Управления образования по области Жетісу".

Шекаралары: Жаркент қаласы, Сыпатаев көшесі, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 107, Уәлиханов көшесі, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 133, 135, 137, Мухамади көшесі, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, Белалов көшесі, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 50, 52, Қонаев көшесі, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 156/1, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196, Иванов көшесі, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, Пушкин көшесі, 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, Абдуллин көшесі, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20а, 20б, 21, 23, 25, 25/2, 27, 29, 31, Рахимов көшесі, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 129, Завод көшесі, 7, 7/1, 7/2, 9, 11, 13, 13/1, 13/2, 15, 15/2, 17, 17/1, 19, 19/2, 21, 23, 23а, 25, 27, 27а, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 82/1, 84, 84/2, 86, 86/2, 87, 88.
№ 322 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Жаркент қаласы, Белалов көшесі, 47 "а", "Жетісу облысының табиғи ресурстар және табиғатты пайдалануды реттеу басқармасы" мемлекеттік мекемесінің "Жаркент орман шаруашылығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Жаркент қаласы, Зульяров көшесі, 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 30, 32, 34, 36, Табынбаев көшесі, 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15/2, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 38, 38/1, 39, 40, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 54, 55, 58, 59, 60, 61, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 70, 72, 74, 76, 78, Мухамади көшесі, 33, 35, 35/1, 37, 41, 43, 45, 47, 49, 53, 55, 57, 59, 61, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, Иванов көшесі, 31, 33, 35, 35/1, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, Уәлиханов көшесі, 1, 3, 5, 7, 9, 11а, 13, 15, 17, 19, 21, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 43, 45, 47, 49/1, 53, 55, 57, 59/2, 61, 65, 69, Қонаев көшесі, 2, 8, 10/1, 14, 16, 18, 21, 22, 25, 26, 27, 28, 28/1, 29, 30/1, 31, 32/1, 33, 34/1, 35/1, 37/1, 38, 39/1, 40/1, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 61, 62, 63/1, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71/2, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 83, 85, 87, 89, 91/1, 93, 95, 97, 99, 119, 121, 123, 125, Белалов көшесі, 47, 49, 51/2, 53/1, 54, 55, 56, 57, 58, 59/2, 61/1, 62, 63/1, 64, 65, 67, 68, 69, 71, 72, 73, 74, 75, 77, 79, Головацкий көшесі, 14, 16, 16/1, 18, 20, 22, 24, 28, 30, 32, 34/2, 36, 40, 42/1, 44, 46, 48, 52, 56, 58, 60, 62, 64, 68, 70, 72/1, 74/1, 76, 78, 80а, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 102, 104, 106, 110, 112, 114, 116, 118, 120, Тұрғанғазы Жапарқұлов көшесі, 2, 4, 4а, 4б, 4в, 6, 6/2, 8, 8а, 8в, 8д, 8/1, 8/2, 8/4, 8/5, 8/6, 10/1, 10/3, 12, 12а, 12б, 12/4, 12/5, 14, 14а, 14б, 18, 18/3, 20, 24.
№ 323 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Жаркент қаласы, Ыбраймолдаев көшесі, 78, "Жетісу облысының білім басқармасы" мемлекеттік мекемесінің "Жаркент жоғары гуманитарлық-техникалық колледжi" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.
Шекаралары: Жаркент қаласы, Зульяров көшесі, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 68а, 70, 72, 74, 76, 80, 82, 82а, 84, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 100а, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, Табынбаев көшесі, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 80, 81, 83, 84, 85, 85а, 86, 87, 89, 90, 91, 92, 94, 95, 96, 97, 99, 103, 105, 109, 109, 111, 113, 115, 119, 123, Мухамади көшесі, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93 1/2, 95 1/2, 97 1/2, 99, 101, 101а, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, Белалов көшесі, 81, 83, 83/1, 83/2, 83/3, 83/5, 83/6, 83/7, 84, 85/1, 85/2, 85/3, 85/7, 85/8, 85/10, 85а, 85а/1, 85/3, 85а/4, 85а/5, 86, 88, 89, 89/1, 89/2, 90, 90а, 92, 94, 95, 96, 97, 98, 99/1, 99/2, 99/3, 99/4, 102, 103/1, 103/2, 104, 105, 105/1, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 117, 118, 120, 121, 121а, 123, 125, 127, 129, 131а, Иванов көшесі, 57, 57/а, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 77/1, 77/2, 77/3, 77/4, 77/5, 79, 81, 83, 85/1, 85/2, 85/3, 87, 89, 91, 91/2, 93, 95, 97, 97а, 99, 101, 101б, 103, 105, 107, 107/1, 107/2, 111, 111/1, 111/2, 113, 117, 119, 119/1, 123, 123/3, 125, 129, 133, 135, 137, 139, 141, 143, Головацкий көшесі, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53/2, 53/3, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 67а, 67б, 67в, 68г, 69, 71, 73, 75, 77, 79/1, 79/2, 79/3, 79/4, 81, 85, 89, 91, 93, 95, 97, 99а, 101, 103, 105, Жансүгіров көшесі, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 46, 46/1, 46/2, 46/3, 46/4, 46/5, 48, 48/1, 48/2, 50, 52, 54, 54/1, 54/2, 56, 58, 58/1, 58/2, 58/3, 60, 62, 63, 64, 65, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 75, 77, 79/1, 79/2, 79/3, 79/4, 79/5, 79/6, 79/7, 79в, 79д, 79г, 81 81а, 81б, 81д, 83, 83а, 83б, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 99/1, 99/2, 99/3, 101, 101а, 101б, 103, 103а, 103/1, 105, 107, 109, 111, 113, 115, Ыбраймолдаев көшесі, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 56, 57, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 70, 71, 72, 73, 74, 76, 77, 78, 78/2, 78а, 79, 80/1, 80/2, 80/4, 80/5, 80/6, 80/7, 80/8, 80/9, 80/13 81, 82, 83, 84, 84б, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 94, 95, 96, 97, 97а, 98, 99, 100, 101/1, 101/2, 115, 117, 119, 119/1, 123, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 151, 153, Абай көшесі, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 68/1, 70, 70/2, 72, 74, 76, 76а, 78, 80, 82, 84, 86, 86а, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 202, 204, 206.
№ 324 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Жаркент қаласы, Уәлиханов көшесі, 142, "Жетісу облысы білім басқармасының Панфилов ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Мектепке дейінгі шағын орталығы бар Бауыржан Момышұлы атындағы орта мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.

Границы: город Жаркент, улицы Усекский мост, Батыс, Нұржеке Игілікұлы, улица Головацкого, 122, 126, 128, 130, 136, 140, 140а, 140б, 142, улица Юлдашева, 2, 4, 6, 8 10, 10/2, 10/3, 10/4, 10/5, 10/6, 10/7, 10/8, 10/9, 10/10, 10/11, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 22а, 22/1, 22/3, 22/4, 24, 24/1, 24/3, 24/4, 26, 26/2, 26/3, 26/4, 26/5, 26/6, 26/7, 28, 28/1, 28/4, 28/5, 28/6, 28/7, 28/8, 28/11, 28/13, 28/14, 28/15, 28/17, 28/20, 28/21, 28/22, 28/23, 28/24, 28/25, 28/27, 28/28, 28/30, 28/32, 28/33, 28/34, 28/35, 28/36, 28/39, 28/40, 28/41, 28/42, 28/44, 28/45, 28/46, 28/47, 28/50, 28/51, 28/54, 28/55, 28/56, 28/57, 28/58, 28/59, 28/60, 28/61, 28/62, 28/63, 28/64, улица Жибек жолы, 1, 1а, 1г, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11/1, 11/4, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 25а, 27, 29, 33, 33/1, 33/2, 33/3, 33/4, 35, 37, 37а, 39, 41, 43, 45, 47, 47/3, 49/1, 51, 51/2, 51/3, 51/4, 51/5, 51/6, 51/6/13, 51/7, 51/8, 51/11, 51/13, 51/17, 51/19, 51/21, 51/22, 51/23, 51/24, 51/25, 51/26, 51/27, 51/28, 51/32, 53, улица Сыпатаева, 106, 108, 109, 110, 111, 113, 114, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 123а, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 131, 132, 134, 135, 135/1, 136, 137, 138, 139а, 140, 141, 142, 142/1, 143, 144, 144а, 144б, 145, 147, 148, 149, 150, 151, 153, 154, 160, улица Пушкина, 2, 4, 6, 8, 12, 22, 24, 24а, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71/4, 71, улица Туркебаева, 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 12, 13, 13а, 14, 15, 16, 16а, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33/1, 33а, 34, 35, 36, 36/1, 36/2, 37, 37а, 37б, 37в, 38, 39, 40, 40/1, 40/2, 43, 45, 47, улица Сергазы Беспаева, 1, 1а, 2, 2а, 2б, 2/1, 3, 3а, 4, 4а, 4б, 5, 6, 6а, 7, 8а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 15б, 17, 17/1, 17а, 17б, 19, 20, 20а, 21/1, 21/2, 21/3, 21/4, 21/5, 22, 23, 23/1, 23/2, 23/4, 24, 26, 26/1, 28, 30, 32, 34, 38/1, 38/2, 38/4, 40/1, 40/2, 40/4, 40/5, 42, 44, улица Лутфуллина, 1, 2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 7/3, 7/4, 7/6, 7/7, 7а, 8/1, 8/2, 8/4, 8/5, 9, 12, улица Конаева, 127, 129, 131, 133, 135/1, 137, 139, 141, 143, 145, 145а, 147а, 149, 151, 153, 153а, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 175а, 177/1, 177/2, 177/3, 179, 198, 200/2, 200/3, 202/1, 202/2, 202/3, 202/4, 204, 204/1, 204/2, 204/3, 204/4, 206/1, 206/2, 206/4, 208, 212/1, 212/2, 214/1, 214/2, 216, 218, улица Уалиханова, 132, 134, 136, 138, 139, 139а, 139б, 141, 143, 145, 147, 149, 140, 142, 142/1, 142/2, 142а/3,142б, 142б/2, 142б/3, 142б/4, 142/4, 142/5, 142/6, 142/7, 144, 146, 148, 150/1, 152/1, 152/2, 152а, 154, 154а, улица Асановой, 1, 2, 3, 4, 4а, 4а/5, 4в, 4г, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 15, 15/1, 15/2, 16, 18, 20, 22, участок Птицеферма.
Избирательный участок № 325
Место нахождения: город Жаркент, улица Уалиханова, 142, здание начальных классов коммунального государственного учреждения "Средняя школа-гимназия с дошкольным мини-центром имени Бауыржана Момышулы" государственного учреждения "Отдел образования по Панфиловскому району Управления образования по области Жетісу".

Шекаралары: Жаркент қаласы, Өсек көпірі, Батыс, Нұржеке Игілікұлы көшелері, Головацкий көшесі, 122, 126, 128, 130, 136, 140, 140а, 140б, 142, Юлдашев көшесі, 2, 4, 6, 8 10, 10/2, 10/3, 10/4, 10/5, 10/6, 10/7, 10/8, 10/9, 10/10, 10/11, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 22а, 22/1, 22/3, 22/4, 24, 24/1, 24/3, 24/4, 26, 26/2, 26/3, 26/4, 26/5, 26/6, 26/7, 28, 28/1, 28/4, 28/5, 28/6, 28/7, 28/8, 28/11, 28/13, 28/14, 28/15, 28/17, 28/20, 28/21, 28/22, 28/23, 28/24, 28/25, 28/27, 28/28, 28/30, 28/32, 28/33, 28/34, 28/35, 28/36, 28/39, 28/40, 28/41, 28/42, 28/44, 28/45, 28/46, 28/47, 28/50, 28/51, 28/54, 28/55, 28/56, 28/57, 28/58, 28/59, 28/60, 28/61, 28/62, 28/63, 28/64, Жібек жолы көшесі, 1, 1а, 1г, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11/1, 11/4, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 25а, 27, 29, 33, 33/1, 33/2, 33/3, 33/4, 35, 37, 37а, 39, 41, 43, 45, 47, 47/3, 49/1, 51, 51/2, 51/3, 51/4, 51/5, 51/6, 51/6/13, 51/7, 51/8, 51/11, 51/13, 51/17, 51/19, 51/21, 51/22, 51/23, 51/24, 51/25, 51/26, 51/27, 51/28, 51/32, 53, Сыпатаев көшесі, 106, 108, 109, 110, 111, 113, 114, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 123а, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 131, 132, 134, 135, 135/1, 136, 137, 138, 139а, 140, 141, 142, 142/1, 143, 144, 144а, 144б, 145, 147, 148, 149, 150, 151, 153, 154, 160, Пушкин көшесі, 2, 4, 6, 8, 12, 22, 24, 24а, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71/4, 71, Түркебаев көшесі, 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 12, 13, 13а, 14, 15, 16, 16а, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33/1, 33а, 34, 35, 36, 36/1, 36/2, 37, 37а, 37б, 37в, 38, 39, 40, 40/1, 40/2, 43, 45, 47, Серғазы Беспаев көшесі, 1, 1а, 2, 2а, 2б, 2/1, 3, 3а, 4, 4а, 4б, 5, 6, 6а, 7, 8а, 10, 11, 12 ,13, 14, 15, 15а, 15б, 17, 17/1, 17а, 17б, 19, 20, 20а, 21/1, 21/2, 21/3, 21/4, 21/5, 22, 23, 23/1, 23/2, 23/4, 24, 26, 26/1, 28, 30, 32, 34, 38/1, 38/2, 38/4, 40/1, 40/2, 40/4, 40/5, 42, 44, Лутфуллин көшесі, 1, 2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 7/3, 7/4, 7/6, 7/7, 7а, 8/1, 8/2, 8/4, 8/5, 9, 12, Конаев көшесі, 127, 129, 131, 133, 135/1, 137, 139, 141, 143, 145, 145а, 147а, 149, 151, 153, 153а, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 175а, 177/1, 177/2, 177/3, 179, 198, 200/2, 200/3, 202/1, 202/2, 202/3, 202/4, 204, 204/1, 204/2, 204/3, 204/4, 206/1, 206/2, 206/4, 208, 212/1, 212/2, 214/1, 214/2, 216, 218, Уәлиханов көшесі, 132, 134, 136, 138, 139, 139а, 139б, 141, 143, 145, 147, 149, 140, 142, 142/1, 142/2, 142а/3,142б, 142б/2, 142б/3, 142б/4, 142/4, 142/5, 142/6, 142/7, 144, 146, 148, 150/1, 152/1, 152/2, 152а, 154, 154а, Асанова көшесі, 1, 2, 3, 4, 4а, 4а/5, 4в, 4г, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 15, 15/1, 15/2, 16, 18, 20, 22, Құс ферма учаскесі.
№ 325 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Жаркент қаласы, Уәлиханов көшесі, 142, "Жетісу облысы білім басқармасының Панфилов ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Мектепке дейінгі шағын орталығы бар Бауыржан Момышұлы атындағы орта мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің бастауыш сыныптар ғимараты.

Границы: город Жаркент, улица Ынтымак, улица Уалиханова, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 200, 202, 204, 206, 208, 210, 212, 214, улица Бусакова, 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 21а, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 55, 57, улица Азата Машурова, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, улица Ходжамьярова, 1, 2, 3, 4, 5, 7, 9, 11, 13, улица Абдуллина, 33, 33а, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 22, 24, 26, 28, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, улица Сыпатаева, 155, 157, 159, 161, 162, 164, 166, 167, 168, 169, 224, 225, 226, 227, 228, 234, 236, 240, улица Пащенко, 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 14, 15, 17, 2, 4, 6, 8, 10, улица Гаппарова, 1, 3, 5, 7, 9, 11, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, улица Асановой, 17, 21, 23, 24, 24/1, 24/3, 24/4, 25/1, 25/2, 25/3, 26/2, 27/1, 27/2, 29, 29/1, 30, 31, 32, 32а, 36, 38, 40, 40а, 42, 44, 46, 50/1, 20/2, 52/1, 52/2, 54 /1, 57, 58, улица Масанчи, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, улица Жибек жолы, 8, 8а, 10.
Избирательный участок № 326
Место нахождения: город Жаркент, улица Розыбакиева, 22, государственное коммунальное казенное предприятие "Районный дом культуры акимата Панфиловского района".
Границы: город Жаркент, улица Иванова, 84, 86, 88, 90, 98, 100, 102, 104, 106, 108а, 110, 112, 114, 116, 120, 122, 124, 128, 130, 134, 136, 136а, 138, 140, улица Жибек жолы, 55, 61, 61а, 61/4, 61/7, 61/8, 61/11, 61/12, 61/14, 61/18, 61/19, 61/20, 61/22, 61/23, 61/24, 61/28, 61/29, 61/30, 61/33, 61/34, 61/35, 61/39, 61/40, 61/41, 61/42, 61/44, 61/46, 61/49, 61/50, 63, 65/1, 67, 69, 69/1, 69/2, 69/3, 69/5, 71, 71/2, 73, 75/1, 77, 77/1, 77/2, 77/4, 77/5, 77/6, 78/7, 77/8, 77/9, 77/10, 77/12, 77/13, 77/14, 78/15, 77/16, 77/17, 77/21, 77/22, 77/24, 77/25, 77/26, 77/27, 77/31, 77/32, 77/34, 78/35, 77/37, 77/38, 77/39, 77/40, 77/43, 77/44, 78/45, 77/49, 77/50, 77/51, 77/53, 77/54, 77/55, 77/56, 77/58, 77/59, 77/60, 77/61, 77/62, 77/63, 77/64, 77/65, 77/68, улица Юлдашева, 1, 3, 3/1, 3/2, 5, 7/1, 11, 11/2, 11/3, 13, 13/1, 13/2, 15/2, 15/2, 17/2, 17, улица Головацкого, 107/1, 107/3, 107а, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 121д, 125, 125а, 129/1, 131, 137, 144, 146, 148/1, 148/2, 152/2, 152/3, 154, 154/2, 154/3, 156, 158, улица Пушкина, 28а, 28в, 28/2, 30/1, 30/2, 30/3, 32, 36, 38, 40, 40а, 73, 75, 75а, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 101, улица Туркебаева, 42, 44а, 46, 48, 49, 50/2, 51, 52, 53, 54, 55/1, 55/2, 57/1, 57/2, 59, 61, 63, 63/3, 67, 67а, 69, 71, 73, 73а, 75, 75/2, 75/3, 75/5, 75/7, 75б, улица Сергазы Беспаева, 2б, 25, 27, 29/1, 29/2, 29/3, 29/4, 31/1, 33, 35, 46, 46/5, 46а, 48, 48а, 48б, 50, улица Лутфуллина, 11, 13, 15, 15/1, 15а, 17, 19/1, 19/2, 9/3, 21/1, 21/2, 21/3, 21/4, 21/5, 23, 25/1, 14, 16, 20а, 24, 28/1, 28/3, 28/5, 30, 32, 34, 34/1, 36/1, 36/3, 38, улица Жансугурова, 76, 76а, 78, 80, 80а, 82, 84/1, 84/3, 84/4, 84/6, 88, 88а, 90, 92/1, 92/2, 94, 96а, 98, 98/1, 102, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 141/1, 141/2, 141/4, 143, 143/1, 143/3, 145, 147, 149/2, 149/3, 149/4, 151, 153, 155, 155/2, 159, 161, 161/1, 161/3, 161/4, 163, улица Кобикова, 1, 1а, 1в, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 6/1, 6/2, 6а, 6б, 7, 9, 10, 11, 13/1, 13/2, 14, 15, 16, 17, 18, улица Розыбакиева, 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 15/2, 15/3, 15/4, 16, 17, 19, 21/1, 21/3, 21/4, 21/5, 21/6, 21/7, 21/8, улица Ыбраймолдаева, 104/3, 104/4, 108, 110, 112, 112а, 114, 116, 118, 122, 122а, 122б, 122в, 122/1, 124, 126/1, 126/3, 126/4, 128.
Избирательный участок № 327
Место нахождения: город Жаркент, улица Кастеева, 12, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени Ы. Алтынсарина" государственного учреждения "Отдел образования по Панфиловскому району Управления образования по области Жетісу".

Шекаралары: Жаркент қаласы, Ынтымақ көшесі, Уәлиханов көшесі, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 200, 202, 204, 206, 208, 210, 212, 214, Бусаков көшесі, 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 21а, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 55, 57, Азат Машуров көшесі, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, Ходжамьяров көшесі, 1, 2, 3, 4, 5, 7, 9, 11, 13, Абдуллин көшесі, 33, 33а, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 22, 24, 26, 28, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, Сыпатаев көшесі, 155, 157, 159, 161, 162, 164, 166, 167, 168, 169, 224, 225, 226, 227, 228, 234, 236, 240, Пащенко көшесі, 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 14, 15, 17, 2, 4, 6, 8, 10, Гаппаров көшесі, 1, 3, 5, 7, 9, 11, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, Асанова көшесі, 17, 21, 23, 24, 24/1, 24/3, 24/4, 25/1, 25/2, 25/3, 26/2, 27/1, 27/2, 29, 29/1, 30, 31, 32, 32а, 36, 38, 40, 40а, 42, 44, 46, 50/1, 20/2, 52/1, 52/2, 54/1, 57, 58, Масанчи көшесі, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, Жібек жолы көшесі, 8, 8а, 10.
№ 326 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Жаркент қаласы, Розыбакиев көшесі, 22, "Панфилов ауданы әкімдігінің аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.
Шекаралары: Жаркент қаласы, Иванов көшесі, 84, 86, 88, 90, 98, 100, 102, 104, 106, 108а, 110, 112, 114, 116, 120, 122, 124, 128, 130, 134, 136, 136а, 138, 140, Жібек жолы көшесі, 55, 61, 61а, 61/4, 61/7, 61/8, 61/11, 61/12, 61/14, 61/18, 61/19, 61/20, 61/22, 61/23, 61/24, 61/28, 61/29, 61/30, 61/33, 61/34, 61/35, 61/39, 61/40, 61/41, 61/42, 61/44, 61/46, 61/49, 61/50, 63, 65/1, 67, 69, 69/1, 69/2, 69/3, 69/5, 71, 71/2, 73, 75/1, 77, 77/1, 77/2, 77/4, 77/5, 77/6, 78/7, 77/8, 77/9, 77/10, 77/12, 77/13, 77/14, 78/15, 77/16, 77/17, 77/21, 77/22, 77/24, 77/25, 77/26, 77/27, 77/31, 77/32, 77/34, 78/35, 77/37, 77/38, 77/39, 77/40, 77/43, 77/44, 78/45, 77/49, 77/50, 77/51, 77/53, 77/54, 77/55, 77/56, 77/58, 77/59, 77/60, 77/61, 77/62, 77/63, 77/64, 77/65, 77/68, Юлдашев көшесі, 1, 3, 3/1, 3/2, 5, 7/1, 11, 11/2, 11/3, 13, 13/1, 13/2, 15/2, 15/2, 17/2, 17, Головацкий көшесі, 107/1, 107/3, 107а, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 121д, 125, 125а, 129/1, 131, 137, 144, 146, 148/1, 148/2, 152/2, 152/3, 154, 154/2, 154/3, 156, 158, Пушкин көшесі, 28а, 28в, 28/2, 30/1, 30/2, 30/3, 32, 36, 38, 40, 40а, 73, 75, 75а, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 101, Түркебаев көшесі, 42, 44а, 46, 48, 49, 50/2, 51, 52, 53, 54, 55/1, 55/2, 57/1, 57/2, 59, 61, 63, 63/3, 67, 67а, 69, 71, 73, 73а, 75, 75/2, 75/3, 75/5, 75/7, 75б, Серғазы Беспаев көшесі, 2б, 25, 27, 29/1, 29/2, 29/3, 29/4, 31/1, 33, 35, 46, 46/5, 46а, 48, 48а, 48б, 50, Лутфуллин көшесі, 11, 13, 15, 15/1, 15а, 17, 19/1, 19/2, 9/3, 21/1, 21/2, 21/3, 21/4, 21/5, 23, 25/1, 14, 16, 20а, 24, 28/1, 28/3, 28/5, 30, 32, 34, 34/1, 36/1, 36/3, 38, Жансүгіров көшесі, 76, 76а, 78, 80, 80а, 82, 84/1, 84/3, 84/4, 84/6, 88, 88а, 90, 92/1, 92/2, 94, 96а, 98, 98/1, 102, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 141/1, 141/2, 141/4, 143, 143/1, 143/3, 145, 147, 149/2, 149/3, 149/4, 151, 153, 155, 155/2, 159, 161, 161/1, 161/3, 161/4, 163, Көбіков көшесі, 1, 1а, 1в, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 6/1, 6/2, 6а, 6б, 7, 9, 10, 11, 13/1, 13/2, 14, 15, 16, 17, 18, Розыбакиев көшесі, 1, 3, 4, 5, 6 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 15/2, 15/3, 15/4, 16, 17, 19, 21/1, 21/3, 21/4, 21/5, 21/6, 21/7, 21/8, Ыбраймолдаев көшесі, 104/3, 104/4, 108, 110, 112, 112а, 114, 116, 118, 122, 122а, 122б, 122в, 122/1, 124, 126/1, 126/3, 126/4, 128.
№ 327 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Жаркент қаласы, Қастеев көшесі, 12, "Жетісу облысы білім басқармасының Панфилов ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ы. Алтынсарин атындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.

Границы: город Жаркент, улица Иванова, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, улица Жибек жолы, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 185, 187, 201, улица Пушкина, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 63, 65, 67, 69, 71, 75, 77, 77а, 77б, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 90, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 172, 187, улица Туркебаева, 54а, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 136, 138, 140, улица Сергазы Беспаева, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 54, 56, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 124, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, улица Лутфуллина, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 63, 65, улица Ыбраймолдаева, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, улица Кастеева, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 25, улица Талгарова, 71, 73, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 103, улица Билала Назыма, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 144/1, 146, улица Ниязовой, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 79, 81, улица Илахуновой, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, улица Абая, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 220, 222, 224, 226, 228, 230, 232, 234, 236, 238, 240, 242, 244, 246, 248, 250, 252, 254.
Избирательный участок № 328
Место нахождения: город Жаркент, улица Туркебаева, 41, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени Х. Хамраева" государственного учреждения "Отдел образования по Панфиловскому району Управления образования по области Жетісу".

Шекаралары: Жаркент қаласы, Иванов көшесі, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, Жібек жолы көшесі, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 185, 187, 201, Пушкин көшесі, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 63, 65, 67, 69, 71, 75, 77, 77а, 77б, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 90, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 172, 187, Түркебаев көшесі, 54а, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 136, 138, 140, Серғазы Беспаев көшесі, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 54, 56, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 124, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, Лутфуллин көшесі, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 63, 65, Ыбраймолдаев көшесі, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, Қастеев көшесі, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 25, Талғаров көшесі, 71, 73, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 103, Билал Назым көшесі, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 144/1, 146, Ниязова көшесі, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 79, 81, Илахунова көшесі, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, Абай көшесі, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 220, 222, 224, 226, 228, 230, 232, 234, 236, 238, 240, 242, 244, 246, 248, 250, 252, 254.
№ 328 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Жаркент қаласы, Түркебаев көшесі, 41, "Жетісу облысы білім басқармасының Панфилов ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Х. Хамраев атындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.

Границы: город Жаркент, улица Жибек Жолы, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, улица Головацкого, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 210, 212, 214, улица Бусакова, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, улица Уалиханова, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205, 207, 209, 211, 213, 215, улица Пащенко, 12, 14, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28/4, 29, 30, 31, 32, 34, 36, 38, 40, улица Гаппарова, 13, 15, 17, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 31/1, 33, улица Масанчи, 11а, 11б, 11в, 13, 15, 17, 21, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, улица Азата Машурова, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 57/1, 58, 59, 61, 63, 65, 67, 60, 62, 64, 66, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74а, 74б, 76а, 76б, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 92а, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, улица Нусипбековой, 1, 1/2, 1/3, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 14а, 14б, 14в, 14/1, 14/2, 14/3, 14/4, 14/5, 14/6, 14/7, 14/8, 14/9, 14/10, 14/11, 14/12, 14/13, 14/14, 14/15,14 /16, 14/17, 14/18, 14/19, 14/20, 14/22, 14/23, 14/25, 14/27, 14/28, 14/29, 14/30, 14/31, 14/33, 14/34, 14/35, 14/36, 14/37, 14/38, 14/39, 14/40, 14/41, 14/42, 14/43, 14/44, 14/45, 14/46, 14/47, 14/48, 14/49, 14/50, 14/51, 14/52, 15, 15/1, 15/2, 15/3, 15/4, 15/5, 15/6, 15/7, 15/8, 15/9, 15/10, 16, 16/1, 16/2, 16/3, 16/4, 16/5, 16/6, 16/7, 16/8, 16/9, 17, 17/1, 17/2, 17/3, 17/4, 17/5, 17/6, 17/7, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25/1, 25/2, 25/3, 25/4, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33/1, 33/2, 33/3, 33/4, 33/5, 33/6, 33/7, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 55, улица Конаева, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 201, 203, 205, 207, 209, 211, 213, 215, 217, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 242, 244, 246, 248, 250, 252, 254, 256, 258, 260, 262, 264, 266, 268, 270, 272, 274, 276, 278, 280, 282, 284, 286, 288, 290, 292, 294, 296, 298, 300, 302, 304, 306, 308, 310, улица Юлдашева, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, улица Ходжамьярова, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100.
Избирательный участок № 329
Место нахождения: город Жаркент, улица Масанчи, 23, государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ Панфиловского района".
Границы: город Жаркент, улица Головацкого, 139, 141б, 151, 159, 163, 165, 167, 171, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 193, 197, улица Розыбакиева, 23, 23/2, 23/2, 25, 26/1, 26/2, 28, 29, 30, 31, 32, 32/1, 33, 34, 36, 37/2, 37/1, 39, 39/2, 40, 41/1, 41/1, 41/2, 41а, 42, 43, 44, 45б, 46, 46/1, 46/2, 46/5, 46/6, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 146, улица Жансугурова, 104, 106, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138/1, 138/2, 138/4, 140, 142, 144, 148, 150, 152, 154, 158, 160, 162, 164, 165, 165/1, 165/2, 165/3, 165/4, 165/5, 166, 167, 168, 169, 171, 171а, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 194а, 195, 196, 196, 197, 199, 199, 203, 205, 207, 209, 211, 213, 215, 217, 217а, 219, 221, 223, 225, 225, 227, 229, 231, 233, 235, 235а, 237, 243, 243, 245, 247, 249, 253, 253а, улица Кобикова, 22/1, 22/2, 23, 24/2, 26/2, 27, 28/1, 28/2, 28/3, 29, 30/1, 30/2, 31/1, 31/2, 32/1, 32/2, 34, 35/1, 35/2, 36, 37/1, 37/2, 38, 39, 39/1, 39/2, 40, 41, 42/1, 42/2, 42/3, 42/4, 43а, 45, 46/1, 46/2, 46/3, 46/5, 46а, 47, 48/2, 48/3, 49, 50, 51, 51а, 52, 54, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 70, 72а, улица Кастеева, 20, 22, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 34, 35, 35/1, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 48а, 51, 53, 55, 59, 59а, 61, 63, 67, 69, 148, улица Жибек жолы, 34, 34/1, 34/2, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50/1, 50/4 квартира 3, 50/4 квартира 4, 54, 56, 58, 64, 68, 70, 70, 72, улица Пащенко, 43а, 44, 44/1, 45, 46, 46/1, 46/2, 46/3, 48/1, 48/2, 49/4, 49/6, 49/8, 50, 50а, 50г, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 59, 59/1, 61, 63, 69, улица Гаппарова, 35, 32, 32, 34, 35, 35, 38, 40, 43, 45, 45, 47, улица Масанчи, 23, 27, 29, 33, 33, 37, 39, 41, 56, 58, 62, 66, 66а, 68, 76, 76а, 78, 80, 82, 84, 86, 88, улица Ходжамьярова, 47, 49, 49а, 49/2, 51, 53, 57, 57а, 59, 61, 61, 61/1, 63, 67, 69, 73, 73, 77, 77а, 79, 81, 102, 106, 108, 116, 116/1, 116/1, 118, 122, 124, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 144, 146, 150, 152, 154, 154/1, 156, 158, 160, улица Азата Машурова, 75, 77, 79, 79/1, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93/1, 93/2, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 113, 117, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 132а, 134, 136, 136, 138, 142, 146, 146/1, 146/2, 148, 150, 150а, 152, 154, 156, 156, 158, 158, 160, 162, 164, 168/1, 168/2, 170а, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 202, 204, 204а, 206, 208, 210, 214, 216, улица Бусакова, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 155, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, улица Ыбраймолдаева, 130, 130/3, 130/4, 132, 134, 136, 136/5, 138, 138/1, 138/2, 140, 142, 144, 146а, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 170, 172, 172а, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 197, 198, 199, 200, 203, 204, 207, 207/1, 207/5, 207/7, 209, 211, 213, 215, 217, 219, 221, 223, 225, 225, 227, 229, 231, 235.
Избирательный участок № 330
Место нахождения: город Жаркент, улица Сыпатаева, 240, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени Жамбыла" государственного учреждения "Отдел образования по Панфиловскому району Управления образования по области Жетісу".

Шекаралары: Жаркент қаласы, Жібек жолы көшесі, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, Головацкий көшесі, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 210, 212, 214, Бусаков көшесі, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, Уәлиханов көшесі, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205, 207, 209, 211, 213, 215, Пащенко көшесі, 12, 14, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28/4, 29, 30, 31, 32, 34, 36, 38, 40, Гаппаров көшесі, 13, 15, 17, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 31/1, 33, Масанчи көшесі, 11а, 11б, 11в, 13, 15, 17, 21, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, Азат Машуров көшесі, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 57/1, 58, 59, 61, 63, 65, 67, 60, 62, 64, 66, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74а, 74б, 76а, 76б, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 92а, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, Нүсіпбекова көшесі, 1, 1/2, 1/3, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 14а, 14б, 14в, 14/1, 14/2, 14/3, 14/4, 14/5, 14/6, 14/7, 14/8, 14/9, 14/10, 14/11, 14/12, 14/13, 14/14, 14/15,14 /16, 14/17, 14/18, 14/19, 14/20, 14/22, 14/23, 14/25, 14/27, 14/28, 14/29, 14/30, 14/31, 14/33, 14/34, 14/35, 14/36, 14/37, 14/38, 14/39, 14/40, 14/41, 14/42, 14/43, 14/44, 14/45, 14/46, 14/47, 14/48, 14/49, 14/50, 14/51, 14/52, 15, 15/1, 15/2, 15/3, 15/4, 15/5, 15/6, 15/7, 15/8, 15/9, 15/10, 16, 16/1, 16/2, 16/3, 16/4, 16/5, 16/6, 16/7, 16/8, 16/9, 17, 17/1, 17/2, 17/3, 17/4, 17/5, 17/6, 17/7, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25/1, 25/2, 25/3, 25/4, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33/1, 33/2, 33/3, 33/4, 33/5, 33/6, 33/7, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 55, Қонаев көшесі, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 201, 203, 205, 207, 209, 211, 213, 215, 217, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 242, 244, 246, 248, 250, 252, 254, 256, 258, 260, 262, 264, 266, 268, 270, 272, 274, 276, 278, 280, 282, 284, 286, 288, 290, 292, 294, 296, 298, 300, 302, 304, 306, 308, 310, Юлдашев көшесі, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, Ходжамьяров көшесі, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100.
№ 329 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Жаркент қаласы, Масанчи көшесі, 23, "Панфилов ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Жаркент қаласы, Головацкий көшесі, 139, 141б, 151, 159, 163, 165, 167, 171, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 193, 197, Розыбакиев көшесі, 23, 23/2, 23/2, 25, 26/1, 26/2, 28, 29, 30, 31, 32, 32/1, 33, 34, 36, 37/2, 37/1, 39, 39/2, 40, 41/1, 41/1, 41/2, 41а, 42, 43, 44, 45б, 46, 46/1, 46/2, 46/5, 46/6, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 146, Жансүгіров көшесі, 104, 106, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138/1, 138/2, 138/4, 140, 142, 144, 148, 150, 152, 154, 158, 160, 162, 164, 165, 165/1, 165/2, 165/3, 165/4, 165/5, 166, 167, 168, 169, 171, 171а, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 194а, 195, 196, 196, 197, 199, 199, 203, 205, 207, 209, 211, 213, 215, 217, 217а, 219, 221, 223, 225, 225, 227, 229, 231, 233, 235, 235а, 237, 243, 243, 245, 247, 249, 253, 253а, Көбіков көшесі, 22/1, 22/2, 23, 24/2, 26/2, 27, 28/1, 28/2, 28/3, 29, 30/1, 30/2, 31/1, 31/2, 32/1, 32/2, 34, 35/1, 35/2, 36, 37/1, 37/1, 37/2, 38, 39, 39/2, 39/1, 40, 41, 42/1, 42/2, 42/3, 42/4, 43а, 45, 46/1, 46/2, 46/3, 46/5, 46а, 47, 48/2, 48/3, 49, 50, 51, 51а, 52, 54, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 70, 72а, Қастеев көшесі, 20, 22, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 34, 35, 35/1, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 48а, 51, 53, 55, 59, 59а, 61, 63, 67, 69, 148, Жібек жолы көшесі, 34, 34/1, 34/2, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50/1, 50/4 пәтер 3, 50/4 пәтер 4, 54, 56, 58, 64, 68, 70, 70, 72, Пащенко көшесі, 43а, 44, 44/1, 45, 46, 46/1, 46/2, 46/3, 48/1, 48/2, 49/4, 49/6, 49/8, 50, 50а, 50г, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 59, 59/1, 61, 63, 69, Гаппаров көшесі, 35, 32, 32, 34, 35, 35, 38, 40, 43, 45, 45, 47, Масанчи көшесі, 23, 27, 29, 33, 33, 37, 39, 41, 56, 58, 62, 66, 66а, 68, 76, 76а, 78, 80, 82, 84, 86, 88, Ходжамьяров көшесі, 47, 49, 49а, 49/2, 51, 53, 57, 57а, 59, 61, 61, 61/1, 63, 67, 69, 73, 73, 77, 77а, 79, 81, 102, 106, 108, 116, 116/1, 116/1, 118, 122, 124, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 144, 146, 150, 152, 154, 154/1, 156, 158, 160, Азат Машуров көшесі, 75, 77, 79, 79/1, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93/1, 93/2, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 113, 117, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 132а, 134, 136, 136, 138, 142, 146, 146/1, 146/2, 148, 150, 150а, 152, 154, 156, 156, 158, 158, 160, 162, 164, 168/1, 168/2, 170а, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 202, 204, 204а, 206, 208, 210, 214, 216, Бусаков көшесі, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 155, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, Ыбраймолдаев көшесі, 130, 130/3, 130/4, 132, 134, 136, 136/5, 138, 138/1, 138/2, 140, 142, 144, 146а, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 170, 172, 172а, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 197, 198, 199, 200, 203, 204, 207, 207/1, 207/5, 207/7, 209, 211, 213, 215, 217, 219, 221, 223, 225, 225, 227, 229, 231, 235.
№ 330 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Жаркент қаласы, Сыпатаев көшесі, 240, "Жетісу облысы білім басқармасының Панфилов ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Жамбыл атындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.

Границы: город Жаркент, улица Шамиева, 2, 2/1, 2/4, 2/5, 2/15, 2/22, 2/27, 2/33, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 17, 20, 22, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41/1, 41/2, 42, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 63/1, 65, 67, 69, 71, 72, 73, 74, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 87а, 89/1, 89/2, 91/1, 93, 93/2, 93а, 95, 97, 99, 99/1, 101, 101/2, 103, 105, 107, 109, 110, 111, 113, 267а, улица Конаева, 241, 243, 245, 247, 249, 251, 253, 525, 257, 259, 261, 263, 265, 267, 269, 271, 273, 275, 277, 279, 281, 283, 285, 287, 289, 291, 293, 295, 297, 299, 301, 303, 305/1, 305/2, 305/3, 307, 309, 309/2, 309/4, 321, 323, 329, 331, 333, 333/1, 339, улица Бусакова, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128/1, 128/2, 130/1, 130/2, 132/1, 132/2, 134/1, 134/2, 136/1, 136/2, 138/1, 138/2, 140/1, 140/2, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 168, улица Кошкунова, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 41, 42, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, улица Лепсинская, улица Усекская, 2, 4, 5/1, 5/2, 5/3, 5/4, 6, 7а, 7б, 8, 10, 13, 50, 129, улица Ыбраймолдаева, 206, 208, 210, 212, 214, 216, 216а, 218/1, 218/2, 220, 220/2, 222, 222а, 224/1, 224/2, 226, 228, 230/1, 232, 234, 236, 238/1, 238/2, 240/1, 240/2, 242/1, 242/2, 244/1, 244/2, 246/1, 246/2, 248, 250, 252, улица Головацкого, 199, 201, 203, 205, 207, 209, 211, 213, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 241, 242, 243, 245, 246, 247, 248, 249, 250, 251, 252, 253, 254, 255, 256, 257, 258, 259, 260, 261, 262, 263, 264, 265, 266, 267, 268, 269, 270, 271, 272, 273, 273а, 274, 275, 276, 277, 278, 279, 280, 281, 281а, 282, 283, 284, 285, 286, 287, 288, 289, 290, 291, 292, 293, 294, 295, 296, 296/1, 296/2, 296/3, 297, 297а, 298, 299, 300, 301, 301/1, 301/2, 301/3, 301/4, 303, 303а, 304, 305, 305/3, 306, 306/1, 307, 308, 308/2, 308а, 309, 310, 311, 312, 312/1, 313, 314, 315, 316/6, 317, 319, 320, 321, 323, 325, улица Жансугурова, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 210, 212, 216, 218, 220, 222, 224, 226, 228, 230, 232, 234, 236, 238, 240, 242/2, 242а, 242б, 244, 246, 248, 250а, 252, 254, 255, 256, 257, 258, 259, 263, 265, 267, 269, 271, 273, 275, 279, 281, 283, 285, 287, 287а, 289, 291, 293, 293а, 295, 297, 299, 301, 301/19, 303, 303/1, 305, 307, 307а, 309/1, 309/2, 311/1, 311/2, 313/2, 313, 315/1, 315/2, 315а, 317/1, 319/1, 319а, 321/1, 321 /2, 323/2, 325/1, 325/2, 327/1, 327/2, 327/3, 329/1, 329/3, 329/2, 331/1, 331/2, 333/1, 333/4, 333/4 квартира 2, 333/4 квартира 4, 335/1, 335/2, 337, 339, 339/1, 339/2, 341, 343.
Избирательный участок № 331
Место нахождения: город Жаркент, улица Абдуллина, 76, государственное коммунальное казенное предприятие "Жаркентский многопрофильный колледж" государственного учреждения "Управление образования области Жетісу".

Шекаралары: Жаркент қаласы, Шамиев көшесі, 2, 2/1, 2/4, 2/5, 2/15, 2/22, 2/27, 2/33, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 17, 20, 22, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41/1, 41/2, 42, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 63/1, 65, 67, 69, 71, 72, 73, 74, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 87 а, 89/1, 89/2, 91/1, 93, 93/2, 93а, 95, 97, 99, 99/1, 101, 101/2, 103, 105, 107, 109, 110, 111, 113, 267а, Қонаев көшесі, 241, 243, 245, 247, 249, 251, 253, 525, 257, 259, 261, 263, 265, 267, 269, 271, 273, 275, 277, 279, 281, 283, 285, 287, 289, 291, 293, 295, 297, 299, 301, 303, 305/1, 305/2, 305/3, 307, 309, 309/2, 309/4, 321, 323, 329, 331, 333, 333/1, 339, Бусаков көшесі, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128/1, 128/2, 130/1, 130/2, 132/1, 132/2, 134/1, 134/2, 136/1, 136/2, 138/1, 138/2, 140/1, 140/2, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 168, Кошкунов көшесі, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 41, 42, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, Лепсі көшесі, Өсек көшесі, 2, 4, 5/1, 5/2, 5/3, 5/4, 6, 7а, 7б, 8, 10, 13, 50, 129, Ыбраймолдаев көшесі, 206, 208, 210, 212, 214, 216, 216а, 218/1, 218/2, 220, 220/2, 222, 222а, 224/1, 224/2, 226, 228, 230/1, 232, 234, 236, 238/1, 238/2, 240/1, 240/2, 242/1, 242/2, 244/1, 244/2, 246/1, 246/2, 248, 250, 252, Головацкий көшесі, 199, 201, 203, 205, 207, 209, 211, 213, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 241, 242, 243, 245, 246, 247, 248, 249, 250, 251, 252, 253, 254, 255, 256, 257, 258, 259, 260, 261, 262, 263, 264, 265, 266, 267, 268, 269, 270, 271, 272, 273, 273а, 274, 275, 276, 277, 278, 279, 280, 281, 281а, 282, 283, 284, 285, 286, 287, 288, 289, 290, 291, 292, 293, 294, 295, 296, 296/1, 296/2, 296/3, 297, 297а, 298, 299, 300, 301, 301/1, 301/2, 301/3, 301/4, 303, 303а, 304, 305, 305/3, 306, 306/1, 307, 308, 308/2, 308а, 309, 310, 311, 312, 312/1, 313, 314, 315, 316/6, 317, 319, 320, 321, 323, 325, Жансүгіров көшесі, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 210, 212, 216, 218, 220, 222, 224, 226, 228, 230, 232, 234, 236, 238, 240, 242/2, 242а, 242б, 244, 246, 248, 250а, 252, 254, 255, 256, 257, 258, 259, 263, 265, 267, 269, 271, 273, 275, 279, 281, 283, 285, 287, 287а, 289, 291, 293, 293а, 295, 297, 299, 301, 301/19, 303, 303/1, 305, 307, 307а, 309/1, 309/2, 311/1, 311/2, 313/2, 313, 315/1, 315/2, 315а, 317/1, 319/1, 319а, 321/1, 321 /2, 323/2, 325/1, 325/2, 327/1, 327/2, 327/3, 329 /1, 329 /3, 329/2, 331/1, 331/2, 333/1, 333/4, 333/4 пәтер 2, 333/4 пәтер 4, 335/1, 335/2, 337, 339, 339/1, 339/2, 341, 343.
№ 331 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Жаркент қаласы, Абдуллин көшесі, 76, "Жетісу облысының білім басқармасы" мемлекеттік мекемесінің "Жаркент көпсалалы колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.

Границы: город Жаркент, улица Бусакова, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, улица Кошкунова, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, улица Шамиева, 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, улица Абдуллина, 63, 65, 67, 67/1, 67/2, 67/3, 67/4, 67/5, 67/6,67/8, 67/8, 67/9, 67/10, 67/11, 69, 71, 73, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 144/3, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 196, улица Усекская, 1, 3, улица Сыпатаева, 229, 231, 233, 235, 237, 239, 241, 243, 245, 247, 249, 251, 253, 255, 255а, 257, 259, 261, 263, 265, 267, 269, 271, 273, 275, 277, 279, 281, 283, 285, 287, 289, 291, 293, 295, 297, 299, 303, 242, 244, 246, 248, 250, 252, 254, 256, 258, 260, 262, 264, 266, 268, 270, 272, 274, 276, улица Уалиханова, 217, 219, 221, 223, 225, 227, 229, 231, 233, 235, 237, 239, 241, 243, 245, 247, 249, 251, 253, 255, 257, 259, 261, 263, 277, 289, 293, 299, 301, 216, 218, 220, 222, 224, 226, 228, 230, 232, 234, 236, 238, 240, 242, 244, 246, 248, 250, 252, 254, 256, 258, 266, 338, улица Конаева, 312, 314, 316, 318, 320, 322, 324, 326, 328, 330, 332, 334, 336, 338, 340, 342, 344, 346, 348, 350, 352, 354, 356, 358, 360, 362, 364, 366, 368, 370.
Избирательный участок № 332
Место нахождения: город Жаркент, улица Абая, 71, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени Билала Назыма с дошкольным мини-центром" государственного учреждения "Отдел образования по Панфиловскому району Управления образования по области Жетісу".
Границы: город Жаркент, улица Тұрғанғазы Жапарқұлова, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 108, улица Зульярова, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, улица Табынбаева, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, улица Мухамади, 131, 133, 135, 137, 139, улица Белалова, 124, 126, 128, 130, 133, 135а, улица Иванова, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 195, 196, улица Пушкина, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, улица Абая, 1/1, 1/4, 1/8, 1/10, 1/12, 1/13, 3, 5, 7, 9, 11, 15, 15а, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 31, 33, 33а, 35, 37, 39, 39/1, 41/1, 43, 45, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61а, 63, 65, 67/1, 69, 69а, 71, 71а, 73, 75, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, улица Талгарова, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25б, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 36/1, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, улица Билала Назыма, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 , 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25б, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 100а, 102, 104, 106, 108, 112, 114, 116, 118, 120, улица Ниязовой, 33, 33а, 35, 35а, 37, 39, 39а, 40, 40а, 42, 44, 46, 48, 50.
Избирательный участок № 333
Место нахождения: город Жаркент, улица Абая, 71, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени Билала Назыма с дошкольным мини-центром" государственного учреждения "Отдел образования по Панфиловскому району Управления образования по области Жетісу".
Границы: город Жаркент, 2-й микрорайон: 27-ая улица, 28-ая улица, 29-ая улица, 30-ая улица, 31-ая улица, 32-ая улица, улица Жылкышиева, 34-ая улица, 35-ая улица, 36-ая улица, 37-ая улица, улица Октябрьская, 1, 3, 5, 7, 7а, 7б, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, улица Шыгыс, 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 13а, 13б, улица Илахуновой, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, улица Табынбаева, 108а, 108б, 114, 114а, 118, 120, 122, 131, 132, 137, 164, 125, 125а, 143, 145, 151, 153, 153а, 159, 170, 185, 191, улица Мухамади, 141, 141а, 143, 143/1, 145, 146, 146в, 146г, 146д, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 146, 148а, 148б, 148в, 148г, 148д, улица Ниязовой, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 36, 38, улица Белалова, 132, 132а, 134, 134/12, 134/12а, 134/3, 134 /4, 134 /5, 134/8, 134/9, 134/10, 134/11 137, 137/3, 138, 140, улица Касенова, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 34, 38, 40, улица Алиева, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28/1, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, улица Самади, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 40, 42, 44, 46, улица Ұзақ батыра, улица Тұрғанғазы Жапарқұлова, 106, 118, 124, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 156, 159, 161, 165, 167, 169, 183.
Избирательный участок № 334
Место нахождения: город Жаркент, улица Бусакова, 51, коммунальное государственное учреждение "Енбекшинская средняя школа с дошкольным мини-центром" государственного учреждения "Отдел образования по Панфиловскому району Управления образования по области Жетісу".

Шекаралары: Жаркент қаласы, Бусаков көшесі, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, Кошкунов көшесі, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, Шамиев көшесі, 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, Абдуллин көшесі, 63, 65, 67, 67/1, 67/2, 67/3, 67/4, 67/5, 67/6,67/8, 67/8, 67/9, 67/10, 67/11, 69, 71, 73, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 144/3, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 196, Өсек көшесі, 1, 3, Сыпатаев көшесі, 229, 231, 233, 235, 237, 239, 241, 243, 245, 247, 249, 251, 253, 255, 255а, 257, 259, 261, 263, 265, 267, 269, 271, 273, 275, 277, 279, 281, 283, 285, 287, 289, 291, 293, 295, 297, 299, 303, 242, 244, 246, 248, 250, 252, 254, 256, 258, 260, 262, 264, 266, 268, 270, 272, 274, 276, Уәлиханов көшесі, 217, 219, 221, 223, 225, 227, 229, 231, 233, 235, 237, 239, 241, 243, 245, 247, 249, 251, 253, 255, 257, 259, 261, 263, 277, 289, 293, 299, 301, 216, 218, 220, 222, 224, 226, 228, 230, 232, 234, 236, 238, 240, 242, 244, 246, 248, 250, 252, 254, 256, 258, 266, 338, Қонаев көшесі, 312, 314, 316, 318, 320, 322, 324, 326, 328, 330, 332, 334, 336, 338, 340, 342, 344, 346, 348, 350, 352, 354, 356, 358, 360, 362, 364, 366, 368, 370.
№ 332 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Жаркент қаласы, Абай көшесі, 71, "Жетісу облысы білім басқармасының Панфилов ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Билал Назым атындағы орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Жаркент қаласы, Тұрғанғазы Жапарқұлов көшесі, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 108, Зульяров көшесі, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153 , 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, Табынбаев көшесі, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, Мухамади көшесі, 131, 133, 135, 137, 139, Белалов көшесі, 124, 126, 128, 130, 133, 135а, Иванов көшесі, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 195, 196, Пушкин көшесі, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, Абай көшесі, 1/1, 1/4, 1/8, 1/10, 1/12, 1/13, 3, 5, 7, 9, 11, 15, 15а, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 31, 33, 33а, 35, 37, 39, 39/1, 41/1, 43, 45, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61а, 63, 65, 67/1, 69, 69а, 71, 71а, 73, 75, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, Талғаров көшесі, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25б, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 36/1, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, Билал Назым көшесі, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25б, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 100а, 102, 104, 106, 108, 112, 114, 116, 118, 120, Ниязова көшесі, 33, 33а, 35, 35а, 37, 39, 39а, 40, 40а, 42, 44, 46, 48, 50.
№ 333 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Жаркент қаласы, Абай көшесі, 71, "Жетісу облысы білім басқармасының Панфилов ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Билал Назым атындағы орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Жаркент қаласы, 2-ші ықшам ауданы: 27-ші көше, 28-ші көше, 29-ші көше, 30-ші көше, 31-ші көше, 32-ші көше, Жылқышиев көшесі, 34-ші көше, 35-ші көше, 36-ші көше, 37-ші көше, Октябрь көшесі, 1, 3, 5, 7, 7а, 7б, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, Шығыс көшесі, 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 13а, 13б, Илахунова көшесі, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, Табынбаев көшесі, 108а, 108б, 114, 114а, 118, 120, 122, 131, 132, 137, 164, 125, 125а, 143, 145, 151, 153, 153а, 159, 185, 191, Мухамади көшесі, 141, 141а, 143, 143/1, 145, 146, 146в, 146г, 146д, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 146, 148а, 148б, 148в, 148г, 148д, Ниязова көшесі, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 36, 38, Белалов көшесі, 132, 132а, 134, 134/12, 134/12а, 134/3, 134 /4, 134 /5, 134/8, 134/9, 134/10, 134/11 137, 137/3, 138, 140, Касенов көшесі, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 34, 38, 40, Алиев көшесі, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28/1, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, Самади көшесі, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 40, 42, 44, 46, Ұзақ батыр көшесі, Тұрғанғазы Жапарқұлов көшесі, 106, 118, 124, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 156, 159, 161, 165, 167, 169, 183.
№ 334 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Жаркент қаласы, Бусаков көшесі, 51, "Жетісу облысы білім басқармасының Панфилов ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Еңбекші орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.

Границы: город Жаркент, улица Ходжамьярова, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 145, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 213, 202, 258, улица Азата Машурова, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 218, 220, 222, 224, 226, 228, 230, 232, 234, 236, 238, 240, 242, 244, 246, 248, 250, 252, 254, 256, 258, 260, 262, 264, 266, 268, улица Бусакова, 170, 171а, 171б, 171в, 171г, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 183, 185, 187, 189, 190, 191, улица Абая, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 183а, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 201а, 203, 205, 207, 209, 211, 213, 215, 217, 219, 221, 223, 225, 227, 229, 231, 233, 235, 237, 239, 241, 245, 247, 249, 251, 253, 255, 257, 280, 282, 284, 286, 288, 290, 292, 294, 296, 298, 300, 302, 304, 306, 308, 310, 312, 314, 316, 318, 344, 348, 360/2, улица Талгарова, 120, 122, 122а, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, улица Билала Назыма, 111, 113, 115, 117, 119, 212, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 170, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205, 207, 209, 211, 213, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 220, 222, 224, 226, 228, 230, 232, 234, 236, 238, 240, 242, 244, 246, 248, 250, 252, 254, 256, 258, 260, улица Ниязовой, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 137, 139, 141, улица Илахуновой, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 150, 152, 154, 156, 158, улица Ыбраймолдаева, 202, 237, 239, 241, 243, 245, 247, 249, 251, 253, 254, 255, 256, 257, 258, 259, 260, 261, 262, 263, 265, 267, 269, 271, 273, 275, 277, 279/1, 279/2, 281/1, 281/2, 283/1, 283/2, 285/1, 285/2, 287/1, 287/2, 289/1, 289/2, 291/1, 291/2, 293/1, 293/2, 295/1, 295/2, 297, 301, 303/1, 303/2, 305/1, 305/2, 307/1, 307/2, 309/1, 303/2, 311/1, 311/2, 313/1, 313/2, 313/3, 315/2, 315/3, 317, 319, 321/1, 321/2, 323/1, 323/2, 325, 327/1, 327/2, 329, 331, 333, 333а, 333б, 335, 337/1, 337/2, 339, 341, 343/1, 343/2, 343а, 343б, 345/ 2, 347/1, 349а, 359, 342.
Избирательный участок № 335

Шекаралары: Жаркент қаласы, Ходжамьяров көшесі, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 145, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 202, 213, 258, Азат Машуров көшесі, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 218, 220, 222, 224, 226, 228, 230, 232, 234, 236, 238, 240, 242, 244, 246, 248, 250, 252, 254, 256, 258, 260, 262, 264, 266, 268, Бусаков көшесі, 170, 171а, 171б, 171в, 171г, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 183, 185, 187, 189, 190, 191, Абай көшесі, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 183а, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 201а, 203, 205, 207, 209, 211, 213, 215, 217, 219, 221, 223, 225, 227, 229, 231, 233, 235, 237, 239, 241, 245, 247, 249, 251, 253, 255, 257, 280, 282, 284, 286, 288, 290, 292, 294, 296, 298, 300, 302, 304, 306, 308, 310, 312, 314, 316, 318, 344, 348, 360/2, Талғаров көшесі, 120, 122, 122а,124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, Билал Назым көшесі, 111, 113, 115, 117, 119, 212, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 170, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205, 207, 209, 211, 213, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 220, 222, 224, 226, 228, 230, 232, 234, 236, 238, 240, 242, 244, 246, 248, 250, 252, 254, 256, 258, 260, Ниязова көшесі, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 137, 139, 141, Илахунова көшесі, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 150, 152, 154, 156, 158, Ыбраймолдаев көшесі, 202, 237, 239, 241, 243, 245, 247, 249, 251, 253, 254, 255, 256, 257, 258, 259, 260, 261, 262, 263, 265, 267, 269, 271, 273, 275, 277, 279/1, 279/2, 281/1, 281/2, 283/1, 283/2, 285/1, 285/2, 287/1, 287/2, 289/1, 289/2, 291/1, 291/2, 293/1, 293/2, 295/1, 295/2, 297, 301, 303/1, 303/2, 305/1, 305/2, 307/1, 307/2, 309/1, 303/2, 311/1, 311/2, 313/1, 313/2, 313/3, 315/2, 315/3, 317, 319, 321/1, 321/2, 323/1, 323/2, 325, 327/1, 327/2, 329, 331, 333, 333а, 333б, 335, 337/1, 337/2, 339, 341, 343/1, 343/2, 343а, 343б, 345/ 2, 347/1, 349а, 359, 342.
№ 335 сайлау учаскесі

Место нахождения: город Жаркент, улица Жибек жолы, 135/1, коммунальное государственное учреждение "Детско-юношеская спортивная школа № 1 Панфиловского района" государственного учреждения "Управление физической культуры и спорта области Жетісу".
Границы: город Жаркент, улица Абая, 149, 151, 151а, 155, 155/1, 157, 256, 258, 260, 262, 264, 266, 268, 270, 276, 278, 278/1, улица Талгарова, 102, 105, 106, 108, 110, 110а, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 123, улица Билала Назыма, 81, 83, 85, 85а, 87, 89, 91, 91а, 91б, 93, 95, 103, 105, 107, 109, 148, 152, 152/1, 154, 156, 156а, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 168а, 170, 172, 174, 176, улица Ниязовой, 78, 80, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88а, 91, 92, 93, 94, 95, 95а, 96, 97, 98, 99, 101, 103, 105, 108, улица Илахуновой, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 108, 110, 110а, 112, улица Жибек жолы, 74, 76, 78, 84, 86, 90, 92, 94, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 116, 126, 130, улица Пащенко, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 98, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 130, 151, 211, 219, улица Гаппарова, 42, 44, 46, 48, 49, 49а, 50, 51, 52, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 60а, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 67а, 67б, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 83, 148, 216, 218, улица Масанчи, 43, 45, 47, 51, 53, 59, 60, 61, 63, 65, 67, 69, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 127, 131, 4-ый микрорайон: 1-ая улица, улица Евгения Куликова, 3-ья улица, улица Шыңғыса Сәтқалиева.
Избирательный участок № 336
Место нахождения: город Жаркент, улица Асановой, 12, административное здание коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Панфиловская многопрофильная межрайонная больница" государственного учреждения "Управление здравоохранение области Жетісу".
Границы: туберкулезная больница, районная больница, родильный дом.
Избирательный участок № 337
Место нахождения: город Жаркент, улица, Жансугурова, 102, Изолятор временного содержания отдела полиции Панфиловского района области Жетісу.
Границы: территория изолятора временного содержания отдела полиции Панфиловского района области Жетісу.
Избирательный участок № 338
Место нахождения: город Жаркент, улица Головацкого, 2, Республиканское государственное учреждение "Войсковая часть 74261" Министерства обороны Республики Казахстан.
В границах: город Жаркент, территория войсковой части 74261.
Избирательный участок № 339
Место нахождения: город Жаркент, улица Тен Ингера, 1, Оперативно-технический отдел Департамента Пограничной службы Комитета национальной безопасности Республики Казахстан по области Жетісу.
Границы: территория оперативно-технического отдела.
Избирательный участок № 340
Место нахождения: город Жаркент, улица Уалиханова, 1, Пограничное управление по Панфиловскому району Департамента Пограничной службы Комитета национальной безопасности Республики Казахстан по области Жетісу.
Границы: город Жаркент, территория пограничного управления.
Избирательный участок № 341
Место нахождения: город Жаркент, улица Уалиханова, 1, Пограничное управление по Панфиловскому району Департамента Пограничной службы Комитета национальной безопасности Республики Казахстан по области Жетісу.
Границы: территория пограничного отделения Алмалы су.
Избирательный участок № 342
Место нахождения: город Жаркент, улица Уалиханова, 1, Пограничное управление по Панфиловскому району Департамента Пограничной службы Комитета национальной безопасности Республики Казахстан по области Жетісу.
Границы: территория пограничного отделения Баскунши.
Избирательный участок № 343
Место нахождения: город Жаркент, улица Уалиханова, 1, Пограничное управление по Панфиловскому району Департамента Пограничной службы Комитета национальной безопасности Республики Казахстан по области Жетісу.
Границы: территория пограничного отделения Коргас.
Избирательный участок № 344
Место нахождения: город Жаркент, улица Уалиханова, 1, Пограничное управление по Панфиловскому району Департамента Пограничной службы Комитета национальной безопасности Республики Казахстан по области Жетісу.
Границы: территория пограничного отделения Интал.
Избирательный участок № 345
Место нахождения: город Жаркент, улица Уалиханова, 1, Пограничное управление по Панфиловскому району Департамента Пограничной службы Комитета национальной безопасности Республики Казахстан по области Жетісу.
Границы: территория пограничного отделения Усекская.
Избирательный участок № 346
Место нахождения: город Жаркент, улица, Уалиханова, 1, Пограничное управление по Панфиловскому району Департамента Пограничной службы Комитета национальной безопасности Республики Казахстан по области Жетісу.
Границы: территория пограничного отделения Смирновка.
Избирательный участок № 467
Место нахождения: город Жаркент, улица Исаева, 16 "а", коммунальное государственное учреждение "Средняя школа города Жаркент" государственного учреждения "Отдел образования по Панфиловскому району Управления образования по области Жетісу".
Границы: город Жаркент, 1-ый микрорайон, улицы Шойнақ батыра, Аралбай батыра, Сатай батыра, Дөнен би, Шәнті би, Бөлек батыра, Бағай батыра, 14-я улица, Жаксыбая Исаева, Ельтынды батыра, Салпық би, Нәби Сарпекова, Бакрима Зайнудинова, 5-я улица, улица Алиева, 56, 58, 64, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 86, 88, 90, 94, 96, 100, 102, 83, 85, 89, 93, 97, 99, 105, 107, 109, 111, 115, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 135, 137, 139, улица Самади, 65, 67, 69, 75, 77, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 103, 105а, 107, 76, 80, 86, 88, 90, 94, 96, 100, 102, 106, 108, 110, 112, 124, улица Кожбанбет би, 9, 11, 13, 15, 17,19, 21, 25, 27, 29, 31, 33, 37, 39, 41, 43, 45, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 77, 77а, 83, 10, 12, 14, 16, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 70, 74, 74/1, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, улица Шарипа Омарова, 33, 35, 37, 39, 41, 45, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 108/1, 108/2, 110, 110а.

Орналасқан жері: Жаркент қаласы, Жібек жолы даңғылы, 135/1, "Жетісу облысының дене шынықтыру және спорт басқармасы" мемлекеттік мекемесінің "Панфилов ауданының № 1 балалар-жасөспірімдер спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Жаркент қаласы, Абай көшесі, 149, 151, 151а, 155, 155/1, 157, 256, 258, 260, 262, 264, 266, 268, 270, 276, 278, 278/1, Талғаров көшесі, 102, 105, 106, 108, 110, 110а, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 123, Биләл Назим көшесі, 81, 83, 85, 85а, 87, 89, 91, 91а, 91б, 93, 95, 103, 105, 107, 109, 148, 152, 152/1, 154, 156, 156а, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 168а, 170, 172, 174, 176, Ниязова көшесі, 78, 80, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88а, 91, 92, 93, 94, 95, 95а, 96, 97, 98, 99, 101, 103, 105, 108, Илахунова көшесі, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 108, 110, 110а, 112, Жібек жолы көшесі, 74, 76, 78, 84, 86, 90, 92, 94, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 116, 126, 130, Пащенко көшесі, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 98, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 130, 151, 211, 219, Гаппаров көшесі, 42, 44, 46, 48, 49, 49а, 50, 51, 52, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 60а, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 67а, 67б, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 83, 148, 216, 218, Масанчи көшесі, 43, 45, 47, 51, 53, 59, 60, 61, 63, 65, 67, 69, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 127, 131, 4-ші шағын аудан: 1-ші көше, Евгений Куликов көшесі, 3-ші көше, Шыңғыс Сәтқалиев көшесі.
№ 336 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Жаркент қаласы, Асанова көшесі, 12, "Жетісу облысының денсаулық сақтау басқармасы" мемлекеттік мекемесінің шаруашылық жүргізу құқықындағы "Панфилов ауданаралық көпсалалы ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының әкімшілік ғимараты.
Шекаралары: туберкулез ауруханасы, аудандық аурухана, перзентхана.
№ 337 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Жаркент қаласы, Жансүгіров көшесі, 102, Жетісу облысы Панфилов ауданы полиция бөлімінің уақытша ұстау изоляторы.
Шекаралары: Жетісу облысы Панфилов ауданы полиция бөлімінің уақытша ұстау изоляторы.
№ 338 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Жаркент қаласы, Головацкий көшесі, 2, Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің "74261 әскери бөлімі" республикалық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Жаркент қаласы, 74261 әскери бөлімінің аумағы.
№ 339 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Жаркент қаласы, Тен Ингер көшесі, 1, Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Шекара қызметінің Жетісу облысы бойынша департаменті жедел-техникалық бөлімі.
Шекаралары: жедел-техникалық бөлімінің аумағы.
№ 340 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Жаркент қаласы, Уәлиханов көшесі, 1, Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Шекара қызметінің Жетісу облысы бойынша департаменті Панфилов ауданы бойынша Шекара басқармасы.
Шекаралары: шекара басқармасының аумағы.
№ 341 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Жаркент қаласы, Уәлиханов көшесі, 1, Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Шекара қызметінің Жетісу облысы бойынша департаменті Панфилов ауданы бойынша Шекара басқармасы.
Шекаралары: Алмалы су шекаралық бөлімшесінің аумағы.
№ 342 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Жаркент қаласы, Уәлиханов көшесі, 1, Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Шекара қызметінің Жетісу облысы бойынша департаменті Панфилов ауданы бойынша Шекара басқармасы.
Шекаралары: Басқұншы шекаралық бөлімшесінің аумағы.
№ 343 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Жаркент қаласы, Уәлиханов көшесі, 1, Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Шекара қызметінің Жетісу облысы бойынша департаменті Панфилов ауданы бойынша Шекара басқармасы.
Шекаралары: Қорғас шекаралық бөлімшесінің аумағы.
№ 344 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Жаркент қаласы, Уәлиханов көшесі, 1, Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Шекара қызметінің Жетісу облысы бойынша департаменті Панфилов ауданы бойынша Шекара басқармасы.
Шекаралары: Интал шекаралық бөлімшесінің аумағы.
№ 345 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Жаркент қаласы, Уәлиханов көшесі, 1, Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Шекара қызметінің Жетісу облысы бойынша департаменті Панфилов ауданы бойынша Шекара басқармасы.
Шекаралары: Усек шекаралық бөлімшесінің аумағы.
№ 346 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Жаркент қаласы, Уәлиханов көшесі, 1, Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Шекара қызметінің Жетісу облысы бойынша департаменті Панфилов ауданы бойынша Шекара басқармасы.
Шекаралары: Смирновка шекаралық бөлімшесінің аумағы.
№ 467 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Жаркент қаласы, Исаев көшесі, 16 "а", "Жетісу облысы білім басқармасының Панфилов ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Жаркент қаласының орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Жаркент қаласы, 1-ші ықшам ауданы, Шойнақ батыр, Аралбай батыр, Сатай батыр, Дөнен би, Шәнті би, Бөлек батыр, Бағай батыр, 14-ші көше, Жақсыбай Исаев, Елтінді батыр, Салпық би, Нәби Сарпеков, Бакрим Зайнудинов көшелері, 5-ші көше, Алиев көшесі, 58, 64, 72, 74, 78, 80, 82, 90, 100, 102,83, 85, 89, 93, 97, 99, 121, 127, 137, Самади көшесі, 65, 67, 69, 77, 81, 83, 85, 91, 93, 95, 97, 105а, 76, 86, 100, 106, 108, 110, 112, 124, Қожбанбет би көшесі, 9, 11, 13, 15, 17,19, 21, 25, 27, 29, 31, 33, 37, 39, 41, 43, 45, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 77, 77а, 83, 10, 12, 14, 16, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 70, 74, 74/1, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, Шәріп Омаров көшесі, 33, 35, 37, 39, 41, 45, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 108/1, 108/2, 110, 110а.