О признании утратившим силу решения Талдыкорганского городского маслихата от 12 февраля 2024 года № 16-93 "О понижении размера ставки налогов при применении специального налогового режима розничного налога по городу Талдыкорган"
Решение маслихата города Талдыкорган области Жетісу от 26 декабря 2025 года № 48-265. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 29 декабря 2025 года № 37707
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2026 в соответствии с пунктом 2 настоящего решения.
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Талдыкорганский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Талдыкорганского городского маслихата от 12 февраля 2024 года № 16-93 "О понижении размера ставки налогов при применении специального налогового режима розничного налога по городу Талдыкорган" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 137-19).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель Талдыкорганского городского маслихата Т. Ахажан

Талдықорған қалалық мәслихатының "Талдықорған қаласы бойынша бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде салық мөлшерлемесінің мөлшерін төмендету туралы" 2024 жылғы 12 ақпандағы № 16-93 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Жетісу облысы Талдықорған қалалық мәслихатының 2025 жылғы 26 желтоқсандағы № 48-265 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2025 жылы 29 желтоқсанда № 37707 болып тіркелді
Ескерту. 01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 2-тармағымен.
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Талдықорған қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Талдықорған қалалық мәслихатының "Талдықорған қаласы бойынша бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде салық мөлшерлемесінің мөлшерін төмендету туралы" 2024 жылғы 12 ақпандағы № 16-93 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 137-19 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім 2026 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Талдықорған қалалық мәслихатының төрағасы Т. Ахажан