Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов местного значения
Постановление акимата области Жетісу от 8 апреля 2025 года № 103. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Жетісу 11 апреля 2025 года № 299-19
В соответствии с подпунктом 3-1) пункта 2 статьи 10 Закона Республики Казахстан "Об охране, воспроизводстве и использовании животного мира", акимат области Жетісу ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень рыбохозяйственных водоемов местного значения по области Жетісу согласно приложению к настоящему постановлению.

Жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су айдындарының тізбесін бекіту туралы
Жетісу облысы әкімдігінің 2025 жылғы 8 сәуірдегі № 103 қаулысы. Жетісу облысы Әділет департаментінде 2025 жылы 11 сәуірде № 299-19 болып тіркелді
"Жануарлар дүниесін қорғау, өсімін молайту және пайдалану туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 10-бабы 2-тармағы 3-1) тармақшасына сәйкес Жетісу облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Жетісу облысы бойынша жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су айдындарының тізбесі бекітілсін.