О внесении дополнений в постановление акимата Жамбылской области от 24 декабря 2018 года № 266 "Об определении территории для старательства по Жамбылской области"
Постановление акимата Жамбылской области от 13 мая 2025 года № 109. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области от 14 мая 2025 года № 5278-08
Акимат Жамбылской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Жамбылской области от 24 декабря 2018 года № 266 "Об определении территории для старательства по Жамбылской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4067) следующие дополнения:

"Жамбыл облысы бойынша кен іздеушілікке арналған аумақтарды айқындау туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 266 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Жамбыл облысы әкімдігінің 2025 жылғы 13 мамырдағы № 109 қаулысы. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2025 жылғы 14 мамырда № 5278-08 болып тіркелді
Жамбыл облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Жамбыл облысы бойынша кен іздеушілікке арналған аумақтарды айқындау туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 266 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4067 болып тіркелген) мынадай толықтырулар енгізілсін:

2. Коммунальному государственному учреждению "Управление природных ресурсов и регулирования природопользования акимата Жамбылской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Жамбылской области.
3) принятие иных мер, вытекающих из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Жамбылской области Е. Карашукеев
СОГЛАСОВАНО" Южно-Казахстанский
межрегиональный департамент геологии
Комитета геологии Министерства экологии,
геологии и природных ресурсов Республики
Казахстан "Южказнедра"
"СОГЛАСОВАНО"
Департамент экологии
по Жамбылской области Комитета
экологического регулирования и
контроля Министерства экологии,
геологии и природных ресурсов
Республики Казахстан

2. "Жамбыл облысы әкімдігінің табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулының Жамбыл облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Жамбыл облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жамбыл облысының әкімі       Е. Карашукеев
"КЕЛІСІЛДІ" Қазақстан Республикасы Экология,
геология және табиғи ресурстар
министрлігі Геология комитетінің
"Оңтүстiкқазжерқойнауы" Оңтүстiк Қазақстан
өңiраралық геология және жер қойнауын
пайдалану департаментi
"КЕЛІСІЛДІ" Қазақстан Республикасы Экология,
геология және табиғи ресурстар министрлігі
Экологиялық реттеу және бақылау
комитетінің Жамбыл облысы бойынша
Экология департаменті