О признании утратившим силу решения маслихата города Семей области Абай от 20 ноября 2024 года № 34/176-VIII "О понижении размера ставки налогов при применении специального налогового режима розничного налога в городе Семей"
Решение маслихата города Семей области Абай от 30 декабря 2025 года № 53/285-VIII. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 13 января 2026 года № 37835
Примечание ИЗПИ!
Порядок введения в действие настоящего решения см. в п.2.
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", маслихат города Семей области Абай РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата города Семей области Абай "О понижении размера ставки налогов при применении специального налогового режима розничного налога в городе Семей" от 20 ноября 2024 года № 34/176 - VIII (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 374 - 18).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель маслихата города Семей
Е. Сагандыков

Абай облысы Семей қаласы мәслихатының 2024 жылғы 20 қарашадағы № 34/176-VIII "Семей қаласында бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде салық мөлшерлемесінің мөлшерін төмендету туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Абай облысы Семей қаласы мәслихатының 2025 жылғы 30 желтоқсандағы № 53/285-VIII шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2026 жылғы 13 қаңтарда № 37835 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешімнің қолданысқа енгізілу тәртібін 2- тармақтан караңыз.
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27 - бабының сәйкес, Абай облысы Семей қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Абай облысы Семей қаласы мәслихатының "Семей қаласында бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде салық мөлшерлемесінің мөлшерін төмендету туралы" 2024 жылғы 20 қарашадағы № 34/176 - VIII (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2024 жылғы 22 қарашада № 374 - 18 болып тіркелді) шешімнің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім 2026 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға жатады.
Семей қаласы мәслихатының төрағасы
Е. Сагандыков