О внесении изменения в решение маслихата города Семей области Абай от 29 марта 2024 года № 23/134-VIII "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи в городе Семей"
Решение маслихата города Семей области Абай от 20 августа 2025 года № 48/254-VIII. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 28 августа 2025 года № 36720
Маслихат города Семей области Абай РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Семей области Абай "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи в городе Семей" от 29 марта 2024 года № 23/134-VIII (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 261-18), следующее изменение:
пункт 7 приложения к указанному решению изложить в новой редакции:
"7. Для назначения жилищной помощи малообеспеченная семья (гражданин) (либо его представитель в силу полномочия, основанного на доверенности, законодательстве, решении суда либо административном акте) также может обратиться за назначением жилищной помощи один раз в квартал в некоммерческое акционерное общество "Государственная корпорация "Правительство для граждан" (далее – Государственная корпорация) или на веб-портал "электронного правительства".
Срок рассмотрения документов и принятия решения о предоставлении жилищной помощи либо мотивированный ответ об отказе со дня принятия полного комплекта документов от Государственной корпорации либо через веб-портал "электронного правительства" составляет 6 (шесть) рабочих дней.
2. Разместить настоящее решение на интернет-ресурсе и обеспечить государственную регистрацию.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата города Семей
Е. Сагандыков
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель управления координации
занятостии социальных программ
области Абай
____________________А. Нурлыбек
"___" ____________ 2025 год

Абай облысы Семей қаласы мәслихатының 2024 жылғы 29 наурыздағы № 23/134-VIII "Семей қаласында тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен тәртібін айқындау туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Абай облысы Семей қаласы мәслихатының 2025 жылғы 20 тамыздағы № 48/254-VIII шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2025 жылғы 28 тамызда № 36720 болып тіркелді
Абай облысы Семей қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Абай облысы Семей қаласы мәслихатының "Семей қаласында тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен тәртібін айқындау туралы" 2024 жылғы 29 наурыздағы №23/134- VIII шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 261-18 болып тіркелген) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасының 7 - тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"7. Тұрғын үй көмегін тағайындау үшін аз қамтылған отбасы (азамат) (немесе оның сенімхатқа, заңдарға, сот шешіміне не әкімшілік құжатқа негізделген өкілі) тоқсанына бір рет "Азаматтарға арналған үкімет "Мемлекеттік корпорациясы" (бұдан әрі – Мемлекеттік корпорация) коммерциялық емес акционерлік қоғамына немесе "электрондық үкімет" веб-порталына жүгіне алады.
Құжаттарды қарау және тұрғын үй көмегін көрсету туралы шешім қабылдау немесе көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап беру мерзімі Мемлекеттік корпорациядан немесе электрондық үкіметтің веб-порталынан құжаттардың толық топтамасын алған күннен бастап 6 (алты) жұмыс күнін құрайды.
2. Осы шешімді интернет-ресурсқа орналастыру және мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз ету.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Семей қаласы мәслихатының төрағасы
Е. Сагандыков
"КЕЛІСІЛДІ"
Абай облысының жұмыспен қамту және
әлеуметтік бағдарламаларды
үйлестіру басқармасының басшысы
________________А. Нұрлыбек
2025 жылғы "___"___________