Об определении и утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов на территории города Алатау
Постановление акимата города Алатау Алматинской области от 15 мая 2025 года № 196. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 19 мая 2025 года № 6232-05. Утратило силу постановлением акимата города Алатау Алматинской области от 4 июля 2025 года № 272
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Алатау Алматинской области от 04.07.2025 № 272 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 4-2) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и приказом исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 марта 2015 года № 264 "Об утверждении Правил внутренней торговли" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11148), акимат города Алатау ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить и утвердить места размещения нестационарных торговых объектов на территории города Алатау согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Алатау.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
А. Утенов
Приложение к постановлению
акимата города Алатау
от 15 мая 2025 года
№ 196
Места размещения нестационарных торговых объектов на территории города Алатау
Место располажения торговых мест
Занимаемая площадь (квадратный метр)
Период осуществления торговой деятельности
Тип продукта
1
44-й километр в направлении автотрассы Алматы-Қонаев
11000 м2
2 года
Торговля сельскохозяйственной продукции
2
46-й километр в направлении автотрассы Алматы-Жетиген
8500 м2
2 года
Торговля сельскохозяйственной продукции
3
48-й километр в направлении автотрассы Қонаев-Алматы
8500 м2
2 года
Торговля сельскохозяйственной продукции
4
Мкр. Коянкус, г. Алатау
1000 м2
2 года
Торговля сельскохозяйственной продукции
5
Мкр. Заречный, г. Алатау
1500 м2
2 года
Торговля сельскохозяйственной продукции

Алатау қаласы аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын айқындау және бекіту туралы
Алматы облысы Алатау қаласы әкімдігінің 2025 жылғы 15 мамырдағы № 196 қаулысы. Алматы облысы Әділет департаментінде 2025 жылы 19 мамырда № 6232-05 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Алатау қаласы әкімдігінің 2025 жылғы 4 шілдедегі № 272 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Алатау қаласы әкімдігінің 04.07.2025 № 272 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабының 1-тармағының 4-2) тармақшасына және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 264 "Ішкі сауда қағидаларын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11148 болып тіркелген) бұйрығына сәйкес, Алатау қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Алатау қаласы аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары осы қаулының қосымшасына сәйкес айқындалсын және бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Алатау қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
А. Утенов
Алатау қаласы әкімдігінің
2025 жылғы 15 мамырдағы № 196
қаулысына қосымша
Алатау қаласының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары
Сауда объектілерінің орналастыру орындары
Аумағы (шаршы метр)
Сауда қызметін жүзеге асыру мерзімі
Өнім түрі
1
Алматы-Қонаев автожолы бағытында 44-ші шақырымы
11000 м2
2 жыл
Ауыл шаруашылығы өнімдерінің саудасы
2
Алматы-Жетіген автожолы бағытында 46-ші шақырымы
8500 м2
2 жыл
Ауыл шаруашылығы өнімдерінің саудасы
3
Қонаев-Алматы автожолы бағытында 48-ші шақырымы
8500 м2
2 жыл
Ауыл шаруашылығы өнімдерінің саудасы
4
Алатау қаласы, Қоянқұс ы.а.
1000 м2
2 жыл
Ауыл шаруашылығы өнімдерінің саудасы
5
Алатау қаласы, Заречный ы.а.
1500 м2
2 жыл
Ауыл шаруашылығы өнімдерінің саудасы