О внесении изменений и дополнений в совместное решение Карасайского районного маслихата Алматинской области от 17 августа 2017 года № 18-5 и постановление акимата Карасайского района Алматинской области от 17 августа 2017 года № 652 "Об изменении границ (черт) населенных пунктов Карасайского района"
Совместное решение маслихата Карасайского района Алматинской области от 20 мая 2025 года № 36-3 и постановление акимата Карасайского района Алматинской области от 20 мая 2025 года № 208. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 20 мая 2025 года № 6233-05
Карасайский районный маслихат РЕШИЛ и акимат Карасайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в совместное решение Карасайского районного маслихата Алматинской области от 17 августа 2017 года № 18-5 и постановление акимата Карасайского района Алматинской области от 17 августа 2017 года № 652 "Об изменении границ (черт) населенных пунктов Карасайского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4330) следующие изменения и дополнения согласно прилагаемым схематическим картам:
пункт 1 дополнить подпунктами 9), 10), 11) изложить в следующей редакции:
"9) по Райымбекскому сельскому округу:
изменить границу (черту) села Абай на 58,5575 гектаров, установив новые границы села Абай общей площадью 571,6575 гектаров;
10) по Жамбылскому сельскому округу:
изменить границу (черту) села Батан на 14,0000 гектаров, установив новые границы села Батан общей площадью 223,4912 гектаров;
11) по Елтайскому сельскому округу:
изменить границу (черту) села Коктоган на 58,4000 гектаров, установив новые границы села Коктоган общей площадью 115,7900 гектаров.".
2. Контроль за исполнением настоящего совместного решения Карасайского районного маслихата и постановления акимата Карасайского района возложить на курирующего заместителя акима района.
3. Настоящее совместное решение Карасайского районного маслихата и постановление акимата Карасайского района вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Карасайского района
Ж. Естенов
Председатель Карасайского районного маслихата
Б. Айнабеков

"Қарасай ауданының елді мекендерінің шекараларын (шектерін) өзгерту туралы" бірлескен Алматы облысы Қарасай аудандық мәслихатының 2017 жылғы 17 тамыздағы № 18-5 шешіміне және Алматы облысы Қарасай ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 17 тамыздағы № 652 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Алматы облысы Қарасай аудандық мәслихатының 2025 жылғы 20 мамырдағы № 36-3 бірлескен шешімі және Қарасай ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 20 мамырдағы № 208 қаулысы. Алматы облысы Әділет департаментінде 2025 жылы 20 мамырда № 6233-05 болып тіркелді
Қарасай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ және Қарасай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қарасай ауданының елді мекендерінің шекараларын (шектерін) өзгерту туралы" бірлескен Алматы облысы Қарасай аудандық мәслихатының 2017 жылғы 17 тамыздағы № 18-5 шешіміне және Алматы облысы Қарасай ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 17 тамыздағы № 652 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4330 болып тіркелген) қоса беріліп отырған схемалық карталарға сәйкес келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ 9), 10), 11) тармақшалармен толықтырылып келесі редакцияда жазылсын:
"9) Райымбек ауылдық округі бойынша:
Абай ауылының шекарасы (шегі) 58,5575 гектарға өзгертіліп, Абай ауылының жаңа шекарасының жалпы көлемі 571,6575 гектар болып белгіленсін;
10) Жамбыл ауылдық округі бойынша:
Батан ауылының шекарасы (шегі) 14,0000 гектарға өзгертіліп, Батан ауылының жаңа шекарасының жалпы көлемі 223,4912 гектар болып белгіленсін;
11) Елтай ауылдық округі бойынша:
Көктоған ауылының шекарасы (шегі) 58,4000 гектарға өзгертіліп, Көктоған ауылының жаңа шекарасының жалпы көлемі 115,7900 гектар болып белгіленсін.".
2. Осы бірлескен Қарасай аудандық мәслихатының шешімі және Қарасай ауданы әкімдігінің қаулысының орындалуын бақылау Қарасай ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы бірлескен Қарасай аудандық мәслихатының шешімі және Қарасай ауданы әкімдігінің қаулысы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарасай ауданының әкімі Ж. Естенов
Қарасай аудандық мәслихатының төрағасы Б. Айнабеков