О внесении изменений в решение Шалкарского районного маслихата Актюбинской области от 15 марта 2024 года № 221 "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи в Шалкарском районе"
Решение Шалкарского районного маслихата Актюбинской области от 2 сентября 2025 года № 488. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 5 сентября 2025 года № 36801
Шалкарский районный маслихат Актюбинской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шалкарского районного маслихата Актюбинской области от 15 марта 2024 года № 221 "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи в Шалкарском районе" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 8540-04) следующие изменения:
заголовок вышеуказанного решения изложить в новой редакции следующего содержания:
"Об утверждении размера и правил оказания жилищной помощи в Шалкарском районе";
пункт 1 вышеуказанного решения изложить в новой редакции следующего содержания:
"1. Утвердить размер и правил оказания жилищной помощи в Шалкарском районе согласно приложению к настоящему решению";
в Размере и порядке оказания жилищной помощи в Шалкарском районе, определенным вышеуказанным решением:
заголовок изложить в новой редакции следующего содержания:
"Размер и правила оказания жилищной помощи в Шалкарском районе";
пункт 9 изложить в новой редакции следующего содержания:
"9. Срок рассмотрения документов и принятия решения о предоставлении жилищной помощи либо мотивированный ответ об отказе со дня принятия полного комплекта документов от Государственной корпорации либо через веб-портал "электронного правительства" составляет 6 (шесть) рабочих дней.".
2. Государственному учреждению "Аппарат Шалкарского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего решения на интернет–ресурсе Шалкарского районного маслихата после его официального опубликования.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель Шалкарского
районного маслихата
Ж. Шамбалаев

Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2024 жылғы 15 наурыздағы № 221 "Шалқар ауданында тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен тәртібін айқындау туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2025 жылғы 2 қыркүйектегі № 488 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2025 жылғы 5 қыркүйекте № 36801 болып тіркелді
Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2024 жылғы 15 наурыздағы № 221 "Шалқар ауданында тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен тәртібін айқындау туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 8540-04 тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің атауы келесі мазмұндағы жаңа редакцияда жазылсын:
"Шалқар ауданында тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен қағидаларын бекіту туралы";
көрсетілген шешімнің 1-тармағы келесі мазмұндағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Шалқар ауданында тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен қағидалары осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.";
көрсетілген шешіммен айқындалған, Шалқар ауданында тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен тәртібінде:
атауы келесі мазмұндағы жаңа редакцияда жазылсын:
"Шалқар ауданында тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен қағидалары";
9 тармақ келесі мазмұндағы жаңа редакцияда жазылсын:
"9. Құжаттарды қарау және тұрғын үй көмегін көрсету туралы шешім қабылдау немесе көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап беру мерзімі Мемлекеттік корпорациядан немесе "электрондық үкіметтің" веб-порталынан құжаттардың толық топтамасын алған күннен бастап 6 (алты) жұмыс күнін құрайды.".
2. "Шалқар аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді оны ресми жариялағаннан кейін Шалқар аудандық мәслихатының интернет – ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Шалқар аудандық
мәслихатының төрағасы
Ж. Шамбалаев