О признании утратившим силу решения Темирского районного маслихата Актюбинской области от 11 ноября 2024 года № 241 "О понижении размера ставки налогов при применении специального налогового режима розничного налога в Темирском районе"
Решение Темирского районного маслихата Актюбинской области от 29 декабря 2025 года № 410. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 29 декабря 2025 года № 37724
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Темирский районный маслихат Актюбинской области РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Темирского районного маслихата Актюбинской области от 11 ноября 2024 года № 241 "О понижении размера ставки налогов при применении специального налогового режима розничного налога в Темирском районе" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8651-04).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель Темирского
районного маслихата
Б. Шаимов

"Темір ауданында бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде салық мөлшерлемесінің мөлшерін төмендету туралы" Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 2024 жылғы 11 қарашадағы № 241 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 2025 жылғы 29 желтоқсандағы № 410 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2025 жылғы 29 желтоқсанда № 37724 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес, Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Темір ауданында бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде салық мөлшерлемесінің мөлшерін төмендету туралы" Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 2024 жылғы 11 қарашадағы № 241 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8651-04 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім 2026 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға жатады.
Темір аудандық
мәслихатының төрағасы
Б. Шаимов