О внесении изменений в решение Мартукского районного маслихата от 10 апреля 2024 года № 108 "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи в Мартукском районе"
Решение Мартукского районного маслихата Актюбинской области от 10 сентября 2025 года № 241. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 11 сентября 2025 года № 36820
Мартукский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мартукского районного маслихата "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи в Мартукском районе" от 10 апреля 2024 года № 108 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8572-04) следующие изменения:
в Размере и порядке оказания жилищной помощи в Мартукском районе, определенным вышеуказанным решением:
абзац первый пункта 4 изложить в новой редакции:
"4. Малообеспеченная семья (гражданин) (либо его представитель в силу полномочия, основанного на доверенности, законодательстве, решении суда либо административном акте) обращается за назначением жилищной помощи один раз в квартал в некоммерческое акционерное общество "Государственная корпорация "Правительство для граждан" (далее – Государственная корпорация) или веб-портал "электронного правительства".";
пункт 9 изложить в новой редакции:
"9. Срок рассмотрения документов и принятия решения о предоставлении жилищной помощи либо мотивированный ответ об отказе со дня принятия полного комплекта документов от Государственной корпорации, либо через веб–портал "электронного правительства" составляет 6 (шесть) рабочих дней.".
2. Государственному учреждению "Аппарат Мартукского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Мартукского районного маслихата, после его официального опубликования.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Мартукского
районного маслихата
Т. Көлкебаев

Мәртөк аудандық мәслихатының 2024 жылғы 10 сәуірдегі № 108 "Мәртөк ауданында тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен тәртібін айқындау туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мәртөк аудандық мәслихатының 2025 жылғы 10 қыркүйектегі № 241 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2025 жылғы 11 қыркүйекте № 36820 болып тіркелді
Мәртөк аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәртөк аудандық мәслихатының 2024 жылғы 10 сәуірдегі № 108 "Мәртөк ауданында тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен тәртібін айқындау туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 8572-04 болып тіркелген) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
жоғарыда көрсетілген шешіммен айқындалған Мәртөк ауданында тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен тәртібінде:
4 тармақтың бірінші абзацы жаңа редакцияда жазылсын:
"4. Аз қамтылған отбасы (азамат) (немесе оның сенiмхатқа, заңдарға, сот шешiмiне не әкiмшiлiк құжатқа негiзделген өкiлi) тұрғын үй көмегін тағайындау үшін "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" коммерциялық емес акционерлік қоғамы (бұдан әрі - Мемлекеттік корпорация) немесе "электрондық үкімет" веб-порталына тоқсанына бір рет жүгінеді.";
9 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"9. Мемлекеттік корпорациядан құжаттардың толық жиынтығын қабылдаған күннен бастап құжаттарды қарау және тұрғын үй көмегін көрсету туралы шешім қабылдау не бас тарту туралы дәлелді жауап не "электрондық үкімет" веб-порталы арқылы беру мерзімі 6 (алты) жұмыс күнін құрайды.".
2. "Мәртөк аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Қазақстан Республикасының Әділет Министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді оны ресми жарияланғаннан кейін Мәртөк аудандық мәслихатының интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәртөк аудандық
мәслихатының төрағасы
Т. Көлкебаев