О внесении изменения в решение Кобдинского районного маслихата от 4 апреля 2024 года № 173 "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи в Кобдинском районе"
Решение Кобдинского районного маслихата Актюбинской области от 10 июля 2025 года № 348. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 14 июля 2025 года № 36437
Кобдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кобдинского районного маслихата от 4 апреля 2024 года № 173 "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи в Кобдинском районе" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8569-04) следующее изменение:
в Размере и порядке оказания жилищной помощи в Кобдинском районе, определенным вышеуказанным решением:
пункт 9 изложить в новой редакции:
"9. Срок рассмотрения документов и принятия решения о предоставлении жилищной помощи либо мотивированный ответ об отказе со дня принятия полного комплекта документов от Государственной корпорации либо через веб – портал "электронного правительства" составляет 6 (шесть) рабочих дней.".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Кобдинского
районного маслихата
Ж. Ергалиев

Қобда аудандық мәслихатының 2024 жылғы 4 сәуірдегі № 173 "Қобда ауданында тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен тәртібін айқындау туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қобда аудандық мәслихатының 2025 жылғы 10 шілдедегі № 348 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2025 жылғы 14 шілдеде № 36437 болып тіркелді
Қобда аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қобда аудандық мәслихатының 2024 жылғы 4 сәуірдегі № 173 "Қобда ауданында тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен тәртібін айқындау туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 8569-04 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгеріс енгізілсін:
жоғарыда көрсетілген шешіммен айқындалған Қобда ауданында тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен тәртібінде:
9 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"9. Құжаттарды қарау және тұрғын үй көмегін көрсету туралы шешім қабылдау немесе көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап беру мерзімі Мемлекеттік корпорациядан немесе "электрондық үкіметтің" веб - порталынан құжаттардың толық топтамасын алған күннен бастап 6 (алты) жұмыс күнін құрайды.".
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қобда аудандық мәслихатының төрағасы Ж. Ергалиев