О признании утратившими силу решение Иргизского районного маслихата от 6 февраля 2024 года № 107 "О понижении размера ставки налогов при применении специального налогового режима розничного налога в Иргизскому району"
Решение Иргизского районного маслихата Актюбинской области от 18 декабря 2025 года № 286. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 19 декабря 2025 года № 37615
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2026.
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Иргизский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Иргизского районного маслихата "О понижении размера ставки налогов при применении специального налогового режима розничного налога в Иргизскому району" от 6 февраля 2024 года № 107 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8492).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель Иргизского
районного маслихата
М. Турымов

"Ырғыз ауданы бойынша бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде салық мөлшерлемесінің мөлшерін төмендету туралы" Ырғыз аудандық мәслихатының 2024 жылғы 6 ақпандағы № 107 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы Ырғыз аудандық мәслихатының 2025 жылғы 18 желтоқсандағы № 286 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2025 жылғы 19 желтоқсанда № 37615 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі.
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Ырғыз аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ырғыз аудандық мәслихатының 2024 жылғы 6 ақпандағы № 107 "Ырғыз ауданы бойынша бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде салық мөлшерлемесінің мөлшерін төмендету туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8492 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім 2026 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға жатады.
Ырғыз аудандық
мәслихатының төрағасы
М. Турымов