О внесении изменения в решение Байганинского районного маслихата от 5 июня 2024 года № 180 "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи в Байганинском районе"
Решение Байганинского районного маслихата Актюбинской области от 1 августа 2025 года № 302. Зарегистрировано Министерством юстиции Республики Казахстан 4 августа 2025 года № 36569
Байганинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Байганинского районного маслихата от 5 июня 2024 года № 180 "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи в Байганинском районе" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8590-04) следующее изменение:
в Размере и порядке оказания жилищной помощи в Байганинском районе, определенным вышеуказанным решением:
пункт 9 изложить в новой редакции следующего содержания:
"9. Срок рассмотрения документов и принятия решения о предоставлении жилищной помощи либо мотивированный ответ об отказе со дня принятия полного комплекта документов от Государственной корпорации либо через веб-портал "электронного правительства" составляет 6 (шесть) рабочих дней".
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
М. Дауылбаев

Байғанин аудандық мәслихатының 2024 жылғы 5 маусымдағы № 180 "Байғанин ауданында тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшерін және тәртібін айқындау туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 2025 жылғы 1 тамыздағы № 302 шешімі. Қазақстан Республикасы Әділет Министрлігінде 2025 жылғы 4 тамызда № 36569 болып тіркелді
Байғанин аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Байғанин аудандық мәслихатының 2024 жылғы 5 маусымдағы № 180 "Байғанин ауданында тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшерін және тәртібін айқындау туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 8590-04 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешіммен айқындалған Байғанин ауданында тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшерін және тәртібінде:
9 тармақ келесі мазмұндағы жаңа редакцияда жазылсын:
"9. Құжаттарды қарау және тұрғын үй көмегін көрсету туралы шешім қабылдау немесе көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап беру мерзімі Мемлекеттік корпорациядан немесе "электрондық үкіметтің" веб-порталынан құжаттардың толық топтамасын алған күннен бастап 6 (алты) жұмыс күнін құрайды.".
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
М. Дауылбаев