О признании утратившим силу постановления акимата города Кокшетау от 19 апреля 2016 года № А-4/833 "Об определении критериев по выбору видов отчуждения коммунального имущества города Кокшетау"
Постановление акимата города Кокшетау Акмолинской области от 21 апреля 2025 года № А-4/319. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 24 апреля 2025 года № 8918-03
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат города Кокшетау ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата города Кокшетау "Об определении критериев по выбору видов отчуждения коммунального имущества города Кокшетау" от 19 апреля 2016 года № А-4/833 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5356).
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Кокшетау А.Кумпекеев

"Көкшетау қаласының коммуналдық мүлігін иеліктен айыру түрлерін таңдау бойынша өлшемдерді айқындау туралы" Көкшетау қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 19 сәуірдегі № А-4/833 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Көкшетау қаласы әкімдігінің 2025 жылғы 21 сәуірдегі № А-4/319 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2025 жылғы 24 сәуірде № 8918-03 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Көкшетау қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Көкшетау қаласының коммуналдық мүлігін иеліктен айыру түрлерін таңдау бойынша өлшемдерді айқындау туралы" Көкшетау қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 19 сәуірдегі № А-4/833 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5356 болып тіркелген) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Көкшетау қаласының әкімі А.Кумпекеев