О внесении изменений в приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 19 февраля 2018 года № 133 "Об утверждении форм разрешений и (или) приложений к ним, в сферах оборота гражданского и служебного оружия и патронов к нему, гражданских пиротехнических веществ и изделий с их применением, на открытие и функционирование стрелковых тиров (стрельбищ) и стендов, а также о внесении изменений в некоторые приказы Министра внутренних дел Республики Казахстан"
Приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 30 мая 2025 года № 407. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 2 июня 2025 года № 36188
Примечание ИЗПИ!
Порядок введения в действие см. п. 4.
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 19 февраля 2018 года № 133 "Об утверждении форм разрешений и (или) приложений к ним, в сферах оборота гражданского и служебного оружия и патронов к нему, гражданских пиротехнических веществ и изделий с их применением, на открытие и функционирование стрелковых тиров (стрельбищ) и стендов, а также о внесении изменений в некоторые приказы Министра внутренних дел Республики Казахстан" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных актов под № 16733) следующие изменения:
приложения 3, 4, 5, 6 и 7 к указанному приказу изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 и 5 к настоящему приказу.
2. Комитету административной полиции Министерства внутренних дел Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства внутренних дел Республики Казахстан;
3) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Департамент юридической и нормотворческой координации Министерства внутренних дел Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1) и 2) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего заместителя министра внутренних дел Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении шестидесяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр внутренних дел
Республики Казахстан
Е. Саденов
"СОГЛАСОВАН"
Министерство цифрового развития, инноваций
и аэрокосмической промышленности
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Министерство национальной экономики
Республики Казахстан
Приложение 1 к приказу
Министр внутренних дел
Республики Казахстан
от 30 мая 2025 года № 407
Приложение 3 к приказу
Министра внутренних дел
Республики Казахстан
от 19 февраля 2018 года № 133
форма
Министерство внутренних дел Республики Казахстан
______________________________________
(наименование органа внутренних дел)
Разрешение № ___ на приобретение гражданского оружия и патронов к нему физическим лицам
Цель приобретения ___________________________________________________
(для охоты, самообороны, спортивное)
Выдано _____________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии),
____________________________________________________________________
ИИН, адрес фактического места проживания физического лица)
Тип оружия _________________________________________________________
(нарезное, гладкоствольное, электрическое, пневматическое, газовое, метательное)
Вид оружия _________________________________________________________
(гладкоствольное длинноствольное, нарезное длинноствольное, луки, арбалет)
Вид, тип и модель гражданского оружия указаны в приложении к настоящему
разрешению.
Дата выдачи разрешения "___" _____20___ года
Срок действия разрешения 3 месяца
Руководитель органа, выдавшего разрешение _____________________________
подпись, фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Место печати
Примечание: Разрешение выдается на приобретение не более одной единицы оружия.
Приобретенное гражданское и служебное оружие в недельный срок со дня
приобретения регистрируется в территориальном органе внутренних дел, выдавшем
разрешение на приобретение, посредством информационной системы
государственной базы данных "Е-лицензирование".
Остается в торгующей организации
Приложение
к разрешению на приобретение
гражданского оружия
и патронов к нему
физическим лицам
№ __
Сведения о приобретенном гражданском оружии

"Азаматтық және қызметтік қару мен оның патрондарының, азаматтық пиротехникалық заттар мен олар қолданылып жасалған бұйымдардың айналымы саласындағы, атыс тирлерін (атыс алаңдары) және стенділерді ашуға және олардың жұмыс істеуіне рұқсаттардың және (немесе) оларға қосымшалардың нысандарын бекіту және Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің кейбір бұйрықтарына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2018 жылғы 19 ақпандағы № 133 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2025 жылғы 30 мамырдағы № 407 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2025 жылғы 2 маусымда № 36188 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы бұйрықтың қолданысқа енгізілу тәртібін 4 т. қараңыз
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Азаматтық және қызметтік қару мен оның патрондарының, азаматтық пиротехникалық заттар мен олар қолданылып жасалған бұйымдардың айналымы саласындағы, атыс тирлерін (атыс алаңдары) және стенділерді ашуға және олардың жұмыс істеуіне рұқсаттардың және (немесе) оларға қосымшалардың нысандарын бекіту және Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің кейбір бұйрықтарына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2018 жылғы 19 ақпандағы № 133 бұйрығына (Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімде № 16733 болып тіркелген) мынандай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген бұйрыққа 3, 4, 5, 6 және 7-қосымшалар осы бұйрыққа 1, 2, 3, 4 және 5-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Әкімшілік полиция комитеті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды;
3) осы бұйрықты мемлекеттік тіркегеннен кейін он жұмыс күні ішінде осы тармақтың 1) және 2) тармақшаларында көзделген іс-шараларды орындау туралы мәліметтерді Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Заң мен нормашығармашылықты үйлестіру департаментіне ұсынуды қамтамасыз етсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтiзбелiк алпыс күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасы
ішкі істер министрі
Е. Саденов
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш
өнеркәсібі министрлігі
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрлігі
Қазақстан Республикасы
ішкі істер министрі
2025 жылғы 30 мамырдағы
№ 407 бұйрыққа
1-қосымша
Қазақстан Республикасы
Ішкі істер министрінің
2018 жылғы 19 ақпандағы
№ 133 бұйрығына
3-қосымша
нысан
Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі _____________________________________________ (ішкі істер органының атауы) Жеке тұлғаларға азаматтық қару мен оның патрондарын сатып алуға № ____ рұқсат
Сатып алу мақсаты ___________________________________________________
(аңшылық, өзін-өзі қорғау үшін, спорттық)
____________________________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (егер бар болса)
______________________________________________________________ берілді
ЖСН, жеке тұлғаның нақты тұратын мекенжайы)
Қарудың типі ________________________________________________________
(ойық, тегіс ұңғылы, электрлік, пневматикалық, газды, лақтырғыш)
Қарудың түрі ________________________________________________________
(тегіс ұңғылы, ұзын ұңғылы, ойық ұзын ұңғылы, садақ, арбалет)
Азаматтық қару түрі, типі және моделі осы рұқсатқа қосымшада көрсетілген.
Рұқсаттың берілген күні 20___ жылғы "___"_____
Рұқсаттың жарамдылық мерзімі 3 ай
Рұқсатты берген органның басшысы _____________________________________
(қолы, тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)
Мөр орны
Ескерту: Рұқсат қарудың кемінде бір бірлігін сатып алуға беріледі.
Сатып алынған азаматтық және қызметтік қару сатып алынған күннен бастап бір апта мерзімде "Е-лицензиялау" мемлекеттік деректер базасының ақпараттық жүйесі арқылы сатып алуға рұқсат берген аумақтық ішкі істер органында тіркеледі.
Сатушы ұйымда қалады
Жеке тұлғалардың азаматтық
қаруды және оның патрондарын
сатып алуға берілетін
№ __ рұқсат қағазына
қосымша
Сатып алынған азаматтық қару туралы мәліметтер

1) Тип оружия: ______________________________________________________
(нарезное, гладкоствольное, электрическое,
____________________________________________________________________
пневматическое, газовое, метательное)
2) Вид оружия ______________________________________________________
(гладкоствольное длинноствольное, нарезное длинноствольное, луки, арбалет)
3) Номер сертификата соответствия на проданное оружие __________________
4) Дата выдачи сертификата соответствия на проданное оружие _____________
5) Калибр оружия ____________________________________________________
(в соответствии с сертификатом соответствия на проданное оружие)
6) Серия, номер оружия _______________________________________________
(в соответствии с сертификатом соответствия на проданное оружие)
7) Наименование изготовителя оружия __________________________________
(в соответствии с сертификатом соответствия на продаваемое оружие)
8) Примечание: _______________________________________________________
Продавец специализированного магазина по торговле оружием: _____________
(подпись, фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Место печати
Примечание. Остается на руках покупателя.
При покупке оружия, заполняется торгующей организацией или органом
внутренних дел, является основанием при регистрации в органах внутренних дел.
Приложение 2 к приказу
Приложение 4 к приказу
Министра внутренних дел
Республики Казахстан
от 19 февраля 2018 года № 133
форма
Министерство внутренних дел Республики Казахстан
________________________________________
(наименование органа внутренних дел)
Разрешение №______
на приобретение гражданского и служебного оружия и патронов к нему юридическим лицам
Вид деятельности ____________________________________________________
Цель приобретения ___________________________________________________
Выдано _____________________________________________________________
(полное наименование юридического лица, БИН, адрес юридического лица)
под персональную ответственность _____________________________________
____________________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии) ответственного лица,
____________________________________________________________________
служебный телефон)
Виды, типы и количество гражданского и служебного оружия и патронов к нему
указаны в приложении к настоящему разрешению.
Дата выдачи разрешения "____" _____ 20___ года
Срок действия 12 месяцев
Руководитель органа, выдавшего разрешение ____________________________
(подпись, фамилия, имя, отчество
___________________________________________________________________
(при его наличии)
Место печати
Примечание: Приобретенное оружие в недельный срок со дня приобретения
регистрируется в территориальном органе внутренних дел, выдавшем разрешение
на приобретение посредством информационной системы государственной базы
данных "Е-лицензирование" или путем представления сведений о приобретенном
оружии (в случае импорта оружия юридическими лицами-поставщиками).
Приложение 1
к разрешению на приобретение
гражданского и служебного
оружия и патронов к нему
юридическим лицам
№__
Виды, типы, количество и калибр гражданского и служебного оружия и патронов к нему:
№ п\п
Тип оружия (нарезное, гладкоствольное, электрическое, пневматическое, газовое, газовое с возможностью стрельбы патронами травматического действия, бесствольное травматическое, метательное)
Вид оружия (длинноствольное, короткоствольное, луки, арбалеты)
Серия
Номер
Калибр
Количество
Патронов к оружию
Приложение 2
к разрешению на приобретение
гражданского и служебного
оружия и патронов к нему
юридическим лицам
№ __
Сведения о приобретенном гражданском и служебном оружии

1) Қару типтері: ______________________________________________________
(иір ойықты, тегіс ұңғылы, электрлік,
____________________________________________________________________
пневматикалық, газды, лақтыратын)
2) Қару түрі __________________________________________________________
(ұзын тегіс ұңғылы, иір ойықты ұзын ұңғылы, садақтар, арбалет)
3) Сатылған қаруға сәйкестік сертификатының нөмірі ______________________
4) Сатылған қаруға сәйкестік сертификатының берілген күні ________________
5) Қару калибрі (сәйкестік сертификатына сәйкес) _________________________
6) Қару сериясы, нөмірі________________________________________________
(сатылған қарудың сәйкестік сертификатына сәйкес)
7) Қаруды жасап, шығарушының атауы _________________________________
(сатылатын қарудың сәйкестік сертификатына сәйкес)
8) Ескерту: _________________________________________________________
Қару сататын мамандандырылған дүкеннің сатушысы: ____________________
(тегі, аты, әкесінің аты (егер болған жағдайда)
Мөр орны Ескерту: Сатып алушының қолында қалады. Қаруды сатып алған жағдайда, сатушы ұйым немесе ішкі істер органы толтырады, ішкі істер органдарында тіркеу кезінде негіз болып табылады.
бұйрыққа
2-қосымша
Қазақстан Республикасы
Ішкі істер министрінің
2018 жылғы 19 ақпандағы
№ 133 бұйрығына
4-қосымша
нысан
Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі ________________________________________ (ішкі істер органының атауы) Заңды тұлғаларға азаматтық және қызметтік қаруды және оның патрондарын сатып алуға №______ рұқсат қағазы
Қызмет түрі _________________________________________________________
Сатып алу мақсаты ___________________________________________________
______________________________________________________________ берілді
(Заңды тұлғаның толық атауы, БСН, заңды тұлғаның мекенжайы)
Жеке жауапкер ретінде ________________________________________________
____________________________________________________________________
(жауапты адамның тегі, аты, әкесінің аты (егер болған жағдайда), қызметтік
____________________________________________________________________
телефоны)
Азаматтық және қызметтік қарудың және оның патрондарының түрлері, типтері мен саны осы рұқсат қағазына қосымшада көрсетілген.
Рұқсат қағазы берілген күн 20___ жылғы "___" ________
Рұқсат қағазының қолданылу мерзімі 12 ай
Рұқсат қағазын берген органның басшысы _______________________________
(қолы, тегі, аты, әкесінің аты
____________________________________________________________________
(егер болған жағдайда)
Мөр орны
Ескерту: Ескертпе: сатып алынған қару сатып алынған күннен бастап бір апта мерзімде "Е-лицензиялау" мемлекеттік дерекқорының ақпараттық жүйесі арқылы немесе сатып алынған қару туралы мәліметтерді ұсыну арқылы (өнім беруші заңды тұлғалар қару импорттаған жағдайда) сатып алуға рұқсат берген аумақтық ішкі істер органында тіркеледі.
Заңды тұлғаларға азаматтық
және қызметтік қаруды және
оның патрондарын сатып алуға
№______ рұқсат қағазына
1-қосымша
Азаматтық және қызметтік қарудың және оның патрондарының түрлері, типтері мен саны, калибрі:
№ р\р
Қару типі (ойық, тегіс ұңғылы, электрлі, пневматикалық, газды, травматикалық әсері бар патрондармен ату мүмкіндігі бар газды, травматикалық ұңғысыз, лақтыратын)
Қару түрі (ұзын ұңғылы, қысқа ұңғылы, садақтар, арбалеттер)
Сериясы
Нөмірі
Калибрі
Саны
Қаруға пантрондар
Заңды тұлғаларға азаматтық
және қызметтік қаруды және
оның патрондарын сатып алуға
№__ рұқсат қағазына
2-қосымша
Сатып алынған азаматтық және қызметтік қару туралы мәліметтер

1) Тип оружия: _______________________________________________________
(нарезное, гладкоствольное, электрическое, пневматическое,
____________________________________________________________________
газовое, газовое с возможностью стрельбы
____________________________________________________________________
патронами травматического действия,
____________________________________________________________________
бесствольное травматическое, метательное)
2) Вид оружия _______________________________________________________
(длинноствольное, короткоствольное,
____________________________________________________________________
луки, арбалет)
3) Номер сертификата соответствия на проданное оружие __________________
4) Дата выдачи сертификата соответствия на проданное оружие _____________
5) Калибр оружия _____________________________________________________
(в соответствии с сертификатом
_____________________________________________________________________
соответствия на проданное оружие)
6) Серия, номер оружия ________________________________________________
(в соответствии с сертификатом
_____________________________________________________________________
соответствия на проданное оружие)
7) Наименование изготовителя оружия ___________________________________
(в соответствии с сертификатом
_____________________________________________________________________
соответствия на продаваемое оружие)
8) Примечание: _______________________________________________________
Продавец специализированного магазина по торговле оружием: ______________
_____________________________________________________________________
(подпись, фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Место печати
Примечание. Остается на руках покупателя.
При покупке оружия, заполняется торгующей организацией или органом
внутренних дел, является основанием при регистрации в органах внутренних дел
Приложение 3 к приказу
Приложение 5 к приказу
Министра внутренних дел
Республики Казахстан
от 19 февраля 2018 года № 133
форма
Разрешение на хранение, хранение и ношение гражданского оружия и патронов к нему физическим лицам
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі
(МВД Республики Казахстан)
__________________________________________________________________
(ішкі істер органының атауы/наименование органа внутренних дел)
№ ____ Рұқсат (Разрешение)
3х4 фотосурет (фото 3х4)
Выдано _________________________________________________________ берілді
(тегі, аты-жөні (егер болған жағдайда)/фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Проживающему _______________________________________________ тұрады
____________________________________________________________________
(үйінің мекенжайы/домашний адрес)
Сақтау, сақтау және алып жүру құқығына (на право хранения, хранения и ношения)
(керексізі сызылып тасталсын/ненужное зачеркнуть) (оружия самообороны, спортивное,
охотничье) (керексізі сызылып тасталсын/ненужное зачеркнуть)
____________________________________________________________________
(қарудың әрбір бірлігінің маркасы, калибрі, нөмірі)
____________________________________________________________________
(марка, калибр, номер каждой единицы оружия)
Рұқсат 20__жылғы "___" ______ дейін жарамды (разрешение действительно по)
Берілген күні 20___жылғы "___" ________________ (дата выдачи)
Бастық (начальник) _________________________________________________
(қолы, тегі, аты-жөні/подпись, фамилия, инициалы)
М.О.(М.П.)
Приложение 4 к приказу
Приложение 6 к приказу
Министра внутренних дел
Республики Казахстан
от 19 февраля 2018 года № 133
форма
Разрешение на хранение и ношение служебного оружия и патронов к нему работникам юридических лиц
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі
(МВД Республики Казахстан)
_____________________________________________________________
(ішкі істер органының атауы/наименование органа внутренних дел)
№ ____ Рұқсат (Разрешение)
3х4 фотосурет (фото 3х4)
Выдано ________________________________________________________
берілді (тегі, аты-жөні (егер болған жағдайда)/фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Проживающему _________________________________________________ тұрады
____________________________________________________________________
(үйінің мекенжайы/домашний адрес)
Работающему _____________________________________ жұмыс істейді ______
(кәсіпорын атауы/наименование организации)
В должности _______________________________________________ лауазымында
Сақтау, сақтау және алып жүру құқығына (на право хранения, хранения и ношения)
(керексізі сызылып тасталсын/ненужное зачеркнуть)
_____________________________________________________________________
(қарудың әрбір бірлігінің маркасы, калибрі, нөмірі)
_____________________________________________________________________
(марка, калибр, номер каждой единицы оружия)
Рұқсат 20___жылғы "____" ______ дейін жарамды (разрешение действительно по)
Берілген күні 20____жылғы "___" _________________ (дата выдачи)
Бастық (начальник) _____________________________________________________
(қолы, тегі, аты-жөні/подпись, фамилия, инициалы)
М.О.(М.П.)
Приложение 5 к приказу
Приложение 7 к приказу
Министра внутренних дел
Республики Казахстан
от 19 февраля 2018 года № 133
форма
Министерство внутренних дел Республики Казахстан
___________________________________________________________________
(наименование органа внутренних дел)
Разрешение на хранение служебного оружия и патронов к нем юридическим лицам № ____
Выдано _____________________________________________________________
(фамилия, инициалы руководителя предприятия или физического лица, адрес и
____________________________________________________________________
служебный или домашний телефон) (под персональную ответственность)
____________________________________________________________________
(фамилия, инициалы ответственного лица,
____________________________________________________________________
служебный телефон, № приказа и дата о назначении ответственного лица)
(на право хранения) – виды, типы и количество гражданского и служебного оружия
и патронов к нему указаны в приложении к настоящему разрешению
действительно до "___"_________ 20__года
Начальник________________________ (подпись)
М.П.
"___" __________________ 20__ г.
Срок действия разрешения 5 лет
Приложение
к разрешению на хранение
служебного оружия и патронов
к нему
№ ____
Виды, типы и количество служебного оружия и патронов к нему:
№ п\п
Тип оружия (нарезное, гладкоствольное, электрическое, пневматическое, газовое, газовое с возможностью стрельбы патронами травматического действия, бесствольное травматическое, метательное)
Вид оружия (длинноствольное, короткоствольное, луки, арбалеты)
Серия
Номер
Калибр
Количество
Патронов к оружию

1) Қару типі: _________________________________________________________
(ойық, тегіс ұңғылы, электрлі,
_______________________________________________________________________
пневматикалық, газды, травматикалық
_______________________________________________________________________
әсері бар патрондармен ату мүмкіндігі бар газды,
_______________________________________________________________________
ұңғысыз травматикалық, лақтыратын)
2) Қару түрі _________________________________________________________
(ұзын ұңғылы, қысқа ұңғылы,
_______________________________________________________________________
садақтар, арбалет)
3) Сатылған қаруға сәйкестік сертификатының нөмірі _____________________
4) Сатылған қаруға сәйкестік сертификатының берілген күні _______________
5) Қару калибрі ______________________________________________________
(сатылған қаруға сәйкестік
________________________________________________________________________
сертификатына сәйкес
6) Қару сериясы, нөмірі _______________________________________________
(сатылған қаруға сәйкестік
________________________________________________________________________
сертификатына сәйкес)
7) Қаруды жасап, шығарушының атауы __________________________________
(сатылатын қаруға сәйкестік
________________________________________________________________________
сертификатына сәйкес)
8) Ескерту: __________________________________________________________
Қару сату жөніндегі мамандандырылған дүкеннің сатушысы: _______________
____________________________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (егер болған жағдайда)
Мөр орны
Ескерту: Сатып алушының қолында қалады. Қаруды сатып алған жағдайда сатушы ұйым немесе ішкі істер органы толтырады, ішкі істер органдарында тіркеу кезінде негіз болып табылады
бұйрыққа
3-қосымша
Қазақстан Республикасы
Ішкі істер министрінің
2018 жылғы 19 ақпандағы
№ 133 бұйрығына
5-қосымша
нысан
Жеке тұлғаларға азаматтық қаруды және оған патрондарды сақтау, сақтау және алып жүру құқығына берілетін рұқсат қағазы
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі
(МВД Республики Казахстан)
__________________________________________________________________
(ішкі істер органының атауы/наименование органа внутренних дел)
№ ____ Рұқсат (Разрешение)
3х4 фотосурет (фото 3х4)
Выдано _______________________________________________________ берілді
(тегі, аты-жөні (егер болған жағдайда)/фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Проживающему _______________________________________________ тұрады
____________________________________________________________________
(үйінің мекенжайы/домашний адрес)
Сақтау, сақтау және алып жүру құқығына (на право хранения, хранения и ношения) (керек емесін сызыңыз/ненужное зачеркнуть) (өзін-өзі қорғау үшін, спорттық, аңшылық қару) (оружия самообороны, спортивное, охотничье) (керек емесін сызыңыз/ненужное зачеркнуть)
____________________________________________________________________
(қарудың әрбір бірлігінің маркасы, калибрі, нөмірі)
___________________________________________________________________
(марка, калибр, номер каждой единицы оружия)
Рұқсат 20__жылғы "___" ______ дейін жарамды (разрешение действительно по)
Берілгенкүні 20___жылғы "___" ________________ (дата выдачи)
Бастық (начальник) _________________________________________________
(қолы, тегі, аты-жөні/подпись, фамилия, инициалы)
М.О.(М.П.)
бұйрыққа
4-қосымша
Қазақстан Республикасы
Ішкі істер министрінің
2018 жылғы 19 ақпандағы
№ 133 бұйрығына
6-қосымша
нысан
Заңды тұлғалардың жұмысшыларына қызметтік қаруды және оған патрондарды сақтауға және алып жүруге берілетін рұқсат қағазы
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі
(МВД Республики Казахстан)
______________________________________________________________________
(ішкі істер органының атауы/наименование органа внутренних дел)
№ ____ Рұқсат (Разрешение)
3х4 фотосурет (фото 3х4)
Выдано ________________________________________________________ берілді
(Т.А.Ә.) (Ф.И.О.)
Проживающему _________________________________________________ тұрады
______________________________________________________________________
(үйінің мекенжайы/домашний адрес)
Работающему __________________________________________________________
__________________________________________________________ жұмыс істейді
(кәсіпорын атауы/наименование организации)
В должности _______________________________________________ лауазымында
Сақтау, сақтау және алып жүру құқығына (на право хранения, хранения и ношения) (керек емесін сызыңыз/ненужное зачеркнуть)
______________________________________________________________________
(қарудың әрбір бірлігінің маркасы, калибрі, нөмірі)
_____________________________________________________________________
(марка, калибр, номер каждой единицы оружия)
Рұқсат 20___жылғы "____" ______ дейін жарамды (разрешение действительно по)
Берілген күні 20____жылғы "___" _________________ (дата выдачи)
Бастық (начальник) _____________________________________________________
(қолы, тегі, аты-жөні/подпись, фамилия, инициалы)
М.О.(М.П.)
бұйрығына
5-қосымша
Қазақстан Республикасы
Ішкі істер министрінің
2018 жылғы 19 ақпандағы
№ 133 бұйрығына
7-қосымша
нысан
Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі
__________________________________________________________________
(ішкі істер органының атауы)
Заңды тұлғаларға қызметтік қызметтік қаруды және оған патрондарды
сақтауға берілетін № _____ рұқсат қағазы
__________________________________________________________________
(кәсіпорын басшысының немесе жеке тұлғаның аты-жөні,
__________________________________________________________________
мекенжайы және қызметтік немесе үй телефоны)
(жеке жауапкершілігі тәртібімен) _____________________________________
(жауапты тұлғаның аты-жөні,
__________________________________________________________________
қызметтік телефоны, жауапты адамды тағайындау туралы бұйрықтың № және күні)
___________________________________________________________ берілді
(сақтау құқығына) – азаматтық және қызметтік қарудың және оның
патрондарының түрлері, типтері мен саны осы рұқсат қағазының
қосымшасында көрсетілген
20__жылғы "___"_________ дейін жарамды
Бастық________________________
(қолы)
М.О.
20__ ж. "___" __________________
Рұқсат қағазының қолданылу мерзімі 5 жыл
Қызметтік қаруды және
оған патрондарды
сақтауға берілетін рұқсат
қағазына № ____
қосымша
Қызметтік қарудың және оның патрондарының түрлері, типі және саны:
№ р\р
Қару типі (ойық, тегіс ұңғылы, электрлік, пневматикалық, газды, травматикалық әсері бар патрондармен ату мүмкіндігі бар газды, ұңғысыз, травматикалық, лақтыратын)
Қарудың түрі (ұзын ұңғылы, қысқа ұңғылы, садақтар, арбалеттер)
Сериясы
Нөмірі
Калибрі
Саны
Қарудың патрондары