О признании утратившим силу приказа Министра по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан от 21 июня 2023 года № 333 "Об утверждении профессионального стандарта "Гражданская оборона"
Приказ Министра по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан от 21 мая 2025 года № 195. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 23 мая 2025 года № 36141
В соответствии с пунктом 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившим силу приказ Министра по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан от 21 июня 2023 года № 333 "Об утверждении профессионального стандарта "Гражданская оборона" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 32864).
2. Комитету по гражданской обороне и воинским частям Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр по чрезвычайным ситуациям
Республики Казахстан
Ч. Аринов
"СОГЛАСОВАНО"
Министерство труда
и социальной защиты населения
Республики Казахстан

"Азаматтық қорғаныс" кәсіби стандартын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрінің 2023 жылғы 21 маусымдағы № 333 бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрінің 2025 жылғы 21 мамырдағы № 195 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2025 жылғы 23 мамырда № 36141 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабының 1-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. "Азаматтық қорғаныс" кәсіби стандартын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрінің 2023 жылғы 21 маусымдағы № 333 бұйрығының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 32864 болып тіркелді) күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Азаматтық қорғаныс және әскери бөлімдер комитетіне заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Төтенше жағдайлар министрі
Ч. Аринов
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Еңбек және халықты әлеуметтік
қорғау министрлігі