О признании утратившими силу некоторых приказов
Приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 22 мая 2025 года № 275. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 22 мая 2025 года № 36139
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу:
1) приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 9 сентября 2015 года № 485 "Об утверждении натуральных норм положенности транспортных средств для подведомственных организаций Министерства юстиции Республики Казахстан" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 12051);
2) приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 7 декабря 2015 года № 612 "Об утверждении натуральных норм обеспечения подведомственных организаций Министерства юстиции Республики Казахстан телефонной связью" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 12409).
2. Департаменту праворазъяснения и координации Министерства юстиции Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа;
2) размещение настоящего приказа на официальном интернет-ресурсе Министерства юстиции Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра юстиции Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Министр юстиции
Республики Казахстан
Е. Сарсембаев

Кейбір бұйрықтардың күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2025 жылғы 22 мамырдағы № 275 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2025 жылғы 22 мамырда № 36139 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабының 2-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Мыналардың күші жойылды деп танылсын:
1) "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің ведомстволық бағыныстағы ұйымдары үшін тиісті көлік құралдарының заттай нормаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2015 жылғы 9 қыркүйектегі № 485 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 12051 болып тіркелген);
2) "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің ведомстволық бағыныстағы ұйымдарын телефон байланысымен қамтамасыз етудің заттай нормаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2015 жылғы 7 желтоқсандағы № 612 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 12409 болып тіркелген).
2. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Құқық түсіндіру және үйлестіру департаменті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің ресми интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасы Әділет вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Әділет министрі
Е. Сарсембаев