О внесении изменений и дополнения в постановление акимата Южно-Казахстанской области от 24 июля 2017 года № 200 "Об установлении водоохранных зон и полос водных объектов, режима и особых условий их хозяйственного использования"
Постановление акимата Туркестанской области от 3 сентября 2024 года № 175. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Туркестанской области 6 сентября 2024 года № 6583-13. Утратило силу постановлением акимата Туркестанской области от 22 января 2026 года № 23

Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2017 жылғы 24 шілдедегі № 200 "Су нысандарының су қорғау аймақтары мен белдеулерін, оларды шаруашылықта пайдалану режимі мен ерекше жағдайларын белгілеу туралы" қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Түркістан облысы әкiмдiгiнiң 2024 жылғы 3 қыркүйектегі № 175 қаулысы. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2024 жылғы 6 қыркүйекте № 6583-13 болып тiркелдi. Күші жойылды - Түркістан облысы әкiмдiгiнiң 2026 жылғы 22 қаңтардағы № 23 қаулысымен

Сноска. Утратило силу постановлением акимата Туркестанской области от 22.01.2026 № 23 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Акимат Туркестанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Южно-Казахстанской области от 24 июля 2017 года № 200 "Об установлении водоохранных зон и полос водных объектов, режима и особых условий их хозяйственного использования" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4186) следующие изменения и дополнение:
в приложении 1 к указанному постановлению:
строку, порядковый номер 3, изложить в следующей редакции:
"
3
Река Бадам
Ордабасинский
сельский округ Караспан
8,5

Ескерту. Күші жойылды - Түркістан облысы әкiмдiгiнiң 22.01.2026 № 23 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Түркістан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Су нысандарының су қорғау аймақтары мен белдеулерін, оларды шаруашылықта пайдалану режимі мен ерекше жағдайларын белгілеу туралы" Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2017 жылғы 24 шілдедегі № 200 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4186 болып тіркелген) келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулының 1-қосымшасында:
реттік нөмірі 3-жол келесі редакцияда жазылсын:
"
3
Бадам өзені
Ордабасы
Қараспан ауылдық округі
8,5

2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Туркестанской области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Туркестанской области Д. Сатыбалды
"СОГЛАСОВАНО"
Республиканское государственное учреждение
"Арало-Сырдарьинская бассейновая инспекция
по регулированию использования и охраны
водных ресурсов Комитета водного хозяйства
Министерства водных ресурсов и ирригации
Республики Казахстан"
"СОГЛАСОВАНО"
Республиканское государственное учреждение
"Департамент санитарно-эпидемиологического
контроля Туркестанской области Комитета
санитарно-эпидемиологического контроля
Министерства здравохранения
Республики Казахстан"

2. Осы қаулының орындалуын бақылау Түркістан облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Түркістан облысының әкімі Д. Сатыбалды
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы Су ресурстары және
ирригация министрлігі Су шаруашылығы комитеті
"Су ресурстарын пайдалануды реттеу және қорғау
жөніндегі Арал-Сырдария бассейндік инспекциясы"
республикалық мемлекеттік мекемесі
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау
министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық
бақылау комитеті Түркістан облысының
санитариялық-эпидемиологиялық бақылау
департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесі