О понижении размера ставки при применении специального налогового режима розничного налога по городу Актау
Решение Актауского городского маслихата Мангистауской области от 28 марта 2024 года № 11/64. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 29 марта 2024 года № 4681-12. Утратило силу решением Актауского городского маслихата Мангистауской области от 5 июня 2026 года № 33/207
Сноска. Утратило силу решением Актауского городского маслихата Мангистауской области от 05.06.2026 № 33/207 (вводится в действие с 01.01.2026).
В соответствии с пунктом 5 статьи 696-3 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", Актауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Понизить размер ставки при применении специального налогового режима розничного налога по городу Актау с 4 процентов до 3 процентов.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Актауского городского маслихата С. Закенов

Ақтау қаласы бойынша бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде мөлшерлеме мөлшерін төмендету туралы
Маңғыстау облысы Ақтау қалалық мәслихатының 2024 жылғы 28 наурыздағы № 11/64 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2024 жылғы 29 наурызда № 4681-12 болып тіркелді. Күші жойылды - Маңғыстау облысы Ақтау қалалық мәслихатының 2026 жылғы 5 маусымдағы № 33/207 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Маңғыстау облысы Ақтау қалалық мәслихатының 05.06.2026 № 33/207 шешімімен (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі).
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Қазақстан Республикасы Кодексінің 696-3-бабының 5-тармағына сәйкес, Ақтау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақтау қаласы бойынша бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде мөлшерлеме мөлшері 4 пайыздан 3 пайызға дейін төмендетілсін.
2. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақтау қалалық мәслихатының төрағасы С. Закенов