Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов
Постановление акимата города Караганды от 18 июня 2024 года № 32/01. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Карагандинской области 24 июня 2024 года № 6615-09. Утратило силу постановлением акимата города Караганды от 24 апреля 2026 года № 28/01
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Караганды от 24.04.2026 № 28/01 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 28 Конституционного закона Республики Казахстан "О выборах в Республике Казахстан", статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат города Караганды ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить совместно с городской избирательной комиссией места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Признать утратившими силу следующие постановления акимата:
1) постановление акимата города Караганды от 13 августа 2014 года № 33/08 "Об определении помещений для встреч с избирателями, мест размещения печатных агитационных материалов на период выборов Президента, депутатов Сената и Мажилиса Парламента Республики Казахстан, маслихатов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2729);
2) постановление акимата города Караганды от 29 июня 2017 года № 26/01 "О внесении изменения в постановление акимата города Караганды от 13 августа 2014 года № 33/08 "Об определении помещений для встреч с избирателями, мест размещения печатных агитационных материалов на период выборов Президента, депутатов Сената и Мажилиса Парламента Республики Казахстан, маслихатов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4301).
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Караганды М. Кожухов
"СОГЛАСОВАНО"
с Карагандинской городской
избирательной коммиссией
Приложение к
постановлению
акимата города Караганды

Барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы
Қарағанды қаласының әкімдігінің 2024 жылғы 18 маусымдағы № 32/01 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 24 маусымда № 6615-09 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды қаласының әкімдігінің 2026 жылғы 24 сәуірдегі № 28/01 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды қаласының әкімдігінің 24.04.2026 № 28/01 қаулысымен (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасы Конституциялық заңының 28 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31 бабына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27 бабына сәйкес, Қарағанды қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес қалалық сайлау комиссиясымен бірлесіп барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгіленсін.
2. Әкімдіктің келесі қаулыларының күші жойылды деп танылсын:
1) Қарағанды қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 13 тамыздағы № 33/08 "Қазақстан Республикасының Президентін, Парламент Мәжілісі және Сенат, мәслихаттар депутаттарын сайлау кезінде үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындарын, сайлаушылармен кездесу үшін үй-жайларды анықтау туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2729 болып тіркелген);
2) Қарағанды қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 29 маусымдағы № 26/01 "Қазақстан Республикасының Президентін, Парламент Мәжілісі және Сенат, мәслихаттар депутаттарын сайлау кезінде үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындарын, сайлаушылармен кездесу үшін үй-жайларды анықтау туралы" Қарағанды қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 13 тамыздағы № 33/08 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4301 болып тіркелген).
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарағанды қаласының әкімі М. Кожухов
Қарағанды қалалық
сайлау комиссиясы
"КЕЛIСIЛДI"
Қарағанды қаласының
әкімдігінің

от 18 июня 2024 года
№ 32/01
Места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов
Наименование района
Места для размещения агитационных печатных материалов
1.
Караганда (район имени Казыбек би)
Информационный щит коммунального государственного казенного предприятия "Карагандинский академический театр музыкальной комедии" управления культуры, архивов и документации Карагандинской области по улице Сакена Сейфуллина, остановка "Баня"
2.
Караганда (район имени Казыбек би)
Информационный щит у остановки магазина "Турист", микрорайон Степной-3
3.
Караганда (район имени Казыбек би)
Информационный щит у коммунального государственного казенного предприятия "Дворец культуры горняков" управления культуры, архивов и документации Карагандинской области, на проспекте Бухар Жырау
4.
Караганда (район имени Казыбек би)
Информационный щит перед коммунальным государственным казенным предприятием "Карагандинский областной академический казахский драматический театр имени Сакена Сейфуллина" управления культуры, архивов и документации Карагандинской области, на проспекте Бухар Жырау
5.
Караганда (район имени Казыбек би)
Информационный щит на остановке "Поликлиника", по проспекту Строителей 22
6.
Караганда (район имени Казыбек би)
Информационный щит перед коммунальным государственным казенным предприятием "Карагандинский государственный ордена Дружбы народов русский драматический театр им. К.С. Станиславского" управления культуры, архивов и документации Карагандинской области, по проспекту Нурсултана Назарбаева
7
Караганда (район Әлихан Бөкейхан)

2024 жылғы 18
маусымдағы
№ 32/01
қаулысына қосымша
Барлық кандидаттар үшін үгiттiк баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
Аудан атауы
Үгіттік баспа материалдарын орналастыруға үшін орындар
1.
Қарағанды (Қазыбек би атындағы аудан)
Сәкен Сейфуллин көшесіндегі Қарағанды облысы мәдениет, мұрағаттар және құжаттама басқармасының "Қарағанды академиялық музыкалық комедия театры" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорын ақпараттық тақтасы, "Монша" аялдамасы
2.
Қарағанды (Қазыбек би атындағы аудан)
Степной-3 ықшамауданы, "Турист" дүкенi аялдамасы жанындағы ақпараттық тақта
3.
Қарағанды (Қазыбек би атындағы аудан)
Бұқар жырау даңғылындағы Қарағанды облысы мәдениет, мұрағаттар және құжаттама басқармасының "Кеншілер мәдениет сарайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорын жанындағы ақпараттық тақта
4.
Қарағанды (Қазыбек би атындағы аудан)
Бұқар жырау даңғылындағы Қарағанды облысы мәдениет, мұрағаттар және құжаттама басқармасының "Сәкен Сейфуллин атындағы Қарағанды облыстық академиялық қазақ драма театры" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорын алдындағы ақпараттық тақта
5.
Қарағанды (Қазыбек би атындағы аудан)
Құрылысшылар даңғылы, 22 бойынша "Емхана" аялдамасындағы ақпараттық тақта
6.
Қарағанды (Қазыбек би атындағы аудан)
Нұрсұлтан Назарбаев даңғылындағы Қарағанды облысының мәдениет, мұрағаттар және құжаттама басқармасы "Қарағанды мемлекеттік Халықтар Достығы ордені Қ.С. Станиславский атындағы орыс драма театры" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорын алдындағы ақпараттық тақта
7
Қарағанды (Әлихан Бөкейхан ауданы)

Информационный щит у кинотеатра "Sary Arka Cinema 3D", 15 микрорайон, 27а
8
Караганда (район Әлихан Бөкейхан)
Информационный щит перед торговым центром "Умай", улица Карла Маркса
9
Караганда (район Әлихан Бөкейхан)
Информационный щит на остановке "Автостанция", 21 микрорайон
10
Караганда (район Әлихан Бөкейхан)
Информационный щит на остановке "Автостанция", 23 микрорайон
11
Караганда (район Әлихан Бөкейхан)
Информационный щит вдоль дороги, по улице Мануильского, 6

"Sary Arka Cinema 3D" кинотеатрының жанындағы ақпараттық тақта, 15 шағын аудан, 27а
8
Қарағанды (Әлихан Бөкейхан ауданы)
"Ұмай" сауда орталығының алдындағы ақпараттық тақта, Карл Маркс көшесі
9
Қарағанды (Әлихан Бөкейхан ауданы)
"Автостанция" аялдамасындағы ақпараттық тақта, 21 ықшамаудан
10
Қарағанды (Әлихан Бөкейхан ауданы)
"Автостанция" аялдамасындағы ақпараттық тақта, 23 ықшамаудан
11
Қарағанды (Әлихан Бөкейхан ауданы)
Мануильский көшесі, 6 жол бойындағы ақпараттық тақта