О понижении размера ставки налогов при применении специального налогового режима розничного налога по Каратальскому району
Решение Каратальского районного маслихата области Жетісу от 16 февраля 2024 года № 18-68. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Жетісу 19 февраля 2024 года № 141-19. Утратило силу решением Каратальского районного маслихата области Жетісу от 21 января 2026 года № 55-150
Сноска. Утратило силу решением Каратальского районного маслихата области Жетісу от 21.01.2026 № 55-150 (вводится в действие с 01.01.2026).
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2024 в соответствии с пунктом 2 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 5 статьи 696-3 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), Каратальский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Понизить размер ставки налогов при применении специального налогового режима розничного налога по Каратальскому району с 4 % (четырех процентов) до 2 % (двух процентов).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель маслихата М. Акимжанов

Қаратал ауданы бойынша бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде салық мөлшерлемесінің мөлшерін төмендету туралы
Жетісу облысы Қаратал аудандық мәслихатының 2024 жылғы 16 ақпандағы № 18-68 шешімі. Жетісу облысы Әділет департаментінде 2024 жылы 19 ақпанда № 141-19 болып тіркелді. Күші жойылды - Жетісу облысы Қаратал аудандық мәслихатының 2026 жылғы 21 қаңтардағы № 55-150 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Жетісу облысы Қаратал аудандық мәслихатының 21.01.2026 № 55-150 (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Ескерту. 01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 2-тармағымен.
Қазақстан Республикасының "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Кодексінің (Салық кодексі) 696-3-бабының 5-тармағына сәйкес, Қаратал аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қаратал ауданы бойынша бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде салық мөлшерлемесінің мөлшері 4 % (төрт пайыздан) 2 % (екі пайызға) дейін төмендетілсін.
2. Осы шешім 2024 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы М. Акимжанов