О понижении размера ставки налогов при применении специального налогового режима розничного налога по городу Талдыкорган
Решение маслихата города Талдыкорган области Жетісу от 12 февраля 2024 года № 16-93. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Жетісу 14 февраля 2024 года № 137-19. Утратило силу решением маслихата города Талдыкорган области Жетісу от 26 декабря 2025 года № 48-265
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Талдыкорган области Жетісу от 26.12.2025 № 48-265 (вводится в действие с 01.01.2026).
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2024 в соответствии с пунктом 2 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 5 статьи 696-3 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), Талдыкорганский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Понизить размер ставки налогов при применении специального налогового режима розничного налога по городу Талдыкорган с 4% (четырех процентов) до 2% (двух процентов).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Талдыкорганского городского маслихата Т. Ахажан

Талдықорған қаласы бойынша бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде салық мөлшерлемесінің мөлшерін төмендету туралы
Жетісу облысы Талдықорған қалалық мәслихатының 2024 жылғы 12 ақпандағы № 16-93 шешімі. Жетісу облысы Әділет департаментінде 2024 жылы 14 ақпанда № 137-19 болып тіркелді. Күші жойылды - Жетісу облысы Талдықорған қалалық мәслихатының 2025 жылғы 26 желтоқсандағы № 48-265 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Жетісу облысы Талдықорған қалалық мәслихатының 26.12.2025 № 48-265 (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Ескерту. 01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 2-тармағымен.
Қазақстан Республикасының "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Кодексінің (Салық кодексі) 696-3-бабының 5-тармағына сәйкес, Талдықорған қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Талдықорған қаласы бойынша бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде салық мөлшерлемесінің мөлшері 4 % (төрт пайыздан) 2 % (екі пайызға) дейін төмендетілсін.
2. Осы шешім 2024 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Талдықорған қалалық мәслихатының төрағасы Т. Ахажан