Об образовании избирательных участков Аягозского района
Решение акима Аягозского района области Абай от 27 марта 2024 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Абай 10 апреля 2024 года № 254-18
В соответствии со статьей 23 Конституционного Закона Республики Казахстан "О выборах в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 33 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", аким Аягозского района РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки Аягозского района согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Признать утратившими силу некоторые решения акима Аягозского района согласно приложению 2 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Аягозского района
Қ. Әділбай
"СОГЛАСОВАНО"
Аягозская районная
территориальная
избирательная комиссия
Приложение 1 к решению
Аким Аягозского района
от 27 марта 2024 года
№ 1
Избирательные участки
Сноска. Приложение 1 в редакции решения акима Аягозского района области Абай от 13.11.2025 № 1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Избирательный участок № 198
Центр: здание коммунального государственного казенного предприятия "Аягозское локомотивно-ремонтное депо", город Аягоз, улица Маженова, дом № 1.
Границы:
улица Меерманова, дома № 1, 2, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
улица Ларшина, дома № 1, 1а, 1/1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24;
улица Найманбаева, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18/1, 19, 20, 21, 22, 22а, 22/1, 23, 24, 24а, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31/1, 32, 32/1, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 39/1, 40, 41, 42, 43, 44, 44а, 44б, 44/1, 45, 46, 46/1, 47, 48, 48а, 49, 50, 50/1, 51, 52, 52а, 52б, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 62/1, 63, 64, 64/1, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 100а, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 122а, 122б, 123, 124, 124а, 125, 126, 126а, 126б, 126/1, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 149а, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 168а, 168б, 169, 170, 170а, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 176а, 177, 177/1, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 183/1, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 218а, 219, 220, 221, 222, 222/1, 223, 224, 225, 225а, 226;

Аягөз ауданының сайлау учаскелерін құру туралы
Абай облысы Аягөз ауданы әкімінің 2024 жылғы 27 наурыздағы № 1 шешімі. Абай облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 10 сәуірде № 254-18 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 23-бабына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 33-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Аягөз ауданының әкімі ШЕШТІМ:
1. Осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес Аягөз ауданының сайлау учаскелері құрылсын.
2. Осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес Аягөз ауданы әкімінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аягөз ауданының әкімі
Қ. Әділбай
"КЕЛІСІЛДІ"
Аягөз аудандық аумақтық
сайлау комиссиясы
Аягөз ауданының әкімі
2024 жылғы 27 наурыздағы
№ 1 шешіміне
1 қосымша
Сайлау учаскелері
Ескерту. 1 қосымша жаңа редакцияда - Абай облысы Аягөз ауданы әкімінің 13.11.2025 № 1 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
№ 198 сайлау учаскесі
Орталығы: "Аягөз локомотив жөндеу депосы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты, Аягөз қаласы, Маженова көшесі, № 1 үй.
Шекаралары:
Меерманов көшесі, № 1, 2, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 үйлер;
Ларшин көшесі, № 1, 1а, 1/1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24 үйлер;
Найманбаев көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18/1, 19, 20, 21, 22, 22а, 22/1, 23, 24, 24а, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31/1, 32, 32/1, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 39/1, 40, 41, 42, 43, 44, 44а, 44б, 44/1, 45, 46, 46/1, 47, 48, 48а, 49, 50, 50/1, 51, 52, 52а, 52б, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 62/1, 63, 64, 64/1, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 100а, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 122а, 122б, 123, 124, 124а, 125, 126, 126а, 126б, 126/1, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 149а, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 168а, 168б, 169, 170, 170а, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 176а, 177, 177/1, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 183/1, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 218а, 219, 220, 221, 222, 222/1, 223, 224, 225, 225а, 226 үйлер;

улица Тугелбаева, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20;
улица Маженова, дома № 1, 1а, 1б, 1в, 1г, 1д, 1к, 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 1/5, 1/6, 2, 2а, 3, 4, 5, 5а, 5/1, 6, 6а, 6/1, 7, 8, 9, 9а, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 23, 23а, 24, 25, 26, 27, 28, 28а, 29, 30, 31, 32, 32а, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 39а, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 45а, 45/1, 46, 47, 48, 48а, 49, 50, 51, 51а, 52, 80;
улица Желтоксана, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 60а, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 120а, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 131б, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 193а, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 199а, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 219а, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 241, 242, 243, 244, 245, 245а, 246, 247, 248, 249, 250, 251, 252, 253, 254, 255, 256, 257, 258, 259, 260, 261, 262, 263, 264, 265, 265а, 266, 267, 268, 269, 270, 271, 272, 273, 274, 275, 276, 277, 278, 279, 280, 281, 282, 283, 284, 285, 286, 286а, 287, 288, 289, 290, 291, 292, 293, 294, 295, 296, 297, 298, 299, 300, 301, 302, 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, 313, 314, 315, 316, 317, 318, 319, 319а, 320, 321, 322, 323, 324, 325, 326, 327, 328, 329, 330, 331, 331а, 331б, 332, 333, 333а, 334, 335, 336, 337, 338, 339, 340, 341, 342, 343, 344, 345, 346, 347, 348, 349, 350, 351, 352, 353, 354, 355, 356, 357, 358, 359, 360, 361, 362, 363, 364, 365, 365/1, 366, 367, 368, 369;
улица 6 пункт, дома № 1, 2, 2а, 3, 4, 4а, 5, 5а, 5/1, 5/7, 6, 6/1, 7, 7а, 7/22, 7/26, 23, 25, 25а, 25б, 43, 43а, 43б;
улица Шакенова, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 39а, 40, 41, 42, 42а, 43, 43а, 43б, 44, 45, 45а, 45б, 46, 46а, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 61а, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 67а, 68, 68а, 68б, 69, 69а, 70, 70а, 71, 71а, 72, 72а, 73, 73а, 74, 74а, 75, 75а, 76, 76а, 77, 77а, 78, 78а, 79, 79а, 79б, 80, 80а, 81, 82, 83, 84, 84а, 84б, 85, 85а, 85/2, 86, 86а, 86б, 86в, 86г, 86д, 86е, 86/2, 87, 87а, 87б, 88, 88а, 89, 89а, 90, 90а, 90б, 90в, 91, 91а, 91б, 92, 92а, 92б, 92в, 92г, 92/1, 93, 93а, 93б, 93в, 93/2, 94, 95, 95а, 96, 97, 97а, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 107а, 108, 108а, 109, 109а, 110, 111, 112, 113, 113а, 114, 115, 115а, 116, 116а, 117, 118, 119, 120, 120а, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 130/1, 131, 132, 133, 133а, 134, 135, 135а, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 141а, 142, 143, 143а, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 158а, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 180а, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 197а, 201.
Избирательный участок № 199
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа имени Д. Бабатайулы" отдела образования по Аягозскому району управления образования области Абай, город Аягоз, улица Гагарина, дом № 20.
Границы:

Түгелбаев көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 үйлер;
Маженов көшесі, № 1, 1а, 1б, 1в, 1г, 1д, 1к, 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 1/5, 1/6, 2, 2а, 3, 4, 5, 5а, 5/1, 6, 6а, 6/1, 7, 8, 9, 9а, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 23, 23а, 24, 25, 26, 27, 28, 28а, 29, 30, 31, 32, 32а, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 39а, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 45а, 45/1, 46, 47, 48, 48а, 49, 50, 51, 51а, 52, 80 үйлер;
Желтоқсан көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 60а, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 120а, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 131б, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150,151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 193а, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 199а, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 219а, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 241, 242, 243, 244, 245, 245а, 246, 247, 248, 249, 250, 251, 252, 253, 254, 255, 256, 257, 258, 259, 260, 261, 262, 263, 264, 265, 265а, 266, 267, 268, 269, 270, 271, 272, 273, 274, 275, 276, 277, 278, 279, 280, 281, 282, 283, 284, 285, 286, 286а, 287, 288, 289, 290, 291, 292, 293, 294, 295, 296, 297, 298, 299, 300, 301, 302, 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, 313, 314, 315, 316, 317, 318, 319, 319а, 320, 321, 322, 323, 324, 325, 326, 327, 328, 329, 330, 331, 331а, 331б, 332, 333, 333а, 334, 335, 336, 337, 338, 339, 340, 341, 342, 343, 344, 345, 346, 347, 348, 349, 350, 351, 352, 353, 354, 355, 356, 357, 358, 359, 360, 361, 362, 363, 364, 365, 365/1, 366, 367, 368, 369 үйлер;
6 пункт көшесі, № 1, 2, 2а, 3, 4, 4а, 5, 5а, 5/1, 5/7, 6, 6/1, 7, 7а, 7/22, 7/26, 23, 25, 25а, 25б, 43, 43а, 43б үйлер;
Шакенов көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 39а, 40, 41, 42, 42а, 43, 43а, 43б, 44, 45, 45а, 45б, 46, 46а, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 61а, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 67а, 68, 68а, 68б, 69, 69а, 70, 70а, 71, 71а, 72, 72а, 73, 73а, 74, 74а, 75, 75а, 76, 76а, 77, 77а, 78, 78а, 79, 79а, 79б, 80, 80а, 81, 82, 83, 84, 84а, 84б, 85, 85а, 85/2, 86, 86а, 86б, 86в, 86г, 86д, 86е, 86/2, 87, 87а, 87б, 88, 88а, 89, 89а, 90, 90а, 90б, 90в, 91, 91а, 91б, 92, 92а, 92б, 92в, 92г, 92/1, 93, 93а, 93б, 93в, 93/2, 94, 95, 95а, 96, 97, 97а, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 107а, 108, 108а, 109, 109а, 110, 111, 112, 113, 113а, 114, 115, 115а, 116, 116а, 117, 118, 119, 120, 120а, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 130/1, 131, 132, 133, 133а, 134, 135, 135а, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 141а, 142, 143, 143а, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 158а, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 180а, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 197а, 201 үйлер.
№ 199 сайлау учаскесі
Орталығы: Абай облысы білім басқармасы Аягөз ауданы бойынша білім бөлімінің "Д. Бабатайұлы атындағы жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Аягөз қаласы, Гагарин көшесі, № 20 үй.
Шекаралары:

улица Барак батыра, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 44/1, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 59а, 59б, 60, 60а, 60б, 60г, 60д, 61, 61а, 61б, 61в, 61г, 61д, 61т, 61/1, 61/3, 62, 62а, 62д, 63, 64, 65, 65а, 66, 67, 67а, 67б, 67в, 67г, 67д, 67/1, 67/2, 68, 68а, 68/1, 69, 69а, 70, 70а, 71, 71а, 72, 73, 74, 74а, 75, 76, 77, 77а, 77б, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 95а, 96, 97, 98, 98а, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 108а, 109, 109а, 110, 111, 112, 112а, 113, 113а, 113б, 114, 114а, 115, 115а, 116, 116а, 116б, 117, 118, 119, 119а, 119б, 119в, 119г, 119д, 120, 120а, 120б, 121, 121а, 121/1, 122, 123, 123а, 124, 125, 126, 127, 127а, 128, 129, 129а, 130, 130а, 130б, 131, 131а, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 138а, 139, 139а, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 162а, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 169а, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 184а, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 205а, 206, 207, 208, 209, 210, 210а, 211, 212, 212а, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 224а, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240;
улица Токсангазина, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 11, 12, 13, 13а, 14, 15, 15а, 16, 17, 17а, 17б, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33а, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 40а, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 57а, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 63а, 63б, 63в, 63г, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 75а, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 83а, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 151а, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 167а, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 173а, 174, 175, 175а, 176, 177, 177а, 177б, 178, 179, 180, 181, 181а, 182, 183, 183а, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 189а, 190, 191, 191а, 192, 193, 193а, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 215а, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 223а, 224, 225, 225а, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 241, 242, 243, 244, 245, 245а, 246, 247, 248, 249, 249а, 249б, 249в, 250, 251, 252, 253, 254, 255, 256, 257, 258, 259, 260, 261, 261а, 262, 263, 264, 265, 266, 267, 268, 269, 270, 271, 272, 273, 274, 275, 276, 277;

Барақ батыр көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 44/1, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 59а, 59б, 60, 60а, 60б, 60г, 60д, 61, 61а, 61б, 61в, 61г, 61д, 61т, 61/1, 61/3, 62, 62а, 62д, 63, 64, 65, 65а, 66, 67, 67а, 67б, 67в, 67г, 67д, 67/1, 67/2, 68, 68а, 68/1, 69, 69а, 70, 70а, 71, 71а, 72, 73, 74, 74а, 75, 76, 77, 77а, 77б, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 95а, 96, 97, 98, 98а, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 108а, 109, 109а, 110, 111, 112, 112а, 113, 113а, 113б, 114, 114а, 115, 115а, 116, 116а, 116б, 117, 118, 119, 119а, 119б, 119в, 119г, 119д, 120, 120а, 120б, 121, 121а, 121/1, 122, 123, 123а, 124, 125, 126, 127, 127а, 128, 129, 129а, 130, 130а, 130б, 131, 131а, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 138а, 139, 139а, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 162а, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 169а, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 184а, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 205а, 206, 207, 208, 209, 210, 210а, 211, 212, 212а, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 224а, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240 үйлер;
Тоқсанғазин көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 11, 12, 13, 13а, 14, 15, 15а, 16, 17, 17а, 17б, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33а, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 40а, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 57а, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 63а, 63б, 63в, 63г, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 75а, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 83а, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 151а, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 167а, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 173а, 174, 175, 175а, 176, 177, 177а, 177б, 178, 179, 180, 181, 181а, 182, 183, 183а, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 189а, 190, 191, 191а, 192, 193, 193а, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 215а, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 223а, 224, 225, 225а, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 241, 242, 243, 244, 245, 245а, 246, 247, 248, 249, 249а, 249б, 249в, 250, 251, 252, 253, 254, 255, 256, 257, 258, 259, 260, 261, 261а, 262, 263, 264, 265, 266, 267, 268, 269, 270, 271, 272, 273, 274, 275, 276, 277 үйлер;

улица Гагарина, дома № 1, 1/1, 2, 3, 3/1, 4, 5, 6, 7, 7а, 7/1, 8, 9, 10, 11, 12, 12/1, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20/1, 21, 22, 23, 23а, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32/1, 32/2, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 59/1, 60, 61, 62, 63, 63а, 64, 65, 65а, 66, 67, 68, 69, 70, 70а, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 77а, 78, 79, 80, 80а, 81, 82, 83, 83/1, 84, 85, 85а, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 110а, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 136а, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 143/1, 143/2, 144, 145, 146, 146а, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159;
улица Подгорная, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 13а, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20а, 20/1, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26/2, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35а, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 51а, 51б, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 59а, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 67а, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 73а, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 93а, 94, 95, 95а, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 117а, 117б, 117в, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 125а, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 143а, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 164а, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195;
улица Амангельды, дома № 1, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 15б, 15/1, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 40а, 40в, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 49а, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86;
улица Турганбаева, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16а, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23а, 23/1, 23/2, 24, 25, 26, 26а, 27, 28, 29, 30, 30/1, 30/2, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64.
Избирательный участок № 200

Гагарин көшесі, № 1, 1/1, 2, 3, 3/1, 4, 5, 6, 7, 7а, 7/1, 8, 9, 10, 11, 12, 12/1, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20/1, 21, 22, 23, 23а, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32/1, 32/2, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 59/1, 60, 61, 62, 63, 63а, 64, 65, 65а, 66, 67, 68, 69, 70, 70а, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 77а, 78, 79, 80, 80а, 81, 82, 83, 83/1, 84, 85, 85а, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 110а, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 136а, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 143/1, 143/2, 144, 145, 146, 146а, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159 үйлер;
Подгорный көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 13а, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20а, 20/1, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26/2, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35а, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 51а, 51б, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 59а, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 67а, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 73а, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 93а, 94, 95, 95а, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 117а, 117б, 117в, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 125а, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 143а, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 164а, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195 үйлер;
Амангелді көшесі, № 1, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 15б, 15/1, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 40а, 40в, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 49а, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86 үйлер;
Тұрғанбаев көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16а, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23а, 23/1, 23/2, 24, 25, 26, 26а, 27, 28, 29, 30, 30/1, 30/2, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64 үйлер.
№ 200 сайлау учаскесі

Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа № 6" отдела образования по Аягозскому району управления образования области Абай, город Аягоз, улица Уалиханова, дом № 2.
Границы:
улица Ыскака Сулейменова, дома № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9/1, 9/2, 9/3, 10, 11, 12, 12/1, 13, 14, 15, 15/6, 15/7, 16, 17, 17а, 17б, 17в, 17г, 17/1, 17/2, 17/3, 17/5, 17/6, 18, 18а, 18б, 18в, 18/1, 19, 19а, 19б, 19г, 19д, 20, 20а, 20г, 20/1, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27/1, 28, 28а, 29, 30, 31, 32, 33, 33/1, 34, 34/1, 35, 36, 36а, 37, 38, 39, 40, 41, 52;
улица Боранбай би, дома № 1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 7а, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 13, 13/1, 14, 15, 16, 17, 17/1, 18, 19, 20, 20/1, 21, 21а, 22, 23, 24, 25, 25а, 26, 27, 28, 28а, 29, 30, 31, 32, 32/1, 33, 33а, 34, 35, 35а, 35/1, 36, 36а, 37, 37а, 37/1, 38, 39, 40, 41, 41а, 42, 42а, 42б, 42/1, 43, 44, 45, 46, 46а, 46б, 46в, 46/3, 47, 48, 48а, 48б, 49, 50, 51, 51/1, 52, 53, 54, 55, 56, 56а, 57, 58, 59, 59а, 59/1, 60, 61, 61а, 61/1, 62, 63, 63а, 63б, 64, 65, 65а, 65б, 66, 67, 67а, 67г, 67/1, 68, 68а, 68/1, 69, 69а, 69г, 69/1, 70, 71, 71а, 72, 73, 73а, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 79а, 80, 81, 82, 82а, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90;
улица Отарбекова, дома № 1, 1а, 1б, 1/1, 2, 2а, 3, 3а, 3/1, 4, 4а, 4б, 4/1, 5, 6, 6а, 6б, 7, 7/1, 8, 9, 9/2, 10, 11, 12, 13, 13/1, 14, 15, 16, 17, 17/3, 18, 19, 19а, 20, 21, 22, 22а, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30а, 31, 32, 32а, 32б, 32/1, 32/2, 33, 34, 35, 35а, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46а, 47, 48, 48а, 49, 49а, 49б, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 55а, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 69а, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 77а, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86;
улица Шокимулы, дома № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7б, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 43а, 43б, 43в, 43г, 43/1, 44, 45, 45а, 45б, 45в, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 63а, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73;
улица Тайкиманова, дома № 1, 1/1, 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 6б, 6в, 6г, 6/1, 7, 8, 8а, 8/1, 9, 9/1, 10, 11, 11/1, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20а, 21, 22, 23, 23а, 24, 24а, 24б, 24в, 24/1, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 34а, 35, 35а, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 56/1, 56/2, 57, 58, 58а, 59, 60, 61, 62, 63, 63а, 63б, 63в, 64, 64а, 64б, 64г, 65, 66, 66б, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 73а, 73б, 73в, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 90/1, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 99/2;

Орталығы: Абай облысы білім басқармасы Аягөз ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 6 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Аягөз қаласы, Уәлиханов көшесі, № 2 үй.
Шекаралары:
Ысқақ Сүлейменов көшесі, № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9/1, 9/2, 9/3, 10, 11, 12, 12/1, 13, 14, 15, 15/6, 15/7, 16, 17, 17а, 17б, 17в, 17г, 17/1, 17/2, 17/3, 17/5, 17/6, 18, 18а, 18б, 18в, 18/1, 19, 19а, 19б, 19г, 19д, 20, 20а, 20г, 20/1, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27/1, 28, 28а, 29, 30, 31, 32, 33, 33/1, 34, 34/1, 35, 36, 36а, 37, 38, 39, 40, 41, 52 үйлер;
Боранбай би көшесі, № 1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 7а, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 13, 13/1, 14, 15, 16, 17, 17/1, 18, 19, 20, 20/1, 21, 21а, 22, 23, 24, 25, 25а, 26, 27, 28, 28а, 29, 30, 31, 32, 32/1, 33, 33а, 34, 35, 35а, 35/1, 36, 36а, 37, 37а, 37/1, 38, 39, 40, 41, 41а, 42, 42а, 42б, 42/1, 43, 44, 45, 46, 46а, 46б, 46в, 46/3, 47, 48, 48а, 48б, 49, 50, 51, 51/1, 52, 53, 54, 55, 56, 56а, 57, 58, 59, 59а, 59/1, 60, 61, 61а, 61/1, 62, 63, 63а, 63б, 64, 65, 65а, 65б, 66, 67, 67а, 67г, 67/1, 68, 68а, 68/1, 69, 69а, 69г, 69/1, 70, 71, 71а, 72, 73, 73а, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 79а, 80, 81, 82, 82а, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90 үйлер;
Отарбеков көшесі, № 1, 1а, 1б, 1/1, 2, 2а, 3, 3а, 3/1, 4, 4а, 4б, 4/1, 5, 6, 6а, 6б, 7, 7/1, 8, 9, 9/2, 10, 11, 12, 13, 13/1, 14, 15, 16, 17, 17/3, 18, 19, 19а, 20, 21, 22, 22а, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30а, 31, 32, 32а, 32б, 32/1, 32/2, 33, 34, 35, 35а, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46а, 47, 48, 48а, 49, 49а, 49б, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 55а, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 69а, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 77а, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86 үйлер;
Шөкімұлы көшесі, № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7б, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 43а, 43б, 43в, 43г, 43/1, 44, 45, 45а, 45б, 45в, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 63а, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73 үйлер;
Тәйкіманов көшесі, № 1, 1/1, 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 6б, 6в, 6г, 6/1, 7, 8, 8а, 8/1, 9, 9/1, 10, 11, 11/1, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20а, 21, 22, 23, 23а, 24, 24а, 24б, 24в, 24/1, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 34а, 35, 35а, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 56/1, 56/2, 57, 58, 58а, 59, 60, 61, 62, 63, 63а, 63б, 63в, 64, 64а, 64б, 64г, 65, 66, 66б, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 73а, 73б, 73в, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 90/1, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 99/2 үйлер;

улица Уалиханова, дома № 22, 22а, 22б, 22в, 22г, 22/7, 23, 24, 28, 30, 30/1, 32, 32а.
Избирательный участок № 201
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа № 3" отдела образования по Аягозскому району управления образования области Абай, город Аягоз, улица Кабанбай батыра, дом № 5/1.
Границы:
улица Сатпаева, дома № 1, 1/1, 2, 2а, 2/1, 3, 4, 5, 5а, 6, 6а, 6б, 7, 7а, 8, 8/1, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20а, 21, 22, 22а, 22б, 22/1, 23, 24, 25, 26, 26а, 27, 28, 28а, 28б, 29, 30, 31, 31а, 31б, 31в, 32, 32а, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 40/2, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47;
улица Кулсейтова, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 6б, 6/1, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16а, 17, 18, 18а, 19, 19а, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26а, 26б, 27, 28, 28а, 29, 30, 30а, 30б, 31, 32, 33, 34, 35, 35а, 36, 37, 37/1, 38, 38/1, 38/3, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 44а, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51;
улица Матросова, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10/1;
улица Шантемисова, дома № 1, 1/1, 2, 2/1, 2/2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12;
улица Жамбыла, дома № 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 87а, 87б, 87в, 87г, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 93а, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 100/1, 100/2, 100/3, 100/4, 100а, 101, 102, 103, 103а, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 114а, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 129а, 130, 130а, 130б, 131, 132;
улица Жунусова, дома № 1, 2, 3, 4, 4/1, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 25;
улица Таурбаева, дома № 1, 2, 3, 3а, 4, 4/1, 5, 6, 7, 8, 8/2, 9, 9а, 10, 10/1, 10/2;
улица Уалиханова, дома № 27, 29, 29а, 31, 33, 34, 34а, 34б, 34в, 34/1, 39, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 53а, 55, 61, 150;
улица Береке, двухквартирный дом, квартиры № 1, 1а, 1/2, 1/3, 2, 2а, 2б, 2в, 3, 3а, 3/1, 3/2, 3/3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12;
улица Кудерина, дома № 107, 107а, 107б, 109, 109а, 109б, 111, 113, 113а, 113/1, 123, 125, 125а, 125в, 125/1, 125/2, 126, 128, 130, 130а, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 152, 153, 156;
улица С. Жолдасовых, дома № 1, 2, 3, 4, 4а, 5, 5/2, 6, 7, 8, 8а, 8/1, 9, 9б, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 17, 17в, 18, 18а, 19, 20, 21, 22, 23, 23а, 23б, 23/1, 23/2, 24, 24а, 24б, 24/1, 25, 25а, 26, 26а, 26б, 27, 28, 28а, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 34а, 34б, 34в, 34г, 34/1, 34/5, 35, 36, 37, 38, 38а, 38/1, 39, 40, 40а, 40б, 40в, 40/2, 41, 42, 42а, 42б, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 50/1, 51, 52, 53, 53а, 54, 55, 55а, 55б, 140;
улица Сейфуллина, дома № 95, 95а, 95в, 97, 97а, 97б, 97в, 97г, 97д, 97/1, 97/2, 97/3, 98, 99, 99а, 100, 100а, 101, 101а, 102, 103, 103а, 103б, 103/1, 104, 105, 105а, 105б, 106, 107, 107а, 108, 109, 109а, 110, 111, 111а, 111б, 111в, 111г, 111/1, 111/2, 111/3, 112, 112а, 113, 113а, 114, 115, 116, 116/1, 117, 117а, 118, 118а, 118б, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 124а, 177;

Уәлиханов көшесі, № 22, 22а, 22б, 22в, 22г, 22/7, 23, 24, 28, 30, 30/1, 32, 32а үйлер.
№ 201 сайлау учаскесі
Орталығы: Абай облысы білім басқармасы Аягөз ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 3 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Аягөз қаласы, Қабанбай батыр көшесі, № 5/1 үй.
Шекаралары:
Сәтпаев көшесі, № 1, 1/1, 2, 2а, 2/1, 3, 4, 5, 5а, 6, 6а, 6б, 7, 7а, 8, 8/1, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20а, 21, 22, 22а, 22б, 22/1, 23, 24, 25, 26, 26а, 27, 28, 28а, 28б, 29, 30, 31, 31а, 31б, 31в, 32, 32а, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 40/2, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47 үйлер;
Құлсейтов көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 6б, 6/1, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16а, 17, 18, 18а, 19, 19а, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26а, 26б, 27, 28, 28а, 29, 30, 30а, 30б, 31, 32, 33, 34, 35, 35а, 36, 37, 37/1, 38, 38/1, 38/3, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 44а, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51 үйлер;
Матросов көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10/1 үйлер;
Шантемисов көшесі, № 1, 1/1, 2, 2/1, 2/2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 үйлер;
Жамбыл көшесі, № 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 87а, 87б, 87в, 87г, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 93а, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 100/1, 100/2, 100/3, 100/4, 100а, 101, 102, 103, 103а, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 114а, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 129а, 130, 130а, 130б, 131, 132 үйлер;
Жүнүсов көшесі, № 1, 2, 3, 4, 4/1, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 25 үйлер;
Таурбаев көшесі, № 1, 2, 3, 3а, 4, 4/1, 5, 6, 7, 8, 8/2, 9, 9а, 10, 10/1, 10/2 үйлер;
Уәлиханов көшесі, № 27, 29, 29а, 31, 33, 34, 34а, 34б, 34в, 34/1, 39, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 53а, 55, 61, 150 үйлер;
Береке көшесі, екі пәтерлік үй, № 1, 1а, 1/2, 1/3, 2, 2а, 2б, 2в, 3, 3а, 3/1, 3/2, 3/3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 пәтерлер;
Кудерин көшесі, № 107, 107а, 107б, 109, 109а, 109б, 111, 113, 113а, 113/1, 123, 125, 125а, 125в, 125/1, 125/2, 126, 128, 130, 130а, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 152, 153, 156 үйлер;
С. Жолдасовтар көшесі, № 1, 2, 3, 4, 4а, 5, 5/2, 6, 7, 8, 8а, 8/1, 9, 9б, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 17, 17в, 18, 18а, 19, 20, 21, 22, 23, 23а, 23б, 23/1, 23/2, 24, 24а, 24б, 24/1, 25, 25а, 26, 26а, 26б, 27, 28, 28а, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 34а, 34б, 34в, 34г, 34/1, 34/5, 35, 36, 37, 38, 38а, 38/1, 39, 40, 40а, 40б, 40в, 40/2, 41, 42, 42а, 42б, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 50/1, 51, 52, 53, 53а, 54, 55, 55а, 55б, 140 үйлер;
Сейфуллин көшесі, № 95, 95а, 95в, 97, 97а, 97б, 97в, 97г, 97д, 97/1, 97/2, 97/3, 98, 99, 99а, 99г, 100, 100а, 101, 101а, 102, 103, 103а, 103б, 103/1, 104, 105, 105а, 105б, 106, 107, 107а, 108, 109, 109а, 110, 111, 111а, 111б, 111в, 111г, 111/1, 111/2, 111/3, 112, 112а, 113, 113а, 114, 115, 116, 116/1, 117, 117а, 118, 118а, 118б, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 124а, 177 үйлер;

улица Темирханова, дома № 1, 1а, 1б, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35а, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 47а, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 53а, 54, 55, 64, 70, 76, 76а.
Избирательный участок № 202
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Городская казахская школа-лицей" отдела образования по Аягозскому району управления образования области Абай, город Аягоз, улица Уалиханова, дом № 18д.
Границы:
улица Б. Момышулы, дома № 78, 80, 82, 84, 84а, 86, 86а, 88, 90, 90а, 92, 92а, 94, 96, 98, 100, 100а, 100б, 102, 104, 106, 106/1, 108, 109, 110, 111, 111а, 112, 112/1, 113, 114, 115, 115а, 116, 117, 117б, 117/1, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 127/1, 128, 129, 130, 130/1, 131, 132, 132а, 133, 133а, 134, 135, 136, 136а, 137, 138, 138а, 138/1, 139, 140, 141, 141/1, 142, 142а, 142/1, 143, 143/3, 144, 145, 146, 146/2, 147, 149, 149/1, 149/3, 151, 151/1, 153, 153/1, 155, 155/1, 157, 159, 161, 161/3, 163;
улица Алтынсарина, дома № 90, 91, 92, 93, 94, 96, 98, 99, 99а, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 112б, 112в, 112/1, 112/2, 112/3, 112/5, 112/6, 112/7, 112/8, 114, 116, 118, 118а, 118б;
улица Адильбаева, дома № 1, 1а, 1б, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45;
улица Байгабылова, дома № 1, 1а, 1б, 1в, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9/1, 10, 10а, 11, 11а, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28а, 29, 29а, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42;
улица Байтерек, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 11, 12;
улица Болашак, дома № 1, 1а, 2, 3, 3а, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10а, 11, 12, 12а;
улица Мамбетова, дома № 43, 45, 47, 47/1, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 59а, 61, 63, 65, 67, 67/1, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 84а, 84/1, 85, 86, 87, 88;
улица Дуйсенова, дома № 71, 73, 75, 75а, 75/1, 77, 79, 81, 83, 130, 132, 134, 136, 136а, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 150/1, 152, 154, 156, 158;
улица Богенбай батыра, дома № 3, 4, 7, 20, 20а, 20/1, 22;
улица А. Танирбергенова, дома № 51, 51/1, 53, 53/1, 54, 56, 56/1, 56/7, 58, 58/1, 58/2, 60, 62, 62/1, 62/2, 64, 66, 68, 68/1, 68/2, 68/3, 70, 72, 72а, 74, 76, 76а, 78, 78а, 80, 80а, 80б, 82, 84;
улица Уалиханова, дом № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 12/1, 13, 15, 16, 16а, 16б, 16в, 16г, 16д, 16е, 16л, 16/1, 17, 18, 18а, 18б, 18в, 18г, 18д, 18/1, 18/2, 18/3;

Темірханов көшесі, № 1, 1а, 1б, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35а, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 47а, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 53а, 54, 55, 64, 70, 76, 76а үйлер.
№ 202 сайлау учаскесі
Орталығы: Абай облысы білім басқармасы Аягөз ауданы бойынша білім бөлімінің "Қалалық қазақ мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Аягөз қаласы, Уәлиханов көшесі, № 18д үй.
Шекаралары:
Б. Момышұлы көшесі, № 78, 80, 82, 84, 84а, 86, 86а, 88, 90, 90а, 92, 92а, 94, 96, 98, 100, 100а, 100б, 102, 104, 106, 106/1, 108, 109, 110, 111, 111а, 112, 112/1, 113, 114, 115, 115а, 116, 117, 117б, 117/1, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 127/1, 128, 129, 130, 130/1, 131, 132, 132а, 133, 133а, 134, 135, 136, 136а, 137, 138, 138а, 138/1, 139, 140, 141, 141/1, 142, 142а, 142/1, 143, 143/3, 144, 145, 146, 146/2, 147, 149, 149/1, 149/3, 151, 151/1, 153, 153/1, 155, 155/1, 157, 159, 161, 161/3, 163 үйлер;
Алтынсарин көшесі, № 90, 91, 92, 93, 94, 96, 98, 99, 99а, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 112б, 112в, 112/1, 112/2, 112/3, 112/5, 112/6, 112/7, 112/8, 114, 116, 118, 118а, 118б үйлер;
Әділбаев көшесі, № 1, 1а, 1б, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45 үйлер;
Байғабылов көшесі, № 1, 1а, 1б, 1в, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9/1, 10, 10а, 11, 11а, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28а, 29, 29а, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42 үйлер;
Бәйтерек көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 11, 12 үйлер;
Болашақ көшесі, № 1, 1а, 2, 3, 3а, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10а, 11, 12, 12а үйлер;
Мәмбетов көшесі, № 43, 45, 47, 47/1, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 59а, 61, 63, 65, 67, 67/1, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 84а, 84/1, 85, 86, 87, 88 үйлер;
Дүйсенов көшесі, № 71, 73, 75, 75а, 75/1, 77, 79, 81, 83, 130, 132, 134, 136, 136а, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 150/1, 152, 154, 156, 158 үйлер;
Бөгенбай батыр көшесі, № 3, 4, 7, 20, 20а, 20/1, 22 үйлер;
Ә. Тәңірбергенов көшесі, № 51, 51/1, 53, 53/1, 54, 56, 56/1, 56/7, 58, 58/1, 58/2, 60, 62, 62/1, 62/2, 64, 66, 68, 68/1, 68/2, 68/3, 70, 72, 72а, 74, 76, 76а, 78, 78а, 80, 80а, 80б, 82, 84 үйлер;
Уәлиханов көшесі, № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 12/1, 13, 15, 16, 16а, 16б, 16в, 16г, 16д, 16е, 16л, 16/1, 17, 18, 18а, 18б, 18в, 18г, 18д, 18/1, 18/2, 18/3 үйлер;

улица Аканаева, дома № 40, 40а, 40б, 40/7, 42, 42а, 44, 44а, 44/1, 44/2, 69, 69а, 69б, 69/2, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 103а, 106;
улица Гагарина, дома № 160, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 190а, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 198а, 199, 200, 200а, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 260, 261;
улица Барак батыра, дома № 241, 241а, 242, 243, 243а, 244, 244а, 245, 246, 247, 247а, 248, 249, 250, 251, 252, 253, 254, 255, 256, 257, 258, 259, 260, 261, 262, 263, 264, 265, 266, 266а, 267, 268, 269, 270, 271, 271а, 272, 273, 274, 275, 276, 277, 277а, 278, 279, 280, 281, 282, 283, 284, 285, 286, 287, 288, 288/1, 288/2, 289, 290, 290/1, 291, 292, 293, 294, 295, 296, 297, 298, 299, 300, 301, 302, 303, 304, 304/1;
улица Кажымукана, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 15б, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35а, 35б, 36, 37, 37а, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 51а, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 58а, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 67а, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 76а, 77, 77а, 77б, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 90а, 90б, 91, 93;
улица Бирлик, дома № 1, 2, 2а, 2б, 2/1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12.
Избирательный участок № 203
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Городская смешанная общеобразовательная средняя школа № 1" отдела образования по Аягозскому району управления образования области Абай, город Аягоз, улица Ауэзова, дом № 23.
Границы:
улица Ауэзова, дома № 1, 1а, 1б, 2, 3, 4, 5, 6, 6/1, 6/3, 6/4, 7, 7а, 7/1, 8, 8а, 8/1, 8/2, 8/6, 9, 9а, 9б, 9/1, 9/9, 9/15, 10, 11, 11/1, 12, 12а, 12/1, 12/2, 12/3, 12/4, 12/6, 12/7, 12/8, 12/9, 12/12, 13, 13а, 13б, 13г, 13/1, 13/2, 13/4, 14, 15, 15а, 15в, 15е, 15/1, 15/2, 16, 17, 17/1, 17/2, 17/3, 17/6, 17/7, 18, 19, 19а, 19б, 19/1, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29а, 29б, 30, 30а, 30б, 30/1, 30/2, 30/3, 31, 31а, 32, 33, 33/1, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42/1, 43, 44, 44а, 45, 46, 47, 47а, 48, 49, 50, 51, 52, 52а, 53, 53а, 54, 55, 55а, 56, 57, 57а, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 64а, 65, 65а, 66, 66а, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77;
улица Шакарима, дома № 33, 34, 35, 36, 37, 37/1, 38, 38а, 38/1, 38/2, 38/3, 38/4, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 53а, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 66/1, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 76/1, 77, 78, 78/1, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96;

Ақанаев көшесі, № 40, 40а, 40б, 40/7, 42, 42а, 44, 44а, 44/1, 44/2, 69, 69а, 69б, 69/2, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 103а, 106 үйлер;
Гагарин көшесі, № 160, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 190а, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 198а, 199, 200, 200а, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 260, 261 үйлер;
Барақ батыр көшесі, № 241, 241а, 242, 243, 243а, 244, 244а, 245, 246, 247, 247а, 248, 249, 250, 251, 252, 253, 254, 255, 256, 257, 258, 259, 260, 261, 262, 263, 264, 265, 266, 266а, 267, 268, 269, 270, 271, 271а, 272, 273, 274, 275, 276, 277, 277а, 278, 279, 280, 281, 282, 283, 284, 285, 286, 287, 288, 288/1, 288/2, 289, 290, 290/1, 291, 292, 293, 294, 295, 296, 297, 298, 299, 300, 301, 302, 303, 304, 304/1 үйлер;
Қажымұқан көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 15б, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35а, 35б, 36, 37, 37а, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 51а, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 58а, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 67а, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 76а, 77, 77а, 77б, 78, 78а, 79, 79а, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 90а, 90б, 91, 93 үйлер;
Бірлік көшесі, № 1, 2, 2а, 2б, 2/1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 үйлер.
№ 203 сайлау учаскесі
Орталығы: Абай облысы білім басқармасы Аягөз ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 1 қалалық аралас жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Аягөз қаласы, Ауэзов көшесі, № 23 үй.
Шекаралары:
Ауезов көшесі, № 1, 1а, 1б, 2, 3, 4, 5, 6, 6/1, 6/3, 6/4, 7, 7а, 7/1, 8, 8а, 8/1, 8/2, 8/6, 9, 9а, 9б, 9/1, 9/9, 9/15, 10, 11, 11/1, 12, 12а, 12/1, 12/2, 12/3, 12/4, 12/6, 12/7, 12/8, 12/9, 12/12, 13, 13а, 13б, 13г, 13/1, 13/2, 13/4, 14, 15, 15а, 15в, 15е, 15/1, 15/2, 16, 17, 17/1, 17/2, 17/3, 17/6, 17/7, 18, 19, 19а, 19б, 19/1, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29а, 29б, 30, 30а, 30б, 30/1, 30/2, 30/3, 31, 31а, 32, 33, 33/1, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42/1, 43, 44, 44а, 45, 46, 47, 47а, 48, 49, 50, 51, 52, 52а, 53, 53а, 54, 55, 55а, 56, 57, 57а, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 64а, 65, 65а, 66, 66а, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77 үйлер;
Шәкәрім көшесі, № 33, 34, 35, 36, 37, 37/1, 38, 38а, 38/1, 38/2, 38/3, 38/4, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 53а, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 66/1, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 76/1, 77, 78, 78/1, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96 үйлер;

улица Кудерина, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 8/1, 9, 10, 11, 12, 13, 13а, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24/1, 25, 26, 27, 28, 29, 29/1, 29/2, 29/3, 30, 31, 32, 33, 34, 34а, 34/1, 34/2, 34/14, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42а, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 55а, 56, 57, 58, 59, 59а, 60, 61, 62, 62а, 63, 64, 65, 66, 66а, 67, 67а, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 76/1, 77, 78, 79, 79/1, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 98/1, 99, 100, 100/1, 101, 102, 103, 104, 105, 105а, 105б, 106, 108, 109/1, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 122а, 133а, 133б;
улица Сергазина, дома № 1, 1а, 2, 3, 3/1, 4, 5, 5/5, 6, 6а, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 11а, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 17, 17а, 18, 19, 19а, 20, 21, 22, 23, 23а, 24, 25, 25а, 26, 26а, 26/5, 27, 28, 28а, 28/2, 28/4, 28/5, 28/6, 28/7, 28/8, 28/9, 28/14, 28/21, 29, 30, 31, 32, 33, 33а, 34, 34а, 35, 35/1, 35/2, 35/3, 36, 37, 37а, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 58/1, 59, 60, 60б, 60в, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 93/1, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 99а, 99б, 99в, 99/1, 99/3, 99/5, 99/7, 99/11, 99/17, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 110/1, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 124а, 124б, 124в, 125, 125а, 125б, 125в, 126, 126а, 127, 128, 129, 130;
улица Актамберды, дома № 42, 42а, 44, 46, 48, 48/1;
улица Алтынсарина, дома № 43, 45, 45а, 45б, 45/1, 46, 46б, 47, 49, 51, 53, 57, 59, 61, 65, 65а, 67, 69, 73, 73/1, 75, 79, 81, 83, 87, 89, 89а, 95, 97, 97а, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 112/4, 113, 113а, 115;
бульвар Абая, дома № 21, 22, 23, 24, 24а, 24б, 24г, 24/1, 29, 29б, 31, 31а, 31/4, 32, 38;
улица Богенбай батыра, дом № 29, 29а, 30, 32, 37, 37а, 44, 57;
улица Сейфуллина, дома № 38, 40, 40а, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 96а.
Избирательный участок № 204
Центр: здание коммунального государственного казенного предприятия "Дом культуры Козы Корпеш – Баян сулу" отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта Аягозского района, город Аягоз, бульвар Абая, дом № 12.
Границы:
переулок Коммунальный, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16а, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28а;
улица Б. Момышулы, дома № 64, 66, 68, 70, 72, 74, 74/1, 76, 76а, 76б, 76в, 76/1, 76/2, 76/3, 76/4, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 95а, 97, 99, 101, 103, 105, 107;

Кудерин көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 8/1, 9, 10, 11, 12, 13, 13а, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24/1, 25, 26, 27, 28, 29, 29/1, 29/2, 29/3, 30, 31, 32, 33, 34, 34а, 34/1, 34/2, 34/14, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42а, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 55а, 56, 57, 58, 59, 59а, 60, 61, 62, 62а, 63, 64, 65, 66, 66а, 67, 67а, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 76/1, 77, 78, 79, 79/1, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 98/1, 99, 100, 100/1, 101, 102, 103, 104, 105, 105а, 105б, 106, 108, 109/1, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 122а, 133а, 133б үйлер;
Серғазин көшесі, № 1, 1а, 2, 3, 3/1, 4, 5, 5/5, 6, 6а, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 11а, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 17, 17а, 18, 19, 19а, 20, 21, 22, 23, 23а, 24, 25, 25а, 26, 26а, 26/5, 27, 28, 28а, 28/2, 28/4, 28/5, 28/6, 28/7, 28/8, 28/9, 28/14, 28/21, 29, 30, 31, 32, 33, 33а, 34, 34а, 35, 35/1, 35/2, 35/3, 36, 37, 37а, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 58/1, 59, 60, 60б, 60в, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 93/1, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 99а, 99б, 99в, 99/1, 99/3, 99/5, 99/7, 99/11, 99/17, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 110/1, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 124а, 124б, 124в, 125, 125а, 125б, 125в, 126, 126а, 127, 128, 129, 130 үйлер;
Ақтамберді көшесі, № 42, 42а, 44, 46, 48, 48/1 үйлер;
Алтынсарин көшесі, № 43, 45, 45а, 45б, 45/1, 46, 46б, 47, 49, 51, 53, 57, 59, 61, 65, 65а, 67, 69, 73, 73/1, 75, 79, 81, 83, 87, 89, 89а, 95, 97, 97а, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 112/4, 113, 113а, 115 үйлер;
Абай бульвары, № 21, 22, 23, 24, 24а, 24б, 24г, 24/1, 29, 29б, 31, 31а, 31/4, 32, 38 үйлер;
Бөгенбай батыр көшесі, № 29, 29а, 30, 32, 37, 37а, 44, 57 үйлер;
Сейфуллин көшесі, № 38, 40, 40а, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 96а үйлер.
№ 204 сайлау учаскесі
Орталығы: Аягөз ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, денешынықтыру және спорт бөлімінің "Қозы Көрпеш – Баян сұлу мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты, Аягөз қаласы, Абай бульвары, № 12 үй.
Шекаралары:
Коммунальный тұйығы, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16а, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28а үйлер;
Б. Момышұлы көшесі, № 64, 66, 68, 70, 72, 74, 74/1, 76, 76а, 76б, 76в, 76/1, 76/2, 76/3, 76/4, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 95а, 97, 99, 101, 103, 105, 107 үйлер;

улица Алтынсарина, дома № 54, 54а, 55, 56, 58, 59а, 60, 62, 63, 64, 66, 68, 70, 71, 71/9, 72, 74, 76, 77, 78, 80, 82, 84, 84а, 85, 86, 88;
улица Аканаева, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 6б, 6в, 6г, 6д, 6/2, 7, 7/1, 8, 8а, 8в, 8г, 8д, 9, 10, 10/1, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17а, 18, 19, 19а, 19б, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33а, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 67а, 67б, 67/1, 67/7, 68, 68а, 69/1;
улица Отарбайулы, дома № 1, 2, 4, 6, 7, 8, 10, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 30, 32, 33, 33а, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 57, 58, 60, 61, 62, 64, 66, 68, 70, 72;
бульвар Абая, дом № 2, 7, 18, 18а, 18/1, 19;
улица Искакова, дома № 2, 4, 6, 8, 10, 12;
улица Габбасова, дома № 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10а, 11, 12, 12/1, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27а, 28, 29, 30, 30а, 30б, 30/1, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 48/1, 48/2, 49, 50, 59, 60;
улица А. Танирбергенова, дома № 1, 2, 2/2, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 9а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27а, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35/1, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41а, 42, 43, 44, 45, 45а, 46, 47, 47а, 47/1, 47/2, 48, 49, 50, 52.
Избирательный участок № 205
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Аягозская городская смешанная начальная школа №9" отдела образования по Аягозскому району управления образования области Абай, город Аягоз, улица Б.Момышулы, дом № 60.
Границы:
улица Алтынсарина, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17б, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24/5, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33а, 33б, 33в, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 44/1;
улица Актамберды, дома № 20, 23, 26, 28, 29, 30, 33, 36, 37, 39;
улица Б. Момышулы, дома № 1, 2, 2а, 3, 3а, 3б, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23а, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 53а, 53б, 54, 55, 56, 57, 59, 60, 61, 62, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 79/12;
улица Болатова, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 36а, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 50а, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 78;

Алтынсарин көшесі, № 54, 54а, 55, 56, 58, 59а, 60, 62, 63, 64, 66, 68, 70, 71, 71/9, 72, 74, 76, 77, 78, 80, 82, 84, 84а, 85, 86, 88 үйлер;
Ақанаев көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 6б, 6в, 6г, 6д, 6/2, 7, 7/1, 8, 8а, 8в, 8г, 8д, 9, 10, 10/1, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17а, 18, 19, 19а, 19б, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33а, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 67а, 67б, 67/1, 67/7, 68, 68а, 69/1 үйлер;
Отарбайұлы көшесі, № 1, 2, 4, 6, 7, 8, 10, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 30, 32, 33, 33а, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 57, 58, 60, 61, 62, 64, 66, 68, 70, 72 үйлер;
Абай бульвары, № 2, 7, 18, 18а, 18/1, 19 үйлер;
Искаков көшесі, № 2, 4, 6, 8, 10, 12 үйлер;
Ғаббасов көшесі, № 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10а, 11, 12, 12/1, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27а, 28, 29, 30, 30а, 30б, 30/1, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 48/1, 48/2, 49, 50, 59, 60 үйлер;
Ә. Тәңірбергенов көшесі, № 1, 2, 2/2, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 9а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27а, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35/1, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41а, 42, 43, 44, 45, 45а, 46, 47, 47а, 47/1, 47/2, 48, 49, 50, 52 үйлер.
№ 205 сайлау учаскесі
Орталығы: Абай облысы білім басқармасы Аягөз ауданы бойынша білім бөлімінің "Аягөз қалалық №9 аралас бастауыш мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Аягөз қаласы, Б.Момышұлы көшесі, № 60 үй.
Шекаралары:
Алтынсарин көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17б, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24/5, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33а, 33б, 33в, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 44/1 үйлер;
Ақтамберді көшесі, № 20, 23, 26, 28, 29, 30, 33, 36, 37, 39 үйлер;
Б.Момышұлы көшесі, № 1, 2, 2а, 3, 3а, 3б, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23а, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 53а, 53б, 54, 55, 56, 57, 59, 60, 61, 62, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 79/12 үйлер;
Болатов көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 36а, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 50а, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 78 үйлер;

улица Курмангазы, дома № 1, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18а, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28/1, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60;
улица Саметова, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32а, 33, 34, 35, 36, 37, 37/1, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 65а, 66, 66а, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 87, 140;
улица М.С. Байсалбаевых, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26а, 26б, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32а, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41а, 42, 43, 43а, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70;
улица Искакова, дома № 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 32а, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 88а, 90, 92;
переулок Зеленый, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21.
Избирательный участок № 206
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Детско-юношеская спортивная школа Аягозского района" управления физической культуры и спорта области Абай, город Аягоз, улица Аканаева, дом № 40а.
Границы:
улица Актамберды, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17;
улица Дуйсенова, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 5а, 5б, 6, 7, 7/1, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23а, 24, 24в, 24/1, 24/2, 24/3, 24/4, 24/5, 24/6, 25, 26, 27, 27а, 27б, 28, 28а, 29, 30, 31, 31а, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38а, 39, 39а, 39б, 39в, 39г, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 55а, 56, 57, 57а, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 92а, 92/5, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129;
улица Е. Танирбергенова, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6;
улица Макеева, дома № 1, 1а, 1б, 1в, 1г, 1/1, 1/2, 1/3, 2, 2а, 2б, 2в, 2д, 2/1, 2/2, 3, 3/1, 4, 5, 5а, 6, 6а, 7, 7а, 7б, 8, 9, 9а, 10, 11, 11а, 11/1, 11/2, 12, 12а, 13, 13/1, 14, 14а, 15, 16, 16а, 17, 17/1, 18, 19, 19а, 20, 21, 21а, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 32, 32а, 32б, 32/1, 32/2, 39, 41, 45, 47, 47/1, 49, 50, 51, 53, 53а, 55, 55а;

Құрманғазы көшесі, № 1, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18а, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28/1, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60 үйлер;
Саметов көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32а, 33, 34, 35, 36, 37, 37/1, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 65а, 66, 66а, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 87, 140 үйлер;
М.С. Байсалбаевтар көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26а, 26б, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32а, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41а, 42, 43, 43а, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70 үйлер;
Искаков көшесі, № 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 32а, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 88а, 90, 92 үйлер;
Зеленый тұйығы, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 үйлер.
№ 206 сайлау учаскесі
Орталығы: Абай облысы дене шынықтыру және спорт басқармасының "Аягөз ауданының балалар-жасөспірімдер спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Аягөз қаласы, Ақанаев көшесі, № 40а үй.
Шекаралары:
Ақтамберді көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 үйлер;
Дүйсенов көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 5а, 5б, 6, 7, 7/1, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23а, 24, 24в, 24/1, 24/2, 24/3, 24/4, 24/5, 24/6, 25, 26, 27, 27а, 27б, 28, 28а, 29, 30, 31, 31а, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38а, 39, 39а, 39б, 39в, 39г, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 55а, 56, 57, 57а, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 92а, 92/5, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129 үйлер;
Е. Тәңірбергенов көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6 үйлер;
Макеев көшесі, № 1, 1а, 1б, 1в, 1г, 1/1, 1/2, 1/3, 2, 2а, 2б, 2в, 2д, 2/1, 2/2, 3, 3/1, 4, 5, 5а, 6, 6а, 7, 7а, 7б, 8, 9, 9а, 10, 11, 11а, 11/1, 11/2, 12, 12а, 13, 13/1, 14, 14а, 15, 16, 16а, 17, 17/1, 18, 19, 19а, 20, 21, 21а, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 32, 32а, 32б, 32/1, 32/2, 39, 41, 45, 47, 47/1, 49, 50, 51, 53, 53а, 55, 55а үйлер;

улица Мамбетова, дома № 1, 2, 3, 3а, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 9а, 9б, 9е, 9к, 10, 11, 12, 12/1, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 24, 24а, 25, 25/1, 26, 26/8, 27, 28, 29, 30, 30а, 30/1, 30/3, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38а, 39, 40, 41, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 60а, 62, 62/1, 64, 66;
улица Сулейменова, дома № 1, 1/1, 2, 3, 4, 4/1, 4/2, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19а, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33а, 34, 34а, 35, 35а, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42а, 43, 43/1, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 57/1, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 90, 100а, 114;
улица Янушкевича, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15/1, 16, 17, 17а, 18, 18а, 19, 19а, 19/1, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25а, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 37а, 38, 39, 40, 41, 42, 42/1, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 49а, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 66/1, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80.
Избирательный участок № 207
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Центр занятости населения Аягозского районного акимата области Абай", город Аягоз, бульвар Абая, дом № 47б.
Границы:
улица Аталыкова, дома № 1, 3, 4, 4а, 5, 5а, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14а, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20/1, 20/2, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26а, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 44а, 44б, 44в, 45, 46, 47, 48, 48а, 49, 50, 51, 52, 53, 53а;
бульвар Абая, дома № 48, 48а, 48б, 48в, 52, 52а, 52б, 52в, 52г, 52д, 54, 54/1, 56, 56а, 56/4, 58, 60, 60/1, 62, 64;
улица Сейфуллина, дома № 35, 35а, 35б, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 83а, 85, 87, 89, 91, 93, 93а, 93б;
улица Жамбыла, дома № 21, 21а, 21в, 22, 22а, 22б, 22в, 23, 23а, 23б, 23в, 24, 24а, 24б, 24в, 24г, 25, 26, 26б, 27, 27г, 28, 28а, 29, 30, 31, 32, 33, 33а, 34, 34/4, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41а, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 50а, 51, 52, 53, 54, 55, 55а, 56, 57, 57а, 58, 59, 59а, 60, 61, 61а;
улица Маметовой, дома № 9, 9а, 9б, 9в, 9г, 9д, 9е, 9к, 9л, 9/1, 23, 24, 24а, 24б, 25, 26, 26а, 26/1, 27, 28, 28а, 29, 30, 31, 32, 32а, 33, 33а, 34, 35, 35а, 35/1, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 50а, 51, 52, 52а, 53, 55, 57, 59, 59а, 60, 64, 67, 73, 77, 78, 80, 84, 86, 91;
улица Кабанбай батыра, дома № 1, 1а, 1б, 1в, 1г, 1д, 1к, 1л, 1м, 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 2, 2а, 2б, 2в, 2г, 2/1, 2/2, 2/3, 3, 3а, 3б, 3г, 3/1, 3/2, 3/3, 3/4, 4, 5, 5а, 5б, 5в, 5г, 5/1, 5/2, 5/7, 5/8, 6, 6а, 6г, 7, 7а, 7б, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16а, 17, 18, 19, 20, 20/1, 25, 25в, 25/2, 26, 26а, 27, 27а, 28, 29, 30, 31, 31/1, 32, 33, 33/1, 33/2, 33/3, 34, 35, 35/1, 35/3, 35/7, 35/8, 36, 37, 38, 38/3, 38/4, 38/5, 38/6, 39, 39а, 39б, 39в, 39/1, 39/2, 40, 40а, 40б, 40в, 40г, 40д, 40/1, 41, 41а, 41б, 41/1, 41/2, 42, 42а, 42б, 43, 43а, 43б, 43в, 43г, 44, 44/1, 44/2, 45, 45а, 45/1, 45/2, 46, 46а, 46б, 46в, 46г, 46д, 47, 47/1, 47/2, 47/3, 48, 48а, 49, 50, 50а, 51, 51а, 51б, 51в, 51г, 51д, 52, 53, 53а, 54, 55, 56, 56а, 56б, 56в, 56/1, 56/2, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 67/1, 67/2, 68, 69, 70, 70/1, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 79/1, 80, 80а, 80/1, 80/2, 80/3, 80/4, 80/5, 80/6, 81, 82, 83, 83/1, 84, 84а, 84б, 84в, 84г, 85, 85а;

Мәмбетов көшесі, № 1, 2, 3, 3а, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 9а, 9б, 9е, 9к, 10, 11, 12, 12/1, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 24, 24а, 25, 25/1, 26, 26/8, 27, 28, 29, 30, 30а, 30/1, 30/3, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38а, 39, 40, 41, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 60а, 62, 62/1, 64, 66 үйлер;
Сүлейменов көшесі, № 1, 1/1, 2, 3, 4, 4/1, 4/2, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19а, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33а, 34, 34а, 35, 35а, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42а, 43, 43/1, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 57/1, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 90, 100а, 114 үйлер;
Янушкевич көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15/1, 16, 17, 17а, 18, 18а, 19, 19а, 19/1, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25а, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 37а, 38, 39, 40, 41, 42, 42/1, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 49а, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 66/1, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80 үйлер.
№ 207 сайлау учаскесі
Орталығы: "Абай облысы Аягөз ауданы әкімдігінің халықты жұмыспен қамту орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Аягөз қаласы, Абай бульвары, № 47б үй.
Шекаралары:
Аталықов көшесі, № 1, 3, 4, 4а, 5, 5а, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14а, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20/1, 20/2, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26а, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 44а, 44б, 44в, 45, 46, 47, 48, 48а, 49, 50, 51, 52, 53, 53а үйлер;
Абай бульвары, № 48, 48а, 48б, 48в, 52, 52а, 52б, 52в, 52г, 52д, 54, 54/1, 56, 56а, 56/4, 58, 60, 60/1, 62, 64 үйлер;
Сейфуллин көшесі, № 35, 35а, 35б, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 83а, 85, 87, 89, 91, 93, 93а, 93б үйлер;
Жамбыл көшесі, № 21, 21а, 21в, 22, 22а, 22б, 22в, 23, 23а, 23б, 23в, 24, 24а, 24б, 24в, 24г, 25, 26, 26б, 27, 27г, 28, 28а, 29, 30, 31, 32, 33, 33а, 34, 34/4, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41а, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 50а, 51, 52, 53, 54, 55, 55а, 56, 57, 57а, 58, 59, 59а, 60, 61, 61а үйлер;
Мәметова көшесі, № 9, 9а, 9б, 9в, 9г, 9д, 9е, 9к, 9л, 9/1, 23, 24, 24а, 24б, 25, 26, 26а, 26/1, 27, 28, 28а, 29, 30, 31, 32, 32а, 33, 33а, 34, 35, 35а, 35/1, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 50а, 51, 52, 52а, 53, 55, 57, 59, 59а, 60, 64, 67, 73, 77, 78, 80, 84, 86, 91 үйлер;
Қабанбай батыр көшесі, № 1, 1а, 1б, 1в, 1г, 1д, 1к, 1л, 1м, 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 2, 2а, 2б, 2в, 2г, 2/1, 2/2, 2/3, 3, 3а, 3б, 3г, 3/1, 3/2, 3/3, 3/4, 4, 5, 5а, 5б, 5в, 5г, 5/1, 5/2, 5/7, 5/8, 6, 6а, 6г, 7, 7а, 7б, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16а, 17, 18, 19, 20, 20/1, 25, 25в, 25/2, 26, 26а, 27, 27а, 28, 29, 30, 31, 31/1, 32, 33, 33/1, 33/2, 33/3, 34, 35, 35/1, 35/3, 35/7, 35/8, 36, 37, 38, 38/3, 38/4, 38/5, 38/6, 39, 39а, 39б, 39в, 39/1, 39/2, 40, 40а, 40б, 40в, 40г, 40д, 40/1, 41, 41а, 41б, 41/1, 41/2, 42, 42а, 42б, 43, 43а, 43б, 43в, 43г, 44, 44/1, 44/2, 45, 45а, 45/1, 45/2, 46, 46а, 46б, 46в, 46г, 46д, 47, 47/1, 47/2, 47/3, 48, 48а, 49, 50, 50а, 51, 51а, 51б, 51в, 51г, 51д, 52, 53, 53а, 54, 55, 56, 56а, 56б, 56в, 56/1, 56/2, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 67/1, 67/2, 68, 69, 70, 70/1, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 79/1, 80, 80а, 80/1, 80/2, 80/3, 80/4, 80/5, 80/6, 81, 82, 83, 83/1, 84, 84а, 84б, 84в, 84г, 85, 85а үйлер;

улица Панфилова, дома № 30, 30а, 30б, 31а, 32, 33, 33а, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42а, 43, 44, 45, 46, 47, 47а, 48, 49, 50, 51, 52, 52/1, 53, 54, 55, 56, 56а, 57, 58, 59, 60, 60а, 61, 61а, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 72, 115;
улица Рахимова, дома № 1, 1а, 1б, 1/4, 3, 5, 5а, 7, 9, 11, 11а, 11б, 13, 15, 16, 17, 19, 21, 23, 25, 25а, 27, 29, 31, 61;
улица Шакерова, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8/1, 8/2, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19а, 20, 21, 22, 23, 23а, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30а, 31, 32, 32а, 32б, 34, 36, 79/1, 92, 92/1;
улица Токтарова, дома № 1, 1а, 1б, 1/2, 1/3, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12/1, 13, 14, 15, 16, 16а, 16б, 16в, 16е, 17, 18, 18а, 18б, 18в, 18/1, 19, 20, 20а, 20б, 20в, 20г, 20д, 21, 22, 22а, 22б, 22в, 22г, 22д, 23, 24, 25, 26, 26а, 27, 28, 28а, 28б, 28в, 29, 30, 31, 31/1, 32, 33, 34, 34а, 34б, 34/1, 35, 36, 36а, 37, 38, 39, 39/1, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 56/1, 56/2, 57, 57а, 57б, 58, 59, 60, 62, 72, 73, 74;
улица Наширбекова, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 30, 38.
Избирательный участок № 208
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Городская многопрофильная казахская школа - гимназия" отдела образования по Аягозскому району управления образования области Абай, город Аягоз, улица Актамберды, дом № 77.
Границы:
улица Актамберды, дома № 41, 43, 43а, 45, 47, 49, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 58/1, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 65а, 66, 67, 68, 69, 70, 70а, 71, 73, 75, 77, 78, 79, 79а, 79б, 79в, 79/1, 80, 82, 84, 86, 89;
улица Маметовой, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 15б, 15в, 15г, 16, 17, 17а, 18, 19, 19а, 19б, 20, 20а, 20б, 21, 22, 22а, 22/1;
бульвар Абая, дома № 45, 47, 49, 53, 53а, 53б, 53в, 55, 59, 59а, 59б, 61, 61а, 61б, 63, 65, 68, 82, 162, 314;
улица Панфилова, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19а, 20, 21, 21а, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28а, 29, 29а, 31;
улица Шакарима, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13/4, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19а, 20, 20а, 21, 22, 23, 24, 25, 25а, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31а, 32;
улица Сейфуллина, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33а, 34, 36;
улица Жамбыла, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20а;
улица Рахимова, дома № 10, 14, 14а, 14б, 14/2.
Избирательный участок № 209
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Городская казахская школа-гимназия № 10" отдела образования по Аягозскому району управления образования области Абай, город Аягоз, улица Актамберды, дом № 79.
Границы:

Панфилов көшесі, № 30, 30а, 30б, 31а, 32, 33, 33а, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42а, 43, 44, 45, 46, 47, 47а, 48, 49, 50, 51, 52, 52/1, 53, 54, 55, 56, 56а, 57, 58, 59, 60, 60а, 61, 61а, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 72, 115 үйлер;
Рахимов көшесі, № 1, 1а, 1б, 1/4, 3, 5, 5а, 7, 9, 11, 11а, 11б, 13, 15, 16, 17, 19, 21, 23, 25, 25а, 27, 29, 31, 61 үйлер;
Шакеров көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8/1, 8/2, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19а, 20, 21, 22, 23, 23а, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30а, 31, 32, 32а, 32б, 34, 36, 79/1, 92, 92/1 үйлер;
Тоқтаров көшесі, № 1, 1а, 1б, 1/2, 1/3, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12/1, 13, 14, 15, 16, 16а, 16б, 16в, 16е, 17, 18, 18а, 18б, 18в, 18/1, 19, 20, 20а, 20б, 20в, 20г, 20д, 21, 22, 22а, 22б, 22в, 22г, 22д, 22/1, 22/2, 23, 24, 25, 26, 26а, 27, 28, 28а, 28б, 28в, 29, 30, 31, 31/1, 32, 33, 34, 34а, 34б, 34/1, 35, 36, 36а, 37, 38, 39, 39/1, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 56/1, 56/2, 57, 57а, 57б, 58, 59, 60, 62, 72, 73, 74 үйлер;
Нашірбеков көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 30, 38 үйлер.
№ 208 сайлау учаскесі
Орталығы: Абай облысы білім басқармасы Аягөз ауданы бойынша білім бөлімінің "Қалалық көпсалалы қазақ мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Аягөз қаласы, Ақтамберды көшесі, № 77 үй.
Шекаралары:
Ақтамберді көшесі, № 41, 43, 43а, 45, 47, 49, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 58/1, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 65а, 66, 67, 68, 69, 70, 70а, 71, 73, 75, 77, 78, 79, 79а, 79б, 79в, 79/1, 80, 82, 84, 86, 89 үйлер;
Мәметова көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 15б, 15в, 15г, 16, 17, 17а, 18, 19, 19а, 19б, 20, 20а, 20б, 21, 22, 22а, 22/1 үйлер;
Абай бульвары, № 45, 47, 49, 53, 53а, 53б, 53в, 55, 59, 59а, 59б, 61, 61а, 61б, 63, 65, 68, 82, 162, 314 үйлер;
Панфилов көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19а, 20, 21, 21а, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28а, 29, 29а, 31 үйлер;
Шәкәрім көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13/4, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19а, 20, 20а, 21, 22, 23, 24, 25, 25а, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31а, 32 үйлер;
Сейфуллин көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33а, 34, 36 үйлер;
Жамбыл көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20а үйлер;
Рахимов көшесі, № 10, 14, 14а, 14б, 14/2 үйлер.
№ 209 сайлау учаскесі
Орталығы: Абай облысы білім басқармасы Аягөз ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 10 қалалық қазақ мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Аягөз қаласы, Ақтамберды көшесі, № 79 үй.
Шекаралары:

улица Даутбергенова, дома № 1, 1а, 2, 3, 3а, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 9а, 10, 11, 11а, 12, 12/1, 13, 13а, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19а, 21, 54, 93, 125;
улица Дуйсенбаева, дома № 1, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 9а, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 14а, 15, 15а, 15б, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21а, 21б, 22, 22/1;
улица Оразалина, дома № 1, 2, 2а, 2б, 2/1, 3, 3а, 3б, 4, 5, 5а, 5/1, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 13а, 13/1, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 20/1, 21, 22, 23, 24, 78;
улица Терликбаева, дома № 1, 2, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 13, 13а, 14, 14а, 15, 15а, 16, 16а, 17, 18, 19, 19а, 20, 20а, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26а, 27, 28, 28а, 29, 29а, 29б, 29в, 29г, 30, 31, 31/1, 32, 33, 34, 34а, 35, 36, 36а, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50;
улица Шайханкари, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 40а, 40б, 41, 41а, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 63а;
улица Оспанова, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 23, 24, 24а, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32а, 33, 34, 34а, 34б, 35, 36, 36а, 36б, 37, 38, 39, 40, 40а, 41, 42, 42а, 42б, 43, 43а, 43б, 44, 45, 46, 47, 47а, 47б, 47в, 47/1, 48, 48а, 49;
улица Титакова, дома № 1, 2, 3, 3а, 3б, 4, 5, 6, 6/1, 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 11б, 11/1, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19/1, 20, 20а, 20/1, 21, 21/1, 22, 23, 24, 24а, 25, 26, 26/1, 27, 28, 28а, 29, 30, 30а, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40;
улица Молдагуловой, дома № 137, 138, 138а, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 155а, 156, 157, 157а, 158, 159, 160, 161, 161а, 162, 163, 163а, 164, 165, 165а, 165б, 165/1, 166, 167, 167а, 167б, 168, 169, 170, 171;
улица Байтурсынова, дома № 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 93а, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 235;
улица Мерей, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 5/1, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14а, 21, 21а, 24, 24а, 24б, 25, 25а, 26, 26а, 26б, 26в, 28, 29, 30, 30а, 35, 38, 40, 40а, 40б, 48а, 50, 51, 52, 52а, 54, 60, 62, 62а, 72, 72а, 72б, 73, 74, 75;
улица Байшашева, дома № 1, 1а, 1/1, 2, 2а, 2/1, 3, 4, 5, 6, 6а, 6б, 7, 7а, 8, 9, 9а, 9б, 10, 11, 11/1, 12, 13, 14, 14а, 15, 16, 17, 17/1, 18, 18а, 19, 20, 21, 21а, 21б, 22, 22а, 23, 23а, 24, 24а, 24б, 25, 25а, 25б, 25в, 26, 26а, 26б, 26в, 27, 28, 28а, 29, 30, 31, 31а, 32, 32а, 33, 33/1, 34, 35, 36, 36а, 37, 38, 38а, 39, 40, 40а, 41, 42, 42а, 42б, 43, 44, 44а, 45, 46, 46а, 47, 48, 48а, 48б, 49, 50, 50а, 51, 52, 52а, 53, 54, 54а, 54б, 54в, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 61а, 62, 62а, 62б, 63, 64, 65, 66, 67, 67а, 68, 68а, 68б, 69, 70, 70а, 71, 72, 72а, 73, 74, 75, 75/3;

Дәутбергенов көшесі, № 1, 1а, 2, 3, 3а, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 9а, 10, 11, 11а, 12, 12/1, 13, 13а, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19а, 21, 54, 93, 125;
Дүйсенбаев көшесі, дома № 1, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 9а, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 14а, 15, 15а, 15б, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21а, 21б, 22, 22/1 үйлер;
Оразалин көшесі, № 1, 2, 2а, 2б, 2/1, 3, 3а, 3б, 4, 5, 5а, 5/1, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 13а, 13/1, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 20/1, 21, 22, 23, 24, 78 үйлер;
Терлікбаев көшесі, № 1, 2, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 13, 13а, 14, 14а, 15, 15а, 16, 16а, 17, 18, 19, 19а, 20, 20а, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26а, 27, 28, 28а, 29, 29а, 29б, 29в, 29г, 30, 31, 31/1, 32, 33, 34, 34а, 35, 36, 36а, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50 үйлер;
Шайханқари көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 40а, 40б, 41, 41а, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 63а үйлер;
Оспанов көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 23, 24, 24а, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32а, 33, 34, 34а, 34б, 35, 36, 36а, 36б, 37, 38, 39, 40, 40а, 41, 42, 42а, 42б, 43, 43а, 43б, 44, 45, 46, 47, 47а, 47б, 47в, 47/1, 48, 48а, 49 үйлер;
Титаков көшесі, № 1, 2, 3, 3а, 3б, 4, 5, 6, 6/1, 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 11б, 11/1, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19/1, 20, 20а, 20/1, 21, 21/1, 22, 23, 24, 24а, 25, 26, 26/1, 27, 28, 28а, 29, 30, 30а, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40 үйлер;
Молдағұлова көшесі, № 137, 138, 138а, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 155а, 156, 157, 157а, 158, 159, 160, 161, 161а, 162, 163, 163а, 164, 165, 165а, 165б, 165/1, 166, 167, 167а, 167б, 168, 169, 170, 171 үйлер;
Байтұрсынов көшесі, № 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 93а, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 235 үйлер;
Мерей көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 5/1, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14а, 21, 21а, 24, 24а, 24б, 25, 25а, 26, 26а, 26б, 26в, 28, 29, 30, 30а, 35, 38, 40, 40а, 40б, 48а, 50, 51, 52, 52а, 54, 60, 62, 62а, 72, 72а, 72б, 73, 74, 75 үйлер;
Байшашев көшесі, № 1, 1а, 1/1, 2, 2а, 2/1, 3, 4, 5, 6, 6а, 6б, 7, 7а, 8, 9, 9а, 9б, 10, 11, 11/1, 12, 13, 14, 14а, 15, 16, 17, 17/1, 18, 18а, 19, 20, 21, 21а, 21б, 22, 22а, 23, 23а, 24, 24а, 24б, 25, 25а, 25б, 25в, 26, 26а, 26б, 26в, 27, 28, 28а, 29, 30, 31, 31а, 32, 32а, 33, 33/1, 34, 35, 36, 36а, 37, 38, 38а, 39, 40, 40а, 41, 42, 42а, 42б, 43, 44, 44а, 45, 46, 46а, 47, 48, 48а, 48б, 49, 50, 50а, 51, 52, 52а, 53, 54, 54а, 54б, 54в, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 61а, 62, 62а, 62б, 63, 64, 65, 66, 67, 67а, 68, 68а, 68б, 69, 70, 70а, 71, 72, 72а, 73, 74, 75, 75/3 үйлер;

улица Халид, дома № 1, 1а, 2, 3, 3а, 3б, 4, 5, 5а, 5б, 5/1, 5/2, 6, 6а, 7, 7а, 7/1, 7/2, 8, 9, 10, 11, 12, 12/2, 13, 13/1, 14, 14/1, 15, 16, 16а, 17, 17/1, 18, 19, 19а, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27а, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 36а, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 45/1, 45/2, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 79;
улица Нашанова, дома № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 8а, 8б, 9, 10, 10а, 11, 12, 12а, 13, 14, 14а, 15, 15а, 15б, 15/1, 15/2, 16, 16а, 59а;
улица Нуралинова, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 13а, 14, 15, 45б, 137/1, 138;
улица Терешковой, дома № 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18/7, 19, 19а, 19б, 19в, 19/1, 19/2, 19/3, 19/4, 19/7, 20, 21, 23, 23а, 23г.
Избирательный участок № 210
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа № 5" отдела образования по Аягозскому району управления образования области Абай, город Аягоз, улица Байтурсынова, дом № 22.
Границы:
улица Кошкимбаевой, дома № 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 43а, 43б, 43в, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 93а, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 109а, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 122а, 123, 125, 125а, 125б;
улица Нугманова, дома № 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23а, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31а, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 43б, 44, 45, 45а, 46, 46/1, 47;
улица Ешмагамбетова, дома № 1, 1а, 2, 2а, 2б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 44а, 45, 46, 47, 48, 49, 49а;
улица Нурпейсовой, дома № 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31;
улица Чкалова, дома № 1, 1а, 1б, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21а, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 78;
улица Бигельдинова, дома № 1, 2, 2а, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18а, 18б, 18/1, 18/2, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25а, 25б, 26, 27, 27а, 28, 29, 30, 31, 31/1, 32, 33, 34, 35;

Халид көшесі, № 1, 1а, 2, 3, 3а, 3б, 4, 5, 5а, 5б, 5/1, 5/2, 6, 6а, 7, 7а, 7/1, 7/2, 8, 9, 10, 11, 12, 12/2, 13, 13/1, 14, 14/1, 15, 16, 16а, 17, 17/1, 18, 19, 19а, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27а, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 36а, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 45/1, 45/2, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 79 үйлер;
Нашанов көшесі, № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 8а, 8б, 9, 10, 10а, 11, 12, 12а, 13, 14, 14а, 15, 15а, 15б, 15/1, 15/2, 16, 16а, 59а үйлер;
Нұралинов көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 13а, 14, 15, 45б, 137/1, 138 үйлер;
Терешкова көшесі, № 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18/7, 19, 19а, 19б, 19в, 19/1, 19/2, 19/3, 19/4, 19/7, 20, 21, 23, 23а, 23г үйлер.
№ 210 сайлау учаскесі
Орталығы: Абай облысы білім басқармасы Аягөз ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 5 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Аягөз қаласы, Байтұрсынов көшесі, № 22 үй.
Шекаралары:
Көшкімбаева көшесі, № 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 43а, 43б, 43в, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 93а, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 109а, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 122а, 123, 125, 125а, 125б үйлер;
Нұғманов көшесі, № 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23а, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31а, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 43б, 44, 45, 45а, 46, 46/1, 47 үйлер;
Ешмағамбетов көшесі, № 1, 1а, 2, 2а, 2б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 44а, 45, 46, 47, 48, 49, 49а үйлер;
Нүрпейсова көшесі, № 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 үйлер;
Чкалов көшесі, № 1, 1а, 1б, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21а, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 78 үйлер;
Бигелдинов көшесі, № 1, 2, 2а, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18а, 18б, 18/1, 18/2, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25а, 25б, 26, 27, 27а, 28, 29, 30, 31, 31/1, 32, 33, 34, 35 үйлер;

улица Дуйсенгазина, дома № 1, 1а, 1б, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35а, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41а, 41б, 41в, 42, 43, 43а, 44, 45, 45а, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 110;
улица Радионова, дома № 1, 1а, 2, 2а, 2/1, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 12, 13, 13а, 13б, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20/1, 21, 22, 23, 24, 25, 25а, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 34/1, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 51а, 52, 53, 54, 55;
улица Нурахметова, дома № 1, 2, 3, 4, 4/1, 5, 6, 6а, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21а, 22, 22а, 23, 23а, 23б, 24, 24а, 24б, 25, 25а, 26, 26а, 26/1, 27, 28, 28а, 28б, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 45а, 45б, 46, 47, 47а, 48, 49, 49а, 50, 51, 52, 53, 53а, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 61/1, 62, 63, 63а, 64, 65, 65а, 66, 67, 68, 69, 69а, 70, 71;
улица Искакова, дома № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79;
улица Байтурсынова, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 23, 23/1, 24, 25, 26, 27, 27а, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 37а, 38, 39, 40, 40а, 40б, 41, 42, 43, 43а, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84;
улица Тулендина, дома № 1, 2, 3, 4, 4а, 4б, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12/2, 13, 14, 15, 16, 16а, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27а, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 44а;
улица Шынгожа батыра, дома № 1, 1а, 1б, 2, 2а, 2б, 3, 4, 4а, 4б, 5, 5/1, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17а, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52;
улица Молдагуловой, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31/1, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 37а, 38, 39, 40, 41, 41/1, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 50/1, 51, 52, 52а, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 63а, 63б, 64, 65, 66, 66а, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 78/1, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 88/1, 89, 90, 91, 91а, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 98а, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 123а, 124, 125, 126, 127, 127а, 127/1, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 136/1.
Избирательный участок № 211

Дүйсенғазин көшесі, № 1, 1а, 1б, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35а, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41а, 41б, 41в, 42, 43, 43а, 44, 45, 45а, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 110 үйлер;
Радионов көшесі, № 1, 1а, 2, 2а, 2/1, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 12, 13, 13а, 13б, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20/1, 21, 22, 23, 24, 25, 25а, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 34/1, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 51а, 52, 53, 54, 55 үйлер;
Нұрахметов көшесі, № 1, 2, 3, 4, 4/1, 5, 6, 6а, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21а, 22, 22а, 23, 23а, 23б, 24, 24а, 24б, 25, 25а, 26, 26а, 26/1, 27, 28, 28а, 28б, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 45а, 45б, 46, 47, 47а, 48, 49, 49а, 50, 51, 52, 53, 53а, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 61/1, 62, 63, 63а, 64, 65, 65а, 66, 67, 68, 69, 69а, 70, 71 үйлер;
Искаков көшесі, № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79 үйлер;
Байтұрсынов көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 23, 23/1, 24, 25, 26, 27, 27а, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 37а, 38, 39, 40, 40а, 40б, 41, 42, 43, 43а, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84 үйлер;
Тулендин көшесі, № 1, 2, 3, 4, 4а, 4б, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12/2, 13, 14, 15, 16, 16а, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27а, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 44а үйлер;
Шыңғожа батыр көшесі, № 1, 1а, 1б, 2, 2а, 2б, 3, 4, 4а, 4б, 5, 5/1, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17а, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52 үйлер;
Молдағұлова көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31/1, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 37а, 38, 39, 40, 41, 41/1, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 50/1, 51, 52, 52а, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 63а, 63б, 64, 65, 66, 66а, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 78/1, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 88/1, 89, 90, 91, 91а, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 98а, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 123а, 124, 125, 126, 127, 127а, 127/1, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 136/1 үйлер;
№ 211 сайлау учаскесі

Центр: здание коммунального государственного учреждения "Смешанная общеобразовательная средняя школа № 4" отдела образования по Аягозскому району управления образования области Абай, город Аягоз, Южный городок, дом № 4.
Границы:
Южный городок, дома № 1, 1/1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 16/1, 16/2, 17, 17/1, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 22б, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32/1, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 40/1, 40/2, 40/3, 40/4, 40/5, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 156;
улица Кошкарбаева, дома № 1, 1а, 1б, 1в, 1г, 1/1, 1/2, 2, 2а, 2/1, 3, 3а, 3/1, 3/2, 3/3, 3/4, 3/5, 4, 4а, 4б, 4в, 4г, 4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 4/5, 5, 5а, 5б, 6, 6а, 6/1, 7, 7а, 7б, 8, 9, 9а, 9б, 9в, 9/1, 10, 10а, 10б, 11, 11а, 11б, 12, 12/1, 13, 13а, 14, 15, 15а, 16, 16а, 16/1, 16/2, 16/3, 17, 17а, 17/1, 18, 18/1, 18/2, 18/3, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38а, 39, 39а, 40, 40в, 41, 41а, 42, 42а, 43, 43а, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 49а, 49б, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 56а, 56б, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 70а, 71, 72, 72а, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 79а, 80, 81, 82, 83, 84, 84а, 84б, 85, 85/1, 86, 87, 88, 89, 90, 90а, 90г, 90/7, 91, 91а, 91/1, 91/2, 91/3, 92, 93, 94, 95, 100, 100а, 104, 104а, 104б, 104в, 106, 110, 110а, 111, 111а, 112, 112а, 113, 113а, 114, 114а, 115, 116, 116а, 117, 118, 118а, 120, 120а, 121, 121а, 122а, 123, 125, 125а, 127, 127а, 129, 129а, 131, 131а, 132, 132а, 133, 133а, 134, 134а, 135, 135а, 136, 136а, 137, 137а, 139, 139а, 141, 141а;
улица Мусапарбекова, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 34, 36, 36а, 38, 39;
улица Хладопункт, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10.
Избирательный участок № 212
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа № 11" отдела образования по Аягозскому району управления образования области Абай, город Аягоз, улица Жана коше-2, дом № 134.
Границы:
улица Бектыбаева, дома № 1, 1а, 1б, 1в, 1/2, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 13/1, 13/3, 14, 15;
улица Дуйсенбаева, дома № 23, 23а, 24, 25, 25а, 25/1, 26, 27, 28, 28/1, 29, 29а, 30, 31, 31а, 31б, 31в, 31/1, 32, 33, 33а, 33б, 34, 34а, 34/1, 35, 35а, 36, 37, 38, 38а, 38б, 39, 39а, 39б, 39в, 40, 41, 41а, 41б, 41в, 41г, 41д, 41/1, 41/2, 41/3, 41/4, 41/5, 42, 42а, 43, 43а, 43б, 43в, 44, 44а, 45, 45а, 45б, 45в, 46, 46а, 47, 47а, 48, 49, 50, 51, 51а, 52, 53, 54, 54а, 55, 55а, 56, 56а, 57, 57а, 58, 58а, 59, 59а, 59б, 59/1, 59/2, 60, 61, 61а, 61б, 62, 63, 64, 64а, 64б, 64/1, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 102;

Орталығы: Абай облысы білім басқармасы Аягөз ауданы бойынша білім бөлімінің "№4 аралас жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Аягөз қаласы, Оңтүстік қалашық, № 4 үй.
Шекаралары:
Оңтүстік қалашық, № 1, 1/1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 16/1, 16/2, 17, 17/1, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 22б, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32/1, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 40/1, 40/2, 40/3, 40/4, 40/5, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 156 үйлер;
Қошқарбаев көшесі, № 1, 1а, 1б, 1в, 1г, 1/1, 1/2, 2, 2а, 2/1, 3, 3а, 3/1, 3/2, 3/3, 3/4, 3/5, 4, 4а, 4б, 4в, 4г, 4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 4/5, 5, 5а, 5б, 6, 6а, 6/1, 7, 7а, 7б, 8, 9, 9а, 9б, 9в, 9/1, 10, 10а, 10б, 11, 11а, 11б, 12, 12/1, 13, 13а, 14, 15, 15а, 16, 16а, 16/1, 16/2, 16/3, 17, 17а, 17/1, 18, 18/1, 18/2, 18/3, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38а, 39, 39а, 40, 40в, 41, 41а, 42, 42а, 43, 43а, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 49а, 49б, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 56а, 56б, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 70а, 71, 72, 72а, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 79а, 80, 81, 82, 83, 84, 84а, 84б, 85, 85/1, 86, 87, 88, 89, 90, 90а, 90г, 90/7, 91, 91а, 91/1, 91/2, 91/3, 92, 93, 94, 95, 100, 100а, 104, 104а, 104б, 104в, 106, 110, 110а, 111, 111а, 112, 112а, 113, 113а, 114, 114а, 115, 116, 116а, 117, 118, 118а, 120, 120а, 121, 121а, 122а, 123, 125, 125а, 127, 127а, 129, 129а, 131, 131а, 132, 132а, 133, 133а, 134, 134а, 135, 135а, 136, 136а, 137, 137а, 139, 139а, 141, 141а үйлер;
Мусапарбеков көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 34, 36, 36а, 38, 39 үйлер;
Хладопункт көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 үйлер.
№ 212 сайлау учаскесі
Орталығы: Абай облысы білім басқармасы Аягөз ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 11 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Аягөз қаласы, Жаңа көше-2 көшесі, № 134 үй.
Шекаралары:
Бектібаев көшесі, № 1, 1а, 1б, 1в, 1/2, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 13/1, 13/3, 14, 15 үйлер;
Дүйсенбаев көшесі, дома № 23, 23а, 24, 25, 25а, 25/1, 26, 27, 28, 28/1, 29, 29а, 30, 31, 31а, 31б, 31в, 31/1, 32, 33, 33а, 33б, 34, 34а, 34/1, 35, 35а, 36, 37, 38, 38а, 38б, 39, 39а, 39б, 39в, 40, 41, 41а, 41б, 41в, 41г, 41д, 41/1, 41/2, 41/3, 41/4, 41/5, 42, 42а, 43, 43а, 43б, 43в, 44, 44а, 45, 45а, 45б, 45в, 46, 46а, 47, 47а, 48, 49, 50, 51, 51а, 52, 53, 54, 54а, 55, 55а, 56, 56а, 57, 57а, 58, 58а, 59, 59а, 59б, 59/1, 59/2, 60, 61, 61а, 61б, 62, 63, 64, 64а, 64б, 64/1, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 102 үйлер;

улица Жана коше-2, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19/1, 20, 20/2, 20/3, 21, 21а, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 51а, 52, 52а, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 83/1, 84, 85, 86, 86/1, 87, 87/1, 88, 89, 89/1, 90, 91, 92, 93, 94, 94б, 95, 96, 97, 97а, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 121а, 121б, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133;
улица Зенина, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7/1, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13а, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19а, 20, 20а, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26а, 27, 28, 29, 30, 30/1, 31, 33, 33а, 43, 44, 45, 46, 65;
улица Мангазбаева, дома № 1, 1/1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8/1, 8/2, 9, 9а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26а, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42а, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 56б, 57, 58, 59, 60, 60а, 60б, 67;
улица Кайсарова, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 5/1, 6, 6а, 6б, 6в, 7, 8, 9, 9а, 10, 10а, 10б, 10/1, 11, 12, 12/1, 13, 13а, 14, 14/1, 15, 15а, 15б, 16, 16а, 16/1, 17, 18, 18а, 18б, 18/1, 18/2, 19, 19/1, 20, 20/1, 21, 22, 22/2, 23, 23а, 24, 24/1, 25, 25а, 26, 26/1, 27, 27а, 28, 28/1, 29, 29б, 30, 30/1, 30/2, 30/3, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 36а, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102;
улица Кошкимбаевой, дома № 124, 126, 127, 128, 129, 129а, 130, 131, 132, 132а, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 138а, 139, 139а, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152;
улица Нугманова, дома № 48, 49, 49а, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 59а, 60, 61, 62, 63, 63а, 64, 64а, 65, 65/1, 65/2, 66, 67, 67а, 68, 69, 69/1, 69/2, 70, 70а, 70/1, 71, 71/1, 72, 73, 80, 80/1, 81, 82, 82/1, 83, 83/1, 83/2, 83/3, 84, 84/1, 85, 85а, 85б, 86, 86/1, 87, 88, 88а, 89, 90, 91;
улица Сарсенбаева, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10а, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18а, 19, 20, 20а, 21, 22, 23, 24, 24а, 25, 26, 26а, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32а, 33, 34, 35, 35а, 36, 37, 38, 38а, 39, 39а, 40, 40а, 40б, 40/1, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 60, 69, 70, 70а, 71, 72, 73, 74, 75;

Жаңа көше-2 көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19/1, 20, 20/2, 20/3, 21, 21а, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 51а, 52, 52а, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 83/1, 84, 85, 86, 86/1, 87, 87/1, 88, 89, 89/1, 90, 91, 92, 93, 94, 94б, 95, 96, 97, 97а, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 121а, 121б, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133 үйлер;
Зенин көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7/1, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13а, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19а, 20, 20а, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26а, 27, 28, 29, 30, 30/1, 31, 33, 33а, 43, 44, 45, 46, 65 үйлер;
Манғазбаев көшесі, № 1, 1/1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8/1, 8/2, 9, 9а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26а, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42а, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 56б, 57, 58, 59, 60, 60а, 60б, 67 үйлер;
Қайсаров көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 5/1, 6, 6а, 6б, 6в, 7, 8, 9, 9а, 10, 10а, 10б, 10/1, 11, 12, 12/1, 13, 13а, 14, 14/1, 15, 15а, 15б, 16, 16а, 16/1, 17, 18, 18а, 18б, 18/1, 18/2, 19, 19/1, 20, 20/1, 21, 22, 22/2, 23, 23а, 24, 24/1, 25, 25а, 26, 26/1, 27, 27а, 28, 28/1, 29, 29б, 30, 30/1, 30/2, 30/3, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 36а, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102 үйлер;
Көшкімбаева көшесі, № 124, 126, 127, 128, 129, 129а, 130, 131, 132, 132а, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 138а, 139, 139а, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152 үйлер;
Нұғманов көшесі, № 48, 49, 49а, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 59а, 60, 61, 62, 63, 63а, 64, 64а, 65, 65/1, 65/2, 66, 67, 67а, 68, 69, 69/1, 69/2, 70, 70а, 70/1, 71, 71/1, 72, 73, 80, 80/1, 81, 82, 82/1, 83, 83/1, 83/2, 83/3, 84, 84/1, 85, 85а, 85б, 86, 86/1, 87, 88, 88а, 89, 90, 91 үйлер;
Сарсенбаев көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10а, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18а, 19, 20, 20а, 21, 22, 23, 24, 24а, 25, 26, 26а, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32а, 33, 34, 35, 35а, 36, 37, 38, 38а, 39, 39а, 40, 40а, 40б, 40/1, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 60, 69, 70, 70а, 71, 72, 73, 74, 75 үйлер;

улица Терешковой, дома № 22, 22а, 22/2, 24, 24а, 24/1, 25, 25/1, 26, 27, 27/1, 28, 28а, 29, 30, 30а, 30б, 30в, 30г, 30д, 30е, 30/1, 30/3, 31, 32, 32а, 32б, 32в, 32г, 32/1, 32/2, 33, 34, 34/1, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 40/1, 41, 41а, 41/1, 42, 42а, 43, 43а, 44, 44а, 44б, 44в, 44г, 45, 46, 46а, 46б, 46в, 46г, 46/2, 47, 47а, 48, 48а, 48б, 48в, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 96а, 96/1, 97, 98;
улица Шубартау, дома № 1, 2, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 9а, 10, 10а, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16а, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33.
Избирательный участок № 213
Центр: здание 8 околотка Аягозской дистанции пути филиала "Семейское отделение магистральной сети" акционерного общества "Национальная компания "Қазақстан темiр жолы", разъезд Жыланды, город Аягоз.
Границы:
город Аягоз разъезд Жыланды, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10;
город Аягоз разъезд Темекли, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10;
город Аягоз разъезд Кошкентал, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10;
город Аягоз разъезд Жыргалы, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10;
город Аягоз разъезд № 22, дома № 1, 1а, 1б, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15/1;
город Аягоз разъезд № 27, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20;
город Аягоз территория разъезда № 24 (все дома);
город Аягоз разъезд Егизкызыл, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11;
город Аягоз территория разъезда Акдала (все дома);
город Аягоз разъезд № 21, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10;
город Аягоз разъезд Алтын Колат, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10;
город Аягоз разъезд Айгыржал, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10.
Избирательный участок № 214
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа № 8" отдела образования по Аягозскому району управления образования области Абай, поселок Актогай, Актогайский поселковый округ, улица Т.Кузембаева, дом № 56.
Границы:
улица 1 квартал, дома № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17а, 18, 19, 19а, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 65;
улица Амангельдинова, дома № 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24а, 25, 26, 26а, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32а, 33, 34, 34а, 35, 36, 37, 37а, 38, 39, 40, 40а, 42, 42а, 43, 45, 46, 46а, 47, 49, 50, 53, 53а, 53б, 55, 59;

Терешкова көшесі, № 22, 22а, 22/2, 24, 24а, 24/1, 25, 25/1, 26, 27, 27/1, 28, 28а, 29, 30, 30а, 30б, 30в, 30г, 30д, 30е, 30/1, 30/3, 31, 32, 32а, 32б, 32в, 32г, 32/1, 32/2, 33, 34, 34/1, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 40/1, 41, 41а, 41/1, 42, 42а, 43, 43а, 44, 44а, 44б, 44в, 44г, 45, 46, 46а, 46б, 46в, 46г, 46/2, 47, 47а, 48, 48а, 48б, 48в, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 96а, 96/1, 97, 98 үйлер.
Шұбартау көшесі, № 1, 2, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 9а, 10, 10а, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16а, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 үйлер.
№ 213 сайлау учаскесі
Орталығы: "Қазақстан темір жолы" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамының "Семей магистральді желі бөлімшесі" филиалының Аягөз жол дистанциясының 8 околоткасы ғимараты, Жыланды айырығы, Аягөз қаласы.
Шекаралары:
Аягөз қаласы Жыланды айырығы, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 үйлер;
Аягөз қаласы Темеклі айырығы, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 үйлер;
Аягөз қаласы Көшкентал айырығы, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 үйлер;
Аягөз қаласы Жырғалы айырығы, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 үйлер;
Аягөз қаласы № 22 айырығы, № 1, 1а, 1б, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15/1 үйлер;
Аягөз қаласы № 27 айырығы, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 үйлер;
Аягөз қаласы № 24 айырығының аумағы (барлық үйлер);
Аягөз қаласы Егізқызыл айырығы, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 үйлер;
Аягөз қаласы Ақдала айырығының аумағы (барлық үйлер);
Аягөз қаласы № 21 айырығы, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 үйлер;
Аягөз қаласы Алтын Қолат айырығы, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 үйлер;
Аягөз қаласы Айғыржал айырығы, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 үйлер.
№ 214 сайлау учаскесі
Орталығы: Абай облысы білім басқармасы Аягөз ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 8 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Актоғай кенті, Ақтоғай кенттік округі, Т.Күзембаев көшесі, № 56 үй.
Шекаралары:
1 квартал көшесі, № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17а, 18, 19, 19а, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 65 үйлер;
Амангельдинов көшесі, № 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24а, 25, 26, 26а, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32а, 33, 34, 34а, 35, 36, 37, 37а, 38, 39, 40, 40а, 42, 42а, 43, 45, 46, 46а, 47, 49, 50, 53, 53а, 53б, 55, 59 үйлер;

улица Балтабек қажы, дома № 1, 1а, 2, 3, 3а, 3б, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10а, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18а, 20, 20а, 22, 22а, 23, 24, 26, 26а, 26б, 27, 28, 29, 30, 30а, 31, 32, 32а, 33, 34, 34а, 35, 36, 36а, 37, 38, 38а, 39, 40, 41;
улица Муратбаева, дома № 1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10а, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28а, 29, 30, 30а, 31, 31а, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38а, 39, 40, 41, 42, 42а, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 62а, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 76а, 78, 80, 82, 84, 85, 86;
улица Жастар, дома № 1, 1/47, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15;
улица Желтоксана, дома № 1, 2, 2а, 2б, 3, 4, 4а, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 16/1, 17, 18, 19, 20, 21, 21а, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27а, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 74а, 76, 76а, 77;
улица Искакова, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 41, 42, 43, 44, 47, 50, 51, 51а, 52, 54, 56, 57;
улица Кабанбай батыра, дома № 1, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 9а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16а, 17, 18, 19, 19а, 20, 20а, 21, 22, 23, 24, 24а, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54;
улица Казбек би, дома № 1, 1а, 1б, 1в, 1/1, 1/14, 2, 2а, 3, 3а, 3б, 4, 5, 5а, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13а, 14, 14а, 15, 16, 17, 18, 19, 19а, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31а, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56;
улица Казбек би 1, дома № 1, 1а, 1б, 1в, 2, 3, 3а, 4, 5, 5а, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14а, 15, 16, 17, 18, 19, 20;
улица Кузембаева, дома № 6, 6а, 8, 10, 12, 14, 16, 17, 18, 18а, 19, 20, 21, 22, 23, 23а, 24, 24а, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32а, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 39а, 40, 41, 41а, 42, 43, 43а, 44, 44а, 44/3, 45, 46, 46а, 47, 47а, 48, 48/1, 49, 49а, 49/1, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 59а, 60, 61, 61а, 62, 63, 64, 65, 66, 66а, 67, 68, 68а, 68б, 68в, 68/г, 69, 70, 71, 71а, 72, 73, 74, 75, 76, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 84а, 85, 85а, 86, 87, 87/1, 88, 89, 90, 91, 91а, 92, 93, 94, 95, 95/1, 95/2, 96, 96а, 97, 98, 98а, 98б, 99, 99а, 99б, 99/1, 100, 101, 102, 104, 103, 103а, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 149, 151;

Балтабек қажы көшесі, № 1, 1а, 2, 3, 3а, 3б, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10а, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18а, 20, 20а, 22, 22а, 23, 24, 26, 26а, 26б, 27, 28, 29, 30, 30а, 31, 32, 32а, 33, 34, 34а, 35, 36, 36а, 37, 38, 38а, 39, 40, 41 үйлер;
Мұратбаев көшесі, № 1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10а, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28а, 29, 30, 30а, 31, 31а, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38а, 39, 40, 41, 42, 42а, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 62а, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 76а, 78, 80, 82, 84, 85, 86 үйлер;
Жастар көшесі, № 1, 1/47, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 үйлер;
Желтоқсан көшесі, № 1, 2, 2а, 2б, 3, 4, 4а, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 16/1, 17, 18, 19, 20, 21, 21а, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27а, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 74а, 76, 76а, 77 үйлер;
Искаков көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 41, 42, 43, 44, 47, 50, 51, 51а, 52, 54, 56, 57 үйлер;
Қабанбай батыр көшесі, № 1, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 9а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16а, 17, 18, 19, 19а, 20, 20а, 21, 22, 23, 24, 24а, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54 үйлер;
Қазбек би көшесі, № 1, 1а, 1б, 1в, 1/1, 1/14, 2, 2а, 3, 3а, 3б, 4, 5, 5а, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13а, 14, 14а, 15, 16, 17, 18, 19, 19а, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31а, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56 үйлер;
Қазбек би 1 көшесі, № 1, 1а, 1б, 1в, 2, 3, 3а, 4, 5, 5а, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14а, 15, 16, 17, 18, 19, 20 үйлер;
Күзембаев көшесі, № 6, 6а, 8, 10, 12, 14, 16, 17, 18, 18а, 19, 20, 21, 22, 23, 23а, 24, 24а, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32а, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 39а, 40, 41, 41а, 42, 43, 43а, 44, 44а, 44/3, 45, 46, 46а, 47, 47а, 48, 48/1, 49, 49а, 49/1, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 59а, 60, 61, 61а, 62, 63, 64, 65, 66, 66а, 67, 68, 68а, 68б, 68в, 68г, 69, 70, 71, 71а, 72, 73, 74, 75, 76, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 84а, 85, 85а, 86, 87, 87/1, 88, 89, 90, 91, 91а, 92, 93, 94, 95, 95/1, 95/2, 96, 96а, 97, 98, 98а, 98б, 99, 99а, 99б, 99/1, 100, 101, 102, 104, 103, 103а, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 149, 151 үйлер;

улица Мансулулы, дома № 1, 1а, 2, 3, 3а, 3б, 4, 4а, 5, 5а, 5б, 5в, 6, 7, 7а, 8, 9, 9а, 10, 10а, 11, 11а, 12, 13, 13а, 14, 15, 16, 17, 17а, 18, 19, 19а, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 80, 82;
улица Молдагуловой, дома № 1, 1а, 1б, 3, 5, 7, 7а, 9, 9/1, 11, 11/2, 13, 15, 18, 20, 21, 21а, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29а, 29б, 29в, 29г, 29д, 29/1, 30, 30а, 31, 32, 33, 33а, 33б, 33в, 34, 34а, 35, 36, 37, 37/1, 37/2, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 45а, 46, 47, 48, 49, 49/1, 49/2, 49/3, 50, 51, 52, 52а, 53, 53а, 53б, 53в, 53г, 54, 54а, 54б, 55, 56, 56а, 56/1, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 63а, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72;
улица Мусабайулы, дома № 1, 1а, 1б, 1в, 1г, 1д, 1/1, 2, 2а, 2б, 2в, 2г, 3, 3а, 4, 4а, 5, 6, 6а, 6б, 6в, 7, 7а, 8, 8а, 8б, 9, 9а, 10, 10а, 10б, 11, 12, 12а, 13, 14, 14а, 14б, 14в, 14г, 14/1, 15, 16, 16а, 16б, 16в, 17, 18, 18а, 19, 20, 20а, 20б, 20в, 20г, 20д, 20е, 21, 22, 22а, 22б, 22в, 23, 23а, 24, 25, 26, 26а, 27, 28, 28а, 29, 29а, 30, 31, 31а, 32, 33, 33а, 34, 35, 35а, 36, 37, 38, 39, 40, 40а, 41, 42, 43, 44, 44а, 44/1, 45, 46, 46/1, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 71, 80, 82, 84, 87;
улица Панфилова, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 10/1, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29а, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 36а, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 45а, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 56а, 57, 58, 58а, 58б, 58в, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 66/1, 67, 68, 68/1, 69, 70, 71, 76.
Избирательный участок № 215
Центр: здание Актогайского поселкового клуба коммунального государственного казенного предприятия "Дом культуры Козы Корпеш – Баян сулу", поселок Актогай, Актогайский поселковый округ, улица Маметовой, дом № 3а.
Границы:
улица Абая, дома № 1, 1а, 1б, 1в, 1г, 1д, 2, 2а, 3, 3а, 4, 4а, 4б, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33;
улица Б. Момышулы, дома № 1, 1а, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 9а, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 15а, 16, 16а, 17, 18, 19, 20, 20/1, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27а, 28, 29, 30, 31, 31а, 32, 33, 33а, 34, 35, 35а, 36, 37, 37а, 38, 39, 39а, 40, 41, 42, 43, 43а, 44, 45, 46, 47, 48, 48а, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 60/1, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 67а, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 74а, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 100/1;

Мансұлұлы көшесі, № 1, 1а, 2, 3, 3а, 3б, 4, 4а, 5, 5а, 5б, 5в, 6, 7, 7а, 8, 9, 9а, 10, 10а, 11, 11а, 12, 13, 13а, 14, 15, 16, 17, 17а, 18, 19, 19а, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 80, 82 үйлер;
Молдағұлова көшесі, № 1, 1а, 1б, 3, 5, 7, 7а, 9, 9/1, 11, 11/2, 13, 15, 18, 20, 21, 21а, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29а, 29б, 29в, 29г, 29д, 29/1, 30, 30а, 31, 32, 33, 33а, 33б, 33в, 34, 34а, 35, 36, 37, 37/1, 37/2, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 45а, 46, 47, 48, 49, 49/1, 49/2, 49/3, 50, 51, 52, 52а, 53, 53а, 53б, 53в, 53г, 54, 54а, 54б, 55, 56, 56а, 56/1, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 63а, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72 үйлер;
Мұсабайұлы көшесі, № 1, 1а, 1б, 1в, 1г, 1д, 1/1, 2, 2а, 2б, 2в, 2г, 3, 3а, 4, 4а, 5, 6, 6а, 6б, 6в, 7, 7а, 8, 8а, 8б, 9, 9а, 10, 10а, 10б, 11, 12, 12а, 13, 14, 14а, 14б, 14в, 14г, 14/1, 15, 16, 16а, 16б, 16в, 17, 18, 18а, 19, 20, 20а, 20б, 20в, 20г, 20д, 20е, 21, 22, 22а, 22б, 22в, 23, 23а, 24, 25, 26, 26а, 27, 28, 28а, 29, 29а, 30, 31, 31а, 32, 33, 33а, 34, 35, 35а, 36, 37, 38, 39, 40, 40а, 41, 42, 43, 44, 44а, 44/1, 45, 46, 46/1, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 71, 80, 82, 84, 87 үйлер;
Панфилов көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 10/1, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29а, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 36а, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 45а, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 56а, 57, 58, 58а, 58б, 58в, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 66/1, 67, 68, 68/1, 69, 70, 71, 76 үйлер.
№ 215 сайлау учаскесі
Орталығы: "Қозы Көрпеш-Баян Сұлу мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Ақтоғай кенттік клубының ғимараты, Актоғай кенті, Ақтоғай кенттік округі, Мәметова көшесі, № 3а үй.
Шекаралары:
Абай көшесі, № 1, 1а, 1б, 1в, 1г, 1д, 2, 2а, 3, 3а, 4, 4а, 4б, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33 үйлер;
Б. Момышұлы көшесі, № 1, 1а, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 9а, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 15а, 16, 16а, 17, 18, 19, 20, 20/1, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27а, 28, 29, 30, 31, 31а, 32, 33, 33а, 34, 35, 35а, 36, 37, 37а, 38, 39, 39а, 40, 41, 42, 43, 43а, 44, 45, 46, 47, 48, 48а, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 60/1, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 67а, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 74а, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 100/1 үйлер;

улица Сатпаева, дома № 1, 2, 2а, 4, 6, 8, 10, 12, 12а, 14, 14а, 16, 18, 19, 20, 22, 24, 26, 26а, 28, 30, 32, 34, 36, 37;
улица Достык, дома № 1, 1а, 1б, 1/1, 2, 2а, 2б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10а, 11, 12, 12а, 12/1, 12/2, 13, 14, 15, 15а, 15/3, 16, 17, 17а, 18, 18а, 19, 19а, 20, 20а, 20/1, 21, 22, 23, 24, 24а, 25, 25а, 26, 27, 27а, 28, 28а;
улица Маметовой, дома № 1, 2, 3, 3а, 3б, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20;
улица Жамбыла, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8/2, 9, 9а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 15б, 16, 17, 18, 18а, 19, 20, 42;
улица Сейфуллина, дома № 1, 1а, 1/1, 2, 2/6, 3, 3/1, 3/2, 3/3, 4, 5, 6, 6а, 6б, 6в, 7, 7а, 7/1, 8, 8/1, 9, 9а, 9б, 9в, 9г, 10, 10а, 10б, 11, 11а, 12, 12а, 12б, 12в, 12/1, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33а, 34, 35, 35а, 36, 37, 37а, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 47а, 48, 49, 49а, 50, 51, 51а, 52;
улица Военный городок, дом № 2, 5, 6, 27;
улица Молдагуловой, дома № 2, 2а, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16;
улица Кузембаева, дома № 1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 4а, 4б, 4в, 5, 7, 9, 11, 13, 15;
улица Тауелсиздик, дома № 1, 1а, 1б, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 18, 22, 23, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 41, 42, 44, 46, 48, 70, 72, 74, 76, 78, 80;
улица Кулахметова, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49;
улица Байтогаева, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23;
улица Табакбаева, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 41;
территория разъезда Жаксыбулак Актогайского поселкового округа Аягозского района (все дома);
территория разъезда Шолкызыл Актогайского поселкового округа Аягозского района (все дома).
Избирательный участок № 216
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа имени С.Сейфуллина" отдела образования по Аягозскому району управления образования области Абай, село Копа, Копинский сельский округ.
Границы:
территория Копинского сельского округа Аягозского района (все дома).
Избирательный участок № 217
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Кызылкиянская общеобразовательная средняя школа имени К.Кадыржанова" отдела образования по Аягозскому району управления образования области Абай, село Тарлаулы, Тарлаулинский сельский округ.
Границы:
территория Тарлаулинского сельского округа Аягозского района (все дома).
Избирательный участок № 219
Центр: здание Акшаулинского сельского клуба коммунального государственного казенного предприятия "Дом культуры Козы Корпеш – Баян сулу", село Акшаули, Акшаулинский сельский округ.
Границы:
территория Акшаулинского сельского округа Аягозского района (все дома).
Избирательный участок № 221
Центр: здание Мынбулакского сельского клуба коммунального государственного казенного предприятия "Дом культуры Козы Корпеш – Баян сулу", село Ай, Мынбулакский сельский округ.
Границы:
территория Мынбулакского сельского округа Аягозского района (все дома).
Избирательный участок № 224
Центр: Здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Шынгожа батыра" отдела образования по Аягозскому району управления образования области Абай, село Шынкожа, Нарынский сельский округ.
Границы:
территория Нарынского сельского округа Аягозского района (все дома).
Избирательный участок № 225
Центр: Здание коммунального государственного учреждения "Тарбагатайская общеобразовательная средняя школа" отдела образования по Аягозскому району управления образования области Абай, село Тарбагатай, Тарбагатайский сельский округ.
Границы:
территория Тарбагатайского сельского округа Аягозского района (все дома).
Избирательный участок № 227
Центр: здание Акшиского сельского клуба коммунального государственного казенного предприятия "Дом культуры Козы Корпеш – Баян сулу", село Акши, Акшиский сельский округ.
Границы:
территория Акшиского сельского округа Аягозского района (все дома).
Избирательный участок № 229
Центр: здание Сарыаркинского сельского клуба коммунального государственного казенного предприятия "Дом культуры Козы Корпеш – Баян сулу", село Сарыарка, Сарыаркинский сельский округ.
Границы:
территория Сарыаркинского сельского округа Аягозского района (все дома).
Избирательный участок № 230
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа имени Ж.Жабаева" отдела образования по Аягозскому району управления образования области Абай, село Карагаш, Карагашский сельский округ.
Границы:
территория Карагашского сельского округа Аягозского района (все дома).
Избирательный участок № 232
Центр: здание Майлинского сельского клуба коммунального государственного казенного предприятия "Дом культуры Козы Корпеш – Баян сулу", село Майлин, Майлинский сельский округ.
Границы:
территория Майлинского сельского округа Аягозского района (все дома).
Избирательный участок № 234
Центр: здание Акшатауского сельского клуба коммунального государственного казенного предприятия "Дом культуры Козы Корпеш – Баян сулу", село Доненбай, Акшатауский сельский округ.
Границы:
территория Акшатауского сельского округа Аягозского района (все дома).
Избирательный участок № 236
Центр: здание дома культуры села Мамырсу коммунального государственного казенного предприятия "Дом культуры Козы Корпеш – Баян сулу", село Мамырсу, Мамырсуский сельский округ, улица Бекжанова, дом № 2а.
Границы:

Сәтпаев көшесі, № 1, 2, 2а, 4, 6, 8, 10, 12, 12а, 14, 14а, 16, 18, 19, 20, 22, 24, 26, 26а, 28, 30, 32, 34, 36, 37 үйлер;
Достық көшесі, № 1, 1а, 1б, 1/1, 2, 2а, 2б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10а, 11, 12, 12а, 12/1, 12/2, 13, 14, 15, 15а, 15/3, 16, 17, 17а, 18, 18а, 19, 19а, 20, 20а, 20/1, 21, 22, 23, 24, 24а, 25, 25а, 26, 27, 27а, 28, 28а үйлер;
Мәметова көшесі, № 1, 2, 3, 3а, 3б, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20 үйлер;
Жамбыл көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8/2, 9, 9а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 15б, 16, 17, 18, 18а, 19, 20, 42 үйлер;
Сейфуллин көшесі, № 1, 1а, 1/1, 2, 2/6, 3, 3/1, 3/2, 3/3, 4, 5, 6, 6а, 6б, 6в, 7, 7а, 7/1, 8, 8/1, 9, 9а, 9б, 9в, 9г, 10, 10а, 10б, 11, 11а, 12, 12а, 12б, 12в, 12/1, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33а, 34, 35, 35а, 36, 37, 37а, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 47а, 48, 49, 49а, 50, 51, 51а, 52 үйлер;
Военный городок көшесі, № 2, 5, 6, 27 үйлер;
Молдағұлова көшесі, № 2, 2а, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 үйлер;
Күзембаев көшесі, № 1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 4а, 4б, 4в, 5, 7, 9, 11, 13, 15 үйлер;
Тәуелсіздік көшесі, № 1, 1а, 1б, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 18, 22, 23, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 41, 42, 44, 46, 48, 70, 72, 74, 76, 78, 80 үйлер;
Құлахметов көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49 үйлер;
Байтоғаев көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 үйлер;
Табақбаев көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 41 үйлер;
Аягөз ауданы Ақтоғай кенттік округі Жақсыбұлақ айырығының аумағы (барлық үйлер);
Аягөз ауданы Ақтоғай кенттік округі Шолқызыл айырығының аумағы (барлық үйлер).
№ 216 сайлау учаскесі
Орталығы: Абай облысы білім басқармасы Аягөз ауданы бойынша білім бөлімінің "С.Сейфуллин атындағы жалпы білім беретін орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Қопа ауылы, Қопа ауылдық округі.
Шекаралары:
Аягөз ауданы Қопа ауылдық округінің аумағы (барлық үйлер).
№ 217 сайлау учаскесі
Орталығы: Абай облысы білім басқармасы Аягөз ауданы бойынша білім бөлімінің "К.Қадыржанов атындағы Қызылқия жалпы орта білім беретін мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесінің ғимараты, Тарлаулы ауылы, Тарлаулы ауылдық округі.
Шекаралары:
Аягөз ауданы Тарлаулы ауылдық округінің аумағы (барлық үйлер).
№ 219 сайлау учаскесі
Орталығы: "Қозы Көрпеш-Баян Сұлу мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Ақшәулі ауылдық клубының ғимараты, Ақшәулі ауылы, Ақшәулі ауылдық округі.
Шекаралары:
Аягөз ауданы Ақшәулі ауылдық округінің аумағы (барлық үйлер).
№ 221 сайлау учаскесі
Орталығы: "Қозы Көрпеш-Баян Сұлу мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Мыңбұлақ ауылдық клубының ғимараты, Ай ауылы, Мыңбұлақ ауылдық округі.
Шекаралары:
Аягөз ауданы Мыңбұлақ ауылдық округінің аумағы (барлық үйлер).
№ 224 сайлау учаскесі
Орталығы: Абай облысы білім басқармасы Аягөз ауданы бойынша білім бөлімінің "Шыңғожа батыр атындағы жалпы білім беретін орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Шыңқожа ауылы, Нарын ауылдық округі.
Шекаралары:
Аягөз ауданы Нарын ауылдық округінің аумағы (барлық үйлер).
№ 225 сайлау учаскесі
Орталығы: Абай облысы білім басқармасы Аягөз ауданы бойынша білім бөлімінің "Тарбағатай жалпы білім беретін орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Тарбағатай ауылы, Тарбағатай ауылдық округі.
Шекаралары:
Аягөз ауданы Тарбағатай ауылдық округінің аумағы (барлық үйлер).
№ 227 сайлау учаскесі
Орталығы: "Қозы Көрпеш-Баян Сұлу мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Ақши ауылдық клубының ғимараты, Ақши ауылы, Ақши ауылдық округі.
Шекаралары:
Аягөз ауданы Ақши ауылдық округінің аумағы (барлық үйлер).
№ 229 сайлау учаскесі
Орталығы: "Қозы Көрпеш-Баян Сұлу мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Сарыарқа ауылдық клубының ғимараты, Сарыарқа ауылы, Сарыарқа ауылдық округі.
Шекаралары:
Аягөз ауданы Сарыарқа ауылдық округінің аумағы (барлық үйлер).
№ 230 сайлау учаскесі
Орталығы: Абай облысы білім басқармасы Аягөз ауданы бойынша білім бөлімінің "Ж.Жабаев атындағы жалпы білім беретін орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Қарағаш ауылы, Қарағаш ауылдық округі.
Шекаралары:
Аягөз ауданы Қарағаш ауылдық округінің аумағы (барлық үйлер).
№ 232 сайлау учаскесі
Орталығы: "Қозы Көрпеш – Баян сұлу мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Майлин ауылдық клубының ғимараты, Майлин ауылы, Майлин ауылдық округі.
Шекаралары:
Аягөз ауданы Майлин ауылдық округінің аумағы (барлық үйлер);
№ 234 сайлау учаскесі
Орталығы: "Қозы Көрпеш – Баян сұлу мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Ақшатау ауылдық клубының ғимараты, Дөненбай ауылы, Ақшатау ауылдық округі.
Шекаралары:
Аягөз ауданы Ақшатау ауылдық округінің аумағы (барлық үйлер).
№ 236 сайлау учаскесі
Орталығы: "Қозы Көрпеш – Баян сұлу мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Мамырсу ауылының мәдениет үйінің ғимараты, Мамырсу ауылы, Мамырсу ауылдық округі, Бекжанов көшесі, № 2а үй.
Шекаралары:

Ак Бота (Потребительский кооператив), дома № 1, 2, 3, 4, 5;
Аскар (Крестьянское хозяйство), дома № 1, 2;
улица Аягозская районная эксплуатационная часть (Участок), дома № 1, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12;
улица Алтынсарина, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 9а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18а, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27;
улица Без названия, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43;
улица Бекжанова, дома № 1, 2, 2а, 3, 4, 5;
улица Габбасова, дома № 1, 2, 3, 4, 4а, 5, 5а, 6, 7, 8, 8а, 9, 9а, 10, 10а, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21а, 22, 23, 24, 25, 25а, 26, 27, 27а, 27б, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 34а, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 40а, 40б, 41, 42, 42а, 43, 44, 45, 45/1, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 54а, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62;
улица Кабанбай батыра, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6/1, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13а, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28а, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 37а, 38, 39, 40, 40а, 41, 49;
улица Кирпичный завод, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13а, 14, 14а, 15, 16, 16а, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28;
Кос (Зимовка), дома № 1, 2, 3, 4;
улица Кошкимбаевой, дома № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10а, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20а, 20/1, 21, 22, 23, 24, 24а, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35а, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 63а, 64, 65, 66, 67, 67а, 68, 69;
улица Кудерина, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28а, 29, 30, 30а, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45;
улица Кулжанова, дома № 1, 1/1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30;
Манас (Крестьянское хозяйство), дома № 1, 2, 3;
улица Мусабаева, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26;
улица Сарсекеева, дома № 1, 2, 3, 3/1, 3/2, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 11б, 11/1, 11/2, 12, 13, 14, 14/1, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21/1, 22, 23, 23а, 24, 25, 25а, 25/1, 26, 27, 27а, 27/1, 28, 29, 29а, 30, 31, 32, 33, 34, 34/1, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 50а, 51, 51а, 52, 52а;
улица Терликбаева, дома № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25а, 26, 27, 27а, 27б, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36;

Ақ Бота (Тұтыну кооперативі), № 1, 2, 3, 4, 5 үйлер;
Асқар (Шаруа қожалығы), № 1, 2 үйлер;
Аягөз аудандық пайдалану бөлімі (Учаске), № 1, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 үйлер;
Алтынсарин көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 9а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18а, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 үйлер;
Атауы жоқ көше, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43 үйлер;
Бекжанов көшесі, № 1, 2, 2а, 3, 4, 5 үйлер;
Ғаббасов көшесі, № 1, 2, 3, 4, 4а, 5, 5а, 6, 7, 8, 8а, 9, 9а, 10, 10а, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21а, 22, 23, 24, 25, 25а, 26, 27, 27а, 27б, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 34а, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 40а, 40б, 41, 42, 42а, 43, 44, 45, 45/1, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 54а, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62 үйлер;
Қабанбай батыр көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6/1, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13а, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28а, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 37а, 38, 39, 40, 40а, 41, 49 үйлер;
Кірпіш зауыты көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13а, 14, 14а, 15, 16, 16а, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28;
Көшкімбаева көшесі, № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10а, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20а, 20/1, 21, 22, 23, 24, 24а, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35а, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 63а, 64, 65, 66, 67, 67а, 68, 69 үйлер;
Кудерин көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28а, 29, 30, 30а, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45 үйлер;
Қос (Қыстақ), № 1, 2, 3, 4 үйлер;
Құлжанов көшесі, № 1, 1/1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 үйлер;
Манас (Шаруа қожалығы), № 1, 2, 3 үйлер;
Мұсабаев көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 үйлер;
Сәрсекеев көшесі, № 1, 2, 3, 3/1, 3/2, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 11б, 11/1, 11/2, 12, 13, 14, 14/1, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21/1, 22, 23, 23а, 24, 25, 25а, 25/1, 26, 27, 27а, 27/1, 28, 29, 29а, 30, 31, 32, 33, 34, 34/1, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 50а, 51, 51а, 52, 52а үйлер;
Терлікбаев көшесі, № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25а, 26, 27, 27а, 27б, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 үйлер;

улица Уалиханова, дом № 1, 2, 2а, 2б, 2/1, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 7а, 7/1, 8, 8/1, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 15/1, 15/2, 16, 17, 18, 19, 19/1, 20, 20/1, 20/2, 21, 22, 23, 24, 24а, 25, 25/1, 25/5, 25/6, 25/7, 25/8, 25/9, 25/10, 25/11, 25/12, 26, 27, 28, 29, 30, 30а, 30/1, 30/2, 30/3, 31, 32, 32а, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 40/1, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66.
Избирательный участок № 237
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Сергиопольская общеобразовательная средняя школа" отдела образования по Аягозскому району управления образования области Абай, населенный пункт Бозай, Мамырсуский сельский округ.
Границы:
территория населенного пункта Бозай Мамырсуского сельского округа Аягозского района (все дома);
территория населенного пункта Батпак Мамырсуского сельского округа Аягозского района (все дома).
Избирательный участок № 238
Центр: здание Айгызского сельского клуба коммунального государственного казенного предприятия "Дом культуры Козы Корпеш – Баян сулу", село Айгыз, Айгызский сельский округ.
Границы:
территория Айгызского сельского округа Аягозского района (все дома).
Избирательный участок № 240
Центр: Здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа имени С.Нугуманова" отдела образования по Аягозскому району управления образования области Абай, село Оркен, Оркенский сельский округ.
Границы:
территория Оркенского сельского округа Аягозского района (все дома).
Избирательный участок № 241
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа имени М.Абеулова" отдела образования по Аягозскому району управления образования области Абай, село Бидайык, Бидайыкский сельский округ.
Границы:
территория Бидайыкского сельского округа Аягозского района (все дома).
Избирательный участок № 242
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа имени Е.Рахмадиева" отдела образования по Аягозскому району управления образования области Абай, село Мадениет, Мадениетского сельский округ.
Границы:
территория Мадениетского сельского округа Аягозского района (все дома).
Избирательный участок № 243
Центр: здание Емелтауского сельского клуба коммунального государственного казенного предприятия "Дом культуры Козы Корпеш – Баян сулу", село Емелтау, Емелтауского сельский округ.
Границы:
территория Емелтауского сельского округа Аягозского района (все дома).
Избирательный участок № 244
Центр: здание Косагашского сельского клуба коммунального государственного казенного предприятия "Дом культуры Козы Корпеш – Баян сулу", село Косагаш, Косагашский сельский округ.
Границы:
территория Косагашского сельского округа Аягозского района (все дома).
Избирательный участок № 245
Центр: здание дома культуры села Баршатас коммунального государственного казенного предприятия "Дом культуры Козы Корпеш – Баян сулу", село Баршатас, Баршатасский сельский округ.
Границы:
территория Баршатасского сельского округа Аягозского района (все дома).
Избирательный участок № 246
Центр: здание Байкошкарского сельского клуба коммунального государственного казенного предприятия "Дом культуры Козы Корпеш – Баян сулу", село Байкошкар, Байкошкарский сельский округ.
Границы:
территория Байкошкарского сельского округа Аягозского района (все дома).
Избирательный участок № 247
Центр: Здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа имени Т.Есимжанова" отдела образования по Аягозскому району управления образования области Абай, село Корык, Малгелдинский сельский округ.
Границы:
территория Малгелдинского сельского округа Аягозского района (все дома).
Избирательный участок № 248
Центр: здание государственного учреждения "Отдел полиции Аягозского района департамента полиции области Абай министерства Внутренних дел Республики Казахстан", город Аягоз, улица Танирбергенова, дом № 68.
Избирательный участок № 249

Уәлиханов көшесі, № 1, 2, 2а, 2б, 2/1, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 7а, 7/1, 8, 8/1, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 15/1, 15/2, 16, 17, 18, 19, 19/1, 20, 20/1, 20/2, 21, 22, 23, 24, 24а, 25, 25/1, 25/5, 25/6, 25/7, 25/8, 25/9, 25/10, 25/11, 25/12, 26, 27, 28, 29, 30, 30а, 30/1, 30/2, 30/3, 31, 32, 32а, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 40/1, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66 үйлер.
№ 237 сайлау учаскесі
Орталығы: Абай облысы білім басқармасы Аягөз ауданы бойынша білім бөлімінің "Сергиополь жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Бозай елді мекені, Мамырсу ауылдық округі.
Шекаралары:
Аягөз ауданы Мамырсу ауылдық округі Бозай елді мекенінің аумағы (барлық үйлер);
Аягөз ауданы Мамырсу ауылдық округі Батпақ елді мекенінің аумағы (барлық үйлер).
№ 238 сайлау учаскесі
Орталығы: "Қозы Көрпеш – Баян сұлу мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Айғыз ауылдық клубының ғимараты, Айғыз ауылы, Айғыз ауылдық округі.
Шекаралары:
Аягөз ауданы Айғыз ауылдық округінің аумағы (барлық үйлер).
№ 240 сайлау учаскесі
Орталығы: Абай облысы білім басқармасы Аягөз ауданы бойынша білім бөлімінің "С.Нұғыманов атындағы жалпы білім беретін орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Өркен ауылы, Өркен ауылдық округі.
Шекаралары:
Аягөз ауданы Өркен ауылдық округінің аумағы (барлық үйлер).
№ 241 сайлау учаскесі
Орталығы: Абай облысы білім басқармасы Аягөз ауданы бойынша білім бөлімінің "М.Абеулов атындағы жалпы білім беретін орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Бидайық ауылы, Бидайық ауылдық округі.
Шекаралары:
Аягөз ауданы Бидайық ауылдық округінің аумағы (барлық үйлер).
№ 242 сайлау учаскесі
Орталығы: Абай облысы білім басқармасы Аягөз ауданы бойынша білім бөлімінің "Е.Рахмадиев атындағы жалпы білім беретін орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Мәдениет ауылы, Мәдениет ауылдық округі.
Шекаралары:
Аягөз ауданы Мәдениет ауылдық округінің аумағы (барлық үйлер).
№ 243 сайлау учаскесі
Орталығы: "Қозы Көрпеш – Баян сұлу мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Емелтау ауылдық клубының ғимараты, Емелтау ауылы, Емелтау ауылдық округі.
Шекаралары:
Аягөз ауданы Емелтау ауылдық округінің аумағы (барлық үйлер).
№ 244 сайлау учаскесі
Орталығы: "Қозы Көрпеш – Баян сұлу мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Қосағаш ауылдық клубының ғимараты, Қосағаш ауылы, Қосағаш ауылдық округі.
Шекаралары:
Аягөз ауданы Қосағаш ауылдық округінің аумағы (барлық үйлер).
№ 245 сайлау учаскесі
Орталығы: "Қозы Көрпеш – Баян сұлу мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Баршатас ауылының мәдениет үйінің ғимараты, Баршатас ауылы, Баршатас ауылдық округі.
Шекаралары:
Аягөз ауданы Баршатас ауылдық округінің аумағы (барлық үйлер).
№ 246 сайлау учаскесі
Орталығы: "Қозы Көрпеш – Баян сұлу мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Байқошқар ауылдық клубының ғимараты, Байқошқар ауылы, Байқошқар ауылдық округі.
Шекаралары:
Аягөз ауданы Байқошқар ауылдық округінің аумағы (барлық үйлер).
№ 247 сайлау учаскесі
Орталығы: Абай облысы білім басқармасы Аягөз ауданы бойынша білім бөлімінің "Т.Есімжанов атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Қорық ауылы, Малгелды ауылдық округі.
Шекаралары:
Аягөз ауданы Малгелды ауылдық округінің аумағы (барлық үйлер).
№ 248 сайлау учаскесі
Орталығы: "Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Абай облысының полиция департаменті Аягөз ауданының полиция бөлімі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Аягөз қаласы, Тәңірбергенов көшесі, № 68 үй.
№ 249 сайлау учаскесі

Центр: здания коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Многопрофильная центральная районная больница Аягозского района" управления здравоохранения области Абай, учреждения "Казыгул", город Аягоз, улица Рахимова, дом № 1а, улица Танирбергенова, дом № 47.
Избирательный участок № 250
Центр: здание республиканского государственного учреждения "Воинская часть 10810" Министерства обороны Республики Казахстан, город Аягоз, Южный городок, дом № 40/2.
Избирательный участок № 251
Центр: здание республиканского государственного учреждения "Воинская часть 97616" Министерства обороны Республики Казахстан, село Мамырсу, Мамырсуский сельский округ.
Избирательный участок № 252
Центр: здание Актогайского горно-обогатительного комбината №1 товарищества с ограниченной ответственностью "KAZ Minerals Aktogay", поселок Актогай, Актогайский поселковый округ.
Избирательный участок № 253
Центр: здание Актогайского горно-обогатительного комбината №2 товарищества с ограниченной ответственностью "KAZ Minerals Aktogay", поселок Актогай, Актогайский поселковый округ.
Приложение 2 к решению
Аким Аягозского района
от 27 марта 2024 года
№ 1
Перечень утративших силу некоторых решений акима Аягозского района
1. Решение акима Аягозского района "Об образовании избирательных участков по Аягозскому району" от 20 мая 2021 года № 1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8808);
2. Решение акима Аягозского района "О внесении изменения в решение акима Аягозского района Восточно-Казахстанской области от 20 мая 2021 года № 1 "Об образовании избирательных участков по Аягозскому району" от 2 июня 2022 года № 1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 28344);
3. Решение акима Аягозского района "О внесении изменения в решение акима Аягозского района от 20 мая 2021 года № 1 "Об образовании избирательных участков по Аягозскому району" от 30 декабря 2022 года № 2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 31468).

Орталығы: Абай облысы Денсаулық сақтау басқармасының "Аягөз ауданының көпсалалы орталық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының, "Қазығұл" мекемесінің ғимараттары, Аягөз қаласы, Рахимов көшесі, № 1а үй, Тәңірбергенов көшесі, № 47 үй.
№ 250 сайлау учаскесі
Орталығы: Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің "10810 әскери бөлімі" республикалық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Аягөз қаласы, Оңтүстік қалашық, № 40/2 үй.
№ 251 сайлау учаскесі
Орталығы: Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің "97616 әскери бөлімі" республикалық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Мамырсу ауылы, Мамырсу ауылдық округі.
№ 252 сайлау учаскесі
Орталығы: "KAZ Minerals Aktogay" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің Ақтоғай кен байыту №1 комбинатының ғимараты, Ақтоғай кенті, Ақтоғай кенттік округі.
№ 253 сайлау учаскесі
Орталығы: "KAZ Minerals Aktogay" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің Ақтоғай кен байыту №2 комбинатының ғимараты, Ақтоғай кенті, Ақтоғай кенттік округі.
Аягөз ауданының әкімі
2024 жылғы 27 наурыздағы
№ 1 шешіміне
2 қосымша
Күші жойылған Аягөз ауданы әкімінің кейбір шешімдерінің тізбесі
1. Аягөз ауданы әкімінің "Аягөз ауданы бойынша сайлау учаскелерiн құру туралы" 2021 жылғы 20 мамырдағы № 1 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 8808 болып тіркелген);
2. Аягөз ауданы әкімінің "Шығыс Қазақстан облысы Аягөз ауданы әкімінің 2021 жылғы 20 мамырдағы № 1 "Аягөз ауданы бойынша сайлау учаскелерiн құру туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" 2022 жылғы 2 маусымдағы № 1 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 28344 болып тіркелген);
3. Аягөз ауданы әкімінің "Аягөз ауданы әкімінің 2021 жылғы 20 мамырдағы № 1 "Аягөз ауданы бойынша сайлау учаскелерiн құру туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 2 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 31468 болып тіркелген).