О внесении изменения в постановление акимата Алматинской области от 25 декабря 2023 года № 453 "Об установлении водоохранных зон, полос водных объектов Алматинской области и специального режима их хозяйственного использования"
Постановление акимата Алматинской области от 19 сентября 2024 года № 296. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 23 сентября 2024 года № 6169-05
Акимат Алматинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Алматинской области от 25 декабря 2023 года № 453 "Об установлении водоохранных зон, полос водных объектов Алматинской области и специального режима их хозяйственного использования" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6063-05) следующее изменение:
приложение 1 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.

Алматы облысы әкімдігінің 2023 жылғы 25 желтоқсандағы "Алматы облысының су объектілерінің су қорғау аймақтарын, белдеулерін және оларды шаруашылықта пайдалану арнайы режимін белгілеу туралы" № 453 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Алматы облысы әкімдігінің 2024 жылғы 19 қыркүйектегі № 296 қаулысы. Алматы облысы Әділет департаментінде 2024 жылғы 23 қыркүйекте № 6169-05 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы әкімдігінің 2026 жылғы 16 ақпандағы № 17 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы әкімдігінің 16.02.2026 № 17 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Алматы облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Алматы облысы әкімдігінің 2023 жылғы 25 желтоқсандағы "Алматы облысының су объектілерінің су қорғау аймақтарын, белдеулерін және оларды шаруашылықта пайдалану арнайы режимін белгілеу туралы" № 453 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6063-05 болып тіркелген) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының 1-қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

2. Государственному учреждению "Управление природных ресурсов и регулирования природопользования Алматинской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции Алматинской области;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Алматинской области после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Алматинской области.

2. "Алматы облысының табиғи ресурстар және табиғатты пайдалануды реттеу басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулыны Алматы облысы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулының ресми жарияланғанынан кейін Алматы облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Алматы облыс әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.