О понижении размера ставки
Решение Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 26 марта 2023 года № 8С-24/3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 28 марта 2024 года № 8723-03. Утратило силу решением Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 30 декабря 2025 года № 8С-64/2
Сноска. Утратило силу решением Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 30.12.2025 № 8С-64/2 (вводится в действие с 01.01.2026).
В соответствии с пунктом 5 статьи 696-3 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", Жаркаинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Понизить размер ставки, установленной абзацем вторым пункта 4 статьи 696-3 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)" в Жаркаинском районе с 4 % на 2%.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель Жаркаинского районного маслихата А.Альжанов

Мөлшерлеме мөлшерін төмендету туралы
Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2024 жылғы 26 наурыздағы № 8С-24/3 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 28 наурызда № 8723-03 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2025 жылғы 30 желтоқсандағы № 8С-64/2 шешімімен.
Ескерту. Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 30.12.2025 № 8C-64/2 (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Ескерту. 01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 2-тармағымен.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Қазақстан Республикасы Кодексінің 696-3-бабының 5-тармағына сәйкес, Жарқайың аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жарқайың ауданында "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Қазақстан Республикасы Кодексінің 696-3-бабы 4-тармағының екінші абзацында белгіленген мөлшерлеме мөлшері 4%-дан 2%-ға төмендетілсін.
2. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға жатады.
Жарқайың аудандық мәслихатының төрағасы А.Альжанов