О понижении размера ставки
Решение Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 27 марта 2024 года № С-11/9. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 29 марта 2024 года № 8733-03. Утратило силу решением Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 30 января 2026 года № С-30/6
Сноска. Утратило силу решением Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 30.01.2026 № С-30/6 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
В соответствии с пунктом 5 статьи 696-3 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", Кокшетауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Понизить размер ставки, установленной абзацем вторым пункта 4 статьи 696-3 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)" в городе Кокшетау с 4 % на 2%.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель Кокшетауского городского маслихата Д.Акимов

Мөлшерлеме мөлшерін төмендету туралы
Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 2024 жылғы 27 наурыздағы № С-11/9 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 29 наурызда № 8733-03 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 2026 жылғы 30 қаңтардағы № С-30/6 шешімімен. Күші жойылды - Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 2026 жылғы 30 қаңтардағы № С-30/6 шешімімен.
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 30.01.2026 № С-30/6 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Ескерту. 01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 2-тармағымен.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Қазақстан Республикасы Кодексінің 696-3-бабының 5-тармағына сәйкес, Көкшетау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Көкшетау қаласында "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Қазақстан Республикасы Кодексінің 696-3-бабы 4-тармағының екінші абзацында белгіленген мөлшерлеме мөлшері 4%-дан 2%-ға төмендетілсін.
2. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға жатады.
Көкшетау қалалық мәслихатының төрағасы Д.Акимов