Об утверждении перечней товаров, работ, услуг, по которым централизованные государственные закупки осуществляются едиными организаторами государственных закупок
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 28 августа 2024 года № 589. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 29 августа 2024 года № 35003
Примечание ИЗПИ!
Вводится в действие с 01.01.2025
В соответствии с пунктом 13 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О государственных закупках" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемые:
1) перечень товаров, работ, услуг, по которым централизованные государственные закупки осуществляются единым организатором государственных закупок республиканского значения согласно приложению 1 к настоящему приказу;
2) перечень товаров, работ, услуг, по которым централизованные государственные закупки осуществляются единым организатором государственных закупок области согласно приложению 2 к настоящему приказу;
3) перечень товаров, работ, услуг, по которым централизованные государственные закупки осуществляются единым организатором государственных закупок города республиканского значения и столицы согласно приложению 3 к настоящему приказу;
4) перечень товаров, работ, услуг, по которым централизованные государственные закупки осуществляются единым организатором государственных закупок района области, города областного значения, района в городе областного значения согласно приложению 4 к настоящему приказу.
2. Признать утратившими силу некоторые приказы Министерства финансов Республики Казахстан согласно приложению 5 к настоящему приказу.
3. Департаменту законодательства государственных закупок и закупок квазигосударственного сектора Министерства финансов Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства финансов Республики Казахстан;
3) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Департамент юридической службы Министерства финансов Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1) и 2) настоящего пункта.

Орталықтандырылған мемлекеттік сатып алуды бірыңғай мемлекеттік сатып алуды ұйымдастырушылар жүзеге асыратын тауарлардың, жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің тізбелерін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2024 жылғы 28 тамыздағы № 589 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2024 жылғы 29 тамызда № 35003 болып тіркелді.
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы бұйрық 01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі
"Мемлекеттік сатып алу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 13-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған:
1) осы бұйрыққа 1-қосымшаға сәйкес орталықтандырылған мемлекеттік сатып алуды республикалық маңызы бар бірыңғай мемлекеттік сатып алуды ұйымдастырушы жүзеге асыратын тауарлардың, жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің тізбесі;
2) осы бұйрыққа 2-қосымшаға сәйкес орталықтандырылған мемлекеттік сатып алуды облыстық бірыңғай мемлекеттік сатып алуды ұйымдастырушы жүзеге асыратын тауарлардың, жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің тізбесі;
3) осы бұйрыққа 3-қосымшаға сәйкес орталықтандырылған мемлекеттік сатып алуды астана мен республикалық маңызы бар қалалардың бірыңғай мемлекеттік сатып алуды ұйымдастырушысы жүзеге асыратын тауарлардың, жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің тізбесі;
4) осы бұйрыққа 4-қосымшаға сәйкес орталықтандырылған мемлекеттік сатып алуды облыс ауданы, облыстық маңызы бар қалалар, облыстық маңызы бар қаладағы ауданның бірыңғай мемлекеттік сатып алуды ұйымдастырушысы жүзеге асыратын тауарлардың, жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің тізбесі бекітілсін.
Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді – ҚР Қаржы министрінің м.а. 15.07.2026 № 479 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің кейбір бұйрықтарының күші осы бұйрыққа 5-қосымшаға сәйкес жойылды деп танылсын.
3. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік сатып алу және квазимемлекеттік секторының сатып алу заңнамасы департаменті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің интернет-ресурсында орналастырылуын;
3) осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде осы тармақтың 1) және 2) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтердің Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Заң қызметі департаментіне ұсынылуын қамтамасыз етсін.

4. Настоящий приказ вводится в действие с 1 января 2025 года и подлежит официальному опубликованию.
Министр финансов
Республики Казахстан
М. Такиев
Приложение 1 к приказу
Министра финансов
Республики Казахстан
от 28 августа 2024 года № 589
Перечень товаров, работ, услуг, по которым централизованные государственные закупки осуществляются единым организатором государственных закупок республиканского значения*
Наименование
1
Товары:
1.1
товары при превышении суммы лота, выделенной на проведение конкурса/аукциона двадцатитысячекратного месячного расчетного показателя, установленного на соответствующий финансовый год законом о республиканском бюджете, где заказчиками являются центральные исполнительные и иные центральные государственные органы (ведомства и их территориальные подразделения, республиканские юридические лица, а также юридические лица, пятьдесят и более процентов голосующих акций (долей участия в уставном капитале) которых принадлежит государству, и аффилированные с ними юридические лица)
2
Работы:
2.1
работы при превышении суммы лота, выделенной на проведение конкурса двадцатитысячекратного месячного расчетного показателя, установленного на соответствующий финансовый год законом о республиканском бюджете, где заказчиками являются центральные исполнительные и иные центральные государственные органы (ведомства и их территориальные подразделения, республиканские юридические лица, а также юридические лица, пятьдесят и более процентов голосующих акций (долей участия в уставном капитале) которых принадлежит государству, и аффилированные с ними юридические лица)
3
Услуги:
3.1
услуги при превышении суммы лота, выделенной на проведение конкурса двадцатитысячекратного месячного расчетного показателя, установленного на соответствующий финансовый год законом о республиканском бюджете, где заказчиками являются центральные исполнительные и иные центральные государственные органы (ведомства и их территориальные подразделения, республиканские юридические лица, а также юридические лица, пятьдесят и более процентов голосующих акций (долей участия в уставном капитале) которых принадлежит государству, и аффилированные с ними юридические лица)
Примечание:
* Организация и проведение государственных закупок по настоящему Перечню распространяется на государственные закупки товаров, работ и услуг, проводимые посредством электронных государственных закупок, за исключением государственных закупок, осуществляемых Государственным учреждением "Управление делами Президента Республики Казахстан", его ведомствами и их подведомственными организациями.
Приложение 2 к приказу
Министра финансов
Республики Казахстан
от 28 августа 2024 года № 589
Перечень товаров, работ, услуг, по которым централизованные государственные закупки осуществляются единым организатором государственных закупок области*
Наименование
1
Товары
1.1
товары, при превышении суммы лота, выделенной на проведение конкурса/аукциона четырехтысячекратного месячного расчетного показателя, установленного на соответствующий финансовый год законом о республиканском бюджете, где заказчиками являются администраторы областных бюджетных программ и их подведомственные организации
1.2
товары, при превышении суммы лота, выделенной на проведение конкурса/аукциона сороктысячекратного месячного расчетного показателя, установленного на соответствующий финансовый год законом о республиканском бюджете, где заказчиками являются администраторы районных (городских) бюджетных программ, администраторы бюджетных программ района в городе, города районного значения, села, поселка, сельского округа и их подведомственные организации
2
Работы
2.1

4. Осы бұйрық 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрі
М. Такиев
Қазақстан Реcпубликасының
Қаржы министрінің
2024 жылғы 28 тамыздағы
№ 589 бұйрығына
1-қосымша
Орталықтандырылған мемлекеттік сатып алуды республикалық маңызы бар бірыңғай мемлекеттік сатып алуды ұйымдастырушы жүзеге асыратын тауарлардың, жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің тізбесі*
Атауы
1
Тауарлар:
1.1
тапсырыс берушілер орталық атқарушы және өзге де орталық мемлекеттік органдар (ведомстволар мен олардың аумақтық бөлімшелері, республикалық заңды тұлғалар, сондай-ақ дауыс беретін акцияларының (жарғылық капиталға қатысу үлестерінің) елу және одан да көп пайызы мемлекетке тиесілі заңды тұлғалар және олармен үлестес заңды тұлғалар) болып табылатын конкурс/аукцион өткізуге бөлінген лот сомасының республикалық бюджет туралы заңда тиісті қаржы жылына белгіленген жиырма мың еселенген айлық есептік көрсеткіштен асқан кездегі тауарлар
2
Жұмыстар:
2.1
тапсырыс берушілер орталық атқарушы және өзге де орталық мемлекеттік органдар (ведомстволар мен олардың аумақтық бөлімшелері, республикалық заңды тұлғалар, сондай-ақ дауыс беретін акцияларының (жарғылық капиталға қатысу үлестерінің) елу және одан да көп пайызы мемлекетке тиесілі заңды тұлғалар және олармен үлестес заңды тұлғалар) болып табылатын конкурс өткізуге бөлінген лот сомасының республикалық бюджет туралы заңда тиісті қаржы жылына белгіленген жиырма мың еселенген айлық есептік көрсеткіштен асқан кездегі жұмыстар
3
Көрсетілетін кызметтер:
3.1
тапсырыс берушілер орталық атқарушы және өзге де орталық мемлекеттік органдар (ведомстволар мен олардың аумақтық бөлімшелері, республикалық заңды тұлғалар, сондай-ақ дауыс беретін акцияларының (жарғылық капиталға қатысу үлестерінің) елу және одан да көп пайызы мемлекетке тиесілі заңды тұлғалар және олармен үлестес заңды тұлғалар) болып табылатын конкурс өткізуге бөлінген лот сомасының республикалық бюджет туралы заңда тиісті қаржы жылына белгіленген жиырма мың еселенген айлық есептік көрсеткіштен асқан кездегі көрсетілетін қызметтер
Ескертпе:
* Осы Тізбе бойынша мемлекеттік сатып алуды ұйымдастыру және өткізу "Қазақстан Республикасы Президентінің Іс Басқармасы" мемлекеттік мекемесі, оның ведомстволары және олардың ведомстволық бағынысты ұйымдары жүзеге асыратын мемлекеттік сатып алуларды қоспағанда, электрондық сатып алу арқылы өткізілетін тауарларды, жұмыстар мен көрсетілетін қызметтерді мемлекеттік сатып алуға қолданылады.
Қазақстан Реcпубликасының
Қаржы министрінің
2024 жылғы 28 тамыздағы
№ 589 бұйрығына
2-қосымша
Орталықтандырылған мемлекеттік сатып алуды облыстық бірыңғай мемлекеттік сатып алуды ұйымдастырушы жүзеге асыратын тауарлардың, жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің тізбесі*
Атауы
1
Тауарлар:
1.1
облыстық бюджеттік бағдарламалардың әкімшілері және олардың ведомстволық бағыныстағы ұйымдары тапсырыс берушілер болып табылатын республикалық бюджет туралы заңда тиісті қаржы жылына белгіленген төрт мың еселенген айлық есептік көрсеткіштен конкурс/аукцион өткізуге бөлінген лот сомасы асқан кездегі тауарлар
1.2
тапсырыс берушілер аудандық (қалалық) бюджеттік бағдарламалардың әкімшілері, қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, ауылдың, кенттің, ауылдық округтің бюджеттік бағдарламаларының әкімшілері және олардың ведомстволық бағынысты ұйымдары болып табылатын республикалық бюджет туралы заңда тиісті қаржы жылына белгіленген қырық мың еселенген айлық есептік көрсеткіштен конкурс/аукцион өткізуге бөлінген лот сомасы асқан кездегі тауарлар
2
Жұмыстар:
2.1

работы (за исключением работ, предусмотренных в пункте 2.4), при превышении суммы лота, выделенной на проведение конкурса четырехтысячекратного месячного расчетного показателя, установленного на соответствующий финансовый год законом о республиканском бюджете, где заказчиками являются администраторы областных бюджетных программ и их подведомственные организации
2.2
работы (за исключением работ, предусмотренных в пункте 2.3), при превышении суммы лота, выделенной на проведение конкурса сороктысячекратного месячного расчетного показателя, установленного на соответствующий финансовый год законом о республиканском бюджете, где заказчиками являются администраторы районных (городских) бюджетных программ, администраторы бюджетных программ района в городе, города районного значения, села, поселка, сельского округа и их подведомственные организации
2.3
разработка проектно-сметной документации и (или) технико-экономического обоснования, при превышении суммы лота, выделенной на проведение конкурса восьмитысячекратного месячного расчетного показателя, установленного на соответствующий финансовый год законом о республиканском бюджете, где заказчиками являются администраторы районных (городских) бюджетных программ и их подведомственные организации, администраторы бюджетных программ города районного значения, села, поселка, сельского округа
2.4
средний и текущий ремонты автомобильных дорог областного значения и их содержание
3
Услуги
3.1
услуги (за исключением услуг, предусмотренных в пункте 3.3), при превышении суммы лота, выделенной на проведение конкурса четырехтысячекратного месячного расчетного показателя, установленного на соответствующий финансовый год законом о республиканском бюджете, где заказчиками являются администраторы областных бюджетных программ и их подведомственные организации
3.2
услуги (за исключением услуг, предусмотренных в пункте 3.3), при превышении суммы лота, выделенной на проведение конкурса сороктысячекратного месячного расчетного показателя, установленного на соответствующий финансовый год законом о республиканском бюджете, где заказчиками являются администраторы районных (городских) бюджетных программ, администраторы бюджетных программ района в городе, города районного значения, села, поселка, сельского округа и их подведомственные организации
3.3

облыстық бюджеттік бағдарламалардың әкімшілері және олардың ведомстволық бағынысты ұйымдары тапсырыс берушілер болып табылатын республикалық бюджет туралы заңда тиісті қаржы жылына белгіленген төрт мың еселенген айлық есептік көрсеткіштен конкурс өткізуге бөлінген лот сомасы асқан кездегі жұмыстар (2.4-тармақта көзделген жұмыстарды қоспағанда)
2.2
тапсырыс берушілер аудандық (қалалық) бюджеттік бағдарламалардың әкімшілері, қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, ауылдың, кенттің, ауылдық округтің бюджеттік бағдарламаларының әкімшілері және олардың ведомстволық бағынысты ұйымдары болып табылатын республикалық бюджет туралы заңда тиісті қаржы жылына белгіленген қырық мың еселенген айлық есептік көрсеткіштен конкурс өткізуге бөлінген лот сомасы асқан кездегі жұмыстар (2.3-тармақта көзделген жұмыстарды қоспағанда)
2.3
тапсырыс берушілер аудандық (қалалық) бюджеттік бағдарламалардың әкімшілері және олардың ведомстволық бағыныстағы ұйымдары, аудандық маңызы бар қаланың, ауылдың, кенттің, ауылдық округтің бюджеттік бағдарламаларының әкімшілері болып табылатын республикалық бюджет туралы заңда тиісті қаржы жылына белгіленген сегіз мың еселенген айлық есептік көрсеткіштен конкурс өткізуге бөлінген лот сомасы асатын жобалау-сметалық құжаттаманы және (немесе) техникалық-экономикалық негіздемені әзірлеу
2.4
облыстық маңызы бар автомобиль жолдарын орташа және ағымдағы жөндеу мен оларды күтіп-ұстау
3
Көрсетілетін қызметтер
3.1
облыстық бюджеттік бағдарламалардың әкімшілері және олардың ведомстволық бағынысты ұйымдары тапсырыс берушілер болып табылатын республикалық бюджет туралы заңда тиісті қаржы жылына белгіленген төрт мың еселенген айлық есептік көрсеткіштен конкурс/аукцион өткізуге бөлінген лот сомасы асқан кездегі қызметтер (3.3-тармақта көзделген көрсетілетін қызметтерді қоспағанда)
3.2
тапсырыс берушілер аудандық (қалалық) бюджеттік бағдарламалардың әкімшілері, қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, ауылдың, кенттің, ауылдық округтің бюджеттік бағдарламаларының әкімшілері және олардың ведомстволық бағынысты ұйымдары болып табылатын республикалық бюджет туралы заңда тиісті қаржы жылына белгіленген қырық мың еселенген айлық есептік көрсеткіштен конкурс өткізуге бөлінген лот сомасы асқан кездегі көрсетілетін қызметтер (3.3-тармақта көзделген көрсетілетін қызметтерді қоспағанда)
3.3

инжиниринговые услуги (услуги по техническому надзору и управлению проектами), по работам, государственные закупки по которым осуществляются в соответствии с пунктами 2.1, 2.2 и 2.4 настоящего Перечня
Примечание:
* Организация и проведение государственных закупок товаров, работ, услуг, указанных в настоящем Перечне, осуществляются едиными организаторами государственных закупок для заказчиков, подведомственных соответствующему акимату области, района области, города областного значения, района в городе областного значения, (в том числе областные и районные коммунальные юридические лица, а также юридические лица, пятьдесят и более процентов голосующих акций (долей участия в уставном капитале) которых принадлежит государству, и аффилированные с ними юридические лица).
Приложение 3 к приказу
Министра финансов
Республики Казахстан
от 28 августа 2024 года № 589
Перечень товаров, работ, услуг, по которым централизованные государственные закупки осуществляются единым организатором государственных закупок города республиканского значения и столицы*
Наименование
1
Товары:
1.1
товары, при превышении суммы лота, выделенной на проведение конкурса/аукциона двадцатитысячекратного размера месячного расчетного показателя, установленного на соответствующий финансовый год законом о республиканском бюджете
2
Работы:
2.1

осы Тізбенің 2.1, 2.2 және 2.4-тармақтарына сәйкес мемлекеттік сатып алу жүзеге асырылатын жұмыстар бойынша инжинирингтік қызметтер (техникалық қадағалау және жобаларды басқару жөніндегі қызметтер)
Ескертпе:
* Осы Тізбеде көрсетілген тауарларды, жұмыстар мен көрсетілетін қызметтерді ұйымдастыруды және өткізуді облыс, облыс ауданы, облыстық маңызы бар қала, облыстық мәні бар қаладағы ауданның тиісті әкімдігіне ведомстволық бағынысты тапсырыс берушілер үшін мемлекеттік сатып алудың бірыңғай ұйымдастырушылары жүзеге асырады (оның ішінде облыстық және аудандық коммуналдық заңды тұлғалар, сондай-ақ дауыс беретін акцияларының (жарғылық капиталға қатысу үлестерінің) елу пайыздан астамы мемлекетке тиесілі заңды тұлғалар және олармен үлестес заңды тұлғалар).
Қазақстан Реcпубликасының
Қаржы министрінің
2024 жылғы 28 тамыздағы
№ 589 бұйрығына
3-қосымша
Орталықтандырылған мемлекеттік сатып алуды астана мен республикалық маңызы бар қалалардың бірыңғай мемлекеттік сатып алуды ұйымдастырушысы жүзеге асыратын тауарлардың, жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің тізбесі*
Ескерту. 3-қосымша жаңа редакцияда – ҚР Қаржы министрінің м.а. 15.07.2026 № 479 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Атауы
1
Тауарлар:
1.1
республикалық бюджет туралы заңда тиісті қаржы жылына белгіленген айлық есептік көрсеткіштің жиырма мың еселенген мөлшерінен конкурс/аукцион өткізуге бөлінген лот сомасы асқан кездегі тауарлар
2
Жұмыстар:
2.1

работы (за исключением работ, предусмотренных в пункте 2.2), при превышении суммы лота, выделенной на проведение конкурса двадцатитысячекратного размера месячного расчетного показателя, установленного на соответствующий финансовый год законом о республиканском бюджете
2.2
разработка проектно-сметной документации и (или) технико-экономического обоснования, при превышении суммы лота, выделенной на проведение конкурса десятитысячекратного размера месячного расчетного показателя, установленного на соответствующий финансовый год законом о республиканском бюджете
3
Услуги
3.1
услуги (за исключением услуг, предусмотренных в пункте 3.2), при превышении суммы лота, выделенной на проведение конкурса двадцатитысячекратного размера месячного расчетного показателя, установленного на соответствующий финансовый год законом о республиканском бюджете
3.2
инжиниринговые услуги (услуги по техническому надзору и управлению проектами), при превышении суммы лота, выделенной на проведение конкурса двухтысячекратного размера месячного расчетного показателя, установленного на соответствующий финансовый год законом о республиканском бюджете
Примечание:
* Организация и проведение государственных закупок товаров, работ и услуг, указанных в настоящем Перечне, осуществляются едиными организаторами государственных закупок для заказчиков, подведомственных соответствующему акимату города республиканского значения и столицы (в том числе коммунальные юридические лица, а также юридические лица, пятьдесят и более процентов голосующих акций (долей участия в уставном капитале) которых принадлежит государству, и аффилированные с ними юридические лица).
Приложение 4 к приказу
Министра финансов
Республики Казахстан
от 28 августа 2024 года № 589
Перечень товаров, работ, услуг, по которым централизованные государственные закупки осуществляются единым организатором государственных закупок района области, города областного значения, района в городе областного значения*
Наименование
1
Товары
1.1
товары, сумма лота выделенной на проведение конкурса/аукциона которых не превышает сороктысячекратного месячного расчетного показателя, установленного на соответствующий финансовый год законом о республиканском бюджете
2
Работы
2.1

республикалық бюджет туралы заңда тиісті қаржы жылына белгіленген айлық есептік көрсеткіштің жиырма мың еселенген мөлшерінен конкурс өткізуге бөлінген лот сомасы асқан кездегі жұмыстар (2.2-тармақта көзделген жұмыстарды қоспағанда)
2.2
жылдық көлемі құндық шамада республикалық бюджет туралы заңда тиісті қаржы жылына белгіленген айлық есептік көрсеткіштің он мың еселенген мөлшерінен конкурс өткізуге бөлінген лот сомасы асқан кездегі жобалау-сметалық құжаттаманы және (немесе) техникалық-экономикалық негіздемені әзірлеу
3
Көрсетілетін қызметтер
3.1
республикалық бюджет туралы заңда тиісті қаржы жылына белгіленген айлық есептік көрсеткіштің жиырма мың еселенген мөлшерінен конкурс өткізуге бөлінген лот сомасы асқан кездегі көрсетілетін қызметтер (3.2-тармақта көзделген көрсетілетін қызметтерді қоспағанда)
3.2
республикалық бюджет туралы заңда тиісті қаржы жылына белгіленген айлық есептік көрсеткіштің екі мың еселенген мөлшерінен конкурс өткізуге бөлінген лот сомасы асатын инжинирингтік қызметтер (техникалық қадағалау және жобаларды басқару жөніндегі қызметтер)
Ескертпе: * Осы Тізбеде көрсетілген тауарларды, жұмыстар мен көрсетілетін қызметтерді мемлекеттік сатып алуды ұйымдастыруды және өткізуді астана мен республикалық маңызы бар қаланың тиісті әкімдігіне ведомстволық бағынысты тапсырыс берушілер үшін мемлекеттік сатып алуды бірыңғай ұйымдастырушылар жүзеге асырады (оның ішінде коммуналдық заңды тұлғалар, сондай-ақ дауыс беретін акцияларының (жарғылық капиталға қатысу үлестерінің) елу және одан да көп пайызы мемлекетке тиесілі заңды тұлғалар және олармен үлестес заңды тұлғалар).
Қазақстан Реcпубликасының
Қаржы министрінің
2024 жылғы 28 тамыздағы
№ 589 бұйрығына
4-қосымша
Орталықтандырылған мемлекеттік сатып алуды облыс ауданы, облыстық маңызы бар қалалар, облыстық маңызы бар қаладағы ауданның бірыңғай мемлекеттік сатып алуды ұйымдастырушысы жүзеге асыратын тауарлардың, жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің тізбесі*
Атауы
1
Тауарлар:
1.1
конкурс/аукцион өткізуге бөлінген лоттың сомасы республикалық бюджет туралы заңда тиісті қаржы жылына белгіленген қырық мың еселенген айлық есептік көрсеткіштен аспайтын тауарлар
2
Жұмыстар:
2.1

работы (за исключением работ, предусмотренных в пунктах 2.2 и 2.3), сумма лота выделенной на проведение конкурса которых не превышает сороктысячекратного месячного расчетного показателя, установленного на соответствующий финансовый год законом о республиканском бюджете
2.2
разработка проектно-сметной документации и (или) технико-экономического обоснования, сумма лота выделенной на проведение конкурса которых не превышает восьмитысячекратного месячного расчетного показателя, установленного на соответствующий финансовый год законом о республиканском бюджете
2.3
средний и текущий ремонты автомобильных дорог районного значения, улиц населенных пунктов и их содержание
3
Услуги
3.1

конкурс өткізуге бөлінген лоттың сомасы республикалық бюджет туралы заңда тиісті қаржы жылына белгіленген қырық мың еселенген айлық есептік көрсеткіштен аспайтын жұмыстар (2.2 және 2.3-тармақтарда көзделген жұмыстарды қоспағанда)
2.2
конкурс өткізуге бөлінген лоттың сомасы республикалық бюджет туралы заңда тиісті қаржы жылына белгіленген сегіз мың еселенген айлық есептік көрсеткіштен аспайтын жобалау-сметалық құжаттаманы және (немесе) техникалық-экономикалық негіздемені әзірлеу
2.3
аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын, елді мекендердің көшелерін орташа және ағымдағы жөндеу мен оларды күтіп-ұстау
3
Көрсетілетін қызметтер
3.1

услуги (за исключением услуг, предусмотренных в пункте 3.2), сумма лота выделенной на проведение конкурса которых не превышает сороктысячекратного месячного расчетного показателя, установленного на соответствующий финансовый год законом о республиканском бюджете
3.2
инжиниринговые услуги (услуги по техническому надзору и управлению проектами) по работам, государственные закупки по которым осуществляются в соответствии с пунктами 2.1 и 2.3 настоящего Перечня
Примечание:
* Организация и проведение государственных закупок товаров, работ и услуг, указанных в настоящем Перечне, осуществляется едиными организаторами государственных закупок для заказчиков, подведомственных соответствующему акимату района области, города областного значения, района в городе областного значения, (в том числе районные коммунальные юридические лица, а также юридические лица, пятьдесят и более процентов голосующих акций (долей участия в уставном капитале) которых принадлежит государству, и аффилированные с ними юридические лица).
Приложение 5 к приказу
Министра финансов
Республики Казахстан
от 28 августа 2024 года № 589
Перечень утративших силу некоторых приказов Министерства финансов Республики Казахстан
1. Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 29 декабря 2018 года № 1127 "Об определении перечней товаров, работ, услуг, по которым государственные закупки осуществляются едиными организаторами государственных закупок" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 18120).
2. Приказ Первого заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан – Министра финансов Республики Казахстан от 28 февраля 2019 года № 157 "О внесении изменений и дополнений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 29 декабря 2018 года № 1127 "Об определении перечней товаров, работ, услуг, по которым государственные закупки осуществляются едиными организаторами государственных закупок" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 18358).
3. Приказ Заместителя Премьер-Министра – Министра финансов Республики Казахстан от 14 сентября 2022 года № 955 "О внесении изменений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 29 декабря 2018 года № 1127 "Об определении перечней товаров, работ, услуг, по которым государственные закупки осуществляются едиными организаторами государственных закупок" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 29558).
4. Приказ Заместителя Премьер-Министра – Министра финансов Республики Казахстан от 10 января 2024 года № 6 "О внесении изменений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 29 декабря 2018 года № 1127 "Об определении перечней товаров, работ, услуг, по которым государственные закупки осуществляются едиными организаторами государственных закупок" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 33902).

конкурс өткізуге бөлінген лоттың сомасы республикалық бюджет туралы заңда тиісті қаржы жылына белгіленген қырық мың еселенген айлық есептік көрсеткіштен аспайтын қызметтер (3.2-тармақта көзделген қызметтерді қоспағанда)
3.2
осы Тізбенің 2.1 және 2.3-тармақтарына сәйкес мемлекеттік сатып алу жүзеге асырылатын жұмыстар бойынша инжинирингтік қызметтер (техникалық қадағалау және жобаларды басқару жөніндегі қызметтер)
Ескертпе:
* Осы Тізбеде көрсетілген тауарларды, жұмыстар мен көрсетілетін қызметтерді ұйымдастыруды және өткізуді облыс ауданы, облыстық маңызы бар қала, облыстық маңызы бар қаладағы ауданның тиісті әкімдігінің ведомстволық бағынысты тапсырыс берушілері үшін мемлекеттік сатып алудың бірыңғай ұйымдастырушылары жүзеге асырады (оның ішінде аудандық коммуналдық заңды тұлғалар, сондай-ақ дауыс беретін акцияларының (жарғылық капиталға қатысу үлестерінің) елу пайыздан астамы мемлекетке тиесілі заңды тұлғалар және олармен үлестес заңды тұлғалар).
Қазақстан Реcпубликасының
Қаржы министрінің
2024 жылғы 28 тамыздағы
№ 589 бұйрығына
5-қосымша
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің күші жойылған кейбір бұйрықтардың тізбесі
1. Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2018 жылғы 29 желтоқсандағы № 1127 бұйрығы "Мемлекеттік сатып алуды бірыңғай мемлекеттік сатып алуды ұйымдастырушылар жүзеге асыратын тауарлардың, жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің тізбелерін анықтау туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 18120 болып тіркелген).
2. Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Бірінші орынбасары – Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2019 жылғы 28 ақпандағы № 157 бұйрығы "Мемлекеттік сатып алуды бірыңғай мемлекеттік сатып алуды ұйымдастырушылар жүзеге асыратын тауарлардың, жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің тізбелерін анықтау туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2015 жылғы 29 желтоқсандағы № 1127 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 18358 болып тіркелген).
3. Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Қаржы министрінің 2022 жылғы 14 қыркүйектегі № 955 бұйрығы "Мемлекеттік сатып алуды бірыңғай мемлекеттік сатып алуды ұйымдастырушылар жүзеге асыратын тауарлардың, жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің тізбелерін анықтау туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2018 жылғы 29 желтоқсандағы № 1127 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 29558 болып тіркелген).
4. Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Қаржы министрінің 2024 жылғы 10 қаңтардағы № 6 бұйрығы "Мемлекеттік сатып алуды бірыңғай мемлекеттік сатып алуды ұйымдастырушылар жүзеге асыратын тауарлардың, жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің тізбелерін анықтау туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2018 жылғы 29 желтоқсандағы № 1127 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 33902 болып тіркелген).