О внесении изменений и дополнений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 12 февраля 2018 года № 159 "Об утверждении кодов органов государственных доходов Республики Казахстан"
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 11 июня 2024 года № 352. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 11 июня 2024 года № 34479. Утратил силу приказом Министра финансов Республики Казахстан от 9 октября 2025 года № 586

"Қазақстан Республикасы мемлекеттік кірістер органдарының кодтарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2018 жылғы 12 ақпандағы № 159 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2024 жылғы 11 маусымдағы № 352 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2024 жылғы 11 маусымда № 34479 болып тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2025 жылғы 9 қазандағы № 586 бұйрығымен.

Сноска. Утратил силу приказом Министра финансов РК от 09.10.2025 № 586 (вводится в действие с 01.01.2026).
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 12 февраля 2018 года № 159 "Об утверждении кодов органов государственных доходов Республики Казахстан" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 16402) следующие изменения и дополнения:
в коды органов государственных доходов Республики Казахстан, утвержденные указанным приказом:
строку, порядковый номер 35 изложить в следующей редакции:
"
35
УГД по городу Aктобе ДГД по Aктюбинской области КГД МФ РК

Ескерту. Бұйрықтың күші жойылды - ҚР Қаржы министрінің 09.10.2025 № 586 (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Қазақстан Республикасы мемлекеттік кірістер органдарының кодтарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2018 жылғы 12 ақпандағы № 159 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 16402 болып тіркелген) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Қазақстан Республикасы мемлекеттік кірістер органдарының кодтарында:
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 35-жолмен толықтырылсын:
"
35
ҚР ҚМ МКК Aқтөбе облысы бойынша МКД Aқтөбе қаласы бойынша МКБ

178
УГД по району Аққулы ДГД по Павлодарской области КГД МФ РК
4508
";
дополнить строками, порядковые номера 263-1 и 263-2 следующего содержания:
"
263-1
УГД по району Жаңасемей ДГД по области Абай КГД МФ РК
7112
263-2
УГД по району Мақаншы ДГД по области Абай КГД МФ РК
7113
".
2. Комитету государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:

178
ҚР ҚМ МКК Павлодар облысы бойынша МКД Аққулы ауданы бойынша МКБ
4508
";
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 263-1 және 263-2-жолмен толықтырылсын:
"
263-1
ҚР ҚМ МКК Абай облысы бойынша МКД Жаңасемей ауданы бойынша МКБ
7112
263-2
ҚР ҚМ МКК Абай облысы бойынша МКД Мақаншы ауданы бойынша МКБ
7113
".
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:

1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства финансов Республики Казахстан;
3) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Департамент юридической службы Министерства финансов Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1) и 2) настоящего пункта.
3. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр финансов
Республики Казахстан
М. Такиев

1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің интернет-ресурсында орналастырылуын;
3) осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде осы тармақтың 1) және 2) тармақшаларында көзделген іс-шараларды орындалуы туралы мәліметтерді Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Заң қызметі департаментіне ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Министр финансов
Республики Казахстан
М. Такиев