Об утверждении Правил, перечня и формы сведений, подлежащих передаче посредством интеграции аппаратно-программных комплексов организаторов игорного бизнеса, осуществляющих деятельность букмекерской конторы и (или) тотализатора, с информационными системами органов государственных доходов
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 19 марта 2024 года № 160. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 20 марта 2024 года № 34167.
Примечание ИЗПИ!
Приказ утрачивает силу приказом Министра финансов РК от 12.11.2025 № 696 (вводится в действие с 01.01.2026).
Примечание ИЗПИ!
Порядок введения в действие см. п. 3.
В соответствии с пунктом 28 статьи 26 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемые:
1) Правила передачи сведений посредством интеграции аппаратно-программных комплексов организаторов игорного бизнеса, осуществляющих деятельность букмекерской конторы и (или) тотализатора, с информационными системами органов государственных доходов;
2) перечень сведений, подлежащих передаче посредством интеграции аппаратно-программных комплексов организаторов игорного бизнеса, осуществляющих деятельность букмекерской конторы и (или) тотализатора, с информационными системами органов государственных доходов (далее - Перечень);
3) форму сведений, подлежащих передаче посредством интеграции аппаратно-программных комплексов организаторов игорного бизнеса, осуществляющих деятельность букмекерской конторы и (или) тотализатора, с информационными системами органов государственных доходов (далее - Форма).
2. Комитету государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства финансов Республики Казахстан;
3) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Департамент юридической службы Министерства финансов Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1) и 2) настоящего пункта.
3. Настоящий приказ вводится в действие по истечении шестидесяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр финансов
Республики Казахстан
М. Такиев
"СОГЛАСОВАН"
Министерство цифрового развития, инновации
и аэрокосмической промышленности
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Министерство туризма и спорта
Республики Казахстан
Утверждены приказом
Министр финансов
Республики Казахстан
от 19 марта 2024 года № 160
Правила передачи сведений посредством интеграции аппаратно-программных комплексов организаторов игорного бизнеса, осуществляющих деятельность букмекерской конторы и (или) тотализатора, с информационными системами органов государственных доходов

Букмекерлік кеңсенің және (немесе) тотализатордың қызметін жүзеге асыратын ойын бизнесін ұйымдастырушылардың аппараттық-бағдарламалық кешендерін мемлекеттік кірістер органдарының ақпараттық жүйелерімен интеграциялау арқылы беруге жататын мәліметтердің қағидалары мен тізбесін және нысанын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2024 жылғы 19 наурыздағы № 160 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2024 жылғы 20 наурызда № 34167 болып тіркелді.
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Бұйрықтың күшін жою көзделген - ҚР Қаржы министрінің 12.11.2025 № 696 (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы бұйрықтың қолданысқа енгізілу тәртібін 3 т. қараңыз
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасы Кодексінің (Салық кодексі) 26-бабының 28-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған:
1) Букмекерлік кеңсенің және (немесе) тотализатордың қызметін жүзеге асыратын ойын бизнесін ұйымдастырушылардың аппараттық-бағдарламалық кешендерін мемлекеттік кірістер органдарының ақпараттық жүйелерімен интеграциялау арқылы мәліметтерді беру қағидалары;
2) Букмекерлік кеңсенің және (немесе) тотализатордың қызметін жүзеге асыратын ойын бизнесін ұйымдастырушылардың аппараттық-бағдарламалық кешендерін мемлекеттік кірістер органдарының ақпараттық жүйелерімен интеграциялау арқылы беруге жататын мәліметтер тізбесі (бұдан әрі - Тізбе);
3) Букмекерлік кеңсенің және (немесе) тотализатордың қызметін жүзеге асыратын ойын бизнесін ұйымдастырушылардың аппараттық-бағдарламалық кешендерін мемлекеттік кірістер органдарының ақпараттық жүйелерімен интеграциялау арқылы беруге жататын мәліметтер нысаны (бұдан әрі - Нысан) бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды;
3) осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде осы тармақтың 1) және 2) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Заң қызметі департаментіне ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік алпыс күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрі
М. Такиев
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Цифрлық даму, инновациялар
және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігі
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Туризм және спорт министрлігі
Қазақстан Репсубликасының
Қаржы министрі
2024 жылғы 19 наурыздағы
№ 160 Бұйрықпен
бекітілген
Букмекерлік кеңсенің және (немесе) тотализатордың қызметін жүзеге асыратын ойын бизнесін ұйымдастырушылардың аппараттық-бағдарламалық кешендерін мемлекеттік кірістер органдарының ақпараттық жүйелерімен интеграциялау арқылы мәліметтерді беру қағидалары

Глава 1. Общие положения
1. Настоящие Правила передачи сведений посредством интеграции аппаратно-программных комплексов организаторов игорного бизнеса, осуществляющих деятельность букмекерской конторы и (или) тотализатора, с информационными системами органов государственных доходов (далее – Правила) разработаны в соответствии с пунктом 28 статьи 26 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)" и определяют порядок передачи сведений посредством интеграции аппаратно-программных комплексов организаторов игорного бизнеса, осуществляющих деятельность букмекерской конторы и (или) тотализатора, с информационной системой органов государственных доходов (далее – ИС ОГД) в целях обеспечения автоматизированного взаимодействия по передаче сведений.
2. В настоящих Правилах используются следующие основные понятия и термины:
1) аппаратно-программный комплекс – совокупность программных и технических средств, обеспечивающих информационные процессы;
2) пари – основанное на риске соглашение, заключенное участниками между собой либо с организатором игорного бизнеса, на исход события, предполагающий выигрыш, в котором они не принимают участия;
3) участник пари – физическое лицо, принимающее участие в пари;
4) организатор игорного бизнеса – юридическое лицо, осуществляющее организацию и проведение азартных игр и (или) пари в соответствии с требованиями, установленными законодательством Республики Казахстан;
5) цифровое удостоверение интернет ресурса, которое служит подтверждением того, что обмен данными между сайтом и браузером производится по защищҰнному каналу – SSL сертификат;
6) электронная цифровая подпись (далее – ЭЦП) – набор электронных цифровых символов, созданный средствами электронной цифровой подписи и подтверждающий достоверность электронного документа, его принадлежность и неизменность содержания;
7) eXtensible markup language (далее – XML) – расширяемый язык разметки, используемый для хранения и передачи данных в структурированном и машиночитаемом формате;
8) hypertext transfer protocol secure (далее – HTTPS) – протокол передачи гипертекста;
9) simple object access protocol (далее – SOAP) – протокол, основанный на XML для передачи сообщений при интеграции информационных систем;
10) web Service definition language (далее – WSDL) – стандарт описания интерфейсов веб-сервисов.
Иные понятия, используемые в настоящих Правилах, применяются в том значении, в каком они используются в иных отраслях законодательства Республики Казахстан.

1-тарау. Жалпы ережелер
1. Осы Букмекерлік кеңсенің және (немесе) тотализатордың қызметін жүзеге асыратын ойын бизнесін ұйымдастырушылардың аппараттық-бағдарламалық кешендерін мемлекеттік кірістер органдарының ақпараттық жүйелерімен интеграциялау арқылы мәліметтерді беру қағидалары (бұдан әрі – Қағидалар) "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасы Кодексінің (Салық кодексі) 26-бабының 28-тармағына сәйкес әзірленді және мәліметтерді беру бойынша автоматтандырылған өзара іс-қимылды қамтамасыз ету мақсатында букмекерлік кеңсенің және (немесе) тотализатордың қызметін жүзеге асыратын ойын бизнесін ұйымдастырушылардың аппараттық-бағдарламалық кешендерін мемлекеттік кірістер органдарының ақпараттық жүйесімен (бұдан әрі - МКО АЖ) интеграциялау арқылы мәліметтерді беру тәртібін айқындайды.
2. Осы Қағидаларда мынадай негізгі ұғымдар мен терминдер пайдаланылады:
1) аппараттық-бағдарламалық кешен - ақпараттық процестерді қамтамасыз ететін бағдарламалық және техникалық құралдардың жиынтығы;
2) бәс тігу - қатысушылардың өз арасында не ойын бизнесін ұйымдастырушымен ұтыс көзделіп, олар қатыспайтын оқиғаның нәтижесiне жасалған, тәуекелге негiзделген келiсiм;
3) бәс тігуге қатысушы - бәс тігуге қатысатын жеке тұлға;
4) ойын бизнесiн ұйымдастырушы – құмар ойындарын және (немесе) бәс тiгудi Қазақстан Республикасының заңнамасында белгiленген талаптарға сәйкес ұйымдастыруды және өткiзудi жүзеге асыратын заңды тұлға;
5) сайт пен браузер арасында деректер алмасу қауіпсіз арна – SSL сертификаты арқылы жүргізілетінін растайтын интернет – ресурстың цифрлық куәлігі;
6) электрондық цифрлық қолтаңба (бұдан әрі – ЭЦҚ) – электрондық цифрлық қолтаңба құралдарымен жасалған және электрондық құжаттың анықтығын, оның тиесілілігін және мазмұнының өзгермейтіндігін растайтын электрондық цифрлық символдардың жинағы;
7) eXtensible markup language (бұдан әрі – XML) – құрылымдық және машинада оқылатын форматта деректерді сақтау және беру үшін қолданылатын белгілеудің кеңейтілген тілі;
8) hypertext transfer protocol secure (бұдан әрі – HTTPS) – гипермәтінді беру хаттамасы;
9) simple object access protocol (бұдан әрі – SOAP) – ақпараттық жүйелерді интеграциялау кезінде хабарламаларды жіберуге арналған XML-ге негізделген хаттама;
10) web Service definition language – веб-сервис интерфейстерін сипаттау стандарты (бұдан әрі – WSDL).
Осы Қағидаларда пайдаланылатын өзге де ұғымдар Қазақстан Республикасы заңнамасының өзге де салаларында қолданылатын мағынада қолданылады.

Глава 2. Порядок передачи сведений посредством интеграции аппаратно-программных комплексов организаторов игорного бизнеса, осуществляющих деятельность букмекерской конторы и (или) тотализатора, с информационными системами органов государственных доходов
3. Организатор игорного бизнеса в целях передачи сведений посредством интеграции аппаратно-программных комплексов с ИС ОГД обеспечивает:
1) наличие сервера аппаратно-программного комплекса, находящегося по месту нахождения организатора игорного бизнеса на территории Республики Казахстан;
2) интеграцию с ИС ОГД в порядке, установленном Законом Республики Казахстан "Об информатизации", а также Едиными требованиями в области информационно-коммуникационных технологий и обеспечения информационной безопасности, утвержденными постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 декабря 2016 года № 832;
3) круглосуточную бесперебойную обработку и передачу сведений в автоматическом режиме на ежедневной основе в соответствии с Перечнем и Формой.
Передача сведений по Перечню осуществляется с применением:
расширенного транспортного протокола HTTPS с применением регистрационных свидетельств SSL-сертификатов, выданных национальным удостоверяющим центром Республики Казахстан;
протокола взаимодействия SOAP;
языка описания WSDL;
подписываемого ЭЦП;
передаваемых данных XML для веб-методов и их параметров;
периодичности получения информации – не позднее 03:00 часов по времени города Астаны дня, следующего за днем:
получения денежных средств организатором игорного бизнеса от физического лица;
получения денежных средств физическим лицом от организатора игорного бизнеса.
4) отказоустойчивость работы и создание резервных данных при сбоях в режиме работы аппаратно-программного комплекса или его замены;
5) ведение учета с нарастающим итогом данных;
6) письменное извещение органа государственных доходов при возникновении технического сбоя в течение 1 (одного) рабочего дня о невозможности передачи сведений по Перечню, с указанием причины;
7) направление сведений по Перечню, за период технического сбоя, указанного в подпункте 6) настоящего пункта, не позднее 3 (трех) суток со дня устранения причин сбоя аппаратно-программного комплекса;
8) хранение данных в течение не менее:
3 (трех) лет, начиная с 1 января года, следующего за годом заключения пари между участниками пари с организаторами игорного бизнеса – для субъектов микро-, малого и среднего предпринимательства;
5 (пяти) лет, начиная с 1 января года, следующего за годом заключения пари между участниками пари с организаторами игорного бизнеса – для субъектов крупного предпринимательства.

2-тарау. Букмекерлік кеңсенің және (немесе) тотализатордың қызметін жүзеге асыратын ойын бизнесін ұйымдастырушылардың аппараттық-бағдарламалық кешендерін мемлекеттік кірістер органдарының ақпараттық жүйелерімен интеграциялау арқылы мәліметтерді беру тәртібі
3. Ойын бизнесін ұйымдастырушы МКО АЖ-мен аппараттық-бағдарламалық кешендерді интеграциялау арқылы мәліметтерді беру мақсатында мыналарды:
1) Қазақстан Республикасының аумағында ойын бизнесін ұйымдастырушының орналасқан жері бойынша аппараттық-бағдарламалық кешен серверінің болуын;
2) "Ақпараттандыру туралы" Қазақстан Республикасының Заңында белгіленген тәртіппен, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 20 желтоқсандағы № 832 қаулысымен бекітілген Ақпараттық-коммуникациялық технологиялар және ақпараттық қауіпсіздікті қамтамасыз ету саласындағы бірыңғай талаптарында белгіленген тәртіппен МКО АЖ-мен интеграциялауды;
3) Тізбе мен Нысанға сәйкес күнделікті негізде мәліметтерді тәулік бойы үздіксіз өңдеуді және автоматты режимде беруді.
Тізбе бойынша мәліметтерді беру мыналарды:
Қазақстан Республикасының Ұлттық куәландырушы орталығы берген SSL-сертификаттарды тіркеу куәліктерін қолдана отырып, HTTPS кеңейтілген көлік хаттамасын;
SOAP өзара әрекеттесу хаттамасын;
WSDL сипаттау тілін;
қол қойылған ЭЦҚ;
веб-әдістер мен олардың параметрлері үшін берілетін XML деректерді;
ақпарат алу кезеңділігін - Астана қаласының уақыты бойынша сағат 03:00-ден кешіктірмей:
ойын бизнесін ұйымдастырушының жеке тұлғадан ақша қаражатын алуды;
жеке тұлғаның ойын бизнесін ұйымдастырушыдан ақша қаражатын алуды қолдану арқылы жүзеге асырылады.
4) аппараттық-бағдарламалық кешеннің жұмыс режиміндегі іркілістер немесе оны ауыстыру кезінде жұмыстың ақаулыққа төзімділігі және резервтік деректерді құруды;
5) деректердің өспелі қорытындысымен есепке алуды жүргізуді;
6) техникалық іркіліс туындаған кезде Тізбе бойынша мәліметтерді беру мүмкін еместігі туралы 1 (бір) жұмыс күні ішінде мемлекеттік кірістер органына жазбаша түрде хабарлауды;
7) Тізбе бойынша мәліметтерді осы тармақтың 6) тармақшасында көрсетілген іркіліс болған кезеңі үшін ақпараттық жүйелердегі іркіліс себептері жойылған күннен бастап 3 (үш) тәуліктен кешіктірмей жолдауды;
8) деректерді:
микро-, шағын және орта кәсіпкерлік субъектілері үшін – ойын бизнесін ұйымдастырушылармен бәс тігуге қатысушылар арасында бәс тігу жасалған жылдан кейінгі жылдың 1 қаңтарынан бастап кемінде 3 (үш) жыл;
ірі кәсіпкерлік субъектілері үшін – ойын бизнесін ұйымдастырушылармен бәс тігуге қатысушылар арасында бәс тігу жасалған жылдан кейінгі жылдың 1 қаңтарынан бастап кемінде 5 (бес) жыл ішінде сақтауды қамтамасыз етеді.

4. Органы государственных доходов:
1) обеспечивают сохранность и конфиденциальность полученных сведений согласно Перечню, за исключением случаев, установленных законодательством Республики Казахстан;
2) обеспечивают круглосуточную бесперебойную работу сервисов ИС ОГД;
3) в случае невозможности принятия сведений по Перечню, письменно извещают организаторов игорного бизнеса, в течение 1 (одного) рабочего дня, с указанием причины.
Утверждены приказом
Министр финансов
Республики Казахстан
от 19 марта 2024 года № 160
Перечень сведений, подлежащих передаче посредством интеграции аппаратно-программных комплексов организаторов игорного бизнеса, осуществляющих деятельность букмекерской конторы и (или) тотализатора, с информационными системами органов государственных доходов
1. Индивидуальный идентификационный номер физического лица.
2. Дата и время получения денежных средств организатором игорного бизнеса, осуществляющего деятельность букмекерской конторы и (или) тотализатора от физического лица способами, предусмотренными Законом Республики Казахстан "О платежах и платежных системах" (далее – Закон).
3. Сумма денежных средств, полученных организатором игорного бизнеса, осуществляющего деятельность букмекерской конторы и (или) тотализатора от физического лица способами, предусмотренными Законом.
4. Дата и время получения денежных средств физическим лицом от организатора игорного бизнеса, осуществляющего деятельность букмекерской конторы и (или) тотализатора способами, предусмотренными Законом.
5. Сумма денежных средств, полученных физическим лицом от организатора игорного бизнеса, осуществляющего деятельность букмекерской конторы и (или) тотализатора способами, предусмотренными Законом.
Утверждены приказом
Министр финансов
Республики Казахстан
от 19 марта 2024 года № 160
Форма
____________________________________________________________________
(Наименование, бизнес-идентификационный номер организатора игорного бизнеса,
осуществляющего деятельность букмекерской конторы и (или) тотализатора)
Сведения, подлежащие передаче посредством интеграции аппаратно-программного комплекса букмекерской конторы и (или) тотализатора с информационной системой органов государственных доходов
Индивидуальный идентификационный номер физического лица
дата и время получения денежных средств организатором игорного бизнеса, осуществляющего деятельность букмекерской конторы и (или) тотализатора от физического лица способами, предусмотренными Законом Республики Казахстан "О платежах и платежных системах"
сумма денежных средств, полученных организатором игорного бизнеса, осуществляющего деятельность букмекерской конторы и (или) тотализатора от физического лица способами, предусмотренными Законом Республики Казахстан "О платежах и платежных системах"
Дата
Время
1
2
3
4
5
Продолжение таблицы:
дата и время получения денежных средств физическим лицом от организатора игорного бизнеса, осуществляющего деятельность букмекерской конторы и (или) тотализатора способами, предусмотренными Законом Республики Казахстан "О платежах и платежных системах"
сумма денежных средств, полученных физическим лицом от организатора игорного бизнеса, осуществляющего деятельность букмекерской конторы и (или) тотализатора способами, предусмотренными Законом Республики Казахстан "О платежах и платежных системах"
Дата
Время
6
7
8

4. Мемлекеттік кірістер органдары:
1) Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген жағдайларды қоспағанда, Тізбеге сәйкес алынған мәліметтердің сақталуын және құпиялылығын қамтамасыз етеді;
2) МКО АЖ сервистерінің тәулік бойы үздіксіз жұмысын қамтамасыз етеді;
3) Тізбе бойынша мәліметтерді қабылдау мүмкін болмаған жағдайда, ойын бизнесін ұйымдастырушыларға себебін көрсете отырып, 1 (бір) жұмыс күні ішінде жазбаша хабарлайды.
Қазақстан Репсубликасының
Қаржы министрі
2024 жылғы 19 наурыздағы
№ 160 Бұйрықпен
бекітілген
Букмекерлік кеңсенің және (немесе) тотализатордың қызметін жүзеге асыратын ойын бизнесін ұйымдастырушылардың аппараттық-бағдарламалық кешендерін мемлекеттік кірістер органдарының ақпараттық жүйелерімен интеграциялау арқылы беруге жататын мәліметтер тізбесі
1. Жеке тұлғаның жеке сәйкестендіру нөмірі.
2. "Төлемдер және төлем жүйелері туралы" Қазақстан Республикасының Заңында (бұдан әрі – Заң) көзделген тәсілдермен букмекерлік кеңсенің және (немесе) тотализатордың қызметін жүзеге асыратын ойын бизнесін ұйымдастырушының жеке тұлғадан ақша қаражатын алған күні мен уақыты.
3. Заңда көзделген тәсілдермен букмекерлік кеңсенің және (немесе) тотализатордың қызметін жүзеге асыратын ойын бизнесін ұйымдастырушының жеке тұлғадан алған ақша қаражатының сомасы.
4. Заңда көзделген тәсілдермен жеке тұлғаның букмекерлік кеңсенің және (немесе) тотализатордың қызметін жүзеге асыратын ойын бизнесін ұйымдастырушыдан ақша қаражатын алған күні мен уақыты.
5. Заңда көзделген тәсілдермен букмекерлік кеңсенің және (немесе) тотализатордың қызметін жүзеге асыратын ойын бизнесін ұйымдастырушыдан жеке тұлғаның алған ақша қаражатының сомасы.
Қазақстан Репсубликасының
Қаржы министрі
2024 жылғы 19 наурыздағы
№ 160 Бұйрықпен
бекітілген
Нысан
____________________________________________________________________ (Букмекерлік кеңсенің және (немесе) тотализатордың қызметін жүзеге асыратын ойын бизнесін ұйымдастырушының атауы, бизнес-сәйкестендіру нөмірі)
Букмекерлік кеңсенің және (немесе) тотализатордың қызметін жүзеге асыратын ойын бизнесін ұйымдастырушылардың аппараттық-бағдарламалық кешендерін мемлекеттік кірістер органдарының ақпараттық жүйелерімен интеграциялау арқылы беруге жататын мәліметтер
Жеке тұлғаның жеке сәйкестендіру нөмірі
2. "Төлемдер және төлем жүйелері туралы" Қазақстан Республикасының Заңында көзделген тәсілдермен букмекерлік кеңсенің және (немесе) тотализатордың қызметін жүзеге асыратын ойын бизнесін ұйымдастырушының жеке тұлғадан ақша қаражатын алған күні мен уақыты
"Төлемдер және төлем жүйелері туралы" Қазақстан Республикасының Заңында көзделген тәсілдермен букмекерлік кеңсенің және (немесе) тотализатордың қызметін жүзеге асыратын ойын бизнесін ұйымдастырушының жеке тұлғадан алған ақша қаражатының сомасы
Күні
Уақыты
1
2
3
4
5
Кестенің жалғасы:
"Төлемдер және төлем жүйелері туралы" Қазақстан Республикасының Заңында көзделген тәсілдермен жеке тұлғаның букмекерлік кеңсенің және (немесе) тотализатордың қызметін жүзеге асыратын ойын бизнесін ұйымдастырушыдан ақша қаражатын алған күні мен уақыты
"Төлемдер және төлем жүйелері туралы" Қазақстан Республикасының Заңында көзделген тәсілдермен букмекерлік кеңсенің және (немесе) тотализатордың қызметін жүзеге асыратын ойын бизнесін ұйымдастырушыдан жеке тұлғаның алған ақша қаражатының сомасы
Күні
Уақыты
6
7
8