Об определении перечня социально значимых сообщений, подлежащих субсидированию в 2024 - 2026 годах по Мунайлинскому району
Решение Мангистауского областного маслихата от 8 декабря 2023 года № 7/75. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 25 декабря 2023 года № 4658-12.
В соответствии с подпунктом 5) пункта 1 статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об автомобильном транспорте" и приказом исполняющего обязанности Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 25 августа 2015 года № 883 "Об утверждении Правил субсидирования за счет бюджетных средств убытков перевозчиков, связанных с осуществлением социально значимых перевозок пассажиров" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 12353), Мангистауский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Определить перечень социально значимых сообщений, подлежащих субсидированию в 2024-2026 годах по Мунайлинскому району, согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Мангистауского областного маслихата Ж. Матаев
Приложение к решению
маслихата Мангистауского
области от 29 июня 2026 года
№ 28/331
Перечень социально значимых автомобильных сообщений по Мунайлинскому району подлежащих субсидированию
Сноска. Приложение – в редакции решения Мангистауского областного маслихата от 29.06.2026 № 28/331 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования).
Наименование и (или) номер маршрута
Вид маршрута
1
№13А "Мангистау – Даулет – Кызылтобе"
Внутрирайонный
2
"Мангистау – Атамекен"
Внутрирайонный
3
"Мангистау – Батыр"
Внутрирайонный
4
"Мангистау – Баянды"
Внутрирайонный
5
№14 "Батыр"
Внутрисельский

Мұнайлы ауданы бойынша 2024 - 2026 жылдарда субсидиялауға жататын әлеуметтік маңызы бар қатынастардың тізбесін айқындау туралы
Маңғыстау облысы мәслихатының 2023 жылғы 8 желтоқсандағы № 7/75 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2023 жылғы 25 желтоқсанда № 4658-12 болып тіркелді.
"Автомобиль көлігі туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 14-бабының 1-тармағының 5) тармақшасына және "Әлеуметтік маңызы бар жолаушылар тасымалдарын жүзеге асырумен байланысты тасымалдаушылардың шығындарын бюджет қаражаты есебінен субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Инвестициялар және даму министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 25 тамыздағы № 883 бұйрығына сәйкес (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 12353 болып тіркелген), Маңғыстау облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімге қосымшаға сәйкес Мұнайлы ауданы бойынша 2024-2026 жылдарда субсидиялауға жататын әлеуметтік маңызы бар қатынастардың тізбесі айқындалсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Маңғыстау облыстық мәслихатының төрағасы Ж. Матаев
Маңғыстау облыстық мәслихатының
2023 жылғы 8 желтоқсандағы
№ 7/75 шешіміне қосымша
Мұнайлы ауданы бойынша 2024-2026 жылдарда субсидиялауға жататын әлеуметтік маңызы бар қатынастардың тізбесі
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы мәслихатының 30.09.2024 № 15/157 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Маршрут атауы және (немесе) нөмірі
Маршрут түрі
1
2
3
1
№13А "Маңғыстау – Дәулет – Қызылтөбе"
Ауданішілік
2
"Маңғыстау – Атамекен"
Ауданішілік
3
"Маңғыстау – Батыр"
Ауданішілік
4
"Маңғыстау – Баянды"
Ауданішілік