О понижении размера ставки при применении специального налогового режима розничного налога по городу Кызылорда
Решение Кызылординского городского маслихата от 30 июня 2023 года № 45-5/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 4 июля 2023 года № 8438-11. Утратило силу решением Кызылординского городского маслихата от 27 ноября 2025 года № 310-44/4.
Сноска. Утратило силу решением Кызылординского городского маслихата от 27 ноября 2025 года № 310-44/4 (вводится в действие с 01.01.2026).
В соответствии с пунктом 5 статьи 696-3 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", Кызылординский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Понизить размер ставки при применении специального налогового режима розничного налога по городу Кызылорда с 4 процентов до 2 процентов.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2023 года.
Председатель Кызылординского городского маслихата И. Кутухуджаев

Қызылорда қаласы бойынша бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде мөлшерлеме мөлшерін төмендету туралы
Қызылорда қалалық мәслихатының 2023 жылғы 30 маусымдағы № 45-5/1 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 4 шілдеде № 8438-11 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда қалалық мәслихатының 2025 жылғы 27 қарашадағы № 310-44/4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда қалалық мәслихатының 27.11.2025 № 310-44/4 (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық Кодексі)" Қазақстан Республикасы Кодексінің 696-3-бабының 5-тармағына сәйкес Қызылорда қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қызылорда қаласы бойынша бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде мөлшерлеме мөл шері 4 пайыздан 2 пайызға дейін төмендетілсін.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2023 жылдың 1 қаңтарынан бастап туындаған қатынастарға таралады.
Қызылорда қалалық мәслихатының төрағасы И. Кутухуджаев