Об утверждении проекта (схемы) зонирования земель, границ оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки населенных пунктов Нуринского района
Решение Нуринского районного маслихата Карагандинской области от 28 ноября 2023 года № 53. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Карагандинской области 1 декабря 2023 года № 6525-09. Утратило силу решением Нуринского районного маслихата Карагандинской области от 16 февраля 2026 года № 209
Сноска. Утратило силу решением Нуринского районного маслихата Карагандинской области от 16.02.2026 № 209 (вводится в действие с 01.01.2026 и подлежит официальному опубликованию).
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2024.
В соответствии с пунктом 2 статьи 8 Земельного кодекса Республики Казахстан, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить проект (схему) зонирования земель в населенных пунктах Нуринского района, согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Утвердить границы оценочных зон и поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки в населенных пунктах Нуринского района, согласно приложению 2 к настоящему решению.

Нұра ауданы елді мекендерінің жерлерін, бағалау аймақтарының шекараларын аймақтарға бөлу жобасын (схемасын) және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерін бекіту туралы
Қарағанды облысы Нұра аудандық мәслихатының 2023 жылғы 28 қарашадағы № 53 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 1 желтоқсанда № 6525-09 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Нұра аудандық мәслихатының 2026 жылғы 16 ақпандағы № 209 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Нұра аудандық мәслихатының 16.02.2026 № 209 шешімімен (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс).
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 8 бабы 2-тармағына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Нұра ауданының елді мекендерінде жерлерді аймақтарға бөлу жобасы (схемасы) осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Нұра ауданының елді мекендеріндегі бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес бекітілсін.