О внесении изменения в решение Сатпаевского городского маслихата от 29 апреля 2019 года № 387 "О льготном проезде на общественном транспорте (кроме такси) учащихся очной формы обучения"
Решение Сатпаевского городского маслихата области Ұлытау от 7 июня 2023 года № 29. Зарегистрировано в Департаменте юстиции области Ұлытау 15 июня 2023 года № 30-20. Утратило силу решением Сатпаевского городского маслихата области Ұлытау от 25 мая 2026 года № 278
Сноска. Утратило силу решением Сатпаевского городского маслихата области Ұлытау от 25.05.2026 № 278 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Сатпаевский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сатпаевского городского маслихата от 29 апреля 2019 года № 387 "О льготном проезде на общественном транспорте (кроме такси) учащихся очной формы обучения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5323) следующее изменение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Предоставить право на льготный проезд на общественном транспорте (кроме такси) обучающимся и воспитанникам всех организаций образования очной формы обучения, независимо от ведомственной подчиненности, в городе Сатпаев в размере пятьдесят процентов от полной стоимости проездного билета (за исключением периодов каникул и выходного дня каждой недели), финансируемых за счет областного бюджета.".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Сатпаевского городского маслихата К. Балмагамбетов

Сәтбаев қалалық мәслихатының 2019 жылғы 29 сәуірдегі № 387 "Күндізгі оқу нысанындағы оқушылардың қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүруі туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Ұлытау облысы Сәтбаев қалалық мәслихатының 2023 жылғы 7 маусымдағы № 29 шешімі. Ұлытау облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 15 маусымда № 30-20 болып тіркелді. Күші жойылды - Ұлытау облысы Сәтбаев қалалық мәслихатының 2026 жылғы 25 мамырдағы № 278 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ұлытау облысы Сәтбаев қалалық мәслихатының 25.05.2026 № 278 шешімімен (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Сәтбаев қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Сәтбаев қалалық мәслихатының 2019 жылғы 29 сәуірдегі № 387 "Күндізгі оқу нысанындағы оқушылардың қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүруі туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5323 болып тіркелген) келесі өзгеріс енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1. Облыстық бюджеттің есебінен қаржыландырылатын, Сәтбаев қаласында ведомстволық бағыныстылығына қарамастан, барлық білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысаны бойынша білім алушылары мен тәрбиеленушілеріне қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жол жүру билетінің толық құнының елу пайызы мөлшерінде (каникул кезеңдерін және әр аптаның демалыс күндерін қоспағанда) жеңілдікпен жол жүру құқығы берілсін.".
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сәтбаев қалалық мәслихатының төрағасы К. Балмагамбетов