О внесении изменения в решение Кокпектинского районного маслихата от 12 июля 2023 года № 4-5/5 "Об определении размера и перечня категорий получателей жилищных сертификатов по Кокпектинскому району"
Решение Кокпектинского районного маслихата области Абай от 6 декабря 2023 года № 8-4/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Абай 14 декабря 2023 года № 189-18. Утратило силу решением Кокпектинского районного маслихата области Абай от 15 октября 2025 года № 32-5/4
Сноска. Утратило силу решением Кокпектинского районного маслихата области Абай от 15.10.2025 № 32-5/4 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Кокпектинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кокпектинского районного маслихата "Об определении размера и перечня категорий получателей жилищных сертификатов по Кокпектинскому району" от 12 июля 2023 года № 4-5/5 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 103-18) следующее изменение:
в преамбулу внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не меняется.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Кокпектинского районного маслихата
Т. Сарманов

Көкпекті аудандық мәслихатының 2023 жылғы 12 шілдедегі № 4-5/5 "Көкпекті ауданы бойынша тұрғын үй сертификаттарының мөлшері мен оларды алушылар санаттарының тізбесін айқындау туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Абай облысы Көкпекті аудандық мәслихатының 2023 жылғы 6 желтоқсандағы № 8-4/2 шешімі. Абай облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 14 желтоқсанда № 189-18 болып тіркелді. Күші жойылды - Абай облысы Көкпекті аудандық мәслихатының 2025 жылғы 15 қазандағы № 32-5/4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Абай облысы Көкпекті аудандық мәслихатының 15.10.2025 № 32-5/4 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Көкпекті аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Көкпекті аудандық мәслихатының "Көкпекті ауданы бойынша тұрғын үй сертификаттарының мөлшері мен оларды алушылар санаттарының тізбесін айқындау туралы" 2023 жылғы 12 шілдедегі № 4-5/5 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 103-18 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгеріс енгізілсін:
кіріспе келесі редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 2-9-тармағына, Қазақстан Республикасының "Тұрғын үй қатынастары туралы" Заңының 14-1-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің "Тұрғын үй сертификаттарын беру қағидаларын бекіту туралы" 2019 жылғы 20 маусымдағы № 417 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 18883 болып тіркелген) бұйрығына сәйкес, Көкпекті аудандық мәслихаты ШЕШТІ:".
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Көкпекті аудандық мәслихатының төрағасы
Т. Сарманов