О внесении изменения и дополнения в решение областного маслихата от 11 декабря 2015 года № 351 "Об утверждении Правил общего водопользования на водных объектах Актюбинской области"
Решение Актюбинского областного маслихата от 5 июля 2023 года № 45. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 14 июля 2023 года № 8384. Утратило силу решением Актюбинского областного маслихата от 27 августа 2025 года № 246
Сноска. Утратило силу решением Актюбинского областного маслихата от 27.08.2025 № 246 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Актюбинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение областного маслихата от 11 декабря 2015 года № 351 "Об утверждении Правил общего водопользования на водных объектах Актюбинской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4685) следующее изменение и дополнение:
в Правилах общего водопользования на водных объектах Актюбинской области, утверждҰнных указанным решением:
пункт 12-1 изложить в следующей редакции:
"12-1. В целях охраны жизни и здоровья граждан, определить места, где запрещены купание на водных объектах расположенных на территории Актюбинской области согласно приложению к настоящим Правилам.";
Правила общего водопользования на водных объектах Актюбинской области дополнить приложением согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
председателя областного маслихата
Н. Махамбетов
Приложение к решению
от 5 июля 2023 года № 45
Приложение к Правилам общего
водопользования на водных
объектах Актюбинской области
Запрещенные места для купания на водных объектах, расположенных на территории Актюбинской области
Наименование водного объекта
Местоположение водного объекта
Места на водных объектах (координаты широты и долготы)
Расстояние между координатами
Ограничения общего водопользования
Начало координата
Конец координаты
город Актобе
1
река Илек
в районе карьера жилого массива Орлеу
50.350715 ºN
57.154336 ºE
50.347476 ºN
57.154208 ºE
700 метров
Не осуществляется купание
2
в районе моста Понтон жилого массива Орлеу
(справа)
50.339004 ºN
57.156234 ºE
50.332046 ºN
57.159516 ºE
1500 метров
Не осуществляется купание
3
в районе моста Понтон жилого массива Орлеу
(слева)
50.338882 ºN
57.155323 ºE
50.332678 ºN
57.157405 ºE
1500 метров
Не осуществляется купание
4
от моста жилого массива Орлеу до пляжа "Болашак"
50.332191 ºN

"Ақтөбе облысының су объектілерінде ортақ су пайдаланудың Қағидаларын бекіту туралы" облыстық мәслихаттың 2015 жылғы 11 желтоқсандағы № 351 шешіміне өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы
Ақтөбе облыстық мәслихатының 2023 жылғы 5 шілдедегі № 45 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 14 шілдеде № 8384 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облыстық мәслихатының 2025 жылғы 27 тамыздағы № 246 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облыстық мәслихатының 27.08.2025 № 246 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Ақтөбе облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Ақтөбе облысының су объектілерінде ортақ су пайдаланудың Қағидаларын бекіту туралы" облыстық мәслихаттың 2015 жылғы 11 желтоқсандағы № 351 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4685 тіркелген) шешіміне мынадай өзгеріс пен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген Ақтөбе облысының су объектілерінде ортақ су пайдаланудың қағидаларында:
12-1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"12-1. Азаматтардың өмірі мен денсаулығын сақтау мақсатында Ақтөбе облысының аумағында орналасқан су объектілерінде шомылуға тыйым салынған жерлер осы Қағидаларға қосымшаға сәйкес айқындалсын.";
Ақтөбе облысының су объектілерінде ортақ су пайдаланудың қағидалары осы шешімге қосымшаға сәйкес қосымшамен толықтырылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихат төрағасының
міндетін атқарушы
Н. Махамбетов
2023 жылғы 5 шілдедегі № 45
шешіміне қосымша
Ақтөбе облысының су
объектілерінде ортақ су
пайдаланудың Қағидаларына
қосымша
Ақтөбе облысының аумағында орналасқан су объектілерінде шомылуға тыйым салынған жерлер
Су объектісінің атауы
Су объектісінің орналасқан жері
Су объектілеріндегі орындар (еңдік пен бойлық координаттары)
Координаттар арасындағы қашықтық
Жалпы суды
пайдалануды шектеу
Координаттың басталуы
Координаттың аяқталуы
Ақтөбе қаласы
1
Елек өзені
Өрлеу тұрғын үй алабының карьері маңында
50.350715 ºN
57.154336 ºE
50.347476 ºN
57.154208 ºE
700 метр
Шомылу жүзеге асырылмайды
2
Өрлеу тұрғын үй алабының Понтон көпірі маңында (оң жағы)
50.339004 ºN
57.156234 ºE
50.332046 ºN
57.159516 ºE
1500 метр
Шомылу жүзеге асырылмайды
3
Өрлеу тұрғын үй алабының Понтон көпірі маңында
(сол жағы)
50.338882 ºN
57.155323 ºE
50.332678 ºN
57.157405 ºE
1500 метр
Шомылу жүзеге асырылмайды
4
Өрлеу тұрғын үй алабының көпірінен "Болашақ" жағажайына дейін
50.332191 ºN

57.158714 ºE
50.330588 ºN
57.169571 ºE
3000 метров
Не осуществляется купание
5
от пляжа "Болашак" до реки Песчанки-3
50.328870 ºN
57.171204 ºE
50.327384 ºN
57.173071 ºE
1300 метров
Не осуществляется купание
6
садоводческие коллективы Локомотивное депо-11 и АЗХС-2
50.326931 ºN
57.173727 ºE
50.324027 ºN
57.188189 ºE
2200 метров
Не осуществляется купание
7
Со стороны жилого массива Кирпичный, возле большой поляны
50.323374 ºN
57.190564 ºE
50.32086ºN
57.20519 ºE
1620 метров
Не осуществляется купание
8
В районе садоводческих коллективов Вишневый сад и Абрикос
50.318011 ºN 57.203056 ºE
50.309786 ºN 57.218051 ºE
3000 метров
Не осуществляется купание
9
река Жинишке
жилой массив Жанаконыс
50.299860 ºN
57.076213 ºE
50.290589 ºN
57.047775 ºE
700 метров
Не осуществляется купание
10
река Каргалы
Под мостом с права от жилого массива Акжар-1
50.330995 ºN
57.338101 ºE
50.32827 ºN
57.33099 ºE
1600 метров
Не осуществляется купание
11
жилой массив Каргалы
50.328708 ºN
57.331612 ºE
50.324595 ºN
57.317606 ºE
3400 метров
Не осуществляется купание
12
жилые массивы Каргалы и Акжар
50.337991 ºN
57.315120 ºE
50.325184 ºN
57.314267 ºE
2600 метров
Не осуществляется купание
13
садоводческий коллектив Строитель
50.307724 ºN
57.251206 ºE
50.306184 ºN
57.229175 ºE
1900 метров
Не осуществляется купание
14
река Сазды
по улице
МаншукМаметовой
50.293553 ºN
57.196339 ºE
50.276497 ºN
57.186211 ºE
1400 метров
Не осуществляется купание
15
садоводческий коллектив Лесное
50.337019 ºN
57.110692 ºE
50.334965 ºN
57.113718 ºE
2100 метров
Не осуществляется купание
16
садоводческий коллектив Локомотивное депо-10
50.235576 ºN
57.151247 ºE
50.225988 ºN
57.130948 ºE
2300 метров
Не осуществляется купание
17
река
Жаман- Каргалы
жилой массив Кызылжар
50.339404 ºN
57.386185 ºE
50.32203 ºN
57.40706 ºE
50.32412 ºN
57.4065ºE
50.337517 ºN
57.393218 ºE
1000 метров
800 метров
Не осуществляется купание
18
жилой массив Беккулбаба
50.311110 ºN
57.556265 ºE
50.304039 ºN
57.553347 ºE
1100 метров
Не осуществляется купание
Айтекебийский район
1
река Иргиз
село Темирбека Жургенова
50.444200ºN 60.515460ºE
50.439811ºN 60.503634ºE
500 метров
Не осуществляется купание
2
река Иргиз
село Темирбека Жургенова
50.439811ºN 60.503634ºE
50.442645ºN 60.477600ºE
500 метров
Не осуществляется купание
3
река Иргиз
село Темирбека Жургенова
50.442645ºN 60.477600ºE
50.435403ºN 60.463552ºE
1000 метров
Не осуществляется купание
4
река Иргиз
село Темирбека Жургенова
50.435403ºN 60.463552ºE
50.433765ºN 60.426617ºE
200 метров
Не осуществляется купание
5
река Иргиз
село Талдысай
50.455777ºN 60.358782ºE
50.467222ºN 60.305577ºE
1000 метров
Не осуществляется купание
6
река Иргиз
село Жамбыл
50.554771ºN 60.181033ºE

57.158714 ºE
50.330588 ºN
57.169571 ºE
3000 метр
Шомылу жүзеге асырылмайды
5
"Болашақ" жағажайынан Песчанки-3 өзеніне дейін
50.328870 ºN
57.171204 ºE
50.327384 ºN
57.173071 ºE
1300 метр
Шомылу жүзеге асырылмайды
6
Локомотив депосы-11 және АЗХС-2 бау бақша ұжымдары
50.326931 ºN
57.173727 ºE
50.324027 ºN
57.188189 ºE
2200 метр
Шомылу жүзеге асырылмайды
7
Кірпішті тұрғын үй алабы жағынан үлкен алаңқайдың жанында
50.323374 ºN
57.190564 ºE
50.32086ºN
57.20519ºE
1620 метр
Шомылу жүзеге асырылмайды
8
Вишневый сад және Абрикос бау-бақша ұжымдары маңында
50.318011 ºN 57.203056 ºE
50.309786 ºN 57.218051 ºE
3000 метр
Шомылу жүзеге асырылмайды
9
Жіңішке өзені
Жаңақоныс тұрғын үй алабы
50.299860 ºN
57.076213 ºE
50.290589 ºN
57.047775 ºE
700 метр
Шомылу жүзеге асырылмайды
10
Қарғалы өзені
Ақжар-1 тұрғын үй алабының оң жағындағы көпір астында
50.330995 ºN
57.338101 ºE
50.32827 ºN
57.33099 ºE
1600 метр
Шомылу жүзеге асырылмайды
11
Қарғалы тұрғын үй алабы
50.328708 ºN
57.331612 ºE
50.324595 ºN
57.317606 ºE
3400 метр
Шомылу жүзеге асырылмайды
12
Қарғалы және Ақжар тұрғын үй алаптары
50.337991 ºN
57.315120 ºE
50.325184 ºN
57.314267 ºE
2600 метр
Шомылу жүзеге асырылмайды
13
Строитель бау бақша ұжымы
50.307724 ºN
57.251206 ºE
50.306184 ºN
57.229175 ºE
1900 метр
Шомылу жүзеге асырылмайды
14
Сазды өзені
Мәншүк Маметова көшесінің бойы
50.293553 ºN
57.196339 ºE
50.276497 ºN
57.186211 ºE
1400 метр
Шомылу жүзеге асырылмайды
15
Лесное бау-бақша ұжымы
50.337019 ºN
57.110692 ºE
50.334965 ºN
57.113718 ºE
2100 метр
Шомылу жүзеге асырылмайды
16
Локомотив депосы-10 бау-бақша ұжымы
50.235576 ºN
57.151247 ºE
50.225988 ºN
57.130948 ºE
2300 метр
Шомылу жүзеге асырылмайды
17
Жаман Қарғалы өзені
Қызылжар тұрғын үй алабы
50.339404 ºN
57.386185 ºE
50.32203 ºN
57.40706 ºE
50.32412 ºN
57.4065 ºE
50.337517 ºN
57.393218 ºE
1000 метр
800 метр
Шомылу жүзеге асырылмайды
18
Бекқұл баба тұрғын үй алабы
50.311110 ºN
57.556265 ºE
50.304039 ºN
57.553347 ºE
1100 метр
Шомылу жүзеге асырылмайды
Әйтеке би ауданы
1
Ырғыз өзені
Темірбек Жүргенов ауылы
50.444200ºN 60.515460ºE
50.439811ºN 60.503634ºE
500 метр
Шомылу жүзеге асырылмайды
2
Ырғыз өзені
Темірбек Жүргенов ауылы
50.439811ºN 60.503634ºE
50.442645ºN 60.477600ºE
500 метр
Шомылу жүзеге асырылмайды
3
Ырғыз өзені
Темірбек Жүргенов ауылы
50.442645ºN 60.477600ºE
50.435403ºN 60.463552ºE
1000 метр
Шомылу жүзеге асырылмайды
4
Ырғыз өзені
Темірбек Жүргенов ауылы
50.435403ºN 60.463552ºE
50.433765ºN 60.426617ºE
200 метр
Шомылу жүзеге асырылмайды
5
Ырғыз өзені
Талдысай ауылы
50.455777ºN 60.358782ºE
50.467222ºN 60.305577ºE
1000 метр
Шомылу жүзеге асырылмайды
6
Ырғыз өзені
Жамбыл ауылы
50.554771ºN 60.181033ºE

50.045657 ºN
56.693267 ºE
50.045288 ºN
56.693350 ºE
50 метров
Не осуществляется купание
Байганинский район
1
река Жем
село Миялы
47.170540 ºN 55.360015 ºE
47.172001 ºN 55.360172 ºE
452 метров
Не осуществляется купание
2
река Жем
село Жаркамыс
47.556304 ºN 56.273364 ºE
47.556233 ºN 56.275472 ºE
437 метров
Не осуществляется купание
3
река Жем
село Кемерши
48.042595 ºN 56.458223 ºE
48.042584 ºN 56.461587 ºE
131 метров
Не осуществляется купание
4
река Сагыз
село Алтай батыр
48.134892 ºN 55.468472 ºE
48.133593 ºN 55.467295 ºE
469 метров
Не осуществляется купание
5
река Сагыз
село Баршакум
48.044883 ºN 55.342085 ºE
48.045292 ºN 55.342589 ºE
164 метров
Не осуществляется купание
6
река Сагыз
село Коптогай
48.040815 ºN 55.223456 ºE
48.041925 ºN 55.222546 ºE
391 метров
Не осуществляется купание
Каргалинский район
1
карьер "Восточка"
село Бадамша
50.58271 ºN 58.27671°E
50.58281 ºN 58.27681°E
14 метров
Не осуществляется купание
2
карьер "Восточка"
село Бадамша
50.58292 ºN 58.27693°E
50.58333 ºN 58.27718°E
49 метров
Не осуществляется купание
3
карьер "Восточка"
село Бадамша
50.58366 ºN 58.27724°E
50.58466 ºN 58.27824°E
15 метров
Не осуществляется купание
4
карьер "Восточка"
село Бадамша
50.58137 ºN 58.27509°E
50.58147 ºN 58.27607°E
7 метров
Не осуществляется купание
5
карьер "Восточка"
село Бадамша
50.5868 ºN 58.27072°E
50.58726 ºN 58.27082°E
52 метров
Не осуществляется купание
6
карьер "Восточка"
село Бадамша
50.58736 ºN 58.27081°E
50.58777 ºN 58.27078°E
46 метров
Не осуществляется купание
7
карьер "Депо"
село Бадамша
50.54886 ºN 58.26363°E
50.54860ºN 58.26331°E
37 метров
Не осуществляется купание
8
карьер "Депо"
село Бадамша
50.5483 ºN 58.26295°E
50.54804 ºN 58.26265°E
36 метров
Не осуществляется купание
9
карьер "Депо"
село Бадамша
50.54226 ºN 58.26072°E
50.54183 ºN 58.26111°E
55 метров
Не осуществляется купание
10
карьер "Депо"
село Бадамша
50.53977 ºN 58.27427°E
50.54008 ºN 58.2757°E
107 метров
Не осуществляется купание
11
карьер "Подстанция"
село Бадамша
50.55556 ºN 58.25632°E
50.55552 ºN 58.25663°E
22 метров
Не осуществляется купание
12
карьер "Подстанция"
село Бадамша
50.55784 ºN 58.25997°E
50.55737 ºN 58.2601°E
53 метров
Не осуществляется купание
13
карьер "Черепашка"
село Бадамша
50.54172 ºN 58.25815°E
50.54162 ºN 58.25916°E
72 метров
Не осуществляется купание
14
карьер "Чугаевка"
село Кемпирсай
50.66467 ºN 58.21702°E
50.66338 ºN 58.22168°E
358 метров
Не осуществляется купание
15
река Куагаш
село Жосалы –
село Кемпирсай
50.64777 ºN 58.27155°E
50.65193 ºN 58.27543°E
537 метров
Не осуществляется купание
16
река Тарангул
село Кос-Истек
50.75612 ºN 57.87117°E
50.75283 ºN 57.87692°E
545 метров
Не осуществляется купание
17
река Кос-Истек
село Кос-Истек

50.045657 ºN
56.693267 ºE
50.045288 ºN
56.693350 ºE
50 метр
Шомылу жүзеге асырылмайды
Байғанин ауданы
1
Жем өзені
Миялы ауылы
47.170540 ºN 55.360015 ºE
47.172001 ºN 55.360172 ºE
452 метр
Шомылу жүзеге асырылмайды
2
Жем өзені
Жарқамыс ауылы
47.556304 ºN 56.273364 ºE
47.556233 ºN 56.275472 ºE
437 метр
Шомылу жүзеге асырылмайды
3
Жем өзені
Кемерши ауылы
48.042595 ºN 56.458223 ºE
48.042584 ºN 56.461587 ºE
131 метр
Шомылу жүзеге асырылмайды
4
Сағыз өзені
Алтай батыр ауылы
48.134892 ºN 55.468472 ºE
48.133593 ºN 55.467295 ºE
469 метр
Шомылу жүзеге асырылмайды
5
Сағыз өзені
Баршақұм ауылы
48.044883 ºN 55.342085 ºE
48.045292 ºN 55.342589 ºE
164 метр
Шомылу жүзеге асырылмайды
6
Сағыз өзені
Көптоғай ауылы
48.040815 ºN 55.223456 ºE
48.041925 ºN 55.222546 ºE
391 метр
Шомылу жүзеге асырылмайды
Карғалы ауданы
1
"Восточка" карьері
Бадамша ауылы
50.58271 ºN
58.27671 ºE
50.58281 ºN 58.27681 ºE
14 метр
Шомылу жүзеге асырылмайды
2
"Восточка" карьері
Бадамша ауылы
50.58292 ºN 58.27693 ºE
50.58333 ºN 58.27718 ºE
49 метр
Шомылу жүзеге асырылмайды
3
"Восточка" карьері
Бадамша ауылы
50.58366 ºN 58.27724 ºE
50.58466 ºN 58.27824 ºE
15 метр
Шомылу жүзеге асырылмайды
4
"Восточка" карьері
Бадамша ауылы
50.58137 ºN 58.27509 ºE
50.58147 ºN 58.27607 ºE
7 метр
Шомылу жүзеге асырылмайды
5
"Восточка" карьері
Бадамша ауылы
50.5868 ºN
58.27072 ºE
50.58726 ºN 58.27082 ºE
52 метр
Шомылу жүзеге асырылмайды
6
"Восточка" карьері
Бадамша ауылы
50.58736 ºN 58.27081 ºE
50.58777 ºN 58.27078 ºE
46 метр
Шомылу жүзеге асырылмайды
7
"Депо" карьері
Бадамша ауылы
50.54886 ºN 58.26363 ºE
50.54860 ºN 58.26331 ºE
37 метр
Шомылу жүзеге асырылмайды
8
"Депо" карьері
Бадамша ауылы
50.5483 ºN
58.26295 ºE
50.54804 ºN 58.26265 ºE
36 метр
Шомылу жүзеге асырылмайды
9
"Депо" карьері
Бадамша ауылы
50.54226 ºN 58.26072 ºE
50.54183 ºN 58.26111 ºE
55 метр
Шомылу жүзеге асырылмайды
10
"Депо" карьері
Бадамша ауылы
50.53977 ºN 58.27427 ºE
50.54008 ºN 58.2757 ºE
107 метр
Шомылу жүзеге асырылмайды
11
"Подстанция" карьері
Бадамша ауылы
50.55556 ºN 58.25632 ºE
50.55552 ºN 58.25663 ºE
22 метр
Шомылу жүзеге асырылмайды
12
"Подстанция" карьері
Бадамша ауылы
50.55784 ºN 58.25997 ºE
50.55737 ºN 58.2601 ºE
53 метр
Шомылу жүзеге асырылмайды
13
"Черепашка" карьері
Бадамша ауылы
50.54172 ºN
58.25815 ºE
50.54162 ºN 58.25916 ºE
72 метр
Шомылу жүзеге асырылмайды
14
"Чугаевка" карьері
Кемпірсай ауылы
50.66467 ºN 58.21702 ºE
50.66338 ºN 58.22168 ºE
358 метр
Шомылу жүзеге асырылмайды
15
Қуағаш өзені
Жосалы ауылы-Кемпірсай ауылы
50.64777 ºN 58.27155 ºE
50.65193 ºN 58.27543 ºE
537 метр
Шомылу жүзеге асырылмайды
16
Таранғұл өзені
Қос-Естек ауылы
50.75612 ºN 57.87117 ºE
50.75283 ºN 57.87692 ºE
545 метр
Шомылу жүзеге асырылмайды
17
Қос-Естек өзені
Қос-Естек ауылы

50.73491 ºN 57.88761°E
50.73002 ºN 57.88608°E
554 метров
Не осуществляется купание
18
плотина "Бам"
село Ащылысай
50.86513 ºN 58.2847°E
50.86375 ºN 58.2941°E
677 метров
Не осуществляется купание
19
плотина "Бам"
село Ащылысай
51.02202ºN
58.41345°E
51.01440ºN
58.41817°E
909 метров
Не осуществляется купание
20
река Каргалы
село Шамши Калдаякова - село Петропавловка
50.58544 ºN 57.54016°E
50.58565 ºN 57.54654°E
451 метров
Не осуществляется купание
21
плотина "Кульбай"
село Степное
50.77305 ºN 58.68665°E
50.77577 ºN 58.69926°E
937 метров
Не осуществляется купание
22
плотина "Сазды"
село Степное
50.71255 ºN 58.67051°E
50.71527 ºN 58.67455°E
415 метров
Не осуществляется купание
23
река Каргалы
село Петропавловка
50.53318 ºN 57.46944°E
50.53825 ºN 57.47562°E
713 метров
Не осуществляется купание
Иргизский район
1
река Иргиз
село Карасай
49.101010 ºN
60.295755°E
49.104214 ºN
60.320630°E
500 метров
Не осуществляется купание
2
река Иргиз
село Иргиз
48.627972 ºN
61.25992°E
48.644408 ºN
61.232886°E
500 метров
Не осуществляется купание
3
река Торгай
село Мамыр
48.953216 ºN
62.405089°E
48.945979 ºN
62.403005°E
600 метров
Не осуществляется купание
4
река Торгай
село Белшер
48.781897 ºN
62.284444°E
48.775931 ºN
62.288903°E
500 метров
Не осуществляется купание
5
река Торгай
село Нура
48.895164 ºN
62.301715°E
48.901919 ºN
62.308855°E
700 метров
Не осуществляется купание
6
река Улькаяк
село Дукен
48.954212 ºN
62.009822°E
48.952062 ºN
62.010517°E
500 метров
Не осуществляется купание
7
река Иргиз
село Курылыс
48.639731 ºN
60.740413°E
48.640078 ºN
60.742638°E
600 метров
Не осуществляется купание
8
река Иргиз
село Акши
48.675009 ºN
61.009881°E
48.679935 ºN
61.021754°E
800 метров
Не осуществляется купание
9
река Иргиз
село Аманкол
48.525787 ºN
61.420384°E
48.521431 ºN
61.406415°E
400 метров
Не осуществляется купание
10
река Иргиз
село Иргиз
48.623071 ºN
61.264013°E
48.622591 ºN
61.264697°E
600 метров
Не осуществляется купание
11
река Иргиз
село Иргиз
48.614524 ºN
61.279099°E
48.612528 ºN
61.275084°E
400 метров
Не осуществляется купание
Мартукский район
1
река Илек
плотина на территории села Кумсай
50.695041ºN
56.591036°E
50.711132 ºN
56.531984°E
1500 метров
Не осуществляется купание
2
река Илек
территория старого моста в селе Мартук
50.681524ºN
56.472955°E
50.691790 ºN
56.469921°E
500 метров
Не осуществляется купание
3
река Илек
территория старого моста в селе Мартук
50.694405 ºN
56.465551°E
50.704630 ºN
56.456017°E
200 метров
Не осуществляется купание
4
река Илек
вдоль переправы села Каратогай
50.597946 ºN56.836239°E
50.600488 ºN
56.804315°E
200 метров
Не осуществляется купание
5
Плотина "Казанка-1"
внутри села Казан
50.776578 ºN
56.560999°E
50.777498 ºN
56.562759°E
300 метров
Не осуществляется купание
6
Плотина "Казанка-2"
за коммунальным пляжем в селе Казан

50.73491 ºN 57.88761 ºE
50.73002 ºN 57.88608 ºE
554 метр
Шомылу жүзеге асырылмайды
18
"Бам" бөгеті
Ащылысай ауылы
50.86513 ºN
58.2847 ºE
50.86375 ºN 58.2941 ºE
677 метр
Шомылу жүзеге асырылмайды
19
"Бам" бөгеті
Ащылысай ауылы
51.02202 ºN 58.41345 ºE
51.01440ºN 58.41817 ºE
909 метр
Шомылу жүзеге асырылмайды
20
Карғалы өзені
Шәмші Қалдаяқов ауылы - Петропавловка ауылы
50.58544 ºN 57.54016 ºE
50.58565 ºN 57.54654 ºE
451 метр
Шомылу жүзеге асырылмайды
21
"Құлбай" бөгеті
Степное ауылы
50.77305 ºN 58.68665 ºE
50.77577 ºN 58.69926 ºE
937 метр
Шомылу жүзеге асырылмайды
22
"Сазды" бөгеті
Степное ауылы
50.71255 ºN 58.67051 ºE
50.71527 ºN 58.67455 ºE
415 метр
Шомылу жүзеге асырылмайды
23
Қарғалы өзені
Петропавловка ауылы
50.53318 ºN 57.46944 ºE
50.53825 ºN 57.47562 ºE
713 метр
Шомылу жүзеге асырылмайды
Ырғыз ауданы
1
Ырғыз өзені
Қарасай ауылы
49.101010 ºN
60.295755 ºE
49.104214 ºN
60.320630 ºE
500 метр
Шомылу жүзеге асырылмайды
2
Ырғыз өзені
Ырғыз ауылы
48.627972 ºN
61.25992 ºE
48.644408 ºN
61.232886 ºE
500 метр
Шомылу жүзеге асырылмайды
3
Торғай өзені
Мамыр ауылы
48.953216 ºN
62.405089 ºE
48.945979 ºN
62.403005 ºE
600 метр
Шомылу жүзеге асырылмайды
4
Торғай өзені
Белшер ауылы
48.781897 ºN
62.284444 ºE
48.775931 ºN
62.288903 ºE
500 метр
Шомылу жүзеге асырылмайды
5
Торғай өзені
Нұра ауылы
48.895164 ºN
62.301715 ºE
48.901919 ºN
62.308855 ºE
700 метр
Шомылу жүзеге асырылмайды
6
Өлкейек өзені
Дүкен ауылы
48.954212 ºN
62.009822 ºE
48.952062 ºN
62.010517 ºE
500 метр
Шомылу жүзеге асырылмайды
7
Ырғыз өзені
Құрылыс ауылы
48.639731 ºN
60.740413 ºE
48.640078 ºN
60.742638 ºE
600 метр
Шомылу жүзеге асырылмайды
8
Ырғыз өзені
Ақши ауылы
48.675009 ºN
61.009881 ºE
48.679935 ºN
61.021754 ºE
800 метр
Шомылу жүзеге асырылмайды
9
Ырғыз өзені
Аманкөл ауылы
48.525787 ºN
61.420384 ºE
48.521431 ºN
61.406415 ºE
400 метр
Шомылу жүзеге асырылмайды
10
Ырғыз өзені
Ырғыз ауылы
48.623071 ºN
61.264013 ºE
48.622591 ºN
61.264697 ºE
600 метр
Шомылу жүзеге асырылмайды
11
Ырғыз өзені
Ырғыз ауылы
48.614524 ºN
61.279099 ºE
48.612528 ºN
61.275084 ºE
400 метр
Шомылу жүзеге асырылмайды
Мәртөк ауданы
1
Елек өзені
Құмсай ауылы аумағындағы бөгет
50.695041ºN
56.591036 ºE
50.711132 ºN
56.531984 ºE
1500 метр
Шомылу жүзеге асырылмайды
2
Елек өзені
Мәртөк ауылындағы ескі көпір аумағы
50.681524ºN
56.472955 ºE
50.691790ºN
56.469921 ºE
500 метр
Шомылу жүзеге асырылмайды
3
Елек өзені
Мәртөк ауылындағы ескі көпір аумағы
50.694405ºN
56.465551 ºE
50.704630ºN
56.456017 ºE
200 метр
Шомылу жүзеге асырылмайды
4
Елек өзені
Қаратоғай ауылы өткелі бойында
50.597946ºN
56.836239 ºE
50.600488ºN
56.804315 ºE
200 метр
Шомылу жүзеге асырылмайды
5
"Казанка-1" бөгеті
Казан ауылының іші
50.776578ºN
56.560999 ºE
50.777498ºN
56.562759 ºE
300 метр
Шомылу жүзеге асырылмайды
6
"Казанка-2" бөгеті
Казан ауылының коммуналдық жағажайының арғы жағы

49.130295 ºN
57.604410°E
49.122047 ºN
57.612792°E
1000 метров
Не осуществляется купание
Темирский район
1
река Темир
село Кенкияк
48.617330°N 57.126554°E
48.613722 0°N 57.141086°E
489 метров
Не осуществляется купание
2
река Темир
село Кенкияк
48.613916 °N 57.133626°E
48.614526°N 57.139020°E
581 метров
Не осуществляется купание
3
река Темир
село Кенкияк
48.614320 °N 57.143432°E
48.610934°N 57.148157°E
458 метров
Не осуществляется купание
4
река Темир
город Темир
49.153982°N 57.125683°E
49.157076°N 57.123961°E
354 метров
Не осуществляется купание
5
река Шиели
село Шитубек
49.091299°N 56.603019°E
49.090260°N 56.605190°E
367 метров
Не осуществляется купание
6
река Шиели
поселок Шубаркудык
49.114668°N 56.459986°E
49.110151°N 56.465532°E
513 метров
Не осуществляется купание
7
река Шиели
поселок Шубаркудык
49.118842°N 56.458404°E
49.119068°N 56.455954°E
292 метров
Не осуществляется купание
8
река Шиели
поселок Шубаркудык
49.136707°N 56.430772°E
49.146004°N 56.417380°E
783 метров
Не осуществляется купание
9
река Шиели
поселок Шубаркудык
49.122595°N 56.416039°E
49.121495°N 56.454441°E
475 метров
Не осуществляется купание
10
река Уил
поселок Шубаркудык
49.222299°N 56.453068°E
49.222255°N 56.461589°E
617 метров
Не осуществляется купание
11
река Уил
поселок Шубаркудык
49.233440°N 56.500803°E
49.235015°N 56.5028705°E
478 метров
Не осуществляется купание
12
река Уил
поселок Шубаркудык
49.156770°N 56.213458°E
49.153802°N 56.212737°E
361 метров
Не осуществляется купание
13
река Уил
село Алтыкарасу
49.213658°N 55.867051°E
49.216412°N 55.860001°E
638 метров
Не осуществляется купание
14
река Уил
село Алтыкарасу
49.217600°N 55.860089°E
49.223450°N 55.870096°E
529 метров
Не осуществляется купание
15
река Уил
село Алтыкарасу
49.228782°N 55.832690°E
49.234455°N 55.832839°E
786 метров
Не осуществляется купание
16
река Уил
село Алтыкарасу
49.243272°N 55.818571°E
49.249610°N 55.811733°E
817 метров
Не осуществляется купание
Уилский район
1
река Уил
село Уил
49.106431414637726°N
54.63844299316407 ºE
49.1060099910564°N
54.63899016380311 ºE
187 метров
Не осуществляется купание
2
река Уил
село Уил
49.103368988453276°N
54.64972972869874 ºE
49.10305992577062°N
54.652057886123664 ºE
61 метров
Не осуществляется купание
3
река Уил
село Уил
49.09850102762083°N
54.68856811523438 ºE
49.09808656156885°N
54.68788146972657 ºE
68 метров
Не осуществляется купание
4
река Уил
село Уил
49.04867006939826°N
54.6921730041504 ºE
49.04686987832716°N
54.69062805175782 ºE
229 метров
Не осуществляется купание
5
река Уил
село Уил
49.059976029186586°N
54.67989921569825 ºE
49.05901990327289°N
54.681529998779304 ºE
159 метров
Не осуществляется купание
6
река Курдакты
село Кумжарган

49.130295 ºN
57.604410°E
49.122047 ºN
57.612792°E
1000 метр
Шомылу жүзеге асырылмайды
Темір ауданы
1
Темір өзені
Кенкияқ ауылы
48.617330°N 57.126554°E
48.613722 0°N 57.141086°E
489 метр
Шомылу жүзеге асырылмайды
2
Темір өзені
Кенкияқ ауылы
48.613916 °N 57.133626°E
48.614526°N 57.139020°E
581 метр
Шомылу жүзеге асырылмайды
3
Темір өзені
Кенкияқ ауылы
48.614320 °N 57.143432°E
48.610934°N 57.148157°E
458 метр
Шомылу жүзеге асырылмайды
4
Темір өзені
Темір қаласы
49.153982°N 57.125683°E
49.157076°N 57.123961°E
354 метр
Шомылу жүзеге асырылмайды
5
Шиелі өзені
Шитүбек ауылы
49.091299°N 56.603019°E
49.090260°N 56.605190°E
367 метр
Шомылу жүзеге асырылмайды
6
Шиелі өзені
Шұбарқұдық кенті
49.114668°N 56.459986°E
49.110151°N 56.465532°E
513 метр
Шомылу жүзеге асырылмайды
7
Шиелі өзені
Шұбарқұдық кенті
49.118842°N 56.458404°E
49.119068°N 56.455954°E
292 метр
Шомылу жүзеге асырылмайды
8
Шиелі өзені
Шұбарқұдық кенті
49.136707°N 56.430772°E
49.146004°N 56.417380°E
783 метр
Шомылу жүзеге асырылмайды
9
Шиелі өзені
Шұбарқұдық кенті
49.122595°N 56.416039°E
49.121495°N 56.454441°E
475 метр
Шомылу жүзеге асырылмайды
10
Ойыл өзені
Шұбарқұдық кенті
49.222299°N 56.453068°E
49.222255°N 56.461589°E
617 метр
Шомылу жүзеге асырылмайды
11
Ойыл өзені
Шұбарқұдық кенті
49.233440°N 56.500803°E
49.235015°N 56.5028705°E
478 метр
Шомылу жүзеге асырылмайды
12
Ойыл өзені
Шұбарқұдық кенті
49.156770°N 56.213458°E
49.153802°N 56.212737°E
361 метр
Шомылу жүзеге асырылмайды
13
Ойыл өзені
Алтықарасу ауылы
49.213658°N 55.867051°E
49.216412°N 55.860001°E
638 метр
Шомылу жүзеге асырылмайды
14
Ойыл өзені
Алтықарасу ауылы
49.217600°N 55.860089°E
49.223450°N 55.870096°E
529 метр
Шомылу жүзеге асырылмайды
15
Ойыл өзені
Алтықарасу ауылы
49.228782°N 55.832690°E
49.234455°N 55.832839°E
786 метр
Шомылу жүзеге асырылмайды
16
Ойыл өзені
Алтықарасу ауылы
49.243272°N 55.818571°E
49.249610°N 55.811733°E
817 метр
Шомылу жүзеге асырылмайды
Ойыл ауданы
1
Ойыл өзені
Ойыл ауылы
49.106431414637726°N
54.63844299316407
49.1060099910564°N
54.63899016380311°E
187 метр
Шомылу жүзеге асырылмайды
2
Ойыл өзені
Ойыл ауылы
49.103368988453276°N
54.64972972869874°E
49.10305992577062°N
54.652057886123664°E
61 метр
Шомылу жүзеге асырылмайды
3
Ойыл өзені
Ойыл ауылы
49.09850102762083°N
54.68856811523438°E
49.09808656156885°N
54.68788146972657°E
68 метр
Шомылу жүзеге асырылмайды
4
Ойыл өзені
Ойыл ауылы
49.04867006939826°N
54.6921730041504°E
49.04686987832716°N
54.69062805175782°E
229 метр
Шомылу жүзеге асырылмайды
5
Ойыл өзені
Ойыл ауылы
49.059976029186586°N
54.67989921569825°E
49.05901990327289°N
54.681529998779304°E
159 метр
Шомылу жүзеге асырылмайды
6
Қуырдақты өзені
Құмжарған ауылы

50.233001ºN
58.283538ºE
50.233220ºN
58.282929ºE
70 метров
Не осуществляется купание
8
река Ойсылкара
село Абай
50.186479ºN
58.331116ºE
50.185945ºN
58.313667ºE
1 940 метров
Не осуществляется купание
9
плотина "Абай"
село Абай
50.192752ºN
58.313901ºE
50.195279ºN
58.319535ºE
640 метров
Не осуществляется купание
10
река Орь
село Богетсай
50.225480ºN
59.592235ºE
50.228510ºN
59.613112ºE
2 330 метров
Не осуществляется купание
11
река Ойсылкара
село Копа
49.945321ºN
59.124576ºE
49.964654ºN
59.163456ºE
4 460 метров
Не осуществляется купание
12
река Орь
село Коктау
50.465756ºN
59.095789ºE
50.486879ºN
59.210345ºE
2 790 метров
Не осуществляется купание
Шалкарский район
1
озеро Шалкар
город Шалкар
(место "Шлюз")
47.791342ºN 59.585305ºE
47.788907ºN 59.580777ºE
502 метров
Не осуществляется купание
2
озеро Шалкар
город Шалкар
(место "Насосный №1")
47.788907ºN 59.580777ºE
47.789500ºN 59.565727ºE
642 метров
Не осуществляется купание
3
озеро Шалкар
город Шалкар
(место "Насосный №2")
47.789500ºN 59.565727ºE
47.789438ºN 59.565586ºE
541 метров
Не осуществляется купание
4
озеро Шалкар
город Шалкар
(место "Насосный лагерь")
47.789438ºN 59.565586ºE
47.792120ºN 59.561836ºE
341 метров
Не осуществляется купание
5
озеро Шалкар
город Шалкар
(место "Лагерь Нурсат")
47.792120ºN 59.561836ºE
47.797911ºN 59.562171ºE
521 метров
Не осуществляется купание
6
озеро Шалкар
город Шалкар
(мост "Арал")
47.797911ºN 59.562171ºE
47.808031ºN 59.566194ºE
733 метров
Не осуществляется купание
7
озеро Шалкар
город Шалкар
(место "Насосный 4 столба")
47.808031ºN 59.566194ºE
47.818987ºN 59.590197ºE
784 метров
Не осуществляется купание
8
озеро Шалкар
город Шалкар
(мост "Шайтан")
47.818987ºN 59.590197ºE
47.839518ºN 59.548695ºE
723 метров
Не осуществляется купание
9
озеро Шалкар
город Шалкар
(место "Опытный")
47.835464ºN 59.582398ºE
47.835879ºN 59.604135ºE
403 метров
Не осуществляется купание
10
озеро Шалкар
город Шалкар
(место "Насосный")
47.835879ºN 59.604135ºE
47.835882ºN 59.604142ºE
554 метров
Не осуществляется купание
11
озеро Шалкар
город Шалкар
47.835879ºN 59.604135ºE
47.836012ºN 59.611020ºE
208 метров
Не осуществляется купание
12
озеро Шалкар
город Шалкар
47.836012ºN 59.611020ºE
47.831756ºN 59.611127ºE
423 метров
Не осуществляется купание
13
озеро Шалкар
город Шалкар
47.831756ºN 59.611127ºE
47.830980ºN 59.604845ºE
501 метров
Не осуществляется купание
14
озеро Шалкар
город Шалкар
47.830980ºN 59.604845ºE
47.825521ºN 59.598757ºE
558 метров
Не осуществляется купание
15
озеро Шалкар
город Шалкар
(место "Водострой")
47.825521ºN 59.598757ºE
47.819001ºN 59.594804ºE
403 метров
Не осуществляется купание
16
озеро Шалкар
город Шалкар
47.819001ºN 59.594804ºE
47.814108ºN 59.597512ºE
410 метров
Не осуществляется купание
17
озеро Шалкар
город Шалкар
(место "Оразбай")

50.233001ºN
58.283538ºE
50.233220ºN
58.282929ºE
70 метр
Шомылу жүзеге асырылмайды
8
Ойсылқара өзені
Абай ауылы
50.186479ºN
58.331116ºE
50.185945ºN
58.313667ºE
1 940 метр
Шомылу жүзеге асырылмайды
9
"Абай" бөгеті
Абай ауылы
50.192752ºN
58.313901ºE
50.195279ºN
58.319535ºE
640 метр
Шомылу жүзеге асырылмайды
10
Ор өзені
Бөгетсай ауылы
50.225480ºN
59.592235ºE
50.228510ºN
59.613112ºE
2 330 метр
Шомылу жүзеге асырылмайды
11
Ойсылқара өзені
Қопа ауылы
49.945321ºN
59.124576ºE
49.964654ºN
59.163456ºE
4 460 метр
Шомылу жүзеге асырылмайды
12
Ор өзені
Көктау ауылы
50.465756ºN
59.095789ºE
50.486879ºN
59.210345ºE
2 790 метр
Шомылу жүзеге асырылмайды
Шалқар ауданы
1
Шалқар көлі
Шалқар қаласы
("Шлюз" жері)
47.791342ºN 59.585305ºE
47.788907ºN 59.580777ºE
502 метр
Шомылу жүзеге асырылмайды
2
Шалқар көлі
Шалқар қаласы
("Насосный № 1" жері)
47.788907ºN 59.580777ºE
47.789500ºN 59.565727ºE
642 метр
Шомылу жүзеге асырылмайды
3
Шалқар көлі
Шалқар қаласы
("Насосный № 2" жері)
47.789500ºN 59.565727ºE
47.789438ºN 59.565586ºE
541 метр
Шомылу жүзеге асырылмайды
4
Шалқар көлі
Шалқар қаласы
("Насосный лагерь" жері)
47.789438ºN 59.565586ºE
47.792120ºN 59.561836ºE
341 метр
Шомылу жүзеге асырылмайды
5
Шалқар көлі
Шалқар қаласы
("Нұрсәт лагері" жері)
47.792120ºN 59.561836ºE
47.797911ºN 59.562171ºE
521 метр
Шомылу жүзеге асырылмайды
6
Шалқар көлі
Шалқар қаласы
("Арал" көпірі)
47.797911ºN 59.562171ºE
47.808031ºN 59.566194ºE
733 метр
Шомылу жүзеге асырылмайды
7
Шалқар көлі
Шалқар қаласы
("Насосный 4 столбы" жері)
47.808031ºN 59.566194ºE
47.818987ºN 59.590197ºE
784 метр
Шомылу жүзеге асырылмайды
8
Шалқар көлі
Шалқар қаласы
("Шайтан" көпірі)
47.818987ºN 59.590197ºE
47.839518ºN 59.548695ºE
723 метр
Шомылу жүзеге асырылмайды
9
Шалқар көлі
Шалқар қаласы
("Опытный" жері)
47.835464ºN 59.582398ºE
47.835879ºN 59.604135ºE
403 метр
Шомылу жүзеге асырылмайды
10
Шалқар көлі
Шалқар қаласы
("Насосный" жері)
47.835879ºN 59.604135ºE
47.835882ºN 59.604142ºE
554 метр
Шомылу жүзеге асырылмайды
11
Шалқар көлі
Шалқар қаласы
47.835879ºN 59.604135ºE
47.836012ºN 59.611020ºE
208 метр
Шомылу жүзеге асырылмайды
12
Шалқар көлі
Шалқар қаласы
47.836012ºN 59.611020ºE
47.831756ºN 59.611127ºE
423 метр
Шомылу жүзеге асырылмайды
13
Шалқар көлі
Шалқар қаласы
47.831756ºN 59.611127ºE
47.830980ºN 59.604845ºE
501 метр
Шомылу жүзеге асырылмайды
14
Шалқар көлі
Шалқар қаласы
47.830980ºN 59.604845ºE
47.825521ºN 59.598757ºE
558 метр
Шомылу жүзеге асырылмайды
15
Шалқар көлі
Шалқар қаласы
("Водострой" жері)
47.825521ºN 59.598757ºE
47.819001ºN 59.594804ºE
403 метр
Шомылу жүзеге асырылмайды
16
Шалқар көлі
Шалқар қаласы
47.819001ºN 59.594804ºE
47.814108ºN 59.597512ºE
410 метр
Шомылу жүзеге асырылмайды
17
Шалқар көлі
Шалқар қаласы
("Оразбай" жері)