Об установлении границ (черты) населенных пунктов Есильского района
Постановление акимата Есильского района Акмолинской области от 26 декабря 2023 года № а-12/287 и решение Есильского районного маслихата Акмолинской области от 26 декабря 2023 года № 8С-15/6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 17 января 2024 года № 8688-03.
В соответствии с пунктом 5 статьи 108 Земельного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 3) статьи 12 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", акимат Есильского района ПОСТАНОВЛЯЕТ и Есильский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить границы (черту) села Аксай Есильского района общей площадью 2394,52 гектар согласно приложению 1 к настоящему совместному постановлению и решению.
2. Установить границы (черту) села Московское Есильского района общей площадью 1219,6 гектар согласно приложению 2 к настоящему совместному постановлению и решению.
3. Установить границы (черту) села Орловка Есильского района общей площадью 2939,0 гектар согласно приложению 3 к настоящему совместному постановлению и решению.
4. Установить границы (черту) села Знаменка Есильского района общей площадью 1555,0 гектар согласно приложению 4 к настоящему совместному постановлению и решению.
5. Установить границы (черту) села Бузулук Бузулукского сельского округа Есильского района общей площадью 2302,6 гектар согласно приложению 5 к настоящему совместному постановлению и решению.
6. Установить границы (черту) села Сурган Бузулукского сельского округа Есильского района общей площадью 1240,1 гектар согласно приложению 6 к настоящему совместному постановлению и решению.
7. Установить границы (черту) села Ковыльное Жаныспайского сельского округа Есильского района общей площадью 470,8 гектар согласно приложению 7 к настоящему совместному постановлению и решению.
8. Установить границы (черту) села Жаныспай Жаныспайского сельского округа Есильского района общей площадью 2137,9 гектар согласно приложению 8 к настоящему совместному постановлению и решению.
9. Установить границы (черту) села Речное Каракольского сельского округа Есильского района общей площадью 1312,3 гектар согласно приложению 9 к настоящему совместному постановлению и решению.
10. Установить границы (черту) села Караколь Каракольского сельского округа Есильского района общей площадью 1390,0 гектар согласно приложению 10 к настоящему совместному постановлению и решению.
11. Установить границы (черту) села Интернациональное Интернационального сельского округа Есильского района общей площадью 2338,0 гектар согласно приложению 11 к настоящему совместному постановлению и решению.

Есіл ауданының елді мекендерінің шекараларын (шегін) белгілеу туралы
Ақмола облысы Есіл ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 26 желтоқсандағы № а-12/287 қаулысы және Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 2023 жылғы 26 желтоқсандағы № 8С-15/6 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 17 қантарда № 8688-03 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының Жер кодексінің 108-бабының 5-тармағына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 12-бабының 3) тармақшасына сәйкес Есіл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Есіл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы бірлескен қаулы мен шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жалпы алаңы 2394,52 гектар Есіл ауданының Ақсай ауылының шекарасы (шегі) белгіленсін.
2. Осы бірлескен қаулы мен шешімнің 2-қосымшасына сәйкес жалпы алаңы 1219,6 гектар Есіл ауданының Московский ауылының шекарасы (шегі) белгіленсін.
3. Осы бірлескен қаулы мен шешімнің 3-қосымшасына сәйкес жалпы алаңы 2939,0 гектар Есіл ауданының Орловка ауылының шекарасы (шегі) белгіленсін.
4. Осы бірлескен қаулы мен шешімнің 4-қосымшасына сәйкес жалпы алаңы 1555,0 гектар Есіл ауданының Знаменка ауылының шекарасы (шегі) белгіленсін.
5. Осы бірлескен қаулы мен шешімнің 5-қосымшасына сәйкес жалпы алаңы 2302,6 гектар Есіл ауданының Бұзылық ауылдық округінің Бұзылық ауылының шекарасы (шегі) белгіленсін.
6. Осы бірлескен қаулы мен шешімнің 6-қосымшасына сәйкес жалпы алаңы 1240,1 гектар Есіл ауданының Бұзылық ауылдық округінің Сұрған ауылының шекарасы (шегі) белгіленсін.
7. Осы бірлескен қаулы мен шешімнің 7-қосымшасына сәйкес жалпы алаңы 470,8 гектар Есіл ауданының Жаныспай ауылдық округінің Ковыльный ауылының шекарасы (шегі) белгіленсін.
8. Осы бірлескен қаулы мен шешімнің 8-қосымшасына сәйкес жалпы алаңы 2137,9 гектар Есіл ауданының Жаныспай ауылдық округінің Жаныспай ауылының шекарасы (шегі) белгіленсін.
9. Осы бірлескен қаулы мен шешімнің 9-қосымшасына сәйкес жалпы алаңы 1312,3 гектар Есіл ауданының Қаракөл ауылдық округінің Речной ауылының шекарасы (шегі) белгіленсін.
10. Осы бірлескен қаулы мен шешімнің 10-қосымшасына сәйкес жалпы алаңы 1390,0 гектар Есіл ауданының Қаракөл ауылдық округінің Қаракөл ауылының шекарасы (шегі) белгіленсін.
11. Осы бірлескен қаулы мен шешімнің 11-қосымшасына сәйкес жалпы алаңы 2338,0 гектар Есіл ауданының Интернациональный ауылдық округінің Интернациональный ауылының шекарасы (шегі) белгіленсін.

12. Установить границы (черту) села Биртал Интернационального сельского округа Есильского района общей площадью 436,0 гектар согласно приложению 12 к настоящему совместному постановлению и решению.
13. Установить границы (черту) села Алматинское Интернационального сельского округа Есильского района общей площадью 995,0 гектар согласно приложению 13 к настоящему совместному постановлению и решению.
14. Установить границы (черту) села Юбилейное Юбилейного сельского округа Есильского района общей площадью 510,0 гектар согласно приложению 14 к настоящему совместному постановлению и решению.
15. Установить границы (черту) села Ейское Юбилейного сельского округа Есильского района общей площадью 1095,0 гектар согласно приложению 15 к настоящему совместному постановлению и решению.
16. Установить границы (черту) села Двуречное Двуреченского сельского округа Есильского района общей площадью 1406,4 гектар согласно приложению 16 к настоящему совместному постановлению и решению.
17. Установить границы (черту) села Курское Двуреченского сельского округа Есильского района общей площадью 3282,0 гектар согласно приложению 17 к настоящему совместному постановлению и решению.
18. Установить границы (черту) села Приишимка Двуреченского сельского округа Есильского района общей площадью 256,0 гектар согласно приложению 18 к настоящему совместному постановлению и решению.
19. Установить границы (черту) села Раздольное Свободненского сельского округа Есильского района общей площадью 1476,0 гектар согласно приложению 19 к настоящему совместному постановлению и решению.
20. Установить границы (черту) села Свободное Свободненского сельского округа Есильского района общей площадью 2719,0 гектар согласно приложению 20 к настоящему совместному постановлению и решению.
21. Установить границы (черту) села Красивое Красивинского сельского округа Есильского района общей площадью 3607,4 гектар согласно приложению 21 к настоящему совместному постановлению и решению.
Сноска. Пункт 21 - в редакции совместным решением Есильского районного маслихата Акмолинской области от 23.12.2025 № 8С-43/4 и постановлением акимата Есильского района Акмолинской области от 23.12.2025 № А-12/235 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
22. Установить границы (черту) села Ярославка Красивинского сельского округа Есильского района общей площадью 3133,0 гектар согласно приложению 22 к настоящему совместному постановлению и решению.
Сноска. Пункт 22 - в редакции совместным решением Есильского районного маслихата Акмолинской области от 23.12.2025 № 8С-43/4 и постановлением акимата Есильского района Акмолинской области от 23.12.2025 № А-12/235 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

12. Осы бірлескен қаулы мен шешімнің 12-қосымшасына сәйкес жалпы алаңы 436,0 гектар Есіл ауданының Интернациональный ауылдық округінің Біртал ауылының шекарасы (шегі) белгіленсін.
13. Осы бірлескен қаулы мен шешімнің 13-қосымшасына сәйкес жалпы алаңы 995,0 гектар Есіл ауданының Интернациональный ауылдық округінің Алматинский ауылының шекарасы (шегі) белгіленсін.
14. Осы бірлескен қаулы мен шешімнің 14-қосымшасына сәйкес жалпы алаңы 510,0 гектар Есіл ауданының Юбилейный ауылдық округінің Юбилейный ауылының шекарасы (шегі) белгіленсін.
15. Осы бірлескен қаулы мен шешімнің 15-қосымшасына сәйкес жалпы алаңы 1095,0 гектар Есіл ауданының Юбилейный ауылдық округінің Ейский ауылының шекарасы (шегі) белгіленсін.
16. Осы бірлескен қаулы мен шешімнің 16-қосымшасына сәйкес жалпы алаңы 1406,4 гектар Есіл ауданының Двуречный ауылдық округінің Двуречный ауылының шекарасы (шегі) белгіленсін.
17. Осы бірлескен қаулы мен шешімнің 17-қосымшасына сәйкес жалпы алаңы 3282,0 гектар Есіл ауданының Двуречный ауылдық округінің Курский ауылының шекарасы (шегі) белгіленсін.
18. Осы бірлескен қаулы мен шешімнің 18-қосымшасына сәйкес жалпы алаңы 256,0 гектар Есіл ауданының Двуречный ауылдық округінің Приишимка ауылының шекарасы (шегі) белгіленсін.
19. Осы бірлескен қаулы мен шешімнің 19-қосымшасына сәйкес жалпы алаңы 1476,0 гектар Есіл ауданының Свободный ауылдық округінің Раздольный ауылының шекарасы (шегі) белгіленсін.
20. Осы бірлескен қаулы мен шешімнің 20-қосымшасына сәйкес жалпы алаңы 2719,0 гектар Есіл ауданының Свободный ауылдық округінің Свободный ауылының шекарасы (шегі) белгіленсін.
21. Осы бірлескен қаулы мен шешімнің 21-қосымшасына сәйкес жалпы алаңы 3607,4 гектар Есіл ауданы Красивинский ауылдық округінің Красивое ауылының шекаралары (шегі) белгіленсін.
Ескерту. 21-тармақ жаңа редакцияда - Есіл ауданы әкімдігінің 23.12.2025 № А-12/235 қаулысына және Есіл аудандық мәслихатының 23.12.2025 № 8С-43/4 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданыска енгізіледі) бірлескен қаулысы мен шешімімен.
22. Осы бірлескен қаулы мен шешімнің 22-қосымшасына сәйкес Есіл ауданы Красивинский ауылдық округінің Ярославка ауылының жалпы алаңы 3133,0 гектар шекарасы (шегі) белгіленсін.
Ескерту. 22-тармақ жаңа редакцияда - Есіл ауданы әкімдігінің 23.12.2025 № А-12/235 қаулысына және Есіл аудандық мәслихатының 23.12.2025 № 8С-43/4 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданыска енгізіледі) бірлескен қаулысы мен шешімімен.

23. Установить границы (черту) села Ленинское Красивинского сельского округа Есильского района общей площадью 1398,34 гектар согласно приложению 23 к настоящему совместному постановлению и решению.
24. Установить границы (черту) села Кумай Красивинского сельского округа Есильского района общей площадью 407,42 гектар согласно приложению 24 к настоящему совместному постановлению и решению.
24-1. Установить границы (черту) станции Красивая Красивинского сельского округа Есильского района общей площадью 777,2 гектар согласно приложению 30 к настоящему совместному постановлению и решению.
Сноска. Постановление дополнен пунктом 24-1 совместным решением Есильского районного маслихата Акмолинской области от 23.12.2025 № 8С-43/4 и постановлением акимата Есильского района Акмолинской области от 23.12.2025 № А-12/235 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
25. Установить границы (черту) поселка Красногорский Есильского района общей площадью 572,0 гектар согласно приложению 25 к настоящему совместному постановлению и решению.
26. Установить границы (черту) села Калачи поселка Красногорский Есильского района общей площадью 3156,0 гектар согласно приложению 26 к настоящему совместному постановлению и решению.
27. Установить границы (черту) села Иглик поселка Красногорский Есильского района общей площадью 3978,3 гектар согласно приложению 27 к настоящему совместному постановлению и решению.
28. Установить границы (черту) села Заречное Зареченского сельского округа Есильского района общей площадью 3569,0 гектар согласно приложению 28 к настоящему совместному постановлению и решению.
29. Установить границы (черту) села Дальнее Зареченского сельского округа Есильского района общей площадью 899,0 гектар согласно приложению 29 к настоящему совместному постановлению и решению.
30. Настоящее совместное постановление акимата Есильского района и решение Есильского районного маслихата вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Есильского района С.Балжанов
Председатель Есильского районного маслихата А.Адильбаева
Приложение 1 к
совместному постановлению
акимата Есильского района
от 26 декабря 2023 года
№ а-12/287 и решению
Есильского районного маслихата
от 26 декабря 2023 года
№ 8С-15/6
Граница (черта) села Аксай Есильского района
Приложение 2 к
совместному постановлению
акимата Есильского района
от 26 декабря 2023 года
№ а-12/287 и решению
Есильского районного маслихата
от 26 декабря 2023 года
№ 8С-15/6
Граница (черта) села Московское Есильского района
Приложение 3 к
совместному постановлению
акимата Есильского района
от 26 декабря 2023 года
№ а-12/287 и решению
Есильского районного маслихата
от 26 декабря 2023 года
№ 8С-15/6
Граница (черта) села Орловка Есильского района
Приложение 4 к
совместному постановлению
акимата Есильского района
от 26 декабря 2023 года
№ а-12/287 и решению
Есильского районного маслихата
от 26 декабря 2023 года
№ 8С-15/6
Граница (черта) села Знаменка Есильского района
Приложение 5 к
совместному постановлению
акимата Есильского района
от 26 декабря 2023 года
№ а-12/287 и решению
Есильского районного маслихата
от 26 декабря 2023 года
№ 8С-15/6
Граница (черта) села Бузулук Бузулукского сельского округа Есильского района
Приложение 6 к
совместному постановлению
акимата Есильского района
от 26 декабря 2023 года
№ а-12/287 и решению
Есильского районного маслихата
от 26 декабря 2023 года
№ 8С-15/6
Граница (черта) села Сурган Бузулукского сельского округа Есильского района
Приложение 7 к
совместному постановлению
акимата Есильского района
от 26 декабря 2023 года
№ а-12/287 и решению
Есильского районного маслихата
от 26 декабря 2023 года
№ 8С-15/6
Граница (черта) села Ковыльное Жаныспайского сельского округа Есильского района
Приложение 8 к
совместному постановлению
акимата Есильского района
от 26 декабря 2023 года
№ а-12/287 и решению
Есильского районного маслихата
от 26 декабря 2023 года
№ 8С-15/6
Граница (черта) села Жаныспай Жаныспайского сельского округа Есильского района
Приложение 9 к
совместному постановлению
акимата Есильского района
от 26 декабря 2023 года
№ а-12/287 и решению
Есильского районного маслихата
от 26 декабря 2023 года
№ 8С-15/6
Граница (черта) села Речное Каракольского сельского округа Есильского района
Приложение 10 к
совместному постановлению
акимата Есильского района
от 26 декабря 2023 года
№ а-12/287 и решению
Есильского районного маслихата
от 26 декабря 2023 года
№ 8С-15/6
Граница (черта) села Караколь Каракольского сельского округа Есильского района
Приложение 11 к
совместному постановлению
акимата Есильского района
от 26 декабря 2023 года
№ а-12/287 и решению
Есильского районного маслихата
от 26 декабря 2023 года
№ 8С-15/6
Граница (черта) села Интернациональное Интернационального сельского округа Есильского района
Приложение 12 к
совместному постановлению
акимата Есильского района
от 26 декабря 2023 года
№ а-12/287 и решению
Есильского районного маслихата
от 26 декабря 2023 года
№ 8С-15/6
Граница (черта) села Биртал Интернационального сельского округа Есильского района
Приложение 13 к
совместному постановлению
акимата Есильского района
от 26 декабря 2023 года
№ а-12/287 и решению
Есильского районного маслихата
от 26 декабря 2023 года
№ 8С-15/6
Граница (черта) села Алматинское Интернационального сельского округа Есильского района
Приложение 14 к
совместному постановлению
акимата Есильского района
от 26 декабря 2023 года
№ а-12/287 и решению
Есильского районного маслихата
от 26 декабря 2023 года
№ 8С-15/6
Граница (черта) села Юбилейное Юбилейного сельского округа Есильского района
Приложение 15 к
совместному постановлению
акимата Есильского района
от 26 декабря 2023 года
№ а-12/287 и решению
Есильского районного маслихата
от 26 декабря 2023 года
№ 8С-15/6
Граница (черта) села Ейское Юбилейного сельского округа Есильского района
Приложение 16 к
совместному постановлению
акимата Есильского района
от 26 декабря 2023 года
№ а-12/287 и решению
Есильского районного маслихата
от 26 декабря 2023 года
№ 8С-15/6
Граница (черта) села Двуречное Двуреченского сельского округа Есильского района
Приложение 17 к
совместному постановлению
акимата Есильского района
от 26 декабря 2023 года
№ а-12/287 и решению
Есильского районного маслихата
от 26 декабря 2023 года
№ 8С-15/6
Граница (черта) села Курское Двуреченского сельского округа Есильского района
Приложение 18 к
совместному постановлению
акимата Есильского района
от 26 декабря 2023 года
№ а-12/287 и решению
Есильского районного маслихата
от 26 декабря 2023 года
№ 8С-15/6
Граница (черта) села Приишимка Двуреченского сельского округа Есильского района
Приложение 19 к
совместному постановлению
акимата Есильского района
от 26 декабря 2023 года
№ а-12/287 и решению
Есильского районного маслихата
от 26 декабря 2023 года
№ 8С-15/6
Граница (черта) села Раздольное Свободненского сельского округа Есильского района
Приложение 20 к
совместному постановлению
акимата Есильского района
от 26 декабря 2023 года
№ а-12/287 и решению
Есильского районного маслихата
от 26 декабря 2023 года
№ 8С-15/6
Граница (черта) села Свободное Свободненского сельского округа Есильского района
Приложение 21 к
совместному постановлению
акимата Есильского района
от 26 декабря 2023 года
№ а-12/287 и решению
Есильского районного маслихата
от 26 декабря 2023 года
№ 8С-15/6
Граница (черта) села Красивое Красивинского сельского округа Есильского района

23. Осы бірлескен қаулы мен шешімнің 23-қосымшасына сәйкес жалпы алаңы 1398,34 гектар Есіл ауданының Красивинский ауылдық округінің Ленинский ауылының шекарасы (шегі) белгіленсін.
24. Осы бірлескен қаулы мен шешімнің 24-қосымшасына сәйкес жалпы алаңы 407,42 гектар Есіл ауданының Красивинский ауылдық округінің Құмай ауылының шекарасы (шегі) белгіленсін.
24-1. Осы бірлескен қаулы мен шешімге 30-қосымшаға сәйкес жалпы алаңы 777,2 гектар Есіл ауданының Красивинский ауылдық округінің Красивая станциясының шекаралары (шегі) белгіленсін.
Ескерту. Қаулы 24-1 тармақпен толықтырылды - Есіл ауданы әкімдігінің 23.12.2025 № А-12/235 қаулысына және Есіл аудандық мәслихатының 23.12.2025 № 8С-43/4 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданыска енгізіледі) бірлескен қаулысы мен шешімімен.
25. Осы бірлескен қаулы мен шешімнің 25-қосымшасына сәйкес жалпы алаңы 572,0 гектар Есіл ауданының Красногорский кентінің шекарасы (шегі) белгіленсін.
26. Осы бірлескен қаулы мен шешімнің 26-қосымшасына сәйкес жалпы алаңы 3156,0 гектар Есіл ауданының Красногорский кентінің Калачи ауылының шекарасы (шегі) белгіленсін.
27. Осы бірлескен қаулы мен шешімнің 27-қосымшасына сәйкес жалпы алаңы 3978,3 гектар Есіл ауданының Красногорский кентінің Игілік ауылының шекарасы (шегі) белгіленсін.
28. Осы бірлескен қаулы мен шешімнің 28-қосымшасына сәйкес жалпы алаңы 3569,0 гектар Есіл ауданының Заречный ауылдық округінің Заречный ауылының шекарасы (шегі) белгіленсін.
29. Осы бірлескен қаулы мен шешімнің 29-қосымшасына сәйкес жалпы алаңы 899,0 гектар Есіл ауданының Заречный ауылдық округінің Дальний ауылының шекарасы (шегі) белгіленсін.
30. Осы Есіл ауданы әкімдігінің бірлескен қаулысы және Есіл аудандық мәслихатының шешімі оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Есіл ауданының әкімі С.Балжанов
Есіл аудандық мәслихатының төрайымы А.Адильбаева
Бірлескен Есіл ауданы
әкімдігінің
2023 жылғы 26 желтоқсандағы
№ а-12/287 қаулысына және
Есіл аудандық мәслихатының
2023 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 8С-15/6 шешіміне
1-қосымша
Есіл ауданының Ақсай ауылының шекарасы (шегі)
Бірлескен Есіл ауданы
әкімдігінің
2023 жылғы 26 желтоқсандағы
№ а-12/287 қаулысына және
Есіл аудандық мәслихатының
2023 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 8С-15/6 шешіміне
2-қосымша
Есіл ауданының Московский ауылының шекарасы (шегі)
Бірлескен Есіл ауданы
әкімдігінің
2023 жылғы 26 желтоқсандағы
№ а-12/287 қаулысына және
Есіл аудандық мәслихатының
2023 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 8С-15/6 шешіміне
3-қосымша
Есіл ауданының Орловка ауылының шекарасы (шегі)
Бірлескен Есіл ауданы
әкімдігінің
2023 жылғы 26 желтоқсандағы
№ а-12/287 қаулысына және
Есіл аудандық мәслихатының
2023 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 8С-15/6 шешіміне
4-қосымша
Есіл ауданының Знаменка ауылының шекарасы (шегі)
Бірлескен Есіл ауданы
әкімдігінің
2023 жылғы 26 желтоқсандағы
№ а-12/287 қаулысына және
Есіл аудандық мәслихатының
2023 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 8С-15/6 шешіміне
5-қосымша
Есіл ауданының Бұзылық ауылдық округінің Бұзылық ауылының шекарасы (шегі)
Бірлескен Есіл ауданы
әкімдігінің
2023 жылғы 26 желтоқсандағы
№ а-12/287 қаулысына және
Есіл аудандық мәслихатының
2023 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 8С-15/6 шешіміне
6-қосымша
Есіл ауданының Бұзылық ауылдық округінің Сұрған ауылының шекарасы (шегі)
Бірлескен Есіл ауданы
әкімдігінің
2023 жылғы 26 желтоқсандағы
№ а-12/287 қаулысына және
Есіл аудандық мәслихатының
2023 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 8С-15/6 шешіміне
7-қосымша
Есіл ауданының Жаныспай ауылдық округінің Ковыльный ауылының шекарасы (шегі)
Бірлескен Есіл ауданы
әкімдігінің
2023 жылғы 26 желтоқсандағы
№ а-12/287 қаулысына және
Есіл аудандық мәслихатының
2023 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 8С-15/6 шешіміне
8-қосымша
Есіл ауданының Жаныспай ауылдық округінің Жаныспай ауылының шекарасы (шегі)
Бірлескен Есіл ауданы
әкімдігінің
2023 жылғы 26 желтоқсандағы
№ а-12/287 қаулысына және
Есіл аудандық мәслихатының
2023 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 8С-15/6 шешіміне
9-қосымша
Есіл ауданының Қаракөл ауылдық округінің Речной ауылының шекарасы (шегі)
Бірлескен Есіл ауданы
әкімдігінің
2023 жылғы 26 желтоқсандағы
№ а-12/287 қаулысына және
Есіл аудандық мәслихатының
2023 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 8С-15/6 шешіміне
10-қосымша
Есіл ауданының Қаракөл ауылдық округінің Қаракөл ауылының шекарасы (шегі)
Бірлескен Есіл ауданы
әкімдігінің
2023 жылғы 26 желтоқсандағы
№ а-12/287 қаулысына және
Есіл аудандық мәслихатының
2023 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 8С-15/6 шешіміне
11-қосымша
Есіл ауданының Интернациональный ауылдық округінің Интернациональный ауылының шекарасы (шегі)
Бірлескен Есіл ауданы
әкімдігінің
2023 жылғы 26 желтоқсандағы
№ а-12/287 қаулысына және
Есіл аудандық мәслихатының
2023 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 8С-15/6 шешіміне
12-қосымша
Есіл ауданының Интернациональный ауылдық округінің Біртал ауылының шекарасы (шегі)
Бірлескен Есіл ауданы
әкімдігінің
2023 жылғы 26 желтоқсандағы
№ а-12/287 қаулысына және
Есіл аудандық мәслихатының
2023 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 8С-15/6 шешіміне
13-қосымша
Есіл ауданының Интернациональный ауылдық округінің Алматинский ауылының шекарасы (шегі)
Бірлескен Есіл ауданы
әкімдігінің
2023 жылғы 26 желтоқсандағы
№ а-12/287 қаулысына және
Есіл аудандық мәслихатының
2023 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 8С-15/6 шешіміне
14-қосымша
Есіл ауданының Юбилейный ауылдық округінің Юбилейный ауылының шекарасы (шегі)
Бірлескен Есіл ауданы
әкімдігінің
2023 жылғы 26 желтоқсандағы
№ а-12/287 қаулысына және
Есіл аудандық мәслихатының
2023 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 8С-15/6 шешіміне
15-қосымша
Есіл ауданының Юбилейный ауылдық округінің Ейский ауылының шекарасы (шегі)
Бірлескен Есіл ауданы
әкімдігінің
2023 жылғы 26 желтоқсандағы
№ а-12/287 қаулысына және
Есіл аудандық мәслихатының
2023 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 8С-15/6 шешіміне
16-қосымша
Есіл ауданының Двуречный ауылдық округінің Двуречный ауылының шекарасы (шегі)
Бірлескен Есіл ауданы
әкімдігінің
2023 жылғы 26 желтоқсандағы
№ а-12/287 қаулысына және
Есіл аудандық мәслихатының
2023 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 8С-15/6 шешіміне
17-қосымша
Есіл ауданының Двуречный ауылдық округінің Курский ауылының шекарасы (шегі)
Бірлескен Есіл ауданы
әкімдігінің
2023 жылғы 26 желтоқсандағы
№ а-12/287 қаулысына және
Есіл аудандық мәслихатының
2023 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 8С-15/6 шешіміне
18-қосымша
Есіл ауданының Двуречный ауылдық округінің Приишимка ауылының шекарасы (шегі)
Бірлескен Есіл ауданы
әкімдігінің
2023 жылғы 26 желтоқсандағы
№ а-12/287 қаулысына және
Есіл аудандық мәслихатының
2023 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 8С-15/6 шешіміне
19-қосымша
Есіл ауданының Свободный ауылдық округінің Раздольный ауылының шекарасы (шегі)
Бірлескен Есіл ауданы
әкімдігінің
2023 жылғы 26 желтоқсандағы
№ а-12/287 қаулысына және
Есіл аудандық мәслихатының
2023 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 8С-15/6 шешіміне
20-қосымша
Есіл ауданының Свободный ауылдық округінің Свободный ауылының шекарасы (шегі)
Бірлескен Есіл ауданы
әкімдігінің
2023 жылғы 26 желтоқсандағы
№ а-12/287 қаулысына және
Есіл аудандық мәслихатының
2023 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 8С-15/6 шешіміне
21-қосымша
Есіл ауданының Красивинский ауылдық округінің Красивое ауылының шекарасы (шегі)

Сноска. Приложение 21 - в редакции совместным решением Есильского районного маслихата Акмолинской области от 23.12.2025 № 8С-43/4 и постановлением акимата Есильского района Акмолинской области от 23.12.2025 № А-12/235 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
УСЛОВНОЕ ОБОЗНАЧЕНИЕ
Приложение 22 к
совместному постановлению
акимата Есильского района
от 26 декабря 2023 года
№ а-12/287 и решению
Есильского районного маслихата
от 26 декабря 2023 года
№ 8С-15/6
Граница (черта) села Ярославка Красивинского сельского округа Есильского района
Сноска. Приложение 22 - в редакции совместным решением Есильского районного маслихата Акмолинской области от 23.12.2025 № 8С-43/4 и постановлением акимата Есильского района Акмолинской области от 23.12.2025 № А-12/235 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
УСЛОВНОЕ ОБОЗНАЧЕНИЕ
Приложение 23 к
совместному постановлению
акимата Есильского района
от 26 декабря 2023 года
№ а-12/287 и решению
Есильского районного маслихата
от 26 декабря 2023 года
№ 8С-15/6
Граница (черта) села Ленинское Красивинского сельского округа Есильского района
Приложение 24 к
совместному постановлению
акимата Есильского района
от 26 декабря 2023 года
№ а-12/287 и решению
Есильского районного маслихата
от 26 декабря 2023 года
№ 8С-15/6
Граница (черта) села Кумай Красивинского сельского округа Есильского района
Приложение 24-1 к
совместному постановлению
акимата Есильского района
от 23 декабря 2025 года
№ А-12/235 и решению
Есильского районного маслихата
от 23 декабря 2025 года
№ 8С-43/4
Граница (черта) станции Красивая Красивинского сельского округа Есильского района
Сноска. Постановление дополнен приложением 24-1 совместным решением Есильского районного маслихата Акмолинской области от 23.12.2025 № 8С-43/4 и постановлением акимата Есильского района Акмолинской области от 23.12.2025 № А-12/235 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования
УСЛОВНОЕ ОБОЗНАЧЕНИЕ
Приложение 25 к
совместному постановлению
акимата Есильского района
от 26 декабря 2023 года
№ а-12/287 и решению
Есильского районного маслихата
от 26 декабря 2023 года
№ 8С-15/6
Граница (черта) поселка Красногорский Есильского района
Приложение 26 к
совместному постановлению
акимата Есильского района
от 26 декабря 2023 года
№ а-12/287 и решению
Есильского районного маслихата
от 26 декабря 2023 года
№ 8С-15/6
Граница (черта) села Калачи поселка Красногорский Есильского района
Приложение 27 к
совместному постановлению
акимата Есильского района
от 26 декабря 2023 года
№ а-12/287 и решению
Есильского районного маслихата
от 26 декабря 2023 года
№ 8С-15/6
Граница (черта) села Иглик поселка Красногорский Есильского района
Приложение 28 к
совместному постановлению
акимата Есильского района
от 26 декабря 2023 года
№ а-12/287 и решению
Есильского районного маслихата
от 26 декабря 2023 года
№ 8С-15/6
Граница (черта) села Заречное Зареченского сельского округа Есильского района
Приложение 29 к
совместному постановлению
акимата Есильского района
от 26 декабря 2023 года
№ а-12/287 и решению
Есильского районного маслихата
от 26 декабря 2023 года
№ 8С-15/6
Граница (черта) села Дальнее Зареченского сельского округа Есильского района

Ескерту. 21-қосымша жаңа редакцияда - Есіл ауданы әкімдігінің 23.12.2025 № А-12/235 қаулысына және Есіл аудандық мәслихатының 23.12.2025 № 8С-43/4 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданыска енгізіледі) бірлескен қаулысы мен шешімімен.
ШАРТТЫ БЕЛГІСІ
Бірлескен Есіл ауданы
әкімдігінің
2023 жылғы 26 желтоқсандағы
№ а-12/287 қаулысына және
Есіл аудандық мәслихатының
2023 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 8С-15/6 шешіміне
22-қосымша
Есіл ауданының Красивинский ауылдық округінің Ярославка ауылының шекарасы (шегі)
Ескерту. 22-қосымша жаңа редакцияда - Есіл ауданы әкімдігінің 23.12.2025 № А-12/235 қаулысына және Есіл аудандық мәслихатының 23.12.2025 № 8С-43/4 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданыска енгізіледі) бірлескен қаулысы мен шешімімен.
ШАРТТЫ БЕЛГІСІ
Бірлескен Есіл ауданы
әкімдігінің
2023 жылғы 26 желтоқсандағы
№ а-12/287 қаулысына және
Есіл аудандық мәслихатының
2023 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 8С-15/6 шешіміне
23-қосымша
Есіл ауданының Красивинский ауылдық округінің Ленинский ауылының шекарасы (шегі)
Бірлескен Есіл ауданы
әкімдігінің
2023 жылғы 26 желтоқсандағы
№ а-12/287 қаулысына және
Есіл аудандық мәслихатының
2023 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 8С-15/6 шешіміне
24-қосымша
Есіл ауданының Красивинский ауылдық округінің Құмай ауылының шекарасы (шегі)
Бірлескен Есіл ауданы
әкімдігінің
2023 жылғы 26 желтоқсандағы
№ а-12/287 қаулысына және
Есіл аудандық мәслихатының
2023 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 8С-15/6 шешіміне
24-1-қосымша
Есіл ауданы Красивинский ауылдық округінің Красивое станциясының шекарасы (шегі)
Ескерту. Қаулы 24-1 қосымшамен толықтырылды - Есіл ауданы әкімдігінің 23.12.2025 № А-12/235 қаулысына және Есіл аудандық мәслихатының 23.12.2025 № 8С-43/4 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданыска енгізіледі) бірлескен қаулысы мен шешімімен.
ШАРТТЫ БЕЛГІСІ
Бірлескен Есіл ауданы
әкімдігінің
2023 жылғы 26 желтоқсандағы
№ а-12/287 қаулысына және
Есіл аудандық мәслихатының
2023 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 8С-15/6 шешіміне
25-қосымша
Есіл ауданының Красногорский кентінің шекарасы (шегі)
Бірлескен Есіл ауданы
әкімдігінің
2023 жылғы 26 желтоқсандағы
№ а-12/287 қаулысына және
Есіл аудандық мәслихатының
2023 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 8С-15/6 шешіміне
26-қосымша
Есіл ауданының Красногорский кентінің Калачи ауылының шекарасы (шегі)
Бірлескен Есіл ауданы
әкімдігінің
2023 жылғы 26 желтоқсандағы
№ а-12/287 қаулысына және
Есіл аудандық мәслихатының
2023 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 8С-15/6 шешіміне
27-қосымша
Есіл ауданының Красногорский кентінің Игілік ауылының шекарасы (шегі)
Бірлескен Есіл ауданы
әкімдігінің
2023 жылғы 26 желтоқсандағы
№ а-12/287 қаулысына және
Есіл аудандық мәслихатының
2023 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 8С-15/6 шешіміне
28-қосымша
Есіл ауданының Заречный ауылдық округінің Заречный ауылының шекарасы (шегі)
Бірлескен Есіл ауданы
әкімдігінің
2023 жылғы 26 желтоқсандағы
№ а-12/287 қаулысына және
Есіл аудандық мәслихатының
2023 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 8С-15/6 шешіміне
29-қосымша
Есіл ауданының Заречный ауылдық округінің Дальний ауылының шекарасы (шегі)