О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Акмолинской области от 27 октября 2017 года № А-11/489 "Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов местного значения"
Постановление акимата Акмолинской области от 31 марта 2023 года № А-4/123. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 3 апреля 2023 года № 8528-03. Утратило силу постановлением акимата Акмолинской области от 26 декабря 2025 года № А-12/678
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Акмолинской области от 26.12.2025 № А-12/678 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Акимат Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Акмолинской области "Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов местного значения" от 27 октября 2017 года № А-11/489 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6173) следующие изменения и дополнения:
в перечне рыбохозяйственных водоемов местного значения, утвержденным указанным постановлением:
в разделе "Аккольский район":
дополнить строкой, порядковый номер 41, следующего содержания:
"
41
Пруд Ак-Су
17 гектар
";
слово и цифры "Итого: 40" заменить словом и цифрами "Итого: 41";
цифры и слово "12087,5 гектара" заменить цифрами и словом "12104,5 гектара";
в разделе "Аршалынский район":
дополнить строками, порядковые номера 56, 57, 58, 59, следующего содержания:
"
56
Озеро Жалтырколь
87 гектар
57
Плотина Костомар
3,5 гектара
58
Пруд №2
0,82 гектара
59
Пруд №3
0,82 гектара
";
слово и цифры "Итого: 55" заменить словом и цифрами "Итого: 59";
цифры и слова "17121,1 гектара, 31,6 километра" заменить цифрами и словами "17213,24 гектара, 31,6 километра";
в разделе "Астраханский район":
дополнить строками, порядковые номера 24, 25, следующего содержания:
"
24
Озеро Сасыкколь
166 гектар
25
Озеро Жарсуат
46 гектар
";
слово и цифры "Итого: 23" заменить словом и цифрами "Итого: 25";
цифры и слово "11007,8 гектара" заменить цифрами и словом "11219,8 гектара";
в разделе "Буландынский район":
дополнить строкой, порядковый номер 29, следующего содержания:
"
29
Карьер Макинский
14,5 гектара
";
слово и цифры "Итого: 28" заменить словом и цифрами "Итого: 29";
цифры и слово "4436 гектара" заменить цифрами и словом "4450,5 гектар";
в разделе "Бурабайский район":
строки, порядковые номера 52, 53, 54 исключить;
дополнить строкой, порядковый номер 59, следующего содержания:
"
59
Озеро Узынколь
36 гектар
";

"Жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су айдындарының тізбесін бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2017 жылғы 27 қазандағы № А-11/489 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2023 жылғы 31 наурыздағы № А-4/123 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 3 сәуірде № 8528-03 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 2025 жылғы 26 желтоқсандағы № А-12/678 қаулысымен.
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 26.12.2025 № А-12/678 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Ақмола облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су айдындарының тізбесін бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2017 жылғы 27 қазандағы № А-11/489 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6173 болып тіркелген) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген, жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су айдындарының тізбесінде:
"Ақкөл ауданы" бөлімінде:
келесі мазмұндағы реттік нөмірі 41 жолымен толықтырылсын:
"
41
Ақ-Су тоғаны
17 гектар
";
"Барлығы: 40" сөзі мен цифрлары "Барлығы: 41" деген сөзі мен цифрларына ауыстырылсын;
"12087,5 гектар" цифрлары мен сөзі "12104,5 гектар" деген цифрлары мен сөзіне ауыстырылсын;
"Аршалы ауданы" бөлімінде:
келесі мазмұндағы реттік нөмірлері 56, 57, 58, 59, жолдарымен толықтырылсын:
"
56
Жалтыркөл көлі
87 гектар
57
Костомар бөгеті
3,5 гектар
58
№2 тоған
0,82 гектар
59
№3 тоған
0,82 гектар
";
"Барлығы: 55" сөзі мен цифрлары "Барлығы: 59" деген сөзі мен цифрларына ауыстырылсын;
"17121,1 гектар, 31,6 километр" цифрлары мен сөздері "17213,24 гектар, 31,6 километр" деген цифрлары мен сөздеріне ауыстырылсын;
"Астрахан ауданы" бөлімінде:
келесі мазмұндағы реттік нөмірлері 24, 25, жолдарымен толықтырылсын:
"
24
Сасықкөл көлі
166 гектар
25
Жарсуат көлі
46 гектар
";
"Барлығы: 23" сөзі мен цифрлары "Барлығы: 25" деген сөзі мен цифрларына ауыстырылсын;
"11007,8 гектар" цифрлары мен сөзі "11219,8 гектар" деген цифрлары мен сөзіне ауыстырылсын;
"Бұланды ауданы" бөлімінде:
келесі мазмұндағы реттік нөмірі 29 жолымен толықтырылсын:
"
29
Макинск карьері
14,5 гектар
";
"Барлығы: 28" сөзі мен цифрлары "Барлығы: 29" деген сөзі мен цифрларына ауыстырылсын;
"4436 гектар" цифрлары мен сөзі "4450,5 гектар" деген цифрлары мен сөзіне ауыстырылсын;
"Бурабай ауданы" бөлімінде:
реттік нөмірлері 52, 53, 54 жолдары алынып тасталсын;
келесі мазмұндағы реттік нөмірі 59 жолымен толықтырылсын:
"
59
Ұзынкөл көлі
36 гектар
";

слово и цифры "Итого: 58" заменить словом и цифрами "Итого: 56";
цифры и слова "8141,48 гектара, 73 километра" заменить цифрами и словами "8153,48 гектар, 73 километра";
в разделе "Егиндыкольский район":
строку, порядковый номер 13 исключить;
слово и цифры "Итого: 14" заменить словом и цифрами "Итого: 13";
цифры и слово "4675,7 гектара" заменить цифрами и словом "4483,7 гектара";
в разделе "Зерендинский район":
дополнить строкой, порядковый номер 45, следующего содержания:
"
45
Карьер Копа
2 гектара
";
слово и цифры "Итого: 44" заменить словом и цифрами "Итого: 45";
цифры и слово "13761 гектар" заменить цифрами и словом "13763 гектара";
в разделе "Сандыктауский район":
дополнить строкой, порядковый номер 17, следующего содержания:
"
17
Озеро Большое
38 гектар
";
слово и цифры "Итого: 16" заменить словом и цифрами "Итого: 17";
цифры и слова "1782 гектаров, 245,9 километра" заменить цифрами и словами "1820 гектар, 245,9 километров";
в разделе "Целиноградский район":
дополнить строками, порядковые номера 64, 65, 66, 67, 68 следующего содержания:
"
64
Урочище Кенжебай
2 километра
65
Плотина Сатпаевская
40 гектар
66
Пруд Кабанбай батыра 1 (телятник)
20 гектар
67
Пруд Кабанбай батыра 2 (телятник)
19 гектар
68
Озеро Далаколь
30 гектар
";
слово и цифры "Итого: 63" заменить словом и цифрами "Итого: 68";
цифры и слова "16895,22 гектара, 28,5 километра" заменить цифрами и словами "17004,22 гектара, 30,5 километров";
в разделе "Шортандинский район":
дополнить строкой, порядковый номер 37 следующего содержания:
"
37
Озеро Гнилое
80 гектар
";
слово и цифры "Итого: 36" заменить словом и цифрами "Итого: 37";
цифры и слова "4233 гектаров 43,7 километров" заменить цифрами и словами "4313 гектара, 43,7 километров";
в разделе "город Степногорск":
дополнить строкой, порядковый номер 9, следующего содержания:
"
9
Плотина Коксайская
19,7 гектаров
";
слово и цифру "Итого: 8" заменить словом и цифрой "Итого: 9";
цифры и слово "480,5 гектара" заменить цифрами и словом "500,2 гектара";
слово и цифры "Всего: 596" заменить словом и цифрами "Всего: 610";
цифры и слова "165728,3 гектара, 705,5 километра" заменить цифрами и словами "166132,64 гектара, 707,5 километра".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима Акмолинской области
М.Таткеев

"Барлығы: 58" сөзі мен цифрлары "Барлығы: 56" деген сөзі мен цифрларына ауыстырылсын;
"8141,48 гектар, 73 километр" цифрлары мен сөздері "8153,48 гектар, 73 километр" деген цифрлары мен сөздеріне ауыстырылсын;
"Егіндікөл ауданы" бөлімінде:
реттік нөмірі 13 жолы алынып тасталсын;
"Барлығы: 14" сөзі мен цифрлары "Барлығы: 13" деген сөзі мен цифрларына ауыстырылсын;
"4675,7 гектар" цифрлары мен сөзі "4483,7 гектар" деген цифрлары мен сөзіне ауыстырылсын;
"Зеренді ауданы" бөлімінде:
келесі мазмұндағы реттік нөмірі 45 жолымен толықтырылсын:
"
45
Қопа карьері
2 гектар
";
"Барлығы: 44" сөзі мен цифрлары "Барлығы: 45" деген сөзі мен цифрларына ауыстырылсын;
"13761 гектар" цифрлары мен сөзі "13763 гектар" деген цифрлары мен сөзіне ауыстырылсын;
"Сандықтау ауданы" бөлімінде:
келесі мазмұндағы реттік нөмірі 17 жолымен толықтырылсын:
"
17
Үлкен көлі
38 гектар
";
"Барлығы: 16" сөзі мен цифрлары "Барлығы: 17" деген сөзі мен цифрларына ауыстырылсын;
"1782 гектар, 245,9 километр" цифрлары мен сөздері "1820 гектар, 245,9 километр" деген цифрлары мен сөздеріне ауыстырылсын;
"Целиноград ауданы" бөлімінде:
келесі мазмұндағы реттік нөмірлері 64, 65, 66, 67, 68 жолдарымен толықтырылсын:
"
64
Кенжебай шатқалы
2 километр
65
Сатпаев бөгеті
40 гектар
66
Қабанбай батыр тоғаны 1 (бұзау қорасы)
20 гектар
67
Қабанбай батыр тоғаны 2 (бұзау қорасы)
19 гектар
68
Далакөл көлі
30 гектар
";
"Барлығы: 63" сөзі мен цифрлары "Барлығы: 68" деген сөзі мен цифрларына ауыстырылсын;
"16895,22 гектар, 28,5 километр" цифрлары мен сөздері "17004,22 гектар, 30,5 километр" деген цифрлары мен сөздеріне ауыстырылсын;
"Шортанды ауданы" бөлімінде:
келесі мазмұндағы реттік нөмірі 37 жолымен толықтырылсын:
"
37
Гнилое көлі
80 гектар
";
"Барлығы: 36" сөзі мен цифрлары "Барлығы: 37" деген сөзі мен цифрларына ауыстырылсын;
"4233 гектар, 43,7 километр" цифрлары мен сөздері "4313 гектар, 43,7 километр" деген цифрлары мен сөздеріне ауыстырылсын;
"Степногорск қаласы" бөлімінде:
келесі мазмұндағы реттік нөмірі 9 жолымен толықтырылсын:
"
9
Көксай бөгеті
19,7 гектар
";
"Барлығы: 8" сөзі мен цифры "Барлығы: 9" деген сөзі мен цифрасына ауыстырылсын;
"480,5 гектар" цифрлары мен сөзі "500,2 гектар" деген цифрлары мен сөзіне ауыстырылсын;
"Барлығы: 596" сөзі мен цифрлары "Барлығы: 610" сөзі мен цифрларына ауыстырылсын;
"165728,3 гектар, 705,5 километр" цифрлары мен сөздері "166132,64 гектар, 707,5 километр" деген цифрлары мен сөздеріне ауыстырылсын.
2. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақмола облысы әкімінің міндетін атқарушы М.Таткеев