Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для кандидатов в депутаты Мажилиса Парламента Республики Казахстан и маслихата города Астаны
Постановление акимата города Астаны от 15 февраля 2023 года № 1-304. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 15 февраля 2023 года № 1335-01. Утратило силу постановлением акимата города Астаны от 10 июля 2026 года № 01-2356
Сноска. Утратило cилу постановлением акимата города Астаны от 10.07.2026 № 01-2356 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 6 статьи 28 Конституционного закона Республики Казахстан "О выборах в Республике Казахстан", статьей 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат города Астаны ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить места для размещения агитационных печатных материалов для кандидатов в депутаты Мажилиса Парламента Республики Казахстан согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Определить места для размещения агитационных печатных материалов для кандидатов в депутаты маслихата города Астаны согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
3. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата города Астаны согласно приложению 3 к настоящему постановлению.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя государственного учреждения "Аппарат акима города Астаны".

Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісінің және Астана қаласы мәслихатының депутаттығына кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыруға арналған орындарды белгілеу туралы
Астана қаласы әкімдігінің 2023 жылғы 15 ақпандағы № 1-304 қаулысы. Астана қаласының Әділет департаментінде 2023 жылғы 15 ақпанда № 1335-01 болып тіркелді. Күші жойылды - Астана қаласы әкімдігінің 2026 жылғы 10 шілдедегі № 01-2356 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Астана қаласы әкімдігінің 10.07.2026 № 01-2356 қаулысымен (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасы Конституциялық заңы 28-бабының 6-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 37-бабына сәйкес Астана қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісінің депутаттығына кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыруға арналған орындар осы қаулыға 1-қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Астана қаласы мәслихатының депутаттығына кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыруға арналған орындар осы қаулыға 2-қосымшаға сәйкес белгіленсін.
3. Осы қаулыға 3-қосымшаға сәйкес Астана қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау "Астана қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің басшысына жүктелсін.

5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Астаны Ж. Қасымбек
"Согласовано"
Городская избирательная
комиссия города Астаны
Приложение 1
к постановлению
акимата города Астаны
от 15 февраля 2023 года № 1-304
Места для размещения агитационных печатных материалов для кандидатов в депутаты Мажилиса Парламента Республики Казахстан
п/п
Места для размещения агитационных печатных материалов
Округ № 1
1.
на пересечении улиц Қаныша Сәтбаева и Алексея Петрова, с правой стороны от центрального входа в здание торгового центра "Евразия-1"
2.
на пересечении улиц Қажымұқана и Алексея Петрова, перед зданием торгового дома "Орбита"
3.
на пересечении проспекта Абылай хана и улицы Манаса, перед зданием торгового дома "Встреча"
4.
жилой массив Промышленный, улица Шалкөде, с правой стороны от остановочного павильона "iStop"
5.
жилой массив Интернациональный, улица Мереке, № 1а, перед зданием коммунального государственного учреждения "Централизованная библиотечная система" акимата города Астаны
6.
жилой массив Мичурино, улица Бастау, перед входом в центральный сквер
7.

5. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Астана қаласының әкімі Ж. Қасымбек
"Келісілді"
Астана қаласының
қалалық сайлау
комиссиясы
Астана қаласы әкімдігінің
2023 жылғы 15 ақпандағы
№ 1-304 қаулысына
1-қосымша
Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісінің депутаттығына кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыруға арналған орындар
Р/с
Үгіттік баспа материалдарын орналастыруға арналған орындар
№ 1 округ
1.
Қаныш Сәтбаев және Алексей Петров көшелерінің қиылысында, "Евразия-1" сауда орталығы ғимаратына орталық кіреберістің оң жағында
2.
Қажымұқан және Алексей Петров көшелерінің қиылысында, "Орбита" сауда үйі ғимаратының алдында
3.
Абылай хан даңғылы мен Манас көшесінің қиылысында, "Встреча" сауда үйі ғимаратының алдында
4.
Промышленный тұрғын алабы, Шалкөде көшесі, "iStop" аялдама павильонының оң жағында
5.
Интернациональный тұрғын алабы, Мереке көшесі, № 1а, Астана қаласы әкімдігінің "Орталықтандырылған кітапханалар жүйесі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында
6.
Мичурино тұрғын алабы, Бастау көшесі, орталық скверге кіреберістің алдында
7.

жилой массив Күйгенжар, улица Жанатұрмыс, № 1/1, с правой стороны от остановочного павильона
8.
жилой массив Железнодорожный, улица Владимира Маяковского, с левой стороны от центрального сквера
9.
проспект Бауыржана Момышұлы, перед центральным входом в парк "Жерұйық"
10.
улица Мұхамеджана Тынышбайұлы, № 8, перед зданием филиала акционерного общества "Национальная компания "Қазақстан темір жолы" – "Железнодорожный вокзальный комплекс "Нұрлы жол", по улице А-62
11.
на пересечении улиц Сәкена Сейфуллина и Шоқана Уәлиханова, с левой стороны от входа в здание торгового дома "Астаналық", по улице Сәкена Сейфуллина
12.
на пересечении улицы Кенесары и проспекта Республики, напротив торгового дома "Сұнқар", по проспекту Республики
13.
улица Тайбурыл, № 17, с правой стороны от центрального входа в здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 23" акимата города Астаны
14.
улица Қошке Кемеңгерұлы, № 4, с правой стороны от центрального входа в здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 21" акимата города Астаны
15.
на пересечении улиц Александра Кравцова и Шоқана Уәлиханова, напротив здания торгового дома "Жастар", по улице Александра Кравцова
16.
на пересечении улицы Шокана Уәлиханова и проспекта Абая, с правой стороны от здания торгового дома "Жаннұр"
17.
улица Амангельды Иманова, № 20, с левой стороны от здания отдела № 5 по обслуживанию населения филиала некоммерческого акционерного общества "Государственная корпорация "Правительство для граждан" района "Байқоныр" города Астаны
18.
улица Кенесары, № 78, с правой стороны от здания отделения акционерного общества "Kaspi bank"
19.
на пересечении улицы Александра Кравцова и улицы Александра Пушкина, с левой стороны от остановочного павильона "Микрорайон Целинный"
20.
на пересечении улицы Шокана Уәлиханова и проспекта Бөгенбай батыра, с левой стороны от центрального входа в здание торгового центра "Әлем"
Округ № 2
21.
жилой массив Үркер, улица Исатай батыра, № 141/1, перед зданием коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 69 имени Кемеля Акишева" акимата города Астаны
22.
перед входом в центральный парк напротив Главных часов, по проспекту Тұран
23.
улица Әзілхана Нұршайықова, № 8, перед зданием коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 78 имени Смагула Садуакасулы" акимата города Астаны
24.
проспект Тұран, № 37, перед центральным входом в здание торгово-развлекательного центра "Хан Шатыр"
25.
жилой массив Заречное, улица Аққұм № 17/1, перед зданием магазина "Мерей"
26.
на пересечении проспекта Мәңгілік Ел и улицы Алматы, на углу жилого комплекса "Айсанам"
27.
перед центральным входом в Ботанический сад, по улице Түркістан
28.

Күйгенжар тұрғын алабы, Жаңатұрмыс көшесі, № 1/1, аялдама павильонының оң жағында
8.
Железнодорожный тұрғын алабы, Владимир Маяковский көшесі, орталық сквердің сол жағында
9.
Бауыржан Момышұлы даңғылы, "Жерұйық" саябағына орталық кіреберіс алдында
10.
Мұхамеджан Тынышбайұлы көшесі, № 8, "Қазақстан темір жолы" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамы – "Нұрлы жол" теміржол вокзалы кешені" филиалы ғимаратының алдында, А-62 көшесінің бойында
11.
Сәкен Сейфуллин және Шоқан Уәлиханов көшелерінің қиылысында, "Астаналық" сауда үйі ғимараты кіреберісінің сол жағында, Сәкен Сейфуллин көшесінің бойында
12.
Кенесары көшесі мен Республика даңғылының қиылысында, "Сұңқар" сауда үйіне қарама-қарсы, Республика даңғылының бойында
13.
Тайбурыл көшесі, № 17, Астана қаласы әкімдігінің "№ 23 орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратына орталық кіреберістің оң жағында
14.
Қошке Кемеңгерұлы көшесі, № 4, Астана қаласы әкімдігінің "№ 21 орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының орталық кіреберісінің оң жағында
15.
Александр Кравцов және Шоқан Уәлиханов көшелерінің қиылысында, "Жастар" сауда үйінің ғимаратына қарама-қарсы, Александр Кравцов көшесінің бойында
16.
Шоқан Уәлиханов көшесі мен Абай даңғылының қиылысында, "Жаннұр" сауда үйі ғимаратының оң жағында
17.
Амангелді Иманов көшесі, № 20, Астана қаласы "Байқоңыр" ауданының "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" коммерциялық емес акционерлік қоғамы филиалының халыққа қызмет көрсету жөніндегі № 5 бөлім ғимаратының сол жағында
18.
Кенесары көшесі, № 78, "Kaspi bank" акционерлік қоғамының бөлімшесі ғимаратының оң жағында
19.
Александр Кравцов көшесі мен Александр Пушкин көшесінің қиылысында, "Целинный шағын ауданы" аялдама павильонының сол жағында
20.
Шоқан Уәлиханов көшесі мен Бөгенбай батыр даңғылының қиылысында, "Әлем" сауда орталығы ғимаратына орталық кіреберістің сол жағында
№ 2 округ
21.
Үркер тұрғын алабы, Исатай батыр көшесі, № 141/1, Астана қаласы әкімдігінің "Кемел Ақышев атындағы № 69 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында
22.
Басты сағатқа қарама-қарсы орталық саябаққа кіреберістің алдында, Тұран даңғылының бойында
23.
Әзілхан Нұршайықов көшесі, № 8, Астана қаласы әкімдігінің "Смағұл Сәдуақасұлы атындағы № 78 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында
24.
Тұран даңғылы, № 37, "Хан Шатыр" сауда-ойын-сауық орталығы ғимаратына орталық кіреберістің алдында
25.
Заречный тұрғын алабы, Аққұм көшесі, № 17/1, "Мерей" дүкені ғимаратының алдында
26.
Мәңгілік Ел даңғылы мен Алматы көшесінің қиылысында, "Айсанам" тұрғын үй кешенінің бұрышында
27.
Ботаникалық баққа орталық кіреберістің алдында, Түркістан көшесінің бойында
28.

проспект Мәңгілік Ел, № 30, напротив центрального входа в здание отдела № 1 по обслуживанию населения филиала некоммерческого акционерного общества "Государственная корпорация "Правительство для граждан" района "Есиль" города Астаны
29.
жилой массив Пригородный, перед зданием магазина "Хозяюшка", по улице Жаңадария
30.
жилой массив Тельмана, улица Мұғалжар, № 65а, с левой стороны от здания продуктового магазина
31.
проспект Бөгенбай батыра, № 71, с правой стороны от здания торгового центра "Джафар", по улице Шоқана Уәлиханова
32.
перед входом в театральный бульвар, по проспекту Республики
33.
улица Иоганна Гете, № 1, перед зданием филиала акционерного общества "Национальная компания "Қазақстан темір жолы" – "Железнодорожный вокзальный комплекс "Астана"
34.
с правой стороны от центрального входа в здание по улице Бейбітшілік, № 9
35.
перед пешеходным мостом "Серуен", по улице Желтоқсан
36.
проспект Нұрғисы Тілендиева, № 15, с правой стороны от центрального входа в здание торгового центра "Рахмет"
37.
улица Ақан сері, № 20, перед зданием государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Городская поликлиника № 5" акимата города Астаны
38.
улица Шабал Бейсековой, № 3, перед зданием торгового дома "Астықжан"
39.
жилой массив Көктал-1, улица Алмалық, № 1, перед зданием государственного коммунального казенного предприятия "Государственный театр танца "Наз" акимата города Астаны
40.
улица Александра Герцена, № 86, перед зданием магазина "Масяня"
Приложение 2
к постановлению
акимата города Астаны
от 15 февраля 2023 года № 1-304
Места для размещения агитационных печатных материалов для кандидатов в депутаты маслихата города Астаны
п/п
Места для размещения агитационных печатных материалов
Округ № 1
1.
проспект Бауыржана Момышұлы, № 5, перед зданием государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Дворец школьников имени аль-Фараби" акимата города Астаны
2.
на пересечении проспектов Рақымжана Қошқарбаева и Бауыржана Момышұлы, перед памятником Рақымжану Қошкарбаеву
3.
проспект Тәуелсіздік, № 32, перед зданием отдела по обслуживанию населения филиала некоммерческого акционерного общества "Государственная корпорация "Правительство для граждан" района "Алматы" города Астаны
4.
проспект Бауыржана Момышұлы, перед центральным входом в парк "Жерұйық"
5.
проспект Бауыржана Момышұлы, № 10, перед зданием торгового дома "Рахмет"
Округ № 2
6.
на пересечении улиц Қаныша Сәтбаева и Алексея Петрова, с правой стороны от центрального входа в здание торгового центра "Евразия-1"
7.
на пересечении улиц Қажымұқана и Алексея Петрова, перед зданием торгового дома "Орбита"
8.
на пересечении проспекта Абылай хана и улицы Манаса, перед зданием торгового дома "Встреча"
9.
проспект Абылай хана, № 5, с левой стороны от остановочного павильона и перед зданием торгового дома "Әділ"
10.
на пересечении улиц Қажымұқана и Қаныша Сәтбаева, перед памятником Қанышу Сәтбаеву
Округ № 3
11.

Мәңгілік Ел даңғылы, № 30, Астана қаласы "Есіл" ауданының "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" коммерциялық емес акционерлік қоғамы филиалының халыққа қызмет көрсету жөніндегі № 1 бөлім ғимаратының орталық кіреберісіне қарама-қарсы
29.
Пригородный тұрғын алабы, Жаңадария көшесіндегі "Хозяюшка" дүкені ғимаратының алдында
30.
Тельман тұрғын алабы, Мұғалжар көшесі, № 65а, азық-түлік дүкені ғимаратының сол жағында
31.
Бөгенбай батыр даңғылы, № 71, Шоқан Уәлиханов көшесінде "Джафар" сауда орталығы ғимаратының оң жағында
32.
Театр бульварына кірер алдында, Республика даңғылының бойында
33.
Иоганн Гете көшесі, № 1, "Қазақстан темір жолы" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамы – "Астана" теміржол вокзал кешені" филиалы ғимаратының алдында
34.
Бейбітшілік көшесі, № 9 ғимаратта орталық кіреберістің оң жағында
35.
Желтоқсан көшесінде, "Серуен" жаяу жүргіншілер көпірінің алдында
36.
Нұрғиса Тілендиев даңғылы, № 15, "Рахмет" сауда орталығы ғимаратының орталық кіреберісінің оң жағында
37.
Ақан сері көшесі, № 20, Астана қаласы әкімдігінің "№ 5 қалалық емхана" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны ғимаратының алдында
38.
Шабал Бейсекова көшесі, № 3, "Астықжан" сауда үйі ғимаратының алдында
39.
Көктал-1 тұрғын алабы, Алмалық көшесі, № 1, Астана қаласы әкімдігінің "Наз" мемлекеттік би театры" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ғимаратының алдында
40.
Александр Герцен көшесі, № 86, "Масяня" дүкені ғимаратының алдында
Астана қаласы әкімдігінің
2023 жылғы 15 ақпандағы
№ 1-304 қаулысына
2-қосымша
Астана қаласы мәслихатының депутаттығына кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыруға арналған орындар
Р/с
Үгіттік баспа материалдарын орналастыруға арналған орындар
№ 1 округ
1.
Бауыржан Момышұлы даңғылы, № 5, Астана қаласы әкімдігінің "Әл-Фараби атындағы Оқушылар сарайы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны ғимаратының алдында
2.
Рақымжан Қошқарбаев және Бауыржан Момышұлы даңғылдары қиылысында, Рақымжан Қошқарбаев ескерткішінің алдында
3.
Тәуелсіздік даңғылы, № 32, Астана қаласы "Алматы" ауданының "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" коммерциялық емес акционерлік қоғамы филиалының халыққа қызмет көрсету бөлімі ғимаратының алдында
4.
Бауыржан Момышұлы даңғылы, "Жерұйық" саябағына орталық кіреберіс алдында
5.
Бауыржан Момышұлы даңғылы, № 10, "Рахмет" сауда үйі ғимаратының алдында
№ 2 округ
6.
Қаныш Сәтбаев және Алексей Петров көшелерінің қиылысында, "Евразия-1" сауда орталығы ғимаратына орталық кіреберістің оң жағында
7.
Қажымұқан және Алексей Петров көшелерінің қиылысында, "Орбита" сауда үйі ғимаратының алдында
8.
Абылай хан даңғылы мен Манас көшесінің қиылысында, "Встреча" сауда үйі ғимаратының алдында
9.
Абылай хан даңғылы, № 5, аялдама павильонының сол жағында және "Әділ" сауда үйі ғимаратының алдында
10.
Қажымұқан мен Қаныш Сәтбаев көшелерінің қиылысында, Қаныш Сәтбаев ескерткішінің алдында
№ 3 округ
11.

улица Амангельды Иманова, № 20, с левой стороны от здания отдела № 5 по обслуживанию населения филиала некоммерческого акционерного общества "Государственная корпорация "Правительство для граждан" района "Байқоныр" города Астаны
33.
улица Александра Пушкина, № 10/1, с правой стороны от здания ресторана быстрого питания "Burger King"
34.
проспект Абая, № 80, с правой стороны от центрального входа в здание супермаркета "Magnum"
35.
на пересечении улиц Шокана Уәлиханова и Амангельды Иманова, напротив здания делового дома "Алма – Ата"
Округ № 8
36.
на пересечении улиц Сәкена Сейфуллина и Шоқана Уәлиханова, с левой стороны от входа в здание торгового дома "Астаналық", по улице Сакена Сейфуллина
37.
на пересечении улицы Кенесары и проспекта Республики, напротив торгового дома "Сұнқар", по проспекту Республики
38.
на пересечении улицы Шокана Уәлиханова и проспекта Бөгенбай батыра, с левой стороны от центрального входа в здание торгового центра "Әлем"
39.
на пересечении улиц Александра Кравцова и Шоқана Уәлиханова, напротив здания торгового дома "Жастар", по улице Александра Кравцова
40.
на пересечении улицы Александра Кравцова и улицы Александра Пушкина, с левой стороны от остановочного павильона "Микрорайон Целинный"
Округ № 9
41.
жилой массив Үркер, улица Исатай батыра, № 141/1, перед зданием коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 69 имени Кемеля Акишева" акимата города Астаны
42.
улица Ілияса Омарова, № 4, перед зданием государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Школа-лицей № 71" акимата города Астаны
43.
шоссе Қорғалжын, № 8, перед зданием акционерного общества "Университет КазГЮУ имени Нарикбаева М.С."
44.
перед входом в центральный парк напротив Главных часов, по проспекту Тұран
45.
проспект Тұран, № 24, на территории парковки торгово-развлекательного центра "Сарыарка"
Округ № 10
46.
улица Әзілхана Нұршайықова, № 8, перед зданием коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 78 имени Смагула Садуакасулы" акимата города Астаны
47.
проспект Тұран, № 37, перед центральным входом в здание торгово-развлекательного центра "Хан Шатыр"
48.
проспект Қабанбай батыра, № 21, перед центральным входом в здание торгово-развлекательного центра "Азия парк"
49.
улица Е20, № 5, перед центральным входом в здание школы-лицей "Binom school"
50.
улица Сығанақ, № 17м, перед центральным входом в здание офиса "BI-Group" в жилом комплексе "Зеленый квартал"
Округ № 11
51.
на пересечении проспекта Мәңгілік Ел и улицы Дінмұхамеда Қонаева, на углу дома № 14г
52.

Амангелді Иманов көшесі, № 20, Астана қаласы "Байқоңыр" ауданының "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" коммерциялық емес акционерлік қоғамы филиалының халыққа қызмет көрсету жөніндегі № 5 бөлім ғимаратының сол жағында
33.
Александр Пушкин көшесі, № 10/1, "Burger King" жылдам тамақтану мейрамханасы ғимаратының оң жағында
34.
Абай даңғылы, № 80, "Magnum" супермаркеті ғимаратына орталық кіреберістің оң жағында
35.
Шоқан Уәлиханов және Амангелді Иманов көшелерінің қиылысында, "Алма – Ата" іскерлік үйі ғимаратына қарама-қарсы
№ 8 округ
36.
Сәкен Сейфуллин және Шоқан Уәлиханов көшелерінің қиылысында, "Астаналық" сауда үйі ғимаратына кіреберістің сол жағында, Сәкен Сейфуллин көшесінің бойында
37.
Кенесары көшесі мен Республика даңғылының қиылысында, "Сұңқар" сауда үйіне қарама-қарсы, Республика даңғылының бойында
38.
Шоқан Уәлиханов көшесі мен Бөгенбай батыр даңғылының қиылысында, "Әлем" сауда орталығы ғимаратына орталық кіреберістің сол жағында
39.
Александр Кравцов және Шоқан Уәлиханов көшелерінің қиылысында, "Жастар" сауда үйі ғимаратына қарама-қарсы, Александр Кравцов көшесінің бойында
40.
Александр Кравцов көшесі мен Александр Пушкин көшесінің қиылысында, "Целинный шағын ауданы" аялдама павильонының сол жағында
№ 9 округ
41.
Үркер тұрғын алабы, Исатай батыр көшесі, № 141/1, Астана қаласы әкімдігінің "Кемел Ақышев атындағы № 69 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында
42.
Ілияс Омаров көшесі, № 4, Астана қаласы әкімдігінің "№ 71 мектеп-лицей" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны ғимаратының алдында
43.
Қорғалжын тас жолы, № 8, "М.С. Нәрікбаев атындағы КазГЮУ Университеті" акционерлік қоғамы ғимаратының алдында
44.
Басты сағатқа қарама-қарсы орталық саябаққа кіреберістің алдында, Тұран даңғылы бойында
45.
Тұран даңғылы, № 24, "Сарыарқа" сауда ойын-сауық орталығының орынтұрақ аумағында
№ 10 округ
46.
Әзілхан Нұршайықов көшесі, № 8, Астана қаласы әкімдігінің "Смағұл Сәдуақасұлы атындағы № 78 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында
47.
Тұран даңғылы, № 37 "Хан Шатыр" сауда-ойын-сауық орталығы ғимаратына орталық кіреберістің алдында
48.
Қабанбай батыр даңғылы, № 21 "Азия парк" сауда-ойын-сауық орталығы ғимаратына орталық кіреберістің алдында
49.
Е20 көше, № 5, "Binom school" мектеп-лицей ғимаратына орталық кіреберістің алдында
50.
Сығанақ көшесі, № 17м, "Жасыл квартал" тұрғын үй кешеніндегі "BI-Group" кеңсе ғимаратына орталық кіреберістің алдында
№ 11 округ
51.
Мәңгілік Ел даңғылы мен Дінмұхамед Қонаев көшесінің қиылысында, № 14 г үйдің бұрышында
52.

улица Сауран, на углу домов № 5 и 5д, с левой стороны от аптеки "Гиппократ"
53.
на пересечении улиц Достық и Сауран, перед зданием торгово-развлекательного центра "Керуен"
54.
жилой массив Заречное, улица Аққұм, № 17/1, перед зданием магазина "Мерей"
55.
на пересечении проспекта Мәңгілік Ел и улицы Алматы, на углу жилого комплекса "Айсанам"
Округ № 12
56.
улица Түркістан, № 32/1, перед центральным входом в здание филиала "Международная школа" автономной организации образования "Назарбаев Интеллектуальные школы"
57.
улица Сауран, № 11, перед центральным входом в здание коммунального государственного учреждения "Школа-лицей № 89" акимата города Астаны
58.
улица Түркістан, № 10/1, перед центральным входом в здание государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Школа-лицей № 76 имени Алихана Бокейхана" акимата города Астаны
59.
проспект Мәңгілік Ел, № 30, напротив центрального входа в здание отдела № 1 по обслуживанию населения филиала некоммерческого акционерного общества "Государственная корпорация "Правительство для граждан" района "Есиль" города Астаны
60.
на пересечении проспекта Ұлы Дала и улицы Әлихана Бөкейхана, на углу дома № 13/1 по проспекту Ұлы Дала
Округ № 13
61.
жилой массив Пригородный, перед зданием магазина "Хозяюшка", по улице Жаңадария
62.
жилой массив Тельмана, улица Мұғалжар, № 65а с левой стороны от здания продуктового магазина
63.
проспект Қабанбай батыра, № 62, перед центральным входом в здание торгово-развлекательного центра "MEGA Silk Way"
64.
перед центральным входом в Ботанический сад, по улице Түркістан
65.
на пересечении проспекта Ұлы Дала и улицы № 38, на углу дома № 36, с правой стороны от кондитерской фабрики "Тәп-тәтті"
Округ № 14
66.
микрорайон Самал, № 11, c правой стороны от здания бизнес-центра "Astana Tower"
67.
перед входом в театральный бульвар, по проспекту Республики
68.
улица Бейбітшілік, № 37, с левой стороны от здания акционерного общества "Казпочта"
69.
с правой стороны от центрального входа в здание по улице Бейбітшілік, № 9
70.
перед пешеходным мостом "Серуен", по улице Желтоқсан
Округ № 15
71.
улица Шәймердена Қосшығұлұлы, № 9, перед зданием торгового дома "Солтүстік"
72.
проспект Нұрғисы Тілендиева, № 15, с правой стороны от центрального входа в здание торгового центра "Рахмет"
73.
жилой массив Көктал-1, улица Алмалық, № 1, перед зданием государственного коммунального казенного предприятия "Государственный театр танца "Наз" акимата города Астаны"
74.
жилой массив Көктал-2, улица Ақмола, № 24, перед зданием торгового дома "Көктал-2"
75.
улица Шәймердена Қосшығұлұлы, № 24, перед зданием торгового дома "Euromall"
Округ № 16
76.

Сауран көшесі, № 5 және № 5д үйлердің бұрышында, "Гиппократ" дәріханасының сол жағында
53.
Достық және Сауран көшелерінің қиылысында, "Керуен" сауда ойын-сауық орталығы ғимаратының алдында
54.
Заречный тұрғын алабы, Аққұм көшесі, № 17/1, "Мерей" дүкені ғимаратының алдында
55.
Мәңгілік Ел даңғылы мен Алматы көшесінің қиылысында, "Айсанам" тұрғын үй кешенінің бұрышында
№ 12 округ
56.
Түркістан көшесі, № 32/1, "Назарбаев Зияткерлік мектептері" дербес білім беру ұйымы "Халықаралық мектебі" филиалының ғимаратына орталық кіреберістің алдында
57.
Сауран көшесі, № 11, Астана қаласы әкімдігінің "№ 89 мектеп-лицей" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратына орталық кіреберістің алдында
58.
Түркістан көшесі, № 10/1, Астана қаласы әкімдігінің "Әлихан Бөкейхан атындағы № 76 мектеп-лицей" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны ғимаратына орталық кіреберістің алдында
59.
Мәңгілік Ел даңғылы, № 30, Астана қаласы "Есіл" ауданының "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" коммерциялық емес акционерлік қоғамы филиалының халыққа қызмет көрсету жөніндегі № 1 бөлім ғимаратының орталық кіреберісіне қарама-қарсы
60.
Ұлы Дала даңғылы мен Әлихан Бөкейхан көшесінің қиылысында, Ұлы Дала даңғылы бойындағы № 13/1 үйдің бұрышында
№ 13 округ
61.
Пригородный тұрғын алабы, Жаңадария көшесіндегі "Хозяюшка" дүкені ғимаратының алдында
62.
Тельман тұрғын алабы Мұғалжар көшесі, № 65а, азық-түлік дүкені ғимаратының сол жағында
63.
Қабанбай батыр даңғылы, № 62, "MEGA Silk Way" сауда ойын-сауық орталығы ғимаратына орталық кіреберістің алдында
64.
Ботаникалық баққа орталық кіреберістің алдында, Түркістан көшесінің бойында
65.
Ұлы Дала даңғылы мен № 38 көшенің қиылысында, № 36 үйдің бұрышында, "Тәп-тәтті" кондитерлік фабрикасының оң жағында
№ 14 округ
66.
Самал шағын ауданы, № 11, "Astana Tower" бизнес-орталығы ғимаратының оң жағында
67.
Театр бульварына кірер алдында, Республика даңғылының бойында
68.
Бейбітшілік көшесі, № 37, "Қазпошта" акционерлік қоғамы ғимаратының сол жағында
69.
Бейбітшілік көшесі, № 9 ғимаратына орталық кіреберістің оң жағында
70.
Желтоқсан көшесінде, "Серуен" жаяу жүргіншілер көпірінің алдында
№ 15 округ
71.
Шәймерден Қосшығұлұлы көшесі, № 9, "Солтүстік" сауда үйі ғимаратының алдында
72.
Нұрғиса Тілендиев даңғылы, № 15, "Рахмет" сауда орталығы ғимаратының орталық кіреберісінің оң жағында
73.
Көктал-1 тұрғын алабы, Алмалық көшесі, № 1, Астана қаласы әкімдігінің "Наз" мемлекеттік би театры" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ғимаратының алдында
74.
Көктал-2 тұрғын алабы, Ақмола көшесі, № 24, "Көктал-2" сауда үйі ғимаратының алдында
75.
Шәймерден Қосшығұлұлы көшесі, № 24, "Euromall" сауда үйі ғимаратының алдында
№ 16 округ
76.

улица Ақан сері, № 20, перед зданием государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Городская поликлиника № 5" акимата города Астаны
77.
улица Александра Герцена, № 86, перед зданием магазина "Масяня"
78.
улица Шабал Бейсековой, № 3, перед зданием торгового дома "Астықжан"
79.
улица Конституции, № 16, перед зданием магазина "Сымбат"
80.
улица Көктал, № 16, перед авторынком запчастей "Көктал"
Округ № 17
81.
с левой стороны от цветочного магазина "GulMarket" по проспекту Бөгенбай батыра, № 29
82.
улица Иоганна Гете, № 1, перед зданием филиала акционерного общества "Национальная компания "Қазақстан темір жолы" – "Железнодорожный вокзальный комплекс "Астана"
83.
проспект Жеңіс, № 62, перед зданием некоммерческого акционерного общества "Казахский агротехнический университет имени Сәкена Сейфуллина"
84.
проспект Бөгенбай батыра, № 71, с правой стороны от здания торгового центра "Джафар", по улице Шоқана Уәлиханова
85.
проспект Республики, № 58, с левой стороны от остановочного павильона
Приложение 3
к постановлению
акимата города Астаны
от 15 февраля 2023 года № 1-304
Перечень утративших силу некоторых постановлений акимата города Астаны

Ақан сері көшесі, № 20, Астана қаласы әкімдігінің "№ 5 қалалық емхана" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны ғимаратының алдында
77.
Александр Герцен көшесі, № 86, "Масяня" дүкені ғимаратының алдында
78.
Шабал Бейсекова көшесі, № 3, "Астықжан" сауда үйі ғимаратының алдында
79.
Конституция көшесі, № 16, "Сымбат" дүкені ғимаратының алдында
80.
Көктал көшесі, № 16, "Көктал" автобөлшектер базарының алдында
№ 17 округ
81.
Бөгенбай батыр даңғылы, № 29, "GulMarket" гүлдер дүкенінің сол жағында
82.
Иоганн Гете көшесі, № 1, "Қазақстан темір жолы" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамы – "Астана" теміржол вокзал кешені" филиалы ғимаратының алдында
83.
Жеңіс даңғылы, № 62, "Сәкен Сейфуллин атындағы Қазақ агротехникалық университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы ғимаратының алдында
84.
Бөгенбай батыр даңғылы, № 71, "Джафар" сауда орталығы ғимаратының оң жағында, Шоқан Уәлиханов көшесінің бойында
85.
Республика даңғылы, № 58, аялдама павильонының сол жағында
Астана қаласы әкімдігінің
2023 жылғы 15 ақпандағы
№ 1-304 қаулысына
3-қосымша
Астана қаласы әкімдігінің күші жойылған кейбір қаулыларының тізбесі

1. Постановление акимата города Астаны от 10 марта 2015 года № 06-346 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на территории города Астаны" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 888).
2. Постановление акимата города Нур-Султана от 29 апреля 2019 года № 1-525 "О внесении изменений в постановление акимата города Астаны от 10 марта 2015 года № 06-346 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении помещений для встреч с избирателями кандидатам в Президенты Республики Казахстан" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1225).
3. Постановление акимата города Астаны от 17 октября 2022 года № 01-2903 "О внесении изменений в постановление акимата города Астаны от 10 марта 2015 года № 06-346 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении помещений для встреч с избирателями кандидатам в Президенты Республики Казахстан" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 30182).

1. "Астана қаласының аумағында барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарын белгілеу туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 10 наурыздағы № 06-346 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 888 болып тіркелген).
2. "Қазақстан Республикасының Президенттігіне кандидаттарға үгіттеу баспа материалдарын орналастыруға орындар белгілеу және сайлаушылармен кездесу өткізу үшін үй-жай беру туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 10 наурыздағы № 06-346 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің 2019 жылғы 29 сәуірдегі № 1-525 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1225 болып тіркелген).
3. "Астана қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 10 наурыздағы № 06-346 "Қазақстан Республикасының Президенттігіне кандидаттарға үгіттеу баспа материалдарын орналастыруға орындар белгілеу және сайлаушылармен кездесу өткізу үшін үй-жай беру туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2022 жылғы 17 қазандағы № 01-2903 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 30182 болып тіркелген).