О внесении изменений в решение маслихата города Нур-Султан от 23 августа 2019 года № 418/54-VI "Об определении размера и перечня категорий получателей жилищных сертификатов в городе Нур-Султан"
Решение маслихата города Астаны от 30 мая 2023 года № 37/4-VIII. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 7 июня 2023 года № 1342-01. Утратило силу решением маслихата города Астаны от 28 ноября 2025 года № 346/46-VIII.
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Астаны от 28.11.2025 № 346/46-VIII (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Маслихат города Астаны РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Нур-Султан от 23 августа 2019 года № 418/54-VI "Об определении размера и перечня категорий получателей жилищных сертификатов в городе Нур-Султан" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1244) следующие изменения:
заголовок вышеуказанного решения изложить в следующей редакции:
"Об определении размера и перечня категорий получателей жилищных сертификатов в городе Астане";
в пункте 1 вышеуказанного решения:
абзац первый подпункта 1) изложить в следующей редакции:
"1) осуществляющим трудовую деятельность в государственных учреждениях и государственных предприятиях, подведомственных акимату города Астаны:";
подпункт 2) изложить в следующей редакции:
"2) работникам Государственного учреждения "Департамент полиции города Астаны Министерства внутренних дел Республики Казахстан;";
подпункт 3) изложить в следующей редакции:
"3) работникам Государственного учреждения "Департамент по чрезвычайным ситуациям города Астаны Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан;";
абзацы пятый и шестой подпункта 4) изложить в следующей редакции:
"лиц с инвалидностью первой и второй групп;
семей, имеющих или воспитывающих детей с инвалидностью;".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата города Астаны Е. Каналимов

"Нұр-Сұлтан қаласында тұрғын үй сертификаттарының мөлшері мен оларды алушылар санаттарының тізбесін айқындау туралы" Нұр-Сұлтан қаласы мәслихатының 2019 жылғы 23 тамыздағы № 418/54-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Астана қаласы мәслихатының 2023 жылғы 30 мамырдағы № 37/4-VIII шешімі. Астана қаласының Әділет департаментінде 2023 жылғы 7 маусымда № 1342-01 болып тіркелді. Күші жойылды - Астана қаласы мәслихатының 2025 жылғы 28 қарашадағы № 346/46-VIII шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Астана қаласы мәслихатының 28.11.2025 № 346/46-VIII (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Астана қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Нұр-Сұлтан қаласында тұрғын үй сертификаттарының мөлшері мен оларды алушылар санаттарының тізбесін айқындау туралы" Нұр-Сұлтан қаласы мәслихатының 2019 жылғы 23 тамыздағы № 418/54-VI (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1244 тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
жоғарыда көрсетілген шешімінің тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"Астана қаласында тұрғын үй сертификаттарының мөлшері мен оларды алушылар санаттарының тізбесін айқындау туралы";
жоғарыда көрсетілген шешімінің 1-тармағында:
1) тармақшаның бірінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"1) Астана қаласының әкімдігіне ведомстволық бағынысты мемлекеттік мекемелер мен мемлекеттік кәсіпорындарда қызмет ететін:";
2) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"2) "Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Астана қаласының Полиция департаменті" мемлекеттік мекемесінің қызметкерлеріне;";
3) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"3) "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Астана қаласының Төтенше жағдайлар департаменті" мемлекеттік мекемесінің қызметкерлеріне;";
4) тармақшаның бесінші және алтыншы абзацтары мынадай редакцияда жазылсын:
"бірінші және екінші топтардағы мүгедектігі бар адамдар;
мүгедектігі бар балалары бар немесе оларды тәрбиелеп отырған отбасылары;".
2. Осы шешiм алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Астана қаласы мәслихатының төрағасы Е. Каналимов