"Об утверждении форм кадастрового паспорта объекта недвижимости"
Приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 30 июня 2023 года № 440. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 1 июля 2023 года № 33000.
Примечание ИЗПИ!
Вводится в действие с 01.07.2023
В соответствии с подпунктом 4-2) статьи 18-1 Закона Республики Казахстан "О государственной регистрации прав на недвижимое имущество", ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемые формы кадастрового паспорта объекта недвижимости:
1) на земельный участок, согласно приложению 1 к настоящему приказу;
2) на многоквартирные жилые дома, офисы, промышленные, торговые объекты и другие согласно приложению 2 к настоящему приказу;
3) на квартиру (комнату (-ы) в многоквартирном жилом доме (общежитии), согласно приложению 3 к настоящему приказу;
4) на частный дом, дачи, гаражи согласно приложению 4 к настоящему приказу;
5) на линии электропередач согласно приложению 5 к настоящему приказу;
6) на железнодорожные пути согласно приложению 6 к настоящему приказу;
7) на железнодорожную платформу, согласно приложению 7 к настоящему приказу;
8) на мост согласно приложению 8 к настоящему приказу;
9) на тоннель согласно приложению 9 к настоящему приказу;
10) на путепровод, согласно приложению 10 к настоящему приказу;
11) на городской электротранспорт, согласно приложению 11 к настоящему приказу;
12) на автомобильные дороги, согласно приложению 12 к настоящему приказу;
13) на набережные, согласно приложению 13 к настоящему приказу;
14) на зеленые насаждения, согласно приложению 14 к настоящему приказу;
15) на сети, водоводы, коллекторы и другие объекты, согласно приложению 15 к настоящему приказу;
16) на тепловую трассу, согласно приложению 16 к настоящему приказу;
17) газопровод, нефтепровод, согласно приложению 17 к настоящему приказу;
18) на линии связи, согласно приложению 18 к настоящему приказу;
19) на парковочное место, согласно приложению 19 к настоящему приказу;
20) на кладовку, согласно приложению 20 к настоящему приказу.
2. Признать утратившими силу некоторые приказы Министерства юстиции Республики Казахстан по перечню согласно приложению 21 к настоящему приказу.
3. Департаменту регистрационной службы и организации юридических услуг Министерства юстиции Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа и опубликование приказа на официальном интернет-ресурсе Министерства юстиции Республики Казахстан.
4. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице - министра юстиции Республики Казахстан.

"Жылжымайтын мүлік объектісінің кадастрлық паспортының нысандарын бекіту туралы"
Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2023 жылғы 30 маусымдағы № 440 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2023 жылғы 1 шiлдеде № 33000 болып тіркелді.
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы бұйрық 01.07.2023 бастап қолданысқа енгізіледі
"Жылжымайтын мүлікке құқықтарды мемлекеттік тіркеу туралы" Қазақстан Республикасының Заңы 18-1-бабының 4-2)-тармақшасын сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған жылжымайтын мүлік объектісінің кадастрлық паспортының нысандары:
1) осы бұйрыққа 1-қосымшаға сәйкес жер учаскесіне;
2) осы бұйрыққа 2-қосымшаға сәйкес көппәтерлі тұрғын үйлерге, кеңселерге, өнеркәсіптік, сауда объектілеріне және басқаларға;
3) осы бұйрыққа 3-қосымшаға сәйкес көппәтерлі тұрғын үйдегі (жатақханадағы) пәтерге (бөлмелерге);
4) осы бұйрыққа 4-қосымшаға сәйкес жеке үйге, саяжайларға, гараждарға;
5) осы бұйрыққа 5-қосымшаға сәйкес электр беру желісіне;
6) осы бұйрыққа 6-қосымшаға сәйкес темір жолдарға;
7) осы бұйрыққа 7-қосымшаға сәйкес теміржол платформасына;
8) осы бұйрыққа 8-қосымшаға сәйкес көпірге;
9) осы бұйрыққа 9-қосымшаға сәйкес туннельге;
10) осы бұйрыққа 10-қосымшаға сәйкес өткерме жолға;
11) осы бұйрыққа 11-қосымшаға сәйкес қалалық электр көлігіне;
12) осы бұйрыққа 12-қосымшаға сәйкес автомобиль жолдарына;
13) осы бұйрыққа 13-қосымшаға сәйкес жағалауларға;
14) осы бұйрыққа 14-қосымшаға сәйкес жасыл екпелерге;
15) осы бұйрыққа 15-қосымшаға сәйкес желілерге, су бұрғыштарға, коллекторларға және басқа да объектілерге;
16) осы бұйрыққа 16-қосымшаға сәйкес жылу трассасына;
17) осы бұйрыққа 17-қосымшаға сәйкес газ құбырына, мұнай құбырына;
18) осы бұйрыққа 18-қосымшаға сәйкес байланыс желісіне;
19) осы бұйрыққа 19-қосымшаға сәйкес тұрақ орнына;
20) осы бұйрыққа 20-қосымшаға сәйкес қоймаға бекітілсін.
2. Осы бұйрыққа 21-қосымшаға сәйкес тізбе бойынша Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің кейбір бұйрықтарының күші жойылды деп танылсын.
3. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Тіркеу қызметі және заң қызметтерін ұйымдастыру департаменті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен осы бұйрықтың мемлекеттік тіркелуін және бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің ресми интернет-ресурсында жариялануын қамтамасыз етсін.
4. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Әділет вице - министріне жүктелсін.

5. Настоящий приказ вводится в действие с 1 июля 2023 года и подлежит официальному опубликованию.
Министр юстиции
Республики Казахстан
А. Ескараев
"СОГЛАСОВАН"
Министерство сельского хозяйства
Республики Казахстан
Приложение 1 к приказу
Министр юстиции
Республики Казахстан
от 30 июня 2023 года № 440
Форма 1
Наименование структурного подразделения НАО
"Государственная корпорация "Правительство для граждан"
КАДАСТРОВЫЙ ПАСПОРТ ОБЪЕКТА НЕДВИЖИМОСТИ
на земельный участок
1. Область
_______________________________________________________________
2. Район
_______________________________________________________________
3. Город (поселок,
населенный пункт)
_______________________________________________________________
4. Район в городе
_______________________________________________________________
5. Адрес
_______________________________________________________________
6. Регистрационный код адреса
_______________________________________________________________
7. Кадастровый номер
________________________________________________________________
8. Номер кадастрового дела
________________________________________________________________
Паспорт составлен по состоянию на "___" __________________ ______ года
№ заказа
Данный документ согласно пункту 1 статьи 7 Закона "Об электронном документе
и электронной цифровой подписи" равнозначен документу на бумажном носителе.
*штрих-код содержит данные, полученные из информационной системы единого государственного кадастра недвижимости и подписанные электронно-цифровой подписью соответствующего НАО "Государственная корпорация "Правительство для граждан"
Общие сведения о земельном участке
Кадастровый номер
_________________________________
Форма собственности*
_________________________________
Вид права на земельный участок
_________________________________
Срок и дата окончания аренды **
_________________________________
Площадь земельного участка, гектар/квадратный метр ***
_________________________________
Категория земель
_________________________________
Целевое назначение земельного участка****
_________________________________
Функциональная зона в населенном пункте (при наличии)*****
_________________________________
Ограничения в использовании и обременения земельного участка
_________________________________
Делимость (делимый, неделимый)
_________________________________
Примечание:
* форма собственности: государственная собственность, частная собственность, кондоминиум
** Срок и дата окончания указывается при временном землепользовании.
*** квадратный метр для категории земель населенных пунктов. Дополнительно указывается доля площади земельного участка при наличии.
****в случае предоставления для ведения личного подсобного хозяйства, указывается вид надела земельного участка;
*****Функциональная зона на землях населенных пунктов согласно решения местного исполнительного органа
План земельного участка*
Примечание: *меры линий в системе координат, указанной в Публичной кадастровой карте информационной системы единого государственного кадастра недвижимости.
Масштаб 1:______________
Условные обозначения:
зарегистрированный земельный
участок проектируемый земельный
участок смежный земельный участок
Данный документ согласно пункту 1 статьи 7 Закона "Об электронном документе и электронной цифровой подписи" равнозначен документу на бумажном носителе.
*штрих-код содержит данные, полученные из информационной системы единого государственного кадастра недвижимости и подписанные электронно-цифровой подписью соответствующего НАО "Государственная корпорация "Правительство для граждан"
Выноска мер линий
№ поворотных точек
Меры линий, метр
меры линий в системе координат, указанной в Публичной кадастровой карте информационной системы единого государственного кадастра недвижимости
меры линий в единой государственной системе координат
Кадастровые номера (категории земель) смежных земельных участков*
От
До
Описание
от А
до Б
Посторонние земельные участки в границах плана
№ на плане
Кадастровые номера посторонних земельных участков в границах плана
Площадь,
гектар/квадратный метр**
Примечание: *Описание смежеств действительно на момент изготовления идентификационного документа на земельный участок.
**квадратный метр для категории земель населенных пунктов
Данный документ согласно пункту 1 статьи 7 Закона "Об электронном документе и электронной цифровой подписи" равнозначен документу на бумажном носителе.
*штрих-код содержит данные, полученные из информационной системы единого государственного кадастра недвижимости и подписанные электронно-цифровой подписью соответствующего НАО "Государственная корпорация "Правительство для граждан"
Приложение 2 к приказу
Министра юстиции
Республики Казахстан
от 30 июня 2023 года № 440
Форма Ф-2
Наименование структурного подразделения НАО
"Государственная корпорация "Правительство для граждан"
КАДАСТРОВЫЙ ПАСПОРТ ОБЪЕКТА НЕДВИЖИМОСТИ

5. Осы бұйрық 2023 жылғы 1 шілдеден бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасы
Әділет министрі
А. Ескараев
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Ауыл шаруашылығы министрлігі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
1-қосымша жаңа редакцияда көзделген - ҚР Әділет министрінің 20.03.2026 № 278 (12.07.2026 бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы
Әділет министрі
2023 жылғы 30 маусымдағы
№ 440 Бұйрыққа
1-қосымша
Н-1 нысан
"Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" КЕ АҚ құрылымдық бөлімшесінің атауы Жылжымайтын мүлік объектісінің кадастрлық паспорты Жер учаскесіне
1. Облысы
_____________________________________________________________________
2. Ауданы
_____________________________________________________________________
3. Қала (кенті, елді мекені)
_____________________________________________________________________
4. Қаладағы аудан
_____________________________________________________________________
5. Мекен-жайы
_____________________________________________________________________
6. Мекенжайдың тіркеу коды
_____________________________________________________________________
7. Кадастрлық нөмір
_____________________________________________________________________
8. Кадастрлық іс нөмірі
_____________________________________________________________________
Паспорт
_______ жылғы "___"________________ жағдайы бойынша жасалған
Тапсырыс №
Осы құжат "Электрондық құжат жəне электрондық цифрлық қолтаңба туралы" 7-бабының 1 тармақшасына сəйкес қағаз жеткiзгiштегi құжатпен бiрдей
*штрих-код жылжымайтын мүліктің бірыңғай мемлекеттік кадастрының ақпараттық жүйесінен алынған және "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" КЕ АҚ тиісті электрондық-цифрлық қолтаңбасымен қол қойылған деректер қамтылады
Жер учаскесі туралы жалпы мәліметтер
Кадастрлық нөмір
________________________________
Меншік түрі*
________________________________
Жер учаскесіне құқық түрі
________________________________
Жалға алудың аяқталу мерзімі мен күні **
________________________________
Жер учаскесінің алаңы, гектар/ квадрат метр ***
________________________________
Жердің санаты
________________________________
Жер учаскесінің нысаналы мақсаты****
________________________________
Елді мекендегі функционалдық аймақ (бар болса)*****
________________________________
Жер учаскесін пайдаланудағы шектеулер мен ауыртпалықтар
________________________________
Бөлінуі (бөлінеді/бөлінбейді)
________________________________
Ескертпе:
* меншік нысаны: мемлекеттік меншік, жеке меншік, кондоминиум;
** Аяқталу мерзімі мен күні уақытша жер пайдалану кезінде көрсетіледі;
*** шаршы метр елді мекендердің жері санаты үшін. Жер учаскесі ауданының үлесі бар болса қосымша көрсетіледі;
**** жеке қосалқы шаруашылық жүргізу үшін берілген жағдайда жер учаскесі телімінің түрі көрсетіледі;
***** Жергілікті атқарушы органның шешіміне сәйкес елді мекендер жерлеріндегі функционалдық аймақ.
Жер учаскесінің жоспары*
Ескертпе: * Бірыңғай мемлекеттік жылжымайтын мүлік кадастрының ақпараттық жүйесінің Жария кадастрлық картасында көрсетілген координаттар жүйесіндегі сызықтардың өлшемдері.
Масштабы 1:______________
Шартты белгілер:
тіркелген жер учаскесі
жобаланатын жер учаскесі
іргелес жер учаскесі
Осы құжат "Электрондық құжат жəне электрондық цифрлық қолтаңба туралы" 7-бабының 1 тармақшасына сəйкес қағаз жеткiзгiштегi құжатпен бiрдей
*штрих-код жылжымайтын мүліктің бірыңғай мемлекеттік кадастрының ақпараттық жүйесінен алынған және "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" КЕ АҚ тиісті электрондық-цифрлық қолтаңбасымен қол қойылған деректер қамтылады
Сызықтардың өлшемін шығару
Бұрылысты нүктелердің №
Сызықтардың өлшемі
Жылжымайтын мүліктің бірыңғай мемлекеттік кадастры ақпараттық жүйесінің Жария кадастрлық картасында көрсетілген координаттар жүйесіндегі сызықтарың өлшемдері
Бірыңғай мемлекеттік координаттар жүйесіндегі сызықтардың өлшемдері
Шектес жер учаскелердің кадастрлық нөмірлері (жер санаттары)*
Бастап
Дейін
Сипаттамасы
А-дан
Б-ға дейін
Жоспар шекарасындағы бөгде жер учаскелері
Жоспардағы №
Жоспар шегіндегі бөтен жер учаскелерінің кадастрлық нөмірлері
Аудаңы, гектар/квадрат метр**
Ескертпе: *Шектесулердің сипаттамасы жер учаскесіне сәйкестендіру құжатын дайындау сәтіне жарамды.
** шаршы метр елді мекендердің жері санаты үшін
Осы құжат "Электрондық құжат жəне электрондық цифрлық қолтаңба туралы" 7-бабының 1 тармақшасына сəйкес қағаз жеткiзгiштегi құжатпен бiрдей
*штрих-код жылжымайтын мүліктің бірыңғай мемлекеттік кадастрының ақпараттық жүйесінен алынған және "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" КЕ АҚ тиісті электрондық-цифрлық қолтаңбасымен қол қойылған деректер қамтылады
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
2-қосымша жаңа редакцияда көзделген - ҚР Әділет министрінің 20.03.2026 № 278 (12.07.2026 бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы
Әділет министрлігінің
2023 жылғы 30 маусымдағы
№ 440 бұйрығына
2 қосымша
Н-2 нысан
"Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" КЕ АҚ құрылымдық бөлімшесінің атауы
Жылжымайтын мүлік объектісінің кадастрлық паспорты

1. Серия, тип проекта |________|
2. Число этажей |________|
3. Площадь застройки |________|
4. Объем здания |________|
5. Общая площадь |________|
6. Площадь балкона, |________|
7. Жилая площадь |________|
9. Число квартир |_________|
10. Число помещений, комнат |_________|
11. Материал стен |_________|
12. Год постройки |_________|
13. Физический износ |_________|
14. Целевое назначение (литер) |_________| лоджии и т.п.
15. Категория фонда __________________
16. Класс энергоэффективности _________________
8. Площадь нежилых
(нежилой/жилой, если вторичный объект расположен
в помещений многоквартирном жилом доме, необходимо
указать вторичный объект в составе многоквартирного жилого дома)
Паспорт составлен по состоянию
на "___"__________________ ______ года
№ заказа __________
Данный документ согласно пункту 1 статьи 7 Закона "Об электронном документе и электронной цифровой подписи" равнозначен документу на бумажном носителе.
*штрих-код содержит данные, полученные из информационной системы единого государственного кадастра недвижимости и подписанные электронно-цифровой подписью соответствующего НАО "Государственная корпорация "Правительство для граждан"
РАСПРЕДЕЛЕНИЕ ПЛОЩАДИ
N
В отдельных квартирах
В помещениях коридорного типа
В общежитиях
В гостиницах
01
Количество жилых квартир
02
Количество жилых комнат
03
Общая площадь, м2
04
Жилая площадь, м2
продолжение таблицы
Из общего числа площади
Распределение квартир по числу комнат
в мансардах
в подвалах
В цокольных этажах
В бараках
1-комнатные
2-комнатные
3-комнатные
4-комнатные
5-комнатные
Нежилые помещения
Площадь
Жилая площадь в нежилых помещениях
Торговая
Промышленно-производственных зданий и сооружений
Складская
Бытового обслуживания
Гаражи
Организаций и учреждений управления, научных, банковских общественных и т.п.
1
2
3
4
5
6
7
8
Основная
Вспомогательная
Данный документ согласно пункту 1 статьи 7 Закона "Об электронном документе и электронной цифровой подписи" равнозначен документу на бумажном носителе.
*штрих-код содержит данные, полученные из информационной системы единого государственного кадастра недвижимости и подписанные электронно-цифровой подписью соответствующего НАО "Государственная корпорация "Правительство для граждан"
продолжение таблицы
Общественного питания
Учреждений образования
Транспортных зданий и сооружений
Здравоохранения, лечебного назначения
Физкультуры и спорта
Учреждений культуры и искусства
Сооружений инженерных сетей
Прочие
Всего
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Данный документ согласно пункту 1 статьи 7 Закона "Об электронном документе и электронной цифровой подписи" равнозначен документу на бумажном носителе.
*штрих-код содержит данные, полученные из информационной системы единого государственного кадастра недвижимости и подписанные электронно-цифровой подписью соответствующего НАО "Государственная корпорация "Правительство для граждан"
ТЕХНИЧЕСКОЕ ОПИСАНИЕ КОНСТРУКТИВНЫХ ЭЛЕМЕНТОВ И ИНЖЕНЕРНОГО ОБОРУДОВАНИЯ
N
Наименование конструктивных элементов
Описание конструктивных элементов (материал, отделка и т.д.)
Техническое состояние (осадка, гниль, трещины и т.д.)
Износ %
Текущие изменения
1
2
3
4
5
6
1
Фундамент
2
а) наружные и внутренние капитальные стены
б) перегородки
3
Перекрытия
Чердачное
междуэтажное
4
Крыша
5
Полы
1-го этажа
Последующих этажей
6
Проемы
Окна
двери
7
Отделочные работы
внутренние
наружные
8
Горячее водоснабжение
9
Водопровод
10
Канализация
11
Электроосвещение
12
Отопление
печное
13
печное газовое
14
от теплоэлектроцентраля
15
от аппарата газового водонагревательного
16
От индивидуальной отопи-тельной установки
на газе
17
На твердом топливе
18
От районной котельной
на газе
19
На твердом топливе
20
Разные работы
Перечень документов, прилагаемых к техническому паспорту:

1. Сериясы, жобаның түрі
|_______|
9. Пәтер саны
|________|
2. Қабат саны
|_______|
10. Үй-жайлар, бөлмелер саны
|________|
3. Құрылыс ауданы
|_______|
11. Қабырға материалы
|________|
4. Ғимараттың ауқымы
|_______|
12. Салынған жылы
|________|
5. Жалпы ауданы
|_______|
13. Табиғи тозу
|________|
6. Балконның, лоджияның және т.б. ауданы
|_______|
14. Нысаналы мақсаты (литер)
|________|
7. Тұрғын ауданы
|_______|
15. Қордың санаты (тұрғын емес/тұрғын, егер кейінгі объект
_____________________________
8. Тұрғын емес үй-жайдың ауданы
|________|
көп пәтерлі тұрғын үйде орналасса, "көп пәтерлі тұрғын үйдін құрамындағы кейінгі объект" деп көрсету қажет)\
16. Энергия тиімділігінің класы_________________
Паспорт
_______ жылғы "___"________________ жағдайы бойынша жасалған
Тапсырыс №
Осы құжат "Электрондық құжат жəне электрондық цифрлық қолтаңба туралы" 7-бабының 1 тармақшасына сəйкес қағаз жеткiзгiштегi құжатпен бiрдей
*штрих-код жылжымайтын мүліктің бірыңғай мемлекеттік кадастрының ақпараттық жүйесінен алынған және "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" КЕ АҚ тиісті электрондық-цифрлық қолтаңбасымен қол қойылған деректер қамтылады
Аудандарды бөлу
Жекелеген пәтерлерде
Дәліз тәрізді үйжайлар
Жатақханаларда
Қонақүйлерде
01
Тұрғын пәтер саны
02
Тұрғын бөлме саны
03
Жалпы ауданы, м 2
04
Тұрғын ауданы, м 2
кестенің жалғасы
Ортақ аудан есебінен
Распределение квартир по числу комнат
Мансардаларда
жертөлелерде
төменгі қабаттарда
Барактарда
1- бөлмелі
2- бөлмелі
3- бөлмелі
4- бөлмелі
5- бөлмелі
Тұрғын емес үй-жайлар
Ауданы
Тұрғын емес үй-жайлардағы тұрғын ауданы
Сауда-саттық
Өнеркәсіптік-өндірістік ғимараттар мен құрылыстар
Қоймалық
Тұрмыстық қызмет көрсету
Гараждар
Ғылыми, банктік, қоғамдық басқару ұйымдары және мекемелері т.б.
1
2
3
4
5
6
7
8
Негізгі
Қосалқы
кестенің жалғасы
Қоғамдық тамақтандыру
Білім мекемелері
Көлік ғимараттары мен құрылыстары
Емдеуге арналған денсаулық сақтаулар
Дене-
Шынықтыру және спорт
Мәдениет және өнер мекемелері
Инженерлік желілер құрлыстары
Басқалар
Барлығы
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Осы құжат "Электрондық құжат жəне электрондық цифрлық қолтаңба туралы" 7-бабының 1 тармақшасына сəйкес қағаз жеткiзгiштегi құжатпен бiрдей
*штрих-код жылжымайтын мүліктің бірыңғай мемлекеттік кадастрының ақпараттық жүйесінен алынған және "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" КЕ АҚ тиісті электрондық-цифрлық қолтаңбасымен қол қойылған деректер қамтылады
Конструктивтік элементтердің және инженерлік құрал-жабдықтардың техникалық сипаттамасы
N
Конструктивтік элементтердің атауы
Конструктивтік элементтердің сипаттамасы (материалы, әрленуі және т.б.)
Техникалық жағдайы (отыруы, шіруі, жарылуы және т.б.)
Тозу, %
Ағымдағы өзге- рістер
1
2
3
4
5
6
1
Іргетасы
2
а) ішкі және сыртқы тұрақты қабырғалары
б) ара қабырға
3
Аража- бын
шатырлық
қабатаралық
4
Төбе
5
Еден
1-ші қабаттың
келесі қабат- тардың
6
Ойық- тар
терезелер
есіктер
7
Әрлеу жұмыс-тары
ішкі
сыртқы
8
Ыстық сумен қамтамастандырылған
9
Су құбыры
10
Канализация
11
Электрмен жарықтандыру
12
Жылу
пешті
13
газ пешті
14
ЖЭО-нан
15
АГВ-дан
16
жеке жылу қондыр- ғыларынан
газбен
17
қатты отын- мен
18
аудан- дық қазан- дығынан
газбен
19
қатты отын- мен
20
Басқа жұмыстар
Техникалық паспортқа қоса берілетін құжаттардың тізбесі:

1. Область
____________________________________________________
2. Район
____________________________________________________
3. Город (поселок, населенный пункт)
____________________________________________________
4. Район в городе
____________________________________________________
5. Адрес
____________________________________________________
6. Регистрационный код адреса
____________________________________________________
7. Кадастровый номер
____________________________________________________
8. Номер кадастрового дела
____________________________________________________
Паспорт составлен по состоянию
на "___"__________________ ______ года
№ заказа
Данный документ согласно пункту 1 статьи 7 Закона "Об электронном документе и электронной цифровой подписи" равнозначен документу на бумажном носителе.
*штрих-код содержит данные, полученные из информационной системы единого государственного кадастра недвижимости и подписанные электронно-цифровой подписью соответствующего НАО "Государственная корпорация "Правительство для граждан"
Общие сведения о земельном участке
Кадастровый номер
________________________________
Форма собственности*
________________________________
Вид права на земельный участок
________________________________
Срок и дата окончания аренды **
________________________________
Площадь земельного участка, гектар/квадратный метр ***
________________________________
Категория земель
________________________________
Целевое назначение земельного участка****
________________________________
Функциональная зона в населенном пункте (при наличии)*****
________________________________
Ограничения в использовании и обременения земельного участка
________________________________
Делимость (делимый, неделимый)
________________________________
Примечание:
* форма собственности: государственная собственность, частная собственность, кондоминиум
** Срок и дата окончания указывается при временном землепользовании.
*** квадратный метр для категории земель населенных пунктов. Дополнительно указывается доля площади земельного участка при наличии.
****в случае предоставления для ведения личного подсобного хозяйства, указывается вид надела земельного участка;
*****Функциональная зона на землях населенных пунктов согласно решения местного исполнительного органа
План земельного участка*
Примечание: *меры линий в системе координат, указанной в Публичной кадастровой карте информационной системы единого государственного кадастра недвижимости.
Масштаб 1: ______________
Условные обозначения:
зарегистрированный земельный
участок проектируемый земельный
участок смежный земельный участок
Данный документ согласно пункту 1 статьи 7 Закона "Об электронном документе и электронной цифровой подписи" равнозначен документу на бумажном носителе.
*штрих-код содержит данные, полученные из информационной системы единого государственного кадастра недвижимости и подписанные электронно-цифровой подписью соответствующего НАО "Государственная корпорация Правительство для граждан"
Выноска мер линий
№ поворотных точек
Меры линий, метр
меры линий в системе координат, указанной в Публичной кадастровой карте информационной системы единого государственного кадастра недвижимости
меры линий в единой государственной системе координат
Кадастровые номера (категории земель) смежных земельных участков*
От
До
Описание
от А
до Б
Посторонние земельные участки в границах плана
№ на плане
Кадастровые номера посторонних земельных участков в границах плана
Площадь, гектар/квадратный метр**
Примечание: *Описание смежеств действительно на момент изготовления идентификационного документа на земельный участок.
**квадратный метр для категории земель населенных пунктов
Данный документ согласно пункту 1 статьи 7 Закона "Об электронном документе и электронной цифровой подписи" равнозначен документу на бумажном носителе.
*штрих-код содержит данные, полученные из информационной системы единого государственного кадастра недвижимости и подписанные электронно-цифровой подписью соответствующего НАО "Государственная корпорация Правительство для граждан"
Общие сведения о зданиях, строениях, сооружениях
Городской электротранспорт
N
п.п.
Наименование
Единицы измерения
20..г.
20..г.
20..г.
1
2
3
4
5
6
1
Опоры
шт.
а) железобетонная
шт.
б) металлические решетчатые
шт.
в) - // -
трубчатые (цельные)
шт.
г) - // -
трубчатые (телескопические)
шт.
2
Система подвески:
а) жесткая (простая)
пог.м
б) эластичная поперчно-цепная
пог.м
в) продольно-цепная
пог.м
г) полигонная
пог.м
д)
е)
ж)
3
Жесткие подвесы
компл.
4
Скользящие подвесы
компл.
5
Стенные крюки
шт.
6
Сдвоенные крюки
шт.
7
Система несущих тросов:
а) стальные тросы d =
пог.м
6) - // - d =
пог.м
в) - // - d =
пог.м
г) - // - d =
пог.м
д) - // - d =
пог.м
8
Контактная сеть:
а) медные провода
пог.м
б) бронзовые
пог.м
в) биметаллические
пог.м
9
Стрелки троллейбуса
а) сходные
компл.
б) управляемые
компл.
10
Электроперемычки
шт.
11
Кривые держатели
компл.
12
Компенсаторы:
а) двухблочные
шт.
б) трехблочные
шт.
в)
13
Пункты присоединения питающих, подпитывающих и отсасывающих (обратных) кабельных линий постоянного тока
шт.
Данный документ согласно пункту 1 статьи 7 Закона "Об электронном документе и электронной цифровой подписи" равнозначен документу на бумажном носителе.
*штрих-код содержит данные, полученные из информационной системы единого государственного кадастра недвижимости и подписанные электронно-цифровой подписью соответствующего НАО "Государственная корпорация Правительство для граждан"
Общие сведения по маршруту трамвайных путей
N
п.п.
Наименование
Единицы измерения
19..г.
19..г.
19..г.
1
2
3
4
5
6
1
Рельсы:
а) трамвайные
пог.м
б) железнодорожные
пог.м
в) комплектные
пог.м
2
Стрелки:
а) литые
пар
б) сборные
пар
3
Компенсаторы
пар
4
Электросоединители (перемычки)
шт.
5
Крестовины:
а) литые
шт.
б) сварные
шт.
в) трамвайные сборные
шт.
г) железнодорожные сборные
шт.
6
Стрелочные пересечения:
а) литые
пар
б) сборные
пар
в) сварные
пар
7
Основания:
а) шпалы деревянные
шт.
б) шпалы железобетонные
шт.
в) шпалы металлические
шт.
г) рамные конструкции
шт.
8
Балластный слой:
а) песчаный
м2
б) щебеночный
м2
в) гравийный
м2
в)
д)
9
Дорожное покрытие:
а) асфальтовое
м2
б) железобетонные плиты
м2
в) брусчатка
м2
г) булыжное
м2
д)
10
Водостоки:
а) путевые колодцы
шт.
б) водоприемные коробки
шт.
в) водоотводы от стрелок
шт.
г) дренаж
шт.
Данный документ согласно пункту 1 статьи 7 Закона "Об электронном документе и электронной цифровой подписи" равнозначен документу на бумажном носителе.
*штрих-код содержит данные, полученные из информационной системы единого государственного кадастра недвижимости и подписанные электронно-цифровой подписью соответствующего НАО "Государственная корпорация Правительство для граждан"
Конструктивные элементы контактных сетей маршрута
N
п.п.
Дата записи
N учетных участков
Год ввода в эксплуатацию
Источник питания от подстанции N
Контактная сеть
Общая протяженность, км
в том числе провода
бронзового
медного
1
2
3
4
5
6
7
8
Продолжение таблицы
Контактная сеть
Тросовая система
Система подвески, м
в том числе провода
с грузовой компенсацией
протяженность, км
тип
сталеалюминиевого
сталемедного
9
10
11
12
13
14
15
16
Продолжение таблицы
Описание системы
Высота подвески, м
Опоры (шт.)
Год установки
материал
Свободная высота, м
железобетонные
металлические
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
Продолжение таблицы
Специальные части (количество)
стрелки, компл.
пересечения
электрические соединения (перемычки), шт.
кривые держатели, компл.
жесткие подвески, компл.
Скользящие подвесы, компл.
сходные
управляемые
Количество (компл.)
тип
27
28
29
30
31
32
33
34
Данный документ согласно пункту 1 статьи 7 Закона "Об электронном документе и электронной цифровой подписи" равнозначен документу на бумажном носителе.
*штрих-код содержит данные, полученные из информационной системы единого государственного кадастра недвижимости и подписанные электронно-цифровой подписью соответствующего НАО "Государственная корпорация Правительство для граждан"
Конструктивные элементы трамвайных путей
N
п.п.
Дата записи
N учетных участков
Протяженность
Радиусы кривых, м
Общая длина учетного участка, м
Рельсы одиночного пути, м
Прямых участков
Кривых участков
Год укладки

1. Облысы
_____________________________________________________________________
2. Ауданы
_____________________________________________________________________
3. Қала (кенті, елді мекені)
_____________________________________________________________________
4. Қаладағы аудан
_____________________________________________________________________
5. Мекен-жайы
_____________________________________________________________________
6. Мекенжайдың тіркеу коды
_____________________________________________________________________
7. Кадастрлық нөмір
_____________________________________________________________________
8. Кадастрлық іс нөмірі
_____________________________________________________________________
Паспорт
_______ жылғы "___"________________ жағдайы бойынша жасалған
Тапсырыс №
Осы құжат "Электрондық құжат жəне электрондық цифрлық қолтаңба туралы" 7-бабының 1 тармақшасына сəйкес қағаз жеткiзгiштегi құжатпен бiрдей
*штрих-код жылжымайтын мүліктің бірыңғай мемлекеттік кадастрының ақпараттық жүйесінен алынған және "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" КЕ АҚ тиісті электрондық-цифрлық қолтаңбасымен қол қойылған деректер қамтылады
Жер учаскесі туралы жалпы мәліметтер
Кадастрлық нөмір
________________________________
Меншік түрі*
________________________________
Жер учаскесіне құқық түрі
________________________________
Жалға алудың аяқталу мерзімі мен күні **
________________________________
Жер учаскесінің алаңы, гектар/ квадрат метр ***
________________________________
Жердің санаты
________________________________
Жер учаскесінің нысаналы мақсаты****
________________________________
Елді мекендегі функционалдық аймақ (бар болса)*****
________________________________
Жер учаскесін пайдаланудағы шектеулер мен ауыртпалықтар
________________________________
Бөлінуі (бөлінеді/бөлінбейді)
________________________________
Ескертпе:
* меншік нысаны: мемлекеттік меншік, жеке меншік, кондоминиум;
** Аяқталу мерзімі мен күні уақытша жер пайдалану кезінде көрсетіледі;
*** шаршы метр елді мекендердің жері санаты үшін. Жер учаскесі ауданының үлесі бар болса қосымша көрсетіледі;
**** жеке қосалқы шаруашылық жүргізу үшін берілген жағдайда жер учаскесі телімінің түрі көрсетіледі;
***** Жергілікті атқарушы органның шешіміне сәйкес елді мекендер жерлеріндегі функционалдық аймақ.
Жер учаскесінің жоспары*
Ескертпе: * Бірыңғай мемлекеттік жылжымайтын мүлік кадастрының ақпараттық жүйесінің Жария кадастрлық картасында көрсетілген координаттар жүйесіндегі сызықтардың өлшемдері.
Масштабы 1:______________
Шартты белгілер:
тіркелген жер учаскесі
жобаланатын жер учаскесі
іргелес жер учаскесі
Осы құжат "Электрондық құжат жəне электрондық цифрлық қолтаңба туралы" 7-бабының 1 тармақшасына сəйкес қағаз жеткiзгiштегi құжатпен бiрдей
*штрих-код жылжымайтын мүліктің бірыңғай мемлекеттік кадастрының ақпараттық жүйесінен алынған және "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" КЕ АҚ тиісті электрондық-цифрлық қолтаңбасымен қол қойылған деректер қамтылады
Сызықтардың өлшемін шығару
Бұрылысты нүктелердің №
Сызықтардың өлшемі
Жылжымайтын мүліктің бірыңғай мемлекеттік кадастры ақпараттық жүйесінің Жария кадастрлық картасында көрсетілген координаттар жүйесіндегі сызықтарың өлшемдері
Бірыңғай мемлекеттік координаттар жүйесіндегі сызықтардың өлшемдері
Шектес жер учаскелердің кадастрлық нөмірлері (жер санаттары)*
Бастап
Дейін
Сипаттамасы
А-дан
Б-ға дейін
Жоспар шекарасындағы бөгде жер учаскелері
Жоспардағы №
Жоспар шегіндегі бөтен жер учаскелерінің кадастрлық нөмірлері
Аудаңы,
гектар/квадрат метр**
Ескертпе: *Шектесулердің сипаттамасы жер учаскесіне сәйкестендіру құжатын дайындау сәтіне жарамды.
** шаршы метр елді мекендердің жері санаты үшін
Осы құжат "Электрондық құжат жəне электрондық цифрлық қолтаңба туралы" 7-бабының 1 тармақшасына сəйкес қағаз жеткiзгiштегi құжатпен бiрдей
*штрих-код жылжымайтын мүліктің бірыңғай мемлекеттік кадастрының ақпараттық жүйесінен алынған және "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" КЕ АҚ тиісті электрондық-цифрлық қолтаңбасымен қол қойылған деректер қамтылады
Ғимараттар, құрылыстар, құрылысжайлар туралы жалпы мәліметтер Қалалық электр көлігіне
N р/с
Атауы
Өлшем бірлігі
20..ж.
20..ж.
20..ж.
1
2
3
4
5
6
1
Тіреулер
дана
а) темір бетон
дана
б) металл торкөздер
дана
в) -//- құбырлы (тұтас)
дана
г) -//- құбырлы (телескопты)
дана
2
Ілу жүйесі:
а) қатты (қарапайым)
қума метр
б) эластик көлденең-шынжырлы
қума метр
в) ұзын-шынжырлы
қума метр
г) полигонды
қума метр
д)
е)
ж)
3
Қатты аспалар
жиынтық
4
Сырғанақ аспалар
жиынтық
5
Қабырға ілгектері
дана
6
Қосарлы ілгектер
дана
7
Көтеріп тұратын тростар жүйесі:
а) құрыш тостар d=
қума метр
б) -//- d=
қума метр
в) -//- d=
қума метр
г) -//- d=
қума метр
д) -//- d=
қума метр
8
Байланыс желісі:
а) мыс сым
қума метр
б) қола
қума метр
в) биметалл
қума метр
9
троллейбустың бағыты
а) ұқсас
жиынтық
б) басқаратын
жиынтық
10
Электромаңдайшалар
дана
11
Қисық ұстағыштар
жиынтық
12
Орнын толтыратындар:
а) екіблокты
дана
б) үшблокты
дана
в)
13
Тұрақты токтың кабелді желілерін қоректендіретін, сіңіретін және сорып шығаратын (кері қайтару) қосалғыштар пункттері
дана
Осы құжат "Электрондық құжат жəне электрондық цифрлық қолтаңба туралы" 7-бабының 1 тармақшасына сəйкес қағаз жеткiзгiштегi құжатпен бiрдей
*штрих-код жылжымайтын мүліктің бірыңғай мемлекеттік кадастрының ақпараттық жүйесінен алынған және "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" КЕ АҚ тиісті электрондық-цифрлық қолтаңбасымен қол қойылған деректер қамтылады
Трамвай жолдары бойынша жалпы мәліметтер
N р/с
Атауы
Өлшем бірліктері
20..ж.
20..ж.
20..ж.
1
2
3
4
5
6
1
Рельстер:
а) трамвай
қума метр
б) темір жол
қума метр
в) жиынтықты
қума метр
2
Бағыттар:
а) тұтас
жұп
б) жиналған
жұп
3
Орнын толтырғыштар
жұп
4
Электр қосқыштары (қосқыштар)
дана
5
Айқастырмалар:
а) тұтас
дана
б) балқытылған
дана
в) трамвай жиынтықты
дана
г) темір жол жиынтықты
дана
6
Бағыттамалы өтетіндер:
а) тұтас
жұп
б) жиынтықты
жұп
в) балқытылған
жұп
7
Негіздеме:
а) ағаш шпалдар
дана
б) темірбетон шпалдар
дана
в) металл шпалдар
дана
г) рамалық конструкция- лар
дана
8
Балласты қабаттар:
а) құмды
м 2
б) қиыршық тасты
м 2
в) гравии
м 2
г)
д)
9
Жол жабыны:
а) асфальтты
м 2
б) темір бетон плиталар
м 2
в) төсемтас
м 2
г) жұмырлық тас
м 2
д)
10
Суағарлар:
а) жол құдықтар
дана
б) су қабылдайтын қораптар
дана
в) бағыттардан суайырықтары
дана
г) дренаж
дана
Осы құжат "Электрондық құжат жəне электрондық цифрлық қолтаңба туралы" 7-бабының 1 тармақшасына сəйкес қағаз жеткiзгiштегi құжатпен бiрдей
*штрих-код жылжымайтын мүліктің бірыңғай мемлекеттік кадастрының ақпараттық жүйесінен алынған және "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" КЕ АҚ тиісті электрондық-цифрлық қолтаңбасымен қол қойылған деректер қамтылады
Маршрутты байланыс желілерінің конструктивтік элементтері
N р/с
Жазған күні
Есептік учаске- лердің N
Пайдалануға берген жылы
N кіші стан- циядан қорек алу көзі
жалпы ұзақтығы, км
1
2
3
4
5
6
кестенің жалғасы
байланыс желісі
Тросс жүйесі
оның ішінде сымдар
жүкпен орнын толтыру
ұзақтығы, км
тип
қола
мыс
Құрышалюминий
құрышмыс
7
8
9
10
11
12
13
кестенің жалғасы
Ілу жүйесі, м
Жүйенің сипаттамасы
14
15
16
17
18
19
20
кестенің жалғасы
Аспалардың биіктігі, м
Тіреуіштері (дана)
орна- тылған жылы
материалдар
жиынтық биікті- гі, м
бағыттары, жиынтық
темір- бетон
металл
ұқсас
басқа- ратын
21
22
23
24
25
26
27
28
кестенің жалғасы
Арнайы бөлігі (саны)
кесу
электрлі қосу (ара- лық), дана
қисық ұста- ғыштар, жи- ынтық
қатты аспалар, жиынтық
сырғанақ аспалар, жиынтық
саны (жиын- тығы)
түрі
29
30
31
32
33
34
Осы құжат "Электрондық құжат жəне электрондық цифрлық қолтаңба туралы" 7-бабының 1 тармақшасына сəйкес қағаз жеткiзгiштегi құжатпен бiрдей
*штрих-код жылжымайтын мүліктің бірыңғай мемлекеттік кадастрының ақпараттық жүйесінен алынған және "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" КЕ АҚ тиісті электрондық-цифрлық қолтаңбасымен қол қойылған деректер қамтылады
Трамвай жолдарының конструктивтік элементтері
N р/с
Жазылған күні
есептік учаске- лердің N
Ұзақтығы
Қисық радиус- тары, м
Есептік учаскенің жалпы ұзын- дығы, м
түзу учас- келер
Қисық учас- келер
1
2
3
4
5
6
7
кестенің жалғасы
Жалғыз жолдың рельстері, м
төселген жылы

1. Область
_____________________________________________________________________
2. Район
_____________________________________________________________________
3. Город (поселок, населенный пункт)
_____________________________________________________________________
4. Район в городе
_____________________________________________________________________
5. Адрес
_____________________________________________________________________
6. Регистрационный код адреса
_____________________________________________________________________
7. Кадастровый номер
_____________________________________________________________________
8. Номер кадастрового дела
_____________________________________________________________________
ПЛАН ПАРКОВОЧНОГО МЕСТА
Масштаб __________
Экспликация
Тип парковочного места
Ширина
Длина
Площадь
Этаж
Этажность
Материал стен
Год постройки
1
2
3
4
5
6
7
8
Паспорт составлен по состоянию
на "___"__________________ ______ года
№ заказа
Данный документ согласно пункту 1 статьи 7 Закона "Об электронном документе и электронной цифровой подписи" равнозначен документу на бумажном носителе.
*штрих-код содержит данные, полученные из информационной системы единого государственного кадастра недвижимости и подписанные электронно-цифровой подписью соответствующего НАО "Государственная корпорация Правительство для граждан"
Приложение 20 к приказу
Форма Ф-20
Наименование структурного подразделения НАО
"Государственная корпорация "Правительство для граждан"
КАДАСТРОВЫЙ ПАСПОРТ ОБЪЕКТА НЕДВИЖИМОСТИ
на кладовку
1. Область
__________________________________________________________________
2. Район
__________________________________________________________________
3. Город (поселок, населенный пункт)
__________________________________________________________________
4. Район в городе
__________________________________________________________________
5. Адрес
__________________________________________________________________
6. Регистрационный код адреса
__________________________________________________________________
7. Кадастровый номер
__________________________________________________________________
8. Номер кадастрового дела
__________________________________________________________________
ПЛАН КЛАДОВКИ
Масштаб __________
Экспликация
Наименование (кладовка)
Площадь
Этаж
Этажность
Материал стен
Год постройки
Паспорт составлен по состоянию
на "___"__________________ ______ года
№ заказа
Данный документ согласно пункту 1 статьи 7 Закона "Об электронном документе и электронной цифровой подписи" равнозначен документу на бумажном носителе.
*штрих-код содержит данные, полученные из информационной системы единого государственного кадастра недвижимости и подписанные электронно-цифровой подписью соответствующего НАО "Государственная корпорация "Правительство для граждан"
Приложение 21 к приказу
Перечень утративших силу некоторых приказов Министерства юстиции Республики Казахстан

1. Облысы
____________________________________________
2. Ауданы
____________________________________________
3. Қала (кенті, елді мекені)
____________________________________________
4. Қаладағы аудан
____________________________________________
5. Мекен-жайы
____________________________________________
6. Мекенжайдың тіркеу коды
____________________________________________
7. Кадастрлық нөмір
____________________________________________
8. Кадастрлық іс нөмірі
____________________________________________
Көлік қою орнының жоспары
Масштабы __________
Экспликациясы
Көлік қою орнының түрі
Ені
Ұзындығы
Ауданы
Қабат
Қабаттылығы
Қабырға материалы
Салынған жылы
1
2
3
4
5
6
7
8
Паспорт
_______ жылғы "___"________________ жағдайы бойынша жасалған
Тапсырыс №
Осы құжат "Электрондық құжат жəне электрондық цифрлық қолтаңба туралы" 7-бабының 1 тармақшасына сəйкес қағаз жеткiзгiштегi құжатпен бiрдей
*штрих-код жылжымайтын мүліктің бірыңғай мемлекеттік кадастрының ақпараттық жүйесінен алынған және "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" КЕ АҚ тиісті электрондық-цифрлық қолтаңбасымен қол қойылған деректер қамтылады
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
20-қосымша жаңа редакцияда көзделген - ҚР Әділет министрінің 20.03.2026 № 278 (12.07.2026 бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Бұйрыққа
20-қосымша
Н-20 нысаны
"Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" КЕАҚ құрылымдық бөлімшесінің атауы Жылжымайтын мүлік объектісінің кадастрлық паспорты Қоймаға
1. Облысы
____________________________________________
2. Ауданы
____________________________________________
3. Қала (кенті, елді мекені)
____________________________________________
4. Қаладағы аудан
____________________________________________
5. Мекен-жайы
____________________________________________
6. Мекенжайдың тіркеу коды
____________________________________________
7. Кадастрлық нөмір
____________________________________________
8. Кадастрлық іс нөмірі
____________________________________________
Қойманың жоспары
Масштабы __________
Экспликациясы
Атауы (қойма)
Ауданы
Қабат
Қабаттылығы
Қабырға материалы
Салынған жылы
Паспорт
_______ жылғы "___"________________ жағдайы бойынша жасалған
Тапсырыс №
Осы құжат "Электрондық құжат жəне электрондық цифрлық қолтаңба туралы" 7-бабының 1 тармақшасына сəйкес қағаз жеткiзгiштегi құжатпен бiрдей
*штрих-код жылжымайтын мүліктің бірыңғай мемлекеттік кадастрының ақпараттық жүйесінен алынған және "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" КЕ АҚ тиісті электрондық-цифрлық қолтаңбасымен қол қойылған деректер қамтылады
Бұйрыққа
21-қосымша
Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің күші жойылған кейбір бұйрықтарының тізбесі

1. Приказ исполняющего обязанности Министра юстиции Республики Казахстан от 24 августа 2007 года № 235 "Об утверждении форм технического паспорта" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4937).
2. Приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 28 октября 2008 года № 288 "О внесении дополнений в приказ исполняющего обязанности Министра юстиции Республики Казахстан от 24 августа 2007 года № 235 "Об утверждении форм технического паспорта" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5383).
3. Приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 21 июня 2011 года № 230 "О внесении изменений и дополнения в некоторые нормативные правовые акты Республики Казахстан" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7033).
4. Приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 22 декабря 2016 года № 1179 "О внесении дополнения в приказ исполняющего обязанности Министра юстиции Республики Казахстан от 24 августа 2007 года № 235 "Об утверждении форм технического паспорта" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 14657).
5. Приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 27 декабря 2018 года № 1609 "О внесении изменения в приказ исполняющего обязанности Министра юстиции Республики Казахстан от 24 августа 2007 года № 235 "Об утверждении форм технического паспорта" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 18115).
6. Приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 9 сентября 2021 года № 781 "О внесении изменения в приказ исполняющего обязанности Министра юстиции Республики Казахстан от 24 августа 2007 года № 235 "об утверждении форм технического паспорта" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 24339).

1. "Техникалық паспорттардың нысандарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің 2007 жылғы 24 тамыздағы N 235 бұйрығы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4937 болып тіркелген).
2. "Техникалық паспорттардың нысандарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің міндетін атқарушының 2007 жылғы 24 тамыздағы N 235 бұйрығына толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Әділет Министрінің 2008 жылғы 28 қазандағы N 288 бұйрығы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5383 болып тіркелген).
3. "Қазақстан Республикасының кейбір нормативтік құқықтық актілеріне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2011 жылғы 21 маусымдағы № 230 бұйрығы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7033 болып тіркелген).
4. "Техникалық паспорттардың нысандарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің міндетін атқарушының 2007 жылғы 24 тамыздағы № 235 бұйрығына толықтыру енгізу туралы Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 1179 бұйрығы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 14657 болып тіркелген).
5. "Техникалық паспорттардың нысандарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің міндетін атқарушының 2007 жылғы 24 тамыздағы № 235 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2018 жылғы 27 желтоқсандағы № 1609 бұйрығы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 18115 болып тіркелген).
6. "Техникалық паспорттардың нысандарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің міндетін атқарушының 2007 жылғы 24 тамыздағы № 235 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2021 жылғы 9 қыркүйектегі № 781 бұйрығы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 24339 болып тіркелген).