О внесении изменения в решение Северо-Казахстанского областного маслихата от 11 декабря 2020 года № 50/4 "Об определении перечня социально значимых сообщений Северо-Казахстанской области"
Решение Северо-Казахстанского областного маслихата от 16 марта 2022 года № 15/16. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 30 марта 2022 года № 27284. Утратило силу решением Северо-Казахстанского областного маслихата от 25 декабря 2025 года № 32/4
Сноска. Утратило силу решением Северо-Казахстанского областного маслихата от 25.12.2025 № 32/4 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Северо-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Северо-Казахстанского областного маслихата "Об определении перечня социально значимых сообщений Северо-Казахстанской области" от 11 декабря 2020 года № 50/4 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6840) следующее изменение:
приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь
Северо-Казахстанского областного маслихата
В. Бубенко
Приложение к решению
Северо-Казахстанского областного маслихата
от 16 марта 2022 года № 15/16
Приложение к решению
Северо-Казахстанского областного маслихата
от 11 декабря 2020 года № 50/4
Перечень социально значимых сообщений Северо-Казахстанской области
№ п/п
Сообщения
Аккайынский район
Сельское сообщение
1.

Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихаттың 2020 жылғы 11 желтоқсандағы № 50/4 "Солтүстік Қазақстан облысының әлеуметтік маңызы бар қатынастарының тізбесін айқындау туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2022 жылғы 16 наурыздағы № 15/16 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 30 наурызда № 27284 болып тіркелді. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2025 жылғы 25 желтоқсандағы № 32/4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 25.12.2025 № 32/4 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Солтүстік Қазақстан облысының әлеуметтік маңызы бар қатынастарының тізбесін айқындау туралы" Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2020 жылғы 11 желтоқсандағы № 50/4 шешіміне (Нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6840 болып тіркелді) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облыстық
мәслихатының хатшысы
В. Бубенко
Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының
2022 жылғы 16 наурыздағы
№ 15/16
шешіміне қосымша
Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2020 жылғы
11 желтоқсандағы № 50/4 шешіміне қосымша
Солтүстік Қазақстан облысының әлеуметтік маңызы бар қатынастарының тізбесі
р/с №
Қатынастар
Аққайың ауданы
Ауылдық қатынас
1.

сообщение № 14 "20-ый микрорайон – село Прибрежное"
92.
сообщение № 16 "село Тепличное – улица Степная"
93.
сообщение № 20М "20-ый микрорайон – улица Нұрсұлтан Назарбаев"
94.
сообщение № 21М "железнодорожный вокзал – улица Малышева"
95.
сообщение № 22М "Специализированный отдел по обслуживанию населения филиала некоммерческого акционерного общества "Государственная корпорация "Правительство для граждан" по Северо-Казахстанской области" – улица Жукова"
96.
сообщение № 23М "Областной наркологический центр – микрорайон "Береке"
97.
сообщение № 24М "озеро "Пестрое" – "Специализированный отдел по обслуживанию населения филиала некоммерческого акционерного общества "Государственная корпорация "Правительство для граждан" по Северо-Казахстанской области"
98.
сообщение № 25 "железнодорожный вокзал – Военный институт Национальной гвардии"
99.
сообщение № 25М "Петропавловский тепло-энерго центр-2 акционерного общества "СевКазЭнерго" – озеро "Пестрое"
100.
сообщение № 26М "20-ый микрорайон – центр "Орлеу"
101.
сообщение № 27 "железнодорожный вокзал – улица Прибрежная"
102.
сообщение № 31 "19-ый микрорайон – улица Универсальная"
103.
сообщение №33 "автовокзал – садовое товарищество "Ракета"
104.
сообщение № 38 "автовокзал – садовое товарищество "Космос"
105.
сообщение № 32 "автовокзал – садовое товарищество "Гудок"
106.
сообщение № 41 "городская баня № 3 – садовое товарищество "Веснянка"
107.
сообщение № 34 "городская баня № 3 – садовое товарищество "Белое"
108.
сообщение № 36 "кинотеатр "Казахстан" – садовое товарищество "Тихая роща"
109.
сообщение № 35 "автовокзал – садовое товарищество "Фаза"
110.
сообщение № 43 "автовокзал – садовое товарищество "Энергетик-1"
111.
сообщение № 30 "Военный институт Национальной гвардии – садовое товарищество "Ракета"
112.
сообщение № 45 "торговый дом "Пирамида" – садовое товарищество "Горизонт"
113.
сообщение № 44 "торговый дом "Пирамида" – садовое товарищество "Звездочка"
114.
сообщение № 42 "20-ый микрорайон – садовое товарищество "Гудок"
115.
сообщение № 40 "автовокзал – садовое товарищество "Старт"
Пригородное сообщение
116.
сообщение № 307 "город Мамлютка – город Петропавловск"
117.
сообщение № 102 "село Подгорное – город Петропавловск"
118.
сообщение № 201 "город Петропавловск – село Пеньково"
119.
сообщение № 302 "город Петропавловск – село Петерфельд"
120.
сообщение № 305 "село Ольшанка – город Петропавловск"
121.
сообщение № 101 "город Петропавловск – село Бесколь"
122.
сообщение № 301 "город Петропавловск – село Беловка"
123.
сообщение № 306 "город Петропавловск – село Затон"
124.
сообщение № 304 "село Соколовка – город Петропавловск"

№ 14 қатынас "20 ықшам аудан – Прибрежное ауылы"
92.
№ 16 қатынас "Тепличное ауылы – Степная кенті"
93.
№ 20М қатынас "20 ықшам аудан – Нұрсұлтан Назарбаев көшесі"
94.
№ 21М қатынас "теміржол вокзалы – Малышев көшесі"
95.
№ 22М қатынас "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" коммерциялық емес акционерлік қоғамының Солтүстік Қазақстан облысы бойынша филиалының Халыққа қызмет көрсету жөніндегі мамандандырылған бөлімі" – Жуков көшесі"
96.
№ 23М қатынас "Облыстық наркологиялық орталық – "Береке" ықшам ауданы"
97.
№ 24М қатынас "Пестрое" көлі" – "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" коммерциялық емес акционерлік қоғамының Солтүстік Қазақстан облысы бойынша филиалының халыққа қызмет көрсету жөніндегі мамандандырылған бөлімі"
98.
№ 25 қатынас "теміржол вокзалы – Әскери Ұлттық Ұлан Институты"
99.
№ 25М қатынас "СевКазЭнерго" акционерлік қоғамының Петропавл жылу-энергия орталығы-2 – "Пестрое" көлі"
100.
№ 26М қатынас "20 ықшам аудан – "Өрлеу" орталығы"
101.
№ 27 қатынас "теміржол вокзалы – Прибрежная көшесі"
102.
№ 31 қатынас "19 ықшам аудан – Универсальная көшесі"
103.
№ 33 қатынас "автовокзал – "Ракета" бақша серіктестігі
104.
№ 38 қатынас "автовокзал – "Космос" бақша серіктестігі
105.
№ 32 қатынас "автовокзал – "Гудок" бақша серіктестігі
106.
№ 41 қатынас "№ 3 қалалық монша – "Веснянка" бақша серіктестігі
107.
№ 34 қатынас "№ 3 қалалық монша – "Белое" бақша серіктестігі
108.
№ 36 қатынас "кинотеатр "Казақстан" – "Тихая роща" бақша серіктестігі
109.
№ 35 қатынас "автовокзал – "Фаза" бақша серіктестігі
110.
№ 43 қатынас "автовокзал – "Энергетик-1" бақша серіктестігі
111.
№ 30 қатынас "Әскери Ұлттық ұлан институты – "Ракета" бақша серіктестігі
112.
№ 45 қатынас "Сауда үйі "Пирамида" – "Горизонт" бақша серіктестігі
113.
№ 44 қатынас "Сауда үйі "Пирамида" – "Звездочка" бақша серіктестігі
114.
№ 42 қатынас "20-ықшам аудан – "Гудок" бақша серіктестігі
115.
№ 40 қатынас "автовокзал – "Старт" бақша серіктестігі
Қаламаңындағы қатынас
116.
№ 307 қатынас "Мамлютка қаласы – Петропавл қаласы"
117.
№ 102 қатынас "Подгорное ауылы – Петропавл қаласы"
118.
№ 201 қатынас "Петропавл қаласы – Пеньково ауылы"
119.
№ 302 қатынас "Петропавл қаласы – Петерфельд ауылы"
120.
№ 305 қатынас "Ольшанка ауылы – Петропавл қаласы"
121.
№ 101 қатынас "Петропавл қаласы – Бескөл ауылы"
122.
№ 301қатынас "Петропавл қаласы – Беловка ауылы"
123.
№ 306 қатынас "Петропавл қаласы – Затон ауылы"
124.
№ 304 қатынас "Соколовка ауылы – Петропавл қаласы"