О внесении изменения в решение акима Казалинского района от 27 мая 2020 года № 97 "Об образовании избирательных участков"
Решение акима Казалинского района Кызылординской области от 29 декабря 2022 года № 5. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 30 декабря 2022 года № 31460. Утратило силу решением акимата Казалинского района Кызылординской области от 21 мая 2026 года № 3
Сноска. Утратило силу решением акимата Казалинского района Кызылординской области от 21.05.2026 № 3 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Казалинского района от 27 мая 2020 года № 97 "Об образовании избирательных участков" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7495) следующее изменение:
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима Казалинского района К. Назымбеков
"СОГЛАСОВАНО"
Казалинской районной
избирательной комиссией
Приложение решению
исполняющего обязанности
акима Казалинского района
от 29 декабря 2022 года № 5
Приложение 1 к решению
акима Казалинского района
от "27" мая 2020 года № 97
Избирательные участки по Казалинскому району
Номер и адрес избирательного участка
Границы
1.
Избирательный участок №56
Государственное коммунальное казенное предприятие "Дом школьников" отдела образования по Казалинскому району" управления образования Кызылординской области", Казалинский район, поселок Айтеке би, улица Айтеке би №1
Улица Жанкожа Нурмухамедулы дом №1, квартиры №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60.
Улица Желтоксан дома №32, 34, 36, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193.
Улица Желтоксан дом №28, квартиры №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60.

"Сайлау учаскелерін құру туралы" Қазалы ауданы әкімінің 2020 жылғы 27 мамырдағы № 97 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қызылорда облысы Қазалы ауданы әкімінің 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 5 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 30 желтоқсанда № 31460 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Қазалы ауданының әкімдігінің 2026 жылғы 21 мамырдағы № 3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Қазалы ауданының әкімдігінің 21.05.2026 № 3 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
ШЕШТІМ:
1. "Сайлау учаскелерін құру туралы" Қазалы ауданы әкімінің 2020 жылғы 27 мамырдағы № 97 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7495 болып тіркелген) мынадай өзгеріс енгізілсін:
Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазалы ауданы әкімінің міндетін атқарушы К. Назымбеков
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазалы аудандық
сайлау комиссиясымен
Қазалы ауданы әкімінің
міндетін атқарушының
2022 жылғы 29 желтоқсандағы
№ 5 шешіміне қосымша
Қазалы ауданы әкімінің
2020 жылғы "27" мамырдағы
№ 97 шешіміне 1-қосымша
Қазалы ауданы бойынша сайлау учаскелері
Сайлау учаскесінің нөмірі және
мекен-жайы
Шекаралары
1.
№56 сайлау учаскесі
"Қызылорда облысының білім басқармасының "Қазалы ауданы бойынша білім бөлімінің "Оқушылар Үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, Қазалы ауданы, Әйтеке би кенті, Әйтеке би көшесі №1
Жанқожа Нұрмұхамедұлы көшесі №1 үйдің №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60 пәтерлері.
Желтоқсан көшесі №28 үйдің №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60 пәтерлері.
Желтоқсан көшесі №32, 34, 36, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193 үйлері.

Улица Желтоксан дома №33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53.
Улица Желтоксан дом №38, квартиры №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7.
Улица Желтоксан дом №40, квартиры №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7.
Улица Желтоксан дом №42, квартиры №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7.
Улица Желтоксан дом №44, квартиры №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7.
Улица Желтоксан дом №46, квартиры №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7.
Улица Желтоксан дом №50, квартиры №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24.
Улица Желтоксан дом №60, квартиры №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24.
Улица Желтоксан дом №62, квартиры №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24.
Улица Желтоксан дом №64, квартиры №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24.
Улица Желтоксан дом №66, квартиры №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24.
Улица Абжами Айбосынова дома №1, 2, 3, 4, 5, 6.
Улица Айтеке би дома №2, 4, 6, 8, 10, 12.
Улица Алиби Жангелдина дома №18, 20, 22, 24, 26, 30, 32, 34, 35, 37.
Улица Берди Баймишева дома №45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55.
Улица Султан Сулейменова дома №1-А, 2-А, 2-Б, 2, 6, 8.
Улица Султан Аманова дома №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11.
Улица Жалдыбай жырау дома №1, 2, 3, 4, 5.
Улица Гани Муратбаева дома №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11.
Переулок Гани Муратбаева дома №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18.
Улица Касым Аманжолова дома №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14.
Улица Толе би дома №94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152.
Улица Мешитбай Тастайбекова дома №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23.
Улица Таяубай Сереева дома №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14.
Улица Орынбай Жанадилова дома №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52.
Улица Нуртуган жырау дома №22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37.
Улица Роза Баглановой дома №131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 211.

Желтоқсан көшесі №33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53 үйлері.
Желтоқсан көшесі №38 үйдің №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 пәтерлері.
Желтоқсан көшесі №40 үйдің №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 пәтерлері.
Желтоқсан көшесі №42 үйдің №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 пәтерлері.
Желтоқсан көшесі №44 үйдің №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 пәтерлері.
Желтоқсан көшесі №46 үйдің №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 пәтерлері.
Желтоқсан көшесі №50 үйдің №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 пәтерлері.
Желтоқсан көшесі №60 үйдің №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 пәтерлері.
Желтоқсан көшесі №62 үйдің №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 пәтерлері.
Желтоқсан көшесі №64 үйдің №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 пәтерлері.
Желтоқсан көшесі №66 үйдің №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 пәтерлері.
Әбжами Айбосынов көшесі №1, 2, 3, 4, 5, 6 үйлері.
Әйтеке би көшесі №2, 4, 6, 8, 10, 12 үйлері.
Әліби Жангельдин көшесі №18, 20, 22, 24, 26, 30, 32, 34, 35, 37 үйлері.
Берді Бәймішев көшесі №45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55 үйлері.
Сұлтан Сүлейменов көшесі №1-А, 2-А, 2-Б, 2, 6, 8 үйлері.
Сұлтан Аманов көшесі №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 үйлері.
Жалдыбай жырау көшесі №1, 2, 3, 4, 5 үйлері.
Ғани Мұратбаев көшесі №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 үйлері.
Ғани Мұратбаев тұйық көшесі №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 үйлері.
Қасым Аманжолов көшесі №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 үйлері.
Төле би көшесі №94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152 үйлері.
Мешітбай Тастайбеков көшесі №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 үйлері.
Таяубай Сереев көшесі №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 үйлері.
Орынбай Жанәділов көшесі №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52 үйлері.
Нұртуған жырау көшесі №22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37 үйлері.
Роза Бағланова көшесі №131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 211 үйлері.

Улица Владимир Счастнова дома №2, 2-А, 8, 9-А, 9-Б, 10, 10-А, 10-В, 11, 12, 12-В, 12-Д, 13, 14, 14-А, 15, 16-А, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25-А, 25-С, 25-Е, 26, 26-А, 27, 27-А, 27-Д, 28, 29, 29-А, 32, 32-А, 32-В, 33, 33-А, 34, 34-А, 35, 37, 38, 38-А, 41-А, 45, 47, 47-А, 49.
Улица Владимир Счастнова дом №1, квартиры №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60.
Улица Владимир Счастнова дом №2, квартиры №1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16.
Улица Владимир Счастнова дом №13, квартиры №1, 2, 4, 5, 6, 7, 8.
Улица Владимир Счастнова дом №18, квартиры №2, 5, 6, 10, 12.
Улица Владимир Счастнова дом №22, квартиры №1, 2, 3, 4.
Улица Владимир Счастнова дом №24, квартиры №1, 2, 3, 4.
Улица Владимир Счастнова дом №25-А, квартиры №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18.
Улица Владимир Счастнова дом №26-А, квартира №3.
Улица Владимир Счастнова дом №28, квартиры №1, 2, 3, 4, 5, 6.
Улица Владимир Счастнова дом №29, квартиры №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.
Улица Владимир Счастнова дом №29-А, квартира №3.
Улица Владимир Счастнова дом №30, квартиры №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.
Улица Владимир Счастнова дом №31, квартиры №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.
Улица Владимир Счастнова дом №32, квартиры №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
Улица Владимир Счастнова дом №33, квартиры №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10.
Улица Владимир Счастнова дом №36, квартиры №1, 2, 3, 4, 5, 6.
Улица Владимир Счастнова дом №45, квартиры №1, 2, 3.
Переулок Владимир Счастнова дома №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8-А, 8-В, 9, 10, 11, 12, 13.
Улица Мухтар Ауезова дома №23, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40
№3 квартал, дома №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94.
Улица Магжан Жумабаева дома №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 40-А, 41, 42, 43, 44, 44-А, 44-Б, 44-В, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79.
2.
Избирательный участок №57

Владимир Счастнов көшесі №2, 2-А, 8, 9-А, 9-Б, 10, 10-А, 10-В, 11, 12, 12-В, 12-Д, 13, 14, 14-А, 15, 16-А, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25-А, 25-С, 25-Е, 26, 26-А, 27, 27-А, 27-Д, 28, 29, 29-А, 32, 32-А, 32-В, 33, 33-А, 34, 34-А, 35, 37, 38, 38-А, 41-А, 45, 47, 47-А, 49 үйлері.
Владимир Счастнов көшесі №1 үйдің №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60 пәтерлері.
Владимир Счастнов көшесі №2 үйдің №1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 пәтерлері.
Владимир Счастнов көшесі №13 үйдің №1, 2, 4, 5, 6, 7, 8 пәтерлері.
Владимир Счастнов көшесі №18 үйдің №2, 5, 6, 10, 12 пәтерлері.
Владимир Счастнов көшесі №22 үйдің №1, 2, 3, 4 пәтерлері.
Владимир Счастнов көшесі №24 үйдің №1, 2, 3, 4 пәтерлері.
Владимир Счастнов көшесі №25-А үйдің №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 пәтерлері.
Владимир Счастнов көшесі №26-А үйдің №3 пәтері.
Владимир Счастнов көшесі №28 үйдің №1, 2, 3, 4, 5, 6 пәтерлері.
Владимир Счастнов көшесі №29 үйдің №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 пәтерлері.
Владимир Счастнов көшесі №29-А үйдің №3 пәтері.
Владимир Счастнов көшесі №30 үйдің №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 пәтерлері.
Владимир Счастнов көшесі №31 үйдің №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 пәтерлері.
Владимир Счастнов көшесі №32 үйдің №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 пәтерлері.
Владимир Счастнов көшесі №33 үйдің №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 пәтерлері.
Владимир Счастнов көшесі №36 үйдің №1, 2, 3, 4, 5, 6 пәтерлері.
Владимир Счастнов көшесі №45 үйдің №1, 2, 3 пәтерлері.
Владимир Счастнов тұйық көшесі №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8-А, 8-В, 9, 10, 11, 12, 13 үйлері.
Мұхтар Әуезов көшесі №23, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40 үйлері.
№3 кварталдың №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94 үйлері.
Мағжан Жұмабаев көшесі №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 40-А, 41, 42, 43, 44, 44-А, 44-Б, 44-В, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79 үйлері.
2.
№57 сайлау учаскесі

Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 70 имени Жанкожа батыра" отдела образования по Казалинскому району" управления образования Кызылординской области", Казалинский район, поселок Айтеке би, улица Владимир Счастнова №17
Улица Махамбет Утемисулы дома №2, 4, 6, 8, 10, 12, 13, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 41, 43, 45.
Улица Айтеке би дома №3, 13-А, 15, 18/1, 29, 31, 33, 35, 37, 41, 43, 45, 47.
Улица Сакен Сейфуллина дома №2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62.
Улица Абубакир Тыныбаева дома №1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 25, 25-А.
Улица Ахмет Байтурсынова дома №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47.
Улица Махаш Балмагамбетова дома №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13.
Улица Асан кайгы дома №36, 38, 40.
Улица Толе би дома №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 40.
Улица Жусипбек Аймауытова дома №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 41, 43.
Улица Кайрат Халыкова дома №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34.
Улица Шохан Уалиханова дома №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41.
Улица Жалантос батыра дома №1, 2, 3, 4.
Улица Сабит Муканова дома №2, 4, 6.
Улица Токаш Бокина дома №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14.
Улица Абдинаги Абжанова дома №28, 30, 32, 34, 36, 37, 37-А, 39, 39-А, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51.
Улица Аманкелди батыр дома №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38.
3.
Избирательный участок №58
Коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей № 266" отдела образования по Казалинскому району" управления образования Кызылординской области", Казалинский район, поселок Айтеке би,
улица Желтоксан №20
Улица Желтоксан дома №1-А, 1-Б, 1-В, 1-Д, 1, 2-А, 2-Б, 2-В, 2, 3, 3/1, 4/1-А, 4/2-А, 5, 7, 8, 9, 10-Б, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 20-А, 21-А, 21/1, 21/2-А, 23, 25, 26, 27, 29, 31, 55, 57, 61, 63, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 81, 83, 89, 91, 92-А, 93, 97, 97-А, 99, 101, 103-А, 103, 105.

"Қызылорда облысының білім басқармасының "Қазалы ауданы бойынша білім бөлімінің "Жанқожа батыр атындағы №70 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қазалы ауданы, Әйтеке би кенті, Владимир Счастнов көшесі №17
Махамбет Өтемісұлы көшесі №2, 4, 6, 8, 10, 12, 13, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 41, 43, 45 үйлері.
Әйтеке би көшесі №3, 13-А, 15, 18/1, 29, 31, 33, 35, 37, 41, 43, 45, 47 үйлері.
Сәкен Сейфуллин көшесі №2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62 үйлері.
Әбубәкір Тыныбаев көшесі №1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 25, 25-А үйлері.
Ахмет Байтұрсынов көшесі №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47 үйлері.
Махаш Балмағамбетов көшесі №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 үйлері.
Асан қайғы көшесі №36, 38, 40 үйлері.
Төле би көшесі №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 40 үйлері.
Жүсіпбек Аймауытов көшесі №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 41, 43 үйлері.
Қайрат Халықов көшесі №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 үйлері.
Шохан Уәлиханов көшесі №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41 үйлері.
Жалаңтөс батыр көшесі №1, 2, 3, 4 үйлері.
Сәбит Мұқанов көшесі №2, 4, 6 үйлері.
Тоқаш Бокин көшесі №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 үйлері.
Әбдінағи Әбжанов көшесі №28, 30, 32, 34, 36, 37, 37-А, 39, 39-А, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51 үйлері.
Аманкелді батыр көшесі №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38 үйлері.
3.
№58 сайлау учаскесі
"Қызылорда облысының білім басқармасының "Қазалы ауданы бойынша білім бөлімінің "№266 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қазалы ауданы, Әйтеке би кенті, Желтоқсан көшесі №20
Желтоқсан көшесі №1-А, 1-Б, 1-В, 1-Д, 1, 2-А, 2-Б, 2-В, 2, 3, 3/1, 4/1-А, 4/2-А, 5, 7, 8, 9, 10-Б, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 20-А, 21-А, 21/1, 21/2-А, 23, 25, 26, 27, 29, 31, 55, 57, 61, 63, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 81, 83, 89, 91, 92-А, 93, 97, 97-А, 99, 101, 103-А, 103, 105 үйлері.

Улица Желтоксан дом №2, квартиры №1, 3, 4, 5, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 16.
Улица Желтоксан дом №4, квартиры №1, 2, 4, 5, 6, 7, 10, 12, 13, 14.
Улица Желтоксан дом №8, квартиры №1, 2, 3, 5, 6, 7, 10, 11, 13, 12, 13, 14, 15.
Улица Желтоксан дом №10, квартиры №1, 2, 4, 9, 11, 12, 13, 15.
Улица Желтоксан дом №12, квартиры №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
Улица Желтоксан дом №14, квартиры №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
Улица Роза Баглановой дома №1, 2, 4, 6, 7-А, 9, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 21-А, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 78, 79, 82, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 91, 93, 94, 95, 96, 98, 98-А, 99, 100, 101, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 134.
Улица Толе би дома №37, 39, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 74, 75, 76, 78, 79, 80, 80-А, 81, 82, 84, 86, 88, 90, 92.
Улица Сара акына дома №2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10.
Улица Агжап Отемуратова дома №1, 4, 6, 8, 10.
Улица Берди Баймишева дома №2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44.
Улица Мустафа Шокая дома №2, 2-А, 2-Б, 4, 4/2, 6, 8-А, 8-Б, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 22/1, 22/3, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 83, 85, 93, 96-А, 97, 98, 101, 103, 104, 105, 106, 107, 109, 111, 114, 115, 116, 117, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 129, 130, 131, 132, 133, 135, 136, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 150, 152, 153, 154, 158.
Улица Биржан сала дома №71-А, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 84, 86, 87, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 96-А, 98, 99, 102, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128.
Переулок Биржан сала дома №1, 4, 5, 5-А, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16.
Улица Султан Сулейменова дома №1, 1-Б, 3, 3-А, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 19.
Улица Токтар Аубакирова дома №1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26.
Улица Жанкожа Нурмухамедулы дома №1, 3, 4, 5, 6-А, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22-А, 22, 23, 24, 25, 27, 28.
Улица Айтеке би дома №1-А, 1-А/2, 2, 6, 8, 10, 12, 14-А, 14, 16, 20, 22, 24, 28.
Улица Махамбет Отемисулы дома №1, 3, 5, 7, 11.
Улица Кенен Азирбаева дома №2, 3, 4, 5, 6.
Улица Ергали Толепова дома №2, 3, 4, 5.
Улица Алиби Жангельдина дома №1-А, 1, 2, 3, 4-А, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33.

Желтоқсан көшесі №2 үйдің №1, 3, 4, 5, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 16 пәтерлері.
Желтоқсан көшесі №4 үйдің №1, 2, 4, 5, 6, 7, 10, 12, 13, 14 пәтерлері.
Желтоқсан көшесі №8 үйдің №1, 2, 3, 5, 6, 7, 10, 11, 13, 12, 13, 14, 15 пәтерлері.
Желтоқсан көшесі №10 үйдің №1, 2, 4, 9, 11, 12, 13, 15 пәтерлері.
Желтоқсан көшесі №12 үйдің №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 пәтерлері.
Желтоқсан көшесі №14 үйдің №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 пәтерлері.
Роза Бағланова көшесі №1, 2, 4, 6, 7-А, 9, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 21-А, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 78, 79, 82, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 91, 93, 94, 95, 96, 98, 98-А, 99, 100, 101, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 134 үйлері.
Төле би көшесі №37, 39, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 74, 75, 76, 78, 79, 80, 80-А, 81, 82, 84, 86, 88, 90, 92 үйлері.
Сара ақын көшесі №2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10 үйлері.
Ағжап Өтемұратов көшесі №1, 4, 6, 8, 10 үйлері.
Берді Бәймішев көшесі №2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44 үйлері.
Мұстафа Шоқай көшесі №2, 2-А, 2-Б, 4, 4/2, 6, 8-А, 8-Б, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 22/1, 22/3, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 83, 85, 93, 96-А, 97, 98, 101, 103, 104, 105, 106, 107, 109, 111, 114, 115, 116, 117, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 129, 130, 131, 132, 133, 135, 136, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 150, 152, 153, 154, 158 үйлері.
Біржан сал көшесі №71-А, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 84, 86, 87, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 96-А, 98, 99, 102, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128 үйлері.
Біржан сал тұйық көшесі №1, 4, 5, 5-А, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16 үйлері.
Сұлтан Сүлейменов көшесі №1, 1-Б, 3, 3-А, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 19 үйлері.
Тоқтар Әубәкіров көшесі №1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 үйлері.
Жанқожа Нұрмұхамедұлы көшесі №1, 3, 4, 5, 6-А, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22-А, 22, 23, 24, 25, 27, 28 үйлері.
Әйтеке би көшесі №1-А, 1-А/2, 2, 6, 8, 10, 12, 14-А, 14, 16, 20, 22, 24, 28 үйлері.
Махамбет Өтемісұлы көшесі №1, 3, 5, 7, 11 үйлері.
Кенен Әзірбаев көшесі №2, 3, 4, 5, 6 үйлері.
Ерғали Төлепов көшесі №2, 3, 4, 5 үйлері.
Әліби Жангельдин көшесі №1-А, 1, 2, 3, 4-А, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33 үйлері.

Улица Нуртуган акына дома №1-А, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10-А, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21.
Улица Мухтар Ауезова дома №1-А, 1-Б, 1-В, 1-Д, 1, 2, 2-А, 2-Б, 3, 4, 5-А, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12-А, 12, 13, 14-А, 14, 16, 17, 18, 20, 20-А, 21-А, 21, 22, 24, 26.
Улица Абдигани Абжанова дома №1-А, 1-В, 1, 2-А, 2, 3, 4, 5, 6, 8-А, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 19-А, 20, 21, 22-А, 22-Б, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 35, 35-А.
Улица Аль-Фараби дома №1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17-А, 17, 18, 20-А, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 30-А, 30, 31-А, 31, 33, 34, 35, 36, 38, 39-А, 39, 40.
№4 квартал, дома №1, 5, 6, 7, 9, 10, 15, 16, 17, 18, 22, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 35, 38, 42, 43, 44, 45, 47, 51, 52, 53, 54, 55, 59, 60, 61, 63, 64, 66, 68, 79, 88, 89, 94, 95, 97, 101, 102, 111, 112, 123, 130, 131, 138, 140.
Улица Асан кайгы дома №1-А, 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 18-А, 18, 20, 22, 24-А, 24, 28, 30, 32-А, 32, 34.
Улица Жубан Молдагалиева дома №1, 1/2, 2, 2/2, 3, 3/1, 3/2, 4, 4/1, 4/2, 5, 5/1, 5/2, 6, 6/1, 6/2, 7, 7/1, 7/2, 8, 8/2, 9, 9/1, 9/2, 10, 10/2, 11/2, 12, 12/1, 12/2, 13, 13/1, 13/2, 13-А, 13А/1, 14/1, 14/2.
Улица Биржан сала дома №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82.
Улица Мустафа Шокая дома №1, 1-А, 1-Б, 2-А, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94.
Улица Акан сери дома №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63.
Улица Роза Баглановой дома №42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 79, 81.
4.
Избирательный участок №59
Коммунальное государственное казенное предприятие "Казалинский транспортно-технический высший колледж" управления образования Кызылординской области, Казалинский район, поселок Айтеке би, улица Достык №66-А
Улица Толе би дома №83, 85, 87, 89, 91, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177.

Нұртуған ақын көшесі №1-А, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10-А, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 үйлері.
Мұхтар Әуезов көшесі №1-А, 1-Б, 1-В, 1-Д, 1, 2, 2-А, 2-Б, 3, 4, 5-А, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12-А, 12, 13, 14-А, 14, 16, 17, 18, 20, 20-А, 21-А, 21, 22, 24, 26 үйлері.
Әбдінағи Әбжанов көшесі №1-А, 1-В, 1, 2-А, 2, 3, 4, 5, 6, 8-А, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 19-А, 20, 21, 22-А, 22-Б, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 35, 35-А үйлері.
Әль-Фараби көшесі №1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17-А, 17, 18, 20-А, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 30-А, 30, 31-А, 31, 33, 34, 35, 36, 38, 39-А, 39, 40 үйлері.
№4 кварталдың №1, 5, 6, 7, 9, 10, 15, 16, 17, 18, 22, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 35, 38, 42, 43, 44, 45, 47, 51, 52, 53, 54, 55, 59, 60, 61, 63, 64, 66, 68, 79, 88, 89, 94, 95, 97, 101, 102, 111, 112, 123, 130, 131, 138, 140 үйлері.
Асан қайғы көшесі №1-А, 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 18-А, 18, 20, 22, 24-А, 24, 28, 30, 32-А, 32, 34 үйлері.
Жұбан Молдағалиев көшесі №1, 1/2, 2, 2/2, 3, 3/1, 3/2, 4, 4/1, 4/2, 5, 5/1, 5/2, 6, 6/1, 6/2, 7, 7/1, 7/2, 8, 8/2, 9, 9/1, 9/2, 10, 10/2, 11/2, 12, 12/1, 12/2, 13, 13/1, 13/2, 13-А, 13-А/1, 14/1, 14/2 үйлері.
Біржан сал көшесі №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82 үйлері.
Мұстафа Шоқай көшесі №1, 1-А, 1-Б, 2-А, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94 үйлері.
Ақан сері көшесі №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63 үйлері.
Роза Бағланова көшесі №42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 79, 81 үйлері.
4.
№59 сайлау учаскесі
Қызылорда облысының білім басқармасының "Қазалы көлік-техникалық жоғары колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, Қазалы ауданы, Әйтеке би кенті,
Достық көшесі №66-А
Төле би көшесі №83, 85, 87, 89, 91, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177 үйлері.

Улица Мустафа Шокая дома №1, 126, 149, 151, 155, 157, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 238, 240, 242, 244, 246.
Улица Сакен Сейфуллина дома №118, 120, 122, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 143, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205, 207, 209.
Улица Каныш Сатбаева дома №2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 105, 106, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 154, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197.
Переулок Султан Аманова дома №3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73.
Улица Гани Муратбаева дома №1-А, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34.
Улица Жалдыбай жырау дома №6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76.
Улица Абжами Айбосынова дома №1, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 70, 72, 74, 76.
Улица Султан Сулейменова дома №10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88.
Улица Биржан сала дома №26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106 ,108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154.

Мұстафа Шоқай көшесі №1, 126, 149, 151, 155, 157, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 238, 240, 242, 244, 246 үйлері.
Сәкен Сейфуллин көшесі №118, 120, 122, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 143, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205, 207, 209 үйлері.
Қаныш Сәтбаев көшесі №2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 105, 106, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 154, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197 үйлері.
Сұлтан Аманов тұйық көшесі №3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73 үйлері.
Ғани Мұратбаев көшесі №1-А, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 үйлері.
Жалдыбай жырау көшесі №6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76 үйлері.
Әбжәми Айбосынов көшесі №1, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 70, 72, 74, 76 үйлері.
Сұлтан Сүлейменов көшесі №10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88 үйлері.
Біржан сал көшесі №26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154 үйлері.

Улица Куляш Байсейтовой дома №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21.
Улица (переулок) Достык дома №1, 1-Б, 2, 2-А, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30-А, 31, 32, 33, 34, 34-А, 35, 36, 37/10, 37/32, 38, 39, 40, 41, 41-А, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 49-А, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 60, 62, 62-А, 64.
Улица Абилхайыр хана дома №31, 33, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 59-A, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 77-A, 79, 81, 81-A, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 95, 96, 97, 97-A, 98, 98-A, 100, 102, 103, 103-A, 104, 105, 106, 107, 109, 110, 111, 113, 113-A, 114, 116, 118, 118-A, 118-Б, 120, 120-A, 120/1, 120/2, 120/3, 120/4, 120/5, 120/6, 120/8, 120/10, 120/11, 120/12, 120/13, 122-A, 124, 128, 128-A.
Переулок Абилхайыр хана дома №1, 1-A, 2, 3, 4, 5, 7, 11, 13, 15.
Улица Нуртаза Есбосынова дома №1, 2, 4, 5, 6, 7, 9, 9-A.
5.
Избирательный участок №60
Коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей № 249 имени Ержигита Бозгулова" отдела образования по Казалинскому району" управления образования Кызылординской области",
Казалинский район, поселок Айтеке би,
улица Жанкожа Нурмухамедулы №128
Улица Даулеткерей дома №1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42-А, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 53-А, 53-Б, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 62, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 102, 103, 105, 107, 108, 108-А, 109, 110, 110-А, 112, 113, 114, 115, 117, 110-А, 113, 115, 117.
Улица Жанкожа Нурмухамедулы дома №11, 12, 13-А, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 36, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 53, 54, 55, 56, 58, 64, 66, 68, 91, 92, 94, 96, 97, 99, 100, 104.
Улица Шакизада Акбаева дома №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95.
Улица Кызылбас палуана дома №2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 17.
Улица Талант Борикулакова дома №2-А, 2-Б, 3, 4-А, 4-Б, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100.

Күләш Байсейітова көшесі №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 үйлері.
Достық (тұйық) көшесі №1, 1-Б, 2, 2-А, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30-А, 31, 32, 33, 34, 34-А, 35, 36, 37/10, 37/32, 38, 39, 40, 41, 41-А, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 49-А, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 60, 62, 62-А, 64 үйлері.
Әбілхайыр хан көшесі №31, 33, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 59-A, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 77-A, 79, 81, 81-A, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 95, 96, 97, 97-A, 98, 98-A, 100, 102, 103, 103-A, 104, 105, 106, 107, 109, 110, 111, 113, 113-A, 114, 116, 118, 118-A, 118-Б, 120, 120-A, 120/1, 120/2, 120/3, 120/4, 120/5, 120/6, 120/8, 120/10, 120/11, 120/12, 120/13, 122-A, 124, 128, 128-A. үйлері.
Әбілхайыр хан тұйық көшесі №1, 1-A, 2, 3, 4, 5, 7, 11, 13, 15 үйлері.
Нұртаза Есбосынов көшесі №1, 2, 4, 5, 6, 7, 9, 9-A үйлері.
5.
№60 сайлау учаскесі
"Қызылорда облысының білім басқармасының "Қазалы ауданы бойынша білім бөлімінің "Ержігіт Бозғұлов атындағы №249 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қазалы ауданы, Әйтеке би кенті, Жанқожа Нұрмұхамедұлы
көшесі №128
Дәулеткерей көшесі №1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42-А, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 53-А, 53-Б, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 62, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 102, 103, 105, 107, 108, 108-А, 109, 110, 110-А, 112, 113, 114, 115, 117, 110-А, 113, 115, 117 үйлері.
Жанқожа Нұрмұхамедұлы көшесі №11, 12, 13-А, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 36, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 53, 54, 55, 56, 58, 64, 66, 68, 91, 92, 94, 96, 97, 99, 100, 104 үйлері.
Шакизада Ақбаев көшесі №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95 үйлері.
Қызылбас палуан көшесі №2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 17 үйлері.
Талант Бөріқұлақов көшесі №2-А, 2-Б, 3, 4-А, 4-Б, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100 үйлері.

Переулок Талант Борикулакова дома №1, 2, 3, 4, 6, 11.
Улица Жалантос батыра дома №3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 52, 52-А, 53, 53-А, 55, 56, 57, 57-Б, 58, 59. 60, 61, 63, 71-Б, 65, 69, 79.
Переулок Жалантос батыра дома №1, 1-А, 2, 2-А, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 9-А, 10, 13, 15, 17, 19.
Улица Анапия Узакбаева дома №1, 1-А, 2, 2-А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15.
Улица Сыдык Байкобекова дома №1, 1-А, 2, 3, 3-А, 5, 7, 9, 10, 12, 14, 16, 17, 19, 19-А, 20, 21, 25.
Переулок Кашакбай Пиримова дома №1, 3, 5, 7, 9, 12.
Улица Дауирхан Айдарова дома №206, 253, 263, 269, 271, 275, 277, 291, 292, 299, 301, 303, 311, 313, 317, 319.
Улица Плис Нурпейсова дома №69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 92-А, 104, 104-А, 106, 114.
Улица Жанкожа Нурмухамедулы дом №2, квартиры №1, 3, 7, 8, 9, 10, 11, 12.
Улица Магзаман аулие дома №12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 37.
Улица Агайынды Талканбаевы дома №9, 15, 27, 41, 47, 53, 55, 61.
Улица Канагат Ерниязова дома №1, 5, 7, 9, 11, 13, 120, 122.
Улица Строение дома №221, 222, 223, 224.
Улица Жумагали Сайна дома №2-А, 4, 6, 8, 11, 13, 14, 16, 17, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 29-А, 31, 31-А, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 48, 78.
Улица Мадина Ералиевой дома №136, 146, 150, 156, 158, 162, 178, 180, 188, 198, 206, 206-А, 214.
Улица Кемал Бегалиева дома №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10.
Улица Жакас Шерипова дома №2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23.
№1 квартал, дома №1, 1-А, 1-Б, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 20, 21, 22, 26, 28, 31, 33, 35-А, 36, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 47-А, 49, 51, 52, 54, 55, 56, 57-А, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 63-А, 64, 64-А, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 86-А, 87, 88, 89, 90, 90-А, 91, 92, 92-А, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 98-А, 99, 100, 102, 102-А, 103, 105, 106, 106-А, 107, 109, 110, 112, 115, 116, 118, 119, 120, 121.
№2 квартал, дома №21-А, 36, 105, 112, 120, 124, 126, 128, 146, 152, 168, 236, 316.
Улица Жиренше шешен дома №1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 10-А, 11, 12, 14, 16, 20, 22, 24, 26, 30, 30/1, 30-А, 32, 34.
Улица Актан батыра дома №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20.
6.
Избирательный участок №61
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 216 имени К. Сатбаева" отдела образования по Казалинскому району" управления образования Кызылординской области", Казалинский район, поселок Айтеке би, улица Жанкожа Нурмухамедулы №92

Талант Бөріқұлақов тұйық көшесі №1, 2, 3, 4, 6, 11 үйлері.
Жалаңтөс батыр көшесі №3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 52, 52-А, 53, 53-А, 55, 56, 57, 57-Б, 58, 59. 60, 61, 63, 65, 69, 71-Б, 79. үйлері.
Жалаңтөс батыр тұйық көшесі №1, 1-А, 2, 2-А, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 9-А, 10, 13, 15, 17, 19 үйлері.
Әнәпия Ұзақбаев көшесі №1, 1-А, 2, 2-А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 үйлері.
Сыдық Байкөбеков көшесі №1, 1-А, 2, 3, 3-А, 5, 7, 9, 10, 12, 14, 16, 17, 19, 19-А, 20, 21, 25 үйлері.
Қашақбай Пірімов тұйық көшесі №1, 3, 5, 7, 9, 12 үйлері.
Дәуірхан Айдаров көшесі №206, 253, 263, 269, 271, 275, 277, 291, 292, 299, 301, 303, 311, 313, 317, 319 үйлері.
Плис Нұрпейсов көшесі №69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 92-А, 104, 104-А, 106, 114 үйлері.
Жанқожа Нұрмұхамедұлы көшесі №2 үйдің №1, 3, 7, 8, 9, 10, 11, 12 пәтерлері.
Мағзаман әулие көшесі №12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 37 үйлері.
Ағайынды Талқанбаевтар көшесі №9, 15, 27, 41, 47, 53, 55, 61 үйлері.
Қанағат Ерниязов көшесі №1, 5, 7, 9, 11, 13, 120, 122 үйлері.
Строение көшесі №221, 222, 223, 224 үйлері.
Жұмағали Сайн көшесі №2-А, 4, 6, 8, 11, 13, 14, 16, 17, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 29-А, 31, 31-А, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 48, 78 үйлері.
Мадина Ералиева көшесі №136, 146, 150, 156, 158, 162, 178, 180, 188, 198, 206, 206-А, 214 үйлері.
Кемал Бегалиев көшесі №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 үйлері.
Жақас Шерипов көшесі №2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23 үйлері.
№1 кварталдың №1, 1-А, 1-Б, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 20, 21, 22, 26, 28, 31, 33, 35-А, 36, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 47-А, 49, 51, 52, 54, 55, 56, 57-А, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 63-А, 64, 64-А, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 86-А, 87, 88, 89, 90, 90-А, 91, 92, 92-А, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 98-А, 99, 100, 102, 102-А, 103, 105, 106, 106-А, 107, 109, 110, 112, 115, 116, 118, 119, 120, 121 үйлері.
№2 кварталдың №21-А, 36, 105, 112, 120, 124, 126, 128, 146, 152, 168, 236, 316 үйлері.
Жиренше шешен көшесі №1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 10-А, 11, 12, 14, 16, 20, 22, 24, 26, 30, 30/1, 30-А, 32, 34 үйлері.
Ақтан батыр көшесі №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20 үйлері.
6.
№61 сайлау учаскесі
"Қызылорда облысының білім басқармасының "Қазалы ауданы бойынша білім бөлімінің "Қ.Сәтбаев атындағы №216 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қазалы ауданы, Әйтеке би кенті, Жанқожа Нұрмұхамедұлы көшесі №92

Улица Ахан Култасбекова дома №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 40-А, 41, 42, 43, 44, 46, 48, 50, 52, 54.
Улица Бекарыстан би дома №1, 2, 2-А, 3, 4, 5, 6, 6-А, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 43.
Улица Абилхайыр хана дома №1, 1-А, 1-Б, 2, 2-А, 2-В, 3, 3-А, 3-Б, 4, 5, 6, 7, 7-А, 8, 9, 11, 11-Б, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 34, 36, 38, 40, 44, 44-А, 46, 48, 50, 52, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 74, 78, 80, 82.
Улица Жанкожа Нурмухамедулы дома №32, 36, 38, 39, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 54, 55, 57, 58, 59, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 75, 77, 78, 79, 80, 81, 83, 83/2, 83/8, 85, 85/1, 85/7, 85/8, 86, 87, 90, 93/1, 93/3, 93/7, 95/2, 95/4, 103-А.
Переулок Жанкожа Нурмухамедулы дома №2, 2-А, 4, 6, 8, 10.
Улица Жусипбек Аймауытова дома №38, 40, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 63, 65, 69, 71, 73.
Улица Айтеке би дома №42, 44, 49, 51, 53, 56, 57, 58, 59, 63, 64, 65, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 74-Б, 75, 77, 78, 79, 80, 81, 83, 84/1, 84/2, 85, 85/4, 85/6, 85/7, 86, 86/4, 86/5, 86/7, 87/7, 87/8, 89-А, 90, 90/5, 90/7, 90/8, 91, 93/3, 93/4, 96.
Улица Каныш Сатпаева дома №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23-А, 24, 25, 26, 26-А, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32-А, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 70/2, 70/4, 70/5, 70/6, 70/10, 70/11, 70/13, 71, 73, 74, 75, 76, 77, 79, 80, 81, 82, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103.
Переулок Каныш Сатпаева дома №1, 1-А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9-А, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18.
Улица Сакен Сейфуллина дома №1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 53, 57, 59, 61, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 89, 91, 93, 94, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 133, 135, 137, 141, 143.
Улица Султан Сулейменова дома №21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67.

Ақан Құлтасбеков көшесі №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 40-А, 41, 42, 43, 44, 46, 48, 50, 52, 54 үйлері.
Бекарыстан би көшесі №1, 2, 2-А, 3, 4, 5, 6, 6-А, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 43 үйлері.
Әбілхайыр хан көшесі №1, 1-А, 1-Б, 2, 2-А, 2-В, 3, 3-А, 3-Б, 4, 5, 6, 7, 7-А, 8, 9, 11, 11-Б, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 34, 36, 38, 40, 44, 44-А, 46, 48, 50, 52, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 74, 78, 80, 82 үйлері.
Жанқожа Нұрмұхамедұлы көшесі №32, 36, 38, 39, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 54, 55, 57, 58, 59, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 75, 77, 78, 79, 80, 81, 83, 83/2, 83/8, 85, 85/1, 85/7, 85/8, 86, 87, 90, 93/1, 93/3, 93/7, 95/2, 95/4, 103-А үйлері.
Жанқожа Нұрмұхамедұлы тұйық көшесі №2, 2-А, 4, 6, 8, 10 үйлері.
Жүсіпбек Аймауытов көшесі №38, 40, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 63, 65, 69, 71, 73 үйлері.
Әйтеке би көшесі №42, 44, 49, 51, 53, 56, 57, 58, 59, 63, 64, 65, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 74-Б, 75, 77, 78, 79, 80, 81, 83, 84/1, 84/2, 85, 85/4, 85/6, 85/7, 86, 86/4, 86/5, 86/7, 87/7, 87/8, 89-А, 90, 90/5, 90/7, 90/8, 91, 93/3, 93/4, 96 үйлері.
Қаныш Сәтбаев көшесі №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23-А, 24, 25, 26, 26-А, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32-А, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 70/2, 70/4, 70/5, 70/6, 70/10, 70/11, 70/13, 71, 73, 74, 75, 76, 77, 79, 80, 81, 82, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103 үйлері.
Қаныш Сәтбаев тұйық көшесі №1, 1-А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9-А, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 үйлері.
Сәкен Сейфуллин көшесі №1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 53, 57, 59, 61, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 89, 91, 93, 94, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 133, 135, 137, 141, 143 үйлері.
Сұлтан Сүлейменов көшесі №21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67. №69, 71, 73, 75, 77, 81, 81-А, 81-Б, 83, 83-А, 85, 87, 89, 90, 91, 92, 93, 98, 99, 100, 104, 106, 108.үйлері.

Улица Токтар Аубакирова дома №27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 55, 56, 57, 58, 59, 59-А, 59-Б, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 76-А, 78, 82, 84, 84-А, 86.
Улица Ахмет Байтурсынова дома №57, 59, 63, 71.
Улица Абубакир Тыныбаева дома №20, 22, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 34-А, 35, 36, 37, 38, 38-А, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46-А, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 58-А, 59-А, 60, 60-А, 61, 62, 63, 64, 65, 65-А, 67, 68, 69, 70, 72, 74, 76.
Переулок Абубакир Тыныбаева дома №1, 2, 3-А, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 15, 16, 18, 22, 24, 26.
Улица Умбет би дома №2, 3, 3-А, 4, 5, 6/1, 6/11, 6/12, 7, 8/2, 9, 9-А, 10, 11/1, 11/3, 11/4, 11/6, 11/7, 11/8, 13/3, 13/4, 13/5, 13/6, 13/7, 13/8, 13/9, 13/11, 13/12, 13/13, 13/14, 13/16, 16, 18, 20, 22, 24, 24-А, 25, 26, 28, 32, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 63.
Улица Райымбек батыра дома №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9. 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20-А, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30-А, 30-Б, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 39, 39-А, 41, 43, 47, 49, 51.
Улица Кашакбай Пиримова дома №27, 29, 30, 30-А, 30-Б, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 37-А, 38, 39, 39-А, 39-Б, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 45-А, 46, 47, 48, 48-А, 49, 50, 51, 52, 53, 53-А, 53-Б, 54, 56, 57, 58, 58-А, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 69, 73, 75, 77, 78, 79, 80, 81, 83, 89, 91, 93, 101, 136.
Улица Нурадина Ермекова дома №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8-А, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17.
Улица Шамша Бисембаева дома №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20-А, 20-Б, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 45, 47, 49, 51.
7.
Избирательный участок №62
Коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия № 226 имени Б.К. Мергенбаева" отдела образования по Казалинскому району" управления образования Кызылординской области", Казалинский район, поселок Айтеке би, улица Умбет би №8-А
Улица Айтеке би дом №96-А, квартиры №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
Улица Елеу Кушербаева дома №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58-А, 59, 60, 61, 61-А, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 89-А, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 102, 104, 106, 108, 110.

Тоқтар Әубәкіров көшесі №27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 55, 56, 57, 58, 59, 59-А, 59-Б, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 76-А, 78, 82, 84, 84-А, 86 үйлері.
Ахмет Байтұрсынов көшесі №57, 59, 63, 71 үйлері.
Әбубәкір Тыныбаев көшесі №20, 22, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 34-А, 35, 36, 37, 38, 38-А, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46-А, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 58-А, 59-А, 60, 60-А, 61, 62, 63, 64, 65, 65-А, 67, 68, 69, 70, 72, 74, 76 үйлері.
Әбубәкір Тыныбаев тұйық көшесі №1, 2, 3-А, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 15, 16, 18, 22, 24, 26 үйлері.
Үмбет би көшесі №2, 3, 3-А, 4, 5, 6/1, 6/11, 6/12, 7, 8/2, 9, 9-А, 10, 11/1, 11/3, 11/4, 11/6, 11/7, 11/8, 13/3, 13/4, 13/5, 13/6, 13/7, 13/8, 13/9, 13/11, 13/12, 13/13, 13/14, 13/16, 18, 20, 22, 24, 24-А, 25, 26, 28, 32, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 63. үйлері.
Райымбек батыр көшесі №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9. 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20-А, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30-А, 30-Б, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 39, 39-А, 41, 43, 47, 49, 51.51 үйлері.
Қашақбай Пірімов көшесі №27, 29, 30, 30-А, 30-Б, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 37-А, 38, 39, 39-А, 39-Б, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 45-А, 46, 47, 48, 48-А, 49, 50, 51, 52, 53, 53-А, 53-Б, 54, 56, 57, 58, 58-А, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 69, 73, 75, 77, 78, 79, 80, 81, 83, 89, 91, 93, 101, 136 үйлері.
Нұрадин Ермеков көшесі №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8-А, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17 үйлері.
Шәмша Бисембаев көшесі №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20-А, 20-Б, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 45, 47, 49, 51 үйлері.
7.
№62 сайлау учаскесі
"Қызылорда облысының білім басқармасының "Қазалы ауданы бойынша білім бөлімінің "Б.К.Мергенбаев атындағы №226 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қазалы ауданы, Әйтеке би кенті, Үмбет би 8-А
Әйтеке би көшесі №96-А үйдің №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 пәтерлері.
Елеу Көшербаев көшесі №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58-А, 59, 60, 61, 61-А, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 89-А, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 102, 104, 106, 108, 110 үйлері.

Улица Жанкожа Нурмухамедулы дома №95-А, 100, 102, 102-А, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 111, 113, 115, 119, 121, 125, 125-А, 127, 129, 131, 131-А, 133-А, 135, 135-А, 137, 139, 141, 141-В, 143, 145, 147, 147-Г.
Улица Жанкожа Нурмухамедулы дом №95-А, квартиры №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
Улица Жанкожа Нурмухамедулы дом №102, квартиры №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
Улица Жанкожа Нурмухамедулы дом №103, квартиры №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12.
Улица Жанкожа Нурмухамедулы дом №105, квартиры №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12.
Улица Жанкожа Нурмухамедулы дом №107, квартиры №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12.
Улица Жанкожа Нурмухамедулы дом №109, квартиры №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12.
Улица Жанкожа Нурмухамедулы дом №111, квартиры №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12.
Улица Жанкожа Нурмухамедулы дом №113, квартиры №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12.
Улица Жанкожа Нурмухамедулы дом №115, квартиры №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12.
Улица Жанкожа Нурмухамедулы дом №119, квартиры №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12.
Улица Жанкожа Нурмухамедулы дом №121, квартиры №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12.
Улица Жанкожа Нурмухамедулы дом №125, квартиры №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16.
Улица Жанкожа Нурмухамедулы дом №125-А, квартиры №1, 2.
Улица Жанкожа Нурмухамедулы дом №127, квартиры №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18.
Улица Жанкожа Нурмухамедулы дом №129, квартиры №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18.
Улица Жанкожа Нурмухамедулы дом №131, квартиры №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16.
Улица Жанкожа Нурмухамедулы дом №131-А, квартиры №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18.
Улица Жанкожа Нурмухамедулы дом №135, квартиры №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18.
Улица Жанкожа Нурмухамедулы дом №135-А, квартиры 1, 2.
Улица Жанкожа Нурмухамедулы дом №137, квартиры №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18.
Улица Жанкожа Нурмухамедулы дом №139, квартиры №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16.
Улица Жанкожа Нурмухамедулы дом №141, квартиры №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18.
Улица Жанкожа Нурмухамедулы дом №143, квартиры №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12.
Улица Жанкожа Нурмухамедулы дом №145, квартиры №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12.
Улица Кашакбай Пиримова дома №1-А, 1-Б, 1-В, 1-Г, 1-Д, 1-Е, 3, 3-Б, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 22-А, 23, 26, 28, 30.

Жанқожа Нұрмұхамедұлы көшесі №95-А, 100, 102, 102-А, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 111, 113, 115, 119, 121, 125, 125-А, 127, 129, 131, 131-А, 133-А, 135, 135-А, 137, 139, 141, 141-В, 143, 145, 147, 147-Г үйлері.
Жанқожа Нұрмұхамедұлы көшесі №95-А үйдің №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 пәтерлері.
Жанқожа Нұрмұхамедұлы көшесі №102 үйдің №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 пәтерлері.
Жанқожа Нұрмұхамедұлы көшесі №103 үйдің №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 пәтерлері.
Жанқожа Нұрмұхамедұлы көшесі №105 үйдің №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 пәтерлері.
Жанқожа Нұрмұхамедұлы көшесі №107 үйдің №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 пәтерлері.
Жанқожа Нұрмұхамедұлы көшесі №109 үйдің №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 пәтерлері.
Жанқожа Нұрмұхамедұлы көшесі №111 үйдің №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 пәтерлері.
Жанқожа Нұрмұхамедұлы көшесі №113 үйдің №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 пәтерлері.
Жанқожа Нұрмұхамедұлы көшесі №115 үйдің №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 пәтерлері.
Жанқожа Нұрмұхамедұлы көшесі №119 үйдің №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 пәтерлері.
Жанқожа Нұрмұхамедұлы көшесі №121 үйдің №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 пәтерлері.
Жанқожа Нұрмұхамедұлы көшесі №125 үйдің №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 пәтерлері.
Жанқожа Нұрмұхамедұлы көшесі №125-А үйдің №1, 2 пәтерлері.
Жанқожа Нұрмұхамедұлы көшесі №127 үйдің №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 пәтерлері.
Жанқожа Нұрмұхамедұлы көшесі №129 үйдің №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 пәтерлері.
Жанқожа Нұрмұхамедұлы көшесі №131 үйдің №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 пәтерлері.
Жанқожа Нұрмұхамедұлы көшесі №131-А үйдің №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 пәтерлері.
Жанқожа Нұрмұхамедұлы көшесі №135 үйдің №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 пәтерлері.
Жанқожа Нұрмұхамедұлы көшесі №135-А үйдің №1, 2 пәтерлері.
Жанқожа Нұрмұхамедұлы көшесі №137 үйдің №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 пәтерлері.
Жанқожа Нұрмұхамедұлы көшесі №139 үйдің №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 пәтерлері.
Жанқожа Нұрмұхамедұлы көшесі №141 үйдің №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 пәтерлері.
Жанқожа Нұрмұхамедұлы көшесі №143 үйдің №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 пәтерлері.
Жанқожа Нұрмұхамедұлы көшесі №145 үйдің №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 пәтерлері.
Қашақбай Пірімов көшесі №1-А, 1-Б, 1-В, 1-Г, 1-Д, 1-Е, 3, 3-Б, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 22-А, 23, 26, 28, 30 үйлері.

Улица Кашакбай Пиримова дом №5, квартиры №1, 2, 3, 4.
Улица Кашакбай Пиримова дом №7, квартиры №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12.
Улица Кашакбай Пиримова дом №9, квартиры №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12.
Улица Кашакбай Пиримова дом №16, квартиры №1, 2, 3, 4.
Улица Сырым батыра дома №2, 2-А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 54, 55, 56, 57, 59, 60, 60-А, 61, 63, 65, 67, 68, 69, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 97, 100.
Улица Токтар Аубакирова дома №65, 65-А, 69, 69-А, 69-Б, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 88, 89-А, 90, 91, 92, 92-Б, 93, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 107-А, 108, 109, 109-Б, 110, 110-А, 110-Б, 111, 112, 113, 113-А, 114, 114-А, 115, 116, 117, 118, 118-А, 119, 119-А, 120, 120-А, 121, 123, 124, 125, 127, 128, 130, 130-А, 132, 132-А, 132-Б, 134, 134-А, 134-Б, 136, 136-А, 138, 139, 140, 140-А, 142, 148, 152.
Улица Жакып Ахметова дома №1, 2, 3, 4, 5, 6.
Улица Умбет би дома №25, 27, 29, 31, 33.
8.
Избирательный участок №63
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 234 имени Ж. Жабаева" отдела образования по Казалинскому району" управления образования Кызылординской области",
Казалинский район,
поселок Айтеке би,
улица Кобыланды батыра №20
Улица Алии Молдагуловой дома №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 19, 21, 25, 27, 29, 33, 35, 37, 39, 39-A.
Улица Бегим ана дома №1, 1-A, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16/1, 16/2, 17, 18/1, 18/2, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 32, 33, 36, 37, 38, 40, 41, 43, 44-A, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 58, 59, 61, 65.
Улица Жалдыбай жырау дома №55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 67-A, 69, 71, 78, 80, 82, 84-A, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 97, 98.
Улица Жанибек батыра дома №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 17-A, 19, 23, 25, 27, 27-A.
Улица Кобыланды батыра дома №1, 2, 2-Б, 3, 4, 4-А, 4-Б, 4-В, 5, 6, 6-Г, 7, 7-А, 8, 9, 9-А, 10, 11, 12, 13, 14, 14-А, 15, 16, 18, 18-А, 19/1, 19/2, 19/3, 19/4, 19/5, 19/6, 19/7, 21, 23, 24, 26, 28, 30, 53, 53/3, 53/5, 53-А, 53-Б, 55, 59, 59-Б.
Улица Кыз Жибека дома №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25-А, 25-Б, 26, 27, 29, 30, 31, 31-А, 31-Б, 32, 33, 33-А, 34, 35, 35-А, 36, 40, 41, 42, 44, 45-А, 46, 47, 49-А, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 60.

Қашақбай Пірімов көшесі №5 үйдің №1, 2, 3, 4 пәтерлері.
Қашақбай Пірімов көшесі №7 үйдің №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 пәтерлері.
Қашақбай Пірімов көшесі №9 үйдің №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 пәтерлері.
Қашақбай Пірімов көшесі №16 үйдің №1, 2, 3, 4 пәтерлері.
Сырым батыр көшесі №2, 2-А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 54, 55, 56, 57, 59, 60, 60-А, 61, 63, 65, 67, 68, 69, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 97, 100 үйлері.
Тоқтар Әубәкіров көшесі №65, 65-А, 69, 69-А, 69-Б, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 88, 89-А, 90, 91, 92, 92-Б, 93, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 107-А, 108, 109, 109-Б, 110, 110-А, 110-Б, 111, 112, 113, 113-А, 114, 114-А, 115, 116, 117, 118, 118-А, 119, 119-А, 120, 120-А, 121, 123, 124, 125, 127, 128, 130, 130-А, 132, 132-А, 132-Б, 134, 134-А, 134-Б, 136, 136-А, 138, 139, 140, 140-А, 142, 148, 152 үйлері.
Жақып Ахметов көшесі №1, 2, 3, 4, 5, 6 үйлері.
Үмбет би көшесі №25, 27, 29, 31, 33 үйлері.
8.
№63 сайлау учаскесі
"Қызылорда облысының білім басқармасының "Қазалы ауданы бойынша білім бөлімінің "Ж.Жабаев атындағы №234 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қазалы ауданы, Әйтеке би кенті, Қобыланды батыр көшесі №20
Әлия Молдағұлова көшесі №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 19, 21, 25, 27, 29, 33, 35, 37, 39, 39-A үйлері.
Бегім ана көшесі №1, 1-A, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16/1, 16/2, 17, 18/1, 18/2, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 32, 33, 36, 37, 38, 40, 41, 43, 44-A, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 58, 59, 61, 65 үйлері.
Жалдыбай жырау көшесі №55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 67-A, 69, 71, 78, 80, 82, 84-A, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 97, 98 үйлері.
Жәнібек батыр көшесі №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 17-A, 19, 23, 25, 27, 27-A үйлері.
Қобыланды батыр көшесі №1, 2, 2-Б, 3, 4, 4-А, 4-Б, 4-В, 5, 6, 6-Г, 7, 7-А, 8, 9, 9-А, 10, 11, 12, 13, 14, 14-А, 15, 16, 18, 18-А, 19/1, 19/2, 19/3, 19/4, 19/5, 19/6, 19/7, 21, 23, 24, 26, 28, 30, 53, 53/3, 53/5, 53-А, 53-Б, 55, 59, 59-Б үйлері.
Қыз Жібек көшесі №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25-А, 25-Б, 26, 27, 29, 30, 31, 31-А, 31-Б, 32, 33, 33-А, 34, 35, 35-А, 36, 40, 41, 42, 44, 45-А, 46, 47, 49-А, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 60 үйлері.

Улица Малик Габдуллина дома №1, 2, 4, 5, 5-А, 6, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 31, 33.
Улица Наби Жалимбетова дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 48, 49.
Улица Нуртугана Жубатулы дома №1, 2, 3, 4, 4-А, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 38, 38-А, 39, 39-А, 41, 41-А, 43, 45, 47, 48, 49, 54.
Улица Сартай батыра дома №1, 1-А, 2, 2-А, 3, 5, 7, 7-А, 8, 9-А, 14.
Улица Сыдык Жаримбетова дома №1, 2, 2-А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 23-А, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29-А, 30, 31-А, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 41, 42, 45, 47.
Улица Урмаша Туктибаева дома №1, 2, 5, 7, 9, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 39, 40, 41, 43-А, 44, 46, 48, 50, 52.
9.
Избирательный участок №64
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 91 имени Г. Муратбаева" отдела образования по Казалинскому району" управления образования Кызылординской области", Казалинский район, сельский округ Г.Муратбаева, село Г.Муратбаева,
улица Актан батыра №3
село Г.Муратбаева сельского округа Г.Муратбаева
10.
Избирательный участок №65
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 17 имени Г. Муратбаева" отдела образования по Казалинскому району" управления образования Кызылординской области", Казалинский район, города Казалинск,
улица Коркыт ата №43
Улица Урмаш Туктибаева дома №46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 60/1, 62, 66/1, 66/2, 68/1, 68/2, 70/1, 70/2, 72/1, 72/2, 74/1, 74/2, 76/1, 76/2, 76/3, 76/4, 78/1, 78/2, 78/3, 78/4, 80.
Улица Коркыт ата дома №23-А, 25, 27, 29, 31, 37, 43, 47, 49, 51, 53, 55, 55-А.
Улица Жанкожа батыр дома №2, 4, 8, 12, 14, 20/1, 20/2, 24, 25, 27, 28-А, 29, 29-А, 30, 32, 32, 34, 37, 39, 41, 43, 47, 49, 51, 53, 55, 55-А, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77.
Улица Хегай Гер Сек дома №3, 5, 7, 7-А, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14/1, 14/2, 14/3, 14/4, 14/5, 14-А, 14-Б, 15, 16/1, 16/2, 16/4, 17, 18, 19, 21-А, 23, 25.
Улица Ыбырая Алтынсарина дома №3, 5, 7, 9-А, 11, 12, 13, 14/1, 14/2, 14/3, 14/4, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24/1, 25, 26, 26-А, 27, 28, 29-А, 30/1, 30/2, 31, 33, 35/1, 35/2, 37.
Улица Кайрат Рыскулбекова дома №3, 5, 9, 9-А, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 20.
Улица Серикбай Жакеева дома №8, 10, 12, 14, 15, 15-А, 16, 17, 19, 21, 23.
Улица Сабит Муканова дома №11, 13, 14, 15-А, 15, 17 ,18, 20, 22.

Мәлік Ғабдуллин көшесі №1, 2, 4, 5, 5-А, 6, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 31, 33 үйлері.
Нәби Жәлімбетов көшесі №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 48, 49 үйлері.
Нұртуған Жұбатұлы көшесі №1, 2, 3, 4, 4-А, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 38, 38-А, 39, 39-А, 41, 41-А, 43, 45, 47, 48, 49, 54 үйлері.
Сартай батыр көшесі №1, 1-А, 2, 2-А, 3, 5, 7, 7-А, 8, 9-А, 14 үйлері.
Сыдық Жәрімбетов көшесі №1, 2, 2-А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 23-А, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29-А, 30, 31-А, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 41, 42, 45, 47 үйлері.
Үрмаш Түктібаев көшесі №1, 2, 5, 7, 9, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 39, 40, 41, 43-А, 44, 46, 48, 50, 52 үйлері.
9.
№64 сайлау учаскесі
"Қызылорда облысының білім басқармасының "Қазалы ауданы бойынша білім бөлімінің "Ғ.Мұратбаев атындағы №91 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қазалы ауданы, Ғ.Мұратбаев ауылдық округі, Ғ.Мұратбаев ауылы, Ақтан батыр көшесі №3
Ғ.Мұратбаев ауылдық округінің Ғ.Мұратбаев ауылы
10.
№65 сайлау учаскесі
"Қызылорда облысының білім басқармасының "Қазалы ауданы бойынша білім бөлімінің "Ғ.Мұратбаев атындағы №17 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қазалы ауданы, Қазалы қаласы Қорқыт ата көшесі №43
Үрмәш Түктібаев көшесі №46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 60/1, 62, 66/1, 66/2, 68/1, 68/2, 70/1, 70/2, 72/1, 72/2, 74/1, 74/2, 76/1, 76/2, 76/3, 76/4, 78/1, 78/2, 78/3, 78/4, 80 үйлері.
Қорқыт ата көшесі №23-А, 25, 27, 29, 31, 37, 43, 47, 49, 51, 53, 55, 55-А үйлері.
Жанқожа батыр көшесі №2, 4, 8, 12, 14, 20/1, 20/2, 24, 25, 27, 28-А, 29, 29-А, 30, 32, 32, 34, 37, 39, 41, 43, 47, 49, 51, 53, 55, 55-А, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77 үйлері.
Хегай Гер Сек көшесі №3, 5, 7, 7-А, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14/1, 14/2, 14/3, 14/4, 14/5, 14-А, 14-Б, 15, 16/1, 16/2, 16/4, 17, 18, 19, 21-А, 23, 25 үйлері.
Ыбырай Алтынсарин көшесі №3, 5, 7, 9-А, 11, 12, 13, 14/1, 14/2, 14/3, 14/4, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24/1, 25, 26, 26-А, 27, 28, 29-А, 30/1, 30/2, 31, 33, 35/1, 35/2, 37 үйлері.
Қайрат Рысқұлбеков көшесі №3, 5, 9, 9-А, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 20 үйлері.
Серікбай Жакеев көшесі №8, 10, 12, 14, 15, 15-А, 16, 17, 19, 21, 23 үйлері.
Сәбит Мұқанов көшесі №11, 13, 14, 15-А, 15, 17, 18, 20, 22 үйлері.

Улица Бердикен Мергенбаева дома №8, 9, 9-А, 10, 11,12, 13, 14-А, 17, 18.
Улица Тунгишбай Сегизова дома №10/1, 11, 12, 16, 18, 21.
Улица Казалы дома №10, 11, 12/1, 12/2, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 23, 25/1, 25/2, 26/1, 26/2, 27, 28, 30, 31, 32, 32/2, 33, 35, 37, 40, 40/1, 40/2, 42/1, 42/2, 44/2, 46/1, 46/2, 48/1, 50/1, 50/2, 52/1, 52/2.
Улица Жалантос Баһадур дома №20, 22, 24, 29, 31, 33, 37, 39, 41/1, 41/2, 41/3, 41/4, 41/5, 41/6.
Улица Геннадий Шляпина дома №19/1, 19/2, 19, 21, 22, 23, 25, 26, 29, 28, 30, 32, 33, 34, 35/1, 35/2, 36, 37/1, 37/2, 38, 39, 39/1, 39/2, 40, 41/1, 41/2, 42, 44, 43/1, 43/2.
Улица Мухамеджан Ерлепесова дома №21, 21-А, 23, 25, 28, 32, 34, 34-А.
Улица Каныш Сатбаева дома №17, 18, 19.
Улица Тапбай Кулкашова дома №13, 15, 17, 18, 20, 22.
Улица Мыктыбай Жанузакова дома №14, 18, 18-А, 20, 23, 25, 26, 27, 30, 33, 34, 35-А, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47.
Улица Ертас Болекбаева дома №1, 1-А, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 3, 4, 4/1, 4/2, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20-А, 22, 23, 24, 24/2, 25-А, 25-Б, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 39, 40-А, 41, 43, 45, 47, 48, 48-Б, 49, 55, 55-А, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 70/1, 70/2, 71, 73, 77.
Улица Гани Муратбаева дома №1, 2, 3, 4/1, 4/2, 5, 6/1, 6/2, 7-А, 9, 10, 11, 11-А, 12, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 33, 35/1, 35/2.
Улица Аскар Токмагамбетова дома №1/1, 1/2, 2, 3/1, 3/2, 4, 5/1, 5/2, 6, 7/1, 7/2, 8, 9, 10, 11, 12, 12-А, 13, 14, 15, 16, 16/2, 17, 18, 20, 22, 32.
Улица Ыбырай Жахаева дома №1, 1-А, 2, 2-А, 3, 4, 5, 6, 7, 10, 11, 11-А, 11-Б, 12/1, 12/2, 13, 14/1, 14/2, 16/1, 16/2, 18/1, 18/2.
Улица Айтеке би дома №2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13-А, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 20/1, 20/2, 21/1, 21/2, 22, 24, 26, 28/1, 28/2, 30/1, 30/2, 32/1, 32/2, 34/1, 34/2, 36/1, 36/2, 38/1, 42/1, 42/2, 44, 44/1, 44/2, 46.
Улица Ильяс Жансугирова дома №1, 2-А, 4, 5, 5-А, 6, 7, 8, 11, 13, 13-А, 17, 19, 21.
Улица Курмангазы Сагырбайулы дома №1, 1-А, 2, 4, 5, 6, 9, 8, 10, 11, 12, 13, 14-А, 14-Б, 15, 19, 19-А, 21, 23, 25, 25-А, 36, 38, 42.
Улица Мамай Рахашулы дома №1, 2, 2-А, 3, 4, 5, 6, 7.
11.
Избирательный участок №66
Коммунальное государственное казенное предприятие "Казалинский аграрно-технический колледж" управления образования Кызылординской области", Казалинский район, город Казалинск, улица Жамбыл Жабаев №24
Улица Урмаш Туктибаева дома №1, 2, 1-Б, 3 ,4, 5, 6, 7, 7-А, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40.

Бердікен Мергенбаев көшесі №8, 9, 9-А, 10, 11, 12, 13, 14-А, 17, 18 үйлері.
Тұңғышбай Сегізов көшесі №10/1, 11, 12, 16, 18, 21 үйлері.
Қазалы көшесі №10, 11, 12/1, 12/2, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 23, 25/1, 25/2, 26/1, 26/2, 27, 28, 30, 31, 32, 32/2, 33, 35, 37, 40, 40/1, 40/2, 42/1, 42/2, 44/2, 46/1, 46/2, 48/1, 50/1, 50/2, 52/1, 52/2 үйлері.
Жалаңтөс Баһадүр көшесі №20, 22, 24, 29, 31, 33, 37, 39, 41/1, 41/2, 41/3, 41/4, 41/5, 41/6 үйлері.
Геннадий Шляпин көшесі №19/1, 19/2, 19, 21, 22, 23, 25, 26, 29, 28, 30, 32, 33, 34, 35/1, 35/2, 36, 37/1, 37/2, 38, 39, 39/1, 39/2, 40, 41/1, 41/2, 42, 44, 43/1, 43/2 үйлері.
Мұхамеджан Ерлепесов көшесі №21, 21-А, 23, 25, 28, 32, 34, 34-А үйлері.
Қаныш Сәтбаев көшесі №17, 18, 19 үйлері.
Тапбай Құлқашов көшесі №13, 15, 17, 18, 20, 22 үйлері.
Мықтыбай Жанұзақов көшесі №14, 18, 18-А, 20, 23, 25, 26, 27, 30, 33, 34, 35-А, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47 үйлері.
Ертас Бөлекбаев көшесі №1, 1-А, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 3, 4, 4/1, 4/2, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20-А, 22, 23, 24, 24/2, 25-А, 25-Б, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 39, 40-А, 41, 43, 45, 47, 48, 48-Б, 49, 55, 55-А, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 70/1, 70/2, 71, 73, 77 үйлері.
Ғани Мұратбаев көшесі №1, 2, 3, 4/1, 4/2, 5, 6/1, 6/2, 7-А, 9, 10, 11, 11-А, 12, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 33, 35/1, 35/2 үйлері.
Асқар Тоқмағамбетов көшесі №1/1, 1/2, 2, 3/1, 3/2, 4, 5/1, 5/2, 6, 7/1, 7/2, 8, 9, 10, 11, 12, 12-А, 13, 14, 15, 16, 16/2, 17, 18, 20, 22, 32 үйлері.
Ыбырай Жахаев көшесі №1, 1-А, 2, 2-А, 3, 4, 5, 6, 7, 10, 11, 11-А, 11-Б, 12/1, 12/2, 13, 14/1, 14/2, 16/1, 16/2, 18/1, 18/2 үйлері.
Әйтеке би көшесі №2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13-А, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 20/1, 20/2, 21/1, 21/2, 22, 24, 26, 28/1, 28/2, 30/1, 30/2, 32/1, 32/2, 34/1, 34/2, 36/1, 36/2, 38/1, 42/1, 42/2, 44, 44/1, 44/2, 46 үйлері.
Ілияс Жансүгіров көшесі №1, 2-А, 4, 5, 5-А, 6, 7, 8, 11, 13, 13-А, 17, 19, 21 үйлері.
Құрманғазы Сағырбайұлы көшесі №1, 1-А, 2, 4, 5, 6, 9, 8, 10, 11, 12, 13, 14-А, 14-Б, 15, 19, 19-А, 21, 23, 25, 25-А, 36, 38, 42 үйлері.
Мамай Рахашұлы көшесі №1, 2, 2-А, 3, 4, 5, 6, 7 үйлері.
11.
№66 сайлау учаскесі
"Қызылорда облысының білім басқармасының Қазалы аграрлы-техникалық колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, Қазалы ауданы, Қазалы қаласы,
Жамбыл Жабаев көшесі №24
Үрмәш Түктібаев көшесі №1, 2, 1-Б, 3, 4, 5, 6, 7, 7-А, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40 үйлері.

Улица Абай Кунанбаева дома №40, 42, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 65, 67, 69, 71.
Улица Жамбыл Жабаева дома №31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 52, 53, 53-Б, 54, 55, 56, 58, 59, 60, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 84, 86, 88.
Улица Шохан Уалиханова дома №36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 47-А, 48, 49, 50, 51, 51-А, 52, 53, 53-А, 54, 57, 57-А, 58, 59, 60-А, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 79, 80, 84, 86, 88, 88-А.
Улица Бекетай би дома №30, 32, 34-А.
Улица Коркыт ата дома №30-А, 38, 40, 42, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 64-А, 66, 68.
Улица Ыбырай Алтынсарина дома №1, 1-А, 2, 4, 6, 8, 10/1, 10/2, 10/3, 10/4.
Улица Кайрат Рыскулбекова дома №6, 8, 8-А, 10.
Улица Серикбай Жакеева дома №1, 2, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 13, 15-А, 15.
Улица Сабит Муканова дома №2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12.
Улица Бердикен Мергенбаева №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9-А, 9.
Улица Тунгишбай Сегизова дома №4, 5, 6, 7, 8, 9.
Улица Казалы дома №1, 2, 3, 4, 5, 6, 8/1, 8/2, 9.
Улица Жалантос Бахадура дома №1/1, 1/2, 2, 3-А, 4, 5, 6, 6-А, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23-А, 25, 27-А.
Улица Геннадий Шляпина дома №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13.
Улица Мухамеджан Ерлепесова дома №1, 1-Б, 2, 3-А, 4, 5, 5-А, 6, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 24-А, 26.
Улица Каныш Сатбаева дома №4, 5, 5-А, 6, 8, 11, 13.
Улица Тапбай Кулкашева дома №1, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 14/2.
Улица Мыктыбай Жанузакова дома №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9-А, 10, 11, 12, 13, 17, 21/1, 21-А.
Улица Сырдария дома №5, 7, 9, 11, 13.
Улица Ергали Кожаназарова дома №1, 3, 5, 7, 9, 10, 11, 13, 15, 17, 19, 21.
Улица Бегимбай Косаева дома №1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 11, 13, 14, 15, 16, 17/1, 17/2, 17/3, 17/4, 18, 19, 23, 25, 27, 29/1, 29.
Улица Бауыржан Момышулы дома №11, 4, 5, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 21, 22, 23, 27, 29, 31.
Улица Сергали Толыбекова дома №1, 2, 2-А, 3, 4, 5, 5-А, 6/1, 6/2, 6/3, 6/4, 6/5, 6/6, 6/7, 6/8, 7/1, 7/2, 7/3, 7/4, 7/5, 7/6, 7/7, 7/8, 7-А, 8/1, 8/2, 8/3, 8/4, 8/5, 8/6, 8/7, 8/8, 10, 11-А, 11-Б, 12, 13, 14, 16-А, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 26-А, 27, 29, 30, 31.
Улица Калжан Нурмаханова дома №1, 1-А, 2, 3, 3-А, 4, 6, 6-А, 7, 8, 9, 9-А, 11, 14.
Улица Байхон Байболсынова дома №1, 2, 5, 6, 6-А, 8, 9, 10, 11, 19.
Улица Мухтар Ауезова дома №2, 4, 6, 8, 10, 11, 12.
Улица Жумабай Бакишева дома №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11.

Абай Құнанбаев көшесі №40, 42, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 65, 67, 69, 71 үйлері.
Жамбыл Жабаев көшесі №31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 52, 53, 53-Б, 54, 55, 56, 58, 59, 60, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 84, 86, 88 үйлері.
Шохан Уәлиханов көшесі №36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 47-А, 48, 49, 50, 51, 51-А, 52, 53, 53-А, 54, 57, 57-А, 58, 59, 60-А, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 79, 80, 84, 86, 88, 88-А үйлері.
Бекетай би көшесі №30, 32, 34-А үйлері.
Қорқыт ата көшесі №30-А, 38, 40, 42, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 64-А, 66, 68 үйлері.
Ыбырай Алтынсарин көшесі №1, 1-А, 2, 4, 6, 8, 10/1, 10/2, 10/3, 10/4 үйлері.
Қайрат Рысқұлбеков көшесі №6, 8, 8-А, 10 үйлері.
Серікбай Жакеев көшесі №1, 2, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 13, 15-А, 15 үйлері.
Сәбит Мұқанов көшесі №2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12 үйлері.
Бердікен Мергенбаев көшесі №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9-А, 9 үйлері.
Тұңғышбай Сегізов көшесі №4, 5, 6, 7, 8, 9 үйлері.
Қазалы көшесі №1, 2, 3, 4, 5, 6, 8/1, 8/2, 9 үйлері.
Жалаңтөс Баһадүр көшесі №1/1, 1/2, 2, 3-А, 4, 5, 6, 6-А, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23-А, 25, 27-А үйлері
Геннадий Шляпин көшесі №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13 үйлері.
Мұхамеджан Ерлепесов көшесі №1, 1-Б, 2, 3-А, 4, 5, 5-А, 6, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 24-А, 26 үйлері.
Қаныш Сәтбаев көшесі №4, 5, 5-А, 6, 8, 11, 13 үйлері.
Тапбай Құлқашов көшесі №1, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 14/2 үйлері.
Мықтыбай Жанұзақов көшесі №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9-А, 10, 11, 12, 13, 17, 21/1, 21-А үйлері.
Сырдария көшесі №5, 7, 9, 11, 13 үйлері.
Ерғали Қожаназаров көшесі №1, 3, 5, 7, 9, 10, 11, 13, 15, 17, 19, 21 үйлері.
Бегімбай Қосаев көшесі №1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 11, 13, 14, 15, 16, 17/1, 17/2, 17/3, 17/4, 18, 19, 23, 25, 27, 29/1, 29 үйлері.
Бауыржан Момышұлы көшесі №1, 4, 5, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 21, 22, 23, 27, 29, 31 үйлері.
Серғали Толыбеков көшесі №1, 2, 2-А, 3, 4, 5, 5-А, 6/1, 6/2, 6/3, 6/4, 6/5, 6/6, 6/7, 6/8, 7/1, 7/2, 7/3, 7/4, 7/5, 7/6, 7/7, 7/8, 7-А, 8/1, 8/2, 8/3, 8/4, 8/5, 8/6, 8/7, 8/8, 10, 11-А, 11-Б, 12, 13, 14, 16-А, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 26-А, 27, 29, 30, 31 үйлері.
Қалжан Нұрмаханов көшесі №1, 1-А, 2, 3, 3-А, 4, 6, 6-А, 7, 8, 9, 9-А, 11, 14 үйлері.
Байхон Байболсынов көшесі №1, 2, 5, 6, 6-А, 8, 9, 10, 11, 19 үйлері.
Мұхтар Әуезов көшесі №2, 4, 6, 8, 10, 11, 12 үйлері.
Жұмабай Бәкішев көшесі №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11 үйлері.

Улица Зинаддин Булакбаева дома №1, 2, 3, 5, 6, 6-А, 6-Б, 6-В, 7, 8-А, 9-А.
Улица Мендилла Кузенбаева дома №1, 2, 2-А, 3, 4, 5, 6-А, 7, 8.
Улица Сакен Сейфуллина дома №1, 2, 3, 4, 4-А, 5, 6, 7, 8-А, 9, 10, 11, 12, 13-А, 15, 17.
Улица Ермекбай Кодасова дома №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18.
Улица Ахметбек Кыстауова дома №1, 2, 3, 4, 5-А, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 13-А, 15, 17, 19, 21, 23.
Улица Каражан Отепбергенова дома №1, 2, 3, 3-А, 3-Б, 3-В, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14-А, 15, 16, 17.
Улица Анес Нарымбетова дома №1-А, 2, 3, 4, 5, 6-А, 7, 7-А, 8, 9, 10, 11, 12, 14.
Улица Талгатбек Кулахметова дома №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15-А, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20-А, 21, 22, 23, 24-А, 25, 26, 27, 31, 33, 35.
Улица Новостройка дом №1.
12.
Избирательный участок №67
Коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей № 16 имени М. Горького" отдела образования по Казалинскому району" управления образования Кызылординской области", Казалинский район, город Казалинск, улица Жамбыл Жабаев №46
Улица Урмаш Туктибаева дома №13, 17, 17-А, 21, 23, 27-А, 29, 29-А, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47/1, 47/2, 49/1, 49/2, 49/4, 49/5, 49/6, 49/7, 49/8, 51/1, 51/2, 51/3, 51/4, 51/5, 51/6, 51/7, 51/8, 53, 55, 57.
Улица Абай Кунанбаева дома №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15-А, 15-В, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28-А, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 43, 45.
Улица Жамбыл Жабаева дома №1, 2, 3, 4, 5, 5-А, 6, 8, 9, 10, 11, 13, 13-А, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19-А, 19-Б, 20, 22, 23, 24, 24-Б, 25/1, 25/2, 26, 27, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 42, 44.
Улица Шохан Уалиханова дома №2-А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12-А, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37.
Улица Бекетай би дома №1, 1-А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15-А, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28-А, 28-Б, 29, 31, 33.
Улица Коркыт ата дома №1-А, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19/2, 20/2, 20/3, 21, 22, 22-А, 23, 24, 26, 28, 28-Б, 30-А.
Улица Жанкожа батыр дома №1-А, 1, 3, 5, 7/2, 7/3, 9, 11/1, 13/1, 13/2, 15/1, 15/2, 17/1, 19/1, 19/2, 21, 23.
Улица Хегай Гер Сек дома №2-А, 2/1, 2/2, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2.
Улица Алиби Жангелдина дома №1, 2, 3, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 14-А, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 25, 27, 29.
Улица Зинаддин Булакбаева дома №8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16-А, 17, 18, 18-А, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26/1, 27, 28/1, 28/2, 28/3, 31, 30, 30/1, 32/1

Зинаддин Бұлақбаев көшесі №1, 2, 3, 5, 6, 6-А, 6-Б, 6-В, 7, 8-А, 9-А үйлері.
Меңділлә Күзенбаев көшесі №1, 2, 2-А, 3, 4, 5, 6-А, 7, 8 үйлері.
Сәкен Сейфуллин көшесі №1, 2, 3, 4, 4-А, 5, 6, 7, 8-А, 9, 10, 11, 12, 13-А, 15, 17 үйлері.
Ермекбай Қодасов көшесі №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18 үйлері.
Ахметбек Қыстауов көшесі №1, 2, 3, 4, 5-А, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 13-А, 15, 17, 19, 21, 23 үйлері.
Қаражан Өтепбергенов көшесі №1, 2, 3, 3-А, 3-Б, 3-В, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14-А, 15, 16, 17 үйлері.
Әнес Нарымбетов көшесі №1-А, 2, 3, 4, 5, 6-А, 7, 7-А, 8, 9, 10, 11, 12, 14 үйлері.
Талғатбек Құлахметов көшесі №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15-А, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20-А, 21, 22, 23, 24-А, 25, 26, 27, 31, 33, 35 үйлері.
Новостройка көшесі №1 үйі.
12.
№67 сайлау учаскесі
"Қызылорда облысының білім басқармасының "Қазалы ауданы бойынша білім бөлімінің "М.Горький атындағы №16 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қазалы ауданы, Қазалы қаласы, Жамбыл Жабаев көшесі №46
Үрмәш Түктібаев көшесі № 13, 17, 17-А, 21, 23, 27-А, 29, 29-А, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47/1, 47/2, 49/1, 49/2, 49/4, 49/5, 49/6, 49/7, 49/8, 51/1, 51/2, 51/3, 51/4, 51/5, 51/6, 51/7, 51/8, 53, 55, 57 үйлері.
Абай Құнанбаев көшесі №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15-А, 15-В, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28-А, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 43, 45 үйлері.
Жамбыл Жабаев көшесі №1, 2, 3, 4, 5, 5-А, 6, 8, 9, 10, 11, 13, 13-А, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19-А, 19-Б, 20, 22, 23, 24, 24-Б, 25/1, 25/2, 26, 27, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 42, 44 үйлері.
Шохан Уәлиханов көшесі №2-А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12-А, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37 үйлері.
Бекетай би көшесі №1, 1-А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15-А, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28-А, 28-Б, 29, 31, 33 үйлері.
Қорқыт ата көшесі №1-А, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19/2, 20/2, 20/3, 21, 22, 22-А, 23, 24, 26, 28, 28-Б, 30-А үйлері.
Жанқожа батыр көшесі №1-А, 1, 3, 5, 7/2, 7/3, 9, 11/1, 13/1, 13/2, 15/1, 15/2, 17/1, 19/1, 19/2, 21, 23 үйлері.
Хегай Гер Сек көшесі №2-А, 2/1, 2/2, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2 үйлері.
Әліби Жангелдин көшесі №1, 2, 3, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 14-А, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 25, 27, 29 үйлері.
Зинаддин Бұлақбаев көшесі №8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16-А, 17, 18, 18-А, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26/1, 27, 28/1, 28/2, 28/3, 31, 30, 30/1, 32/1 үйлері.

Улица Мендилла Кузенбаева дома №9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17.
Улица Ахметбек Кыстауова дома №25-А, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41.
Улица Каражан Отепбергенова дома №18, 20, 20-А, 21, 23, 25, 27, 29.
Улица Анес Нарымбетова дома № 9-А, 15, 18, 20, 22, 24.
Улица Аманкелди батыра дома №1, 2, 3, 4, 4-А, 5, 6/1, 6/2, 7, 8/1, 8/2, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14-А, 15, 16, 17, 19, 19-А, 20.
Улица Умирзак Туркебаева дома №2/1, 2/2, 4/1, 4/2, 5-А, 5-В, 5/5, 5/6, 6, 7, 7/1, 7/2, 8, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12, 14, 16, 18/1, 18/2, 20, 22, 24.
13.
Избирательный участок №68
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 88 имени Б. Абдразакова" отдела образования по Казалинскому району" управления образования Кызылординской области", Казалинский район, сельский округ Алга, село У.Туктибаева, улица У.Туктибаева №10
село У.Туктибаева сельского округа Алга.
14.
Избирательный участок №69
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 98" отдела образования по Казалинскому району" управления образования Кызылординской области", Казалинский район, сельский округ Акжона, село Майдаколь, улица Орталык №46
село Майдаколь и участки Жанаталап, Жалпак сельского округа Акжона.
15.
Избирательный участок №70
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 94" отдела образования по Казалинскому району" управления образования Кызылординской области", Казалинский район, сельский округ Арыкбалык, село Жанкожа батыра, улица Айтеке би №21
село Жанкожа батыр сельского округа Арыкбалык.
16.
Избирательный участок №71
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 134" отдела образования по Казалинскому району" управления образования Кызылординской области", Казалинский район, сельский округ Шакен, село Шакен, улица Шакен №9-Б
села Шакен, Шили, участок Шолькум и скотоводческие поселения в Каракумах сельского округа Шакен.
17.
Избирательный участок №72
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 97" отдела образования по Казалинскому району" управления образования Кызылординской области", Казалинский район, сельский округ Аранды, село Аранды, улица Нуртаза Казакбайулы №2-А
село Аранды сельского округа Аранды.
18.
Избирательный участок №73
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 25" отдела образования по Казалинскому району" управления образования Кызылординской области", Казалинский район, сельский округ Аранды, село Кожабакы, улица Бейбитшилик №7
село Кожабакы сельского округа Аранды.
19.
Избирательный участок №74
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 102" отдела образования по Казалинскому району" управления образования Кызылординской области", Казалинский район, сельский округ Бирлик, село Бирлик, улица Тауелсиздик №26-А
село Бирлик и участок Карлан сельского округа Бирлик.
20.
Избирательный участок №75
Государственное коммунальное казенное предприятие "Сельский дом культуры Бозколь" аппарата акима сельского округа Бозколь", Казалинский район, сельский округ Бозколь, село Бозколь, улица Кожали Отепбергенова №25
село Бозколь сельского округа Бозколь.
21.
Избирательный участок №76
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 93" отдела образования по Казалинскому району" управления образования Кызылординской области", Казалинский район, сельский округ Тасарык, село Лакалы,
улица Лакалы №71
села Лакалы и Тасоткел сельского округа Тасарык.
22.
Избирательный участок №77
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 238" отдела образования по Казалинскому району" управления образования Кызылординской области", Казалинский район, сельский округ Тасарык, село Тасарык,
улица Тасарык №60
село Тасарык и участок Тайман сельского округа Тасарык.
23.
Избирательный участок №78
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 190" отдела образования по Казалинскому району" управления образования Кызылординской области", Казалинский район, сельский округ Коларык, село Актан батыр,
улица Актан батыра №5
село Актан батыр сельского округа Коларык.
24.
Избирательный участок №79
Коммунальное государственное учреждение "Основная школа № 146" отдела образования по Казалинскому району" управления образования Кызылординской области", Казалинский район, сельский округ Кызылкум, село Ажар,
улица Ажар №14
населенный пункт Ажар и пограничные заставы "Жанкожа батыр", "Карибай булак" сельского округа Кызылкум.
25.
Избирательный участок №80
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 225" отдела образования по Казалинскому району" управления образования Кызылординской области", Казалинский район, сельский округ Кызылкум, село Каукей,
улица Каукей №3
село Каукей сельского округа Кызылкум.
26.
Избирательный участок №81

Меңділлә Күзенбаев көшесі №9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17 үйлері.
Ахметбек Қыстауов көшесі № 25-А, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41 үйлері.
Қаражан Өтепбергенов көшесі №18, 20, 20-А, 21, 23, 25, 27, 29 үйлері.
Әнес Нарымбетов көшесі № 9-А, 15, 18, 20, 22, 24 үйлері.
Амангелді батыр көшесі №1, 2, 3, 4, 4-А, 5, 6/1, 6/2, 7, 8/1, 8/2, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14-А, 15, 16, 17, 19, 19-А, 20 үйлері.
Өмірзақ Түркебаев көшесі №2/1, 2/2, 4/1, 4/2, 5-А, 5-В, 5/5, 5/6, 6, 7, 7/1, 7/2, 8, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12, 14, 16, 18/1, 18/2, 20, 22, 24 үйлері.
13.
№68 сайлау учаскесі
"Қызылорда облысының білім басқармасының "Қазалы ауданы бойынша білім бөлімінің "Б.Әбдіразақов атындағы №88 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қазалы ауданы, Алға ауылдық округі, Ү.Түктібаев ауылы,
Ү.Түктібаев көшесі №10
Алға ауылдық округінің Ү.Түктібаев ауылы.
14.
№69 сайлау учаскесі
"Қызылорда облысының білім басқармасының "Қазалы ауданы бойынша білім бөлімінің "№98 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қазалы ауданы, Ақжона ауылдық округі, Майдакөл ауылы, Орталық көшесі №46
Ақжона ауылдық округінің Майдакөл ауылы және Жаңаталап, Жалпақ учаскелері.
15.
№70 сайлау учаскесі
"Қызылорда облысының білім басқармасының "Қазалы ауданы бойынша білім бөлімінің "№94 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қазалы ауданы, Арықбалық ауылдық округі, Жанқожа батыр ауылы, Әйтеке би көшесі №21
Арықбалық ауылдық округінің Жанқожа батыр ауылы.
16.
№71 сайлау учаскесі
"Қызылорда облысының білім басқармасының "Қазалы ауданы бойынша білім бөлімінің "№134 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қазалы ауданы, Шәкен ауылдық округі, Шәкен ауылы, Шәкен көшесі №9-Б
Шәкен ауылдық округінің Шәкен, Шилі ауылдары, Шөлқұм учаскесі және Қарақұмдағы малшы қоныстары.
17.
№72 сайлау учаскесі
"Қызылорда облысының білім басқармасының "Қазалы ауданы бойынша білім бөлімінің "№97 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қазалы ауданы, Аранды ауылдық округі, Аранды ауылы, Нұртаза Қазақбайұлы көшесі №2-А
Аранды ауылдық округінің Аранды ауылы.
18.
№73 сайлау учаскесі
"Қызылорда облысының білім басқармасының "Қазалы ауданы бойынша білім бөлімінің "№25 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қазалы ауданы, Аранды ауылдық округі, Қожабақы ауылы, Бейбітшілік көшесі №7
Аранды ауылдық округінің Қожабақы ауылы.
19.
№74 сайлау учаскесі
"Қызылорда облысының білім басқармасының "Қазалы ауданы бойынша білім бөлімінің "№102 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қазалы ауданы, Бірлік ауылдық округі, Бірлік ауылы, Тәуелсіздік көшесі №26-А
Бірлік ауылдық округінің Бірлік ауылы және Қарлан учаскесі.
20.
№75 сайлау учаскесі
"Бозкөл ауылдық округі әкімі аппаратының "Бозкөл ауылдық мәдениет Үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны, Қазалы ауданы, Бозкөл ауылдық округі, Бозкөл ауылы, Қожали Өтепбергенов көшесі №25
Бозкөл ауылдық округінің Бозкөл ауылы.
21.
№76 сайлау учаскесі
"Қызылорда облысының білім басқармасының "Қазалы ауданы бойынша білім бөлімінің "№93 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қазалы ауданы, Тасарық ауылдық округі, Лақалы ауылы,
Лақалы көшесі №71
Тасарық ауылдық округінің Лақалы және Тасөткел ауылдары.
22.
№77 сайлау учаскесі
"Қызылорда облысының білім басқармасының "Қазалы ауданы бойынша білім бөлімінің "№238 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қазалы ауданы, Тасарық ауылдық округі, Тасарық ауылы, Тасарық көшесі №60
Тасарық ауылдық округінің Тасарық ауылы және Тайман учаскесі.
23.
№78 сайлау учаскесі
"Қызылорда облысының білім басқармасының "Қазалы ауданы бойынша білім бөлімінің "№190 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қазалы ауданы, Көларық ауылдық округі, Ақтан батыр ауылы, Ақтан батыр көшесі №5
Көларық ауылдық округінің Ақтан батыр ауылы.
24.
№79 сайлау учаскесі
"Қызылорда облысының білім басқармасының "Қазалы ауданы бойынша білім бөлімінің "№146 негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қазалы ауданы, Қызылқұм ауылдық округі, Ажар ауылы, Ажар көшесі №14
Қызылқұм ауылдық округінің Ажар елді мекені және "Жанқожа батыр", "Кәрібай бұлақ" шекара заставалары.
25.
№80 сайлау учаскесі
"Қызылорда облысының білім басқармасының "Қазалы ауданы бойынша білім бөлімінің "225 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қазалы ауданы, Қызылқұм ауылдық округі, Кәукей ауылы, Кәукей көшесі №3
Қызылқұм ауылдық округінің Кәукей ауылы.
26.
№81 сайлау учаскесі

Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 92 имени К. Кулетова" отдела образования по Казалинскому району" управления образования Кызылординской области", Казалинский район, сельский округ Кумжиек, село Кашакбай Пиримова, улица Турекул Акжигитова №67 А
село Кашакбай Пиримова, скотоводческие поселения в Каракумах: Майлыбай, Медирет, Бармас, Каракула, Асукара, Акжан, Жаубасар, Нарымбет, Коккоз, Кожаказган, Айтимбет, Дастирел, Кияктыбас, Аккудык, Скотоводческие поселения в Кызылкумах: Баймен, Мадениет, Утебас, Лаубай, Актамшык, Коне Кумжиек, Каратубек, Балыкшы, Кошкарбек, Атымтай, Мортык, населенный пункт Тапа, участки Карагайлы, Аралмола, Тапа-1, Тапа-2, Киикши-1, Киикши-2, Итишпес, Торткудык, Картели, Акай-1, Акай-2, Орысбай, Жанкеш и скотоводческое поселение Каскырсоккан сельского округа Кумжиек.
27.
Избирательный участок №82
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 182" отдела образования по Казалинскому району" управления образования Кызылординской области", Казалинский район, сельский округ Басыкара, село Басыкара, улица Сабит Муканова №3
село Басыкара сельского округа Басыкара.
28.
Избирательный участок №83
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 103 имени К. Примова" отдела образования по Казалинскому району" управления образования Кызылординской области", Казалинский район, сельский округ Карашенгель,
село Жалантос батыра,
улица Абдраман Тлеубаева №8
село Жалантос батыра, населенные пункты Уйрек, Ойынды, Кобек, Алтай, Водокачка и участок "Акозек" сельского округа Карашенгель.
29.
Избирательный участок №84
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 24 имени Урмаша Туктибаева" отдела образования по Казалинскому району" управления образования Кызылординской области", Казалинский район, сельский округ Майдаколь, село Бекарыстан би, улица Ереш Тилеубаева №21
село Бекарыстан би и участок Доскали сельского округа Майдаколь.
30.
Избирательный участок №85
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 100" отдела образования по Казалинскому району" управления образования Кызылординской области", Казалинский район, сельский округ Майлыбас, село Аксуат, улица Тауелсиздиктин 25 жылдыгы №38
участок Бирлик и село Аксуат сельского округа Майлыбас.
31.
Избирательный участок №86
Коммунальное государственное учреждение "Основная школа № 258" отдела образования по Казалинскому району" управления образования Кызылординской области", Казалинский район, сельский округ Майлыбас, станция Байкожа, улица Жалгасбек Байдилдаева №64

"Қызылорда облысының білім басқармасының "Қазалы ауданы бойынша білім бөлімінің "Қ.Күлетов атындағы №92 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қазалы ауданы, Құмжиек ауылдық округі, Қашақбай Пірімов ауылы, Төреқұл Ақжігітов көшесі №67-А
Құмжиек ауылдық округінің Қашақбай Пірімов ауылы, Қарақұмдағы малшы қоныстары: Майлыбай, Медірет, Бармас, Қарақұла, Асуқара, Ақжан, Жаубасар, Нарымбет, Көккөз, Қожақазған, Әйтімбет, Дәстірел, Қияқтыбас, Аққұдық, Қызылқұмдағы малшы қоныстары: Бәймен, Мәдениет, Өтебас, Лаубай, Ақтамшық, Көне Құмжиек, Қаратүбек, Балықшы, Қошқарбек, Атымтай, Мортық, Тапа елді мекені, Қарағайлы, Аралмола, Тапа-1, Тапа-2, Киікші-1, Киікші-2, Итішпес, Төртқұдық, Қартелі, Ақай-1, Ақай-2, Орысбай, Жанкеш учаскелері және Қасқырсоққан малшы қоныстары.
27.
№82 сайлау учаскесі
"Қызылорда облысының білім басқармасының "Қазалы ауданы бойынша білім бөлімінің "№182 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қазалы ауданы, Басықара ауылдық округі, Басықара ауылы, Сәбит Мұқанов көшесі №3
Басықара ауылдық округінің Басықара ауылы.
28.
№83 сайлау учаскесі
"Қызылорда облысының білім басқармасының "Қазалы ауданы бойынша білім бөлімінің "Қ.Пірімов атындағы №103 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қазалы ауданы, Қарашеңгел ауылдық округі, Жалаңтөс батыр ауылы, Әбдраман Тілеубаев көшесі №8
Қарашеңгел ауылдық округінің Жалаңтөс батыр ауылы, Үйрек, Ойынды, Көбек, Алтай, Водокачка елді мекендері мен "Ақөзек" учаскесі.
29.
№84 сайлау учаскесі
"Қызылорда облысының білім басқармасының "Қазалы ауданы бойынша білім бөлімінің "Үрмәш Түктібаев атындағы №24 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қазалы ауданы, Майдакөл ауылдық округі, Бекарыстан би ауылы, Ереш Тілеубаев көшесі №21
Майдакөл ауылдық округінің Бекарыстан би ауылы және Досқали учаскесі.
30.
№85 сайлау учаскесі
"Қызылорда облысының білім басқармасының "Қазалы ауданы бойынша білім бөлімінің "№100 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қазалы ауданы, Майлыбас ауылдық округі, Ақсуат ауылы, Тәуелсіздіктің 25 жылдығы көшесі №38
Майлыбас ауылдық округінің Ақсуат ауылы және Бірлік учаскесі.
31.
№86 сайлау учаскесі
"Қызылорда облысының білім басқармасының "Қазалы ауданы бойынша білім бөлімінің "№258 негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қазалы ауданы, Майлыбас ауылдық округі, Байқожа стансасы, Жалғасбек Байділдаев көшесі №64

станция Байкожа, железнодорожные разъезды №101, 102 сельского округа Майлыбас.
32.
Избирательный участок №87
Коммунальное государственное учреждение "Начальная школа "Майлыбас" отдела образования по Казалинскому району" управления образования Кызылординской области", Казалинский район, сельский округ Майлыбас, станция Майлыбас, улица Майлыбас №8
станция Майлыбас и железнодорожный разъезд №99 сельского округа Майлыбас.
33.
Избирательный участок №88
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 78" отдела образования по Казалинскому району" управления образования Кызылординской области", Казалинский район, сельский округ Сарбулак, село Сарбулак,
улица Сарбулак №66-А
село Сарбулак сельского округа Сарбулак.
34.
Избирательный участок №89
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 104" отдела образования по Казалинскому району" управления образования Кызылординской области", Казалинский район, сельский округ Оркендеу, село Жанкент, улица Калыбай Балтуреева №1
село Жанкент, участок Коне Оркенди сельского округа Оркендеу.
35.
Избирательный участок №90
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 90 имени Абая" отдела образования по Казалинскому району" управления образования Кызылординской области", Казалинский район, сельский округ Сарыколь, село Абай,
улица Абай Кунанбаева №38
село Абай и участок Жубан сельского округа Сарыколь.
36.
Избирательный участок №91
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 165 имени С. Сейфуллина" отдела образования по Казалинскому району" управления образования Кызылординской области",
Казалинский район, поселок Айтеке би,
улица Ш.Айманова №4
№6 квартал, дома №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 42, 43, 46, 48, 53, 57, 58, 59, 60, 62, 63, 64, 65, 67, 74, 77, 79, 80, 83.
Улица Бауыржан Момышулы дома №1, 2, 3, 4, 5, 5-А, 6, 7, 8, 8-А, 9, 9-А, 10, 11, 11-А, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 28, 34, 48, 51, 52, 57, 58-А, 60, 61, 62, 64, 66, 72, 73-А, 77.
Улица Таир Жарокова дома №1, 2, 3, 3-А, 4, 6, 6-А, 6-Б, 7, 8, 9, 9-Б, 10, 11, 11-А, 12, 13, 14, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29.
Улица Сандибек Инабатова дома №1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 18.
Улица Курмангазы Сагырбайулы дома №9, 10, 12, 14, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 32, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 47.
Улица Еримбет Колдейбекулы дома №2, 2-А, 20, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 35-А, 35, 35-Б, 36-Б, 37-Б, 37, 38-А, 39, 39-Б, 41, 42, 43, 44, 46, 46-А, 46-Б, 48, 48-Б, 50, 52-В, 53, 56, 57, 58, 6, 60, 62, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 73, 8, 84/9, 84/8, 84/17, 84/13, 84/5, 84-А, 84/2, 84/8, 84/14, 86, 86-А, 86/6, 86/29, 86/41, 86/26, 86/46, 86/45, 86/17, 86/2, 86/16, 86/14, 86/12, 86/38, 86/18, 86/30, 86/10, 86/29, 86/3, 86/21, 86/8, 86/33, 86/27, 86/19, 86/39, 86/37, 86/1, 86/47, 86/5, 86/36, 86/11, 86/22, 86/23, 86/42, 86/10, 86/34, 86/48, 86/8, 86/40, 86/14, 86/31, 86/19, 86/37, 86/6, 86/2, 86/47, 86/40, 86/28, 86/11, 86-Б, 87-А, 88, 88-А, 89, 91, 94, 95, 96-А, 98.

Майлыбас ауылдық округінің Байқожа стансасы, №101, 102 темір жол бекеттері.
32.
№87 сайлау учаскесі
"Қызылорда облысының білім басқармасының "Қазалы ауданы бойынша білім бөлімінің "Майлыбас" бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қазалы ауданы, Майлыбас ауылдық округі, Майлыбас стансасы, Майлыбас көшесі №8
Майлыбас ауылдық округінің Майлыбас стансасы және №99 темір жол бекеті.
33.
№88 сайлау учаскесі
"Қызылорда облысының білім басқармасының "Қазалы ауданы бойынша білім бөлімінің "№78 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қазалы ауданы, Сарбұлақ ауылдық округі, Сарбұлақ ауылы, Сарбұлақ көшесі №66-А
Сарбұлақ ауылдық округінің Сарбұлақ ауылы.
34.
№89 сайлау учаскесі
"Қызылорда облысының білім басқармасының "Қазалы ауданы бойынша білім бөлімінің "№104 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қазалы ауданы, Өркендеу ауылдық округі, Жанкент ауылы, Қалыбай Балтөреев көшесі №1
Өркендеу ауылдық округінің Жанкент ауылы, Көне Өркенді учаскесі.
35.
№90 сайлау учаскесі
"Қызылорда облысының білім басқармасының "Қазалы ауданы бойынша білім бөлімінің "Абай атындағы №90 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қазалы ауданы, Сарыкөл ауылдық округі, Абай ауылы, Абай Құнанбаев көшесі №38
Сарыкөл ауылдық округінің Абай ауылы және Жұбан учаскесі.
36.
№91 сайлау учаскесі
"Қызылорда облысының білім басқармасының "Қазалы ауданы бойынша білім бөлімінің "С.Сейфуллин атындағы №165 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қазалы ауданы, Әйтеке би кенті, Ш.Айманов көшесі №4
№6 кварталдың №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 42, 43, 46, 48, 53, 57, 58, 59, 60, 62, 63, 64, 65, 67, 74, 77, 79, 80, 83 үйлері.
Бауыржан Момышұлы көшесі №1, 2, 3, 4, 5, 5-А, 6, 7, 8, 8-А, 9, 9-А, 10, 11, 11-А, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 28, 34, 48, 51, 52, 57, 58-А, 60, 61, 62, 64, 66, 72, 73-А, 77 үйлері.
Тайыр Жароков көшесі №1, 2, 3, 3-А, 4, 6, 6-А, 6-Б, 7, 8, 9, 9-Б, 10, 11, 11-А, 12, 13, 14, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29 үйлері.
Сәндібек Инабатов көшесі №1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 18 үйлері.
Құрманғазы Сағырбайұлы көшесі №9, 10, 12, 14, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 32, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 47 үйлері.
Ерімбет Көлдейбекұлы көшесі №2, 2-А, 20, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 35-А, 35, 35-Б, 36-Б, 37-Б, 37, 38-А, 39, 39-Б, 41, 42, 43, 44, 46, 46-А, 46-Б, 48, 48-Б, 50, 52-В, 53, 56, 57, 58, 6, 60, 62, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 73, 8, 84/9, 84/8, 84/17, 84/13, 84/5, 84-А, 84/2, 84/8, 84/14, 86, 86-А, 86/6, 86/29, 86/41, 86/26, 86/46, 86/45, 86/17, 86/2, 86/16, 86/14, 86/12, 86/38, 86/18, 86/30, 86/10, 86/29, 86/3, 86/21, 86/8, 86/33, 86/27, 86/19, 86/39, 86/37, 86/1, 86/47, 86/5, 86/36, 86/11, 86/22, 86/23, 86/42, 86/10, 86/34, 86/48, 86/8, 86/40, 86/14, 86/31, 86/19, 86/37, 86/6, 86/2, 86/47, 86/40, 86/28, 86/11, 86-Б, 87-А, 88, 88-А, 89, 91, 94, 95, 96-А, 98 үйлері.

Переулок Еримбет Колдейбекулы дома №19, 20, 22, 24-А, 26, 27-А, 30, 32, 35, 39, 41, 43, 46, 48, 48/18, 49, 51, 53, 53-А, 55, 55-А, 58-А, 59/1, 59/2, 61, 62, 63, 63/1, 63/2, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 74, 76, 78, 79, 80, 80-А, 80-В, 82, 83, 100, 101, 104, 106, 107.
Улица Зейнулла Шукирова дома №1, 1-А, 11, 13, 15, 3, 5, 6, 7, 8, 9.
Улица Казыбек би дома №1-А, 7, 7-А, 12, 13-А, 28, 30, 31-А, 32, 33, 33-А, 34, 35, 35-А, 36, 36-А, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 44, 46, 48, 48-А, 49, 50, 52, 53, 54, 57, 58, 59, 6, 6-А, 60, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 71-А, 72, 73, 74, 75, 77, 85, 85-А, 91, 95, 97, 103.
Улица Ыбырай Жахаева дома №1, 1-Б, 2, 2-А, 2-Б, 2-В, 3, 3-Б, 4, 4-А, 4-Б, 6, 6-А, 6-Б, 4-В, 7, 8, 9, 12, 13, 14, 16, 18, 19, 21, 21-А, 27, 31, 32, 34, 36, 37, 37-А, 38, 39, 40, 41, 43, 45, 46, 5, 50, 53, 58, 60, 60-А.
Улица Еримбет Колдейбекулы дом №1-А, квартиры №3, 4, 5, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15,16, 17.
Улица Еримбет Колдейбекулы дом №1-Б, квартиры №2, 3, 4, 5, 6, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17.
Улица Еримбет Колдейбекулы дом №1-В, квартиры №7, 9, 11, 12, 14, 16, 17, 18.
Улица Еримбет Колдейбекулы дом №1-Д, квартиры №1, 3, 4, 6, 8, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18.
Улица Еримбет Колдейбекулы дом №1-Е, квартиры №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11,12, 13, 14, 15, 16, 17, 18.
37.
Избирательный участок №92
Коммунальное государственное казенное предприятие "Казалинский транспортно-технический высший колледж" управления образования Кызылординской области",
Казалинский район, поселок Айтеке би,
улица Яков Михайлюка №12
Улица Еримбет Колдейбекулы дома №1, 2, 3, 4, 6, 10, 11, 12, 14, 13, 23, 50, 10, 52, 57, 34, 37, 28, 59, 36, 44, 5, 47, 77, 58, 31, 40, 54, 85, 33-А, 24, 28, 15, 25, 45, 56, 84, 38, 9, 12, 17, 18, 42, 22, 33, 96, 27, 7.
Улица Жамбыл Жабаева дома №1, 2, 3, 5, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 22, 24, 26, 28.
Улица Жамет жырау дома №2, 4, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 29, 31, 33, 35, 13, 15, 16, 17, 18, 8, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 38, 4, 40, 42, 42-А, 44, 44-А, 5, 7, 7-А, 8, 9.
Улица Жастар дома №1, 2, 3, 6, 7, 9, 10, 11, 14, 18, 20, 22, 30, 33.
Улица Жетес би дома №24, 26, 28, 30, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 59, 61, 66, 7, 3, 14, 16, 17, 18, 19, 22, 27, 31, 33, 34, 42, 44, 54, 55, 56, 58, 60, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 72, 73, 74, 76, 77, 78, 8, 8-А, 81, 83, 87, 89, 9.
Улица Нартай Бекежанова дома №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 26.

Ерімбет Көлдейбекұлы тұйық көшесі №19, 20, 22, 24-А, 26, 27-А, 30, 32, 35, 39, 41, 43, 46, 48, 48/18, 49, 51, 53, 53-А, 55, 55-А, 58-А, 59/1, 59/2, 61, 62, 63, 63/1, 63/2, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 74, 76, 78, 79, 80, 80-А, 80-В, 82, 83, 100, 101, 104, 106, 107 үйлері.
Зейнулла Шүкіров көшесі №1, 1-А, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 15 үйлері.
Қазыбек би көшесі №1-А, 7, 7-А, 12, 13-А, 28, 30, 31-А, 32, 33, 33-А, 34, 35, 35-А, 36, 36-А, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 44, 46, 48, 48-А, 49, 50, 52, 53, 54, 57, 58, 59, 6, 6-А, 60, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 71-А, 72, 73, 74, 75, 77, 85, 85-А, 91, 95, 97, 103 үйлері.
Ыбырай Жақаев көшесі №1, 1-Б, 2, 2-А, 2-Б, 2-В, 3, 3-Б, 4, 4-А, 4-Б, 4-В, 5, 6, 6-А, 6-Б, 7, 8, 9, 12, 13, 14, 16, 18, 19, 21, 21-А, 27, 31, 32, 34, 36, 37, 37-А, 38, 39, 40, 41, 43, 45, 46, 50, 53, 58, 60, 60-А үйлері.
Ерімбет Көлдейбекұлы көшесі №1-А үйдің №3, 4, 5, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17 пәтерлері.
Ерімбет Көлдейбекұлы көшесі №1-Б үйдің №2, 3, 4, 5, 6, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17 пәтерлері.
Ерімбет Көлдейбекұлы көшесі №1-В үйдің №7, 9, 11, 12, 14, 16, 17, 18 пәтерлері.
Ерімбет Көлдейбекұлы көшесі №1-Д үйдің №1, 3, 4, 6, 8, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18 пәтерлері.
Ерімбет Көлдейбекұлы көшесі №1-Е үйдің №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 пәтерлері.
37.
№92 сайлау учаскесі
"Қызылорда облысының білім басқармасының Қазалы көлік-техникалық жоғары колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, Қазалы ауданы, Әйтеке би кенті, Яков Михайлюк көшесі №12
Ерімбет Көлдейбекұлы көшесі №1, 2, 3, 4, 6, 10, 11, 12, 14, 13, 23, 50, 10, 52, 57, 34, 37, 28, 59, 36, 44, 5, 47, 77, 58, 31, 40, 54, 85, 33-А, 24, 28, 15, 25, 45, 56, 84, 38, 9, 12, 17, 18, 42, 22, 33, 96, 27, 7 үйлері.
Жамбыл Жабаев көшесі №1, 2, 3, 5, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 22, 24, 26, 28 үйлері.
Жәмет жырау көшесі №2, 4, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 29, 31, 33, 35, 13, 15, 16, 17, 18, 8, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 38, 4, 40, 42, 42-А, 44, 44-А, 5, 7, 7-А, 8, 9 үйлері.
Жастар көшесі №1, 2, 3, 6, 7, 9, 10, 11, 14, 18, 20, 22, 30, 33 үйлері.
Жетес би көшесі №24, 26, 28, 30, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 59, 61, 66, 7, 3, 14, 16, 17, 18, 19, 22, 27, 31, 33, 34, 42, 44, 54, 55, 56, 58, 60, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 72, 73, 74, 76, 77, 78, 8, 8-А, 81, 83, 87, 89, 9 үйлері.
Нартай Бекежанов көшесі №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 26 үйлері.

Улица Талгат Бигельдинова дома №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14.
Улица Тулеген Токтарова дома №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 13, 15.
Улица Шамши Калдаякова дома №2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11.
Улица Яков Михайлюка дома №12, 13, 14, 15, 17, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 49, 50, 52.
Улица Александр Пушкина дома №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 12, 13, 15, 16, 17, 19, 21, 22, 24, 28, 30, 34, 34-А, 36.
Улица Геннадий Елховикова дома №1, 2, 3, 4, 4-А, 5, 6, 7, 7-А, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 31, 31-А, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 39-А, 40, 42.
Переулок Курмангазы Сагырбайулы дома №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 11, 13, 15, 16, 17.
Улица Казыбек би дома № 1, 2, 2-А, 3, 4, 4-Б, 5, 5-А, 6, 8-А, 9, 10-А, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 31, 41, 45, 51, 56, 61.
38.
Избирательный участок №93
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 204 имени Ы.Алтынсарина" отдела образования по Казалинскому району" управления образования Кызылординской области", Казалинский район, поселок Айтеке би, улица Яков Михайлюка №5-А
Улица Агыбая Алманиязова дома №1-А, 2, 3, 4, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 18, 18-А, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 31-А, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 43, 44, 45.
Улица Жетес би дома №1, 2, 3, 3-А, 4, 5-А, 6, 7, 8, 8-А, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 35-А, 35-Г, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 59, 60, 61, 66.
Улица Коныр ана дома №5, 5-А, 9, 10, 11-А, 11-Б, 13-А, 15, 21, 22, 23, 24, 24-А, 25, 26, 28, 29, 32-А, 36, 38, 41.
Улица Кулмагамбет Картакова дома №2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 25, 33, 35, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 45-А, 46, 47, 49, 52, 53, 54, 56, 57, 58, 60, 62, 64, 66, 68.
Улица Маншук Маметовой дома №1, 1-А, 2, 2-А, 2-В, 2-Б, 2-Г, 2-Д, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11-А, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 30, 31, 32, 35, 36, 48, 50, 52, 54, 56.
Улица Азимжан Алипбаева дом №2-А, квартиры №2, 3.
Улица Азимжан Алипбаева дом №2, квартиры №1, 2, 3.
Улица Азимжан Алипбаева дом №6, квартиры №1, 2, 3.
Улица Азимжан Алипбаева дом №8, квартиры №3, 4.
Улица Азимжан Алипбаева дом №10, квартиры №2, 3, 4.
Улица Азимжан Алипбаева дом №12, квартиры №1, 2, 4.
Улица Азимжан Алипбаева дом №14, квартиры №2, 3, 4.
Улица Тулеген Айбергенова дома №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 26, 28, 32.

Талғат Бигелдинов көшесі №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14 үйлері.
Төлеген Тоқтаров көшесі №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 13, 15 үйлері.
Шәмші Қалдаяқов көшесі №2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 үйлері.
Яков Михайлюк көшесі №12, 13, 14, 15, 17, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 49, 50, 52 үйлері.
Александр Пушкин көшесі №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 12, 13, 15, 16, 17, 19, 21, 22, 24, 28, 30, 34, 34-А, 36 үйлері.
Геннадий Елховиков көшесі №1, 2, 3, 4, 4-А, 5, 6, 7, 7-А, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 31, 31-А, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 39-А, 40, 42 үйлері.
Құрманғазы Сағырбайұлы тұйық көшесі №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 11, 13, 15, 16, 17 үйлері.
Қазыбек би көшесі №1, 2, 2-А, 3, 4, 4-Б, 5, 5-А, 6, 8-А, 9, 10-А, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 31, 41, 45, 51, 56, 61 үйлері.
38.
№93 сайлау учаскесі
"Қызылорда облысының білім басқармасының "Қазалы ауданы бойынша білім бөлімінің "Ы.Алтынсарин атындағы №204 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қазалы ауданы, Әйтеке би кенті, Яков Михайлюк көшесі №5-А
Ағыбай Алманиязов көшесі №1, 2, 3, 4, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 18, 18-А, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 31-А, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 43, 44, 45 үйлері.
Жетес би көшесі №1, 2, 3, 3-А, 4, 5-А, 6, 7, 8, 8-А, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 35-А, 35-Г, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 53, 54, 55, 57, 59, 60, 61, 66 үйлері.
Қоңыр ана көшесі №5, 5-А, 9, 10, 11-А, 11-Б, 13-А, 15, 21, 22, 23, 24, 24-А, 25, 26, 28, 29, 32-А, 36, 38, 41 үйлері.
Құлмағамбет Қартақов көшесі №2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 25, 33, 35, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 45-А, 46, 47, 49, 52, 53, 54, 56, 57, 58, 60, 62, 64, 66, 68 үйлері.
Мәншүк Маметова көшесі №1, 1-А, 2, 2-А, 2-В, 2-Б, 2-Г, 2-Д, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11-А, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 30, 31, 32, 35, 36, 48, 50, 52, 54, 56 үйлері.
Әзімжан Әліпбаев көшесі №2 үйдің №2, 3 пәтерлері.
Әзімжан Әліпбаев көшесі №4 үйдің №1, 2, 3 пәтерлері.
Әзімжан Әліпбаев көшесі №6 үйдің №1, 2, 3 пәтерлері.
Әзімжан Әліпбаев көшесі №8 үйдің №3, 4 пәтерлері.
Әзімжан Әліпбаев көшесі №10 үйдің №2, 3, 4 пәтерлері.
Әзімжан Әліпбаев көшесі №12 үйдің №1, 2, 4 пәтерлері.
Әзімжан Әліпбаев көшесі №14 үйдің №2, 3, 4 пәтерлері.
Төлеген Айбергенов көшесі №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 26, 28, 32 үйлері.

Улица Тулеген Айбергенова дом №3, квартиры №2, 3, 4, 8.
Улица Тулеген Айбергенова дом №4, квартиры №1, 2, 3, 4, 5, 7, 9, 10, 12, 13, 15, 16.
Улица Тулеген Айбергенова дом №5, квартиры №2, 3, 5, 10, 12, 14, 16.
Улица Тулеген Айбергенова дом №7, квартира №1.
Улица Тулеген Айбергенова дом №9, квартира №1-А
Улица Тулеген Айбергенова дом №10-А, квартиры №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7.
Улица Тулеген Айбергенова дом №10, квартиры №10, 11, 12, 13, 14, 15, 16.
Улица Тулеген Айбергенова дом №11, квартиры №11, 12, 13, 14, 15, 16.
Улица Тулеген Айбергенова дом №15, квартиры №1, 2-А.
Улица Тулеген Айбергенова дом №16, квартиры №3, 4, 17, 19, 21, 21/8, 23.
Улица Яков Михайлюк дома №1, 5, 6, 7, 9, 11, 1-А, 1-Г, 2, 3, 4.
Улица Яков Михайлюк дом №4, квартиры №1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 14, 16, 18.
Улица Яков Михайлюк дом №5, квартиры 3, 7, 4.
Улица Яков Михайлюк дом №6, квартиры №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 6-А.
Улица Абай Кунанбаева дома №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 46.
Улица Ыбырай Алтынсарина дома №9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31.
39.
Избирательный участок №362
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 170" отдела образования по Казалинскому району" управления образования Кызылординской области", Казалинский район, поселок Айтеке би, улица Ж.Аймауытова №66-В
Улица Арыстан баба дома №1, 1-А, 2, 2-А, 3, 3-А, 4, 5, 6, 7-А, 8, 9, 9-А, 10, 11, 12, 13, 13-А, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 20-А, 20-Б.
Улица Ибадулла Жакыпова дома №1, 4, 4-А, 5, 6, 7, 8, 9, 10-Г, 11, 12, 13, 14, 14-А, 14-Б, 15-А, 17, 18, 18-А, 24, 26, 28, 30, 32.
Улица Мусирали Кожа дома №1, 1-А, 2, 2-А, 3, 3-А, 4, 4-А, 7, 8, 8-А, 8-Б, 9, 9-А, 10, 11, 13, 13-А, 15, 15-А.
Улица Кожантай Досмамбетова дома №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16.
Улица Бостандыка дома №5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19.
Улица Дастен Оразымбетова дома №1, 2-Б, 2-В, 6, 7, 8, 8-А, 8-Б, 10, 12-А, 13-А, 13-Б, 14-А, 15-Б, 16-А, 16-Б, 17-А, 17-Б, 17-В, 17-Г, 20, 20-А, 22, 27, 27-А.
Улица Алкей Маргулана дома №1, 1-Б, 2, 2-А, 3, 3-В, 3-Г, 3-Д, 3-Е, 5, 11, 19.
Улица Габит Мусирепова дома №2-А, 2-Б, 2-В, 2-Г, 2-Д, 3/1, 3/2, 4-А, 4-А, 7, 8, 9-А, 9-Б, 10, 11-А, 17, 19, 20.
Улица Кашакбай Пиримова дома №2, 2, 2-Б, 2-В, 2-С, 2-Ж, 4, 4-Б, 25.
Улица Тлеукабыл Кашкынбаева дома №1, 1-Б, 3, 3-А, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 27-Б, 28, 29-А, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 39-Б, 40, 41, 42, 42/1, 42, 44, 46.

Төлеген Айбергенов көшесі №3 үйдің №2, 3, 4, 8 пәтерлері.
Төлеген Айбергенов көшесі №4 үйдің №1, 2, 3, 4, 5, 7, 9, 10, 12, 13, 15, 16 пәтерлері.
Төлеген Айбергенов көшесі №5 үйдің №2, 3, 5, 10, 12, 14, 16 пәтерлері.
Төлеген Айбергенов көшесі №7 үйдің №1 пәтері.
Төлеген Айбергенов көшесі №9 үйдің №1-А пәтері.
Төлеген Айбергенов көшесі №10-А үйдің №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 пәтерлері.
Төлеген Айбергенов көшесі №10 үйдің №10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 пәтерлері.
Төлеген Айбергенов көшесі №11 үйдің №11, 12, 13, 14, 15, 16 пәтерлері.
Төлеген Айбергенов көшесі №15 үйдің №1, 2-А пәтерлері.
Төлеген Айбергенов көшесі №16 үйдің №3, 4, 17, 19, 21, 21/8, 23 пәтерлері.
Яков Михайлюк көшесі №1, 5, 6, 7, 9, 11, 1-А, 1-Г, 2, 3, 4 үйлері.
Яков Михайлюк көшесі №4 үйдің №1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 14, 16, 18 пәтерлері.
Яков Михайлюк көшесі №5 үйдің №3, 7, 4 пәтерлері.
Яков Михайлюк көшесі №6 үйдің №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 6-А пәтерлері.
Абай Құнанбаев көшесі №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 46 үйлері.
Ыбырай Алтынсарин көшесі №9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31 үйлері.
39.
№362 сайлау учаскесі
"Қызылорда облысының білім басқармасының "Қазалы ауданы бойынша білім бөлімінің "№170 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қазалы ауданы, Әйтеке би кенті, Ж.Аймауытов көшесі №66-В
Арыстан баб көшесі №1, 1-А, 2, 2-А, 3, 3-А, 4, 5, 6, 7-А, 8, 9, 9-А, 10, 11, 12, 13, 13-А, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 20-А, 20-Б үйлері.
Ибадулла Жақыпов көшесі №1, 4, 4-А, 5, 6, 7, 8, 9, 10-Г, 11, 12, 13, 14, 14-А, 14-Б, 15-А, 17, 18, 18-А, 24, 26, 28, 30, 32 үйлері.
Мүсірәлі қожа көшесі №1, 1-А, 2, 2-А, 3, 3-А, 4, 4-А, 7, 8, 8-А, 8-Б, 9, 9-А, 10, 11, 13, 13-А, 15, 15-А үйлері.
Қожантай Досмамбетов көшесі №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 үйлері.
Бостандық көшесі №5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 үйлері.
Дәстен Оразымбетов көшесі №1, 2-Б, 2-В, 6, 7, 8, 8-А, 8-Б, 10, 12-А, 13-А, 13-Б, 14-А, 15-Б, 16-А, 16-Б, 17-А, 17-Б, 17-В, 17-Г, 20, 20-А, 22, 27, 27-А үйлері.
Әлкей Марғұлан көшесі №1, 1-Б, 2, 2-А, 3, 3-В, 3-Г, 3-Д, 3-Е, 5, 11, 19 үйлері.
Ғабит Мүсірепов көшесі №2-А, 2-Б, 2-В, 2-Г, 2-Д, 3/1, 3/2, 4-А, 4-А, 7, 8, 9-А, 9-Б, 10, 11-А, 17, 19, 20 үйлері.
Қашақбай Пірімов көшесі №2, 2, 2-Б, 2-В, 2-С, 2-Ж, 4, 4-Б, 25 үйлері.
Тілеуқабыл Қашқынбаев көшесі №1, 1-Б, 3, 3-А, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 27-Б, 28, 29-А, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 39-Б, 40, 41, 42, 42/1, 42, 44, 46 үйлері.

Улица Турар Рыскулова дома №1, 1, 1-А, 1/1, 3/1, 4/1, 4/2, 4,5, 6/2, 7, 8/1, 8/2-А, 10/2, 12/1, 12/2, 13, 14/1, 14/2, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26-А, 27, 29, 41-В, 43, 45, 47, 47-А, 49, 53-А, 57, 59.
Улица Наурыз дома № 2-А, 4.
Улица Амире Кашаубаева дома №1, 3, 5-А, 7, 9, 13.
Улица Магжан Жумабаева дома №46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74.
Улица Сабит Муханова дома №1, 3, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59.
Улица Жусипбек Аймауытова дома №7-А, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 75, 77, 79, 81, 83.
40.
Избирательный участок №376
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 276" отдела образования по Казалинскому району" управления образования Кызылординской области", Казалинский район, поселок Айтеке би, улица Коркыт ата №13-В
Улица Иса Байзакова дома №1-3, 1-4, 2/2, 2/4, 2/3, 3/2, 3/4, 4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 5-1, 5-2, 5/3, 6, 6/1, 6/2, 6/3, 6/4, 7/1, 7/3, 8/2, 8/3, 8/4, 9, 10, 10/2, 10/4, 11, 11/4, 12, 12/1, 12/3, 12/4, 13, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 14/4, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27.
Улица Кани Медетбаева дома №1, 2, 3, 4, 4/2, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 11/2, 12, 14, 14/3, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 40.
Улица Коркыт ата дома №1, 1/1, 1/2, 1/5, 1-Б, 2/3, 2-Б, 3, 3-А, 3-Б, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5, 5-А, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/72, 8/1, 8/2, 9, 9-А, 9-Б, 9/2, 10, 10-А, 0/1, 10/2, 11, 11-Б, 12, 12-А, 13, 13-А, 14, 14-А, 14-Б, 15, 15-А, 16, 17/2, 18, 18/1, 19, 20, 20-А, 21, 22, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 40, 41, 47.
Улица Тулеген Ибрагимова дома № 2/2, 2/2-1, 2-А/1, 4/1, 4/2, 4/2-4, 6/1, 6/2, 8/2, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2, 13, 14.
Улица Миржакып Дулатова дома №1, 1-А, 1-Б, 2, 2-А, 3, 4, 5, 6, 7, 7-А, 7-Б, 7-В, 8, 8-Б, 8-В, 9, 10, 11, 11-А, 11-В, 11-Д, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 18-А, 18-Б, 19, 20, 20-А, 20-Б, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30-А, 30-Б/1, 30-Б/8, 31, 32, 33, 33-Б, 34, 34-А, 77, 78.
Улица Мукагали Макатаева дома №1, 2, 2-А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 23, 25, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47.
Улица ПМС-244 дома №1/1, 1/2, 2, 3/1, 3/2, 4, 4/1, 4/2, 5/1, 6, 6-А, 6/1, 6/2, 7/1, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/2, 11/1, 13/1, 14-А, 14/2, 15/1, 16/1, 17/1, 18/2, 21/2, 22, 23/1, 24/1, 24/2, 25/1, 26, 28, 28-А, 29, 31, 32-А, 33, 33-А, 34.
Улица Бейбитшилик дома №1, 1-А, 1-Б, 2, 2-А, 3, 3/1, 3/2, 3/3, 3/4, 4, 5, 5-А, 6, 6-А, 7/1, 7/2, 7/4, 8, 9, 9/3, 9-А, 10, 10-А, 11/2, 11/4, 11/3, 11/1, 13, 13/1, 13/3, 14.

Тұрар Рысқұлов көшесі №1, 1, 1-А, 1/1, 3/1, 4/1, 4/2, 4, 5, 6/2, 7, 8/1, 8/2-А, 10/2, 12/1, 12/2, 13, 14/1, 14/2, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26-А, 27, 29, 41-В, 43, 45, 47, 47-А, 49, 53-А, 57, 59 үйлері.
Наурыз көшесі №2-А, 4 үйлері.
Әміре Қашаубаев көшесі №1, 3, 5-А, 7, 9, 13 үйлері.
Мағжан Жұмабаев көшесі №46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74 үйлері.
Сәбит Мұханов көшесі №1, 3, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59 үйлері.
Жүсіпбек Аймауытов көшесі №7-А, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 75, 77, 79, 81, 83 үйлері.
40.
№376 сайлау учаскесі
"Қызылорда облысының білім басқармасының "Қазалы ауданы бойынша білім бөлімінің "№276 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі,
Қазалы ауданы, Әйтеке би кенті,
Қорқыт ата көшесі №13-В
Иса Байзақов көшесі №1/3, 1/4, 2/2, 2/4, 2/3, 3/2, 3/4, 4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 5/1, 5/2, 5/3, 6, 6/1, 6/2, 6/3, 6/4, 7/1, 7/3, 8/2, 8/3, 8/4, 9, 10, 10/2, 10/4, 11, 11/4, 12, 12/1, 12/3, 12/4, 13, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 14/4, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 үйлері.
Қани Медетбаев көшесі №1, 2, 3, 4, 4/2, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 11/2, 12, 14, 14/3, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 40 үйлері.
Қорқыт ата көшесі №1, 1/1, 1/2, 1/5, 1-Б, 2/3, 2-Б, 3, 3-А, 3-Б, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5, 5-А, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/72, 8/1, 8/2, 9, 9-А, 9-Б, 9/2, 10, 10-А, 0/1, 10/2, 11, 11-Б, 12, 12-А, 13, 13-А, 14, 14-А, 14-Б, 15, 15-А, 16, 17/2, 18, 18/1, 19, 20, 20-А, 21, 22, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 40, 41, 47 үйлері.
Төлеген Ибрагимов көшесі №2/2, 2/2-1, 2-А/1, 4/1, 4/2, 4/2-4, 6/1, 6/2, 8/2, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2, 13, 14 үйлері.
Біржақып Дулатов көшесі №1, 1-А, 1-Б, 2, 2-А, 3, 4, 5, 6, 7, 7-А, 7-Б, 7-В, 8, 8-Б, 8-В, 9, 10, 11, 11-А, 11-В, 11-Д, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 18-А, 18-Б, 19, 20, 20-А, 20-Б, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30-А, 30-Б/1, 30-Б/8, 31, 32, 33, 33-Б, 34, 34-А, 77, 78 үйлері.
Мұқағали Мақатаев көшесі №1, 2, 2-А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 23, 25, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47 үйлері.
ПМС-244 көшесі №1/1, 1/2, 2, 3/1, 3/2, 4, 4/1, 4/2, 5/1, 6, 6-А, 6/1, 6/2, 7/1, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/2, 11/1, 13/1, 14-А, 14/2, 15/1, 16/1, 17/1, 18/2, 21/2, 22, 23/1, 24/1, 24/2, 25/1, 26, 28, 28-А, 29, 31, 32-А, 33, 33-А, 34 үйлері.
Бейбітшілік көшесі №1, 1-А, 1-Б, 2, 2-А, 3, 3/1, 3/2, 3/3, 3/4, 4, 5, 5-А, 6, 6-А, 7/1, 7/2, 7/4, 8, 9, 9/3, 9-А, 10, 10-А, 11/2, 11/4, 11/3, 11/1, 13, 13/1, 13/3, 14 үйлері.