Об утверждении размеров выплат ежемесячного денежного содержания спортсменам, входящим в состав сборных команд Республики Казахстан по видам спорта (национальных сборных команд по видам спорта), их тренерам, а также спортсменам, выступающим в составах сборных команд Республики Казахстан (национальных сборных команд) по игровым видам спорта, их тренерам и руководителям клубных команд
Постановление акимата области Жетісу от 15 ноября 2022 года № 98. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 21 ноября 2022 года № 30639. Утратило силу постановлением акимата области Жетісу от 30 июля 2025 года № 234
Сноска. Утратило силу постановлением акимата области Жетісу от 30.07.2025 № 234 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 20-4) пункта 1 статьи 8 Закона Республики Казахстан "О физической культуре и спорте", акимат области Жетісу ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить размеры выплат ежемесячного денежного содержания спортсменам, входящим в состав сборных команд Республики Казахстан по видам спорта (национальных сборных команд по видам спорта), их тренерам, а также спортсменам, выступающим в составах сборных команд Республики Казахстан (национальных сборных команд) по игровым видам спорта, их тренерам и руководителям клубных команд, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление физической культуры и спорта области Жетісу" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата области после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области.

Спорт түрлері бойынша Қазақстан Республикасы құрама командаларының (спорт түрлері бойынша ұлттық құрама командалардың) құрамына кіретін спортшыларға, олардың жаттықтырушыларына, сондай-ақ спорттың ойналатын түрлері бойынша Қазақстан Республикасы құрама командаларының (ұлттық құрама командалардың) құрамдарында қатысатын спортшыларға, олардың жаттықтырушыларына және клубтық командалардың жетекшілеріне ай сайынғы ақшалай жабдықталым төлемдерінің мөлшерін бекіту туралы
Жетісу облысы әкімдігінің 2022 жылғы 15 қарашадағы № 98 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылы 21 қарашада № 30639 болып тіркелді. Күші жойылды Жетісу облысы әкімдігінің 2025 жылғы 30 шілдедегі № 234 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды Жетісу облысы әкімдігінің 30.07.2025 № 234 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Дене шынықтыру және спорт туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 8-бабының 1-тармағының 20-4) тармақшасына сәйкес Жетісу облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Спорт түрлері бойынша Қазақстан Республикасы құрама командаларының (спорт түрлері бойынша ұлттық құрама командалардың) құрамына кіретін спортшыларға, олардың жаттықтырушыларына, сондай-ақ спорттың ойналатын түрлері бойынша Қазақстан Республикасы құрама командаларының (ұлттық құрама командалардың) құрамдарында қатысатын спортшыларға, олардың жаттықтырушыларына және клубтық командалардың жетекшілеріне ай сайынғы ақшалай жабдықталым төлемдерінің мөлшері осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. "Жетісу облысының дене шынықтыру және спорт басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулы ресми жарияланғаннан кейін оның облыс әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасарына жүктелсін.