Об определении и утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов в городе Косшы
Постановление акимата города Косшы Акмолинской области от 20 апреля 2022 года № 12-90. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 22 апреля 2022 года № 27734.
В соответствии с подпунктом 4-2 пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьями 8, 12 Закона Республики Казахстан "О регулировании торговой деятельности", приказом исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 марта 2015 года № 264 "Об утверждении Правил внутренней торговли" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11148), акимат города Косшы ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить и утвердить места размещения нестационарных торговых объектов в городе Косшы согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Косшы.

Қосшы қаласында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын айқындау және бекіту туралы
Ақмола облысы Қосшы қаласы әкімдігінің 2022 жылғы 20 сәуірдегі № 12-90 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 22 сәуірде № 27734 болып тіркелді.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 31-бабы 1-тармағының 4-2 тармақшасына, "Сауда қызметін реттеу туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 8, 12 баптарына, "Ішкі сауда қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 264 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11148 болып тіркелген) бұйрығына сәйкес, Қосшы қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосшы қаласында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары осы қаулының қосымшасына сәйкес айқындалсын және бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қосшы қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.

3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Косшы Г.Касенов
Приложение
к постановлению
акимата города Косшы
от 20 апреля 2022 года
№ 12-90
Места размещения нестационарных торговых объектов
Сноска. Места размещения в редакции постановления акимата города Косшы Акмолинской области от 13.11.2025 № А-15/269 (вступает в силу по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Месторасположение
Занимаемая площадь, га.
Период осуществления торговой деятельности, лет.
Сфера деятельности
Близлежащая инфраструктура
1
Микрорайон "Алтын Дала" №1
24
5
Продовольственные и непродовольственные товары
Торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров отсутствуют
2
Микрорайон "Алтын Дала" №2
24
5
Продовольственные и непродовольственные товары
Торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров отсутствуют
3
Микрорайон "Алтын Дала" №3
24
5
Продовольственные и непродовольственные товары
Торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров отсутствуют
4
ЖК "Табыс Құрылтай"
64
5
Продовольственные и непродовольственные товары
Торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров отсутствуют
5
Пересечение улиц Баян Сулу и Желтоксан
64
5
Продовольственные и непродовольственные товары
Торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров отсутствуют
6
Улица Улы Дала
64
5
Реализация товаров розничной торговли
Торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров отсутствуют
7
Пересечение улиц К. Рыскулбекова и Туран
64
5
Реализация товаров розничной торговли
Торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров отсутствуют
8
Пересечение улиц Шамши Калдаякова и Туран
64
5
Реализация товаров розничной торговли
Торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров отсутствуют
Приложение – 2
Места размещения Нестационарных торговых обьекто в городе Косшы
Сноска. Схема размещения в редакции постановления акимата города Косшы Акмолинской области от 13.11.2025 № А-15/269 (вступает в силу по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қосшы қаласының әкімі Г.Касенов
Қосшы қаласы әкімдігінің
2022 жылғы 20 сәуірдегі
№ 12-90 қаулысына
қосымша
Қосшы қаласында стационарлык емес сауда объектілерін орналастыру орындары
Ескерту. Орналастыру сызбасы жаңа редакцияда - Ақмола облысы Қосшы қаласы әкімдігінің 13.11.2025 № А-15/269 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң күшіне енеді) қаулысымен.
Орналасқан жері
Алып жатқан алаңы, га.
Сауда қызметін жүзеге асыру кезеңі, жыл.
Қызмет саласы
Жақын маңдағы инфрақұрылым
1
Алтын Дала шағын ауданы №1
24
5
Азық-түлік және азық-түлік емес
Тауарлардың ұқсас ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
2
Алтын Дала шағын ауданы №2
24
5
Азық-түлік және азық-түлік емес
Тауарлардың ұқсас ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
3
Алтын Дала шағын ауданы №3
24
5
Азық-түлік және азық-түлік емес
Тауарлардың ұқсас ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
4
ТА "Табыс Құрылтай"
64
5
Азық-түлік және азық-түлік емес
Тауарлардың ұқсас ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
5
Баян сұлу көшесі мен Желтоқсан көшесінің қиылысы
64
5
Азық-түлік және азық-түлік емес
Тауарлардың ұқсас ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
6
Ұлы Дала көшесі
64
5
Бөлшек саудада тауарларды сату
Тауарлардың ұқсас ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
7
Қ. Рысқұлбеков көшесі мен Тұран көшесінің қиылысы
64
5
Бөлшек саудада тауарларды сату
Тауарлардың ұқсас ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
8
Шәмші Қалдаяқов көшесі мен Тұран көшесінің қиылысы
64
5
Бөлшек саудада тауарларды сату
Тауарлардың ұқсас ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
Қосымша - 2
Қосшы қаласындағы стационарлық емес сауда нысандарының орналастыру орындары
Ескерту. Орналастыру сызбасы жаңа редакцияда - Ақмола облысы Қосшы қаласы әкімдігінің 13.11.2025 № А-15/269 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң күшіне енеді) қаулысымен.

1. Город Косшы, мкр Алтын дала - 0,0024 га
2.Город Косшы, мкр Алтын дала - 0,0024 га
3. Город Косшы, мкр Алтын дала - 0,0024 га
4. Город Косшы, ЖК Табыс Құрылтай - 0,0064 га
5. Город Косшы, пересечение улиц Желтоксан и Баян Сұлу, - 0,0064 га
6. Город Косшы, улица Улы Дала - 0,0064 га
7. Город Косшы, пересечение улиц К. Рыскулбекова и Туран., - 0,0064 га
8. Город Косшы, пересечение улиц Шамши Калдаякова и Туран - 0,0064 га

1. Қосшы қаласы, Алтын дала шағын ауданы - 0,0024 га
2. Қосшы қаласы, Алтын дала шағын ауданы - 0,0024 га
3. Қосшы қаласы, Алтын дала шағын ауданы - 0,0024 га
4. Қосшы қаласы, ЖК Табыс Құрылтай - 0,0064 га
5. Қосшы қаласы, Желтоқсан және Баян Сұлу көшелерінің қиылысы, - 0,0064 га
6. Қосшы қаласы, Ұлы дала көшесі- 0,0064 га
7. Қосшы қаласы, К. Рысқұлбеков және Тұран көшелерінің қиылысы, - 0,0064 га
8. Қосшы қаласы, Шәмші Қалдаяқов және Тұран көшелерінің қиылысы - 0,0064 га