Об утверждении перечня лекарственных средств, подлежащих ценовому регулированию для оптовой и розничной реализации
Приказ и.о. Министра здравоохранения Республики Казахстан от 1 декабря 2022 года № ҚР ДСМ-150. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 5 декабря 2022 года № 30944.
В соответствии с пунктом 1 статьи 245 Кодекса Республики Казахстан "О здоровье народа и системе здравоохранения" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемый перечень лекарственных средств, подлежащих ценовому регулированию для оптовой и розничной реализации.
2. Комитету медицинского и фармацевтического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства здравоохранения Республики Казахстан после его официального опубликования;
3) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Юридический департамент Министерства здравоохранения Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1) и 2) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра здравоохранения Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
И.о. Министра здравоохранения
Республики Казахстан
Т. Султангазиев
"СОГЛАСОВАН"
Агентство по защите
и развитию конкуренции
Республики Казахстан
Приложение к приказу
исполняющего обязанности
Министра здравоохранения
Республики Казахстан
от 1 декабря 2022 года № ҚР ДСМ-150
Перечень лекарственных средств, подлежащих ценовому регулированию для оптовой и розничной реализации
Сноска. Перечень - в редакции приказа Министра здравоохранения РК от 18.06.2025 № 394 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
№ п/п
Торговое наименование
Международное непатентованное наименование
Лекарственная форма
Производитель
Регистрационное удостоверение
1
Аминоплазмаль Гепа 10%
Нет данных
Раствор для инфузий
Б. Браун Мельзунген АГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№008887
2
Натриевая соль пара-аминосалициловой кислоты 5,52 г
Нет данных
Порошок дозированный для приготовления раствора для приема внутрь
Химфарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№010629
3
FDP Medlac
Фосфруктоза
Порошок лиофилизированный для приготовления раствора для внутривенного введения, в комплекте с растворителем
Медлак Фарма Италия Ко., Лтд, ВЬЕТНАМ

Көтерме және бөлшек саудада өткізуге арналған бағалық реттеуге жататын дәрілік заттардың тізбесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің м.а. 2022 жылғы 1 желтоқсандағы № ҚР ДСМ-150 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 5 желтоқсанда № 30944 болып тіркелді.
"Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы" Қазақстан Республикасының Кодексі 245-бабының 1-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған көтерме және бөлшек саудада өткізуге арналған бағалық реттеуге жататын дәрілік заттардың тізбесі бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Медициналық және фармацевтикалық бақылау комитеті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрықты ресми жариялағаннан кейін оны Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды;
3) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркегеннен кейін он жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Заң департаментіне осы тармақтың 1) және 2) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің м.а.
Т. Султангазиев
"КЕЛІСІЛГЕН"
Қазақстан Республикасы
Бәсекелестікті қорғау
және дамыту агенттігі
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
міндетін атқарушының
2022 жылғы 1 желтоқсандағы
№ ҚР ДСМ-150 бұйрығына
қосымша
Көтерме және бөлшек саудада өткізу үшін бағалық реттеуге жататын дәрілік заттардың тізбесі
Ескерту. Тізбе жаңа редакцияда – ҚР Денсаулық сақтау министрінің 18.06.2025 № 394 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
р/с №
Саудалық атауы
Халықаралық патенттелмеген атауы
Дәрілік нысан
Өндіруші
Тіркеу куәлігі
1
10 % Аминоплазмаль Гепа
Деректер жоқ
Инфузияға арналған ерітінді
Б. Браун Мельзунген АГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№008887
2
5,52 г пара-аминосалицил қышқылының натрий тұзы
Деректер жоқ
Ішке қабылдау үшін ерітінді дайындауға арналған дозаланған ұнтақ
Химфарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№010629
3
FDP Medlac
Фосфруктоза
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ, еріткішпен жиынтықта
Медлак Фарма Италия Ко., Лтд, ВЬЕТНАМ

РК-ЛС-5№021103
4
L-ЛИЗИНА ЭСЦИНАТ®
Нет данных
Раствор для внутривенного введения
ПАО Галичфарм, УКРАИНА
РК-ЛС-5№011430
5
L-Тироксин 100 Берлин-Хеми
Левотироксин натрия
Таблетки
Берлин-Хеми АГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№014571
6
L-Тироксин 125 Берлин-Хеми
Левотироксин натрия
Таблетки
Берлин-Хеми АГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№025774
7
L-Тироксин 25 Берлин-Хеми
Левотироксин натрия
Таблетки
Берлин-Хеми АГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№026198
8
L-Тироксин 50 Берлин-Хеми
Левотироксин натрия
Таблетки
Берлин-Хеми АГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№014570
9
L-Тироксин 75 Берлин-Хеми
Левотироксин натрия
Таблетки
Берлин-Хеми АГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№025775
10
L-ЦЕТ®
Левоцетиризин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Кусум Хелткер Пвт. Лтд, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№015743
11
Абакавир и ламивудин
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Ауробиндо Фарма Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№020716
12
Абакавир и Ламивудин
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Маклеодс Фармасьютикалз Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025153
13
АБИЗОЛ®
Арипипразол
Таблетки
Нобел Алматинская Фармацевтическая Фабрика, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-3№021038
14
АБИЗОЛ®
Арипипразол
Таблетки
Нобел Алматинская Фармацевтическая Фабрика, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-3№021039
15
АБИЗОЛ®
Арипипразол
Таблетки
Нобел Алматинская Фармацевтическая Фабрика, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-3№021040
16
АБИЗОЛ®
Арипипразол
Таблетки
Нобел Алматинская Фармацевтическая Фабрика, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-3№021041
17
АБИЗОЛ®
Арипипразол
Таблетки
Нобел Алматинская Фармацевтическая Фабрика, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-3№021042
18
Абизол® EasyTab
Арипипразол
Таблетки, диспергируемые в полости рта
Нобел Илач Санаи ве Тиджарет А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№024693
19
Абилифай Ментена®
Арипипразол
Лиофилизат для приготовления суспензии для инъекций с пролонгированным высвобождением
Оцука Фармасьютикал Ко., Лтд., ЯПОНИЯ
РК-ЛС-5№026142
20
Абилифай Ментена®
Арипипразол
Лиофилизат для приготовления суспензии для инъекций с пролонгированным высвобождением
Оцука Фармасьютикал Ко., Лтд., ЯПОНИЯ
РК-ЛС-5№026143
21
Абиранекс
Абиратерон
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Абди Ибрахим Глобал Фарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№026199
22
Абиратерон-Виста
Абиратерон
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Синтон Испания, С.Л., ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№026213
23
Абиратерон-Виста
Абиратерон
Таблетки
Синтон Испания, С.Л., ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№026377
24
Абитера
Абиратерон
Таблетки
АО Фармасинтез, РОССИЯ
РК-ЛС-5№024751
25
Авамис
Флутиказон
Спрей назальный дозированный
Глаксо Вэллком С.А., ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№013177
26
Аваналав
Аванафил
Таблетки
АО "КИЕВСКИЙ ВИТАМИННЫЙ ЗАВОД", УКРАИНА
РК-ЛС-5№025118
27
Аваналав
Аванафил
Таблетки
АО "КИЕВСКИЙ ВИТАМИННЫЙ ЗАВОД", УКРАИНА
РК-ЛС-5№025120
28
Авастин
Бевацизумаб
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
Ф.Хоффманн-Ля Рош Лтд., ШВЕЙЦАРИЯ

ҚР-ДЗ-5№021103
4
L-ЛИЗИНА ЭСЦИНАТ®
Деректер жоқ
Вена ішіне енгізуге арналған ерітінді
Галичфарм ЖАҚ, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№011430
5
L-Тироксин 100 Берлин-Хеми
Натрий левотироксині
Таблеткалар
Берлин-Хеми АГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№014571
6
L-Тироксин 125 Берлин-Хеми
Натрий левотироксині
Таблеткалар
Берлин-Хеми АГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№025774
7
L-Тироксин 25 Берлин-Хеми
Натрий левотироксині
Таблеткалар
Берлин-Хеми АГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№026198
8
L-Тироксин 50 Берлин-Хеми
Натрий левотироксині
Таблеткалар
Берлин-Хеми АГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№014570
9
L-Тироксин 75 Берлин-Хеми
Натрий левотироксині
Таблеткалар
Берлин-Хеми АГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№025775
10
L-ЦЕТ®
Левоцетиризин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Кусум Хелткер Пвт. Лтд, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№015743
11
Абакавир және ламивудин
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Ауробиндо Фарма Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№020716
12
Абакавир және Ламивудин
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Маклеодс Фармасьютикалз Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025153
13
АБИЗОЛ®
Арипипразол
Таблеткалар
Нобел Алматы Фармацевтикалық Фабрикасы, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-3№021038
14
АБИЗОЛ®
Арипипразол
Таблеткалар
Нобел Алматы Фармацевтикалық Фабрикасы, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-3№021039
15
АБИЗОЛ®
Арипипразол
Таблеткалар
Нобел Алматы Фармацевтикалық Фабрикасы, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-3№021040
16
АБИЗОЛ®
Арипипразол
Таблеткалар
Нобел Алматы Фармацевтикалық Фабрикасы, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-3№021041
17
АБИЗОЛ®
Арипипразол
Таблеткалар
Нобел Алматы Фармацевтикалық Фабрикасы, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-3№021042
18
Абизол® EasyTab
Арипипразол
Ауыз қуысында ұсақталатын таблеткалар
Нобел Илач Санаи ве Тиджарет А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№024693
19
Абилифай Ментена®
Арипипразол
Босап шығуы ұзаққа созылатын инъекция үшін суспензия дайындауға арналған лиофилизат
Оцука Фармасьютикал Ко., Лтд., ЖАПОНИЯ
ҚР-ДЗ-5№026142
20
Абилифай Ментена®
Арипипразол
Босап шығуы ұзаққа созылатын инъекция үшін суспензия дайындауға арналған лиофилизат
Оцука Фармасьютикал Ко., Лтд., ЖАПОНИЯ
ҚР-ДЗ-5№026143
21
Абиранекс
Абиратерон
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Абди Ибрахим Глобал Фарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№026199
22
Абиратерон-Виста
Абиратерон
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Синтон Испания, С.Л., ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№026213
23
Абиратерон-Виста
Абиратерон
Таблеткалар
Синтон Испания, С.Л., ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№026377
24
Абитера
Абиратерон
Таблеткалар
АҚ Фармасинтез, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№024751
25
Авамис
Флутиказон
Мұрынға арналған дозаланған спрей
Глаксо Вэллком С.А., ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№013177
26
Аваналав
Аванафил
Таблеткалар
"КИЕВ ДӘРУМЕНДЕР ЗАУЫТЫ" АҚ, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№025118
27
Аваналав
Аванафил
Таблеткалар
"КИЕВ ДӘРУМЕНДЕР ЗАУЫТЫ" АҚ, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№025120
28
Авастин
Бевацизумаб
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
Ф.Хоффманн-Ля Рош Лтд., ШВЕЙЦАРИЯ

РК-ЛС-5№009862
29
Авастин
Бевацизумаб
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
Ф.Хоффманн-Ля Рош Лтд., ШВЕЙЦАРИЯ
РК-ЛС-5№009863
30
Авастин
Бевацизумаб
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
Рош Диагностикс ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№019083
31
Авастин
Бевацизумаб
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
Рош Диагностикс ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№019084
32
Авелокс®
Моксифлоксацин
Таблетки, покрытые оболочкой
Байер Хелскэр Мануфэкчуринг С.р.л., ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№003599
33
Авелокс®
Моксифлоксацин
Раствор для инфузий
Байер АГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№003600
34
АВЕФОЛ
Пропофол
Эмульсия для внутривенного введения
ООО"Донгкук Фармасьютикал Ко., Лтд.", РЕСПУБЛИКА КОРЕЯ
РК-ЛС-5№121826
35
АВЕФОЛ
Пропофол
Эмульсия для внутривенного введения
ООО"Донгкук Фармасьютикал Ко., Лтд.", РЕСПУБЛИКА КОРЕЯ
РК-ЛС-5№121827
36
АВИДОКСИМ 200
Цефподоксим
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Indchemie Health Specialities Pvt. Ltd., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025498
37
Авиксон
Цефтриаксон
Порошок для приготовления раствора для инъекций
Свисс Парэнтэралс Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№023342
38
Авилан-Л
Нет данных
Раствор для внутримышечного введения
Мефар Илач Санаи А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№022314
39
Авиментин
Нет данных
Порошок для приготовления суспензии
МЕДИЦЕФ ФАРМА, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№026113
40
Авиментин
Нет данных
Порошок для приготовления суспензии
МЕДИЦЕФ ФАРМА, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№026114
41
Авиментин
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
МЕДИЦЕФ ФАРМА, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№026118
42
Авиментин
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
МЕДИЦЕФ ФАРМА, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№026119
43
Авиментин
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
МЕДИЦЕФ ФАРМА, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№026120
44
АВИПРАКС
Цефиксим
Порошок для приготовления суспензии для приема внутрь
Индкеми Хелс Спешиалитис Пвт. Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025308
45
АВИПРАКС 100
Цефиксим
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Indchemie Health Specialities Pvt. Ltd., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025300
46
АВИПРАКС 200
Цефиксим
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Indchemie Health Specialities Pvt. Ltd., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025299
47
АВИФОЛ®
Пропофол
Эмульсия для инъекций
Напрод Лайф Сайенсиз Пвт. Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№023935
48
Аводарт
Дутастерид
Капсулы
Delpharm Poznan Spolka Akcyjna, ПОЛЬША
РК-ЛС-5№011903
49
Авонекс®
Интерферон бета-1a
Раствор для внутримышечных инъекций
Веттер Фарма-Фертигунг ГмбХ & Ко.КГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№121917
50
Агалатес
Каберголин
Таблетки
Тева Чешские Предприятия с.р.о., ЧЕШСКАЯ РЕСПУБЛИКА
РК-ЛС-5№020301
51
Агвистат®
Нет данных
Таблетки, покрытые оболочкой
ВИВА ФАРМ, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-3№122148
52
Агвистат®
Нет данных
Таблетки, покрытые оболочкой
ВИВА ФАРМ, КАЗАХСТАН

ҚР-ДЗ-5№009862
29
Авастин
Бевацизумаб
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
Ф.Хоффманн-Ля Рош Лтд., ШВЕЙЦАРИЯ
ҚР-ДЗ-5№009863
30
Авастин
Бевацизумаб
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
Рош Диагностикс ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№019083
31
Авастин
Бевацизумаб
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
Рош Диагностикс ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№019084
32
Авелокс®
Моксифлоксацин
Қабықпен қапталған таблеткалар
Байер Хелскэр Мануфэкчуринг С.р.л., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№003599
33
Авелокс®
Моксифлоксацин
Инфузияға арналған ерітінді
Байер АГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№003600
34
АВЕФОЛ
Пропофол
Вена ішіне енгізуге арналған эмульсия
Донгкук Фармасьютикал Ко., Лтд. ЖШҚ, КОРЕЯ РЕСПУБЛИКАСЫ
ҚР-ДЗ-5№121826
35
АВЕФОЛ
Пропофол
Вена ішіне енгізуге арналған эмульсия
Донгкук Фармасьютикал Ко., Лтд. ЖШҚ, КОРЕЯ РЕСПУБЛИКАСЫ
ҚР-ДЗ-5№121827
36
АВИДОКСИМ 200
Цефподоксим
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Indchemie Health Specialities Pvt. Ltd., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025498
37
Авиксон
Цефтриаксон
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
Свисс Парэнтэралс Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№023342
38
Авилан-Л
Деректер жоқ
Бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді
Мефар Илач Санаи А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№022314
39
Авиментин
Деректер жоқ
Суспензия дайындауға арналған ұнтақ
МЕДИЦЕФ ФАРМА, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№026113
40
Авиментин
Деректер жоқ
Суспензия дайындауға арналған ұнтақ
МЕДИЦЕФ ФАРМА, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№026114
41
Авиментин
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
МЕДИЦЕФ ФАРМА, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№026118
42
Авиментин
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
МЕДИЦЕФ ФАРМА, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№026119
43
Авиментин
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
МЕДИЦЕФ ФАРМА, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№026120
44
АВИПРАКС
Цефиксим
Ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ
Индкеми Хелс Спешиалитис Пвт. Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025308
45
АВИПРАКС 100
Цефиксим
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Indchemie Health Specialities Pvt. Ltd., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025300
46
АВИПРАКС 200
Цефиксим
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Indchemie Health Specialities Pvt. Ltd., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025299
47
АВИФОЛ®
Пропофол
Инъекцияға арналған эмульсия
Напрод Лайф Сайенсиз Пвт. Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№023935
48
Аводарт
Дутастерид
Капсулалар
Delpharm Poznan Spolka Akcyjna, ПОЛЬША
ҚР-ДЗ-5№011903
49
Авонекс®
Интерферон бета-1a
Бұлшықет ішіне инъекцияға арналған ерітінді
Веттер Фарма-Фертигунг ГмбХ & Ко.КГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№121917
50
Агалатес
Каберголин
Таблеткалар
Тева Чех Кәсіпорындары с.р.о., ЧЕХ РЕСПУБЛИКАСЫ
ҚР-ДЗ-5№020301
51
Агвистат®
Деректер жоқ
Қабықпен қапталған таблеткалар
ВИВА ФАРМ, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-3№122148
52
Агвистат®
Деректер жоқ
Қабықпен қапталған таблеткалар
ВИВА ФАРМ, ҚАЗАҚСТАН

РК-БП-5№022327
77
Адвейт
Октоког альфа
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем-вода для инъекций
Баксалта Мануфактуринг Сарл, ШВЕЙЦАРИЯ
РК-БП-5№022328
78
Адвейт
Октоког альфа
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем-вода для инъекций
Баксалта Мануфактуринг Сарл, ШВЕЙЦАРИЯ
РК-БП-5№022329
79
Адвейт
Октоког альфа
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем-вода для инъекций
Баксалта Мануфактуринг Сарл, ШВЕЙЦАРИЯ
РК-БП-5№022330
80
Адвейт
Октоког альфа
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем-вода для инъекций
Баксалта Мануфактуринг Сарл, ШВЕЙЦАРИЯ
РК-БП-5№022331
81
Адвейт
Октоког альфа
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем-вода для инъекций
Баксалта Мануфактуринг Сарл, ШВЕЙЦАРИЯ
РК-БП-5№022332
82
Адемпас®
Риоцигуат
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Байер АГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№021623
83
Адемпас®
Риоцигуат
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Байер АГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№021625
84
Адемпас®
Риоцигуат
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Байер АГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№021631
85
Адемпас®
Риоцигуат
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Байер АГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№021624
86
Адемпас®
Риоцигуат
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Байер АГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№021626
87
АДЕМТА
Адеметионин
Таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой
Уорлд Медицин Илач Сан.ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№025616
88
АДЕНОПРОСИН
Нет данных
Суппозитории ректальные
ФАРМАПРИМ, РЕСПУБЛИКА МОЛДОВА
РК-ЛС-5№024000
89
Аденурик® 80 мг
Фебуксостат
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Менарини - Фон Хейден ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№022564
90
Аденурик® 80 мг
Фебуксостат
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Менарини – Фон Хейден ГмбХ, Германия
ЛП-№000436-РГ-KZ
91
Аденурик®120 мг
Фебуксостат
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Менарини - Фон Хейден ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№022562
92
Аденурик®120 мг
Фебуксостат
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Менарини – Фон Хейден ГмбХ, Германия
ЛП-№000379-РГ-KZ
93
Аджифер®
Нет данных
Раствор для инъекций
Аджио Фармацевтикалз Лтд, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№024370
94
Аджови
Фреманезумаб
Раствор для подкожного введения
Веттер Фарма Фертигунг ГмбХ и Ко. КГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№024533
95
Адиновейт
Нет данных
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем-вода для инъекций
Баксалта Мануфактуринг Сарл, ШВЕЙЦАРИЯ
РК-БП-5№024743
96
Адиновейт
Нет данных
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем-вода для инъекций
Баксалта Мануфактуринг Сарл, ШВЕЙЦАРИЯ

ҚР-БП-5№022327
77
Адвейт
Октоког альфа
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішпен-инъекцияға арналған сумен жиынтықта
Баксалта Мануфактуринг Сарл, ШВЕЙЦАРИЯ
ҚР-БП-5№022328
78
Адвейт
Октоког альфа
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішпен-инъекцияға арналған сумен жиынтықта
Баксалта Мануфактуринг Сарл, ШВЕЙЦАРИЯ
ҚР-БП-5№022329
79
Адвейт
Октоког альфа
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішпен-инъекцияға арналған сумен жиынтықта
Баксалта Мануфактуринг Сарл, ШВЕЙЦАРИЯ
ҚР-БП-5№022330
80
Адвейт
Октоког альфа
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішпен-инъекцияға арналған сумен жиынтықта
Баксалта Мануфактуринг Сарл, ШВЕЙЦАРИЯ
ҚР-БП-5№022331
81
Адвейт
Октоког альфа
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішпен-инъекцияға арналған сумен жиынтықта
Баксалта Мануфактуринг Сарл, ШВЕЙЦАРИЯ
ҚР-БП-5№022332
82
Адемпас®
Риоцигуат
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Байер АГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№021623
83
Адемпас®
Риоцигуат
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Байер АГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№021625
84
Адемпас®
Риоцигуат
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Байер АГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№021631
85
Адемпас®
Риоцигуат
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Байер АГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№021624
86
Адемпас®
Риоцигуат
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Байер АГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№021626
87
АДЕМТА
Адеметионин
Ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар
Уорлд Медицин Илач Сан.ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№025616
88
АДЕНОПРОСИН
Деректер жоқ
Ректальді суппозиторийлер
ФАРМАПРИМ, МОЛДОВА РЕСПУБЛИКАСЫ
ҚР-ДЗ-5№024000
89
Аденурик® 80 мг
Фебуксостат
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Менарини - Фон Хейден ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№022564
90
Аденурик® 80 мг
Фебуксостат
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Менарини – Фон Хейден ГмбХ, Германия
ЛП-№000436-РГ-KZ
91
Аденурик®120 мг
Фебуксостат
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Менарини - Фон Хейден ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№022562
92
Аденурик®120 мг
Фебуксостат
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Менарини – Фон Хейден ГмбХ, Германия
ЛП-№000379-РГ-KZ
93
Аджифер®
Деректер жоқ
Инъекцияға арналған ерітінді
Аджио Фармацевтикалз Лтд, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№024370
94
Аджови
Фреманезумаб
Тері астына енгізуге арналған ерітінді
Веттер Фарма Фертигунг ГмбХ және Ко. КГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№024533
95
Адиновейт
Деректер жоқ
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішпен-инъекцияға арналған сумен жиынтықта
Баксалта Мануфактуринг Сарл, ШВЕЙЦАРИЯ
ҚР-БП-5№024743
96
Адиновейт
Деректер жоқ
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішпен-инъекцияға арналған сумен жиынтықта
Баксалта Мануфактуринг Сарл, ШВЕЙЦАРИЯ

РК-БП-5№024747
97
Адиновейт
Нет данных
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем-вода для инъекций
Баксалта Мануфактуринг Сарл, ШВЕЙЦАРИЯ
РК-БП-5№024748
98
Адиновейт
Нет данных
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем-вода для инъекций
Баксалта Мануфактуринг Сарл, ШВЕЙЦАРИЯ
РК-ЛС-5№026166
99
Адиновейт
Нет данных
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем-вода для инъекций
Баксалта Мануфактуринг Сарл, ШВЕЙЦАРИЯ
РК-ЛС-5№026167
100
Адиновейт
Нет данных
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем-вода для инъекций
Баксалта Мануфактуринг Сарл, ШВЕЙЦАРИЯ
РК-ЛС-5№026168
101
Адреналин-Здоровье
Эпинефрин
Раствор для инъекций
Фармацевтическая компания Здоровье", УКРАИНА
РК-ЛС-5№011371
102
Адуцил
Цилостазол
Таблетки
Адамед Фарма, ПОЛЬША
РК-ЛС-5№022948
103
Адуцил
Цилостазол
Таблетки
Адамед Фарма, ПОЛЬША
РК-ЛС-5№022949
104
Адцетрис®
Брентуксимаб ведотин
Порошок для приготовления концентрата для раствора для инфузий
БСП Фармасьютикалс С.П.А., ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№020641
105
Адцетрис®
Брентуксимаб ведотин
Лиофилизат для приготовления концентрата для приготовления раствора для инфузий
Такеда Австрия ГмбХ, Австрия; BSP Pharmaceuticals S.p.A., Италия; Лабкорп Эрли Девелопмент Лабораториз Лимитед, Соединенное Королевство
ЛП-№001849-ГП-KZ
106
Азалептол
Клозапин
Таблетки
Технолог, УКРАИНА
РК-ЛС-5№018246
107
Азалептол
Клозапин
Таблетки
Технолог, УКРАИНА
РК-ЛС-5№018247
108
Азарга®
Нет данных
Капли глазные, суспензия
с.а.АЛКОН-КУВРЕР н.в., БЕЛЬГИЯ
РК-ЛС-5№015738
109
АЗАРГА®
Бринзоламид/тимолол
Капли глазные
s.a. Alcon-Couvreur n.v., Бельгия
ЛП-№002179-ГП-KZ
110
Азацитидин Аккорд
Азацитидин
Лиофилизат для приготовления суспензии для подкожного введения
Интас Фармасьютикалс Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025069
111
Азацитидин-Виста
Азацитидин
Лиофилизат для приготовления суспензии для подкожного введения
Нанг Куанг Фармасьютикал Ко. Лтд., ТАЙВАНЬ (ПРОВИНЦИЯ КИТАЯ)
РК-ЛС-5№025764
112
Азелтин
Азитромицин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Биофарма Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№024778
113
Азелтин
Азитромицин
Порошок для приготовления суспензии для приема внутрь
Биофарма Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№024821
114
АЗЕТГИЛ
Азацитидин
Лиофилизат для приготовления суспензии для подкожного введения
Хетеро Лабс Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№026208
115
Азибиот®
Азитромицин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
РК-ЛС-5№020853

ҚР-БП-5№024747
97
Адиновейт
Деректер жоқ
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішпен-инъекцияға арналған сумен жиынтықта
Баксалта Мануфактуринг Сарл, ШВЕЙЦАРИЯ
ҚР-БП-5№024748
98
Адиновейт
Деректер жоқ
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішпен-инъекцияға арналған сумен жиынтықта
Баксалта Мануфактуринг Сарл, ШВЕЙЦАРИЯ
ҚР-ДЗ-5№026166
99
Адиновейт
Деректер жоқ
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішпен-инъекцияға арналған сумен жиынтықта
Баксалта Мануфактуринг Сарл, ШВЕЙЦАРИЯ
ҚР-ДЗ-5№026167
100
Адиновейт
Деректер жоқ
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішпен-инъекцияға арналған сумен жиынтықта
Баксалта Мануфактуринг Сарл, ШВЕЙЦАРИЯ
ҚР-ДЗ-5№026168
101
Адреналин-Здоровье
Эпинефрин
Инъекцияға арналған ерітінді
Здоровье Фармацевтикалық компаниясы", УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№011371
102
Адуцил
Цилостазол
Таблеткалар
Адамед Фарма, ПОЛЬША
ҚР-ДЗ-5№022948
103
Адуцил
Цилостазол
Таблеткалар
Адамед Фарма, ПОЛЬША
ҚР-ДЗ-5№022949
104
Адцетрис®
Брентуксимаб ведотин
Инфузияға арналған ерітінді үшін концентрат дайындауға арналған ұнтақ
БСП Фармасьютикалс С.П.А., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№020641
105
Адцетрис®
Брентуксимаб ведотин
Инфузияға арналған ерітінді дайындау үшін концентрат дайындауға арналған лиофилизат
Такеда Австрия ГмбХ, Австрия; BSP Pharmaceuticals S.p.A., Италия; Лабкорп Эрли Девелопмент Лабораториз Лимитед, ҰЛЫБРИТАНИЯ
ЛП-№001849-ГП-KZ
106
Азалептол
Клозапин
Таблеткалар
Технолог, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№018246
107
Азалептол
Клозапин
Таблеткалар
Технолог, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№018247
108
Азарга®
Деректер жоқ
Көзге тамызатын дәрі, суспензия
с.а.АЛКОН-КУВРЕР н.в., БЕЛЬГИЯ
ҚР-ДЗ-5№015738
109
Азарга®
Бринзоламид/тимолол
Көзге тамызатын дәрі
s.a. Alcon-Couvreur n.v., Бельгия
ЛП-№002179-ГП-KZ
110
Азацитидин Аккорд
Азацитидин
Тері астына енгізу үшін суспензия дайындауға арналған лиофилизат
Интас Фармасьютикалс Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025069
111
Азацитидин-Виста
Азацитидин
Тері астына енгізу үшін суспензия дайындауға арналған лиофилизат
Нанг Куанг Фармасьютикал Ко. Лтд., ҚЫТАЙДЫҢ ТАЙВАНЬ ПРОВИНЦИЯСЫ
ҚР-ДЗ-5№025764
112
Азелтин
Азитромицин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Биофарма Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№024778
113
Азелтин
Азитромицин
Ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ
Биофарма Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№024821
114
АЗЕТГИЛ
Азацитидин
Тері астына енгізу үшін суспензия дайындауға арналған лиофилизат
Хетеро Лабс Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№026208
115
Азибиот®
Азитромицин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№020853

116
АЗИДРАТ®
Азитромицин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Сандоз С.Р.Л., РУМЫНИЯ
РК-ЛС-5№013515
117
АЗИДРАТ®
Азитромицин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Сандоз С.Р.Л., РУМЫНИЯ
РК-ЛС-5№013516
118
АЗИДРАТ®
Азитромицин
Порошок для приготовления суспензии для приема внутрь
Сандоз С.Р.Л., РУМЫНИЯ
РК-ЛС-5№021405
119
АЗИДРАТ®
Азитромицин
Порошок для приготовления суспензии для приема внутрь
Сандоз С.Р.Л., РУМЫНИЯ
РК-ЛС-5№021394
120
Азилект
Разагилин
Таблетки
Тева Фармасьютикал Индастриз Лтд., ИЗРАИЛЬ
РК-ЛС-5№021074
121
Азимак
Азитромицин
Капсулы
Джи Эм Фармасютикалс Лтд, ГРУЗИЯ
РК-ЛС-5№016666
122
Азимак
Азитромицин
Капсулы
Джи Эм Фармасютикалс Лтд, ГРУЗИЯ
РК-ЛС-5№016668
123
Азираг
Азитромицин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Биодил Фармасьютикалс Пвт. Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025586
124
Азитремис
Азитромицин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Линкольн Фармасеутикалс Лтд, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№023299
125
Азитремис
Азитромицин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Линкольн Фармасеутикалс Лтд, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№023323
126
Азитро®
Азитромицин
Капсулы
Химфарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№005224
127
Азитро®
Азитромицин
Таблетки, покрытые оболочкой
АО Химфарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№018529
128
Азитрокс
Азитромицин
Капсулы
Фармстандарт-Лексредства, РОССИЯ
РК-ЛС-5№018349
129
Азитрокс
Азитромицин
Капсулы
Фармстандарт-Лексредства, РОССИЯ
РК-ЛС-5№018350
130
Азитромед
Азитромицин
Капсулы
Протек Биофарма Пвт. Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025129
131
Азитромицин
Азитромицин
Капсулы
Открытое акционерное общество"Борисовский завод медицинских препаратов" (ОАО"БЗМП"), БЕЛАРУСЬ
РК-ЛС-5№019293
132
Азитромицин
Азитромицин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Открытое акционерное общество"Борисовский завод медицинских препаратов" (ОАО"БЗМП"), БЕЛАРУСЬ
РК-ЛС-5№022866
133
АЗИТРОМИЦИН АВЕКСИМА
Азитромицин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
"Ирбитский химфармзавод", РОССИЯ
РК-ЛС-5№025822
134
АЗИТРОМИЦИН АВЕКСИМА
Азитромицин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
"Ирбитский химфармзавод", РОССИЯ
РК-ЛС-5№025823
135
АЗИТРОМИЦИН АВЕКСИМА
Азитромицин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
"Ирбитский химфармзавод", РОССИЯ
РК-ЛС-5№025841
136
АзитРус®
Азитромицин
Капсулы
Синтез, РОССИЯ
РК-ЛС-5№015516
137
АзитРус®
Азитромицин
Порошок для приготовления суспензии оральной
ПАО "Синтез", РОССИЯ
РК-ЛС-5№020849
138
АзитРус®
Азитромицин
Порошок для приготовления суспензии оральной
ПАО "Синтез", РОССИЯ
РК-ЛС-5№020850
139
АзитРус®
Азитромицин
Порошок для приготовления суспензии оральной
ПАО "Синтез", РОССИЯ
РК-ЛС-5№020851
140
АзитРус® Форте
Азитромицин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Синтез, РОССИЯ
РК-ЛС-5№018315
141
АЗИФЕКС
Азитромицин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Дева Холдинг А.Ш., ТУРЦИЯ

116
АЗИДРАТ®
Азитромицин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Сандоз С.Р.Л., РУМЫНИЯ
ҚР-ДЗ-5№013515
117
АЗИДРАТ®
Азитромицин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Сандоз С.Р.Л., РУМЫНИЯ
ҚР-ДЗ-5№013516
118
АЗИДРАТ®
Азитромицин
Ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ
Сандоз С.Р.Л., РУМЫНИЯ
ҚР-ДЗ-5№021405
119
АЗИДРАТ®
Азитромицин
Ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ
Сандоз С.Р.Л., РУМЫНИЯ
ҚР-ДЗ-5№021394
120
Азилект
Разагилин
Таблеткалар
Тева Фармасьютикал Индастриз Лтд., ИЗРАИЛЬ
ҚР-ДЗ-5№021074
121
Азимак
Азитромицин
Капсулалар
Джи Эм Фармасютикалс Лтд, ГРУЗИЯ
ҚР-ДЗ-5№016666
122
Азимак
Азитромицин
Капсулалар
Джи Эм Фармасютикалс Лтд, ГРУЗИЯ
ҚР-ДЗ-5№016668
123
Азираг
Азитромицин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Биодил Фармасьютикалс Пвт. Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025586
124
Азитремис
Азитромицин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Линкольн Фармасеутикалс Лтд, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№023299
125
Азитремис
Азитромицин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Линкольн Фармасеутикалс Лтд, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№023323
126
Азитро®
Азитромицин
Капсулалар
Химфарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№005224
127
Азитро®
Азитромицин
Қабықпен қапталған таблеткалар
Химфарм АҚ, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№018529
128
Азитрокс
Азитромицин
Капсулалар
Фармстандарт-Лексредства, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№018349
129
Азитрокс
Азитромицин
Капсулалар
Фармстандарт-Лексредства, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№018350
130
Азитромед
Азитромицин
Капсулалар
Протек Биофарма Пвт. Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025129
131
Азитромицин
Азитромицин
Капсулалар
Борисов медициналық препараттар зауыты ашық акционерлiк қоғамы ("БМПЗ" ААҚ), БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№019293
132
Азитромицин
Азитромицин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Борисов медициналық препараттар зауыты ашық акционерлiк қоғамы ("БМПЗ" ААҚ), БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№022866
133
АЗИТРОМИЦИН АВЕКСИМА
Азитромицин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
"Ирбит химфармзауыты", РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№025822
134
АЗИТРОМИЦИН АВЕКСИМА
Азитромицин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
"Ирбит химфармзауыты", РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№025823
135
АЗИТРОМИЦИН АВЕКСИМА
Азитромицин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
"Ирбит химфармзауыты", РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№025841
136
АзитРус®
Азитромицин
Капсулалар
Синтез, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№015516
137
АзитРус®
Азитромицин
Ішу үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ
"Синтез" ЖАҚ, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№020849
138
АзитРус®
Азитромицин
Ішу үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ
"Синтез" ЖАҚ, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№020850
139
АзитРус®
Азитромицин
Ішу үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ
"Синтез" ЖАҚ, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№020851
140
АзитРус® Форте
Азитромицин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Синтез, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№018315
141
АЗИФЕКС
Азитромицин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Дева Холдинг А.Ш., ТҮРКИЯ

РК-ЛС-5№022147
142
АЗИФЕКС
Азитромицин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Дева Холдинг А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№022148
143
Азицин®
Азитромицин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Adamed Pharma S.A., ПОЛЬША
РК-ЛС-5№021347
144
Азицин®
Азитромицин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Adamed Pharma S.A., ПОЛЬША
РК-ЛС-5№021346
145
Азмак
Нет данных
Порошок для приготовления суспензии
Дева Холдинг А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№025477
146
Азмак
Нет данных
Порошок для приготовления суспензии
Дева Холдинг А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№025478
147
Азмак
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Дева Холдинг А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№025567
148
Азмасол
Сальбутамол
Аэрозоль для ингаляций, дозированный
BEXIMCO PHARMACEUTICALS LTD., БАНГЛАДЕШ
РК-ЛС-5№024893
149
Азопт
Бринзоламид
Капли глазные, суспензия
Алкон-Куврер, БЕЛЬГИЯ
РК-ЛС-5№006525
150
Оксид азота, медицинский газ, сжатый 800 ppm (об./об.)
Нет данных
Газ сжатый
Messer Austria ГмбХ, АВСТРИЯ
РК-ЛС-5№025201
151
Аимафикс
Нет данных
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем (вода для инъекций)
Кедрион С.п.А., ИТАЛИЯ
РК-БП-5№122068
152
Аимафикс
Нет данных
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем (вода для инъекций)
Кедрион С.п.А., ИТАЛИЯ
РК-БП-5№122069
153
Айбранс®
Палбоциклиб
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Пфайзер Мануфактуринг Дойчланд ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№024879
154
Айбранс®
Палбоциклиб
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Пфайзер Мануфактуринг Дойчланд ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№024880
155
Айбранс®
Палбоциклиб
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Пфайзер Мануфактуринг Дойчланд ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№024881
156
Айбранс™
Палбоциклиб
Капсулы
Пфайзер Мануфактуринг Дойчланд ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№023344
157
Айбранс™
Палбоциклиб
Капсулы
Пфайзер Мануфактуринг Дойчланд ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№023345
158
Айбранс™
Палбоциклиб
Капсулы
Пфайзер Мануфактуринг Дойчланд ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№023346
159
АЙКЕНИНГ
Нет данных
Лиофилизат для приготовления раствора для инъекций
Фронтьер Биотехнолоджес Инк., КИТАЙ
РК-ЛС-5№026139
160
АЙРА-сановель 16
Кандесартан
Таблетки
Сановель Фармако-индустриальная торговая компания, ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№004863
161
АЙРА-сановель 8
Кандесартан
Таблетки
Сановель Фармако-индустриальная торговая компания, ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№004862
162
Айролукаст®
Монтелукаст
Таблетки жевательные
АБДИ ИБРАХИМ, ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№005671
163
Айролукаст®
Монтелукаст
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
АБДИ ИБРАХИМ, ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№005672
164
Айролукаст®
Монтелукаст
Таблетки жевательные
АБДИ ИБРАХИМ, ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№005688
165
Ай-Фос
Ибандроновая кислота
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Маклеодс Фармасьютикалз Лимитед, ИНДИЯ

ҚР-ДЗ-5№022147
142
АЗИФЕКС
Азитромицин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Дева Холдинг А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№022148
143
Азицин®
Азитромицин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Adamed Pharma S.A., ПОЛЬША
ҚР-ДЗ-5№021347
144
Азицин®
Азитромицин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Adamed Pharma S.A., ПОЛЬША
ҚР-ДЗ-5№021346
145
Азмак
Деректер жоқ
Суспензия дайындауға арналған ұнтақ
Дева Холдинг А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№025477
146
Азмак
Деректер жоқ
Суспензия дайындауға арналған ұнтақ
Дева Холдинг А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№025478
147
Азмак
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Дева Холдинг А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№025567
148
Азмасол
Сальбутамол
Ингаляцияға арналған дозаланған аэрозоль
BEXIMCO PHARMACEUTICALS LTD., БАНГЛАДЕШ
ҚР-ДЗ-5№024893
149
Азопт
Бринзоламид
Көзге тамызатын дәрі, суспензия
Алкон-Куврер, БЕЛЬГИЯ
ҚР-ДЗ-5№006525
150
Азот тотығы, медициналық газ, сығымдалған 800 ppm (к/к)
Деректер жоқ
Сығымдалған газ
Messer Austria ГмбХ, АВСТРИЯ
ҚР-ДЗ-5№025201
151
Аимафикс
Деректер жоқ
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішімен жиынтықта (инъекцияға арналған су)
Кедрион С.п.А., ИТАЛИЯ
ҚР-БП-5№122068
152
Аимафикс
Деректер жоқ
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішімен жиынтықта (инъекцияға арналған су)
Кедрион С.п.А., ИТАЛИЯ
ҚР-БП-5№122069
153
Айбранс®
Палбоциклиб
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Пфайзер Мануфактуринг Дойчланд ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№024879
154
Айбранс®
Палбоциклиб
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Пфайзер Мануфактуринг Дойчланд ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№024880
155
Айбранс®
Палбоциклиб
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Пфайзер Мануфактуринг Дойчланд ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№024881
156
Айбранс™
Палбоциклиб
Капсулалар
Пфайзер Мануфактуринг Дойчланд ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№023344
157
Айбранс™
Палбоциклиб
Капсулалар
Пфайзер Мануфактуринг Дойчланд ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№023345
158
Айбранс™
Палбоциклиб
Капсулалар
Пфайзер Мануфактуринг Дойчланд ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№023346
159
АЙКЕНИНГ
Деректер жоқ
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат
Фронтьер Биотехнолоджес Инк., ҚЫТАЙ
ҚР-ДЗ-5№026139
160
АЙРА-сановель 16
Кандесартан
Таблеткалар
Сановель Фармако-индустриалды сауда компаниясы, ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№004863
161
АЙРА-сановель 8
Кандесартан
Таблеткалар
Сановель Фармако-индустриалды сауда компаниясы, ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№004862
162
Айролукаст®
Монтелукаст
Шайнайтын таблеткалар
АБДИ ИБРАХИМ, ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№005671
163
Айролукаст®
Монтелукаст
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
АБДИ ИБРАХИМ, ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№005672
164
Айролукаст®
Монтелукаст
Шайнайтын таблеткалар
АБДИ ИБРАХИМ, ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№005688
165
Ай-Фос
Ибандрон қышқылы
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Маклеодс Фармасьютикалз Лимитед, ҮНДІСТАН

РК-ЛС-5№022405
166
АкваДетрим® Форте
Колекальциферол
Капсулы мягкие
Фармацевтический завод "ПОЛЬФАРМА" АО Отдел Медана в Серадзе, ПОЛЬША
РК-ЛС-5№024704
167
Аквидин
Нет данных
Таблетки вагинальные (пессарии)
Акрити Фармасьютикалз Пвт. Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№122106
168
Акинзео®
Нет данных
Капсулы
Хелсинн Байрекс Фармасьютикалс Лтд., ИРЛАНДИЯ
РК-ЛС-5№023962
169
Аккофил
Филграстим
Раствор для подкожного введения и инфузий
Интас Фармасьютикалс Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025969
170
Аккузон
Цефтриаксон
Порошок для приготовления раствора для инъекций в комплекте с растворителем (вода для инъекций)
Маклеодс Фармасьютикалз Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025800
171
Акласта®
Золедроновая кислота
Раствор для инфузий
Фрезениус Каби Австрия ГмбХ, АВСТРИЯ
РК-ЛС-5№004510
172
Акнекутан®
Изотретиноин
Капсулы
С.М.Б. Технолоджи СА, БЕЛЬГИЯ
РК-ЛС-5№021045
173
Акнекутан®
Изотретиноин
Капсулы
С.М.Б. Технолоджи СА, БЕЛЬГИЯ
РК-ЛС-5№021046
174
Акпим
Цефепим
Порошок для приготовления раствора для инъекций
Акрити Фармасьютикалз Пвт. Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№016557
175
Акридерм
Бетаметазон
Мазь для наружного применения
Химико-фармацевтический комбинат АО"АКРИХИН", РОССИЯ
РК-ЛС-5№023316
176
Акридерм Santo
Бетаметазон
Крем для наружного применения
Акционерное общество"Химико-фармацевтический комбинат"АКРИХИН" (АО"АКРИХИН"), РОССИЯ
РК-ЛС-5№000561
177
Акридерм Гента
Нет данных
Мазь для наружного применения
Химико-фармацевтический комбинат АО"АКРИХИН", РОССИЯ
РК-ЛС-5№023317
178
Акридерм ГЕНТА
Нет данных
Крем для наружного применения
Химико-фармацевтический комбинат АО"АКРИХИН", РОССИЯ
РК-ЛС-5№023318
179
Акридерм ГК
Нет данных
Крем для наружного применения
АКРИХИН, РОССИЯ
РК-ЛС-5№023558
180
Акридоферон
Нет данных
Раствор для внутривенного и внутримышечного введения
К.О. Ромфарм Компани С.Р.Л., РУМЫНИЯ
РК-ЛС-5№024500
181
Аксен Форт®
Напроксен
Таблетки
Али Раиф Илач Санаи А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№022149
182
Аксим
Цефотаксим
Порошок для приготовления раствора для инъекций
Акрити Фармасьютикалз Пвт. Лтд, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№016604
183
АКСИТАНИБ®
Акситиниб
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Нобел Алматинская Фармацевтическая Фабрика, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№025639
184
АКСИТАНИБ®
Акситиниб
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Нобел Алматинская Фармацевтическая Фабрика, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№025640
185
Акситиниб-Виста
Акситиниб
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Синтон Испания, С.Л., ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№026396
186
Акситиниб-Виста
Акситиниб
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Синтон Испания, С.Л., ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№026397
187
Аксон
Цефтриаксон
Порошок для приготовления раствора для внутривенного и внутримышечного введения
Акрити Фармасьютикалз Пвт. Лтд, ИНДИЯ

ҚР-ДЗ-5№022405
166
АкваДетрим® Форте
Колекальциферол
Жұмсақ капсулалар
"ПОЛЬФАРМА" АҚ Фармацевтикалық зауыты Серадзедегі Медана бөлімі, ПОЛЬША
ҚР-ДЗ-5№024704
167
Аквидин
Деректер жоқ
Қынаптық таблеткалар (пессарийлер)
Акрити Фармасьютикалз Пвт. Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№122106
168
Акинзео®
Деректер жоқ
Капсулалар
Хелсинн Байрекс Фармасьютикалс Лтд., ИРЛАНДИЯ
ҚР-ДЗ-5№023962
169
Аккофил
Филграстим
Тері астына енгізуге және инфузияға арналған ерітінді
Интас Фармасьютикалс Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025969
170
Аккузон
Цефтриаксон
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ еріткішімен жиынтықта (инъекцияға арналған су)
Маклеодс Фармасьютикалз Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025800
171
Акласта®
Золедрон қышқылы
Инфузияға арналған ерітінді
Фрезениус Каби Австрия ГмбХ, АВСТРИЯ
ҚР-ДЗ-5№004510
172
Акнекутан®
Изотретиноин
Капсулалар
С.М.Б. Технолоджи СА, БЕЛЬГИЯ
ҚР-ДЗ-5№021045
173
Акнекутан®
Изотретиноин
Капсулалар
С.М.Б. Технолоджи СА, БЕЛЬГИЯ
ҚР-ДЗ-5№021046
174
Акпим
Цефепим
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
Акрити Фармасьютикалз Пвт. Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№016557
175
Акридерм
Бетаметазон
Сыртқа қолдануға арналған жақпамай
АКРИХИН химиялық-фармацевтикалық комбинаты АҚ, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№023316
176
Акридерм Santo
Бетаметазон
Сыртқа қолдануға арналған крем
"АКРИХИН" Химия-фармацевтикалық комбинаты" акционерлік қоғамы ("АКРИХИН" АҚ), РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№000561
177
Акридерм Гента
Деректер жоқ
Сыртқа қолдануға арналған жақпамай
АКРИХИН химиялық-фармацевтикалық комбинаты АҚ, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№023317
178
Акридерм ГЕНТА
Деректер жоқ
Сыртқа қолдануға арналған крем
АКРИХИН химиялық-фармацевтикалық комбинаты АҚ, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№023318
179
Акридерм ГК
Деректер жоқ
Сыртқа қолдануға арналған крем
АКРИХИН, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№023558
180
Акридоферон
Деректер жоқ
Вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді
К.О. Ромфарм Компани С.Р.Л., РУМЫНИЯ
ҚР-ДЗ-5№024500
181
Аксен Форт®
Напроксен
Таблеткалар
Али Раиф Илач Санаи А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№022149
182
Аксим
Цефотаксим
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
Акрити Фармасьютикалз Пвт. Лтд, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№016604
183
АКСИТАНИБ®
Акситиниб
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Нобел Алматы Фармацевтикалық Фабрикасы, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№025639
184
АКСИТАНИБ®
Акситиниб
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Нобел Алматы Фармацевтикалық Фабрикасы, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№025640
185
Акситиниб-Виста
Акситиниб
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Синтон Испания, С.Л., ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№026396
186
Акситиниб-Виста
Акситиниб
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Синтон Испания, С.Л., ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№026397
187
Аксон
Цефтриаксон
Вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
Акрити Фармасьютикалз Пвт. Лтд, ҮНДІСТАН

РК-ЛС-5№016570
188
Аксудропин®
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Новартис Фарма С.п.А, ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№023746
189
Аксудропин®
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Новартис Фарма С.п.А, ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№023747
190
Аксудропин®
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Новартис Фарма С.п.А, ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№023748
191
Актемра®
Тоцилизумаб
Концентрат для приготовления инфузионного раствора
Чугай Фарма Мануфактуринг Ко., Лтд., ЯПОНИЯ
РК-ЛС-5№014974
192
Актемра®
Тоцилизумаб
Концентрат для приготовления инфузионного раствора
Чугай Фарма Мануфактуринг Ко., Лтд., ЯПОНИЯ
РК-ЛС-5№014975
193
Актемра®
Тоцилизумаб
Раствор для подкожных инъекций
Веттер Фарма-Фертигунг ГмбХ и Ко.КГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№022414
194
Актилизе®
Алтеплаза
Порошок лиофилизированный для приготовления раствора для внутривенных инфузий в комплекте с растворителем (вода для инъекций)
Берингер Ингельхайм Фарма ГмбХ и Ко. КГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№013222
195
Актинак 100
Ацеклофенак
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Аджанта Фарма Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№017842
196
Актовегин®
Нет данных
Раствор для инъекций
Такеда Австрия ГмбХ, АВСТРИЯ
РК-ЛС-5№015809
197
Актовегин®
Нет данных
Раствор для инъекций
Такеда Австрия ГмбХ, АВСТРИЯ
РК-ЛС-5№015810
198
Актовегин®
Нет данных
Раствор для инъекций
Такеда Австрия ГмбХ, АВСТРИЯ
РК-ЛС-5№015811
199
Актовегин®
Нет данных
Таблетки, покрытые оболочкой
Такеда ГмбХ, Ораниенбург, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№020786
200
Актовегин®
Нет данных
Таблетки, покрытые оболочкой
Такеда Фармасьютикалс, РОССИЯ
РК-ЛС-5№023762
201
Актовегин®
Нет данных
Раствор для инъекций
Такеда Фармасьютикалс, РОССИЯ
РК-ЛС-5№024865
202
Актовегин®
Нет данных
Раствор для инъекций
Такеда Фармасьютикалс, РОССИЯ
РК-ЛС-5№024866
203
Актовегин®
Нет данных
Раствор для инъекций
Такеда Фармасьютикалс, РОССИЯ
РК-ЛС-5№024867
204
Актрапид® НМ
Инсулин человеческий
Раствор для инъекций
Ново Нордиск Продакшн САС, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№025121
205
Актрапид® НМ Пенфилл®
Инсулин человеческий
Раствор для инъекций
Ново Нордиск А/С, ДАНИЯ
РК-ЛС-5№016483
206
Актрапид® НМ Пенфилл®
Инсулин человеческий
Раствор для инъекций
Ново Нордиск Продакшн САС, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№022183
207
Алвента®
Венлафаксин
Капсулы с пролонгированным высвобождением
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
РК-ЛС-5№014784
208
Алвента®
Венлафаксин
Капсулы с пролонгированным высвобождением
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
РК-ЛС-5№014785
209
Алвента®
Венлафаксин
Капсулы с пролонгированным высвобождением
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
РК-ЛС-5№014786
210
Алвокейд
Бортезомиб
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения
НаноАлванд Ко., ИРАН, ИСЛАМСКАЯ РЕСПУБЛИКА

ҚР-ДЗ-5№016570
188
Аксудропин®
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Новартис Фарма С.п.А, ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№023746
189
Аксудропин®
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Новартис Фарма С.п.А, ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№023747
190
Аксудропин®
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Новартис Фарма С.п.А, ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№023748
191
Актемра®
Тоцилизумаб
Инфузиялық ерітінді дайындауға арналған концентрат
Чугай Фарма Мануфактуринг Ко., Лтд., ЖАПОНИЯ
ҚР-ДЗ-5№014974
192
Актемра®
Тоцилизумаб
Инфузиялық ерітінді дайындауға арналған концентрат
Чугай Фарма Мануфактуринг Ко., Лтд., ЖАПОНИЯ
ҚР-ДЗ-5№014975
193
Актемра®
Тоцилизумаб
Тері астына инъекцияға арналған ерітінді
Веттер Фарма-Фертигунг ГмбХ және Ко.КГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№022414
194
Актилизе®
Алтеплаз
Вена ішіне инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішімен (инъекцияға арналған су) жиынтықта
Берингер Ингельхайм Фарма ГмбХ және Ко. КГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№013222
195
Актинак 100
Ацеклофенак
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Аджанта Фарма Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№017842
196
Актовегин®
Деректер жоқ
Инъекцияға арналған ерітінді
Такеда Австрия ГмбХ, АВСТРИЯ
ҚР-ДЗ-5№015809
197
Актовегин®
Деректер жоқ
Инъекцияға арналған ерітінді
Такеда Австрия ГмбХ, АВСТРИЯ
ҚР-ДЗ-5№015810
198
Актовегин®
Деректер жоқ
Инъекцияға арналған ерітінді
Такеда Австрия ГмбХ, АВСТРИЯ
ҚР-ДЗ-5№015811
199
Актовегин®
Деректер жоқ
Қабықпен қапталған таблеткалар
Такеда ГмбХ, Ораниенбург, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№020786
200
Актовегин®
Деректер жоқ
Қабықпен қапталған таблеткалар
Такеда Фармасьютикалс, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№023762
201
Актовегин®
Деректер жоқ
Инъекцияға арналған ерітінді
Такеда Фармасьютикалс, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№024865
202
Актовегин®
Деректер жоқ
Инъекцияға арналған ерітінді
Такеда Фармасьютикалс, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№024866
203
Актовегин®
Деректер жоқ
Инъекцияға арналған ерітінді
Такеда Фармасьютикалс, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№024867
204
Актрапид® НМ
Адам инсулині
Инъекцияға арналған ерітінді
Ново Нордиск Продакшн САС, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№025121
205
Актрапид® НМ Пенфилл®
Адам инсулині
Инъекцияға арналған ерітінді
Ново Нордиск А/С, ДАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№016483
206
Актрапид® НМ Пенфилл®
Адам инсулині
Инъекцияға арналған ерітінді
Ново Нордиск Продакшн САС, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№022183
207
Алвента®
Венлафаксин
Босап шығуы ұзаққа созылатын капсулалар
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№014784
208
Алвента®
Венлафаксин
Босап шығуы ұзаққа созылатын капсулалар
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№014785
209
Алвента®
Венлафаксин
Босап шығуы ұзаққа созылатын капсулалар
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№014786
210
Алвокейд
Бортезомиб
Вена ішіне енгізу үшін ерiтiндi дайындауға арналған лиофилизат
НаноАлванд Ко., ИРАН, ИСЛАМ РЕСПУБЛИКАСЫ

РК-ЛС-5№024701
211
Алгис
Дезлоратадин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
PharmaPath S.A., ГРЕЦИЯ
РК-ЛС-5№121876
212
Алево
Левофлоксацин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Алкем Лабораториз Лтд, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№019705
213
Алеценза®
Алектиниб
Капсулы
Экселла ГмбХ & Ко. КГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№024157
214
АЛЕЦЕНЗА®
Алектиниб
Капсулы
Экселла ГмбХ и Ко. КГ, Германия
ЛП-№000150-ГП-KZ
215
АЛЗАНСЕР®
Донепезил
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Нобел Алматинская Фармацевтическая Фабрика, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-3№020408
216
АЛЗАНСЕР®
Донепезил
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Нобел Алматинская Фармацевтическая Фабрика, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-3№020409
217
Алзепил®
Донепезил
Таблетки, покрытые оболочкой
ЗАО"Фармацевтический завод ЭГИС", ВЕНГРИЯ
РК-ЛС-5№015770
218
Алзепил®
Донепезил
Таблетки, покрытые оболочкой
ЗАО"Фармацевтический завод ЭГИС", ВЕНГРИЯ
РК-ЛС-5№015771
219
Алзепил®
Донепезил
Таблетки покрытые пленочной оболочкой
ЗАО "Фармацевтический завод ЭГИС", Венгрия
ЛП-№000397-ГП-KZ
220
Алис
Прегабалин
Капсулы
АБДИ ИБРАХИМ, ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№020115
221
Алис
Прегабалин
Капсулы
АБДИ ИБРАХИМ, ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№020114
222
Алис
Прегабалин
Капсулы
АБДИ ИБРАХИМ, ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№020113
223
АЛКОСОН®
Дисульфирам
Таблетки
Нобел Алматинская Фармацевтическая Фабрика, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№006129
224
Аллервэй
Левоцетиризин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Д-р Редди'с Лабораторис Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№023168
225
Аллервэй® Экспресс
Левоцетиризин
Таблетки, диспергируемые в полости рта
Атена Драг Деливери Солишэнс Пвт.Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№024697
226
Аллергастин
Эбастин
Таблетки, диспергируемые в полости рта
ЛАБОРАТОРИОС НОРМОН, С.А., ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№024920
227
Аллергастин
Эбастин
Таблетки, диспергируемые в полости рта
ЛАБОРАТОРИОС НОРМОН, С.А., ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№024921
228
Аллергозан®
Хлоропирамин
Таблетки, покрытые оболочкой
АО СОФАРМА, БОЛГАРИЯ
РК-ЛС-5№011297
229
Аллергокет®
Кетотифен
Глазные капли
ЛеКос, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№013677
230
Аллергопресс
Хлоропирамин
Раствор для инъекций
АО Химфарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-3№021453
231
Аллергофри
Левоцетиризин
Таблетки
Симпекс Фарма Пвт. Лтд, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025566
232
Алмиба
Левокарнитин
Раствор для инъекций
Мефар Илач Санаи А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№022315
233
Алмирал
Диклофенак
Раствор для инъекций
Медокеми Лтд, КИПР
РК-ЛС-5№000657
234
Алмовитае
Алмотриптан
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
САГ Мануфактуринг С.Л.У., ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№025000
235
Алмонт 10
Монтелукаст
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Алкем Лабораториз Лтд, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№023673
236
АЛОПАТИН
Олопатадин
Капли глазные
Аджанта Фарма Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№026104
237
Алопатин OD
Олопатадин
Капли глазные
Аджанта Фарма Лимитед, ИНДИЯ

ҚР-ДЗ-5№024701
211
Алгис
Дезлоратадин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
PharmaPath S.A., ГРЕЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№121876
212
Алево
Левофлоксацин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Алкем Лабораториз Лтд, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№019705
213
Алеценза®
Алектиниб
Капсулалар
Экселла ГмбХ & Ко. КГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№024157
214
АЛЕЦЕНЗА®
Алектиниб
Капсулалар
Экселла ГмбХ и Ко. КГ, Германия
ЛП-№000150-ГП-KZ
215
АЛЗАНСЕР®
Донепезил
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Нобел Алматы Фармацевтикалық Фабрикасы, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-3№020408
216
АЛЗАНСЕР®
Донепезил
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Нобел Алматы Фармацевтикалық Фабрикасы, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-3№020409
217
Алзепил®
Донепезил
Қабықпен қапталған таблеткалар
ЭГИС Фармацевтикалық зауыты ЖАҚ, Мажарстан
ҚР-ДЗ-5№015770
218
Алзепил®
Донепезил
Қабықпен қапталған таблеткалар
ЭГИС Фармацевтикалық зауыты ЖАҚ, Мажарстан
ҚР-ДЗ-5№015771
219
Алзепил®
Донепезил
Қабықпен қапталған таблеткалар
"ЭГИС" Фармацевтикалық зауыты ЖАҚ, Мажарстан
ЛП-№000397-ГП-KZ
220
Алис
Прегабалин
Капсулалар
АБДИ ИБРАХИМ, ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№020115
221
Алис
Прегабалин
Капсулалар
АБДИ ИБРАХИМ, ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№020114
222
Алис
Прегабалин
Капсулалар
АБДИ ИБРАХИМ, ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№020113
223
АЛКОСОН®
Дисульфирам
Таблеткалар
Нобел Алматы Фармацевтикалық Фабрикасы, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№006129
224
Аллервэй
Левоцетиризин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Д-р Редди'с Лабораторис Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№023168
225
Аллервэй® Экспресс
Левоцетиризин
Ауыз қуысында ұсақталатын таблеткалар
Атена Драг Деливери Солишэнс Пвт.Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№024697
226
Аллергастин
Эбастин
Ауыз қуысында ұсақталатын таблеткалар
ЛАБОРАТОРИОС НОРМОН, С.А., ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№024920
227
Аллергастин
Эбастин
Ауыз қуысында ұсақталатын таблеткалар
ЛАБОРАТОРИОС НОРМОН, С.А., ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№024921
228
Аллергозан®
Хлоропирамин
Қабықпен қапталған таблеткалар
СОФАРМА АҚ, БОЛГАРИЯ
ҚР-ДЗ-5№011297
229
Аллергокет®
Кетотифен
Көзге тамызатын дәрі
ЛеКос, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№013677
230
Аллергопресс
Хлоропирамин
Инъекцияға арналған ерітінді
Химфарм АҚ, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-3№021453
231
Аллергофри
Левоцетиризин
Таблеткалар
Симпекс Фарма Пвт. Лтд, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025566
232
Алмиба
Левокарнитин
Инъекцияға арналған ерітінді
Мефар Илач Санаи А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№022315
233
Алмирал
Диклофенак
Инъекцияға арналған ерітінді
Медокеми Лтд, КИПР
ҚР-ДЗ-5№000657
234
Алмовитае
Алмотриптан
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
САГ Мануфактуринг С.Л.У., ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№025000
235
Алмонт 10
Монтелукаст
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Алкем Лабораториз Лтд, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№023673
236
АЛОПАТИН
Олопатадин
Көзге тамызатын дәрі
Аджанта Фарма Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№026104
237
Алопатин OD
Олопатадин
Көзге тамызатын дәрі
Аджанта Фарма Лимитед, ҮНДІСТАН

РК-ЛС-5№022891
238
Алотендин®
Нет данных
Таблетки
ЗАО"Фармацевтический завод ЭГИС", ВЕНГРИЯ
РК-ЛС-5№017959
239
Алотендин®
Нет данных
Таблетки
ЗАО"Фармацевтический завод ЭГИС", ВЕНГРИЯ
РК-ЛС-5№017960
240
Алотендин®
Нет данных
Таблетки
ЗАО"Фармацевтический завод ЭГИС", ВЕНГРИЯ
РК-ЛС-5№017961
241
Алотендин®
Нет данных
Таблетки
ЗАО"Фармацевтический завод ЭГИС", ВЕНГРИЯ
РК-ЛС-5№017962
242
Алотендин®
Бисопролол/ Амлодипин
Таблетки
"Фармацевтический завод ЭГИС", Венгрия
ЛП-№004464-РГ-KZ
243
Алоэ экстракт жидкий
Нет данных
Экстракт жидкий для инъекций
Лубныфарм, УКРАИНА
РК-ЛС-5№025431
244
Алпитоз - 4.5
Нет данных
Порошок для приготовления раствора для внутривенных инъекций и инфузий
Алхеми Медицина Пвт. Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№122019
245
Алпрестил
Алпростадил
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
БАГ Хелскеа ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№020519
246
Алпростадил Ромфарм
Алпростадил
Лиофилизат для приготовления раствора для инфузий
К.О. Ромфарм Компани С.Р.Л., РУМЫНИЯ
РК-ЛС-5№026323
247
Алтебрел
Этанерцепт
Раствор для подкожного введения
АриоЖен Фармед, ИРАН, ИСЛАМСКАЯ РЕСПУБЛИКА
РК-ЛС-5№025285
248
Алтебрел
Этанерцепт
Раствор для подкожного введения
АриоЖен Фармед, ИРАН, ИСЛАМСКАЯ РЕСПУБЛИКА
РК-ЛС-5№025286
249
Алувиа
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Эббви Дойчленд ГмбХ и Ко. КГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№014087
250
Алувиа
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Эббви Дойчленд ГмбХ & Ко. КГ., ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№016561
251
Алунбриг®
Бригатиниб
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Пенн Фармасьютикал Сервисиз Лтд., ВЕЛИКОБРИТАНИЯ
РК-ЛС-5№024244
252
Алунбриг®
Бригатиниб
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Пенн Фармасьютикал Сервисиз Лтд., ВЕЛИКОБРИТАНИЯ
РК-ЛС-5№024245
253
Алунбриг®
Бригатиниб
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Пенн Фармасьютикал Сервисиз Лтд., ВЕЛИКОБРИТАНИЯ
РК-ЛС-5№024246
254
АЛФЛУТОП
Нет данных
Раствор для инъекций
К.О. Биотехнос С.А., РУМЫНИЯ
РК-ЛС-5№024143
255
АЛФЛУТОП
Нет данных
Раствор для инъекций
К.О. Биотехнос С.А., РУМЫНИЯ
РК-ЛС-5№024144
256
Алцеф
Цефдинир
Порошок для приготовления суспензии для приема внутрь
Алкем Лабораториз Лтд, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025556
257
Алцеф
Цефдинир
Порошок для приготовления суспензии для приема внутрь
Алкем Лабораториз Лтд, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025557
258
Алцеф
Цефдинир
Капсулы
Алкем Лабораториз Лтд, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025558
259
Алчеба
Мемантин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
МЕРКЕЗ Лаборатору Фармасеутикал анд Траде Ко., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№020790
260
АЛЬБЕЛА®
Албендазол
Таблетки
ООО"КУСУМ ФАРМ", УКРАИНА
РК-ЛС-5№025274
261
АЛЬБУВЕН
Альбумин
Раствор для инфузий
БИОФАРМА ПЛАЗМА, УКРАИНА

ҚР-ДЗ-5№022891
238
Алотендин®
Деректер жоқ
Таблеткалар
ЭГИС Фармацевтикалық зауыты ЖАҚ, Мажарстан
ҚР-ДЗ-5№017959
239
Алотендин®
Деректер жоқ
Таблеткалар
ЭГИС Фармацевтикалық зауыты ЖАҚ, Мажарстан
ҚР-ДЗ-5№017960
240
Алотендин®
Деректер жоқ
Таблеткалар
ЭГИС Фармацевтикалық зауыты ЖАҚ, Мажарстан
ҚР-ДЗ-5№017961
241
Алотендин®
Деректер жоқ
Таблеткалар
ЭГИС Фармацевтикалық зауыты ЖАҚ, Мажарстан
ҚР-ДЗ-5№017962
242
Алотендин®
Бисопролол/ Амлодипин
Таблеткалар
"ЭГИС" Фармацевтикалық зауыты ЖАҚ, Мажарстан
ЛП-№004464-РГ-KZ
243
Алоэ сұйық экстрактісі
Деректер жоқ
Инъекцияға арналған сұйық сығынды
Лубныфарм, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№025431
244
Алпитоз - 4.5
Деректер жоқ
Вена ішіне инъекция және инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
Алхеми Медицина Пвт. Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№122019
245
Алпрестил
Алпростадил
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
БАГ Хелскеа ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№020519
246
Алпростадил Ромфарм
Алпростадил
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат
К.О. Ромфарм Компани С.Р.Л., РУМЫНИЯ
ҚР-ДЗ-5№026323
247
Алтебрел
Этанерцепт
Тері астына енгізуге арналған ерітінді
АриоЖен Фармед, ИРАН, ИСЛАМ РЕСПУБЛИКАСЫ
ҚР-ДЗ-5№025285
248
Алтебрел
Этанерцепт
Тері астына енгізуге арналған ерітінді
АриоЖен Фармед, ИРАН, ИСЛАМ РЕСПУБЛИКАСЫ
ҚР-ДЗ-5№025286
249
Алувиа
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Эббви Дойчленд ГмбХ және Ко. КГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№014087
250
Алувиа
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Эббви Дойчленд ГмбХ & Ко. КГ., ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№016561
251
Алунбриг®
Бригатиниб
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Пенн Фармасьютикал Сервисиз Лтд., ҰЛЫБРИТАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№024244
252
Алунбриг®
Бригатиниб
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Пенн Фармасьютикал Сервисиз Лтд., ҰЛЫБРИТАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№024245
253
Алунбриг®
Бригатиниб
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Пенн Фармасьютикал Сервисиз Лтд., ҰЛЫБРИТАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№024246
254
АЛФЛУТОП
Деректер жоқ
Инъекцияға арналған ерітінді
К.О. Биотехнос С.А., РУМЫНИЯ
ҚР-ДЗ-5№024143
255
АЛФЛУТОП
Деректер жоқ
Инъекцияға арналған ерітінді
К.О. Биотехнос С.А., РУМЫНИЯ
ҚР-ДЗ-5№024144
256
Алцеф
Цефдинир
Ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ
Алкем Лабораториз Лтд, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025556
257
Алцеф
Цефдинир
Ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ
Алкем Лабораториз Лтд, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025557
258
Алцеф
Цефдинир
Капсулалар
Алкем Лабораториз Лтд, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025558
259
Алчеба
Мемантин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
МЕРКЕЗ Лаборатору Фармасеутикал анд Траде Ко., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№020790
260
АЛЬБЕЛА®
Албендазол
Таблеткалар
"КУСУМ ФАРМ" ЖШҚ, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№025274
261
АЛЬБУВЕН
Альбумин
Инфузияға арналған ерітінді
БИОФАРМА ПЛАЗМА, УКРАИНА

РК-ЛС-5№004525
262
АЛЬБУВЕН
Альбумин
Раствор для инфузий
БИОФАРМА ПЛАЗМА, УКРАИНА
РК-ЛС-5№004526
263
АЛЬБУВЕН
Альбумин
Раствор для инфузий
БИОФАРМА ПЛАЗМА, УКРАИНА
РК-ЛС-5№004531
264
Альбунорм™
Альбумин
Раствор для инфузий
Октафарма Фармацевтика Продуктионсгес м.б.Х, АВСТРИЯ
РК-ЛС-5№020604
265
Альбунорм™
Альбумин
Раствор для инфузий
Октафарма Фармацевтика Продуктионсгес м.б.Х, АВСТРИЯ
РК-ЛС-5№020605
266
Альбурекс®
Нет данных
Раствор для инфузий
СиЭсЭл Беринг АГ, ШВЕЙЦАРИЯ
РК-ЛС-5№021259
267
Альвеофакт®
Нет данных
Лиофилизат для приготовления суспензии для эндотрахеального введения в комплекте с растворителем
Лиомарк Фарма ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№018880
268
Альвеофакт®
Нет данных
Лиофилизат для приготовления суспензии для эндотрахеального введения в комплекте с растворителем
Лиомарк Фарма ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№018881
269
Альвеско®
Циклезонид
Аэрозоль для ингаляций, дозированный
Киндева Драг Деливери Лтд., ВЕЛИКОБРИТАНИЯ
РК-ЛС-5№021017
270
Альвеско®
Циклезонид
Аэрозоль для ингаляций, дозированный
Киндева Драг Деливери Лтд., ВЕЛИКОБРИТАНИЯ
РК-ЛС-5№021018
271
Альдарон®
Спиронолактон
Капсулы
Абди Ибрахим Глобал Фарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№015567
272
Альдарон®
Спиронолактон
Капсулы
Абди Ибрахим Глобал Фарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№015568
273
Альдарон®
Спиронолактон
Таблетки
Абди Ибрахим Глобал Фарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№015623
274
Альдуразим®
Ларонидаза
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
Веттер Фарма-Фертигунг ГмбХ и Ко.КГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№016685
275
АЛЬФА Д3
Альфакальцидол
Капсулы
Свисс Капс АГ, ШВЕЙЦАРИЯ
РК-ЛС-5№013326
276
АЛЬФА Д3
Альфакальцидол
Капсулы
Свисс Капс АГ, ШВЕЙЦАРИЯ
РК-ЛС-5№013328
277
АЛЬФА Д3
Альфакальцидол
Капсулы
Свисс Капс АГ, ШВЕЙЦАРИЯ
РК-ЛС-5№013329
278
Альфа Нормикс
Рифаксимин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Альфасигма С.п.А., ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№012837
279
Альфадол
Альфакальцидол
Капсулы
Панацея Биотек Фарма Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025661
280
Альфадол
Альфакальцидол
Капсулы
Панацея Биотек Фарма Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025662
281
Альфахолин
Холина альфосцерат
Раствор для внутривенного и внутримышечного введения
Лекфарм, БЕЛАРУСЬ
РК-ЛС-5№024512
282
Альфацеф
Цефепим
Порошок для приготовления раствора для внутривенного и внутримышечного введения
Медокеми Лтд, КИПР
РК-ЛС-5№025166
283
Альфацеф
Цефепим
Порошок для приготовления раствора для внутривенного и внутримышечного введения
Медокеми Лтд, КИПР
РК-ЛС-5№025167
284
Амапин
Амлодипин
Таблетки
Маклеодс Фармасьютикалз Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№022741
285
Амапин
Амлодипин
Таблетки
Маклеодс Фармасьютикалз Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№022742
286
Амарил®
Глимепирид
Таблетки
Санофи С.Р.Л., ИТАЛИЯ

ҚР-ДЗ-5№004525
262
АЛЬБУВЕН
Альбумин
Инфузияға арналған ерітінді
БИОФАРМА ПЛАЗМА, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№004526
263
АЛЬБУВЕН
Альбумин
Инфузияға арналған ерітінді
БИОФАРМА ПЛАЗМА, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№004531
264
Альбунорм™
Альбумин
Инфузияға арналған ерітінді
Октафарма Фармацевтика Продуктионсгес м.б.Х, АВСТРИЯ
ҚР-ДЗ-5№020604
265
Альбунорм™
Альбумин
Инфузияға арналған ерітінді
Октафарма Фармацевтика Продуктионсгес м.б.Х, АВСТРИЯ
ҚР-ДЗ-5№020605
266
Альбурекс®
Деректер жоқ
Инфузияға арналған ерітінді
СиЭсЭл Беринг АГ, ШВЕЙЦАРИЯ
ҚР-ДЗ-5№021259
267
Альвеофакт®
Деректер жоқ
Эндотрахеальді енгізу үшін суспензия дайындауға арналған лиофилизат, еріткішімен жиынтықта
Лиомарк Фарма ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№018880
268
Альвеофакт®
Деректер жоқ
Эндотрахеальді енгізу үшін суспензия дайындауға арналған лиофилизат, еріткішімен жиынтықта
Лиомарк Фарма ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№018881
269
Альвеско®
Циклезонид
Ингаляцияға арналған дозаланған аэрозоль
Киндева Драг Деливери Лтд., ҰЛЫБРИТАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№021017
270
Альвеско®
Циклезонид
Ингаляцияға арналған дозаланған аэрозоль
Киндева Драг Деливери Лтд., ҰЛЫБРИТАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№021018
271
Альдарон®
Спиронолактон
Капсулалар
Абди Ибрахим Глобал Фарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№015567
272
Альдарон®
Спиронолактон
Капсулалар
Абди Ибрахим Глобал Фарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№015568
273
Альдарон®
Спиронолактон
Таблеткалар
Абди Ибрахим Глобал Фарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№015623
274
Альдуразим®
Ларонидаза
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
Веттер Фарма-Фертигунг ГмбХ және Ко.КГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№016685
275
АЛЬФА Д3
Альфакальцидол
Капсулалар
Свисс Капс АГ, ШВЕЙЦАРИЯ
ҚР-ДЗ-5№013326
276
АЛЬФА Д3
Альфакальцидол
Капсулалар
Свисс Капс АГ, ШВЕЙЦАРИЯ
ҚР-ДЗ-5№013328
277
АЛЬФА Д3
Альфакальцидол
Капсулалар
Свисс Капс АГ, ШВЕЙЦАРИЯ
ҚР-ДЗ-5№013329
278
Альфа Нормикс
Рифаксимин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Альфасигма С.п.А., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№012837
279
Альфадол
Альфакальцидол
Капсулалар
Панацея Биотек Фарма Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025661
280
Альфадол
Альфакальцидол
Капсулалар
Панацея Биотек Фарма Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025662
281
Альфахолин
Холин альфосцераты
Вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді
Лекфарм, БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№024512
282
Альфацеф
Цефепим
Вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
Медокеми Лтд, КИПР
ҚР-ДЗ-5№025166
283
Альфацеф
Цефепим
Вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
Медокеми Лтд, КИПР
ҚР-ДЗ-5№025167
284
Амапин
Амлодипин
Таблеткалар
Маклеодс Фармасьютикалз Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№022741
285
Амапин
Амлодипин
Таблеткалар
Маклеодс Фармасьютикалз Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№022742
286
Амарил®
Глимепирид
Таблеткалар
Санофи С.Р.Л., ИТАЛИЯ

РК-ЛС-5№011904
287
Амарил®
Глимепирид
Таблетки
Санофи С.Р.Л., ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№014450
288
Амарил®
Глимепирид
Таблетки
Санофи С.Р.Л., ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№014451
289
АмБизом®
Амфотерицин В
Порошок для приготовления концентрата для приготовления дисперсии для инфузий
Гилеад Сайенсиз, Инк, СОЕДИНҢННЫЕ ШТАТЫ АМЕРИКИ
РК-ЛС-5№023302
290
Амбро®
Амброксол
Раствор для инъекций
Химфарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№010604
291
Амбробене®-Тева
Амброксол
Раствор для инъекций
Меркле ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№004010
292
Амвастан
Аторвастатин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Уорлд Медицин Илач Сан.ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№019190
293
Амвастан
Аторвастатин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Уорлд Медицин Илач Сан.ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№019191
294
Амвастан
Аторвастатин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Уорлд Медицин Илач Сан.ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№026437
295
Амелотекс®
Мелоксикам
Раствор для внутримышечного введения
ФармФирма Сотекс, РОССИЯ
РК-ЛС-5№014417
296
Амелотекс®
Мелоксикам
Таблетки
Реплек Фарм Скопье, РЕСПУБЛИКА МАКЕДОНИЯ
РК-ЛС-5№018139
297
Амелотекс®
Мелоксикам
Таблетки
Реплек Фарм Скопье, РЕСПУБЛИКА МАКЕДОНИЯ
РК-ЛС-5№018140
298
Аметронид
Нет данных
Гель стоматологический
Акрити Фармасьютикалз Пвт. Лтд, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№015870
299
АМЗИТ
Азитромицин
Порошок для приготовления суспензии для приема внутрь
Линкольн Фармасьютикалс Лтд, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025652
300
АМЗИТ-250
Азитромицин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Линкольн Фармасьютикалс Лтд, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025188
301
АМЗИТ-500
Азитромицин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Линкольн Фармасьютикалс Лтд, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025187
302
Амизолид
Линезолид
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Абди Ибрахим Глобал Фарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№022031
303
Амикацин
Амикацин
Порошок для приготовления раствора для внутривенного и внутримышечного введения
ПАО "Синтез", РОССИЯ
РК-ЛС-5№009227
304
Амикацин
Амикацин
Порошок для приготовления раствора для инъекций
Химфарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-3№021481
305
Амиклав Санто®
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
ПенСеф Фарма ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№025194
306
Амиклав Санто®
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
ПенСеф Фарма ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№025195
307
Амиксин
Тилорон
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Фармстандарт-Лексредства, РОССИЯ
РК-ЛС-5№025371
308
Аминазин
Хлорпромазин
Раствор для инъекций
Общество с ограниченной ответственностью "Харьковское фармацевтическое предприятие "Здоровье народу", УКРАИНА
РК-ЛС-5№011676
309
Аминазин®
Хлорпромазин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Валента Фарм, РОССИЯ
РК-ЛС-5№023096
310
Аминазин®
Хлорпромазин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Валента Фарм, РОССИЯ

ҚР-ДЗ-5№011904
287
Амарил®
Глимепирид
Таблеткалар
Санофи С.Р.Л., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№014450
288
Амарил®
Глимепирид
Таблеткалар
Санофи С.Р.Л., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№014451
289
АмБизом®
Амфотерицин В
Инфузияға арналған дисперсия дайындау үшін концентрат дайындауға арналған ұнтақ
Гилеад Сайенсиз, Инк, АМЕРИКА ҚҰРАМА ШТАТТАРЫ
ҚР-ДЗ-5№023302
290
Амбро®
Амброксол
Инъекцияға арналған ерітінді
Химфарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№010604
291
Амбробене®-Тева
Амброксол
Инъекцияға арналған ерітінді
Меркле ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№004010
292
Амвастан
Аторвастатин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Уорлд Медицин Илач Сан.ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№019190
293
Амвастан
Аторвастатин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Уорлд Медицин Илач Сан.ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№019191
294
Амвастан
Аторвастатин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Уорлд Медицин Илач Сан.ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№026437
295
Амелотекс®
Мелоксикам
Бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді
ФармФирма Сотекс, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№014417
296
Амелотекс®
Мелоксикам
Таблеткалар
Реплек Фарм Скопье, МАКЕДОНИЯ
ҚР-ДЗ-5№018139
297
Амелотекс®
Мелоксикам
Таблеткалар
Реплек Фарм Скопье, МАКЕДОНИЯ
ҚР-ДЗ-5№018140
298
Аметронид
Деректер жоқ
Стоматологиялық гель
Акрити Фармасьютикалз Пвт. Лтд, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№015870
299
АМЗИТ
Азитромицин
Ішу үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ
Линкольн Фармасьютикалс Лтд, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025652
300
АМЗИТ-250
Азитромицин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Линкольн Фармасьютикалс Лтд, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025188
301
АМЗИТ-500
Азитромицин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Линкольн Фармасьютикалс Лтд, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025187
302
Амизолид
Линезолид
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Абди Ибрахим Глобал Фарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№022031
303
Амикацин
Амикацин
Вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
ЖАҚ "Синтез", РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№009227
304
Амикацин
Амикацин
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
Химфарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-3№021481
305
Амиклав Санто®
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
ПенСеф Фарма ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№025194
306
Амиклав Санто®
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
ПенСеф Фарма ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№025195
307
Амиксин
Тилорон
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Фармстандарт-Лексредства, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№025371
308
Аминазин
Хлорпромазин
Инъекцияға арналған ерітінді
"Здоровье народу" Харьков фармацевтикалық кәсіпорны" жауапкершілігі шектеулі қоғамы, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№011676
309
Аминазин®
Хлорпромазин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Валента Фарм, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№023096
310
Аминазин®
Хлорпромазин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Валента Фарм, РЕСЕЙ

РК-ЛС-5№023097
311
Аминазин®
Хлорпромазин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Валента Фарм, РОССИЯ
РК-ЛС-5№023098
312
Аминазин-Здоровье
Хлорпромазин
Таблетки, покрытые оболочкой
"Фармацевтическая компания "Здоровье", УКРАИНА
РК-ЛС-5№014548
313
Аминалон
Нет данных
Таблетки, покрытые оболочкой
Открытое акционерное общество "Борисовский завод медицинских препаратов", БЕЛАРУСЬ
РК-ЛС-5№012110
314
Аминовен Инфант
Нет данных
Раствор для инфузий
Фрезениус Каби Австрия ГмбХ, АВСТРИЯ
РК-ЛС-5№021420
315
Аминокапроновая кислота
Аминокапроновая кислота
Раствор для инфузий
Красфарма, РОССИЯ
РК-ЛС-5№011982
316
Аминокапроновая кислота
Аминокапроновая кислота
Раствор для инфузий
НУР-МАЙ ФАРМАЦИЯ, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№010484
317
Аминоплазмаль Б.Браун 10% Е
Нет данных
Раствор для инфузий
Б. Браун Мельзунген АГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№019389
318
Аминоплазмаль Б.Браун 5% Е
Нет данных
Раствор для инфузий
Б. Браун Мельзунген АГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№019388
319
Аминоплазмаль Б.Браун 5% Е
Нет данных
Раствор для инфузий
Б. Браун Мельзунген АГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№019390
320
Амиодарон
Амиодарон
Таблетки
Открытое акционерное общество"Борисовский завод медицинских препаратов" (ОАО"БЗМП"), БЕЛАРУСЬ
РК-ЛС-5№016246
321
АМИСУЛЬПРИД-САНТО®
Амисульприд
Раствор для приема внутрь
Химфарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№024975
322
Амитриптилин
Амитриптилин
Таблетки, покрытые оболочкой
Технолог, УКРАИНА
РК-ЛС-5№022186
323
Амитриптилина гидрохлорид
Амитриптилин
Таблетки
Общество с ограниченной ответственностью "Харьковское фармацевтическое предприятие "Здоровье народу", УКРАИНА
РК-ЛС-5№009697
324
Амитриптилин-ТК
Амитриптилин
Таблетки
ТК Фарм Актобе, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№024874
325
Амлесса®
Нет данных
Таблетки
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
РК-ЛС-5№019950
326
Амлесса®
Нет данных
Таблетки
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
РК-ЛС-5№019951
327
Амлесса®
Нет данных
Таблетки
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
РК-ЛС-5№019952
328
Амлесса®
Нет данных
Таблетки
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
РК-ЛС-5№019953
329
Амлесса®
Периндоприл/амлодипин
Таблетки
"КРКА, д.д., Ново место", Словения
ЛП-№007722-РГ-KZ
330
Амлипин
Нет данных
Таблетки, покрытые оболочкой
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№016177
331
Амлодипин
Амлодипин
Таблетки
Борисовский завод медицинских препаратов, БЕЛАРУСЬ
РК-ЛС-5№020794
332
Амлодипин
Амлодипин
Таблетки
Открытое акционерное общество"Борисовский завод медицинских препаратов" (ОАО"БЗМП"), БЕЛАРУСЬ
РК-ЛС-5№020793
333
Амлодипин
Амлодипин
Таблетки
РУП "Белмедпрепараты", БЕЛАРУСЬ
РК-ЛС-5№021183
334
Амлодипин Зентива
Амлодипин
Таблетки
Зентива, к.c., ЧЕШСКАЯ РЕСПУБЛИКА
РК-ЛС-5№026255
335
Амлодипин Зентива
Амлодипин
Таблетки
Зентива, к.c., ЧЕШСКАЯ РЕСПУБЛИКА

ҚР-ДЗ-5№023097
311
Аминазин®
Хлорпромазин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Валента Фарм, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№023098
312
Аминазин-Здоровье
Хлорпромазин
Қабықпен қапталған таблеткалар
"Здоровье" Фармацевтикалық компаниясы", УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№014548
313
Аминалон
Деректер жоқ
Қабықпен қапталған таблеткалар
"Борисов медициналық препараттар зауыты" ашық акционерлік қоғамы, БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№012110
314
Аминовен Инфант
Деректер жоқ
Инфузияға арналған ерітінді
Фрезениус Каби Австрия ГмбХ, АВСТРИЯ
ҚР-ДЗ-5№021420
315
Аминокапрон қышқылы
Аминокапрон қышқылы
Инфузияға арналған ерітінді
Красфарма, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№011982
316
Аминокапрон қышқылы
Аминокапрон қышқылы
Инфузияға арналған ерітінді
НУР-МАЙ ФАРМАЦИЯ, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№010484
317
Аминоплазмаль Б.Браун 10% Е
Деректер жоқ
Инфузияға арналған ерітінді
Б. Браун Мельзунген АГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№019389
318
Аминоплазмаль Б.Браун 5% Е
Деректер жоқ
Инфузияға арналған ерітінді
Б. Браун Мельзунген АГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№019388
319
Аминоплазмаль Б.Браун 5% Е
Деректер жоқ
Инфузияға арналған ерітінді
Б. Браун Мельзунген АГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№019390
320
Амиодарон
Амиодарон
Таблеткалар
Борисов медициналық препараттар зауыты ашық акционерлiк қоғамы ("БМПЗ" ААҚ), БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№016246
321
АМИСУЛЬПРИД-САНТО®
Амисульприд
Ішуге арналған ерітінді
Химфарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№024975
322
Амитриптилин
Амитриптилин
Қабықпен қапталған таблеткалар
Технолог, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№022186
323
Амитриптилин гидрохлориді
Амитриптилин
Таблеткалар
"Здоровье народу" Харьков фармацевтикалық кәсіпорны" жауапкершілігі шектеулі қоғамы, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№009697
324
Амитриптилин-ТК
Амитриптилин
Таблеткалар
ТК Фарм Ақтөбе, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№024874
325
Амлесса®
Деректер жоқ
Таблеткалар
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№019950
326
Амлесса®
Деректер жоқ
Таблеткалар
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№019951
327
Амлесса®
Деректер жоқ
Таблеткалар
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№019952
328
Амлесса®
Деректер жоқ
Таблеткалар
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№019953
329
Амлесса®
Периндоприл/амлодипин
Таблеткалар
"КРКА, д.д., Ново место", Словения
ЛП-№007722-РГ-KZ
330
Амлипин
Деректер жоқ
Қабықпен қапталған таблеткалар
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№016177
331
Амлодипин
Амлодипин
Таблеткалар
Борисов медициналық препараттар зауыты, БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№020794
332
Амлодипин
Амлодипин
Таблеткалар
Борисов медициналық препараттар зауыты ашық акционерлiк қоғамы ("БМПЗ" ААҚ), БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№020793
333
Амлодипин
Амлодипин
Таблеткалар
"Белмедпрепараты" РУК, БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№021183
334
Амлодипин Зентива
Амлодипин
Таблеткалар
Зентива, к.c., ЧЕХ РЕСПУБЛИКАСЫ
ҚР-ДЗ-5№026255
335
Амлодипин Зентива
Амлодипин
Таблеткалар
Зентива, к.c., ЧЕХ РЕСПУБЛИКАСЫ

РК-ЛС-5№026256
336
Амлодипин Канон
Амлодипин
Таблетки
"Канонфарма продакшн", РОССИЯ
РК-ЛС-5№010787
337
Амлодипин Канон
Амлодипин
Таблетки
"Канонфарма продакшн", РОССИЯ
РК-ЛС-5№010788
338
Амлодипин-Тева
Амлодипин
Таблетки
Балканфарма-Дупница АД, БОЛГАРИЯ
РК-ЛС-5№025485
339
Амлодипин-Тева
Амлодипин
Таблетки
Балканфарма-Дупница АД, БОЛГАРИЯ
РК-ЛС-5№025486
340
Амлодипин-ТК
Амлодипин
Таблетки
"ТК Фарм Актобе", КАЗАХСТАН
РК-ЛС-0№025593
341
Амлодипин-ТК
Амлодипин
Таблетки
"ТК Фарм Актобе", КАЗАХСТАН
РК-ЛС-0№025594
342
Амлотоп®
Амлодипин
Таблетки
Хемофарм, РОССИЯ
РК-ЛС-5№010606
343
Амлотоп®
Амлодипин
Таблетки
Хемофарм, РОССИЯ
РК-ЛС-5№010607
344
Амод™-10
Амлодипин
Таблетки
Плетхико Фармасьютикалз Лтд, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№018853
345
Амод™-5
Амлодипин
Таблетки
Плетхико Фармасьютикалз Лтд, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№018852
346
АМОКС
Амоксициллин
Капсулы
Браун Лабораториес Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№024958
347
АМОКС
Амоксициллин
Капсулы
Браун Лабораториес Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№024959
348
Амоксиклав®
Нет данных
Порошок для приготовления суспензии для приема внутрь
Лек Фармасьютикалс д.д., СЛОВЕНИЯ
РК-ЛС-5№004904
349
Амоксиклав®
Нет данных
Порошок для приготовления суспензии для приема внутрь
Лек Фармасьютикалс д.д., СЛОВЕНИЯ
РК-ЛС-5№004905
350
Амоксиклав®
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Лек Фармасьютикалс д.д., СЛОВЕНИЯ
РК-ЛС-5№004916
351
Амоксиклав®
Нет данных
Порошок для приготовления суспензии для приема внутрь
Сандоз ГмбХ, АВСТРИЯ
РК-ЛС-5№025101
352
Амоксиклав®
Нет данных
Порошок для приготовления суспензии для приема внутрь
Сандоз ГмбХ, АВСТРИЯ
РК-ЛС-5№025102
353
Амоксиклав®
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Сандоз ГмбХ, АВСТРИЯ
РК-ЛС-5№025125
354
Амоксиклав®
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Сандоз ГмбХ, АВСТРИЯ
РК-ЛС-5№025126
355
Амоксиклав® 2Х
Нет данных
Порошок для приготовления суспензии для приема внутрь
Лек Фармасьютикалс д.д., СЛОВЕНИЯ
РК-ЛС-5№009272
356
Амоксиклав® 2Х
Нет данных
Порошок для приготовления суспензии для приема внутрь
Лек Фармасьютикалс д.д., СЛОВЕНИЯ
РК-ЛС-5№009273
357
Амоксиклав® 2Х
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Лек Фармасьютикалс д.д., СЛОВЕНИЯ
РК-ЛС-5№016456
358
Амоксиклав® 2Х
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Лек Фармасьютикалс д.д., СЛОВЕНИЯ
РК-ЛС-5№016457
359
Амоксиклав® 2Х
Нет данных
Порошок для приготовления суспензии для приема внутрь
Сандоз ГмбХ, АВСТРИЯ
РК-ЛС-5№025103
360
Амоксиклав® QT
Нет данных
Таблетки диспергируемые
Сандоз ГмбХ, АВСТРИЯ
РК-ЛС-5№020608
361
Амоксиклав® QT
Нет данных
Таблетки диспергируемые
Сандоз ГмбХ, АВСТРИЯ
РК-ЛС-5№020607

ҚР-ДЗ-5№026256
336
Амлодипин Канон
Амлодипин
Таблеткалар
"Канонфарма продакшн", РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№010787
337
Амлодипин Канон
Амлодипин
Таблеткалар
"Канонфарма продакшн", РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№010788
338
Амлодипин-Тева
Амлодипин
Таблеткалар
Балканфарма-Дупница АД, БОЛГАРИЯ
ҚР-ДЗ-5№025485
339
Амлодипин-Тева
Амлодипин
Таблеткалар
Балканфарма-Дупница АД, БОЛГАРИЯ
ҚР-ДЗ-5№025486
340
Амлодипин-ТК
Амлодипин
Таблеткалар
"ТК Фарм Ақтөбе", ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-0№025593
341
Амлодипин-ТК
Амлодипин
Таблеткалар
"ТК Фарм Ақтөбе", ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-0№025594
342
Амлотоп®
Амлодипин
Таблеткалар
Хемофарм, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№010606
343
Амлотоп®
Амлодипин
Таблеткалар
Хемофарм, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№010607
344
Амод™-10
Амлодипин
Таблеткалар
Плетхико Фармасьютикалз Лтд, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№018853
345
Амод™-5
Амлодипин
Таблеткалар
Плетхико Фармасьютикалз Лтд, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№018852
346
АМОКС
Амоксициллин
Капсулалар
Браун Лабораториес Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№024958
347
АМОКС
Амоксициллин
Капсулалар
Браун Лабораториес Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№024959
348
Амоксиклав®
Деректер жоқ
Ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ
Лек Фармасьютикалс д.д., СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№004904
349
Амоксиклав®
Деректер жоқ
Ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ
Лек Фармасьютикалс д.д., СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№004905
350
Амоксиклав®
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Лек Фармасьютикалс д.д., СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№004916
351
Амоксиклав®
Деректер жоқ
Ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ
Сандоз ГмбХ, АВСТРИЯ
ҚР-ДЗ-5№025101
352
Амоксиклав®
Деректер жоқ
Ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ
Сандоз ГмбХ, АВСТРИЯ
ҚР-ДЗ-5№025102
353
Амоксиклав®
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Сандоз ГмбХ, АВСТРИЯ
ҚР-ДЗ-5№025125
354
Амоксиклав®
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Сандоз ГмбХ, АВСТРИЯ
ҚР-ДЗ-5№025126
355
Амоксиклав® 2Х
Деректер жоқ
Ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ
Лек Фармасьютикалс д.д., СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№009272
356
Амоксиклав® 2Х
Деректер жоқ
Ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ
Лек Фармасьютикалс д.д., СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№009273
357
Амоксиклав® 2Х
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Лек Фармасьютикалс д.д., СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№016456
358
Амоксиклав® 2Х
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Лек Фармасьютикалс д.д., СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№016457
359
Амоксиклав® 2Х
Деректер жоқ
Ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ
Сандоз ГмбХ, АВСТРИЯ
ҚР-ДЗ-5№025103
360
Амоксиклав® QT
Деректер жоқ
Ұсақталатын таблеткалар
Сандоз ГмбХ, АВСТРИЯ
ҚР-ДЗ-5№020608
361
Амоксиклав® QT
Деректер жоқ
Ұсақталатын таблеткалар
Сандоз ГмбХ, АВСТРИЯ
ҚР-ДЗ-5№020607

362
АМОКСИЛ-К
Нет данных
Порошок для приготовления раствора для инъекций
Киевмедпрепарат, УКРАИНА
РК-ЛС-5№019060
363
АМОСИН®
Амоксициллин
Капсулы
Медокеми Лтд, КИПР
РК-ЛС-5№025199
364
АМОСИН®
Амоксициллин
Капсулы
Медокеми Лтд, КИПР
РК-ЛС-5№025200
365
Ампициллин
Ампициллин
Порошок для приготовления раствора для внутримышечного введения
Биохимик, РОССИЯ
РК-ЛС-5№004384
366
АМПИЦИЛЛИН
Ампициллин
Порошок для приготовления раствора для внутривенного и внутримышечного введения
ПАО Синтез, РОССИЯ
РК-ЛС-5№019495
367
АМПИЦИЛЛИН
Ампициллин
Порошок для приготовления раствора для внутривенного и внутримышечного введения
ПАО "Синтез", РОССИЯ
РК-ЛС-5№019496
368
Ампициллин
Ампициллин
Порошок для приготовления раствора для внутримышечного введения
Биохимик, РОССИЯ
РК-ЛС-5№019728
369
Ампициллин
Ампициллин
Порошок для приготовления раствора для инъекций
Норс Чайна Фармасьютикал Ко., Лтд, КИТАЙ
РК-ЛС-5№021598
370
Амприлан®
Рамиприл
Таблетки
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
РК-ЛС-5№012569
371
Амприлан®
Рамиприл
Таблетки
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
РК-ЛС-5№012570
372
Амприлан®
Рамиприл
Таблетки
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
РК-ЛС-5№012571
373
Амприлан®
Рамиприл
Таблетки
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
РК-ЛС-5№012572
374
Амри-К
Фитоменадион
Раствор для внутримышечного введения
Амрия Фармасьютикал Индастриз, ЕГИПЕТ
РК-ЛС-5№018193
375
Амфолип
Амфотерицин В
Концентрат (липидный комплекс) для приготовления раствора для внутривенного введения
Бхарат Сирамс Энд Ваксинс Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№023874
376
Амфонекс
Амфотерицин B
Липосомальный лиофилизат для приготовления раствора для внутривенно введения
Бхарат Сирамс Энд Ваксинс Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025094
377
Анальгин
Метамизол натрия
Раствор для внутривенного и внутримышечного введения
Открытое акционерное общество"Борисовский завод медицинских препаратов" (ОАО"БЗМП"), БЕЛАРУСЬ
РК-ЛС-5№010232
378
Анальгин
Метамизол натрия
Раствор для инъекций
АО Химфарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№010438
379
Анальгин
Метамизол натрия
Раствор для внутривенного и внутримышечного введения
Новосибхимфарм, РОССИЯ
РК-ЛС-5№022652
380
Анальгин
Метамизол натрия
Раствор для инъекций
Химфарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-0№026180
381
Анапран ЕС
Напроксен
Таблетки кишечнорастворимые
Adamed Pharma S.A., Польша
ЛП-№003121-РГ-KZ
382
Анаприлин
Пропранолол
Таблетки
Биосинтез, РОССИЯ
РК-ЛС-5№010289
383
Анаприлин
Пропранолол
Таблетки
Биосинтез, РОССИЯ
РК-ЛС-5№010290
384
Анасома
Анастрозол
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Юджиа Фарма Спешиалайтиз Лимитэд, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025224
385
Анастрозол
Анастрозол
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Белмедпрепараты РУП, БЕЛАРУСЬ
РК-ЛС-5№022022

362
АМОКСИЛ-К
Деректер жоқ
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
Киевмедпрепарат, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№019060
363
АМОСИН®
Амоксициллин
Капсулалар
Медокеми Лтд, КИПР
ҚР-ДЗ-5№025199
364
АМОСИН®
Амоксициллин
Капсулалар
Медокеми Лтд, КИПР
ҚР-ДЗ-5№025200
365
Ампициллин
Ампициллин
Бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
Биохимик, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№004384
366
АМПИЦИЛЛИН
Ампициллин
Вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
Синтез ЖАҚ, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№019495
367
АМПИЦИЛЛИН
Ампициллин
Вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
"Синтез" ЖАҚ, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№019496
368
Ампициллин
Ампициллин
Бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
Биохимик, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№019728
369
Ампициллин
Ампициллин
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
Норс Чайна Фармасьютикал Ко., Лтд, ҚЫТАЙ
ҚР-ДЗ-5№021598
370
Амприлан®
Рамиприл
Таблеткалар
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№012569
371
Амприлан®
Рамиприл
Таблеткалар
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№012570
372
Амприлан®
Рамиприл
Таблеткалар
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№012571
373
Амприлан®
Рамиприл
Таблеткалар
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№012572
374
Амри-К
Фитоменадион
Бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді
Амрия Фармасьютикал Индастриз, МЫСЫР
ҚР-ДЗ-5№018193
375
Амфолип
Амфотерицин В
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат (липидті кешен)
Бхарат Сирамс Энд Ваксинс Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№023874
376
Амфонекс
B амфотерицині
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған липосомалық лиофилизат
Бхарат Сирамс Энд Ваксинс Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025094
377
Анальгин
Натрий метамизолы
Вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді
Борисов медициналық препараттар зауыты ашық акционерлiк қоғамы ("БМПЗ" ААҚ), БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№010232
378
Анальгин
Натрий метамизолы
Инъекцияға арналған ерітінді
Химфарм АҚ, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№010438
379
Анальгин
Натрий метамизолы
Вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді
Новосибхимфарм, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№022652
380
Анальгин
Натрий метамизолы
Инъекцияға арналған ерітінді
Химфарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-0№026180
381
Анапран ЕС
Напроксен
Ішекте еритін таблеткалар
Adamed Pharma S.A., Польша
ЛП-№003121-РГ-KZ
382
Анаприлин
Пропранолол
Таблеткалар
Биосинтез, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№010289
383
Анаприлин
Пропранолол
Таблеткалар
Биосинтез, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№010290
384
Анасома
Анастрозол
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Юджиа Фарма Спешиалайтиз Лимитэд, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025224
385
Анастрозол
Анастрозол
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Белмедпрепараты РУК, БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№022022

386
АНАТЕРО
Анастрозол
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Hetero Labs Limited, ИНДИЯ
ЛП-№005981-РГ-KZ
387
Анауран
Нет данных
Капли ушные
Замбон С.П.А., ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№012901
388
Андазол
Албендазол
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Биофарма Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№121812
389
Андрогель
Тестостерон
Гель для наружного применения
Безен Мэньюфекчуринг Белджиум СА, БЕЛЬГИЯ
РК-ЛС-5№019792
390
Андрогель®
Тестостерон
Гель для наружного применения
Делфарм Дрогенбос СА, Бельгия; Лаборатории Безен Интернасьональ, Франция
ЛП-№000983-РГ-KZ
391
Андрокур®
Ципротерон
Таблетки
Байер Веймар ГмбХ и Ко.КГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№016205
392
Андрокур® Депо
Ципротерон
Раствор для внутримышечных инъекций масляный
Байер АГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№004353
393
Андролиз
Энзалутамид
Капсулы
Лотус Фармасьютикал Ко., Лтд, ТАЙВАНЬ (ПРОВИНЦИЯ КИТАЯ)
РК-ЛС-5№025077
394
Анжелик®
Нет данных
Таблетки, покрытые оболочкой
Байер Веймар ГмбХ и Ко.КГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№015823
395
АНЖОТЕН-сановель
Лозартан
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Сановель Фармако-индустриальная торговая компания, ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№025663
396
АНЖОТЕН-сановель Плюс
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Сановель Фармако-индустриальная торговая компания, ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№025457
397
Анидулафунгин
Анидулафунгин
Лиофилизат для приготовления концентрата для приготовления раствора для инфузий
ООО"Фармидея", ЛАТВИЯ
РК-ЛС-5№025793
398
Анидулафунгин Ромфарм
Анидулафунгин
Лиофилизат для приготовления концентрата для раствора для инфузий
К.О. Ромфарм Компани С.Р.Л., РУМЫНИЯ
РК-ЛС-5№025847
399
Антарис М
Нет данных
Таблетки, покрытые оболочкой
Абди Ибрахим Глобал Фарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№015561
400
Антарис®
Глимепирид
Таблетки
Абди Ибрахим Глобал Фарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№011051
401
Антарис®
Глимепирид
Таблетки
Абди Ибрахим Глобал Фарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№015565
402
Антарис®
Глимепирид
Таблетки
Абди Ибрахим Глобал Фарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№011049
403
Антарис®
Глимепирид
Таблетки
Абди Ибрахим Глобал Фарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№011050
404
Антарис®
Глимепирид
Таблетки
Абди Ибрахим Глобал Фарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№016775
405
Адсорбированный дифтерийно-столбнячный анатоксин очищенный с уменьшенным содержанием антигенов
Нет данных
Суспензия для внутримышечного введения
Серум Институт оф Индия Пвт. Лтд., ИНДИЯ
РК-БП-5№024232
406
Антиполлин полынь
Нет данных
Таблетки для рассасывания
ТОО Бурли, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№019347
407
Антролин
Нет данных
Крем ректальный
VAMFARMA S.R.L, ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№023034
408
Антролин
Нет данных
Крем ректальный
Ню. Фа. Дем. С.Р.Л., ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№023034
409
Апбрави
Селексипаг
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Экселла Гмбх и Ко. КГ, ГЕРМАНИЯ

386
АНАТЕРО
Анастрозол
Қабықпен қапталған таблеткалар
Hetero Labs Limited, ҮНДІСТАН
ЛП-№005981-РГ-KZ
387
Анауран
Деректер жоқ
Құлаққа тамызатын дәрі
Замбон С.П.А., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№012901
388
Андазол
Албендазол
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Биофарма Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№121812
389
Андрогель
Тестостерон
Сыртқа қолдануға арналған гель
Безен Мэньюфекчуринг Белджиум СА, БЕЛЬГИЯ
ҚР-ДЗ-5№019792
390
Андрогель®
Тестостерон
Сыртқа қолдануға арналған гель
Делфарм Дрогенбос СА, Бельгия; Лаборатории Безен Интернасьональ, Франция
ЛП-№000983-РГ-KZ
391
Андрокур®
Ципротерон
Таблеткалар
Байер Веймар ГмбХ және Ко.КГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№016205
392
Андрокур® Депо
Ципротерон
Бұлшықет ішіне инъекцияға арналған майлы ерітінді
Байер АГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№004353
393
Андролиз
Энзалутамид
Капсулалар
Лотус Фармасьютикал Ко., Лтд, ҚЫТАЙДЫҢ ТАЙВАНЬ ПРОВИНЦИЯСЫ
ҚР-ДЗ-5№025077
394
Анжелик®
Деректер жоқ
Қабықпен қапталған таблеткалар
Байер Веймар ГмбХ және Ко.КГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№015823
395
АНЖОТЕН-сановель
Лозартан
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Сановель Фармако-индустриалды сауда компаниясы, ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№025663
396
АНЖОТЕН-сановель Плюс
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Сановель Фармако-индустриалды сауда компаниясы, ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№025457
397
Анидулафунгин
Анидулафунгин
Инфузияға арналған ерітінді дайындау үшін концентрат дайындауға арналған лиофилизат
Фармидея ЖШҚ, ЛАТВИЯ
ҚР-ДЗ-5№025793
398
Анидулафунгин Ромфарм
Анидулафунгин
Инфузияға арналған ерітінді үшін концентрат дайындауға арналған лиофилизат
К.О. Ромфарм Компани С.Р.Л., РУМЫНИЯ
ҚР-ДЗ-5№025847
399
Антарис М
Деректер жоқ
Қабықпен қапталған таблеткалар
Абди Ибрахим Глобал Фарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№015561
400
Антарис®
Глимепирид
Таблеткалар
Абди Ибрахим Глобал Фарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№011051
401
Антарис®
Глимепирид
Таблеткалар
Абди Ибрахим Глобал Фарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№015565
402
Антарис®
Глимепирид
Таблеткалар
Абди Ибрахим Глобал Фарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№011049
403
Антарис®
Глимепирид
Таблеткалар
Абди Ибрахим Глобал Фарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№011050
404
Антарис®
Глимепирид
Таблеткалар
Абди Ибрахим Глобал Фарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№016775
405
Антигендер мөлшері азайтылған, тазартылған, сіңірілген дифтерия-сіреспе анатоксині
Деректер жоқ
Бұлшықет ішіне енгізуге арналған суспензия
Серум Институт оф Индия Пвт. Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-БП-5№024232
406
Антиполлин жусан
Деректер жоқ
Соруға арналған таблеткалар
Бүрлі ЖШС, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№019347
407
Антролин
Деректер жоқ
Ректальді крем
VAMFARMA S.R.L, ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№023034
408
Антролин
Деректер жоқ
Ректальді крем
Ню. Фа. Дем. С.Р.Л., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№023034
409
Апбрави
Селексипаг
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Экселла Гмбх и Ко. КГ, ГЕРМАНИЯ

РК-ЛС-5№018960
434
Аранесп®
Дарбэпоэтин альфа
Раствор для инъекций
Амджен Мэньюфэкчуринг Лимитед, СОЕДИНҢННЫЕ ШТАТЫ АМЕРИКИ
РК-ЛС-5№018966
435
Аратро
Азитромицин
Порошок для приготовления оральной суспензии
ARAFARMA GROUP S.A., ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№020837
436
АРГЕТТ ДУО
Диклофенак
Твердые капсулы с модифицированным высвобождением
Теммлер Ирландия Лимитед, ИРЛАНДИЯ
РК-ЛС-5№021596
437
АРДУАН®
Пипекурония бромид
Порошок лиофилизированный для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем (0.9 % раствор натрия хлорида)
Гедеон Рихтер, ВЕНГРИЯ
РК-ЛС-5№014612
438
АРДУАН®
Пипекурония бромид
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения
ОАО"Гедеон Рихтер", Венгрия; Хемофарм А.Д., Сербия
ЛП-№004052-ГП-KZ
439
Арикстра
Фондапаринукс натрия
Раствор для подкожного и внутривенного введения в предварительно наполненных шприцах
Аспен Нотр Дам де Бондевиль, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№010383
440
Аримидекс®
Анастрозол
Таблетки, покрытые оболочкой
АстраЗенека Фармасьютикалс ЛП, СОЕДИНҢННЫЕ ШТАТЫ АМЕРИКИ
РК-ЛС-5№003893
441
Ариста
Тадалафил
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№022987
442
Арифам®
Нет данных
Таблетки с модифицированным высвобождением, покрытые пленочной оболочкой
Ле Лаборатуар Сервье Индастри, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№021592
443
Арифам®
Нет данных
Таблетки с модифицированным высвобождением, покрытые пленочной оболочкой
Ле Лаборатуар Сервье Индастри, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№021593
444
Арифам®
Амлодипин+Индапамид
Таблетки с модифицированным высвобождением, покрытые пленочной оболочкой
Лаборатории Сервье Индастри, Франция
ЛП-№001627-ГП-KZ
445
Арифон® Ретард
Индапамид
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, с пролонгированным высвобождением
Ле Лаборатуар Сервье Индастри, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№013605
446
Арифон® ретард
Индапамид
Таблетки с пролонгированным высвобождением, покрытые пленочной оболочкой
ООО СЕРВЬЕ РУС, РОССИЯ
ЛП-№000156-ГП-KZ
447
Арлеверт®
Нет данных
Таблетки
Хенниг Арцнаймиттель ГмбХ & Ко КГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№019714
448
Арпегра
Силденафил
Таблетки, покрытые оболочкой
"АРПИМЕД", АРМЕНИЯ
РК-ЛС-5№020210
449
Артикаин 4% Инибса с эпинефрином 1:100.000
Нет данных
Раствор для инъекций в картриджах
Лаборатория ИНИБСА, С.А, ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№010060
450
Артикаина гидрохлорид 4 % ХЮОНС с эпинефрином (1 : 100 000), раствор для инъекций в картриджах
Нет данных
Раствор для инъекций в картриджах
Хюонс Ко., ЛТД., РЕСПУБЛИКА КОРЕЯ
РК-ЛС-5№024639
451
Артлегиа
Олокизумаб
Раствор для подкожного введения
Р-Фарм, РОССИЯ
РК-ЛС-5№025960
452
Артоксан
Теноксикам
Лиофилизированный порошок для приготовления раствора для инъекций в комплекте с растворителем
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ

ҚР-ДЗ-5№018960
434
Аранесп®
Дарбэпоэтин альфа
Инъекцияға арналған ерітінді
Амджен Мэньюфэкчуринг Лимитед, АМЕРИКА ҚҰРАМА ШТАТТАРЫ
ҚР-ДЗ-5№018966
435
Аратро
Азитромицин
Ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ
ARAFARMA GROUP S.A., ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№020837
436
АРГЕТТ ДУО
Диклофенак
Босап шығуы модификацияланған қатты капсулалар
Теммлер Ирландия Лимитед, ИРЛАНДИЯ
ҚР-ДЗ-5№021596
437
АРДУАН®
Пипекуроний бромиді
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішпен жиынтықта (0,9% натрий хлоридінің ерітіндісі)
Гедеон Рихтер, Мажарстан
ҚР-ДЗ-5№014612
438
АРДУАН®
Пипекуроний бромиді
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат
Гедеон Рихтер ААҚ, Мажарстан; Хемофарм А.Д., Сербия
ЛП-№004052-ГП-KZ
439
Арикстра
Натрий фондапаринукс
Алдын ала шприцтерге толтырылған тері астына және вена ішіне енгізуге арналған ерітінді
Аспен Нотр Дам де Бондевиль, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№010383
440
Аримидекс®
Анастрозол
Қабықпен қапталған таблеткалар
АстраЗенека Фармасьютикалс ЛП, АМЕРИКА ҚҰРАМА ШТАТТАРЫ
ҚР-ДЗ-5№003893
441
Ариста
Тадалафил
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№022987
442
Арифам®
Деректер жоқ
Модификацияланып босап шығатын үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Ле Лаборатуар Сервье Индастри, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№021592
443
Арифам®
Деректер жоқ
Модификацияланып босап шығатын үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Ле Лаборатуар Сервье Индастри, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№021593
444
Арифам®
Амлодипин+Индапамид
Модификацияланып босап шығатын үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Лаборатории Сервье Индастри, Франция
ЛП-№001627-ГП-KZ
445
Арифон® Ретард
Индапамид
Босап шығуы ұзаққа созылатын, үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Ле Лаборатуар Сервье Индастри, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№013605
446
Арифон® Ретард
Индапамид
Модификацияланып босап шығатын үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
"Сервье РУС" ЖШҚ, Ресей
ЛП-№000156-ГП-KZ
447
Арлеверт®
Деректер жоқ
Таблеткалар
Хенниг Арцнаймиттель ГмбХ & Ко КГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№019714
448
Арпегра
Силденафил
Қабықпен қапталған таблеткалар
"АРПИМЕД", АРМЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№020210
449
Артикаин 4 % Инибса 1:100 000 эпинефринмен
Деректер жоқ
Инъекцияға арналған ерітінді картридждерде
Лаборатория ИНИБСА, С.А, ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№010060
450
Артикаин гидрохлориді 4 % ХЮОНС эпинефринмен (1 : 100 000), инъекцияға арналған ерiтiндi картридждерде
Деректер жоқ
Инъекцияға арналған ерітінді картридждерде
Хюонс Ко., ЛТД., КОРЕЯ РЕСПУБЛИКАСЫ
ҚР-ДЗ-5№024639
451
Артлегиа
Олокизумаб
Тері астына енгізуге арналған ерітінді
Р-Фарм, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№025960
452
Артоксан
Теноксикам
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішпен жиынтықта
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ

РК-ЛС-5№017137
453
Артоксан
Теноксикам
Суппозитории ректальные
УОРЛД МЕДИЦИН ИЛАЧ САН. ВЕ ТИДЖ. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№023065
454
Артоксан
Теноксикам
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№023231
455
Артродарин®
Диацереин
Капсулы
ТРБ Фарма С.А., АРГЕНТИНА
РК-ЛС-5№018936
456
Артрокол
Кетопрофен
Раствор для внутримышечного введения
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№022313
457
Артрокол
Кетопрофен
Гель
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№024054
458
Артрум
Кетопрофен
Суппозитории ректальные
Биосинтез, РОССИЯ
РК-ЛС-5№121660
459
Арутимол
Тимолол
Капли глазные
Др. Герхард Манн Химико-фармацевтическое предприятие ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№010935
460
Архимакс
Меропенем
Порошок для приготовления раствора для внутривенного введения
Медокеми Лтд, КИПР
РК-ЛС-5№121700
461
Асентра®
Сертралин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
РК-ЛС-5№013352
462
Асентра®
Сертралин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
РК-ЛС-5№013353
463
Аскорбиновая кислота
Аскорбиновая кислота
Раствор для внутривенного и внутримышечного введения
Биосинтез, РОССИЯ
РК-ЛС-5№010027
464
Аскорбиновая кислота
Аскорбиновая кислота
Раствор для внутривенного и внутримышечного введения
Открытое акционерное общество "Борисовский завод медицинских препаратов", БЕЛАРУСЬ
РК-ЛС-5№012925
465
Аскорбиновая кислота
Аскорбиновая кислота
Раствор для внутривенного и внутримышечного введения
ДАЛЬХИМФАРМ, РОССИЯ
РК-ЛС-5№022472
466
Аскорбиновая кислота
Аскорбиновая кислота
Раствор для инъекций
ЧАО Лекхим-Харьков, УКРАИНА
РК-ЛС-5№022479
467
Аскорбиновая кислота
Аскорбиновая кислота
Раствор для инъекций
ЧАО Лекхим-Харьков, УКРАИНА
РК-ЛС-5№022480
468
Аскорбиновая кислота
Аскорбиновая кислота
Раствор для инъекций
Лубныфарм, УКРАИНА
РК-ЛС-5№025161
469
АСКОРБИНОВАЯ КИСЛОТА
Аскорбиновая кислота
Раствор для внутривенного и внутримышечного введения
ФКП"Армавирская биофабрика", РОССИЯ
РК-ЛС-5№025871
470
АСКОРБИНОВАЯ КИСЛОТА
Аскорбиновая кислота
Раствор для внутривенного и внутримышечного введения
ФКП"Армавирская биофабрика", РОССИЯ
РК-ЛС-5№025872
471
Аскорбиновая кислота (витамин С)
Аскорбиновая кислота
Раствор для инъекций
Химфарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№010541
472
Аскорбиновая кислота (витамин С)
Аскорбиновая кислота
Раствор для инъекций
АО Химфарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-0№026365
473
Аскорил Экспекторант Без Сахара
Нет данных
Раствор для приема внутрь
Гленмарк Фармасьютикалз Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025592
474
Асменол
Монтелукаст
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Фармацевтический завод Польфарма АО, ПОЛЬША
РК-ЛС-5№018869
475
Асменол
Монтелукаст
Таблетки жевательные
Фармацевтический завод Польфарма АО, ПОЛЬША

ҚР-ДЗ-5№017137
453
Артоксан
Теноксикам
Ректальді суппозиторийлер
УОРЛД МЕДИЦИН ИЛАЧ САН. ВЕ ТИДЖ. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№023065
454
Артоксан
Теноксикам
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№023231
455
Артродарин®
Диацереин
Капсулалар
ТРБ Фарма С.А., АРГЕНТИНА
ҚР-ДЗ-5№018936
456
Артрокол
Кетопрофен
Бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№022313
457
Артрокол
Кетопрофен
Гель
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№024054
458
Артрум
Кетопрофен
Ректальді суппозиторийлер
Биосинтез, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№121660
459
Арутимол
Тимолол
Көзге тамызатын дәрі
Др. Герхард Манн Химиялық-фармацевтикалық кәсіпорны ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№010935
460
Архимакс
Меропенем
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
Медокеми Лтд, КИПР
ҚР-ДЗ-5№121700
461
Асентра®
Сертралин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№013352
462
Асентра®
Сертралин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№013353
463
Аскорбин қышқылы
Аскорбин қышқылы
Вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді
Биосинтез, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№010027
464
Аскорбин қышқылы
Аскорбин қышқылы
Вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді
"Борисов медициналық препараттар зауыты" ашық акционерлік қоғамы, БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№012925
465
Аскорбин қышқылы
Аскорбин қышқылы
Вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді
ДАЛЬХИМФАРМ, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№022472
466
Аскорбин қышқылы
Аскорбин қышқылы
Инъекцияға арналған ерітінді
ЖАҚ Лекхим-Харьков, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№022479
467
Аскорбин қышқылы
Аскорбин қышқылы
Инъекцияға арналған ерітінді
ЖАҚ Лекхим-Харьков, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№022480
468
Аскорбин қышқылы
Аскорбин қышқылы
Инъекцияға арналған ерітінді
Лубныфарм, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№025161
469
АСКОРБИН ҚЫШҚЫЛЫ
Аскорбин қышқылы
Вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді
Армавир биофабрикасы ФҚК, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№025871
470
АСКОРБИН ҚЫШҚЫЛЫ
Аскорбин қышқылы
Вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді
Армавир биофабрикасы ФҚК, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№025872
471
Аскорбин қышқылы (С дәрумені)
Аскорбин қышқылы
Инъекцияға арналған ерітінді
Химфарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№010541
472
Аскорбин қышқылы (С дәрумені)
Аскорбин қышқылы
Инъекцияға арналған ерітінді
Химфарм АҚ, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-0№026365
473
Аскорил Экспекторант Қантсыз
Деректер жоқ
Ішуге арналған ерітінді
Гленмарк Фармасьютикалз Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025592
474
Асменол
Монтелукаст
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Польфарма АҚ фармацевтикалық зауыты, ПОЛЬША
ҚР-ДЗ-5№018869
475
Асменол
Монтелукаст
Шайнайтын таблеткалар
Польфарма АҚ фармацевтикалық зауыты, ПОЛЬША

РК-ЛС-5№018860
476
Асменол
Монтелукаст
Таблетки жевательные
Фармацевтический завод Польфарма АО, ПОЛЬША
РК-ЛС-5№018861
477
Асменол
Монтелукаст
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Фармацевтический завод Польфарма АО, Польша
ЛП-№003148-РГ-KZ
478
Асменол
Монтелукаст
Таблетки жевательные
Фармацевтический завод "ПОЛЬФАРМА" АО, Польша
ЛП-№004220-РГ-KZ
479
Аспан
Пантопразол
Таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой
Дрогсан Илачлары Сан. ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№021205
480
Ассубекс
Ривароксабан
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
ФарОС МТ Лтд, МАЛЬТА
РК-ЛС-5№024809
481
Ассубекс
Ривароксабан
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
ФарОС МТ Лтд, МАЛЬТА
РК-ЛС-5№024810
482
Ассубекс
Ривароксабан
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
ФарОС МТ Лтд, МАЛЬТА
РК-ЛС-5№024811
483
Ассубекс
Ривароксабан
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
ФарОС МТ Лтд, МАЛЬТА
РК-ЛС-5№024812
484
Асталин
Сальбутамол
Аэрозоль для ингаляций, дозированный
Ципла Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№018791
485
Атгам®
Нет данных
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
Фармация и Апджон Кампани ЭлЭлСи, СОЕДИНҢННЫЕ ШТАТЫ АМЕРИКИ
РК-ЛС-5№023716
486
Атектура Бризхалер®
Индакатерол+мометазон
Капсулы с порошком для ингаляций
Новартис Фармасьютика С.А, Испания; Солвиас АГ, Швейцария; Фарманалитика С.А, Швейцария ; Новартис Фарма Штейн АГ, Швейцария
ЛП-№004391-РГ-KZ
487
Атенатив
Антитромбин III
Порошок лиофилизированный для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем (вода для инъекций)
Octapharma AB, ШВЕЦИЯ
РК-ЛС-5№014215
488
Атенатив
Антитромбин III
Порошок лиофилизированный для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем (вода для инъекций)
Octapharma AB, ШВЕЦИЯ
РК-ЛС-5№014216
489
Атенолол-Тева
Атенолол
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Меркле ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№005910
490
Атенолол-Тева
Атенолол
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Меркле ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№010016
491
АТЕРОН
Абиратерон
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Хетеро Лабс Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№026444
492
Атоксилин
Амоксициллин
Порошок для приготовления суспензии для приема внутрь
АТАБАЙ КИМЬЯ САН. ВЕ ТИДЖ. А.С, ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№025986
493
Атоксилин
Амоксициллин
Таблетки
АТАБАЙ КИМЬЯ САН. ВЕ ТИДЖ. А.С, ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№026045
494
Атоксилин
Амоксициллин
Таблетки
АТАБАЙ КИМЬЯ САН. ВЕ ТИДЖ. А.С, ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№026046
495
Аторвастатин
Аторвастатин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
РУП "Белмедпрепараты", БЕЛАРУСЬ
РК-ЛС-5№021219
496
Аторвастатин Зентива
Аторвастатин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Зентива к.с., ЧЕШСКАЯ РЕСПУБЛИКА
РК-ЛС-5№025172
497
Аторвастатин Зентива
Аторвастатин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Зентива к.с., ЧЕШСКАЯ РЕСПУБЛИКА

ҚР-ДЗ-5№018860
476
Асменол
Монтелукаст
Шайнайтын таблеткалар
Польфарма АҚ фармацевтикалық зауыты, ПОЛЬША
ҚР-ДЗ-5№018861
477
Асменол
Монтелукаст
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Польфарма АҚ, Польша
ЛП-№003148-РГ-KZ
478
Асменол
Монтелукаст
Шайнайтын таблеткалар
"ПОЛЬФАРМА" АҚ, Польша
ЛП-№004220-РГ-KZ
479
Аспан
Пантопразол
Ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар
Дрогсан Илачлары Сан. ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№021205
480
Ассубекс
Ривароксабан
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
ФарОС МТ Лтд, МАЛЬТА
ҚР-ДЗ-5№024809
481
Ассубекс
Ривароксабан
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
ФарОС МТ Лтд, МАЛЬТА
ҚР-ДЗ-5№024810
482
Ассубекс
Ривароксабан
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
ФарОС МТ Лтд, МАЛЬТА
ҚР-ДЗ-5№024811
483
Ассубекс
Ривароксабан
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
ФарОС МТ Лтд, МАЛЬТА
ҚР-ДЗ-5№024812
484
Асталин
Сальбутамол
Ингаляцияға арналған дозаланған аэрозоль
Ципла Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№018791
485
Атгам®
Деректер жоқ
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
Фармация және Апджон Кампани ЭлЭлСи, АМЕРИКА ҚҰРАМА ШТАТТАРЫ
ҚР-ДЗ-5№023716
486
Атектура Бризхалер®
Индакатерол+мометазон
Ингаляцияға арналған ұнтағы бар капсулалар
Новартис Фармасьютика С.А, Испания; Солвиас АГ, Швейцария; Фарманалитика С.А, Швейцария; Новартис Фарма Штейн АГ, Швейцария
ЛП-№004391-РГ-KZ
487
Атенатив
Антитромбин III
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішпен жиынтықта (инъекцияға арналған су)
Octapharma AB, ШВЕЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№014215
488
Атенатив
Антитромбин III
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішпен жиынтықта (инъекцияға арналған су)
Octapharma AB, ШВЕЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№014216
489
Атенолол-Тева
Атенолол
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Меркле ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№005910
490
Атенолол-Тева
Атенолол
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Меркле ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№010016
491
АТЕРОН
Абиратерон
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Хетеро Лабс Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№026444
492
Атоксилин
Амоксициллин
Ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ
АТАБАЙ КИМЬЯ САН. ВЕ ТИДЖ. А.С, ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№025986
493
Атоксилин
Амоксициллин
Таблеткалар
АТАБАЙ КИМЬЯ САН. ВЕ ТИДЖ. А.С, ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№026045
494
Атоксилин
Амоксициллин
Таблеткалар
АТАБАЙ КИМЬЯ САН. ВЕ ТИДЖ. А.С, ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№026046
495
Аторвастатин
Аторвастатин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
"Белмедпрепараты" РУК, БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№021219
496
Аторвастатин Зентива
Аторвастатин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Зентива к.с., ЧЕХ РЕСПУБЛИКАСЫ
ҚР-ДЗ-5№025172
497
Аторвастатин Зентива
Аторвастатин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Зентива к.с., ЧЕХ РЕСПУБЛИКАСЫ

РК-ЛС-5№025173
498
Аторвастатин Зентива
Аторвастатин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Зентива к.с., ЧЕШСКАЯ РЕСПУБЛИКА
РК-ЛС-5№025174
499
Аторвастатин -ЛФ
Аторвастатин
Таблетки, покрытые оболочкой
СООО"Лекфарм", БЕЛАРУСЬ
РК-ЛС-5№021529
500
Аторвастатин -ЛФ
Аторвастатин
Таблетки, покрытые оболочкой
СООО"Лекфарм", БЕЛАРУСЬ
РК-ЛС-5№021530
501
Аторвастатин -ЛФ
Аторвастатин
Таблетки, покрытые оболочкой
СООО"Лекфарм", БЕЛАРУСЬ
РК-ЛС-5№021531
502
АТОРВАСТАТИН-САНТО®
Аторвастатин
Таблетки, покрытые оболочкой
Химфарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№024678
503
АТОРВАСТАТИН-САНТО®
Аторвастатин
Таблетки, покрытые оболочкой
Химфарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№024679
504
АТОРВАСТАТИН-САНТО®
Аторвастатин
Таблетки, покрытые оболочкой
Химфарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№024680
505
Аторис®
Аторвастатин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
РК-ЛС-5№009808
506
Аторис®
Аторвастатин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
РК-ЛС-5№009809
507
Аторис®
Аторвастатин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
РК-ЛС-5№014849
508
Атосибан ФармИдея
Атосибан
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
ООО ФармИдея, ЛАТВИЯ
РК-ЛС-5№024038
509
Атосибан ФармИдея
Атосибан
Раствор для инъекций
ООО ФармИдея, ЛАТВИЯ
РК-ЛС-5№024048
510
Атрикс
Цефтриаксон
Порошок для приготовления раствора для внутримышечных инъекций в комплекте с растворителем (лидокаина гидрохлорида, раствор для инъекций 1 %)
Митим С.р.л., ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№020715
511
Атропина сульфат
Нет данных
Капли глазные
ФАРМЕКС ГРУП, УКРАИНА
РК-ЛС-5№012400
512
Атропина сульфат
Нет данных
Раствор для инъекций
Фармацевтическая компания Здоровье, УКРАИНА
РК-ЛС-5№012809
513
Аугментин®
Нет данных
Порошок для приготовления суспензии для приема внутрь
Глаксо Веллком Продакшн, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№004471
514
Аугментин®
Нет данных
Порошок для приготовления суспензии для приема внутрь
Глаксо Веллком Продакшн, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№004472
515
Аугментин®
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
СмитКляйн Бичем Лимитед, ВЕЛИКОБРИТАНИЯ
РК-ЛС-5№004473
516
Аугментин®
Нет данных
Порошок для приготовления суспензии для приема внутрь
Глаксо Веллком Продакшн, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№005807
517
Аугментин®
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
СмитКляйн Бичем Лимитед, ВЕЛИКОБРИТАНИЯ
РК-ЛС-5№009993
518
Ауксилен®
Декскетопрофен
Раствор для внутривенного и внутримышечного введения
ХБМ Фарма с.р.о., СЛОВАКИЯ
РК-ЛС-5№025623
519
АУРОБИН®
Нет данных
Мазь
Гедеон Рихтер, ВЕНГРИЯ
РК-ЛС-5№014379
520
Ауроксетил
Цефуроксим
Таблетки
Ауробиндо Фарма Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№022254

ҚР-ДЗ-5№025173
498
Аторвастатин Зентива
Аторвастатин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Зентива к.с., ЧЕХ РЕСПУБЛИКАСЫ
ҚР-ДЗ-5№025174
499
Аторвастатин -ЛФ
Аторвастатин
Қабықпен қапталған таблеткалар
Лекфарм ЖШБҚ, БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№021529
500
Аторвастатин -ЛФ
Аторвастатин
Қабықпен қапталған таблеткалар
Лекфарм ЖШБҚ, БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№021530
501
Аторвастатин -ЛФ
Аторвастатин
Қабықпен қапталған таблеткалар
Лекфарм ЖШБҚ, БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№021531
502
АТОРВАСТАТИН-САНТО®
Аторвастатин
Қабықпен қапталған таблеткалар
Химфарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№024678
503
АТОРВАСТАТИН-САНТО®
Аторвастатин
Қабықпен қапталған таблеткалар
Химфарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№024679
504
АТОРВАСТАТИН-САНТО®
Аторвастатин
Қабықпен қапталған таблеткалар
Химфарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№024680
505
Аторис®
Аторвастатин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№009808
506
Аторис®
Аторвастатин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№009809
507
Аторис®
Аторвастатин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№014849
508
Атосибан ФармИдея
Атосибан
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
ФармИдея ЖШҚ, ЛАТВИЯ
ҚР-ДЗ-5№024038
509
Атосибан ФармИдея
Атосибан
Инъекцияға арналған ерітінді
ФармИдея ЖШҚ, ЛАТВИЯ
ҚР-ДЗ-5№024048
510
Атрикс
Цефтриаксон
Бұлшықет ішіне инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ еріткішімен (лидокаин гидрохлориді, инъекцияға арналған 1% ерітінді) жиынтықта
Митим С.р.л., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№020715
511
Атропин сульфаты
Деректер жоқ
Көзге тамызатын дәрі
ФАРМЕКС ГРУП ЖШҚ, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№012400
512
Атропин сульфаты
Деректер жоқ
Инъекцияға арналған ерітінді
Здоровье Фармацевтикалық компаниясы, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№012809
513
Аугментин®
Деректер жоқ
Ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ
Глаксо Веллком Продакшн, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№004471
514
Аугментин®
Деректер жоқ
Ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ
Глаксо Веллком Продакшн, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№004472
515
Аугментин®
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
СмитКляйн Бичем Лимитед, ҰЛЫБРИТАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№004473
516
Аугментин®
Деректер жоқ
Ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ
Глаксо Веллком Продакшн, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№005807
517
Аугментин®
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
СмитКляйн Бичем Лимитед, ҰЛЫБРИТАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№009993
518
Ауксилен®
Декскетопрофен
Вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді
ХБМ Фарма с.р.о., СЛОВАКИЯ
ҚР-ДЗ-5№025623
519
АУРОБИН®
Деректер жоқ
Жақпамай
Гедеон Рихтер, Мажарстан
ҚР-ДЗ-5№014379
520
Ауроксетил
Цефуроксим
Таблеткалар
Ауробиндо Фарма Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№022254

521
Ауроксетил
Цефуроксим
Таблетки
Ауробиндо Фарма Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№022255
522
Ауроподокс
Цефподоксим
Таблетки, покрытые оболочкой
Ауробиндо Фарма Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025555
523
Ауроподокс
Цефподоксим
Таблетки, покрытые оболочкой
Ауробиндо Фарма Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025564
524
Афинитор®
Эверолимус
Таблетки
Новартис Фарма Штейн АГ, ШВЕЙЦАРИЯ
РК-ЛС-5№019538
525
Афинитор®
Эверолимус
Таблетки
Сандоз С.Р.Л., РУМЫНИЯ
РК-ЛС-5№019538
526
Афинитор®
Эверолимус
Таблетки
Новартис Фарма Штейн АГ, ШВЕЙЦАРИЯ
РК-ЛС-5№019539
527
Афинитор®
Эверолимус
Таблетки
Сандоз С.Р.Л., РУМЫНИЯ
РК-ЛС-5№019539
528
Афлодерм
Алклометазон
Крем для наружного применения
БЕЛУПО, лекарства и косметика д.д., ХОРВАТИЯ
РК-ЛС-5№016154
529
Афлодерм
Алклометазон
Мазь для наружного применения
БЕЛУПО, лекарства и косметика д.д., ХОРВАТИЯ
РК-ЛС-5№016153
530
Ацеклоран®
Ацеклофенак
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Абди Ибрахим Глобал Фарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№016307
531
Ацеллбия®
Ритуксимаб
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
БИОКАД, РОССИЯ
РК-ЛС-5№023205
532
Ацеллбия®
Ритуксимаб
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
БИОКАД, РОССИЯ
РК-ЛС-5№023206
533
Ацикловир
Ацикловир
Таблетки
Белмедпрепараты, БЕЛАРУСЬ
РК-ЛС-5№017952
534
АЦИКЛОВИР АВЕКСИМА
Ацикловир
Таблетки
Ирбитский химфармзавод, РОССИЯ
РК-ЛС-5№025268
535
Ацикловир Белупо
Ацикловир
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
БЕЛУПО, лекарства и косметика д.д., ХОРВАТИЯ
РК-ЛС-5№021003
536
АЦИКЛОВИР-АКОС
Ацикловир
Таблетки
ПАО "Синтез", РОССИЯ
РК-ЛС-5№003211
537
Ацикловир-СВС
Ацикловир
Таблетки
"ТК Фарм Актобе", КАЗАХСТАН
РК-ЛС-3№019709
538
Ациклостад®
Ацикловир
Таблетки
ШТАДА Арцнаймиттель АГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№005400
539
Ациклостад®
Ацикловир
Таблетки
ШТАДА Арцнаймиттель АГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№005408
540
Ациклостад®
Ацикловир
Таблетки
ШТАДА Арцнаймиттель АГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№005409
541
АЭРТАЛ®
Ацеклофенак
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Гедеон Рихтер, ВЕНГРИЯ
РК-ЛС-5№015898
542
Аэртал®
Ацеклофенак
Порошок для приготовления суспензии для приема внутрь
Индастриас Фармасьютикас Алмирал С.А., ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№121668
543
Бавенсио®
Авелумаб
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
Мерк Сероно С.А., ШВЕЙЦАРИЯ
РК-ЛС-5№025721
544
Багеда
Лефлуномид
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№023529
545
Багеда
Лефлуномид
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№023533
546
Байдуреон®
Эксенатид
Суспензия для подкожного введения с пролонгированным высвобождением
Resilience US, Inc, СОЕДИНҢННЫЕ ШТАТЫ АМЕРИКИ
РК-ЛС-5№024852

521
Ауроксетил
Цефуроксим
Таблеткалар
Ауробиндо Фарма Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№022255
522
Ауроподокс
Цефподоксим
Қабықпен қапталған таблеткалар
Ауробиндо Фарма Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025555
523
Ауроподокс
Цефподоксим
Қабықпен қапталған таблеткалар
Ауробиндо Фарма Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025564
524
Афинитор®
Эверолимус
Таблеткалар
Новартис Фарма Штейн АГ, ШВЕЙЦАРИЯ
ҚР-ДЗ-5№019538
525
Афинитор®
Эверолимус
Таблеткалар
Сандоз С.Р.Л., РУМЫНИЯ
ҚР-ДЗ-5№019538
526
Афинитор®
Эверолимус
Таблеткалар
Новартис Фарма Штейн АГ, ШВЕЙЦАРИЯ
ҚР-ДЗ-5№019539
527
Афинитор®
Эверолимус
Таблеткалар
Сандоз С.Р.Л., РУМЫНИЯ
ҚР-ДЗ-5№019539
528
Афлодерм
Алклометазон
Сыртқа қолдануға арналған крем
БЕЛУПО, дәрілер және косметика д.д., ХОРВАТИЯ
ҚР-ДЗ-5№016154
529
Афлодерм
Алклометазон
Сыртқа қолдануға арналған жақпамай
БЕЛУПО, дәрілер және косметика д.д., ХОРВАТИЯ
ҚР-ДЗ-5№016153
530
Ацеклоран®
Ацеклофенак
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Абди Ибрахим Глобал Фарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№016307
531
Ацеллбия®
Ритуксимаб
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
БИОКАД, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№023205
532
Ацеллбия®
Ритуксимаб
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
БИОКАД, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№023206
533
Ацикловир
Ацикловир
Таблеткалар
Белмедпрепараты, БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№017952
534
АЦИКЛОВИР АВЕКСИМА
Ацикловир
Таблеткалар
Ирбит химфармзауыты, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№025268
535
Ацикловир Белупо
Ацикловир
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
БЕЛУПО, дәрілер және косметика д.д., ХОРВАТИЯ
ҚР-ДЗ-5№021003
536
АЦИКЛОВИР-АКОС
Ацикловир
Таблеткалар
ЖАҚ "Синтез", РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№003211
537
Ацикловир-СВС
Ацикловир
Таблеткалар
"ТК Фарм Ақтөбе", ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-3№019709
538
Ациклостад®
Ацикловир
Таблеткалар
ШТАДА Арцнаймиттель АГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№005400
539
Ациклостад®
Ацикловир
Таблеткалар
ШТАДА Арцнаймиттель АГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№005408
540
Ациклостад®
Ацикловир
Таблеткалар
ШТАДА Арцнаймиттель АГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№005409
541
АЭРТАЛ®
Ацеклофенак
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Гедеон Рихтер, Мажарстан
ҚР-ДЗ-5№015898
542
Аэртал®
Ацеклофенак
Ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ
Индастриас Фармасьютикас Алмирал С.А., ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№121668
543
Бавенсио®
Авелумаб
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
Мерк Сероно С.А., ШВЕЙЦАРИЯ
ҚР-ДЗ-5№025721
544
Багеда
Лефлуномид
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№023529
545
Багеда
Лефлуномид
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№023533
546
Байдуреон®
Эксенатид
Босап шығуы ұзаққа созылатын тері астына енгізуге арналған суспензия
Resilience US, Inc, АМЕРИКА ҚҰРАМА ШТАТТАРЫ
ҚР-ДЗ-5№024852

547
Баклосан
Баклофен
Таблетки
Фармацевтический завод"ПОЛЬФАРМА" АО, ПОЛЬША
РК-ЛС-5№025148
548
Баклосан
Баклофен
Таблетки
Фармацевтический завод"ПОЛЬФАРМА" АО, ПОЛЬША
РК-ЛС-5№025149
549
Виталипид Н детский
Нет данных
Концентрат для приготовления эмульсии для инфузий
Фрезениус Каби АБ, ШВЕЦИЯ
РК-ЛС-5№121994
550
БАНБАКТ®
Клиндамицин
Суппозитории вагинальные
Кусум Хелткер Пвт. Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№023978
551
Баралгин® М
Метамизол натрия
Раствор для инъекций
Элизиум Фармасьютикалс Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№016260
552
Бартизар®
Бортезомиб
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного и подкожного введения
Рафарма, РОССИЯ
РК-ЛС-5№023382
553
БАСАЛОГ
Инсулин гларгин
Раствор для подкожного введения
Биокон Сдн. Бхд, МАЛАЙЗИЯ
РК-ЛС-5№024946
554
Бевацизумаб
Бевацизумаб
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
БИОКАД, РОССИЯ
РК-ЛС-5№023113
555
Бевацизумаб
Бевацизумаб
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
БИОКАД, РОССИЯ
РК-ЛС-5№023114
556
Бевацизумаб
Бевацизумаб
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
ТОО Карагандинский фармацевтический комплекс, КАЗАХСТАН
РК-БП-5№023685
557
Бевацизумаб
Бевацизумаб
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
ТОО Карагандинский фармацевтический комплекс, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№023687
558
Беклазон Эко Легкое Дыхание
Беклометазон
Аэрозоль для ингаляций дозированный, активируемый вдохом
Нортон Вотерфорд, ИРЛАНДИЯ
РК-ЛС-5№019758
559
Беклазон Эко Легкое Дыхание
Беклометазон
Аэрозоль для ингаляций дозированный, активируемый вдохом
Нортон Вотерфорд, ИРЛАНДИЯ
РК-ЛС-5№019759
560
Белара®
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Гедеон Рихтер, ВЕНГРИЯ
РК-ЛС-5№020472
561
Белара®
Хлормадинон/этинилэстрадиол
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
ОАО "Гедеон Рихтер", Венгрия
ЛП-№000127-ГП-KZ
562
Белифрин
Фенилэфрин
Капли глазные
БАЛКАНФАРМА-РАЗГРАД АД, БОЛГАРИЯ
РК-ЛС-5№023627
563
Белогент
Нет данных
Крем для наружного применения
БЕЛУПО, лекарства и косметика д.д., ХОРВАТИЯ
РК-ЛС-5№016295
564
Белогент
Нет данных
Мазь для наружного применения
БЕЛУПО, лекарства и косметика д.д., ХОРВАТИЯ
РК-ЛС-5№016296
565
Белодерм
Бетаметазон
Мазь для наружного применения
БЕЛУПО, лекарства и косметика д.д., ХОРВАТИЯ
РК-ЛС-5№015483
566
Белодерм
Бетаметазон
Крем для наружного применения
БЕЛУПО, лекарства и косметика д.д., ХОРВАТИЯ
РК-ЛС-5№015485
567
Белодерм Экспресс
Бетаметазон
Спрей для наружного применения
БЕЛУПО, лекарства и косметика д.д., ХОРВАТИЯ
РК-ЛС-5№021178
568
Белосалик
Нет данных
Мазь для наружного применения
БЕЛУПО, лекарства и косметика д.д., ХОРВАТИЯ

547
Баклосан
Баклофен
Таблеткалар
ПОЛЬФАРМА фармацевтикалық зауыты" АҚ, ПОЛЬША
ҚР-ДЗ-5№025148
548
Баклосан
Баклофен
Таблеткалар
ПОЛЬФАРМА фармацевтикалық зауыты" АҚ, ПОЛЬША
ҚР-ДЗ-5№025149
549
Балаларға арналған Виталипид Н
Деректер жоқ
Инфузия үшін эмульсия дайындауға арналған концентрат
Фрезениус Каби АБ, ШВЕЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№121994
550
БАНБАКТ®
Клиндамицин
Қынаптық суппозиторийлер
Кусум Хелткер Пвт. Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№023978
551
Баралгин® М
Натрий метамизолы
Инъекцияға арналған ерітінді
Элизиум Фармасьютикалс Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№016260
552
Бартизар®
Бортезомиб
Вена ішіне және тері астына енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат
Рафарма, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№023382
553
БАСАЛОГ
Инсулин гларгин
Тері астына енгізуге арналған ерітінді
Биокон Сдн. Бхд, МАЛАЙЗИЯ
ҚР-ДЗ-5№024946
554
Бевацизумаб
Бевацизумаб
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
БИОКАД, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№023113
555
Бевацизумаб
Бевацизумаб
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
БИОКАД, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№023114
556
Бевацизумаб
Бевацизумаб
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
Қарағанды фармацевтикалық кешені ЖШС, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-БП-5№023685
557
Бевацизумаб
Бевацизумаб
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
Қарағанды фармацевтикалық кешені ЖШС, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№023687
558
Беклазон Эко Легкое Дыхание
Беклометазон
Дозаланған ингаляцияға арналған аэрозоль, тыныс алу арқылы белсенділендірілген
Нортон Вотерфорд, ИРЛАНДИЯ
ҚР-ДЗ-5№019758
559
Беклазон Эко Легкое Дыхание
Беклометазон
Дозаланған ингаляцияға арналған аэрозоль, тыныс алу арқылы белсенділендірілген
Нортон Вотерфорд, ИРЛАНДИЯ
ҚР-ДЗ-5№019759
560
Белара®
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Гедеон Рихтер, Мажарстан
ҚР-ДЗ-5№020472
561
Белара®
Хлормадинон/этинилэстрадиол
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Гедеон Рихтер ЖАҚ, Мажарстан
ЛП-№000127-ГП-KZ
562
Белифрин
Фенилэфрин
Көзге тамызатын дәрі
БАЛКАНФАРМА-РАЗГРАД АД, БОЛГАРИЯ
ҚР-ДЗ-5№023627
563
Белогент
Деректер жоқ
Сыртқа қолдануға арналған крем
БЕЛУПО, дәрілер және косметика д.д., ХОРВАТИЯ
ҚР-ДЗ-5№016295
564
Белогент
Деректер жоқ
Сыртқа қолдануға арналған жақпамай
БЕЛУПО, дәрілер және косметика д.д., ХОРВАТИЯ
ҚР-ДЗ-5№016296
565
Белодерм
Бетаметазон
Сыртқа қолдануға арналған жақпамай
БЕЛУПО, дәрілер және косметика д.д., ХОРВАТИЯ
ҚР-ДЗ-5№015483
566
Белодерм
Бетаметазон
Сыртқа қолдануға арналған крем
БЕЛУПО, дәрілер және косметика д.д., ХОРВАТИЯ
ҚР-ДЗ-5№015485
567
Белодерм Экспресс
Бетаметазон
Сыртқа қолдануға арналған спрей
БЕЛУПО, дәрілер және косметика д.д., ХОРВАТИЯ
ҚР-ДЗ-5№021178
568
Белосалик
Деректер жоқ
Сыртқа қолдануға арналған жақпамай
БЕЛУПО, дәрілер және косметика д.д., ХОРВАТИЯ

РК-ЛС-5№016136
569
Белосалик
Нет данных
Спрей для наружного применения
БЕЛУПО, лекарства и косметика д.д., ХОРВАТИЯ
РК-ЛС-5№021258
570
Белосалик лосьон
Нет данных
Раствор для наружного применения
БЕЛУПО, лекарства и косметика д.д., ХОРВАТИЯ
РК-ЛС-5№016132
571
Вакцина антирабическая культуральная концентрированная очищенная инактивированная, сухая
Нет данных
Лиофилизат для приготовления раствора для внутримышечного введения
Федеральное государственное бюджетное научное учреждение"Федеральный научный центр исследований и разработки иммунобиологических препаратов им. М.П. Чумакова РАН" (ФГБНУ"ФНЦИРИП им. М.П. Чумакова РАН"), РОССИЯ
РК-БП-5№015799
572
Бендамустин Аккорд
Бендамустин
Порошок для приготовления концентрата для приготовления раствора для инфузий
Интас Фармасьютикалс Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025122
573
Бендамустин Аккорд
Бендамустин
Порошок для приготовления концентрата для приготовления раствора для инфузий
Интас Фармасьютикалс Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025123
574
Бендамустин-Виста
Бендамустин
Порошок для приготовления концентрата для приготовления раствора для инфузий
Онкомед мануфектуринг а.с., ЧЕШСКАЯ РЕСПУБЛИКА
РК-ЛС-5№026392
575
Бендамустин-Виста
Бендамустин
Порошок для приготовления концентрата для приготовления раствора для инфузий
Онкомед мануфектуринг а.с., ЧЕШСКАЯ РЕСПУБЛИКА
РК-ЛС-5№026393
576
Бендоки
Бендамустин
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
Юджиа Фарма Спешиалайтиз Лимитэд, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№026019
577
Бендоки 25
Бендамустин
Порошок для приготовления концентрата для приготовления раствора для инфузий
Юджиа Фарма Спешиалайтиз Лимитэд, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025873
578
Беневрон Б
Нет данных
Раствор для внутримышечного введения
Уорлд Медицин Илач Сан.ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№121984
579
БенеФикс®
Нонаког альфа
Порошок лиофилизированный для приготовления раствора для внутривенного введения, в комплекте с растворителем
Вайет Фарма С.А., ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№021016
580
БенеФикс®
Нонаког альфа
Порошок лиофилизированный для приготовления раствора для внутривенного введения, в комплекте с растворителем
Вайет Фарма С.А., ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№021015
581
БенеФикс®
Нонаког альфа
Порошок лиофилизированный для приготовления раствора для внутривенного введения, в комплекте с растворителем
Вайет Фарма С.А., ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№021014
582
БенеФикс®
Нонаког альфа
Порошок лиофилизированный для приготовления раствора для внутривенного введения, в комплекте с растворителем
Вайет Фарма С.А., ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№021013
583
БенеФикс®
Нонаког альфа
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения, в комплекте с растворителем
Вайет Фарма С.А., Испания
ЛП-№002109-РГ-KZ

ҚР-ДЗ-5№016136
569
Белосалик
Деректер жоқ
Сыртқа қолдануға арналған спрей
БЕЛУПО, дәрілер және косметика д.д., ХОРВАТИЯ
ҚР-ДЗ-5№021258
570
Белосалик лосьоны
Деректер жоқ
Сыртқа қолдануға арналған ерітінді
БЕЛУПО, дәрілер және косметика д.д., ХОРВАТИЯ
ҚР-ДЗ-5№016132
571
Белсенділігі жойылған, құрғақ культуралы концентрацияланған тазартылған антирабиялық вакцина
Деректер жоқ
Бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат
РҒА М.П.Чумаков ат. иммунобиологиялық препараттарды зерттеу және әзірлеу федералдық ғылыми орталығы" федералдық мемлекеттік бюджеттік ғылыми мекемесі ("РҒА М.П.Чумаков ат. ИПЗӘФҒО" ФМБҒМ), РЕСЕЙ
ҚР-БП-5№015799
572
Бендамустин Аккорд
Бендамустин
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентратты дайындауға арналған ұнтақ
Интас Фармасьютикалс Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025122
573
Бендамустин Аккорд
Бендамустин
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентратты дайындауға арналған ұнтақ
Интас Фармасьютикалс Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025123
574
Бендамустин-Виста
Бендамустин
Инфузияға ерітінді дайындау үшін концентрат дайындауға арналған ұнтақ
Онкомед мануфектуринг а.с., ЧЕХ РЕСПУБЛИКАСЫ
ҚР-ДЗ-5№026392
575
Бендамустин-Виста
Бендамустин
Инфузияға ерітінді дайындау үшін концентрат дайындауға арналған ұнтақ
Онкомед мануфектуринг а.с., ЧЕХ РЕСПУБЛИКАСЫ
ҚР-ДЗ-5№026393
576
Бендоки
Бендамустин
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
Юджиа Фарма Спешиалайтиз Лимитэд, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№026019
577
Бендоки 25
Бендамустин
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентратты дайындауға арналған ұнтақ
Юджиа Фарма Спешиалайтиз Лимитэд, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025873
578
Беневрон Б
Деректер жоқ
Бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді
Уорлд Медицин Илач Сан.ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№121984
579
БенеФикс®
Нонаког альфа
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ, еріткішпен жиынтықта
Вайет Фарма С.А., ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№021016
580
БенеФикс®
Нонаког альфа
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ, еріткішпен жиынтықта
Вайет Фарма С.А., ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№021015
581
БенеФикс®
Нонаког альфа
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ, еріткішпен жиынтықта
Вайет Фарма С.А., ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№021014
582
БенеФикс®
Нонаког альфа
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ, еріткішпен жиынтықта
Вайет Фарма С.А., ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№021013
583
БенеФикс®
Нонаког альфа
Еріткішпен бірге вена ішіне енгізуге арналған ерітінді дайындауға арналған лиофилизат
Вайет Фарма С.А., Испания
ЛП-№002109-РГ-KZ

584
Бензилпенициллин
Бензилпенициллин
Порошок для приготовления раствора для инъекций
Биохимик, РОССИЯ
РК-ЛС-5№004481
585
Бензилпенициллина натриевая соль
Бензилпенициллин
Порошок для приготовления раствора для внутримышечного введения
ПАО "Синтез", РОССИЯ
РК-ЛС-5№004060
586
Бенлиста
Белимумаб
Лиофилизат для приготовления раствора для инфузий
ГлаксоСмитКляйн Мэньюфэкчуринг С.п.А., ИТАЛИЯ
РК-БП-5№018914
587
Бенлиста
Белимумаб
Лиофилизат для приготовления раствора для инфузий
ГлаксоСмитКляйн Мэньюфэкчуринг С.п.А., ИТАЛИЯ
РК-БП-5№018915
588
БЕНТЕРО
Бендамустин
Порошок лиофилизированный для приготовления концентрата для приготовления раствора для инфузий
ХЕТЕРО ЛАБС ЛИМИТЕД, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025096
589
Бергестрон
Прогестерон
Капсулы
Стерил-Джен Лайф Сайенсиз (П) Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025964
590
Бергестрон
Прогестерон
Капсулы
Стерил-Джен Лайф Сайенсиз (П) Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025965
591
Бериате®
Нет данных
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем
СиЭсЭл Беринг ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№019420
592
Бериате®
Нет данных
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем
СиЭсЭл Беринг ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№019421
593
Берлиприл® 10
Эналаприл
Таблетки
Берлин-Хеми АГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№011037
594
Берлиприл® 10
Эналаприл
Таблетки
Берлин - Хеми АГ (Менарини Групп), ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№025279
595
Берлиприл® 20
Эналаприл
Таблетки
Берлин - Хеми АГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№011038
596
Берлиприл® 20
Эналаприл
Таблетки
Берлин - Хеми АГ (Менарини Групп), ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№025278
597
Берлиприл® 5
Эналаприл
Таблетки
Берлин - Хеми АГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№008270
598
Берлиприл® 5
Эналаприл
Таблетки
Берлин - Хеми АГ (Менарини Групп), ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№025280
599
Берлитион® 600 ЕД
Нет данных
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
Берлин - Хеми АГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№012887
600
Берлитион® 600 капсулы
Нет данных
Капсулы
Каталент Германия Эбербах ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№021381
601
Берни
Фосфомицин
Гранулы для приготовления раствора для приема внутрь
СПЕШЛ ПРОДАКТС ЛАЙН С.П.А., ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№022306
602
Беродуал®
Нет данных
Раствор для ингаляций
Институт де Ангели С.Р.Л., ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№014273
603
Беродуал®
Ипратропия бромид/фенотерол
Раствор для ингаляций
Институт Де Ангели С.Р.Л., Италия
ЛП-№001090-ГП-KZ
604
Беродуал® Н
Нет данных
Аэрозоль для ингаляций, дозированный
Берингер Ингельхайм Фарма ГмбХ и Ко. КГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№010908
605
Беротек® Н
Фенотерол
Аэрозоль для ингаляций, дозированный
Берингер Ингельхайм Фарма ГмбХ и Ко. КГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№003643
606
Бетагистин-ЛФ
Бетагистин
Таблетки
Лекфарм, БЕЛАРУСЬ

584
Бензилпенициллин
Бензилпенициллин
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
Биохимик, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№004481
585
Бензилпенициллин натрий тұзы
Бензилпенициллин
Бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
ЖАҚ "Синтез", РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№004060
586
Бенлиста
Белимумаб
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат
ГлаксоСмитКляйн Мэньюфэкчуринг С.п.А., ИТАЛИЯ
ҚР-БП-5№018914
587
Бенлиста
Белимумаб
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат
ГлаксоСмитКляйн Мэньюфэкчуринг С.п.А., ИТАЛИЯ
ҚР-БП-5№018915
588
БЕНТЕРО
Бендамустин
Инфузияға ерітінді дайындау үшін концентрат дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ
ХЕТЕРО ЛАБС ЛИМИТЕД, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025096
589
Бергестрон
Прогестерон
Капсулалар
Стерил-Джен Лайф Сайенсиз (П) Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025964
590
Бергестрон
Прогестерон
Капсулалар
Стерил-Джен Лайф Сайенсиз (П) Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025965
591
Бериате®
Деректер жоқ
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішімен жиынтықта
СиЭсЭл Беринг ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№019420
592
Бериате®
Деректер жоқ
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішімен жиынтықта
СиЭсЭл Беринг ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№019421
593
Берлиприл® 10
Эналаприл
Таблеткалар
Берлин-Хеми АГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№011037
594
Берлиприл® 10
Эналаприл
Таблеткалар
Берлин - Хеми АГ (Менарини Групп), ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№025279
595
Берлиприл® 20
Эналаприл
Таблеткалар
Берлин - Хеми АГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№011038
596
Берлиприл® 20
Эналаприл
Таблеткалар
Берлин - Хеми АГ (Менарини Групп), ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№025278
597
Берлиприл® 5
Эналаприл
Таблеткалар
Берлин - Хеми АГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№008270
598
Берлиприл® 5
Эналаприл
Таблеткалар
Берлин - Хеми АГ (Менарини Групп), ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№025280
599
Берлитион® 600 ӘБ
Деректер жоқ
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
Берлин - Хеми АГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№012887
600
Берлитион® 600 капсулалар
Деректер жоқ
Капсулалар
Каталент Германия Эбербах ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№021381
601
Берни
Фосфомицин
Ішке қабылдау үшін ерітінді дайындауға арналған түйіршіктер
СПЕШЛ ПРОДАКТС ЛАЙН С.П.А., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№022306
602
Беродуал®
Деректер жоқ
Ингаляцияға арналған ерітінді
Институт де Ангели С.Р.Л., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№014273
603
Беродуал®
Ипратропий бромиді/фенотерол
Ингаляцияға арналған ерітінді
Институт Де Ангели С.Р.Л., Италия
ЛП-№001090-ГП-KZ
604
Беродуал® Н
Деректер жоқ
Ингаляцияға арналған дозаланған аэрозоль
Берингер Ингельхайм Фарма ГмбХ және Ко. КГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№010908
605
Беротек® Н
Фенотерол
Ингаляцияға арналған дозаланған аэрозоль
Берингер Ингельхайм Фарма ГмбХ және Ко. КГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№003643
606
Бетагистин-ЛФ
Бетагистин
Таблеткалар
Лекфарм, БЕЛАРУСЬ

РК-ЛС-5№025689
607
Бетагистин-ЛФ
Бетагистин
Таблетки
Лекфарм, БЕЛАРУСЬ
РК-ЛС-5№025690
608
Бетагистин-Тева
Бетагистин
Таблетки
Каталент Германия Шорндорф ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№014258
609
Бетагистин-Тева
Бетагистин
Таблетки
Роттендорф Фарма ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№014259
610
Бетадерм®
Нет данных
Мазь для наружного применения
Фармзавод Jelfa А.О., ПОЛЬША
РК-ЛС-5№004006
611
Бетак
Бетаксолол
Таблетки, покрытые оболочкой
Медокеми Лтд, КИПР
РК-ЛС-5№009856
612
Бетак
Бетаксолол
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Медокеми Лтд, КИПР
РК-ЛС-5№121701
613
Беталок®
Метопролол
Раствор для внутривенного введения
Сенекси, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№017152
614
Беталок® ЗОК
Метопролол
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, с пролонгированным высвобождением
АстраЗенека АБ, ШВЕЦИЯ
РК-ЛС-5№024393
615
Бетамакс
Сульпирид
Таблетки
Гриндекс, ЛАТВИЯ
РК-ЛС-5№023477
616
Бетамакс
Сульпирид
Таблетки
Гриндекс, ЛАТВИЯ
РК-ЛС-5№023478
617
Бетамакс
Сульпирид
Таблетки
Гриндекс, ЛАТВИЯ
РК-ЛС-5№023479
618
Бетасалик
Нет данных
Мазь
Киевмедпрепарат, УКРАИНА
РК-ЛС-5№003452
619
Бетасерк®
Бетагистин
Таблетки
Майлан Лабораториз САС, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№018569
620
Бетасерк®
Бетагистин
Таблетки
Майлан Лабораториз САС, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№018570
621
Бетасерк®
Бетагистин
Таблетки
Майлан Лабораториз САС, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№018571
622
Бетаспан® Депо
Бетаметазон
Суспензия для инъекций
Фармак, УКРАИНА
РК-ЛС-5№021126
623
Бетмига
Мирабегрон
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, с пролонгированным высвобождением
Авара Фармасьютикал Текнолоджис Инк., СОЕДИНҢННЫЕ ШТАТЫ АМЕРИКИ
РК-ЛС-5№020887
624
Бетмига
Мирабегрон
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, с пролонгированным высвобождением
Авара Фармасьютикал Текнолоджис Инк., СОЕДИНҢННЫЕ ШТАТЫ АМЕРИКИ
РК-ЛС-5№020886
625
БЕТОАКТ
Бепотастин
Капли глазные
Аджанта Фарма Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№026100
626
Бетривис
Нет данных
Раствор для внутримышечного введения
ХЕЛП С.А., ГРЕЦИЯ
РК-ЛС-5№025312
627
Бианли
Палиперидон
Суспензия для внутримышечного введения с пролонгированным высвобождением
Я н с с е н Фармацевтика НВ, Россия
ЛП-№004479-РГ-KZ
628
Бивокса
Моксифлоксацин
Капли глазные
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№024851
629
Бивокса-Д
Нет данных
Капли глазные
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№026379
630
Биденза
Энзалутамид
Капсулы
БДР Фармасьютикалс Интернейшнл Пвт. Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025030
631
Бидирем
Ремдесивир
Лиофилизат для приготовления концентрата для приготовления раствора для инфузий
Соверейн Фарма Прайвэт Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025065
632
Бидирон
Абиратерон
Таблетки
БДР Фармасьютикалс Интернэшнл Пвт.Лтд, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№024667
633
Бидирон
Абиратерон
Таблетки
БДР Фармасьютикалс Интернэшнл Пвт.Лтд, ИНДИЯ

ҚР-ДЗ-5№025689
607
Бетагистин-ЛФ
Бетагистин
Таблеткалар
Лекфарм, БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№025690
608
Бетагистин-Тева
Бетагистин
Таблеткалар
Каталент Германия Шорндорф ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№014258
609
Бетагистин-Тева
Бетагистин
Таблеткалар
Роттендорф Фарма ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№014259
610
Бетадерм®
Деректер жоқ
Сыртқа қолдануға арналған жақпамай
Jelfa фармзауыты А.Қ., ПОЛЬША
ҚР-ДЗ-5№004006
611
Бетак
Бетаксолол
Қабықпен қапталған таблеткалар
Медокеми Лтд, КИПР
ҚР-ДЗ-5№009856
612
Бетак
Бетаксолол
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Медокеми Лтд, КИПР
ҚР-ДЗ-5№121701
613
Беталок®
Метопролол
Вена ішіне енгізуге арналған ерітінді
Сенекси, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№017152
614
Беталок® ЗОК
Метопролол
Босап шығуы ұзаққа созылатын, үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
АстраЗенека АБ, ШВЕЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№024393
615
Бетамакс
Сульпирид
Таблеткалар
Гриндекс, ЛАТВИЯ
ҚР-ДЗ-5№023477
616
Бетамакс
Сульпирид
Таблеткалар
Гриндекс, ЛАТВИЯ
ҚР-ДЗ-5№023478
617
Бетамакс
Сульпирид
Таблеткалар
Гриндекс, ЛАТВИЯ
ҚР-ДЗ-5№023479
618
Бетасалик
Деректер жоқ
Жақпамай
Киевмедпрепарат, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№003452
619
Бетасерк®
Бетагистин
Таблеткалар
Майлан Лабораториз САС, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№018569
620
Бетасерк®
Бетагистин
Таблеткалар
Майлан Лабораториз САС, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№018570
621
Бетасерк®
Бетагистин
Таблеткалар
Майлан Лабораториз САС, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№018571
622
Бетаспан® Депо
Бетаметазон
Инъекцияға арналған суспензия
Фармак, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№021126
623
Бетмига
Мирабегрон
Босап шығуы ұзартылған, үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Авара Фармасьютикал Текнолоджис Инк., АМЕРИКА ҚҰРАМА ШТАТТАРЫ
ҚР-ДЗ-5№020887
624
Бетмига
Мирабегрон
Босап шығуы ұзартылған, үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Авара Фармасьютикал Текнолоджис Инк., АМЕРИКА ҚҰРАМА ШТАТТАРЫ
ҚР-ДЗ-5№020886
625
БЕТОАКТ
Бепотастин
Көзге тамызатын дәрі
Аджанта Фарма Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№026100
626
Бетривис
Деректер жоқ
Бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді
ХЕЛП С.А., ГРЕЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№025312
627
Бианли
Палиперидон
Ұзақ шығарылуымен бұлшықет ішіне енгізуге арналған суспензия
Янссен Фармацевтика НВ, Ресей
ЛП-№004479-РГ-KZ
628
Бивокса
Моксифлоксацин
Көзге тамызатын дәрі
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№024851
629
Бивокса-Д
Деректер жоқ
Көзге тамызатын дәрі
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№026379
630
Биденза
Энзалутамид
Капсулалар
БДР Фармасьютикалс Интернейшнл Пвт. Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025030
631
Бидирем
Ремдесивир
Инфузияға арналған ерітінді дайындау үшін концентрат дайындауға арналған лиофилизат
Соверейн Фарма Прайвэт Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025065
632
Бидирон
Абиратерон
Таблеткалар
БДР Фармасьютикалс Интернэшнл Пвт.Лтд, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№024667
633
Бидирон
Абиратерон
Таблеткалар
БДР Фармасьютикалс Интернэшнл Пвт.Лтд, ҮНДІСТАН

РК-ЛС-5№024668
634
Бикард АМ
Нет данных
Таблетки
Лекфарм, БЕЛАРУСЬ
РК-ЛС-5№024457
635
Бикард АМ
Нет данных
Таблетки
Лекфарм, БЕЛАРУСЬ
РК-ЛС-5№024458
636
Бикард АМ
Нет данных
Таблетки
Лекфарм, БЕЛАРУСЬ
РК-ЛС-5№024459
637
Бикард АМ
Нет данных
Таблетки
Лекфарм, БЕЛАРУСЬ
РК-ЛС-5№024460
638
БИКАТЕРО
Бикалутамид
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
ХЕТЕРО ЛАБС ЛИМИТЕД, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№024586
639
БИЛАТОП
Биластин
Таблетки
Аджанта Фарма Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№026395
640
Билобил® интенс
Нет данных
Капсулы
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
РК-ЛС-5№121916
641
Билобил® форте
Нет данных
Капсулы
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
РК-ЛС-5№023033
642
Бимаган
Биматопрост
Капли глазные
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№025313
643
Биманокс®
Бримонидин
Капли глазные
ЯДРАН-ГАЛЕНСКИ ЛАБОРАТОРИЙ а.о., ХОРВАТИЯ
РК-ЛС-5№122083
644
Биматопрост-Фарматен
Биматопрост
Капли глазные
Балканфарма-Разград АД, БОЛГАРИЯ
РК-ЛС-5№024464
645
Бинокрит®
Эпоэтин альфа
Раствор для инъекций
ИДТ Биологика ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№021026
646
Бинокрит®
Эпоэтин альфа
Раствор для инъекций
ИДТ Биологика ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№021025
647
Бинокрит®
Эпоэтин альфа
Раствор для инъекций
ИДТ Биологика ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№021024
648
БИОВЕН
Нет данных
Раствор для инфузий
БИОФАРМА ПЛАЗМА, УКРАИНА
РК-БП-5№025256
649
БИОВЕН МОНО
Нет данных
Раствор для инфузий
БИОФАРМА ПЛАЗМА, УКРАИНА
РК-БП-5№017941
650
Бипрол
Бисопролол
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Хемофарм, РОССИЯ
РК-ЛС-5№016755
651
Бипрол
Бисопролол
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Хемофарм, РОССИЯ
РК-ЛС-5№016760
652
Бипрол
Бисопролол
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Хемофарм, РОССИЯ
РК-ЛС-5№023011
653
Бисептол
Нет данных
Суспензия для перорального применения
Фармацевтический завод ПОЛЬФАРМА АО Отдел Медана в Серадзе, ПОЛЬША
РК-ЛС-5№004653
654
Бисептол
Нет данных
Таблетки
Адамед Фарма, ПОЛЬША
РК-ЛС-5№014517
655
Бисептол
Нет данных
Таблетки
Адамед Фарма, ПОЛЬША
РК-ЛС-5№014518
656
Бисептол
Нет данных
Таблетки
Adamed Pharma S.A., ПОЛЬША
РК-ЛС-5№121690
657
Бисептол
Нет данных
Суспензия для перорального применения
Фармацевтический завод "ПОЛЬФАРМА" АО Отдел Медана в Серадзе, ПОЛЬША
РК-ЛС-5№026432
658
Бисептол
Сульфаметаксазол, триметоприм
Таблетки
Adamed Pharma S.A., Польша
ЛП-№007546-РГ-KZ
659
Бисептол
Триметоприм/сульфаметаксазол
Таблетки
Adamed Pharma S.A., Польша
ЛП-№007529-РГ-KZ
660
Бисептол 480
Нет данных
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
Фармацевтический завод"ПОЛЬФАРМА" АО, ПОЛЬША
РК-ЛС-5№015903
661
Бисептрим
Нет данных
Таблетки
Химфарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№010960

ҚР-ДЗ-5№024668
634
Бикард АМ
Деректер жоқ
Таблеткалар
Лекфарм, БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№024457
635
Бикард АМ
Деректер жоқ
Таблеткалар
Лекфарм, БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№024458
636
Бикард АМ
Деректер жоқ
Таблеткалар
Лекфарм, БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№024459
637
Бикард АМ
Деректер жоқ
Таблеткалар
Лекфарм, БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№024460
638
БИКАТЕРО
Бикалутамид
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
ХЕТЕРО ЛАБС ЛИМИТЕД, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№024586
639
БИЛАТОП
Биластин
Таблеткалар
Аджанта Фарма Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№026395
640
Билобил® интенс
Деректер жоқ
Капсулалар
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№121916
641
Билобил® форте
Деректер жоқ
Капсулалар
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№023033
642
Бимаган
Биматопрост
Көзге тамызатын дәрі
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№025313
643
Биманокс®
Бримонидин
Көзге тамызатын дәрі
ЯДРАН-ГАЛЕНСКИ ЛАБОРАТОРИЙ а.қ., ХОРВАТИЯ
ҚР-ДЗ-5№122083
644
Биматопрост-Фарматен
Биматопрост
Көзге тамызатын дәрі
Балканфарма-Разград АД, БОЛГАРИЯ
ҚР-ДЗ-5№024464
645
Бинокрит®
Эпоэтин альфа
Инъекцияға арналған ерітінді
ИДТ Биологика ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№021026
646
Бинокрит®
Эпоэтин альфа
Инъекцияға арналған ерітінді
ИДТ Биологика ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№021025
647
Бинокрит®
Эпоэтин альфа
Инъекцияға арналған ерітінді
ИДТ Биологика ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№021024
648
БИОВЕН
Деректер жоқ
Инфузияға арналған ерітінді
БИОФАРМА ПЛАЗМА, УКРАИНА
ҚР-БП-5№025256
649
БИОВЕН МОНО
Деректер жоқ
Инфузияға арналған ерітінді
БИОФАРМА ПЛАЗМА, УКРАИНА
ҚР-БП-5№017941
650
Бипрол
Бисопролол
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Хемофарм, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№016755
651
Бипрол
Бисопролол
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Хемофарм, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№016760
652
Бипрол
Бисопролол
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Хемофарм, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№023011
653
Бисептол
Деректер жоқ
Ішуге арналған суспензия
ПОЛЬФАРМА АҚ фармацевтикалық зауыты Серадзедегі Медана бөлімі, ПОЛЬША
ҚР-ДЗ-5№004653
654
Бисептол
Деректер жоқ
Таблеткалар
Адамед Фарма, ПОЛЬША
ҚР-ДЗ-5№014517
655
Бисептол
Деректер жоқ
Таблеткалар
Адамед Фарма, ПОЛЬША
ҚР-ДЗ-5№014518
656
Бисептол
Деректер жоқ
Таблеткалар
Adamed Pharma S.A., ПОЛЬША
ҚР-ДЗ-5№121690
657
Бисептол
Деректер жоқ
Ішуге арналған суспензия
"ПОЛЬФАРМА" фармацевтикалық зауыты АҚ Серадзедегі Медана бөлімі, ПОЛЬША
ҚР-ДЗ-5№026432
658
Бисептол
Сульфаметаксазол, триметоприм
Таблеткалар
Adamed Pharma S.A., Польша
ЛП-№007546-РГ-KZ
659
Бисептол
Триметоприм/сульфаметаксазол
Таблеткалар
Adamed Pharma S.A., Польша
ЛП-№007529-РГ-KZ
660
Бисептол 480
Деректер жоқ
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
ПОЛЬФАРМА АҚ фармацевтикалық зауыты, ПОЛЬША
ҚР-ДЗ-5№015903
661
Бисептрим
Деректер жоқ
Таблеткалар
Химфарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№010960

662
Бисомор
Бисопролол
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Эдж Фарма Прайвет Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№019274
663
Бисомор
Бисопролол
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Эдж Фарма Прайвет Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№019275
664
Бисомор
Бисопролол
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Эдж Фарма Прайвет Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№019276
665
Бисопролол
Бисопролол
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
СООО"Лекфарм", БЕЛАРУСЬ
РК-ЛС-5№019958
666
Бисопролол
Бисопролол
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
СООО"Лекфарм", БЕЛАРУСЬ
РК-ЛС-5№019959
667
Бисопролол
Бисопролол
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Борисовский завод медицинских препаратов, БЕЛАРУСЬ
РК-ЛС-5№021359
668
Бисопролол
Бисопролол
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Борисовский завод медицинских препаратов, БЕЛАРУСЬ
РК-ЛС-5№021360
669
Бисопролол
Бисопролол
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
ОАО Ирбитский химфармзавод, РОССИЯ
РК-ЛС-5№022247
670
Бисопролол
Бисопролол
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
ОАО Ирбитский химфармзавод, РОССИЯ
РК-ЛС-5№022248
671
Бисопролол
Бисопролол
Таблетки, покрытые оболочкой
Химфарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№023793
672
Бисопролол
Бисопролол
Таблетки, покрытые оболочкой
Химфарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№023794
673
Бисопролол
Бисопролол
Таблетки, покрытые оболочкой
Химфарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№023795
674
Бисопролол Вива Фарм
Бисопролол
Таблетки, покрытые оболочкой
ВИВА ФАРМ, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№022196
675
Бисопролол Вива Фарм
Бисопролол
Таблетки, покрытые оболочкой
ВИВА ФАРМ, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№022197
676
Бисопролол Вива Фарм
Бисопролол
Таблетки, покрытые оболочкой
ВИВА ФАРМ, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№022198
677
Бисопролол-Тева
Бисопролол
Таблетки
Меркле ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№024249
678
Бисопролол-Тева
Бисопролол
Таблетки
Меркле ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№024250
679
Бисотекса®
Бисопролол
Таблетки
ПРО.МЕД.ЦС Прага а.о., ЧЕШСКАЯ РЕСПУБЛИКА
РК-ЛС-5№121713
680
Бисотекса®
Бисопролол
Таблетки
ПРО.МЕД.ЦС Прага а.о., ЧЕШСКАЯ РЕСПУБЛИКА
РК-ЛС-5№121712
681
Бисотекса®
Бисопролол
Таблетки
ПРО.МЕД.ЦС Прага а.о., ЧЕШСКАЯ РЕСПУБЛИКА
РК-ЛС-5№121711
682
Биспонса
Инотузумаб озогамицин
Лиофилизат для приготовления концентрата для приготовления раствора для инфузий
Фармация и Апджон Кампани ЭлЭлСи, США
ЛП-№000413-ГП-KZ
683
Бифлурин
Вориконазол
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
АО Фармасинтез, РОССИЯ
РК-ЛС-5№022211
684
Бифлурин
Вориконазол
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
АО Фармасинтез, РОССИЯ
РК-ЛС-5№022212
685
Бифрен
Нет данных
Капсулы
ООО"Фарма Старт", УКРАИНА
РК-ЛС-5№023555
686
БИЦИЛЛИН-3
Нет данных
Порошок для приготовления суспензии для внутримышечного введения
ПАО Синтез, РОССИЯ
РК-ЛС-5№003548
687
Бициллин-5
Нет данных
Порошок для приготовления суспензии для внутримышечного введения
ПАО Синтез, РОССИЯ

662
Бисомор
Бисопролол
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Эдж Фарма Прайвет Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№019274
663
Бисомор
Бисопролол
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Эдж Фарма Прайвет Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№019275
664
Бисомор
Бисопролол
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Эдж Фарма Прайвет Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№019276
665
Бисопролол
Бисопролол
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Лекфарм ЖШБҚ, БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№019958
666
Бисопролол
Бисопролол
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Лекфарм ЖШБҚ, БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№019959
667
Бисопролол
Бисопролол
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Борисов медициналық препараттар зауыты, БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№021359
668
Бисопролол
Бисопролол
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Борисов медициналық препараттар зауыты, БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№021360
669
Бисопролол
Бисопролол
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Ирбит химфармзауыты, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№022247
670
Бисопролол
Бисопролол
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Ирбит химфармзауыты, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№022248
671
Бисопролол
Бисопролол
Қабықпен қапталған таблеткалар
Химфарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№023793
672
Бисопролол
Бисопролол
Қабықпен қапталған таблеткалар
Химфарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№023794
673
Бисопролол
Бисопролол
Қабықпен қапталған таблеткалар
Химфарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№023795
674
Бисопролол Вива Фарм
Бисопролол
Қабықпен қапталған таблеткалар
ВИВА ФАРМ, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№022196
675
Бисопролол Вива Фарм
Бисопролол
Қабықпен қапталған таблеткалар
ВИВА ФАРМ, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№022197
676
Бисопролол Вива Фарм
Бисопролол
Қабықпен қапталған таблеткалар
ВИВА ФАРМ, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№022198
677
Бисопролол-Тева
Бисопролол
Таблеткалар
Меркле ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№024249
678
Бисопролол-Тева
Бисопролол
Таблеткалар
Меркле ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№024250
679
Бисотекса®
Бисопролол
Таблеткалар
ПРО.МЕД.ЦС Прага а.қ., ЧЕХ РЕСПУБЛИКАСЫ
ҚР-ДЗ-5№121713
680
Бисотекса®
Бисопролол
Таблеткалар
ПРО.МЕД.ЦС Прага а.қ., ЧЕХ РЕСПУБЛИКАСЫ
ҚР-ДЗ-5№121712
681
Бисотекса®
Бисопролол
Таблеткалар
ПРО.МЕД.ЦС Прага а.қ., ЧЕХ РЕСПУБЛИКАСЫ
ҚР-ДЗ-5№121711
682
Биспонса
Инотузумаб озогамицин
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат дайындайтын лиофилизат
Фармация және Апджон Кампани ЭлЭлСи, АҚШ
ЛП-№000413-ГП-KZ
683
Бифлурин
Вориконазол
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Фармасинтез АҚ, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№022211
684
Бифлурин
Вориконазол
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Фармасинтез, АҚ РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№022212
685
Бифрен
Деректер жоқ
Капсулалар
Фарма Старт ЖШҚ, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№023555
686
БИЦИЛЛИН-3
Деректер жоқ
Бұлшықет ішіне енгізу үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ
Синтез ЖАҚ, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№003548
687
Бициллин-5
Деректер жоқ
Бұлшықет ішіне енгізу үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ
Синтез ЖАҚ, РЕСЕЙ

РК-ЛС-5№004061
688
БиШуа
Левоноргестрел
Таблетки
Сан Фармасьютикал Индастриез Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№021029
689
БиШуа Форте
Левоноргестрел
Таблетки
Сан Фармасьютикал Индастриез Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№021030
690
БЛОГИР-3
Дезлоратадин
Таблетки для рассасывания
Дженефарм С.А., ГРЕЦИЯ
РК-ЛС-5№022158
691
БЛОГИР-3
Дезлоратадин
Раствор оральный
ФАМАР А.В.Е., ГРЕЦИЯ
РК-ЛС-5№022192
692
Блотрен
Монтелукаст
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Дева Холдинг А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№025382
693
Блэдкон
Солифенацин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Ауробиндо Фарма Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№024605
694
Блэдкон
Солифенацин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Ауробиндо Фарма Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№024615
695
Бозентан-АИГФ
Бозентан
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Абди Ибрахим Глобал Фарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№026176
696
Бокакорт-С
Флутиказон
Аэрозоль для ингаляций, дозированный
МЕДИКЭИР БАЙОСАЙНС ЛАБОРАТОРИС С.А., ГРЕЦИЯ
РК-ЛС-5№024721
697
Бонабласт
Ибандроновая кислота
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
Фарматен С.А., ГРЕЦИЯ
РК-ЛС-5№026178
698
Бонвива
Ибандроновая кислота
Таблетки, покрытые оболочкой
Пенн Фармасьютикал Сервисэз Лтд, ВЕЛИКОБРИТАНИЯ
РК-ЛС-5№005110
699
Бонвива
Ибандроновая кислота
Раствор для внутривенных инъекций
Веттер Фарма-Фертигунг ГмбХ и Ко. КГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№012812
700
Бонеост
Ибандроновая кислота
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Фарматен С.А., ГРЕЦИЯ
РК-ЛС-5№023831
701
Бонспри
Офатумумаб
Раствор для подкожного введения
Новартис Фарма Штейн АГ, ШВЕЙЦАРИЯ
РК-ЛС-5№025168
702
Боризол
Рилузол
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Публичное акционерное общество"Научно-производственный центр"Борщаговский химико-фармацевтический завод", УКРАИНА
РК-ЛС-5№020992
703
Бортебин
Бортезомиб
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного и подкожного введения
Юджиа Фарма Спешиалайтиз Лимитэд, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025218
704
БортезоВиста
Бортезомиб
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного и подкожного введения
онкомед мануфектуринг а.с., ЧЕШСКАЯ РЕСПУБЛИКА
РК-ЛС-5№025014
705
БортезоВиста
Бортезомиб
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного и подкожного введения
онкомед мануфектуринг а.с., ЧЕШСКАЯ РЕСПУБЛИКА
РК-ЛС-5№025015
706
БортезоВиста
Бортезомиб
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения
онкомед мануфектуринг а.с., ЧЕШСКАЯ РЕСПУБЛИКА
РК-ЛС-5№025016
707
Бортезомиб Сандоз®
Бортезомиб
Лиофилизированный порошок для приготовления раствора для внутривенного введения
Онкомед Мануфактуринг а.c., ЧЕШСКАЯ РЕСПУБЛИКА
РК-ЛС-5№024397
708
Бортезомиб Штада
Бортезомиб
Раствор для инъекций
Тимоорган Фармации ГмбХ, ГЕРМАНИЯ

ҚР-ДЗ-5№004061
688
БиШуа
Левоноргестрел
Таблеткалар
Сан Фармасьютикал Индастриез Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№021029
689
БиШуа Форте
Левоноргестрел
Таблеткалар
Сан Фармасьютикал Индастриез Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№021030
690
БЛОГИР-3
Дезлоратадин
Соруға арналған таблеткалар
Дженефарм С.А., ГРЕЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№022158
691
БЛОГИР-3
Дезлоратадин
Ішілетін ерітінді
ФАМАР А.В.Е., ГРЕЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№022192
692
Блотрен
Монтелукаст
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Дева Холдинг А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№025382
693
Блэдкон
Солифенацин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Ауробиндо Фарма Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№024605
694
Блэдкон
Солифенацин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Ауробиндо Фарма Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№024615
695
Бозентан-АИГФ
Бозентан
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Абди Ибрахим Глобал Фарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№026176
696
Бокакорт-С
Флутиказон
Ингаляцияға арналған дозаланған аэрозоль
МЕДИКЭИР БАЙОСАЙНС ЛАБОРАТОРИС С.А., ГРЕЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№024721
697
Бонабласт
Ибандрон қышқылы
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
Фарматен С.А., ГРЕЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№026178
698
Бонвива
Ибандрон қышқылы
Қабықпен қапталған таблеткалар
Пенн Фармасьютикал Сервисэз Лтд, ҰЛЫБРИТАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№005110
699
Бонвива
Ибандрон қышқылы
Вена ішіне инъекцияға арналған ерітінді
Веттер Фарма-Фертигунг ГмбХ и Ко. КГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№012812
700
Бонеост
Ибандрон қышқылы
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Фарматен С.А., ГРЕЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№023831
701
Бонспри
Офатумумаб
Тері астына енгізуге арналған ерітінді
Новартис Фарма Штейн АГ, ШВЕЙЦАРИЯ
ҚР-ДЗ-5№025168
702
Боризол
Рилузол
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Борщагов химиялық-фармацевтикалық зауыты ғылыми өндірістік орталық жариялы акционерлік қоғамы, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№020992
703
Бортебин
Бортезомиб
Вена ішіне және тері астына енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат
Юджиа Фарма Спешиалайтиз Лимитэд, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025218
704
БортезоВиста
Бортезомиб
Вена ішіне және тері астына енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат
онкомед мануфектуринг а.с., ЧЕХ РЕСПУБЛИКАСЫ
ҚР-ДЗ-5№025014
705
БортезоВиста
Бортезомиб
Вена ішіне және тері астына енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат
онкомед мануфектуринг а.с., ЧЕХ РЕСПУБЛИКАСЫ
ҚР-ДЗ-5№025015
706
БортезоВиста
Бортезомиб
Вена ішіне енгізу үшін ерiтiндi дайындауға арналған лиофилизат
онкомед мануфектуринг а.с., ЧЕХ РЕСПУБЛИКАСЫ
ҚР-ДЗ-5№025016
707
Бортезомиб Сандоз®
Бортезомиб
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ
Онкомед Мануфактуринг а.c., ЧЕХ РЕСПУБЛИКАСЫ
ҚР-ДЗ-5№024397
708
Бортезомиб Штада
Бортезомиб
Инъекцияға арналған ерітінді
Тимоорган Фармации ГмбХ, ГЕРМАНИЯ

РК-ЛС-5№026428
709
Бортеро
Бортезомиб
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного и подкожного введения
HETERO LABS LIMITED, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№022307
710
Босфит
Бозентан
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Ауробиндо Фарма Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№024681
711
Ботулакс
Нет данных
Лиофилизат для приготовления раствора для инъекций
Хюгель Инк., РЕСПУБЛИКА КОРЕЯ
РК-ЛС-5№025831
712
Ботулакс
Нет данных
Лиофилизат для приготовления раствора для инъекций
Хюгель Инк., РЕСПУБЛИКА КОРЕЯ
РК-ЛС-5№025832
713
Ботулакс
Нет данных
Лиофилизат для приготовления раствора для инъекций
Хюгель Инк., РЕСПУБЛИКА КОРЕЯ
РК-ЛС-5№025833
714
Бредикон
Дезогестрел
Таблетки
Рената Лимитед, БАНГЛАДЕШ
РК-ЛС-5№025674
715
Брезтри™ Аэросфера
Нет данных
Аэрозоль для ингаляций дозированный
AstraZeneca Dunkerque Production, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№026212
716
Брилинта™
Тикагрелор
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
АстраЗенека АБ, ШВЕЦИЯ
РК-ЛС-5№018487
717
Брилинта™
Тикагрелор
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
АстраЗенека АБ, ШВЕЦИЯ
РК-ЛС-5№023335
718
Бримо
Бримонидин
Капли глазные
Jamjoom Pharmaceuticals Factory Company, САУДОВСКАЯ АРАВИЯ
РК-ЛС-5№018406
719
Бринекс
Бринзоламид
Капли глазные, суспензия
СЕНТИСС ФАРМА Пвт.Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№022836
720
Бринзокс
Бринзоламид
Капли глазные, суспензия
Аджанта Фарма Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№026127
721
Бринзокс Т
Нет данных
Капли глазные, суспензия
Аджанта Фарма Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№026131
722
БРИНЗОМОЛ-DF
Нет данных
Капли глазные, суспензия
ТОО"DOSFARM", КАЗАХСТАН
РК-ЛС-0№026095
723
Бринзопт Плюс
Нет данных
Капли глазные, суспензия
Ромфарм Компани С.Р.Л., РУМЫНИЯ
РК-ЛС-5№024304
724
Бринтелликс®
Вортиоксетин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Х. Лундбек А/О, ДАНИЯ
РК-ЛС-5№026085
725
Бринтелликс®
Вортиоксетин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Х. Лундбек А/О, ДАНИЯ
РК-ЛС-5№026086
726
Бринтелликс®
Вортиоксетин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Х. Лундбек А/О, ДАНИЯ
РК-ЛС-5№026087
727
БРИНЭРА
Нет данных
Капли глазные, суспензия
СЕНТИСС ФАРМА Пвт.Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№024486
728
Бритосопт
Нет данных
Капли глазные
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№026062
729
Броксинак
Бромфенак
Капли глазные
СЕНТИСС ФАРМА Пвт.Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№020982
730
БРОМГЕКСИН ДС
Бромгексин
Раствор для внутривенного и внутримышечного введения
ВЕТПРОМ АД, БОЛГАРИЯ
РК-ЛС-5№025696
731
Бромокриптин-Рихтер
Бромокриптин
Таблетки
Гедеон Рихтер, ВЕНГРИЯ
РК-ЛС-5№003958
732
Бромокриптин-Рихтер
Бромокриптин
Таблетки
ОАО"Гедеон Рихтер", Венгрия; ГЕДЕОН РИХТЕР-РУС, Россия
ЛП-№002402-ГП-KZ

ҚР-ДЗ-5№026428
709
Бортеро
Бортезомиб
Вена ішіне және тері астына енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат
HETERO LABS LIMITED, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№022307
710
Босфит
Бозентан
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Ауробиндо Фарма Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№024681
711
Ботулакс
Деректер жоқ
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат
Хюгель Инк., КОРЕЯ РЕСПУБЛИКАСЫ
ҚР-ДЗ-5№025831
712
Ботулакс
Деректер жоқ
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат
Хюгель Инк., КОРЕЯ РЕСПУБЛИКАСЫ
ҚР-ДЗ-5№025832
713
Ботулакс
Деректер жоқ
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат
Хюгель Инк., КОРЕЯ РЕСПУБЛИКАСЫ
ҚР-ДЗ-5№025833
714
Бредикон
Дезогестрел
Таблеткалар
Рената Лимитед, БАНГЛАДЕШ
ҚР-ДЗ-5№025674
715
Брезтри™ Аэросфера
Деректер жоқ
Ингаляцияға арналған дозаланған аэрозоль
AstraZeneca Dunkerque Production, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№026212
716
Брилинта™
Тикагрелор
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
АстраЗенека АБ, ШВЕЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№018487
717
Брилинта™
Тикагрелор
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
АстраЗенека АБ, ШВЕЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№023335
718
Бримо
Бримонидин
Көзге тамызатын дәрі
Jamjoom Pharmaceuticals Factory Company, САУД АРАВИЯ
ҚР-ДЗ-5№018406
719
Бринекс
Бринзоламид
Көзге тамызатын дәрі, суспензия
СЕНТИСС ФАРМА Пвт.Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№022836
720
Бринзокс
Бринзоламид
Көзге тамызатын дәрі, суспензия
Аджанта Фарма Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№026127
721
Бринзокс Т
Деректер жоқ
Көзге тамызатын дәрі, суспензия
Аджанта Фарма Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№026131
722
БРИНЗОМОЛ-DF
Деректер жоқ
Көзге тамызатын дәрі, суспензия
ЖШС"DOSFARM", ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-0№026095
723
Бринзопт Плюс
Деректер жоқ
Көзге тамызатын дәрі, суспензия
Ромфарм Компани С.Р.Л., РУМЫНИЯ
ҚР-ДЗ-5№024304
724
Бринтелликс®
Вортиоксетин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Х. Лундбек А/Қ, ДАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№026085
725
Бринтелликс®
Вортиоксетин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Х. Лундбек А/Қ, ДАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№026086
726
Бринтелликс®
Вортиоксетин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Х. Лундбек А/Қ, ДАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№026087
727
БРИНЭРА
Деректер жоқ
Көзге тамызатын дәрі, суспензия
СЕНТИСС ФАРМА Пвт.Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№024486
728
Бритосопт
Деректер жоқ
Көзге тамызатын дәрі
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№026062
729
Броксинак
Бромфенак
Көзге тамызатын дәрі
СЕНТИСС ФАРМА Пвт.Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№020982
730
БРОМГЕКСИН ДС
Бромгексин
Вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді
ВЕТПРОМ АД, БОЛГАРИЯ
ҚР-ДЗ-5№025696
731
Бромокриптин-Рихтер
Бромокриптин
Таблеткалар
Гедеон Рихтер, Мажарстан
ҚР-ДЗ-5№003958
732
Бромокриптин-Рихтер
Бромокриптин
Таблеткалар
Гедеон Рихтер ААҚ, Мажарстан; ГЕДЕОН РИХТЕР-РУС, Ресей
ЛП-№002402-ГП-KZ

733
Бронхитол-ГЕН
Маннитол
Порошок для ингаляций дозированный
Фармаксис Лтд., АВСТРАЛИЯ
РК-ЛС-5№026088
734
Брутафлам
Эторикоксиб
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Mankind Pharma Limited, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025974
735
Брутафлам
Эторикоксиб
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Mankind Pharma Limited, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025975
736
Брутафлам
Эторикоксиб
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Mankind Pharma Limited, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025976
737
Бруфен®
Ибупрофен
Гранулы шипучие
Аббви С.р.л., ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№021406
738
Бруфен® Ретард
Ибупрофен
Таблетки, покрытые оболочкой с пролонгированным высвобождением
ФАМАР А.В.Е., ГРЕЦИЯ
РК-ЛС-5№024664
739
Буденофальк
Будесонид
Капсулы
Лозан Фарма ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№012428
740
Бупивакаин Гриндекс
Бупивакаин
Раствор для инъекций
Сантоника АО, ЛИТВА
РК-ЛС-5№010789
741
Бупивакаин Гриндекс
Бупивакаин
Раствор для инъекций
ХБМ Фарма с.р.о., СЛОВАКИЯ
РК-ЛС-5№023172
742
Бупивакаин Гриндекс Спинал
Бупивакаин
Раствор для инъекций
Сантоника АО, ЛИТВА
РК-ЛС-5№010790
743
Бупивакаин Гриндекс Спинал
Бупивакаин
Раствор для инъекций
ХБМ Фарма с.р.о., СЛОВАКИЯ
РК-ЛС-5№023064
744
Бупивакаин-М
Бупивакаин
Раствор для инъекций
Общество с ограниченной ответственностью "Харьковское фармацевтическое предприятие "Здоровье народу", УКРАИНА
РК-ЛС-5№009464
745
Бускопан®
Нет данных
Таблетки, покрытые оболочкой
Делфарм Реймс, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№016087
746
Бусонид
Будесонид
Аэрозоль для ингаляций дозированный
Гленмарк Фармасьютикалз Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№021143
747
Бустрикс® (вакцина для профилактики дифтерии, столбняка, коклюша (бесклеточная) адсорбированная жидкая (АбКДС))
Вакцина для профилактики дифтерии, столбняка, коклюша (бесклеточная)
Суспензия для инъекций
ГлаксоСмитКляйн Байолоджикалз, Франция; ГлаксоСмитКляйн Байолоджикалз с.а., БЕЛЬГИЯ
ЛП-№000002-РГ-KZ
748
Бустрикс®, вакцина для профилактики дифтерии, столбняка, коклюша (бесклеточная) адсорбированная жидкая (АбКДС)
Нет данных
Суспензия для инъекций
ГлаксоСмитКляйн Байолоджикалз с.а., БЕЛЬГИЯ
РК-БП-5№018911
749
Буфомикс Изихейлер
Нет данных
Порошок для ингаляций
Орион Корпорейшн, ФИНЛЯНДИЯ
РК-ЛС-5№022199
750
Буфомикс Изихейлер
Нет данных
Порошок для ингаляций
Орион Корпорейшн, ФИНЛЯНДИЯ
РК-ЛС-5№024800
751
Буфомикс Изихейлер
Нет данных
Порошок для ингаляций
Орион Корпорейшн, ФИНЛЯНДИЯ
РК-ЛС-5№024801
752
БЦЖ-медак
Нет данных
Лиофилизат для приготовления суспензии для внутрипузырного введения в комплекте с растворителем
Билтховен Биологикалс Б.В., НИДЕРЛАНДЫ
РК-ЛС-5№015766
753
Вакцина против гепатита В (рДНК)
Нет данных
Суспензия для инъекций
Серум Институт оф Индия Пвт. Лтд., ИНДИЯ

733
Бронхитол-ГЕН
Маннитол
Ингаляцияға арналған дозаланған ұнтақ
Фармаксис Лтд., АВСТРАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№026088
734
Брутафлам
Эторикоксиб
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Mankind Pharma Limited, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025974
735
Брутафлам
Эторикоксиб
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Mankind Pharma Limited, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025975
736
Брутафлам
Эторикоксиб
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Mankind Pharma Limited, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025976
737
Бруфен®
Ибупрофен
Көпіршитін түйіршіктер
Аббви С.р.л., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№021406
738
Бруфен® Ретард
Ибупрофен
Босап шығуы ұзаққа созылатын, қабықпен қапталған таблеткалар
ФАМАР А.В.Е., ГРЕЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№024664
739
Буденофальк
Будесонид
Капсулалар
Лозан Фарма ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№012428
740
Бупивакаин Гриндекс
Бупивакаин
Инъекцияға арналған ерітінді
Сантоника АҚ, ЛИТВА
ҚР-ДЗ-5№010789
741
Бупивакаин Гриндекс
Бупивакаин
Инъекцияға арналған ерітінді
ХБМ Фарма с.р.о., СЛОВАКИЯ
ҚР-ДЗ-5№023172
742
Бупивакаин Гриндекс Спинал
Бупивакаин
Инъекцияға арналған ерітінді
Сантоника АҚ, ЛИТВА
ҚР-ДЗ-5№010790
743
Бупивакаин Гриндекс Спинал
Бупивакаин
Инъекцияға арналған ерітінді
ХБМ Фарма с.р.о., СЛОВАКИЯ
ҚР-ДЗ-5№023064
744
Бупивакаин-М
Бупивакаин
Инъекцияға арналған ерітінді
"Харьков Фармацевтикалық кәсіпорыны "Здоровье народу" Жауапкершілігі шектеулі қоғамы, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№009464
745
Бускопан®
Деректер жоқ
Қабықпен қапталған таблеткалар
Делфарм Реймс, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№016087
746
Бусонид
Будесонид
Дозаланған ингаляцияға арналған аэрозоль
Гленмарк Фармасьютикалз Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№021143
747
Бустрикс® , дифтерия, сіреспе, көкжөтел (жасушасыз) профилактикасына арналған адсорбцияланған сұйық (АбКДС) вакцинасы
Дифтерия, сіреспе, көкжөтел (жасушасыз) профилактикасына арналған вакцинасы
Инъекцияға арналған суспензия
ГлаксоСмитКляйн Байолоджикалз, Франция; ГлаксоСмитКляйн Байолоджикалз с.а., БЕЛЬГИЯ
ЛП-№000002-РГ-KZ
748
Бустрикс®, дифтерия, сіреспе, көкжөтел (жасушасыз) профилактикасына арналған адсорбцияланған сұйық (АбКДС) вакцинасы
Деректер жоқ
Инъекцияға арналған суспензия
ГлаксоСмитКляйн Байолоджикалз с.а., БЕЛЬГИЯ
ҚР-БП-5№018911
749
Буфомикс Изихейлер
Деректер жоқ
Ингаляцияға арналған ұнтақ
Орион Корпорейшн, ФИНЛЯНДИЯ
ҚР-ДЗ-5№022199
750
Буфомикс Изихейлер
Деректер жоқ
Ингаляцияға арналған ұнтақ
Орион Корпорейшн, ФИНЛЯНДИЯ
ҚР-ДЗ-5№024800
751
Буфомикс Изихейлер
Деректер жоқ
Ингаляцияға арналған ұнтақ
Орион Корпорейшн, ФИНЛЯНДИЯ
ҚР-ДЗ-5№024801
752
БЦЖ-медак
Деректер жоқ
Қуық ішіне енгізу үшін суспензия дайындауға арналған лиофилизат еріткішпен жиынтықта
Билтховен Биологикалс Б.В., НИДЕРЛАНДЫ
ҚР-ДЗ-5№015766
753
В гепатитіне қарсы вакцина (рДНҚ)
Деректер жоқ
Инъекцияға арналған суспензия
Серум Институт оф Индия Пвт. Лтд., ҮНДІСТАН

РК-БП-5№024320
754
Вагацит
Валганцикловир
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Панацея Биотек Фарма Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025779
755
Вагид-CL
Нет данных
Вагинальные суппозитории
BLISS GVS PHARMA LTD, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№016610
756
Вазилип®
Симвастатин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
РК-ЛС-5№005001
757
Вазилип®
Симвастатин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
РК-ЛС-5№005351
758
Вазилип®
Симвастатин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
РК-ЛС-5№005352
759
Вазонат®
Мельдоний
Капсулы
Олфа, ЛАТВИЯ
РК-ЛС-5№014380
760
Вазонат®
Мельдоний
Раствор для внутривенного введения
"Софарма", БОЛГАРИЯ
РК-ЛС-5№121646
761
Вазонит® ретард
Пентоксифиллин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой пролонгированного высвобождения
Г.Л. Фарма ГмбХ, АВСТРИЯ
РК-ЛС-5№020470
762
Вазопро®
Мельдоний
Раствор для внутривенного введения
АО Фармак, УКРАИНА
РК-ЛС-5№019797
763
ВАЗОСТЕНОН
Алпростадил
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
Кевельт, ЭСТОНИЯ
РК-ЛС-5№023677
764
Вазофлекс
Илопрост
Раствор для ингаляций
РАФАРМ С.А., ГРЕЦИЯ
РК-ЛС-5№026282
765
Вайдаза
Азацитидин
Лиофилизат для приготовления суспензии для подкожного введения
Бакстер Онкология ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№121977
766
Вайлопин
Оланзапин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Рекордати Илач Сан. ве Тидж. A.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№025242
767
Валавекс®
Валацикловир
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
ВИВА ФАРМ, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№019443
768
Валавир®
Валацикловир
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Фармак, УКРАИНА
РК-ЛС-5№015856
769
Валат
Вальпроевая кислота
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, пролонгированного высвобождения
Ауробиндо Фарма Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025355
770
Валганцикловир Вива Фарм
Валганцикловир
Таблетки, покрытые оболочкой
ВИВА ФАРМ, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№023377
771
Валгир
Валганцикловир
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Ципла Лтд, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№022625
772
Валмак®
Валсартан
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Маклеодс Фармасьютикалз Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№023020
773
Валмак®
Валсартан
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Маклеодс Фармасьютикалз Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№023021
774
Валмак®
Валсартан
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Маклеодс Фармасьютикалз Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№023022
775
ВАЛМАК®-Н
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Маклеодс Фармасьютикалз Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№023003
776
ВАЛМАК®-Н
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Маклеодс Фармасьютикалз Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№023004
777
ВАЛМАК®-Н
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Маклеодс Фармасьютикалз Лимитед, ИНДИЯ

ҚР-БП-5№024320
754
Вагацит
Валганцикловир
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Панацея Биотек Фарма Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025779
755
Вагид-CL
Деректер жоқ
Қынаптық суппозиторийлер
BLISS GVS PHARMA LTD, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№016610
756
Вазилип®
Симвастатин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№005001
757
Вазилип®
Симвастатин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№005351
758
Вазилип®
Симвастатин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№005352
759
Вазонат®
Мельдоний
Капсулалар
Олфа, ЛАТВИЯ
ҚР-ДЗ-5№014380
760
Вазонат®
Мельдоний
Вена ішіне енгізуге арналған ерітінді
"Софарма", БОЛГАРИЯ
ҚР-ДЗ-5№121646
761
Вазонит® ретард
Пентоксифиллин
Босап шығуы ұзаққа созылатын, үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Г.Л. Фарма ГмбХ, АВСТРИЯ
ҚР-ДЗ-5№020470
762
Вазопро®
Мельдоний
Вена ішіне енгізуге арналған ерітінді
Фармак АҚ, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№019797
763
ВАЗОСТЕНОН
Алпростадил
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
Кевельт, ЭСТОНИЯ
ҚР-ДЗ-5№023677
764
Вазофлекс
Илопрост
Ингаляцияға арналған ерітінді
РАФАРМ С.А., ГРЕЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№026282
765
Вайдаза
Азацитидин
Тері астына енгізу үшін суспензия дайындауға арналған лиофилизат
Бакстер Онкология ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№121977
766
Вайлопин
Оланзапин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Рекордати Илач Сан. ве Тидж. A.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№025242
767
Валавекс®
Валацикловир
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
ВИВА ФАРМ, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№019443
768
Валавир®
Валацикловир
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Фармак, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№015856
769
Валат
Вальпрой қышқылы
Босап шығуы ұзартылған, үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Ауробиндо Фарма Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025355
770
Валганцикловир Вива Фарм
Валганцикловир
Қабықпен қапталған таблеткалар
ВИВА ФАРМ, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№023377
771
Валгир
Валганцикловир
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Ципла Лтд, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№022625
772
Валмак®
Валсартан
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Маклеодс Фармасьютикалз Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№023020
773
Валмак®
Валсартан
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Маклеодс Фармасьютикалз Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№023021
774
Валмак®
Валсартан
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Маклеодс Фармасьютикалз Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№023022
775
ВАЛМАК®-Н
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Маклеодс Фармасьютикалз Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№023003
776
ВАЛМАК®-Н
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Маклеодс Фармасьютикалз Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№023004
777
ВАЛМАК®-Н
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Маклеодс Фармасьютикалз Лимитед, ҮНДІСТАН

РК-ЛС-5№025012
802
Вальпрокс Хроно
Вальпроевая кислота
Таблетки с пролонгированным высвобождением, покрытые пленочной оболочкой
Абди Ибрахим Глобал Фарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№025013
803
Вальсакор®
Валсартан
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
РК-ЛС-5№013584
804
Вальсакор®
Валсартан
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
РК-ЛС-5№013585
805
Вальсакор® Н
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
РК-ЛС-5№020963
806
Вальсакор® Н
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
РК-ЛС-5№020964
807
Вальсакор® Н
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
РК-ЛС-5№020965
808
Ванатекс
Валсартан
Таблетки, покрытые оболочкой
Фармацевтический завод Польфарма АО, ПОЛЬША
РК-ЛС-5№019147
809
Ванатекс
Валсартан
Таблетки, покрытые оболочкой
Фармацевтический завод Польфарма АО, ПОЛЬША
РК-ЛС-5№019148
810
Ванатекс Комби
Нет данных
Таблетки, покрытые оболочкой
Фармацевтический завод Польфарма АО, ПОЛЬША
РК-ЛС-5№019286
811
Ванатекс Комби
Нет данных
Таблетки, покрытые оболочкой
Фармацевтический завод Польфарма АО, ПОЛЬША
РК-ЛС-5№019287
812
Ванко-ВМ
Ванкомицин
Лиофилизат для приготовления раствора для инфузий и раствора для приема внутрь
"Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А. Ш.", ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№026429
813
Ванко-ВМ
Ванкомицин
Лиофилизат для приготовления раствора для инфузий и раствора для приема внутрь
"Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А. Ш.", ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№026431
814
Ванкомицин-ТФ
Ванкомицин
Порошок для приготовления раствора для инфузий
СООО ТрайплФарм, БЕЛАРУСЬ
РК-ЛС-5№121931
815
Ванкомицин-ТФ
Ванкомицин
Порошок для приготовления раствора для инфузий
СООО ТрайплФарм, БЕЛАРУСЬ
РК-ЛС-5№121932
816
Варгатеф®
Нинтеданиб
Капсулы мягкие
Каталент Германия Эбербах ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№022499
817
Варгатеф®
Нинтеданиб
Капсулы мягкие
Каталент Германия Эбербах ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№022500
818
Варгатеф®
Нинтеданиб
Мягкие капсулы
Каталент Германия Эбербах ГмбХ, Германия; Берингер Ингельхайм Фарма ГмбХ и К о . К Г , Германия
ЛП-№001278-ГП-KZ
819
Варденафил-КРКА
Варденафил
Таблетки
КРКА, д.д., Ново место, Словения
ЛП-№000113-РГ-KZ
820
Варилрикс, вакцина против ветряной оспы
Нет данных
Порошок лиофилизированный для инъекций в комплекте с растворителем
ГлаксоСмитКляйн Байолоджикалз с.а., БЕЛЬГИЯ
РК-БП-5№004870
821
Варфалан
Варфарин
Таблетки
Аджио Фармацевтикалз Лтд, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025055
822
ВАРФАРЕКС®
Варфарин
Таблетки
Гриндекс, ЛАТВИЯ
РК-ЛС-5№010197
823
ВАРФАРЕКС®
Варфарин
Таблетки
Гриндекс, ЛАТВИЯ
РК-ЛС-5№010198

ҚР-ДЗ-5№025012
802
Вальпрокс Хроно
Вальпрой қышқылы
Босап шығуы ұзаққа созылатын, үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Абди Ибрахим Глобал Фарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№025013
803
Вальсакор®
Валсартан
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№013584
804
Вальсакор®
Валсартан
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№013585
805
Вальсакор® Н
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№020963
806
Вальсакор® Н
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№020964
807
Вальсакор® Н
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№020965
808
Ванатекс
Валсартан
Қабықпен қапталған таблеткалар
Польфарма АҚ фармацевтикалық зауыты, ПОЛЬША
ҚР-ДЗ-5№019147
809
Ванатекс
Валсартан
Қабықпен қапталған таблеткалар
Польфарма АҚ фармацевтикалық зауыты, ПОЛЬША
ҚР-ДЗ-5№019148
810
Ванатекс Комби
Деректер жоқ
Қабықпен қапталған таблеткалар
Польфарма АҚ фармацевтикалық зауыты, ПОЛЬША
ҚР-ДЗ-5№019286
811
Ванатекс Комби
Деректер жоқ
Қабықпен қапталған таблеткалар
Польфарма АҚ фармацевтикалық зауыты, ПОЛЬША
ҚР-ДЗ-5№019287
812
Ванко-ВМ
Ванкомицин
Инфузия үшiн ерiтiндi мен ішке қабылдау үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат
"Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А. Ш.", ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№026429
813
Ванко-ВМ
Ванкомицин
Инфузия үшiн ерiтiндi мен ішке қабылдау үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат
"Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А. Ш.", ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№026431
814
Ванкомицин-ТФ
Ванкомицин
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
ТрайплФарм БЖШҚ, БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№121931
815
Ванкомицин-ТФ
Ванкомицин
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
ТрайплФарм БЖШҚ, БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№121932
816
Варгатеф®
Нинтеданиб
Жұмсақ капсулалар
Каталент Германия Эбербах ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№022499
817
Варгатеф®
Нинтеданиб
Жұмсақ капсулалар
Каталент Германия Эбербах ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№022500
818
Варгатеф®
Нинтеданиб
Жұмсақ капсулалар
Каталент Германия Эбербах ГмбХ, Германия; Берингер Ингельхайм Фарма ГмбХ и Ко.КГ, Германия
ЛП-№001278-ГП-KZ
819
Варденафил-КРКА
Варденафил
Таблеткалар
КРКА, д.д., Ново место, Словения
ЛП-№000113-РГ-KZ
820
Варилрикс, желшешекке қарсы вакцина
Деректер жоқ
Инъекцияға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішімен жиынтықта
ГлаксоСмитКляйн Байолоджикалз с.а., БЕЛЬГИЯ
ҚР-БП-5№004870
821
Варфалан
Варфарин
Таблеткалар
Аджио Фармацевтикалз Лтд, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025055
822
ВАРФАРЕКС®
Варфарин
Таблеткалар
Гриндекс, ЛАТВИЯ
ҚР-ДЗ-5№010197
823
ВАРФАРЕКС®
Варфарин
Таблеткалар
Гриндекс, ЛАТВИЯ
ҚР-ДЗ-5№010198

824
Варфарин
Варфарин
Таблетки
Белмедпрепараты РУП, БЕЛАРУСЬ
РК-ЛС-5№023563
825
Варфарин ШТАДА
Варфарин
Таблетки
Орифарм Мануфэкчуринг Поланд Сп. з о.о., ПОЛЬША
РК-ЛС-5№018721
826
Васталома
Фулвестрант
Раствор для внутримышечного введения
Лабораториос Фармалан С.А., ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№025635
827
В-ГАММА НЕЙРО
Нет данных
Раствор для внутримышечного и внутривенного введения
Браун Лабораториес Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025537
828
ВЕБУЛИС
Илопрост
Раствор для ингаляций
Дева Холдинг А.С, ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№025171
829
Вегадерм
Нет данных
Мазь
БАЛКАНФАРМА-РАЗГРАД АД, БОЛГАРИЯ
РК-ЛС-5№023013
830
Вегапенем
Меропенем
Порошок для приготовления раствора для инъекций или инфузий
Анфарм Хеллас С.А., ГРЕЦИЯ
РК-ЛС-5№023458
831
Вегапенем
Меропенем
Порошок для приготовления раствора для инъекций или инфузий
Анфарм Хеллас С.А., ГРЕЦИЯ
РК-ЛС-5№023459
832
Вегацеф
Цефтриаксон
Порошок для приготовления раствора для инъекций или инфузий
ЭйСиЭс ДОБФАР С.П.А., ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№024786
833
Вегтазон
Мометазон
Крем
Балканфарма-Разград АД, БОЛГАРИЯ
РК-ЛС-5№023043
834
Везикар™
Солифенацин
Таблетки, покрытые оболочкой
Астеллас Фарма Юроп Б.В., НИДЕРЛАНДЫ
РК-ЛС-5№005030
835
Везомни
Нет данных
Таблетки с модифицированным высвобождением, покрытые пленочной оболочкой
Авара Фармасьютикал Текнолоджис Инк., СОЕДИНҢННЫЕ ШТАТЫ АМЕРИКИ
РК-ЛС-5№021047
836
Вектибикс
Панитумумаб
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
Амджен Мэньюфэкчуринг Лимитед, ПУЭРТО-РИКО
РК-ЛС-5№020049
837
Вектибикс
Панитумумаб
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
Амджен Мэньюфэкчуринг Лимитед, ПУЭРТО-РИКО
РК-ЛС-5№020050
838
Велаксин®
Венлафаксин
Капсулы с пролонгированным высвобождением
ЗАО"Фармацевтический завод ЭГИС", ВЕНГРИЯ
РК-ЛС-5№005010
839
Велаксин®
Венлафаксин
Капсулы с пролонгированным высвобождением
ЗАО"Фармацевтический завод ЭГИС", ВЕНГРИЯ
РК-ЛС-5№005012
840
ВЕЛСОФ
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
HETERO LABS LIMITED, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№024724
841
Венклекста
Венетоклакс
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
ЭббВи Айрлэнд НЛ Б.В., ИРЛАНДИЯ
РК-ЛС-5№024330
842
Венклекста
Венетоклакс
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
ЭббВи Айрлэнд НЛ Б.В., ИРЛАНДИЯ
РК-ЛС-5№024331
843
Венклекста
Венетоклакс
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
ЭббВи Айрлэнд НЛ Б.В., ИРЛАНДИЯ
РК-ЛС-5№024332
844
ВЕНЛАКСОР®
Венлафаксин
Таблетки
Гриндекс АО, ЛАТВИЯ
РК-ЛС-5№004252
845
ВЕНЛАКСОР®
Венлафаксин
Таблетки
Гриндекс АО, ЛАТВИЯ
РК-ЛС-5№004257
846
Венофер®
Нет данных
Раствор для внутривенного введения
Такеда Австрия ГмбХ, АВСТРИЯ
РК-ЛС-5№020883
847
Вентавис®
Илопрост
Раствор для ингаляций
Берлимед С.А., ИСПАНИЯ

824
Варфарин
Варфарин
Таблеткалар
Белмедпрепараты РУК, БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№023563
825
Варфарин ШТАДА
Варфарин
Таблеткалар
Орифарм Мануфэкчуринг Поланд Сп. з о.о., ПОЛЬША
ҚР-ДЗ-5№018721
826
Васталома
Фулвестрант
Бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді
Лабораториос Фармалан С.А., ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№025635
827
В-ГАММА НЕЙРО
Деректер жоқ
Бұлшықет ішіне және вена ішіне енгізуге арналған ерітінді
Браун Лабораториес Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025537
828
ВЕБУЛИС
Илопрост
Ингаляцияға арналған ерітінді
Дева холдингі А.С, ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№025171
829
Вегадерм
Деректер жоқ
Жақпамай
БАЛКАНФАРМА-РАЗГРАД АД, БОЛГАРИЯ
ҚР-ДЗ-5№023013
830
Вегапенем
Меропенем
Инъекция немесе инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
Анфарм Хеллас С.А., ГРЕЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№023458
831
Вегапенем
Меропенем
Инъекция немесе инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
Анфарм Хеллас С.А., ГРЕЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№023459
832
Вегацеф
Цефтриаксон
Инъекция немесе инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
ЭйСиЭс ДОБФАР С.П.А., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№024786
833
Вегтазон
Мометазон
Крем
Балканфарма-Разград АД, БОЛГАРИЯ
ҚР-ДЗ-5№023043
834
Везикар™
Солифенацин
Қабықпен қапталған таблеткалар
Астеллас Фарма Юроп Б.В., НИДЕРЛАНДЫ
ҚР-ДЗ-5№005030
835
Везомни
Деректер жоқ
Модификацияланып босап шығатын үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Авара Фармасьютикал Текнолоджис Инк., АМЕРИКА ҚҰРАМА ШТАТТАРЫ
ҚР-ДЗ-5№021047
836
Вектибикс
Панитумумаб
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
Амджен Мэньюфэкчуринг Лимитед, ПУЭРТО-РИКО
ҚР-ДЗ-5№020049
837
Вектибикс
Панитумумаб
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
Амджен Мэньюфэкчуринг Лимитед, ПУЭРТО-РИКО
ҚР-ДЗ-5№020050
838
Велаксин®
Венлафаксин
Босап шығуы ұзаққа созылатын капсулалар
ЭГИС Фармацевтикалық зауыты ЖАҚ, Мажарстан
ҚР-ДЗ-5№005010
839
Велаксин®
Венлафаксин
Босап шығуы ұзаққа созылатын капсулалар
ЭГИС Фармацевтикалық зауыты ЖАҚ, Мажарстан
ҚР-ДЗ-5№005012
840
ВЕЛСОФ
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
HETERO LABS LIMITED, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№024724
841
Венклекста
Венетоклакс
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
ЭббВи Айрлэнд НЛ Б.В., ИРЛАНДИЯ
ҚР-ДЗ-5№024330
842
Венклекста
Венетоклакс
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
ЭббВи Айрлэнд НЛ Б.В., ИРЛАНДИЯ
ҚР-ДЗ-5№024331
843
Венклекста
Венетоклакс
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
ЭббВи Айрлэнд НЛ Б.В., ИРЛАНДИЯ
ҚР-ДЗ-5№024332
844
ВЕНЛАКСОР®
Венлафаксин
Таблеткалар
Гриндекс АҚ, ЛАТВИЯ
ҚР-ДЗ-5№004252
845
ВЕНЛАКСОР®
Венлафаксин
Таблеткалар
Гриндекс АҚ, ЛАТВИЯ
ҚР-ДЗ-5№004257
846
Венофер®
Деректер жоқ
Вена ішіне енгізуге арналған ерітінді
Такеда Австрия ГмбХ, АВСТРИЯ
ҚР-ДЗ-5№020883
847
Вентавис®
Илопрост
Ингаляцияға арналған ерітінді
Берлимед С.А., ИСПАНИЯ

РК-ЛС-5№020401
848
Вентолин®
Сальбутамол
Аэрозоль для ингаляций, дозированный
Глаксо Вэллком Продакшен, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№004652
849
Вентолин® дыхательный раствор
Сальбутамол
Раствор для небулайзера
Глаксо Оперэйшенс Великобритания Лимитед, ВЕЛИКОБРИТАНИЯ
РК-ЛС-5№006081
850
Верабез
Рабепразол
Таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой
Лабораториос Ликонса, С.А., ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№022291
851
Верабез
Рабепразол
Таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой
Лабораториос Ликонса, С.А., ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№022292
852
Веракол
Цефтриаксон
Порошок для приготовления раствора для инъекций, в комплекте с растворителем (1 % раствор лидокаина гидрохлорида для инъекций)
ДЕМО С.А. Фармасютикал Индастри, ГРЕЦИЯ
РК-ЛС-5№021614
853
Верапамил
Верапамил
Таблетки, покрытые оболочкой
Ирбитский химико-фармацевтический завод, РОССИЯ
РК-ЛС-5№122037
854
Верзенио®
Абемациклиб/абемациклиб
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Лилли дель Карибе Инк, ПУЭРТО-РИКО; Элай Лилли энд Компани, Соединенные Штаты
ЛП-№000040-РГ-KZ
855
Вермокс
Мебендазол
Таблетки
Гедеон Рихтер Румыния А.О., РУМЫНИЯ
РК-ЛС-5№010231
856
Вермокс
Мебендазол
Таблетки
Гедеон Рихтер Румыния A.О., Румыня ОАО"Гедеон Рихтер", Венгрия
ЛП-№002347-ГП-KZ
857
Верошпирон®
Спиронолактон
Капсулы
Гедеон Рихтер, ВЕНГРИЯ
РК-ЛС-5№014161
858
Верошпирон®
Спиронолактон
Капсулы
Гедеон Рихтер, ВЕНГРИЯ
РК-ЛС-5№014162
859
Верошпирон®
Спиронолактон
Таблетки
Гедеон Рихтер, ВЕНГРИЯ
РК-ЛС-5№014449
860
Вессел Дуэ Ф
Сулодексид
Капсулы
Альфасигма С.п.А., ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№003681
861
Вессел Дуэ Ф
Сулодексид
Раствор для инъекций
Альфасигма С.п.А., ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№003682
862
Вестинорм®
Бетагистин
Таблетки
Фармак, УКРАИНА
РК-ЛС-5№017888
863
Вестинорм®
Бетагистин
Таблетки
Фармак, УКРАИНА
РК-ЛС-5№017889
864
Виагра ОДТ
Силденафил
Пероральные диспергируемые таблетки
Фарева Амбуаз, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№021068
865
Виагра®
Силденафил
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Фарева Амбуаз, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№012217
866
Виагра®
Силденафил
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Фарева Амбуаз, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№012218
867
Виасарт
Валсартан
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№024061
868
Виасарт
Валсартан
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№024062
869
Виасил
Силденафил
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
СООО"Лекфарм", БЕЛАРУСЬ
РК-ЛС-5№022644
870
Виасил
Силденафил
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
СООО"Лекфарм", БЕЛАРУСЬ
РК-ЛС-5№022727
871
ВИВАЙРА
Силденафил
Таблетки жевательные
Дженефарм С.А., ГРЕЦИЯ
РК-ЛС-5№022266
872
ВИВАЙРА
Силденафил
Таблетки жевательные
Дженефарм С.А., ГРЕЦИЯ

ҚР-ДЗ-5№020401
848
Вентолин®
Сальбутамол
Дозаланған, ингаляцияға арналған аэрозоль
Глаксо Вэллком Продакшен, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№004652
849
Вентолин® дем алатын ерітінді
Сальбутамол
Небулайзерге арналған ерітінді
Глаксо Оперэйшенс Ұлыбритания Лимитед, ҰЛЫБРИТАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№006081
850
Верабез
Рабепразол
Ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар
Лабораториос Ликонса, С.А., ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№022291
851
Верабез
Рабепразол
Ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар
Лабораториос Ликонса, С.А., ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№022292
852
Веракол
Цефтриаксон
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ еріткішпен (1 % лидокаин гидрохлоридінің инъекцияға арналған ерітіндісі) жиынтықта
ДЕМО С.А. Фармасютикал Индастри, ГРЕЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№021614
853
Верапамил
Верапамил
Қабықпен қапталған таблеткалар
Ирбит химия-фармацевтикалық зауыты, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№122037
854
Верзенио®
Абемациклиб/абемациклиб
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Лилли дель Карибе Инк, ПУЭРТО-РИКО; Элай Лилли энд Компани, ҚҰРАМА ШТАТТАРЫ
ЛП-№000040-РГ-KZ
855
Вермокс
Мебендазол
Таблеткалар
Гедеон Рихтер Румыния А.Қ., РУМЫНИЯ
ҚР-ДЗ-5№010231
856
Вермокс
Мебендазол
Таблеткалар
Гедеон Рихтер Румыния А.Қ., РУМЫНИЯ, Гедеон Рихтер ААҚ, Мажарстан
ЛП-№002347-ГП-KZ
857
Верошпирон®
Спиронолактон
Капсулалар
Гедеон Рихтер, Мажарстан
ҚР-ДЗ-5№014161
858
Верошпирон®
Спиронолактон
Капсулалар
Гедеон Рихтер, Мажарстан
ҚР-ДЗ-5№014162
859
Верошпирон®
Спиронолактон
Таблеткалар
Гедеон Рихтер, Мажарстан
ҚР-ДЗ-5№014449
860
Вессел Дуэ Ф
Сулодексид
Капсулалар
Альфасигма С.п.А., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№003681
861
Вессел Дуэ Ф
Сулодексид
Инъекцияға арналған ерітінді
Альфасигма С.п.А., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№003682
862
Вестинорм®
Бетагистин
Таблеткалар
Фармак, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№017888
863
Вестинорм®
Бетагистин
Таблеткалар
Фармак, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№017889
864
Виагра ОДТ
Силденафил
Ішке қабылданатын ұсақталатын таблеткалар
Фарева Амбуаз, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№021068
865
Виагра®
Силденафил
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Фарева Амбуаз, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№012217
866
Виагра®
Силденафил
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Фарева Амбуаз, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№012218
867
Виасарт
Валсартан
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№024061
868
Виасарт
Валсартан
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№024062
869
Виасил
Силденафил
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Лекфарм ЖШБҚ, БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№022644
870
Виасил
Силденафил
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Лекфарм ЖШБҚ, БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№022727
871
ВИВАЙРА
Силденафил
Шайнайтын таблеткалар
Дженефарм С.А., ГРЕЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№022266
872
ВИВАЙРА
Силденафил
Шайнайтын таблеткалар
Дженефарм С.А., ГРЕЦИЯ

РК-ЛС-5№022267
873
ВиваКор®
Нет данных
Таблетки
ВИВА ФАРМ, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№023443
874
ВиваКор®
Нет данных
Таблетки
ВИВА ФАРМ, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№023444
875
ВиваКор®
Нет данных
Таблетки
ВИВА ФАРМ, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№023445
876
Вигамокс™
Моксифлоксацин
Капли глазные
Алкон-Куврер, БЕЛЬГИЯ
РК-ЛС-5№019310
877
Вигексол
Йогексол
Раствор для инъекций
НУР-МАЙ ФАРМАЦИЯ, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-3№122076
878
Вигексол
Йогексол
Раствор для инъекций
НУР-МАЙ ФАРМАЦИЯ, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-3№122077
879
ВИДАНОЛ®
Транексамовая кислота
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Кусум Хелткер Пвт. Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№121658
880
Видиксанол
Йодиксанол
Раствор для инъекций
НУР-МАЙ ФАРМАЦИЯ, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-3№122096
881
Видиксанол
Йодиксанол
Раствор для инъекций
НУР-МАЙ ФАРМАЦИЯ, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-3№122097
882
Видора
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Лабораториос Леон Фарма С.А., ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№122133
883
Видора микро
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Лабораториос Леон Фарма С.А., ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№122134
884
Визаллергол
Олопатадин
Капли глазные
СЕНТИСС ФАРМА Пвт.Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№121834
885
Визанна
Диеногест
Таблетки
Байер Веймар ГмбХ и Ко. КГ, Германия
ЛП-№001547-ГП-KZ
886
Визанна®
Диеногест
Таблетки
Байер Веймар ГмбХ и Ко.КГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№017601
887
Визарсин® Ку-Таб®
Силденафил
Таблетки для рассасывания
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
РК-ЛС-5№020046
888
Визипак™
Йодиксанол
Раствор для инъекций
ДжиИ Хэлскеа Ирландия Лимитед, ИРЛАНДИЯ
РК-ЛС-5№016253
889
Визипак™
Йодиксанол
Раствор для инъекций
ДжиИ Хэлскеа Ирландия Лимитед, ИРЛАНДИЯ
РК-ЛС-5№016254
890
Визипак™
Йодиксанол
Раствор для инъекций
ДжиИ Хэлскеа Ирландия Лимитед, ИРЛАНДИЯ
РК-ЛС-5№016255
891
Визипак™
Йодиксанол
Раствор для инъекций
ДжиИ Хэлскеа Ирландия Лимитед, ИРЛАНДИЯ
РК-ЛС-5№016256
892
Визипак™
Йодиксанол
Раствор для инъекций
ДжиИ Хэлскеа Ирландия Лимитед, ИРЛАНДИЯ
РК-ЛС-5№016257
893
Визипак™
Йодиксанол
Раствор для инъекций
ДжиИ Хэлскеа Ирландия Лимитед, ИРЛАНДИЯ
РК-ЛС-5№016258
894
Визкью
Бролуцизумаб
Раствор для внутриглазного введения
Новартис Фарма Штейн АГ, ШВЕЙЦАРИЯ
РК-ЛС-5№024790
895
Викасол-Дарница
Менадиона натрия бисульфит
Раствор для инъекций
"Фармацевтическая фирма "Дарница", УКРАИНА
РК-ЛС-5№000138
896
Виктоза®
Лираглутид
Раствор для подкожного введения
Ново Нордиск А/С, ДАНИЯ
РК-ЛС-5№017120
897
Вилазодон NOBEL®
Вилазодон
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Нобел Илач Санаи ве Тиджарет А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№025464
898
Вилазодон NOBEL®
Вилазодон
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Нобел Илач Санаи ве Тиджарет А.Ш., ТУРЦИЯ

ҚР-ДЗ-5№022267
873
ВиваКор®
Деректер жоқ
Таблеткалар
ВИВА ФАРМ, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№023443
874
ВиваКор®
Деректер жоқ
Таблеткалар
ВИВА ФАРМ, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№023444
875
ВиваКор®
Деректер жоқ
Таблеткалар
ВИВА ФАРМ, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№023445
876
Вигамокс™
Моксифлоксацин
Көзге тамызатын дәрі
Алкон-Куврер, БЕЛЬГИЯ
ҚР-ДЗ-5№019310
877
Вигексол
Йогексол
Инъекцияға арналған ерітінді
НУР-МАЙ ФАРМАЦИЯ, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-3№122076
878
Вигексол
Йогексол
Инъекцияға арналған ерітінді
НУР-МАЙ ФАРМАЦИЯ, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-3№122077
879
ВИДАНОЛ®
Транексам қышқылы
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Кусум Хелткер Пвт. Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№121658
880
Видиксанол
Йодиксанол
Инъекцияға арналған ерітінді
НУР-МАЙ ФАРМАЦИЯ, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-3№122096
881
Видиксанол
Йодиксанол
Инъекцияға арналған ерітінді
НУР-МАЙ ФАРМАЦИЯ, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-3№122097
882
Видора
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Лабораториос Леон Фарма С.А., ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№122133
883
Видора микро
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Лабораториос Леон Фарма С.А., ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№122134
884
Визаллергол
Олопатадин
Көзге тамызатын дәрі
СЕНТИСС ФАРМА Пвт.Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№121834
885
Визанна
Диеногест
Таблеткалар
Байер Веймар ГмбХ и Ко. КГ, Германия
ЛП-№001547-ГП-KZ
886
Визанна®
Диеногест
Таблеткалар
Байер Веймар ГмбХ және Ко.КГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№017601
887
Визарсин® Ку-Таб®
Силденафил
Соруға арналған таблеткалар
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№020046
888
Визипак™
Йодиксанол
Инъекцияға арналған ерітінді
ДжиИ Хэлскеа Ирландия Лимитед, ИРЛАНДИЯ
ҚР-ДЗ-5№016253
889
Визипак™
Йодиксанол
Инъекцияға арналған ерітінді
ДжиИ Хэлскеа Ирландия Лимитед, ИРЛАНДИЯ
ҚР-ДЗ-5№016254
890
Визипак™
Йодиксанол
Инъекцияға арналған ерітінді
ДжиИ Хэлскеа Ирландия Лимитед, ИРЛАНДИЯ
ҚР-ДЗ-5№016255
891
Визипак™
Йодиксанол
Инъекцияға арналған ерітінді
ДжиИ Хэлскеа Ирландия Лимитед, ИРЛАНДИЯ
ҚР-ДЗ-5№016256
892
Визипак™
Йодиксанол
Инъекцияға арналған ерітінді
ДжиИ Хэлскеа Ирландия Лимитед, ИРЛАНДИЯ
ҚР-ДЗ-5№016257
893
Визипак™
Йодиксанол
Инъекцияға арналған ерітінді
ДжиИ Хэлскеа Ирландия Лимитед, ИРЛАНДИЯ
ҚР-ДЗ-5№016258
894
Визкью
Бролуцизумаб
Көз ішіне енгізуге арналған ерітінді
Новартис Фарма Штейн АГ, ШВЕЙЦАРИЯ
ҚР-ДЗ-5№024790
895
Викасол-Дарница
Менадион натрий бисульфиті
Инъекцияға арналған ерітінді
"Фармацевтикалық фирма "Дарница", УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№000138
896
Виктоза®
Лираглутид
Тері астына енгізуге арналған ерітінді
Ново Нордиск А/С, ДАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№017120
897
Вилазодон NOBEL®
Вилазодон
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Нобел Илач Санаи ве Тиджарет А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№025464
898
Вилазодон NOBEL®
Вилазодон
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Нобел Илач Санаи ве Тиджарет А.Ш., ТҮРКИЯ

РК-ЛС-5№025465
899
Вилазодон NOBEL®
Вилазодон
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Нобел Илач Санаи ве Тиджарет А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№025466
900
Вилате™ 1000 МЕ
Нет данных
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения во флаконе в комплекте с растворителем (вода для инъекций с 0.1% полисорбатом 80) и набором для введения
Октафарма Фармацевтика Продуктионсгес м.б.Х, АВСТРИЯ
РК-ЛС-5№020623
901
Вилате™ 500 МЕ
Нет данных
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения во флаконе в комплекте с растворителем (вода для инъекций с 0.1% полисорбатом 80) и набором для введения
Октафарма Фармацевтика Продуктионсгес м.б.Х, АВСТРИЯ
РК-ЛС-5№020624
902
ВИЛГЛАД
Вилдаглиптин
Таблетки
HETERO LABS LIMITED, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№024904
903
ВИЛГЛАД-М
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
ХЕТЕРО ЛАБС ЛИМИТЕД, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№026300
904
ВИЛГЛАД-М
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
ХЕТЕРО ЛАБС ЛИМИТЕД, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№026319
905
Вилдаглиптин-Гетц Фарма
Вилдаглиптин
Таблетки
Гетц Фарма (Пвт.) Лимитед, ПАКИСТАН
РК-ЛС-5№025837
906
Вилдапрайд 50
Вилдаглиптин
Таблетки
Микро Лабс Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025763
907
ВИЛДАРИЛ M 50/1000
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Аджанта Фарма Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025372
908
ВИЛДАРИЛ M 50/500
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Аджанта Фарма Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025376
909
ВИЛДАРИЛ M 50/850
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Аджанта Фарма Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025373
910
Вилтепсо®
Вилтоларсен
Раствор для инфузий
ФУДЗИ ЯКУХИН Ко., Лтд. Тояма Фактори, ЯПОНИЯ
РК-ЛС-5№026197
911
Вильпрафен Солютаб
Джозамицин
Таблетки диспергируемые
Фамар Лион, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№019521
912
Вильпрафен®
Джозамицин
Таблетки, покрытые оболочкой
Драгенофарм Апотекер Пюшль ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№019167
913
Вимизим®
Элосульфаза альфа
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
Веттер Фарма-Фертигунг ГмбХ и Ко.КГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№024088
914
Винбластин-ЛЭНС
Винбластин
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения
ВЕРОФАРМ, РОССИЯ
РК-ЛС-5№021214
915
Винолап DS
Олопатадин
Глазные капли
Сан Фармасьютикал Медикер Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№022335
916
Винорелбин Келун-Казфарм
Винорелбин
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
Kelun-Kazpharm (Келун-Казфарм), КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№022274
917
Винорелбин Келун-Казфарм
Винорелбин
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
Kelun-Kazpharm (Келун-Казфарм), КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№022275
918
Винпотропил
Нет данных
Капсулы
"Канонфарма продакшн", РОССИЯ

ҚР-ДЗ-5№025465
899
Вилазодон NOBEL®
Вилазодон
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Нобел Илач Санаи ве Тиджарет А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№025466
900
Вилате™ 1000 ХБ
Деректер жоқ
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған құтыдағы лиофилизат еріткішпен (инъекцияға арналған су 0.1% полисорбат 80-мен) және енгізуге арналған жинақпен жиынтықта
Октафарма Фармацевтика Продуктионсгес м.б.Х, АВСТРИЯ
ҚР-ДЗ-5№020623
901
Вилате™ 500 ХБ
Деректер жоқ
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған құтыдағы лиофилизат еріткішпен (инъекцияға арналған су 0.1% полисорбат 80-мен) және енгізуге арналған жинақпен жиынтықта
Октафарма Фармацевтика Продуктионсгес м.б.Х, АВСТРИЯ
ҚР-ДЗ-5№020624
902
ВИЛГЛАД
Вилдаглиптин
Таблеткалар
HETERO LABS LIMITED, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№024904
903
ВИЛГЛАД-М
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
ХЕТЕРО ЛАБС ЛИМИТЕД, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№026300
904
ВИЛГЛАД-М
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
ХЕТЕРО ЛАБС ЛИМИТЕД, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№026319
905
Вилдаглиптин- Гетц Фарма
Вилдаглиптин
Таблеткалар
Гетц Фарма (Пвт.) Лимитед, ПӘКІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025837
906
Вилдапрайд 50
Вилдаглиптин
Таблеткалар
Микро Лабс Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025763
907
ВИЛДАРИЛ M 50/1000
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Аджанта Фарма Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025372
908
ВИЛДАРИЛ M 50/500
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Аджанта Фарма Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025376
909
ВИЛДАРИЛ M 50/850
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Аджанта Фарма Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025373
910
Вилтепсо®
Вилтоларсен
Инфузияға арналған ерітінді
ФУДЗИ ЯКУХИН Ко., Лтд. Тояма Фактори, ЖАПОНИЯ
ҚР-ДЗ-5№026197
911
Вильпрафен Солютаб
Джозамицин
Ұсақталатын таблеткалар
Фамар Лион, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№019521
912
Вильпрафен®
Джозамицин
Қабықпен қапталған таблеткалар
Драгенофарм Апотекер Пюшль ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№019167
913
Вимизим®
Элосульфаза альфа
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
Веттер Фарма-Фертигунг ГмбХ және Ко.КГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№024088
914
Винбластин-ЛЭНС
Винбластин
Вена ішіне енгізу үшін ерiтiндi дайындауға арналған лиофилизат
ВЕРОФАРМ, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№021214
915
Винолап DS
Олопатадин
Көзге тамызатын дәрі
Сан Фармасьютикал Медикер Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№022335
916
Винорелбин Келун-Казфарм
Винорелбин
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
Kelun-Kazpharm (Келун-Казфарм), ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№022274
917
Винорелбин Келун-Казфарм
Винорелбин
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
Kelun-Kazpharm (Келун-Казфарм), ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№022275
918
Винпотропил
Деректер жоқ
Капсулалар
"Канонфарма продакшн", РЕСЕЙ

РК-ЛС-5№011290
919
Винпоцетин
Винпоцетин
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
Открытое акционерное общество"Борисовский завод медицинских препаратов" (ОАО"БЗМП"), БЕЛАРУСЬ
РК-ЛС-5№003813
920
Винпоцетин
Винпоцетин
Таблетки
Фармацевтическая компания Здоровье, УКРАИНА
РК-ЛС-5№013184
921
Винпоцетин
Винпоцетин
Таблетки
Ковекс, С.А., ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№016496
922
Винпоцетин форте Канон
Винпоцетин
Таблетки
"Канонфарма продакшн", РОССИЯ
РК-ЛС-5№010874
923
Винпоцетин–ТК
Винпоцетин
Таблетки
ТК Фарм Актобе, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№014781
924
ВИОЛЕТТА®
Гестоден (микронизированный), Этинилэстрадиол (микронизированный)
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Гедеон Рихтер ОАО, ВЕНГРИЯ
ЛП-№000061-РГ-KZ
925
Випдомет®
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Такеда ГмбХ, Ораниенбург, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№021166
926
Випдомет®
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Такеда ГмбХ, Ораниенбург, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№021167
927
Випидия®
Алоглиптин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Такеда Айлэнд Лимитед, ИРЛАНДИЯ
РК-ЛС-5№021176
928
Випидия®
Алоглиптин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Такеда Айлэнд Лимитед, ИРЛАНДИЯ
РК-ЛС-5№021177
929
ВИПРАС
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Strides Pharma Science Limited, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№024559
930
Випромид
Йопромид
Раствор для внутрисосудистого введения
НУР-МАЙ ФАРМАЦИЯ, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№022720
931
Випромид
Йопромид
Раствор для внутрисосудистого введения
НУР-МАЙ ФАРМАЦИЯ, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№022721
932
Виракар®
Абакавир
Таблетки, покрытые оболочкой
Абди Ибрахим Глобал Фарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-3№021526
933
Виракса
Фамцикловир
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
PharmaPath S.A., ГРЕЦИЯ
РК-ЛС-5№023270
934
Виракса
Фамцикловир
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
PharmaPath S.A., ГРЕЦИЯ
РК-ЛС-5№023271
935
Виракса
Фамцикловир
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
PharmaPath S.A., ГРЕЦИЯ
РК-ЛС-5№023272
936
Вирдак
Даклатасвир
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
ХЕТЕРО ЛАБС ЛИМИТЕД, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№023276
937
Виротиномид
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Лаурус Лабс Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025339
938
Вирофо
Адефовира дипивоксил
Таблетки
MERKEZ Laboratory Pharmaceutical and Trade Co., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№024594
939
Вирупос
Ацикловир
Мазь глазная
Урсафарм Арцнаймиттель ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№122153
940
ВИРУПРИНОЛ
Нет данных
Сироп
ВЕТПРОМ АД, БОЛГАРИЯ
РК-ЛС-5№025253
941
Вистабель
Нет данных
Порошок для приготовления раствора для инъекций
Аллерган Фармасьютикалз Айэрлэнд, ИРЛАНДИЯ
РК-ЛС-5№025196
942
Витаксон®
Нет данных
Раствор для внутримышечного введения
АО Фармак, УКРАИНА
РК-ЛС-5№018698
943
ВИТАМИН В КОМПЛЕКС
Нет данных
Раствор для внутримышечного введения
"Софарма", БОЛГАРИЯ

ҚР-ДЗ-5№011290
919
Винпоцетин
Винпоцетин
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
Борисов медициналық препараттар зауыты ашық акционерлiк қоғамы ("БМПЗ" ААҚ), БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№003813
920
Винпоцетин
Винпоцетин
Таблеткалар
Здоровье Фармацевтикалық компаниясы, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№013184
921
Винпоцетин
Винпоцетин
Таблеткалар
Ковекс, С.А., ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№016496
922
Винпоцетин форте Канон
Винпоцетин
Таблеткалар
"Канонфарма продакшн", РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№010874
923
Винпоцетин–ТК
Винпоцетин
Таблеткалар
ТК Фарм Ақтөбе, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№014781
924
Виолетта®
Гестоден (микрондалған), этинилэстрадиол (микрондалған)
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Гедеон Рихтер ААҚ, Мажарстан
ЛП-№000061-РГ-KZ
925
Випдомет®
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Такеда ГмбХ, Ораниенбург, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№021166
926
Випдомет®
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Такеда ГмбХ, Ораниенбург, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№021167
927
Випидия®
Алоглиптин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Такеда Айлэнд Лимитед, ИРЛАНДИЯ
ҚР-ДЗ-5№021176
928
Випидия®
Алоглиптин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Такеда Айлэнд Лимитед, ИРЛАНДИЯ
ҚР-ДЗ-5№021177
929
ВИПРАС
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Strides Pharma Science Limited, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№024559
930
Випромид
Йопромид
Тамыр ішіне енгізуге арналған ерітінді
НУР-МАЙ ФАРМАЦИЯ, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№022720
931
Випромид
Йопромид
Тамыр ішіне енгізуге арналған ерітінді
НУР-МАЙ ФАРМАЦИЯ, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№022721
932
Виракар®
Абакавир
Қабықпен қапталған таблеткалар
Абди Ибрахим Глобал Фарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-3№021526
933
Виракса
Фамцикловир
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
PharmaPath S.A., ГРЕЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№023270
934
Виракса
Фамцикловир
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
PharmaPath S.A., ГРЕЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№023271
935
Виракса
Фамцикловир
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
PharmaPath S.A., ГРЕЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№023272
936
Вирдак
Даклатасвир
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
ХЕТЕРО ЛАБС ЛИМИТЕД, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№023276
937
Виротиномид
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Лаурус Лабс Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025339
938
Вирофо
Адефовир дипивоксил
Таблеткалар
MERKEZ Laboratory Pharmaceutical and Trade Co., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№024594
939
Вирупос
Ацикловир
Көзге арналған жақпамай
Урсафарм Арцнаймиттель ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№122153
940
ВИРУПРИНОЛ
Деректер жоқ
Шәрбат
ВЕТПРОМ АД, БОЛГАРИЯ
ҚР-ДЗ-5№025253
941
Вистабель
Деректер жоқ
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
Аллерган Фармасьютикалз Айэрлэнд, ИРЛАНДИЯ
ҚР-ДЗ-5№025196
942
Витаксон®
Деректер жоқ
Бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді
Фармак АҚ, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№018698
943
ВИТАМИН В КОМПЛЕКС
Деректер жоқ
Бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді
"Софарма", БОЛГАРИЯ

РК-ЛС-5№025061
944
Витамин Д3 - Тева
Колекальциферол
Капли для приема внутрь
Тева Чешские Предприятия с.р.о., ЧЕШСКАЯ РЕСПУБЛИКА
РК-ЛС-5№021181
945
Вифенд®
Вориконазол
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Пфайзер Италия С.р.л., ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№014467
946
Вифенд®
Вориконазол
Лиофилизат для приготовления раствора для инфузий
Фармация и Апджон Кампани ЭлЭлСи, СОЕДИНҢННЫЕ ШТАТЫ АМЕРИКИ
РК-ЛС-5№014469
947
Вифенд®
Вориконазол
Лиофилизат для приготовления раствора для инфузий
Фарева Амбуаз, Франция; Фармация и Апджон Кампани ЭлЭлСи, Соединенные Штаты
ЛП-№002079-РГ-KZ
948
Вольтарен®
Диклофенак
Таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой
Новартис Урунлери, ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№013520
949
ВОРИКА
Вориконазол
Лиофилизат для приготовления раствора для инфузий
АСПИРО ФАРМА ЛИМИТЕД, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№024684
950
Вориконазол-Виста
Вориконазол
Порошок для приготовления раствора для инфузий
АНФАРМ ХЕЛЛАС С.А., ГРЕЦИЯ
РК-ЛС-5№026422
951
Вориол
Вориконазол
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
МСН Лабораториез Прайвэт Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№121693
952
Вориол
Вориконазол
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
МСН Лабораториез Прайвэт Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№121694
953
Вотриент
Пазопаниб
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Зигфрид Барбера С.Л., ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№017861
954
Вотриент
Пазопаниб
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
ООО "Новартис Фармасьютикал Мэньюфекчуринг", СЛОВЕНИЯ
РК-ЛС-5№017861
955
Вотриент
Пазопаниб
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Зигфрид Барбера С.Л., ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№017862
956
Вотриент
Пазопаниб
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
ООО "Новартис Фармасьютикал Мэньюфекчуринг", СЛОВЕНИЯ
РК-ЛС-5№017862
957
ВПРИВ
Велаглюцераза альфа
Лиофилизат для приготовления раствора для инфузий
Веттер Фарма-Фертигунг ГмбХ & Ко.КГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№024128
958
Габагамма®
Габапентин
Капсулы
Dragenopharm Apotheker Püschl GmbH, Германия
ЛП-№003786-РГ-KZ
959
ГАБАЛИР®
Прегабалин
Капсулы
Киевмедпрепарат, УКРАИНА
РК-ЛС-5№023666
960
ГАБАЛИР®
Прегабалин
Капсулы
Киевмедпрепарат, УКРАИНА
РК-ЛС-5№023667
961
ГАБЕСАТ
Габексат
Лиофилизат для приготовления раствора для инфузий в комплекте с растворителем (вода для инъекций)
Биоиндастри Лабораторио Итальяно Медицинали С.п.А. (Биоиндастри Л.И.М. С.п.А.), ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№025867
962
Гадовист®
Гадобутрол
Раствор для внутривенного введения
Байер АГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№010980
963
Газива®
Обинутузумаб
Концентрат для приготовления инфузионного раствора
Рош Диагностикс ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№121935
964
Гайномакс
Нет данных
Суппозитории вагинальные
Экселтис Илач Сан. Ве Тик. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№019010
965
Гайро
Орнидазол
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Панацея Биотек Фарма Лтд., ИНДИЯ

ҚР-ДЗ-5№025061
944
Витамин Д3 - Тева
Колекальциферол
Ішуге арналған тамшыдәрі
Тева Чех Кәсіпорындары с.р.о., ЧЕХ РЕСПУБЛИКАСЫ
ҚР-ДЗ-5№021181
945
Вифенд®
Вориконазол
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Пфайзер Италия С.р.л., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№014467
946
Вифенд®
Вориконазол
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат
Фармация және Апджон Кампани ЭлЭлСи, АМЕРИКА ҚҰРАМА ШТАТТАРЫ
ҚР-ДЗ-5№014469
947
Вифенд®
Вориконазол
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат
Фарева Амбуаз, Франция; Фармация и Апджон Кампани ЭлЭлСи, ҚҰРАМА ШТАТТАРЫ
ЛП-№002079-РГ-KZ
948
Вольтарен®
Диклофенак
Ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар
Новартис Урунлери, ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№013520
949
ВОРИКА
Вориконазол
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат
АСПИРО ФАРМА ЛИМИТЕД, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№024684
950
Вориконазол-Виста
Вориконазол
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
АНФАРМ ХЕЛЛАС С.А., ГРЕЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№026422
951
Вориол
Вориконазол
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
МСН Лабораториез Прайвэт Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№121693
952
Вориол
Вориконазол
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
МСН Лабораториез Прайвэт Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№121694
953
Вотриент
Пазопаниб
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Зигфрид Барбера С.Л., ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№017861
954
Вотриент
Пазопаниб
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
"Новартис Фармасьютикал Мэньюфекчуринг" ЖШҚ, СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№017861
955
Вотриент
Пазопаниб
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Зигфрид Барбера С.Л., ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№017862
956
Вотриент
Пазопаниб
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
"Новартис Фармасьютикал Мэньюфекчуринг" ЖШҚ, СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№017862
957
ВПРИВ
Альфа велаглюцеразасы
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат
Веттер Фарма-Фертигунг ГмбХ & Ко.КГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№024128
958
Габагамма®
Габапентин
Капсулалар
Dragenopharm Apotheker Püschl GmbH, Германия
ЛП-№003786-РГ-KZ
959
ГАБАЛИР®
Прегабалин
Капсулалар
Киевмедпрепарат, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№023666
960
ГАБАЛИР®
Прегабалин
Капсулалар
Киевмедпрепарат, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№023667
961
ГАБЕСАТ
Габексат
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішпен (инъекцияға арналған су) жиынтықта
Биоиндастри Лабораторио Итальяно Медицинали С.п.А. (Биоиндастри Л.И.М. С.п.А.), ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№025867
962
Гадовист®
Гадобутрол
Вена ішіне енгізуге арналған ерітінді
Байер АГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№010980
963
Газива®
Обинутузумаб
Инфузиялық ерітінді дайындауға арналған концентрат
Рош Диагностикс ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№121935
964
Гайномакс
Деректер жоқ
Қынаптық суппозиторийлер
Экселтис Илач Сан. Ве Тик. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№019010
965
Гайро
Орнидазол
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Панацея Биотек Фарма Лтд., ҮНДІСТАН

РК-ЛС-5№013932
966
ГАЛАВИТ®
Нет данных
Порошок для приготовления раствора для внутримышечного введения
ООО"Сэлвим", РОССИЯ
РК-ЛС-5№021267
967
ГАЛАВИТ®
Нет данных
Порошок для приготовления раствора для внутримышечного введения
ООО"Сэлвим", РОССИЯ
РК-ЛС-5№021268
968
ГАЛАНТАМИН ДС
Галантамин
Раствор для инъекций
ВЕТПРОМ АД, БОЛГАРИЯ
РК-ЛС-5№025333
969
ГАЛАНТАМИН ДС
Галантамин
Раствор для инъекций
ВЕТПРОМ АД, БОЛГАРИЯ
РК-ЛС-5№025334
970
ГАЛАНТАМИН ДС
Галантамин
Раствор для инъекций
ВЕТПРОМ АД, БОЛГАРИЯ
РК-ЛС-5№025335
971
Галара
Прегабалин
Капсулы
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№023704
972
Галара
Прегабалин
Капсулы
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№023706
973
Галидор®
Бенциклан
Раствор для инъекций
ЗАО"Фармацевтический завод ЭГИС", ВЕНГРИЯ
РК-ЛС-5№016242
974
Галидор®
Бенциклан
Таблетки
ЗАО"Фармацевтический завод ЭГИС", ВЕНГРИЯ
РК-ЛС-5№016346
975
Галидор®
Бенциклан
Таблетки
ЗАО "Фармацевтический завод ЭГИС", Венгрия
ЛП-№000118-ГП-KZ
976
ГАЛОПЕРИДОЛ ДЕКАНОАТ
Галоперидол
Масляный раствор для инъекций
Гедеон Рихтер, ВЕНГРИЯ
РК-ЛС-5№010234
977
Галоприл
Галоперидол
Раствор для инъекций
Общество с ограниченной ответственностью "Харьковское фармацевтическое предприятие "Здоровье народу", УКРАИНА
РК-ЛС-5№000418
978
Галоприл Форте
Галоперидол
Таблетки
Общество с ограниченной ответственностью "Харьковское фармацевтическое предприятие "Здоровье народу", УКРАИНА
РК-ЛС-5№025139
979
Галотан
Галотан
Жидкость для ингаляционного наркоза
Пирамал Фарма Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№018654
980
Гальвус®
Вилдаглиптин
Таблетки
ООО "Новартис Фармасьютикал Мэньюфекчуринг", СЛОВЕНИЯ
РК-ЛС-5№021485
981
Гальвусмет®
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Новартис Фарма Продакшнс ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№019363
982
Гальвусмет®
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
ООО "Новартис Фармасьютикал Мэньюфекчуринг", СЛОВЕНИЯ
РК-ЛС-5№019363
983
Гальвусмет®
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Новартис Фарма Продакшнс ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№021444
984
Гальвусмет®
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
ООО "Новартис Фармасьютикал Мэньюфекчуринг", СЛОВЕНИЯ
РК-ЛС-5№021444
985
Гамалате В6
Нет данных
Таблетки, покрытые оболочкой
Феррер Интернасиональ С.А., ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№019526
986
Гамалате В6
Нет данных
Раствор для приема внутрь
Феррер Интернасиональ С.А., ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№019571
987
Гамманорм
Нет данных
Раствор для инъекций
Октафарма АБ, ШВЕЦИЯ
РК-ЛС-5№018320
988
Гамманорм
Нет данных
Раствор для инъекций
Октафарма АБ, ШВЕЦИЯ
РК-ЛС-5№018321
989
Ганатон®
Итоприд
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Майлан ЕПД Г.К., Кацуяма Плант, ЯПОНИЯ

ҚР-ДЗ-5№013932
966
ГАЛАВИТ®
Деректер жоқ
Бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
ЖШҚ"Сэлвим", РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№021267
967
ГАЛАВИТ®
Деректер жоқ
Бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
ЖШҚ"Сэлвим", РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№021268
968
ГАЛАНТАМИН ДС
Галантамин
Инъекцияға арналған ерітінді
ВЕТПРОМ АД, БОЛГАРИЯ
ҚР-ДЗ-5№025333
969
ГАЛАНТАМИН ДС
Галантамин
Инъекцияға арналған ерітінді
ВЕТПРОМ АД, БОЛГАРИЯ
ҚР-ДЗ-5№025334
970
ГАЛАНТАМИН ДС
Галантамин
Инъекцияға арналған ерітінді
ВЕТПРОМ АД, БОЛГАРИЯ
ҚР-ДЗ-5№025335
971
Галара
Прегабалин
Капсулалар
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№023704
972
Галара
Прегабалин
Капсулалар
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№023706
973
Галидор®
Бенциклан
Инъекцияға арналған ерітінді
ЭГИС Фармацевтикалық зауыты ЖАҚ, Мажарстан
ҚР-ДЗ-5№016242
974
Галидор®
Бенциклан
Таблеткалар
ЭГИС Фармацевтикалық зауыты ЖАҚ, Мажарстан
ҚР-ДЗ-5№016346
975
Галидор®
Бенциклан
Таблеткалар
"ЭГИС Фармацевтикалық зауыты" ЖАҚ , Мажарстан
ЛП-№000118-ГП-KZ
976
ГАЛОПЕРИДОЛ ДЕКАНОАТ
Галоперидол
Инъекцияға арналған майлы ерітінді
Гедеон Рихтер, Мажарстан
ҚР-ДЗ-5№010234
977
Галоприл
Галоперидол
Инъекцияға арналған ерітінді
"Здоровье народу" Харьков фармацевтикалық кәсіпорны" жауапкершілігі шектеулі қоғамы, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№000418
978
Галоприл Форте
Галоперидол
Таблеткалар
"Здоровье народу" Харьков фармацевтикалық кәсіпорны" жауапкершілігі шектеулі қоғамы, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№025139
979
Галотан
Галотан
Ингаляциялық наркозға арналған сұйықтық
Пирамал Фарма Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№018654
980
Гальвус®
Вилдаглиптин
Таблеткалар
"Новартис Фармасьютикал Мэньюфекчуринг" ЖШҚ, СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№021485
981
Гальвусмет®
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Новартис Фарма Продакшнс ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№019363
982
Гальвусмет®
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
"Новартис Фармасьютикал Мэньюфекчуринг" ЖШҚ, СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№019363
983
Гальвусмет®
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Новартис Фарма Продакшнс ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№021444
984
Гальвусмет®
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
"Новартис Фармасьютикал Мэньюфекчуринг" ЖШҚ, СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№021444
985
Гамалате В6
Деректер жоқ
Қабықпен қапталған таблеткалар
Феррер Интернасиональ С.А., ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№019526
986
Гамалате В6
Деректер жоқ
Ішуге арналған ерітінді
Феррер Интернасиональ С.А., ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№019571
987
Гамманорм
Деректер жоқ
Инъекцияға арналған ерітінді
Октафарма АБ, ШВЕЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№018320
988
Гамманорм
Деректер жоқ
Инъекцияға арналған ерітінді
Октафарма АБ, ШВЕЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№018321
989
Ганатон®
Итоприд
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Майлан ЕПД Г.К., Кацуяма Плант, ЖАПОНИЯ

РК-ЛС-5№019454
990
Ганатон®
Итоприд
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Майлан ЕПД Г.К., ЯПОНИЯ
ЛП-№000331-РГ-KZ
991
Ганвир
Ганцикловир
Лиофилизат для приготовления раствора для инфузий
Глэнд Фарма Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025765
992
Ганиреликс-Рихтер
Ганиреликс
Раствор для подкожного введения
ОАО"Гедеон Рихтер", Венгрия
ЛП-№002620-ГП-KZ
993
Гансил
Валганцикловир
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
ХЕТЕРО ЛАБС ЛИМИТЕД, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№023277
994
Целестодерм-В® с Гарамицином®
Нет данных
Мазь
Органон Хейст бв, БЕЛЬГИЯ
РК-ЛС-5№015520
995
Целестодерм-В® с Гарамицином®
Нет данных
Крем
Органон Хейст бв, БЕЛЬГИЯ
РК-ЛС-5№015521
996
Гардасил® вакцина против вируса папилломы человека квадривалентная рекомбинантная (типов 6, 11, 16, 18)
Нет данных
Суспензия для внутримышечного введения
Мерк Шарп и Доум ЛЛС, СОЕДИНҢННЫЕ ШТАТЫ АМЕРИКИ
РК-БП-5№014205
997
Гардасил® вакцина против вируса папилломы человека квадривалентная рекомбинантная (типов 6, 11, 16, 18)
Нет данных
Суспензия для внутримышечного введения
Мерк Шарп и Доум ЛЛС, СОЕДИНҢННЫЕ ШТАТЫ АМЕРИКИ
РК-БП-5№014206
998
Гардасил®9, вакцина против вируса папилломы человека 9-валентная рекомбинантная (типов 6, 11, 16, 18, 31, 33, 45, 52, 58)
Нет данных
Суспензия для внутримышечного введения
Мерк Шарп и Доум ЛЛС, СОЕДИНҢННЫЕ ШТАТЫ АМЕРИКИ
РК-БП-5№022433
999
Гастросидин
Фамотидин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Санофи Илач Санаи ве Тиджарет А.О., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№007654
1000
Гастрофам
Фамотидин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Атабай Илач Фабрика А.С., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№025995
1001
Гексаксим®, вакцина (адсорбированная) против дифтерии, столбняка, коклюша (бесклеточная), гепатита В (рекомбинантная рДНК), полиомиелита (инактивированная) и гемофильной инфекции Haemophilus influenzae типа b конъюгированная
Нет данных
Суспензия для инъекций
Санофи Пастер, ФРАНЦИЯ
РК-БП-5№020263
1002
Гелмадол
Албендазол
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№021118
1003
Гелофузин
Нет данных
Раствор для инфузий
Б.Браун Медикал АГ, ШВЕЙЦАРИЯ
РК-ЛС-5№008994
1004
ГЕЛЬМИНОРМ 200
Албендазол
Таблетки жевательные
ЗИМ ЛАБОРАТОРИЕС ЛИМИТЕД, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№024767
1005
ГЕЛЬМИНОРМ 400
Албендазол
Таблетки жевательные
ЗИМ ЛАБОРАТОРИЕС ЛИМИТЕД, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№024768
1006
Гельминтокс
Пирантел
Суспензия для приема внутрь
Тепение Фарма энд Косметикс, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№002447
1007
Гельминтокс
Пирантел
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Иннотера Шузи, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№002448
1008
Гемангиол®
Пропранолол
Раствор для приема внутрь
Пьер Фабр Медикамент Продакшн, ФРАНЦИЯ

ҚР-ДЗ-5№019454
990
Ганатон®
Итоприд
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Майлан ЕПД Г.К., Жапония
ЛП-№000331-РГ-KZ
991
Ганвир
Ганцикловир
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат
Глэнд Фарма Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025765
992
Ганиреликс-Рихтер
Ганиреликс
Тері астына енгізуге арналған ерітінді
Гедеон Рихтер ААҚ, Мажарстан
ЛП-№002620-ГП-KZ
993
Гансил
Валганцикловир
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
ХЕТЕРО ЛАБС ЛИМИТЕД, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№023277
994
Гарамицин® қосылған Целестодерм-В®
Деректер жоқ
Жақпамай
Органон Хейст бв, БЕЛЬГИЯ
ҚР-ДЗ-5№015520
995
Гарамицин® қосылған Целестодерм-В®
Деректер жоқ
Крем
Органон Хейст бв, БЕЛЬГИЯ
ҚР-ДЗ-5№015521
996
Гардасил® адамның папиллома вирусына қарсы квадривалентті рекомбинантты вакцина (6, 11, 16, 18 типтері)
Деректер жоқ
Бұлшықет ішіне енгізуге арналған суспензия
Мерк Шарп және Доум ЛЛС, АМЕРИКА ҚҰРАМА ШТАТТАРЫ
ҚР-БП-5№014205
997
Гардасил® адамның папиллома вирусына қарсы квадривалентті рекомбинантты вакцина (6, 11, 16, 18 типтері)
Деректер жоқ
Бұлшықет ішіне енгізуге арналған суспензия
Мерк Шарп және Доум ЛЛС, АМЕРИКА ҚҰРАМА ШТАТТАРЫ
ҚР-БП-5№014206
998
Гардасил®9 адамның папиллома вирусына қарсы 9-валентті (6, 11, 16, 18, 31, 33, 45, 52, 58 типтердегі) рекомбинантты вакцина
Деректер жоқ
Бұлшықет ішіне енгізуге арналған суспензия
Мерк Шарп және Доум ЛЛС, АМЕРИКА ҚҰРАМА ШТАТТАРЫ
ҚР-БП-5№022433
999
Гастросидин
Фамотидин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Санофи Илач Санаи ве Тиджарет А.Қ., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№007654
1000
Гастрофам
Фамотидин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Атабай Илач Фабрикасы А.С., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№025995
1001
Гексаксим®, дифтерия, сіреспе, көкжөтел (жасушасыз), В гепатиті (рекомбинантты рДНҚ), полиомиелит (белсенділігі жойылған) және b типті Haemophilus influenzae гемофильді инфекцияларға қарсы конъюгацияланған вакцина (сіңірілген)
Деректер жоқ
Инъекцияға арналған суспензия
Санофи Пастер, ФРАНЦИЯ
ҚР-БП-5№020263
1002
Гелмадол
Албендазол
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№021118
1003
Гелофузин
Деректер жоқ
Инфузияға арналған ерітінді
Б.Браун Медикал АГ, ШВЕЙЦАРИЯ
ҚР-ДЗ-5№008994
1004
ГЕЛЬМИНОРМ 200
Албендазол
Шайнайтын таблеткалар
ЗИМ ЛАБОРАТОРИЕС ЛИМИТЕД, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№024767
1005
ГЕЛЬМИНОРМ 400
Албендазол
Шайнайтын таблеткалар
ЗИМ ЛАБОРАТОРИЕС ЛИМИТЕД, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№024768
1006
Гельминтокс
Пирантел
Ішуге арналған суспензия
Тепение Фарма энд Косметикс, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№002447
1007
Гельминтокс
Пирантел
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Иннотера Шузи, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№002448
1008
Гемангиол®
Пропранолол
Ішуге арналған ерітінді
Пьер Фабр Медикамент Продакшн, ФРАНЦИЯ

РК-ЛС-5№022615
1009
Гемате® П
Нет данных
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем (вода для инъекций)
СиЭсЭл Беринг ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-БП-5№021109
1010
Гемате® П
Нет данных
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем (вода для инъекций)
СиЭсЭл Беринг ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-БП-5№021112
1011
Гемлибра®
Эмицизумаб
Раствор для инъекций
Чугай Фарма Мануфактуринг Ко., Лтд., ЯПОНИЯ
РК-БП-5№024341
1012
Гемлибра®
Эмицизумаб
Раствор для инъекций
Чугай Фарма Мануфактуринг Ко., Лтд., ЯПОНИЯ
РК-БП-5№024343
1013
Гемлибра®
Эмицизумаб
Раствор для инъекций
Чугай Фарма Мануфактуринг Ко., Лтд., ЯПОНИЯ
РК-БП-5№024344
1014
Гемлибра®
Эмицизумаб
Раствор для инъекций
Чугай Фарма Мануфактуринг Ко., Лтд., ЯПОНИЯ
РК-БП-5№024345
1015
Гемоктин®
Нет данных
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем и набором для введения
Биотест АГ, ГЕРМАНИЯ
РК-БП-5№021544
1016
Гемоктин®
Нет данных
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем и набором для введения
Биотест АГ, ГЕРМАНИЯ
РК-БП-5№021545
1017
Гемоктин®
Нет данных
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем и набором для введения
Биотест АГ, ГЕРМАНИЯ
РК-БП-5№021546
1018
ГЕМТЕРО
Гемцитабин
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения
ХЕТЕРО ЛАБС ЛИМИТЕД, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№024606
1019
ГЕМТЕРО
Гемцитабин
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения
ХЕТЕРО ЛАБС ЛИМИТЕД, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№024607
1020
Гемцитабин-Келун-Казфарм
Гемцитабин
Лиофилизат для приготовления раствора для инфузий
Kelun-Kazpharm (Келун-Казфарм), КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№023146
1021
Гемцитабин-Келун-Казфарм
Гемцитабин
Лиофилизат для приготовления раствора для инфузий
Kelun-Kazpharm (Келун-Казфарм), КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№023147
1022
Генотропин®
Соматропин
Порошок лиофилизированный для приготовления раствора для инъекций
Веттер Фарма-Фертигунг ГмбХ и Ко. КГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№026280
1023
Генотропин®
Соматропин
Порошок лиофилизированный для приготовления раствора для инъекций
Пфайзер Мануфактуринг Бельгия Н.В., БЕЛЬГИЯ
РК-ЛС-5№026280
1024
Генотропин®
Соматропин
Порошок лиофилизированный для приготовления раствора для инъекций
Веттер Фарма-Фертигунг ГмбХ и Ко. КГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№026281
1025
Генотропин®
Соматропин
Порошок лиофилизированный для приготовления раствора для инъекций
Пфайзер Мануфактуринг Бельгия Н.В., БЕЛЬГИЯ
РК-ЛС-5№026281
1026
Гентамицина сульфат
Гентамицин
Раствор для инъекций
Химфарм, КАЗАХСТАН

ҚР-ДЗ-5№022615
1009
Гемате® П
Деректер жоқ
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішімен жиынтықта (инъекцияға арналған су)
СиЭсЭл Беринг ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-БП-5№021109
1010
Гемате® П
Деректер жоқ
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішімен жиынтықта (инъекцияға арналған су)
СиЭсЭл Беринг ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-БП-5№021112
1011
Гемлибра®
Эмицизумаб
Инъекцияға арналған ерітінді
Чугай Фарма Мануфактуринг Ко., Лтд., ЖАПОНИЯ
ҚР-БП-5№024341
1012
Гемлибра®
Эмицизумаб
Инъекцияға арналған ерітінді
Чугай Фарма Мануфактуринг Ко., Лтд., ЖАПОНИЯ
ҚР-БП-5№024343
1013
Гемлибра®
Эмицизумаб
Инъекцияға арналған ерітінді
Чугай Фарма Мануфактуринг Ко., Лтд., ЖАПОНИЯ
ҚР-БП-5№024344
1014
Гемлибра®
Эмицизумаб
Инъекцияға арналған ерітінді
Чугай Фарма Мануфактуринг Ко., Лтд., ЖАПОНИЯ
ҚР-БП-5№024345
1015
Гемоктин®
Деректер жоқ
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішпен және енгізуге арналған жинақпен жиынтықта
Биотест АГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-БП-5№021544
1016
Гемоктин®
Деректер жоқ
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішпен және енгізуге арналған жинақпен жиынтықта
Биотест АГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-БП-5№021545
1017
Гемоктин®
Деректер жоқ
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішпен және енгізуге арналған жинақпен жиынтықта
Биотест АГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-БП-5№021546
1018
ГЕМТЕРО
Гемцитабин
Вена ішіне енгізу үшін ерiтiндi дайындауға арналған лиофилизат
ХЕТЕРО ЛАБС ЛИМИТЕД, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№024606
1019
ГЕМТЕРО
Гемцитабин
Вена ішіне енгізу үшін ерiтiндi дайындауға арналған лиофилизат
ХЕТЕРО ЛАБС ЛИМИТЕД, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№024607
1020
Гемцитабин-Келун-Казфарм
Гемцитабин
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат
Kelun-Kazpharm (Келун-Казфарм), ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№023146
1021
Гемцитабин-Келун-Казфарм
Гемцитабин
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат
Kelun-Kazpharm (Келун-Казфарм), ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№023147
1022
Генотропин®
Соматропин
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ
Веттер Фарма-Фертигунг ГмбХ және Ко. КГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№026280
1023
Генотропин®
Соматропин
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ
Пфайзер Мануфактуринг Бельгия Н.В., БЕЛЬГИЯ
ҚР-ДЗ-5№026280
1024
Генотропин®
Соматропин
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ
Веттер Фарма-Фертигунг ГмбХ және Ко. КГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№026281
1025
Генотропин®
Соматропин
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ
Пфайзер Мануфактуринг Бельгия Н.В., БЕЛЬГИЯ
ҚР-ДЗ-5№026281
1026
Гентамицин сульфаты
Гентамицин
Инъекцияға арналған ерітінді
Химфарм, ҚАЗАҚСТАН

РК-ЛС-5№015746
1027
ГЕНФЕРОН®
Нет данных
Суппозитории
БИОКАД, РОССИЯ
РК-ЛС-5№014409
1028
ГЕНФЕРОН®
Нет данных
Суппозитории
БИОКАД, РОССИЯ
РК-ЛС-5№014400
1029
ГЕНФЕРОН® ЛАЙТ
Нет данных
Суппозитории для вагинального или ректального введения
БИОКАД, РОССИЯ
РК-ЛС-5№016800
1030
ГЕНФЕРОН® ЛАЙТ
Нет данных
Капли назальные
БИОКАД, РОССИЯ
РК-БП-5№022416
1031
Гепавитале
Нет данных
Раствор для внутривенного введения
Наброс Фарма Пвт. Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№022788
1032
Гепа-Мерц
Нет данных
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
Б. Браун Мельзунген АГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№010906
1033
Гепар комп. Хеель
Нет данных
Раствор для инъекций
Биологише Хайльмиттель Хеель ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№018172
1034
Гепарин
Гепарин натрия
Раствор для инъекций
РУП "Белмедпрепараты", БЕЛАРУСЬ
РК-ЛС-5№016565
1035
ГЕПАРИН - ИНДАР
Гепарин натрия
Раствор для инъекций
"ИНДАР", УКРАИНА
РК-ЛС-5№121907
1036
Гепасан®
Гепарин натрия
Раствор для инъекций
Химфарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-3№021501
1037
ГЕПИРИД®
Глимепирид
Таблетки
Нобел Алматинская Фармацевтическая Фабрика, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-3№020410
1038
ГЕПИРИД®
Глимепирид
Таблетки
Нобел Алматинская Фармацевтическая Фабрика, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-3№020415
1039
ГЕПИРИД®
Глимепирид
Таблетки
Нобел Алматинская Фармацевтическая Фабрика, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-3№020411
1040
ГЕПИРИД®
Глимепирид
Таблетки
Нобел Алматинская Фармацевтическая Фабрика, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-3№020412
1041
ГЕПИРИД®
Глимепирид
Таблетки
Нобел Алматинская Фармацевтическая Фабрика, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-3№020413
1042
ГЕПИРИД®
Глимепирид
Таблетки
Нобел Алматинская Фармацевтическая Фабрика, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-3№020414
1043
Гептрал®
Адеметионин
Порошок лиофилизированный для приготовления раствора для внутривенного и внутримышечного введения в комплекте с растворителем
Байолоджиси Италия Лабораториз С.р.л., ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№014448
1044
Гептрал®
Адеметионин
Таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой
Аббви С.р.л., ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№020558
1045
Гептрал®
Адеметионин
Порошок лиофилизированный для приготовления раствора для внутривенного и внутримышечного введения в комплекте с растворителем
Байолоджиси Италия Лабораториз С.р.л., ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№020565
1046
Гептрал®
Адеметионин
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного и внутримышечного введения
Биолоджичи Италия Лабораториз С. Р. Л., Италия
ЛП-№000536-РГ-KZ
1047
Гептрокс
Урсодезоксихолевая кислота
Капсулы твердые
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№121673
1048
Гепцинат
Софосбувир
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Natco Pharma Limited, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№024494
1049
Герзума®
Трастузумаб
Порошок лиофилизированный для приготовления концентрата, для приготовления раствора для инфузий в комплекте с растворителем
СЕЛЛТРИОН, Инк., РЕСПУБЛИКА КОРЕЯ

ҚР-ДЗ-5№015746
1027
ГЕНФЕРОН®
Деректер жоқ
Суппозиторийлер
БИОКАД, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№014409
1028
ГЕНФЕРОН®
Деректер жоқ
Суппозиторийлер
БИОКАД, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№014400
1029
ГЕНФЕРОН® ЛАЙТ
Деректер жоқ
Қынап ішіне немесе ректальді енгізуге арналған суппозиторийлер
БИОКАД, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№016800
1030
ГЕНФЕРОН® ЛАЙТ
Деректер жоқ
Мұрынға тамызатын дәрі
БИОКАД, РЕСЕЙ
ҚР-БП-5№022416
1031
Гепавитале
Деректер жоқ
Вена ішіне енгізуге арналған ерітінді
Наброс Фарма Пвт. Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№022788
1032
Гепа-Мерц
Деректер жоқ
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
Б. Браун Мельзунген АГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№010906
1033
Гепар комп. Хеель
Деректер жоқ
Инъекцияға арналған ерітінді
Биологише Хайльмиттель Хеель ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№018172
1034
Гепарин
Натрий гепарині
Инъекцияға арналған ерітінді
"Белмедпрепараты" РУК, БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№016565
1035
ГЕПАРИН - ИНДАР
Натрий гепарині
Инъекцияға арналған ерітінді
"ИНДАР", УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№121907
1036
Гепасан®
Натрий гепарині
Инъекцияға арналған ерітінді
Химфарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-3№021501
1037
ГЕПИРИД®
Глимепирид
Таблеткалар
Нобел Алматы Фармацевтикалық Фабрикасы, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-3№020410
1038
ГЕПИРИД®
Глимепирид
Таблеткалар
Нобел Алматы Фармацевтикалық Фабрикасы, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-3№020415
1039
ГЕПИРИД®
Глимепирид
Таблеткалар
Нобел Алматы Фармацевтикалық Фабрикасы, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-3№020411
1040
ГЕПИРИД®
Глимепирид
Таблеткалар
Нобел Алматы Фармацевтикалық Фабрикасы, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-3№020412
1041
ГЕПИРИД®
Глимепирид
Таблеткалар
Нобел Алматы Фармацевтикалық Фабрикасы, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-3№020413
1042
ГЕПИРИД®
Глимепирид
Таблеткалар
Нобел Алматы Фармацевтикалық Фабрикасы, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-3№020414
1043
Гептрал®
Адеметионин
Вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішімен жиынтықта
Байолоджиси Италия Лабораториз С.р.л., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№014448
1044
Гептрал®
Адеметионин
Ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар
Аббви С.р.л., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№020558
1045
Гептрал®
Адеметионин
Вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішімен жиынтықта
Байолоджиси Италия Лабораториз С.р.л., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№020565
1046
Гептрал®
Адеметионин
Вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат
Биолоджичи Италия Лабораториз С. Р. Л., Италия
ЛП-№000536-РГ-KZ
1047
Гептрокс
Урсодезоксихолий қышқылы
Қатты капсулалар
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№121673
1048
Гепцинат
Софосбувир
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Natco Pharma Limited, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№024494
1049
Герзума®
Трастузумаб
Инфузияға ерітінді дайындау үшін концентрат дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішпен жиынтықта
СЕЛЛТРИОН, Инк., КОРЕЯ РЕСПУБЛИКАСЫ

РК-БП-5№024465
1050
Герзума®
Трастузумаб
Порошок лиофилизированный для приготовления концентрата, для приготовления раствора для инфузий
СЕЛЛТРИОН, Инк., РЕСПУБЛИКА КОРЕЯ
РК-БП-5№024466
1051
Герзума®
Трастузумаб
Порошок лиофилизированный для приготовления концентрата, для приготовления раствора для инфузий в комплекте с растворителем
СЕЛЛТРИОН, Инк., РЕСПУБЛИКА КОРЕЯ
РК-БП-5№024467
1052
Герзума®
Трастузумаб
Порошок лиофилизированный для приготовления концентрата, для приготовления раствора для инфузий
СЕЛЛТРИОН, Инк., РЕСПУБЛИКА КОРЕЯ
РК-БП-5№024468
1053
ГЕРОЛИН
Цитиколин
Раствор для инъекций
Лабораторио Фармачевтико С.Т. С.р.л., ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№025009
1054
ГЕРОЛИН
Цитиколин
Раствор для инъекций
Лабораторио Фармачевтико С.Т. С.р.л., ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№025010
1055
Герцептин®
Трастузумаб
Раствор для инъекций
Ф. Хоффманн-Ля Рош Лтд., ШВЕЙЦАРИЯ
РК-ЛС-5№022261
1056
ГЕРЦИТЕМ
Мацитентан
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
ХЕТЕРО ЛАБС ЛИМИТЕД, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№026308
1057
Гестрон
Прогестерон
Капсулы
Лабораториос Леон Фарма С.А., ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№025762
1058
Гетино-Б
Тенофовир
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Гетц Фарма (Пвт.) Лимитед, ПАКИСТАН
РК-ЛС-5№023164
1059
Гефитеро
Гефитиниб
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
ХЕТЕРО ЛАБС ЛИМИТЕД, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№023600
1060
ГЕФИТИН®
Гефитиниб
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Нобел Алматинская Фармацевтическая Фабрика, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№022133
1061
Гиалган
Нет данных
Раствор для внутрисуставного введения
Фидиа фармацеутиси Эс.Пи.Эй, ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№016701
1062
Гибрис
Нет данных
Суппозитории вагинальные
Уорлд Медицин Илач Сан. Ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№022827
1063
ГИДАЗЕПАМ VIC
Нет данных
Таблетки
ВИВА ФАРМ, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№022914
1064
ГИДАЗЕПАМ VIC
Нет данных
Таблетки
ВИВА ФАРМ, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№022915
1065
ГИДАЗЕПАМ VIC
Нет данных
Таблетки сублингвальные
ВИВА ФАРМ, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№022916
1066
ГИДАЗЕПАМ VIC
Нет данных
Таблетки сублингвальные
ВИВА ФАРМ, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№022917
1067
Гидрокортизон
Гидрокортизон
Мазь для наружного применения
Биосинтез, РОССИЯ
РК-ЛС-5№009806
1068
ГИДРОКОРТИЗОН
Гидрокортизон
Мазь глазная
ПАО "Синтез", РОССИЯ
РК-ЛС-5№016893
1069
Гидрокортизон
Гидрокортизон
Мазь глазная
Татхимфармпрепараты, РОССИЯ
РК-ЛС-5№018250
1070
Гидрокортизона ацетат
Нет данных
Суспензия для инъекций
Фармак, УКРАИНА
РК-ЛС-5№010934
1071
ГИДРОКОРТИЗОН-РИХТЕР
Нет данных
Суспензия микрокристаллическая для инъекций
Гедеон Рихтер, ВЕНГРИЯ
РК-ЛС-5№016463
1072
Гидроксикарбамид
Гидроксикарбамид
Капсулы
РУП "Белмедпрепараты", БЕЛАРУСЬ
РК-ЛС-5№021384
1073
Гидроксиэтилкрахмал 130/0.4
Нет данных
Раствор для инфузий
Kelun-Kazpharm (Келун-Казфарм), КАЗАХСТАН

ҚР-БП-5№024465
1050
Герзума®
Трастузумаб
Инфузияға ерітінді дайындау үшін концентрат дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ
СЕЛЛТРИОН, Инк., КОРЕЯ РЕСПУБЛИКАСЫ
ҚР-БП-5№024466
1051
Герзума®
Трастузумаб
Инфузияға ерітінді дайындау үшін концентрат дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішпен жиынтықта
СЕЛЛТРИОН, Инк., КОРЕЯ РЕСПУБЛИКАСЫ
ҚР-БП-5№024467
1052
Герзума®
Трастузумаб
Инфузияға ерітінді дайындау үшін концентрат дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ
СЕЛЛТРИОН, Инк., КОРЕЯ РЕСПУБЛИКАСЫ
ҚР-БП-5№024468
1053
ГЕРОЛИН
Цитиколин
Инъекцияға арналған ерітінді
Лабораторио Фармачевтико С.Т. С.р.л., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№025009
1054
ГЕРОЛИН
Цитиколин
Инъекцияға арналған ерітінді
Лабораторио Фармачевтико С.Т. С.р.л., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№025010
1055
Герцептин®
Трастузумаб
Инъекцияға арналған ерітінді
Ф. Хоффманн-Ля Рош Лтд., ШВЕЙЦАРИЯ
ҚР-ДЗ-5№022261
1056
ГЕРЦИТЕМ
Мацитентан
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
ХЕТЕРО ЛАБС ЛИМИТЕД, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№026308
1057
Гестрон
Прогестерон
Капсулалар
Лабораториос Леон Фарма С.А., ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№025762
1058
Гетино-Б
Тенофовир
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Гетц Фарма (Пвт.) Лимитед, ПӘКІСТАН
ҚР-ДЗ-5№023164
1059
Гефитеро
Гефитиниб
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
ХЕТЕРО ЛАБС ЛИМИТЕД, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№023600
1060
ГЕФИТИН®
Гефитиниб
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Нобел Алматы Фармацевтикалық Фабрикасы, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№022133
1061
Гиалган
Деректер жоқ
Буын ішіне енгізуге арналған ерітінді
Фидиа фармацеутиси Эс.Пи.Эй, ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№016701
1062
Гибрис
Деректер жоқ
Қынаптық суппозиторийлер
Уорлд Медицин Илач Сан. Ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№022827
1063
ГИДАЗЕПАМ VIC
Деректер жоқ
Таблеткалар
ВИВА ФАРМ, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№022914
1064
ГИДАЗЕПАМ VIC
Деректер жоқ
Таблеткалар
ВИВА ФАРМ, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№022915
1065
ГИДАЗЕПАМ VIC
Деректер жоқ
Тіл астына салатын таблеткалар
ВИВА ФАРМ, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№022916
1066
ГИДАЗЕПАМ VIC
Деректер жоқ
Тіл астына салатын таблеткалар
ВИВА ФАРМ, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№022917
1067
Гидрокортизон
Гидрокортизон
Сыртқа қолдануға арналған жақпамай
Биосинтез, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№009806
1068
ГИДРОКОРТИЗОН
Гидрокортизон
Көзге арналған жақпамай
ЖАҚ "Синтез", РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№016893
1069
Гидрокортизон
Гидрокортизон
Көзге арналған жақпамай
Татхимфармпрепараты, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№018250
1070
Гидрокортизон ацетаты
Деректер жоқ
Инъекцияға арналған суспензия
Фармак, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№010934
1071
ГИДРОКОРТИЗОН-РИХТЕР
Деректер жоқ
Инъекцияға арналған микрокристалды суспензия
Гедеон Рихтер, Мажарстан
ҚР-ДЗ-5№016463
1072
Гидроксикарбамид
Гидроксикарбамид
Капсулалар
"Белмедпрепараты" РУК, БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№021384
1073
Гидроксиэтилкрахмал 130/0.4
Деректер жоқ
Инфузияға арналған ерітінді
Kelun-Kazpharm (Келун-Казфарм), ҚАЗАҚСТАН

РК-ЛС-5№025067
1098
ГЛАТАНОСТ-Т
Нет данных
Капли глазные
РАФАРМ С.А., ГРЕЦИЯ
РК-ЛС-5№025068
1099
Глаумакс®
Дорзоламид
Капли глазные
ЯДРАН-ГАЛЕНСКИ ЛАБОРАТОРИЙ а.о., ХОРВАТИЯ
РК-ЛС-5№121976
1100
Глаумакс® Плюс
Нет данных
Капли глазные
ЯДРАН-ГАЛЕНСКИ ЛАБОРАТОРИЙ а.о., ХОРВАТИЯ
РК-ЛС-5№122052
1101
Гленцет Адванс
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Гленмарк Фармасьютикалз Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№020466
1102
ГЛИАП 60
Гликлазид
Таблетки с пролонгированным высвобождением
Аджанта Фарма Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№026101
1103
ГЛИАТИЛИН®
Холина альфосцерат
Раствор для инъекций
ИТАЛФАРМАКО С.п.А., ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№016528
1104
ГЛИАТИЛИН®
Холина альфосцерат
Капсулы
ИТАЛФАРМАКО С.п.А., ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№016529
1105
Гливек®
Иматиниб
Таблетки, покрытые оболочкой
Новартис Фарма Продакшнс ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№014233
1106
Гливек®
Иматиниб
Таблетки, покрытые оболочкой
Новартис Фарма Продакшнс ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№014234
1107
Гливек®
Иматиниб
Таблетки, покрытые оболочкой
Л е к Фармасьютикал с д.д., Словения; Novartis Pharma Produktions G m b H , Германия
ЛП-№005299-РГ-KZ
1108
ГлиДиа®МВ
Гликлазид
Таблетки с модифицированным высвобождением
Абди Ибрахим Глобал Фарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№023163
1109
Гликлада®
Гликлазид
Таблетки с модифицированным высвобождением
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
РК-ЛС-5№016085
1110
Гликлада® CP
Гликлазид
Таблетки с модифицированным высвобождением
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
РК-ЛС-5№020187
1111
Гликлазид
Гликлазид
Таблетки
Абди Ибрахим Глобал Фарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№016493
1112
Гликлазид МВ
Гликлазид
Таблетки с модифицированным высвобождением
СООО"Лекфарм", БЕЛАРУСЬ
РК-ЛС-5№022970
1113
Гликлазид МВ
Гликлазид
Таблетки с модифицированным высвобождением
СООО"Лекфарм", БЕЛАРУСЬ
РК-ЛС-5№022972
1114
ГЛИМЕРОН 1
Глимепирид
Таблетки
Аджанта Фарма Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№026031
1115
ГЛИМЕРОН 2
Глимепирид
Таблетки
Аджанта Фарма Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№026030
1116
ГЛИМЕРОН 3
Глимепирид
Таблетки
Аджанта Фарма Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№026029
1117
ГЛИМЕРОН 4
Глимепирид
Таблетки
Аджанта Фарма Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№026028
1118
Глиолан®
Нет данных
Порошок для приготовления раствора для приема внутрь
Лиоконтракт ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№024769
1119
Глипрессин
Терлипрессин
Порошок лиофилизированный для приготовления раствора для инъекций в комплекте с растворителем
Ферринг ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№020276
1120
Глипта
Вилдаглиптин
Таблетки
Абди Ибрахим Глобал Фарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№025550
1121
ГЛИТЕЙК
Тейкопланин
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного и внутримышечного введения в комплекте с растворителем – вода для инъекций
Киевмедпрепарат, УКРАИНА

ҚР-ДЗ-5№025067
1098
ГЛАТАНОСТ-Т
Деректер жоқ
Көзге тамызатын дәрі
РАФАРМ С.А., ГРЕЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№025068
1099
Глаумакс®
Дорзоламид
Көзге тамызатын дәрі
ЯДРАН-ГАЛЕНСКИ ЛАБОРАТОРИЙ а.қ., ХОРВАТИЯ
ҚР-ДЗ-5№121976
1100
Глаумакс® Плюс
Деректер жоқ
Көзге тамызатын дәрі
ЯДРАН-ГАЛЕНСКИ ЛАБОРАТОРИЙ а.қ., ХОРВАТИЯ
ҚР-ДЗ-5№122052
1101
Гленцет Адванс
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Гленмарк Фармасьютикалз Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№020466
1102
ГЛИАП 60
Гликлазид
Босап шығуы ұзаққа созылатын таблеткалар
Аджанта Фарма Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№026101
1103
ГЛИАТИЛИН®
Холин альфосцераты
Инъекцияға арналған ерітінді
ИТАЛФАРМАКО С.п.А., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№016528
1104
ГЛИАТИЛИН®
Холин альфосцераты
Капсулалар
ИТАЛФАРМАКО С.п.А., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№016529
1105
Гливек®
Иматиниб
Қабықпен қапталған таблеткалар
Новартис Фарма Продакшнс ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№014233
1106
Гливек®
Иматиниб
Қабықпен қапталған таблеткалар
Новартис Фарма Продакшнс ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№014234
1107
Гливек®
Иматиниб
Қабықпен қапталған таблеткалар
Лек Фармасьютикалс д.д., Словения; Novartis Pharma Produktions GmbH, Германия
ЛП-№005299-РГ-KZ
1108
ГлиДиа®МВ
Гликлазид
Модификацияланып босап шығатын таблеткалар
Абди Ибрахим Глобал Фарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№023163
1109
Гликлада®
Гликлазид
Босап шығуы өзгертілген таблеткалар
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№016085
1110
Гликлада® CP
Гликлазид
Босап шығуы модификацияланған таблеткалар
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№020187
1111
Гликлазид
Гликлазид
Таблеткалар
Абди Ибрахим Глобал Фарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№016493
1112
Гликлазид МВ
Гликлазид
Модификацияланып босап шығатын таблеткалар
Лекфарм ЖШБҚ, БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№022970
1113
Гликлазид МВ
Гликлазид
Модификацияланып босап шығатын таблеткалар
Лекфарм ЖШБҚ, БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№022972
1114
ГЛИМЕРОН 1
Глимепирид
Таблеткалар
Аджанта Фарма Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№026031
1115
ГЛИМЕРОН 2
Глимепирид
Таблеткалар
Аджанта Фарма Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№026030
1116
ГЛИМЕРОН 3
Глимепирид
Таблеткалар
Аджанта Фарма Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№026029
1117
ГЛИМЕРОН 4
Глимепирид
Таблеткалар
Аджанта Фарма Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№026028
1118
Глиолан®
Деректер жоқ
Ішу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
Лиоконтракт ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№024769
1119
Глипрессин
Терлипрессин
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішімен жиынтықта
Ферринг ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№020276
1120
Глипта
Вилдаглиптин
Таблеткалар
Абди Ибрахим Глобал Фарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№025550
1121
ГЛИТЕЙК
Тейкопланин
Вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішімен жиынтықта - инъекцияға арналған су
Киевмедпрепарат, УКРАИНА

РК-ЛС-5№004155
1147
Глюконил®
Метформин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Абди Ибрахим Глобал Фарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№011018
1148
Глюконил®
Метформин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Абди Ибрахим Глобал Фарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№007294
1149
Глюкорон®
Нет данных
Таблетки, покрытые оболочкой
Абди Ибрахим Глобал Фарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-3№022419
1150
Глюкорон®
Нет данных
Таблетки, покрытые оболочкой
Абди Ибрахим Глобал Фарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-3№022420
1151
Глюкофаж®
Метформин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Мерк Сантэ с.а.с., ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№014848
1152
Глюкофаж®
Метформин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Мерк Сантэ с.а.с., ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№014845
1153
Глюкофаж®
Метформин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Мерк Сантэ с.а.с., ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№014846
1154
Глюкофаж®
Метформин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Мерк С.Л., ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№020405
1155
Глюкофаж®
Метформин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Мерк С.Л., ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№020406
1156
Глюкофаж®
Метформин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Мерк С.Л., ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№020407
1157
Глюкофаж® XR
Метформин
Таблетки с пролонгированным высвобождением
Мерк Сантэ с.а.с., ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№014774
1158
Глюкофаж® XR
Метформин
Таблетки с пролонгированным высвобождением
Мерк Хелскеа КГаА, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№021100
1159
Глюкофаж® XR
Метформин
Таблетки с пролонгированным высвобождением
Мерк Хелскеа КГаА, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№021101
1160
ГЛЮТИОН
Нет данных
Порошок лиофилизированный для приготовления раствора для инъекций в комплекте с растворителем
Лабораторио Фармачевтико С.Т. С.р.л., ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№024825
1161
Глюцеразим
Имиглюцераза
Лиофилизат для приготовления раствора для инфузий
Карагандинский фармацевтический комплекс, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№024591
1162
Годекс®
Нет данных
Капсулы
Целлтрион Фарм. Инк., РЕСПУБЛИКА КОРЕЯ
РК-ЛС-5№015678
1163
Годекс®
Карнитина оротат, антитоксическая фракция экстракта печени, пиридоксина гидрохлорид, цианокобаламин, аденина гидрохлорид, рибофлавин, бифенилдиметилдикарбоксилат
Капсулы
ТОО"Абди Ибрахим Глобал Фарм", Казахстан; Celltrion Pharm. Inc., Корея
ЛП-№003587-РГ-KZ
1164
Гонал-Ф®
Фоллитропин альфа
Порошок лиофилизированный для приготовления раствора для инъекций в комплекте с растворителем
Мерк Сероно С.А., ШВЕЙЦАРИЯ
РК-ЛС-5№009278
1165
Гонал-Ф®
Фоллитропин альфа
Раствор для инъекций
Мерк Сероно С.п.А., ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№018836
1166
Гонал-Ф®
Фоллитропин альфа
Раствор для инъекций
Мерк Сероно С.п.А., ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№018837
1167
Гонал-Ф®
Фоллитропин альфа
Раствор для инъекций
Мерк Сероно С.п.А., ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№018838
1168
ГОРДОКС®
Апротинин
Раствор для инъекций
Гедеон Рихтер, ВЕНГРИЯ

ҚР-ДЗ-5№004155
1147
Глюконил®
Метформин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Абди Ибрахим Глобал Фарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№011018
1148
Глюконил®
Метформин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Абди Ибрахим Глобал Фарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№007294
1149
Глюкорон®
Деректер жоқ
Қабықпен қапталған таблеткалар
Абди Ибрахим Глобал Фарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-3№022419
1150
Глюкорон®
Деректер жоқ
Қабықпен қапталған таблеткалар
Абди Ибрахим Глобал Фарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-3№022420
1151
Глюкофаж®
Метформин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Мерк Сантэ с.а.с., ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№014848
1152
Глюкофаж®
Метформин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Мерк Сантэ с.а.с., ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№014845
1153
Глюкофаж®
Метформин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Мерк Сантэ с.а.с., ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№014846
1154
Глюкофаж®
Метформин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Мерк С.Л., ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№020405
1155
Глюкофаж®
Метформин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Мерк С.Л., ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№020406
1156
Глюкофаж®
Метформин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Мерк С.Л., ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№020407
1157
Глюкофаж® XR
Метформин
Босап шығуы ұзаққа созылатын таблеткалар
Мерк Сантэ с.а.с., ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№014774
1158
Глюкофаж® XR
Метформин
Босап шығуы ұзаққа созылатын таблеткалар
Мерк Хелскеа КГаА, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№021100
1159
Глюкофаж® XR
Метформин
Босап шығуы ұзаққа созылатын таблеткалар
Мерк Хелскеа КГаА, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№021101
1160
ГЛЮТИОН
Деректер жоқ
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішпен жиынтықта
Лабораторио Фармачевтико С.Т. С.р.л., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№024825
1161
Глюцеразим
Имиглюцераза
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат
Қарағанды фармацевтикалық кешені, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№024591
1162
Годекс®
Деректер жоқ
Капсулалар
Целлтрион Фарм. Инк., КОРЕЯ РЕСПУБЛИКАСЫ
ҚР-ДЗ-5№015678
1163
Годекс®
Карнитин оротаты, бауыр экстрактісінің уыттылыққа қарсы фракциясы , пиридоксин гидрохлориді, цианокобаламин, аденин гидрохлориді, рибофлавин, бифенилдиметилдикарбоксилат
Капсулалар
"Абди Ибрахим Глобал Фарм" ЖШС, Қазақстан; Celltrion Pharm. Inc., Корея
ЛП-№003587-РГ-KZ
1164
Гонал-Ф®
Фоллитропин альфа
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішпен жиынтықта
Мерк Сероно С.А., ШВЕЙЦАРИЯ
ҚР-ДЗ-5№009278
1165
Гонал-Ф®
Фоллитропин альфа
Инъекцияға арналған ерітінді
Мерк Сероно С.п.А., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№018836
1166
Гонал-Ф®
Фоллитропин альфа
Инъекцияға арналған ерітінді
Мерк Сероно С.п.А., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№018837
1167
Гонал-Ф®
Фоллитропин альфа
Инъекцияға арналған ерітінді
Мерк Сероно С.п.А., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№018838
1168
ГОРДОКС®
Апротинин
Инъекцияға арналған ерітінді
Гедеон Рихтер, Мажарстан

РК-ЛС-5№016288
1169
Грандаксин®
Тофизопам
Таблетки
ЗАО"Фармацевтический завод ЭГИС", ВЕНГРИЯ
РК-ЛС-5№010520
1170
Граноцит® 34
Ленограстим
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного и подкожного введения в комплекте с растворителем
Санофи Винтроп Индустрия, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№011030
1171
Грасулан
Тамсулозин
Капсулы с модифицированным высвобождением
Синтон Испания, С.Л., ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№122089
1172
ГРИНТЕРОЛ®
Урсодезоксихолевая кислота
Капсулы
Гриндекс АО, ЛАТВИЯ
РК-ЛС-5№022956
1173
Гриппол® Квадривалент Вакцина гриппозная четырехвалентная инактивированная субъединичная адъювантная
Нет данных
Раствор для внутримышечного и подкожного введения
ООО "НПО Петровакс Фарм", РОССИЯ
РК-БП-5№024489
1174
Гриппол® плюс (Вакцина гриппозная тривалентная инактивированная полимер-субъединичная)
Нет данных
Суспензия для внутримышечного и подкожного введения
ООО "НПО Петровакс Фарм", РОССИЯ
РК-БП-5№019456
1175
Гриппомикс плюс
Нет данных
Порошок для приготовления орального раствора (лесные ягоды)
СООО"Лекфарм", БЕЛАРУСЬ
РК-ЛС-5№021034
1176
Гриппомикс плюс
Нет данных
Порошок для приготовления орального раствора (апельсин)
СООО"Лекфарм", БЕЛАРУСЬ
РК-ЛС-5№021035
1177
Гриппомикс плюс
Нет данных
Порошок для приготовления орального раствора (лимон)
СООО"Лекфарм", БЕЛАРУСЬ
РК-ЛС-5№021036
1178
Гриппомикс плюс с фруктозой
Нет данных
Порошок для приготовления орального раствора (лесные ягоды)
Лекфарм, БЕЛАРУСЬ
РК-ЛС-5№020921
1179
Фактор IX Грифолз
Нет данных
Лиофилизат для приготовления раствора для инфузий
Институто Грифолз, С.А., ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№018555
1180
Фактор IX Грифолз
Нет данных
Лиофилизат для приготовления раствора для инфузий
Институто Грифолз, С.А., ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№018556
1181
Фактор IX Грифолз
Нет данных
Лиофилизат для приготовления раствора для инфузий
Институто Грифолз, С.А., ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№018557
1182
Гроприносин®-Рихтер
Нет данных
Сироп
Гедеон Рихтер Румыния А.О., РУМЫНИЯ
РК-ЛС-5№022501
1183
ГЭК- 200 АФ
Нет данных
Раствор для инфузий
НУР-МАЙ ФАРМАЦИЯ, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№018238
1184
ГЭК- 200 АФ
Нет данных
Раствор для инфузий
НУР-МАЙ ФАРМАЦИЯ, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№018240
1185
ДАБИКАРД
Дабигатрана этексилат
Капсулы
Хетеро Лабс Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№026284
1186
ДАБИКАРД
Дабигатрана этексилат
Капсулы
Хетеро Лабс Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№026285
1187
ДАБИКАРД
Дабигатрана этексилат
Капсулы
Хетеро Лабс Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№026286
1188
Дайвобет®
Нет данных
Мазь для наружного применения
ЛЕО Лэбораторис Лимитед, ИРЛАНДИЯ
РК-ЛС-5№020337
1189
Дакарбазин медак
Дакарбазин
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения
Онкомед мануфакчеринг а.с., ЧЕШСКАЯ РЕСПУБЛИКА

ҚР-ДЗ-5№016288
1169
Грандаксин®
Тофизопам
Таблеткалар
ЭГИС Фармацевтикалық зауыты ЖАҚ, Мажарстан
ҚР-ДЗ-5№010520
1170
Граноцит® 34
Ленограстим
Вена ішіне және тері астына енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішпен жиынтықта
Санофи Винтроп Индустрия, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№011030
1171
Грасулан
Тамсулозин
Модификацияланып босап шығатын капсулалар
Синтон Испания, С.Л., ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№122089
1172
ГРИНТЕРОЛ®
Урсодезоксихолий қышқылы
Капсулалар
Гриндекс АҚ, ЛАТВИЯ
ҚР-ДЗ-5№022956
1173
Гриппол® Квадривалент Суббірлікті белсенділігі жойылған төрт валентті адъювантты тұмау вакцинасы
Деректер жоқ
Бұлшықет ішіне және тері астына енгізуге арналған ерітінді
"НПО Петровакс Фарм" ЖШҚ, РЕСЕЙ
ҚР-БП-5№024489
1174
Гриппол® плюс (Полимер-суббірлікті белсенділігі жойылған үш валентті тұмау вакцинасы)
Деректер жоқ
Бұлшықет ішіне және тері астына енгізуге арналған суспензия
"НПО Петровакс Фарм" ЖШҚ, РЕСЕЙ
ҚР-БП-5№019456
1175
Гриппомикс плюс
Деректер жоқ
Ішке қабылдау үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ (орман жидектері)
Лекфарм ЖШБҚ, БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№021034
1176
Гриппомикс плюс
Деректер жоқ
Ішке қабылдау үшін eрiтіңді дайындауға арналған ұнтақ (апельсин)
Лекфарм ЖШБҚ, БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№021035
1177
Гриппомикс плюс
Деректер жоқ
Ішке қабылдау үшін eрiтіңді дайындауға арналған ұнтақ (лимон)
Лекфарм ЖШБҚ, БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№021036
1178
Гриппомикс плюс фруктозамен
Деректер жоқ
Ішке қабылдау үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ (орман жидектері)
Лекфарм, БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№020921
1179
Грифолз IX факторы
Деректер жоқ
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат
Институто Грифолз, С.А., ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№018555
1180
Грифолз IX факторы
Деректер жоқ
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат
Институто Грифолз, С.А., ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№018556
1181
Грифолз IX факторы
Деректер жоқ
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат
Институто Грифолз, С.А., ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№018557
1182
Гроприносин®-Рихтер
Деректер жоқ
Шәрбат
Гедеон Рихтер Румыния А.Қ., РУМЫНИЯ
ҚР-ДЗ-5№022501
1183
ГЭК- 200 АФ
Деректер жоқ
Инфузияға арналған ерітінді
НУР-МАЙ ФАРМАЦИЯ, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№018238
1184
ГЭК- 200 АФ
Деректер жоқ
Инфузияға арналған ерітінді
НУР-МАЙ ФАРМАЦИЯ, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№018240
1185
ДАБИКАРД
Дабигатран этексилаты
Капсулалар
Хетеро Лабс Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№026284
1186
ДАБИКАРД
Дабигатран этексилаты
Капсулалар
Хетеро Лабс Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№026285
1187
ДАБИКАРД
Дабигатран этексилаты
Капсулалар
Хетеро Лабс Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№026286
1188
Дайвобет®
Деректер жоқ
Сыртқа қолдануға арналған жақпамай
ЛЕО Лэбораторис Лимитед, ИРЛАНДИЯ
ҚР-ДЗ-5№020337
1189
Дакарбазин медак
Дакарбазин
Вена ішіне енгізу үшін ерiтiндi дайындауға арналған лиофилизат
Онкомед мануфакчеринг а.с., ЧЕХ РЕСПУБЛИКАСЫ

РК-ЛС-5№011764
1190
Дакарбазин медак
Дакарбазин
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения
Онкотек Фарма Продукцион ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№011764
1191
Дакарбазин медак
Дакарбазин
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения
Онкомед мануфакчеринг а.с., ЧЕШСКАЯ РЕСПУБЛИКА
РК-ЛС-5№011766
1192
Дакарбазин медак
Дакарбазин
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения
Онкотек Фарма Продукцион ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№011766
1193
Дакоген®
Децитабин
Лиофилизат для приготовления раствора для инфузий
БСП Фармасьютикалс С.п.А., ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№020784
1194
Далацин®
Клиндамицин
Капсулы
Фарева Амбуаз, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№015896
1195
Далацин®
Клиндамицин
Капсулы
Фарева Амбуаз, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№015897
1196
Далацин®
Клиндамицин
Капсулы
Фарева Амбуаз, Франция
ЛП-№002809-РГ-KZ
1197
ДАЛМЕВИН
Вилдаглиптин
Таблетки
Медокеми (Фар Ист) Лтд, ВЬЕТНАМ
РК-ЛС-5№025940
1198
Далтракс
Абакавир/долутегравир/ламивудин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Hetero Labs Limited, ИНДИЯ
ЛП-№003159-РГ-KZ
1199
Дапаглисан
Дапаглифлозин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Фармацевтический завод"ПОЛЬФАРМА" АО Производственный отдел в Новой Дембе, ПОЛЬША
РК-ЛС-5№025958
1200
Дапаглисан
Дапаглифлозин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Фармацевтический завод"ПОЛЬФАРМА" АО Производственный отдел в Новой Дембе, ПОЛЬША
РК-ЛС-5№025959
1201
Дапорин
Дапоксетин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№023306
1202
Дапорин
Дапоксетин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№023307
1203
Дарзалекс
Даратумумаб
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
Силаг АГ, ШВЕЙЦАРИЯ
РК-БП-5№023399
1204
Дарзалекс
Даратумумаб
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
Силаг АГ, ШВЕЙЦАРИЯ
РК-БП-5№023400
1205
Дарзалекс
Даратумумаб
Раствор для подкожного введения
Силаг АГ, ШВЕЙЦАРИЯ
РК-ЛС-5№025287
1206
Д-Вит Ламира
Колекальциферол
Раствор для приема внутрь масляный
Ламира-Фармакар, БЕЛАРУСЬ
РК-ЛС-5№026224
1207
Деавит® Нео
Колекальциферол
Капли для приема внутрь
"Софарма", БОЛГАРИЯ
РК-ЛС-5№024204
1208
Девасид
Нет данных
Порошок для приготовления раствора для инъекций в комплекте с растворителем (вода для инъекций)
Дева Холдинг А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№025291
1209
Дезаминоокситоцин
Демокситоцин
Таблетки
Гриндекс, ЛАТВИЯ
РК-ЛС-5№004254
1210
Дезирет
Дезогестрел
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Лабораториос Леон Фарма С.А., ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№122137
1211
ДЕЗЛОРАТАДИН
Дезлоратадин
Раствор для приема внутрь
"ВЕТПРОМ" АД, БОЛГАРИЯ
РК-ЛС-5№025529
1212
Дезлоратадин-Тева
Дезлоратадин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Актавис Лтд., МАЛЬТА

ҚР-ДЗ-5№011764
1190
Дакарбазин медак
Дакарбазин
Вена ішіне енгізу үшін ерiтiндi дайындауға арналған лиофилизат
Онкотек Фарма Продукцион ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№011764
1191
Дакарбазин медак
Дакарбазин
Вена ішіне енгізу үшін ерiтiндi дайындауға арналған лиофилизат
Онкомед мануфакчеринг а.с., ЧЕХ РЕСПУБЛИКАСЫ
ҚР-ДЗ-5№011766
1192
Дакарбазин медак
Дакарбазин
Вена ішіне енгізу үшін ерiтiндi дайындауға арналған лиофилизат
Онкотек Фарма Продукцион ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№011766
1193
Дакоген®
Децитабин
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат
БСП Фармасьютикалс С.п.А., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№020784
1194
Далацин®
Клиндамицин
Капсулалар
Фарева Амбуаз, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№015896
1195
Далацин®
Клиндамицин
Капсулалар
Фарева Амбуаз, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№015897
1196
Далацин®
Клиндамицин
Капсулалар
Фарева Амбуаз, Франция
ЛП-№002809-РГ-KZ
1197
ДАЛМЕВИН
Вилдаглиптин
Таблеткалар
Медокеми (Фар Ист) Лтд, ВЬЕТНАМ
ҚР-ДЗ-5№025940
1198
Далтракс
Абакавир/долутегравир/ламивудин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Hetero Labs Limited, ҮНДІСТАН
ЛП-№003159-РГ-KZ
1199
Дапаглисан
Дапаглифлозин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
"ПОЛЬФАРМА" АҚ фармацевтикалық зауыты Нова Дембадағы өндірістік бөлімі, ПОЛЬША
ҚР-ДЗ-5№025958
1200
Дапаглисан
Дапаглифлозин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
"ПОЛЬФАРМА" АҚ фармацевтикалық зауыты Нова Дембадағы өндірістік бөлімі, ПОЛЬША
ҚР-ДЗ-5№025959
1201
Дапорин
Дапоксетин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№023306
1202
Дапорин
Дапоксетин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№023307
1203
Дарзалекс
Даратумумаб
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
Силаг АГ, ШВЕЙЦАРИЯ
ҚР-БП-5№023399
1204
Дарзалекс
Даратумумаб
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
Силаг АГ, ШВЕЙЦАРИЯ
ҚР-БП-5№023400
1205
Дарзалекс
Даратумумаб
Тері астына енгізуге арналған ерітінді
Силаг АГ, ШВЕЙЦАРИЯ
ҚР-ДЗ-5№025287
1206
Д-Вит Ламира
Колекальциферол
Ішуге арналған майлы ерітінді
Ламира-Фармакар, БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№026224
1207
Деавит® Нео
Колекальциферол
Ішуге арналған тамшыдәрі
"Софарма", БОЛГАРИЯ
ҚР-ДЗ-5№024204
1208
Девасид
Деректер жоқ
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ еріткішімен жиынтықта (инъекцияға арналған су)
Дева Холдинг А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№025291
1209
Дезаминоокситоцин
Демокситоцин
Таблеткалар
Гриндекс, ЛАТВИЯ
ҚР-ДЗ-5№004254
1210
Дезирет
Дезогестрел
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Лабораториос Леон Фарма С.А., ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№122137
1211
ДЕЗЛОРАТАДИН
Дезлоратадин
Ішуге арналған ерітінді
"ВЕТПРОМ" АД, БОЛГАРИЯ
ҚР-ДЗ-5№025529
1212
Дезлоратадин-Тева
Дезлоратадин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Актавис Лтд., МАЛЬТА

РК-ЛС-5№025487
1213
Дезолон
Нет данных
Таблетки
Рената Лимитед, БАНГЛАДЕШ
РК-ЛС-5№025679
1214
Декапептил
Трипторелин
Раствор для инъекций
Ферринг ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№011392
1215
Декапептил Депо
Трипторелин
Лиофилизат для приготовления суспензии для инъекций в комплекте с растворителем
Ферринг ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№011393
1216
Декарис
Левамизол
Таблетки
Гедеон Рихтер Румыния А.О., РУМЫНИЯ
РК-ЛС-5№012008
1217
Декарис
Левамизол
Таблетки
Гедеон Рихтер Румыния А.О., РУМЫНИЯ
РК-ЛС-5№012009
1218
Декарис
Левамизол
Таблетки
Гедеон Рихтер Румыния A.О. Румыния; Гедеон Рихтер, Венгрия
ЛП-№002801-ГП-KZ
1219
Декетон
Декскетопрофен
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
АБДИ ИБРАХИМ, ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№020080
1220
Декетон
Декскетопрофен
Раствор для внутримышечного и внутривенного введения
Идол Илач Долум Санайи ве Тиджарет А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№023807
1221
ДЕКС
Декскетопрофен
Раствор для внутривенного и внутримышечного введения
СООО"Лекфарм", БЕЛАРУСЬ
РК-ЛС-5№024992
1222
ДЕКС
Декскетопрофен
Таблетки, покрытые оболочкой
СООО"Лекфарм", БЕЛАРУСЬ
РК-ЛС-5№025523
1223
Дексалгин®
Декскетопрофен
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Лабораториос Менарини С.А., ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№005063
1224
Дексалгин® инъект
Декскетопрофен
Раствор для внутримышечного и внутривенного введения
А. Менарини Мэнюфекчеринг Лоджистикс энд Сервисиз С.р.л., ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№021492
1225
Дексалгин® сашет
Декскетопрофен
Гранулы для приготовления раствора для орального применения
Лабораториос Менарини С.А., ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№020734
1226
Дексамед
Дексаметазон
Раствор для инъекций
Медокеми Лтд, КИПР
РК-ЛС-5№012416
1227
Дексаметазон
Дексаметазон
Раствор для инъекций
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
РК-ЛС-5№003394
1228
Дексаметазон
Дексаметазон
Капли глазные
Фармак, УКРАИНА
РК-ЛС-5№003506
1229
Дексаметазон
Дексаметазон
Капли глазные
Медоптик, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№010723
1230
Дексаметазон
Дексаметазон
Раствор для инъекций
РУП "Белмедпрепараты", БЕЛАРУСЬ
РК-ЛС-5№018102
1231
Дексаметазон
Дексаметазон
Капли глазные, суспензия
Ромфарм Компани С.Р.Л., РУМЫНИЯ
РК-ЛС-5№019633
1232
Дексаметазон
Дексаметазон
Раствор для инъекций
Ромфарм Компани С.Р.Л., РУМЫНИЯ
РК-ЛС-5№020631
1233
ДЕКСАМЕТАЗОН
Дексаметазон
Глазные капли
ЛеКос, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-0№025936
1234
Дексаметазона фосфат
Дексаметазон
Раствор для инъекций
Фармак, УКРАИНА
РК-ЛС-5№015867
1235
Дексаметазон-Аджио
Дексаметазон
Раствор для инъекций
Аджио Фармацевтикалз Лтд, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№023520
1236
Дексаметазон-ЛФ
Дексаметазон
Раствор для инъекций
СООО"Лекфарм", БЕЛАРУСЬ
РК-ЛС-5№025507
1237
Дексаполькорт Н
Нет данных
Аэрозоль для наружного применения
Тархоминский фармацевтический завод"Польфа" Акционерное Общество, ПОЛЬША

ҚР-ДЗ-5№025487
1213
Дезолон
Деректер жоқ
Таблеткалар
Рената Лимитед, БАНГЛАДЕШ
ҚР-ДЗ-5№025679
1214
Декапептил
Трипторелин
Инъекцияға арналған ерітінді
Ферринг ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№011392
1215
Декапептил Депо
Трипторелин
Инъекция үшін суспензия дайындауға арналған лиофилизат еріткішімен жиынтықта
Ферринг ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№011393
1216
Декарис
Левамизол
Таблеткалар
Гедеон Рихтер Румыния А.Қ., РУМЫНИЯ
ҚР-ДЗ-5№012008
1217
Декарис
Левамизол
Таблеткалар
Гедеон Рихтер Румыния А.Қ., РУМЫНИЯ
ҚР-ДЗ-5№012009
1218
Декарис
Левамизол
Таблеткалар
Гедеон Рихтер Румыния А.Қ., РУМЫНИЯ; Гедеон Рихтер, Мажарстан
ЛП-№002801-ГП-KZ
1219
Декетон
Декскетопрофен
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
АБДИ ИБРАХИМ, ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№020080
1220
Декетон
Декскетопрофен
Бұлшықет ішіне және вена ішіне енгізуге арналған ерітінді
Идол Илач Долум Санайи ве Тиджарет А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№023807
1221
ДЕКС
Декскетопрофен
Вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді
Лекфарм ЖШБҚ, БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№024992
1222
ДЕКС
Декскетопрофен
Қабықпен қапталған таблеткалар
Лекфарм ЖШБҚ, БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№025523
1223
Дексалгин®
Декскетопрофен
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Лабораториос Менарини С.А., ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№005063
1224
Дексалгин® инъект
Декскетопрофен
Бұлшықет ішіне және вена ішіне енгізуге арналған ерітінді
А. Менарини Мэнюфекчеринг Лоджистикс энд Сервисиз С.р.л., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№021492
1225
Дексалгин® сашет
Декскетопрофен
Ішке қабылдау үшін ерітінді дайындауға арналған түйіршіктер
Лабораториос Менарини С.А., ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№020734
1226
Дексамед
Дексаметазон
Инъекцияға арналған ерітінді
Медокеми Лтд, КИПР
ҚР-ДЗ-5№012416
1227
Дексаметазон
Дексаметазон
Инъекцияға арналған ерітінді
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№003394
1228
Дексаметазон
Дексаметазон
Көзге тамызатын дәрі
Фармак, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№003506
1229
Дексаметазон
Дексаметазон
Көзге тамызатын дәрі
Медоптик, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№010723
1230
Дексаметазон
Дексаметазон
Инъекцияға арналған ерітінді
"Белмедпрепараты" РУК, БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№018102
1231
Дексаметазон
Дексаметазон
Көзге тамызатын дәрі, суспензия
Ромфарм Компани С.Р.Л., РУМЫНИЯ
ҚР-ДЗ-5№019633
1232
Дексаметазон
Дексаметазон
Инъекцияға арналған ерітінді
Ромфарм Компани С.Р.Л., РУМЫНИЯ
ҚР-ДЗ-5№020631
1233
ДЕКСАМЕТАЗОН
Дексаметазон
Көзге тамызатын дәрі
ЛеКос, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-0№025936
1234
Дексаметазон фосфаты
Дексаметазон
Инъекцияға арналған ерітінді
Фармак, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№015867
1235
Дексаметазон-Аджио
Дексаметазон
Инъекцияға арналған ерітінді
Аджио Фармацевтикалз Лтд, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№023520
1236
Дексаметазон-ЛФ
Дексаметазон
Инъекцияға арналған ерітінді
Лекфарм ЖШБҚ, БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№025507
1237
Дексаполькорт Н
Деректер жоқ
Сыртқа қолдануға арналған аэрозоль
Тархомин фармацевтикалық зауыты"Польфа" Акционерлік Қоғамы, ПОЛЬША

РК-ЛС-5№021398
1238
Дексаром
Декскетопрофен
Раствор для внутривенного и внутримышечного введения
Ромфарм Компани С.Р.Л., РУМЫНИЯ
РК-ЛС-5№121973
1239
ДексаТобром
Нет данных
Капли глазные, суспензия
Ромфарм Компани С.Р.Л., РУМЫНИЯ
РК-ЛС-5№010915
1240
Дексафлокс
Нет данных
Суспензия глазная
Jamjoom Pharmaceuticals Factory Company, САУДОВСКАЯ АРАВИЯ
РК-ЛС-5№023584
1241
Дексдор
Дексмедетомидин
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
Орион Корпорейшн, ФИНЛЯНДИЯ
РК-ЛС-5№020366
1242
Дексдор
Дексмедетомидин
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
Орион Корпорейшн, ФИНЛЯНДИЯ
РК-ЛС-5№020367
1243
Дексдор
Дексмедетомидин
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
Орион Корпорейшн, ФИНЛЯНДИЯ
РК-ЛС-5№020368
1244
Дексиакс®
Декскетопрофен
Раствор для инъекций и инфузий
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
РК-ЛС-5№024828
1245
Дексилант®
Декслансопразол
Капсулы с модифицированным высвобождением
Такеда ГмбХ, Ораниенбург, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№020861
1246
Дексилант®
Декслансопразол
Капсулы с модифицированным высвобождением
Такеда ГмбХ, Ораниенбург, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№020862
1247
Дексмедетомидин
Дексмедетомидин
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
"Фармидея", ЛАТВИЯ
РК-ЛС-5№025410
1248
Дексмедетомидин
Дексмедетомидин
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
"Фармидея", ЛАТВИЯ
РК-ЛС-5№025411
1249
Дексмедетомидин
Дексмедетомидин
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
"Фармидея", ЛАТВИЯ
РК-ЛС-5№025420
1250
Дексмедетомидин Калцекс
Дексмедетомидин
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
ХБМ Фарма с.р.о., СЛОВАКИЯ
РК-ЛС-5№024440
1251
Дексомидин
Дексмедетомидин
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
НУР-МАЙ ФАРМАЦИЯ, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№025244
1252
Декссимб
Дексмедетомидин
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
Гланд Фарма Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№024224
1253
ДЕКСТАНОЛ
Декскетопрофен
Гель
Акционерное общество"Нобел Алматинская Фармацевтическая Фабрика", КАЗАХСТАН
РК-ЛС-3№020288
1254
ДЕКСТАНОЛ
Декскетопрофен
Раствор для внутривенного и внутримышечного введения
Идол Илач Долум Санаи ве Тиджарет А.Ш, ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№020454
1255
ДЕКСТАНОЛ
Декскетопрофен
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Нобел Алматинская Фармацевтическая Фабрика, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№019061
1256
Декстомид
Дексмедетомидин
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
Арома Илач Сан. Лтд. Сти., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№024708
1257
Декстран 40
Декстран
Раствор для инфузий
Kelun-Kazpharm (Келун-Казфарм), КАЗАХСТАН
РК-ЛС-3№021313
1258
Декстран 40
Декстран
Раствор для инфузий
Kelun-Kazpharm (Келун-Казфарм), КАЗАХСТАН

ҚР-ДЗ-5№021398
1238
Дексаром
Декскетопрофен
Вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді
Ромфарм Компани С.Р.Л., РУМЫНИЯ
ҚР-ДЗ-5№121973
1239
ДексаТобром
Деректер жоқ
Көзге тамызатын дәрі, суспензия
Ромфарм Компани С.Р.Л., РУМЫНИЯ
ҚР-ДЗ-5№010915
1240
Дексафлокс
Деректер жоқ
Көзге арналған суспензия
Jamjoom Pharmaceuticals Factory Company, САУД АРАВИЯ
ҚР-ДЗ-5№023584
1241
Дексдор
Дексмедетомидин
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
Орион Корпорейшн, ФИНЛЯНДИЯ
ҚР-ДЗ-5№020366
1242
Дексдор
Дексмедетомидин
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
Орион Корпорейшн, ФИНЛЯНДИЯ
ҚР-ДЗ-5№020367
1243
Дексдор
Дексмедетомидин
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
Орион Корпорейшн, ФИНЛЯНДИЯ
ҚР-ДЗ-5№020368
1244
Дексиакс®
Декскетопрофен
Инъекцияға және инфузияға арналған ерітінді
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№024828
1245
Дексилант®
Декслансопразол
Модификацияланып босап шығатын капсулалар
Такеда ГмбХ, Ораниенбург, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№020861
1246
Дексилант®
Декслансопразол
Модификацияланып босап шығатын капсулалар
Такеда ГмбХ, Ораниенбург, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№020862
1247
Дексмедетомидин
Дексмедетомидин
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
"Фармидея", ЛАТВИЯ
ҚР-ДЗ-5№025410
1248
Дексмедетомидин
Дексмедетомидин
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
"Фармидея", ЛАТВИЯ
ҚР-ДЗ-5№025411
1249
Дексмедетомидин
Дексмедетомидин
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
"Фармидея", ЛАТВИЯ
ҚР-ДЗ-5№025420
1250
Дексмедетомидин Калцекс
Дексмедетомидин
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
ХБМ Фарма с.р.о., СЛОВАКИЯ
ҚР-ДЗ-5№024440
1251
Дексомидин
Дексмедетомидин
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
НУР-МАЙ ФАРМАЦИЯ, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№025244
1252
Декссимб
Дексмедетомидин
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
Гланд Фарма Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№024224
1253
ДЕКСТАНОЛ
Декскетопрофен
Гель
Нобел Алматинская Фармацевтическая Фабрика акционерлік қоғамы, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-3№020288
1254
ДЕКСТАНОЛ
Декскетопрофен
Вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді
Идол Илач Долум Санаи ве Тиджарет А.Ш, ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№020454
1255
ДЕКСТАНОЛ
Декскетопрофен
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Нобел Алматы Фармацевтикалық Фабрикасы, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№019061
1256
Декстомид
Дексмедетомидин
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
Арома Илач Сан. Лтд. Сти., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№024708
1257
Декстран 40
Декстран
Инфузияға арналған ерітінді
Kelun-Kazpharm (Келун-Казфарм), ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-3№021313
1258
Декстран 40
Декстран
Инфузияға арналған ерітінді
Kelun-Kazpharm (Келун-Казфарм), ҚАЗАҚСТАН

РК-ЛС-3№021314
1259
Дельтиба®
Деламанид
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Оцука Фармасьютикал Ко., Лтд, ЯПОНИЯ
РК-ЛС-5№024728
1260
Демотон - Б Нео
Нет данных
Раствор для внутримышечного и внутривенного введения
ДЕМО С.А. Фармасьютикал Индастри, ГРЕЦИЯ
РК-ЛС-5№023273
1261
Демотон-Б12
Нет данных
Раствор для инъекций
ДЕМО С.А. Фармасьютикал Индастри, ГРЕЦИЯ
РК-ЛС-5№004008
1262
Демотон-Д
Нет данных
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного и внутримышечного введения
ДЕМО С.А. Фармасьютикал Индастри, ГРЕЦИЯ
РК-ЛС-5№025083
1263
Демотон-Т
Нет данных
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
ДЕМО С.А. Фармасьютикал Индастри, ГРЕЦИЯ
РК-ЛС-5№004818
1264
ДЕНИГМА®
Мемантин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Кусум Хелткер Пвт. Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№021506
1265
Денкап
Мелоксикам
Таблетки
Дева Холдинг А.С., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№024674
1266
Дентора®
Нет данных
Гель стоматологический
Аджио Фармацевтикалз Лтд, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025680
1267
Депакин®
Вальпроевая кислота
Сироп
Унитер Ликвид Мануфактуринг, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№019795
1268
ДЕПАКИН® ХРОНО
Вальпроевая кислота
Таблетки, покрытые оболочкой, пролонгированного действия, делимые
Санофи Винтроп Индустрия, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№013747
1269
Депакин® Хроно
Вальпроевая кислота
Таблетки, покрытые оболочкой, пролонгированного высвобождения, делимые
Санофи Винтроп Индустрия, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№014555
1270
Депакин® Хроносфера™
Вальпроевая кислота
Гранулы пролонгированного действия
Санофи Винтроп Индустрия, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№013589
1271
Депакин® Хроносфера™
Вальпроевая кислота
Гранулы пролонгированного действия
Санофи Винтроп Индустрия, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№013590
1272
ДЕПРЕС
Флуоксетин
Капсулы
Нобел Алматинская Фармацевтическая Фабрика, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№016176
1273
Дерилайф
Клобетазол
Крем для наружного применения
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№022616
1274
Деринат
Дезоксирибонуклеат натрия
Раствор для внутримышечного введения
ФЗ Иммуннолекс, РОССИЯ
РК-ЛС-5№025394
1275
Дермазин
Сульфадиазин
Крем
Салютас Фарма ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№016311
1276
Дермовейт®
Клобетазол
Мазь для наружного применения
Delpharm Poznan Spolka Akcyjna, ПОЛЬША
РК-ЛС-5№009575
1277
Дермовейт®
Клобетазол
Крем для наружного применения
Delpharm Poznan Spolka Akcyjna, ПОЛЬША
РК-ЛС-5№009576
1278
Десилмакс
Силденафил
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Маклеодс Фармасьютикалз Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025017
1279
Десилмакс
Силденафил
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Маклеодс Фармасьютикалз Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025018
1280
Десмопрессин-Тева
Десмопрессин
Таблетки
Тева Фармасьютикал Воркс Приват Лимитед Компани, ВЕНГРИЯ

ҚР-ДЗ-3№021314
1259
Дельтиба®
Деламанид
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Оцука Фармасьютикал Ко., Лтд, ЖАПОНИЯ
ҚР-ДЗ-5№024728
1260
Демотон - Б Нео
Деректер жоқ
Бұлшықет ішіне және вена ішіне енгізуге арналған ерітінді
ДЕМО С.А. Фармасьютикал Индастри, ГРЕЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№023273
1261
Демотон-Б12
Деректер жоқ
Инъекцияға арналған ерітінді
ДЕМО С.А. Фармасьютикал Индастри, ГРЕЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№004008
1262
Демотон-Д
Деректер жоқ
Вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат
ДЕМО С.А. Фармасьютикал Индастри, ГРЕЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№025083
1263
Демотон-Т
Деректер жоқ
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
ДЕМО С.А. Фармасьютикал Индастри, ГРЕЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№004818
1264
ДЕНИГМА®
Мемантин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Кусум Хелткер Пвт. Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№021506
1265
Денкап
Мелоксикам
Таблеткалар
Дева Холдинг А.С., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№024674
1266
Дентора®
Деректер жоқ
Стоматологиялық гель
Аджио Фармацевтикалз Лтд, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025680
1267
Депакин®
Вальпрой қышқылы
Шәрбат
Унитер Ликвид Мануфактуринг, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№019795
1268
ДЕПАКИН® ХРОНО
Вальпрой қышқылы
Қабықпен қапталған, әсер етуі ұзартылған, бөлінетін таблеткалар
Санофи Винтроп Индустрия, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№013747
1269
Депакин® Хроно
Вальпрой қышқылы
Босап шығуы ұзаққа созылатын, бөлінетін, қабықпен қапталған таблеткалар
Санофи Винтроп Индустрия, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№014555
1270
Депакин® Хроносфера™
Вальпрой қышқылы
Әсер етуі ұзаққа созылатын түйіршіктер
Санофи Винтроп Индустрия, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№013589
1271
Депакин® Хроносфера™
Вальпрой қышқылы
Әсер етуі ұзаққа созылатын түйіршіктер
Санофи Винтроп Индустрия, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№013590
1272
ДЕПРЕС
Флуоксетин
Капсулалар
Нобел Алматы Фармацевтикалық Фабрикасы, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№016176
1273
Дерилайф
Клобетазол
Сыртқа қолдануға арналған крем
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№022616
1274
Деринат
Натрий дезоксирибонуклеаты
Бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді
ФЗ Иммуннолекс, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№025394
1275
Дермазин
Сульфадиазин
Крем
Салютас Фарма ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№016311
1276
Дермовейт®
Клобетазол
Сыртқа қолдануға арналған жақпамай
Delpharm Poznan Spolka Akcyjna, ПОЛЬША
ҚР-ДЗ-5№009575
1277
Дермовейт®
Клобетазол
Сыртқа қолдануға арналған крем
Delpharm Poznan Spolka Akcyjna, ПОЛЬША
ҚР-ДЗ-5№009576
1278
Десилмакс
Силденафил
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Маклеодс Фармасьютикалз Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025017
1279
Десилмакс
Силденафил
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Маклеодс Фармасьютикалз Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025018
1280
Десмопрессин-Тева
Десмопрессин
Таблеткалар
Тева Фармасьютикал Воркс Приват Лимитед Компани, Мажарстан

РК-ЛС-5№020135
1281
Десмопрессин-Тева
Десмопрессин
Таблетки
Тева Фармасьютикал Воркс Приват Лимитед Компани, ВЕНГРИЯ
РК-ЛС-5№020136
1282
ДЕТОПРОФ
Эторикоксиб
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
LABORATORIOS NORMON S.A., ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№024727
1283
Дефежакт
Деферазирокс
Таблетки диспергируемые
Уорлд Медицин Илач Сан.ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№026015
1284
Дефежакт
Деферазирокс
Таблетки диспергируемые
Уорлд Медицин Илач Сан.ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№026016
1285
Дефежакт
Деферазирокс
Таблетки диспергируемые
Уорлд Медицин Илач Сан.ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№026017
1286
Деферазирокс-Виста
Деферазирокс
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Синтон Чили Лтда., ЧИЛИ
РК-ЛС-5№026195
1287
Деферазирокс-Виста
Деферазирокс
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Синтон Чили Лтда., ЧИЛИ
РК-ЛС-5№026196
1288
Децицип
Децитабин
Лиофилизированный порошок для приготовления раствора для инфузий
Ципла Лтд, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№022829
1289
Джадену®
Деферазирокс
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Новартис Фарма Штейн АГ, Швейцария; Сандоз С.Р.Л./Sandoz S.R.L., Румыния
ЛП-№000251-ГП-KZ
1290
Джадену™
Деферазирокс
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Сандоз С.Р.Л., РУМЫНИЯ
РК-ЛС-5№023290
1291
Джадену™
Деферазирокс
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Сандоз С.Р.Л., РУМЫНИЯ
РК-ЛС-5№023291
1292
Джакави®
Руксолитиниб
Таблетки
Новартис Фарма Штейн АГ, ШВЕЙЦАРИЯ
РК-ЛС-5№021458
1293
Джакави®
Руксолитиниб
Таблетки
Новартис Фарма Штейн АГ, ШВЕЙЦАРИЯ
РК-ЛС-5№021459
1294
Джакави®
Руксолитиниб
Таблетки
Новартис Фарма Штейн АГ, ШВЕЙЦАРИЯ
РК-ЛС-5№021460
1295
Джардинс®
Эмпаглифлозин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Роттендорф Фарма ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№121764
1296
Джардинс®
Эмпаглифлозин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Роттендорф Фарма ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№121765
1297
Джес®
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Байер Веймар ГмбХ и Ко.КГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№011639
1298
Джес®
Дроспиренон, этинилэстрадиол
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Байер Веймар ГмбХ и Ко. КГ, Германия
ЛП-№002815-ГП-KZ
1299
Джес® Плюс
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Байер Веймар ГмбХ и Ко.КГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№024673
1300
Джес® Плюс
Дроспиренон + этинилэстрадиол + [кальция левомефолат] и кальция левомефолат
Набор таблеток, покрытых пленочной оболочкой
Байер Веймар ГмбХ и Ко. КГ, Германия
ЛП-№002401-ГП-KZ
1301
Дживи®
Дамоктоког альфа пэгол
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем
Байер Хелскэр ЛЛС, СОЕДИНҢННЫЕ ШТАТЫ АМЕРИКИ
РК-ЛС-5№024935
1302
Дживи®
Дамоктоког альфа пэгол
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем
Байер Хелскэр ЛЛС, СОЕДИНҢННЫЕ ШТАТЫ АМЕРИКИ

ҚР-ДЗ-5№020135
1281
Десмопрессин-Тева
Десмопрессин
Таблеткалар
Тева Фармасьютикал Воркс Приват Лимитед Компани, Мажарстан
ҚР-ДЗ-5№020136
1282
ДЕТОПРОФ
Эторикоксиб
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
LABORATORIOS NORMON S.A., ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№024727
1283
Дефежакт
Деферазирокс
Ұсақталатын таблеткалар
Уорлд Медицин Илач Сан.ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№026015
1284
Дефежакт
Деферазирокс
Ұсақталатын таблеткалар
Уорлд Медицин Илач Сан.ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№026016
1285
Дефежакт
Деферазирокс
Ұсақталатын таблеткалар
Уорлд Медицин Илач Сан.ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№026017
1286
Деферазирокс-Виста
Деферазирокс
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Синтон Чили Лтда., ЧИЛИ
ҚР-ДЗ-5№026195
1287
Деферазирокс-Виста
Деферазирокс
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Синтон Чили Лтда., ЧИЛИ
ҚР-ДЗ-5№026196
1288
Децицип
Децитабин
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ
Ципла Лтд, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№022829
1289
Джадену®
Деферазирокс
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Новартис Фарма Штейн АГ, Швейцария; Сандоз С.Р.Л./Sandoz S.R.L., Румыния
ЛП-№000251-ГП-KZ
1290
Джадену™
Деферазирокс
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Сандоз С.Р.Л., РУМЫНИЯ
ҚР-ДЗ-5№023290
1291
Джадену™
Деферазирокс
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Сандоз С.Р.Л., РУМЫНИЯ
ҚР-ДЗ-5№023291
1292
Джакави®
Руксолитиниб
Таблеткалар
Новартис Фарма Штейн АГ, ШВЕЙЦАРИЯ
ҚР-ДЗ-5№021458
1293
Джакави®
Руксолитиниб
Таблеткалар
Новартис Фарма Штейн АГ, ШВЕЙЦАРИЯ
ҚР-ДЗ-5№021459
1294
Джакави®
Руксолитиниб
Таблеткалар
Новартис Фарма Штейн АГ, ШВЕЙЦАРИЯ
ҚР-ДЗ-5№021460
1295
Джардинс®
Эмпаглифлозин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Роттендорф Фарма ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№121764
1296
Джардинс®
Эмпаглифлозин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Роттендорф Фарма ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№121765
1297
Джес®
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Байер Веймар ГмбХ және Ко.КГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№011639
1298
Джес®
Дроспиренон, этинилэстрадиол
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Байер Веймар ГмбХ және Ко.КГ, ГЕРМАНИЯ
ЛП-№002815-ГП-KZ
1299
Джес® Плюс
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Байер Веймар ГмбХ және Ко.КГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№024673
1300
Джес® Плюс
Дроспиренон+этинилэстрадиол+ [кальций левомефолаты] және кальций левомефолаты
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар жиынтығы
Байер Веймар ГмбХ и Ко. КГ, Германия
ЛП-№002401-ГП-KZ
1301
Дживи®
Дамоктоког альфа пэгол
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішімен жиынтықта
Байер Хелскэр ЛЛС, АМЕРИКА ҚҰРАМА ШТАТТАРЫ
ҚР-ДЗ-5№024935
1302
Дживи®
Дамоктоког альфа пэгол
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішімен жиынтықта
Байер Хелскэр ЛЛС, АМЕРИКА ҚҰРАМА ШТАТТАРЫ

РК-ЛС-5№024936
1303
Дживи®
Дамоктоког альфа пэгол
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем
Байер Хелскэр ЛЛС, СОЕДИНҢННЫЕ ШТАТЫ АМЕРИКИ
РК-ЛС-5№024937
1304
Дживи®
Дамоктоког альфа пэгол
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем
Байер Хелскэр ЛЛС, СОЕДИНҢННЫЕ ШТАТЫ АМЕРИКИ
РК-ЛС-5№024938
1305
Джинтропин®
Соматропин
Лиофилизированный порошок для приготовления раствора для подкожного введения
ГенеСайенс Фармасьютикалс Ко., Лтд., КИТАЙ
РК-БП-5№022696
1306
Джинтропин®
Соматропин
Лиофилизированный порошок для приготовления раствора для подкожного введения в комплекте с растворителем (вода для инъекций)
ГенеСайенс Фармасьютикалс Ко., Лтд., КИТАЙ
РК-БП-5№022697
1307
Джинтропин®
Соматропин
Лиофилизированный порошок для приготовления раствора для подкожного введения
ГенеСайенс Фармасьютикалс Ко., Лтд., КИТАЙ
РК-БП-5№022781
1308
Джинтропин®
Соматропин
Лиофилизированный порошок для приготовления раствора для подкожного введения в комплекте с растворителем (вода для инъекций)
ГенеСайенс Фармасьютикалс Ко., Лтд., КИТАЙ
РК-БП-5№022782
1309
Дз-КАПС МАКСИМА
Колекальциферол
Капсулы
Минскинтеркапс, БЕЛАРУСЬ
ЛП-№001213-ГП-KZ
1310
Диабетон® MR
Гликлазид
Таблетки с модифицированным высвобождением
Ле Лаборатуар Сервье Индастри, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№003588
1311
Диабетон® MR
Гликлазид
Таблетки с пролонгированным высвобождением
СЕРВЬЕ РУС, РОССИЯ
РК-ЛС-5№023209
1312
Диабетон® МR
Гликлазид
Таблетки с модифицированным высвобождением
Ле Лаборатуар Сервье Индастри, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№018105
1313
Диабетон® МR
Гликлазид
Таблетки с модифицированным высвобождением
Лаборатории Сервье Индастри, Франция ООО"СЕРВЬЕ РУС", Россия
ЛП-№000531-ГП-KZ
1314
Диаглизид® MR
Гликлазид
Таблетки с пролонгированным высвобождением
Фармак, УКРАИНА
РК-ЛС-5№122156
1315
Диазолин
Мебгидролин
Таблетки
Фармак, УКРАИНА
РК-ЛС-5№012212
1316
Диазолин
Мебгидролин
Драже
АО Фармак, УКРАИНА
РК-ЛС-5№013522
1317
Диазолин
Мебгидролин
Драже
АО Фармак, УКРАИНА
РК-ЛС-5№013523
1318
Диакарб
Ацетазоламид
Таблетки
Фармацевтический завод "ПОЛЬФАРМА" АО, ПОЛЬША
РК-ЛС-5№026251
1319
Диакарб
Ацетазоламид
Таблетки
Фармацевтический завод "ПОЛЬФАРМА" АО, ПОЛЬША
ЛП-№000359-РГ-KZ
1320
Диалипон®
Нет данных
Раствор для инфузий
Фармак, УКРАИНА
РК-ЛС-5№014274
1321
Диалипон®
Нет данных
Капсулы
Фармак, УКРАИНА
РК-ЛС-5№014276
1322
Диалипон® Турбо
Нет данных
Раствор для инфузий
Фармак, УКРАИНА
РК-ЛС-5№020968
1323
Диане® 35
Нет данных
Драже
Байер Веймар ГмбХ и Ко.КГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№014401
1324
Дианил ПД4 с глюкозой
Нет данных
Раствор для перитонеального диализа
Бакстер Хелскеа С.А., ИРЛАНДИЯ

ҚР-ДЗ-5№024936
1303
Дживи®
Дамоктоког альфа пэгол
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішімен жиынтықта
Байер Хелскэр ЛЛС, АМЕРИКА ҚҰРАМА ШТАТТАРЫ
ҚР-ДЗ-5№024937
1304
Дживи®
Дамоктоког альфа пэгол
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішімен жиынтықта
Байер Хелскэр ЛЛС, АМЕРИКА ҚҰРАМА ШТАТТАРЫ
ҚР-ДЗ-5№024938
1305
Джинтропин®
Соматропин
Тері астына енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ
ГенеСайенс Фармасьютикалс Ко., Лтд., ҚЫТАЙ
ҚР-БП-5№022696
1306
Джинтропин®
Соматропин
Тері астына енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішімен бір жиынтықта (инъекцияға арналған су)
ГенеСайенс Фармасьютикалс Ко., Лтд., ҚЫТАЙ
ҚР-БП-5№022697
1307
Джинтропин®
Соматропин
Тері астына енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ
ГенеСайенс Фармасьютикалс Ко., Лтд., ҚЫТАЙ
ҚР-БП-5№022781
1308
Джинтропин®
Соматропин
Тері астына енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішімен бір жиынтықта (инъекцияға арналған су)
ГенеСайенс Фармасьютикалс Ко., Лтд., ҚЫТАЙ
ҚР-БП-5№022782
1309
Дз-КАПС МАКСИМА
Колекальциферол
Капсулалар
Минскинтеркапс, БЕЛАРУСЬ
ЛП-№001213-ГП-KZ
1310
Диабетон® MR
Гликлазид
Модификацияланып босап шығатын таблеткалар
Ле Лаборатуар Сервье Индастри, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№003588
1311
Диабетон® MR
Гликлазид
Босап шығуы ұзаққа созылатын таблеткалар
СЕРВЬЕ РУС, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№023209
1312
Диабетон® МR
Гликлазид
Модификацияланып босап шығатын таблеткалар
Ле Лаборатуар Сервье Индастри, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№018105
1313
Диабетон® МR
Гликлазид
Модификацияланып босап шығатын таблеткалар
Лаборатории Сервье Индастри, Франция;"Сервье РУС" ЖШҚ, Ресей
ЛП-№000531-ГП-KZ
1314
Диаглизид® MR
Гликлазид
Босап шығуы ұзаққа созылатын таблеткалар
Фармак, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№122156
1315
Диазолин
Мебгидролин
Таблеткалар
Фармак, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№012212
1316
Диазолин
Мебгидролин
Драже
Фармак АҚ, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№013522
1317
Диазолин
Мебгидролин
Драже
Фармак АҚ, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№013523
1318
Диакарб
Ацетазоламид
Таблеткалар
"Польфарма" АҚ фармацевтикалық зауыты, ПОЛЬША
ҚР-ДЗ-5№026251
1319
Диакарб
Ацетазоламид
Таблеткалар
"Польфарма" АҚ фармацевтикалық зауыты, ПОЛЬША
ЛП-№000359-РГ-KZ
1320
Диалипон®
Деректер жоқ
Инфузияға арналған ерітінді
Фармак, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№014274
1321
Диалипон®
Деректер жоқ
Капсулалар
Фармак, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№014276
1322
Диалипон® Турбо
Деректер жоқ
Инфузияға арналған ерітінді
Фармак, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№020968
1323
Диане® 35
Деректер жоқ
Драже
Байер Веймар ГмбХ және Ко.КГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№014401
1324
Дианил ПД4 глюкозамен
Деректер жоқ
Перитонеальді диализге арналған ерітінді
Бакстер Хелскеа С.А., ИРЛАНДИЯ

1351
Диклофенак–AIGP
Диклофенак
Раствор для внутримышечного введения
Идол Илач Долум Санайи ве Тиджарет А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№012622
1352
ДИКЛОФЕНАК-DF
Диклофенак
Капли глазные
ТОО"DOSFARM", КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№023992
1353
Диклофенак-DF
Диклофенак
Раствор для внутримышечного введения
ТОО"DOSFARM", КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№025480
1354
ДИКЛОФЕНАК-АКОС
Диклофенак
Раствор для внутримышечного введения
Синтез, РОССИЯ
РК-ЛС-5№009246
1355
Диклофенак-Тева
Диклофенак
Таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой
Меркле ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№003870
1356
Диклофенак-Тева
Диклофенак
Таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой
Меркле ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№003871
1357
Диклофенак-Тева
Диклофенак
Суппозитории
Меркле ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№003873
1358
Диклофенак-Тева
Диклофенак
Суппозитории
Меркле ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№003874
1359
Диклофенак-Тева
Диклофенак
Капсулы кишечнорастворимые с пролонгированным высвобождением
Ацино Фарма АГ, ШВЕЙЦАРИЯ
РК-ЛС-5№003875
1360
Диклофенак-Тева
Диклофенак
Раствор для внутримышечного введения
Меркле ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№004751
1361
Диклофенак-Тева
Диклофенак
Капсулы кишечнорастворимые с пролонгированным высвобождением
Ацино Фарма АГ, ШВЕЙЦАРИЯ
РК-ЛС-5№026290
1362
Диклофенак-Тева
Диклофенак
Таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой
Меркле ГмбХ, Германия
ЛП-№004143-РГ-KZ
1363
Диклофенак-Тева
Диклофенак
Раствор для внутримышечного введения
Меркле ГмбХ, Германия
ЛП-№004728-РГ-KZ
1364
Диклофенак-Тева
Диклофенак
Суппозитории
Меркле ГмбХ, Германия
ЛП-№005205-РГ-KZ
1365
Дилакса®
Целекоксиб
Капсулы
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
РК-ЛС-5№020966
1366
Дилакса®
Целекоксиб
Капсулы
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
РК-ЛС-5№020967
1367
Димедрол
Дифенгидрамин
Раствор для инъекций
Общество с ограниченной ответственностью"Харьковское фармацевтическое предприятие"Здоровье народу", УКРАИНА
РК-ЛС-5№000964
1368
Димедрол
Дифенгидрамин
Раствор для инъекций
Химфарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№010372
1369
Димедрол
Дифенгидрамин
Раствор для внутривенного и внутримышечного введения
ДАЛЬХИМФАРМ, РОССИЯ
РК-ЛС-5№022473
1370
Димедрол
Дифенгидрамин
Раствор для инъекций
Общество с ограниченной ответственностью"Фармацевтическая компания"Здоровье", УКРАИНА
РК-ЛС-5№024860
1371
Димедрол
Дифенгидрамин
Раствор для внутривенного и внутримышечного введения
Химфарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-0№026267
1372
Димедрол
Дифенгидрамин
Раствор для внутривенного и внутримышечного введения
Открытое акционерное общество "Борисовский завод медицинских препаратов", БЕЛАРУСЬ
РК-ЛС-5№026304
1373
Димедрол-Дарница
Дифенгидрамин
Таблетки
Фармацевтическая фирма "Дарница" ЧАО, УКРАИНА
РК-ЛС-5№015098
1374
Димексид
Диметил сульфоксид
Концентрат для приготовления раствора для наружного применения
Марбиофарм, РОССИЯ

1351
Диклофенак–AIGP
Диклофенак
Бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді
Идол Илач Долум Санайи ве Тиджарет А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№012622
1352
ДИКЛОФЕНАК-DF
Диклофенак
Көзге тамызатын дәрі
ЖШС"DOSFARM", ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№023992
1353
Диклофенак-DF
Диклофенак
Бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді
ЖШС"DOSFARM", ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№025480
1354
ДИКЛОФЕНАК-АКОС
Диклофенак
Бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді
Синтез, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№009246
1355
Диклофенак-Тева
Диклофенак
Ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар
Меркле ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№003870
1356
Диклофенак-Тева
Диклофенак
Ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар
Меркле ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№003871
1357
Диклофенак-Тева
Диклофенак
Суппозиторийлер
Меркле ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№003873
1358
Диклофенак-Тева
Диклофенак
Суппозиторийлер
Меркле ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№003874
1359
Диклофенак-Тева
Диклофенак
Босап шығуы ұзаққа созылатын ішекте еритін капсулалар
Ацино Фарма АГ, ШВЕЙЦАРИЯ
ҚР-ДЗ-5№003875
1360
Диклофенак-Тева
Диклофенак
Бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді
Меркле ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№004751
1361
Диклофенак-Тева
Диклофенак
Босап шығуы ұзаққа созылатын ішекте еритін капсулалар
Ацино Фарма АГ, ШВЕЙЦАРИЯ
ҚР-ДЗ-5№026290
1362
Диклофенак-Тева
Диклофенак
Ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар
Меркле ГмбХ, Германия
ЛП-№004143-РГ-KZ
1363
Диклофенак-Тева
Диклофенак
Бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді
Меркле ГмбХ, Германия
ЛП-№004728-РГ-KZ
1364
Диклофенак-Тева
Диклофенак
Суппозиторийлер
Меркле ГмбХ, Германия
ЛП-№005205-РГ-KZ
1365
Дилакса®
Целекоксиб
Капсулалар
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№020966
1366
Дилакса®
Целекоксиб
Капсулалар
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№020967
1367
Димедрол
Дифенгидрамин
Инъекцияға арналған ерітінді
Харьков Фармацевтикалық кәсіпорыны Здоровье народу" Жауапкершілігі шектеулі қоғамы, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№000964
1368
Димедрол
Дифенгидрамин
Инъекцияға арналған ерітінді
Химфарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№010372
1369
Димедрол
Дифенгидрамин
Вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді
ДАЛЬХИМФАРМ, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№022473
1370
Димедрол
Дифенгидрамин
Инъекцияға арналған ерітінді
Здоровье Фармацевтикалық компаниясы" Жауапкершілігі шектеулі қоғамы, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№024860
1371
Димедрол
Дифенгидрамин
Вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді
Химфарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-0№026267
1372
Димедрол
Дифенгидрамин
Вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді
"Борисов медициналық препараттар зауыты" ашық акционерлік қоғамы, БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№026304
1373
Димедрол-Дарница
Дифенгидрамин
Таблеткалар
Фармацевтикалық фирма "Дарница" ЖАҚ, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№015098
1374
Димексид
Диметил сульфоксид
Сыртқа қолдану үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
Марбиофарм, РЕСЕЙ

РК-ЛС-5№024437
1375
Диметилфумарат-Виста
Диметилфумарат
Капсулы кишечнорастворимые
Синтон Чили Лтда., ЧИЛИ
РК-ЛС-5№026121
1376
Диметилфумарат-Виста
Диметилфумарат
Капсулы кишечнорастворимые
Синтон Чили Лтда., ЧИЛИ
РК-ЛС-5№026122
1377
ДИМИА®
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Гедеон Рихтер, ВЕНГРИЯ
РК-ЛС-5№019523
1378
ДИНАПАР AQ
Диклофенак
Раствор для инъекций
Тройкаа Фармасьютикалс Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№023652
1379
Динодес™
Натамицин
Суппозитории вагинальные
ФАРМАПРИМ, РЕСПУБЛИКА МОЛДОВА
РК-ЛС-5№016214
1380
Диован®
Валсартан
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Новартис Фарма С.п.А, ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№013596
1381
Диован®
Валсартан
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Новартис Фарма С.п.А, ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№013595
1382
Диоксидин®
Нет данных
Раствор для внутриполостного и наружного применения
АО Новосибхимфарм, РОССИЯ
РК-ЛС-5№018737
1383
Диоксидин®
Нет данных
Раствор для внутриполостного и наружного применения
АО Новосибхимфарм, РОССИЯ
РК-ЛС-5№018738
1384
Диоксидин®
Нет данных
Раствор для внутриполостного введения, местного и наружного применения
Гротекс, РОССИЯ
РК-ЛС-5№025877
1385
Дипросалик®
Нет данных
Мазь
Органон Хейст бв, БЕЛЬГИЯ
РК-ЛС-5№011576
1386
Дипроспан®
Нет данных
Суспензия для инъекций
Органон Хейст бв, БЕЛЬГИЯ
РК-ЛС-5№015009
1387
Дипрофол®
Пропофол
Эмульсия для инфузий
Фармак, УКРАИНА
РК-ЛС-5№024471
1388
Дипрофол®
Пропофол
Эмульсия для инфузий
Фармак, УКРАИНА
РК-ЛС-5№024472
1389
Диротон®
Лизиноприл
Таблетки
Гедеон Рихтер, ВЕНГРИЯ
РК-ЛС-5№013823
1390
Диротон®
Лизиноприл
Таблетки
Гедеон Рихтер, ВЕНГРИЯ
РК-ЛС-5№013824
1391
Диротон®
Лизиноприл
Таблетки
Гедеон Рихтер, ВЕНГРИЯ
РК-ЛС-5№013825
1392
Дисакотим
Акотиамид
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Д-р Редди'с Лабораторис Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№026368
1393
Дисгрен
Трифлусал
Капсулы
Х.Уриач и Компанья, ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№019435
1394
Дисоль
Нет данных
Раствор для инфузий
Биосинтез, РОССИЯ
РК-ЛС-5№013214
1395
Дисоль
Нет данных
Раствор для инфузий
Биохимик, РОССИЯ
РК-ЛС-5№013505
1396
Диспорт®
Нет данных
Лиофилизат для приготовления раствора для внутримышечного и подкожного введения
Ипсен Биофарм Лимитед, ВЕЛИКОБРИТАНИЯ
РК-БП-5№015757
1397
Диспорт®
Нет данных
Лиофилизат для приготовления раствора для внутримышечного и подкожного введения
Ипсен Биофарм Лимитед, ВЕЛИКОБРИТАНИЯ
РК-БП-5№020468
1398
ДИСТРЕПТАЗА
Нет данных
Суппозитории ректальные
Синтаверс С.А., ПОЛЬША
РК-ЛС-5№121670
1399
Диферелин®
Трипторелин
Лиофилизат для приготовления раствора для подкожного введения в комплекте с растворителем (0,9 % раствор натрия хлорида)
ИПСЕН Фарма Биотек, ФРАНЦИЯ

ҚР-ДЗ-5№024437
1375
Диметилфумарат-Виста
Диметилфумарат
Ішекте еритін капсулалар
Синтон Чили Лтда., ЧИЛИ
ҚР-ДЗ-5№026121
1376
Диметилфумарат-Виста
Диметилфумарат
Ішекте еритін капсулалар
Синтон Чили Лтда., ЧИЛИ
ҚР-ДЗ-5№026122
1377
ДИМИА®
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Гедеон Рихтер, Мажарстан
ҚР-ДЗ-5№019523
1378
ДИНАПАР AQ
Диклофенак
Инъекцияға арналған ерітінді
Тройкаа Фармасьютикалс Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№023652
1379
Динодес™
Натамицин
Қынаптық суппозиторийлер
ФАРМАПРИМ, МОЛДОВА РЕСПУБЛИКАСЫ
ҚР-ДЗ-5№016214
1380
Диован®
Валсартан
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Новартис Фарма С.п.А, ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№013596
1381
Диован®
Валсартан
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Новартис Фарма С.п.А, ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№013595
1382
Диоксидин®
Деректер жоқ
Қуыс ішіне және сыртқа қолдануға арналған ерітінді
Новосибхимфарм АҚ, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№018737
1383
Диоксидин®
Деректер жоқ
Қуыс ішіне және сыртқа қолдануға арналған ерітінді
Новосибхимфарм АҚ, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№018738
1384
Диоксидин®
Деректер жоқ
Қуыс ішіне енгізуге, жергілікті және сыртқа қолдануға арналған ерітінді
Гротекс, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№025877
1385
Дипросалик®
Деректер жоқ
Жақпамай
Органон Хейст бв, БЕЛЬГИЯ
ҚР-ДЗ-5№011576
1386
Дипроспан®
Деректер жоқ
Инъекцияға арналған суспензия
Органон Хейст бв, БЕЛЬГИЯ
ҚР-ДЗ-5№015009
1387
Дипрофол®
Пропофол
Инфузияға арналған эмульсия
Фармак, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№024471
1388
Дипрофол®
Пропофол
Инфузияға арналған эмульсия
Фармак, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№024472
1389
Диротон®
Лизиноприл
Таблеткалар
Гедеон Рихтер, Мажарстан
ҚР-ДЗ-5№013823
1390
Диротон®
Лизиноприл
Таблеткалар
Гедеон Рихтер, Мажарстан
ҚР-ДЗ-5№013824
1391
Диротон®
Лизиноприл
Таблеткалар
Гедеон Рихтер, Мажарстан
ҚР-ДЗ-5№013825
1392
Дисакотим
Акотиамид
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Д-р Редди'с Лабораторис Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№026368
1393
Дисгрен
Трифлусал
Капсулалар
Х.Уриач және Компанья, ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№019435
1394
Дисоль
Деректер жоқ
Инфузияға арналған ерітінді
Биосинтез, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№013214
1395
Дисоль
Деректер жоқ
Инфузияға арналған ерітінді
Биохимик, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№013505
1396
Диспорт®
Деректер жоқ
Бұлшықет ішіне және тері астына енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат
Ипсен Биофарм Лимитед, ҰЛЫБРИТАНИЯ
ҚР-БП-5№015757
1397
Диспорт®
Деректер жоқ
Бұлшықет ішіне және тері астына енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат
Ипсен Биофарм Лимитед, ҰЛЫБРИТАНИЯ
ҚР-БП-5№020468
1398
ДИСТРЕПТАЗА
Деректер жоқ
Ректальді суппозиторийлер
Синтаверс С.А., ПОЛЬША
ҚР-ДЗ-5№121670
1399
Диферелин®
Трипторелин
Тері астына енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішімен жиынтықта (0,9 % натрий хлориді ерітіндісі)
ИПСЕН Фарма Биотек, ФРАНЦИЯ

РК-ЛС-5№005487
1400
Диферелин® 11,25 мг
Трипторелин
Лиофилизат для приготовления суспензии для внутримышечного и подкожного введения пролонгированного действия в комплекте с растворителем
ИПСЕН Фарма Биотек, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№014844
1401
Диферелин® 3,75 мг
Трипторелин
Лиофилизат для приготовления суспензии для внутримышечного введения пролонгированного действия в комплекте с растворителем
Ипсен Фарма Биотек, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№003064
1402
Дифлюкан®
Флуконазол
Капсулы
Фарева Амбуаз, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№012047
1403
Дифлюкан®
Флуконазол
Капсулы
Фарева Амбуаз, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№012048
1404
Дифлюкан®
Флуконазол
Раствор для внутривенного введения
Фарева Амбуаз, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№012262
1405
Дифлюкан®
Флуконазол/Флуконазол
Капсулы
Фарева Амбуаз / Fareva Amboise, Франция
ЛП-№002126-ГП-KZ
1406
Дифосфоцин
Цитиколин
Раствор для инъекций
Митим С.р.л., ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№017067
1407
Дифосфоцин
Цитиколин
Раствор для инъекций
Митим С.р.л., ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№017068
1408
Дицинон®
Этамзилат
Таблетки
ООО "Новартис Фармасьютикал Мэньюфекчуринг", СЛОВЕНИЯ
РК-ЛС-5№015087
1409
Дицинон®
Этамзилат
Раствор для инъекций
Лек Фармасьютикалс д.д., СЛОВЕНИЯ
РК-ЛС-5№015107
1410
Добкард
Добутамин
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
Вем Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№025130
1411
Добросон®
Зопиклон
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Хемофарм А. Д., СЕРБИЯ
РК-ЛС-5№024065
1412
Довпрела
Претоманид
Таблетки
Майлан Лабораториз Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025483
1413
Довпрела
Претоманид
Таблетки
Майлан Лабораториз Лимитед, Индия
ЛП-№006294-РГ-KZ
1414
Докса-Дюра
Доксазозин
Таблетки
Ауробиндо Фарма Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№024617
1415
Докса-Дюра
Доксазозин
Таблетки
Ауробиндо Фарма Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№024618
1416
Доксафин
Дезлоратадин
Сироп
ДЕВА ХОЛДИНГ А.С., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№025356
1417
Доксиламин-КМ®
Доксиламин
Капли для приема внутрь
Кревель Мойзельбах ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№019761
1418
Доксилан®
Доксициклин
Таблетки
G.L. Pharma GmbH, АВСТРИЯ
РК-ЛС-5№020436
1419
Доксициклин
Доксициклин
Капсулы
Открытое акционерное общество"Борисовский завод медицинских препаратов" (ОАО"БЗМП"), БЕЛАРУСЬ
РК-ЛС-5№012099
1420
Доксициклин -ТК
Доксициклин
Капсулы
ТОО "ТК Фарм Актобе", КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№016325
1421
Доксорубицин Сандоз®
Доксорубицин
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
ФАРЕВА Унтерах ГмбХ, АВСТРИЯ
РК-ЛС-5№025732
1422
Доксорубицин Сандоз®
Доксорубицин
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
ФАРЕВА Унтерах ГмбХ, АВСТРИЯ
РК-ЛС-5№025733
1423
Боярышника настойка
Нет данных
Настойка
Султан, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№018439
1424
Долутегравир
Долутегравир
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Ауробиндо Фарма Лимитед, ИНДИЯ

ҚР-ДЗ-5№005487
1400
Диферелин® 11,25 мг
Трипторелин
Бұлшықет ішіне және тері астына енгізу үшін әсері ұзартылған суспензия дайындауға арналған лиофилизат еріткішімен жиынтықта
ИПСЕН Фарма Биотек, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№014844
1401
Диферелин® 3,75 мг
Трипторелин
Бұлшықет ішіне енгізу үшін әсері ұзартылған суспензия дайындауға арналған лиофилизат еріткішімен жиынтықта
Ипсен Фарма Биотек, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№003064
1402
Дифлюкан®
Флуконазол
Капсулалар
Фарева Амбуаз, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№012047
1403
Дифлюкан®
Флуконазол
Капсулалар
Фарева Амбуаз, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№012048
1404
Дифлюкан®
Флуконазол
Вена ішіне енгізуге арналған ерітінді
Фарева Амбуаз, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№012262
1405
Дифлюкан®
Флуконазол/Флуконазол
Капсулалар
Фарева Амбуаз / Fareva Amboise, Франция
ЛП-№002126-ГП-KZ
1406
Дифосфоцин
Цитиколин
Инъекцияға арналған ерітінді
Митим С.р.л., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№017067
1407
Дифосфоцин
Цитиколин
Инъекцияға арналған ерітінді
Митим С.р.л., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№017068
1408
Дицинон®
Этамзилат
Таблеткалар
"Новартис Фармасьютикал Мэньюфекчуринг" ЖШҚ, СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№015087
1409
Дицинон®
Этамзилат
Инъекцияға арналған ерітінді
Лек Фармасьютикалс д.д., СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№015107
1410
Добкард
Добутамин
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
Вем Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№025130
1411
Добросон®
Зопиклон
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Хемофарм А. Д., СЕРБИЯ
ҚР-ДЗ-5№024065
1412
Довпрела
Претоманид
Таблеткалар
Майлан Лабораториз Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025483
1413
Довпрела
Претоманид
Таблеткалар
Майлан Лабораториз Лимитед, ҮНДІСТАН
ЛП-№006294-РГ-KZ
1414
Докса-Дюра
Доксазозин
Таблеткалар
Ауробиндо Фарма Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№024617
1415
Докса-Дюра
Доксазозин
Таблеткалар
Ауробиндо Фарма Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№024618
1416
Доксафин
Дезлоратадин
Шәрбат
ДЕВА ХОЛДИНГ А.С., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№025356
1417
Доксиламин-КМ®
Доксиламин
Ішуге арналған тамшыдәрі
Кревель Мойзельбах ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№019761
1418
Доксилан®
Доксициклин
Таблеткалар
G.L. Pharma GmbH, АВСТРИЯ
ҚР-ДЗ-5№020436
1419
Доксициклин
Доксициклин
Капсулалар
Борисов медициналық препараттар зауыты ашық акционерлiк қоғамы ("БМПЗ" ААҚ), БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№012099
1420
Доксициклин -ТК
Доксициклин
Капсулалар
ТК Фарм Ақтөбе ЖШС, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№016325
1421
Доксорубицин Сандоз®
Доксорубицин
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
ФАРЕВА Унтерах ГмбХ, АВСТРИЯ
ҚР-ДЗ-5№025732
1422
Доксорубицин Сандоз®
Доксорубицин
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
ФАРЕВА Унтерах ГмбХ, АВСТРИЯ
ҚР-ДЗ-5№025733
1423
Долана тұндырмасы
Деректер жоқ
Тұндырма
Сұлтан, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№018439
1424
Долутегравир
Долутегравир
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Ауробиндо Фарма Лимитед, ҮНДІСТАН

РК-ЛС-5№025741
1425
Долутегравир, эмтрицитабин и тенофовир алафенамид
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Лаурус Лабс Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025292
1426
ДОМРИД®
Домперидон
Таблетки, покрытые оболочкой
КУСУМ ФАРМ, УКРАИНА
РК-ЛС-5№121930
1427
ДОМРИД®
Домперидон
Суспензия для приема внутрь
КУСУМ ФАРМ, УКРАИНА
РК-ЛС-5№122063
1428
Дона®
Глюкозамин
Порошок для приготовления раствора для приема внутрь
РОТТАФАРМ Лтд., ИРЛАНДИЯ
РК-ЛС-5№003716
1429
Дона®
Глюкозамин
Раствор для внутримышечного введения
Биологичи Италия Лабораториз С.р.Л., ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№018527
1430
Дониум-ТК
Домперидон
Таблетки
ТОО "ТК Фарм Актобе", КАЗАХСТАН
РК-ЛС-3№122158
1431
Донормил
Доксиламин
Таблетки, покрытые оболочкой
УПСА САС, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№009397
1432
Донормил
Доксиламин
Таблетки шипучие
УПСА САС, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№121860
1433
Донормил
Доксиламин
Таблетки шипучие
УПСА САС, Франция
ЛП-№002236-РГ-KZ
1434
Допамин
Допамин
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
Биохимик, РОССИЯ
РК-ЛС-5№018894
1435
Допамин
Допамин
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
Биохимик, РОССИЯ
РК-ЛС-5№018895
1436
Допамин
Допамин
Раствор для инъекций
Химфарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-3№021477
1437
Допегит®
Метилдопа
Таблетки
ЗАО"Фармацевтический завод ЭГИС", ВЕНГРИЯ
РК-ЛС-5№015863
1438
ДОПРОКИН
Домперидон
Таблетки
Уорлд Медицин Илач Сан.ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№022355
1439
Дорал
Дезлоратадин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Sun Pharmaceutical Industries Ltd., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№121951
1440
Дорамицин
Спирамицин
Таблетки, покрытые оболочкой
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№018034
1441
Дорзамед
Дорзоламид
Капли глазные
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№023834
1442
Дорзасопт
Нет данных
Капли глазные
Уорлд Медицин Илач Сан.ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№018672
1443
Дорзопт Плюс
Нет данных
Капли глазные
К.О. Ромфарм Компани С.Р.Л., РУМЫНИЯ
РК-ЛС-5№024064
1444
Дорзотим
Нет данных
Капли глазные
СЕНТИСС ФАРМА Пвт. Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№026344
1445
Дорсоб
Дорзоламид
Капли глазные
ФАМАР А.В.Е., ГРЕЦИЯ
РК-ЛС-5№023546
1446
Дорсоб -Т
Нет данных
Капли глазные
ФАМАР А.В.Е., ГРЕЦИЯ
РК-ЛС-5№023547
1447
ДОРТИМОЛ-DF
Нет данных
Капли глазные
ТОО"DOSFARM", КАЗАХСТАН
РК-ЛС-0№026084
1448
Доспрей®
Нет данных
Спрей назальный
ЛеКос, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№023095
1449
Достинекс®
Каберголин
Таблетки
Пфайзер Италия С.р.л., ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№012082
1450
Достинекс®
Каберголин
Таблетки
Пфайзер Италия С.р.л., Италия
ЛП-№002089-РГ-KZ
1451
Дотагита
Гадотеровая кислота
Раствор для инъекций
Фармак, УКРАИНА
РК-ЛС-5№024827
1452
Дотаграф®
Гадотеровая кислота
Раствор для внутривенного введения
Занохемия Фармацойтика ГмбХ, АВСТРИЯ

ҚР-ДЗ-5№025741
1425
Долутегравир, эмтрицитабин және тенофовир алафенамид
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Лаурус Лабс Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025292
1426
ДОМРИД®
Домперидон
Қабықпен қапталған таблеткалар
КУСУМ ФАРМ, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№121930
1427
ДОМРИД®
Домперидон
Ішуге арналған суспензия
КУСУМ ФАРМ, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№122063
1428
Дона®
Глюкозамин
Ішке қабылдау үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
РОТТАФАРМ Лтд., ИРЛАНДИЯ
ҚР-ДЗ-5№003716
1429
Дона®
Глюкозамин
Бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді
Биологичи Италия Лабораториз С.р.Л., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№018527
1430
Дониум-ТК
Домперидон
Таблеткалар
ТК Фарм Ақтөбе ЖШС, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-3№122158
1431
Донормил
Доксиламин
Қабықпен қапталған таблеткалар
УПСА САС, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№009397
1432
Донормил
Доксиламин
Көпіршитін таблеткалар
УПСА САС, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№121860
1433
Донормил
Доксиламин
Көпіршитін таблеткалар
УПСА САС, Франция
ЛП-№002236-РГ-KZ
1434
Допамин
Допамин
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
Биохимик, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№018894
1435
Допамин
Допамин
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
Биохимик, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№018895
1436
Допамин
Допамин
Инъекцияға арналған ерітінді
Химфарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-3№021477
1437
Допегит®
Метилдопа
Таблеткалар
ЭГИС Фармацевтикалық зауыты ЖАҚ, Мажарстан
ҚР-ДЗ-5№015863
1438
ДОПРОКИН
Домперидон
Таблеткалар
Уорлд Медицин Илач Сан.ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№022355
1439
Дорал
Дезлоратадин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Sun Pharmaceutical Industries Ltd., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№121951
1440
Дорамицин
Спирамицин
Қабықпен қапталған таблеткалар
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№018034
1441
Дорзамед
Дорзоламид
Көзге тамызатын дәрі
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№023834
1442
Дорзасопт
Деректер жоқ
Көзге тамызатын дәрі
Уорлд Медицин Илач Сан.ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№018672
1443
Дорзопт Плюс
Деректер жоқ
Көзге тамызатын дәрі
К.О. Ромфарм Компани С.Р.Л., РУМЫНИЯ
ҚР-ДЗ-5№024064
1444
Дорзотим
Деректер жоқ
Көзге тамызатын дәрі
СЕНТИСС ФАРМА Пвт. Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№026344
1445
Дорсоб
Дорзоламид
Көзге тамызатын дәрі
ФАМАР А.В.Е., ГРЕЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№023546
1446
Дорсоб -Т
Деректер жоқ
Көзге тамызатын дәрі
ФАМАР А.В.Е., ГРЕЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№023547
1447
ДОРТИМОЛ-DF
Деректер жоқ
Көзге тамызатын дәрі
ЖШС"DOSFARM", ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-0№026084
1448
Доспрей®
Деректер жоқ
Мұрынға арналған спрей
ЛеКос, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№023095
1449
Достинекс®
Каберголин
Таблеткалар
Пфайзер Италия С.р.л., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№012082
1450
Достинекс®
Каберголин
Таблеткалар
Пфайзер Италия С.р.л., Италия
ЛП-№002089-РГ-KZ
1451
Дотагита
Гадотер қышқылы
Инъекцияға арналған ерітінді
Фармак, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№024827
1452
Дотаграф®
Гадотер қышқылы
Вена ішіне енгізуге арналған ерітінді
Занохемия Фармацойтика ГмбХ, АВСТРИЯ

РК-ЛС-5№018955
1475
ДуоТрав*
Нет данных
Капли глазные
Алкон-Куврер, БЕЛЬГИЯ
РК-ЛС-5№010918
1476
Дусконал Ретард
Мебеверин
Капсулы с модифицированным высвобождением
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№023024
1477
Дутабит
Дутастерид
Капсулы
Ауробиндо Фарма Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№024694
1478
Дутабит Плюс
Нет данных
Капсулы
Ауробиндо Фарма Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025127
1479
Дутамакс
Нет данных
Капсулы
LABORATORIOS LEON FARMA, SA, ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№025273
1480
Дутамс
Нет данных
Капсулы твердые
Лабораториос ЛЕОН ФАРМА С.А., ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№024917
1481
Дутас Т®
Нет данных
Капсулы
Laboratorios Leon Farma S.A., ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№025708
1482
Дутасвитэ
Дутастерид
Капсулы
Синдеа Фарма, С.Л., ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№023945
1483
Дэлсия
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Сан Фармасьютикал Индастриез Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№021119
1484
ДЮРАЛОНГ
Дапоксетин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
ЗИМ ЛАБОРАТОРИЕС ЛИМИТЕД, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№024478
1485
ДЮРАЛОНГ
Дапоксетин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
ЗИМ ЛАБОРАТОРИЕС ЛИМИТЕД, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№024479
1486
Дюфастон®
Дидрогестерон
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Эбботт Байолоджикалз Б.В., НИДЕРЛАНДЫ
РК-ЛС-5№014248
1487
Евра®
Нет данных
Трансдермальная терапевтическая система (ТТС)
ЛТС Ломанн Терапевтические системы АГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№016276
1488
Езафосфина
Фосфруктоза
Порошок лиофилизированный для приготовления раствора для инъекций для внутривенного введения в комплекте с растворителем - вода для инъекций стерильная
Biomedica Foscama Industria Chimico-Farmaceutica S.p.A., ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№017660
1489
Езафосфина
Фосфруктоза
Раствор для внутривенного введения
Biomedica Foscama Industria Chimico Farmaceutica S.p.A., ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№017662
1490
Ерадиком
Флуконазол
Капсулы
Протек Биофарма Пвт. Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№017871
1491
ЖАДЕБЕЛ®
Деферазирокс
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Нобел Алматинская Фармацевтическая Фабрика, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№024709
1492
ЖАДЕБЕЛ®
Деферазирокс
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Нобел Алматинская Фармацевтическая Фабрика, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№024710
1493
ЖАДЕБЕЛ®
Деферазирокс
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Нобел Алматинская Фармацевтическая Фабрика, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№024711
1494
ЖАДЕБЕЛ®
Деферазирокс
Таблетки диспергируемые
Нобел Алматинская Фармацевтическая Фабрика, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-0№026149
1495
ЖАДЕБЕЛ®
Деферазирокс
Таблетки диспергируемые
Нобел Алматинская Фармацевтическая Фабрика, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-0№026150
1496
Жанин®
Нет данных
Таблетки, покрытые сахарной оболочкой
Байер Веймар ГмбХ и Ко.КГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№018440
1497
Жасмед
Азитромицин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
РЕПЛЕК ФАРМ Лтд. Скопье, РЕСПУБЛИКА СЕВЕРНАЯ МАКЕДОНИЯ

ҚР-ДЗ-5№018955
1475
ДуоТрав*
Деректер жоқ
Көзге тамызатын дәрі
Алкон-Куврер, БЕЛЬГИЯ
ҚР-ДЗ-5№010918
1476
Дусконал Ретард
Мебеверин
Модификацияланып босап шығатын капсулалар
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№023024
1477
Дутабит
Дутастерид
Капсулалар
Ауробиндо Фарма Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№024694
1478
Дутабит Плюс
Деректер жоқ
Капсулалар
Ауробиндо Фарма Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025127
1479
Дутамакс
Деректер жоқ
Капсулалар
LABORATORIOS LEON FARMA, SA, ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№025273
1480
Дутамс
Деректер жоқ
Қатты капсулалар
Лабораториос ЛЕОН ФАРМА С.А., ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№024917
1481
Дутас Т®
Деректер жоқ
Капсулалар
Laboratorios Leon Farma S.A., ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№025708
1482
Дутасвитэ
Дутастерид
Капсулалар
Синдеа Фарма, С.Л., ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№023945
1483
Дэлсия
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Сан Фармасьютикал Индастриез Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№021119
1484
ДЮРАЛОНГ
Дапоксетин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
ЗИМ ЛАБОРАТОРИЕС ЛИМИТЕД, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№024478
1485
ДЮРАЛОНГ
Дапоксетин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
ЗИМ ЛАБОРАТОРИЕС ЛИМИТЕД, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№024479
1486
Дюфастон®
Дидрогестерон
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Эбботт Байолоджикалз Б.В., НИДЕРЛАНДЫ
ҚР-ДЗ-5№014248
1487
Евра®
Деректер жоқ
Трансдермальді терапиялық жүйе (ТТЖ)
ЛТС Ломанн терапиялық жүйесі АГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№016276
1488
Езафосфина
Фосфруктоза
Вена ішіне енгізуге арналған инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ, еріткіші – инъекцияға арналған стерильді сумен жиынтықта
Biomedica Foscama Industria Chimico-Farmaceutica S.p.A., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№017660
1489
Езафосфина
Фосфруктоза
Вена ішіне енгізуге арналған ерітінді
Biomedica Foscama Industria Chimico Farmaceutica S.p.A., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№017662
1490
Ерадиком
Флуконазол
Капсулалар
Протек Биофарма Пвт. Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№017871
1491
ЖАДЕБЕЛ®
Деферазирокс
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Нобел Алматы Фармацевтикалық Фабрикасы, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№024709
1492
ЖАДЕБЕЛ®
Деферазирокс
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Нобел Алматы Фармацевтикалық Фабрикасы, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№024710
1493
ЖАДЕБЕЛ®
Деферазирокс
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Нобел Алматы Фармацевтикалық Фабрикасы, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№024711
1494
ЖАДЕБЕЛ®
Деферазирокс
Ұсақталатын таблеткалар
Нобел Алматы Фармацевтикалық Фабрикасы, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-0№026149
1495
ЖАДЕБЕЛ®
Деферазирокс
Ұсақталатын таблеткалар
Нобел Алматы Фармацевтикалық Фабрикасы, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-0№026150
1496
Жанин®
Деректер жоқ
Қантты қабықпен қапталған таблеткалар
Байер Веймар ГмбХ және Ко.КГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№018440
1497
Жасмед
Азитромицин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
РЕПЛЕК ФАРМ Лтд. Скопье, СОЛТҮСТІК МАКЕДОНИЯ РЕСПУБЛИКАСЫ

РК-ЛС-5№021509
1498
Жасмед
Азитромицин
Порошок для приготовления суспензии для приема внутрь
NEURAXPHARM PHARMACEUTICALS, SL, ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№022954
1499
Подорожника сок
Нет данных
Жидкость для приема внутрь
Лубныфарм, УКРАИНА
РК-ЛС-5№009830
1500
Растворитель для неинфекционных аллергенов
Нет данных
Растворитель для неинфекционных аллергенов
ТОО "Бурли", КАЗАХСТАН
РК-ЛС-3№020570
1501
Завицефта®
Нет данных
Порошок для приготовления концентрата для приготовления раствора для инфузий
ЭйСиЭс Добфар С.п.А., ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№024340
1502
Занидип-рекордати
Лерканидипин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Рекордати Индустрия Химика и Фармацевтика С.П.А., ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№017727
1503
Занидип-рекордати
Лерканидипин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Рекордати Индустрия Химика и Фармацевтика С.П.А., ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№017728
1504
ЗАПИКАР
Окскарбазепин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Аннора Фарма Прайвет Лимитед, Индия
ЛП-№006406-РГ-KZ
1505
Зарсио®
Филграстим
Раствор для подкожного и внутривенного введения
Новартис Фармасьютикал Мэньюфекчуринг ГмбХ, АВСТРИЯ
РК-ЛС-5№025158
1506
Зарсио®
Филграстим
Раствор для подкожного и внутривенного введения
Новартис Фармасьютикал Мэньюфекчуринг ГмбХ, АВСТРИЯ
РК-ЛС-5№025159
1507
ЗАТИНИБ®
Дазатиниб
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Нобел Алматинская Фармацевтическая Фабрика, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№022365
1508
ЗАТИНИБ®
Дазатиниб
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Нобел Алматинская Фармацевтическая Фабрика, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№022366
1509
ЗАТИНИБ®
Дазатиниб
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Нобел Алматинская Фармацевтическая Фабрика, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№024730
1510
ЗАТИНИБ®
Дазатиниб
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Нобел Алматинская Фармацевтическая Фабрика, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№024731
1511
ЗАТИНИБ®
Дазатиниб
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Нобел Алматинская Фармацевтическая Фабрика, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№024732
1512
Зафрилла®
Диеногест
Таблетки
Гедеон Рихтер ОАО, ВЕНГРИЯ
ЛП-№000003-РГ-KZ
1513
Заха 500
Азитромицин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Аджанта Фарма Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№023721
1514
Зацеф
Цефтазидим
Порошок для приготовления раствора для инъекций
ПАО НПЦ "Борщаговский ХФЗ", УКРАИНА
РК-ЛС-5№019579
1515
Зелбораф®
Вемурафениб
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Делфарм Милано С.р.л., ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№020338
1516
Зелбораф®
Вемурафениб
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Делфарм Милано С.р.Л., Италия
ЛП-№000249-ГП-KZ
1517
Земплар®
Парикальцитол
Раствор для инъекций
Авара Лискате Фармасьютикал Сервисез С.п.А, ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№019298
1518
Зенавил
Тадалафил
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Медокеми Лтд, КИПР

ҚР-ДЗ-5№021509
1498
Жасмед
Азитромицин
Ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ
NEURAXPHARM PHARMACEUTICALS, SL, ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№022954
1499
Жолжелкен шырыны
Деректер жоқ
Ішке қабылдауға арналған сұйықтық
Лубныфарм, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№009830
1500
Жұқпалы емес аллергендерге арналған еріткіш
Деректер жоқ
Жұқпалы емес аллергендерге арналған еріткіш
"Бүрлі" ЖШС, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-3№020570
1501
Завицефта®
Деректер жоқ
Инфузияға ерітінді дайындау үшін концентрат дайындауға арналған ұнтақ
ЭйСиЭс Добфар С.п.А., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№024340
1502
Занидип-рекордати
Лерканидипин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Рекордати Индустрия Химика және Фармацевтика С.П.А., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№017727
1503
Занидип-рекордати
Лерканидипин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Рекордати Индустрия Химика және Фармацевтика С.П.А., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№017728
1504
ЗАПИКАР
Окскарбазепин
Қабықпен қапталған таблеткалар
Аннора Фарма Прайвет Лимитед, ҮНДІСТАН
ЛП-№006406-РГ-KZ
1505
Зарсио®
Филграстим
Тері астына және вена ішіне енгізуге арналған ерітінді
Новартис Фармасьютикал Мэньюфекчуринг ГмбХ, АВСТРИЯ
ҚР-ДЗ-5№025158
1506
Зарсио®
Филграстим
Тері астына және вена ішіне енгізуге арналған ерітінді
Новартис Фармасьютикал Мэньюфекчуринг ГмбХ, АВСТРИЯ
ҚР-ДЗ-5№025159
1507
ЗАТИНИБ®
Дазатиниб
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Нобел Алматы Фармацевтикалық Фабрикасы, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№022365
1508
ЗАТИНИБ®
Дазатиниб
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Нобел Алматы Фармацевтикалық Фабрикасы, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№022366
1509
ЗАТИНИБ®
Дазатиниб
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Нобел Алматы Фармацевтикалық Фабрикасы, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№024730
1510
ЗАТИНИБ®
Дазатиниб
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Нобел Алматы Фармацевтикалық Фабрикасы, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№024731
1511
ЗАТИНИБ®
Дазатиниб
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Нобел Алматы Фармацевтикалық Фабрикасы, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№024732
1512
Зафрилла®
Диеногест
Таблеткалар
Гедеон Рихтер ААҚ, Мажарстан
ЛП-№000003-РГ-KZ
1513
Заха 500
Азитромицин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Аджанта Фарма Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№023721
1514
Зацеф
Цефтазидим
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
"Борщагов ХФЗ" ҒӨО ЖАҚ, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№019579
1515
Зелбораф®
Вемурафениб
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Делфарм Милано С.р.л., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№020338
1516
Зелбораф®
Вемурафениб
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Делфарм Милано С.р.Л., Италия
ЛП-№000249-ГП-KZ
1517
Земплар®
Парикальцитол
Инъекцияға арналған ерітінді
Авара Лискате Фармасьютикал Сервисез С.п.А, ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№019298
1518
Зенавил
Тадалафил
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Медокеми Лтд, КИПР

РК-ЛС-5№024447
1519
Зентел
Албендазол
Таблетки
GlaxoSmithKline Consumer Healthcare South Africa (Pty) Limited, ЮЖНО-АФРИКАНСКАЯ РЕСПУБЛИКА (ЮАР)
РК-ЛС-5№005717
1520
Зентел®
Албендазол
Суспензия для приема внутрь
Aspen Bad Oldesloe GmbH, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№005716
1521
Зептол СР 200
Карбамазепин
Таблетки с контролируемым высвобождением покрытые пленочной оболочкой
Сан Фармасьютикал Индастриез Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№010564
1522
Зептол СР 400
Карбамазепин
Таблетки с контролируемым высвобождением покрытые пленочной оболочкой
Сан Фармасьютикал Индастриез Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№010565
1523
Зербакса
Нет данных
Порошок для приготовления раствора для инфузий
Стери-Фарма, ЛЛС, СОЕДИНҢННЫЕ ШТАТЫ АМЕРИКИ
РК-ЛС-5№023383
1524
Зербакса
Нет данных
Порошок для приготовления раствора для инфузий
Стери-Фарма, ЛЛС, СОЕДИНҢННЫЕ ШТАТЫ АМЕРИКИ
РК-ЛС-5№023384
1525
Зеродол
Ацеклофенак
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Ипка Лабораториз Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025307
1526
Зетринал®
Цетиризин
Сироп
АБДИ ИБРАХИМ, ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№011928
1527
Зетринал®
Цетиризин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Абди Ибрахим Глобал Фарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№012050
1528
Зетринал®
Цетиризин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
ТОО "Абди Ибрахим Глобал Фарм", Казахстан
ЛП-№007534-РГ-KZ
1529
Зеффикс®
Ламивудин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Delpharm Poznan Spolka Akcyjna, ПОЛЬША
РК-ЛС-5№003545
1530
Зеффикс®
Ламивудин
Раствор для приема внутрь
Бора Фармасьютикал Сервисес Инк., КАНАДА
РК-ЛС-5№016700
1531
Зиаген®
Абакавир
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Delpharm Poznan Spolka Akcyjna, ПОЛЬША
РК-ЛС-5№005698
1532
Зиаген®
Абакавир
Раствор для приема внутрь
Бора Фармасьютикал Сервисес Инк., КАНАДА
РК-ЛС-5№011980
1533
Зибан
Цефтриаксон
Порошок для приготовления раствора для инъекций и инфузий
Медокеми Лтд, КИПР
РК-ЛС-5№018799
1534
Зибан
Цефтриаксон
Порошок для приготовления раствора для внутривенного и внутримышечного введения
Медокеми Лтд, КИПР
РК-ЛС-5№022924
1535
Зибан
Цефтриаксон
Порошок для приготовления раствора для внутримышечного введения в комплекте с растворителем (лидокаина гидрохлорида раствор 1%)
Медокеми Лтд, Завод С, КИПР
РК-ЛС-5№024643
1536
Зибан
Цефтриаксон
Порошок для приготовления раствора для внутримышечного введения в комплекте с растворителем (лидокаина гидрохлорида раствор 1%)
Медокеми (Фар Ист) Лтд, ВЬЕТНАМ
РК-ЛС-5№025192
1537
Зибан
Цефтриаксон
Порошок для приготовления раствора для внутривенного и внутримышечного введения
Медокеми (Фар Ист) Лтд, ВЬЕТНАМ
РК-ЛС-5№025232
1538
Зибан
Цефтриаксон
Порошок для приготовления раствора для внутривенного и внутримышечного введения
Медокеми (Фар Ист) Лтд, ВЬЕТНАМ

ҚР-ДЗ-5№024447
1519
Зентел
Албендазол
Таблеткалар
GlaxoSmithKline Consumer Healthcare South Africa (Pty) Limited, ОҢТҮСТIК АФРИКА РЕСПУБЛИКАСЫ
ҚР-ДЗ-5№005717
1520
Зентел®
Албендазол
Ішуге арналған суспензия
Aspen Bad Oldesloe GmbH, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№005716
1521
Зептол СР 200
Карбамазепин
Босап шығуы бақыланатын үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Сан Фармасьютикал Индастриез Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№010564
1522
Зептол СР 400
Карбамазепин
Босап шығуы бақыланатын үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Сан Фармасьютикал Индастриез Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№010565
1523
Зербакса
Деректер жоқ
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
Стери-Фарма, ЛЛС, АМЕРИКА ҚҰРАМА ШТАТТАРЫ
ҚР-ДЗ-5№023383
1524
Зербакса
Деректер жоқ
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
Стери-Фарма, ЛЛС, АМЕРИКА ҚҰРАМА ШТАТТАРЫ
ҚР-ДЗ-5№023384
1525
Зеродол
Ацеклофенак
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Ипка Лабораториз Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025307
1526
Зетринал®
Цетиризин
Шәрбат
АБДИ ИБРАХИМ, ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№011928
1527
Зетринал®
Цетиризин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Абди Ибрахим Глобал Фарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№012050
1528
Зетринал®
Цетиризин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Абди Ибрахим Глобал Фарм ЖШС, ҚАЗАҚСТАН
ЛП-№007534-РГ-KZ
1529
Зеффикс®
Ламивудин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Delpharm Poznan Spolka Akcyjna, ПОЛЬША
ҚР-ДЗ-5№003545
1530
Зеффикс®
Ламивудин
Ішуге арналған ерітінді
Бора Фармасьютикал Сервисес Инк., КАНАДА
ҚР-ДЗ-5№016700
1531
Зиаген®
Абакавир
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Delpharm Poznan Spolka Akcyjna, ПОЛЬША
ҚР-ДЗ-5№005698
1532
Зиаген®
Абакавир
Ішуге арналған ерітінді
Бора Фармасьютикал Сервисес Инк., КАНАДА
ҚР-ДЗ-5№011980
1533
Зибан
Цефтриаксон
Инъекция және инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
Медокеми Лтд, КИПР
ҚР-ДЗ-5№018799
1534
Зибан
Цефтриаксон
Вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
Медокеми Лтд, КИПР
ҚР-ДЗ-5№022924
1535
Зибан
Цефтриаксон
Бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ еріткішпен жиынтықта (лидокаин гидрохлоиді 1% ерітіндісі)
Медокеми Лтд, С зауыты, КИПР
ҚР-ДЗ-5№024643
1536
Зибан
Цефтриаксон
Бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ еріткішпен жиынтықта (лидокаин гидрохлоиді 1% ерітіндісі)
Медокеми (Фар Ист) Лтд, ВЬЕТНАМ
ҚР-ДЗ-5№025192
1537
Зибан
Цефтриаксон
Вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
Медокеми (Фар Ист) Лтд, ВЬЕТНАМ
ҚР-ДЗ-5№025232
1538
Зибан
Цефтриаксон
Вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
Медокеми (Фар Ист) Лтд, ВЬЕТНАМ

РК-ЛС-5№025233
1539
Зидоас
Зидовудин
Капсулы
Абди Ибрахим Глобал Фарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-3№021549
1540
Зидолам
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
ХЕТЕРО ЛАБС ЛИМИТЕД, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№023727
1541
Зикадия™
Церитиниб
Капсулы
Новартис Фарма Штейн АГ, ШВЕЙЦАРИЯ
РК-ЛС-5№022282
1542
Зиларги
Рупатадин
Таблетки
Кадила Фармасьютикалс Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№022971
1543
Зилт®
Клопидогрел
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
КРКА-РУС, РОССИЯ
РК-ЛС-5№023109
1544
Зимагра-ODS 50
Силденафил
Пластинки диспергируемые в полости рта
Зим Лабораториес Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№023681
1545
Зинацеф®
Цефуроксим
Порошок для приготовления раствора для инъекций
ЭйСиЭс Добфар С.п.А., ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№004696
1546
Зиннат®
Цефуроксим
Гранулы для приготовления суспензии для приема внутрь
Глаксо Оперэйшенс Великобритания Лимитед, ВЕЛИКОБРИТАНИЯ
РК-ЛС-5№004693
1547
Зиннат®
Цефуроксим
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Глаксо Оперэйшенс Великобритания Лимитед, ВЕЛИКОБРИТАНИЯ
РК-ЛС-5№004694
1548
Зиннат®
Цефуроксим
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Глаксо Оперэйшенс Великобритания Лимитед, ВЕЛИКОБРИТАНИЯ
РК-ЛС-5№004695
1549
Зиннат®
Цефуроксим
Гранулы для приготовления суспензии для приема внутрь
Глаксо Оперэйшенс Великобритания Лимитед, ВЕЛИКОБРИТАНИЯ
РК-ЛС-5№019901
1550
Зиннат®
Цефуроксим
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Сандоз ГмбХ, АВСТРИЯ
РК-ЛС-5№019984
1551
Зинфоро®
Цефтаролина фосамил
Порошок для приготовления раствора для инфузий
ЭйСиЭс ДОБФАР С.П.А., ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№021294
1552
ЗИОМИЦИН®
Азитромицин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Кусум Хелткер Пвт. Лтд, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№018475
1553
ЗИОМИЦИН®
Азитромицин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Кусум Хелткер Пвт. Лтд, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№018476
1554
Зиромин
Азитромицин
Таблетки, покрытые оболочкой
ЛАБОРАТОРИЯ БЕЙЛИ-КРЕАТ, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№016605
1555
Зиромин
Азитромицин
Порошок для приготовления суспензии для приема внутрь
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№023401
1556
Зиромин
Азитромицин
Лиофилизированный порошок для приготовления раствора для инфузий
Мефар Илач Санайии А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№023868
1557
Зиртек®
Цетиризин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
ЮСБ Фаршим С. А., ШВЕЙЦАРИЯ
РК-ЛС-5№010523
1558
Зиртек®
Цетиризин
Капли для приема внутрь
Эйсика Фармасьютикалз С.р.Л., ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№019492
1559
Зитига®
Абиратерон
Таблетки
Патеон Инк., КАНАДА
РК-ЛС-5№019490
1560
Зитига®
Абиратерон
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Патеон Франс С.А.С., ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№023378
1561
ЗИТМАК®
Азитромицин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
АО"Нобел Алматинская Фармацевтическая Фабрика", КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№014990
1562
ЗИТМАК®
Азитромицин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
АО"Нобел Алматинская Фармацевтическая Фабрика", КАЗАХСТАН

ҚР-ДЗ-5№025233
1539
Зидоас
Зидовудин
Капсулалар
Абди Ибрахим Глобал Фарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-3№021549
1540
Зидолам
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
ХЕТЕРО ЛАБС ЛИМИТЕД, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№023727
1541
Зикадия™
Церитиниб
Капсулалар
Новартис Фарма Штейн АГ, ШВЕЙЦАРИЯ
ҚР-ДЗ-5№022282
1542
Зиларги
Рупатадин
Таблеткалар
Кадила Фармасьютикалс Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№022971
1543
Зилт®
Клопидогрел
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
КРКА-РУС, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№023109
1544
Зимагра-ODS 50
Силденафил
Ауыз қуысында ұсақталатын пластинкалар
Зим Лабораториес Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№023681
1545
Зинацеф®
Цефуроксим
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
ЭйСиЭс Добфар С.п.А., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№004696
1546
Зиннат®
Цефуроксим
Ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған түйіршіктер
Глаксо Оперэйшенс Ұлыбритания Лимитед, ҰЛЫБРИТАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№004693
1547
Зиннат®
Цефуроксим
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Глаксо Оперэйшенс Ұлыбритания Лимитед, ҰЛЫБРИТАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№004694
1548
Зиннат®
Цефуроксим
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Глаксо Оперэйшенс Ұлыбритания Лимитед, ҰЛЫБРИТАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№004695
1549
Зиннат®
Цефуроксим
Ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған түйіршіктер
Глаксо Оперэйшенс Ұлыбритания Лимитед, ҰЛЫБРИТАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№019901
1550
Зиннат®
Цефуроксим
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Сандоз ГмбХ, АВСТРИЯ
ҚР-ДЗ-5№019984
1551
Зинфоро®
Цефтаролина фосамилі
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
ЭйСиЭс ДОБФАР С.П.А., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№021294
1552
ЗИОМИЦИН®
Азитромицин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Кусум Хелткер Пвт. Лтд, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№018475
1553
ЗИОМИЦИН®
Азитромицин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Кусум Хелткер Пвт. Лтд, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№018476
1554
Зиромин
Азитромицин
Қабықпен қапталған таблеткалар
ЛАБОРАТОРИЯ БЕЙЛИ-КРЕАТ, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№016605
1555
Зиромин
Азитромицин
Ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№023401
1556
Зиромин
Азитромицин
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ
Мефар Илач Санайии А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№023868
1557
Зиртек®
Цетиризин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
ЮСБ Фаршим С. А., ШВЕЙЦАРИЯ
ҚР-ДЗ-5№010523
1558
Зиртек®
Цетиризин
Ішуге арналған тамшыдәрі
Эйсика Фармасьютикалз С.р.Л., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№019492
1559
Зитига®
Абиратерон
Таблеткалар
Патеон Инк., КАНАДА
ҚР-ДЗ-5№019490
1560
Зитига®
Абиратерон
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Патеон Франс С.А.С., ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№023378
1561
ЗИТМАК®
Азитромицин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Нобел Алматы Фармацевтикалық Фабрикасы АҚ, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№014990
1562
ЗИТМАК®
Азитромицин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Нобел Алматы Фармацевтикалық Фабрикасы АҚ, ҚАЗАҚСТАН

РК-ЛС-5№013518
1631
ИЗО-МИК
Изосорбида динитрат
Спрей подъязычный дозированный
АО Фармак, УКРАИНА
РК-ЛС-5№013582
1632
ИЗО-МИК лонг
Изосорбида динитрат
Таблетки пролонгированного действия
ООО НПФ"МИКРОХИМ", УКРАИНА
РК-ЛС-5№018857
1633
ИЗО-МИК лонг
Изосорбида динитрат
Таблетки пролонгированного действия
ООО НПФ"МИКРОХИМ", УКРАИНА
РК-ЛС-5№018858
1634
ИЗО-МИК лонг
Изосорбида динитрат
Таблетки пролонгированного действия
ООО НПФ"МИКРОХИМ", УКРАИНА
РК-ЛС-5№018859
1635
Изониазид
Изониазид
Сироп
Юрия-Фарм, УКРАИНА
РК-ЛС-5№019862
1636
Изоптин®
Верапамил
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
ФАМАР А.В.Е. Антуса, ГРЕЦИЯ
РК-ЛС-5№013857
1637
Изосорбида динитрат
Изосорбида динитрат
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
Химфарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№022246
1638
Изотрой 100
Изофлуран
Жидкость для ингаляций
Тройкаа Фармасьютикалс Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№023631
1639
Изотрой 250
Изофлуран
Жидкость для ингаляций
Тройкаа Фармасьютикалс Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№023630
1640
Изофлуран
Изофлуран
Жидкость для ингаляционного наркоза
Пирамал Фарма Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№018634
1641
Икервис®
Циклоспорин
Капли глазные, эмульсия
Ексельвижен, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№023846
1642
ИКСГЕВА®
Денозумаб
Раствор для подкожного введения
Амджен Мэньюфэкчуринг Лимитед, СОЕДИНҢННЫЕ ШТАТЫ АМЕРИКИ
РК-ЛС-5№019749
1643
Илпио
Телмисартан/Индапамид
Таблетки
ПРО.МЕД.ЦС Прага а.о., Чехия
ЛП-№001623-РГ-KZ
1644
Илсира
Левилимаб
Раствор для подкожного введения
БИОКАД, РОССИЯ
РК-ЛС-5№025527
1645
Иматиниб-Адамед
Иматиниб
Капсулы
Adamed Pharma S.A., Польша
ЛП-№003711-РГ-KZ
1646
Имбрувика®
Ибрутиниб
Капсулы
Силаг АГ, ШВЕЙЦАРИЯ
РК-ЛС-5№021240
1647
Имджудо
Тремелимумаб
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
Веттер Фарма-Фертигунг ГмбХ & Ко.КГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№026442
1648
Имджудо
Тремелимумаб
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
Веттер Фарма-Фертигунг ГмбХ & Ко.КГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№026443
1649
Имипенем+Циластатин
Нет данных
Порошок для приготовления раствора для внутривенного введения
Химфарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№010367
1650
Имипенем+Циластатин
Нет данных
Порошок для приготовления раствора для внутривенного введения
АО Химфарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-0№026423
1651
Иммард®
Гидроксихлорохин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Ипка Лабораториз Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№023751
1652
Иммунат
Нет данных
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения
Такеда Мануфактуринг Австрия АГ, АВСТРИЯ
РК-ЛС-5№013496
1653
Иммунат
Нет данных
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения
Такеда Мануфактуринг Австрия АГ, АВСТРИЯ
РК-ЛС-5№013497
1654
Иммунат
Нет данных
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения
Такеда Мануфактуринг Австрия АГ, АВСТРИЯ

ҚР-ДЗ-5№013518
1631
ИЗО-МИК
Изосорбид динитраты
Дозаланған тіластылық спрей
Фармак АҚ, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№013582
1632
ИЗО-МИК лонг
Изосорбид динитраты
Әсер етуі ұзаққа созылатын таблеткалар
"МИКРОХИМ" ЖШҚ ҒӨФ, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№018857
1633
ИЗО-МИК лонг
Изосорбид динитраты
Әсер етуі ұзаққа созылатын таблеткалар
"МИКРОХИМ" ЖШҚ ҒӨФ, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№018858
1634
ИЗО-МИК лонг
Изосорбид динитраты
Әсер етуі ұзаққа созылатын таблеткалар
"МИКРОХИМ" ЖШҚ ҒӨФ, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№018859
1635
Изониазид
Изониазид
Шәрбат
Юрия-Фарм, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№019862
1636
Изоптин®
Верапамил
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
ФАМАР А.В.Е. Антуса, ГРЕЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№013857
1637
Изосорбид динитраты
Изосорбид динитраты
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
Химфарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№022246
1638
Изотрой 100
Изофлуран
Ингаляцияға арналған сұйықтық
Тройкаа Фармасьютикалс Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№023631
1639
Изотрой 250
Изофлуран
Ингаляцияға арналған сұйықтық
Тройкаа Фармасьютикалс Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№023630
1640
Изофлуран
Изофлуран
Ингаляциялық наркозға арналған сұйықтық
Пирамал Фарма Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№018634
1641
Икервис®
Циклоспорин
Көзге тамызатын дәрі, эмульсия
Ексельвижен, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№023846
1642
ИКСГЕВА®
Денозумаб
Тері астына енгізуге арналған ерітінді
Амджен Мэньюфэкчуринг Лимитед, АМЕРИКА ҚҰРАМА ШТАТТАРЫ
ҚР-ДЗ-5№019749
1643
Илпио
Телмисартан/Индапамид
Таблеткалар
ПРО.МЕД.ЦС Прага а.о., Чехия
ЛП-№001623-РГ-KZ
1644
Илсира
Левилимаб
Тері астына енгізуге арналған ерітінді
БИОКАД, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№025527
1645
Иматиниб-Адамед
Иматиниб
Капсулалар
Adamed Pharma S.A., Польша
ЛП-№003711-РГ-KZ
1646
Имбрувика®
Ибрутиниб
Капсулалар
Силаг АГ, ШВЕЙЦАРИЯ
ҚР-ДЗ-5№021240
1647
Имджудо
Тремелимумаб
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
Веттер Фарма-Фертигунг ГмбХ & Ко.КГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№026442
1648
Имджудо
Тремелимумаб
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
Веттер Фарма-Фертигунг ГмбХ & Ко.КГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№026443
1649
Имипенем+Циластатин
Деректер жоқ
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
Химфарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№010367
1650
Имипенем+Циластатин
Деректер жоқ
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
Химфарм АҚ, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-0№026423
1651
Иммард®
Гидроксихлорохин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Ипка Лабораториз Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№023751
1652
Иммунат
Деректер жоқ
Вена ішіне енгізу үшін ерiтiндi дайындауға арналған лиофилизат
Такеда Мануфактуринг Австрия АГ, АВСТРИЯ
ҚР-ДЗ-5№013496
1653
Иммунат
Деректер жоқ
Вена ішіне енгізу үшін ерiтiндi дайындауға арналған лиофилизат
Такеда Мануфактуринг Австрия АГ, АВСТРИЯ
ҚР-ДЗ-5№013497
1654
Иммунат
Деректер жоқ
Вена ішіне енгізу үшін ерiтiндi дайындауға арналған лиофилизат
Такеда Мануфактуринг Австрия АГ, АВСТРИЯ

РК-ЛС-5№013498
1655
Иммунин
Нет данных
Лиофилизат для приготовления раствора для инфузий
Такеда Мануфактуринг Австрия АГ, АВСТРИЯ
РК-ЛС-5№018680
1656
Иммунин
Нет данных
Лиофилизат для приготовления раствора для инфузий
Такеда Мануфактуринг Австрия АГ, АВСТРИЯ
РК-ЛС-5№018681
1657
ИММУТИН®
Иматиниб
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Нобел Алматинская Фармацевтическая Фабрика, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-3№019472
1658
ИММУТИН®
Иматиниб
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Нобел Алматинская Фармацевтическая Фабрика, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№016320
1659
ИММУТИН®
Иматиниб
Капсулы
Нобел Алматинская Фармацевтическая Фабрика, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-3№020867
1660
ИММУТИН®
Иматиниб
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Нобел Алматинская Фармацевтическая Фабрика, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№025228
1661
Имфинзи™
Дурвалумаб
Концентрат для приготовления раствора для внутривенного введения
AstraZeneca AB, ШВЕЦИЯ
РК-БП-5№024448
1662
Имфинзи™
Дурвалумаб
Концентрат для приготовления раствора для внутривенного введения
Catalent Indiana LLC, СОЕДИНҢННЫЕ ШТАТЫ АМЕРИКИ
РК-БП-5№024448
1663
Имфинзи™
Дурвалумаб
Концентрат для приготовления раствора для внутривенного введения
AstraZeneca AB, ШВЕЦИЯ
РК-БП-5№024449
1664
Имфинзи™
Дурвалумаб
Концентрат для приготовления раствора для внутривенного введения
Catalent Indiana LLC, СОЕДИНҢННЫЕ ШТАТЫ АМЕРИКИ
РК-БП-5№024449
1665
Инбутол
Этамбутол
Раствор для инъекций
Юрия-Фарм, УКРАИНА
РК-ЛС-5№019769
1666
Инвега®
Палиперидон
Таблетки, покрытые оболочкой с пролонгированным высвобождением
Янссен Силаг Мануфэкчуринг ЛЛС, ПУЭРТО-РИКО (СОЕДИНҢННЫЕ ШТАТЫ АМЕРИКИ)
РК-ЛС-5№019527
1667
Инвега®
Палиперидон
Таблетки, покрытые оболочкой с пролонгированным высвобождением
Янссен Силаг Мануфэкчуринг ЛЛС, ПУЭРТО-РИКО (СОЕДИНҢННЫЕ ШТАТЫ АМЕРИКИ)
РК-ЛС-5№019528
1668
Инвега®
Палиперидон
Таблетки, покрытые оболочкой с пролонгированным высвобождением
Янссен Силаг Мануфэкчуринг ЛЛС, ПУЭРТО-РИКО (СОЕДИНҢННЫЕ ШТАТЫ АМЕРИКИ)
РК-ЛС-5№019529
1669
Инвокана®
Канаглифлозин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Янссен-Силаг С.п.А., ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№021311
1670
Инвокана®
Канаглифлозин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Янссен-Силаг С.п.А., ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№021310
1671
Индамид
Индапамид
Таблетки, покрытые оболочкой
АО Химфарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№015844
1672
Индап®
Индапамид
Капсулы
ПРО.МЕД.ЦС Прага а.о., ЧЕШСКАЯ РЕСПУБЛИКА
РК-ЛС-5№010136
1673
ИНДАП®
Индапамид
Таблетки
ПРО.МЕД.ЦС Прага а.о., ЧЕШСКАЯ РЕСПУБЛИКА
РК-ЛС-5№019763
1674
ИНДАП®
Индапамид
Таблетки
ПРО.МЕД.ЦС Прага а.о., ЧЕШСКАЯ РЕСПУБЛИКА
РК-ЛС-5№019764
1675
Индапамид
Индапамид
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Валента Фарм, РОССИЯ
РК-ЛС-5№015884
1676
Индапамид
Индапамид
Таблетки, покрытые оболочкой
Фармацевтический завод"ПОЛЬФАРМА" АО, ПОЛЬША

ҚР-ДЗ-5№013498
1655
Иммунин
Деректер жоқ
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат
Такеда Мануфактуринг Австрия АГ, АВСТРИЯ
ҚР-ДЗ-5№018680
1656
Иммунин
Деректер жоқ
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат
Такеда Мануфактуринг Австрия АГ, АВСТРИЯ
ҚР-ДЗ-5№018681
1657
ИММУТИН®
Иматиниб
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Нобел Алматы Фармацевтикалық Фабрикасы, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-3№019472
1658
ИММУТИН®
Иматиниб
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Нобел Алматы Фармацевтикалық Фабрикасы, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№016320
1659
ИММУТИН®
Иматиниб
Капсулалар
Нобел Алматы Фармацевтикалық Фабрикасы, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-3№020867
1660
ИММУТИН®
Иматиниб
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Нобел Алматы Фармацевтикалық Фабрикасы, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№025228
1661
Имфинзи™
Дурвалумаб
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
AstraZeneca AB, ШВЕЦИЯ
ҚР-БП-5№024448
1662
Имфинзи™
Дурвалумаб
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
Catalent Indiana LLC, АМЕРИКА ҚҰРАМА ШТАТТАРЫ
ҚР-БП-5№024448
1663
Имфинзи™
Дурвалумаб
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
AstraZeneca AB, ШВЕЦИЯ
ҚР-БП-5№024449
1664
Имфинзи™
Дурвалумаб
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
Catalent Indiana LLC, АМЕРИКА ҚҰРАМА ШТАТТАРЫ
ҚР-БП-5№024449
1665
Инбутол
Этамбутол
Инъекцияға арналған ерітінді
Юрия-Фарм, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№019769
1666
Инвега®
Палиперидон
Босап шығуы ұзаққа созылатын, қабықпен қапталған таблеткалар
Янссен Силаг Мануфэкчуринг ЛЛС, ПУЭРТО-РИКО (АМЕРИКА ҚҰРАМА ШТАТТАРЫ)
ҚР-ДЗ-5№019527
1667
Инвега®
Палиперидон
Босап шығуы ұзаққа созылатын, қабықпен қапталған таблеткалар
Янссен Силаг Мануфэкчуринг ЛЛС, ПУЭРТО-РИКО (АМЕРИКА ҚҰРАМА ШТАТТАРЫ)
ҚР-ДЗ-5№019528
1668
Инвега®
Палиперидон
Босап шығуы ұзаққа созылатын, қабықпен қапталған таблеткалар
Янссен Силаг Мануфэкчуринг ЛЛС, ПУЭРТО-РИКО (АМЕРИКА ҚҰРАМА ШТАТТАРЫ)
ҚР-ДЗ-5№019529
1669
Инвокана®
Канаглифлозин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Янссен-Силаг С.п.А., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№021311
1670
Инвокана®
Канаглифлозин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Янссен-Силаг С.п.А., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№021310
1671
Индамид
Индапамид
Қабықпен қапталған таблеткалар
Химфарм АҚ, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№015844
1672
Индап®
Индапамид
Капсулалар
ПРО.МЕД.ЦС Прага а.қ., ЧЕХ РЕСПУБЛИКАСЫ
ҚР-ДЗ-5№010136
1673
ИНДАП®
Индапамид
Таблеткалар
ПРО.МЕД.ЦС Прага а.қ., ЧЕХ РЕСПУБЛИКАСЫ
ҚР-ДЗ-5№019763
1674
ИНДАП®
Индапамид
Таблеткалар
ПРО.МЕД.ЦС Прага а.қ., ЧЕХ РЕСПУБЛИКАСЫ
ҚР-ДЗ-5№019764
1675
Индапамид
Индапамид
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Валента Фарм, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№015884
1676
Индапамид
Индапамид
Қабықпен қапталған таблеткалар
ПОЛЬФАРМА фармацевтикалық зауыты АҚ, ПОЛЬША

РК-ЛС-5№023310
1700
Инсуприд
Глимепирид
Таблетки
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№023311
1701
Инсутон
Гликлазид
Таблетки с модифицированным высвобождением
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№024990
1702
Инсуфор
Метформин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№023754
1703
Инсуфор
Метформин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№023755
1704
Инсуфор
Метформин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№023756
1705
Интазол
Альбендазол
Суспензия для приема внутрь
Линкольн Фармасьютикал Лтд, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№022674
1706
Интанорм
Домперидон
Суспензия для приема внутрь
Линкольн Фармасьютикалс Лтд, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№024912
1707
Интафлю
Флуконазол
Раствор для инфузий
Аманта Хэлзкэа Лтд, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№022671
1708
Интафлю
Флуконазол
Капсулы
Линкольн Фармасеутикалс Лтд, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025999
1709
Интелекта
Левокарнитин
Раствор для инъекций
ЮНИ-ФАРМА КЛЕОН ТСЕТИС ФАРМАСЬЮТИКАЛ ЛАБОРАТОРИЕЗ С.А., ГРЕЦИЯ
РК-ЛС-5№021378
1710
Интеленс®
Этравирин
Таблетки
Янссен-Силаг С.п.А., ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№014509
1711
Интеленс®
Этравирин
Таблетки
Янссен-Силаг С.п.А., ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№021209
1712
Интербетин®
Интерферон бета-1b
Лиофилизат для приготовления раствора для подкожного введения в комплекте с растворителем
Карагандинский фармацевтический комплекс, КАЗАХСТАН
РК-БП-5№024194
1713
Интратект®
Нет данных
Раствор для инфузий
Биотест АГ, ГЕРМАНИЯ
РК-БП-5№021518
1714
Интратект®
Нет данных
Раствор для инфузий
Биотест АГ, ГЕРМАНИЯ
РК-БП-5№021519
1715
Интрафен
Ибупрофен
Раствор для внутривенного введения
Производственное подразделение-фабрика АО Ген Илач ве Саглык Урунлери Санаи ве Тиджарет АШ, ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№024422
1716
Интрафен
Ибупрофен
Раствор для внутривенного введения
Производственное подразделение-фабрика АО Ген Илач ве Саглык Урунлери Санаи ве Тиджарет АШ, ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№024423
1717
Инфанрикс гекса, вакцина дифтерийно-столбнячная бесклеточная коклюшная, комбинированная с вакциной против гепатита В рекомбинантной, вакциной против полимиелита инактивированной и вакциной против Haemophilus influenzae тип b
Нет данных
Суспензия для инъекций в комплекте с порошком лиофилизированным
ГлаксоСмитКляйн Байолоджикалз с.а., БЕЛЬГИЯ
РК-БП-5№013446
1718
Инфанрикс ИПВ + Hib (вакцина для профилактики дифтерии, столбняка, коклюша (бесклеточная), полиомиелита (инактивированная) и инфекции, вызываемой Haemophilus influenzae тип b конъюгированная (адсорбированная))
Вакцина для профилактики дифтерии, столбняка, коклюша (бесклеточная), полиомиелита (инактивированная) и инфекции, вызываемой Haemophilus influenzae тип b конъюгированная (адсорбированная))
Суспензия для инъекций
ГлаксоСмитКляйн Байолоджикалз с.а., БЕЛЬГИЯ; ГлаксоСмитКляйн Байолоджикалз, Франция
ЛП-№000085-РГ-KZ

ҚР-ДЗ-5№023310
1700
Инсуприд
Глимепирид
Таблеткалар
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№023311
1701
Инсутон
Гликлазид
Модификацияланып босап шығатын таблеткалар
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№024990
1702
Инсуфор
Метформин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№023754
1703
Инсуфор
Метформин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№023755
1704
Инсуфор
Метформин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№023756
1705
Интазол
Альбендазол
Ішуге арналған суспензия
Линкольн Фармасьютикал Лтд, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№022674
1706
Интанорм
Домперидон
Ішуге арналған суспензия
Линкольн Фармасьютикалс Лтд, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№024912
1707
Интафлю
Флуконазол
Инфузияға арналған ерітінді
Аманта Хэлзкэа Лтд, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№022671
1708
Интафлю
Флуконазол
Капсулалар
Линкольн Фармасеутикалс Лтд, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025999
1709
Интелекта
Левокарнитин
Инъекцияға арналған ерітінді
ЮНИ-ФАРМА КЛЕОН ТСЕТИС ФАРМАСЬЮТИКАЛ ЛАБОРАТОРИЕЗ С.А., ГРЕЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№021378
1710
Интеленс®
Этравирин
Таблеткалар
Янссен-Силаг С.п.А., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№014509
1711
Интеленс®
Этравирин
Таблеткалар
Янссен-Силаг С.п.А., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№021209
1712
Интербетин®
Интерферон бета-1b
Тері астына енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішпен жиынтықта
Қарағанды фармацевтикалық кешені, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-БП-5№024194
1713
Интратект®
Деректер жоқ
Инфузияға арналған ерітінді
Биотест АГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-БП-5№021518
1714
Интратект®
Деректер жоқ
Инфузияға арналған ерітінді
Биотест АГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-БП-5№021519
1715
Интрафен
Ибупрофен
Вена ішіне енгізуге арналған ерітінді
Ген Илач ве Саглык Урунлери Санаи ве Тиджарет АШ АҚ өндірістік бөлімше-фабрикасы, ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№024422
1716
Интрафен
Ибупрофен
Вена ішіне енгізуге арналған ерітінді
Ген Илач ве Саглык Урунлери Санаи ве Тиджарет АШ АҚ өндірістік бөлімше-фабрикасы, ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№024423
1717
Инфанрикс гекса, рекомбинанты В гепатитіне қарсы вакцинамен, полиомиелитке қарсы белсенділігі жойылған вакцинамен және b типті Haemophilus influenzae-ға қарсы вакцинамен біріктірілген жасушасыз көкжөтел дифтерия-сіреспе вакцинасы
Деректер жоқ
Инъекцияға арналған суспензия лиофилизацияланған ұнтақпен жиынтықта
ГлаксоСмитКляйн Байолоджикалз с.а., БЕЛЬГИЯ
ҚР-БП-5№013446
1718
Инфанрикс ИПВ + Hib дифтерия, сіреспе, көкжөтел (жасушасыз), полиомиелит (белсенділігі жойылған) және конъюгацияланған (адсорбцияланған) b типті Haemophilus influenzae туындаған инфекциялар профилактикасына арналған вакцина
Дифтерия, сіреспе, көкжөтел (жасушасыз), полиомиелит (белсенділігі жойылған) және конъюгацияланған (адсорбцияланған) b типті Haemophilus influenzae туындаған инфекциялар профилактикасына арналған вакцина
Инъекцияға арналған суспензия
ГлаксоСмитКляйн Байолоджикалз с.а., БЕЛЬГИЯ; ГлаксоСмитКляйн Байолоджикалз, Франция
ЛП-№000085-РГ-KZ

1719
Инфанрикс ИПВ+Hib (вакцина для профилактики дифтерии, столбняка,коклюша (бесклеточная),полиомиелита(инактивированная) и инфекции,вызываемой Haemophilus influenzae тип b конъюгированная (адсорбированная))
Нет данных
Суспензия для инъекций в комплекте с порошком лиофилизированным
ГлаксоСмитКляйн Байолоджикалз с.а., БЕЛЬГИЯ
РК-БП-5№018564
1720
Инфликсимаб
Инфликсимаб
Лиофилизат для приготовления концентрата для приготовления раствора для внутривенного введения
БИОКАД, РОССИЯ
РК-ЛС-5№025559
1721
Инфликсимаб
Инфликсимаб
Лиофилизат для приготовления концентрата для приготовления раствора для внутривенного введения
Карагандинский фармацевтический комплекс, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№025559
1722
Инфлювак®
Нет данных
Суспензия для инъекций
Эбботт Байолоджикалз Б.В., НИДЕРЛАНДЫ
РК-БП-5№014228
1723
Инфлювак® Тетра
Нет данных
Суспензия для инъекций
Эбботт Байолоджикалз Б.В., НИДЕРЛАНДЫ
РК-БП-5№024063
1724
Вода для инъекций
Нет данных
Растворитель для приготовления лекарственных форм для инъекций
Химфарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№010461
1725
Вода для инъекций
Нет данных
Растворитель для приготовления лекарственных форм для инъекций
АО Химфарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-0№026225
1726
ИПИГРИКС®
Ипидакрин
Раствор для инъекций
ХБМ Фарма с.р.о., СЛОВАКИЯ
РК-ЛС-5№022968
1727
ИПИГРИКС®
Ипидакрин
Раствор для инъекций
ХБМ Фарма с.р.о., СЛОВАКИЯ
РК-ЛС-5№022969
1728
ИПИГРИКС®
Ипидакрин
Таблетки
Гриндекс, ЛАТВИЯ
РК-ЛС-5№023435
1729
Ипка Дихлор
Хлорталидон
Таблетки
Ипка Лабораториз Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№022611
1730
Ипка Дихлор
Хлорталидон
Таблетки
Ипка Лабораториз Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№022612
1731
Ипратерол
Нет данных
Раствор для ингаляций
Открытое акционерное общество"Фармстандарт-Лексредства", (ОАО"Фармстандарт-Лексредства"), РОССИЯ
РК-ЛС-5№025432
1732
Ирбедрин
Ирбесартан
Таблетки
Медикал Юнион Фармасьютикалс, ЕГИПЕТ
РК-ЛС-5№025213
1733
Ирбесан®
Ирбесартан
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
АО"Нобел Алматинская Фармацевтическая Фабрика", КАЗАХСТАН
РК-ЛС-3№019661
1734
Ирбесан®
Ирбесартан
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
АО"Нобел Алматинская Фармацевтическая Фабрика", КАЗАХСТАН
РК-ЛС-3№019662
1735
Ирбесан®
Ирбесартан
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
АО"Нобел Алматинская Фармацевтическая Фабрика", КАЗАХСТАН
РК-ЛС-3№019663
1736
Иринотекан медак
Иринотекан
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
Онкотек Фарма Продукцион ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№019999
1737
Иринотекан медак
Иринотекан
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
Онкотек Фарма Продукцион ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№020000
1738
Иринотекан медак
Иринотекан
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
Онкотек Фарма Продукцион ГмбХ, ГЕРМАНИЯ

1719
Инфанрикс ИПВ+Hib, жасушасыз, сіңірілген, сұйық көкжөтел-дифтерия-сіреспе біріктірілген вакцинасы (АбКДС)+b түріндегі Haemophilus influenzae-ға қарсы вакцина (Hib)+белсенділігі жойылған үшвалентті полиомиелит вакцинасы
Деректер жоқ
Инъекцияға арналған суспензия лиофилизацияланған ұнтақпен жиынтықта
ГлаксоСмитКляйн Байолоджикалз с.а., БЕЛЬГИЯ
ҚР-БП-5№018564
1720
Инфликсимаб
Инфликсимаб
Вена ішіне енгізуге арналған ерітінді дайындау үшін концентрат дайындауға арналған лиофилизат
БИОКАД, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№025559
1721
Инфликсимаб
Инфликсимаб
Вена ішіне енгізуге арналған ерітінді дайындау үшін концентрат дайындауға арналған лиофилизат
Қарағанды фармацевтикалық кешені, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№025559
1722
Инфлювак®
Деректер жоқ
Инъекцияға арналған суспензия
Эбботт Байолоджикалз Б.В., НИДЕРЛАНДЫ
ҚР-БП-5№014228
1723
Инфлювак® Тетра
Деректер жоқ
Инъекцияға арналған суспензия
Эбботт Байолоджикалз Б.В., НИДЕРЛАНДЫ
ҚР-БП-5№024063
1724
Инъекцияға арналған су
Деректер жоқ
Инъекция үшін дәрілік түрлерді дайындауға арналған еріткіш
Химфарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№010461
1725
Инъекцияға арналған су
Деректер жоқ
Инъекция үшін дәрілік түрлерді дайындауға арналған еріткіш
Химфарм АҚ, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-0№026225
1726
ИПИГРИКС®
Ипидакрин
Инъекцияға арналған ерітінді
ХБМ Фарма с.р.о., СЛОВАКИЯ
ҚР-ДЗ-5№022968
1727
ИПИГРИКС®
Ипидакрин
Инъекцияға арналған ерітінді
ХБМ Фарма с.р.о., СЛОВАКИЯ
ҚР-ДЗ-5№022969
1728
ИПИГРИКС®
Ипидакрин
Таблеткалар
Гриндекс, ЛАТВИЯ
ҚР-ДЗ-5№023435
1729
Ипка Дихлор
Хлорталидон
Таблеткалар
Ипка Лабораториз Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№022611
1730
Ипка Дихлор
Хлорталидон
Таблеткалар
Ипка Лабораториз Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№022612
1731
Ипратерол
Деректер жоқ
Ингаляцияға арналған ерітінді
Фармстандарт-Лексредства ашық акционерлік қоғамы ("Фармстандарт-Лексредства" ААҚ), РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№025432
1732
Ирбедрин
Ирбесартан
Таблеткалар
Медикал Юнион Фармасьютикалс, МЫСЫР
ҚР-ДЗ-5№025213
1733
Ирбесан®
Ирбесартан
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Нобел Алматы Фармацевтикалық Фабрикасы АҚ, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-3№019661
1734
Ирбесан®
Ирбесартан
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Нобел Алматы Фармацевтикалық Фабрикасы АҚ, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-3№019662
1735
Ирбесан®
Ирбесартан
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Нобел Алматы Фармацевтикалық Фабрикасы АҚ, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-3№019663
1736
Иринотекан медак
Иринотекан
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
Онкотек Фарма Продукцион ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№019999
1737
Иринотекан медак
Иринотекан
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
Онкотек Фарма Продукцион ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№020000
1738
Иринотекан медак
Иринотекан
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
Онкотек Фарма Продукцион ГмбХ, ГЕРМАНИЯ

РК-ЛС-5№020001
1739
Иринотекан-Тева
Иринотекан
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
С.К. Синдан-Фарма С.Р.Л., РУМЫНИЯ
РК-ЛС-5№018566
1740
Иринотекан-Тева
Иринотекан
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
С.К. Синдан-Фарма С.Р.Л., РУМЫНИЯ
РК-ЛС-5№018567
1741
ИРИТЕРО
Иринотекан
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
ХЕТЕРО ЛАБС ЛИМИТЕД, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025078
1742
ИРИТЕРО
Иринотекан
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
ХЕТЕРО ЛАБС ЛИМИТЕД, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025079
1743
Ирифрин
Фенилэфрин
Капли глазные
СЕНТИСС ФАРМА Пвт.Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№004742
1744
Ирифрин БК
Фенилэфрин
Капли глазные
СЕНТИСС ФАРМА Пвт.Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№024358
1745
Ирнизет
Иринотекан
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
Юджиа Фарма Спешиалайтиз Лимитэд, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025134
1746
ИРОНТУ
Иринотекан
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
Онко Илач Санайи ве Тикарет А.С., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№025669
1747
ИРОНТУ
Иринотекан
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
Онко Илач Санайи ве Тикарет А.С., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№025670
1748
Иста®
Ситаглиптин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Хербион Пакистан Пвт. Лтд, ПАКИСТАН
РК-ЛС-5№026032
1749
Итами
Диклофенак
Медицинский пластырь
Ибса Фармасьютицы Италия С.р.л., ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№018750
1750
Итомед®
Итоприд
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
ПРО.МЕД.ЦС Прага а.о., ЧЕШСКАЯ РЕСПУБЛИКА
РК-ЛС-5№018037
1751
Итоприд Ксантис
Итоприд
Таблетки
Санека Фармасьютикалс а.с., СЛОВАКИЯ
РК-ЛС-5№025246
1752
Итракон®
Итраконазол
Капсулы
Фармак, УКРАИНА
РК-ЛС-5№005682
1753
Йонделис®
Трабектедин
Лиофилизат для приготовления раствора для инфузий
Бакстер Онколоджи ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№015109
1754
Кабазитаксел-Келун-Казфарм
Кабазитаксел
Концентрат для приготовления раствора для инфузий в комплекте с растворителем
Kelun-Kazpharm (Келун-Казфарм), КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№023269
1755
Каберлин
Каберголин
Таблетки
Сан Фармасьютикал Индастриез Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№024647
1756
Кабометикс
Кабозантиниб
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Патеон Инк., КАНАДА
РК-ЛС-5№025808
1757
Кабометикс
Кабозантиниб
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Патеон Инк., КАНАДА
РК-ЛС-5№025809
1758
Кабометикс
Кабозантиниб
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Патеон Инк., КАНАДА
РК-ЛС-5№025810
1759
Кавинтон®
Винпоцетин
Раствор для инъекций
Гедеон Рихтер, ВЕНГРИЯ
РК-ЛС-5№013066
1760
Кавинтон®
Винпоцетин
Таблетки
Гедеон Рихтер, ВЕНГРИЯ
РК-ЛС-5№013452
1761
Кавинтон®
Винпоцетин
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
ОАО"Гедеон Рихтер", Венгрия; ФармФирма Сотекс, Россия
ЛП-№001866-ГП-KZ
1762
КАВИНТОН® КОМФОРТЕ
Винпоцетин
Таблетки диспергируемые в полости рта
Гедеон Рихтер, ВЕНГРИЯ

ҚР-ДЗ-5№020001
1739
Иринотекан-Тева
Иринотекан
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
С.К. Синдан-Фарма С.Р.Л., РУМЫНИЯ
ҚР-ДЗ-5№018566
1740
Иринотекан-Тева
Иринотекан
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
С.К. Синдан-Фарма С.Р.Л., РУМЫНИЯ
ҚР-ДЗ-5№018567
1741
ИРИТЕРО
Иринотекан
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
ХЕТЕРО ЛАБС ЛИМИТЕД, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025078
1742
ИРИТЕРО
Иринотекан
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
ХЕТЕРО ЛАБС ЛИМИТЕД, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025079
1743
Ирифрин
Фенилэфрин
Көзге тамызатын дәрі
СЕНТИСС ФАРМА Пвт.Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№004742
1744
Ирифрин БК
Фенилэфрин
Көзге тамызатын дәрі
СЕНТИСС ФАРМА Пвт.Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№024358
1745
Ирнизет
Иринотекан
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
Юджиа Фарма Спешиалайтиз Лимитэд, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025134
1746
ИРОНТУ
Иринотекан
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
Онко Илач Санайи ве Тикарет А.С., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№025669
1747
ИРОНТУ
Иринотекан
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
Онко Илач Санайи ве Тикарет А.С., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№025670
1748
Иста®
Ситаглиптин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Хербион Пәкістан Пвт. Лтд, ПӘКІСТАН
ҚР-ДЗ-5№026032
1749
Итами
Диклофенак
Медициналық бұласыр
Ибса Фармасьютицы Италия С.р.л., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№018750
1750
Итомед®
Итоприд
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
ПРО.МЕД.ЦС Прага а.қ., ЧЕХ РЕСПУБЛИКАСЫ
ҚР-ДЗ-5№018037
1751
Итоприд Ксантис
Итоприд
Таблеткалар
Санека Фармасьютикалс а.с., СЛОВАКИЯ
ҚР-ДЗ-5№025246
1752
Итракон®
Итраконазол
Капсулалар
Фармак, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№005682
1753
Йонделис®
Трабектедин
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат
Бакстер Онколоджи ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№015109
1754
Кабазитаксел-Келун-Казфарм
Кабазитаксел
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат еріткішімен жиынтықта
Kelun-Kazpharm (Келун-Казфарм), ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№023269
1755
Каберлин
Каберголин
Таблеткалар
Сан Фармасьютикал Индастриез Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№024647
1756
Кабометикс
Кабозантиниб
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Патеон Инк., КАНАДА
ҚР-ДЗ-5№025808
1757
Кабометикс
Кабозантиниб
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Патеон Инк., КАНАДА
ҚР-ДЗ-5№025809
1758
Кабометикс
Кабозантиниб
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Патеон Инк., КАНАДА
ҚР-ДЗ-5№025810
1759
Кавинтон®
Винпоцетин
Инъекцияға арналған ерітінді
Гедеон Рихтер, Мажарстан
ҚР-ДЗ-5№013066
1760
Кавинтон®
Винпоцетин
Таблеткалар
Гедеон Рихтер, Мажарстан
ҚР-ДЗ-5№013452
1761
Кавинтон®
Винпоцетин
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
"Гедеон Рихтер" ААҚ , Мажарстан; ФармФирма Сотекс, Ресей
ЛП-№001866-ГП-KZ
1762
КАВИНТОН® КОМФОРТЕ
Винпоцетин
Ауыз қуысында ұсақталатын таблеткалар
Гедеон Рихтер, Мажарстан

РК-ЛС-5№024035
1763
Кавинтон® Форте
Винпоцетин
Таблетки
Гедеон Рихтер, ВЕНГРИЯ
РК-ЛС-5№003960
1764
Каденс
Флекаинид
Таблетки
Эмкьюар Фармасьютикалз Лтд, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025024
1765
Каденс
Флекаинид
Таблетки
Эмкьюар Фармасьютикалз Лтд, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025025
1766
Кадсила®
Трастузумаб эмтанзин
Порошок лиофилизированный для приготовления концентрата для инфузионного раствора
Ф. Хоффманн-Ля Рош Лтд., ШВЕЙЦАРИЯ
РК-ЛС-5№121695
1767
Кадсила®
Трастузумаб эмтанзин
Порошок лиофилизированный для приготовления концентрата для инфузионного раствора
Ф. Хоффманн-Ля Рош Лтд., ШВЕЙЦАРИЯ
РК-ЛС-5№121696
1768
Кайендра
Сипонимод
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Новартис Фарма Штейн АГ, ШВЕЙЦАРИЯ
РК-ЛС-5№024793
1769
Кайендра
Сипонимод
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Новартис Фарма Штейн АГ, ШВЕЙЦАРИЯ
РК-ЛС-5№024796
1770
Калетра®
Нет данных
Раствор для приема внутрь
Эббви Инк., СОЕДИНҢННЫЕ ШТАТЫ АМЕРИКИ
РК-ЛС-5№024722
1771
Калидавир
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
АО Фармасинтез, РОССИЯ
РК-ЛС-5№025911
1772
Калия хлорид
Нет данных
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
ДАЛЬХИМФАРМ, РОССИЯ
РК-ЛС-5№022900
1773
Калия хлорид
Нет данных
Раствор для внутривенного введения
АО Химфарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№024315
1774
Калимин 60 Н
Пиридостигмина бромид
Таблетки
Клоке Фарма-Сервис ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№009630
1775
Калквенс®
Акалабрутиниб
Капсулы
AstraZeneca AB, ШВЕЦИЯ
РК-ЛС-5№025022
1776
Калквенс®
Акалабрутиниб
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
AstraZeneca AB, ШВЕЦИЯ
РК-ЛС-5№026416
1777
Кальдерол
Кальцитриол
Раствор для внутривенных инъекций
Мефар Илач Санаии А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№026130
1778
Кальция глюконат стабилизированный
Нет данных
Раствор для инъекций
Фармак, УКРАИНА
РК-ЛС-5№010252
1779
Кальция глюконат стабилизированный
Нет данных
Раствор для инъекций
Фармак, УКРАИНА
РК-ЛС-5№010253
1780
Кальция глюконат-Дарница (стабилизированный)
Нет данных
Раствор для инъекций
Фармацевтическая фирма "Дарница" ЧАО, УКРАИНА
РК-ЛС-5№000827
1781
Кальция глюконат-Здоровье (стабилизированный)
Нет данных
Раствор для инъекций
"Фармацевтическая компания "Здоровье", УКРАИНА
РК-ЛС-5№024581
1782
Надропарин кальция
Надропарин кальция
Раствор для инъекций
Московский эндокринный завод, РОССИЯ
РК-ЛС-5№026161
1783
Надропарин кальция
Надропарин кальция
Раствор для инъекций
Московский эндокринный завод, РОССИЯ
РК-ЛС-5№026162
1784
Надропарин кальция
Надропарин кальция
Раствор для инъекций
Московский эндокринный завод, РОССИЯ
РК-ЛС-5№026163
1785
Надропарин кальция
Надропарин кальция
Раствор для инъекций
Московский эндокринный завод, РОССИЯ

ҚР-ДЗ-5№024035
1763
Кавинтон® Форте
Винпоцетин
Таблеткалар
Гедеон Рихтер, Мажарстан
ҚР-ДЗ-5№003960
1764
Каденс
Флекаинид
Таблеткалар
Эмкьюар Фармасьютикалз Лтд, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025024
1765
Каденс
Флекаинид
Таблеткалар
Эмкьюар Фармасьютикалз Лтд, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025025
1766
Кадсила®
Трастузумаб эмтанзин
Инфузиялық ерітінді үшін концентрат дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ
Ф. Хоффманн-Ля Рош Лтд., ШВЕЙЦАРИЯ
ҚР-ДЗ-5№121695
1767
Кадсила®
Трастузумаб эмтанзин
Инфузиялық ерітінді үшін концентрат дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ
Ф. Хоффманн-Ля Рош Лтд., ШВЕЙЦАРИЯ
ҚР-ДЗ-5№121696
1768
Кайендра
Сипонимод
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Новартис Фарма Штейн АГ, ШВЕЙЦАРИЯ
ҚР-ДЗ-5№024793
1769
Кайендра
Сипонимод
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Новартис Фарма Штейн АГ, ШВЕЙЦАРИЯ
ҚР-ДЗ-5№024796
1770
Калетра®
Деректер жоқ
Ішуге арналған ерітінді
Эббви Инк., АМЕРИКА ҚҰРАМА ШТАТТАРЫ
ҚР-ДЗ-5№024722
1771
Калидавир
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
АҚ Фармасинтез, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№025911
1772
Калий хлориді
Деректер жоқ
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
ДАЛЬХИМФАРМ, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№022900
1773
Калий хлориді
Деректер жоқ
Вена ішіне енгізуге арналған ерітінді
Химфарм АҚ, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№024315
1774
Калимин 60 Н
Пиридостигмин бромиді
Таблеткалар
Клоке Фарма-Сервис ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№009630
1775
Калквенс®
Акалабрутиниб
Капсулалар
AstraZeneca AB, ШВЕЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№025022
1776
Калквенс®
Акалабрутиниб
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
AstraZeneca AB, ШВЕЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№026416
1777
Кальдерол
Кальцитриол
Вена ішіне инъекцияға арналған ерітінді
Мефар Илач Санаии А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№026130
1778
Кальций глюконаты тұрақтандырылған
Деректер жоқ
Инъекцияға арналған ерітінді
Фармак, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№010252
1779
Кальций глюконаты тұрақтандырылған
Деректер жоқ
Инъекцияға арналған ерітінді
Фармак, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№010253
1780
Кальций глюконаты-Дарница (тұрақтандырылған)
Деректер жоқ
Инъекцияға арналған ерітінді
Фармацевтикалық фирма "Дарница" ЖАҚ, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№000827
1781
Кальций глюконаты-Здоровье (тұрақтандырылған)
Деректер жоқ
Инъекцияға арналған ерітінді
"Здоровье" Фармацевтикалық компаниясы", УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№024581
1782
Кальций надропарині
Кальций надропарині
Инъекцияға арналған ерітінді
Мәскеу эндокринді зауыты, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№026161
1783
Кальций надропарині
Кальций надропарині
Инъекцияға арналған ерітінді
Мәскеу эндокринді зауыты, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№026162
1784
Кальций надропарині
Кальций надропарині
Инъекцияға арналған ерітінді
Мәскеу эндокринді зауыты, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№026163
1785
Кальций надропарині
Кальций надропарині
Инъекцияға арналған ерітінді
Мәскеу эндокринді зауыты, РЕСЕЙ

РК-ЛС-5№025946
1812
Капоксин
Левофлоксацин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Рекордати Илач Сан. ве Тидж. A.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№025241
1813
Капреомицина сульфат
Капреомицин
Порошок для приготовления раствора для инъекций
Химфарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№015043
1814
Каптоприл
Каптоприл
Таблетки
Киевмедпрепарат, УКРАИНА
РК-ЛС-5№003447
1815
Каптоприл
Каптоприл
Таблетки
Абди Ибрахим Глобал Фарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№009646
1816
Каптоприл Н Вива Фарм
Нет данных
Таблетки
ВИВА ФАРМ, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№021637
1817
КАПТОПРИЛ-АКОС
Каптоприл
Таблетки
Синтез, РОССИЯ
РК-ЛС-5№003670
1818
Каптоприл-Боримед
Каптоприл
Таблетки
Открытое акционерное общество"Борисовский завод медицинских препаратов" (ОАО"БЗМП"), БЕЛАРУСЬ
РК-ЛС-5№012330
1819
Каптоприл-ЛФ
Каптоприл
Таблетки
СООО"Лекфарм", БЕЛАРУСЬ
РК-ЛС-5№026405
1820
Каптоприл-ЛФ
Каптоприл
Таблетки
СООО"Лекфарм", БЕЛАРУСЬ
РК-ЛС-5№026406
1821
Каптоспес+Н
Нет данных
Таблетки
СПЕЦИФАР С.А., ГРЕЦИЯ
РК-ЛС-5№004105
1822
Капфуро®
Капецитабин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Д-р Редди'с Лабораторис Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№022560
1823
Карбалекс®
Карбамазепин
Таблетки
G.L. Pharma GmbH, АВСТРИЯ
РК-ЛС-5№014317
1824
Карбамазепин
Карбамазепин
Таблетки
Технолог, УКРАИНА
РК-ЛС-5№018383
1825
Карбетоцин Фармидея
Карбетоцин
Раствор для внутривенного и внутримышечного введения
ООО Фармидея, ЛАТВИЯ
РК-ЛС-5№024835
1826
Карбоплатин медак
Карбоплатин
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
Онкотек Фарма Продукцион ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№023984
1827
Карбоплатин медак
Карбоплатин
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
Онкотек Фарма Продукцион ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№023985
1828
Карбоплатин Сандоз®
Карбоплатин
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
ФАРЕВА Унтерах ГмбХ, АВСТРИЯ
РК-ЛС-5№025716
1829
Карбоплатин-Келун-Казфарм
Карбоплатин
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
Kelun-Kazpharm (Келун-Казфарм), КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№023490
1830
Карбоплатин-Келун-Казфарм
Карбоплатин
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
Kelun-Kazpharm (Келун-Казфарм), КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№023491
1831
Карбоплатин-Келун-Казфарм
Карбоплатин
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
Kelun-Kazpharm (Келун-Казфарм), КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№023492
1832
Карведилол-Тева
Карведилол
Таблетки
Тева Оперэйшнс Поланд Сп. з.о.о., ПОЛЬША
РК-ЛС-5№020365
1833
Карведилол-Тева
Карведилол
Таблетки
Тева Оперэйшнс Поланд Сп. з.о.о., ПОЛЬША
РК-ЛС-5№020363
1834
Карведилол-Тева
Карведилол
Таблетки
Тева Оперэйшнс Поланд Сп. з.о.о., ПОЛЬША
РК-ЛС-5№020364
1835
Карведилол-Тева
Карведилол
Таблетки
Teva Operations Poland Sp. z.o.o., Польша
ЛП-№007713-РГ-KZ

ҚР-ДЗ-5№025946
1812
Капоксин
Левофлоксацин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Рекордати Илач Сан. ве Тидж. A.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№025241
1813
Капреомицин сульфаты
Капреомицин
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
Химфарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№015043
1814
Каптоприл
Каптоприл
Таблеткалар
Киевмедпрепарат, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№003447
1815
Каптоприл
Каптоприл
Таблеткалар
Абди Ибрахим Глобал Фарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№009646
1816
Каптоприл Н Вива Фарм
Деректер жоқ
Таблеткалар
ВИВА ФАРМ, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№021637
1817
КАПТОПРИЛ-АКОС
Каптоприл
Таблеткалар
Синтез, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№003670
1818
Каптоприл-Боримед
Каптоприл
Таблеткалар
Борисов медициналық препараттар зауыты ашық акционерлiк қоғамы ("БМПЗ" ААҚ), БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№012330
1819
Каптоприл-ЛФ
Каптоприл
Таблеткалар
Лекфарм ЖШБҚ, БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№026405
1820
Каптоприл-ЛФ
Каптоприл
Таблеткалар
Лекфарм ЖШБҚ, БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№026406
1821
Каптоспес+Н
Деректер жоқ
Таблеткалар
СПЕЦИФАР С.А., ГРЕЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№004105
1822
Капфуро®
Капецитабин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Д-р Редди'с Лабораторис Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№022560
1823
Карбалекс®
Карбамазепин
Таблеткалар
G.L. Pharma GmbH, АВСТРИЯ
ҚР-ДЗ-5№014317
1824
Карбамазепин
Карбамазепин
Таблеткалар
Технолог, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№018383
1825
Карбетоцин Фармидея
Карбетоцин
Вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді
Фармидея ЖШҚ, ЛАТВИЯ
ҚР-ДЗ-5№024835
1826
Карбоплатин медак
Карбоплатин
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
Онкотек Фарма Продукцион ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№023984
1827
Карбоплатин медак
Карбоплатин
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
Онкотек Фарма Продукцион ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№023985
1828
Карбоплатин Сандоз®
Карбоплатин
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
ФАРЕВА Унтерах ГмбХ, АВСТРИЯ
ҚР-ДЗ-5№025716
1829
Карбоплатин-Келун-Казфарм
Карбоплатин
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
Kelun-Kazpharm (Келун-Казфарм), ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№023490
1830
Карбоплатин-Келун-Казфарм
Карбоплатин
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
Kelun-Kazpharm (Келун-Казфарм), ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№023491
1831
Карбоплатин-Келун-Казфарм
Карбоплатин
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
Kelun-Kazpharm (Келун-Казфарм), ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№023492
1832
Карведилол-Тева
Карведилол
Таблеткалар
Тева Оперэйшнс Поланд Сп. з.о.о., ПОЛЬША
ҚР-ДЗ-5№020365
1833
Карведилол-Тева
Карведилол
Таблеткалар
Тева Оперэйшнс Поланд Сп. з.о.о., ПОЛЬША
ҚР-ДЗ-5№020363
1834
Карведилол-Тева
Карведилол
Таблеткалар
Тева Оперэйшнс Поланд Сп. з.о.о., ПОЛЬША
ҚР-ДЗ-5№020364
1835
Карведилол-Тева
Карведилол
Таблеткалар
Teva Operations Poland Sp. z.o.o., Польша
ЛП-№007713-РГ-KZ

РК-ЛС-5№121708
1860
Карнилев
Левокарнитин
Раствор для приема внутрь
ХЕЛП С.А., ГРЕЦИЯ
РК-ЛС-5№121823
1861
Картан
Левокарнитин
Раствор для приема внутрь
ДЕМО С.А. Фармасьютикал Индастри, ГРЕЦИЯ
РК-ЛС-5№004400
1862
Картан
Левокарнитин
Раствор для внутривенного введения
ДЕМО С.А. Фармасьютикал Индастри, ГРЕЦИЯ
РК-ЛС-5№004457
1863
Касгин
Каспофунгин
Порошок лиофилизированный для приготовления раствора для инфузий
Гланд Фарма Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№022785
1864
Касгин
Каспофунгин
Порошок лиофилизированный для приготовления раствора для инфузий
Гланд Фарма Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№022787
1865
Касенема
Нет данных
Раствор для ректального применения
Casen Recordati, S.L., ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№019043
1866
Касповитэ
Каспофунгин
Лиофилизированный порошок для приготовления раствора для инфузий
Гланд Фарма Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№023801
1867
Касполиоф
Каспофунгин
Лиофилизат для приготовления раствора для инфузий
К.О. Ромфарм Компани С.Р.Л., РУМЫНИЯ
РК-ЛС-5№025141
1868
Касфоцин
Каспофунгин
Лиофилизат для приготовления концентрата, предназначенного для получения раствора для инфузий
Глэнд Фарма Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№023732
1869
КАТАЗОЛ-DF
Нет данных
Капли глазные
ТОО"DOSFARM", КАЗАХСТАН
РК-ЛС-0№026061
1870
Катаксол
Нет данных
Капли глазные
К.О."Ромфарм Компани С.Р.Л.", РУМЫНИЯ
РК-ЛС-5№019065
1871
Катаксол
Нет данных
Капли глазные
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№023835
1872
Катеджель с лидокаином
Нет данных
Гель для наружного применения
Монтавит Гес. м.б. Х, АВСТРИЯ
РК-ЛС-5№013306
1873
Катенокс
Эноксапарин натрия
Раствор для инъекций
Глэнд Фарма Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№021375
1874
Катенокс
Эноксапарин натрия
Раствор для инъекций
Глэнд Фарма Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№021376
1875
КВАМАТЕЛ®
Фамотидин
Порошок лиофилизированный для приготовления раствора для инъекций в комплекте с растворителем (0.9 % раствор натрия хлорида)
Гедеон Рихтер, ВЕНГРИЯ
РК-ЛС-5№016290
1876
КВАМАТЕЛ®
Фамотидин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Гедеон Рихтер, ВЕНГРИЯ
РК-ЛС-5№016505
1877
КВАМАТЕЛ®
Фамотидин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Гедеон Рихтер, ВЕНГРИЯ
РК-ЛС-5№016506
1878
Квамател®
Фамотидин
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения
ОАО "Гедеон Рихтер", Венгрия; Хемофарм А.Д., Сербия
ЛП-№002280-ГП-KZ
1879
КВАНИЛ®
Цитиколин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Кусум Хелткер Пвт. Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№019170
1880
КВАНИЛ®
Цитиколин
Гранулы для приготовления раствора для приема внутрь
Кусум Хелткер Пвт. Лтд, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№022408
1881
КВАНИЛ®
Цитиколин
Раствор для приема внутрь
"КУСУМ ФАРМ", УКРАИНА
РК-ЛС-5№024931

ҚР-ДЗ-5№121708
1860
Карнилев
Левокарнитин
Ішуге арналған ерітінді
ХЕЛП С.А., ГРЕЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№121823
1861
Картан
Левокарнитин
Ішуге арналған ерітінді
ДЕМО С.А. Фармасьютикал Индастри, ГРЕЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№004400
1862
Картан
Левокарнитин
Вена ішіне енгізуге арналған ерітінді
ДЕМО С.А. Фармасьютикал Индастри, ГРЕЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№004457
1863
Касгин
Каспофунгин
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ
Гланд Фарма Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№022785
1864
Касгин
Каспофунгин
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ
Гланд Фарма Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№022787
1865
Касенема
Деректер жоқ
Ректальді қолдануға арналған ерітінді
Casen Recordati, S.L., ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№019043
1866
Касповитэ
Каспофунгин
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ
Гланд Фарма Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№023801
1867
Касполиоф
Каспофунгин
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат
К.О. Ромфарм Компани С.Р.Л., РУМЫНИЯ
ҚР-ДЗ-5№025141
1868
Касфоцин
Каспофунгин
Инфузияға арналған ерітінді алу үшін концентрат дайындауға арналған лиофилизат
Глэнд Фарма Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№023732
1869
КАТАЗОЛ-DF
Деректер жоқ
Көзге тамызатын дәрі
ЖШС"DOSFARM", ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-0№026061
1870
Катаксол
Деректер жоқ
Көзге тамызатын дәрі
К.О."Ромфарм Компани С.Р.Л.", РУМЫНИЯ
ҚР-ДЗ-5№019065
1871
Катаксол
Деректер жоқ
Көзге тамызатын дәрі
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№023835
1872
Катеджель лидокаинмен
Деректер жоқ
Сыртқа қолдануға арналған гель
Монтавит Гес. м.б. Х, АВСТРИЯ
ҚР-ДЗ-5№013306
1873
Катенокс
Натрий эноксапарині
Инъекцияға арналған ерітінді
Глэнд Фарма Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№021375
1874
Катенокс
Натрий эноксапарині
Инъекцияға арналған ерітінді
Глэнд Фарма Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№021376
1875
КВАМАТЕЛ®
Фамотидин
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішпен жиынтықта (0.9 % натрий хлоридінің ерітіндісі)
Гедеон Рихтер, Мажарстан
ҚР-ДЗ-5№016290
1876
КВАМАТЕЛ®
Фамотидин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Гедеон Рихтер, Мажарстан
ҚР-ДЗ-5№016505
1877
КВАМАТЕЛ®
Фамотидин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Гедеон Рихтер, Мажарстан
ҚР-ДЗ-5№016506
1878
Квамател®
Фамотидин
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат
Гедеон Рихтер ЖАҚ, Мажарстан; Хемофарм А.Д., Сербия
ЛП-№002280-ГП-KZ
1879
КВАНИЛ®
Цитиколин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Кусум Хелткер Пвт. Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№019170
1880
КВАНИЛ®
Цитиколин
Ішке қабылдау үшін ерітінді дайындауға арналған түйіршіктер
Кусум Хелткер Пвт. Лтд, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№022408
1881
КВАНИЛ®
Цитиколин
Ішуге арналған ерітінді
"КУСУМ ФАРМ", УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№024931

1882
КВАНИЛ®
Цитиколин
Раствор для внутривенного и внутримышечного введения
Соверейн Фарма Пвт. Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№024933
1883
КВАНИЛ®
Цитиколин
Раствор для внутривенного и внутримышечного введения
Соверейн Фарма Пвт. Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№024934
1884
Квентиакс®
Кветиапин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
РК-ЛС-5№017052
1885
Квентиакс®
Кветиапин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
РК-ЛС-5№017053
1886
Квентиакс®
Кветиапин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
РК-ЛС-5№017054
1887
Квентиакс®
Кветиапин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
РК-ЛС-5№017055
1888
Кворекс®
Клопидогрел
Таблетки, покрытые оболочкой
АО Химфарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№018891
1889
Кейвер®
Декскетопрофен
Раствор для инъекций
АО Фармак, УКРАИНА
РК-ЛС-5№023902
1890
Келтикан®
Нет данных
Капсулы
Феррер Интернасьональ С.А., ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№015539
1891
Келтикан®
Нет данных
Порошок лиофилизированный для приготовления раствора для инъекций в комплекте с растворителем
Лабораториос Алкала Фарма, С.Л., ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№021114
1892
Кеналог® 40
Триамцинолон
Суспензия для инъекций
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
РК-ЛС-5№019137
1893
Кеплерон
Тиоколхикозид
Раствор для внутримышечного введения
Мефар Илач Санаи А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№022229
1894
Кеппра®
Леветирацетам
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
ЮСБ Фарма С. А., БЕЛЬГИЯ
РК-ЛС-5№014389
1895
Кеппра®
Леветирацетам
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
ЮСБ Фарма С. А., БЕЛЬГИЯ
РК-ЛС-5№014410
1896
Кеппра®
Леветирацетам
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
ЮСБ Фарма С. А., БЕЛЬГИЯ
РК-ЛС-5№014390
1897
Кеппра®
Леветирацетам
Раствор для орального применения
НекстФарма САС, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№014608
1898
Кестин®
Эбастин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Индастриас Фармасьютикас Алмиралл С.А., ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№018921
1899
Кестин®
Эбастин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Индастриас Фармасьютикас Алмиралл С.А., ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№018922
1900
Кестин®
Эбастин
Таблетки-лиофилизат
Каталент ЮК Свиндон Зидис Лимитед, ВЕЛИКОБРИТАНИЯ
РК-ЛС-5№025282
1901
Кетальдек-ТК
Декскетопрофен
Гранулы для приготовления раствора для орального применения
ТК Фарм Актобе, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№025202
1902
Кетамин
Кетамин
Раствор для инъекций
АО Фармак, УКРАИНА
РК-ЛС-5№003486
1903
КЕТАМИН-САНТО®
Кетамин
Раствор для инъекций
Химфарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№024627
1904
Кетанейм
Кетопрофен
Раствор для внутримышечного введения
ВЕТПРОМ АД, БОЛГАРИЯ
РК-ЛС-5№024996
1905
Кетанов
Кеторолак
Раствор для внутримышечного введения
С.К. ТЕРАПИЯ С.А., РУМЫНИЯ

1882
КВАНИЛ®
Цитиколин
Вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді
Соверейн Фарма Пвт. Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№024933
1883
КВАНИЛ®
Цитиколин
Вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді
Соверейн Фарма Пвт. Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№024934
1884
Квентиакс®
Кветиапин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№017052
1885
Квентиакс®
Кветиапин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№017053
1886
Квентиакс®
Кветиапин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№017054
1887
Квентиакс®
Кветиапин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№017055
1888
Кворекс®
Клопидогрел
Қабықпен қапталған таблеткалар
Химфарм АҚ, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№018891
1889
Кейвер®
Декскетопрофен
Инъекцияға арналған ерітінді
Фармак АҚ, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№023902
1890
Келтикан®
Деректер жоқ
Капсулалар
Феррер Интернасьональ С.А., ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№015539
1891
Келтикан®
Деректер жоқ
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішімен жиынтықта
Лабораториос Алкала Фарма, С.Л., ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№021114
1892
Кеналог® 40
Триамцинолон
Инъекцияға арналған суспензия
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№019137
1893
Кеплерон
Тиоколхикозид
Бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді
Мефар Илач Санаи А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№022229
1894
Кеппра®
Леветирацетам
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
ЮСБ Фарма С. А., БЕЛЬГИЯ
ҚР-ДЗ-5№014389
1895
Кеппра®
Леветирацетам
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
ЮСБ Фарма С. А., БЕЛЬГИЯ
ҚР-ДЗ-5№014410
1896
Кеппра®
Леветирацетам
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
ЮСБ Фарма С. А., БЕЛЬГИЯ
ҚР-ДЗ-5№014390
1897
Кеппра®
Леветирацетам
Ішуге арналған ерітінді
НекстФарма САС, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№014608
1898
Кестин®
Эбастин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Индастриас Фармасьютикас Алмиралл С.А., ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№018921
1899
Кестин®
Эбастин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Индастриас Фармасьютикас Алмиралл С.А., ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№018922
1900
Кестин®
Эбастин
Таблетка-лиофилизат
Каталент ЮК Свиндон Зидис Лимитед, ҰЛЫБРИТАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№025282
1901
Кетальдек-ТК
Декскетопрофен
Ішке қабылдау үшін ерітінді дайындауға арналған түйіршіктер
ТК Фарм Ақтөбе, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№025202
1902
Кетамин
Кетамин
Инъекцияға арналған ерітінді
Фармак АҚ, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№003486
1903
КЕТАМИН-САНТО®
Кетамин
Инъекцияға арналған ерітінді
Химфарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№024627
1904
Кетанейм
Кетопрофен
Бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді
ВЕТПРОМ АД, БОЛГАРИЯ
ҚР-ДЗ-5№024996
1905
Кетанов
Кеторолак
Бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді
С.К. ТЕРАПИЯ С.А., РУМЫНИЯ

РК-ЛС-5№025607
1972
Кларанта 500
Кларитромицин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Аджанта Фарма Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025606
1973
Кларигет
Кларитромицин
Гранулы для приготовления суспензии со вкусом апельсина
Гетц Фарма (Пвт) Лимитед, ПАКИСТАН
РК-ЛС-5№014734
1974
Кларигет
Кларитромицин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Гетц Фарма (Пвт) Лимитед, ПАКИСТАН
РК-ЛС-5№014735
1975
Кларигет
Кларитромицин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Гетц Фарма (Пвт) Лимитед, ПАКИСТАН
РК-ЛС-5№014736
1976
Кларискан
Гадотеровая кислота
Раствор для внутривенного введения
ДжиИ Хэлскеа АС, НОРВЕГИЯ
РК-ЛС-5№026141
1977
Класт®
Монтелукаст
Таблетки жевательные
Нобел Алматинская Фармацевтическая Фабрика, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-3№019641
1978
Класт®
Монтелукаст
Таблетки жевательные
Нобел Алматинская Фармацевтическая Фабрика, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-3№019642
1979
КЛАСТ®
Монтелукаст
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Нобел Алматинская Фармацевтическая Фабрика, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№019252
1980
Кластеон
Клодроновая кислота
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
АБИОГЕН ФАРМА С.п.А., ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№025900
1981
КЛАСТОИД
Нет данных
Суспензия для подкожного введения
РОКСАЛЛ Медисин Эспанья, С.А., ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№026018
1982
Клацид® В.В
Кларитромицин
Порошок лиофилизированный для приготовления раствора для инфузий
ДЕЛФАРМ СЕН РЕМИ, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№014631
1983
Клевипрекс
Клевидипин
Эмульсия для внутривенного введения
Фрезениус Каби Австрия ГмбХ, АВСТРИЯ
РК-ЛС-5№121857
1984
Клевипрекс
Клевидипин
Эмульсия для внутривенного введения
Фрезениус Каби Австрия ГмбХ, АВСТРИЯ
РК-ЛС-5№121858
1985
Клексан®
Эноксапарин натрия
Раствор для инъекций
Санофи Винтроп Индустрия, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№012228
1986
Клексан®
Эноксапарин натрия
Раствор для инъекций
Санофи Винтроп Индустрия, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№012229
1987
Клексан®
Эноксапарин натрия
Раствор для инъекций
Санофи Винтроп Индустрия, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№012230
1988
Кленсиа
Макрогол 4000 + Симетикон + [Калия хлорид + Кислота лимонная + Натрия сульфат + Натрия хлорид + Натрия цитрат]
Порошок для приготовления суспензии для приема внутрь
СИГМАР ИТАЛИЯ С.п.А., ИТАЛИЯ
ЛП-№000480-РГ-KZ
1989
Клеримед
Кларитромицин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Медокеми Лтд, КИПР
РК-ЛС-5№019036
1990
Клеримед
Кларитромицин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Медокеми Лтд, КИПР
РК-ЛС-5№019037
1991
КЛЕСТОН
Транексамовая кислота
Раствор для внутривенного введения
Биоиндастри Лабораторио Итальяно Медицинали С.п.А. (Биоиндастри Л.И.М. С.п.А.), ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№025868
1992
Кливас
Розувастатин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
"Фарма Старт", Украина
ЛП-№004465-РГ-KZ
1993
Кливас Плюс
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Элпен Фармасьютикал Ко. Инк., ГРЕЦИЯ

ҚР-ДЗ-5№025607
1972
Кларанта 500
Кларитромицин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Аджанта Фарма Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025606
1973
Кларигет
Кларитромицин
Суспензия дайындауға арналған түйіршіктер апельсин дәмі бар
Гетц Фарма (Пвт) Лимитед, ПӘКІСТАН
ҚР-ДЗ-5№014734
1974
Кларигет
Кларитромицин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Гетц Фарма (Пвт) Лимитед, ПӘКІСТАН
ҚР-ДЗ-5№014735
1975
Кларигет
Кларитромицин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Гетц Фарма (Пвт) Лимитед, ПӘКІСТАН
ҚР-ДЗ-5№014736
1976
Кларискан
Гадотер қышқылы
Вена ішіне енгізуге арналған ерітінді
ДжиИ Хэлскеа АС, НОРВЕГИЯ
ҚР-ДЗ-5№026141
1977
Класт®
Монтелукаст
Шайнайтын таблеткалар
Нобел Алматы Фармацевтикалық Фабрикасы, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-3№019641
1978
Класт®
Монтелукаст
Шайнайтын таблеткалар
Нобел Алматы Фармацевтикалық Фабрикасы, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-3№019642
1979
КЛАСТ®
Монтелукаст
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Нобел Алматы Фармацевтикалық Фабрикасы, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№019252
1980
Кластеон
Клодрон қышқылы
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
АБИОГЕН ФАРМА С.п.А., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№025900
1981
КЛАСТОИД
Деректер жоқ
Тері астына енгізуге арналған суспензия
РОКСАЛЛ Медисин Эспанья, С.А., ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№026018
1982
Клацид® В.В
Кларитромицин
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ
ДЕЛФАРМ СЕН РЕМИ, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№014631
1983
Клевипрекс
Клевидипин
Вена ішіне енгізуге арналған эмульсия
Фрезениус Каби Австрия ГмбХ, АВСТРИЯ
ҚР-ДЗ-5№121857
1984
Клевипрекс
Клевидипин
Вена ішіне енгізуге арналған эмульсия
Фрезениус Каби Австрия ГмбХ, АВСТРИЯ
ҚР-ДЗ-5№121858
1985
Клексан®
Натрий эноксапарині
Инъекцияға арналған ерітінді
Санофи Винтроп Индустрия, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№012228
1986
Клексан®
Натрий эноксапарині
Инъекцияға арналған ерітінді
Санофи Винтроп Индустрия, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№012229
1987
Клексан®
Натрий эноксапарині
Инъекцияға арналған ерітінді
Санофи Винтроп Индустрия, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№012230
1988
Кленсиа
Макрогол 4000 + Симетикон + [Калий хлориді + Лимон қышқылы + Натрий сульфаты + Натрий хлориді + Натрий цитраты]
Ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ
СИГМАР ИТАЛИЯ С.п.А., ИТАЛИЯ
ЛП-№000480-РГ-KZ
1989
Клеримед
Кларитромицин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Медокеми Лтд, КИПР
ҚР-ДЗ-5№019036
1990
Клеримед
Кларитромицин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Медокеми Лтд, КИПР
ҚР-ДЗ-5№019037
1991
КЛЕСТОН
Транексам қышқылы
Вена ішіне енгізуге арналған ерітінді
Биоиндастри Лабораторио Итальяно Медицинали С.п.А. (Биоиндастри Л.И.М. С.п.А.), ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№025868
1992
Кливас
Розувастатин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
"Фарма Старт", Украина
ЛП-№004465-РГ-KZ
1993
Кливас Плюс
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Элпен Фармасьютикал Ко. Инк., ГРЕЦИЯ

РК-ЛС-5№024097
2019
Клостилбегит®
Кломифен
Таблетки
ЗАО"Фармацевтический завод ЭГИС", ВЕНГРИЯ
РК-ЛС-5№005861
2020
Клостилбегит®
Кломифен
Таблетки
ЗАО "Фармацевтический завод ЭГИС", Венгрия
ЛП-№000161-ГП-KZ
2021
КЛОТЕКС
Эноксапарин натрия
Раствор для инъекций в предварительно заполненных шприцах
Шеньчжен Текдоу Фармасьютикал Ко., Лтд., КИТАЙ
РК-ЛС-5№025628
2022
КЛОТЕКС
Эноксапарин натрия
Раствор для инъекций в предварительно заполненных шприцах
Шеньчжен Текдоу Фармасьютикал Ко., Лтд., КИТАЙ
РК-ЛС-5№025629
2023
КЛОТЕКС
Эноксапарин натрия
Раствор для инъекций в предварительно заполненных шприцах
Шеньчжен Текдоу Фармасьютикал Ко., Лтд., КИТАЙ
РК-ЛС-5№025630
2024
КЛОТЕКС
Эноксапарин натрия
Раствор для инъекций в предварительно заполненных шприцах
Шеньчжен Текдоу Фармасьютикал Ко., Лтд., КИТАЙ
РК-ЛС-5№025631
2025
КЛОТЕКС
Эноксапарин натрия
Раствор для инъекций в предварительно заполненных шприцах
Шеньчжен Текдоу Фармасьютикал Ко., Лтд., КИТАЙ
РК-ЛС-5№025632
2026
Клотрим
Клотримазол
Таблетки вагинальные
Protech Biopharma Pvt. Ltd., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№004765
2027
Клофамак
Клофазимин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Оксалис Лабс, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025150
2028
Клофамак
Клофазимин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Оксалис Лабс, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025151
2029
Клофелин-Здоровье
Клонидин
Таблетки
"Фармацевтическая компания "Здоровье", УКРАИНА
РК-ЛС-5№014316
2030
КМ-Метрофит®
Нет данных
Суппозитории
ПК"Фирма"КЫЗЫЛМАЙ", КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№004447
2031
Ко-Амлесса
Нет данных
Таблетки
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
РК-ЛС-5№022187
2032
Ко-Амлесса
Нет данных
Таблетки
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
РК-ЛС-5№022188
2033
Ко-Амлесса
Нет данных
Таблетки
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
РК-ЛС-5№022189
2034
Ко-Амлесса
Нет данных
Таблетки
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
РК-ЛС-5№022190
2035
Ко-Амлесса
Нет данных
Таблетки
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
РК-ЛС-5№022191
2036
Ко-Амлесса
Периндоприл/амлодипин/индапамид
Таблетки
"КРКА, д.д., Ново место", Словения
ЛП-№006005-РГ-KZ
2037
Ко-Валодип
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
КРКА-РУС, РОССИЯ
РК-ЛС-5№024550
2038
Ко-Валодип
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
КРКА-РУС, РОССИЯ
РК-ЛС-5№024551
2039
Ко-Валодип
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
КРКА-РУС, РОССИЯ
РК-ЛС-5№024552
2040
КОВИФОР
Ремдесивир
Лиофилизат для приготовления концентрата для приготовления раствора для инфузий
АСПИРО ФАРМА ЛИМИТЕД, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025234
2041
Когнум
Нет данных
Таблетки
АО КИЕВСКИЙ ВИТАМИННЫЙ ЗАВОД, УКРАИНА
РК-ЛС-5№024450
2042
Когнум
Нет данных
Таблетки
АО КИЕВСКИЙ ВИТАМИННЫЙ ЗАВОД, УКРАИНА

ҚР-ДЗ-5№024097
2019
Клостилбегит®
Кломифен
Таблеткалар
ЭГИС Фармацевтикалық зауыты ЖАҚ, Мажарстан
ҚР-ДЗ-5№005861
2020
Клостилбегит®
Кломифен
Таблеткалар
"ЭГИС Фармацевтикалық зауыты" ЖАҚ , Мажарстан
ЛП-№000161-ГП-KZ
2021
КЛОТЕКС
Натрий эноксапарині
Инъекцияға арналған ерітінді, алдын ала толтырылған шприцтерде
Шеньчжен Текдоу Фармасьютикал Ко., Лтд., ҚЫТАЙ
ҚР-ДЗ-5№025628
2022
КЛОТЕКС
Натрий эноксапарині
Инъекцияға арналған ерітінді, алдын ала толтырылған шприцтерде
Шеньчжен Текдоу Фармасьютикал Ко., Лтд., ҚЫТАЙ
ҚР-ДЗ-5№025629
2023
КЛОТЕКС
Натрий эноксапарині
Инъекцияға арналған ерітінді, алдын ала толтырылған шприцтерде
Шеньчжен Текдоу Фармасьютикал Ко., Лтд., ҚЫТАЙ
ҚР-ДЗ-5№025630
2024
КЛОТЕКС
Натрий эноксапарині
Инъекцияға арналған ерітінді, алдын ала толтырылған шприцтерде
Шеньчжен Текдоу Фармасьютикал Ко., Лтд., ҚЫТАЙ
ҚР-ДЗ-5№025631
2025
КЛОТЕКС
Натрий эноксапарині
Инъекцияға арналған ерітінді, алдын ала толтырылған шприцтерде
Шеньчжен Текдоу Фармасьютикал Ко., Лтд., ҚЫТАЙ
ҚР-ДЗ-5№025632
2026
Клотрим
Клотримазол
Қынаптық таблеткалар
Protech Biopharma Pvt. Ltd., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№004765
2027
Клофамак
Клофазимин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Оксалис Лабс, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025150
2028
Клофамак
Клофазимин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Оксалис Лабс, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025151
2029
Клофелин-Здоровье
Клонидин
Таблеткалар
"Здоровье" Фармацевтикалық компаниясы", УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№014316
2030
КМ-Метрофит®
Деректер жоқ
Суппозиторийлер
Фирма КЫЗЫЛМАЙ" ӨК, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№004447
2031
Ко-Амлесса
Деректер жоқ
Таблеткалар
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№022187
2032
Ко-Амлесса
Деректер жоқ
Таблеткалар
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№022188
2033
Ко-Амлесса
Деректер жоқ
Таблеткалар
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№022189
2034
Ко-Амлесса
Деректер жоқ
Таблеткалар
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№022190
2035
Ко-Амлесса
Деректер жоқ
Таблеткалар
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№022191
2036
Ко-Амлесса
Периндоприл/амлодипин/индапамид
Таблеткалар
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
ЛП-№006005-РГ-KZ
2037
Ко-Валодип
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
КРКА-РУС, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№024550
2038
Ко-Валодип
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
КРКА-РУС, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№024551
2039
Ко-Валодип
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
КРКА-РУС, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№024552
2040
КОВИФОР
Ремдесивир
Инфузияға ерітінді дайындау үшін концентрат дайындауға арналған лиофилизат
АСПИРО ФАРМА ЛИМИТЕД, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025234
2041
Когнум
Деректер жоқ
Таблеткалар
КИЕВ ДӘРУМЕНДЕР ЗАУЫТЫ АҚ, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№024450
2042
Когнум
Деректер жоқ
Таблеткалар
КИЕВ ДӘРУМЕНДЕР ЗАУЫТЫ АҚ, УКРАИНА

РК-ЛС-5№024902
2064
Кометад
Колистиметат натрия
Порошок для приготовления раствора для внутривенного введения
Кселлия Фармасьютикалс АпС, ДАНИЯ
РК-ЛС-5№022506
2065
Кометад
Колистиметат натрия
Порошок для приготовления раствора для внутривенного введения или ингаляций
Кселлия Фармасьютикалс АпС, ДАНИЯ
РК-ЛС-5№025230
2066
Кометад
Колистиметат натрия
Порошок для приготовления раствора для внутривенного введения или ингаляций
Кселлия Фармасьютикалс АпС, ДАНИЯ
РК-ЛС-5№025454
2067
Комплера
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Патеон Инк., КАНАДА
РК-ЛС-5№022580
2068
КомплигамВ®
Нет данных
Раствор для внутримышечного введения
ФармФирма Сотекс, РОССИЯ
РК-ЛС-5№017890
2069
Конарекс
Флуконазол
Капсулы
ФАРМАТЕН С.А., ГРЕЦИЯ
РК-ЛС-5№024502
2070
Конверид
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Медокеми Лтд, КИПР
РК-ЛС-5№024027
2071
Конверид
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Медокеми Лтд, КИПР
РК-ЛС-5№024028
2072
Конвулекс®
Вальпроевая кислота
Раствор для инъекций
G.L. Pharma GmbH, АВСТРИЯ
РК-ЛС-5№003615
2073
Конвулекс®
Вальпроевая кислота
Капли оральные
G.​L.​Pharma GmbH, АВСТРИЯ
РК-ЛС-5№014719
2074
Конвулекс®
Вальпроевая кислота
Сироп для детей
G.L. Pharma GmbH, АВСТРИЯ
РК-ЛС-5№014720
2075
Конвулекс®
Вальпроевая кислота
Капсулы с отложенным высвобождением
Catalent Germany Eberbach GmbH (Ответственный за содержимое капсулы и наполнение капсул), ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№014765
2076
Конвулекс®
Вальпроевая кислота
Капсулы с отложенным высвобождением
G.L. Pharma GmbH (Ответственный за покрытие капсулы), АВСТРИЯ
РК-ЛС-5№014765
2077
Конвулекс®
Вальпроевая кислота
Капсулы с отложенным высвобождением
Catalent Germany Eberbach GmbH (Ответственный за содержимое капсулы и наполнение капсул), ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№014766
2078
Конвулекс®
Вальпроевая кислота
Капсулы с отложенным высвобождением
G.L. Pharma GmbH (Ответственный за покрытие капсулы), АВСТРИЯ
РК-ЛС-5№014766
2079
Конвулекс®
Вальпроевая кислота
Капсулы с отложенным высвобождением
Catalent Germany Eberbach GmbH (Ответственный за содержимое капсулы и наполнение капсул), ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№014767
2080
Конвулекс®
Вальпроевая кислота
Капсулы с отложенным высвобождением
G.L. Pharma GmbH (Ответственный за покрытие капсулы), АВСТРИЯ
РК-ЛС-5№014767
2081
Конкор®
Бисопролол
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Мерк Хелскеа КГаА, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№014587
2082
Конкор®
Бисопролол
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Мерк Хелскеа КГаА, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№014588
2083
Конкор® Кор
Бисопролол
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Мерк Хелскеа КГаА, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№003593
2084
Контролок
Пантопразол
Порошок для приготовления раствора для инъекций
Такеда ГмбХ, Зинген, ГЕРМАНИЯ

ҚР-ДЗ-5№024902
2064
Кометад
Натрий колистиметаты
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
Кселлия Фармасьютикалс АпС, ДАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№022506
2065
Кометад
Натрий колистиметаты
Ингаляцияға немесе вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
Кселлия Фармасьютикалс АпС, ДАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№025230
2066
Кометад
Натрий колистиметаты
Ингаляцияға немесе вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
Кселлия Фармасьютикалс АпС, ДАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№025454
2067
Комплера
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Патеон Инк., КАНАДА
ҚР-ДЗ-5№022580
2068
КомплигамВ®
Деректер жоқ
Бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді
ФармФирма Сотекс, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№017890
2069
Конарекс
Флуконазол
Капсулалар
ФАРМАТЕН С.А., ГРЕЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№024502
2070
Конверид
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Медокеми Лтд, КИПР
ҚР-ДЗ-5№024027
2071
Конверид
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Медокеми Лтд, КИПР
ҚР-ДЗ-5№024028
2072
Конвулекс®
Вальпрой қышқылы
Инъекцияға арналған ерітінді
G.L. Pharma GmbH, АВСТРИЯ
ҚР-ДЗ-5№003615
2073
Конвулекс®
Вальпрой қышқылы
Ішуге арналған тамшы дәрі
G.L.Pharma GmbH, АВСТРИЯ
ҚР-ДЗ-5№014719
2074
Конвулекс®
Вальпрой қышқылы
Балаларға арналған шәрбат
G.L. Pharma GmbH, АВСТРИЯ
ҚР-ДЗ-5№014720
2075
Конвулекс®
Вальпрой қышқылы
Босап шығуы кейінге қалдырылған капсулалар
Catalent Germany Eberbach GmbH (Капсула ішіндегісіне және капсуланың толтырылуына жауапты), ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№014765
2076
Конвулекс®
Вальпрой қышқылы
Босап шығуы кейінге қалдырылған капсулалар
G.L. Pharma GmbH (Капсуланың жабындысы үшін жауапты), АВСТРИЯ
ҚР-ДЗ-5№014765
2077
Конвулекс®
Вальпрой қышқылы
Босап шығуы кейінге қалдырылған капсулалар
Catalent Germany Eberbach GmbH (Капсула ішіндегісіне және капсуланың толтырылуына жауапты), ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№014766
2078
Конвулекс®
Вальпрой қышқылы
Босап шығуы кейінге қалдырылған капсулалар
G.L. Pharma GmbH (Капсуланың жабындысы үшін жауапты), АВСТРИЯ
ҚР-ДЗ-5№014766
2079
Конвулекс®
Вальпрой қышқылы
Босап шығуы кейінге қалдырылған капсулалар
Catalent Germany Eberbach GmbH (Капсула ішіндегісіне және капсуланың толтырылуына жауапты), ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№014767
2080
Конвулекс®
Вальпрой қышқылы
Босап шығуы кейінге қалдырылған капсулалар
G.L. Pharma GmbH (Капсуланың жабындысы үшін жауапты), АВСТРИЯ
ҚР-ДЗ-5№014767
2081
Конкор®
Бисопролол
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Мерк Хелскеа КГаА, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№014587
2082
Конкор®
Бисопролол
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Мерк Хелскеа КГаА, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№014588
2083
Конкор® Кор
Бисопролол
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Мерк Хелскеа КГаА, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№003593
2084
Контролок
Пантопразол
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
Такеда ГмбХ, Зинген, ГЕРМАНИЯ

РК-ЛС-5№011369
2085
Контролок
Пантопразол
Таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой
Такеда ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№011376
2086
КОНФУНДУС®
Нет данных
Таблетки
Кусум Хелткер Пвт. Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025760
2087
Копаксон® - Тева
Нет данных
Раствор для подкожного введения
Нортон Хелзка Лимитед Т/А Ивакс Фармасьютикалз ЮК, ВЕЛИКОБРИТАНИЯ
РК-ЛС-5№121941
2088
Копаксон®-Тева
Нет данных
Раствор для подкожного введения
Тева Фармацевтические Предприятия Лимитед, ИЗРАИЛЬ
РК-ЛС-5№017374
2089
Копаксон®-Тева
Нет данных
Раствор для подкожного введения
Нортон Хелзка Лимитед Т/А Ивакс Фармасьютикалз ЮК, ВЕЛИКОБРИТАНИЯ
РК-ЛС-5№022126
2090
Копаксон®-Тева
Нет данных
Раствор для подкожного введения
Тева Фармацевтические Предприятия Лимитед, ИЗРАИЛЬ
РК-ЛС-5№022236
2091
Ко-Плавикс®
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Санофи Винтроп Индустрия, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№018568
2092
Ко-Пренесса®
Нет данных
Таблетки
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
РК-ЛС-5№016471
2093
Ко-Пренесса®
Нет данных
Таблетки
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
РК-ЛС-5№016472
2094
Ко-Пренесса®
Нет данных
Таблетки
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
РК-ЛС-5№020094
2095
Кораксан®
Ивабрадин
Таблетки, покрытые оболочкой
Ле Лаборатуар Сервье Индастри, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№009978
2096
Кораксан®
Ивабрадин
Таблетки, покрытые оболочкой
Ле Лаборатуар Сервье Индастри, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№009979
2097
Кораксан®
Ивабрадин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Лаборатории С е р в ь е Индастри, Франция; ООО" СЕРВЬЕ РУС", Россия
ЛП-№000306-ГП-KZ
2098
Корактив-ВМ
Мельдоний
Раствор для инъекций
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№016175
2099
Корвитин
Нет данных
Порошок лиофилизированный для приготовления раствора для инъекций
ПАО НПЦ "Борщаговский ХФЗ", УКРАИНА
РК-ЛС-5№010884
2100
Коргликон
Нет данных
Раствор для инъекций
Фармацевтическая компания Здоровье", УКРАИНА
РК-ЛС-5№025160
2101
Кордарон®
Амиодарон
Таблетки делимые
Опелла Хелскеа Венгрия Лтд., ВЕНГРИЯ
РК-ЛС-5№013050
2102
Кордиамин
Никетамид
Раствор для инъекций
Фармацевтическая компания Здоровье", УКРАИНА
РК-ЛС-5№014768
2103
Кордиамин-Дарница
Никетамид
Раствор для инъекций
Фармацевтическая фирма "Дарница" ЧАО, УКРАИНА
РК-ЛС-5№000143
2104
Коринфар ретард-Тева
Нифедипин
Таблетки, покрытые оболочкой с пролонгированным высвобождением
Pliva Hrvatska d.o.o, ХОРВАТИЯ
РК-ЛС-5№000407
2105
Коринфар-Тева
Нифедипин
Таблетки, покрытые оболочкой с пролонгированным высвобождением
Pliva Hrvatska d.o.o, ХОРВАТИЯ
РК-ЛС-5№016671
2106
Корипрен
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Рекордати Химика и Фармацевтика Индустрия С.П.А., ИТАЛИЯ

ҚР-ДЗ-5№011369
2085
Контролок
Пантопразол
Ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар
Такеда ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№011376
2086
КОНФУНДУС®
Деректер жоқ
Таблеткалар
Кусум Хелткер Пвт. Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025760
2087
Копаксон® - Тева
Деректер жоқ
Тері астына енгізуге арналған ерітінді
Нортон Хелзка Лимитед Т/А Ивакс Фармасьютикалз ЮК, ҰЛЫБРИТАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№121941
2088
Копаксон®-Тева
Деректер жоқ
Тері астына енгізуге арналған ерітінді
Тева Фармацевтические Предприятия Лимитед, ИЗРАИЛЬ
ҚР-ДЗ-5№017374
2089
Копаксон®-Тева
Деректер жоқ
Тері астына енгізуге арналған ерітінді
Нортон Хелзка Лимитед Т/А Ивакс Фармасьютикалз ЮК, ҰЛЫБРИТАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№022126
2090
Копаксон®-Тева
Деректер жоқ
Тері астына енгізуге арналған ерітінді
Тева Фармацевтикалық Кәсіпорындары Лимитед, ИЗРАИЛЬ
ҚР-ДЗ-5№022236
2091
Ко-Плавикс®
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Санофи Винтроп Индустрия, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№018568
2092
Ко-Пренесса®
Деректер жоқ
Таблеткалар
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№016471
2093
Ко-Пренесса®
Деректер жоқ
Таблеткалар
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№016472
2094
Ко-Пренесса®
Деректер жоқ
Таблеткалар
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№020094
2095
Кораксан®
Ивабрадин
Қабықпен қапталған таблеткалар
Ле Лаборатуар Сервье Индастри, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№009978
2096
Кораксан®
Ивабрадин
Қабықпен қапталған таблеткалар
Ле Лаборатуар Сервье Индастри, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№009979
2097
Кораксан®
Ивабрадин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Лаборатории Сервье Индастри, Франция;"Сервье РУС" ЖШҚ, Ресей
ЛП-№000306-ГП-KZ
2098
Корактив-ВМ
Мельдоний
Инъекцияға арналған ерітінді
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№016175
2099
Корвитин
Деректер жоқ
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ
"Борщагов ХФЗ" ҒӨО ЖАҚ, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№010884
2100
Коргликон
Деректер жоқ
Инъекцияға арналған ерітінді
Здоровье Фармацевтикалық компаниясы", УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№025160
2101
Кордарон®
Амиодарон
Бөлінетін таблеткалар
Опелла Хелскеа Мажарстан Лтд., Мажарстан
ҚР-ДЗ-5№013050
2102
Кордиамин
Никетамид
Инъекцияға арналған ерітінді
Здоровье Фармацевтикалық компаниясы", УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№014768
2103
Кордиамин-Дарница
Никетамид
Инъекцияға арналған ерітінді
Фармацевтикалық фирма "Дарница" ЖАҚ, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№000143
2104
Коринфар ретард-Тева
Нифедипин
Босап шығуы ұзартылған қабықпен қапталған таблеткалар
Pliva Hrvatska d.o.o, ХОРВАТИЯ
ҚР-ДЗ-5№000407
2105
Коринфар-Тева
Нифедипин
Босап шығуы ұзартылған қабықпен қапталған таблеткалар
Pliva Hrvatska d.o.o, ХОРВАТИЯ
ҚР-ДЗ-5№016671
2106
Корипрен
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Рекордати Химика және Фармацевтика Индустрия С.П.А., ИТАЛИЯ

РК-ЛС-5№017647
2107
Корипрен
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Рекордати Химика и Фармацевтика Индустрия С.П.А., ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№017646
2108
КоронаВак, вакцина против COVID-19 (Vero Cell), инактивированная
Нет данных
Суспензия для внутримышечного введения
Синовак Лайф Сайанс Ко., Лтд., КИТАЙ
РК-ЛС-5№025348
2109
КОРОНАВИР
Фавипиравир
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Р-Фарм, РОССИЯ
РК-ЛС-5№025316
2110
КОРОНИМ®
Амлодипин
Таблетки
Нобел Алматинская Фармацевтическая Фабрика, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№015666
2111
КОРОНИМ®
Амлодипин
Таблетки
Нобел Алматинская Фармацевтическая Фабрика, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№015667
2112
Кортексин®
Нет данных
Лиофилизат для приготовления раствора для внутримышечного введения
ГЕРОФАРМ, РОССИЯ
РК-ЛС-5№005482
2113
Кортексин®
Нет данных
Лиофилизат для приготовления раствора для внутримышечного введения
ГЕРОФАРМ, РОССИЯ
РК-ЛС-5№018206
2114
Кортимент
Будесонид
Таблетки с пролонгированным высвобождением
Космо С.П.А., ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№023278
2115
Коселуго™
Селуметиниб
Капсулы
Patheon Pharmaceuticals Inc., СОЕДИНҢННЫЕ ШТАТЫ АМЕРИКИ
РК-ЛС-5№026288
2116
Коселуго™
Селуметиниб
Капсулы
Patheon Pharmaceuticals Inc., СОЕДИНҢННЫЕ ШТАТЫ АМЕРИКИ
РК-ЛС-5№026289
2117
КосмоФер®
Нет данных
Раствор для инъекций
Фармакосмос А/С, ДАНИЯ
РК-ЛС-5№007849
2118
Косопт® БК
Нет данных
Капли глазные
Тубилюкс Фарма С.п.А., ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№024943
2119
Костарокс®
Эторикоксиб
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Кадила Фармасьютикалс Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№023742
2120
Костарокс®
Эторикоксиб
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Кадила Фармасьютикалс Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№023743
2121
Костарокс®
Эторикоксиб
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Кадила Фармасьютикалс Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№023744
2122
Костарокс®
Эторикоксиб
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Кадила Фармасьютикалс Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№023745
2123
Котеллик®
Кобиметиниб
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Ф.Хоффманн-Ля Рош Лтд., ШВЕЙЦАРИЯ
РК-ЛС-5№022643
2124
Котеллик®
Кобиметиниб
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Экселла ГмбХ и Ко. КГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№022643
2125
Котеллик®
Кобиметиниб
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Экселла ГмбХ и Ко. КГ, Германия; Ф.Хоффманн-Ля Рош Лтд., Швейцария
ЛП-№000141-ГП-KZ
2126
Кофеин-бензоат натрия
Нет данных
Раствор для подкожного введения
Открытое акционерное общество"Борисовский завод медицинских препаратов" (ОАО"БЗМП"), БЕЛАРУСЬ
РК-ЛС-5№018225
2127
Коэнзим композитум
Нет данных
Раствор для инъекций
Биологише Хайльмиттель Хеель ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№018046
2128
Крайнон®
Прогестерон
Гель вагинальный
Дендрон Брэндс Лимитед, ВЕЛИКОБРИТАНИЯ

ҚР-ДЗ-5№017647
2107
Корипрен
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Рекордати Химика және Фармацевтика Индустрия С.П.А., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№017646
2108
КоронаВак, белсенділігі жойылған COVID-19 (Vero Cell) қарсы вакцина
Деректер жоқ
Бұлшықет ішіне енгізуге арналған суспензия
Синовак Лайф Сайанс Ко., Лтд., ҚЫТАЙ
ҚР-ДЗ-5№025348
2109
КОРОНАВИР
Фавипиравир
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Р-Фарм, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№025316
2110
КОРОНИМ®
Амлодипин
Таблеткалар
Нобел Алматы Фармацевтикалық Фабрикасы, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№015666
2111
КОРОНИМ®
Амлодипин
Таблеткалар
Нобел Алматы Фармацевтикалық Фабрикасы, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№015667
2112
Кортексин®
Деректер жоқ
Бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат
ГЕРОФАРМ, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№005482
2113
Кортексин®
Деректер жоқ
Бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат
ГЕРОФАРМ, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№018206
2114
Кортимент
Будесонид
Босап шығуы ұзаққа созылатын таблеткалар
Космо С.П.А., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№023278
2115
Коселуго™
Селуметиниб
Капсулалар
Patheon Pharmaceuticals Inc., АМЕРИКА ҚҰРАМА ШТАТТАРЫ
ҚР-ДЗ-5№026288
2116
Коселуго™
Селуметиниб
Капсулалар
Patheon Pharmaceuticals Inc., АМЕРИКА ҚҰРАМА ШТАТТАРЫ
ҚР-ДЗ-5№026289
2117
КосмоФер®
Деректер жоқ
Инъекцияға арналған ерітінді
Фармакосмос А/С, ДАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№007849
2118
Косопт® БК
Деректер жоқ
Көзге тамызатын дәрі
Тубилюкс Фарма С.п.А., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№024943
2119
Костарокс®
Эторикоксиб
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Кадила Фармасьютикалс Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№023742
2120
Костарокс®
Эторикоксиб
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Кадила Фармасьютикалс Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№023743
2121
Костарокс®
Эторикоксиб
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Кадила Фармасьютикалс Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№023744
2122
Костарокс®
Эторикоксиб
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Кадила Фармасьютикалс Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№023745
2123
Котеллик®
Кобиметиниб
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Ф.Хоффманн-Ля Рош Лтд., ШВЕЙЦАРИЯ
ҚР-ДЗ-5№022643
2124
Котеллик®
Кобиметиниб
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Экселла ГмбХ және Ко. КГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№022643
2125
Котеллик®
Кобиметиниб
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Экселла ГмбХ и Ко. КГ, Германия; Ф.Хоффманн-Ля Рош Лтд., Швейцария
ЛП-№000141-ГП-KZ
2126
Кофеин-натрий бензоаты
Деректер жоқ
Тері астына енгізуге арналған ерітінді
Борисов медициналық препараттар зауыты ашық акционерлiк қоғамы ("БМПЗ" ААҚ), БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№018225
2127
Коэнзим композитум
Деректер жоқ
Инъекцияға арналған ерітінді
Биологише Хайльмиттель Хеель ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№018046
2128
Крайнон®
Прогестерон
Қынаптық гель
Дендрон Брэндс Лимитед, ҰЛЫБРИТАНИЯ

РК-БП-5№022386
2154
Ксеплион®
Палиперидон
Суспензия для внутримышечного введения пролонгированного действия
Янссен Фармацевтика НВ, БЕЛЬГИЯ
РК-ЛС-5№019150
2155
Ксеплион®
Палиперидон
Суспензия для внутримышечного введения пролонгированного действия
Янссен Фармацевтика НВ, БЕЛЬГИЯ
РК-ЛС-5№019151
2156
Ксеплион®
Палиперидон
Суспензия для внутримышечного введения пролонгированного действия
Янссен Фармацевтика НВ, БЕЛЬГИЯ
РК-ЛС-5№019152
2157
Ксефокам
Лорноксикам
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного и внутримышечного введения
Вассербургер Арцнаймиттельверк ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№020054
2158
Ксефокам Рапид
Лорноксикам
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Такеда ГмбХ, Ораниенбург, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№004993
2159
Ксигдуо™ XR
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, с пролонгированным высвобождением
АстраЗенека Фармасьютикалс ЛП, СОЕДИНҢННЫЕ ШТАТЫ АМЕРИКИ
РК-ЛС-5№023814
2160
Ксигдуо™ XR
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, с пролонгированным высвобождением
АстраЗенека Фармасьютикалс ЛП, СОЕДИНҢННЫЕ ШТАТЫ АМЕРИКИ
РК-ЛС-5№023815
2161
Ксигдуо™ XR
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, с пролонгированным высвобождением
АстраЗенека Фармасьютикалс ЛП, СОЕДИНҢННЫЕ ШТАТЫ АМЕРИКИ
РК-ЛС-5№023816
2162
Ксизал
Левоцетиризин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
ЮСБ Фаршим С. А., ШВЕЙЦАРИЯ
РК-ЛС-5№014977
2163
Ксилат
Нет данных
Раствор для инфузий
Юрия-Фарм, УКРАИНА
РК-ЛС-5№019768
2164
Ксифиа
Цефиксим
Гранулы для приготовления суспензии для приема внутрь
Алкалоид АД Скопье, РЕСПУБЛИКА СЕВЕРНАЯ МАКЕДОНИЯ
РК-ЛС-5№021397
2165
Ксифиа
Цефиксим
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Алкалоид АД Скопье, РЕСПУБЛИКА СЕВЕРНАЯ МАКЕДОНИЯ
РК-ЛС-5№021309
2166
Ксолар®
Омализумаб
Порошок для приготовления раствора для инъекций в комплекте с растворителем
Новартис Фарма Штейн АГ, ШВЕЙЦАРИЯ
РК-ЛС-5№121775
2167
Ксон®
Цефтриаксон
Порошок для приготовления раствора для инъекций
Сансе Лабораториз Пвт. Лтд, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№004570
2168
Ксофлюза®
Балоксавир марбоксил
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Шионоги Фарма Ко., Лтд., ЯПОНИЯ
РК-ЛС-5№024856
2169
Ксофлюза®
Балоксавир марбоксил
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Шионоги Фарма Ко., Лтд., ЯПОНИЯ
РК-ЛС-5№024861
2170
Кстанди
Энзалутамид
Капсулы
Каталент Фарма Солюшнз, ЛЛС, СОЕДИНҢННЫЕ ШТАТЫ АМЕРИКИ
РК-ЛС-5№121644
2171
Куван®
Сапроптерин
Таблетки растворимые
Экселла ГмбХ и Ко. КГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№019261
2172
Кувитру
Нет данных
Раствор для подкожного введения
Баксалта Бельгия Мануфактуринг С.А., БЕЛЬГИЯ
РК-ЛС-5№024863
2173
Куленто
Монтелукаст
Гранулы для приема внутрь для детей
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ

ҚР-БП-5№022386
2154
Ксеплион®
Палиперидон
Ұзақ әсер ететін бұлшықет ішіне енгізуге арналған суспензия
Янссен Фармацевтика НВ, БЕЛЬГИЯ
ҚР-ДЗ-5№019150
2155
Ксеплион®
Палиперидон
Ұзақ әсер ететін бұлшықет ішіне енгізуге арналған суспензия
Янссен Фармацевтика НВ, БЕЛЬГИЯ
ҚР-ДЗ-5№019151
2156
Ксеплион®
Палиперидон
Ұзақ әсер ететін бұлшықет ішіне енгізуге арналған суспензия
Янссен Фармацевтика НВ, БЕЛЬГИЯ
ҚР-ДЗ-5№019152
2157
Ксефокам
Лорноксикам
Вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат
Вассербургер Арцнаймиттельверк ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№020054
2158
Ксефокам Рапид
Лорноксикам
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Такеда ГмбХ, Ораниенбург, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№004993
2159
Ксигдуо™ XR
Деректер жоқ
Босап шығуы ұзаққа созылатын, үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
АстраЗенека Фармасьютикалс ЛП, АМЕРИКА ҚҰРАМА ШТАТТАРЫ
ҚР-ДЗ-5№023814
2160
Ксигдуо™ XR
Деректер жоқ
Босап шығуы ұзаққа созылатын, үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
АстраЗенека Фармасьютикалс ЛП, АМЕРИКА ҚҰРАМА ШТАТТАРЫ
ҚР-ДЗ-5№023815
2161
Ксигдуо™ XR
Деректер жоқ
Босап шығуы ұзаққа созылатын, үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
АстраЗенека Фармасьютикалс ЛП, АМЕРИКА ҚҰРАМА ШТАТТАРЫ
ҚР-ДЗ-5№023816
2162
Ксизал
Левоцетиризин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
ЮСБ Фаршим С. А., ШВЕЙЦАРИЯ
ҚР-ДЗ-5№014977
2163
Ксилат
Деректер жоқ
Инфузияға арналған ерітінді
Юрия-Фарм, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№019768
2164
Ксифиа
Цефиксим
Ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған түйіршіктер
Алкалоид АД Скопье, СОЛТҮСТІК МАКЕДОНИЯ РЕСПУБЛИКАСЫ
ҚР-ДЗ-5№021397
2165
Ксифиа
Цефиксим
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Алкалоид АД Скопье, СОЛТҮСТІК МАКЕДОНИЯ РЕСПУБЛИКАСЫ
ҚР-ДЗ-5№021309
2166
Ксолар®
Омализумаб
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ еріткішпен жиынтықта
Новартис Фарма Штейн АГ, ШВЕЙЦАРИЯ
ҚР-ДЗ-5№121775
2167
Ксон®
Цефтриаксон
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
Сансе Лабораториз Пвт. Лтд, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№004570
2168
Ксофлюза®
Балоксавир марбоксилі
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Шионоги Фарма Ко., Лтд., ЖАПОНИЯ
ҚР-ДЗ-5№024856
2169
Ксофлюза®
Балоксавир марбоксилі
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Шионоги Фарма Ко., Лтд., ЖАПОНИЯ
ҚР-ДЗ-5№024861
2170
Кстанди
Энзалутамид
Капсулалар
Каталент Фарма Солюшнз, ЛЛС, АМЕРИКА ҚҰРАМА ШТАТТАРЫ
ҚР-ДЗ-5№121644
2171
Куван®
Сапроптерин
Еритін таблеткалар
Экселла ГмбХ және Ко. КГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№019261
2172
Кувитру
Деректер жоқ
Тері астына енгізуге арналған ерітінді
Баксалта Бельгия Мануфактуринг С.А., БЕЛЬГИЯ
ҚР-ДЗ-5№024863
2173
Куленто
Монтелукаст
Балаларға ішке қабылдауға арналған түйіршіктер
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ

РК-ЛС-5№023976
2174
Куленто
Монтелукаст
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№025223
2175
Куленто
Монтелукаст
Таблетки жевательные
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№025903
2176
Куленто
Монтелукаст
Таблетки жевательные
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№025904
2177
Курантил®N 25
Дипиридамол
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Берлин - Хеми АГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№011977
2178
Куросурф®
Нет данных
Суспензия для эндотрахеального введения
Кьези Фармацеутици С.п.А, ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№025058
2179
КУСТОДИОЛ
Нет данных
Раствор для перфузий
Др. Франц КҰлер Хеми ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№025459
2180
День и Ночь
Нет данных
набор таблеток покрытых оболочкой и таблеток с пролонгированным высвобождением
Медикал Юнион Фармасьютикалс, ЕГИПЕТ
РК-ЛС-5№122061
2181
Вакцина против кори, живая аттенуированная лиофилизированная
Нет данных
Лиофилизат для приготовления раствора для подкожного введения в комплекте с растворителем
Серум Институт оф Индия Пвт. Лтд., ИНДИЯ
РК-БП-5№022966
2182
Вакцина против кори, паротита и краснухи живая аттенуированная (лиофилизированная)
Нет данных
Лиофилизат для приготовления раствора для подкожного введения в комплекте с растворителем
Серум Институт оф Индия Пвт. Лтд., ИНДИЯ
РК-БП-5№013464
2183
Лаеннек
Нет данных
Раствор для внутримышечного и подкожного введения
Джапан Био Продактс Ко., Лтд., ЯПОНИЯ
РК-ЛС-5№024637
2184
Лайленон
Эплеренон
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Синтон Испания С.Л., ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№121954
2185
Лайленон
Эплеренон
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Синтон Испания С.Л., ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№121955
2186
Лакома
Латанопрост
Капли глазные
Аджанта Фарма Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№022673
2187
Лакома-Т
Нет данных
Капли глазные
Аджанта Фарма Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№016192
2188
Лакрис
Дезогестрел
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Лабораториос Леон Фарма С.А., ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№023806
2189
Лактинет®-Рихтер
Дезогестрел
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Гедеон Рихтер, ВЕНГРИЯ
РК-ЛС-5№013311
2190
Лактинет®-Рихтер
Дезогестрел
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
ОАО"Гедеон Рихтер", Венгрия
ЛП-№001487-ГП-KZ
2191
Ламиас® 150
Ламивудин
Таблетки, покрытые оболочкой
Абди Ибрахим Глобал Фарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-3№020657
2192
Ламивудин и зидовудин
Нет данных
Таблетки диспергируемые
Милан Лабораторис Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№121913
2193
Ламиктал®
Ламотриджин
Таблетки жевательные/диспергируемые
Delpharm Poznan Spolka Akcyjna, ПОЛЬША
РК-ЛС-5№011585
2194
Ламиктал®
Ламотриджин
Таблетки жевательные/диспергируемые
Delpharm Poznan Spolka Akcyjna, ПОЛЬША

ҚР-ДЗ-5№023976
2174
Куленто
Монтелукаст
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№025223
2175
Куленто
Монтелукаст
Шайнайтын таблеткалар
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№025903
2176
Куленто
Монтелукаст
Шайнайтын таблеткалар
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№025904
2177
Курантил®N 25
Дипиридамол
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Берлин - Хеми АГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№011977
2178
Куросурф®
Деректер жоқ
Эндотрахеальды енгізуге арналған суспензия
Кьези Фармацеутици С.п.А, ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№025058
2179
КУСТОДИОЛ
Деректер жоқ
Перфузияға арналған ерітінді
Др. Франц КҰлер Хеми ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№025459
2180
Күн мен Түн
Деректер жоқ
үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар мен босап шығуы ұзартылған таблеткалар жиынтығы
Медикал Юнион Фармасьютикалс, МЫСЫР
ҚР-ДЗ-5№122061
2181
Қызылшаға қарсы аттенуирленген лиофилизацияланған тірі вакцина
Деректер жоқ
Тері астына енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішпен жиынтықта
Серум Институт оф Индия Пвт. Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-БП-5№022966
2182
Қызылшаға, паротитке және қызамыққа қарсы аттенуирленген (лиофилизацияланған) тірі вакцина
Деректер жоқ
Тері астына енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішпен жиынтықта
Серум Институт оф Индия Пвт. Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-БП-5№013464
2183
Лаеннек
Деректер жоқ
Бұлшықет ішіне және тері астына енгізуге арналған ерітінді
Джапан Био Продактс Ко., Лтд., ЖАПОНИЯ
ҚР-ДЗ-5№024637
2184
Лайленон
Эплеренон
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Синтон Испания С.Л., ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№121954
2185
Лайленон
Эплеренон
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Синтон Испания С.Л., ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№121955
2186
Лакома
Латанопрост
Көзге тамызатын дәрі
Аджанта Фарма Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№022673
2187
Лакома-Т
Деректер жоқ
Көзге тамызатын дәрі
Аджанта Фарма Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№016192
2188
Лакрис
Дезогестрел
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Лабораториос Леон Фарма С.А., ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№023806
2189
Лактинет®-Рихтер
Дезогестрел
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Гедеон Рихтер, Мажарстан
ҚР-ДЗ-5№013311
2190
Лактинет®-Рихтер
Дезогестрел
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Гедеон Рихтер ААҚ, Мажарстан
ЛП-№001487-ГП-KZ
2191
Ламиас® 150
Ламивудин
Қабықпен қапталған таблеткалар
Абди Ибрахим Глобал Фарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-3№020657
2192
Ламивудин және зидовудин
Деректер жоқ
Ұсақталатын таблеткалар
Милан Лабораторис Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№121913
2193
Ламиктал®
Ламотриджин
Ұсақталатын/шайнайтын таблеткалар
Delpharm Poznan Spolka Akcyjna, ПОЛЬША
ҚР-ДЗ-5№011585
2194
Ламиктал®
Ламотриджин
Ұсақталатын/шайнайтын таблеткалар
Delpharm Poznan Spolka Akcyjna, ПОЛЬША

РК-ЛС-5№024884
2293
Лемоксол
Цефтазидим
Порошок для приготовления раствора для инъекций
ДЕМО С.А. Фармасьютикал Индастри, ГРЕЦИЯ
РК-ЛС-5№004024
2294
Лемоксол
Цефтазидим
Порошок для приготовления раствора для инъекций
ДЕМО С.А. Фармасьютикал Индастри, ГРЕЦИЯ
РК-ЛС-5№004025
2295
Леналидомид-Виста
Леналидомид
Капсулы
Синтон Чили Лтда., ЧИЛИ
РК-ЛС-5№025996
2296
Леналидомид-Виста
Леналидомид
Капсулы
Синтон Чили Лтда., ЧИЛИ
РК-ЛС-5№025997
2297
Леналидомид-Виста
Леналидомид
Капсулы
Синтон Чили Лтда., ЧИЛИ
РК-ЛС-5№025998
2298
Лензетто®
Эстрадиол
Спрей трансдермальный
Гедеон Рихтер Румыния А.О., РУМЫНИЯ
ЛП-№000070-РГ-KZ
2299
Лениол
Парацетамол
Раствор для инфузий
Оцука Фармасьютикал Индия Прайвет Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025681
2300
Леномид
Леналидомид
Капсулы
Lotus Pharmaceutical Co., Ltd. Nantou Plant, ТАЙВАНЬ (ПРОВИНЦИЯ КИТАЯ)
РК-ЛС-5№025033
2301
Леномид
Леналидомид
Капсулы
Lotus Pharmaceutical Co., Ltd. Nantou Plant, ТАЙВАНЬ (ПРОВИНЦИЯ КИТАЯ)
РК-ЛС-5№025034
2302
Леномид
Леналидомид
Капсулы
Lotus Pharmaceutical Co., Ltd. Nantou Plant, ТАЙВАНЬ (ПРОВИНЦИЯ КИТАЯ)
РК-ЛС-5№025035
2303
Леномид
Леналидомид
Капсулы
Lotus Pharmaceutical Co., Ltd. Nantou Plant, ТАЙВАНЬ (ПРОВИНЦИЯ КИТАЯ)
РК-ЛС-5№025036
2304
Лепанто
Пантопразол
Лиофилизированный порошок для приготовления раствора для внутривенного введения
Вем Илач Сан ви Тик А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№025737
2305
Леркамен® 10
Лерканидипин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Берлин-Хеми АГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№006012
2306
Леркамен® 20
Лерканидипин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Берлин-Хеми АГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№019923
2307
Лесфаль®
Нет данных
Раствор для инъекций
Фармак, УКРАИНА
РК-ЛС-5№020752
2308
ЛЕТЕРО
Летрозол
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
ХЕТЕРО ЛАБС ЛИМИТЕД, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№024580
2309
Летродэй
Летрозол
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Юджиа Фарма Спешиалайтиз Лимитэд, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025217
2310
Летрозол-Тева
Летрозол
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
С. К. Синдан - Фарма С.Р.Л., РУМЫНИЯ
РК-ЛС-5№019320
2311
ЛЕФНО®
Лефлуномид
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Кусум Хелткер Пвт. Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№016712
2312
Ливазо
Питавастатин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Пьер Фабр Медикамент Продакшн, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№019699
2313
Ливазо
Питавастатин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Пьер Фабр Медикамент Продакшн, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№019700
2314
Ливазо
Питавастатин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Пьер Фабр Медикамент Продакшн, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№019701
2315
Ливониб
Сорафениб
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
БДР Фармасьютикалс Интернейшнл Пвт. Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025802

ҚР-ДЗ-5№024884
2293
Лемоксол
Цефтазидим
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
ДЕМО С.А. Фармасьютикал Индастри, ГРЕЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№004024
2294
Лемоксол
Цефтазидим
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
ДЕМО С.А. Фармасьютикал Индастри, ГРЕЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№004025
2295
Леналидомид-Виста
Леналидомид
Капсулалар
Синтон Чили Лтда., ЧИЛИ
ҚР-ДЗ-5№025996
2296
Леналидомид-Виста
Леналидомид
Капсулалар
Синтон Чили Лтда., ЧИЛИ
ҚР-ДЗ-5№025997
2297
Леналидомид-Виста
Леналидомид
Капсулалар
Синтон Чили Лтда., ЧИЛИ
ҚР-ДЗ-5№025998
2298
Лензетто®
Эстрадиол
Трансдермальді спрей
Гедеон Рихтер Румыния А.Қ., РУМЫНИЯ
ЛП-№000070-РГ-KZ
2299
Лениол
Парацетамол
Инфузияға арналған ерітінді
Оцука Фармасьютикал Индия Прайвет Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025681
2300
Леномид
Леналидомид
Капсулалар
Lotus Pharmaceutical Co., Ltd. Nantou Plant, ҚЫТАЙДЫҢ ТАЙВАНЬ ПРОВИНЦИЯСЫ
ҚР-ДЗ-5№025033
2301
Леномид
Леналидомид
Капсулалар
Lotus Pharmaceutical Co., Ltd. Nantou Plant, ҚЫТАЙДЫҢ ТАЙВАНЬ ПРОВИНЦИЯСЫ
ҚР-ДЗ-5№025034
2302
Леномид
Леналидомид
Капсулалар
Lotus Pharmaceutical Co., Ltd. Nantou Plant, ҚЫТАЙДЫҢ ТАЙВАНЬ ПРОВИНЦИЯСЫ
ҚР-ДЗ-5№025035
2303
Леномид
Леналидомид
Капсулалар
Lotus Pharmaceutical Co., Ltd. Nantou Plant, ҚЫТАЙДЫҢ ТАЙВАНЬ ПРОВИНЦИЯСЫ
ҚР-ДЗ-5№025036
2304
Лепанто
Пантопразол
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ
Вем Илач Сан ви Тик А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№025737
2305
Леркамен® 10
Лерканидипин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Берлин-Хеми АГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№006012
2306
Леркамен® 20
Лерканидипин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Берлин-Хеми АГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№019923
2307
Лесфаль®
Деректер жоқ
Инъекцияға арналған ерітінді
Фармак, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№020752
2308
ЛЕТЕРО
Летрозол
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
ХЕТЕРО ЛАБС ЛИМИТЕД, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№024580
2309
Летродэй
Летрозол
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Юджиа Фарма Спешиалайтиз Лимитэд, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025217
2310
Летрозол-Тева
Летрозол
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
С.К. Синдан - Фарма С. Р. Л., РУМЫНИЯ
ҚР-ДЗ-5№019320
2311
ЛЕФНО®
Лефлуномид
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Кусум Хелткер Пвт. Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№016712
2312
Ливазо
Питавастатин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Пьер Фабр Медикамент Продакшн, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№019699
2313
Ливазо
Питавастатин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Пьер Фабр Медикамент Продакшн, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№019700
2314
Ливазо
Питавастатин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Пьер Фабр Медикамент Продакшн, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№019701
2315
Ливониб
Сорафениб
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
БДР Фармасьютикалс Интернейшнл Пвт. Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025802

2316
Ливтенсити™
Марибавир
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Каталент СТС ЛЛС, СОЕДИНҢННЫЕ ШТАТЫ АМЕРИКИ
РК-ЛС-5№026185
2317
Лидаза-Биофарма
Гиалуронидаза
Порошок для приготовления раствора для инъекций
ООО"ФЗ"БИОФАРМА", УКРАИНА
РК-ЛС-5№022923
2318
Лидокаин
Лидокаин
Спрей для местного и наружного применения дозированный
ЗАО"Фармацевтический завод ЭГИС", ВЕНГРИЯ
РК-ЛС-5№010030
2319
Лидокаин
Лидокаин
Раствор для инъекций
Аджио Фармацевтикалз Лтд, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№023161
2320
Лидокаин
Лидокаин
Раствор для инъекций
ЧАО Лекхим-Харьков, УКРАИНА
РК-ЛС-5№023602
2321
Лидокаина гидрохлорид-DF
Лидокаин
Раствор для инъекций
ТОО"DOSFARM", КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№023473
2322
Лидокаина гидрохлорид-DF
Лидокаин
Раствор для инъекций
ТОО"DOSFARM", КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№023474
2323
Лидокаина гидрохлорид-DF
Лидокаин
Раствор для инъекций
ТОО"DOSFARM", КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№023475
2324
Лидокаина гидрохлорид
Лидокаин
Раствор для инъекций
Химфарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№013599
2325
Лидокаина гидрохлорид
Лидокаин
Раствор для инъекций
Химфарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№013600
2326
Лидокаина гидрохлорид
Лидокаин
Раствор для инъекций
Открытое акционерное общество"Борисовский завод медицинских препаратов" (ОАО"БЗМП"), БЕЛАРУСЬ
РК-ЛС-5№021605
2327
Лидокаина гидрохлорид
Лидокаин
Раствор для инъекций
Открытое акционерное общество"Борисовский завод медицинских препаратов" (ОАО"БЗМП"), БЕЛАРУСЬ
РК-ЛС-5№021606
2328
Лидокаина гидрохлорид
Лидокаин
Раствор для инъекций
АО Химфарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-0№026345
2329
Лидокаина гидрохлорид
Лидокаин
Раствор для инъекций
Химфарм АО, КАЗАХСТАН
ЛП-№000370-РГ-KZ
2330
Лидокаин-DF
Лидокаин
Спрей для наружного и местного применения
ТОО"DOSFARM", КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№022653
2331
ЛИДПРО 100
Лозартан
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Аджанта Фарма Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№026093
2332
ЛИДПРО 50
Лозартан
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Аджанта Фарма Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№026092
2333
ЛИДПРО ГТЗ 100/12.5
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Аджанта Фарма Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№026102
2334
ЛИДПРО ГТЗ 50/12.5
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Аджанта Фарма Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№026103
2335
Лизиноприл
Лизиноприл
Таблетки
Биохимик, РОССИЯ
РК-ЛС-5№019915
2336
Лизиноприл
Лизиноприл
Таблетки
Биохимик, РОССИЯ
РК-ЛС-5№019916
2337
Лизиноприл
Лизиноприл
Таблетки
Биохимик, РОССИЯ
РК-ЛС-5№019917
2338
Лизиноприл-ЛФ
Лизиноприл
Таблетки
Лекфарм, БЕЛАРУСЬ
РК-ЛС-5№025786
2339
Лизиноприл-ЛФ
Лизиноприл
Таблетки
Лекфарм, БЕЛАРУСЬ
РК-ЛС-5№025787
2340
Лизиноприл-ЛФ
Лизиноприл
Таблетки
Лекфарм, БЕЛАРУСЬ
РК-ЛС-5№025788

2316
Ливтенсити™
Марибавир
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Каталент СТС ЛЛС, АМЕРИКА ҚҰРАМА ШТАТТАРЫ
ҚР-ДЗ-5№026185
2317
Лидаза-Биофарма
Гиалуронидаза
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
БИОФАРМАФЗ" ЖШҚ, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№022923
2318
Лидокаин
Лидокаин
Жергілікті және сыртқа қолдануға арналған дозаланған спрей
ЭГИС Фармацевтикалық зауыты ЖАҚ, Мажарстан
ҚР-ДЗ-5№010030
2319
Лидокаин
Лидокаин
Инъекцияға арналған ерітінді
Аджио Фармацевтикалз Лтд, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№023161
2320
Лидокаин
Лидокаин
Инъекцияға арналған ерітінді
ЖАҚ Лекхим-Харьков, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№023602
2321
Лидокаин гидрохлоридi-DF
Лидокаин
Инъекцияға арналған ерітінді
ЖШС"DOSFARM", ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№023473
2322
Лидокаин гидрохлоридi-DF
Лидокаин
Инъекцияға арналған ерітінді
ЖШС"DOSFARM", ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№023474
2323
Лидокаин гидрохлоридi-DF
Лидокаин
Инъекцияға арналған ерітінді
ЖШС"DOSFARM", ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№023475
2324
Лидокаин гидрохлориді
Лидокаин
Инъекцияға арналған ерітінді
Химфарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№013599
2325
Лидокаин гидрохлориді
Лидокаин
Инъекцияға арналған ерітінді
Химфарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№013600
2326
Лидокаин гидрохлориді
Лидокаин
Инъекцияға арналған ерітінді
Борисов медициналық препараттар зауыты ашық акционерлiк қоғамы ("БМПЗ" ААҚ), БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№021605
2327
Лидокаин гидрохлориді
Лидокаин
Инъекцияға арналған ерітінді
Борисов медициналық препараттар зауыты Ашық акционерлiк қоғамы (ААҚ"БМПЗ"), БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№021606
2328
Лидокаин гидрохлориді
Лидокаин
Инъекцияға арналған ерітінді
Химфарм АҚ, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-0№026345
2329
Лидокаин гидрохлориді
Лидокаин
Инъекцияға арналған ерітінді
"Химфарм" АҚ, Қазақстан
ЛП-№000370-РГ-KZ
2330
Лидокаин-DF
Лидокаин
Сыртқа және жергілікті қолдануға арналған спрей
ЖШС"DOSFARM", ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№022653
2331
ЛИДПРО 100
Лозартан
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Аджанта Фарма Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№026093
2332
ЛИДПРО 50
Лозартан
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Аджанта Фарма Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№026092
2333
ЛИДПРО ГТЗ 100/12.5
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Аджанта Фарма Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№026102
2334
ЛИДПРО ГТЗ 50/12.5
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Аджанта Фарма Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№026103
2335
Лизиноприл
Лизиноприл
Таблеткалар
Биохимик, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№019915
2336
Лизиноприл
Лизиноприл
Таблеткалар
Биохимик, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№019916
2337
Лизиноприл
Лизиноприл
Таблеткалар
Биохимик, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№019917
2338
Лизиноприл-ЛФ
Лизиноприл
Таблеткалар
Лекфарм, БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№025786
2339
Лизиноприл-ЛФ
Лизиноприл
Таблеткалар
Лекфарм, БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№025787
2340
Лизиноприл-ЛФ
Лизиноприл
Таблеткалар
Лекфарм, БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№025788

РК-ЛС-5№022576
2441
ЛОРКАР ФОРТ®
Лозартан
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Нобел Алматинская Фармацевтическая Фабрика, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№022159
2442
ЛОРКАР®
Лозартан
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Нобел Алматинская Фармацевтическая Фабрика, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№022160
2443
Лорнадо
Лорноксикам
Лиофилизированный порошок для приготовления раствора для инъекций в комплекте с растворителем (вода для инъекций)
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№025510
2444
Лорнадо
Лорноксикам
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№025512
2445
Лорнолиоф
Лорноксикам
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного и внутримышечного введения в комплекте с растворителем (вода для инъекций)
К.О. Ромфарм Компани С.Р.Л., РУМЫНИЯ
РК-ЛС-5№026391
2446
Лосар-25
Лозартан
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Unichem Laboratories Limited, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№016333
2447
Лосар-50
Лозартан
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Unichem Laboratories Limited, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№016332
2448
ЛУНИЗОЛ–сановель
Флуконазол
Капсулы
Сановель Фармако-индустриальная торговая компания, ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№010212
2449
Луцентис®
Ранибизумаб
Раствор для внутриглазного введения
Новартис Фарма Штейн АГ, ШВЕЙЦАРИЯ
РК-ЛС-5№016259
2450
Луцетам®
Пирацетам
Таблетки, покрытые оболочкой
ЗАО"Фармацевтический завод ЭГИС", ВЕНГРИЯ
РК-ЛС-5№012919
2451
Луцетам®
Пирацетам
Таблетки, покрытые оболочкой
ЗАО"Фармацевтический завод ЭГИС", ВЕНГРИЯ
РК-ЛС-5№012920
2452
Луцетам®
Пирацетам
Таблетки, покрытые оболочкой
ЗАО"Фармацевтический завод ЭГИС", ВЕНГРИЯ
РК-ЛС-5№012921
2453
Люкрин Депо
Лейпрорелин
Порошок лиофилизированный для приготовления суспензии для внутримышечного и подкожного введения с растворителем в предварительно-наполненном двухкамерном шприце (PDS)
Такеда Фармасьютикал Компани Лимитед, ЯПОНИЯ
РК-ЛС-5№017716
2454
Лютеина®
Прогестерон
Таблетки вагинальные
Adamed Pharma S.A., ПОЛЬША
РК-ЛС-5№021469
2455
Лютеина®
Прогестерон
Таблетки вагинальные
Adamed Pharma S.A., ПОЛЬША
РК-ЛС-5№021468
2456
Лютеина®
Прогестерон
Таблетки подъязычные
Адамед Фарма, ПОЛЬША
РК-ЛС-5№025571
2457
Люфи -500
Левофлоксацин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Ипка Лабораториз Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№023819
2458
Мабтера®
Ритуксимаб
Раствор для подкожных инъекций
Ф. Хоффманн-Ля Рош Лтд., ШВЕЙЦАРИЯ
РК-ЛС-5№022464
2459
МАБУРА
Адалимумаб
Раствор для инъекций
ХЕТЕРО БИОФАРМА ЛИМИТЕД, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№026129
2460
Мавенклад®
Кладрибин
Таблетки
НерФарМа С.Р.Л., ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№024218
2461
Мавирет
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Фурнье Лэбораториз Айрлэнд лимитед, ИРЛАНДИЯ

ҚР-ДЗ-5№022576
2441
ЛОРКАР ФОРТ®
Лозартан
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Нобел Алматы Фармацевтикалық Фабрикасы, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№022159
2442
ЛОРКАР®
Лозартан
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Нобел Алматы Фармацевтикалық Фабрикасы, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№022160
2443
Лорнадо
Лорноксикам
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішпен жиынтықта (инъекцияға арналған су)
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№025510
2444
Лорнадо
Лорноксикам
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№025512
2445
Лорнолиоф
Лорноксикам
Вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішімен жиынтықта (инъекцияға арналған су)
К.О. Ромфарм Компани С.Р.Л., РУМЫНИЯ
ҚР-ДЗ-5№026391
2446
Лосар-25
Лозартан
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Unichem Laboratories Limited, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№016333
2447
Лосар-50
Лозартан
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Unichem Laboratories Limited, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№016332
2448
ЛУНИЗОЛ–сановель
Флуконазол
Капсулалар
Сановель Фармако-индустриалды сауда компаниясы, ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№010212
2449
Луцентис®
Ранибизумаб
Көз ішіне енгізуге арналған ерітінді
Новартис Фарма Штейн АГ, ШВЕЙЦАРИЯ
ҚР-ДЗ-5№016259
2450
Луцетам®
Пирацетам
Қабықпен қапталған таблеткалар
ЭГИС Фармацевтикалық зауыты ЖАҚ, Мажарстан
ҚР-ДЗ-5№012919
2451
Луцетам®
Пирацетам
Қабықпен қапталған таблеткалар
ЭГИС Фармацевтикалық зауыты ЖАҚ, Мажарстан
ҚР-ДЗ-5№012920
2452
Луцетам®
Пирацетам
Қабықпен қапталған таблеткалар
ЭГИС Фармацевтикалық зауыты ЖАҚ, Мажарстан
ҚР-ДЗ-5№012921
2453
Люкрин Депо
Лейпрорелин
Бұлшықет ішіне және тері астына енгізу үшін суспензия дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ, еріткішімен алдын-ала толтырылған екі камералы шприцте(PDS)
Такеда Фармасьютикал Компани Лимитед, ЖАПОНИЯ
ҚР-ДЗ-5№017716
2454
Лютеина®
Прогестерон
Қынаптық таблеткалар
Adamed Pharma S.A., ПОЛЬША
ҚР-ДЗ-5№021469
2455
Лютеина®
Прогестерон
Қынаптық таблеткалар
Adamed Pharma S.A., ПОЛЬША
ҚР-ДЗ-5№021468
2456
Лютеина®
Прогестерон
Тіл астына салатын таблеткалар
Адамед Фарма, ПОЛЬША
ҚР-ДЗ-5№025571
2457
Люфи -500
Левофлоксацин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Ипка Лабораториз Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№023819
2458
Мабтера®
Ритуксимаб
Тері астына инъекцияға арналған ерітінді
Ф. Хоффманн-Ля Рош Лтд., ШВЕЙЦАРИЯ
ҚР-ДЗ-5№022464
2459
МАБУРА
Адалимумаб
Инъекцияға арналған ерітінді
ХЕТЕРО БИОФАРМА ЛИМИТЕД, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№026129
2460
Мавенклад®
Кладрибин
Таблеткалар
НерФарМа С.Р.Л., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№024218
2461
Мавирет
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Фурнье Лэбораториз Айрлэнд лимитед, ИРЛАНДИЯ

РК-ЛС-5№025890
2483
Макрива
Ривароксабан
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Маклеодс Фармасьютикалз Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025891
2484
Макропен®
Мидекамицин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
РК-ЛС-5№003624
2485
Максгалин
Прегабалин
Капсулы
Сан Фармасьютикал Индастриез Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№021328
2486
Максгалин
Прегабалин
Капсулы
Сан Фармасьютикал Индастриез Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№021329
2487
Макси™-75
Диклофенак
Раствор для внутримышечного введения
Плетхико Фармасьютикалз Лтд, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№009047
2488
Максигра
Силденафил
Таблетки, покрытые оболочкой
Фармацевтический завод Польфарма, ПОЛЬША
РК-ЛС-5№010330
2489
Максигра
Силденафил
Таблетки, покрытые оболочкой
Фармацевтический завод Польфарма, ПОЛЬША
РК-ЛС-5№010331
2490
Максигра
Силденафил
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Фармацевтический завод Польфарма АО, ПОЛЬША
РК-ЛС-5№026220
2491
Максигра
Силденафил
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Фармацевтический завод Польфарма АО, ПОЛЬША
РК-ЛС-5№026221
2492
Максигра® White
Силденафил
Таблетки жевательные
Генефарм, ГРЕЦИЯ
РК-ЛС-5№023726
2493
Максигра® White
Силденафил
Таблетки жевательные
Генефарм, ГРЕЦИЯ
РК-ЛС-5№023811
2494
Максигра® White
Силденафил
Таблетки жевательные
Генефарм, ГРЕЦИЯ
РК-ЛС-5№023812
2495
Макситрол®
Нет данных
Мазь офтальмологическая
Алкон-Куврер, БЕЛЬГИЯ
РК-ЛС-5№012104
2496
Макситрол®
Нет данных
Капли глазные
Алкон-Куврер, БЕЛЬГИЯ
РК-ЛС-5№012084
2497
Макситрол®
Дексаметазон/неомицин/полимиксин B
Капли глазные
с.а. Алкон-Куврер н.в. / s.a. Alcon-Couvreur n.v., Бельгия
ЛП-№002301-ГП-KZ
2498
Максифлокс
Моксифлоксацин
Капли глазные
Ромфарм Компани С.Р.Л., РУМЫНИЯ
РК-ЛС-5№023950
2499
МАКСОТРОПИЛ
Пирацетам
Таблетки шипучие
Ирбитский химфармзавод, РОССИЯ
РК-ЛС-5№026047
2500
Маннитол
Маннитол
Раствор для инфузий
НУР-МАЙ ФАРМАЦИЯ, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-3№020712
2501
Маннитол-Келун-Казфарм
Маннитол
Раствор для инфузий
Kelun-Kazpharm (Келун-Казфарм), КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№022181
2502
Мардозия
Нет данных
Капли глазные
ФАМАР А.В.Е., ГРЕЦИЯ
РК-ЛС-5№024787
2503
МАСИПАН®
Мацитентан
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Нобел Алматинская Фармацевтическая Фабрика, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-0№026013
2504
Матрифен™
Фентанил
Трансдермальная терапевтическая система
ЛТС Ломанн Терапи - Системе АГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№020392
2505
Матрифен™
Фентанил
Трансдермальная терапевтическая система
ЛТС Ломанн Терапи - Системе АГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№020393
2506
Матрифен™
Фентанил
Трансдермальная терапевтическая система
ЛТС Ломанн Терапи - Системе АГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№020394
2507
Матрифен™
Фентанил
Трансдермальная терапевтическая система
ЛТС Ломанн Терапи - Системе АГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№020395

ҚР-ДЗ-5№025890
2483
Макрива
Ривароксабан
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Маклеодс Фармасьютикалз Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025891
2484
Макропен®
Мидекамицин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№003624
2485
Максгалин
Прегабалин
Капсулалар
Сан Фармасьютикал Индастриез Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№021328
2486
Максгалин
Прегабалин
Капсулалар
Сан Фармасьютикал Индастриез Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№021329
2487
Макси™-75
Диклофенак
Бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді
Плетхико Фармасьютикалз Лтд, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№009047
2488
Максигра
Силденафил
Қабықпен қапталған таблеткалар
Польфарма фармацевтикалық зауыты, ПОЛЬША
ҚР-ДЗ-5№010330
2489
Максигра
Силденафил
Қабықпен қапталған таблеткалар
Польфарма фармацевтикалық зауыты, ПОЛЬША
ҚР-ДЗ-5№010331
2490
Максигра
Силденафил
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Польфарма АҚ фармацевтикалық зауыты, ПОЛЬША
ҚР-ДЗ-5№026220
2491
Максигра
Силденафил
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Польфарма АҚ фармацевтикалық зауыты, ПОЛЬША
ҚР-ДЗ-5№026221
2492
Максигра® White
Силденафил
Шайнайтын таблеткалар
Генефарм, ГРЕЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№023726
2493
Максигра® White
Силденафил
Шайнайтын таблеткалар
Генефарм, ГРЕЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№023811
2494
Максигра® White
Силденафил
Шайнайтын таблеткалар
Генефарм, ГРЕЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№023812
2495
Макситрол®
Деректер жоқ
Офтальмологиялық жақпамай
Алкон-Куврер, БЕЛЬГИЯ
ҚР-ДЗ-5№012104
2496
Макситрол®
Деректер жоқ
Көзге тамызатын дәрі
Алкон-Куврер, БЕЛЬГИЯ
ҚР-ДЗ-5№012084
2497
Макситрол®
Дексаметазон/неомицин/полимиксин B
Көзге тамызатын дәрі
с.а. Алкон-Куврер н.в. / s.a. Alcon-Couvreur n.v., Бельгия
ЛП-№002301-ГП-KZ
2498
Максифлокс
Моксифлоксацин
Көзге тамызатын дәрі
Ромфарм Компани С.Р.Л., РУМЫНИЯ
ҚР-ДЗ-5№023950
2499
МАКСОТРОПИЛ
Пирацетам
Көпіршитін таблеткалар
Ирбит химфармзауыты, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№026047
2500
Маннитол
Маннитол
Инфузияға арналған ерітінді
НУР-МАЙ ФАРМАЦИЯ, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-3№020712
2501
Маннитол-Келун-Казфарм
Маннитол
Инфузияға арналған ерітінді
Kelun-Kazpharm (Келун-Казфарм), ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№022181
2502
Мардозия
Деректер жоқ
Көзге тамызатын дәрі
ФАМАР А.В.Е., ГРЕЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№024787
2503
МАСИПАН®
Мацитентан
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Нобел Алматы Фармацевтикалық Фабрикасы, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-0№026013
2504
Матрифен™
Фентанил
Трансдермальді емдік жүйе
ЛТС Ломанн Терапи - Системе АГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№020392
2505
Матрифен™
Фентанил
Трансдермальді емдік жүйе
ЛТС Ломанн Терапи - Системе АГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№020393
2506
Матрифен™
Фентанил
Трансдермальді емдік жүйе
ЛТС Ломанн Терапи - Системе АГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№020394
2507
Матрифен™
Фентанил
Трансдермальді емдік жүйе
ЛТС Ломанн Терапи - Системе АГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№020395

РК-ЛС-0№025709
2617
Месопраль
Эзомепразол
Капсулы кишечнорастворимые, твердые
Этифарм, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№022684
2618
Месопраль
Эзомепразол
Капсулы кишечнорастворимые, твердые
Этифарм, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№022685
2619
Метадон
Метадон
Раствор для орального применения
Л.Молтени и К. дей Ф. Лии Аллити Сочиета ди Езерчицио С.п.А., ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№121922
2620
Метакартин
Левокарнитин
Раствор для внутривенного введения
Уорлд Медицин Илач Сан.ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№022362
2621
Метапреднилон
Метилпреднизолон
Таблетки
Стерил-Жене Лайф Сайэнсиз (П) Лтд, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025649
2622
Метапреднилон
Метилпреднизолон
Таблетки
Стерил-Жене Лайф Сайэнсиз (П) Лтд, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025650
2623
Метапреднилон
Метилпреднизолон
Таблетки
Стерил-Жене Лайф Сайэнсиз (П) Лтд, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025651
2624
Метикур
Метилпреднизолон
Порошок лиофилизированный для приготовления раствора для внутримышечного и внутривенного введения в комплекте с растворителем
Вем Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№025720
2625
Метилпреднизолон Вива Фарм
Метилпреднизолон
Таблетки
ТОО"ВИВА ФАРМ", КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№023863
2626
Метилпреднизолон Вива Фарм
Метилпреднизолон
Таблетки
ТОО"ВИВА ФАРМ", КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№023864
2627
Метилурацил
Нет данных
Суппозитории ректальные
АО Нижфарм, РОССИЯ
РК-ЛС-5№010794
2628
Метипред
Метилпреднизолон
Таблетки
Орион Корпорейшн, ФИНЛЯНДИЯ
РК-ЛС-5№016732
2629
Метипред
Метилпреднизолон
Таблетки
Орион Корпорейшн, ФИНЛЯНДИЯ
РК-ЛС-5№016731
2630
Метипред
Метилпреднизолон
Порошок лиофилизированный для приготовления раствора для инъекций
Хикма Фармасеутика (Португалия) С.А., ПОРТУГАЛИЯ
РК-ЛС-5№023177
2631
Метипред
Метилпреднизолон
Порошок лиофилизированный для приготовления раствора для инъекций
Хикма Фармасеутика (Португалия) С.А., ПОРТУГАЛИЯ
РК-ЛС-5№023178
2632
Метирон
Тиамазол
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
"Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А. Ш.", ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№026401
2633
Метирон
Тиамазол
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
"Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А. Ш.", ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№026402
2634
Методжект®
Метотрексат
Раствор для подкожного введения
Онкотек Фарма Продакшн ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№020252
2635
Методжект®
Метотрексат
Раствор для подкожного введения
Онкотек Фарма Продакшн ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№020253
2636
Методжект®
Метотрексат
Раствор для подкожного введения
Онкотек Фарма Продакшн ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№020254
2637
Методжект®
Метотрексат
Раствор для подкожного введения
Онкотек Фарма Продакшн ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№020255
2638
Методжект®
Метотрексат
Раствор для подкожного введения
Онкотек Фарма Продакшн ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№020256
2639
Методжект®
Метотрексат
Раствор для подкожного введения
Онкотек Фарма Продакшн ГмбХ, ГЕРМАНИЯ

ҚР-ДЗ-0№025709
2617
Месопраль
Эзомепразол
Ішекте еритін қатты капсулалар
Этифарм, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№022684
2618
Месопраль
Эзомепразол
Ішекте еритін қатты капсулалар
Этифарм, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№022685
2619
Метадон
Метадон
Ішуге арналған ерітінді
Л.Молтени и К. дей Ф. Лии Аллити Сочиета ди Езерчицио С.п.А., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№121922
2620
Метакартин
Левокарнитин
Вена ішіне енгізуге арналған ерітінді
Уорлд Медицин Илач Сан.ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№022362
2621
Метапреднилон
Метилпреднизолон
Таблеткалар
Стерил-Жене Лайф Сайэнсиз (П) Лтд, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025649
2622
Метапреднилон
Метилпреднизолон
Таблеткалар
Стерил-Жене Лайф Сайэнсиз (П) Лтд, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025650
2623
Метапреднилон
Метилпреднизолон
Таблеткалар
Стерил-Жене Лайф Сайэнсиз (П) Лтд, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025651
2624
Метикур
Метилпреднизолон
Бұлшықет ішіне және вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішімен жиынтықта
Вем Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№025720
2625
Метилпреднизолон Вива Фарм
Метилпреднизолон
Таблеткалар
ВИВА ФАРМ ЖШС, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№023863
2626
Метилпреднизолон Вива Фарм
Метилпреднизолон
Таблеткалар
ВИВА ФАРМ ЖШС, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№023864
2627
Метилурацил
Деректер жоқ
Ректальді суппозиторийлер
Нижфарм АҚ, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№010794
2628
Метипред
Метилпреднизолон
Таблеткалар
Орион Корпорейшн, ФИНЛЯНДИЯ
ҚР-ДЗ-5№016732
2629
Метипред
Метилпреднизолон
Таблеткалар
Орион Корпорейшн, ФИНЛЯНДИЯ
ҚР-ДЗ-5№016731
2630
Метипред
Метилпреднизолон
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ
Хикма Фармасеутика (Португалия) С.А., ПОРТУГАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№023177
2631
Метипред
Метилпреднизолон
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ
Хикма Фармасеутика (Португалия) С.А., ПОРТУГАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№023178
2632
Метирон
Тиамазол
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
"Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А. Ш.", ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№026401
2633
Метирон
Тиамазол
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
"Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А. Ш.", ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№026402
2634
Методжект®
Метотрексат
Тері астына енгізуге арналған ерітінді
Онкотек Фарма Продакшн ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№020252
2635
Методжект®
Метотрексат
Тері астына енгізуге арналған ерітінді
Онкотек Фарма Продакшн ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№020253
2636
Методжект®
Метотрексат
Тері астына енгізуге арналған ерітінді
Онкотек Фарма Продакшн ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№020254
2637
Методжект®
Метотрексат
Тері астына енгізуге арналған ерітінді
Онкотек Фарма Продакшн ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№020255
2638
Методжект®
Метотрексат
Тері астына енгізуге арналған ерітінді
Онкотек Фарма Продакшн ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№020256
2639
Методжект®
Метотрексат
Тері астына енгізуге арналған ерітінді
Онкотек Фарма Продакшн ГмбХ, ГЕРМАНИЯ

РК-ЛС-5№024984
2664
Метотрексат медак
Метотрексат
Раствор для инъекций
Онкотек Фарма Продукцион ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№024985
2665
Метотрексат-Келун-Казфарм
Метотрексат
Раствор для инъекций
Kelun-Kazpharm (Келун-Казфарм), КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№023252
2666
Метотрексат-Келун-Казфарм
Метотрексат
Раствор для инъекций
Kelun-Kazpharm (Келун-Казфарм), КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№023253
2667
Метотрексат-Келун-Казфарм
Метотрексат
Раствор для инъекций
Kelun-Kazpharm (Келун-Казфарм), КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№023254
2668
Метотрексат-Келун-Казфарм
Метотрексат
Раствор для инъекций
Kelun-Kazpharm (Келун-Казфарм), КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№023255
2669
Метофил
Метотрексат
Раствор для инъекций
Онко Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№025203
2670
Метофил
Метотрексат
Раствор для инъекций
Онко Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№025204
2671
Метофил
Метотрексат
Раствор для инъекций
Онко Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№025205
2672
Метофил
Метотрексат
Раствор для инъекций
Онко Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№025206
2673
Метофил
Метотрексат
Раствор для инъекций
Онко Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№025207
2674
Метофил
Метотрексат
Раствор для инъекций
Онко Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№025208
2675
Метофил
Метотрексат
Раствор для инъекций
Онко Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№025209
2676
Метофил
Метотрексат
Раствор для инъекций
Онко Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№025210
2677
Метофил
Метотрексат
Раствор для инъекций
Онко Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№025211
2678
Метофил
Метотрексат
Раствор для инъекций
Онко Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№025212
2679
Метплитин
Ситаглиптин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Др. Редди'с Лабораторис Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025970
2680
Метплитин
Ситаглиптин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Др. Редди'с Лабораторис Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025971
2681
Метплитин
Ситаглиптин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Др. Редди'с Лабораторис Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025972
2682
Метрид
Метронидазол
Раствор для инфузий
оЦука Фармасьютикал Индия Прайвет Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№016129
2683
Метрогил
Метронидазол
Раствор для внутривенного введения
Юник Фармасьютикал Лабораториз (отделение фирмы"Дж.Б.Кемикалс энд Фармасьютикалс Лтд"), ИНДИЯ
РК-ЛС-5№016490
2684
Метрогил®
Метронидазол
Гель для наружного применения
Юник Фармасьютикал Лабораториз (отделение фирмы"Дж.Б.Кемикалс энд Фармасьютикалс Лтд"), ИНДИЯ
РК-ЛС-5№004084
2685
Метрогил® Плюс
Нет данных
Гель вагинальный
Юник Фармасьютикал Лабораториз (отделение фирмы"Дж.Б.Кемикалс энд Фармасьютикалс Лтд"), ИНДИЯ

ҚР-ДЗ-5№024984
2664
Метотрексат медак
Метотрексат
Инъекцияға арналған ерітінді
Онкотек Фарма Продукцион ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№024985
2665
Метотрексат-Келун-Казфарм
Метотрексат
Инъекцияға арналған ерітінді
Kelun-Kazpharm (Келун-Казфарм), ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№023252
2666
Метотрексат-Келун-Казфарм
Метотрексат
Инъекцияға арналған ерітінді
Kelun-Kazpharm (Келун-Казфарм), ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№023253
2667
Метотрексат-Келун-Казфарм
Метотрексат
Инъекцияға арналған ерітінді
Kelun-Kazpharm (Келун-Казфарм), ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№023254
2668
Метотрексат-Келун-Казфарм
Метотрексат
Инъекцияға арналған ерітінді
Kelun-Kazpharm (Келун-Казфарм), ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№023255
2669
Метофил
Метотрексат
Инъекцияға арналған ерітінді
Онко Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№025203
2670
Метофил
Метотрексат
Инъекцияға арналған ерітінді
Онко Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№025204
2671
Метофил
Метотрексат
Инъекцияға арналған ерітінді
Онко Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№025205
2672
Метофил
Метотрексат
Инъекцияға арналған ерітінді
Онко Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№025206
2673
Метофил
Метотрексат
Инъекцияға арналған ерітінді
Онко Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№025207
2674
Метофил
Метотрексат
Инъекцияға арналған ерітінді
Онко Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№025208
2675
Метофил
Метотрексат
Инъекцияға арналған ерітінді
Онко Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№025209
2676
Метофил
Метотрексат
Инъекцияға арналған ерітінді
Онко Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№025210
2677
Метофил
Метотрексат
Инъекцияға арналған ерітінді
Онко Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№025211
2678
Метофил
Метотрексат
Инъекцияға арналған ерітінді
Онко Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№025212
2679
Метплитин
Ситаглиптин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Др. Редди'с Лабораторис Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025970
2680
Метплитин
Ситаглиптин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Др. Редди'с Лабораторис Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025971
2681
Метплитин
Ситаглиптин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Др. Редди'с Лабораторис Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025972
2682
Метрид
Метронидазол
Инфузияға арналған ерітінді
оЦука Фармасьютикал Үндістан Прайвет Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№016129
2683
Метрогил
Метронидазол
Вена ішіне енгізуге арналған ерітінді
Юник Фармасьютикал Лабораториз ("Дж.Б.Кемикалс энд Фармасьютикалс Лтд" фирмасының бөлімшесі), ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№016490
2684
Метрогил®
Метронидазол
Сыртқа қолдануға арналған гель
Юник Фармасьютикал Лабораториз ("Дж.Б.Кемикалс энд Фармасьютикалс Лтд" фирмасының бөлімшесі), ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№004084
2685
Метрогил® Плюс
Деректер жоқ
Қынаптық гель
Юник Фармасьютикал Лабораториз ("Дж.Б.Кемикалс энд Фармасьютикалс Лтд" фирмасының бөлімшесі), ҮНДІСТАН

2732
Микосан®
Флуконазол
Раствор для инфузий
АО Химфарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№022558
2733
Микосист®
Флуконазол
Капсулы
Гедеон Рихтер, ВЕНГРИЯ
РК-ЛС-5№009541
2734
Микосист®
Флуконазол
Капсулы
Гедеон Рихтер, ВЕНГРИЯ
РК-ЛС-5№009543
2735
Микофенолат Вива Фарм
Микофеноловая кислота
Капсулы
ВИВА ФАРМ, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-0№025705
2736
Микромокс-400
Моксифлоксацин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Микро Лабс Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№021238
2737
Микстард® 30 НМ
Инсулин человеческий
Суспензия для подкожного введения
Ново Нордиск Продакшн САС, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№025138
2738
Микстард® 30 НМ Пенфилл®
Инсулин человеческий
Суспензия для подкожного введения
Ново Нордиск А/С, ДАНИЯ
РК-ЛС-5№019009
2739
МИЛДРОНАТ®
Мельдоний
Капсулы
Гриндекс АО, ЛАТВИЯ
РК-ЛС-5№003009
2740
МИЛДРОНАТ®
Мельдоний
Раствор для инъекций
ЗАО Сантоника, ЛИТВА
РК-ЛС-5№006363
2741
МИЛДРОНАТ®
Мельдоний
Раствор для инъекций
ХБМ Фарма с.р.о., СЛОВАКИЯ
РК-ЛС-5№013434
2742
Милотарг®
Гемтузумаб озогамицин
Лиофилизат для приготовления концентрата для приготовления раствора для инфузий
Вайет Фармасьютикал Дивижн оф Вайет Холдингз ЭлЭлСи, СОЕДИНҢННЫЕ ШТАТЫ АМЕРИКИ
РК-ЛС-5№026154
2743
Милрикор
Милринон
Раствор для внутривенных инъекций и инфузий
Вем Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№025270
2744
Милурит®
Аллопуринол
Таблетки
ЗАО"Фармацевтический завод ЭГИС", ВЕНГРИЯ
РК-ЛС-5№122059
2745
Милурит®
Аллопуринол
Таблетки
ЗАО"Фармацевтический завод ЭГИС", ВЕНГРИЯ
РК-ЛС-5№122060
2746
Милурит®
Аллопуринол
Таблетки
ЗАО"Фармацевтический завод ЭГИС", ВЕНГРИЯ
РК-ЛС-5№024297
2747
Милурит®
Аллопуринол
Таблетки
ЗАО"Фармацевтический завод ЭГИС", ВЕНГРИЯ
РК-ЛС-5№024298
2748
Милурит®
Аллопуринол
Таблетки
ЗАО "Фармацевтический завод ЭГИС", Венгрия
ЛП-№000082-ГП-KZ
2749
Милфлокс
Моксифлоксацин
Капли глазные
Sun Pharmaceutical Medicare Limited, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№121681
2750
Мильгамма®
Нет данных
Раствор для внутримышечных инъекций
Солюфарм Фармацайтише Эрцойгниссе ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№015640
2751
Мильгамма® Моно 300
Бенфотиамин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Драгенофарм Апотекер Пюшль ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№121811
2752
Минирин
Десмопрессин
Таблетки
Ферринг Интернешнл Сентер СА, ШВЕЙЦАРИЯ
РК-ЛС-5№012521
2753
Минирин
Десмопрессин
Таблетки
Ферринг Интернешнл Сентер СА, ШВЕЙЦАРИЯ
РК-ЛС-5№012522
2754
Минирин МЕЛТ
Десмопрессин
Лиофилизат пероральный
Каталент Ю.К. Свиндон Зидис Лтд, ВЕЛИКОБРИТАНИЯ
РК-ЛС-5№016703
2755
Минирин МЕЛТ
Десмопрессин
Лиофилизат пероральный
Каталент Ю.К. Свиндон Зидис Лтд, ВЕЛИКОБРИТАНИЯ
РК-ЛС-5№016704
2756
Минирин МЕЛТ
Десмопрессин
Лиофилизат пероральный
Каталент Ю.К. Свиндон Зидис Лтд, ВЕЛИКОБРИТАНИЯ

2732
Микосан®
Флуконазол
Инфузияға арналған ерітінді
Химфарм АҚ, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№022558
2733
Микосист®
Флуконазол
Капсулалар
Гедеон Рихтер, Мажарстан
ҚР-ДЗ-5№009541
2734
Микосист®
Флуконазол
Капсулалар
Гедеон Рихтер, Мажарстан
ҚР-ДЗ-5№009543
2735
Микофенолат Вива Фарм
Микофенол қышқылы
Капсулалар
ВИВА ФАРМ, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-0№025705
2736
Микромокс-400
Моксифлоксацин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Микро Лабс Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№021238
2737
Микстард® 30 НМ
Адам инсулині
Тері астына енгізуге арналған суспензия
Ново Нордиск Продакшн САС, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№025138
2738
Микстард® 30 НМ Пенфилл®
Адам инсулині
Тері астына енгізуге арналған суспензия
Ново Нордиск А/С, ДАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№019009
2739
МИЛДРОНАТ®
Мельдоний
Капсулалар
Гриндекс АҚ, ЛАТВИЯ
ҚР-ДЗ-5№003009
2740
МИЛДРОНАТ®
Мельдоний
Инъекцияға арналған ерітінді
Сантоника ЖАҚ, ЛИТВА
ҚР-ДЗ-5№006363
2741
МИЛДРОНАТ®
Мельдоний
Инъекцияға арналған ерітінді
ХБМ Фарма с.р.о., СЛОВАКИЯ
ҚР-ДЗ-5№013434
2742
Милотарг®
Гемтузумаб озогамицин
Инфузияға ерітінді дайындау үшін концентрат дайындауға арналған лиофилизат
Вайет Фармасьютикал Дивижн оф Вайет Холдингз ЭлЭлСи, АМЕРИКА ҚҰРАМА ШТАТТАРЫ
ҚР-ДЗ-5№026154
2743
Милрикор
Милринон
Вена ішіне инъекция және инфузия үшін ерітінді
Вем Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№025270
2744
Милурит®
Аллопуринол
Таблеткалар
ЭГИС Фармацевтикалық зауыты ЖАҚ, Мажарстан
ҚР-ДЗ-5№122059
2745
Милурит®
Аллопуринол
Таблеткалар
ЭГИС Фармацевтикалық зауыты ЖАҚ, Мажарстан
ҚР-ДЗ-5№122060
2746
Милурит®
Аллопуринол
Таблеткалар
ЭГИС Фармацевтикалық зауыты ЖАҚ, Мажарстан
ҚР-ДЗ-5№024297
2747
Милурит®
Аллопуринол
Таблеткалар
ЭГИС Фармацевтикалық зауыты ЖАҚ, Мажарстан
ҚР-ДЗ-5№024298
2748
Милурит®
Аллопуринол
Таблеткалар
"ЭГИС" фармацевтикалық зауыты" ЖАҚ, Мажарстан
ЛП-№000082-ГП-KZ
2749
Милфлокс
Моксифлоксацин
Көзге тамызатын дәрі
Sun Pharmaceutical Medicare Limited, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№121681
2750
Мильгамма®
Деректер жоқ
Бұлшықет ішіне инъекцияға арналған ерітінді
Солюфарм Фармацайтише Эрцойгниссе ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№015640
2751
Мильгамма® Моно 300
Бенфотиамин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Драгенофарм Апотекер Пюшль ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№121811
2752
Минирин
Десмопрессин
Таблеткалар
Ферринг Интернешнл Сентер СА, ШВЕЙЦАРИЯ
ҚР-ДЗ-5№012521
2753
Минирин
Десмопрессин
Таблеткалар
Ферринг Интернешнл Сентер СА, ШВЕЙЦАРИЯ
ҚР-ДЗ-5№012522
2754
Минирин МЕЛТ
Десмопрессин
Ішуге арналған лиофилизат
Каталент Ю.К. Свиндон Зидис Лтд, ҰЛЫБРИТАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№016703
2755
Минирин МЕЛТ
Десмопрессин
Ішуге арналған лиофилизат
Каталент Ю.К. Свиндон Зидис Лтд, ҰЛЫБРИТАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№016704
2756
Минирин МЕЛТ
Десмопрессин
Ішуге арналған лиофилизат
Каталент Ю.К. Свиндон Зидис Лтд, ҰЛЫБРИТАНИЯ

РК-ЛС-5№016705
2757
Миорикс®
Циклобензаприн
Капсулы с пролонгированным высвобождением
Адаре Фармасьютикалс, Инк., СОЕДИНҢННЫЕ ШТАТЫ АМЕРИКИ
РК-ЛС-5№121937
2758
Миорикс®
Циклобензаприн
Капсулы с пролонгированным высвобождением
Адаре Фармасьютикалс, Инк., СОЕДИНҢННЫЕ ШТАТЫ АМЕРИКИ
РК-ЛС-5№121936
2759
Мирапекс® ПВ
Прамипексол
Таблетки с пролонгированным высвобождением
Роттендорф Фарма ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№016925
2760
Мирапекс® ПВ
Прамипексол
Таблетки с пролонгированным высвобождением
Роттендорф Фарма ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№018327
2761
Мирапекс® ПВ
Прамипексол
Таблетки с пролонгированным высвобождением
Роттендорф Фарма ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№018328
2762
Мирена®
Левоноргестрел
Система внутриматочная терапевтическая
Байер Ой, ФИНЛЯНДИЯ
РК-ЛС-5№015812
2763
Мирзатен®
Миртазапин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
РК-ЛС-5№021298
2764
Мирзатен®
Миртазапин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
РК-ЛС-5№021299
2765
Миртел®
Миртазапин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
G.​L.​Pharma GmbH, АВСТРИЯ
РК-ЛС-5№018367
2766
Мирцера®
Нет данных
Раствор для внутривенных и подкожных инъекций
Ф. Хоффманн-Ля Рош Лтд., ШВЕЙЦАРИЯ
РК-ЛС-5№013870
2767
Мирцера®
Нет данных
Раствор для внутривенных и подкожных инъекций
Ф. Хоффманн-Ля Рош Лтд., ШВЕЙЦАРИЯ
РК-ЛС-5№013869
2768
МИСОЛ®
Сертралин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Нобел Алматинская Фармацевтическая Фабрика, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№019283
2769
МИСОЛ®
Сертралин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Нобел Алматинская Фармацевтическая Фабрика, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№019284
2770
Мистинин-DF
Нет данных
Капли глазные
ТОО"DOSFARM", КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№023986
2771
МИСТОЛ®
Метронидазол
Суппозитории вагинальные
Кусум Хелткер Пвт. Лтд, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№023690
2772
Митикайд®
Мидостаурин
Капсулы
Каталент Германия Эбербах ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№026367
2773
Митомицин медак
Митомицин
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного и внутрипузырного введения
Онкомед мануфакчеринг а.с., ЧЕШСКАЯ РЕСПУБЛИКА
РК-ЛС-5№025784
2774
Митомицин медак
Митомицин
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного и внутрипузырного введения
Онкомед мануфакчеринг а.с., ЧЕШСКАЯ РЕСПУБЛИКА
РК-ЛС-5№025785
2775
МИТОТАН
Митотан
Таблетки
НАНОФАРМА ДЕВЕЛОПМЕНТ, РОССИЯ
РК-ЛС-5№026056
2776
МИТОЦИН
Митомицин
Порошок для приготовления раствора для внутривенного и внутрипузырного введения
Онко Илач Санайи ве Тикарет А.С., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№025840
2777
Мифепристон
Мифепристон
Таблетки
Чайна Ресурс Зижу Фармасьютикал Ко., Лтд., КИТАЙ
РК-ЛС-5№009918
2778
Мобенак
Ацеклофенак
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Алкем Лабораториз Лтд, ИНДИЯ

ҚР-ДЗ-5№016705
2757
Миорикс®
Циклобензаприн
Босап шығуы ұзаққа созылатын капсулалар
Адаре Фармасьютикалс, Инк., АМЕРИКА ҚҰРАМА ШТАТТАРЫ
ҚР-ДЗ-5№121937
2758
Миорикс®
Циклобензаприн
Босап шығуы ұзаққа созылатын капсулалар
Адаре Фармасьютикалс, Инк., АМЕРИКА ҚҰРАМА ШТАТТАРЫ
ҚР-ДЗ-5№121936
2759
Мирапекс® ПВ
Прамипексол
Босап шығуы ұзаққа созылатын таблеткалар
Роттендорф Фарма ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№016925
2760
Мирапекс® ПВ
Прамипексол
Босап шығуы ұзаққа созылатын таблеткалар
Роттендорф Фарма ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№018327
2761
Мирапекс® ПВ
Прамипексол
Босап шығуы ұзаққа созылатын таблеткалар
Роттендорф Фарма ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№018328
2762
Мирена®
Левоноргестрел
Жатырішілік емдік жүйе
Байер Ой, ФИНЛЯНДИЯ
ҚР-ДЗ-5№015812
2763
Мирзатен®
Миртазапин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№021298
2764
Мирзатен®
Миртазапин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№021299
2765
Миртел®
Миртазапин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
G.L.Pharma GmbH, АВСТРИЯ
ҚР-ДЗ-5№018367
2766
Мирцера®
Деректер жоқ
Вена ішіне және тері астына инъекцияға арналған ерітінді
Ф. Хоффманн-Ля Рош Лтд., ШВЕЙЦАРИЯ
ҚР-ДЗ-5№013870
2767
Мирцера®
Деректер жоқ
Вена ішіне және тері астына инъекцияға арналған ерітінді
Ф. Хоффманн-Ля Рош Лтд., ШВЕЙЦАРИЯ
ҚР-ДЗ-5№013869
2768
МИСОЛ®
Сертралин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Нобел Алматы Фармацевтикалық Фабрикасы, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№019283
2769
МИСОЛ®
Сертралин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Нобел Алматы Фармацевтикалық Фабрикасы, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№019284
2770
Мистинин-DF
Деректер жоқ
Көзге тамызатын дәрі
ЖШС"DOSFARM", ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№023986
2771
МИСТОЛ®
Метронидазол
Қынаптық суппозиторийлер
Кусум Хелткер Пвт. Лтд, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№023690
2772
Митикайд®
Мидостаурин
Капсулалар
Каталент Германия Эбербах ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№026367
2773
Митомицин медак
Митомицин
Вена ішіне және қуық ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат
Онкомед мануфакчеринг а.с., ЧЕХ РЕСПУБЛИКАСЫ
ҚР-ДЗ-5№025784
2774
Митомицин медак
Митомицин
Вена ішіне және қуық ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат
Онкомед мануфакчеринг а.с., ЧЕХ РЕСПУБЛИКАСЫ
ҚР-ДЗ-5№025785
2775
МИТОТАН
Митотан
Таблеткалар
НАНОФАРМА ДЕВЕЛОПМЕНТ, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№026056
2776
МИТОЦИН
Митомицин
Вена ішіне және қуық ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
Онко Илач Санайи ве Тикарет А.С., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№025840
2777
Мифепристон
Мифепристон
Таблеткалар
Чайна Ресурс Зижу Фармасьютикал Ко., Лтд., ҚЫТАЙ
ҚР-ДЗ-5№009918
2778
Мобенак
Ацеклофенак
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Алкем Лабораториз Лтд, ҮНДІСТАН

2876
Назостер
Мометазон
Спрей назальный дозированный
Санта Фарма Илач Сан. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№024073
2877
Назофлай®
Мометазон
Спрей назальный, суспензия
Апотекс, Инк, КАНАДА
РК-ЛС-5№023973
2878
Назхейлер
Мометазон
Спрей назальный дозированный
Ципла Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№121724
2879
Найз®
Нимесулид
Таблетки
Д-р Редди'с Лабораторис Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№013862
2880
Наклофен дуо
Диклофенак
Капсулы
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
РК-ЛС-5№009787
2881
Наком®
Нет данных
Таблетки
ООО"Новартис Фармасьютикал Мэньюфекчуринг", СЛОВЕНИЯ
РК-ЛС-5№016121
2882
Налгезин® форте
Напроксен
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
РК-ЛС-5№009799
2883
Нанотаксел
Паклитаксел
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
Сан Фармасьютикал Индастриез Лтд, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№023432
2884
Нанотаксел
Паклитаксел
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
Сан Фармасьютикал Индастриес Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№023433
2885
Нанотропил ® ново
Фонтурацетам
Таблетки
ЗАО"ОХФК", РОССИЯ
РК-ЛС-5№025001
2886
Напрофф
Напроксен
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№018778
2887
Нарайя
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Лабораториос Леон Фарма С.А., ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№122092
2888
Насобек-Тева
Беклометазон
Спрей дозированный для интраназального применения
Тева Чешские Предприятия с.р.о., ЧЕШСКАЯ РЕСПУБЛИКА
РК-ЛС-5№004325
2889
Натацин
Натамицин
Суппозитории вагинальные
Рубикон, БЕЛАРУСЬ
РК-ЛС-5№023965
2890
Алендронат натрия
Алендроновая кислота
Таблетки
Микро Лабс Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№020999
2891
Алендронат натрия
Алендроновая кислота
Таблетки
Микро Лабс Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№021000
2892
Натрия йодид131I
Нет данных
Раствор для приема внутрь
РГП на ПХВ"Институт ядерной физики" Министерства энергетики Республики Казахстан, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№025038
2893
Натрия йодид 131 I
Нет данных
Раствор
РГП на ПХВ"Институт ядерной физики" Министерства энергетики Республики Казахстан, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№004475
2894
Натрия оксибутират
Натрия оксибат
Раствор для инъекций
АО Фармак, УКРАИНА
РК-ЛС-5№014369
2895
Натрия пертехнетат 99m Tc
Нет данных
Раствор для инъекций
РГП на ПХВ"Институт ядерной физики" Министерства энергетики Республики Казахстан, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№009841
2896
Натрия тиосульфат
Нет данных
Раствор для внутривенного введения
Новосибхимфарм, РОССИЯ
РК-ЛС-5№004966
2897
Натрия тиосульфат
Нет данных
Раствор для инъекций
Химфарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-3№021441
2898
Натрия тиосульфат-Дарница
Нет данных
Раствор для инъекций
Фармацевтическая фирма "Дарница" ЧАО, УКРАИНА

2876
Назостер
Мометазон
Мұрынға арналған дозаланған спрей
Санта Фарма Илач Сан. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№024073
2877
Назофлай®
Мометазон
Мұрынға арналған спрей, суспензия
Апотекс, Инк, КАНАДА
ҚР-ДЗ-5№023973
2878
Назхейлер
Мометазон
Мұрынға арналған дозаланған спрей
Ципла Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№121724
2879
Найз®
Нимесулид
Таблеткалар
Д-р Редди'с Лабораторис Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№013862
2880
Наклофен дуо
Диклофенак
Капсулалар
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№009787
2881
Наком®
Деректер жоқ
Таблеткалар
"Новартис Фармасьютикал Мэньюфекчуринг" ЖШҚ, СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№016121
2882
Налгезин® форте
Напроксен
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№009799
2883
Нанотаксел
Паклитаксел
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
Сан Фармасьютикал Индастриез Лтд, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№023432
2884
Нанотаксел
Паклитаксел
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
Сан Фармасьютикал Индастриес Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№023433
2885
Нанотропил ® ново
Фонтурацетам
Таблеткалар
ЖАҚ"ОХФК", РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№025001
2886
Напрофф
Напроксен
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№018778
2887
Нарайя
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Лабораториос Леон Фарма С.А., ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№122092
2888
Насобек-Тева
Беклометазон
Мұрын ішіне қолдануға арналған дозаланған спрей
Тева Чех Кәсіпорындары с.р.о., ЧЕХ РЕСПУБЛИКАСЫ
ҚР-ДЗ-5№004325
2889
Натацин
Натамицин
Қынаптық суппозиторийлер
Рубикон, БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№023965
2890
Натрий алендронаты
Алендрон қышқылы
Таблеткалар
Микро Лабс Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№020999
2891
Натрий алендронаты
Алендрон қышқылы
Таблеткалар
Микро Лабс Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№021000
2892
Натрий йодидi131I
Деректер жоқ
Ішуге арналған ерітінді
Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігі"Ядролық физика институты" ШЖҚ РМК, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№025038
2893
Натрий йодиді 131 I
Деректер жоқ
Ерітінді
Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігі"Ядролық физика институты" ШЖҚ РМК, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№004475
2894
Натрий оксибутираты
Натрия оксибат
Инъекцияға арналған ерітінді
Фармак АҚ, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№014369
2895
Натрий пертехнетаты 99m Tc
Деректер жоқ
Инъекцияға арналған ерітінді
Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігі"Ядролық физика институты" ШЖҚ РМК, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№009841
2896
Натрий тиосульфаты
Деректер жоқ
Вена ішіне енгізуге арналған ерітінді
Новосибхимфарм, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№004966
2897
Натрий тиосульфаты
Деректер жоқ
Инъекцияға арналған ерітінді
Химфарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-3№021441
2898
Натрий тиосульфаты-Дарница
Деректер жоқ
Инъекцияға арналған ерітінді
Фармацевтикалық фирма "Дарница" ЖАҚ, УКРАИНА

3048
НовоМикс® 30 ФлексПен®
Инсулин аспарт
Суспензия для подкожного введения
Ново Нордиск А/С, ДАНИЯ
РК-ЛС-5№017570
3049
НовоМикс® 30 ФлексПен®
Инсулин аспарт
Суспензия для подкожного введения
Ново Нордиск Продакшн САС, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№024284
3050
НовоРапид®
Инсулин аспарт
Раствор для инъекций
Ново Нордиск А/С, ДАНИЯ
РК-ЛС-5№021556
3051
НовоРапид®
Инсулин аспарт
Раствор для инъекций
Ново Нордиск Фармасьютикал Индастриз, СОЕДИНҢННЫЕ ШТАТЫ АМЕРИКИ
РК-ЛС-5№025137
3052
НовоРапид® ФлексПен®
Инсулин аспарт
Раствор для подкожного введения
Ново Нордиск А/С, ДАНИЯ
РК-ЛС-5№017119
3053
НовоРапид® ФлексПен®
Инсулин аспарт
Раствор для подкожного введения
Ново Нордиск Продакшн САС, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№024782
3054
Новосалик
Нет данных
Мазь
РЕПЛЕК ФАРМ Лтд Скопье, РЕСПУБЛИКА СЕВЕРНАЯ МАКЕДОНИЯ
РК-ЛС-5№020753
3055
Новэкс® Домперидон
Домперидон
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Хербион Пакистан Пвт. Лтд, ПАКИСТАН
РК-ЛС-5№026075
3056
Новэкс® Монтелукаст
Монтелукаст
Таблетки, покрытые оболочкой
Хербион Пакистан Пвт. Лтд, ПАКИСТАН
РК-ЛС-5№026079
3057
Новэкс® Цетиризин
Цетиризин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Хербион Пакистан Пвт. Лтд, ПАКИСТАН
РК-ЛС-5№026076
3058
Нозейлин
Нет данных
Капли глазные и назальные
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№016771
3059
Нозейлин-НС
Нет данных
Спрей назальный
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№025463
3060
Ноксафил®
Позаконазол
Суспензия для приема внутрь
Патеон Инк., КАНАДА
РК-ЛС-5№013411
3061
Ноксафил®
Позаконазол
Таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой
Н.В. Органон, НИДЕРЛАНДЫ
РК-ЛС-5№122091
3062
Нолаксен
Нет данных
Таблетки, покрытые оболочкой
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№015794
3063
Нолипрел® Аргинин
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Ле Лаборатуар Сервье Индастри, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№012895
3064
Нолипрел® Аргинин
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
СЕРВЬЕ РУС, РОССИЯ
РК-ЛС-5№023379
3065
Нолипрел® Аргинин
Индапамид/периндоприл
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Лаборатории С е р в ь е Индастри, Франция; ООО" СЕРВЬЕ РУС", Россия
ЛП-№000179-ГП-KZ
3066
Нолипрел® Би-Форте
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Сервье (Ирландия) Индастриз Лтд, ИРЛАНДИЯ
РК-ЛС-5№020070
3067
Нолипрел® Би-форте
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
СЕРВЬЕ РУС, РОССИЯ
РК-ЛС-5№023381
3068
Нолипрел® Форте Аргинин
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Ле Лаборатуар Сервье Индастри, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№012896
3069
Нолипрел® Форте Аргинин
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
СЕРВЬЕ РУС, РОССИЯ

3048
НовоМикс® 30 ФлексПен®
Инсулин аспарт
Тері астына енгізуге арналған суспензия
Ново Нордиск А/С, ДАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№017570
3049
НовоМикс® 30 ФлексПен®
Инсулин аспарт
Тері астына енгізуге арналған суспензия
Ново Нордиск Продакшн САС, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№024284
3050
НовоРапид®
Инсулин аспарт
Инъекцияға арналған ерітінді
Ново Нордиск А/С, ДАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№021556
3051
НовоРапид®
Инсулин аспарт
Инъекцияға арналған ерітінді
Ново Нордиск Фармасьютикал Индастриз, АМЕРИКА ҚҰРАМА ШТАТТАРЫ
ҚР-ДЗ-5№025137
3052
НовоРапид® ФлексПен®
Инсулин аспарт
Тері астына енгізуге арналған ерітінді
Ново Нордиск А/С, ДАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№017119
3053
НовоРапид® ФлексПен®
Инсулин аспарт
Тері астына енгізуге арналған ерітінді
Ново Нордиск Продакшн САС, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№024782
3054
Новосалик
Деректер жоқ
Жақпамай
РЕПЛЕК ФАРМ Лтд Скопье, СОЛТҮСТІК МАКЕДОНИЯ РЕСПУБЛИКАСЫ
ҚР-ДЗ-5№020753
3055
Новэкс® Домперидон
Домперидон
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Хербион Пәкістан Пвт. Лтд, ПӘКІСТАН
ҚР-ДЗ-5№026075
3056
Новэкс® Монтелукаст
Монтелукаст
Қабықпен қапталған таблеткалар
Хербион Пәкістан Пвт. Лтд, ПӘКІСТАН
ҚР-ДЗ-5№026079
3057
Новэкс® Цетиризин
Цетиризин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Хербион Пәкістан Пвт. Лтд, ПӘКІСТАН
ҚР-ДЗ-5№026076
3058
Нозейлин
Деректер жоқ
Көзге және мұрынға тамызатын дәрі
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№016771
3059
Нозейлин-НС
Деректер жоқ
Мұрын спрейі
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№025463
3060
Ноксафил®
Позаконазол
Ішуге арналған суспензия
Патеон Инк., КАНАДА
ҚР-ДЗ-5№013411
3061
Ноксафил®
Позаконазол
Ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар
Н.В. Органон, НИДЕРЛАНДЫ
ҚР-ДЗ-5№122091
3062
Нолаксен
Деректер жоқ
Қабықпен қапталған таблеткалар
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№015794
3063
Нолипрел® Аргинин
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Ле Лаборатуар Сервье Индастри, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№012895
3064
Нолипрел® Аргинин
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
СЕРВЬЕ РУС, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№023379
3065
Нолипрел® Аргинин
Индапамид/периндоприл
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Лаборатории Сервье Индастри, Франция"Сервье РУС" ЖШҚ, Ресей
ЛП-№000179-ГП-KZ
3066
Нолипрел® Би-Форте
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Сервье (Ирландия) Индастриз Лтд, ИРЛАНДИЯ
ҚР-ДЗ-5№020070
3067
Нолипрел® Би-форте
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
СЕРВЬЕ РУС, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№023381
3068
Нолипрел® Форте Аргинин
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Ле Лаборатуар Сервье Индастри, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№012896
3069
Нолипрел® Форте Аргинин
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
СЕРВЬЕ РУС, РЕСЕЙ

РК-ЛС-5№016768
3096
НОТТА-сановель
Монтелукаст
Таблетки жевательные
Сановель Фармако-индустриальная торговая компания, ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№016767
3097
НОТТА-сановель
Монтелукаст
Таблетки жевательные
Сановель Фармако-индустриальная торговая компания, ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№016772
3098
Ношверин
Дротаверин
Раствор для инъекций
ЧАО Лекхим-Харьков, УКРАИНА
РК-ЛС-5№022504
3099
Но-шпа®
Дротаверин
Раствор для инъекций
ХИНОИН завод Фармацевтических и Химических Продуктов ЗАО, ВЕНГРИЯ
РК-ЛС-5№000987
3100
Нубека®
Даролутамид
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Орион Корпорейшн, ФИНЛЯНДИЯ
РК-ЛС-5№024823
3101
Нувик
Симоктоког альфа
Лиофилизированный порошок для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем (вода для инъекций) и набором для введения
Октафарма АБ, ШВЕЦИЯ
РК-ЛС-5№121958
3102
Нувик
Симоктоког альфа
Лиофилизированный порошок для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем (вода для инъекций) и набором для введения
Октафарма АБ, ШВЕЦИЯ
РК-ЛС-5№121959
3103
Нувик
Симоктоког альфа
Лиофилизированный порошок для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем (вода для инъекций) и набором для введения
Октафарма АБ, ШВЕЦИЯ
РК-ЛС-5№121960
3104
Нувик
Симоктоког альфа
Лиофилизированный порошок для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем (вода для инъекций) и набором для введения
Октафарма АБ, ШВЕЦИЯ
РК-ЛС-5№121962
3105
Нуклео Ц.М.Ф. ФОРТЕ
Нет данных
Лиофилизат для приготовления раствора для внутримышечного введения в комплекте с растворителем
Лабораториос Алкала Фарма, С.Л., ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№003425
3106
Нуклео Ц.М.Ф.форте
Нет данных
Капсулы
Феррер Интернасиональ С.А., ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№003428
3107
Нулок
Эзомепразол
Капсулы c отложенным высвобождением
Алкем Лабораториз Лтд, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№023908
3108
Нулок
Эзомепразол
Капсулы c отложенным высвобождением
Алкем Лабораториз Лтд, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№023911
3109
Нумета G13E
Нет данных
Эмульсия для инфузий
Бакстер С.А., БЕЛЬГИЯ
РК-ЛС-5№023536
3110
Нумета G16E
Нет данных
Эмульсия для инфузий
Бакстер С.А., БЕЛЬГИЯ
РК-ЛС-5№023537
3111
Нумета G19E
Нет данных
Эмульсия для инфузий
Бакстер С.А., БЕЛЬГИЯ
РК-ЛС-5№023538
3112
Нупента
Пантопразол
Таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой
Маклеодс Фармасьютикалз Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№023135
3113
Нупента
Пантопразол
Таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой
Маклеодс Фармасьютикалз Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№023136
3114
Нупента
Пантопразол
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения
Иммакул лайфсайнсез Приват Лимитед, ИНДИЯ

ҚР-ДЗ-5№016768
3096
НОТТА-сановель
Монтелукаст
Шайнайтын таблеткалар
Сановель Фармако-индустриалды сауда компаниясы, ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№016767
3097
НОТТА-сановель
Монтелукаст
Шайнайтын таблеткалар
Сановель Фармако-индустриалды сауда компаниясы, ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№016772
3098
Ношверин
Дротаверин
Инъекцияға арналған ерітінді
Лекхим-Харьков ЖАҚ, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№022504
3099
Но-шпа®
Дротаверин
Инъекцияға арналған ерітінді
ХИНОИН Фармацевтикалық және Химиялық Өнімдері зауыты ЖАҚ, Мажарстан
ҚР-ДЗ-5№000987
3100
Нубека®
Даролутамид
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Орион Корпорейшн, ФИНЛЯНДИЯ
ҚР-ДЗ-5№024823
3101
Нувик
Симоктоког альфа
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішпен (инъекцияға арналған су) және енгізуге арналған жинақпен жиынтықта
Октафарма АБ, ШВЕЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№121958
3102
Нувик
Симоктоког альфа
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішпен (инъекцияға арналған су) және енгізуге арналған жинақпен жиынтықта
Октафарма АБ, ШВЕЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№121959
3103
Нувик
Симоктоког альфа
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішпен (инъекцияға арналған су) және енгізуге арналған жинақпен жиынтықта
Октафарма АБ, ШВЕЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№121960
3104
Нувик
Симоктоког альфа
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішпен (инъекцияға арналған су) және енгізуге арналған жинақпен жиынтықта
Октафарма АБ, ШВЕЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№121962
3105
Нуклео Ц.М.Ф. ФОРТЕ
Деректер жоқ
Бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішпен жиынтықта
Лабораториос Алкала Фарма, С.Л., ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№003425
3106
Нуклео Ц.М.Ф.форте
Деректер жоқ
Капсулалар
Феррер Интернасиональ С.А., ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№003428
3107
Нулок
Эзомепразол
Босап шығуы кейінге қалдырылған капсулалар
Алкем Лабораториз Лтд, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№023908
3108
Нулок
Эзомепразол
Босап шығуы кейінге қалдырылған капсулалар
Алкем Лабораториз Лтд, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№023911
3109
Нумета G13E
Деректер жоқ
Инфузияға арналған эмульсия
Бакстер С.А., БЕЛЬГИЯ
ҚР-ДЗ-5№023536
3110
Нумета G16E
Деректер жоқ
Инфузияға арналған эмульсия
Бакстер С.А., БЕЛЬГИЯ
ҚР-ДЗ-5№023537
3111
Нумета G19E
Деректер жоқ
Инфузияға арналған эмульсия
Бакстер С.А., БЕЛЬГИЯ
ҚР-ДЗ-5№023538
3112
Нупента
Пантопразол
Ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар
Маклеодс Фармасьютикалз Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№023135
3113
Нупента
Пантопразол
Ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар
Маклеодс Фармасьютикалз Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№023136
3114
Нупента
Пантопразол
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат
Иммакул лайфсайнсез Приват Лимитед, ҮНДІСТАН

РК-ЛС-5№025379
3115
НуТРИфлекс Липид пери
Нет данных
Эмульсия для инфузий
Б. Браун Мельзунген АГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№019242
3116
НуТРИфлекс Липид пери
Нет данных
Эмульсия для инфузий
Б. Браун Мельзунген АГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№019244
3117
НуТРИфлекс Липид плюс
Нет данных
Эмульсия для инфузий
Б. Браун Мельзунген АГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№019249
3118
НуТРИфлекс Липид плюс
Нет данных
Эмульсия для инфузий
Б. Браун Мельзунген АГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№019243
3119
НуТРИфлекс Липид спешиал
Нет данных
Эмульсия для инфузий
Б. Браун Мельзунген АГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№019241
3120
НуТРИфлекс Липид спешиал
Нет данных
Эмульсия для инфузий
Б. Браун Мельзунген АГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№019246
3121
НуТРИфлекс Липид спешиал
Нет данных
Эмульсия для инфузий
Б. Браун Мельзунген АГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№019247
3122
Нью Не-Бол
Ибупрофен
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Линкольн Фармасеутикалс Лтд, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№121759
3123
НЬЮРОПЕНТИН®
Габапентин
Капсулы
Кусум Хелткер Пвт. Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№021632
3124
Вакцина чумная живая сухая
Нет данных
Лиофилизат для приготовления суспензии для накожного введения
РГП на ПХВ "Национальный научный центр особо опасных инфекций имени Масгута Айкимбаева", КАЗАХСТАН
РК-БП-5№003951
3125
Обетимус
Обетихолевая кислота
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Оптимус Фарма Прайвэт Лимитэд, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025842
3126
Обетимус
Обетихолевая кислота
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Оптимус Фарма Прайвэт Лимитэд, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025843
3127
Овестин®
Эстриола сукцинат
Суппозитории вагинальные
Юнитер Индастрис, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№020956
3128
Овитрель®
Хориогонадотропин альфа
Раствор для инъекций
Мерк Сероно С.п.А., ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№018899
3129
Овитрель®
Хориогонадотропин альфа
Раствор для инъекций
Мерк Сероно С.п.А., ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№022920
3130
Овитрель®
Хориогонадотропин альфа
Раствор для подкожного введения
Мерк Сероно С.п.А., Италия
ЛП-№004594-ГП-KZ
3131
Овумикс®
Нет данных
Суппозитории вагинальные
Лабораторио Элеа Фоеникс С.А., АРГЕНТИНА
РК-ЛС-5№026033
3132
Одефсей
Рилпивирин + Тенофовира алафенамид + Эмтрицитабин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Патеон Инк., КАНАДА; Янссен-Силаг С.п.А., Италия
ЛП-№000474-РГ-KZ
3133
ОД-Неб
Небиволол
Таблетки
Эдж Фарма Прайвет Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№019198
3134
ОД-ТАМ 0.4
Тамсулозин
Капсулы с модифицированным высвобождением
Ауробиндо Фарма Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025031
3135
Оземпик®
Семаглутид
Раствор для подкожного введения
Ново Нордиск А/С, ДАНИЯ
РК-ЛС-5№024719
3136
Оземпик®
Семаглутид
Раствор для подкожного введения
Ново Нордиск А/С, ДАНИЯ
РК-ЛС-5№024745

ҚР-ДЗ-5№025379
3115
НуТРИфлекс Липид пери
Деректер жоқ
Инфузияға арналған эмульсия
Б. Браун Мельзунген АГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№019242
3116
НуТРИфлекс Липид пери
Деректер жоқ
Инфузияға арналған эмульсия
Б. Браун Мельзунген АГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№019244
3117
НуТРИфлекс Липид плюс
Деректер жоқ
Инфузияға арналған эмульсия
Б. Браун Мельзунген АГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№019249
3118
НуТРИфлекс Липид плюс
Деректер жоқ
Инфузияға арналған эмульсия
Б. Браун Мельзунген АГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№019243
3119
НуТРИфлекс Липид спешиал
Деректер жоқ
Инфузияға арналған эмульсия
Б. Браун Мельзунген АГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№019241
3120
НуТРИфлекс Липид спешиал
Деректер жоқ
Инфузияға арналған эмульсия
Б. Браун Мельзунген АГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№019246
3121
НуТРИфлекс Липид спешиал
Деректер жоқ
Инфузияға арналған эмульсия
Б. Браун Мельзунген АГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№019247
3122
Нью Не-Бол
Ибупрофен
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Линкольн Фармасеутикалс Лтд, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№121759
3123
НЬЮРОПЕНТИН®
Габапентин
Капсулалар
Кусум Хелткер Пвт. Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№021632
3124
Оба, тірі құрғақ вакцинасы
Деректер жоқ
Тері үстіне енгізу үшін суспензия дайындауға арналған лиофилизат
"Масғұт Айқымбаев атындағы аса қауіпті инфекциялар ұлттық ғылыми орталығы" ШЖҚ РМК, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-БП-5№003951
3125
Обетимус
Обетихол қышқылы
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Оптимус Фарма Прайвэт Лимитэд, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025842
3126
Обетимус
Обетихол қышқылы
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Оптимус Фарма Прайвэт Лимитэд, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025843
3127
Овестин®
Эстриол сукцинаты
Қынаптық суппозиторийлер
Юнитер Индастрис, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№020956
3128
Овитрель®
Хориогонадотропин альфа
Инъекцияға арналған ерітінді
Мерк Сероно С.п.А., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№018899
3129
Овитрель®
Хориогонадотропин альфа
Инъекцияға арналған ерітінді
Мерк Сероно С.п.А., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№022920
3130
Овитрель®
Хориогонадотропин альфа
Тері астына енгізуге арналған ерітінді
Мерк Сероно С.п.А., ИТАЛИЯ
ЛП-№004594-ГП-KZ
3131
Овумикс®
Деректер жоқ
Қынаптық суппозиторийлер
Лабораторио Элеа Фоеникс С.А., АРГЕНТИНА
ҚР-ДЗ-5№026033
3132
Одефсей
Рилпивирин + Тенофовира алафенамиді + Эмтрицитабин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Патеон Инк., КАНАДА; Янссен-Силаг С.п.А., Италия
ЛП-№000474-РГ-KZ
3133
ОД-Неб
Небиволол
Таблеткалар
Эдж Фарма Прайвет Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№019198
3134
ОД-ТАМ 0.4
Тамсулозин
Модификацияланып босап шығатын капсулалар
Ауробиндо Фарма Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025031
3135
Оземпик®
Семаглутид
Тері астына енгізуге арналған ерітінді
Ново Нордиск А/С, ДАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№024719
3136
Оземпик®
Семаглутид
Тері астына енгізуге арналған ерітінді
Ново Нордиск А/С, ДАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№024745

РК-ЛС-5№014562
3158
Окситоцин-рихтер
Окситоцин
Раствор для внутривенного и внутримышечного введения
ОАО"Гедеон Рихтер", Венгрия
ЛП-№002616-ГП-KZ
3159
ОКТАГАМ™ 10%
Нет данных
Раствор для инфузий
Октафарма Фармацевтика Продуктионсгес м.б.Х, АВСТРИЯ
РК-ЛС-5№014188
3160
Октагам™ 5 %
Нет данных
Раствор для инфузий
Октафарма Фармацевтика Продуктионсгес. м.б.Х, АВСТРИЯ
РК-ЛС-5№019746
3161
Октанайн™ Ф
Нет данных
Лиофилизированный порошок для приготовления раствора для инфузий в комплекте с растворителем (вода для инъекции) и набором для введения
Октафарма Фармацевтика Продуктионсгес м.б.Х, АВСТРИЯ
РК-ЛС-5№014183
3162
Октанайн™ Ф
Нет данных
Лиофилизированный порошок для приготовления раствора для инфузий в комплекте с растворителем (вода для инъекции) и набором для введения
Октафарма Фармацевтика Продуктионсгес м.б.Х, АВСТРИЯ
РК-ЛС-5№014184
3163
Октанайн™ Ф
Нет данных
Лиофилизированный порошок для приготовления раствора для инфузий в комплекте с растворителем (вода для инъекции) и набором для введения
Октафарма Фармацевтика Продуктионсгес м.б.Х, АВСТРИЯ
РК-ЛС-5№014185
3164
Октанат® 1000
Нет данных
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем (вода для инъекций) и набором для введения
Октафарма Фармацевтика Продуктионсгес м.б.Х, АВСТРИЯ
РК-ЛС-5№004915
3165
Октанат® 1000
Нет данных
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем (вода для инъекций) и набором для введения
Octapharma AB, ШВЕЦИЯ
РК-БП-5№023463
3166
Октанат® 250
Нет данных
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем (вода для инъекций) и набором для введения
Октафарма Фармацевтика Продуктионсгес м.б.Х, АВСТРИЯ
РК-ЛС-5№004913
3167
Октанат® 250
Нет данных
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем (вода для инъекций) и набором для введения
Octapharma AB, ШВЕЦИЯ
РК-БП-5№023461
3168
Октанат® 500
Нет данных
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем (вода для инъекций) и набором для введения
Октафарма Фармацевтика Продуктионсгес м.б.Х, АВСТРИЯ
РК-ЛС-5№004914
3169
Октанат® 500
Нет данных
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем (вода для инъекций) и набором для введения
Octapharma AB, ШВЕЦИЯ
РК-БП-5№023462
3170
Октанат® LV
Нет данных
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем (вода для инъекций) и набором для введения
Октафарма Фармацевтика Продуктионсгес м.б.Х, АВСТРИЯ

ҚР-ДЗ-5№014562
3158
ОКСИТОЦИН-РИХТЕР
Окситоцин
Вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді
Гедеон Рихтер ААҚ, Мажарстан
ЛП-№002616-ГП-KZ
3159
ОКТАГАМ™ 10%
Деректер жоқ
Инфузияға арналған ерітінді
Октафарма Фармацевтика Продуктионсгес м.б.Х, АВСТРИЯ
ҚР-ДЗ-5№014188
3160
Октагам™ 5 %
Деректер жоқ
Инфузияға арналған ерітінді
Октафарма Фармацевтика Продуктионсгес. м.б.Х, АВСТРИЯ
ҚР-ДЗ-5№019746
3161
Октанайн™ Ф
Деректер жоқ
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішпен (инъекцияға арналған су) және енгізуге арналған жинақпен жиынтықта
Октафарма Фармацевтика Продуктионсгес м.б.Х, АВСТРИЯ
ҚР-ДЗ-5№014183
3162
Октанайн™ Ф
Деректер жоқ
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішпен (инъекцияға арналған су) және енгізуге арналған жинақпен жиынтықта
Октафарма Фармацевтика Продуктионсгес м.б.Х, АВСТРИЯ
ҚР-ДЗ-5№014184
3163
Октанайн™ Ф
Деректер жоқ
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішпен (инъекцияға арналған су) және енгізуге арналған жинақпен жиынтықта
Октафарма Фармацевтика Продуктионсгес м.б.Х, АВСТРИЯ
ҚР-ДЗ-5№014185
3164
Октанат® 1000
Деректер жоқ
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішпен (инъекцияға арналған су) және енгізуге арналған жинақпен жиынтықта
Октафарма Фармацевтика Продуктионсгес м.б.Х, АВСТРИЯ
ҚР-ДЗ-5№004915
3165
Октанат® 1000
Деректер жоқ
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат, еріткішпен (инъекцияға арналған су) және енгізуге арналған жиынтықпен жиынтықта
Octapharma AB, ШВЕЦИЯ
ҚР-БП-5№023463
3166
Октанат® 250
Деректер жоқ
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішпен (инъекцияға арналған су) және енгізуге арналған жинақпен жиынтықта
Октафарма Фармацевтика Продуктионсгес м.б.Х, АВСТРИЯ
ҚР-ДЗ-5№004913
3167
Октанат® 250
Деректер жоқ
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат, еріткішпен (инъекцияға арналған су) және енгізуге арналған жиынтықпен жиынтықта
Octapharma AB, ШВЕЦИЯ
ҚР-БП-5№023461
3168
Октанат® 500
Деректер жоқ
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішпен (инъекцияға арналған су) және енгізуге арналған жинақпен жиынтықта
Октафарма Фармацевтика Продуктионсгес м.б.Х, АВСТРИЯ
ҚР-ДЗ-5№004914
3169
Октанат® 500
Деректер жоқ
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат, еріткішпен (инъекцияға арналған су) және енгізуге арналған жиынтықпен жиынтықта
Octapharma AB, ШВЕЦИЯ
ҚР-БП-5№023462
3170
Октанат® LV
Деректер жоқ
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішпен (инъекцияға арналған су) және енгізуге арналған жинақпен жиынтықта
Октафарма Фармацевтика Продуктионсгес м.б.Х, АВСТРИЯ

РК-БП-5№022116
3171
Октанат® LV
Нет данных
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем (вода для инъекций) и набором для введения
Октафарма Фармацевтика Продуктионсгес м.б.Х, АВСТРИЯ
РК-БП-5№022117
3172
Октаплекс™ 500 МЕ (концентрат протромбинового комплекса)
Нет данных
Лиофилизированный порошок для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем (вода для инъекции) и набором для введения
Октафарма Фармацевтика Продуктионсгес м.б.Х, АВСТРИЯ
РК-ЛС-5№014192
3173
Октоклотин®
Мороктоког альфа
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем (раствор натрия хлорида 0,9 %)
Карагандинский фармацевтический комплекс, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№025097
3174
Октоклотин®
Мороктоког альфа
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем (раствор натрия хлорида 0,9 %)
Карагандинский фармацевтический комплекс, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№025098
3175
Октоклотин®
Мороктоког альфа
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем (раствор натрия хлорида 0,9 %)
Карагандинский фармацевтический комплекс, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№025100
3176
Октолипен®
Тиоктовая кислота
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
ОАО Фармстандарт-УфаВИТА, РОССИЯ
РК-ЛС-5№021581
3177
Октра®
Октреотид
Раствор для внутривенного и подкожного введения
АО Фармак, УКРАИНА
РК-ЛС-5№019800
3178
Октрид
Октреотид
Раствор для инъекций
Сан Фармасьютикал Индастриез Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№010635
3179
Окумед
Тимолол
Капли глазные
СЕНТИСС ФАРМА Пвт.Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№005642
3180
Оланз ODT
Оланзапин
Таблетки диспергируемые в полости рта
Сан Фармасьютикал Индастриез Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№023449
3181
Оланз ODT
Оланзапин
Таблетки диспергируемые в полости рта
Сан Фармасьютикал Индастриез Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№023450
3182
Оланзапин Вива Фарм
Оланзапин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
ВИВА ФАРМ, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-0№025882
3183
Олвион
Силденафил
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Медокеми Лтд, КИПР
РК-ЛС-5№021236
3184
Олвион
Силденафил
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Медокеми Лтд, КИПР
РК-ЛС-5№021237
3185
Оликлиномель N4-550 Е
Нет данных
Эмульсия для инфузий
Бакстер С.А., БЕЛЬГИЯ
РК-ЛС-5№017912
3186
Оликлиномель N4-550 Е
Нет данных
Эмульсия для инфузий
Бакстер С.А., БЕЛЬГИЯ
РК-ЛС-5№017913
3187
Оликлиномель N4-550 Е
Нет данных
Эмульсия для инфузий
Бакстер С.А., БЕЛЬГИЯ
РК-ЛС-5№017914
3188
Оликлиномель N7-1000 Е
Нет данных
Эмульсия для инфузий
Бакстер С.А., БЕЛЬГИЯ
РК-ЛС-5№017915
3189
Оликлиномель N7-1000 Е
Нет данных
Эмульсия для инфузий
Бакстер С.А., БЕЛЬГИЯ

ҚР-БП-5№022116
3171
Октанат® LV
Деректер жоқ
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішпен (инъекцияға арналған су) және енгізуге арналған жинақпен жиынтықта
Октафарма Фармацевтика Продуктионсгес м.б.Х, АВСТРИЯ
ҚР-БП-5№022117
3172
Октаплекс™ 500 ХБ (протромбинді кешен концентраты)
Деректер жоқ
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ, еріткішпен (инъекцияға арналған су) және енгізуге арналған жинақпен жиынтықта
Октафарма Фармацевтика Продуктионсгес м.б.Х, АВСТРИЯ
ҚР-ДЗ-5№014192
3173
Октоклотин®
Мороктоког альфа
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішпен жиынтықта (натрий хлоридінің ерітіндісі 0,9 %)
Қарағанды фармацевтикалық кешені, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№025097
3174
Октоклотин®
Мороктоког альфа
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішпен жиынтықта (натрий хлоридінің ерітіндісі 0,9 %)
Қарағанды фармацевтикалық кешені, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№025098
3175
Октоклотин®
Мороктоког альфа
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішпен жиынтықта (натрий хлоридінің ерітіндісі 0,9 %)
Қарағанды фармацевтикалық кешені, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№025100
3176
Октолипен®
Тиокт қышқылы
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
Фармстандарт-УфаВИТА ААҚ, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№021581
3177
Октра®
Октреотид
Вена ішіне және тері астына енгізуге арналған ерітінді
Фармак АҚ, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№019800
3178
Октрид
Октреотид
Инъекцияға арналған ерітінді
Сан Фармасьютикал Индастриез Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№010635
3179
Окумед
Тимолол
Көзге тамызатын дәрі
СЕНТИСС ФАРМА Пвт.Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№005642
3180
Оланз ODT
Оланзапин
Ауыз қуысында ұсақталатын таблеткалар
Сан Фармасьютикал Индастриез Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№023449
3181
Оланз ODT
Оланзапин
Ауыз қуысында ұсақталатын таблеткалар
Сан Фармасьютикал Индастриез Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№023450
3182
Оланзапин Вива Фарм
Оланзапин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
ВИВА ФАРМ, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-0№025882
3183
Олвион
Силденафил
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Медокеми Лтд, КИПР
ҚР-ДЗ-5№021236
3184
Олвион
Силденафил
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Медокеми Лтд, КИПР
ҚР-ДЗ-5№021237
3185
Оликлиномель N4-550 Е
Деректер жоқ
Инфузияға арналған эмульсия
Бакстер С.А., БЕЛЬГИЯ
ҚР-ДЗ-5№017912
3186
Оликлиномель N4-550 Е
Деректер жоқ
Инфузияға арналған эмульсия
Бакстер С.А., БЕЛЬГИЯ
ҚР-ДЗ-5№017913
3187
Оликлиномель N4-550 Е
Деректер жоқ
Инфузияға арналған эмульсия
Бакстер С.А., БЕЛЬГИЯ
ҚР-ДЗ-5№017914
3188
Оликлиномель N7-1000 Е
Деректер жоқ
Инфузияға арналған эмульсия
Бакстер С.А., БЕЛЬГИЯ
ҚР-ДЗ-5№017915
3189
Оликлиномель N7-1000 Е
Деректер жоқ
Инфузияға арналған эмульсия
Бакстер С.А., БЕЛЬГИЯ

РК-ЛС-5№021199
3213
ОМЕПРАЗОЛ-ВИСТА
Омепразол
Капсулы кишечнорастворимые
ЗИМ ЛАБОРАТОРИЕС ЛИМИТЕД, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025403
3214
Омепразол-Тева
Омепразол
Капсулы кишечнорастворимые
Тева Фарма С.Л.У., ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№023753
3215
Омепразол-Тева
Омепразол
Капсулы кишечнорастворимые
Тева Фарма С.Л.У., ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№026298
3216
Омепразол-Тева
Омепразол
Капсулы кишечнорастворимые
Тева Фарма С.Л.У., ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№026299
3217
Омикап-20
Омепразол
Капсулы кишечнорастворимые
Микро Лабс Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№003657
3218
Омнадрен® 250
Тестостерон
Раствор для внутримышечных инъекций
Фармзавод Jelfa А.О., ПОЛЬША
РК-ЛС-5№004846
3219
Омнидарт
Нет данных
Капсулы
Лабораториос Леон Фарма С.А., ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№024950
3220
Омник Окас®
Тамсулозин
Таблетки с контролируемым высвобождением, покрытые оболочкой
Астеллас Фарма Юроп Б.В., НИДЕРЛАНДЫ
РК-ЛС-5№004063
3221
Омник®
Тамсулозин
Капсулы с модифицированным высвобождением
Астеллас Фарма Юроп Б.В., НИДЕРЛАНДЫ
РК-ЛС-5№013627
3222
Омнипак™
Йогексол
Раствор для инъекций
ДжиИ Хэлскеа Ирландия Лимитед, ИРЛАНДИЯ
РК-ЛС-5№019354
3223
Омнипак™
Йогексол
Раствор для инъекций
ДжиИ Хэлскеа Ирландия Лимитед, ИРЛАНДИЯ
РК-ЛС-5№019355
3224
Омнискан™
Гадодиамид
Раствор для внутривенного введения
ДжиИ Хэлскеа Ирландия Лимитед, ИРЛАНДИЯ
РК-ЛС-5№004344
3225
Омнитроп®
Соматропин
Раствор для инъекций
Новартис Фармасьютикал Мэньюфекчуринг ГмбХ, АВСТРИЯ
РК-ЛС-5№020774
3226
Омнитроп®
Соматропин
Раствор для инъекций
Новартис Фармасьютикал Мэньюфекчуринг ГмбХ, АВСТРИЯ
РК-ЛС-5№020773
3227
Омнитроп®
Соматропин
Раствор для инъекций
Новартис Фармасьютикал Мэньюфекчуринг ГмбХ, АВСТРИЯ
РК-ЛС-5№020772
3228
Онбрез® Бризхалер®
Индакатерол
Капсулы с порошком для ингаляций
Siegfried Barbera S.L., ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№019852
3229
Онбрез® Бризхалер®
Индакатерол
Капсулы с порошком для ингаляций
Siegfried Barbera S.L., ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№019853
3230
Онбрез® Бризхалер®
Индакатерол
Капсулы с порошком для ингаляций
Siegfried Barbera S.L, Испания
ЛП-№007602-РГ-KZ
3231
Ондансетрон
Ондансетрон
Раствор для инъекций
Химфарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-3№021463
3232
Ондансетрон
Ондансетрон
Раствор для внутривенного и внутримышечного введения
Новосибхимфарм, РОССИЯ
РК-ЛС-5№022567
3233
ОНЕБИКС™
Небиволол
Таблетки
Сандоз Груп Саглик Урунлери Илачлари Сан ве Тик. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№025944
3234
Онкаспар®
Пэгаспаргаза
Лиофилизат для приготовления раствора для внутримышечного введения и инфузий
Лиофилизейшн Сервисез оф Нью Инглэнд Инк., США
ЛП-№000545-ГП-KZ
3235
Опредакс
Омепразол
Капсулы кишечнорастворимые
ЛАБОРАТОРИОС ЛИКОНСА, С.А., ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№017685
3236
Опредакс
Омепразол
Капсулы кишечнорастворимые
ЛАБОРАТОРИОС ЛИКОНСА, С.А., ИСПАНИЯ

ҚР-ДЗ-5№021199
3213
ОМЕПРАЗОЛ-ВИСТА
Омепразол
Ішекте еритін капсулалар
ЗИМ ЛАБОРАТОРИЕС ЛИМИТЕД, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025403
3214
Омепразол-Тева
Омепразол
Ішекте еритін капсулалар
Тева Фарма С.Л.У., ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№023753
3215
Омепразол-Тева
Омепразол
Ішекте еритін капсулалар
Тева Фарма С.Л.У., ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№026298
3216
Омепразол-Тева
Омепразол
Ішекте еритін капсулалар
Тева Фарма С.Л.У., ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№026299
3217
Омикап-20
Омепразол
Ішекте еритін капсулалар
Микро Лабс Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№003657
3218
Омнадрен® 250
Тестостерон
Бұлшықет ішіне инъекцияға арналған ерітінді
Фармзауыт Jelfa А.Қ., ПОЛЬША
ҚР-ДЗ-5№004846
3219
Омнидарт
Деректер жоқ
Капсулалар
Лабораториос Леон Фарма С.А., ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№024950
3220
Омник Окас®
Тамсулозин
Босап шығуы бақыланатын қабықпен қапталған таблеткалар
Астеллас Фарма Юроп Б.В., НИДЕРЛАНДЫ
ҚР-ДЗ-5№004063
3221
Омник®
Тамсулозин
Босап шығуы өзгертілген капсулалар
Астеллас Фарма Юроп Б.В., НИДЕРЛАНДЫ
ҚР-ДЗ-5№013627
3222
Омнипак™
Йогексол
Инъекцияға арналған ерітінді
ДжиИ Хэлскеа Ирландия Лимитед, ИРЛАНДИЯ
ҚР-ДЗ-5№019354
3223
Омнипак™
Йогексол
Инъекцияға арналған ерітінді
ДжиИ Хэлскеа Ирландия Лимитед, ИРЛАНДИЯ
ҚР-ДЗ-5№019355
3224
Омнискан™
Гадодиамид
Вена ішіне енгізуге арналған ерітінді
ДжиИ Хэлскеа Ирландия Лимитед, ИРЛАНДИЯ
ҚР-ДЗ-5№004344
3225
Омнитроп®
Соматропин
Инъекцияға арналған ерітінді
Новартис Фармасьютикал Мэньюфекчуринг ГмбХ, АВСТРИЯ
ҚР-ДЗ-5№020774
3226
Омнитроп®
Соматропин
Инъекцияға арналған ерітінді
Новартис Фармасьютикал Мэньюфекчуринг ГмбХ, АВСТРИЯ
ҚР-ДЗ-5№020773
3227
Омнитроп®
Соматропин
Инъекцияға арналған ерітінді
Новартис Фармасьютикал Мэньюфекчуринг ГмбХ, АВСТРИЯ
ҚР-ДЗ-5№020772
3228
Онбрез® Бризхалер®
Индакатерол
Капсулалардағы ингаляцияға арналған ұнтақ
Siegfried Barbera S.L., ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№019852
3229
Онбрез® Бризхалер®
Индакатерол
Капсулалардағы ингаляцияға арналған ұнтақ
Siegfried Barbera S.L., ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№019853
3230
Онбрез® Бризхалер®
Индакатерол
Капсулалардағы ингаляцияға арналған ұнтақ
Siegfried Barbera S.L, Испания
ЛП-№007602-РГ-KZ
3231
Ондансетрон
Ондансетрон
Инъекцияға арналған ерітінді
Химфарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-3№021463
3232
Ондансетрон
Ондансетрон
Вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді
Новосибхимфарм, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№022567
3233
ОНЕБИКС™
Небиволол
Таблеткалар
Сандоз Груп Саглик Урунлери Илачлари Сан ве Тик. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№025944
3234
Онкаспар®
Пэгаспаргаза
Бұлшықет ішіне енгізу және инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат
Лиофилизейшн Сервисез оф Нью Инглэнд Инк., АҚШ
ЛП-№000545-ГП-KZ
3235
Опредакс
Омепразол
Ішекте еритін капсулалар
ЛАБОРАТОРИОС ЛИКОНСА, С.А., ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№017685
3236
Опредакс
Омепразол
Ішекте еритін капсулалар
ЛАБОРАТОРИОС ЛИКОНСА, С.А., ИСПАНИЯ

РК-ЛС-5№026112
3374
Парсабив
Этелкальцетид
Раствор для внутривенного введения
Амджен Мэньюфэкчуринг Лимитед, СОЕДИНҢННЫЕ ШТАТЫ АМЕРИКИ
РК-ЛС-5№023620
3375
ПАСК АФ
Нет данных
Раствор для инфузий
НУР-МАЙ ФАРМАЦИЯ, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№022755
3376
ПАСК-натрий 5.52 г
Нет данных
Порошок дозированный для приготовления раствора для приема внутрь
Олайнфарм, ЛАТВИЯ
РК-ЛС-5№009732
3377
Патанол®
Олопатадин
Капли глазные
с.а.Алкон-Куврер н.в., БЕЛЬГИЯ
РК-ЛС-5№010272
3378
Педекс
Перметрин
Раствор для наружного применения
ЛМП, ЛАТВИЯ
РК-ЛС-5№004115
3379
Пемброриа®
Пембролизумаб
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
Карагандинский фармацевтический комплекс, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№026269
3380
Пемгем
Пеметрексед
Лиофилизат для приготовления раствора для инфузий
Д-р Редди'с Лабораторис Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№022870
3381
Пемгем
Пеметрексед
Лиофилизат для приготовления раствора для инфузий
Д-р Редди'с Лабораторис Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№022871
3382
Пеметрексед
Пеметрексед
Лиофилизированный порошок для приготовления раствора для инфузий
Государственное научное учреждение "Институт биоорганической химии Национальной академии наук Беларуси", БЕЛАРУСЬ
РК-ЛС-5№023061
3383
Пеметрексед-Виста солют
Пеметрексед
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
Онкомед Мануфактуринг а.c., ЧЕШСКАЯ РЕСПУБЛИКА
РК-ЛС-5№026200
3384
Пеметрексед-Келун-Казфарм
Пеметрексед
Лиофилизат для приготовления раствора для инфузий
ТОО"Kelun-Kazpharm" (Келун-Казфарм), КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№022305
3385
Пеметрексед-Келун-Казфарм
Пеметрексед
Лиофилизат для приготовления раствора для инфузий
ТОО"Kelun-Kazpharm" (Келун-Казфарм), КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№022304
3386
Пеметрексед-Келун-Казфарм
Пеметрексед
Лиофилизат для приготовления раствора для инфузий
ТОО"Kelun-Kazpharm" (Келун-Казфарм), КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№023139
3387
Пеметрексед-Келун-Казфарм
Пеметрексед
Лиофилизат для приготовления раствора для инфузий
ТОО"Kelun-Kazpharm" (Келун-Казфарм), КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№023140
3388
Пенестер
Финастерид
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Зентива к.с., ЧЕШСКАЯ РЕСПУБЛИКА
РК-ЛС-5№018701
3389
Пентаглобин
Нет данных
Раствор для внутривенного введения
Биотест АГ, ГЕРМАНИЯ
РК-БП-5№012734
3390
Пентаксим, вакцина для профилактики дифтерии и столбняка адсорбированная; коклюша ацеллюлярная; полиомиелита инактивированная и инфекции, вызываемой Haemophilus influenzae тип b, конъюгированная
Нет данных
Лиофилизат в комплекте с суспензией
Санофи Пастер, ФРАНЦИЯ
РК-БП-5№013231
3391
Пентаса
Месалазин
Таблетки с пролонгированным высвобождением
Ферринг Интернешнл Сентер СА, ШВЕЙЦАРИЯ
РК-ЛС-5№019018

ҚР-ДЗ-5№026112
3374
Парсабив
Этелкальцетид
Вена ішіне енгізуге арналған ерітінді
Амджен Мэньюфэкчуринг Лимитед, АМЕРИКА ҚҰРАМА ШТАТТАРЫ
ҚР-ДЗ-5№023620
3375
ПАСК АФ
Деректер жоқ
Инфузияға арналған ерітінді
НУР-МАЙ ФАРМАЦИЯ, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№022755
3376
ПАСК-натрий 5.52 г
Деректер жоқ
Ішке қабылдау үшін ерітінді дайындауға арналған дозаланған ұнтақ
Олайнфарм, ЛАТВИЯ
ҚР-ДЗ-5№009732
3377
Патанол®
Олопатадин
Көзге тамызатын дәрі
с.а.Алкон-Куврер н.в., БЕЛЬГИЯ
ҚР-ДЗ-5№010272
3378
Педекс
Перметрин
Сыртқа қолдануға арналған ерітінді
ЛМП, ЛАТВИЯ
ҚР-ДЗ-5№004115
3379
Пемброриа®
Пембролизумаб
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
Қарағанды фармацевтикалық кешені, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№026269
3380
Пемгем
Пеметрексед
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат
Д-р Редди'с Лабораторис Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№022870
3381
Пемгем
Пеметрексед
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат
Д-р Редди'с Лабораторис Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№022871
3382
Пеметрексед
Пеметрексед
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ
Беларусь Ұлттық ғылым академиясының биоорганикалық химия институты" мемлекеттік ғылыми мекемесі, БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№023061
3383
Пеметрексед-Виста солют
Пеметрексед
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
Онкомед Мануфактуринг а.c., ЧЕХ РЕСПУБЛИКАСЫ
ҚР-ДЗ-5№026200
3384
Пеметрексед-Келун-Казфарм
Пеметрексед
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат
Kelun-Kazpharm (Келун-Казфарм) ЖШС, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№022305
3385
Пеметрексед-Келун-Казфарм
Пеметрексед
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат
Kelun-Kazpharm (Келун-Казфарм) ЖШС, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№022304
3386
Пеметрексед-Келун-Казфарм
Пеметрексед
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат
Kelun-Kazpharm (Келун-Казфарм) ЖШС, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№023139
3387
Пеметрексед-Келун-Казфарм
Пеметрексед
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат
Kelun-Kazpharm (Келун-Казфарм) ЖШС, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№023140
3388
Пенестер
Финастерид
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Зентива к.с., ЧЕХ РЕСПУБЛИКАСЫ
ҚР-ДЗ-5№018701
3389
Пентаглобин
Деректер жоқ
Вена ішіне енгізуге арналған ерітінді
Биотест АГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-БП-5№012734
3390
Пентаксим, дифтерия және сіреспенің сіңірілген; көкжөтелдің ацеллюлярлық; полиомиелиттің белсенділігі жойылған және конъюгацияланған, b типті Haemophilus influenzae туындайтын инфекцияның профилактикасына арналған вакцина
Деректер жоқ
Лиофилизат суспензиямен жиынтықта
Санофи Пастер, ФРАНЦИЯ
ҚР-БП-5№013231
3391
Пентаса
Месалазин
Босап шығуы ұзаққа созылатын таблеткалар
Ферринг Интернешнл Сентер СА, ШВЕЙЦАРИЯ
ҚР-ДЗ-5№019018

РК-ЛС-5№025185
3459
Полвастерол
Розувастатин
Таблетки, покрытые оболочкой
Фармацевтический завод Польфарма АО, ПОЛЬША
РК-ЛС-5№019722
3460
Полвастерол
Розувастатин
Таблетки, покрытые оболочкой
Фармацевтический завод Польфарма АО, ПОЛЬША
РК-ЛС-5№019723
3461
Полвастерол
Розувастатин
Таблетки, покрытые оболочкой
Фармацевтический завод Польфарма АО, ПОЛЬША
РК-ЛС-5№019724
3462
Полвертик
Бетагистин
Таблетки
Фармацевтический завод"ПОЛЬФАРМА" АО Производственный отдел в Новой Дембе, ПОЛЬША
РК-ЛС-5№016517
3463
Полвертик
Бетагистин
Таблетки
Фармацевтический завод"ПОЛЬФАРМА" АО Производственный отдел в Новой Дембе, ПОЛЬША
РК-ЛС-5№016518
3464
Полвертик
Бетагистин
Таблетки
Фармацевтический завод"ПОЛЬФАРМА" АО Производственный отдел в Новой Дембе, ПОЛЬША
РК-ЛС-5№016519
3465
Полидекса с фенилэфрином
Нет данных
Спрей назальный
СОФАРТЕКС, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№019079
3466
Полижинакс
Нет данных
Капсулы вагинальные
Свисс Кепс АГ, ШВЕЙЦАРИЯ
РК-ЛС-5№015850
3467
Полиоксидоний®
Азоксимера бромид
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного и внутримышечного введения и местного применения
ООО "НПО Петровакс Фарм", РОССИЯ
РК-ЛС-5№019014
3468
Полиоксидоний®
Азоксимера бромид
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного и внутримышечного введения и местного применения
ООО "НПО Петровакс Фарм", РОССИЯ
РК-ЛС-5№019015
3469
Полиоксидоний®
Азоксимера бромид
Раствор для внутривенного и внутримышечного введения
ООО "НПО Петровакс Фарм", РОССИЯ
РК-ЛС-5№025491
3470
Полиоксидоний®
Азоксимера бромид
Раствор для внутривенного и внутримышечного введения
ООО "НПО Петровакс Фарм", РОССИЯ
РК-ЛС-5№025492
3471
Поллезин®
Левоцетиризин
Таблетки, покрытые оболочкой
ЗАО"Фармацевтический завод ЭГИС", ВЕНГРИЯ
РК-ЛС-5№016541
3472
Поллезин®
Левоцетиризин
Капли для приема внутрь
ЗАО"Фармацевтический завод ЭГИС", ВЕНГРИЯ
РК-ЛС-5№016542
3473
Полприл
Рамиприл
Капсулы
Фармацевтический завод Польфарма АО, ПОЛЬША
РК-ЛС-5№014331
3474
Полприл
Рамиприл
Капсулы
Фармацевтический завод Польфарма АО, ПОЛЬША
РК-ЛС-5№014332
3475
Полприл
Рамиприл
Капсулы
Фармацевтический завод Польфарма АО, ПОЛЬША
РК-ЛС-5№014333
3476
Полькодерм ТЦ
Нет данных
Аэрозоль для наружного применения
Тархоминский фармацевтический завод"Польфа" Акционерное Общество, ПОЛЬША
РК-ЛС-5№021532
3477
Полькортолон®
Триамцинолон
Таблетки
Adamed Pharma S.A., ПОЛЬША
РК-ЛС-5№001165
3478
Польсуксан
Суксаметония хлорид
Раствор для инъекций
Химфарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№021409
3479
Помалидомид
Помалидомид
Капсулы
Natco Pharma Limited, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025598
3480
Помалидомид
Помалидомид
Капсулы
Natco Pharma Limited, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025599

ҚР-ДЗ-5№025185
3459
Полвастерол
Розувастатин
Қабықпен қапталған таблеткалар
Польфарма АҚ фармацевтикалық зауыты, ПОЛЬША
ҚР-ДЗ-5№019722
3460
Полвастерол
Розувастатин
Қабықпен қапталған таблеткалар
Польфарма АҚ фармацевтикалық зауыты, ПОЛЬША
ҚР-ДЗ-5№019723
3461
Полвастерол
Розувастатин
Қабықпен қапталған таблеткалар
Польфарма АҚ фармацевтикалық зауыты, ПОЛЬША
ҚР-ДЗ-5№019724
3462
Полвертик
Бетагистин
Таблеткалар
ПОЛЬФАРМА АҚ Фармацевтикалық зауыты Нова Дембадағы өндірістік бөлім, ПОЛЬША
ҚР-ДЗ-5№016517
3463
Полвертик
Бетагистин
Таблеткалар
ПОЛЬФАРМА АҚ Фармацевтикалық зауыты Нова Дембадағы өндірістік бөлім, ПОЛЬША
ҚР-ДЗ-5№016518
3464
Полвертик
Бетагистин
Таблеткалар
ПОЛЬФАРМА АҚ Фармацевтикалық зауыты Нова Дембадағы өндірістік бөлім, ПОЛЬША
ҚР-ДЗ-5№016519
3465
Полидекса фенилэфринмен
Деректер жоқ
Мұрынға арналған спрей
СОФАРТЕКС, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№019079
3466
Полижинакс
Деректер жоқ
Қынаптық капсулалар
Свисс Кепс АГ, ШВЕЙЦАРИЯ
ҚР-ДЗ-5№015850
3467
Полиоксидоний®
Азоксимер бромиді
Вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізуге және жергілікті қолдану үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат
"НПО Петровакс Фарм" ЖШҚ, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№019014
3468
Полиоксидоний®
Азоксимер бромиді
Вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізуге және жергілікті қолдану үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат
"НПО Петровакс Фарм" ЖШҚ, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№019015
3469
Полиоксидоний®
Азоксимер бромиді
Вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді
"НПО Петровакс Фарм" ЖШС, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№025491
3470
Полиоксидоний®
Азоксимер бромиді
Вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді
"НПО Петровакс Фарм" ЖШҚ, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№025492
3471
Поллезин®
Левоцетиризин
Қабықпен қапталған таблеткалар
ЭГИС Фармацевтикалық зауыты ЖАҚ, Мажарстан
ҚР-ДЗ-5№016541
3472
Поллезин®
Левоцетиризин
Ішуге арналған тамшыдәрі
ЭГИС Фармацевтикалық зауыты ЖАҚ, Мажарстан
ҚР-ДЗ-5№016542
3473
Полприл
Рамиприл
Капсулалар
Польфарма АҚ фармацевтикалық зауыты, ПОЛЬША
ҚР-ДЗ-5№014331
3474
Полприл
Рамиприл
Капсулалар
Польфарма АҚ фармацевтикалық зауыты, ПОЛЬША
ҚР-ДЗ-5№014332
3475
Полприл
Рамиприл
Капсулалар
Польфарма АҚ фармацевтикалық зауыты, ПОЛЬША
ҚР-ДЗ-5№014333
3476
Полькодерм ТЦ
Деректер жоқ
Сыртқа қолдануға арналған аэрозоль
Тархомин фармацевтикалық зауыты"Польфа" Акционерлік Қоғамы, ПОЛЬША
ҚР-ДЗ-5№021532
3477
Полькортолон®
Триамцинолон
Таблеткалар
Adamed Pharma S.A., ПОЛЬША
ҚР-ДЗ-5№001165
3478
Польсуксан
Суксаметоний хлориді
Инъекцияға арналған ерітінді
Химфарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№021409
3479
Помалидомид
Помалидомид
Капсулалар
Natco Pharma Limited, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025598
3480
Помалидомид
Помалидомид
Капсулалар
Natco Pharma Limited, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025599

3531
Престариум® 10мг
Периндоприл
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Ле Лаборатуар Сервье Индастри, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№011492
3532
Престариум® 10мг
Периндоприл
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
СЕРВЬЕ РУС, РОССИЯ
РК-ЛС-5№023211
3533
Престариум® 5мг
Периндоприл
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Ле Лаборатуар Сервье Индастри, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№011490
3534
Престариум® 5мг
Периндоприл
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
СЕРВЬЕ РУС, РОССИЯ
РК-ЛС-5№023210
3535
Престилол®
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Ле Лаборатуар Сервье Индастри, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№023217
3536
Престилол®
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Ле Лаборатуар Сервье Индастри, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№023218
3537
Престилол®
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Ле Лаборатуар Сервье Индастри, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№023219
3538
Престилол®
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Ле Лаборатуар Сервье Индастри, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№023220
3539
Престилол®
Бисопролол + Периндоприл
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Лаборатории Сервье Индастри, ФРАНЦИЯ
ЛП-№000569-ГП-KZ
3540
Префаксин
Венлафаксин
Капсулы пролонгированного действия
Фарматен Интернешнл С.А., ГРЕЦИЯ
РК-ЛС-5№017926
3541
Префаксин
Венлафаксин
Капсулы пролонгированного действия
Фарматен Интернешнл С.А., ГРЕЦИЯ
РК-ЛС-5№017927
3542
Префаксин
Венлафаксин
Капсулы пролонгированного действия
Фарматен Интернешнл С.А., ГРЕЦИЯ
РК-ЛС-5№017928
3543
ПРЕФИКС®
Цефпрозил
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Нобел Илач Санаи ве Тиджарет А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№014200
3544
ПРЕФИКС®
Цефпрозил
Порошок для приготовления суспензии для приема внутрь
Нобел Илач Санаи ве Тиджарет А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№019734
3545
Префикс®
Цефпрозил
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Нобел Алматинская Фармацевтическая Фабрика, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-3№020630
3546
Привалекс
Прегабалин
Капсулы
Софаримекс – Индустрия Кимика э Фармасэутика, С. А., ПОРТУГАЛИЯ
РК-ЛС-5№024501
3547
Привалекс
Прегабалин
Капсулы
Софаримекс – Индустрия Кимика э Фармасэутика, С. А., ПОРТУГАЛИЯ
РК-ЛС-5№024506
3548
Привиджен®
Нет данных
Раствор для инфузий
СиЭсЭл Беринг АГ, ШВЕЙЦАРИЯ
РК-ЛС-5№019616
3549
Привитусс
Клоперастин
Суспензия оральная
Марко Вити Фармасеутиси С.п.А., ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№019001
3550
Примовист®
Гадоксетовая кислота
Раствор для внутривенного введения
Байер АГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№017853
3551
Приорикс-Тетра вакцина против кори, эпидемического паротита, краснухи и ветряной оспы, живая аттенуированная
Нет данных
Лиофилизат для приготовления раствора для инъекций в комплекте с растворителем в предварительно наполненном шприце
ГлаксоСмитКляйн Байолоджикалз с.а., БЕЛЬГИЯ

3531
Престариум® 10мг
Периндоприл
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Ле Лаборатуар Сервье Индастри, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№011492
3532
Престариум® 10мг
Периндоприл
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
СЕРВЬЕ РУС, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№023211
3533
Престариум® 5мг
Периндоприл
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Ле Лаборатуар Сервье Индастри, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№011490
3534
Престариум® 5мг
Периндоприл
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
СЕРВЬЕ РУС, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№023210
3535
Престилол®
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Ле Лаборатуар Сервье Индастри, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№023217
3536
Престилол®
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Ле Лаборатуар Сервье Индастри, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№023218
3537
Престилол®
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Ле Лаборатуар Сервье Индастри, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№023219
3538
Престилол®
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Ле Лаборатуар Сервье Индастри, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№023220
3539
Престилол®
Бисопролол + Периндоприл
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Лаборатории Сервье Индастри, Франция
ЛП-№000569-ГП-KZ
3540
Префаксин
Венлафаксин
Әсер етуі ұзаққа созылатын капсулалар
Фарматен Интернешнл С.А., ГРЕЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№017926
3541
Префаксин
Венлафаксин
Әсер етуі ұзаққа созылатын капсулалар
Фарматен Интернешнл С.А., ГРЕЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№017927
3542
Префаксин
Венлафаксин
Әсер етуі ұзаққа созылатын капсулалар
Фарматен Интернешнл С.А., ГРЕЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№017928
3543
ПРЕФИКС®
Цефпрозил
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Нобел Илач Санаи ве Тиджарет А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№014200
3544
ПРЕФИКС®
Цефпрозил
Ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ
Нобел Илач Санаи ве Тиджарет А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№019734
3545
Префикс®
Цефпрозил
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Нобел Алматы Фармацевтикалық Фабрикасы, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-3№020630
3546
Привалекс
Прегабалин
Капсулалар
Софаримекс – Индустрия Кимика э Фармасэутика, С. А., ПОРТУГАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№024501
3547
Привалекс
Прегабалин
Капсулалар
Софаримекс – Индустрия Кимика э Фармасэутика, С. А., ПОРТУГАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№024506
3548
Привиджен®
Деректер жоқ
Инфузияға арналған ерітінді
СиЭсЭл Беринг АГ, ШВЕЙЦАРИЯ
ҚР-ДЗ-5№019616
3549
Привитусс
Клоперастин
Ішуге арналған суспензия
Марко Вити Фармасеутиси С.п.А., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№019001
3550
Примовист®
Гадоксет қышқылы
Вена ішіне енгізуге арналған ерітінді
Байер АГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№017853
3551
Приорикс-Тетра қызылшаға, эпидемиялық паротитке, қызамыққа және желшешекке қарсы аттенуирленген тірі вакцина
Деректер жоқ
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат алдын ала толтырылған шприцтегі еріткішімен жиынтықта
ГлаксоСмитКляйн Байолоджикалз с.а., БЕЛЬГИЯ

РК-ЛС-5№024150
3669
Рекормон®
Эпоэтин бета
Раствор для инъекций
Рош Диагностикс ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№015703
3670
Рексалти®
Брекспипразол
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Оцука Фармасьютикал Ко., Лтд., ЯПОНИЯ
РК-ЛС-5№026144
3671
Рексалти®
Брекспипразол
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Оцука Фармасьютикал Ко., Лтд., ЯПОНИЯ
РК-ЛС-5№026145
3672
Рексалти®
Брекспипразол
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Оцука Фармасьютикал Ко., Лтд., ЯПОНИЯ
РК-ЛС-5№026146
3673
Рексалти®
Брекспипразол
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Оцука Фармасьютикал Ко., Лтд., ЯПОНИЯ
РК-ЛС-5№026147
3674
РЕКСЕТИН®
Пароксетин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Гедеон Рихтер, ВЕНГРИЯ
РК-ЛС-5№004672
3675
Реланиум
Диазепам
Раствор для внутримышечных и внутривенных инъекций
Фармацевтический завод "ПОЛЬФАРМА" АО, ПОЛЬША
РК-ЛС-5№014355
3676
Релвар® Эллипта®
Нет данных
Порошок для ингаляций дозированный
Глаксо Оперэйшенс Великобритания Лимитед (Глаксо Вэллком Оперэйшенс), ВЕЛИКОБРИТАНИЯ
РК-ЛС-5№021461
3677
Релвар® Эллипта®
Нет данных
Порошок для ингаляций дозированный
Глаксо Оперэйшенс Великобритания Лимитед (Глаксо Вэллком Оперэйшенс), ВЕЛИКОБРИТАНИЯ
РК-ЛС-5№021462
3678
Реленза®
Занамивир
Порошок для ингаляций дозированный
Глаксо Вэллком Продакшен, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№005403
3679
Реликва
Гидроксизин
Сироп
Przedsiebiorstwo Produkcji Farmaceutycznej HASCO-LEK S.A., ПОЛЬША
РК-ЛС-5№025672
3680
Релипоэтин
Эпоэтин альфа
Раствор для внутривенного и подкожного введения
Релаинс Лайф Сайенсыз Пвт. Лтд, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№026133
3681
Релипоэтин
Эпоэтин альфа
Раствор для внутривенного и подкожного введения
Релаинс Лайф Сайенсыз Пвт. Лтд, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№026134
3682
Релипоэтин
Эпоэтин альфа
Раствор для внутривенного и подкожного введения
Релаинс Лайф Сайенсыз Пвт. Лтд, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№026135
3683
Релиум
Диазепам
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Тархоминский фармацевтический завод"Польфа" Акционерное Общество, ПОЛЬША
РК-ЛС-5№011025
3684
РЕМАКСОЛ®
Нет данных
Раствор для инфузий
Научно-технологическая фармацевтическая фирма ПОЛИСАН, РОССИЯ
РК-ЛС-5№020882
3685
Ремедиа
Левофлоксацин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Симпекс Фарма Пвт. Лтд, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№018414
3686
Ремедиа
Левофлоксацин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Симпекс Фарма Пвт. Лтд, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№018415
3687
Ремедиа
Левофлоксацин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Симпекс Фарма Пвт. Лтд, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№018416
3688
Реместип
Терлипрессин
Раствор для инъекций
Зентива, к.c., ЧЕШСКАЯ РЕСПУБЛИКА
РК-ЛС-5№018976
3689
Реместип
Терлипрессин
Раствор для инъекций
Зентива, к.c., ЧЕШСКАЯ РЕСПУБЛИКА

ҚР-ДЗ-5№024150
3669
Рекормон®
Эпоэтин бета
Инъекцияға арналған ерітінді
Рош Диагностикс ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№015703
3670
Рексалти®
Брекспипразол
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Оцука Фармасьютикал Ко., Лтд., ЖАПОНИЯ
ҚР-ДЗ-5№026144
3671
Рексалти®
Брекспипразол
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Оцука Фармасьютикал Ко., Лтд., ЖАПОНИЯ
ҚР-ДЗ-5№026145
3672
Рексалти®
Брекспипразол
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Оцука Фармасьютикал Ко., Лтд., ЖАПОНИЯ
ҚР-ДЗ-5№026146
3673
Рексалти®
Брекспипразол
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Оцука Фармасьютикал Ко., Лтд., ЖАПОНИЯ
ҚР-ДЗ-5№026147
3674
РЕКСЕТИН®
Пароксетин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Гедеон Рихтер, Мажарстан
ҚР-ДЗ-5№004672
3675
Реланиум
Диазепам
Бұлшықет ішіне және вена ішіне инъекцияға арналған ерітінді
"Польфарма" АҚ фармацевтикалық зауыты, ПОЛЬША
ҚР-ДЗ-5№014355
3676
Релвар® Эллипта®
Деректер жоқ
Дозаланған ингаляцияға арналған ұнтақ
Глаксо Оперэйшенс Великобритания Лимитед (Глаксо Вэллком Оперэйшенс), ҰЛЫБРИТАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№021461
3677
Релвар® Эллипта®
Деректер жоқ
Дозаланған ингаляцияға арналған ұнтақ
Глаксо Оперэйшенс Великобритания Лимитед (Глаксо Вэллком Оперэйшенс), ҰЛЫБРИТАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№021462
3678
Реленза®
Занамивир
Дозаланған ингаляцияға арналған ұнтақ
Глаксо Вэллком Продакшен, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№005403
3679
Реликва
Гидроксизин
Шәрбат
Przedsiebiorstwo Produkcji Farmaceutycznej HASCO-LEK S.A., ПОЛЬША
ҚР-ДЗ-5№025672
3680
Релипоэтин
Эпоэтин альфа
Вена ішіне және тері астына енгізуге арналған ерітінді
Релаинс Лайф Сайенсыз Пвт. Лтд, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№026133
3681
Релипоэтин
Эпоэтин альфа
Вена ішіне және тері астына енгізуге арналған ерітінді
Релаинс Лайф Сайенсыз Пвт. Лтд, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№026134
3682
Релипоэтин
Эпоэтин альфа
Вена ішіне және тері астына енгізуге арналған ерітінді
Релаинс Лайф Сайенсыз Пвт. Лтд, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№026135
3683
Релиум
Диазепам
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Тархомин фармацевтикалық зауыты"Польфа" Акционерлік Қоғамы, ПОЛЬША
ҚР-ДЗ-5№011025
3684
РЕМАКСОЛ®
Деректер жоқ
Инфузияға арналған ерітінді
ПОЛИСАН Ғылыми-технологиялық фармацевтикалық фирмасы, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№020882
3685
Ремедиа
Левофлоксацин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Симпекс Фарма Пвт. Лтд, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№018414
3686
Ремедиа
Левофлоксацин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Симпекс Фарма Пвт. Лтд, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№018415
3687
Ремедиа
Левофлоксацин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Симпекс Фарма Пвт. Лтд, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№018416
3688
Реместип
Терлипрессин
Инъекцияға арналған ерітінді
Зентива, к.c., ЧЕХ РЕСПУБЛИКАСЫ
ҚР-ДЗ-5№018976
3689
Реместип
Терлипрессин
Инъекцияға арналған ерітінді
Зентива, к.c., ЧЕХ РЕСПУБЛИКАСЫ

РК-ЛС-5№018977
3690
Ремикейд®
Инфликсимаб
Порошок лиофилизированный для приготовления концентрата для приготовления раствора для внутривенного введения
Силаг АГ, ШВЕЙЦАРИЯ
РК-БП-5№019692
3691
Ремсима®
Инфликсимаб
Порошок лиофилизированный для приготовления концентрата для приготовления раствора для внутривенного введения
СЕЛЛТРИОН, Инк., РЕСПУБЛИКА КОРЕЯ
РК-ЛС-5№020035
3692
РЕМУНДЕ
Изотретиноин
Мягкие желатиновые капсулы
Биофарма Илач Сан.ве.Тидж.А.Ш., Турция
ЛП-№002495-РГ-KZ
3693
Ренвела®
Севеламер
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Джензайм Ирландия Лтд, ИРЛАНДИЯ
РК-ЛС-5№018305
3694
Ренвела®
Севеламер
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Санофи Винтроп Индустрия, ИРЛАНДИЯ
РК-ЛС-5№018305
3695
Реополиглюкин
Декстран
Раствор для инфузий
НУР-МАЙ ФАРМАЦИЯ, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№022799
3696
Реосорбилакт
Нет данных
Раствор для инфузий
Юрия-Фарм, УКРАИНА
РК-ЛС-5№019780
3697
Репаглид®
Репаглинид
Таблетки
Абди Ибрахим Глобал Фарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№018188
3698
Репаглид®
Репаглинид
Таблетки
Абди Ибрахим Глобал Фарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№018189
3699
Реплагал
Агалсидаза альфа
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
Веттер Фарма-Фертигунг ГмбХ & Ко.КГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№023493
3700
Реплагал®
Агалсидаза альфа
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
Веттер Фарма-Фертигунг ГмбХ и Ко.КГ, Германия Кэнджин БиоФарма, ЛЛС, США; ДХЛ Сапплай Чейн (Нидерландс) Б.В., Нидерланды; Шайер Фармасьютикалс Айерленд Лимитед, Ирландия; Шайер Хьюман Дженетик Терапис, Инк, Соединенные Штаты
ЛП-№001102-ГП-KZ
3701
Ресиджен
Интерферон бета-1a
Раствор для инъекций
СиннаЖен Ко., ИРАН, ИСЛАМСКАЯ РЕСПУБЛИКА
РК-ЛС-5№024723
3702
Респанол
Толперизон
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Аджио Фармацевтикалз Лтд, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№023304
3703
Респанол
Толперизон
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Аджио Фармацевтикалз Лтд, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№023303
3704
Респолак
Пропофол
Эмульсия для внутривенного введения
Аспиро Фарма Лимитед, Индия
ЛП-№004090-РГ-KZ
3705
Респолак
Пропофол
Эмульсия для внутривенного введения
Aspiro Pharma Limited, Индия
ЛП-№004784-РГ-KZ
3706
Респонгил
Рисперидон
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
РЕПЛЕК ФАРМ Лтд. Скопье, РЕСПУБЛИКА СЕВЕРНАЯ МАКЕДОНИЯ
РК-ЛС-5№020690
3707
Респонгил
Рисперидон
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
РЕПЛЕК ФАРМ Лтд. Скопье, РЕСПУБЛИКА СЕВЕРНАЯ МАКЕДОНИЯ
РК-ЛС-5№020691
3708
Ретиналамин®
Нет данных
Лиофилизат для приготовления раствора для внутримышечного и парабульбарного введения
ГЕРОФАРМ, РОССИЯ
РК-ЛС-5№010902
3709
Ретровир
Зидовудин
Раствор для приема внутрь
Бора Фармасьютикал Сервисес Инк., КАНАДА
РК-ЛС-5№011013

ҚР-ДЗ-5№018977
3690
Ремикейд®
Инфликсимаб
Вена ішіне енгізуге арналған ерітінді дайындау үшін концентрат дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ
Силаг АГ, ШВЕЙЦАРИЯ
ҚР-БП-5№019692
3691
Ремсима®
Инфликсимаб
Вена ішіне енгізілетін ерітінді дайындау үшін концентрат дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ
СЕЛЛТРИОН, Инк., КОРЕЯ РЕСПУБЛИКАСЫ
ҚР-ДЗ-5№020035
3692
Ремунде
Изотретиноин
Жұмсақ желатинді капсулалар
Биофарма Илач Сан.ве.Тидж.А.Ш., ТҮРКИЯ
ЛП-№002495-РГ-KZ
3693
Ренвела®
Севеламер
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Джензайм Ирландия Лтд, ИРЛАНДИЯ
ҚР-ДЗ-5№018305
3694
Ренвела®
Севеламер
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Санофи Винтроп Индустрия, ИРЛАНДИЯ
ҚР-ДЗ-5№018305
3695
Реополиглюкин
Декстран
Инфузияға арналған ерітінді
НУР-МАЙ ФАРМАЦИЯ, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№022799
3696
Реосорбилакт
Деректер жоқ
Инфузияға арналған ерітінді
Юрия-Фарм, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№019780
3697
Репаглид®
Репаглинид
Таблеткалар
Абди Ибрахим Глобал Фарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№018188
3698
Репаглид®
Репаглинид
Таблеткалар
Абди Ибрахим Глобал Фарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№018189
3699
Реплагал
Агалсидаза альфа
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
Веттер Фарма-Фертигунг ГмбХ & Ко.КГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№023493
3700
Реплагал®
Агалсидаза альфа
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
Веттер Фарма-Фертигунг ГмбХ & Ко.КГ, ГЕРМАНИЯ; Кэнджин БиоФарма, ЛЛС, АҚШ; ДХЛ Сапплай Чейн (Нидерландс) Б.В., Нидерланды; Шайер Фармасьютикалс Айерленд Лимитед, Ирландия; Шайер Хьюман Дженетик Терапис, Инк, ҚҰРАМА ШТАТТАРЫ
ЛП-№001102-ГП-KZ
3701
Ресиджен
Интерферон бета-1a
Инъекцияға арналған ерітінді
СиннаЖен Ко., ИРАН, ИСЛАМ РЕСПУБЛИКАСЫ
ҚР-ДЗ-5№024723
3702
Респанол
Толперизон
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Аджио Фармацевтикалз Лтд, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№023304
3703
Респанол
Толперизон
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Аджио Фармацевтикалз Лтд, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№023303
3704
Респолак
Пропофол
Вена ішіне енгізуге арналған эмульсия
Aspiro Pharma Limited, ҮНДІСТАН
ЛП-№004090-РГ-KZ
3705
Респолак
Пропофол
Вена ішіне енгізуге арналған эмульсия
Aspiro Pharma Limited, ҮНДІСТАН
ЛП-№004784-РГ-KZ
3706
Респонгил
Рисперидон
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
РЕПЛЕК ФАРМ Лтд. Скопье, СОЛТҮСТІК МАКЕДОНИЯ РЕСПУБЛИКАСЫ
ҚР-ДЗ-5№020690
3707
Респонгил
Рисперидон
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
РЕПЛЕК ФАРМ Лтд. Скопье, СОЛТҮСТІК МАКЕДОНИЯ РЕСПУБЛИКАСЫ
ҚР-ДЗ-5№020691
3708
Ретиналамин®
Деректер жоқ
Бұлшықет ішіне және парабульбарлық енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат
ГЕРОФАРМ, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№010902
3709
Ретровир
Зидовудин
Ішуге арналған ерітінді
Бора Фармасьютикал Сервисес Инк., КАНАДА
ҚР-ДЗ-5№011013

РК-ЛС-5№024524
3849
Ропивин
Ропивакаин
Раствор для инъекций
НУР-МАЙ ФАРМАЦИЯ, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№022600
3850
Ропивин
Ропивакаин
Раствор для инъекций
НУР-МАЙ ФАРМАЦИЯ, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№022635
3851
Ропивин
Ропивакаин
Раствор для инъекций
НУР-МАЙ ФАРМАЦИЯ, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№022636
3852
Ропивин
Ропивакаин
Раствор для инъекций
НУР-МАЙ ФАРМАЦИЯ, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№022637
3853
РОПТЕР
Сапроптерин
Таблетки растворимые
Annora Pharma Private Limited, Индия
ЛП-№007987-РГ-KZ
3854
РОСЕМИД®
Рисперидон
Таблетки диспергируемые в полости рта
Кусум Хелткер Пвт. Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025896
3855
РОСЕМИД®
Рисперидон
Таблетки диспергируемые в полости рта
Кусум Хелткер Пвт. Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025897
3856
РОСЕМИД®
Рисперидон
Таблетки диспергируемые в полости рта
Кусум Хелткер Пвт. Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025898
3857
Росустар
Розувастатин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№022907
3858
Росустар
Розувастатин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№022912
3859
Ротавирусная вакцина живая аттенуированная
Нет данных
Лиофилизат для приготовления раствора для приема внутрь
Серум Институт оф Индия Пвт. Лтд., ИНДИЯ
РК-БП-5№024120
3860
Ротарикс (моновалентная человеческая живая аттенуированная вакцина жидкая для профилактики ротавирусной инфекции)
Вакцина для профилактики ротавирусной инфекции
Суспензия для приема внутрь
ГлаксоСмитКляйн Байолоджикалз С.А., БЕЛЬГИЯ
ЛП-№000043-РГ-KZ
3861
Ротарикс®, моновалентная человеческая живая аттенуированная вакцина жидкая для профилактики ротавирусной инфекции
Нет данных
Суспензия для приема внутрь
ГлаксоСмитКляйн Байолоджикалз с.а., БЕЛЬГИЯ
РК-БП-5№019502
3862
РотаТек, ротавирусная вакцина живая, оральная, пентавалентная
Нет данных
Раствор для приема внутрь
Мерк Шарп и Доум ЛЛС, СОЕДИНҢННЫЕ ШТАТЫ АМЕРИКИ
РК-БП-5№016219
3863
Ротафер
Нет данных
Раствор для внутримышечного введения
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№121987
3864
Ротацеф
Цефтриаксон
Порошок для приготовления раствора для инъекций в комплекте с растворителем (1% раствор лидокаина гидрохлорида)
ЛДП - Лабораториос Торлан С.А., ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№017622
3865
Ротацеф
Цефтриаксон
Порошок для приготовления раствора для внутримышечного введения в комплекте с растворителем (1 % раствор лидокаина гидрохлорида 3.5 мл)
ФармаВижн Сан.ве Тидж.А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№022323
3866
Рофилас
Рофлумиласт
Таблетки
ХЕТЕРО ЛАБС ЛИМИТЕД, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№022751
3867
Рофлоксан
Офлоксацин
Раствор для инфузий
Мефар Илач Санайии А.Ш., ТУРЦИЯ

ҚР-ДЗ-5№024524
3849
Ропивин
Ропивакаин
Инъекцияға арналған ерітінді
НУР-МАЙ ФАРМАЦИЯ, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№022600
3850
Ропивин
Ропивакаин
Инъекцияға арналған ерітінді
НУР-МАЙ ФАРМАЦИЯ, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№022635
3851
Ропивин
Ропивакаин
Инъекцияға арналған ерітінді
НУР-МАЙ ФАРМАЦИЯ, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№022636
3852
Ропивин
Ропивакаин
Инъекцияға арналған ерітінді
НУР-МАЙ ФАРМАЦИЯ, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№022637
3853
РОПТЕР
Сапроптерин
Еритін таблеткалар
Annora Pharma Private Limited, Үндістан
ЛП-№007987-РГ-KZ
3854
РОСЕМИД®
Рисперидон
Ауыз қуысында ұсақталатын таблеткалар
Кусум Хелткер Пвт. Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025896
3855
РОСЕМИД®
Рисперидон
Ауыз қуысында ұсақталатын таблеткалар
Кусум Хелткер Пвт. Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025897
3856
РОСЕМИД®
Рисперидон
Ауыз қуысында ұсақталатын таблеткалар
Кусум Хелткер Пвт. Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025898
3857
Росустар
Розувастатин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№022907
3858
Росустар
Розувастатин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№022912
3859
Ротавирусты аттенуирленген тірі вакцинасы
Деректер жоқ
Ішке қабылдау үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат
Серум Институт оф Индия Пвт. Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-БП-5№024120
3860
Ротарикс (Ротавирусты инфекцияның профилактикасына арналған, адамның моновалентті аттенуирленген сұйық тірі вакцинасы)
Ротавирусты инфекцияның профилактикасына арналған вакцинасы
Ішуге арналған суспензия
ГлаксоСмитКляйн Байолоджикалз с.а., БЕЛЬГИЯ
ЛП-№000043-РГ-KZ
3861
Ротарикс®, ротавирусты инфекцияның профилактикасына арналған адамның моновалентті аттенуирленген сұйык тірі вакцинасы
Деректер жоқ
Ішуге арналған суспензия
ГлаксоСмитКляйн Байолоджикалз с.а., БЕЛЬГИЯ
ҚР-БП-5№019502
3862
РотаТек, ротавирусты вакцина, тірі, ішуге арналған, пентавалентті
Деректер жоқ
Ішуге арналған ерітінді
Мерк Шарп және Доум ЛЛС, АМЕРИКА ҚҰРАМА ШТАТТАРЫ
ҚР-БП-5№016219
3863
Ротафер
Деректер жоқ
Бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№121987
3864
Ротацеф
Цефтриаксон
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ еріткішпен жиынтықта (1% лидокаин гидрохлоридінің ерітіндісі)
ЛДП - Лабораториос Торлан С.А., ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№017622
3865
Ротацеф
Цефтриаксон
Бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ еріткішпен жиынтықта (1% лидокаин гидрохлоридінің 3.5 мл ерітіндісі)
ФармаВижн Сан.ве Тидж.А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№022323
3866
Рофилас
Рофлумиласт
Таблеткалар
ХЕТЕРО ЛАБС ЛИМИТЕД, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№022751
3867
Рофлоксан
Офлоксацин
Инфузияға арналған ерітінді
Мефар Илач Санайии А.Ш., ТҮРКИЯ

РК-ЛС-5№021146
3892
Салтрол
Нет данных
Аэрозоль дозированный для ингаляций
Гетц Фарма (Пвт.) Лимитед, ПАКИСТАН
РК-ЛС-5№023484
3893
Салтрол
Нет данных
Аэрозоль дозированный для ингаляций
Гетц Фарма (Пвт.) Лимитед, ПАКИСТАН
РК-ЛС-5№023485
3894
Сальбутамол
Сальбутамол
Аэрозоль для ингаляций, дозированный
Глаксо Вэллком Продакшен, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№000838
3895
Сальбутамол
Сальбутамол
Аэрозоль для ингаляций, дозированный
Лабораторио Альдо-Юнион С.Л., ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№019225
3896
Сальбутамол АВ
Сальбутамол
Аэрозоль для ингаляций дозированный
АО Алтайвитамины, РОССИЯ
РК-ЛС-5№025568
3897
Сальбутамол-Фармстандарт
Сальбутамол
Аэрозоль для ингаляций дозированный
Фармстандарт-Лексредства, РОССИЯ
РК-ЛС-5№026072
3898
САМИТОЛ®
Секнидазол
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Кусум Хелткер Пвт. Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№023810
3899
Сангера
Транексамовая кислота
Раствор для инъекций
Юрия-Фарм, УКРАИНА
РК-ЛС-5№023634
3900
Сандиммун® Неорал®
Циклоспорин
Капсулы
Каталент Германия Эбербах ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№003793
3901
Сандиммун® Неорал®
Циклоспорин
Капсулы
Каталент Германия Эбербах ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№003821
3902
Сандиммун® Неорал®
Циклоспорин
Капсулы
Каталент Германия Эбербах ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№003822
3903
Сандиммун® Неорал®
Циклоспорин
Раствор для приема внутрь
Дельфарм Юнинг С.А.С., ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№121828
3904
Сандостатин®
Октреотид
Раствор для подкожных инъекций
Дельфарм Дижон, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№004657
3905
Сандостатин®
Октреотид
Раствор для подкожных инъекций
Дельфарм Дижон, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№004673
3906
Сандостатин® ЛАР
Октреотид
Микросферы для приготовления суспензии для инъекций в комплекте с растворителем
Сандоз ГмбХ, АВСТРИЯ
РК-ЛС-5№020988
3907
Сандостатин® ЛАР
Октреотид
Микросферы для приготовления суспензии для инъекций в комплекте с растворителем
Сандоз ГмбХ, АВСТРИЯ
РК-ЛС-5№021186
3908
Сандостатин® ЛАР
Октреотид
Микросферы для приготовления суспензии для инъекций в комплекте с растворителем
Сандоз ГмбХ, АВСТРИЯ
РК-ЛС-5№021187
3909
Сандостатин® ЛАР
Октреотид
Порошок для приготовления суспензии для внутримышечного введения
Сандоз ГмбХ, Австрия; Новартис Фармасьютика С.А., Испания; Эбботт Байолоджикалз Б.В., Нидерланды
ЛП-№003529-РГ-KZ
3910
Сантабрим
Бримонидин
Капли глазные
СЕНТИСС ФАРМА Пвт.Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025181
3911
Сантивир®
Осельтамивир
Капсулы
АКРИХИН, РОССИЯ
РК-ЛС-5№025054
3912
Сантодарон
Амиодарон
Раствор для инъекций
Химфарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-3№021464
3913
Санфлокс®
Ципрофлоксацин
Раствор для инфузий
Химфарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№022626
3914
Сафител-80
Телмисартан
Таблетки
Микро Лабс Лимитед, ИНДИЯ

ҚР-ДЗ-5№021146
3892
Салтрол
Деректер жоқ
Ингаляцияға арналған дозаланған аэрозоль
Гетц Фарма (Пвт.) Лимитед, ПӘКІСТАН
ҚР-ДЗ-5№023484
3893
Салтрол
Деректер жоқ
Ингаляцияға арналған дозаланған аэрозоль
Гетц Фарма (Пвт.) Лимитед, ПӘКІСТАН
ҚР-ДЗ-5№023485
3894
Сальбутамол
Сальбутамол
Дозаланған, ингаляцияға арналған аэрозоль
Глаксо Вэллком Продакшен, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№000838
3895
Сальбутамол
Сальбутамол
Ингаляцияға арналған дозаланған аэрозоль
Лабораторио Альдо-Юнион С.Л., ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№019225
3896
Сальбутамол АВ
Сальбутамол
Дозаланған ингаляцияға арналған аэрозоль
Алтайвитамины АҚ, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№025568
3897
Сальбутамол-Фармстандарт
Сальбутамол
Дозаланған ингаляцияға арналған аэрозоль
Фармстандарт-Лексредства, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№026072
3898
САМИТОЛ®
Секнидазол
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Кусум Хелткер Пвт. Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№023810
3899
Сангера
Транексам қышқылы
Инъекцияға арналған ерітінді
Юрия-Фарм, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№023634
3900
Сандиммун® Неорал®
Циклоспорин
Капсулалар
Каталент Германия Эбербах ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№003793
3901
Сандиммун® Неорал®
Циклоспорин
Капсулалар
Каталент Германия Эбербах ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№003821
3902
Сандиммун® Неорал®
Циклоспорин
Капсулалар
Каталент Германия Эбербах ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№003822
3903
Сандиммун® Неорал®
Циклоспорин
Ішуге арналған ерітінді
Дельфарм Юнинг С.А.С., ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№121828
3904
Сандостатин®
Октреотид
Тері астына инъекцияға арналған ерітінді
Дельфарм Дижон, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№004657
3905
Сандостатин®
Октреотид
Тері астына инъекцияға арналған ерітінді
Дельфарм Дижон, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№004673
3906
Сандостатин® ЛАР
Октреотид
Инъекция үшін суспензия дайындауға арналған микросфералар еріткішімен жиынтықта
Сандоз ГмбХ, АВСТРИЯ
ҚР-ДЗ-5№020988
3907
Сандостатин® ЛАР
Октреотид
Инъекция үшін суспензия дайындауға арналған микросфералар еріткішімен жиынтықта
Сандоз ГмбХ, АВСТРИЯ
ҚР-ДЗ-5№021186
3908
Сандостатин® ЛАР
Октреотид
Инъекция үшін суспензия дайындауға арналған микросфералар еріткішімен жиынтықта
Сандоз ГмбХ, АВСТРИЯ
ҚР-ДЗ-5№021187
3909
Сандостатин® ЛАР
Октреотид
Бұлшықет ішіне енгізу үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ
Сандоз ГмбХ, Австрия; Новартис Фармасьютика С.А., Испания; Эбботт Байолоджикалз Б.В., Нидерланды
ЛП-№003529-РГ-KZ
3910
Сантабрим
Бримонидин
Көзге тамызатын дәрі
СЕНТИСС ФАРМА Пвт.Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025181
3911
Сантивир®
Осельтамивир
Капсулалар
АКРИХИН, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№025054
3912
Сантодарон
Амиодарон
Инъекцияға арналған ерітінді
Химфарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-3№021464
3913
Санфлокс®
Ципрофлоксацин
Инфузияға арналған ерітінді
Химфарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№022626
3914
Сафител-80
Телмисартан
Таблеткалар
Микро Лабс Лимитед, ҮНДІСТАН

РК-ЛС-5№025163
4139
Спазмомен®
Отилония бромид
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Берлин - Хеми АГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№010235
4140
Спайрекс
Спирамицин
Таблетки, покрытые оболочкой
Медикал Юнион Фармасьютикалс, ЕГИПЕТ
РК-ЛС-5№000590
4141
Спаскупрель®
Нет данных
Раствор для инъекций
Биологише Хайльмиттель Хеель ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№022667
4142
Спеда (вакцина антирабическая для человека)
Нет данных
Порошок лиофилизированный для приготовления раствора для внутримышечного введения в комплекте с растворителем
Лиаонинг Ченг Да Биотехнолоджи Кo., Лтд., КИТАЙ
РК-БП-5№020477
4143
Спектрила
Аспарагиназа
Лиофилизат для приготовления концентрата для приготовления раствора для инфузий
Лиоконтракт ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№023946
4144
Спинраза™
Нусинерсен
Раствор для интратекального введения
Патеон Италия С.п.А., ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№025109
4145
Спиолто® Респимат®
Нет данных
Раствор для ингаляций в комплекте с ингалятором Респимат®
Берингер Ингельхайм Фарма ГмбХ и Ко. КГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№022545
4146
Спирива® Респимат®
Тиотропия бромид
Раствор для ингаляций в комплекте с ингалятором Респимат®
Берингер Ингельхайм Фарма ГмбХ и Ко. КГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№014869
4147
Спиронолактон-ЛФ
Спиронолактон
Таблетки
СООО"Лекфарм", БЕЛАРУСЬ
РК-ЛС-5№024997
4148
Спиронолактон-ЛФ
Спиронолактон
Таблетки
СООО"Лекфарм", БЕЛАРУСЬ
РК-ЛС-5№024998
4149
Спиронолактон-ЛФ
Спиронолактон
Таблетки
СООО"Лекфарм", БЕЛАРУСЬ
РК-ЛС-5№024999
4150
Справато
Эскетамин
Спрей назальный
ППД Девелопмент, ЛП, Соединенные Штаты; Ренессанс Лейквуд ЛЛС, Соединенные Штаты; Янссен-Силаг Мануфэкчуринг, ЛЛС, Соединенные Штаты; Янссен Орто ЛЛС, Соединенные Штаты
ЛП-№001624-РГ-KZ
4151
Спрамакс
Спирамицин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Меркез Лаборатору Фармасеутикал анд Траде Ко., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№021125
4152
СР-Кларен
Кларитромицин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, с пролонгированным высвобождением
Эдж Фарма Прайвет Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№019639
4153
Стадиол
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Фарбил Вальтроп ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№025191
4154
СТАЛЕВО
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Орион Корпорейшн, ФИНЛЯНДИЯ
РК-ЛС-5№025844
4155
Стамик
Пантопразол
Таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой
MERKEZ LABORATUARI ILAC SAN. VE TIC. A.S., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№021220
4156
Аллерген туберкулезный очищенный в стандартном разведении (очищенный туберкулин в стандартном разведении)
Нет данных
Раствор для внутрикожного введения
Федеральное государственное унитарное предприятие "Санкт-Петербургский научно-исследовательский институт вакцин и сывороток и предприятие по производству бактерийных препаратов" Федерального медико-биологического агентства (ФГУП СПбНИИВС ФМБА России), РОССИЯ

ҚР-ДЗ-5№025163
4139
Спазмомен®
Отилоний бромиді
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Берлин - Хеми АГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№010235
4140
Спайрекс
Спирамицин
Қабықпен қапталған таблеткалар
Медикал Юнион Фармасьютикалс, МЫСЫР
ҚР-ДЗ-5№000590
4141
Спаскупрель®
Деректер жоқ
Инъекцияға арналған ерітінді
Биологише Хайльмиттель Хеель ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№022667
4142
Спеда (адамға арналған антирабиялық вакцина)
Деректер жоқ
Бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішпен жиынтықта
Лиаонинг Ченг Да Биотехнолоджи Кo., Лтд., ҚЫТАЙ
ҚР-БП-5№020477
4143
Спектрила
Аспарагиназа
Инфузияға ерітінді дайындау үшін концентрат дайындауға арналған лиофилизат
Лиоконтракт ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№023946
4144
Спинраза™
Нусинерсен
Интратекальді енгізуге арналған ерітінді
Патеон Италия С.п.А., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№025109
4145
Спиолто® Респимат®
Деректер жоқ
Ингаляцияға арналған ерiтiндi Респимат® ингаляторымен жиынтықта
Берингер Ингельхайм Фарма ГмбХ және Ко. КГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№022545
4146
Спирива® Респимат®
Тиотропий бромиді
Ингаляцияға арналған ерiтiндi Респимат® ингаляторымен жиынтықта
Берингер Ингельхайм Фарма ГмбХ және Ко. КГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№014869
4147
Спиронолактон-ЛФ
Спиронолактон
Таблеткалар
Лекфарм ЖШБҚ, БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№024997
4148
Спиронолактон-ЛФ
Спиронолактон
Таблеткалар
Лекфарм ЖШБҚ, БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№024998
4149
Спиронолактон-ЛФ
Спиронолактон
Таблеткалар
Лекфарм ЖШБҚ, БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№024999
4150
Справато
Эскетамин
Мұрынға арналған спрей
ППД Девелопмент, ЛП, АҚШ; Ренессанс Лейквуд ЛЛС, АҚШ; Янссен-Силаг Мануфэкчуринг, ЛЛС, АҚШ; Янссен Орто ЛЛС, АҚШ
ЛП-№001624-РГ-KZ
4151
Спрамакс
Спирамицин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Меркез Лаборатору Фармасеутикал анд Траде Ко., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№021125
4152
СР-Кларен
Кларитромицин
Босап шығуы ұзаққа созылатын, үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Эдж Фарма Прайвет Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№019639
4153
Стадиол
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Фарбил Вальтроп ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№025191
4154
СТАЛЕВО
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Орион Корпорейшн, ФИНЛЯНДИЯ
ҚР-ДЗ-5№025844
4155
Стамик
Пантопразол
Ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар
MERKEZ LABORATUARI ILAC SAN. VE TIC. A.S., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№021220
4156
Стандартты сұйылтылған тазартылған туберкулез аллергені (стандартты сұйылтылған тазартылған туберкулин)
Деректер жоқ
Тері ішіне енгізуге арналған ерітінді
Федеральді медициналық-биологиялық агенттігі (ФМУК СПбВҚҒЗИ ФМБА Ресей) "Санкт-Петербург вакциналар мен қансарысулары ғылыми-зерттеу институты және бактериялық препараттарды өндіруші кәсіпорын" Федеральді мемлекеттік унитарлық кәсіпорны, РЕСЕЙ

РК-ЛС-5№022731
4302
Тафинлар®
Дабрафениб
Капсулы
ООО "Новартис Фармасьютикал Мэньюфекчуринг", СЛОВЕНИЯ
РК-ЛС-5№020852
4303
ТАФЛОТАН®
Тафлупрост
Капли глазные
Завод Шига компании "Сантен Фармасьютикалз Ко., Лтд", ЯПОНИЯ
РК-ЛС-5№016263
4304
Тафлотан®
Тафлупрост
Капли глазные
НекстФарма, ФИНЛЯНДИЯ
РК-ЛС-5№016264
4305
Тафлотан® БК
Тафлупрост
Капли глазные
Тубилюкс Фарма С.п.А., ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№024919
4306
ТАФНЕКСТ
Тенофовир алафенамид
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
ХЕТЕРО ЛАБС ЛИМИТЕД, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№024715
4307
ТАФНЕКСТ - ЕМ
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
ANNORA PHARMA PRIVATE LIMITED, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025029
4308
Тафтеноф
Тенофовир алафенамид
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Лаурус Лабс Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025725
4309
Тахибен®
Урапидил
Раствор для внутривенного введения
Сенекси, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№022025
4310
Тахокомб®
Нет данных
Абсорбирующее гемостатическое средство, губка
Корза Медикал Дистрибьюшн ГмбХ, Австрийское подразделение, АВСТРИЯ
РК-ЛС-5№010581
4311
Тахокомб®
Нет данных
Абсорбирующее гемостатическое средство, губка
Корза Медикал Дистрибьюшн ГмбХ, Австрийское подразделение, АВСТРИЯ
РК-ЛС-5№010582
4312
Тахокомб®
Нет данных
Абсорбирующее гемостатическое средство, губка
Корза Медикал Дистрибьюшн ГмбХ, Австрийское подразделение, АВСТРИЯ
РК-ЛС-5№010583
4313
Твардокс Н
Нет данных
Таблетки
ЛАБОРАТОРИОС ЛИКОНСА, С.А., ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№024628
4314
Твардокс Н
Нет данных
Таблетки
ЛАБОРАТОРИОС ЛИКОНСА, С.А., ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№024629
4315
Твинста®
Нет данных
Таблетки
Ципла Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№020195
4316
Твинста®
Нет данных
Таблетки
Ципла Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№020196
4317
Тебантин®
Габапентин
Капсулы
Гедеон Рихтер, ВЕНГРИЯ
РК-ЛС-5№003993
4318
Тебантин®
Габапентин
Капсулы
ОАО"Гедеон Рихтер", Венгрия; АО"ГЕДЕОН РИХТЕР-РУС", Россия
ЛП-№001220-ГП-KZ
4319
Теветен®
Эпросартан
Таблетки, покрытые оболочкой
Майлан Лабораториз САС, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№003276
4320
ТЕГРАД
Долутегравир
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
ХЕТЕРО ЛАБС ЛИМИТЕД, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025303
4321
Тезспире
Тезепелумаб
Раствор для подкожного введения
Amgen Manufacturing Ltd, СОЕДИНҢННЫЕ ШТАТЫ АМЕРИКИ
РК-ЛС-5№026190
4322
Тейкопланин-ТФ
Тейкопланин
Порошок для приготовления раствора для внутривенного и внутримышечного введения
СООО ТрайплФарм, БЕЛАРУСЬ
РК-ЛС-5№121927
4323
Тейкопланин-ТФ
Тейкопланин
Порошок для приготовления раствора для внутривенного и внутримышечного введения
СООО ТрайплФарм, БЕЛАРУСЬ
РК-ЛС-5№121928
4324
Текавир
Энтекавир
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
ХЕТЕРО ЛАБС ЛИМИТЕД, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№022665
4325
Текавир
Энтекавир
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
ХЕТЕРО ЛАБС ЛИМИТЕД, ИНДИЯ

ҚР-ДЗ-5№022731
4302
Тафинлар®
Дабрафениб
Капсулалар
"Новартис Фармасьютикал Мэньюфекчуринг" ЖШҚ, СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№020852
4303
ТАФЛОТАН®
Тафлупрост
Көзге тамызатын дәрі
"Сантен Фармасьютикалз Ко., Лтд" компаниясының Шига зауыты, ЖАПОНИЯ
ҚР-ДЗ-5№016263
4304
Тафлотан®
Тафлупрост
Көзге тамызатын дәрі
НекстФарма, ФИНЛЯНДИЯ
ҚР-ДЗ-5№016264
4305
Тафлотан® БК
Тафлупрост
Көзге тамызатын дәрі
Тубилюкс Фарма С.п.А., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№024919
4306
ТАФНЕКСТ
Тенофовир алафенамид
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
ХЕТЕРО ЛАБС ЛИМИТЕД, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№024715
4307
ТАФНЕКСТ - ЕМ
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
ANNORA PHARMA PRIVATE LIMITED, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025029
4308
Тафтеноф
Тенофовир алафенамид
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Лаурус Лабс Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025725
4309
Тахибен®
Урапидил
Вена ішіне енгізуге арналған ерітінді
Сенекси, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№022025
4310
Тахокомб®
Деректер жоқ
Гемостатикалық сорғыш зат, сіңіргіш
Корза Медикал Дистрибьюшн ГмбХ, Австрия бөлімшесі, АВСТРИЯ
ҚР-ДЗ-5№010581
4311
Тахокомб®
Деректер жоқ
Гемостатикалық сорғыш зат, сіңіргіш
Корза Медикал Дистрибьюшн ГмбХ, Австрия бөлімшесі, АВСТРИЯ
ҚР-ДЗ-5№010582
4312
Тахокомб®
Деректер жоқ
Гемостатикалық сорғыш зат, сіңіргіш
Корза Медикал Дистрибьюшн ГмбХ, Австрия бөлімшесі, АВСТРИЯ
ҚР-ДЗ-5№010583
4313
Твардокс Н
Деректер жоқ
Таблеткалар
ЛАБОРАТОРИОС ЛИКОНСА, С.А., ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№024628
4314
Твардокс Н
Деректер жоқ
Таблеткалар
ЛАБОРАТОРИОС ЛИКОНСА, С.А., ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№024629
4315
Твинста®
Деректер жоқ
Таблеткалар
Ципла Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№020195
4316
Твинста®
Деректер жоқ
Таблеткалар
Ципла Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№020196
4317
Тебантин®
Габапентин
Капсулалар
Гедеон Рихтер, Мажарстан
ҚР-ДЗ-5№003993
4318
Тебантин®
Габапентин
Капсулалар
Гедеон Рихтер, Мажарстан,"ГЕДЕОН РИХТЕР-РУС" АҚ, Ресей
ЛП-№001220-ГП-KZ
4319
Теветен®
Эпросартан
Қабықпен қапталған таблеткалар
Майлан Лабораториз САС, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№003276
4320
ТЕГРАД
Долутегравир
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
ХЕТЕРО ЛАБС ЛИМИТЕД, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025303
4321
Тезспире
Тезепелумаб
Тері астына енгізуге арналған ерітінді
Amgen Manufacturing Ltd, АМЕРИКА ҚҰРАМА ШТАТТАРЫ
ҚР-ДЗ-5№026190
4322
Тейкопланин-ТФ
Тейкопланин
Вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
ТрайплФарм БЖШҚ, БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№121927
4323
Тейкопланин-ТФ
Тейкопланин
Вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
ТрайплФарм БЖШҚ, БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№121928
4324
Текавир
Энтекавир
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
ХЕТЕРО ЛАБС ЛИМИТЕД, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№022665
4325
Текавир
Энтекавир
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
ХЕТЕРО ЛАБС ЛИМИТЕД, ҮНДІСТАН

РК-ЛС-5№022744
4326
Теклонин
Тейкопланин
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного и внутримышечного введения в комплекте с растворителем (вода для инъекций)
Мефар Илач Санайии А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№025588
4327
Теклонин
Тейкопланин
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного и внутримышечного введения в комплекте с растворителем (вода для инъекций)
Мефар Илач Санайии А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№025589
4328
ТЕКНАЗОЛ®
Итраконазол
Капсулы
Нобел Алматинская Фармацевтическая Фабрика, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№014797
4329
Тексаред®
Теноксикам
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Генсента Илач Санаи ви Тикарет А.С., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№025336
4330
Тексикам
Теноксикам
Лиофилизированный порошок для приготовления раствора для инъекций, в комплекте с растворителем (вода для инъекций)
АНФАРМ ЭЛЛАС А.О., ГРЕЦИЯ
РК-ЛС-5№023214
4331
Текфидера®
Диметилфумарат
Капсулы кишечнорастворимые, твердые
Корден Фарма Фрибург СА, ШВЕЙЦАРИЯ
РК-ЛС-5№022326
4332
Текфидера®
Диметилфумарат
Капсулы кишечнорастворимые, твердые
Корден Фарма Фрибург СА, ШВЕЙЦАРИЯ
РК-ЛС-5№022354
4333
ТЕЛАТРИ
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Сан Фармасьютикал Индастриез Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025620
4334
ТЕЛДАЙ
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
ХЕТЕРО ЛАБС ЛИМИТЕД, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025400
4335
Телзап Плюс
Нет данных
Таблетки
Санофи Илач Санайи ве Тиджарет А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№121970
4336
Телзап Плюс
Нет данных
Таблетки
Санофи Илач Санайи ве Тиджарет А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№121971
4337
Телзап Плюс
Нет данных
Таблетки
Санофи Илач Санайи ве Тиджарет А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№121972
4338
Телзап®
Телмисартан
Таблетки
Санофи Илач Санайи ве Тиджарет А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№019843
4339
Телзап®
Телмисартан
Таблетки
Санофи Илач Санайи ве Тиджарет А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№019844
4340
Телзап-Амло
Нет данных
Таблетки
Зентива к.с., ЧЕШСКАЯ РЕСПУБЛИКА
РК-ЛС-5№025235
4341
Телзап-Амло
Нет данных
Таблетки
Зентива к.с., ЧЕШСКАЯ РЕСПУБЛИКА
РК-ЛС-5№025236
4342
Телмиклар 40
Телмисартан
Таблетки
Аджанта Фарма Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№026107
4343
Телмиклар 80
Телмисартан
Таблетки
Аджанта Фарма Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№026108
4344
ТЕЛМИКЛАР АМ 40/10
Нет данных
Таблетки
Аджанта Фарма Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025952
4345
ТЕЛМИКЛАР АМ 40/5
Нет данных
Таблетки
Аджанта Фарма Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025951
4346
ТЕЛМИКЛАР АМ 80/10
Нет данных
Таблетки
Аджанта Фарма Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025950
4347
ТЕЛМИКЛАР АМ 80/5
Нет данных
Таблетки
Аджанта Фарма Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025949
4348
Телмиклар ГТЗ 40/12.5
Нет данных
Таблетки
Аджанта Фарма Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025978
4349
Телмиклар ГТЗ 80/12.5
Нет данных
Таблетки
Аджанта Фарма Лимитед, ИНДИЯ

ҚР-ДЗ-5№022744
4326
Теклонин
Тейкопланин
Вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат, еріткішпен жиынтықта (инъекцияға арналған су)
Мефар Илач Санайии А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№025588
4327
Теклонин
Тейкопланин
Вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат, еріткішпен жиынтықта (инъекцияға арналған су)
Мефар Илач Санайии А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№025589
4328
ТЕКНАЗОЛ®
Итраконазол
Капсулалар
Нобел Алматы Фармацевтикалық Фабрикасы, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№014797
4329
Тексаред®
Теноксикам
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Генсента Илач Санаи ви Тикарет А.С., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№025336
4330
Тексикам
Теноксикам
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ, еріткішпен жиынтықта (инъекцияға арналған су)
АНФАРМ ЭЛЛАС А.О., ГРЕЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№023214
4331
Текфидера®
Диметилфумарат
Ішекте еритін қатты капсулалар
Корден Фарма Фрибург СА, ШВЕЙЦАРИЯ
ҚР-ДЗ-5№022326
4332
Текфидера®
Диметилфумарат
Ішекте еритін қатты капсулалар
Корден Фарма Фрибург СА, ШВЕЙЦАРИЯ
ҚР-ДЗ-5№022354
4333
ТЕЛАТРИ
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Сан Фармасьютикал Индастриез Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025620
4334
ТЕЛДАЙ
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
ХЕТЕРО ЛАБС ЛИМИТЕД, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025400
4335
Телзап Плюс
Деректер жоқ
Таблеткалар
Санофи Илач Санайи ве Тиджарет А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№121970
4336
Телзап Плюс
Деректер жоқ
Таблеткалар
Санофи Илач Санайи ве Тиджарет А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№121971
4337
Телзап Плюс
Деректер жоқ
Таблеткалар
Санофи Илач Санайи ве Тиджарет А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№121972
4338
Телзап®
Телмисартан
Таблеткалар
Санофи Илач Санайи ве Тиджарет А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№019843
4339
Телзап®
Телмисартан
Таблеткалар
Санофи Илач Санайи ве Тиджарет А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№019844
4340
Телзап-Амло
Деректер жоқ
Таблеткалар
Зентива к.с., ЧЕХ РЕСПУБЛИКАСЫ
ҚР-ДЗ-5№025235
4341
Телзап-Амло
Деректер жоқ
Таблеткалар
Зентива к.с., ЧЕХ РЕСПУБЛИКАСЫ
ҚР-ДЗ-5№025236
4342
Телмиклар 40
Телмисартан
Таблеткалар
Аджанта Фарма Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№026107
4343
Телмиклар 80
Телмисартан
Таблеткалар
Аджанта Фарма Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№026108
4344
ТЕЛМИКЛАР АМ 40/10
Деректер жоқ
Таблеткалар
Аджанта Фарма Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025952
4345
ТЕЛМИКЛАР АМ 40/5
Деректер жоқ
Таблеткалар
Аджанта Фарма Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025951
4346
ТЕЛМИКЛАР АМ 80/10
Деректер жоқ
Таблеткалар
Аджанта Фарма Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025950
4347
ТЕЛМИКЛАР АМ 80/5
Деректер жоқ
Таблеткалар
Аджанта Фарма Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025949
4348
Телмиклар ГТЗ 40/12.5
Деректер жоқ
Таблеткалар
Аджанта Фарма Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025978
4349
Телмиклар ГТЗ 80/12.5
Деректер жоқ
Таблеткалар
Аджанта Фарма Лимитед, ҮНДІСТАН

РК-ЛС-5№025979
4350
Телмисартан Ксантис
Телмисартан
Таблетки
Лабораториос Ликонса С.А., ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№023058
4351
Телмисартан Ксантис
Телмисартан
Таблетки
Лабораториос Ликонса С.А., ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№023059
4352
Телмисартан Ксантис
Телмисартан
Таблетки
Лабораториос Ликонса С.А., ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№023060
4353
Телмисартан Н Ксантис
Нет данных
Таблетки
Лабораториос Ликонса С.А., ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№023294
4354
Телмисартан Н Ксантис
Нет данных
Таблетки
Лабораториос Ликонса С.А., ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№023297
4355
Телмисартан Н Ксантис
Нет данных
Таблетки
Лабораториос Ликонса С.А., ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№023298
4356
Телмисартан Н-Тева
Нет данных
Таблетки
Тевафарм Индия Приват Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№021404
4357
Телмисартан Н-Тева
Нет данных
Таблетки
Тевафарм Индия Приват Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№021403
4358
Телмисартан-Тева
Телмисартан
Таблетки
Тевафарм Индия Приват Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№021080
4359
Телмисартан-Тева
Телмисартан
Таблетки
Тевафарм Индия Приват Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№021081
4360
Телмиста®
Телмисартан
Таблетки
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
РК-ЛС-5№020946
4361
Телмиста®
Телмисартан
Таблетки
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
РК-ЛС-5№020947
4362
Телмиста®
Телмисартан
Таблетки
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
ЛП-№000860-ГП-KZ
4363
Телмиста® Н
Нет данных
Таблетки
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
РК-ЛС-5№020637
4364
Телмиста® Н
Нет данных
Таблетки
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
РК-ЛС-5№020638
4365
Телмиста® Н
Нет данных
Таблетки
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
РК-ЛС-5№020639
4366
ТЕЛМИТЕК®
Телмисартан
Таблетки
Нобел Алматинская Фармацевтическая Фабрика, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№023366
4367
Телсартан®
Телмисартан
Таблетки
Др. Редди'с Лабораторис Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№121841
4368
Телсартан®
Телмисартан
Таблетки
Др. Редди'с Лабораторис Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№121842
4369
Телсартан® А
Нет данных
Таблетки
Др. Редди'с Лабораторис Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№023922
4370
Телсартан® А
Нет данных
Таблетки
Др. Редди'с Лабораторис Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№023923
4371
Телсартан® А
Нет данных
Таблетки
Др. Редди'с Лабораторис Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№023924
4372
Телсартан® А
Нет данных
Таблетки
Др. Редди'с Лабораторис Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№023925
4373
Телсартан® Н
Нет данных
Таблетки
Д-р Редди'с Лабораторис Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№022178
4374
Телсартан® Н
Нет данных
Таблетки
Д-р Редди'с Лабораторис Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№022179
4375
Темобел
Темозоломид
Капсулы
РУП "Белмедпрепараты", БЕЛАРУСЬ
РК-ЛС-5№021228
4376
Темобел
Темозоломид
Капсулы
РУП "Белмедпрепараты", БЕЛАРУСЬ
РК-ЛС-5№021229
4377
ТЕНМИФА
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
ХЕТЕРО ЛАБС ЛИМИТЕД, ИНДИЯ

ҚР-ДЗ-5№025979
4350
Телмисартан Ксантис
Телмисартан
Таблеткалар
Лабораториос Ликонса С.А., ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№023058
4351
Телмисартан Ксантис
Телмисартан
Таблеткалар
Лабораториос Ликонса С.А., ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№023059
4352
Телмисартан Ксантис
Телмисартан
Таблеткалар
Лабораториос Ликонса С.А., ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№023060
4353
Телмисартан Н Ксантис
Деректер жоқ
Таблеткалар
Лабораториос Ликонса С.А., ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№023294
4354
Телмисартан Н Ксантис
Деректер жоқ
Таблеткалар
Лабораториос Ликонса С.А., ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№023297
4355
Телмисартан Н Ксантис
Деректер жоқ
Таблеткалар
Лабораториос Ликонса С.А., ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№023298
4356
Телмисартан Н-Тева
Деректер жоқ
Таблеткалар
Тевафарм Индия Приват Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№021404
4357
Телмисартан Н-Тева
Деректер жоқ
Таблеткалар
Тевафарм Индия Приват Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№021403
4358
Телмисартан-Тева
Телмисартан
Таблеткалар
Тевафарм Индия Приват Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№021080
4359
Телмисартан-Тева
Телмисартан
Таблеткалар
Тевафарм Индия Приват Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№021081
4360
Телмиста®
Телмисартан
Таблеткалар
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№020946
4361
Телмиста®
Телмисартан
Таблеткалар
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№020947
4362
Телмиста®
Телмисартан
Таблеткалар
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
ЛП-№000860-ГП-KZ
4363
Телмиста® Н
Деректер жоқ
Таблеткалар
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№020637
4364
Телмиста® Н
Деректер жоқ
Таблеткалар
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№020638
4365
Телмиста® Н
Деректер жоқ
Таблеткалар
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№020639
4366
ТЕЛМИТЕК®
Телмисартан
Таблеткалар
Нобел Алматы Фармацевтикалық Фабрикасы, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№023366
4367
Телсартан®
Телмисартан
Таблеткалар
Др. Редди'с Лабораторис Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№121841
4368
Телсартан®
Телмисартан
Таблеткалар
Др. Редди'с Лабораторис Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№121842
4369
Телсартан® А
Деректер жоқ
Таблеткалар
Др. Редди'с Лабораторис Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№023922
4370
Телсартан® А
Деректер жоқ
Таблеткалар
Др. Редди'с Лабораторис Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№023923
4371
Телсартан® А
Деректер жоқ
Таблеткалар
Др. Редди'с Лабораторис Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№023924
4372
Телсартан® А
Деректер жоқ
Таблеткалар
Др. Редди'с Лабораторис Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№023925
4373
Телсартан® Н
Деректер жоқ
Таблеткалар
Д-р Редди'с Лабораторис Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№022178
4374
Телсартан® Н
Деректер жоқ
Таблеткалар
Д-р Редди'с Лабораторис Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№022179
4375
Темобел
Темозоломид
Капсулалар
"Белмедпрепараты" РУК, БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№021228
4376
Темобел
Темозоломид
Капсулалар
"Белмедпрепараты" РУК, БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№021229
4377
ТЕНМИФА
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
ХЕТЕРО ЛАБС ЛИМИТЕД, ҮНДІСТАН

РК-ЛС-5№121995
4399
Терифлуномид-Тева
Терифлуномид
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Тева Фармацевтические Предприятия Лтд, ИЗРАИЛЬ
РК-ЛС-5№024864
4400
Вакцина лиофилизированная глютамат БЦЖ для внутрикожного введения
Нет данных
Лиофилизат для приготовления суспензии для внутрикожного введения в комплекте с растворителем
Серум Институт оф Индия Пвт. Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025165
4401
ТЕРНАВИР
Тенофовира дизопроксил
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Атабай Илач Фабрика А.С., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№025963
4402
Терфалин®
Тербинафин
Таблетки
АО"Нобел Алматинская Фармацевтическая Фабрика", КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№016316
4403
Тетраксим, вакцина (адсорбированная) против дифтерии, столбняка, коклюша (бесклеточная) и полиомиелита (инактивированная)
Нет данных
Суспензия для инъекций
Санофи Пастер, ФРАНЦИЯ
РК-БП-5№021521
4404
ТЕТРАКСИМ®
Вакцина для профилактики дифтерии, коклюша, полиомиелита, столбняка
Суспензия для внутримышечного введения
Санофи Пастер С.А., Франция
ЛП-№000843-ГП-KZ
4405
Тецентрик®
Атезолизумаб
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
Рош Диагностикс ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№024535
4406
Тецентрик®
Атезолизумаб
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
Ф. Хоффманн-Ля Рош Лтд., ШВЕЙЦАРИЯ
РК-ЛС-5№024868
4407
Тецентрик®
Атезолизумаб
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
Ф. Хоффманн-Ля Рош Лтд., ШВЕЙЦАРИЯ
РК-ЛС-5№025062
4408
Тиамазол-АИГФ
Тиамазол
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
АБДИ ИБРАХИМ, ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№025548
4409
Тиамазол-АИГФ
Тиамазол
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
АБДИ ИБРАХИМ, ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№025549
4410
Тиамин
Тиамин
Раствор для внутримышечного введения
Новосибхимфарм, РОССИЯ
РК-ЛС-5№019658
4411
Тиамина гидрохлорид
Тиамин
Раствор для внутримышечного введения
Открытое акционерное общество "Борисовский завод медицинских препаратов", БЕЛАРУСЬ
РК-ЛС-5№015490
4412
Тиамина хлорид-Дарница (Витамин В1 - Дарница)
Тиамин
Раствор для инъекций
"Фармацевтическая фирма "Дарница", УКРАИНА
РК-ЛС-5№008761
4413
Тибан
Тенелиглиптин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Аджанта Фарма Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025113
4414
Тивикай
Долутегравир
Таблетки диспергируемые
Глаксо Оперэйшенс Великобритания Лимитед (Глаксо Вэллком Оперэйшенс), ВЕЛИКОБРИТАНИЯ
РК-ЛС-5№025110
4415
Тивикай
Долутегравир
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Glaxo Operations UK Ltd (trading as Glaxo Wellcome Operations), Соединенное Королевство; Glaxo Wellcome, S.A., Испания
ЛП-№000857-РГ-KZ
4416
Тивикай®
Долутегравир
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Delpharm Poznan Spolka Akcyjna, ПОЛЬША
РК-ЛС-5№021169
4417
Тивортин
Аргинин
Раствор для инфузий
Юрия-Фарм, УКРАИНА

ҚР-ДЗ-5№121995
4399
Терифлуномид-Тева
Терифлуномид
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Тева Фармацевтические Предприятия Лтд, ИЗРАИЛЬ
ҚР-ДЗ-5№024864
4400
Тері ішіне енгізуге арналған лиофилизацияланған глютамат БЦЖ вакцинасы
Деректер жоқ
Тері ішіне енгізу үшін суспензия дайындауға арналған лиофилизат еріткішпен жиынтықта
Серум Институт оф Индия Пвт. Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025165
4401
ТЕРНАВИР
Тенофовира дизопроксил
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Атабай Илач Фабрикасы А.С., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№025963
4402
Терфалин®
Тербинафин
Таблеткалар
Нобел Алматы Фармацевтикалық Фабрикасы АҚ, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№016316
4403
Тетраксим, дифтерия, сіреспе, көкжөтел (жасушасыз) және полиомиелитке (белсенділігі жойылған) қарсы вакцина (сіңірілген)
Деректер жоқ
Инъекцияға арналған суспензия
Санофи Пастер, ФРАНЦИЯ
ҚР-БП-5№021521
4404
ТЕТРАКСИМ®
Дифтерия, көкжөтел, полиомиелит, сіреспе профилактикасына арналған вакцинасы
Бұлшықет ішіне енгізуге арналған суспензия
Санофи Пастер С.А., Франция
ЛП-№000843-ГП-KZ
4405
Тецентрик®
Атезолизумаб
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
Рош Диагностикс ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№024535
4406
Тецентрик®
Атезолизумаб
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
Ф. Хоффманн-Ля Рош Лтд., ШВЕЙЦАРИЯ
ҚР-ДЗ-5№024868
4407
Тецентрик®
Атезолизумаб
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
Ф. Хоффманн-Ля Рош Лтд., ШВЕЙЦАРИЯ
ҚР-ДЗ-5№025062
4408
Тиамазол-АИГФ
Тиамазол
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
АБДИ ИБРАХИМ, ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№025548
4409
Тиамазол-АИГФ
Тиамазол
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
АБДИ ИБРАХИМ, ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№025549
4410
Тиамин
Тиамин
Бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді
Новосибхимфарм, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№019658
4411
Тиамин гидрохлориді
Тиамин
Бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді
"Борисов медициналық препараттар зауыты" ашық акционерлік қоғамы, БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№015490
4412
Тиамин хлориді - Дарница (В1 Дәрумені - Дарница)
Тиамин
Инъекцияға арналған ерітінді
"Фармацевтикалық фирма "Дарница", УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№008761
4413
Тибан
Тенелиглиптин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Аджанта Фарма Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025113
4414
Тивикай
Долутегравир
Ұсақталатын таблеткалар
Глаксо Оперэйшенс Великобритания Лимитед (Глаксо Вэллком Оперэйшенс), ҰЛЫБРИТАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№025110
4415
Тивикай
Долутегравир
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Glaxo Operations UK Ltd (trading as Glaxo Wellcome Operations), Ұлыбритания; Glaxo Wellcome, S.A., Испания;
ЛП-№000857-РГ-KZ
4416
Тивикай®
Долутегравир
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Delpharm Poznan Spolka Akcyjna, ПОЛЬША
ҚР-ДЗ-5№021169
4417
Тивортин
Аргинин
Инфузияға арналған ерітінді
Юрия-Фарм, УКРАИНА

РК-ЛС-5№026334
4492
Торасемид
Торасемид
Таблетки
Хетеро Лабс Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№122127
4493
Торасемид
Торасемид
Таблетки
Хетеро Лабс Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№122128
4494
Торасемид
Торасемид
Таблетки
Хетеро Лабс Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№122129
4495
Торемифен Вива Фарм
Торемифен
Таблетки
ТОО"ВИВА ФАРМ", КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№023518
4496
Торемифен Вива Фарм
Торемифен
Таблетки
ТОО"ВИВА ФАРМ", КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№023519
4497
Торендо®
Рисперидон
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
РК-ЛС-5№021162
4498
Торендо®
Рисперидон
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
РК-ЛС-5№021163
4499
Торендо®
Рисперидон
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
РК-ЛС-5№021164
4500
Торендо®
Рисперидон
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
РК-ЛС-5№021165
4501
ТОРЕО
Силденафил
Суспензия для приема внутрь
ЭДЕФАРМ, С.Л., ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№025389
4502
ТОРИДИУМ®
Торасемид
Таблетки
Лек С.А., ПОЛЬША
РК-ЛС-5№024655
4503
ТОРИДИУМ®
Торасемид
Таблетки
Лек С.А., ПОЛЬША
РК-ЛС-5№024656
4504
ТОРИДИУМ®
Торасемид
Таблетки
Лек С.А., ПОЛЬША
РК-ЛС-5№024657
4505
Торсид
Торасемид
Таблетки
Фармак, УКРАИНА
РК-ЛС-5№015860
4506
Торсид
Торасемид
Таблетки
Фармак, УКРАИНА
РК-ЛС-5№015861
4507
Тотема
Нет данных
Раствор для приема внутрь
Иннотера Шузи, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№012646
4508
Тофацитиниб-ВМ
Тофацитиниб
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№026386
4509
Травазол
Нет данных
Крем
Билим Илач Сан. ве Тик. А.С., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№020935
4510
Травапресс Ромфарм
Травопрост
Капли глазные
Ромфарм Компани С.Р.Л., РУМЫНИЯ
РК-ЛС-5№022646
4511
Траватан®
Травопрост
Капли глазные
с.а.Алкон-Куврер н.в., БЕЛЬГИЯ
РК-ЛС-5№000268
4512
ТРАВАТАН®
Травопрост
Капли глазные
с.а.Алкон-Куврер н.в., БЕЛЬГИЯ
ЛП-№006671-РГ-KZ
4513
Травокорт®
Нет данных
Крем
ЛЕО Фарма Мануфэкчуринг Итали С.р.л., ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№016078
4514
ТРАЖЕНТА®
Линаглиптин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Вест-Вард Колумбус Инк., СОЕДИНҢННЫЕ ШТАТЫ АМЕРИКИ
РК-ЛС-5№018822
4515
ТРАЖЕНТА®
Линаглиптин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Драгенофарм Апотекер Пюшль ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№018822
4516
Трайкор®
Фенофибрат
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Фурнье Лаборатории Ирланд Лтд, ИРЛАНДИЯ
РК-ЛС-5№019646
4517
Тракриум®
Атракурия безилат
Раствор для внутривенного введения
Аспен СА Стерил Оперейшенс (Пти) Лтд, ЮЖНО-АФРИКАНСКАЯ РЕСПУБЛИКА (ЮАР)
РК-ЛС-5№012157
4518
Трактоцил
Атосибан
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
Ферринг ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№015528
4519
Трактоцил
Атосибан
Раствор для внутривенного введения
Ферринг ГмбХ, ГЕРМАНИЯ

ҚР-ДЗ-5№026334
4492
Торасемид
Торасемид
Таблеткалар
Хетеро Лабс Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№122127
4493
Торасемид
Торасемид
Таблеткалар
Хетеро Лабс Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№122128
4494
Торасемид
Торасемид
Таблеткалар
Хетеро Лабс Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№122129
4495
Торемифен Вива Фарм
Торемифен
Таблеткалар
ВИВА ФАРМ ЖШС, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№023518
4496
Торемифен Вива Фарм
Торемифен
Таблеткалар
ВИВА ФАРМ ЖШС, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№023519
4497
Торендо®
Рисперидон
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№021162
4498
Торендо®
Рисперидон
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№021163
4499
Торендо®
Рисперидон
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№021164
4500
Торендо®
Рисперидон
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№021165
4501
ТОРЕО
Силденафил
Ішке қабылдауға арналған суспензия
ЭДЕФАРМ, С.Л., ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№025389
4502
ТОРИДИУМ®
Торасемид
Таблеткалар
Лек С.А., ПОЛЬША
ҚР-ДЗ-5№024655
4503
ТОРИДИУМ®
Торасемид
Таблеткалар
Лек С.А., ПОЛЬША
ҚР-ДЗ-5№024656
4504
ТОРИДИУМ®
Торасемид
Таблеткалар
Лек С.А., ПОЛЬША
ҚР-ДЗ-5№024657
4505
Торсид
Торасемид
Таблеткалар
Фармак, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№015860
4506
Торсид
Торасемид
Таблеткалар
Фармак, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№015861
4507
Тотема
Деректер жоқ
Ішуге арналған ерітінді
Иннотера Шузи, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№012646
4508
Тофацитиниб-ВМ
Тофацитиниб
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№026386
4509
Травазол
Деректер жоқ
Крем
Билим Илач Сан. ве Тик. А.С., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№020935
4510
Травапресс Ромфарм
Травопрост
Көзге тамызатын дәрі
Ромфарм Компани С.Р.Л., РУМЫНИЯ
ҚР-ДЗ-5№022646
4511
Траватан®
Травопрост
Көзге тамызатын дәрі
с.а.Алкон-Куврер н.в., БЕЛЬГИЯ
ҚР-ДЗ-5№000268
4512
Траватан®
Травопрост
Көзге тамызатын дәрі
с.а.Алкон-Куврер н.в., БЕЛЬГИЯ
ЛП-№006671-РГ-KZ
4513
Травокорт®
Деректер жоқ
Крем
ЛЕО Фарма Мануфэкчуринг Итали С.р.л., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№016078
4514
ТРАЖЕНТА®
Линаглиптин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Вест-Вард Колумбус Инк., АМЕРИКА ҚҰРАМА ШТАТТАРЫ
ҚР-ДЗ-5№018822
4515
ТРАЖЕНТА®
Линаглиптин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Драгенофарм Апотекер Пюшль ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№018822
4516
Трайкор®
Фенофибрат
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Фурнье Лаборатории Ирланд Лтд, ИРЛАНДИЯ
ҚР-ДЗ-5№019646
4517
Тракриум®
Атракурий безилаты
Вена ішіне енгізуге арналған ерітінді
Аспен СА Стерил Оперейшенс (Пти) Лтд, ОҢТҮСТIК АФРИКА РЕСПУБЛИКАСЫ
ҚР-ДЗ-5№012157
4518
Трактоцил
Атосибан
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
Ферринг ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№015528
4519
Трактоцил
Атосибан
Вена ішіне енгізуге арналған ерітінді
Ферринг ГмбХ, ГЕРМАНИЯ

РК-ЛС-5№015662
4520
Трамадол
Трамадол
Капсулы
Фармак, УКРАИНА
РК-ЛС-5№015658
4521
Трамадол
Трамадол
Раствор для инъекций
Химфарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№014045
4522
Трамадол
Трамадол
Таблетки, покрытые оболочкой
Химфарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-3№019591
4523
Трамадол
Трамадол
Капсулы
Protech Biopharma Pvt. Ltd., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№121793
4524
Трамадол - М
Трамадол
Раствор для инъекций
Общество с ограниченной ответственностью"Харьковское фармацевтическое предприятие"Здоровье народу", УКРАИНА
РК-ЛС-5№018696
4525
Трамадол Ланнахер
Трамадол
Таблетки ретард, покрытые пленочной оболочкой
G.​L.​Pharma GmbH, АВСТРИЯ
РК-ЛС-5№013921
4526
Трамадол Ланнахер
Трамадол
Раствор для инъекций
G.L. Pharma GmbH, АВСТРИЯ
РК-ЛС-5№013923
4527
Трамадол Ланнахер
Трамадол
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
G.L. Pharma GmbH, АВСТРИЯ
РК-ЛС-5№013925
4528
Трамадол Ланнахер
Трамадол
Таблетки ретард, покрытые пленочной оболочкой
G.​L.​Pharma GmbH, АВСТРИЯ
РК-ЛС-5№014708
4529
Трамин
Транексамовая кислота
Капсулы
Хилтон Фарма (Пвт.) Лтд, ПАКИСТАН
РК-ЛС-5№013202
4530
Трамин
Транексамовая кислота
Раствор для инъекций
Хилтон Фарма (Пвт.) Лтд, ПАКИСТАН
РК-ЛС-5№013143
4531
Транекс
Транексамовая кислота
Раствор для внутривенного введения
НУР-МАЙ ФАРМАЦИЯ, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№022828
4532
Транексам
Транексамовая кислота
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Обнинская химико-фармацевтическая компания, РОССИЯ
РК-ЛС-5№021072
4533
Транексам
Транексамовая кислота
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Обнинская химико-фармацевтическая компания, РОССИЯ
РК-ЛС-5№021073
4534
Транексамовая кислота
Транексамовая кислота
Раствор для внутривенного введения
Химфарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№024640
4535
Трансларна™
Аталурен
Гранулы для приготовления суспензии для приема внутрь
Pharmaceutical Manufacturing Research Services Inc. (PMRS), СОЕДИНҢННЫЕ ШТАТЫ АМЕРИКИ
РК-ЛС-5№024441
4536
Трансларна™
Аталурен
Гранулы для приготовления суспензии для приема внутрь
ROVI PHARMA INDUSTRIAL SERVICES S.A., ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№024441
4537
Трансларна™
Аталурен
Гранулы для приготовления суспензии для приема внутрь
Pharmaceutical Manufacturing Research Services Inc. (PMRS), СОЕДИНҢННЫЕ ШТАТЫ АМЕРИКИ
РК-ЛС-5№024442
4538
Трансларна™
Аталурен
Гранулы для приготовления суспензии для приема внутрь
ROVI PHARMA INDUSTRIAL SERVICES S.A., ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№024442
4539
Трансларна™
Аталурен
Гранулы для приготовления суспензии для приема внутрь
Pharmaceutical Manufacturing Research Services Inc. (PMRS), СОЕДИНҢННЫЕ ШТАТЫ АМЕРИКИ
РК-ЛС-5№024443
4540
Трансларна™
Аталурен
Гранулы для приготовления суспензии для приема внутрь
ROVI PHARMA INDUSTRIAL SERVICES S.A., ИСПАНИЯ

ҚР-ДЗ-5№015662
4520
Трамадол
Трамадол
Капсулалар
Фармак, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№015658
4521
Трамадол
Трамадол
Инъекцияға арналған ерітінді
Химфарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№014045
4522
Трамадол
Трамадол
Қабықпен қапталған таблеткалар
Химфарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-3№019591
4523
Трамадол
Трамадол
Капсулалар
Protech Biopharma Pvt. Ltd., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№121793
4524
Трамадол - М
Трамадол
Инъекцияға арналған ерітінді
Здоровье народу Харьков фармацевтикалық кәсіпорны" жауапкершілігі шектеулі қоғамы, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№018696
4525
Трамадол Ланнахер
Трамадол
Үлбірлі қабықпен қапталған ретард таблеткалар
G.L.Pharma GmbH, АВСТРИЯ
ҚР-ДЗ-5№013921
4526
Трамадол Ланнахер
Трамадол
Инъекцияға арналған ерітінді
G.L. Pharma GmbH, АВСТРИЯ
ҚР-ДЗ-5№013923
4527
Трамадол Ланнахер
Трамадол
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
G.L. Pharma GmbH, АВСТРИЯ
ҚР-ДЗ-5№013925
4528
Трамадол Ланнахер
Трамадол
Үлбірлі қабықпен қапталған ретард таблеткалар
G.L.Pharma GmbH, АВСТРИЯ
ҚР-ДЗ-5№014708
4529
Трамин
Транексам қышқылы
Капсулалар
Хилтон Фарма (Пвт.) Лтд, ПӘКІСТАН
ҚР-ДЗ-5№013202
4530
Трамин
Транексам қышқылы
Инъекцияға арналған ерітінді
Хилтон Фарма (Пвт.) Лтд, ПӘКІСТАН
ҚР-ДЗ-5№013143
4531
Транекс
Транексам қышқылы
Вена ішіне енгізуге арналған ерітінді
НУР-МАЙ ФАРМАЦИЯ, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№022828
4532
Транексам
Транексам қышқылы
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Обнинск химиялық-фармацевтикалық компаниясы, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№021072
4533
Транексам
Транексам қышқылы
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Обнинск химиялық-фармацевтикалық компаниясы, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№021073
4534
Транексам қышқылы
Транексам қышқылы
Вена ішіне енгізуге арналған ерітінді
Химфарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№024640
4535
Трансларна™
Аталурен
Ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған түйіршіктер
Pharmaceutical Manufacturing Research Services Inc. (PMRS), АМЕРИКА ҚҰРАМА ШТАТТАРЫ
ҚР-ДЗ-5№024441
4536
Трансларна™
Аталурен
Ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған түйіршіктер
ROVI PHARMA INDUSTRIAL SERVICES S.A., ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№024441
4537
Трансларна™
Аталурен
Ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған түйіршіктер
Pharmaceutical Manufacturing Research Services Inc. (PMRS), АМЕРИКА ҚҰРАМА ШТАТТАРЫ
ҚР-ДЗ-5№024442
4538
Трансларна™
Аталурен
Ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған түйіршіктер
ROVI PHARMA INDUSTRIAL SERVICES S.A., ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№024442
4539
Трансларна™
Аталурен
Ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған түйіршіктер
Pharmaceutical Manufacturing Research Services Inc. (PMRS), АМЕРИКА ҚҰРАМА ШТАТТАРЫ
ҚР-ДЗ-5№024443
4540
Трансларна™
Аталурен
Ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған түйіршіктер
ROVI PHARMA INDUSTRIAL SERVICES S.A., ИСПАНИЯ

РК-ЛС-5№026354
4561
Трексома
Метотрексат
Раствор для инъекций
Нано Фанаваран Даруэй Алванд (НаноАлванд), ИРАН, ИСЛАМСКАЯ РЕСПУБЛИКА
РК-ЛС-5№026355
4562
Тремфея
Гуселькумаб
Раствор для подкожного введения
Силаг АГ, ШВЕЙЦАРИЯ
РК-ЛС-5№025157
4563
Трентал®
Пентоксифиллин
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
Санофи Индия Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№004035
4564
Трентал® 400
Пентоксифиллин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой c пролонгированным высвобождением
Зентива Прайвит Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№013837
4565
Тресиба® ФлексТач®
Инсулин деглудек
Раствор для инъекций
Ново Нордиск А/С, ДАНИЯ
РК-ЛС-5№020668
4566
Триакс
Цефтриаксон
Порошок для приготовления раствора для внутримышечного введения в комплекте с растворителем (лидокаина гидрохлорид, раствор для инъекций 1%)
Дева Холдинг А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№019007
4567
Триакс
Цефтриаксон
Порошок для приготовления раствора для внутримышечного введения в комплекте с растворителем (лидокаина гидрохлорид, раствор для инъекций 1%)
Дева Холдинг А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№019008
4568
Триакс
Цефтриаксон
Порошок для приготовления раствора для внутривенных инъекций в комплекте с растворителем (вода для инъекций)
Дева Холдинг А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№018985
4569
ТРИАКУТАН®
Нет данных
Крем
Киевмедпрепарат, УКРАИНА
РК-ЛС-5№010831
4570
Триампур композитум - Тева
Нет данных
Таблетки
Плива Хрватска д.о.о., ХОРВАТИЯ
РК-ЛС-5№015802
4571
ТРИВЕДОН МR
Триметазидин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, с пролонгированным высвобождением
Ципла Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№121804
4572
Тривентин
Тикагрелор
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Абди Ибрахим Глобал Фарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№024592
4573
Тривентин
Тикагрелор
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Абди Ибрахим Глобал Фарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№024593
4574
Тривентин
Тикагрелор
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
ТОО "Абди Ибрахим Глобал Фарм", Казахстан
ЛП-№000869-РГ-KZ
4575
Тригрим
Торасемид
Таблетки
Фармацевтический завод Польфарма АО, ПОЛЬША
РК-ЛС-5№016737
4576
Тригрим
Торасемид
Таблетки
Фармацевтический завод Польфарма АО, ПОЛЬША
РК-ЛС-5№016738
4577
Тригрим
Торасемид
Таблетки
Фармацевтический завод Польфарма АО, ПОЛЬША
РК-ЛС-5№016739
4578
ТРИГРИМ
Торасемид
Таблетки
Химфарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№024885
4579
ТРИГРИМ
Торасемид
Таблетки
Химфарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№024886
4580
ТРИГРИМ
Торасемид
Таблетки
Химфарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№024888
4581
Тридат Форте
Тримебутин
Таблетки
Санта Фарма Илач Сан. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№024154
4582
Тридерм®
Нет данных
Крем
Органон Хейст бв, БЕЛЬГИЯ
РК-ЛС-5№003781
4583
Тридерм®
Нет данных
Мазь
Органон Хейст бв, БЕЛЬГИЯ
РК-ЛС-5№004943
4584
Тридокс
Нет данных
Крем
Оксфорд Лабораториз Пвт. Лтд, ИНДИЯ

ҚР-ДЗ-5№026354
4561
Трексома
Метотрексат
Инъекцияға арналған ерітінді
Нано Фанаваран Даруэй Алванд (НаноАлванд), ИРАН, ИСЛАМ РЕСПУБЛИКАСЫ
ҚР-ДЗ-5№026355
4562
Тремфея
Гуселькумаб
Тері астына енгізуге арналған ерітінді
Силаг АГ, ШВЕЙЦАРИЯ
ҚР-ДЗ-5№025157
4563
Трентал®
Пентоксифиллин
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
Санофи Индия Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№004035
4564
Трентал® 400
Пентоксифиллин
Босап шығуы ұзаққа созылатын, үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Зентива Прайвит Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№013837
4565
Тресиба® ФлексТач®
Инсулин деглудек
Инъекцияға арналған ерітінді
Ново Нордиск А/С, ДАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№020668
4566
Триакс
Цефтриаксон
Бұлшықетішілік ерітінді дайындауға арналған ұнтақ еріткішімен жиынтықта (лидокаин гидрохлориді, инъекцияға арналған 1 % ерітінді)
Дева Холдинг А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№019007
4567
Триакс
Цефтриаксон
Бұлшықетішілік ерітінді дайындауға арналған ұнтақ еріткішімен жиынтықта (лидокаин гидрохлориді, инъекцияға арналған 1 % ерітінді)
Дева Холдинг А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№019008
4568
Триакс
Цефтриаксон
Вена ішіне инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ еріткішімен жиынтықта (инъекцияға арналған су)
Дева Холдинг А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№018985
4569
ТРИАКУТАН®
Деректер жоқ
Крем
Киевмедпрепарат, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№010831
4570
Триампур композитум - Тева
Деректер жоқ
Таблеткалар
Плива Хрватска д.о.о., ХОРВАТИЯ
ҚР-ДЗ-5№015802
4571
ТРИВЕДОН МR
Триметазидин
Босап шығуы ұзаққа созылатын, үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Ципла Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№121804
4572
Тривентин
Тикагрелор
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Абди Ибрахим Глобал Фарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№024592
4573
Тривентин
Тикагрелор
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Абди Ибрахим Глобал Фарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№024593
4574
Тривентин
Тикагрелор
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
"Абди Ибрахим Глобал Фарм" ЖШС, Қазақстан
ЛП-№000869-РГ-KZ
4575
Тригрим
Торасемид
Таблеткалар
Польфарма АҚ фармацевтикалық зауыты, ПОЛЬША
ҚР-ДЗ-5№016737
4576
Тригрим
Торасемид
Таблеткалар
Польфарма АҚ фармацевтикалық зауыты, ПОЛЬША
ҚР-ДЗ-5№016738
4577
Тригрим
Торасемид
Таблеткалар
Польфарма АҚ фармацевтикалық зауыты, ПОЛЬША
ҚР-ДЗ-5№016739
4578
ТРИГРИМ
Торасемид
Таблеткалар
Химфарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№024885
4579
ТРИГРИМ
Торасемид
Таблеткалар
Химфарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№024886
4580
ТРИГРИМ
Торасемид
Таблеткалар
Химфарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№024888
4581
Тридат Форте
Тримебутин
Таблеткалар
Санта Фарма Илач Сан. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№024154
4582
Тридерм®
Деректер жоқ
Крем
Органон Хейст бв, БЕЛЬГИЯ
ҚР-ДЗ-5№003781
4583
Тридерм®
Деректер жоқ
Жақпамай
Органон Хейст бв, БЕЛЬГИЯ
ҚР-ДЗ-5№004943
4584
Тридокс
Деректер жоқ
Крем
Оксфорд Лабораториз Пвт. Лтд, ҮНДІСТАН

РК-ЛС-5№025955
4608
Тромборедуктин
Анагрелид
Капсулы
Хаупт Фарма Вольфратсгаузен ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№018982
4609
Тромборель
Клопидогрел
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Эдж Фарма Прайвет Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№019270
4610
ТРОПИКАМ-DF
Тропикамид
Капли глазные
ТОО"DOSFARM", КАЗАХСТАН
РК-ЛС-0№026060
4611
Тропикамид
Тропикамид
Капли глазные
ЯДРАН-ГАЛЕНСКИ ЛАБОРАТОРИЙ а.о., ХОРВАТИЯ
РК-ЛС-5№006153
4612
Тропикамид
Тропикамид
Капли глазные
ЯДРАН-ГАЛЕНСКИ ЛАБОРАТОРИЙ а.о., ХОРВАТИЯ
РК-ЛС-5№006155
4613
Тропикамид
Тропикамид
Капли глазные
Ромфарм Компани С.Р.Л., РУМЫНИЯ
РК-ЛС-5№010726
4614
Тропикамид
Тропикамид
Капли глазные
Ромфарм Компани С.Р.Л., РУМЫНИЯ
РК-ЛС-5№010727
4615
Трописетрон
Трописетрон
Раствор для внутривенного введения
РУП "Белмедпрепараты", БЕЛАРУСЬ
РК-ЛС-5№019888
4616
Труксима
Ритуксимаб
Концентрат для приготовления раствора для внутривенных инфузий
СЕЛЛТРИОН, Инк., РЕСПУБЛИКА КОРЕЯ
РК-ЛС-5№023576
4617
Труксима
Ритуксимаб
Концентрат для приготовления раствора для внутривенных инфузий
СЕЛЛТРИОН, Инк., РЕСПУБЛИКА КОРЕЯ
РК-ЛС-5№023577
4618
Труксима
Ритуксимаб
Концентрат для приготовления раствора для внутривенных инфузий
СЕЛЛТРИОН, Инк., РЕСПУБЛИКА КОРЕЯ
РК-ЛС-5№023581
4619
Труксима
Ритуксимаб
Концентрат для приготовления раствора для внутривенных инфузий
СЕЛЛТРИОН, Инк., РЕСПУБЛИКА КОРЕЯ
РК-ЛС-5№023594
4620
Трулисити®
Дулаглутид
Раствор для подкожного введения
Веттер Фарма-Фертигунг ГмбХ и Ко. КГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№022156
4621
Трулисити®
Дулаглутид
Раствор для подкожного введения
Элай Лилли энд Компани, СОЕДИНҢННЫЕ ШТАТЫ АМЕРИКИ
РК-ЛС-5№022156
4622
Трулисити®
Дулаглутид
Раствор для подкожного введения
Веттер Фарма-Фертигунг ГмбХ и Ко. КГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№022157
4623
Трулисити®
Дулаглутид
Раствор для подкожного введения
Элай Лилли энд Компани, СОЕДИНҢННЫЕ ШТАТЫ АМЕРИКИ
РК-ЛС-5№022157
4624
Труменба® (вакцина менингококковая группы В (рекомбинантная, адсорбированная) для профилактики менингококковых инфекций)
Нет данных
Суспензия для внутримышечного введения
Пфайзер Ирландия Фармасьютикалс, ИРЛАНДИЯ
РК-БП-5№024228
4625
Труменба® (вакцина менингококковая группы В (рекомбинантная, адсорбированная) для профилактики менингококковых инфекций)
Нет данных
Суспензия для внутримышечного введения
Pfizer Ireland Pharmaceuticals, Ирландия
ЛП-№007750-РГ-KZ
4626
Туберкулин
Нет данных
Раствор для внутрикожного введения
ЛЕККО, РОССИЯ
РК-БП-5№023853
4627
Туджео СолоСтар®
Инсулин гларгин
Раствор для инъекций
Санофи-Авентис Дойчланд ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№022125
4628
Вакцина противогриппозная расщепленная инактивированная
Нет данных
Суспензия для инъекций
Синовак Биотек Ко., Лтд, КИТАЙ

ҚР-ДЗ-5№025955
4608
Тромборедуктин
Анагрелид
Капсулалар
Хаупт Фарма Вольфратсгаузен ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№018982
4609
Тромборель
Клопидогрел
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Эдж Фарма Прайвет Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№019270
4610
ТРОПИКАМ-DF
Тропикамид
Көзге тамызатын дәрі
ЖШС"DOSFARM", ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-0№026060
4611
Тропикамид
Тропикамид
Көзге тамызатын дәрі
ЯДРАН-ГАЛЕНСКИ ЛАБОРАТОРИЙ а.қ., ХОРВАТИЯ
ҚР-ДЗ-5№006153
4612
Тропикамид
Тропикамид
Көзге тамызатын дәрі
ЯДРАН-ГАЛЕНСКИ ЛАБОРАТОРИЙ а.қ., ХОРВАТИЯ
ҚР-ДЗ-5№006155
4613
Тропикамид
Тропикамид
Көзге тамызатын дәрі
Ромфарм Компани С.Р.Л., РУМЫНИЯ
ҚР-ДЗ-5№010726
4614
Тропикамид
Тропикамид
Көзге тамызатын дәрі
Ромфарм Компани С.Р.Л., РУМЫНИЯ
ҚР-ДЗ-5№010727
4615
Трописетрон
Трописетрон
Вена ішіне енгізуге арналған ерітінді
"Белмедпрепараты" РУК, БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№019888
4616
Труксима
Ритуксимаб
Вена ішіне инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
СЕЛЛТРИОН, Инк., КОРЕЯ РЕСПУБЛИКАСЫ
ҚР-ДЗ-5№023576
4617
Труксима
Ритуксимаб
Вена ішіне инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
СЕЛЛТРИОН, Инк., КОРЕЯ РЕСПУБЛИКАСЫ
ҚР-ДЗ-5№023577
4618
Труксима
Ритуксимаб
Вена ішіне инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
СЕЛЛТРИОН, Инк., КОРЕЯ РЕСПУБЛИКАСЫ
ҚР-ДЗ-5№023581
4619
Труксима
Ритуксимаб
Вена ішіне инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
СЕЛЛТРИОН, Инк., КОРЕЯ РЕСПУБЛИКАСЫ
ҚР-ДЗ-5№023594
4620
Трулисити®
Дулаглутид
Тері астына енгізуге арналған ерітінді
Веттер Фарма-Фертигунг ГмбХ және Ко. КГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№022156
4621
Трулисити®
Дулаглутид
Тері астына енгізуге арналған ерітінді
Элай Лилли энд Компани, АМЕРИКА ҚҰРАМА ШТАТТАРЫ
ҚР-ДЗ-5№022156
4622
Трулисити®
Дулаглутид
Тері астына енгізуге арналған ерітінді
Веттер Фарма-Фертигунг ГмбХ және Ко. КГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№022157
4623
Трулисити®
Дулаглутид
Тері астына енгізуге арналған ерітінді
Элай Лилли энд Компани, АМЕРИКА ҚҰРАМА ШТАТТАРЫ
ҚР-ДЗ-5№022157
4624
Труменба® (менингококк инфекциялары профилактикасына арналған В тобы менингококк вакцинасы (рекомбинантты, адсорбцияланған))
Деректер жоқ
Бұлшықет ішіне енгізуге арналған суспензия
Пфайзер Ирландия Фармасьютикалс, ИРЛАНДИЯ
ҚР-БП-5№024228
4625
Труменба® (менингококк инфекциялары профилактикасына арналған В тобы менингококк вакцинасы (рекомбинантты, адсорбцияланған))
Деректер жоқ
Бұлшықет ішіне енгізуге арналған суспензия
Pfizer Ireland Pharmaceuticals, Ирландия
ЛП-№007750-РГ-KZ
4626
Туберкулин
Деректер жоқ
Тері ішіне енгізуге арналған ерітінді
ЛЕККО, РЕСЕЙ
ҚР-БП-5№023853
4627
Туджео СолоСтар®
Инсулин гларгин
Инъекцияға арналған ерітінді
Санофи-Авентис Дойчланд ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№022125
4628
Тұмауға қарсы ыдыратылған белсенділігі жойылған вакцина
Деректер жоқ
Инъекцияға арналған суспензия
Синовак Биотек Ко., Лтд, ҚЫТАЙ

РК-ЛС-5№026287
4678
Утрожестан®
Прогестерон
Капсулы
ОЛИК (Таиланд) Лимитед, ТАИЛАНД
РК-ЛС-5№015741
4679
Утрожестан®
Прогестерон
Капсулы
ОЛИК (Таиланд) Лимитед, ТАИЛАНД
РК-ЛС-5№015742
4680
ФабиФлю
Фавипиравир
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Гленмарк Фармасьютикалз Лтд, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025419
4681
Фабразим®
Агалсидаза бета
Лиофилизат для приготовления концентрата для приготовления раствора для инфузий
Джензайм Ирландия Лимитед, ИРЛАНДИЯ
РК-ЛС-5№016680
4682
Фабразим®
Агалсидаза бета
Лиофилизат для приготовления концентрата для приготовления раствора для инфузий
Джензайм Ирландия Лимитед, ИРЛАНДИЯ
РК-ЛС-5№016681
4683
Фабразим®
Агалсидаза бета
Лиофилизат для приготовления концентрата для приготовления раствора для инфузий
Genzyme Ireland Limited, ИРЛАНДИЯ
ЛП-№000039-РГ-KZ
4684
Фавипиравир NOBEL®
Фавипиравир
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Нобел Алматинская Фармацевтическая Фабрика, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№024838
4685
Фазенра®
Бенрализумаб
Раствор для подкожного введения
Catalent Indiana LLC, СОЕДИНҢННЫЕ ШТАТЫ АМЕРИКИ
РК-БП-5№024939
4686
Фазлодекс™
Фульвестрант
Раствор для внутримышечных инъекций в шприце
Веттер Фарма-Фертигун ГмбХ & Ко. КГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№019052
4687
ФАМО®
Фамотидин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Нобел Алматинская Фармацевтическая Фабрика, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№011351
4688
Фамосан®
Фамотидин
Таблетки, покрытые оболочкой
ПРО.МЕД.ЦС Прага а.о., ЧЕШСКАЯ РЕСПУБЛИКА
РК-ЛС-5№005534
4689
Фамосан®
Фамотидин
Таблетки, покрытые оболочкой
ПРО.МЕД.ЦС Прага а.о., ЧЕШСКАЯ РЕСПУБЛИКА
РК-ЛС-5№005550
4690
ФАМОТЕЛ
Фамотидин
Порошок для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем (0.9 % раствор натрия хлорида)
Браун Лабораториес Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025881
4691
Фамцикловир Вива Фарм
Фамцикловир
Таблетки, покрытые оболочкой
ВИВА ФАРМ, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-3№022356
4692
Фамцикловир Вива Фарм
Фамцикловир
Таблетки, покрытые оболочкой
ВИВА ФАРМ, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-3№022357
4693
Фангифлю
Флуконазол
Капсулы
Эдж Фарма Прайвет Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№019166
4694
Фанди®
Нет данных
Лиофилизат для приготовления раствора для инфузий в комплекте с растворителем - вода для инъекций
Институто Грифолз, С.А., ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№017429
4695
Фанди®
Нет данных
Лиофилизат для приготовления раствора для инфузий в комплекте с растворителем - вода для инъекций
Институто Грифолз, С.А., ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№017430
4696
Фанди®
Нет данных
Лиофилизат для приготовления раствора для инфузий в комплекте с растворителем - вода для инъекций
Институто Грифолз, С.А., ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№017431
4697
ФАНИГАН® GR
Диклофенак
Таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой
Кусум Хелткер Пвт. Лтд., ИНДИЯ

ҚР-ДЗ-5№026287
4678
Утрожестан®
Прогестерон
Капсулалар
ОЛИК (Таиланд) Лимитед, ТАИЛАНД
ҚР-ДЗ-5№015741
4679
Утрожестан®
Прогестерон
Капсулалар
ОЛИК (Таиланд) Лимитед, ТАИЛАНД
ҚР-ДЗ-5№015742
4680
ФабиФлю
Фавипиравир
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Гленмарк Фармасьютикалз Лтд, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025419
4681
Фабразим®
Агалсидаз бета
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат дайындайтын лиофилизат
Джензайм Ирландия Лимитед, ИРЛАНДИЯ
ҚР-ДЗ-5№016680
4682
Фабразим®
Агалсидаз бета
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат дайындайтын лиофилизат
Джензайм Ирландия Лимитед, ИРЛАНДИЯ
ҚР-ДЗ-5№016681
4683
Фабразим®
Агалсидаза бета
Инфузияға ерітінді дайындау үшін концентрат дайындауға арналған лиофилизат
Genzyme Ireland Limited, ИРЛАНДИЯ
ЛП-№000039-РГ-KZ
4684
Фавипиравир NOBEL®
Фавипиравир
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Нобел Алматы Фармацевтикалық Фабрикасы, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№024838
4685
Фазенра®
Бенрализумаб
Тері астына енгізуге арналған ерітінді
Catalent Indiana LLC, АМЕРИКА ҚҰРАМА ШТАТТАРЫ
ҚР-БП-5№024939
4686
Фазлодекс™
Фульвестрант
Шприцтегі бұлшықет ішіне инъекция жасауға арналған ерітінді
Веттер Фарма-Фертигун ГмбХ & Ко. КГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№019052
4687
ФАМО®
Фамотидин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Нобел Алматы Фармацевтикалық Фабрикасы, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№011351
4688
Фамосан®
Фамотидин
Қабықпен қапталған таблеткалар
ПРО.МЕД.ЦС Прага а.қ., ЧЕХ РЕСПУБЛИКАСЫ
ҚР-ДЗ-5№005534
4689
Фамосан®
Фамотидин
Қабықпен қапталған таблеткалар
ПРО.МЕД.ЦС Прага а.қ., ЧЕХ РЕСПУБЛИКАСЫ
ҚР-ДЗ-5№005550
4690
ФАМОТЕЛ
Фамотидин
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ еріткішпен жиынтықта (0.9 % натрий хлоридінің ерітіндісі)
Браун Лабораториес Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025881
4691
Фамцикловир Вива Фарм
Фамцикловир
Қабықпен қапталған таблеткалар
ВИВА ФАРМ, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-3№022356
4692
Фамцикловир Вива Фарм
Фамцикловир
Қабықпен қапталған таблеткалар
ВИВА ФАРМ, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-3№022357
4693
Фангифлю
Флуконазол
Капсулалар
Эдж Фарма Прайвет Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№019166
4694
Фанди®
Деректер жоқ
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішімен - инъекцияға арналған сумен жиынтықта
Институто Грифолз, С.А., ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№017429
4695
Фанди®
Деректер жоқ
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішімен - инъекцияға арналған сумен жиынтықта
Институто Грифолз, С.А., ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№017430
4696
Фанди®
Деректер жоқ
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішімен - инъекцияға арналған сумен жиынтықта
Институто Грифолз, С.А., ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№017431
4697
ФАНИГАН® GR
Диклофенак
Ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар
Кусум Хелткер Пвт. Лтд., ҮНДІСТАН

РК-ЛС-5№018226
5039
Цефтриаксон
Цефтриаксон
Порошок для приготовления раствора для внутривенного и внутримышечного введения
Открытое акционерное общество "Борисовский завод медицинских препаратов", БЕЛАРУСЬ
РК-ЛС-5№018227
5040
Цефтриаксон S
Цефтриаксон
Порошок для приготовления раствора для внутривенного и внутримышечного введения
Медокеми Лтд (Завод С), КИПР
РК-ЛС-5№024805
5041
ЦЕФТРИАКСОН М
Цефтриаксон
Порошок для приготовления раствора для внутримышечного введения в комплекте с растворителем (лидокаина гидрохлорида раствор 1%)
Медокеми Лтд (Завод С), КИПР
РК-ЛС-5№024816
5042
Цефтриаксон Сандоз®
Цефтриаксон
Порошок для приготовления раствора для инъекций
Сандоз ГмбХ, АВСТРИЯ
РК-ЛС-5№021617
5043
Цефтриаксон Сандоз®
Цефтриаксон
Порошок для приготовления раствора для инъекций
Сандоз ГмбХ, АВСТРИЯ
РК-ЛС-5№021619
5044
Цефтриаксон Сандоз®
Цефтриаксон
Порошок для приготовления раствора для инъекций
Сандоз ГмбХ, АВСТРИЯ
РК-ЛС-5№021618
5045
ЦЕФТРИАКСОН-АКОС
Цефтриаксон
Порошок для приготовления раствора для внутривенного и внутримышечного введения
ПАО Синтез, РОССИЯ
РК-ЛС-5№015506
5046
Цефтриаксон-Виста
Цефтриаксон
Порошок для приготовления раствора для внутривенного и внутримышечного введения
АЦС ДОБФАР С.П.А., ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№025456
5047
Цефуроксим
Цефуроксим
Порошок для приготовления раствора для инъекций
Химфарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№010439
5048
Цефуроксим
Цефуроксим
Порошок для приготовления раствора для инъекций
Химфарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№010440
5049
Цефяпс
Цефуроксим
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Нектар Лайфсайнсис Лтд. (Юнит-VI), ИНДИЯ
РК-ЛС-5№024763
5050
Цефяпс
Цефуроксим
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Нектар Лайфсайнсис Лтд. (Юнит-VI), ИНДИЯ
РК-ЛС-5№024764
5051
Цефяпс
Цефуроксим
Порошок для приготовления раствора для внутривенного и внутримышечного введения
ЭйСиЭс Добфар С.п.А., ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№024848
5052
Цианокобаламин
Цианокобаламин
Раствор для инъекций
Открытое акционерное общество"Борисовский завод медицинских препаратов" (ОАО"БЗМП"), БЕЛАРУСЬ
РК-ЛС-5№015491
5053
Цианокобаламин (Витамин В12)
Цианокобаламин
Раствор для инъекций
Химфарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№010631
5054
Цианокобаламин (Витамин В12)
Цианокобаламин
Раствор для инъекций
Химфарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№010632
5055
Цибор® 25 000
Бемипарин натрия
Раствор для инъекций в готовом заполненном шприце
Рови Фарма Индастриал Сервисез, С.А., ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№021287
5056
Цибор® 2500
Бемипарин натрия
Раствор для инъекций в готовом заполненном шприце
Рови Фарма Индастриал Сервисез, С.А., ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№021271
5057
Цибор® 3500
Бемипарин натрия
Раствор для инъекций в готовом заполненном шприце
Рови Фарма Индастриал Сервисез, С.А., ИСПАНИЯ

ҚР-ДЗ-5№018226
5039
Цефтриаксон
Цефтриаксон
Вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
"Борисов медициналық препараттар зауыты" ашық акционерлік қоғамы, БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№018227
5040
Цефтриаксон S
Цефтриаксон
Вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
Медокеми Лтд (С Зауыты), КИПР
ҚР-ДЗ-5№024805
5041
ЦЕФТРИАКСОН М
Цефтриаксон
Бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ еріткішпен жиынтықта (лидокаин гидрохлориді 1% ерітіндісі)
Медокеми Лтд (С Зауыты), КИПР
ҚР-ДЗ-5№024816
5042
Цефтриаксон Сандоз®
Цефтриаксон
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
Сандоз ГмбХ, АВСТРИЯ
ҚР-ДЗ-5№021617
5043
Цефтриаксон Сандоз®
Цефтриаксон
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
Сандоз ГмбХ, АВСТРИЯ
ҚР-ДЗ-5№021619
5044
Цефтриаксон Сандоз®
Цефтриаксон
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
Сандоз ГмбХ, АВСТРИЯ
ҚР-ДЗ-5№021618
5045
ЦЕФТРИАКСОН-АКОС
Цефтриаксон
Вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
Синтез ЖАҚ, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№015506
5046
Цефтриаксон-Виста
Цефтриаксон
Вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
АЦС ДОБФАР С.П.А., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№025456
5047
Цефуроксим
Цефуроксим
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
Химфарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№010439
5048
Цефуроксим
Цефуроксим
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
Химфарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№010440
5049
Цефяпс
Цефуроксим
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Нектар Лайфсайнсис Лтд. (Юнит-VI), ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№024763
5050
Цефяпс
Цефуроксим
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Нектар Лайфсайнсис Лтд. (Юнит-VI), ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№024764
5051
Цефяпс
Цефуроксим
Вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
ЭйСиЭс Добфар С.п.А., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№024848
5052
Цианокобаламин
Цианокобаламин
Инъекцияға арналған ерітінді
Борисов медициналық препараттар зауыты ашық акционерлiк қоғамы ("БМПЗ" ААҚ), БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№015491
5053
Цианокобаламин (В12 дәрумені)
Цианокобаламин
Инъекцияға арналған ерітінді
Химфарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№010631
5054
Цианокобаламин (В12 дәрумені)
Цианокобаламин
Инъекцияға арналған ерітінді
Химфарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№010632
5055
Цибор® 25 000
Бемипарин натрий
Инъекцияға арналған ерітінді дайын толтырылған шприцте
Рови Фарма Индастриал Сервисез, С.А., ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№021287
5056
Цибор® 2500
Бемипарин натрий
Инъекцияға арналған ерітінді дайын толтырылған шприцте
Рови Фарма Индастриал Сервисез, С.А., ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№021271
5057
Цибор® 3500
Натрий бемипарин
Инъекцияға арналған ерітінді дайын толтырылған шприцте
Рови Фарма Индастриал Сервисез, С.А., ИСПАНИЯ

РК-ЛС-5№021439
5247
Эндоксан
Циклофосфамид
Порошок для приготовления раствора для внутривенного введения
Бакстер Онкология ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№017595
5248
Эндоксан
Циклофосфамид
Порошок для приготовления раствора для внутривенного введения
Бакстер Онкология ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№017596
5249
Эндоксан
Циклофосфамид
Порошок для приготовления раствора для внутривенного введения
Бакстер Онкология ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№017597
5250
Эндоксан
Циклофосфамид
Таблетки, покрытые сахарной оболочкой
Хаупт Фарма Амарег ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№023045
5251
Эндометрин
Прогестерон
Таблетки вагинальные
"QPharma AB", Швеция
РК-ЛС-5№018530
5252
Энеас®
Нет данных
Таблетки
Феррер Интернасьональ С.А., ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№016673
5253
Энерзейр Бризхалер®
Гликопирроний + индакатерол + мометазон
Капсулы с порошком для ингаляций
Новартис Фармасьютика С.А., Испания; Новартис Фарма Штейн АГ, Швейцария
ЛП-№001448-РГ-KZ
5254
Энженла
Соматрогон
Раствор для подкожного введения
Пфайзер Мэнюфэкчуринг Бельгия НВ, БЕЛЬГИЯ
РК-ЛС-5№026341
5255
Энженла
Соматрогон
Раствор для подкожного введения
Пфайзер Мэнюфэкчуринг Бельгия НВ, БЕЛЬГИЯ
РК-ЛС-5№026342
5256
Энзалутамид Сандоз®
Энзалутамид
Капсулы
Лотус Фармасьютикал Ко., Лтд, ТАЙВАНЬ (ПРОВИНЦИЯ КИТАЯ)
РК-ЛС-5№026394
5257
Энокс
Эноксапарин натрия
Раствор для инъекций в однодозовых предварительно заполненных шприцах
Атабай Илач Фабрика А.С., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№026124
5258
Энокс
Эноксапарин натрия
Раствор для инъекций в однодозовых предварительно заполненных шприцах
Атабай Илач Фабрика А.С., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№026125
5259
Энокс
Эноксапарин натрия
Раствор для инъекций в однодозовых предварительно заполненных шприцах
Атабай Илач Фабрика А.С., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№026126
5260
Энплейт
Ромиплостим
Порошок для приготовления раствора для подкожного введения
Амджен Технолоджи (Айрлэнд) Анлимитед Компани, ИРЛАНДИЯ
РК-ЛС-5№019786
5261
Энспринг®
Сатрализумаб
Раствор для подкожного введения
Чугай Фарма Мануфактуринг Ко., Лтд., ЯПОНИЯ
РК-ЛС-5№025358
5262
Энтекавир Вива Фарм
Энтекавир
Таблетки, покрытые оболочкой
ВИВА ФАРМ, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№024050
5263
Энтерофурил®
Нифуроксазид
Капсулы
Босналек АО, БОСНИЯ И ГЕРЦЕГОВИНА
РК-ЛС-5№022825
5264
Энтерофурил®
Нифуроксазид
Капсулы
Босналек АО, БОСНИЯ И ГЕРЦЕГОВИНА
РК-ЛС-5№022904
5265
Энтерофурил®
Нифуроксазид
Суспензия оральная
Босналек АО, БОСНИЯ И ГЕРЦЕГОВИНА
РК-ЛС-5№025587
5266
Энтивио®
Ведолизумаб
Порошок для приготовления концентрата для приготовления раствора для инфузий
Такеда Фармасьютикал Компани Лимитед, ЯПОНИЯ
РК-ЛС-5№022402
5267
Энтивио®
Ведолизумаб
Раствор для подкожного введения
Веттер Фарма Фертигунг ГмбХ и Ко. КГ, ГЕРМАНИЯ

ҚР-ДЗ-5№021439
5247
Эндоксан
Циклофосфамид
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
Бакстер Онкология ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№017595
5248
Эндоксан
Циклофосфамид
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
Бакстер Онкология ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№017596
5249
Эндоксан
Циклофосфамид
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
Бакстер Онкология ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№017597
5250
Эндоксан
Циклофосфамид
Қантты қабықпен қапталған таблеткалар
Хаупт Фарма Амарег ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№023045
5251
Эндометрин
Прогестерон
Қынаптық таблеткалар
"QPharma AB", Швеция
ҚР-ДЗ-5№018530
5252
Энеас®
Деректер жоқ
Таблеткалар
Феррер Интернасьональ С.А., ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№016673
5253
Энерзейр Бризхалер®
Гликопирроний + индакатерол + мометазон
Капсулалардағы ингаляцияға арналған ұнтақ
Новартис Фармасьютика С.А., Испания; Новартис Фарма Штейн АГ, Швейцария
ЛП-№001448-РГ-KZ
5254
Энженла
Соматрогон
Тері астына енгізуге арналған ерітінді
Пфайзер Мэнюфэкчуринг Бельгия НВ, БЕЛЬГИЯ
ҚР-ДЗ-5№026341
5255
Энженла
Соматрогон
Тері астына енгізуге арналған ерітінді
Пфайзер Мэнюфэкчуринг Бельгия НВ, БЕЛЬГИЯ
ҚР-ДЗ-5№026342
5256
Энзалутамид Сандоз®
Энзалутамид
Капсулалар
Лотус Фармасьютикал Ко., Лтд, ҚЫТАЙДЫҢ ТАЙВАНЬ ПРОВИНЦИЯСЫ
ҚР-ДЗ-5№026394
5257
Энокс
Натрий эноксапарині
Инъекцияға арналған ерітінді, алдын ала толтырылған бір дозалы шприцтерде
Атабай Илач Фабрикасы А.С., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№026124
5258
Энокс
Натрий эноксапарині
Инъекцияға арналған ерітінді, алдын ала толтырылған бір дозалы шприцтерде
Атабай Илач Фабрикасы А.С., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№026125
5259
Энокс
Натрий эноксапарині
Инъекцияға арналған ерітінді, алдын ала толтырылған бір дозалы шприцтерде
Атабай Илач Фабрикасы А.С., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№026126
5260
Энплейт
Ромиплостим
Тері астына енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
Амджен Технолоджи (Айрлэнд) Анлимитед Компани, ИРЛАНДИЯ
ҚР-ДЗ-5№019786
5261
Энспринг®
Сатрализумаб
Тері астына енгізуге арналған ерітінді
Чугай Фарма Мануфактуринг Ко., Лтд., ЖАПОНИЯ
ҚР-ДЗ-5№025358
5262
Энтекавир Вива Фарм
Энтекавир
Қабықпен қапталған таблеткалар
ВИВА ФАРМ, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№024050
5263
Энтерофурил®
Нифуроксазид
Капсулалар
Босналек АҚ, БОСНИЯ МЕН ГЕРЦЕГОВИНА
ҚР-ДЗ-5№022825
5264
Энтерофурил®
Нифуроксазид
Капсулалар
Босналек АҚ, БОСНИЯ МЕН ГЕРЦЕГОВИНА
ҚР-ДЗ-5№022904
5265
Энтерофурил®
Нифуроксазид
Ішуге арналған суспензия
Босналек АҚ, БОСНИЯ МЕН ГЕРЦЕГОВИНА
ҚР-ДЗ-5№025587
5266
Энтивио®
Ведолизумаб
Инфузияға арналған ерітіндіні дайындау үшін концентрат дайындауға арналған ұнтақ
Такеда Фармасьютикал Компани Лимитед, ЖАПОНИЯ
ҚР-ДЗ-5№022402
5267
Энтивио®
Ведолизумаб
Тері астына енгізуге арналған ерітінді
Веттер Фарма Фертигунг ГмбХ и Ко. КГ, ГЕРМАНИЯ