Об утверждении перечня лекарственных средств, подлежащих ценовому регулированию для оптовой и розничной реализации
Приказ и.о. Министра здравоохранения Республики Казахстан от 1 декабря 2022 года № ҚР ДСМ-150. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 5 декабря 2022 года № 30944.
В соответствии с пунктом 1 статьи 245 Кодекса Республики Казахстан "О здоровье народа и системе здравоохранения" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемый перечень лекарственных средств, подлежащих ценовому регулированию для оптовой и розничной реализации.
2. Комитету медицинского и фармацевтического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства здравоохранения Республики Казахстан после его официального опубликования;
3) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Юридический департамент Министерства здравоохранения Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1) и 2) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра здравоохранения Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
И.о. Министра здравоохранения
Республики Казахстан
Т. Султангазиев
"СОГЛАСОВАН"
Агентство по защите
и развитию конкуренции
Республики Казахстан
Приложение к приказу
исполняющего обязанности
Министра здравоохранения
Республики Казахстан
от 1 декабря 2022 года № ҚР ДСМ-150
Проект перечня лекарственных средств, подлежащих ценовому регулированию для оптовой и розничной реализации
Сноска. Перечень - в редакции приказа Министра здравоохранения РК от 22.05.2026 №56 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
№ п/п
Торговое наименование
Международное непатентованное наименование
Лекарственная форма
Производитель
Регистрационноеудостоверение
1
FDP Medlac
Фосфруктоза
Порошок лиофилизированный для приготовления раствора для внутривенного введения, в комплекте с растворителем
Медлак Фарма Италия Ко., Лтд, ВЬЕТНАМ

Көтерме және бөлшек саудада өткізуге арналған бағалық реттеуге жататын дәрілік заттардың тізбесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің м.а. 2022 жылғы 1 желтоқсандағы № ҚР ДСМ-150 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 5 желтоқсанда № 30944 болып тіркелді.
"Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы" Қазақстан Республикасының Кодексі 245-бабының 1-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған көтерме және бөлшек саудада өткізуге арналған бағалық реттеуге жататын дәрілік заттардың тізбесі бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Медициналық және фармацевтикалық бақылау комитеті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрықты ресми жариялағаннан кейін оны Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды;
3) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркегеннен кейін он жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Заң департаментіне осы тармақтың 1) және 2) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің м.а.
Т. Султангазиев
"КЕЛІСІЛГЕН"
Қазақстан Республикасы
Бәсекелестікті қорғау
және дамыту агенттігі
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
міндетін атқарушының
2022 жылғы 1 желтоқсандағы
№ ҚР ДСМ-150 бұйрығына
қосымша
Көтерме және бөлшек саудада өткізу үшін бағалық реттеуге жататын дәрілік заттардың тізбесі
Ескерту. Тізбе жаңа редакцияда – ҚР Денсаулық сақтау министрінің 18.06.2025 № 394 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
р/с №
Саудалық атауы
Халықаралық патенттелмеген атауы
Дәрілік нысан
Өндіруші
Тіркеу куәлігі
1
10 % Аминоплазмаль Гепа
Деректер жоқ
Инфузияға арналған ерітінді
Б. Браун Мельзунген АГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№008887
2
5,52 г пара-аминосалицил қышқылының натрий тұзы
Деректер жоқ
Ішке қабылдау үшін ерітінді дайындауға арналған дозаланған ұнтақ
Химфарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№010629
3
FDP Medlac
Фосфруктоза
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ, еріткішпен жиынтықта
Медлак Фарма Италия Ко., Лтд, ВЬЕТНАМ

РК-ЛС-5№021103
2
L-ЛИЗИНА ЭСЦИНАТ®
Нет данных
Раствор для внутривенного введения
ПАО Галичфарм, УКРАИНА
РК-ЛС-5№011430
3
L-Тироксин 125 Берлин-Хеми
Левотироксин натрия
Таблетки
Берлин-Хеми АГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№025774
4
L-ЦЕТ®
Левоцетиризин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 5 мг, №100*
Кусум Хелткер Пвт. Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№015743
5
SII-ОНКО-БЦЖ
Нет данных
Лиофилизированный порошок для приготовления суспензии для внутрипузырного введения в мочевой пузырь
Серум Институт оф Индия Пвт. Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№026669
6
Абакавир и Ламивудин
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Маклеодс Фармасьютикалз Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025153
7
Абига
Абиратерон
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Дева Холдинг А.С., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№026500
8
АБИЗОЛ®
Арипипразол
Таблетки
Нобел Алматинская Фармацевтическая Фабрика, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-3№021038
9
АБИЗОЛ®
Арипипразол
Таблетки
Нобел Алматинская Фармацевтическая Фабрика, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-3№021039
10
АБИЗОЛ®
Арипипразол
Таблетки
Нобел Алматинская Фармацевтическая Фабрика, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-3№021040
11
АБИЗОЛ®
Арипипразол
Таблетки
Нобел Алматинская Фармацевтическая Фабрика, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-3№021041
12
АБИЗОЛ®
Арипипразол
Таблетки
Нобел Алматинская Фармацевтическая Фабрика, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-3№021042
13
Абизол® EasyTab
Арипипразол
Таблетки, диспергируемые в полости рта
Нобел Илач Санаи ве Тиджарет А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№024693
14
Абилифай Ментена®
Арипипразол
Лиофилизат для приготовления суспензии для инъекций с пролонгированным высвобождением
Оцука Фармасьютикал Ко., Лтд., ЯПОНИЯ
РК-ЛС-5№026142
15
Абилифай Ментена®
Арипипразол
Лиофилизат для приготовления суспензии для инъекций с пролонгированным высвобождением
Оцука Фармасьютикал Ко., Лтд., ЯПОНИЯ
РК-ЛС-5№026143
16
Абиранекс
Абиратерон
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Абди Ибрахим Глобал Фарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№026199
17
Абиратерон-Виста
Абиратерон
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Синтон Испания, С.Л., ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№026213
18
Абиратерон-Виста
Абиратерон
Таблетки
Синтон Испания, С.Л., ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№026377
19
Аваналав
Аванафил
Таблетки
АО "КИЕВСКИЙ ВИТАМИННЫЙ ЗАВОД", УКРАИНА
РК-ЛС-5№025118
20
Аваналав
Аванафил
Таблетки
АО "КИЕВСКИЙ ВИТАМИННЫЙ ЗАВОД", УКРАИНА
РК-ЛС-5№025120
21
Авастин
Бевацизумаб
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
Ф.Хоффманн-Ля Рош Лтд., ШВЕЙЦАРИЯ

ҚР-ДЗ-5№021103
4
L-ЛИЗИНА ЭСЦИНАТ®
Деректер жоқ
Вена ішіне енгізуге арналған ерітінді
Галичфарм ЖАҚ, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№011430
5
L-Тироксин 100 Берлин-Хеми
Натрий левотироксині
Таблеткалар
Берлин-Хеми АГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№014571
6
L-Тироксин 125 Берлин-Хеми
Натрий левотироксині
Таблеткалар
Берлин-Хеми АГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№025774
7
L-Тироксин 25 Берлин-Хеми
Натрий левотироксині
Таблеткалар
Берлин-Хеми АГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№026198
8
L-Тироксин 50 Берлин-Хеми
Натрий левотироксині
Таблеткалар
Берлин-Хеми АГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№014570
9
L-Тироксин 75 Берлин-Хеми
Натрий левотироксині
Таблеткалар
Берлин-Хеми АГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№025775
10
L-ЦЕТ®
Левоцетиризин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Кусум Хелткер Пвт. Лтд, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№015743
11
Абакавир және ламивудин
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Ауробиндо Фарма Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№020716
12
Абакавир және Ламивудин
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Маклеодс Фармасьютикалз Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025153
13
АБИЗОЛ®
Арипипразол
Таблеткалар
Нобел Алматы Фармацевтикалық Фабрикасы, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-3№021038
14
АБИЗОЛ®
Арипипразол
Таблеткалар
Нобел Алматы Фармацевтикалық Фабрикасы, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-3№021039
15
АБИЗОЛ®
Арипипразол
Таблеткалар
Нобел Алматы Фармацевтикалық Фабрикасы, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-3№021040
16
АБИЗОЛ®
Арипипразол
Таблеткалар
Нобел Алматы Фармацевтикалық Фабрикасы, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-3№021041
17
АБИЗОЛ®
Арипипразол
Таблеткалар
Нобел Алматы Фармацевтикалық Фабрикасы, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-3№021042
18
Абизол® EasyTab
Арипипразол
Ауыз қуысында ұсақталатын таблеткалар
Нобел Илач Санаи ве Тиджарет А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№024693
19
Абилифай Ментена®
Арипипразол
Босап шығуы ұзаққа созылатын инъекция үшін суспензия дайындауға арналған лиофилизат
Оцука Фармасьютикал Ко., Лтд., ЖАПОНИЯ
ҚР-ДЗ-5№026142
20
Абилифай Ментена®
Арипипразол
Босап шығуы ұзаққа созылатын инъекция үшін суспензия дайындауға арналған лиофилизат
Оцука Фармасьютикал Ко., Лтд., ЖАПОНИЯ
ҚР-ДЗ-5№026143
21
Абиранекс
Абиратерон
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Абди Ибрахим Глобал Фарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№026199
22
Абиратерон-Виста
Абиратерон
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Синтон Испания, С.Л., ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№026213
23
Абиратерон-Виста
Абиратерон
Таблеткалар
Синтон Испания, С.Л., ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№026377
24
Абитера
Абиратерон
Таблеткалар
АҚ Фармасинтез, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№024751
25
Авамис
Флутиказон
Мұрынға арналған дозаланған спрей
Глаксо Вэллком С.А., ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№013177
26
Аваналав
Аванафил
Таблеткалар
"КИЕВ ДӘРУМЕНДЕР ЗАУЫТЫ" АҚ, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№025118
27
Аваналав
Аванафил
Таблеткалар
"КИЕВ ДӘРУМЕНДЕР ЗАУЫТЫ" АҚ, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№025120
28
Авастин
Бевацизумаб
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
Ф.Хоффманн-Ля Рош Лтд., ШВЕЙЦАРИЯ

100
Акласта®
Золедроновая кислота
Раствор для инфузий
Фрезениус Каби Австрия ГмбХ, АВСТРИЯ
РК-ЛС-5№004510
101
Акнекутан®
Изотретиноин
Капсулы
С.М.Б. Технолоджи СА, БЕЛЬГИЯ
РК-ЛС-5№021045
102
Акнекутан®
Изотретиноин
Капсулы
С.М.Б. Технолоджи СА, БЕЛЬГИЯ
РК-ЛС-5№021046
103
Акнекутан®
Изотретиноин
Капсулы
С.М.Б. Технолоджи СА, БЕЛЬГИЯ
ЛП-№005673-ГП-KZ
104
Акридерм
Бетаметазон
Мазь для наружного применения
Химико-фармацевтический комбинат АО "АКРИХИН", РОССИЯ
РК-ЛС-5№023316
105
Акридерм ГК
Нет данных
Крем для наружного применения, 0,05 % + 0,1 % + 1 %, 30 г, №1*
АКРИХИН, РОССИЯ
РК-ЛС-5№023558
106
АКСИТАНИБ®
Акситиниб
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Нобел Алматинская Фармацевтическая Фабрика, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№025639
107
АКСИТАНИБ®
Акситиниб
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Нобел Алматинская Фармацевтическая Фабрика, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№025640
108
Акситиниб-Виста
Акситиниб
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Синтон Испания, С.Л., ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№026396
109
Акситиниб-Виста
Акситиниб
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Синтон Испания, С.Л., ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№026397
110
Аксудропин®
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Новартис Фарма С.п.А, ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№023746
111
Аксудропин®
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Новартис Фарма С.п.А, ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№023747
112
Актемра®
Тоцилизумаб
Концентрат для приготовления инфузионного раствора
Чугай Фарма Мануфактуринг Ко., Лтд., ЯПОНИЯ
РК-ЛС-5№014974
113
Актемра®
Тоцилизумаб
Концентрат для приготовления инфузионного раствора
Чугай Фарма Мануфактуринг Ко., Лтд., ЯПОНИЯ
РК-ЛС-5№014975
114
Актемра®
Тоцилизумаб
Раствор для подкожных инъекций
Веттер Фарма-Фертигунг ГмбХ и Ко.КГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№022414
115
Актилизе®
Алтеплаза
Порошок лиофилизированный для приготовления раствора для внутривенных инфузий в комплекте с растворителем (вода для инъекций)
Берингер Ингельхайм Фарма ГмбХ и Ко. КГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№013222
116
Актилизе®
Алтеплаза
Лиофилизат для приготовления раствора для инфузий
Берингер Ингельхайм Фарма ГмбХ и Ко. КГ, ГЕРМАНИЯ
ЛП-№004755-ГП-KZ
117
Актовегин®
Нет данных
Раствор для инъекций
Такеда Австрия ГмбХ, АВСТРИЯ
РК-ЛС-5№015809
118
Актовегин®
Нет данных
Раствор для инъекций
Такеда Австрия ГмбХ, АВСТРИЯ
РК-ЛС-5№015810
119
Актовегин®
Нет данных
Раствор для инъекций
Такеда Австрия ГмбХ, АВСТРИЯ
РК-ЛС-5№015811
120
Актовегин®
Нет данных
Таблетки, покрытые оболочкой
Такеда ГмбХ, Ораниенбург, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№020786
121
Актовегин®
Нет данных
Таблетки, покрытые оболочкой
Такеда Фармасьютикалс, РОССИЯ
РК-ЛС-5№023762

100
Адиновейт
Деректер жоқ
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішпен-инъекцияға арналған сумен жиынтықта
Баксалта Мануфактуринг Сарл, ШВЕЙЦАРИЯ
ҚР-ДЗ-5№026168
101
Адреналин-Здоровье
Эпинефрин
Инъекцияға арналған ерітінді
Здоровье Фармацевтикалық компаниясы", УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№011371
102
Адуцил
Цилостазол
Таблеткалар
Адамед Фарма, ПОЛЬША
ҚР-ДЗ-5№022948
103
Адуцил
Цилостазол
Таблеткалар
Адамед Фарма, ПОЛЬША
ҚР-ДЗ-5№022949
104
Адцетрис®
Брентуксимаб ведотин
Инфузияға арналған ерітінді үшін концентрат дайындауға арналған ұнтақ
БСП Фармасьютикалс С.П.А., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№020641
105
Адцетрис®
Брентуксимаб ведотин
Инфузияға арналған ерітінді дайындау үшін концентрат дайындауға арналған лиофилизат
Такеда Австрия ГмбХ, Австрия; BSP Pharmaceuticals S.p.A., Италия; Лабкорп Эрли Девелопмент Лабораториз Лимитед, ҰЛЫБРИТАНИЯ
ЛП-№001849-ГП-KZ
106
Азалептол
Клозапин
Таблеткалар
Технолог, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№018246
107
Азалептол
Клозапин
Таблеткалар
Технолог, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№018247
108
Азарга®
Деректер жоқ
Көзге тамызатын дәрі, суспензия
с.а.АЛКОН-КУВРЕР н.в., БЕЛЬГИЯ
ҚР-ДЗ-5№015738
109
Азарга®
Бринзоламид/тимолол
Көзге тамызатын дәрі
s.a. Alcon-Couvreur n.v., Бельгия
ЛП-№002179-ГП-KZ
110
Азацитидин Аккорд
Азацитидин
Тері астына енгізу үшін суспензия дайындауға арналған лиофилизат
Интас Фармасьютикалс Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025069
111
Азацитидин-Виста
Азацитидин
Тері астына енгізу үшін суспензия дайындауға арналған лиофилизат
Нанг Куанг Фармасьютикал Ко. Лтд., ҚЫТАЙДЫҢ ТАЙВАНЬ ПРОВИНЦИЯСЫ
ҚР-ДЗ-5№025764
112
Азелтин
Азитромицин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Биофарма Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№024778
113
Азелтин
Азитромицин
Ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ
Биофарма Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№024821
114
АЗЕТГИЛ
Азацитидин
Тері астына енгізу үшін суспензия дайындауға арналған лиофилизат
Хетеро Лабс Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№026208
115
Азибиот®
Азитромицин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№020853
116
АЗИДРАТ®
Азитромицин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Сандоз С.Р.Л., РУМЫНИЯ
ҚР-ДЗ-5№013515
117
АЗИДРАТ®
Азитромицин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Сандоз С.Р.Л., РУМЫНИЯ
ҚР-ДЗ-5№013516
118
АЗИДРАТ®
Азитромицин
Ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ
Сандоз С.Р.Л., РУМЫНИЯ
ҚР-ДЗ-5№021405
119
АЗИДРАТ®
Азитромицин
Ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ
Сандоз С.Р.Л., РУМЫНИЯ
ҚР-ДЗ-5№021394
120
Азилект
Разагилин
Таблеткалар
Тева Фармасьютикал Индастриз Лтд., ИЗРАИЛЬ
ҚР-ДЗ-5№021074
121
Азимак
Азитромицин
Капсулалар
Джи Эм Фармасютикалс Лтд, ГРУЗИЯ
ҚР-ДЗ-5№016666

122
Актовегин®
Нет данных
Раствор для инъекций
Такеда Фармасьютикалс, РОССИЯ
РК-ЛС-5№024865
123
Актовегин®
Нет данных
Раствор для инъекций
Такеда Фармасьютикалс, РОССИЯ
РК-ЛС-5№024866
124
Актовегин®
Нет данных
Раствор для инъекций
Такеда Фармасьютикалс, РОССИЯ
РК-ЛС-5№024867
125
Актовегин®
Депротеинизированный гемодериват крови телят
Таблетки, покрытые оболочкой
Такеда ГмбХ, Германия; Такеда Фармасьютикалс, Россия
ЛП-№000293-ГП-KZ
126
Актовегин®
Депротеинизированный гемодериват крови телят
Раствор для инъекций
Такеда Австрия ГмбХ, Австрия; ООО "Такеда Фармасьютикалс", Россия
ЛП-№000289-ГП-KZ
127
Алвента®
Венлафаксин
Капсулы с пролонгированным высвобождением
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
РК-ЛС-5№014784
128
Алеценза®
Алектиниб
Капсулы
Экселла ГмбХ & Ко. КГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№024157
129
АЛЕЦЕНЗА®
Алектиниб
Капсулы
Экселла ГмбХ и Ко. КГ, Германия
ЛП-№000150-ГП-KZ
130
АЛЗАНСЕР®
Донепезил
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Нобел Алматинская Фармацевтическая Фабрика, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-3№020409
131
АЛЗАНСЕР®
Донепезил
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 5 мг, №28*
Нобел Алматинская Фармацевтическая Фабрика, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-3№020408
132
Алзепил®
Донепезил
Таблетки, покрытые оболочкой
ЗАО "Фармацевтический завод ЭГИС", ВЕНГРИЯ
РК-ЛС-5№015770
133
Алзепил®
Донепезил
Таблетки, покрытые оболочкой
ЗАО "Фармацевтический завод ЭГИС", ВЕНГРИЯ
РК-ЛС-5№015771
134
Алзепил®
Донепезил
Таблетки покрытые пленочной оболочкой
ЗАО "Фармацевтический завод ЭГИС", Венгрия
ЛП-№000397-ГП-KZ
135
Алис
Прегабалин
Капсулы
АБДИ ИБРАХИМ, ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№020115
136
Алис
Прегабалин
Капсулы
АБДИ ИБРАХИМ, ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№020114
137
Алис
Прегабалин
Капсулы, 75 мг, №56*
АБДИ ИБРАХИМ, ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№020113
138
Аллерайз
Олопатадин
Капли глазные
Балканфарма-Разград АД, БОЛГАРИЯ
РК-ЛС-5№024348
139
Аллерайз
олопатадин
капли глазные
Balkanpharma-Razgrad AD
ЛП-№012991-РГ-KZ
140
Аллервэй®
Левоцетиризин
Капли для приема внутрь
Др. Редди'с Лабораторис Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№026502
141
Аллервэй® Экспресс
Левоцетиризин
Таблетки, диспергируемые в полости рта
Атена Драг Деливери Солишэнс Пвт.Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№024697
142
Аллергастин
Эбастин
Таблетки, диспергируемые в полости рта
ЛАБОРАТОРИОС НОРМОН, С.А., ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№024920
143
Аллергастин
Эбастин
Таблетки, диспергируемые в полости рта
ЛАБОРАТОРИОС НОРМОН, С.А., ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№024921
144
Алмонт 10
Монтелукаст
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Алкем Лабораториз Лтд, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№023673
145
Алотендин®
Бисопролол/ амлодипин
Таблетки
"Фармацевтический завод ЭГИС", Венгрия
ЛП-№004464-РГ-KZ
146
Алпитоз - 4.5
Нет данных
Порошок для приготовления раствора для внутривенных инъекций и инфузий
Алхеми Медицина Пвт. Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№122019

122
Азимак
Азитромицин
Капсулалар
Джи Эм Фармасютикалс Лтд, ГРУЗИЯ
ҚР-ДЗ-5№016668
123
Азираг
Азитромицин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Биодил Фармасьютикалс Пвт. Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025586
124
Азитремис
Азитромицин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Линкольн Фармасеутикалс Лтд, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№023299
125
Азитремис
Азитромицин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Линкольн Фармасеутикалс Лтд, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№023323
126
Азитро®
Азитромицин
Капсулалар
Химфарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№005224
127
Азитро®
Азитромицин
Қабықпен қапталған таблеткалар
Химфарм АҚ, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№018529
128
Азитрокс
Азитромицин
Капсулалар
Фармстандарт-Лексредства, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№018349
129
Азитрокс
Азитромицин
Капсулалар
Фармстандарт-Лексредства, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№018350
130
Азитромед
Азитромицин
Капсулалар
Протек Биофарма Пвт. Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025129
131
Азитромицин
Азитромицин
Капсулалар
Борисов медициналық препараттар зауыты ашық акционерлiк қоғамы ("БМПЗ" ААҚ), БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№019293
132
Азитромицин
Азитромицин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Борисов медициналық препараттар зауыты ашық акционерлiк қоғамы ("БМПЗ" ААҚ), БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№022866
133
АЗИТРОМИЦИН АВЕКСИМА
Азитромицин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
"Ирбит химфармзауыты", РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№025822
134
АЗИТРОМИЦИН АВЕКСИМА
Азитромицин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
"Ирбит химфармзауыты", РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№025823
135
АЗИТРОМИЦИН АВЕКСИМА
Азитромицин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
"Ирбит химфармзауыты", РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№025841
136
АзитРус®
Азитромицин
Капсулалар
Синтез, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№015516
137
АзитРус®
Азитромицин
Ішу үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ
"Синтез" ЖАҚ, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№020849
138
АзитРус®
Азитромицин
Ішу үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ
"Синтез" ЖАҚ, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№020850
139
АзитРус®
Азитромицин
Ішу үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ
"Синтез" ЖАҚ, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№020851
140
АзитРус® Форте
Азитромицин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Синтез, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№018315
141
АЗИФЕКС
Азитромицин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Дева Холдинг А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№022147
142
АЗИФЕКС
Азитромицин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Дева Холдинг А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№022148
143
Азицин®
Азитромицин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Adamed Pharma S.A., ПОЛЬША
ҚР-ДЗ-5№021347
144
Азицин®
Азитромицин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Adamed Pharma S.A., ПОЛЬША
ҚР-ДЗ-5№021346
145
Азмак
Деректер жоқ
Суспензия дайындауға арналған ұнтақ
Дева Холдинг А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№025477
146
Азмак
Деректер жоқ
Суспензия дайындауға арналған ұнтақ
Дева Холдинг А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№025478

147
АЛПОНОЛ
Аллопуринол
Таблетки
Хетеро Лабс Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№026458
148
АЛПОНОЛ
Аллопуринол
Таблетки
Хетеро Лабс Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№026459
149
Алпростадил Ромфарм
Алпростадил
Лиофилизат для приготовления раствора для инфузий
К.О. Ромфарм Компани С.Р.Л., РУМЫНИЯ
РК-ЛС-5№026323
150
Алтебрел
Этанерцепт
Раствор для подкожного введения
АриоЖен Фармед, ИРАН, ИСЛАМСКАЯ РЕСПУБЛИКА
РК-ЛС-5№025285
151
Алтебрел
Этанерцепт
Раствор для подкожного введения
АриоЖен Фармед, ИРАН, ИСЛАМСКАЯ РЕСПУБЛИКА
РК-ЛС-5№025286
152
Алувиа
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Эббви Дойчленд ГмбХ и Ко. КГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№014087
153
Алунбриг®
Бригатиниб
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Пенн Фармасьютикал Сервисиз Лтд., ВЕЛИКОБРИТАНИЯ
РК-ЛС-5№024244
154
Алунбриг®
Бригатиниб
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Такеда Айлэнд Лимитед, ИРЛАНДИЯ
РК-ЛС-5№024244
155
Алунбриг®
Бригатиниб
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Такеда Айлэнд Лимитед, ИРЛАНДИЯ
РК-ЛС-5№024245
156
Алунбриг®
Бригатиниб
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Пенн Фармасьютикал Сервисиз Лтд., ВЕЛИКОБРИТАНИЯ
РК-ЛС-5№024245
157
Алунбриг®
Бригатиниб
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Пенн Фармасьютикал Сервисиз Лтд., ВЕЛИКОБРИТАНИЯ
РК-ЛС-5№024246
158
Алунбриг®
Бригатиниб
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Такеда Айлэнд Лимитед, ИРЛАНДИЯ
РК-ЛС-5№024246
159
АЛФЛУТОП
Нет данных
Раствор для инъекций
К.О. Биотехнос С.А., РУМЫНИЯ
РК-ЛС-5№024143
160
АЛФЛУТОП
Нет данных
Раствор для инъекций
К.О. Биотехнос С.А., РУМЫНИЯ
РК-ЛС-5№024144
161
Алцеф
Цефдинир
Порошок для приготовления суспензии для приема внутрь, 250 мг/ 5 мл, 100 мл, №1*
Алкем Лабораториз Лтд, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025556
162
АЛЬБУВЕН
Альбумин
Раствор для инфузий
БИОФАРМА ПЛАЗМА, УКРАИНА
РК-ЛС-5№004525
163
АЛЬБУВЕН
Альбумин
Раствор для инфузий
БИОФАРМА ПЛАЗМА, УКРАИНА
РК-ЛС-5№004526
164
АЛЬБУВЕН
Альбумин
Раствор для инфузий
БИОФАРМА ПЛАЗМА, УКРАИНА
РК-ЛС-5№004531
165
Альбунорм™
Альбумин
Раствор для инфузий
Октафарма Фармацевтика Продуктионсгес м.б.Х, АВСТРИЯ
РК-ЛС-5№020604
166
Альбунорм™
Альбумин
Раствор для инфузий
Октафарма Фармацевтика Продуктионсгес м.б.Х, АВСТРИЯ
РК-ЛС-5№020605
167
Альбурекс®
Нет данных
Раствор для инфузий
СиЭсЭл Беринг АГ, ШВЕЙЦАРИЯ
РК-ЛС-5№021259
168
Альдуразим®
Ларонидаза
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
Веттер Фарма-Фертигунг ГмбХ и Ко.КГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№016685
169
Альдуразим®
Ларонидаза
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
Веттер Фарма-Фeртигунг ГмбХ энд Ко.КГ, Германия
ЛП-№000046-ГП-KZ

147
Азмак
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Дева Холдинг А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№025567
148
Азмасол
Сальбутамол
Ингаляцияға арналған дозаланған аэрозоль
BEXIMCO PHARMACEUTICALS LTD., БАНГЛАДЕШ
ҚР-ДЗ-5№024893
149
Азопт
Бринзоламид
Көзге тамызатын дәрі, суспензия
Алкон-Куврер, БЕЛЬГИЯ
ҚР-ДЗ-5№006525
150
Азот тотығы, медициналық газ, сығымдалған 800 ppm (к/к)
Деректер жоқ
Сығымдалған газ
Messer Austria ГмбХ, АВСТРИЯ
ҚР-ДЗ-5№025201
151
Аимафикс
Деректер жоқ
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішімен жиынтықта (инъекцияға арналған су)
Кедрион С.п.А., ИТАЛИЯ
ҚР-БП-5№122068
152
Аимафикс
Деректер жоқ
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішімен жиынтықта (инъекцияға арналған су)
Кедрион С.п.А., ИТАЛИЯ
ҚР-БП-5№122069
153
Айбранс®
Палбоциклиб
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Пфайзер Мануфактуринг Дойчланд ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№024879
154
Айбранс®
Палбоциклиб
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Пфайзер Мануфактуринг Дойчланд ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№024880
155
Айбранс®
Палбоциклиб
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Пфайзер Мануфактуринг Дойчланд ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№024881
156
Айбранс™
Палбоциклиб
Капсулалар
Пфайзер Мануфактуринг Дойчланд ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№023344
157
Айбранс™
Палбоциклиб
Капсулалар
Пфайзер Мануфактуринг Дойчланд ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№023345
158
Айбранс™
Палбоциклиб
Капсулалар
Пфайзер Мануфактуринг Дойчланд ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№023346
159
АЙКЕНИНГ
Деректер жоқ
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат
Фронтьер Биотехнолоджес Инк., ҚЫТАЙ
ҚР-ДЗ-5№026139
160
АЙРА-сановель 16
Кандесартан
Таблеткалар
Сановель Фармако-индустриалды сауда компаниясы, ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№004863
161
АЙРА-сановель 8
Кандесартан
Таблеткалар
Сановель Фармако-индустриалды сауда компаниясы, ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№004862
162
Айролукаст®
Монтелукаст
Шайнайтын таблеткалар
АБДИ ИБРАХИМ, ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№005671
163
Айролукаст®
Монтелукаст
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
АБДИ ИБРАХИМ, ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№005672
164
Айролукаст®
Монтелукаст
Шайнайтын таблеткалар
АБДИ ИБРАХИМ, ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№005688
165
Ай-Фос
Ибандрон қышқылы
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Маклеодс Фармасьютикалз Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№022405
166
АкваДетрим® Форте
Колекальциферол
Жұмсақ капсулалар
"ПОЛЬФАРМА" АҚ Фармацевтикалық зауыты Серадзедегі Медана бөлімі, ПОЛЬША
ҚР-ДЗ-5№024704
167
Аквидин
Деректер жоқ
Қынаптық таблеткалар (пессарийлер)
Акрити Фармасьютикалз Пвт. Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№122106
168
Акинзео®
Деректер жоқ
Капсулалар
Хелсинн Байрекс Фармасьютикалс Лтд., ИРЛАНДИЯ
ҚР-ДЗ-5№023962
169
Аккофил
Филграстим
Тері астына енгізуге және инфузияға арналған ерітінді
Интас Фармасьютикалс Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025969

192
Анагрелид-Виста
Анагрелид
Капсулы твердые
Синтон Испания, С.Л., ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№026644
193
Анагрелид-Виста
Анагрелид
Капсулы твердые
Синтон Испания, С.Л., ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№026645
194
Анальгин
Метамизол натрия
Раствор для инъекций
Химфарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-0№026180
195
Анастрозол
Анастрозол
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Белмедпрепараты РУП, БЕЛАРУСЬ
РК-ЛС-5№022022
196
АНАТЕРО
Анастрозол
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Hetero Labs Limited, ИНДИЯ
ЛП-№005981-РГ-KZ
197
Ангиноваг
Нет данных
Спрей для местного применения
Феррер Интернасьональ С.А., ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№019408
198
Андрогель®
Тестостерон
Гель для наружного применения
Делфарм Дрогенбос СА, Бельгия; Лаборатории Безен Интернасьональ, Франция
ЛП-№000983-РГ-KZ
199
Анжелик®
Нет данных
Таблетки, покрытые оболочкой
Байер Веймар ГмбХ и Ко.КГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№015823
200
Анидулафунгин
Анидулафунгин
Лиофилизат для приготовления концентрата для приготовления раствора для инфузий
ООО "Фармидея", ЛАТВИЯ
РК-ЛС-5№025793
201
Анидулафунгин Ромфарм
Анидулафунгин
Лиофилизат для приготовления концентрата для раствора для инфузий
К.О. Ромфарм Компани С.Р.Л., РУМЫНИЯ
РК-ЛС-5№025847
202
Антарис®
Глимепирид
Таблетки
Абди Ибрахим Глобал Фарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№016775
203
Адсорбированный дифтерийно-столбнячный анатоксин очищенный с уменьшенным содержанием антигенов
Нет данных
Суспензия для внутримышечного введения
Серум Институт оф Индия Пвт. Лтд., ИНДИЯ
РК-БП-5№024232
204
Антиполлин полынь
Нет данных
Таблетки для рассасывания
ТОО Бурли, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№019347
205
Антролин
Нет данных
Крем ректальный
Ню. Фа. Дем. С.Р.Л., ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№023034
206
Антролин
Нет данных
Крем ректальный
VAMFARMA S.R.L, ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№023034
207
Апбрави
Селексипаг
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Экселла Гмбх и Ко. КГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№024599
208
Апбрави
Селексипаг
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Экселла Гмбх и Ко. КГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№024600
209
Апбрави
Селексипаг
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Экселла Гмбх и Ко. КГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№024601
210
Апбрави
Селексипаг
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Экселла Гмбх и Ко. КГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№024602
211
Апбрави
Селексипаг
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Экселла Гмбх и Ко. КГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№024603
212
Апбрави
Селексипаг
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Экселла Гмбх и Ко. КГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№024596
213
Апбрави
Селексипаг
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Экселла Гмбх и Ко. КГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№024597
214
Апбрави
Селексипаг
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Экселла Гмбх и Ко. КГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№024598
215
Апбрави®
Селексипаг
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Экселла ГмбХ и Ко. КГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№026526

192
Актемра®
Тоцилизумаб
Инфузиялық ерітінді дайындауға арналған концентрат
Чугай Фарма Мануфактуринг Ко., Лтд., ЖАПОНИЯ
ҚР-ДЗ-5№014975
193
Актемра®
Тоцилизумаб
Тері астына инъекцияға арналған ерітінді
Веттер Фарма-Фертигунг ГмбХ және Ко.КГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№022414
194
Актилизе®
Алтеплаз
Вена ішіне инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішімен (инъекцияға арналған су) жиынтықта
Берингер Ингельхайм Фарма ГмбХ және Ко. КГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№013222
195
Актинак 100
Ацеклофенак
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Аджанта Фарма Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№017842
196
Актовегин®
Деректер жоқ
Инъекцияға арналған ерітінді
Такеда Австрия ГмбХ, АВСТРИЯ
ҚР-ДЗ-5№015809
197
Актовегин®
Деректер жоқ
Инъекцияға арналған ерітінді
Такеда Австрия ГмбХ, АВСТРИЯ
ҚР-ДЗ-5№015810
198
Актовегин®
Деректер жоқ
Инъекцияға арналған ерітінді
Такеда Австрия ГмбХ, АВСТРИЯ
ҚР-ДЗ-5№015811
199
Актовегин®
Деректер жоқ
Қабықпен қапталған таблеткалар
Такеда ГмбХ, Ораниенбург, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№020786
200
Актовегин®
Деректер жоқ
Қабықпен қапталған таблеткалар
Такеда Фармасьютикалс, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№023762
201
Актовегин®
Деректер жоқ
Инъекцияға арналған ерітінді
Такеда Фармасьютикалс, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№024865
202
Актовегин®
Деректер жоқ
Инъекцияға арналған ерітінді
Такеда Фармасьютикалс, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№024866
203
Актовегин®
Деректер жоқ
Инъекцияға арналған ерітінді
Такеда Фармасьютикалс, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№024867
204
Актрапид® НМ
Адам инсулині
Инъекцияға арналған ерітінді
Ново Нордиск Продакшн САС, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№025121
205
Актрапид® НМ Пенфилл®
Адам инсулині
Инъекцияға арналған ерітінді
Ново Нордиск А/С, ДАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№016483
206
Актрапид® НМ Пенфилл®
Адам инсулині
Инъекцияға арналған ерітінді
Ново Нордиск Продакшн САС, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№022183
207
Алвента®
Венлафаксин
Босап шығуы ұзаққа созылатын капсулалар
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№014784
208
Алвента®
Венлафаксин
Босап шығуы ұзаққа созылатын капсулалар
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№014785
209
Алвента®
Венлафаксин
Босап шығуы ұзаққа созылатын капсулалар
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№014786
210
Алвокейд
Бортезомиб
Вена ішіне енгізу үшін ерiтiндi дайындауға арналған лиофилизат
НаноАлванд Ко., ИРАН, ИСЛАМ РЕСПУБЛИКАСЫ
ҚР-ДЗ-5№024701
211
Алгис
Дезлоратадин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
PharmaPath S.A., ГРЕЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№121876
212
Алево
Левофлоксацин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Алкем Лабораториз Лтд, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№019705
213
Алеценза®
Алектиниб
Капсулалар
Экселла ГмбХ & Ко. КГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№024157
214
АЛЕЦЕНЗА®
Алектиниб
Капсулалар
Экселла ГмбХ и Ко. КГ, Германия
ЛП-№000150-ГП-KZ
215
АЛЗАНСЕР®
Донепезил
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Нобел Алматы Фармацевтикалық Фабрикасы, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-3№020408

216
Апбрави®
Селексипаг
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Экселла ГмбХ и Ко. КГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№026527
217
Апбрави®
Селексипаг
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Экселла ГмбХ и Ко. КГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№026528
218
Апбрави®
Селексипаг
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Экселла ГмбХ и Ко. КГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№026529
219
Апбрави®
Селексипаг
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Экселла ГмбХ и Ко. КГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№026530
220
Апбрави®
Селексипаг
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Экселла ГмбХ и Ко. КГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№026531
221
Апбрави®
Селексипаг
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Экселла ГмбХ и Ко. КГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№026532
222
Апбрави®
Селексипаг
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Экселла ГмбХ и Ко. КГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№026533
223
Апварди™
Даникопан
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Catalent CTS LLC, СОЕДИНҢННЫЕ ШТАТЫ АМЕРИКИ
РК-ЛС-5№026614
224
Апварди™
Даникопан
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Catalent CTS LLC, СОЕДИНҢННЫЕ ШТАТЫ АМЕРИКИ
РК-ЛС-5№026615
225
Апидра® СолоСтар®
Инсулин глулизин
Раствор для инъекций
Санофи-Авентис Дойчланд ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№014329
226
Апидра® СолоСтар®
Инсулин глулизин
Раствор для подкожного введения
Санофи-Авентис Дойчланд ГмбХ, Германия; АО "Санофи Восток", Россия
ЛП-№000072-ГП-KZ
227
Апиксабан NOBEL®
Апиксабан
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Нобел Илач Санаи ве Тиджарет А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№025513
228
Апиксабан NOBEL®
Апиксабан
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Нобел Илач Санаи ве Тиджарет А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№025514
229
Апиксабан- Виста
Апиксабан
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
САНОВЕЛЬ ИЛАЧ САНАИ ВЕ ТИДЖАРЕТ А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№026648
230
Апиксабан- Виста
Апиксабан
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
САНОВЕЛЬ ИЛАЧ САНАИ ВЕ ТИДЖАРЕТ А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№026649
231
Апиксар
Апиксабан
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Абди Ибрахим Глобал Фарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-0№026171
232
Апиксар
Апиксабан
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Абди Ибрахим Глобал Фарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-0№026172
233
АПИКСТРА
Апиксабан
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Hetero Labs Limited, ИНДИЯ
ЛП-№005580-РГ-KZ
234
Апкалис-SX
Тадалафил
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Аджанта Фарма Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025428
235
Арабитро
Абиратерон
Таблетки
Гленмарк Фармасьютикалз Лтд, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№023285
236
Аранесп®
Дарбэпоэтин альфа
Раствор для инъекций
Амджен Мэньюфэкчуринг Лимитед ЛЛС, СОЕДИНҢННЫЕ ШТАТЫ АМЕРИКИ
РК-ЛС-5№018958
237
Аранесп®
Дарбэпоэтин альфа
Раствор для инъекций
Амджен Мэньюфэкчуринг Лимитед ЛЛС, СОЕДИНҢННЫЕ ШТАТЫ АМЕРИКИ
РК-ЛС-5№018959
238
Аранесп®
Дарбэпоэтин альфа
Раствор для инъекций
Амджен Мэньюфэкчуринг Лимитед ЛЛС, СОЕДИНҢННЫЕ ШТАТЫ АМЕРИКИ
РК-ЛС-5№018960

216
АЛЗАНСЕР®
Донепезил
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Нобел Алматы Фармацевтикалық Фабрикасы, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-3№020409
217
Алзепил®
Донепезил
Қабықпен қапталған таблеткалар
ЭГИС Фармацевтикалық зауыты ЖАҚ, Мажарстан
ҚР-ДЗ-5№015770
218
Алзепил®
Донепезил
Қабықпен қапталған таблеткалар
ЭГИС Фармацевтикалық зауыты ЖАҚ, Мажарстан
ҚР-ДЗ-5№015771
219
Алзепил®
Донепезил
Қабықпен қапталған таблеткалар
"ЭГИС" Фармацевтикалық зауыты ЖАҚ, Мажарстан
ЛП-№000397-ГП-KZ
220
Алис
Прегабалин
Капсулалар
АБДИ ИБРАХИМ, ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№020115
221
Алис
Прегабалин
Капсулалар
АБДИ ИБРАХИМ, ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№020114
222
Алис
Прегабалин
Капсулалар
АБДИ ИБРАХИМ, ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№020113
223
АЛКОСОН®
Дисульфирам
Таблеткалар
Нобел Алматы Фармацевтикалық Фабрикасы, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№006129
224
Аллервэй
Левоцетиризин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Д-р Редди'с Лабораторис Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№023168
225
Аллервэй® Экспресс
Левоцетиризин
Ауыз қуысында ұсақталатын таблеткалар
Атена Драг Деливери Солишэнс Пвт.Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№024697
226
Аллергастин
Эбастин
Ауыз қуысында ұсақталатын таблеткалар
ЛАБОРАТОРИОС НОРМОН, С.А., ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№024920
227
Аллергастин
Эбастин
Ауыз қуысында ұсақталатын таблеткалар
ЛАБОРАТОРИОС НОРМОН, С.А., ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№024921
228
Аллергозан®
Хлоропирамин
Қабықпен қапталған таблеткалар
СОФАРМА АҚ, БОЛГАРИЯ
ҚР-ДЗ-5№011297
229
Аллергокет®
Кетотифен
Көзге тамызатын дәрі
ЛеКос, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№013677
230
Аллергопресс
Хлоропирамин
Инъекцияға арналған ерітінді
Химфарм АҚ, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-3№021453
231
Аллергофри
Левоцетиризин
Таблеткалар
Симпекс Фарма Пвт. Лтд, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025566
232
Алмиба
Левокарнитин
Инъекцияға арналған ерітінді
Мефар Илач Санаи А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№022315
233
Алмирал
Диклофенак
Инъекцияға арналған ерітінді
Медокеми Лтд, КИПР
ҚР-ДЗ-5№000657
234
Алмовитае
Алмотриптан
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
САГ Мануфактуринг С.Л.У., ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№025000
235
Алмонт 10
Монтелукаст
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Алкем Лабораториз Лтд, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№023673
236
АЛОПАТИН
Олопатадин
Көзге тамызатын дәрі
Аджанта Фарма Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№026104
237
Алопатин OD
Олопатадин
Көзге тамызатын дәрі
Аджанта Фарма Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№022891
238
Алотендин®
Деректер жоқ
Таблеткалар
ЭГИС Фармацевтикалық зауыты ЖАҚ, Мажарстан
ҚР-ДЗ-5№017959

259
Асманекс®
Мометазон
Порошок для ингаляций
Шеринг-Плау Лтд., СИНГАПУР
РК-ЛС-5№011416
260
Асменол
Монтелукаст
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Фармацевтический завод Польфарма АО, Польша
ЛП-№003148-РГ-KZ
261
Асменол
Монтелукаст
Таблетки жевательные
Фармацевтический завод "ПОЛЬФАРМА" АО, Польша
ЛП-№004220-РГ-KZ
262
Ассубекс
Ривароксабан
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
ФарОС МТ Лтд, МАЛЬТА
РК-ЛС-5№024809
263
Ассубекс
Ривароксабан
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
ФарОС МТ Лтд, МАЛЬТА
РК-ЛС-5№024810
264
Ассубекс
Ривароксабан
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
ФарОС МТ Лтд, МАЛЬТА
РК-ЛС-5№024811
265
Ассубекс
Ривароксабан
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
ФарОС МТ Лтд, МАЛЬТА
РК-ЛС-5№024812
266
Атгам®
Нет данных
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
Фармация и Апджон Кампани ЭлЭлСи, СОЕДИНҢННЫЕ ШТАТЫ АМЕРИКИ
РК-ЛС-5№023716
267
Атгам®
Иммуноглобулин антитимоцитарный лошадиный
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
Фармация и Апджон Кампани ЭлЭлСи, США
ЛП-№002362-ГП-KZ
268
АТЕКТУРА БРИЗХАЛЕР®
Индакатерол+Мометазон
Капсулы с порошком для ингаляций
Новартис Фарма Штейн АГ, Швейцария
ЛП-№004391-РГ-KZ
269
Атенатив
Антитромбин III
Порошок лиофилизированный для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем (вода для инъекций)
Octapharma AB, ШВЕЦИЯ
РК-ЛС-5№014215
270
Атенатив
Антитромбин III
Порошок лиофилизированный для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем (вода для инъекций)
Octapharma AB, ШВЕЦИЯ
РК-ЛС-5№014216
271
АТЕРОН
Абиратерон
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Хетеро Лабс Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№026444
272
Аторвастатин -ЛФ
Аторвастатин
Таблетки, покрытые оболочкой
СООО "Лекфарм", БЕЛАРУСЬ
РК-ЛС-5№021531
273
Аторис®
Аторвастатин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
РК-ЛС-5№014849
274
Аторис®
Аторвастатин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 20 мг, №90*
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
РК-ЛС-5№009809
275
Аторис®
Аторвастатин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
КРКА, д.д., Ново место, Словения
ЛП-№000708-ГП-KZ
276
Атракурий Калцекс
Атракурия безилат
Раствор для внутривенного введения
ХБМ Фарма с.р.о., СЛОВАКИЯ
РК-ЛС-5№024276
277
Ауробин®
преднизолона капронат+лидокаина гидрохлорид+декспантенол
мазь для местного и наружного применения
ОАО "Гедеон Рихтер"
ЛП-№005373-ГП-KZ
278
Афинитор®
Эверолимус
Таблетки
Новартис Фарма Штейн АГ, ШВЕЙЦАРИЯ
РК-ЛС-5№019538
279
Афинитор®
Эверолимус
Таблетки
Сандоз С.Р.Л., РУМЫНИЯ
РК-ЛС-5№019538
280
Афинитор®
Эверолимус
Таблетки
Сандоз С.Р.Л., РУМЫНИЯ
РК-ЛС-5№019539
281
Афинитор®
Эверолимус
Таблетки
Новартис Фарма Штейн АГ, ШВЕЙЦАРИЯ
РК-ЛС-5№019539

259
Алчеба
Мемантин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
МЕРКЕЗ Лаборатору Фармасеутикал анд Траде Ко., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№020790
260
АЛЬБЕЛА®
Албендазол
Таблеткалар
"КУСУМ ФАРМ" ЖШҚ, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№025274
261
АЛЬБУВЕН
Альбумин
Инфузияға арналған ерітінді
БИОФАРМА ПЛАЗМА, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№004525
262
АЛЬБУВЕН
Альбумин
Инфузияға арналған ерітінді
БИОФАРМА ПЛАЗМА, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№004526
263
АЛЬБУВЕН
Альбумин
Инфузияға арналған ерітінді
БИОФАРМА ПЛАЗМА, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№004531
264
Альбунорм™
Альбумин
Инфузияға арналған ерітінді
Октафарма Фармацевтика Продуктионсгес м.б.Х, АВСТРИЯ
ҚР-ДЗ-5№020604
265
Альбунорм™
Альбумин
Инфузияға арналған ерітінді
Октафарма Фармацевтика Продуктионсгес м.б.Х, АВСТРИЯ
ҚР-ДЗ-5№020605
266
Альбурекс®
Деректер жоқ
Инфузияға арналған ерітінді
СиЭсЭл Беринг АГ, ШВЕЙЦАРИЯ
ҚР-ДЗ-5№021259
267
Альвеофакт®
Деректер жоқ
Эндотрахеальді енгізу үшін суспензия дайындауға арналған лиофилизат, еріткішімен жиынтықта
Лиомарк Фарма ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№018880
268
Альвеофакт®
Деректер жоқ
Эндотрахеальді енгізу үшін суспензия дайындауға арналған лиофилизат, еріткішімен жиынтықта
Лиомарк Фарма ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№018881
269
Альвеско®
Циклезонид
Ингаляцияға арналған дозаланған аэрозоль
Киндева Драг Деливери Лтд., ҰЛЫБРИТАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№021017
270
Альвеско®
Циклезонид
Ингаляцияға арналған дозаланған аэрозоль
Киндева Драг Деливери Лтд., ҰЛЫБРИТАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№021018
271
Альдарон®
Спиронолактон
Капсулалар
Абди Ибрахим Глобал Фарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№015567
272
Альдарон®
Спиронолактон
Капсулалар
Абди Ибрахим Глобал Фарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№015568
273
Альдарон®
Спиронолактон
Таблеткалар
Абди Ибрахим Глобал Фарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№015623
274
Альдуразим®
Ларонидаза
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
Веттер Фарма-Фертигунг ГмбХ және Ко.КГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№016685
275
АЛЬФА Д3
Альфакальцидол
Капсулалар
Свисс Капс АГ, ШВЕЙЦАРИЯ
ҚР-ДЗ-5№013326
276
АЛЬФА Д3
Альфакальцидол
Капсулалар
Свисс Капс АГ, ШВЕЙЦАРИЯ
ҚР-ДЗ-5№013328
277
АЛЬФА Д3
Альфакальцидол
Капсулалар
Свисс Капс АГ, ШВЕЙЦАРИЯ
ҚР-ДЗ-5№013329
278
Альфа Нормикс
Рифаксимин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Альфасигма С.п.А., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№012837
279
Альфадол
Альфакальцидол
Капсулалар
Панацея Биотек Фарма Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025661
280
Альфадол
Альфакальцидол
Капсулалар
Панацея Биотек Фарма Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025662
281
Альфахолин
Холин альфосцераты
Вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді
Лекфарм, БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№024512

282
Афстила®
Лоноктоког альфа
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем (вода для инъекций)
СиЭсЭл Беринг ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№026491
283
Афстила®
Лоноктоког альфа
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем (вода для инъекций)
СиЭсЭл Беринг ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№026492
284
Афстила®
Лоноктоког альфа
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем (вода для инъекций)
СиЭсЭл Беринг ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№026493
285
Афстила®
Лоноктоког альфа
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем (вода для инъекций)
СиЭсЭл Беринг ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№026494
286
Ацеллбия®
Ритуксимаб
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
БИОКАД, РОССИЯ
РК-ЛС-5№023205
287
Ацеллбия®
Ритуксимаб
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
БИОКАД, РОССИЯ
РК-ЛС-5№023206
288
Ацикловир Белупо
Ацикловир
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
БЕЛУПО, лекарства и косметика д.д., ХОРВАТИЯ
РК-ЛС-5№021003
289
Ациклостад®
Ацикловир
Таблетки
ШТАДА Арцнаймиттель АГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№005408
290
Ациклостад®
Ацикловир
Таблетки
ШТАДА Арцнаймиттель АГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№005409
291
АЭРТАЛ®
Ацеклофенак
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 100 мг, №60*
Гедеон Рихтер, ВЕНГРИЯ
РК-ЛС-5№015898
292
Аэртал®
Ацеклофенак
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
ОАО "Гедеон Рихтер", Венгрия; АО "ГЕДЕОН РИХТЕР ‒ РУС", Россия
ЛП-№002275-ГП-KZ
293
Бавенсио®
Авелумаб
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
Мерк Сероно С.А., ШВЕЙЦАРИЯ
РК-ЛС-5№025721
294
Багеда
Лефлуномид
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№023529
295
Багеда
Лефлуномид
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№023533
296
Виталипид Н детский
Нет данных
Концентрат для приготовления эмульсии для инфузий
Фрезениус Каби АБ, ШВЕЦИЯ
РК-ЛС-5№121994
297
Бартизар®
Бортезомиб
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного и подкожного введения
Рафарма, РОССИЯ
РК-ЛС-5№023382
298
Бевацизумаб
Бевацизумаб
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
БИОКАД, РОССИЯ
РК-ЛС-5№023113
299
Бевацизумаб
Бевацизумаб
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
ТОО "КФК", Казахстан
ЛП-№010026-РГ-KZ
300
Белара®
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Гедеон Рихтер, ВЕНГРИЯ
РК-ЛС-5№020472
301
Белара®
Хлормадинон + Этинилэстрадиол
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
ОАО "Гедеон Рихтер", Венгрия
ЛП-№000127-ГП-KZ
302
Белацеф
Цефтриаксон
Порошок для приготовления раствора для инъекций
Нектар Лайфсайнсис Лтд. (Юнит-VI), ИНДИЯ
РК-ЛС-5№024434

282
Альфацеф
Цефепим
Вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
Медокеми Лтд, КИПР
ҚР-ДЗ-5№025166
283
Альфацеф
Цефепим
Вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
Медокеми Лтд, КИПР
ҚР-ДЗ-5№025167
284
Амапин
Амлодипин
Таблеткалар
Маклеодс Фармасьютикалз Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№022741
285
Амапин
Амлодипин
Таблеткалар
Маклеодс Фармасьютикалз Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№022742
286
Амарил®
Глимепирид
Таблеткалар
Санофи С.Р.Л., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№011904
287
Амарил®
Глимепирид
Таблеткалар
Санофи С.Р.Л., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№014450
288
Амарил®
Глимепирид
Таблеткалар
Санофи С.Р.Л., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№014451
289
АмБизом®
Амфотерицин В
Инфузияға арналған дисперсия дайындау үшін концентрат дайындауға арналған ұнтақ
Гилеад Сайенсиз, Инк, АМЕРИКА ҚҰРАМА ШТАТТАРЫ
ҚР-ДЗ-5№023302
290
Амбро®
Амброксол
Инъекцияға арналған ерітінді
Химфарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№010604
291
Амбробене®-Тева
Амброксол
Инъекцияға арналған ерітінді
Меркле ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№004010
292
Амвастан
Аторвастатин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Уорлд Медицин Илач Сан.ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№019190
293
Амвастан
Аторвастатин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Уорлд Медицин Илач Сан.ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№019191
294
Амвастан
Аторвастатин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Уорлд Медицин Илач Сан.ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№026437
295
Амелотекс®
Мелоксикам
Бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді
ФармФирма Сотекс, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№014417
296
Амелотекс®
Мелоксикам
Таблеткалар
Реплек Фарм Скопье, МАКЕДОНИЯ
ҚР-ДЗ-5№018139
297
Амелотекс®
Мелоксикам
Таблеткалар
Реплек Фарм Скопье, МАКЕДОНИЯ
ҚР-ДЗ-5№018140
298
Аметронид
Деректер жоқ
Стоматологиялық гель
Акрити Фармасьютикалз Пвт. Лтд, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№015870
299
АМЗИТ
Азитромицин
Ішу үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ
Линкольн Фармасьютикалс Лтд, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025652
300
АМЗИТ-250
Азитромицин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Линкольн Фармасьютикалс Лтд, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025188
301
АМЗИТ-500
Азитромицин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Линкольн Фармасьютикалс Лтд, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025187
302
Амизолид
Линезолид
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Абди Ибрахим Глобал Фарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№022031

303
Белодерм Экспресс
Бетаметазон
Спрей для наружного применения, 0,05 %, 50 мл, №1*
БЕЛУПО, лекарства и косметика д.д., ХОРВАТИЯ
РК-ЛС-5№021178
304
Белосалик лосьон
Нет данных
Раствор для наружного применения
БЕЛУПО, лекарства и косметика д.д., ХОРВАТИЯ
РК-ЛС-5№016132
305
Вакцина антирабическая культуральная концентрированная очищенная инактивированная, сухая
Нет данных
Лиофилизат для приготовления раствора для внутримышечного введения
Федеральное государственное бюджетное научное учреждение "Федеральный научный центр исследований и разработки иммунобиологических препаратов им. М.П. Чумакова РАН" (ФГБНУ "ФНЦИРИП им. М.П. Чумакова РАН"), РОССИЯ
РК-БП-5№015799
306
Бендамустин-Виста
Бендамустин
Порошок для приготовления концентрата для приготовления раствора для инфузий
Онкомед мануфектуринг а.с., ЧЕШСКАЯ РЕСПУБЛИКА
РК-ЛС-5№026399
307
Бендамустин-Виста
Бендамустин
Порошок для приготовления концентрата для приготовления раствора для инфузий
Онкомед мануфектуринг а.с., ЧЕШСКАЯ РЕСПУБЛИКА
РК-ЛС-5№026393
308
Беневрон Б
Нет данных
Раствор для внутримышечного введения
Уорлд Медицин Илач Сан.ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№121984
309
БенеФикс®
Нонаког альфа
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения, в комплекте с растворителем
Вайет Фарма С.А., Испания
ЛП-№002109-РГ-KZ
310
Бензилпенициллин
Бензилпенициллин
Порошок для приготовления раствора для инъекций
Биохимик, РОССИЯ
РК-ЛС-5№004481
311
Бенлиста
Белимумаб
Лиофилизат для приготовления раствора для инфузий
ГлаксоСмитКляйн Мэньюфэкчуринг С.п.А., ИТАЛИЯ
РК-БП-5№018914
312
Бенлиста
Белимумаб
Лиофилизат для приготовления раствора для инфузий
ГлаксоСмитКляйн Мэньюфэкчуринг С.п.А., ИТАЛИЯ
РК-БП-5№018915
313
БЕНТЕРО
Бендамустин
Порошок лиофилизированный для приготовления концентрата для приготовления раствора для инфузий
ХЕТЕРО ЛАБС ЛИМИТЕД, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025096
314
Бериате®
Нет данных
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем
СиЭсЭл Беринг ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№019420
315
Бериате®
Нет данных
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем
СиЭсЭл Беринг ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№019421
316
Берлитион® 600 ЕД
Нет данных
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
Зигфрид Хамельн ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№012887
317
Берлитион® 600 капсулы
Нет данных
Капсулы
Каталент Германия Эбербах ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№021381
318
Бетасерк®
Бетагистин
Таблетки
Майлан Лабораториз САС, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№018570
319
Бетасерк®
Бетагистин
Таблетки, 24 мг, №60*
Майлан Лабораториз САС, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№018571
320
Бетаспан® Депо
Бетаметазон
Суспензия для инъекций
Фармак, УКРАИНА
РК-ЛС-5№021126

303
Амикацин
Амикацин
Вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
ЖАҚ "Синтез", РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№009227
304
Амикацин
Амикацин
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
Химфарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-3№021481
305
Амиклав Санто®
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
ПенСеф Фарма ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№025194
306
Амиклав Санто®
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
ПенСеф Фарма ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№025195
307
Амиксин
Тилорон
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Фармстандарт-Лексредства, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№025371
308
Аминазин
Хлорпромазин
Инъекцияға арналған ерітінді
"Здоровье народу" Харьков фармацевтикалық кәсіпорны" жауапкершілігі шектеулі қоғамы, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№011676
309
Аминазин®
Хлорпромазин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Валента Фарм, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№023096
310
Аминазин®
Хлорпромазин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Валента Фарм, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№023097
311
Аминазин®
Хлорпромазин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Валента Фарм, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№023098
312
Аминазин-Здоровье
Хлорпромазин
Қабықпен қапталған таблеткалар
"Здоровье" Фармацевтикалық компаниясы", УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№014548
313
Аминалон
Деректер жоқ
Қабықпен қапталған таблеткалар
"Борисов медициналық препараттар зауыты" ашық акционерлік қоғамы, БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№012110
314
Аминовен Инфант
Деректер жоқ
Инфузияға арналған ерітінді
Фрезениус Каби Австрия ГмбХ, АВСТРИЯ
ҚР-ДЗ-5№021420
315
Аминокапрон қышқылы
Аминокапрон қышқылы
Инфузияға арналған ерітінді
Красфарма, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№011982
316
Аминокапрон қышқылы
Аминокапрон қышқылы
Инфузияға арналған ерітінді
НУР-МАЙ ФАРМАЦИЯ, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№010484
317
Аминоплазмаль Б.Браун 10% Е
Деректер жоқ
Инфузияға арналған ерітінді
Б. Браун Мельзунген АГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№019389
318
Аминоплазмаль Б.Браун 5% Е
Деректер жоқ
Инфузияға арналған ерітінді
Б. Браун Мельзунген АГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№019388
319
Аминоплазмаль Б.Браун 5% Е
Деректер жоқ
Инфузияға арналған ерітінді
Б. Браун Мельзунген АГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№019390
320
Амиодарон
Амиодарон
Таблеткалар
Борисов медициналық препараттар зауыты ашық акционерлiк қоғамы ("БМПЗ" ААҚ), БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№016246

321
Бетмига
Мирабегрон
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, с пролонгированным высвобождением
Авара Фармасьютикал Текнолоджис Инк., СОЕДИНҢННЫЕ ШТАТЫ АМЕРИКИ
РК-ЛС-5№020887
322
Бетмига
Мирабегрон
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, с пролонгированным высвобождением
Авара Фармасьютикал Текнолоджис Инк., СОЕДИНҢННЫЕ ШТАТЫ АМЕРИКИ
РК-ЛС-5№020886
323
Бианли
Палиперидон
Суспензия для внутримышечного введения с пролонгированным высвобождением
Янссен Фармацевтика НВ, Бельгия
ЛП-№004479-РГ-KZ
324
Бивокса-Д
Нет данных
Капли глазные
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№026379
325
Биденза
Энзалутамид
Капсулы
БДР Фармасьютикалс Интернейшнл Пвт. Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025030
326
Биденза
Энзалутамид
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
БДР Фармасьютикалс Интернейшнл Пвт. Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№026613
327
Бидирем
Ремдесивир
Лиофилизат для приготовления концентрата для приготовления раствора для инфузий
Соверейн Фарма Прайвэт Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025065
328
Бидирон
Абиратерон
Таблетки
БДР Фармасьютикалс Интернэшнл Пвт.Лтд, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№024667
329
Бидирон
Абиратерон
Таблетки
БДР Фармасьютикалс Интернэшнл Пвт.Лтд, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№024668
330
Бидифоа
Ленватиниб
Капсулы
BDR Pharmaceuticals International Pvt. Ltd., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№026476
331
Бидифоа
Ленватиниб
Капсулы
BDR Pharmaceuticals International Pvt. Ltd., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№026477
332
БИКАТЕРО
Бикалутамид
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
ХЕТЕРО ЛАБС ЛИМИТЕД, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№024586
333
БИЛАТОП
Биластин
Таблетки
Аджанта Фарма Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№026395
334
Биликам
Теноксикам
Лиофилизированный порошок для приготовления раствора для инъекций в комплекте с растворителем
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№026628
335
Билобил® интенс
Нет данных
Капсулы
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
РК-ЛС-5№121916
336
Билобил® форте
Нет данных
Капсулы
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
РК-ЛС-5№023033
337
Бимаган
Биматопрост
Капли глазные
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№025313
338
БИНФИН
Финастерид
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
ХЕТЕРО ЛАБС ЛИМИТЕД, Индия
ЛП-№011632-РГ-KZ
339
БИОВЕН
Нет данных
Раствор для инфузий
БИОФАРМА ПЛАЗМА, УКРАИНА
РК-БП-5№025256
340
БИОВЕН МОНО
Нет данных
Раствор для инфузий
БИОФАРМА ПЛАЗМА, УКРАИНА
РК-БП-5№017941
341
Бисотекса®
Бисопролол
Таблетки
ПРО.МЕД.ЦС Прага а.с., Чехия
ЛП-№009978-РГ-KZ
342
Биспонса
Инотузумаб озогамицин
Лиофилизат для приготовления концентрата для приготовления раствора для инфузий
Вайет Фармасьютикал Дивижн оф Вайет Холдингз ЭлЭлСи, США
ЛП-№000413-ГП-KZ
343
Бифлурин
Вориконазол
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
АО Фармасинтез, РОССИЯ
РК-ЛС-5№022211
344
Бифлурин
Вориконазол
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
АО Фармасинтез, РОССИЯ
РК-ЛС-5№022212

321
АМИСУЛЬПРИД-САНТО®
Амисульприд
Ішуге арналған ерітінді
Химфарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№024975
322
Амитриптилин
Амитриптилин
Қабықпен қапталған таблеткалар
Технолог, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№022186
323
Амитриптилин гидрохлориді
Амитриптилин
Таблеткалар
"Здоровье народу" Харьков фармацевтикалық кәсіпорны" жауапкершілігі шектеулі қоғамы, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№009697
324
Амитриптилин-ТК
Амитриптилин
Таблеткалар
ТК Фарм Ақтөбе, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№024874
325
Амлесса®
Деректер жоқ
Таблеткалар
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№019950
326
Амлесса®
Деректер жоқ
Таблеткалар
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№019951
327
Амлесса®
Деректер жоқ
Таблеткалар
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№019952
328
Амлесса®
Деректер жоқ
Таблеткалар
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№019953
329
Амлесса®
Периндоприл/амлодипин
Таблеткалар
"КРКА, д.д., Ново место", Словения
ЛП-№007722-РГ-KZ
330
Амлипин
Деректер жоқ
Қабықпен қапталған таблеткалар
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№016177
331
Амлодипин
Амлодипин
Таблеткалар
Борисов медициналық препараттар зауыты, БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№020794
332
Амлодипин
Амлодипин
Таблеткалар
Борисов медициналық препараттар зауыты ашық акционерлiк қоғамы ("БМПЗ" ААҚ), БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№020793
333
Амлодипин
Амлодипин
Таблеткалар
"Белмедпрепараты" РУК, БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№021183
334
Амлодипин Зентива
Амлодипин
Таблеткалар
Зентива, к.c., ЧЕХ РЕСПУБЛИКАСЫ
ҚР-ДЗ-5№026255
335
Амлодипин Зентива
Амлодипин
Таблеткалар
Зентива, к.c., ЧЕХ РЕСПУБЛИКАСЫ
ҚР-ДЗ-5№026256
336
Амлодипин Канон
Амлодипин
Таблеткалар
"Канонфарма продакшн", РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№010787
337
Амлодипин Канон
Амлодипин
Таблеткалар
"Канонфарма продакшн", РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№010788
338
Амлодипин-Тева
Амлодипин
Таблеткалар
Балканфарма-Дупница АД, БОЛГАРИЯ
ҚР-ДЗ-5№025485
339
Амлодипин-Тева
Амлодипин
Таблеткалар
Балканфарма-Дупница АД, БОЛГАРИЯ
ҚР-ДЗ-5№025486
340
Амлодипин-ТК
Амлодипин
Таблеткалар
"ТК Фарм Ақтөбе", ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-0№025593
341
Амлодипин-ТК
Амлодипин
Таблеткалар
"ТК Фарм Ақтөбе", ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-0№025594
342
Амлотоп®
Амлодипин
Таблеткалар
Хемофарм, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№010606
343
Амлотоп®
Амлодипин
Таблеткалар
Хемофарм, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№010607
344
Амод™-10
Амлодипин
Таблеткалар
Плетхико Фармасьютикалз Лтд, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№018853

345
БИЦИЛЛИН-3
Нет данных
Порошок для приготовления суспензии для внутримышечного введения
Синтез, РОССИЯ
РК-ЛС-5№003548
346
Бициллин-5
Нет данных
Порошок для приготовления суспензии для внутримышечного введения
ПАО Синтез, РОССИЯ
РК-ЛС-5№004061
347
БЛОГИР-3
Дезлоратадин
Таблетки для рассасывания, 5 мг, №30*
Дженефарм С.А., ГРЕЦИЯ
РК-ЛС-5№022158
348
Бозентан-АИГФ
Бозентан
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Абди Ибрахим Глобал Фарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№026176
349
Бокакорт-С
Флутиказон
Аэрозоль для ингаляций, дозированный
Медикэир Байосайнс Лабораторис С.А., ГРЕЦИЯ
РК-ЛС-5№024721
350
Бонабласт
Ибандроновая кислота
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
Фарматен С.А., ГРЕЦИЯ
РК-ЛС-5№026178
351
Бонеост
Ибандроновая кислота
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Фарматен С.А., ГРЕЦИЯ
РК-ЛС-5№023831
352
Бонспри
Офатумумаб
Раствор для подкожного введения
Новартис Фарма Штейн АГ, ШВЕЙЦАРИЯ
РК-ЛС-5№025168
353
Бонспри®
Офатумумаб
Раствор для подкожного введения
Новартис Фарма Штейн АГ, Швейцария
ЛП-№001332-ГП-KZ
354
Боризол
Рилузол
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Публичное акционерное общество "Научно-производственный центр "Борщаговский Химико-фармацевтический Завод", УКРАИНА
РК-ЛС-5№020992
355
БортезоВиста
Бортезомиб
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного и подкожного введения
онкомед мануфектуринг а.с., ЧЕШСКАЯ РЕСПУБЛИКА
РК-ЛС-5№025014
356
БортезоВиста
Бортезомиб
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного и подкожного введения
онкомед мануфектуринг а.с., ЧЕШСКАЯ РЕСПУБЛИКА
РК-ЛС-5№025015
357
БортезоВиста
Бортезомиб
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения
онкомед мануфектуринг а.с., ЧЕШСКАЯ РЕСПУБЛИКА
РК-ЛС-5№025016
358
Бортезомиб Сандоз®
Бортезомиб
Лиофилизированный порошок для приготовления раствора для внутривенного введения
Онкомед Мануфактуринг а.c., ЧЕШСКАЯ РЕСПУБЛИКА
РК-ЛС-5№024397
359
Бортезомиб Штада
Бортезомиб
Раствор для инъекций
Тимоорган Фармации ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№026428
360
Бортеро
Бортезомиб
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного и подкожного введения
HETERO LABS LIMITED, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№022307
361
Босфит
Бозентан
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Ауробиндо Фарма Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№024681
362
Ботулакс
Нет данных
Лиофилизат для приготовления раствора для инъекций
Хюгель Инк., РЕСПУБЛИКА КОРЕЯ
РК-ЛС-5№025831
363
Ботулакс
Нет данных
Лиофилизат для приготовления раствора для инъекций
Хюгель Инк., РЕСПУБЛИКА КОРЕЯ
РК-ЛС-5№025832
364
Ботулакс
Нет данных
Лиофилизат для приготовления раствора для инъекций
Хюгель Инк., РЕСПУБЛИКА КОРЕЯ
РК-ЛС-5№025833
365
Брезтри™ Аэросфера
Нет данных
Аэрозоль для ингаляций дозированный
AstraZeneca Dunkerque Production, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№026212

345
Амод™-5
Амлодипин
Таблеткалар
Плетхико Фармасьютикалз Лтд, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№018852
346
АМОКС
Амоксициллин
Капсулалар
Браун Лабораториес Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№024958
347
АМОКС
Амоксициллин
Капсулалар
Браун Лабораториес Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№024959
348
Амоксиклав®
Деректер жоқ
Ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ
Лек Фармасьютикалс д.д., СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№004904
349
Амоксиклав®
Деректер жоқ
Ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ
Лек Фармасьютикалс д.д., СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№004905
350
Амоксиклав®
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Лек Фармасьютикалс д.д., СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№004916
351
Амоксиклав®
Деректер жоқ
Ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ
Сандоз ГмбХ, АВСТРИЯ
ҚР-ДЗ-5№025101
352
Амоксиклав®
Деректер жоқ
Ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ
Сандоз ГмбХ, АВСТРИЯ
ҚР-ДЗ-5№025102
353
Амоксиклав®
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Сандоз ГмбХ, АВСТРИЯ
ҚР-ДЗ-5№025125
354
Амоксиклав®
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Сандоз ГмбХ, АВСТРИЯ
ҚР-ДЗ-5№025126
355
Амоксиклав® 2Х
Деректер жоқ
Ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ
Лек Фармасьютикалс д.д., СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№009272
356
Амоксиклав® 2Х
Деректер жоқ
Ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ
Лек Фармасьютикалс д.д., СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№009273
357
Амоксиклав® 2Х
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Лек Фармасьютикалс д.д., СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№016456
358
Амоксиклав® 2Х
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Лек Фармасьютикалс д.д., СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№016457
359
Амоксиклав® 2Х
Деректер жоқ
Ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ
Сандоз ГмбХ, АВСТРИЯ
ҚР-ДЗ-5№025103
360
Амоксиклав® QT
Деректер жоқ
Ұсақталатын таблеткалар
Сандоз ГмбХ, АВСТРИЯ
ҚР-ДЗ-5№020608
361
Амоксиклав® QT
Деректер жоқ
Ұсақталатын таблеткалар
Сандоз ГмбХ, АВСТРИЯ
ҚР-ДЗ-5№020607
362
АМОКСИЛ-К
Деректер жоқ
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
Киевмедпрепарат, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№019060
363
АМОСИН®
Амоксициллин
Капсулалар
Медокеми Лтд, КИПР
ҚР-ДЗ-5№025199
364
АМОСИН®
Амоксициллин
Капсулалар
Медокеми Лтд, КИПР
ҚР-ДЗ-5№025200
365
Ампициллин
Ампициллин
Бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
Биохимик, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№004384

366
БРЕКВАЛЬ
Салметерола ксинафоат, флутиказона пропионат
Капсулы с порошком для ингаляций
"ABDI IBRAHIM", Турция
ЛП-№009815-РГ-KZ
367
Брилинта®
Тикагрелор
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
АстраЗенека АБ, Швеция
ЛП-№006712-ГП-KZ
368
Брилинта®
тикагрелор
таблетки, покрытые пленочной оболочкой
АстраЗенека АБ/AstraZeneca AB
ЛП-№006368-ГП-KZ
369
Брилинта®
тикагрелор
таблетки, покрытые пленочной оболочкой
ООО "АстраЗенека Индастриз"
ЛП-№006368-ГП-KZ
370
Брилинта™
Тикагрелор
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
АстраЗенека АБ, ШВЕЦИЯ
РК-ЛС-5№018487
371
Брилинта™
Тикагрелор
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
АстраЗенека АБ, ШВЕЦИЯ
РК-ЛС-5№023335
372
Бримтим
Нет данных
Капли глазные
СЕНТИСС ФАРМА Пвт.Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№026488
373
Бринтелликс®
Вортиоксетин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Х. Лундбек А/О, ДАНИЯ
РК-ЛС-5№026085
374
Бринтелликс®
Вортиоксетин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Х. Лундбек А/О, ДАНИЯ
РК-ЛС-5№026086
375
Бринтелликс®
Вортиоксетин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Х. Лундбек А/О, ДАНИЯ
РК-ЛС-5№026087
376
Броксинак
Бромфенак
Капли глазные
СЕНТИСС ФАРМА Пвт.Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№020982
377
Бронхитол-ГЕН
Маннитол
Порошок для ингаляций дозированный
Фармаксис Лтд., АВСТРАЛИЯ
РК-ЛС-5№026088
378
Бронхотон
Нет данных
Сироп
Ветпром АД, БОЛГАРИЯ
РК-ЛС-5№018674
379
Бруфен®
Ибупрофен
Гранулы шипучие
Аббви С.р.л., ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№021406
380
Буденофальк
Будесонид
Капсулы
Лозан Фарма ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№012428
381
Будесонид-Тева
Будесонид
Суспензия для ингаляций дозированная
Norton Healthcare Limited T/A Ivax Pharmaceuticals UK, СОЕДИНЕННОЕ КОРОЛЕВСТВО
РК-ЛС-5№026596
382
Будесонид-Тева
Будесонид
Суспензия для ингаляций дозированная
Norton Healthcare Limited T/A Ivax Pharmaceuticals UK, СОЕДИНЕННОЕ КОРОЛЕВСТВО
РК-ЛС-5№026597
383
Бупивакаин Гриндекс Спинал
Бупивакаин
Раствор для инъекций
ХБМ Фарма с.р.о., СЛОВАКИЯ
РК-ЛС-5№023064
384
Бусонид
Будесонид
Аэрозоль для ингаляций дозированный
Гленмарк Фармасьютикалз Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№021143
385
Буфомикс Изихейлер
Нет данных
Порошок для ингаляций
Орион Корпорейшн, ФИНЛЯНДИЯ
РК-ЛС-5№022199
386
Буфомикс Изихейлер
Нет данных
Порошок для ингаляций
Орион Корпорейшн, ФИНЛЯНДИЯ
РК-ЛС-5№024800
387
Буфомикс Изихейлер
Нет данных
Порошок для ингаляций
Орион Корпорейшн, ФИНЛЯНДИЯ
РК-ЛС-5№024801
388
Буфомикс Изихейлер
Формотерола фумарата дигидрат/Будесонид
Порошок для ингаляций
Orion Corporation, Финляндия
ЛП-№012092-РГ-KZ
389
БЦЖ-медак
Нет данных
Лиофилизат для приготовления суспензии для внутрипузырного введения в комплекте с растворителем
Билтховен Биологикалс Б.В., НИДЕРЛАНДЫ
РК-ЛС-5№015766

366
АМПИЦИЛЛИН
Ампициллин
Вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
Синтез ЖАҚ, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№019495
367
АМПИЦИЛЛИН
Ампициллин
Вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
"Синтез" ЖАҚ, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№019496
368
Ампициллин
Ампициллин
Бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
Биохимик, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№019728
369
Ампициллин
Ампициллин
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
Норс Чайна Фармасьютикал Ко., Лтд, ҚЫТАЙ
ҚР-ДЗ-5№021598
370
Амприлан®
Рамиприл
Таблеткалар
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№012569
371
Амприлан®
Рамиприл
Таблеткалар
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№012570
372
Амприлан®
Рамиприл
Таблеткалар
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№012571
373
Амприлан®
Рамиприл
Таблеткалар
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№012572
374
Амри-К
Фитоменадион
Бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді
Амрия Фармасьютикал Индастриз, МЫСЫР
ҚР-ДЗ-5№018193
375
Амфолип
Амфотерицин В
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат (липидті кешен)
Бхарат Сирамс Энд Ваксинс Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№023874
376
Амфонекс
B амфотерицині
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған липосомалық лиофилизат
Бхарат Сирамс Энд Ваксинс Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025094
377
Анальгин
Натрий метамизолы
Вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді
Борисов медициналық препараттар зауыты ашық акционерлiк қоғамы ("БМПЗ" ААҚ), БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№010232
378
Анальгин
Натрий метамизолы
Инъекцияға арналған ерітінді
Химфарм АҚ, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№010438
379
Анальгин
Натрий метамизолы
Вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді
Новосибхимфарм, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№022652
380
Анальгин
Натрий метамизолы
Инъекцияға арналған ерітінді
Химфарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-0№026180
381
Анапран ЕС
Напроксен
Ішекте еритін таблеткалар
Adamed Pharma S.A., Польша
ЛП-№003121-РГ-KZ
382
Анаприлин
Пропранолол
Таблеткалар
Биосинтез, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№010289
383
Анаприлин
Пропранолол
Таблеткалар
Биосинтез, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№010290
384
Анасома
Анастрозол
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Юджиа Фарма Спешиалайтиз Лимитэд, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025224
385
Анастрозол
Анастрозол
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Белмедпрепараты РУК, БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№022022
386
АНАТЕРО
Анастрозол
Қабықпен қапталған таблеткалар
Hetero Labs Limited, ҮНДІСТАН
ЛП-№005981-РГ-KZ
387
Анауран
Деректер жоқ
Құлаққа тамызатын дәрі
Замбон С.П.А., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№012901
388
Андазол
Албендазол
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Биофарма Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№121812
389
Андрогель
Тестостерон
Сыртқа қолдануға арналған гель
Безен Мэньюфекчуринг Белджиум СА, БЕЛЬГИЯ
ҚР-ДЗ-5№019792

390
Вабисмо®
Фарицимаб
Раствор для внутриглазного введения
Ф. Хоффманн-Ля Рош Лтд. Швейцария
ЛП-№001664-ГП-KZ
391
Вагацит
Валганцикловир
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Панацея Биотек Фарма Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025779
392
ВАЗОСТЕНОН
Алпростадил
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
Кевельт, ЭСТОНИЯ
РК-ЛС-5№023677
393
Вазофлекс
Илопрост
Раствор для ингаляций
РАФАРМ С.А., ГРЕЦИЯ
РК-ЛС-5№026282
394
Валавекс®
Валацикловир
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 500 мг, №30*
ВИВА ФАРМ, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№019443
395
Валгавир
Валганцикловир
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№026487
396
Валганцикловир Вива Фарм
Валганцикловир
Таблетки, покрытые оболочкой
ВИВА ФАРМ, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№023377
397
ВАЛМАК®-Н
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Маклеодс Фармасьютикалз Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№023004
398
ВАЛМАК®-Н
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 80 мг/ 12.5 мг, №90*
Маклеодс Фармасьютикалз Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№023003
399
ВАЛМАК®-Н
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 160 мг/ 12.5 мг, №90*
Маклеодс Фармасьютикалз Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№023005
400
Валодип
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
КРКА-РУС, РОССИЯ
РК-ЛС-5№020957
401
Валодип
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
КРКА-РУС, РОССИЯ
РК-ЛС-5№020958
402
Валодип
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
КРКА-РУС, РОССИЯ
РК-ЛС-5№020959
403
Валсартан Плюс
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Лекфарм, БЕЛАРУСЬ
РК-ЛС-5№025006
404
Валсартан/Амлодипин - Тева
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Балканфарма-Дупница АД, БОЛГАРИЯ
РК-ЛС-5№023764
405
Валсартан/Амлодипин - Тева
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Балканфарма-Дупница АД, БОЛГАРИЯ
РК-ЛС-5№023766
406
Валтеро
Валацикловир
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
HETERO LABS LIMITED, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№023244
407
Валтеро
Валацикловир
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
HETERO LABS LIMITED, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№023242
408
ВАЛТРЕКС®
Валацикловир
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Глаксо Вэллком С.А., ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№016596
409
Вальдоксан®
Агомелатин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Ле Лаборатуар Сервье Индастри, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№018656
410
Вальдоксан®
Агомелатин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
СЕРВЬЕ РУС, РОССИЯ
РК-ЛС-5№018656
411
Вальпроевая кислота
Вальпроевая кислота
Раствор для инъекций
Химфарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№024311
412
Вальпроевая кислота
Вальпроевая кислота
Раствор для внутривенного введения
Химфарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-0№026248
413
Вальпроевая кислота
Натрия вальпроат
Раствор для инъекций
АО "Химфарм", Казахстан
ЛП-№010870-РГ-KZ

390
Андрогель®
Тестостерон
Сыртқа қолдануға арналған гель
Делфарм Дрогенбос СА, Бельгия; Лаборатории Безен Интернасьональ, Франция
ЛП-№000983-РГ-KZ
391
Андрокур®
Ципротерон
Таблеткалар
Байер Веймар ГмбХ және Ко.КГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№016205
392
Андрокур® Депо
Ципротерон
Бұлшықет ішіне инъекцияға арналған майлы ерітінді
Байер АГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№004353
393
Андролиз
Энзалутамид
Капсулалар
Лотус Фармасьютикал Ко., Лтд, ҚЫТАЙДЫҢ ТАЙВАНЬ ПРОВИНЦИЯСЫ
ҚР-ДЗ-5№025077
394
Анжелик®
Деректер жоқ
Қабықпен қапталған таблеткалар
Байер Веймар ГмбХ және Ко.КГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№015823
395
АНЖОТЕН-сановель
Лозартан
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Сановель Фармако-индустриалды сауда компаниясы, ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№025663
396
АНЖОТЕН-сановель Плюс
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Сановель Фармако-индустриалды сауда компаниясы, ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№025457
397
Анидулафунгин
Анидулафунгин
Инфузияға арналған ерітінді дайындау үшін концентрат дайындауға арналған лиофилизат
Фармидея ЖШҚ, ЛАТВИЯ
ҚР-ДЗ-5№025793
398
Анидулафунгин Ромфарм
Анидулафунгин
Инфузияға арналған ерітінді үшін концентрат дайындауға арналған лиофилизат
К.О. Ромфарм Компани С.Р.Л., РУМЫНИЯ
ҚР-ДЗ-5№025847
399
Антарис М
Деректер жоқ
Қабықпен қапталған таблеткалар
Абди Ибрахим Глобал Фарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№015561
400
Антарис®
Глимепирид
Таблеткалар
Абди Ибрахим Глобал Фарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№011051
401
Антарис®
Глимепирид
Таблеткалар
Абди Ибрахим Глобал Фарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№015565
402
Антарис®
Глимепирид
Таблеткалар
Абди Ибрахим Глобал Фарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№011049
403
Антарис®
Глимепирид
Таблеткалар
Абди Ибрахим Глобал Фарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№011050
404
Антарис®
Глимепирид
Таблеткалар
Абди Ибрахим Глобал Фарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№016775
405
Антигендер мөлшері азайтылған, тазартылған, сіңірілген дифтерия-сіреспе анатоксині
Деректер жоқ
Бұлшықет ішіне енгізуге арналған суспензия
Серум Институт оф Индия Пвт. Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-БП-5№024232
406
Антиполлин жусан
Деректер жоқ
Соруға арналған таблеткалар
Бүрлі ЖШС, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№019347
407
Антролин
Деректер жоқ
Ректальді крем
VAMFARMA S.R.L, ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№023034
408
Антролин
Деректер жоқ
Ректальді крем
Ню. Фа. Дем. С.Р.Л., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№023034
409
Апбрави
Селексипаг
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Экселла Гмбх и Ко. КГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№024599
410
Апбрави
Селексипаг
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Экселла Гмбх и Ко. КГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№024600
411
Апбрави
Селексипаг
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Экселла Гмбх и Ко. КГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№024601
412
Апбрави
Селексипаг
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Экселла Гмбх и Ко. КГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№024602
413
Апбрави
Селексипаг
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Экселла Гмбх и Ко. КГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№024603

414
Вальсакор® Н
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
РК-ЛС-5№020964
415
Вальсакор® Н
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
РК-ЛС-5№020965
416
Ванатекс Моно
Валсартан
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Фармацевтический завод Польфарма АО, ПОЛЬША
ЛП-№012718-РГ-KZ
417
Ванко-ВМ
Ванкомицин
Лиофилизат для приготовления раствора для инфузий и раствора для приема внутрь
"Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А. Ш.", ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№026431
418
Ванкомицин-ТФ
Ванкомицин
Порошок для приготовления раствора для инфузий
СООО ТрайплФарм, БЕЛАРУСЬ
РК-ЛС-5№121931
419
Ванкомицин-ТФ
Ванкомицин
Порошок для приготовления раствора для инфузий
СООО ТрайплФарм, БЕЛАРУСЬ
РК-ЛС-5№121932
420
Варгатеф®
Нинтеданиб
Капсулы мягкие
Каталент Германия Эбербах ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№022499
421
Варгатеф®
Нинтеданиб
Капсулы мягкие
Каталент Германия Эбербах ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№022500
422
Варгатеф®
Нинтеданиб
Мягкие капсулы
Каталент Германия Эбербах ГмбХ, Германия
ЛП-№001278-ГП-KZ
423
Варденафил-КРКА
Варденафил
Таблетки
КРКА, д.д., Ново место, Словения
ЛП-№000113-РГ-KZ
424
Варилрикс, вакцина против ветряной оспы
Нет данных
Порошок лиофилизированный для инъекций в комплекте с растворителем
ГлаксоСмитКляйн Байолоджикалз с.а., БЕЛЬГИЯ
РК-БП-5№004870
425
ВАСАКАД - S
Валсартан/Сакубитрил
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
ХЕТЕРО ЛАБС ЛИМИТЕД, Индия
ЛП-№010657-РГ-KZ
426
ВЕБУЛИС-ДЕВА
Илопрост
Раствор для ингаляций
Дева Холдинг А.С, ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№025171
427
Везикар™
Солифенацин
Таблетки, покрытые оболочкой
Астеллас Фарма Юроп Б.В., НИДЕРЛАНДЫ
РК-ЛС-5№005030
428
Везомни
Нет данных
Таблетки с модифицированным высвобождением, покрытые пленочной оболочкой
Авара Фармасьютикал Текнолоджис Инк., СОЕДИНҢННЫЕ ШТАТЫ АМЕРИКИ
РК-ЛС-5№021047
429
Везомни
Солифенацин + Тамсулозин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, с модифицированным высвобождением
Авара Фармасьютикал Текнолоджис Инк., США
ЛП-№011468-РГ-KZ
430
Вектибикс
Панитумумаб
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
Амджен Мэньюфэкчуринг Лимитед ЛЛС, ПУЭРТО-РИКО
РК-ЛС-5№020049
431
Вектибикс
Панитумумаб
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
Амджен Мэньюфэкчуринг Лимитед, ПУЭРТО-РИКО
РК-ЛС-5№020050
432
Велаксин®
Венлафаксин
Капсулы с пролонгированным высвобождением
ЗАО "Фармацевтический завод ЭГИС", ВЕНГРИЯ
РК-ЛС-5№005010
433
Велаксин®
Венлафаксин
Капсулы с пролонгированным высвобождением
ЗАО "Фармацевтический завод ЭГИС", ВЕНГРИЯ
РК-ЛС-5№005012
434
Велаксин®
Венлафаксин
Капсулы пролонгированного действия
ЗАО "Фармацевтический завод ЭГИС", Венгрия
ЛП-№002093-ГП-KZ
435
ВЕЛСОФ
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
HETERO LABS LIMITED, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№024724

414
Апбрави
Селексипаг
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Экселла Гмбх и Ко. КГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№024596
415
Апбрави
Селексипаг
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Экселла Гмбх и Ко. КГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№024597
416
Апбрави
Селексипаг
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Экселла Гмбх и Ко. КГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№024598
417
Апдропс
Моксифлоксацин
Көзге тамызатын дәрі
Аджанта Фарма Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№121647
418
АПЕЛЬ
Линезолид
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Медокеми (Фар Ист) Лтд, ВЬЕТНАМ
ҚР-ДЗ-5№025231
419
Апидра® СолоСтар®
Инсулин глулизин
Инъекцияға арналған ерітінді
Санофи-Авентис Дойчланд ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№014329
420
Апиксабан NOBEL®
Апиксабан
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Нобел Илач Санаи ве Тиджарет А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№025513
421
Апиксабан NOBEL®
Апиксабан
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Нобел Илач Санаи ве Тиджарет А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№025514
422
АПИКСАБЕСТ
Апиксабан
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Natco Pharma Limited, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№026048
423
АПИКСАБЕСТ
Апиксабан
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Natco Pharma Limited, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№026055
424
Апиксар
Апиксабан
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Абди Ибрахим Глобал Фарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-0№026171
425
Апиксар
Апиксабан
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Абди Ибрахим Глобал Фарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-0№026172
426
Апикстра
Апиксабан
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Hetero Labs Limited, ҮНДІСТАН
ЛП-№005580-РГ-KZ
427
Апкалис-SX 10
Тадалафил
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Аджанта Фарма Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025427
428
Апкалис-SX 20
Тадалафил
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Аджанта Фарма Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025428
429
Апсон
Мометазон
Крем
Аджанта Фарма Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№017086
430
Арабитро
Абиратерон
Таблеткалар
Гленмарк Фармасьютикалз Лтд, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№023285
431
Аранесп®
Дарбэпоэтин альфа
Инъекцияға арналған ерітінді
Амджен Мэньюфэкчуринг Лимитед, АМЕРИКА ҚҰРАМА ШТАТТАРЫ
ҚР-ДЗ-5№018958
432
Аранесп®
Дарбэпоэтин альфа
Инъекцияға арналған ерітінді
Амджен Мэньюфэкчуринг Лимитед, АМЕРИКА ҚҰРАМА ШТАТТАРЫ
ҚР-ДЗ-5№018959
433
Аранесп®
Дарбэпоэтин альфа
Инъекцияға арналған ерітінді
Амджен Мэньюфэкчуринг Лимитед, АМЕРИКА ҚҰРАМА ШТАТТАРЫ
ҚР-ДЗ-5№018960
434
Аранесп®
Дарбэпоэтин альфа
Инъекцияға арналған ерітінді
Амджен Мэньюфэкчуринг Лимитед, АМЕРИКА ҚҰРАМА ШТАТТАРЫ
ҚР-ДЗ-5№018966
435
Аратро
Азитромицин
Ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ
ARAFARMA GROUP S.A., ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№020837

436
Венклекста
Венетоклакс
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
ЭббВи Айрлэнд НЛ Б.В., ИРЛАНДИЯ
РК-ЛС-5№024330
437
Венклекста
Венетоклакс
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
ЭббВи Айрлэнд НЛ Б.В., ИРЛАНДИЯ
РК-ЛС-5№024331
438
Венклекста
Венетоклакс
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
ЭббВи Айрлэнд НЛ Б.В., ИРЛАНДИЯ
РК-ЛС-5№024332
439
Венофер®
Нет данных
Раствор для внутривенного введения
Такеда Австрия ГмбХ, АВСТРИЯ
РК-ЛС-5№020883
440
Венофер®
Нет данных
Раствор для внутривенного введения
ИДТ Биологика ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№122086
441
Вентавис®
Илопрост
Раствор для ингаляций
Берлимед С.А., ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№020401
442
Верабез
Рабепразол
Таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой, 20 мг, №14*
Лабораториос Ликонса, С.А., ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№022292
443
Вертасорт
Сальбутамол
Аэрозоль для ингаляций, дозированный
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№024316
444
ВЕРТИНЕКС®
Прохлорперазин
Таблетки
Кусум Хелткер Пвт. Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№020830
445
Вессел Дуэ Ф
Сулодексид
Капсулы
Альфасигма С.п.А., ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№003681
446
Вессел Дуэ Ф
Сулодексид
Раствор для инъекций
Альфасигма С.п.А., ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№003682
447
Виагра ОДТ
Силденафил
Пероральные диспергируемые таблетки
Фарева Амбуаз, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№021068
448
Виагра®
Силденафил
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Фарева Амбуаз, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№012217
449
Виагра®
Силденафил
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Фарева Амбуаз, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№012218
450
Виагра®
Силденафил
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Фарева Амбуаз, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№024323
451
Виасарт
Валсартан
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№024062
452
Виасил
Силденафил
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 50 мг, №4; 50 мг, №10*
СООО "Лекфарм", БЕЛАРУСЬ
РК-ЛС-5№022644
453
Виасил
Силденафил
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 100 мг, №4; 100 мг, №10*
СООО "Лекфарм", БЕЛАРУСЬ
РК-ЛС-5№022727
454
ВИВАЙРА
Силденафил
Таблетки жевательные, 100 мг, №4*
Дженефарм С.А., ГРЕЦИЯ
РК-ЛС-5№022267
455
Вигексол
Йогексол
Раствор для инъекций
НУР-МАЙ ФАРМАЦИЯ, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-3№122076
456
Вигексол
Йогексол
Раствор для инъекций
НУР-МАЙ ФАРМАЦИЯ, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-3№122077
457
ВИДАНОЛ®
Транексамовая кислота
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Кусум Хелткер Пвт. Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№121658

436
АРГЕТТ ДУО
Диклофенак
Босап шығуы модификацияланған қатты капсулалар
Теммлер Ирландия Лимитед, ИРЛАНДИЯ
ҚР-ДЗ-5№021596
437
АРДУАН®
Пипекуроний бромиді
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішпен жиынтықта (0,9% натрий хлоридінің ерітіндісі)
Гедеон Рихтер, Мажарстан
ҚР-ДЗ-5№014612
438
АРДУАН®
Пипекуроний бромиді
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат
Гедеон Рихтер ААҚ, Мажарстан; Хемофарм А.Д., Сербия
ЛП-№004052-ГП-KZ
439
Арикстра
Натрий фондапаринукс
Алдын ала шприцтерге толтырылған тері астына және вена ішіне енгізуге арналған ерітінді
Аспен Нотр Дам де Бондевиль, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№010383
440
Аримидекс®
Анастрозол
Қабықпен қапталған таблеткалар
АстраЗенека Фармасьютикалс ЛП, АМЕРИКА ҚҰРАМА ШТАТТАРЫ
ҚР-ДЗ-5№003893
441
Ариста
Тадалафил
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№022987
442
Арифам®
Деректер жоқ
Модификацияланып босап шығатын үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Ле Лаборатуар Сервье Индастри, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№021592
443
Арифам®
Деректер жоқ
Модификацияланып босап шығатын үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Ле Лаборатуар Сервье Индастри, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№021593
444
Арифам®
Амлодипин+Индапамид
Модификацияланып босап шығатын үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Лаборатории Сервье Индастри, Франция
ЛП-№001627-ГП-KZ
445
Арифон® Ретард
Индапамид
Босап шығуы ұзаққа созылатын, үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Ле Лаборатуар Сервье Индастри, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№013605
446
Арифон® Ретард
Индапамид
Модификацияланып босап шығатын үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
"Сервье РУС" ЖШҚ, Ресей
ЛП-№000156-ГП-KZ
447
Арлеверт®
Деректер жоқ
Таблеткалар
Хенниг Арцнаймиттель ГмбХ & Ко КГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№019714
448
Арпегра
Силденафил
Қабықпен қапталған таблеткалар
"АРПИМЕД", АРМЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№020210
449
Артикаин 4 % Инибса 1:100 000 эпинефринмен
Деректер жоқ
Инъекцияға арналған ерітінді картридждерде
Лаборатория ИНИБСА, С.А, ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№010060
450
Артикаин гидрохлориді 4 % ХЮОНС эпинефринмен (1 : 100 000), инъекцияға арналған ерiтiндi картридждерде
Деректер жоқ
Инъекцияға арналған ерітінді картридждерде
Хюонс Ко., ЛТД., КОРЕЯ РЕСПУБЛИКАСЫ
ҚР-ДЗ-5№024639
451
Артлегиа
Олокизумаб
Тері астына енгізуге арналған ерітінді
Р-Фарм, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№025960
452
Артоксан
Теноксикам
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішпен жиынтықта
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№017137
453
Артоксан
Теноксикам
Ректальді суппозиторийлер
УОРЛД МЕДИЦИН ИЛАЧ САН. ВЕ ТИДЖ. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№023065
454
Артоксан
Теноксикам
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№023231
455
Артродарин®
Диацереин
Капсулалар
ТРБ Фарма С.А., АРГЕНТИНА
ҚР-ДЗ-5№018936
456
Артрокол
Кетопрофен
Бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№022313
457
Артрокол
Кетопрофен
Гель
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№024054

458
Видиксанол
Йодиксанол
Раствор для инъекций
НУР-МАЙ ФАРМАЦИЯ, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-3№122096
459
Видиксанол
Йодиксанол
Раствор для инъекций
НУР-МАЙ ФАРМАЦИЯ, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-3№122097
460
Визанна
Диеногест
Таблетки
Байер Веймар ГмбХ и Ко. КГ, Германия
ЛП-№001547-ГП-KZ
461
Визанна®
Диеногест
Таблетки
Байер Веймар ГмбХ и Ко.КГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№017601
462
Визарсин® Ку-Таб®
Силденафил
Таблетки для рассасывания
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
РК-ЛС-5№020046
463
Визипак™
Йодиксанол
Раствор для инъекций
ДжиИ Хэлскеа Ирландия Лимитед, ИРЛАНДИЯ
РК-ЛС-5№016253
464
Визипак™
Йодиксанол
Раствор для инъекций
ДжиИ Хэлскеа Ирландия Лимитед, ИРЛАНДИЯ
РК-ЛС-5№016254
465
Визипак™
Йодиксанол
Раствор для инъекций
ДжиИ Хэлскеа Ирландия Лимитед, ИРЛАНДИЯ
РК-ЛС-5№016255
466
Визипак™
Йодиксанол
Раствор для инъекций
ДжиИ Хэлскеа Ирландия Лимитед, ИРЛАНДИЯ
РК-ЛС-5№016256
467
Визипак™
Йодиксанол
Раствор для инъекций
ДжиИ Хэлскеа Ирландия Лимитед, ИРЛАНДИЯ
РК-ЛС-5№016257
468
Визипак™
Йодиксанол
Раствор для инъекций
ДжиИ Хэлскеа Ирландия Лимитед, ИРЛАНДИЯ
РК-ЛС-5№016258
469
Визкью
Бролуцизумаб
Раствор для внутриглазного введения
Новартис Фарма Штейн АГ, ШВЕЙЦАРИЯ
РК-ЛС-5№024790
470
Виктоза®
Лираглутид
Раствор для подкожного введения
Ново Нордиск А/С, ДАНИЯ
РК-ЛС-5№017120
471
Виктоза®
Лираглутид
Раствор для подкожного введения
Ново Нордиск А/С, Дания
ЛП-№011456-РГ-KZ
472
Вилазодон NOBEL®
Вилазодон
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Нобел Илач Санаи ве Тиджарет А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№025464
473
Вилазодон NOBEL®
Вилазодон
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Нобел Илач Санаи ве Тиджарет А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№025465
474
Вилазодон NOBEL®
Вилазодон
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Нобел Илач Санаи ве Тиджарет А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№025466
475
Вилате™ 1000 МЕ
Нет данных
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения во флаконе в комплекте с растворителем (вода для инъекций с 0.1% полисорбатом 80) и набором для введения
Октафарма Фармацевтика Продуктионсгес м.б.Х, АВСТРИЯ
РК-ЛС-5№020623
476
Вилате™ 500 МЕ
Нет данных
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения во флаконе в комплекте с растворителем (вода для инъекций с 0.1% полисорбатом 80) и набором для введения
Октафарма Фармацевтика Продуктионсгес м.б.Х, АВСТРИЯ
РК-ЛС-5№020624
477
ВИЛГЛАД
Вилдаглиптин
Таблетки
HETERO LABS LIMITED, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№024904
478
ВИЛГЛАД-М
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
ХЕТЕРО ЛАБС ЛИМИТЕД, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№026300
479
ВИЛГЛАД-М
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
ХЕТЕРО ЛАБС ЛИМИТЕД, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№026319
480
ВИЛДАРИЛ M 50/1000
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Аджанта Фарма Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025372

458
Артрум
Кетопрофен
Ректальді суппозиторийлер
Биосинтез, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№121660
459
Арутимол
Тимолол
Көзге тамызатын дәрі
Др. Герхард Манн Химиялық-фармацевтикалық кәсіпорны ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№010935
460
Архимакс
Меропенем
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
Медокеми Лтд, КИПР
ҚР-ДЗ-5№121700
461
Асентра®
Сертралин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№013352
462
Асентра®
Сертралин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№013353
463
Аскорбин қышқылы
Аскорбин қышқылы
Вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді
Биосинтез, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№010027
464
Аскорбин қышқылы
Аскорбин қышқылы
Вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді
"Борисов медициналық препараттар зауыты" ашық акционерлік қоғамы, БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№012925
465
Аскорбин қышқылы
Аскорбин қышқылы
Вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді
ДАЛЬХИМФАРМ, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№022472
466
Аскорбин қышқылы
Аскорбин қышқылы
Инъекцияға арналған ерітінді
ЖАҚ Лекхим-Харьков, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№022479
467
Аскорбин қышқылы
Аскорбин қышқылы
Инъекцияға арналған ерітінді
ЖАҚ Лекхим-Харьков, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№022480
468
Аскорбин қышқылы
Аскорбин қышқылы
Инъекцияға арналған ерітінді
Лубныфарм, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№025161
469
АСКОРБИН ҚЫШҚЫЛЫ
Аскорбин қышқылы
Вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді
Армавир биофабрикасы ФҚК, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№025871
470
АСКОРБИН ҚЫШҚЫЛЫ
Аскорбин қышқылы
Вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді
Армавир биофабрикасы ФҚК, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№025872
471
Аскорбин қышқылы (С дәрумені)
Аскорбин қышқылы
Инъекцияға арналған ерітінді
Химфарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№010541
472
Аскорбин қышқылы (С дәрумені)
Аскорбин қышқылы
Инъекцияға арналған ерітінді
Химфарм АҚ, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-0№026365
473
Аскорил Экспекторант Қантсыз
Деректер жоқ
Ішуге арналған ерітінді
Гленмарк Фармасьютикалз Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025592
474
Асменол
Монтелукаст
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Польфарма АҚ фармацевтикалық зауыты, ПОЛЬША
ҚР-ДЗ-5№018869
475
Асменол
Монтелукаст
Шайнайтын таблеткалар
Польфарма АҚ фармацевтикалық зауыты, ПОЛЬША
ҚР-ДЗ-5№018860
476
Асменол
Монтелукаст
Шайнайтын таблеткалар
Польфарма АҚ фармацевтикалық зауыты, ПОЛЬША
ҚР-ДЗ-5№018861
477
Асменол
Монтелукаст
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Польфарма АҚ, Польша
ЛП-№003148-РГ-KZ
478
Асменол
Монтелукаст
Шайнайтын таблеткалар
"ПОЛЬФАРМА" АҚ, Польша
ЛП-№004220-РГ-KZ
479
Аспан
Пантопразол
Ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар
Дрогсан Илачлары Сан. ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№021205
480
Ассубекс
Ривароксабан
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
ФарОС МТ Лтд, МАЛЬТА
ҚР-ДЗ-5№024809

481
ВИЛДАРИЛ M 50/850
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Аджанта Фарма Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025373
482
Вилтепсо®
Вилтоларсен
Раствор для инфузий
ФУДЗИ ЯКУХИН Ко., Лтд. Тояма Фактори, ЯПОНИЯ
РК-ЛС-5№026197
483
Вимизим®
Элосульфаза альфа
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
Веттер Фарма-Фертигунг ГмбХ и Ко.КГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№024088
484
Виндамэкс
Тафамидис
Капсулы
Каталент Фарма Солюшнз, ЭлЭлСи, США
ЛП-№006203-ГП-KZ
485
Винорелбин Келун-Казфарм
Винорелбин
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
Kelun-Kazpharm (Келун-Казфарм), КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№022274
486
Винорелбин Келун-Казфарм
Винорелбин
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
Kelun-Kazpharm (Келун-Казфарм), КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№022275
487
Винорелбин Келун-Казфарм
Винорелбина тартрат
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
ТОО Kelun-Kazpharm (Келун-Казфарм), Казахстан
ЛП-№011642-РГ-KZ
488
ВИОЛЕТТА®
Гестоден + Этинилэстрадиол
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
ОАО "Гедеон Рихтер", Венгрия
ЛП-№000061-РГ-KZ
489
Випромид
Йопромид
Раствор для внутрисосудистого введения
НУР-МАЙ ФАРМАЦИЯ, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№022720
490
Випромид
Йопромид
Раствор для внутрисосудистого введения
НУР-МАЙ ФАРМАЦИЯ, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№022721
491
Виракса
Фамцикловир
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
PharmaPath S.A., ГРЕЦИЯ
РК-ЛС-5№023270
492
Виракса
Фамцикловир
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
PharmaPath S.A., ГРЕЦИЯ
РК-ЛС-5№023271
493
Вирдак
Даклатасвир
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
ХЕТЕРО ЛАБС ЛИМИТЕД, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№023276
494
Виротиномид
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Лаурус Лабс Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025339
495
Вистабель
Нет данных
Порошок для приготовления раствора для инъекций
Аллерган Фармасьютикалз Айэрлэнд, ИРЛАНДИЯ
РК-ЛС-5№025196
496
ВИТАМИН В КОМПЛЕКС
Нет данных
Раствор для внутримышечного введения
"Софарма", БОЛГАРИЯ
РК-ЛС-5№025061
497
Вифенд®
Вориконазол
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Пфайзер Италия С.р.л., ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№014467
498
Вифенд®
Вориконазол
Лиофилизат для приготовления раствора для инфузий
Фарева Амбуаз, Франция; Фармация и Апджон Кампани ЭлЭлСи, Соединенные Штаты
ЛП-№002079-РГ-KZ
499
Вифенд®
вориконазол
таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Пфайзер Италия С.р.л.
ЛП-№001588-ГП-KZ
500
Вокартин®
Левокарнитин
Раствор для инъекций
Аджио Фармацевтикалз Лтд, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№026554
501
ВОРИКА
Вориконазол
Лиофилизат для приготовления раствора для инфузий
АСПИРО ФАРМА ЛИМИТЕД, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№024684
502
Вориконазол-Виста
Вориконазол
Порошок для приготовления раствора для инфузий
АНФАРМ ХЕЛЛАС С.А., ГРЕЦИЯ
РК-ЛС-5№026422

481
Ассубекс
Ривароксабан
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
ФарОС МТ Лтд, МАЛЬТА
ҚР-ДЗ-5№024810
482
Ассубекс
Ривароксабан
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
ФарОС МТ Лтд, МАЛЬТА
ҚР-ДЗ-5№024811
483
Ассубекс
Ривароксабан
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
ФарОС МТ Лтд, МАЛЬТА
ҚР-ДЗ-5№024812
484
Асталин
Сальбутамол
Ингаляцияға арналған дозаланған аэрозоль
Ципла Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№018791
485
Атгам®
Деректер жоқ
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
Фармация және Апджон Кампани ЭлЭлСи, АМЕРИКА ҚҰРАМА ШТАТТАРЫ
ҚР-ДЗ-5№023716
486
Атектура Бризхалер®
Индакатерол+мометазон
Ингаляцияға арналған ұнтағы бар капсулалар
Новартис Фармасьютика С.А, Испания; Солвиас АГ, Швейцария; Фарманалитика С.А, Швейцария; Новартис Фарма Штейн АГ, Швейцария
ЛП-№004391-РГ-KZ
487
Атенатив
Антитромбин III
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішпен жиынтықта (инъекцияға арналған су)
Octapharma AB, ШВЕЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№014215
488
Атенатив
Антитромбин III
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішпен жиынтықта (инъекцияға арналған су)
Octapharma AB, ШВЕЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№014216
489
Атенолол-Тева
Атенолол
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Меркле ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№005910
490
Атенолол-Тева
Атенолол
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Меркле ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№010016
491
АТЕРОН
Абиратерон
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Хетеро Лабс Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№026444
492
Атоксилин
Амоксициллин
Ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ
АТАБАЙ КИМЬЯ САН. ВЕ ТИДЖ. А.С, ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№025986
493
Атоксилин
Амоксициллин
Таблеткалар
АТАБАЙ КИМЬЯ САН. ВЕ ТИДЖ. А.С, ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№026045
494
Атоксилин
Амоксициллин
Таблеткалар
АТАБАЙ КИМЬЯ САН. ВЕ ТИДЖ. А.С, ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№026046
495
Аторвастатин
Аторвастатин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
"Белмедпрепараты" РУК, БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№021219
496
Аторвастатин Зентива
Аторвастатин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Зентива к.с., ЧЕХ РЕСПУБЛИКАСЫ
ҚР-ДЗ-5№025172
497
Аторвастатин Зентива
Аторвастатин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Зентива к.с., ЧЕХ РЕСПУБЛИКАСЫ
ҚР-ДЗ-5№025173
498
Аторвастатин Зентива
Аторвастатин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Зентива к.с., ЧЕХ РЕСПУБЛИКАСЫ
ҚР-ДЗ-5№025174
499
Аторвастатин -ЛФ
Аторвастатин
Қабықпен қапталған таблеткалар
Лекфарм ЖШБҚ, БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№021529
500
Аторвастатин -ЛФ
Аторвастатин
Қабықпен қапталған таблеткалар
Лекфарм ЖШБҚ, БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№021530
501
Аторвастатин -ЛФ
Аторвастатин
Қабықпен қапталған таблеткалар
Лекфарм ЖШБҚ, БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№021531
502
АТОРВАСТАТИН-САНТО®
Аторвастатин
Қабықпен қапталған таблеткалар
Химфарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№024678

503
Вотриент
Пазопаниб
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
ООО "Новартис Фармасьютикал Мэньюфекчуринг", СЛОВЕНИЯ
РК-ЛС-5№017861
504
Вотриент
Пазопаниб
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Зигфрид Барбера С.Л., ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№017861
505
Вотриент
Пазопаниб
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Зигфрид Барбера С.Л., ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№017862
506
Вотриент
Пазопаниб
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
ООО "Новартис Фармасьютикал Мэньюфекчуринг", СЛОВЕНИЯ
РК-ЛС-5№017862
507
ВПРИВ
Велаглюцераза альфа
Лиофилизат для приготовления раствора для инфузий
Веттер Фарма-Фертигунг ГмбХ & Ко.КГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№024128
508
Габагамма®
Габапентин
Капсулы
Dragenopharm Apotheker Püschl GmbH, Германия
ЛП-№003786-РГ-KZ
509
ГАБЕСАТ
Габексат
Лиофилизат для приготовления раствора для инфузий в комплекте с растворителем (вода для инъекций)
Биоиндастри Лабораторио Итальяно Медицинали С.п.А. (Биоиндастри Л.И.М. С.п.А.), ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№025867
510
Гадовист®
Гадобутрол
Раствор для внутривенного введения
Байер АГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№010980
511
Газива®
Обинутузумаб
Концентрат для приготовления инфузионного раствора
Рош Диагностикс ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№121935
512
Гайномакс XL
Нет данных
Суппозитории вагинальные
Экселтис Илач Сан. Ве Тик. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№026470
513
Гайро
Орнидазол
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Панацея Биотек Фарма Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№013932
514
ГАЛАВИТ®
Нет данных
Порошок для приготовления раствора для внутримышечного введения
ООО "Сэлвим", РОССИЯ
РК-ЛС-5№021268
515
ГАЛАНТАМИН ДС
Галантамин
Раствор для инъекций
ВЕТПРОМ АД, БОЛГАРИЯ
РК-ЛС-5№025333
516
ГАЛАНТАМИН ДС
Галантамин
Раствор для инъекций
ВЕТПРОМ АД, БОЛГАРИЯ
РК-ЛС-5№025335
517
Галара
Прегабалин
Капсулы
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№023704
518
Галара
Прегабалин
Капсулы, 75 мг, №28*
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№023706
519
Гальвус®
Вилдаглиптин
Таблетки
ООО "Новартис Фармасьютикал Мэньюфекчуринг", СЛОВЕНИЯ
РК-ЛС-5№021485
520
Гальвус®
Вилдаглиптин
Таблетки
ООО "Новартис Фармасьютикал Мэньюфекчуринг", Словения; Зигфрид Барбера С.Л., Испания; ООО "Новартис Нева", Россия
ЛП-№000761-ГП-KZ
521
Гальвусмет®
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Новартис Фарма Продакшнс ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№019363
522
Гальвусмет®
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
ООО "Новартис Фармасьютикал Мэньюфекчуринг", СЛОВЕНИЯ
РК-ЛС-5№019363
523
Гальвусмет®
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
ООО "Новартис Фармасьютикал Мэньюфекчуринг", СЛОВЕНИЯ
РК-ЛС-5№021444
524
Гальвусмет®
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Новартис Фарма Продакшнс ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№021444

503
АТОРВАСТАТИН-САНТО®
Аторвастатин
Қабықпен қапталған таблеткалар
Химфарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№024679
504
АТОРВАСТАТИН-САНТО®
Аторвастатин
Қабықпен қапталған таблеткалар
Химфарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№024680
505
Аторис®
Аторвастатин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№009808
506
Аторис®
Аторвастатин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№009809
507
Аторис®
Аторвастатин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№014849
508
Атосибан ФармИдея
Атосибан
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
ФармИдея ЖШҚ, ЛАТВИЯ
ҚР-ДЗ-5№024038
509
Атосибан ФармИдея
Атосибан
Инъекцияға арналған ерітінді
ФармИдея ЖШҚ, ЛАТВИЯ
ҚР-ДЗ-5№024048
510
Атрикс
Цефтриаксон
Бұлшықет ішіне инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ еріткішімен (лидокаин гидрохлориді, инъекцияға арналған 1% ерітінді) жиынтықта
Митим С.р.л., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№020715
511
Атропин сульфаты
Деректер жоқ
Көзге тамызатын дәрі
ФАРМЕКС ГРУП ЖШҚ, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№012400
512
Атропин сульфаты
Деректер жоқ
Инъекцияға арналған ерітінді
Здоровье Фармацевтикалық компаниясы, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№012809
513
Аугментин®
Деректер жоқ
Ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ
Глаксо Веллком Продакшн, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№004471
514
Аугментин®
Деректер жоқ
Ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ
Глаксо Веллком Продакшн, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№004472
515
Аугментин®
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
СмитКляйн Бичем Лимитед, ҰЛЫБРИТАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№004473
516
Аугментин®
Деректер жоқ
Ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ
Глаксо Веллком Продакшн, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№005807
517
Аугментин®
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
СмитКляйн Бичем Лимитед, ҰЛЫБРИТАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№009993
518
Ауксилен®
Декскетопрофен
Вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді
ХБМ Фарма с.р.о., СЛОВАКИЯ
ҚР-ДЗ-5№025623
519
АУРОБИН®
Деректер жоқ
Жақпамай
Гедеон Рихтер, Мажарстан
ҚР-ДЗ-5№014379
520
Ауроксетил
Цефуроксим
Таблеткалар
Ауробиндо Фарма Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№022254
521
Ауроксетил
Цефуроксим
Таблеткалар
Ауробиндо Фарма Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№022255
522
Ауроподокс
Цефподоксим
Қабықпен қапталған таблеткалар
Ауробиндо Фарма Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025555
523
Ауроподокс
Цефподоксим
Қабықпен қапталған таблеткалар
Ауробиндо Фарма Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025564
524
Афинитор®
Эверолимус
Таблеткалар
Новартис Фарма Штейн АГ, ШВЕЙЦАРИЯ
ҚР-ДЗ-5№019538

525
Гальвусмет®
Вилдаглиптин + Метформин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Новартис Фарма Продакшнз ГмбХ, Германия; Новартис Саглик Гида ве Тарим Юрюнлери Санайи ве Тикарет А.С., Турция; Лек Фармасьютикалз д.д., Словения; "Новартис Фармасьютикал Мэньюфекчуринг", Словения; "Новартис Нева", Россия
ЛП-№001986-ГП-KZ
526
Гамалате В6
Нет данных
Таблетки, покрытые оболочкой, №60*
Феррер Интернасиональ С.А., ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№019526
527
Ганатон®
Итоприд
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Майлан ЕПД Г.К., Кацуяма Плант, ЯПОНИЯ
ЛП-№000331-РГ-KZ
528
Ганвир
Ганцикловир
Лиофилизат для приготовления раствора для инфузий
Глэнд Фарма Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025765
529
Ганиреликс-Рихтер
Ганиреликс
Раствор для подкожного введения
ОАО "Гедеон Рихтер", Венгрия
ЛП-№002620-ГП-KZ
530
Гансил
Валганцикловир
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
ХЕТЕРО ЛАБС ЛИМИТЕД, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№023277
531
Гардасил® вакцина против вируса папилломы человека квадривалентная рекомбинантная (типов 6, 11, 16, 18)
Нет данных
Суспензия для внутримышечного введения
Патеон Мэнуфакчуринг Сервисез ЛЛС, СОЕДИНҢННЫЕ ШТАТЫ АМЕРИКИ
РК-БП-5№014205
532
Гардасил® вакцина против вируса папилломы человека квадривалентная рекомбинантная (типов 6, 11, 16, 18)
Нет данных
Суспензия для внутримышечного введения
Мерк Шарп и Доум ЛЛС, СОЕДИНҢННЫЕ ШТАТЫ АМЕРИКИ
РК-БП-5№014205
533
Гардасил® вакцина против вируса папилломы человека квадривалентная рекомбинантная (типов 6, 11, 16, 18)
Нет данных
Суспензия для внутримышечного введения
Мерк Шарп и Доум ЛЛС, СОЕДИНҢННЫЕ ШТАТЫ АМЕРИКИ
РК-БП-5№014206
534
Гардасил®9, вакцина против вируса папилломы человека 9-валентная рекомбинантная (типов 6, 11, 16, 18, 31, 33, 45, 52, 58)
Нет данных
Суспензия для внутримышечного введения
Мерк Шарп и Доум ЛЛС, СОЕДИНҢННЫЕ ШТАТЫ АМЕРИКИ
РК-БП-5№022433
535
Гексаксим®, вакцина (адсорбированная) против дифтерии, столбняка, коклюша (бесклеточная), гепатита В (рекомбинантная рДНК), полиомиелита (инактивированная) и гемофильной инфекции Haemophilus influenzae типа b конъюгированная
Нет данных
Суспензия для инъекций
Санофи Винтроп Индустрия, ФРАНЦИЯ
РК-БП-5№020263
536
Гелофузин
Нет данных
Раствор для инфузий
Б.Браун Медикал АГ, ШВЕЙЦАРИЯ
РК-ЛС-5№008994
537
ГЕЛЬМИНОРМ 200
Албендазол
Таблетки жевательные
ЗИМ ЛАБОРАТОРИЕС ЛИМИТЕД, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№024767
538
Гемангиол®
Пропранолол
Раствор для приема внутрь
Пьер Фабр Медикамент Продакшн, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№022615
539
Гемате® П
Нет данных
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем (вода для инъекций)
СиЭсЭл Беринг ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-БП-5№021109
540
Гемате® П
Нет данных
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем (вода для инъекций)
СиЭсЭл Беринг ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-БП-5№021112
541
Гемлибра®
Эмицизумаб
Раствор для инъекций
Чугай Фарма Мануфактуринг Ко., Лтд., ЯПОНИЯ
РК-БП-5№024341
542
Гемлибра®
Эмицизумаб
Раствор для инъекций
Чугай Фарма Мануфактуринг Ко., Лтд., ЯПОНИЯ
РК-БП-5№024343
543
Гемлибра®
Эмицизумаб
Раствор для инъекций
Чугай Фарма Мануфактуринг Ко., Лтд., ЯПОНИЯ
РК-БП-5№024344
544
Гемлибра®
Эмицизумаб
Раствор для инъекций
Чугай Фарма Мануфактуринг Ко., Лтд., ЯПОНИЯ
РК-БП-5№024345
545
Гемопим
Нет данных
Раствор для внутривенного введения
Браун Лабораториес Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№023964
546
ГЕМТЕРО
Гемцитабин
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения
ХЕТЕРО ЛАБС ЛИМИТЕД, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№024606
547
ГЕМТЕРО
Гемцитабин
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения
ХЕТЕРО ЛАБС ЛИМИТЕД, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№024607
548
Гемцитабин-Келун-Казфарм
Гемцитабин
Лиофилизат для приготовления раствора для инфузий
Kelun-Kazpharm (Келун-Казфарм), КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№023146
549
Гемцитабин-Келун-Казфарм
Гемцитабин
Лиофилизат для приготовления раствора для инфузий
Kelun-Kazpharm (Келун-Казфарм), КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№023147
550
Генотропин®
Соматропин
Порошок лиофилизированный для приготовления раствора для инъекций
Веттер Фарма-Фертигунг ГмбХ и Ко. КГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№026280
551
Генотропин®
Соматропин
Порошок лиофилизированный для приготовления раствора для инъекций
Пфайзер Мануфактуринг Бельгия Н.В., БЕЛЬГИЯ
РК-ЛС-5№026280
552
Генотропин®
Соматропин
Порошок лиофилизированный для приготовления раствора для инъекций
Пфайзер Мануфактуринг Бельгия Н.В., БЕЛЬГИЯ
РК-ЛС-5№026281
553
Генотропин®
Соматропин
Порошок лиофилизированный для приготовления раствора для инъекций
Веттер Фарма-Фертигунг ГмбХ и Ко. КГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№026281
554
ГЕНФЕРОН®
Нет данных
Суппозитории вагинальные и ректальные
БИОКАД, РОССИЯ
РК-ЛС-5№014400
555
Гепавитале
Нет данных
Раствор для внутривенного введения
Наброс Фарма Пвт. Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№022788
556
Гепа-Мерц
Нет данных
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
Б. Браун Мельзунген АГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№010906
557
Гепар комп. Хеель
Нет данных
Раствор для инъекций
Биологише Хайльмиттель Хеель ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№018172
558
Гепарин
Гепарин натрия
Раствор для инъекций
РУП "Белмедпрепараты", БЕЛАРУСЬ
РК-ЛС-5№016565
559
ГЕПАРИН - ИНДАР
Гепарин натрия
Раствор для инъекций
"ИНДАР", УКРАИНА
РК-ЛС-5№121907

525
Афинитор®
Эверолимус
Таблеткалар
Сандоз С.Р.Л., РУМЫНИЯ
ҚР-ДЗ-5№019538
526
Афинитор®
Эверолимус
Таблеткалар
Новартис Фарма Штейн АГ, ШВЕЙЦАРИЯ
ҚР-ДЗ-5№019539
527
Афинитор®
Эверолимус
Таблеткалар
Сандоз С.Р.Л., РУМЫНИЯ
ҚР-ДЗ-5№019539
528
Афлодерм
Алклометазон
Сыртқа қолдануға арналған крем
БЕЛУПО, дәрілер және косметика д.д., ХОРВАТИЯ
ҚР-ДЗ-5№016154
529
Афлодерм
Алклометазон
Сыртқа қолдануға арналған жақпамай
БЕЛУПО, дәрілер және косметика д.д., ХОРВАТИЯ
ҚР-ДЗ-5№016153
530
Ацеклоран®
Ацеклофенак
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Абди Ибрахим Глобал Фарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№016307
531
Ацеллбия®
Ритуксимаб
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
БИОКАД, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№023205
532
Ацеллбия®
Ритуксимаб
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
БИОКАД, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№023206
533
Ацикловир
Ацикловир
Таблеткалар
Белмедпрепараты, БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№017952
534
АЦИКЛОВИР АВЕКСИМА
Ацикловир
Таблеткалар
Ирбит химфармзауыты, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№025268
535
Ацикловир Белупо
Ацикловир
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
БЕЛУПО, дәрілер және косметика д.д., ХОРВАТИЯ
ҚР-ДЗ-5№021003
536
АЦИКЛОВИР-АКОС
Ацикловир
Таблеткалар
ЖАҚ "Синтез", РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№003211
537
Ацикловир-СВС
Ацикловир
Таблеткалар
"ТК Фарм Ақтөбе", ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-3№019709
538
Ациклостад®
Ацикловир
Таблеткалар
ШТАДА Арцнаймиттель АГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№005400
539
Ациклостад®
Ацикловир
Таблеткалар
ШТАДА Арцнаймиттель АГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№005408
540
Ациклостад®
Ацикловир
Таблеткалар
ШТАДА Арцнаймиттель АГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№005409
541
АЭРТАЛ®
Ацеклофенак
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Гедеон Рихтер, Мажарстан
ҚР-ДЗ-5№015898
542
Аэртал®
Ацеклофенак
Ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ
Индастриас Фармасьютикас Алмирал С.А., ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№121668
543
Бавенсио®
Авелумаб
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
Мерк Сероно С.А., ШВЕЙЦАРИЯ
ҚР-ДЗ-5№025721
544
Багеда
Лефлуномид
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№023529
545
Багеда
Лефлуномид
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№023533
546
Байдуреон®
Эксенатид
Босап шығуы ұзаққа созылатын тері астына енгізуге арналған суспензия
Resilience US, Inc, АМЕРИКА ҚҰРАМА ШТАТТАРЫ
ҚР-ДЗ-5№024852
547
Баклосан
Баклофен
Таблеткалар
ПОЛЬФАРМА фармацевтикалық зауыты" АҚ, ПОЛЬША
ҚР-ДЗ-5№025148
548
Баклосан
Баклофен
Таблеткалар
ПОЛЬФАРМА фармацевтикалық зауыты" АҚ, ПОЛЬША
ҚР-ДЗ-5№025149
549
Балаларға арналған Виталипид Н
Деректер жоқ
Инфузия үшін эмульсия дайындауға арналған концентрат
Фрезениус Каби АБ, ШВЕЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№121994
550
БАНБАКТ®
Клиндамицин
Қынаптық суппозиторийлер
Кусум Хелткер Пвт. Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№023978
551
Баралгин® М
Натрий метамизолы
Инъекцияға арналған ерітінді
Элизиум Фармасьютикалс Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№016260
552
Бартизар®
Бортезомиб
Вена ішіне және тері астына енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат
Рафарма, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№023382
553
БАСАЛОГ
Инсулин гларгин
Тері астына енгізуге арналған ерітінді
Биокон Сдн. Бхд, МАЛАЙЗИЯ
ҚР-ДЗ-5№024946
554
Бевацизумаб
Бевацизумаб
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
БИОКАД, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№023113
555
Бевацизумаб
Бевацизумаб
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
БИОКАД, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№023114
556
Бевацизумаб
Бевацизумаб
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
Қарағанды фармацевтикалық кешені ЖШС, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-БП-5№023685
557
Бевацизумаб
Бевацизумаб
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
Қарағанды фармацевтикалық кешені ЖШС, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№023687
558
Беклазон Эко Легкое Дыхание
Беклометазон
Дозаланған ингаляцияға арналған аэрозоль, тыныс алу арқылы белсенділендірілген
Нортон Вотерфорд, ИРЛАНДИЯ
ҚР-ДЗ-5№019758
559
Беклазон Эко Легкое Дыхание
Беклометазон
Дозаланған ингаляцияға арналған аэрозоль, тыныс алу арқылы белсенділендірілген
Нортон Вотерфорд, ИРЛАНДИЯ
ҚР-ДЗ-5№019759

560
Гепасан®
Гепарин натрия
Раствор для инъекций
Химфарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-3№021501
561
ГЕПИРИД®
Глимепирид
Таблетки
Нобел Алматинская Фармацевтическая Фабрика, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-3№020410
562
ГЕПИРИД®
Глимепирид
Таблетки
Нобел Алматинская Фармацевтическая Фабрика, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-3№020415
563
ГЕПИРИД®
Глимепирид
Таблетки
Нобел Алматинская Фармацевтическая Фабрика, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-3№020411
564
ГЕПИРИД®
Глимепирид
Таблетки
Нобел Алматинская Фармацевтическая Фабрика, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-3№020412
565
ГЕПИРИД®
Глимепирид
Таблетки
Нобел Алматинская Фармацевтическая Фабрика, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-3№020413
566
ГЕПИРИД®
Глимепирид
Таблетки
Нобел Алматинская Фармацевтическая Фабрика, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-3№020414
567
Гептрал®
Адеметионин
Порошок лиофилизированный для приготовления раствора для внутривенного и внутримышечного введения в комплекте с растворителем
Байолоджиси Италия Лабораториз С.р.л., ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№014448
568
Гептрал®
Адеметионин
Таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой
Аббви С.р.л., ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№020558
569
Гептрал®
Адеметионин
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного и внутримышечного введения
Биолоджичи Италия Лабораториз С. Р. Л., Италия
ЛП-№000536-РГ-KZ
570
Гептрокс
Урсодезоксихолевая кислота
Капсулы твердые
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№121673
571
Герцептин®
Трастузумаб
Раствор для инъекций
Ф. Хоффманн-Ля Рош Лтд., ШВЕЙЦАРИЯ
РК-ЛС-5№022261
572
ГЕРЦИТЕМ
Мацитентан
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
ХЕТЕРО ЛАБС ЛИМИТЕД, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№026308
573
Гетино-Б
Тенофовир
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Гетц Фарма (Пвт.) Лимитед, ПАКИСТАН
РК-ЛС-5№023164
574
Гефитеро
Гефитиниб
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
ХЕТЕРО ЛАБС ЛИМИТЕД, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№023600
575
ГЕФИТИН®
Гефитиниб
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Нобел Алматинская Фармацевтическая Фабрика, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№022133
576
Гибрис
Нет данных
Суппозитории вагинальные
Уорлд Медицин Илач Сан. Ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№022827
577
Гидроксикарбамид
Гидроксикарбамид
Капсулы
РУП "Белмедпрепараты", БЕЛАРУСЬ
РК-ЛС-5№021384

560
Белара®
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Гедеон Рихтер, Мажарстан
ҚР-ДЗ-5№020472
561
Белара®
Хлормадинон/этинилэстрадиол
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Гедеон Рихтер ЖАҚ, Мажарстан
ЛП-№000127-ГП-KZ
562
Белифрин
Фенилэфрин
Көзге тамызатын дәрі
БАЛКАНФАРМА-РАЗГРАД АД, БОЛГАРИЯ
ҚР-ДЗ-5№023627
563
Белогент
Деректер жоқ
Сыртқа қолдануға арналған крем
БЕЛУПО, дәрілер және косметика д.д., ХОРВАТИЯ
ҚР-ДЗ-5№016295
564
Белогент
Деректер жоқ
Сыртқа қолдануға арналған жақпамай
БЕЛУПО, дәрілер және косметика д.д., ХОРВАТИЯ
ҚР-ДЗ-5№016296
565
Белодерм
Бетаметазон
Сыртқа қолдануға арналған жақпамай
БЕЛУПО, дәрілер және косметика д.д., ХОРВАТИЯ
ҚР-ДЗ-5№015483
566
Белодерм
Бетаметазон
Сыртқа қолдануға арналған крем
БЕЛУПО, дәрілер және косметика д.д., ХОРВАТИЯ
ҚР-ДЗ-5№015485
567
Белодерм Экспресс
Бетаметазон
Сыртқа қолдануға арналған спрей
БЕЛУПО, дәрілер және косметика д.д., ХОРВАТИЯ
ҚР-ДЗ-5№021178
568
Белосалик
Деректер жоқ
Сыртқа қолдануға арналған жақпамай
БЕЛУПО, дәрілер және косметика д.д., ХОРВАТИЯ
ҚР-ДЗ-5№016136
569
Белосалик
Деректер жоқ
Сыртқа қолдануға арналған спрей
БЕЛУПО, дәрілер және косметика д.д., ХОРВАТИЯ
ҚР-ДЗ-5№021258
570
Белосалик лосьоны
Деректер жоқ
Сыртқа қолдануға арналған ерітінді
БЕЛУПО, дәрілер және косметика д.д., ХОРВАТИЯ
ҚР-ДЗ-5№016132
571
Белсенділігі жойылған, құрғақ культуралы концентрацияланған тазартылған антирабиялық вакцина
Деректер жоқ
Бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат
РҒА М.П.Чумаков ат. иммунобиологиялық препараттарды зерттеу және әзірлеу федералдық ғылыми орталығы" федералдық мемлекеттік бюджеттік ғылыми мекемесі ("РҒА М.П.Чумаков ат. ИПЗӘФҒО" ФМБҒМ), РЕСЕЙ
ҚР-БП-5№015799
572
Бендамустин Аккорд
Бендамустин
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентратты дайындауға арналған ұнтақ
Интас Фармасьютикалс Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025122
573
Бендамустин Аккорд
Бендамустин
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентратты дайындауға арналған ұнтақ
Интас Фармасьютикалс Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025123
574
Бендамустин-Виста
Бендамустин
Инфузияға ерітінді дайындау үшін концентрат дайындауға арналған ұнтақ
Онкомед мануфектуринг а.с., ЧЕХ РЕСПУБЛИКАСЫ
ҚР-ДЗ-5№026392
575
Бендамустин-Виста
Бендамустин
Инфузияға ерітінді дайындау үшін концентрат дайындауға арналған ұнтақ
Онкомед мануфектуринг а.с., ЧЕХ РЕСПУБЛИКАСЫ
ҚР-ДЗ-5№026393
576
Бендоки
Бендамустин
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
Юджиа Фарма Спешиалайтиз Лимитэд, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№026019
577
Бендоки 25
Бендамустин
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентратты дайындауға арналған ұнтақ
Юджиа Фарма Спешиалайтиз Лимитэд, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025873

578
ГИНЕКС® Форте
Нет данных
Суппозитории вагинальные
Кусум Хелткер Пвт. Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№023775
579
Гинокапс
Нет данных
Капсулы вагинальные
УП "Минскинтеркапс", БЕЛАРУСЬ
РК-ЛС-5№024826
580
Гинокапс Бифорте
Нет данных
Капсулы вагинальные
Минскинтеркапс, БЕЛАРУСЬ
РК-ЛС-5№026372
581
Гинопрогест
Прогестерон
Капсулы
Лабораториос Леон Фарма С.А., ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№122045
582
Гинопрогест
Прогестерон
Капсулы
Лабораториос Леон Фарма С.А., ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№122046
583
Гиотриф®
Афатиниб
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Берингер Ингельхайм Фарма ГмбХ и Ко. КГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№022256
584
Гиотриф®
Афатиниб
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Берингер Ингельхайм Фарма ГмбХ и Ко. КГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№022285
585
Гиотриф®
Афатиниб
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Берингер Ингельхайм Фарма ГмбХ и Ко. КГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№022286
586
Гиотриф®
Афатиниб
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Берингер Ингельхайм Фарма ГмбХ и Ко. КГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№022287
587
Гиотриф ®
Афатиниб
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Берингер Ингельхайм Фарма ГмбХ и Ко.КГ, Германия
ЛП-№000555-ГП-KZ
588
ГЛАНДИН-Е2
Динопростон
Гель вагинальный
Набикасим Индастриз (Пвт) Лтд, ПАКИСТАН
РК-ЛС-5№022947
589
ГЛАНДИН-Е2
Динопростон
Таблетки вагинальные
Набикасим Индастриз (Пвт) Лтд, ПАКИСТАН
РК-ЛС-5№022950
590
Глаумакс® Плюс
Нет данных
Капли глазные
ЯДРАН-ГАЛЕНСКИ ЛАБОРАТОРИЙ а.о., ХОРВАТИЯ
РК-ЛС-5№122052
591
Гленцет Адванс
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Гленмарк Фармасьютикалз Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№020466
592
ГЛИАТИЛИН®
Холина альфосцерат
Раствор для инъекций
ИТАЛФАРМАКО С.п.А., ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№016528
593
ГЛИАТИЛИН®
Холина альфосцерат
Капсулы
ИТАЛФАРМАКО С.п.А., ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№016529
594
Гливек®
Иматиниб
Таблетки, покрытые оболочкой
Novartis Pharma Produktions GmbH, Германия
ЛП-№005299-РГ-KZ
595
Гликлазид МВ
Гликлазид
Таблетки с модифицированным высвобождением
СООО "Лекфарм", БЕЛАРУСЬ
РК-ЛС-5№022970
596
Глиолан®
Нет данных
Порошок для приготовления раствора для приема внутрь
Лиоконтракт ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№024769
597
Глиолан®
Нет данных
Порошок для приготовления раствора для приема внутрь
Лиоконтракт ГмбХ, Германия
ЛП-№010673-РГ-KZ
598
Глипта
Вилдаглиптин
Таблетки
Абди Ибрахим Глобал Фарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№025550

578
Беневрон Б
Деректер жоқ
Бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді
Уорлд Медицин Илач Сан.ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№121984
579
БенеФикс®
Нонаког альфа
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ, еріткішпен жиынтықта
Вайет Фарма С.А., ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№021016
580
БенеФикс®
Нонаког альфа
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ, еріткішпен жиынтықта
Вайет Фарма С.А., ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№021015
581
БенеФикс®
Нонаког альфа
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ, еріткішпен жиынтықта
Вайет Фарма С.А., ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№021014
582
БенеФикс®
Нонаког альфа
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ, еріткішпен жиынтықта
Вайет Фарма С.А., ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№021013
583
БенеФикс®
Нонаког альфа
Еріткішпен бірге вена ішіне енгізуге арналған ерітінді дайындауға арналған лиофилизат
Вайет Фарма С.А., Испания
ЛП-№002109-РГ-KZ
584
Бензилпенициллин
Бензилпенициллин
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
Биохимик, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№004481
585
Бензилпенициллин натрий тұзы
Бензилпенициллин
Бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
ЖАҚ "Синтез", РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№004060
586
Бенлиста
Белимумаб
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат
ГлаксоСмитКляйн Мэньюфэкчуринг С.п.А., ИТАЛИЯ
ҚР-БП-5№018914
587
Бенлиста
Белимумаб
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат
ГлаксоСмитКляйн Мэньюфэкчуринг С.п.А., ИТАЛИЯ
ҚР-БП-5№018915
588
БЕНТЕРО
Бендамустин
Инфузияға ерітінді дайындау үшін концентрат дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ
ХЕТЕРО ЛАБС ЛИМИТЕД, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025096
589
Бергестрон
Прогестерон
Капсулалар
Стерил-Джен Лайф Сайенсиз (П) Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025964
590
Бергестрон
Прогестерон
Капсулалар
Стерил-Джен Лайф Сайенсиз (П) Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025965
591
Бериате®
Деректер жоқ
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішімен жиынтықта
СиЭсЭл Беринг ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№019420
592
Бериате®
Деректер жоқ
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішімен жиынтықта
СиЭсЭл Беринг ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№019421
593
Берлиприл® 10
Эналаприл
Таблеткалар
Берлин-Хеми АГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№011037
594
Берлиприл® 10
Эналаприл
Таблеткалар
Берлин - Хеми АГ (Менарини Групп), ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№025279
595
Берлиприл® 20
Эналаприл
Таблеткалар
Берлин - Хеми АГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№011038
596
Берлиприл® 20
Эналаприл
Таблеткалар
Берлин - Хеми АГ (Менарини Групп), ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№025278
597
Берлиприл® 5
Эналаприл
Таблеткалар
Берлин - Хеми АГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№008270
598
Берлиприл® 5
Эналаприл
Таблеткалар
Берлин - Хеми АГ (Менарини Групп), ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№025280

599
Глиятон
Холина альфосцерат
Раствор для приема внутрь
АО Фармак, УКРАИНА
РК-ЛС-5№026366
600
Глиятон®
Холина альфосцерат
Раствор для инъекций
АО Фармак, УКРАИНА
РК-ЛС-5№122079
601
Глутаргин
Аргинин
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
Фармацевтическая компания Здоровье", УКРАИНА
РК-ЛС-5№016598
602
Глутаргин
Аргинин
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
Фармацевтическая компания Здоровье", УКРАИНА
РК-ЛС-5№016599
603
Глутоксим®
Нет данных
Раствор для инъекций
Гротекс, РОССИЯ
РК-ЛС-5№024907
604
ГлюкаГен® 1 мг ГипоКит
Глюкагон
Лиофилизат для приготовления раствора для инъекций в комплекте с растворителем
Ново Нордиск А/С, Дания
ЛП-№010671-РГ-KZ
605
ГлюкаГен® 1мг ГипоКит
Глюкагон
Лиофилизат для приготовления раствора для инъекций в комплекте с растворителем
Ново Нордиск А/С, ДАНИЯ
РК-ЛС-5№011432
606
Глюкофаж®
Метформин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Мерк Сантэ с.а.с., ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№014848
607
Глюкофаж®
Метформин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Мерк Сантэ с.а.с., ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№014845
608
Глюкофаж®
Метформин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Мерк Сантэ с.а.с., ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№014846
609
Глюкофаж® XR
Метформин
Таблетки с пролонгированным высвобождением
Мерк Хелскеа КГаА, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№021100
610
Глюкофаж® XR
Метформин
Таблетки с пролонгированным высвобождением
Мерк Хелскеа КГаА, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№021101
611
ГЛЮТИОН
Нет данных
Порошок лиофилизированный для приготовления раствора для инъекций в комплекте с растворителем
Лабораторио Фармачевтико С.Т. С.р.л., ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№024825
612
Глюцеразим
Имиглюцераза
Лиофилизат для приготовления раствора для инфузий
Карагандинский фармацевтический комплекс, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№024591
613
Годекс®
Карнитина оротат, антитоксическая фракция экстракта печени, пиридоксина гидрохлорид, цианокобаламин, аденина гидрохлорид, рибофлавин, бифенилдиметилдикарбоксилат
Капсулы
Celltrion Pharm. Inc., Корея
ЛП-№003587-РГ-KZ
614
Гонал-Ф®
Фоллитропин альфа
Раствор для инъекций
Мерк Сероно С.п.А., ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№018836
615
Гонал-Ф®
Фоллитропин альфа
Раствор для инъекций
Мерк Сероно С.п.А., ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№018837
616
Гонал-Ф®
Фоллитропин альфа
Раствор для инъекций
Мерк Сероно С.п.А., ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№018838
617
Гонал-Ф®
Фоллитропин альфа
Раствор для подкожного введения
Мерк Сероно С.А., ШВЕЙЦАРИЯ
ЛП-№(004330)-(ГП-KZ)
618
Гонал-Ф®
фоллитропин альфа
раствор для подкожного введения
Merck Serono SpA
ЛП-№004330-ГП-KZ
619
Грандаксин®
Тофизопам
Таблетки, 50 мг, №60*
ЗАО "Фармацевтический завод ЭГИС", ВЕНГРИЯ
РК-ЛС-5№010520
620
Грандопам
Тофизопам
Капсулы
УП Минскинтеркапс, БЕЛАРУСЬ
РК-ЛС-5№026516
621
ГРИНТЕРОЛ®
Урсодезоксихолевая кислота
Капсулы
Гриндекс АО, ЛАТВИЯ
РК-ЛС-5№022956

599
Берлитион® 600 ӘБ
Деректер жоқ
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
Берлин - Хеми АГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№012887
600
Берлитион® 600 капсулалар
Деректер жоқ
Капсулалар
Каталент Германия Эбербах ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№021381
601
Берни
Фосфомицин
Ішке қабылдау үшін ерітінді дайындауға арналған түйіршіктер
СПЕШЛ ПРОДАКТС ЛАЙН С.П.А., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№022306
602
Беродуал®
Деректер жоқ
Ингаляцияға арналған ерітінді
Институт де Ангели С.Р.Л., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№014273
603
Беродуал®
Ипратропий бромиді/фенотерол
Ингаляцияға арналған ерітінді
Институт Де Ангели С.Р.Л., Италия
ЛП-№001090-ГП-KZ
604
Беродуал® Н
Деректер жоқ
Ингаляцияға арналған дозаланған аэрозоль
Берингер Ингельхайм Фарма ГмбХ және Ко. КГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№010908
605
Беротек® Н
Фенотерол
Ингаляцияға арналған дозаланған аэрозоль
Берингер Ингельхайм Фарма ГмбХ және Ко. КГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№003643
606
Бетагистин-ЛФ
Бетагистин
Таблеткалар
Лекфарм, БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№025689
607
Бетагистин-ЛФ
Бетагистин
Таблеткалар
Лекфарм, БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№025690
608
Бетагистин-Тева
Бетагистин
Таблеткалар
Каталент Германия Шорндорф ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№014258
609
Бетагистин-Тева
Бетагистин
Таблеткалар
Роттендорф Фарма ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№014259
610
Бетадерм®
Деректер жоқ
Сыртқа қолдануға арналған жақпамай
Jelfa фармзауыты А.Қ., ПОЛЬША
ҚР-ДЗ-5№004006
611
Бетак
Бетаксолол
Қабықпен қапталған таблеткалар
Медокеми Лтд, КИПР
ҚР-ДЗ-5№009856
612
Бетак
Бетаксолол
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Медокеми Лтд, КИПР
ҚР-ДЗ-5№121701
613
Беталок®
Метопролол
Вена ішіне енгізуге арналған ерітінді
Сенекси, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№017152
614
Беталок® ЗОК
Метопролол
Босап шығуы ұзаққа созылатын, үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
АстраЗенека АБ, ШВЕЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№024393
615
Бетамакс
Сульпирид
Таблеткалар
Гриндекс, ЛАТВИЯ
ҚР-ДЗ-5№023477
616
Бетамакс
Сульпирид
Таблеткалар
Гриндекс, ЛАТВИЯ
ҚР-ДЗ-5№023478
617
Бетамакс
Сульпирид
Таблеткалар
Гриндекс, ЛАТВИЯ
ҚР-ДЗ-5№023479
618
Бетасалик
Деректер жоқ
Жақпамай
Киевмедпрепарат, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№003452
619
Бетасерк®
Бетагистин
Таблеткалар
Майлан Лабораториз САС, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№018569
620
Бетасерк®
Бетагистин
Таблеткалар
Майлан Лабораториз САС, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№018570
621
Бетасерк®
Бетагистин
Таблеткалар
Майлан Лабораториз САС, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№018571

622
ГЭК- 200 АФ
Нет данных
Раствор для инфузий
НУР-МАЙ ФАРМАЦИЯ, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№018238
623
ГЭК- 200 АФ
Нет данных
Раствор для инфузий
НУР-МАЙ ФАРМАЦИЯ, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№018240
624
Гэттестив®
Тедуглутид
Лиофилизат для приготовления раствора для подкожного введения
Патеон Италия С.П.А., Италия
ЛП-№004168-ГП-KZ
625
ДАБИКАРД
Дабигатрана этексилат
Капсулы
Хетеро Лабс Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№026284
626
ДАБИКАРД
Дабигатрана этексилат
Капсулы
Хетеро Лабс Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№026285
627
ДАБИКАРД
Дабигатрана этексилат
Капсулы
Хетеро Лабс Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№026286
628
Дазолик
Орнидазол
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Сан Фарма Лабораториез Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№010595
629
Дайвобет®
Нет данных
Мазь для наружного применения
ЛЕО Лэбораторис Лимитед, ИРЛАНДИЯ
РК-ЛС-5№020337
630
Дакарбазин медак
Дакарбазин
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения
Онкотек Фарма Продукцион ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№011764
631
Дакарбазин медак
Дакарбазин
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения
Онкомед мануфакчеринг а.с., ЧЕШСКАЯ РЕСПУБЛИКА
РК-ЛС-5№011764
632
Дакарбазин медак
Дакарбазин
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения
Онкомед мануфакчеринг а.с., ЧЕШСКАЯ РЕСПУБЛИКА
РК-ЛС-5№011766
633
Дакарбазин медак
Дакарбазин
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения
Онкотек Фарма Продукцион ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№011766
634
Дакарбазин медак
Дакарбазин
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения
Oncotec Pharma Produktion GmbH
ЛП-№012073-РГ-KZ
635
Далтракс
Абакавир/долутегравир/ламивудин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Hetero Labs Limited, ИНДИЯ
ЛП-№003159-РГ-KZ
636
Дапаглисан
Дапаглифлозин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Химфарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№025958
637
Дапаглисан
Дапаглифлозин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Химфарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№025959
638
Дапорин
Дапоксетин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№023306
639
Дапорин
Дапоксетин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№023307
640
Дарзалекс
Даратумумаб
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
Силаг АГ, ШВЕЙЦАРИЯ
РК-БП-5№023399
641
Дарзалекс
Даратумумаб
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
Силаг АГ, ШВЕЙЦАРИЯ
РК-БП-5№023400
642
Дарзалекс
Даратумумаб
Раствор для подкожного введения
Силаг АГ, ШВЕЙЦАРИЯ
РК-ЛС-5№025287
643
Дарзалекс®
Даратумумаб
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
Силаг АГ, ШВЕЙЦАРИЯ
РК-ЛС-5№026585
644
Дарзалекс®
Даратумумаб
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
Силаг АГ, ШВЕЙЦАРИЯ
РК-ЛС-5№026586

622
Бетаспан® Депо
Бетаметазон
Инъекцияға арналған суспензия
Фармак, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№021126
623
Бетмига
Мирабегрон
Босап шығуы ұзартылған, үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Авара Фармасьютикал Текнолоджис Инк., АМЕРИКА ҚҰРАМА ШТАТТАРЫ
ҚР-ДЗ-5№020887
624
Бетмига
Мирабегрон
Босап шығуы ұзартылған, үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Авара Фармасьютикал Текнолоджис Инк., АМЕРИКА ҚҰРАМА ШТАТТАРЫ
ҚР-ДЗ-5№020886
625
БЕТОАКТ
Бепотастин
Көзге тамызатын дәрі
Аджанта Фарма Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№026100
626
Бетривис
Деректер жоқ
Бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді
ХЕЛП С.А., ГРЕЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№025312
627
Бианли
Палиперидон
Ұзақ шығарылуымен бұлшықет ішіне енгізуге арналған суспензия
Янссен Фармацевтика НВ, Ресей
ЛП-№004479-РГ-KZ
628
Бивокса
Моксифлоксацин
Көзге тамызатын дәрі
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№024851
629
Бивокса-Д
Деректер жоқ
Көзге тамызатын дәрі
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№026379
630
Биденза
Энзалутамид
Капсулалар
БДР Фармасьютикалс Интернейшнл Пвт. Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025030
631
Бидирем
Ремдесивир
Инфузияға арналған ерітінді дайындау үшін концентрат дайындауға арналған лиофилизат
Соверейн Фарма Прайвэт Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025065
632
Бидирон
Абиратерон
Таблеткалар
БДР Фармасьютикалс Интернэшнл Пвт.Лтд, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№024667
633
Бидирон
Абиратерон
Таблеткалар
БДР Фармасьютикалс Интернэшнл Пвт.Лтд, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№024668
634
Бикард АМ
Деректер жоқ
Таблеткалар
Лекфарм, БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№024457
635
Бикард АМ
Деректер жоқ
Таблеткалар
Лекфарм, БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№024458
636
Бикард АМ
Деректер жоқ
Таблеткалар
Лекфарм, БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№024459
637
Бикард АМ
Деректер жоқ
Таблеткалар
Лекфарм, БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№024460
638
БИКАТЕРО
Бикалутамид
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
ХЕТЕРО ЛАБС ЛИМИТЕД, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№024586
639
БИЛАТОП
Биластин
Таблеткалар
Аджанта Фарма Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№026395
640
Билобил® интенс
Деректер жоқ
Капсулалар
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№121916
641
Билобил® форте
Деректер жоқ
Капсулалар
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№023033
642
Бимаган
Биматопрост
Көзге тамызатын дәрі
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№025313
643
Биманокс®
Бримонидин
Көзге тамызатын дәрі
ЯДРАН-ГАЛЕНСКИ ЛАБОРАТОРИЙ а.қ., ХОРВАТИЯ
ҚР-ДЗ-5№122083
644
Биматопрост-Фарматен
Биматопрост
Көзге тамызатын дәрі
Балканфарма-Разград АД, БОЛГАРИЯ
ҚР-ДЗ-5№024464

645
Дарзалекс®
Даратумумаб
Раствор для подкожного введения
Силаг АГ, ШВЕЙЦАРИЯ
РК-ЛС-5№026600
646
Деавит® Нео
Колекальциферол
Капли для приема внутрь
"Софарма", БОЛГАРИЯ
РК-ЛС-5№024204
647
Декапептил
Трипторелин
Раствор для инъекций
Ферринг ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№011392
648
Декапептил
Трипторелина ацетат
раствор для подкожного введения
Ферринг ГмбХ
ЛП-№003373-ГП-KZ
649
Дексамед
Дексаметазон
Раствор для инъекций, 4 мг/мл, 1 мл, №100*
Медокеми Лтд, КИПР
РК-ЛС-5№012416
650
Дексаметазон - КРКА
Дексаметазон
Таблетки
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
РК-ЛС-5№024288
651
Дексдор
Дексмедетомидин
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
Орион Корпорейшн, ФИНЛЯНДИЯ
РК-ЛС-5№020366
652
Дексдор
Дексмедетомидин
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
Орион Корпорейшн, ФИНЛЯНДИЯ
РК-ЛС-5№020367
653
Дексдор
Дексмедетомидин
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
Орион Корпорейшн, ФИНЛЯНДИЯ
РК-ЛС-5№020368
654
Дексилант®
Декслансопразол
Капсулы с модифицированным высвобождением
Такеда ГмбХ, Германия
ЛП-№001107-ГП-KZ
655
Дексмедетомидин
Дексмедетомидин
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
"Фармидея", ЛАТВИЯ
РК-ЛС-5№025410
656
Дексмедетомидин
Дексмедетомидин
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
"Фармидея", ЛАТВИЯ
РК-ЛС-5№025411
657
Дексмедетомидин
Дексмедетомидин
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
"Фармидея", ЛАТВИЯ
РК-ЛС-5№025420
658
Дексмедетомидин Калцекс
Дексмедетомидин
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
ХБМ Фарма с.р.о., СЛОВАКИЯ
РК-ЛС-5№024440
659
Дексомидин
Дексмедетомидин
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
НУР-МАЙ ФАРМАЦИЯ, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№025244
660
Декссимб
Дексмедетомидин
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
Гланд Фарма Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№024224
661
ДЕКСТАНОЛ
Декскетопрофен
Раствор для внутривенного и внутримышечного введения
Идол Илач Долум Санаи ве Тиджарет А.Ш, ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№020454
662
ДЕКСТАНОЛ
Декскетопрофен
Раствор для внутривенного и внутримышечного введения
Идол Илач Долум Санаи ве Тиджарет А.Ш, ТУРЦИЯ
ЛП-№012326-РГ-KZ
663
Декстомид
Дексмедетомидин
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
Арома Илач Сан. Лтд. Сти., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№024708
664
Дельтиба®
Деламанид
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Оцука Фармасьютикал Ко., Лтд, ЯПОНИЯ
РК-ЛС-5№024728
665
ДЕНИГМА®
Мемантин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Кусум Хелткер Пвт. Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№026522
666
ДЕНИГМА®
Мемантин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой 10 мг, №140*
Кусум Хелткер Пвт. Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№021506
667
ДЕПАКИН® ХРОНО
Вальпроевая кислота
Таблетки, покрытые оболочкой, пролонгированного действия, делимые
Санофи Винтроп Индустрия, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№013747

645
Бинокрит®
Эпоэтин альфа
Инъекцияға арналған ерітінді
ИДТ Биологика ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№021026
646
Бинокрит®
Эпоэтин альфа
Инъекцияға арналған ерітінді
ИДТ Биологика ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№021025
647
Бинокрит®
Эпоэтин альфа
Инъекцияға арналған ерітінді
ИДТ Биологика ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№021024
648
БИОВЕН
Деректер жоқ
Инфузияға арналған ерітінді
БИОФАРМА ПЛАЗМА, УКРАИНА
ҚР-БП-5№025256
649
БИОВЕН МОНО
Деректер жоқ
Инфузияға арналған ерітінді
БИОФАРМА ПЛАЗМА, УКРАИНА
ҚР-БП-5№017941
650
Бипрол
Бисопролол
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Хемофарм, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№016755
651
Бипрол
Бисопролол
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Хемофарм, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№016760
652
Бипрол
Бисопролол
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Хемофарм, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№023011
653
Бисептол
Деректер жоқ
Ішуге арналған суспензия
ПОЛЬФАРМА АҚ фармацевтикалық зауыты Серадзедегі Медана бөлімі, ПОЛЬША
ҚР-ДЗ-5№004653
654
Бисептол
Деректер жоқ
Таблеткалар
Адамед Фарма, ПОЛЬША
ҚР-ДЗ-5№014517
655
Бисептол
Деректер жоқ
Таблеткалар
Адамед Фарма, ПОЛЬША
ҚР-ДЗ-5№014518
656
Бисептол
Деректер жоқ
Таблеткалар
Adamed Pharma S.A., ПОЛЬША
ҚР-ДЗ-5№121690
657
Бисептол
Деректер жоқ
Ішуге арналған суспензия
"ПОЛЬФАРМА" фармацевтикалық зауыты АҚ Серадзедегі Медана бөлімі, ПОЛЬША
ҚР-ДЗ-5№026432
658
Бисептол
Сульфаметаксазол, триметоприм
Таблеткалар
Adamed Pharma S.A., Польша
ЛП-№007546-РГ-KZ
659
Бисептол
Триметоприм/сульфаметаксазол
Таблеткалар
Adamed Pharma S.A., Польша
ЛП-№007529-РГ-KZ
660
Бисептол 480
Деректер жоқ
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
ПОЛЬФАРМА АҚ фармацевтикалық зауыты, ПОЛЬША
ҚР-ДЗ-5№015903
661
Бисептрим
Деректер жоқ
Таблеткалар
Химфарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№010960
662
Бисомор
Бисопролол
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Эдж Фарма Прайвет Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№019274
663
Бисомор
Бисопролол
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Эдж Фарма Прайвет Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№019275
664
Бисомор
Бисопролол
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Эдж Фарма Прайвет Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№019276
665
Бисопролол
Бисопролол
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Лекфарм ЖШБҚ, БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№019958
666
Бисопролол
Бисопролол
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Лекфарм ЖШБҚ, БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№019959
667
Бисопролол
Бисопролол
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Борисов медициналық препараттар зауыты, БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№021359

668
Депакин® Хроносфера™
Вальпроевая кислота
Гранулы пролонгированного действия
Санофи Винтроп Индустрия, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№013590
669
Деринат
Дезоксирибонуклеат натрия
Раствор для внутримышечного введения
ФЗ Иммуннолекс, РОССИЯ
РК-ЛС-5№025394
670
Десилмакс
Силденафил
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 100 мг, №12; 100 мг, №8*
Маклеодс Фармасьютикалз Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025017
671
Десилмакс
Силденафил
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 50 мг, №12; 50 мг, №8*
Маклеодс Фармасьютикалз Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025018
672
Десмопрессин-Тева
Десмопрессин
Таблетки
Тева Фармасьютикал Воркс Приват Лимитед Компани, ВЕНГРИЯ
РК-ЛС-5№020135
673
Десмопрессин-Тева
Десмопрессин
Таблетки
Тева Фармасьютикал Воркс Приват Лимитед Компани, ВЕНГРИЯ
РК-ЛС-5№020136
674
Десмопрессин-Тева
Десмопрессин
Таблетки
Тева Фармасьютикал Воркс Приват Лимитед Компани, Венгрия
ЛП-№012679-РГ-KZ
675
ДЕТОПРОФ
Эторикоксиб
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
LABORATORIOS NORMON S.A., ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№024727
676
Дефежакт
Деферазирокс
Таблетки диспергируемые
Уорлд Медицин Илач Сан.ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№026015
677
Дефежакт
Деферазирокс
Таблетки диспергируемые
Уорлд Медицин Илач Сан.ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№026016
678
Дефежакт
Деферазирокс
Таблетки диспергируемые
Уорлд Медицин Илач Сан.ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№026017
679
Деферазирокс-Виста
Деферазирокс
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Синтон Чили Лтда., ЧИЛИ
РК-ЛС-5№026195
680
Деферазирокс-Виста
Деферазирокс
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Синтон Чили Лтда., ЧИЛИ
РК-ЛС-5№026196
681
ДЕЦИБО
Децитабин
Порошок для приготовления концентрата для приготовления раствора для инфузий
HETERO LABS LIMITED, Индия
ЛП-№008508-РГ-KZ
682
Джадену®
Деферазирокс
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Новартис Фарма Штейн АГ, Швейцария
ЛП-№000251-ГП-KZ
683
Джадену™
Деферазирокс
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Сандоз С.Р.Л., РУМЫНИЯ
РК-ЛС-5№023290
684
Джадену™
Деферазирокс
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Сандоз С.Р.Л., РУМЫНИЯ
РК-ЛС-5№023291
685
Джакави®
Руксолитиниб
Таблетки
Новартис Фарма Штейн АГ, ШВЕЙЦАРИЯ
РК-ЛС-5№021458
686
Джакави®
Руксолитиниб
Таблетки
Новартис Фарма Штейн АГ, ШВЕЙЦАРИЯ
РК-ЛС-5№021459
687
Джакави®
Руксолитиниб
Таблетки
Новартис Фарма Штейн АГ, ШВЕЙЦАРИЯ
РК-ЛС-5№021460
688
Джакави®
Руксолитиниб
Таблетки
Новартис Фарма Штейн АГ, Швейцария
ЛП-№003404-ГП-KZ
689
Джардинс®
Эмпаглифлозин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Роттендорф Фарма ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№121764
690
Джардинс®
Эмпаглифлозин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Роттендорф Фарма ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№121765
691
Джес®
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Байер Веймар ГмбХ и Ко.КГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№011639

668
Бисопролол
Бисопролол
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Борисов медициналық препараттар зауыты, БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№021360
669
Бисопролол
Бисопролол
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Ирбит химфармзауыты, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№022247
670
Бисопролол
Бисопролол
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Ирбит химфармзауыты, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№022248
671
Бисопролол
Бисопролол
Қабықпен қапталған таблеткалар
Химфарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№023793
672
Бисопролол
Бисопролол
Қабықпен қапталған таблеткалар
Химфарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№023794
673
Бисопролол
Бисопролол
Қабықпен қапталған таблеткалар
Химфарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№023795
674
Бисопролол Вива Фарм
Бисопролол
Қабықпен қапталған таблеткалар
ВИВА ФАРМ, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№022196
675
Бисопролол Вива Фарм
Бисопролол
Қабықпен қапталған таблеткалар
ВИВА ФАРМ, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№022197
676
Бисопролол Вива Фарм
Бисопролол
Қабықпен қапталған таблеткалар
ВИВА ФАРМ, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№022198
677
Бисопролол-Тева
Бисопролол
Таблеткалар
Меркле ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№024249
678
Бисопролол-Тева
Бисопролол
Таблеткалар
Меркле ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№024250
679
Бисотекса®
Бисопролол
Таблеткалар
ПРО.МЕД.ЦС Прага а.қ., ЧЕХ РЕСПУБЛИКАСЫ
ҚР-ДЗ-5№121713
680
Бисотекса®
Бисопролол
Таблеткалар
ПРО.МЕД.ЦС Прага а.қ., ЧЕХ РЕСПУБЛИКАСЫ
ҚР-ДЗ-5№121712
681
Бисотекса®
Бисопролол
Таблеткалар
ПРО.МЕД.ЦС Прага а.қ., ЧЕХ РЕСПУБЛИКАСЫ
ҚР-ДЗ-5№121711
682
Биспонса
Инотузумаб озогамицин
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат дайындайтын лиофилизат
Фармация және Апджон Кампани ЭлЭлСи, АҚШ
ЛП-№000413-ГП-KZ
683
Бифлурин
Вориконазол
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Фармасинтез АҚ, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№022211
684
Бифлурин
Вориконазол
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Фармасинтез, АҚ РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№022212
685
Бифрен
Деректер жоқ
Капсулалар
Фарма Старт ЖШҚ, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№023555
686
БИЦИЛЛИН-3
Деректер жоқ
Бұлшықет ішіне енгізу үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ
Синтез ЖАҚ, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№003548
687
Бициллин-5
Деректер жоқ
Бұлшықет ішіне енгізу үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ
Синтез ЖАҚ, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№004061
688
БиШуа
Левоноргестрел
Таблеткалар
Сан Фармасьютикал Индастриез Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№021029
689
БиШуа Форте
Левоноргестрел
Таблеткалар
Сан Фармасьютикал Индастриез Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№021030
690
БЛОГИР-3
Дезлоратадин
Соруға арналған таблеткалар
Дженефарм С.А., ГРЕЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№022158
691
БЛОГИР-3
Дезлоратадин
Ішілетін ерітінді
ФАМАР А.В.Е., ГРЕЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№022192

692
Джес®
Дроспиренон + этинилэстрадиол
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Байер Веймар ГмбХ и Ко. КГ, Германия
ЛП-№002815-ГП-KZ
693
Джес® Плюс
Дроспиренон + этинилэстрадиол + [кальция левомефолат] и кальция левомефолат
Набор таблеток, покрытых пленочной оболочкой
Байер Веймар ГмбХ и Ко. КГ, Германия
ЛП-№002401-ГП-KZ
694
Джинтропин®
Соматропин
Лиофилизированный порошок для приготовления раствора для подкожного введения
ГенеСайенс Фармасьютикалс Ко., Лтд., КИТАЙ
РК-БП-5№022696
695
Джинтропин®
Соматропин
Лиофилизированный порошок для приготовления раствора для подкожного введения в комплекте с растворителем (вода для инъекций)
ГенеСайенс Фармасьютикалс Ко., Лтд., КИТАЙ
РК-БП-5№022697
696
Джинтропин®
Соматропин
Лиофилизированный порошок для приготовления раствора для подкожного введения
ГенеСайенс Фармасьютикалс Ко., Лтд., КИТАЙ
РК-БП-5№022781
697
Джинтропин®
Соматропин
Лиофилизированный порошок для приготовления раствора для подкожного введения в комплекте с растворителем (вода для инъекций)
ГенеСайенс Фармасьютикалс Ко., Лтд., КИТАЙ
РК-БП-5№022782
698
Дз-КАПС МАКСИМА
Колекальциферол
Капсулы
Минскинтеркапс УП, БЕЛАРУСЬ
ЛП-№001213-ГП-KZ
699
ДИАЗАК
Дапаглифлозин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Аджанта Фарма Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№026450
700
ДИАЗАК
Дапаглифлозин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Аджанта Фарма Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№026451
701
Диакарб
Ацетазоламид
Таблетки
Фармацевтический завод "ПОЛЬФАРМА" АО, ПОЛЬША
РК-ЛС-5№026251
702
Диалин
Линаглиптин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
АБДИ ИБРАХИМ, ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№026457
703
Диалипон®
Нет данных
Раствор для инфузий, 3 %, 20 мл, №5; 3 %, 20 мл, №10; 3 %, 10 мл, №10*
Фармак, УКРАИНА
РК-ЛС-5№014274
704
Диалипон® Турбо
Нет данных
Раствор для инфузий
Фармак, УКРАИНА
РК-ЛС-5№020968
705
Диане 35®
Ципротерон, этинилэстрадиол
таблетки, покрытые оболочкой
Байер Веймар ГмбХ и Ко. КГ
ЛП-№007184-ГП-KZ
706
Дианил ПД4 с глюкозой
Нет данных
Раствор для перитонеального диализа
Вантив Мануфакчуринг Лимитед, ИРЛАНДИЯ
РК-ЛС-5№017745
707
Дианил ПД4 с глюкозой
Нет данных
Раствор для перитонеального диализа
Вантив Мануфакчуринг Лимитед, ИРЛАНДИЯ
РК-ЛС-5№017746
708
Дианил ПД4 с глюкозой
Нет данных
Раствор для перитонеального диализа
Вантив Мануфакчуринг Лимитед, ИРЛАНДИЯ
РК-ЛС-5№017747
709
Диаскинтест®
Нет данных
Раствор для внутрикожного введения
ГЕНЕРИУМ, РОССИЯ
РК-БП-5№022754
710
Диаскинтест®
Нет данных
Раствор для внутрикожного введения
АО "ГЕНЕРИУМ", Россия
ЛП-№(004778)-(ГП-KZ)
711
Дивигель
Эстрадиол
Гель для наружного применения
Орион Корпорейшн, ФИНЛЯНДИЯ
РК-ЛС-5№009623

692
Блотрен
Монтелукаст
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Дева Холдинг А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№025382
693
Блэдкон
Солифенацин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Ауробиндо Фарма Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№024605
694
Блэдкон
Солифенацин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Ауробиндо Фарма Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№024615
695
Бозентан-АИГФ
Бозентан
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Абди Ибрахим Глобал Фарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№026176
696
Бокакорт-С
Флутиказон
Ингаляцияға арналған дозаланған аэрозоль
МЕДИКЭИР БАЙОСАЙНС ЛАБОРАТОРИС С.А., ГРЕЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№024721
697
Бонабласт
Ибандрон қышқылы
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
Фарматен С.А., ГРЕЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№026178
698
Бонвива
Ибандрон қышқылы
Қабықпен қапталған таблеткалар
Пенн Фармасьютикал Сервисэз Лтд, ҰЛЫБРИТАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№005110
699
Бонвива
Ибандрон қышқылы
Вена ішіне инъекцияға арналған ерітінді
Веттер Фарма-Фертигунг ГмбХ и Ко. КГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№012812
700
Бонеост
Ибандрон қышқылы
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Фарматен С.А., ГРЕЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№023831
701
Бонспри
Офатумумаб
Тері астына енгізуге арналған ерітінді
Новартис Фарма Штейн АГ, ШВЕЙЦАРИЯ
ҚР-ДЗ-5№025168
702
Боризол
Рилузол
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Борщагов химиялық-фармацевтикалық зауыты ғылыми өндірістік орталық жариялы акционерлік қоғамы, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№020992
703
Бортебин
Бортезомиб
Вена ішіне және тері астына енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат
Юджиа Фарма Спешиалайтиз Лимитэд, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025218
704
БортезоВиста
Бортезомиб
Вена ішіне және тері астына енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат
онкомед мануфектуринг а.с., ЧЕХ РЕСПУБЛИКАСЫ
ҚР-ДЗ-5№025014
705
БортезоВиста
Бортезомиб
Вена ішіне және тері астына енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат
онкомед мануфектуринг а.с., ЧЕХ РЕСПУБЛИКАСЫ
ҚР-ДЗ-5№025015
706
БортезоВиста
Бортезомиб
Вена ішіне енгізу үшін ерiтiндi дайындауға арналған лиофилизат
онкомед мануфектуринг а.с., ЧЕХ РЕСПУБЛИКАСЫ
ҚР-ДЗ-5№025016
707
Бортезомиб Сандоз®
Бортезомиб
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ
Онкомед Мануфактуринг а.c., ЧЕХ РЕСПУБЛИКАСЫ
ҚР-ДЗ-5№024397
708
Бортезомиб Штада
Бортезомиб
Инъекцияға арналған ерітінді
Тимоорган Фармации ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№026428
709
Бортеро
Бортезомиб
Вена ішіне және тері астына енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат
HETERO LABS LIMITED, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№022307
710
Босфит
Бозентан
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Ауробиндо Фарма Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№024681
711
Ботулакс
Деректер жоқ
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат
Хюгель Инк., КОРЕЯ РЕСПУБЛИКАСЫ
ҚР-ДЗ-5№025831

712
Дивигель
Эстрадиол
Гель для наружного применения
Орион Корпорейшн, Финляндия
ЛП-№012089-РГ-KZ
713
Дизена
Диеногест
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Хаупт Фарма Мюнстер ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№024490
714
Диклофарм
Диклофенак
Раствор для инъекций
ВЕТПРОМ АД, БОЛГАРИЯ
РК-ЛС-5№024227
715
Диклофенак
Диклофенак
Раствор для внутримышечного введения
Открытое акционерное общество "Борисовский завод медицинских препаратов", БЕЛАРУСЬ
РК-ЛС-5№026517
716
Диклофенак–AIGP
Диклофенак
Раствор для внутримышечного введения, 75 мг/3 мл, 3 мл, №10*
Идол Илач Долум Санайи ве Тиджарет А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№012622
717
Диклофенак-Тева
Диклофенак
Капсулы кишечнорастворимые с пролонгированным высвобождением
Ацино Фарма АГ, ШВЕЙЦАРИЯ
РК-ЛС-5№026290
718
Дилакса®
Целекоксиб
Капсулы
КРКА, д.д., Ново место
РК-ЛС-5№020967
719
Дилакса®
Целекоксиб
Капсулы
КРКА, д.д., Ново место
РК-ЛС-5№020966
720
Димедрол
Дифенгидрамин
Раствор для внутривенного и внутримышечного введения
Химфарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-0№026267
721
ДИМИА®
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Гедеон Рихтер, ВЕНГРИЯ
РК-ЛС-5№019523
722
Димиа®
Дроспиренон+Этинилэстрадиол
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
ОАО "Гедеон Рихтер", Венгрия
ЛП-№002262-ГП-KZ
723
Динаф®
Нет данных
Капли глазные
ЛеКос, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-0№026673
724
Диоксидин®
Нет данных
Раствор для внутриполостного и наружного применения
АО Новосибхимфарм, РОССИЯ
РК-ЛС-5№018737
725
Диоксидин®
Нет данных
Раствор для внутриполостного и наружного применения
АО Новосибхимфарм, РОССИЯ
РК-ЛС-5№018738
726
Дипросалик®
Нет данных
Мазь
Органон Хейст бв, БЕЛЬГИЯ
РК-ЛС-5№011576
727
Дипроспан®
Нет данных
Суспензия для инъекций
Органон Хейст бв, БЕЛЬГИЯ
РК-ЛС-5№015009
728
Дипрофол®
Пропофол
Эмульсия для инфузий, 10 мг/мл, 20 мл, №5*
Фармак, УКРАИНА
РК-ЛС-5№024472
729
Диспевикт®
Акотиамид
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Д-р Редди'с Лабораторис Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№026368
730
Диспорт®
Нет данных
Лиофилизат для приготовления раствора для внутримышечного и подкожного введения
Ипсен Биофарм Лимитед, ВЕЛИКОБРИТАНИЯ
РК-БП-5№015757
731
Диспорт®
Нет данных
Лиофилизат для приготовления раствора для внутримышечного и подкожного введения
Ипсен Биофарм Лимитед, ВЕЛИКОБРИТАНИЯ
РК-БП-5№020468
732
ДИСТРЕПТАЗА
Нет данных
Суппозитории ректальные
Синтаверс С.А., ПОЛЬША
РК-ЛС-5№121670
733
ДИФАКТРА
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
HETERO LABS LIMITED, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№026486
734
Диферелин®
Трипторелин
Лиофилизат для приготовления раствора для подкожного введения в комплекте с растворителем (0,9 % раствор натрия хлорида)
ИПСЕН Фарма Биотек, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№005487
735
Диферелин® 11,25 мг
Трипторелин
Лиофилизат для приготовления суспензии для внутримышечного и подкожного введения пролонгированного действия в комплекте с растворителем
ИПСЕН Фарма Биотек, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№014844

712
Ботулакс
Деректер жоқ
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат
Хюгель Инк., КОРЕЯ РЕСПУБЛИКАСЫ
ҚР-ДЗ-5№025832
713
Ботулакс
Деректер жоқ
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат
Хюгель Инк., КОРЕЯ РЕСПУБЛИКАСЫ
ҚР-ДЗ-5№025833
714
Бредикон
Дезогестрел
Таблеткалар
Рената Лимитед, БАНГЛАДЕШ
ҚР-ДЗ-5№025674
715
Брезтри™ Аэросфера
Деректер жоқ
Ингаляцияға арналған дозаланған аэрозоль
AstraZeneca Dunkerque Production, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№026212
716
Брилинта™
Тикагрелор
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
АстраЗенека АБ, ШВЕЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№018487
717
Брилинта™
Тикагрелор
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
АстраЗенека АБ, ШВЕЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№023335
718
Бримо
Бримонидин
Көзге тамызатын дәрі
Jamjoom Pharmaceuticals Factory Company, САУД АРАВИЯ
ҚР-ДЗ-5№018406
719
Бринекс
Бринзоламид
Көзге тамызатын дәрі, суспензия
СЕНТИСС ФАРМА Пвт.Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№022836
720
Бринзокс
Бринзоламид
Көзге тамызатын дәрі, суспензия
Аджанта Фарма Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№026127
721
Бринзокс Т
Деректер жоқ
Көзге тамызатын дәрі, суспензия
Аджанта Фарма Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№026131
722
БРИНЗОМОЛ-DF
Деректер жоқ
Көзге тамызатын дәрі, суспензия
ЖШС"DOSFARM", ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-0№026095
723
Бринзопт Плюс
Деректер жоқ
Көзге тамызатын дәрі, суспензия
Ромфарм Компани С.Р.Л., РУМЫНИЯ
ҚР-ДЗ-5№024304
724
Бринтелликс®
Вортиоксетин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Х. Лундбек А/Қ, ДАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№026085
725
Бринтелликс®
Вортиоксетин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Х. Лундбек А/Қ, ДАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№026086
726
Бринтелликс®
Вортиоксетин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Х. Лундбек А/Қ, ДАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№026087
727
БРИНЭРА
Деректер жоқ
Көзге тамызатын дәрі, суспензия
СЕНТИСС ФАРМА Пвт.Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№024486
728
Бритосопт
Деректер жоқ
Көзге тамызатын дәрі
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№026062
729
Броксинак
Бромфенак
Көзге тамызатын дәрі
СЕНТИСС ФАРМА Пвт.Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№020982
730
БРОМГЕКСИН ДС
Бромгексин
Вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді
ВЕТПРОМ АД, БОЛГАРИЯ
ҚР-ДЗ-5№025696
731
Бромокриптин-Рихтер
Бромокриптин
Таблеткалар
Гедеон Рихтер, Мажарстан
ҚР-ДЗ-5№003958
732
Бромокриптин-Рихтер
Бромокриптин
Таблеткалар
Гедеон Рихтер ААҚ, Мажарстан; ГЕДЕОН РИХТЕР-РУС, Ресей
ЛП-№002402-ГП-KZ
733
Бронхитол-ГЕН
Маннитол
Ингаляцияға арналған дозаланған ұнтақ
Фармаксис Лтд., АВСТРАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№026088
734
Брутафлам
Эторикоксиб
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Mankind Pharma Limited, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025974
735
Брутафлам
Эторикоксиб
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Mankind Pharma Limited, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025975

736
Диферелин® 3,75 мг
Трипторелин
Лиофилизат для приготовления суспензии для внутримышечного введения пролонгированного действия в комплекте с растворителем
Ипсен Фарма Биотек, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№003064
737
Дифлюкан®
Флуконазол
Капсулы
Фарева Амбуаз, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№012047
738
Дифлюкан®
Флуконазол
Раствор для внутривенного введения
Фарева Амбуаз, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№012262
739
Дифлюкан®
Флуконазол
Раствор для инфузий
Фарева Амбуаз, Франция
ЛП-№004170-ГП-KZ
740
Дицинон®
Этамзилат
Таблетки
ООО "Новартис Фармасьютикал Мэньюфекчуринг", СЛОВЕНИЯ
РК-ЛС-5№015087
741
Дицинон®
Этамзилат
Раствор для инъекций
Лек Фармасьютикалс д.д., Словения
ЛП-№010156-РГ-KZ
742
Добкард
Добутамин
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
Вем Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№025130
743
Довпрела
Претоманид
Таблетки
Майлан Лабораториз Лимитед, Индия
ЛП-№006294-РГ-KZ
744
Доксорубицин Сандоз®
Доксорубицин
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
ФАРЕВА Унтерах ГмбХ, АВСТРИЯ
РК-ЛС-5№025732
745
Доксорубицин Сандоз®
Доксорубицин
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
ФАРЕВА Унтерах ГмбХ, АВСТРИЯ
РК-ЛС-5№025733
746
Доксорубицин Сандоз®
Доксорубицин
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
ФАРЕВА Унтерах ГмбХ, Австрия
ЛП-№011477-РГ-KZ
747
Долутегравир, эмтрицитабин и тенофовир алафенамид
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Лаурус Лабс Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025292
748
Дона®
Глюкозамин
Порошок для приготовления раствора для приема внутрь
РОТТАФАРМ Лтд., ИРЛАНДИЯ
РК-ЛС-5№003716
749
Донормил
Доксиламин
Таблетки, покрытые оболочкой, 15 мг, №30*
УПСА САС, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№009397
750
Донормил
Доксиламин
Таблетки шипучие
УПСА САС, Франция
ЛП-№002236-РГ-KZ
751
Допегит®
Метилдопа
Таблетки
ЗАО "Фармацевтический завод ЭГИС", ВЕНГРИЯ
РК-ЛС-5№015863
752
ДОПЕГИТ®
Метилдопы сесквигидрат
Таблетки
ЗАО "Фармацевтический завод ЭГИС", Венгрия
ЛП-№001768-ГП-KZ
753
Допрокин-ВМ
Домперидон
Таблетки
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№026485
754
Дорзасопт
Нет данных
Капли глазные
Уорлд Медицин Илач Сан.ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№018672
755
Дорзопт Плюс
Нет данных
Капли глазные
К.О. Ромфарм Компани С.Р.Л., РУМЫНИЯ
РК-ЛС-5№024064
756
Дорзотим
Нет данных
Капли глазные
СЕНТИСС ФАРМА Пвт. Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№026344

736
Брутафлам
Эторикоксиб
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Mankind Pharma Limited, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025976
737
Бруфен®
Ибупрофен
Көпіршитін түйіршіктер
Аббви С.р.л., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№021406
738
Бруфен® Ретард
Ибупрофен
Босап шығуы ұзаққа созылатын, қабықпен қапталған таблеткалар
ФАМАР А.В.Е., ГРЕЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№024664
739
Буденофальк
Будесонид
Капсулалар
Лозан Фарма ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№012428
740
Бупивакаин Гриндекс
Бупивакаин
Инъекцияға арналған ерітінді
Сантоника АҚ, ЛИТВА
ҚР-ДЗ-5№010789
741
Бупивакаин Гриндекс
Бупивакаин
Инъекцияға арналған ерітінді
ХБМ Фарма с.р.о., СЛОВАКИЯ
ҚР-ДЗ-5№023172
742
Бупивакаин Гриндекс Спинал
Бупивакаин
Инъекцияға арналған ерітінді
Сантоника АҚ, ЛИТВА
ҚР-ДЗ-5№010790
743
Бупивакаин Гриндекс Спинал
Бупивакаин
Инъекцияға арналған ерітінді
ХБМ Фарма с.р.о., СЛОВАКИЯ
ҚР-ДЗ-5№023064
744
Бупивакаин-М
Бупивакаин
Инъекцияға арналған ерітінді
"Харьков Фармацевтикалық кәсіпорыны "Здоровье народу" Жауапкершілігі шектеулі қоғамы, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№009464
745
Бускопан®
Деректер жоқ
Қабықпен қапталған таблеткалар
Делфарм Реймс, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№016087
746
Бусонид
Будесонид
Дозаланған ингаляцияға арналған аэрозоль
Гленмарк Фармасьютикалз Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№021143
747
Бустрикс® , дифтерия, сіреспе, көкжөтел (жасушасыз) профилактикасына арналған адсорбцияланған сұйық (АбКДС) вакцинасы
Дифтерия, сіреспе, көкжөтел (жасушасыз) профилактикасына арналған вакцинасы
Инъекцияға арналған суспензия
ГлаксоСмитКляйн Байолоджикалз, Франция; ГлаксоСмитКляйн Байолоджикалз с.а., БЕЛЬГИЯ
ЛП-№000002-РГ-KZ
748
Бустрикс®, дифтерия, сіреспе, көкжөтел (жасушасыз) профилактикасына арналған адсорбцияланған сұйық (АбКДС) вакцинасы
Деректер жоқ
Инъекцияға арналған суспензия
ГлаксоСмитКляйн Байолоджикалз с.а., БЕЛЬГИЯ
ҚР-БП-5№018911
749
Буфомикс Изихейлер
Деректер жоқ
Ингаляцияға арналған ұнтақ
Орион Корпорейшн, ФИНЛЯНДИЯ
ҚР-ДЗ-5№022199
750
Буфомикс Изихейлер
Деректер жоқ
Ингаляцияға арналған ұнтақ
Орион Корпорейшн, ФИНЛЯНДИЯ
ҚР-ДЗ-5№024800
751
Буфомикс Изихейлер
Деректер жоқ
Ингаляцияға арналған ұнтақ
Орион Корпорейшн, ФИНЛЯНДИЯ
ҚР-ДЗ-5№024801
752
БЦЖ-медак
Деректер жоқ
Қуық ішіне енгізу үшін суспензия дайындауға арналған лиофилизат еріткішпен жиынтықта
Билтховен Биологикалс Б.В., НИДЕРЛАНДЫ
ҚР-ДЗ-5№015766
753
В гепатитіне қарсы вакцина (рДНҚ)
Деректер жоқ
Инъекцияға арналған суспензия
Серум Институт оф Индия Пвт. Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-БП-5№024320
754
Вагацит
Валганцикловир
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Панацея Биотек Фарма Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025779
755
Вагид-CL
Деректер жоқ
Қынаптық суппозиторийлер
BLISS GVS PHARMA LTD, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№016610
756
Вазилип®
Симвастатин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№005001

801
Зафрилла®
Диеногест
Таблетки
Гедеон Рихтер, ВЕНГРИЯ
ЛП-№000003-РГ-KZ
802
Зелбораф®
Вемурафениб
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Делфарм Милано С.р.л., ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№020338
803
Зелбораф®
Вемурафениб
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Делфарм Милано С.р.Л., Италия
ЛП-№000249-ГП-KZ
804
Земплар®
Парикальцитол
Раствор для инъекций
Авара Лискате Фармасьютикал Сервисез С.п.А, ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№019298
805
Зептол СР 200
Карбамазепин
Таблетки с контролируемым высвобождением покрытые пленочной оболочкой
Сан Фармасьютикал Индастриез Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№010564
806
Зептол СР 400
Карбамазепин
Таблетки с контролируемым высвобождением покрытые пленочной оболочкой
Сан Фармасьютикал Индастриез Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№010565
807
ЗЕТАНИД 250
Ацетазоламид
Таблетки
Аджанта Фарма Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№026523
808
Зеффикс®
Ламивудин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Delpharm Poznan Spolka Akcyjna, ПОЛЬША
РК-ЛС-5№003545
809
Зиаген®
Абакавир
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Delpharm Poznan Spolka Akcyjna, ПОЛЬША
РК-ЛС-5№005698
810
Зидолам
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
ХЕТЕРО ЛАБС ЛИМИТЕД, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№023727
811
Зикадия™
Церитиниб
Капсулы
Новартис Фарма Штейн АГ, ШВЕЙЦАРИЯ
РК-ЛС-5№022282
812
Зилт®
Клопидогрел
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 75 мг, №28*
КРКА-РУС, РОССИЯ
РК-ЛС-5№023109
813
Зимагра-ODS 50
Силденафил
Пластинки диспергируемые в полости рта
Зим Лабораториес Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№023681
814
Зиннат®
Цефуроксим
Гранулы для приготовления суспензии для приема внутрь
Сандоз ГмбХ, АВСТРИЯ
РК-ЛС-5№019901
815
Зиннат®
Цефуроксим
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Сандоз ГмбХ, АВСТРИЯ
РК-ЛС-5№019984
816
Зинфоро®
Цефтаролина фосамил
Порошок для приготовления раствора для инфузий
ЭйСиЭс ДОБФАР С.П.А., ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№021294
817
Зиромин
Азитромицин
Лиофилизированный порошок для приготовления раствора для инфузий
Мефар Илач Санайии А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№023868
818
Зиромин-ВМ
Азитромицин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№026501
819
Зобон
Золедроновая кислота
Раствор для инфузий
Сан Фармасьютикал Индастриез Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№121770
820
Зоели
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Дельфарм Лилль С.А.С, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№019886
821
ЗОКСИ
Азитромицин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
ЭВЕРТОГЕН ЛАЙФ САЙЕНСЕС ЛИМИТЕД, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025796

801
Вальпрокс Хроно
Вальпрой қышқылы
Босап шығуы ұзаққа созылатын, үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Абди Ибрахим Глобал Фарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№025012
802
Вальпрокс Хроно
Вальпрой қышқылы
Босап шығуы ұзаққа созылатын, үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Абди Ибрахим Глобал Фарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№025013
803
Вальсакор®
Валсартан
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№013584
804
Вальсакор®
Валсартан
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№013585
805
Вальсакор® Н
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№020963
806
Вальсакор® Н
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№020964
807
Вальсакор® Н
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№020965
808
Ванатекс
Валсартан
Қабықпен қапталған таблеткалар
Польфарма АҚ фармацевтикалық зауыты, ПОЛЬША
ҚР-ДЗ-5№019147
809
Ванатекс
Валсартан
Қабықпен қапталған таблеткалар
Польфарма АҚ фармацевтикалық зауыты, ПОЛЬША
ҚР-ДЗ-5№019148
810
Ванатекс Комби
Деректер жоқ
Қабықпен қапталған таблеткалар
Польфарма АҚ фармацевтикалық зауыты, ПОЛЬША
ҚР-ДЗ-5№019286
811
Ванатекс Комби
Деректер жоқ
Қабықпен қапталған таблеткалар
Польфарма АҚ фармацевтикалық зауыты, ПОЛЬША
ҚР-ДЗ-5№019287
812
Ванко-ВМ
Ванкомицин
Инфузия үшiн ерiтiндi мен ішке қабылдау үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат
"Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А. Ш.", ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№026429
813
Ванко-ВМ
Ванкомицин
Инфузия үшiн ерiтiндi мен ішке қабылдау үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат
"Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А. Ш.", ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№026431
814
Ванкомицин-ТФ
Ванкомицин
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
ТрайплФарм БЖШҚ, БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№121931
815
Ванкомицин-ТФ
Ванкомицин
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
ТрайплФарм БЖШҚ, БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№121932
816
Варгатеф®
Нинтеданиб
Жұмсақ капсулалар
Каталент Германия Эбербах ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№022499
817
Варгатеф®
Нинтеданиб
Жұмсақ капсулалар
Каталент Германия Эбербах ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№022500
818
Варгатеф®
Нинтеданиб
Жұмсақ капсулалар
Каталент Германия Эбербах ГмбХ, Германия; Берингер Ингельхайм Фарма ГмбХ и Ко.КГ, Германия
ЛП-№001278-ГП-KZ
819
Варденафил-КРКА
Варденафил
Таблеткалар
КРКА, д.д., Ново место, Словения
ЛП-№000113-РГ-KZ
820
Варилрикс, желшешекке қарсы вакцина
Деректер жоқ
Инъекцияға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішімен жиынтықта
ГлаксоСмитКляйн Байолоджикалз с.а., БЕЛЬГИЯ
ҚР-БП-5№004870
821
Варфалан
Варфарин
Таблеткалар
Аджио Фармацевтикалз Лтд, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025055

847
Иварокс
Ривароксабан
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
"Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш."
РК-ЛС-5№026667
848
Иварокс
Ривароксабан
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
"Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш."
РК-ЛС-5№026666
849
Идарубицина гидрохлорид ФаРес® 5 мг/5 мл
Идарубицин
Раствор для внутривенного введения
Тимоорган Фармации ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№023245
850
Изипенем
Меропенем
Порошок для приготовления раствора для внутривенного введения
БКРС Фарма Пвт. Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№023596
851
ИзиСикс
Нет данных
Суспензия для инъекций
Панацея Биотек Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№024497
852
Изо-Мик
Изосорбида динитрат
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
АО Фармак, УКРАИНА
РК-ЛС-5№013518
853
ИЗО-МИК
Изосорбида динитрат
Спрей подъязычный дозированный
АО Фармак, УКРАИНА
РК-ЛС-5№013582
854
Изотрой 100
Изофлуран
Жидкость для ингаляций
Тройкаа Фармасьютикалс Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№023631
855
Изотрой 250
Изофлуран
Жидкость для ингаляций
Тройкаа Фармасьютикалс Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№023630
856
Изофлуран
Изофлуран
Жидкость для ингаляционного наркоза
Пирамал Фарма Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№018634
857
Икервис®
Циклоспорин
Капли глазные, эмульсия
Ексельвижен, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№023846
858
ИКСГЕВА®
Денозумаб
Раствор для подкожного введения
Амджен Мэньюфэкчуринг Лимитед, СОЕДИНҢННЫЕ ШТАТЫ АМЕРИКИ
РК-ЛС-5№019749
859
Иксгева®
Деносумаб
Раствор для подкожного введения
Амджен Мэньюфэкчуринг Лимитед ЛЛС , Пуэрто Рико
ЛП-№(001344)-(ГП-KZ)
860
Иларис®
Канакинумаб
Раствор для подкожного введения
Новартис Фарма Штейн АГ, ШВЕЙЦАРИЯ
ЛП-№003003-ГП-KZ
861
Илпио®
Телмисартан/Индапамид
Таблетки
ПРО.МЕД.ЦС Прага а.с., Чехия
ЛП-№001623-РГ-KZ
862
Илсира
Левилимаб
Раствор для подкожного введения
БИОКАД, РОССИЯ
РК-ЛС-5№025527
863
Имбрувика®
Ибрутиниб
Капсулы
Силаг АГ, ШВЕЙЦАРИЯ
РК-ЛС-5№021240
864
Имбрувика®
Ибрутиниб
Капсулы
Силаг АГ, ШВЕЙЦАРИЯ
РК-ЛС-5№026462
865
Имджудо
Тремелимумаб
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
Веттер Фарма-Фертигунг ГмбХ & Ко.КГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№026442
866
Имджудо
Тремелимумаб
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
Веттер Фарма-Фертигунг ГмбХ & Ко.КГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№026443
867
Имипенем+Циластатин
Нет данных
Порошок для приготовления раствора для внутривенного введения
Химфарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№010367
868
Имипенем+Циластатин
Нет данных
Порошок для приготовления раствора для внутривенного введения
АО Химфарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-0№026423
869
Иммунат
Нет данных
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения
Такеда Мануфактуринг Австрия АГ, АВСТРИЯ
РК-ЛС-5№013496
870
Иммунат
Нет данных
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения
Такеда Мануфактуринг Австрия АГ, АВСТРИЯ
РК-ЛС-5№013497

847
Вентавис®
Илопрост
Ингаляцияға арналған ерітінді
Берлимед С.А., ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№020401
848
Вентолин®
Сальбутамол
Дозаланған, ингаляцияға арналған аэрозоль
Глаксо Вэллком Продакшен, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№004652
849
Вентолин® дем алатын ерітінді
Сальбутамол
Небулайзерге арналған ерітінді
Глаксо Оперэйшенс Ұлыбритания Лимитед, ҰЛЫБРИТАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№006081
850
Верабез
Рабепразол
Ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар
Лабораториос Ликонса, С.А., ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№022291
851
Верабез
Рабепразол
Ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар
Лабораториос Ликонса, С.А., ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№022292
852
Веракол
Цефтриаксон
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ еріткішпен (1 % лидокаин гидрохлоридінің инъекцияға арналған ерітіндісі) жиынтықта
ДЕМО С.А. Фармасютикал Индастри, ГРЕЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№021614
853
Верапамил
Верапамил
Қабықпен қапталған таблеткалар
Ирбит химия-фармацевтикалық зауыты, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№122037
854
Верзенио®
Абемациклиб/абемациклиб
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Лилли дель Карибе Инк, ПУЭРТО-РИКО; Элай Лилли энд Компани, ҚҰРАМА ШТАТТАРЫ
ЛП-№000040-РГ-KZ
855
Вермокс
Мебендазол
Таблеткалар
Гедеон Рихтер Румыния А.Қ., РУМЫНИЯ
ҚР-ДЗ-5№010231
856
Вермокс
Мебендазол
Таблеткалар
Гедеон Рихтер Румыния А.Қ., РУМЫНИЯ, Гедеон Рихтер ААҚ, Мажарстан
ЛП-№002347-ГП-KZ
857
Верошпирон®
Спиронолактон
Капсулалар
Гедеон Рихтер, Мажарстан
ҚР-ДЗ-5№014161
858
Верошпирон®
Спиронолактон
Капсулалар
Гедеон Рихтер, Мажарстан
ҚР-ДЗ-5№014162
859
Верошпирон®
Спиронолактон
Таблеткалар
Гедеон Рихтер, Мажарстан
ҚР-ДЗ-5№014449
860
Вессел Дуэ Ф
Сулодексид
Капсулалар
Альфасигма С.п.А., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№003681
861
Вессел Дуэ Ф
Сулодексид
Инъекцияға арналған ерітінді
Альфасигма С.п.А., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№003682
862
Вестинорм®
Бетагистин
Таблеткалар
Фармак, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№017888
863
Вестинорм®
Бетагистин
Таблеткалар
Фармак, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№017889
864
Виагра ОДТ
Силденафил
Ішке қабылданатын ұсақталатын таблеткалар
Фарева Амбуаз, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№021068
865
Виагра®
Силденафил
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Фарева Амбуаз, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№012217
866
Виагра®
Силденафил
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Фарева Амбуаз, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№012218
867
Виасарт
Валсартан
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№024061
868
Виасарт
Валсартан
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№024062
869
Виасил
Силденафил
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Лекфарм ЖШБҚ, БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№022644
870
Виасил
Силденафил
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Лекфарм ЖШБҚ, БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№022727

893
ИНСУЛИПОН
Тиоктовая кислота
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№025391
894
ИНСУЛИПОН
Тиоктовая кислота
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№025392
895
Инсуфор
Метформин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 500 мг, №100*
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№023754
896
Инсуфор
Метформин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 850 мг, №100*
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№023755
897
Инсуфор
Метформин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 1000 мг, №100*
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№023756
898
Интеленс®
Этравирин
Таблетки
Янссен-Силаг С.п.А., ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№014509
899
Интеленс®
Этравирин
Таблетки
Янссен Силаг С.п.А., ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№026611
900
Интеленс®
Этравирин
Таблетки
Янссен Силаг С.п.А., ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№026612
901
Интербетин®
Интерферон бета-1b
Лиофилизат для приготовления раствора для подкожного введения в комплекте с растворителем
Карагандинский фармацевтический комплекс, КАЗАХСТАН
РК-БП-5№024194
902
Интратект®
Нет данных
Раствор для инфузий
Биотест АГ, ГЕРМАНИЯ
РК-БП-5№021518
903
Интрафен
Ибупрофен
Раствор для внутривенного введения
Производственное подразделение-фабрика АО Ген Илач ве Саглык Урунлери Санаи ве Тиджарет АШ, ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№024422
904
Интрафен
Ибупрофен
Раствор для внутривенного введения
Производственное подразделение-фабрика АО Ген Илач ве Саглык Урунлери Санаи ве Тиджарет АШ, ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№024423
905
Интрафен
Ибупрофен
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
АО Ген Илач ве Саглык Урунлери Сан. Ве Тидж. А. Ш., Турция
ЛП-№005197-ГП-KZ
906
Инфанрикс гекса, вакцина дифтерийно-столбнячная бесклеточная коклюшная, комбинированная с вакциной против гепатита В рекомбинантной, вакциной против полимиелита инактивированной и вакциной против Haemophilus influenzae тип b
Нет данных
Суспензия для инъекций в комплекте с порошком лиофилизированным
ГлаксоСмитКляйн Байолоджикалз с.а., БЕЛЬГИЯ
РК-БП-5№013446
907
Инфанрикс ИПВ+Hib (вакцина для профилактики дифтерии, столбняка,коклюша (бесклеточная),полиомиелита(инактивированная) и инфекции,вызываемой Haemophilus influenzae тип b конъюгированная (адсорбированная))
Нет данных
Суспензия для инъекций в комплекте с порошком лиофилизированным
ГлаксоСмитКляйн Байолоджикалз с.а., БЕЛЬГИЯ
РК-БП-5№018564
908
ИНФАНРИКС® ГЕКСА
Вакцина для профилактики дифтерии и столбняка адсорбированная, коклюша ацеллюлярная, полиомиелита инактивированная, инфекции, вызываемой Haemophilus influenzae типа b коньюгированная
суспензия для внутримышечного введения в комплекте с лиофилизатом для приготовления суспензии для внутримышечного введения
ГлаксоСмитКляйн Байолоджикалз
ЛП-№000115-ГП-KZ

893
Визипак™
Йодиксанол
Инъекцияға арналған ерітінді
ДжиИ Хэлскеа Ирландия Лимитед, ИРЛАНДИЯ
ҚР-ДЗ-5№016258
894
Визкью
Бролуцизумаб
Көз ішіне енгізуге арналған ерітінді
Новартис Фарма Штейн АГ, ШВЕЙЦАРИЯ
ҚР-ДЗ-5№024790
895
Викасол-Дарница
Менадион натрий бисульфиті
Инъекцияға арналған ерітінді
"Фармацевтикалық фирма "Дарница", УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№000138
896
Виктоза®
Лираглутид
Тері астына енгізуге арналған ерітінді
Ново Нордиск А/С, ДАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№017120
897
Вилазодон NOBEL®
Вилазодон
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Нобел Илач Санаи ве Тиджарет А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№025464
898
Вилазодон NOBEL®
Вилазодон
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Нобел Илач Санаи ве Тиджарет А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№025465
899
Вилазодон NOBEL®
Вилазодон
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Нобел Илач Санаи ве Тиджарет А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№025466
900
Вилате™ 1000 ХБ
Деректер жоқ
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған құтыдағы лиофилизат еріткішпен (инъекцияға арналған су 0.1% полисорбат 80-мен) және енгізуге арналған жинақпен жиынтықта
Октафарма Фармацевтика Продуктионсгес м.б.Х, АВСТРИЯ
ҚР-ДЗ-5№020623
901
Вилате™ 500 ХБ
Деректер жоқ
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған құтыдағы лиофилизат еріткішпен (инъекцияға арналған су 0.1% полисорбат 80-мен) және енгізуге арналған жинақпен жиынтықта
Октафарма Фармацевтика Продуктионсгес м.б.Х, АВСТРИЯ
ҚР-ДЗ-5№020624
902
ВИЛГЛАД
Вилдаглиптин
Таблеткалар
HETERO LABS LIMITED, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№024904
903
ВИЛГЛАД-М
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
ХЕТЕРО ЛАБС ЛИМИТЕД, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№026300
904
ВИЛГЛАД-М
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
ХЕТЕРО ЛАБС ЛИМИТЕД, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№026319
905
Вилдаглиптин- Гетц Фарма
Вилдаглиптин
Таблеткалар
Гетц Фарма (Пвт.) Лимитед, ПӘКІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025837
906
Вилдапрайд 50
Вилдаглиптин
Таблеткалар
Микро Лабс Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025763
907
ВИЛДАРИЛ M 50/1000
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Аджанта Фарма Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025372
908
ВИЛДАРИЛ M 50/500
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Аджанта Фарма Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025376

909
Инфликсимаб
Инфликсимаб
Лиофилизат для приготовления концентрата для приготовления раствора для внутривенного введения
Карагандинский фармацевтический комплекс, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№025559
910
Инфликсимаб
Инфликсимаб
Лиофилизат для приготовления концентрата для приготовления раствора для внутривенного введения
БИОКАД, РОССИЯ
РК-ЛС-5№025559
911
Инфлувир
Осельтамивир
Капсулы
Республиканское производственное унитарное предприятие "АКАДЕМФАРМ", БЕЛАРУСЬ
РК-ЛС-5№024041
912
Инфлювак® Тетра
Нет данных
Суспензия для инъекций
Эбботт Байолоджикалз Б.В., НИДЕРЛАНДЫ
РК-БП-5№024063
913
Вода для инъекций
Нет данных
Растворитель для приготовления лекарственных форм для инъекций
АО Химфарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-0№026225
914
Вода для инъекций, растворитель для приготовления лекарственных форм для инъекций
Вода для инъекций
Растворитель для приготовления лекарственных форм для инъекций
АО "Новосибхимфарм", Россия
ЛП-№001151-ГП-KZ
915
ИПИГРИКС®
Ипидакрин
Раствор для инъекций
ХБМ Фарма с.р.о., СЛОВАКИЯ
РК-ЛС-5№022968
916
ИПИГРИКС®
Ипидакрин
Раствор для инъекций
ХБМ Фарма с.р.о., СЛОВАКИЯ
РК-ЛС-5№022969
917
ИПИГРИКС®
Ипидакрин
Таблетки
Гриндекс, ЛАТВИЯ
РК-ЛС-5№023435
918
Ирбесан®
Ирбесартан
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
АО "Нобел Алматинская Фармацевтическая Фабрика", КАЗАХСТАН
РК-ЛС-3№019661
919
Ирбесан®
Ирбесартан
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
АО "Нобел Алматинская Фармацевтическая Фабрика", КАЗАХСТАН
РК-ЛС-3№019663
920
Ирелми
Эплонтерсен
Раствор для подкожного введения
Vetter Pharma-Fertigung GmbH & Co KG
РК-ЛС-5№026674
921
Иринотекан
Иринотекан
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
Глэнд Фарма Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№026641
922
Иринотекан медак
Иринотекан
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
Онкотек Фарма Продукцион ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№019999
923
Иринотекан медак
Иринотекан
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
Онкотек Фарма Продукцион ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№020000
924
Иринотекан медак
Иринотекан
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
Онкотек Фарма Продукцион ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№020001
925
ИРИТЕРО
Иринотекан
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
ХЕТЕРО ЛАБС ЛИМИТЕД, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025079
926
Ирифрин БК
Фенилэфрин
Капли глазные
СЕНТИСС ФАРМА Пвт.Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№024358
927
Итомед®
Итоприд
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 50 мг, №100*
ПРО.МЕД.ЦС Прага а.о., ЧЕШСКАЯ РЕСПУБЛИКА
РК-ЛС-5№018037
928
Итракон®
Итраконазол
Капсулы, 100 мг, №15*
Фармак, УКРАИНА
РК-ЛС-5№005682
929
Йонделис®
Трабектедин
Лиофилизат для приготовления раствора для инфузий
Бакстер Онколоджи ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№015109
930
Кабазитаксел-Келун-Казфарм
Кабазитаксел
Концентрат для приготовления раствора для инфузий в комплекте с растворителем
Kelun-Kazpharm (Келун-Казфарм), КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№023269

909
ВИЛДАРИЛ M 50/850
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Аджанта Фарма Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025373
910
Вилтепсо®
Вилтоларсен
Инфузияға арналған ерітінді
ФУДЗИ ЯКУХИН Ко., Лтд. Тояма Фактори, ЖАПОНИЯ
ҚР-ДЗ-5№026197
911
Вильпрафен Солютаб
Джозамицин
Ұсақталатын таблеткалар
Фамар Лион, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№019521
912
Вильпрафен®
Джозамицин
Қабықпен қапталған таблеткалар
Драгенофарм Апотекер Пюшль ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№019167
913
Вимизим®
Элосульфаза альфа
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
Веттер Фарма-Фертигунг ГмбХ және Ко.КГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№024088
914
Винбластин-ЛЭНС
Винбластин
Вена ішіне енгізу үшін ерiтiндi дайындауға арналған лиофилизат
ВЕРОФАРМ, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№021214
915
Винолап DS
Олопатадин
Көзге тамызатын дәрі
Сан Фармасьютикал Медикер Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№022335
916
Винорелбин Келун-Казфарм
Винорелбин
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
Kelun-Kazpharm (Келун-Казфарм), ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№022274
917
Винорелбин Келун-Казфарм
Винорелбин
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
Kelun-Kazpharm (Келун-Казфарм), ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№022275
918
Винпотропил
Деректер жоқ
Капсулалар
"Канонфарма продакшн", РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№011290
919
Винпоцетин
Винпоцетин
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
Борисов медициналық препараттар зауыты ашық акционерлiк қоғамы ("БМПЗ" ААҚ), БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№003813
920
Винпоцетин
Винпоцетин
Таблеткалар
Здоровье Фармацевтикалық компаниясы, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№013184
921
Винпоцетин
Винпоцетин
Таблеткалар
Ковекс, С.А., ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№016496
922
Винпоцетин форте Канон
Винпоцетин
Таблеткалар
"Канонфарма продакшн", РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№010874
923
Винпоцетин–ТК
Винпоцетин
Таблеткалар
ТК Фарм Ақтөбе, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№014781
924
Виолетта®
Гестоден (микрондалған), этинилэстрадиол (микрондалған)
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Гедеон Рихтер ААҚ, Мажарстан
ЛП-№000061-РГ-KZ
925
Випдомет®
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Такеда ГмбХ, Ораниенбург, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№021166
926
Випдомет®
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Такеда ГмбХ, Ораниенбург, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№021167
927
Випидия®
Алоглиптин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Такеда Айлэнд Лимитед, ИРЛАНДИЯ
ҚР-ДЗ-5№021176
928
Випидия®
Алоглиптин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Такеда Айлэнд Лимитед, ИРЛАНДИЯ
ҚР-ДЗ-5№021177
929
ВИПРАС
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Strides Pharma Science Limited, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№024559
930
Випромид
Йопромид
Тамыр ішіне енгізуге арналған ерітінді
НУР-МАЙ ФАРМАЦИЯ, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№022720

931
Кабазитаксел-Келун-Казфарм
Кабазитаксел
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
ТОО "Kelun-Kazpharm" (Келун-Казфарм), Казахстан
ЛП-№003204-ГП-KZ
932
Кабозаниб
Кабозантиниб
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
BDR Pharmaceuticals International Pvt. Ltd., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№026509
933
Кабозаниб
Кабозантиниб
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
BDR Pharmaceuticals International Pvt. Ltd., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№026510
934
Кабозаниб
Кабозантиниб
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
BDR Pharmaceuticals International Pvt. Ltd., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№026512
935
Кабометикс
Кабозантиниб
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Патеон Инк., КАНАДА
РК-ЛС-5№025808
936
Кабометикс
Кабозантиниб
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Патеон Инк., КАНАДА
РК-ЛС-5№025809
937
Кабометикс
Кабозантиниб
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Патеон Инк., КАНАДА
РК-ЛС-5№025810
938
Кадсила®
Трастузумаб эмтанзин
Порошок лиофилизированный для приготовления концентрата для инфузионного раствора
Ф. Хоффманн-Ля Рош Лтд., ШВЕЙЦАРИЯ
РК-ЛС-5№121695
939
Кадсила®
Трастузумаб эмтанзин
Порошок лиофилизированный для приготовления концентрата для инфузионного раствора
Ф. Хоффманн-Ля Рош Лтд., ШВЕЙЦАРИЯ
РК-ЛС-5№121696
940
Кайендра
Сипонимод
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Новартис Фарма Штейн АГ, ШВЕЙЦАРИЯ
РК-ЛС-5№024793
941
Кайендра
Сипонимод
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Новартис Фарма Штейн АГ, ШВЕЙЦАРИЯ
РК-ЛС-5№024796
942
Калидавир
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
АО Фармасинтез, РОССИЯ
РК-ЛС-5№025911
943
Калимин 60 Н
Пиридостигмина бромид
Таблетки
Клоке Фарма-Сервис ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№009630
944
Калквенс®
Акалабрутиниб
Капсулы
AstraZeneca AB, ШВЕЦИЯ
РК-ЛС-5№025022
945
Калквенс®
Акалабрутиниб
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
AstraZeneca AB, ШВЕЦИЯ
РК-ЛС-5№026416
946
Надропарин кальция
Надропарин кальция
Раствор для инъекций
Московский эндокринный завод, РОССИЯ
РК-ЛС-5№026161
947
Надропарин кальция
Надропарин кальция
Раствор для инъекций
Московский эндокринный завод, РОССИЯ
РК-ЛС-5№026162
948
Надропарин кальция
Надропарин кальция
Раствор для инъекций
Московский эндокринный завод, РОССИЯ
РК-ЛС-5№026163
949
Надропарин кальция
Надропарин кальция
Раствор для инъекций
Московский эндокринный завод, РОССИЯ
РК-ЛС-5№026164
950
Надропарин кальция
Надропарин кальция
Раствор для инъекций
Московский эндокринный завод, РОССИЯ
РК-ЛС-5№026165
951
КАМАГРА
Силденафил
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Аджанта Фарма Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№026495
952
КАМАГРА
Силденафил
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Аджанта Фарма Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№026496
953
Камагра 100
Силденафил
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Аджанта Фарма Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№019158

931
Випромид
Йопромид
Тамыр ішіне енгізуге арналған ерітінді
НУР-МАЙ ФАРМАЦИЯ, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№022721
932
Виракар®
Абакавир
Қабықпен қапталған таблеткалар
Абди Ибрахим Глобал Фарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-3№021526
933
Виракса
Фамцикловир
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
PharmaPath S.A., ГРЕЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№023270
934
Виракса
Фамцикловир
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
PharmaPath S.A., ГРЕЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№023271
935
Виракса
Фамцикловир
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
PharmaPath S.A., ГРЕЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№023272
936
Вирдак
Даклатасвир
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
ХЕТЕРО ЛАБС ЛИМИТЕД, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№023276
937
Виротиномид
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Лаурус Лабс Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025339
938
Вирофо
Адефовир дипивоксил
Таблеткалар
MERKEZ Laboratory Pharmaceutical and Trade Co., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№024594
939
Вирупос
Ацикловир
Көзге арналған жақпамай
Урсафарм Арцнаймиттель ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№122153
940
ВИРУПРИНОЛ
Деректер жоқ
Шәрбат
ВЕТПРОМ АД, БОЛГАРИЯ
ҚР-ДЗ-5№025253
941
Вистабель
Деректер жоқ
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
Аллерган Фармасьютикалз Айэрлэнд, ИРЛАНДИЯ
ҚР-ДЗ-5№025196
942
Витаксон®
Деректер жоқ
Бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді
Фармак АҚ, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№018698
943
ВИТАМИН В КОМПЛЕКС
Деректер жоқ
Бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді
"Софарма", БОЛГАРИЯ
ҚР-ДЗ-5№025061
944
Витамин Д3 - Тева
Колекальциферол
Ішуге арналған тамшыдәрі
Тева Чех Кәсіпорындары с.р.о., ЧЕХ РЕСПУБЛИКАСЫ
ҚР-ДЗ-5№021181
945
Вифенд®
Вориконазол
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Пфайзер Италия С.р.л., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№014467
946
Вифенд®
Вориконазол
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат
Фармация және Апджон Кампани ЭлЭлСи, АМЕРИКА ҚҰРАМА ШТАТТАРЫ
ҚР-ДЗ-5№014469
947
Вифенд®
Вориконазол
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат
Фарева Амбуаз, Франция; Фармация и Апджон Кампани ЭлЭлСи, ҚҰРАМА ШТАТТАРЫ
ЛП-№002079-РГ-KZ
948
Вольтарен®
Диклофенак
Ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар
Новартис Урунлери, ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№013520
949
ВОРИКА
Вориконазол
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат
АСПИРО ФАРМА ЛИМИТЕД, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№024684
950
Вориконазол-Виста
Вориконазол
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
АНФАРМ ХЕЛЛАС С.А., ГРЕЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№026422
951
Вориол
Вориконазол
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
МСН Лабораториез Прайвэт Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№121693
952
Вориол
Вориконазол
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
МСН Лабораториез Прайвэт Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№121694
953
Вотриент
Пазопаниб
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Зигфрид Барбера С.Л., ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№017861

999
Кеппра®
Леветирацетам
Раствор для орального применения
НекстФарма САС, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№014608
1000
Кестин®
Эбастин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Индастриас Фармасьютикас Алмиралл С.А., ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№018922
1001
Кестин®
Эбастин
Таблетки-лиофилизат
Каталент ЮК Свиндон Зидис Лимитед, ВЕЛИКОБРИТАНИЯ
РК-ЛС-5№025282
1002
Кетанейм
Кетопрофен
Раствор для внутримышечного введения
ВЕТПРОМ АД, БОЛГАРИЯ
РК-ЛС-5№024996
1003
Кетанов
Кеторолак
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Сан Фармасьютикал Индастриез Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№017987
1004
Кетостерил
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Лабесфал Лабораториос Алмиро, С.А., ПОРТУГАЛИЯ
РК-ЛС-5№022982
1005
Кзоламол
Нет данных
Капли глазные
Jamjoom Pharmaceuticals Factory Company, САУДОВСКАЯ АРАВИЯ
РК-ЛС-5№017982
1006
Кивекса®
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Delpharm Poznan Spolka Akcyjna, ПОЛЬША
РК-ЛС-5№005697
1007
Кинезиа®
Фампридин
Таблетки с пролонгированным высвобождением, покрытые пленочной оболочкой
Валента Фарм, РОССИЯ
РК-ЛС-5№025938
1008
Киовиг
Нет данных
Раствор для инфузий
Баксалта Бельгия Мануфактуринг С.А., БЕЛЬГИЯ
РК-БП-5№018125
1009
Киовиг
Нет данных
Раствор для инфузий
Баксалта Бельгия Мануфактуринг С.А., БЕЛЬГИЯ
РК-БП-5№018126
1010
Киовиг
Нет данных
Раствор для инфузий
Баксалта Бельгия Мануфактуринг С.А., БЕЛЬГИЯ
РК-БП-5№018127
1011
Киовиг
Нет данных
Раствор для инфузий
Баксалта Бельгия Мануфактуринг С.А., БЕЛЬГИЯ
РК-БП-5№018128
1012
Киовиг
Нет данных
Раствор для инфузий
Баксалта Бельгия Мануфактуринг С.А., БЕЛЬГИЯ
РК-БП-5№018129
1013
Киовиг
Нет данных
Раствор для инфузий
Баксалта Бельгия Мануфактуринг С.А., БЕЛЬГИЯ
РК-БП-5№026409
1014
Киовиг
Нет данных
Раствор для инфузий
Баксалта Бельгия Мануфактуринг С.А., БЕЛЬГИЯ
РК-БП-5№026410
1015
Киовиг
Нет данных
Раствор для инфузий
Баксалта Бельгия Мануфактуринг С.А., БЕЛЬГИЯ
РК-БП-5№026411
1016
Киовиг
Нет данных
Раствор для инфузий
Баксалта Бельгия Мануфактуринг С.А., БЕЛЬГИЯ
РК-БП-5№026412
1017
Киовиг
Нет данных
Раствор для инфузий
Баксалта Бельгия Мануфактуринг С.А., БЕЛЬГИЯ
РК-БП-5№026413

999
Гастросидин
Фамотидин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Санофи Илач Санаи ве Тиджарет А.Қ., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№007654
1000
Гастрофам
Фамотидин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Атабай Илач Фабрикасы А.С., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№025995
1001
Гексаксим®, дифтерия, сіреспе, көкжөтел (жасушасыз), В гепатиті (рекомбинантты рДНҚ), полиомиелит (белсенділігі жойылған) және b типті Haemophilus influenzae гемофильді инфекцияларға қарсы конъюгацияланған вакцина (сіңірілген)
Деректер жоқ
Инъекцияға арналған суспензия
Санофи Пастер, ФРАНЦИЯ
ҚР-БП-5№020263
1002
Гелмадол
Албендазол
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№021118
1003
Гелофузин
Деректер жоқ
Инфузияға арналған ерітінді
Б.Браун Медикал АГ, ШВЕЙЦАРИЯ
ҚР-ДЗ-5№008994
1004
ГЕЛЬМИНОРМ 200
Албендазол
Шайнайтын таблеткалар
ЗИМ ЛАБОРАТОРИЕС ЛИМИТЕД, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№024767
1005
ГЕЛЬМИНОРМ 400
Албендазол
Шайнайтын таблеткалар
ЗИМ ЛАБОРАТОРИЕС ЛИМИТЕД, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№024768
1006
Гельминтокс
Пирантел
Ішуге арналған суспензия
Тепение Фарма энд Косметикс, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№002447
1007
Гельминтокс
Пирантел
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Иннотера Шузи, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№002448
1008
Гемангиол®
Пропранолол
Ішуге арналған ерітінді
Пьер Фабр Медикамент Продакшн, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№022615
1009
Гемате® П
Деректер жоқ
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішімен жиынтықта (инъекцияға арналған су)
СиЭсЭл Беринг ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-БП-5№021109
1010
Гемате® П
Деректер жоқ
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішімен жиынтықта (инъекцияға арналған су)
СиЭсЭл Беринг ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-БП-5№021112
1011
Гемлибра®
Эмицизумаб
Инъекцияға арналған ерітінді
Чугай Фарма Мануфактуринг Ко., Лтд., ЖАПОНИЯ
ҚР-БП-5№024341
1012
Гемлибра®
Эмицизумаб
Инъекцияға арналған ерітінді
Чугай Фарма Мануфактуринг Ко., Лтд., ЖАПОНИЯ
ҚР-БП-5№024343
1013
Гемлибра®
Эмицизумаб
Инъекцияға арналған ерітінді
Чугай Фарма Мануфактуринг Ко., Лтд., ЖАПОНИЯ
ҚР-БП-5№024344
1014
Гемлибра®
Эмицизумаб
Инъекцияға арналған ерітінді
Чугай Фарма Мануфактуринг Ко., Лтд., ЖАПОНИЯ
ҚР-БП-5№024345
1015
Гемоктин®
Деректер жоқ
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішпен және енгізуге арналған жинақпен жиынтықта
Биотест АГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-БП-5№021544
1016
Гемоктин®
Деректер жоқ
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішпен және енгізуге арналған жинақпен жиынтықта
Биотест АГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-БП-5№021545
1017
Гемоктин®
Деректер жоқ
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішпен және енгізуге арналған жинақпен жиынтықта
Биотест АГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-БП-5№021546

1018
КИТОДИН®
Сугаммадекс
Раствор для внутривенного введения
Нобел Илач Санаи ве Тиджарет А.Ш, ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№025923
1019
КИТОДИН®
Сугаммадекс
Раствор для внутривенного введения
Нобел Илач Санаи ве Тиджарет А.Ш, ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№025924
1020
Китруда
Пембролизумаб
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
МСД Ирландия (Карлоу), ИРЛАНДИЯ
РК-БП-5№021845
1021
КЛАБЕЛ®
Кларитромицин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Акционерное общество "Нобел Алматинская Фармацевтическая Фабрика", КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№010792
1022
КЛАБЕЛ®
Кларитромицин
Порошок для приготовления суспензии для приема внутрь
Нобел Алматинская Фармацевтическая Фабрика, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№024595
1023
Клавам
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Indchemie Health Specialities Pvt. Ltd., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№011975
1024
Клайра®
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Байер Веймар ГмбХ и Ко.КГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№019670
1025
Клайра®
Диеногест+Эстрадиола валерат и Эстрадиола валерат
Набор таблеток, покрытых пленочной оболочкой
Байер Веймар ГмбХ и Ко.КГ, Германия
ЛП-№002448-ГП-KZ
1026
Кламер
Кларитромицин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Атабай Илач Фабрика А.С., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№025932
1027
Кламер
Кларитромицин
Гранулы для приготовления суспензии для приема внутрь
Атабай Илач Фабрика А.С., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№025987
1028
Кларанта 500
Кларитромицин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Аджанта Фарма Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025606
1029
Кларигет
Кларитромицин
Гранулы для приготовления суспензии со вкусом апельсина
Гетц Фарма (Пвт) Лимитед, ПАКИСТАН
РК-ЛС-5№014734
1030
Кларигет
Кларитромицин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Гетц Фарма (Пвт) Лимитед, ПАКИСТАН
РК-ЛС-5№014736
1031
Кларискан
Гадотеровая кислота
Раствор для внутривенного введения
ДжиИ Хэлскеа АС, НОРВЕГИЯ
РК-ЛС-5№026141
1032
Кластеон
Клодроновая кислота
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
АБИОГЕН ФАРМА С.п.А., ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№025900
1033
Клевипрекс
Клевидипин
Эмульсия для внутривенного введения
Фрезениус Каби Австрия ГмбХ, АВСТРИЯ
РК-ЛС-5№121857
1034
Клевипрекс
Клевидипин
Эмульсия для внутривенного введения
Фрезениус Каби Австрия ГмбХ, АВСТРИЯ
РК-ЛС-5№121858
1035
Клексан®
Эноксапарин натрия
Раствор для инъекций
Санофи Винтроп Индустрия, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№012228
1036
Клексан®
Эноксапарин натрия
Раствор для инъекций
Санофи Винтроп Индустрия, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№012229
1037
Клексан®
Эноксапарин натрия
Раствор для инъекций
Санофи Винтроп Индустрия, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№012230
1038
Кленсиа
Макрогол 4000 + Симетикон + [Калия хлорид + Кислота лимонная + Натрия сульфат + Натрия хлорид + Натрия цитрат]
Порошок для приготовления суспензии для приема внутрь
СИГМАР ИТАЛИЯ С.п.А. ИТАЛИЯ
ЛП-№000480-РГ-KZ

1018
ГЕМТЕРО
Гемцитабин
Вена ішіне енгізу үшін ерiтiндi дайындауға арналған лиофилизат
ХЕТЕРО ЛАБС ЛИМИТЕД, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№024606
1019
ГЕМТЕРО
Гемцитабин
Вена ішіне енгізу үшін ерiтiндi дайындауға арналған лиофилизат
ХЕТЕРО ЛАБС ЛИМИТЕД, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№024607
1020
Гемцитабин-Келун-Казфарм
Гемцитабин
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат
Kelun-Kazpharm (Келун-Казфарм), ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№023146
1021
Гемцитабин-Келун-Казфарм
Гемцитабин
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат
Kelun-Kazpharm (Келун-Казфарм), ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№023147
1022
Генотропин®
Соматропин
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ
Веттер Фарма-Фертигунг ГмбХ және Ко. КГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№026280
1023
Генотропин®
Соматропин
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ
Пфайзер Мануфактуринг Бельгия Н.В., БЕЛЬГИЯ
ҚР-ДЗ-5№026280
1024
Генотропин®
Соматропин
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ
Веттер Фарма-Фертигунг ГмбХ және Ко. КГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№026281
1025
Генотропин®
Соматропин
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ
Пфайзер Мануфактуринг Бельгия Н.В., БЕЛЬГИЯ
ҚР-ДЗ-5№026281
1026
Гентамицин сульфаты
Гентамицин
Инъекцияға арналған ерітінді
Химфарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№015746
1027
ГЕНФЕРОН®
Деректер жоқ
Суппозиторийлер
БИОКАД, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№014409
1028
ГЕНФЕРОН®
Деректер жоқ
Суппозиторийлер
БИОКАД, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№014400
1029
ГЕНФЕРОН® ЛАЙТ
Деректер жоқ
Қынап ішіне немесе ректальді енгізуге арналған суппозиторийлер
БИОКАД, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№016800
1030
ГЕНФЕРОН® ЛАЙТ
Деректер жоқ
Мұрынға тамызатын дәрі
БИОКАД, РЕСЕЙ
ҚР-БП-5№022416
1031
Гепавитале
Деректер жоқ
Вена ішіне енгізуге арналған ерітінді
Наброс Фарма Пвт. Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№022788
1032
Гепа-Мерц
Деректер жоқ
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
Б. Браун Мельзунген АГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№010906
1033
Гепар комп. Хеель
Деректер жоқ
Инъекцияға арналған ерітінді
Биологише Хайльмиттель Хеель ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№018172
1034
Гепарин
Натрий гепарині
Инъекцияға арналған ерітінді
"Белмедпрепараты" РУК, БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№016565
1035
ГЕПАРИН - ИНДАР
Натрий гепарині
Инъекцияға арналған ерітінді
"ИНДАР", УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№121907
1036
Гепасан®
Натрий гепарині
Инъекцияға арналған ерітінді
Химфарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-3№021501
1037
ГЕПИРИД®
Глимепирид
Таблеткалар
Нобел Алматы Фармацевтикалық Фабрикасы, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-3№020410
1038
ГЕПИРИД®
Глимепирид
Таблеткалар
Нобел Алматы Фармацевтикалық Фабрикасы, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-3№020415

1039
Клеримед
Кларитромицин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Медокеми Лтд, КИПР
РК-ЛС-5№019037
1040
Кливас Плюс
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Элпен Фармасьютикал Ко. Инк., ГРЕЦИЯ
РК-ЛС-5№026446
1041
Кливас Плюс
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Элпен Фармасьютикал Ко. Инк., ГРЕЦИЯ
РК-ЛС-5№026447
1042
Кливас Плюс
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Элпен Фармасьютикал Ко. Инк., ГРЕЦИЯ
РК-ЛС-5№026448
1043
Климонорм®
Нет данных
Драже
Дельфарм Лилль С.А.С, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№015628
1044
Клиндабиокс
Клиндамицин
Суппозитории вагинальные
ФАРМАПРИМ, РЕСПУБЛИКА МОЛДОВА
РК-ЛС-5№009750
1045
Клион®-Д 100
Метронидазол + Миконазол
Таблетки вагинальные
АО "ГЕДЕОН РИХТЕР - РУС", Россия
ЛП-№004189-ГП-KZ
1046
КЛОБЕТОЛИН
Нет данных
Крем
IDI FARMACEUTICI SRL, ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№026236
1047
КЛОВИКС
Клопидогрел
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Нобел Алматинская Фармацевтическая Фабрика, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№018916
1048
КЛОВИКС
Клопидогрел
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Нобел Алматинская Фармацевтическая Фабрика, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№018917
1049
Клодифен
Диклофенак
Раствор для внутривенного и внутримышечного введения
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№024368
1050
КЛОПИ-75
Клопидогрел
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Маклеодс Фармасьютикалз Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№022790
1051
Клопидогрель - Тева
Клопидогрел
Таблетки, покрытые оболочкой, 75 мг, №30; 75 мг, №28; 75 мг, №90*
Актавис Лтд., МАЛЬТА
РК-ЛС-5№017653
1052
Клопидогрель-Тева
Клопидогрел
Таблетки, покрытые оболочкой
Актавис Лтд., Мальта
ЛП-№011648-РГ-KZ
1053
Клопиксол
Зуклопентиксол
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Х. Лундбек А/О, ДАНИЯ
РК-ЛС-5№020573
1054
Клопиксол
Зуклопентиксол
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Х. Лундбек А/О, ДАНИЯ
РК-ЛС-5№020572
1055
Клопиксол депо
Зуклопентиксол
Раствор для внутримышечного введения (масляный)
Х. Лундбек А/О, ДАНИЯ
РК-ЛС-5№020569
1056
Клопиксол депо
Зуклопентиксол
Раствор для внутримышечного введения (масляный)
Х. Лундбек А/О, ДАНИЯ
РК-ЛС-5№026097
1057
Клопиксол-акуфаз
Зуклопентиксол
Раствор для внутримышечного введения (масляный)
Х. Лундбек А/О, ДАНИЯ
РК-ЛС-5№020571
1058
Клопиксол-акуфаз
Зуклопентиксол
Раствор для внутримышечного введения (масляный)
Х. Лундбек А/О, ДАНИЯ
РК-ЛС-5№026089

1039
ГЕПИРИД®
Глимепирид
Таблеткалар
Нобел Алматы Фармацевтикалық Фабрикасы, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-3№020411
1040
ГЕПИРИД®
Глимепирид
Таблеткалар
Нобел Алматы Фармацевтикалық Фабрикасы, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-3№020412
1041
ГЕПИРИД®
Глимепирид
Таблеткалар
Нобел Алматы Фармацевтикалық Фабрикасы, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-3№020413
1042
ГЕПИРИД®
Глимепирид
Таблеткалар
Нобел Алматы Фармацевтикалық Фабрикасы, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-3№020414
1043
Гептрал®
Адеметионин
Вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішімен жиынтықта
Байолоджиси Италия Лабораториз С.р.л., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№014448
1044
Гептрал®
Адеметионин
Ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар
Аббви С.р.л., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№020558
1045
Гептрал®
Адеметионин
Вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішімен жиынтықта
Байолоджиси Италия Лабораториз С.р.л., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№020565
1046
Гептрал®
Адеметионин
Вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат
Биолоджичи Италия Лабораториз С. Р. Л., Италия
ЛП-№000536-РГ-KZ
1047
Гептрокс
Урсодезоксихолий қышқылы
Қатты капсулалар
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№121673
1048
Гепцинат
Софосбувир
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Natco Pharma Limited, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№024494
1049
Герзума®
Трастузумаб
Инфузияға ерітінді дайындау үшін концентрат дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішпен жиынтықта
СЕЛЛТРИОН, Инк., КОРЕЯ РЕСПУБЛИКАСЫ
ҚР-БП-5№024465
1050
Герзума®
Трастузумаб
Инфузияға ерітінді дайындау үшін концентрат дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ
СЕЛЛТРИОН, Инк., КОРЕЯ РЕСПУБЛИКАСЫ
ҚР-БП-5№024466
1051
Герзума®
Трастузумаб
Инфузияға ерітінді дайындау үшін концентрат дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішпен жиынтықта
СЕЛЛТРИОН, Инк., КОРЕЯ РЕСПУБЛИКАСЫ
ҚР-БП-5№024467
1052
Герзума®
Трастузумаб
Инфузияға ерітінді дайындау үшін концентрат дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ
СЕЛЛТРИОН, Инк., КОРЕЯ РЕСПУБЛИКАСЫ
ҚР-БП-5№024468
1053
ГЕРОЛИН
Цитиколин
Инъекцияға арналған ерітінді
Лабораторио Фармачевтико С.Т. С.р.л., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№025009
1054
ГЕРОЛИН
Цитиколин
Инъекцияға арналған ерітінді
Лабораторио Фармачевтико С.Т. С.р.л., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№025010
1055
Герцептин®
Трастузумаб
Инъекцияға арналған ерітінді
Ф. Хоффманн-Ля Рош Лтд., ШВЕЙЦАРИЯ
ҚР-ДЗ-5№022261
1056
ГЕРЦИТЕМ
Мацитентан
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
ХЕТЕРО ЛАБС ЛИМИТЕД, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№026308
1057
Гестрон
Прогестерон
Капсулалар
Лабораториос Леон Фарма С.А., ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№025762
1058
Гетино-Б
Тенофовир
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Гетц Фарма (Пвт.) Лимитед, ПӘКІСТАН
ҚР-ДЗ-5№023164

1091
Конвулекс®
Вальпроевая кислота
Капсулы с отложенным высвобождением
Catalent Germany Eberbach GmbH (Ответственный за содержимое капсулы и наполнение капсул), ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№014767
1092
Конкор®
Бисопролол
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
ООО "Нанолек", Россия
ЛП-№003852-ГП-KZ
1093
Конкор® Кор
бисопролол
таблетки, покрытые пленочной оболочкой
ООО "Нанолек"
ЛП-№004360-ГП-KZ
1094
Контролок®
пантопразол
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения
Такеда ГмбХ (Takeda GmbH)
ЛП-№000303-ГП-KZ
1095
КОНФУНДУС®
Нет данных
Таблетки
Кусум Хелткер Пвт. Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025760
1096
Копаксон® - Тева
Нет данных
Раствор для подкожного введения
Нортон Хелзка Лимитед Т/А Ивакс Фармасьютикалз ЮК, ВЕЛИКОБРИТАНИЯ
РК-ЛС-5№121941
1097
Копаксон®-Тева
Нет данных
Раствор для подкожного введения
Тева Фармацевтические Предприятия Лимитед, ИЗРАИЛЬ
РК-ЛС-5№017374
1098
Копаксон®-Тева
Нет данных
Раствор для подкожного введения
Нортон Хелзка Лимитед Т/А Ивакс Фармасьютикалз ЮК, ВЕЛИКОБРИТАНИЯ
РК-ЛС-5№022126
1099
Копаксон®-Тева
Нет данных
Раствор для подкожного введения
Тева Фармацевтические Предприятия Лимитед, ИЗРАИЛЬ
РК-ЛС-5№022236
1100
Ко-Плавикс®
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Санофи Винтроп Индустрия, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№018568
1101
Кораксан®
Ивабрадин
Таблетки, покрытые оболочкой
Ле Лаборатуар Сервье Индастри, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№009978
1102
Кораксан®
Ивабрадин
Таблетки, покрытые оболочкой
Ле Лаборатуар Сервье Индастри, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№009979
1103
Кораксан®
Ивабрадин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Лаборатории Сервье Индастри, Франция
ЛП-№000306-ГП-KZ
1104
Кораксан®
Ивабрадин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
ООО "СЕРВЬЕ РУС", Россия
ЛП-№000306-ГП-KZ
1105
Корвитин
Нет данных
Порошок лиофилизированный для приготовления раствора для инъекций
ПАО НПЦ "Борщаговский ХФЗ", УКРАИНА
РК-ЛС-5№010884
1106
КОРОНАВИР
Фавипиравир
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Р-Фарм, РОССИЯ
РК-ЛС-5№025316
1107
КОРОНИМ®
Амлодипин
Таблетки, 5 мг, №50; 5 мг, №30; 5 мг, №28*
Нобел Алматинская Фармацевтическая Фабрика, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№015666
1108
КОРОНИМ®
Амлодипин
Таблетки, 10 мг, №50; 10 мг, №30; 10 мг, №28*
Нобел Алматинская Фармацевтическая Фабрика, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№015667
1109
Кортексин®
Нет данных
Лиофилизат для приготовления раствора для внутримышечного введения
ГЕРОФАРМ, РОССИЯ
РК-ЛС-5№005482
1110
Кортексин®
Нет данных
Лиофилизат для приготовления раствора для внутримышечного введения
ГЕРОФАРМ, РОССИЯ
РК-ЛС-5№018206
1111
Кортексин®
Нет данных
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного и внутримышечного введения
ООО "ГЕРОФАРМ", Россия
ЛП-№000620-ГП-KZ
1112
Кортексин®
Нет данных
Лиофилизат для приготовления раствора для внутримышечного введения
ООО "ГЕРОФАРМ", Россия
ЛП-№000636-ГП-KZ

1091
Гипотиазид®
Гидрохлоротиазид
Таблеткалар
Опелла Хелскеа Мажарстан Лтд., Мажарстан
ҚР-ДЗ-5№013402
1092
Гипотиазид®
Гидрохлоротиазид
Таблеткалар
Опелла Хелскеа Мажарстан Лтд., Мажарстан
ҚР-ДЗ-5№013403
1093
Гистафен
Секвифенадин
Таблеткалар
Олайнфарм, ЛАТВИЯ
ҚР-ДЗ-5№021342
1094
ГЛАНДИН-Е2
Динопростон
Қынаптық гель
Набикасим Индастриз (Пвт) Лтд, ПӘКІСТАН
ҚР-ДЗ-5№022947
1095
ГЛАНДИН-Е2
Динопростон
Қынаптық таблеткалар
Набикасим Индастриз (Пвт) Лтд, ПӘКІСТАН
ҚР-ДЗ-5№022950
1096
Гларитус
Инсулин гларгин
Тері астына енгізуге арналған ерітінді
Вокхард Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025226
1097
ГЛАТАНОСТ
Латанопрост
Көзге тамызатын дәрі
РАФАРМ С.А., ГРЕЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№025067
1098
ГЛАТАНОСТ-Т
Деректер жоқ
Көзге тамызатын дәрі
РАФАРМ С.А., ГРЕЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№025068
1099
Глаумакс®
Дорзоламид
Көзге тамызатын дәрі
ЯДРАН-ГАЛЕНСКИ ЛАБОРАТОРИЙ а.қ., ХОРВАТИЯ
ҚР-ДЗ-5№121976
1100
Глаумакс® Плюс
Деректер жоқ
Көзге тамызатын дәрі
ЯДРАН-ГАЛЕНСКИ ЛАБОРАТОРИЙ а.қ., ХОРВАТИЯ
ҚР-ДЗ-5№122052
1101
Гленцет Адванс
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Гленмарк Фармасьютикалз Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№020466
1102
ГЛИАП 60
Гликлазид
Босап шығуы ұзаққа созылатын таблеткалар
Аджанта Фарма Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№026101
1103
ГЛИАТИЛИН®
Холин альфосцераты
Инъекцияға арналған ерітінді
ИТАЛФАРМАКО С.п.А., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№016528
1104
ГЛИАТИЛИН®
Холин альфосцераты
Капсулалар
ИТАЛФАРМАКО С.п.А., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№016529
1105
Гливек®
Иматиниб
Қабықпен қапталған таблеткалар
Новартис Фарма Продакшнс ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№014233
1106
Гливек®
Иматиниб
Қабықпен қапталған таблеткалар
Новартис Фарма Продакшнс ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№014234
1107
Гливек®
Иматиниб
Қабықпен қапталған таблеткалар
Лек Фармасьютикалс д.д., Словения; Novartis Pharma Produktions GmbH, Германия
ЛП-№005299-РГ-KZ
1108
ГлиДиа®МВ
Гликлазид
Модификацияланып босап шығатын таблеткалар
Абди Ибрахим Глобал Фарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№023163
1109
Гликлада®
Гликлазид
Босап шығуы өзгертілген таблеткалар
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№016085
1110
Гликлада® CP
Гликлазид
Босап шығуы модификацияланған таблеткалар
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№020187
1111
Гликлазид
Гликлазид
Таблеткалар
Абди Ибрахим Глобал Фарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№016493
1112
Гликлазид МВ
Гликлазид
Модификацияланып босап шығатын таблеткалар
Лекфарм ЖШБҚ, БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№022970

1113
Кортимент
Будесонид
Таблетки с пролонгированным высвобождением
Космо С.П.А., ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№023278
1114
Коселуго™
Селуметиниб
Капсулы
Patheon Pharmaceuticals Inc., СОЕДИНҢННЫЕ ШТАТЫ АМЕРИКИ
РК-ЛС-5№026288
1115
Коселуго™
Селуметиниб
Капсулы
Patheon Pharmaceuticals Inc., СОЕДИНҢННЫЕ ШТАТЫ АМЕРИКИ
РК-ЛС-5№026289
1116
КосмоФер®
Нет данных
Раствор для инъекций
Solupharm Pharmazeutische Erzeugnisse GmbH, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№007849
1117
Косопт® БК
Нет данных
Капли глазные
Тубилюкс Фарма С.п.А., ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№024943
1118
Костарокс®
Эторикоксиб
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Делорбис Фармасьютикалс Лтд., КИПР
РК-ЛС-5№023743
1119
Костарокс®
Эторикоксиб
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Кадила Фармасьютикалс Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№023743
1120
Костарокс®
Эторикоксиб
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Кадила Фармасьютикалс Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№023744
1121
Костарокс®
Эторикоксиб
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Делорбис Фармасьютикалс Лтд., КИПР
РК-ЛС-5№023744
1122
Костарокс®
Эторикоксиб
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Делорбис Фармасьютикалс Лтд., КИПР
РК-ЛС-5№023745
1123
Костарокс®
Эторикоксиб
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Кадила Фармасьютикалс Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№023745
1124
Котеллик®
Кобиметиниб
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Ф.Хоффманн-Ля Рош Лтд., ШВЕЙЦАРИЯ
РК-ЛС-5№022643
1125
Котеллик®
Кобиметиниб
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Экселла ГмбХ и Ко. КГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№022643
1126
Котеллик®
Кобиметиниб
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Экселла ГмбХ и Ко. КГ, Германия
ЛП-№000141-ГП-KZ
1127
Котеллик®
Кобиметиниб
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Ф. Хоффманн-Ля Рош Лтд., Швейцария
ЛП-№000141-ГП-KZ
1128
Кофеина цитрат
Нет данных
Раствор для внутривенного введения
Свисс Парентералз Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№026499
1129
Крайнон®
Прогестерон
Гель вагинальный
Дендрон Брэндс Лимитед, ВЕЛИКОБРИТАНИЯ
РК-ЛС-5№018975
1130
Крестор
Розувастатин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Ай Пи Эр Фармасьютикалс Инк., ПУЭРТО-РИКО
РК-ЛС-5№012493
1131
Крестор
Розувастатин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Ай Пи Эр Фармасьютикалс Инк., ПУЭРТО-РИКО
РК-ЛС-5№012494
1132
Крестор
Розувастатин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Ай Пи Эр Фармасьютикалс Инк., ПУЭРТО-РИКО
РК-ЛС-5№017729
1133
Крестор®
Розувастатин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
АйПиЭр Фармасьютикалс Инк, Пуэрто-Рико
ЛП-№003184-ГП-KZ
1134
Круровит®
Цилостазол
Таблетки, 100 мг, №56; 50 мг, №28; 50 мг, №56*
ЗАО "Фармацевтический завод ЭГИС", Венгрия
ЛП-№002038-РГ-KZ
1135
Ксавитаз
Нет данных
Порошок для приготовления концентрата для приготовления раствора для инфузий
BDR Pharmaceuticals International Pvt. Ltd., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№026610

1113
Гликлазид МВ
Гликлазид
Модификацияланып босап шығатын таблеткалар
Лекфарм ЖШБҚ, БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№022972
1114
ГЛИМЕРОН 1
Глимепирид
Таблеткалар
Аджанта Фарма Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№026031
1115
ГЛИМЕРОН 2
Глимепирид
Таблеткалар
Аджанта Фарма Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№026030
1116
ГЛИМЕРОН 3
Глимепирид
Таблеткалар
Аджанта Фарма Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№026029
1117
ГЛИМЕРОН 4
Глимепирид
Таблеткалар
Аджанта Фарма Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№026028
1118
Глиолан®
Деректер жоқ
Ішу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
Лиоконтракт ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№024769
1119
Глипрессин
Терлипрессин
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішімен жиынтықта
Ферринг ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№020276
1120
Глипта
Вилдаглиптин
Таблеткалар
Абди Ибрахим Глобал Фарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№025550
1121
ГЛИТЕЙК
Тейкопланин
Вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішімен жиынтықта - инъекцияға арналған су
Киевмедпрепарат, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№020987
1122
Глиятон
Холин альфосцераты
Ішуге арналған ерітінді
Фармак АҚ, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№026366
1123
Глиятон®
Холин альфосцераты
Инъекцияға арналған ерітінді
Фармак АҚ, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№122079
1124
Глутаргин
Аргинин
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
Здоровье Фармацевтикалық компаниясы", УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№016598
1125
Глутаргин
Аргинин
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
Здоровье Фармацевтикалық компаниясы", УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№016599
1126
Глутоксим®
Деректер жоқ
Инъекцияға арналған ерітінді
Гротекс, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№024847
1127
Глутоксим®
Деректер жоқ
Инъекцияға арналған ерітінді
Гротекс, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№024871
1128
Глутоксим®
Деректер жоқ
Инъекцияға арналған ерітінді
Гротекс, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№024873
1129
Глутоксим®
Деректер жоқ
Инъекцияға арналған ерітінді
Гротекс, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№024907
1130
ГлюкаГен® 1мг ГипоКит
Глюкагон
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішімен жиынтықта
Ново Нордиск А/С, ДАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№011432
1131
Глюкованс®
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Мерк Сантэ с.а.с., ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№018918
1132
Глюкованс®
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Мерк Сантэ с.а.с., ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№018919
1133
Глюкоза
Деректер жоқ
Вена ішіне енгізуге арналған ерітінді
"Борисов медициналық препараттар зауыты" ашық акционерлік қоғамы, БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№004599
1134
Глюкоза
Деректер жоқ
Инфузияға арналған ерітінді
Биосинтез, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№004660
1135
Глюкоза
Деректер жоқ
Инфузияға арналған ерітінді
Биосинтез, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№012534

1136
Ксалаком®
Нет данных
Капли глазные
Пфайзер Мануфактуринг Бельгия, БЕЛЬГИЯ
РК-ЛС-5№017618
1137
Ксалатан®
Латанопрост
Капли глазные
Пфайзер Мануфактуринг Бельгия, БЕЛЬГИЯ
РК-ЛС-5№012357
1138
Ксалкори®
кризотиниб
Капсулы
Пфайзер Мануфактуринг Дойчланд ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№020770
1139
Ксалкори®
кризотиниб
Капсулы
Пфайзер Мануфактуринг Дойчланд ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№020769
1140
Ксалкори
Кризотиниб
Капсулы
Pfizer Manufacturing Deutschland GmbH, Германия
ЛП-№002125-ГП-KZ
1141
Ксамиол®
Нет данных
Гель
ЛЕО Фарма А/С, ДАНИЯ
РК-ЛС-5№017985
1142
Ксарелто®
Ривароксабан
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Байер АГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№014326
1143
Ксарелто®
Ривароксабан
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Байер АГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№019005
1144
Ксарелто®
Ривароксабан
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Байер АГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№019006
1145
Ксарелто®
Ривароксабан
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Байер АГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№020533
1146
Ксарелто®
Ривароксабан
Гранулы для приготовления суспензии для приема внутрь
Байер АГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№025921
1147
КСЕЛТИН
Тофацитиниб
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Аджанта Фарма Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№026306
1148
Ксельжанс®
Тофацитиниб
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Пфайзер Мануфактуринг Дойчланд ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№023758
1149
Ксельжанс®
Тофацитиниб
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Пфайзер Мануфактуринг Дойчланд ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№026191
1150
Ксельжанс®
Тофацитиниб
Раствор для приема внутрь
Фармация и Апджон Кампани ЭлЭлСи, США
ЛП-№003309-ГП-KZ
1151
Ксеплион®
Палиперидон
Суспензия для внутримышечного введения пролонгированного действия
Янссен Фармацевтика НВ, БЕЛЬГИЯ
РК-ЛС-5№019150
1152
Ксеплион®
Палиперидон
Суспензия для внутримышечного введения пролонгированного действия
Янссен Фармацевтика НВ, БЕЛЬГИЯ
РК-ЛС-5№019151
1153
Ксеплион®
Палиперидон
Суспензия для внутримышечного введения пролонгированного действия
Янссен Фармацевтика НВ, БЕЛЬГИЯ
РК-ЛС-5№019152
1154
Ксеплион®
Палиперидон
Суспензия для внутримышечного введения c пролонгированным высвобождением
Янссен Фармацевтика НВ, БЕЛЬГИЯ
РК-ЛС-5№026471
1155
Ксеплион®
Палиперидон
Суспензия для внутримышечного введения c пролонгированным высвобождением
Силаг АГ, ШВЕЙЦАРИЯ
РК-ЛС-5№026471
1156
Ксеплион®
Палиперидон
Суспензия для внутримышечного введения c пролонгированным высвобождением
Силаг АГ, ШВЕЙЦАРИЯ
РК-ЛС-5№026472
1157
Ксеплион®
Палиперидон
Суспензия для внутримышечного введения c пролонгированным высвобождением
Янссен Фармацевтика НВ, БЕЛЬГИЯ
РК-ЛС-5№026472
1158
Ксеплион®
Палиперидон
Суспензия для внутримышечного введения c пролонгированным высвобождением
Янссен Фармацевтика НВ, БЕЛЬГИЯ
РК-ЛС-5№026473

1136
Глюкоза
Деректер жоқ
Вена ішіне енгізуге арналған ерітінді
Химфарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№014692
1137
Глюкоза
Деректер жоқ
Инфузияға арналған ерітінді
НУР-МАЙ ФАРМАЦИЯ, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№011849
1138
Глюкоза
Деректер жоқ
Инфузияға арналған ерітінді
НУР-МАЙ ФАРМАЦИЯ, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№011850
1139
Глюкоза
Деректер жоқ
Вена ішіне енгізуге арналған ерітінді
Новосибхимфарм АҚ, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№018405
1140
Глюкоза
Деректер жоқ
Инфузияға арналған ерітінді
Kelun-Kazpharm (Келун-Казфарм), ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-3№020672
1141
Глюкоза
Деректер жоқ
Инфузияға арналған ерітінді
Kelun-Kazpharm (Келун-Казфарм), ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-3№020671
1142
Глюкоза
Деректер жоқ
Вена ішіне енгізуге арналған ерітінді
ДАЛЬХИМФАРМ, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№022535
1143
Глюкоза
Деректер жоқ
Инфузияға арналған ерітінді
Хуашидань Шыңжаң фармацевтикалық компаниясы, ҚЫТАЙ
ҚР-ДЗ-5№026001
1144
Глюкоза pharmadel®
Деректер жоқ
Инфузияға арналған ерітінді
Anhui Double-Crane Pharmaceutical Co., Ltd., ҚЫТАЙ
ҚР-ДЗ-5№021392
1145
Глюкоза pharmadel®
Деректер жоқ
Инфузияға арналған ерітінді
Anhui Double-Crane Pharmaceutical Co., Ltd., ҚЫТАЙ
ҚР-ДЗ-5№021393
1146
Глюконил®
Метформин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Абди Ибрахим Глобал Фарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№004155
1147
Глюконил®
Метформин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Абди Ибрахим Глобал Фарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№011018
1148
Глюконил®
Метформин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Абди Ибрахим Глобал Фарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№007294
1149
Глюкорон®
Деректер жоқ
Қабықпен қапталған таблеткалар
Абди Ибрахим Глобал Фарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-3№022419
1150
Глюкорон®
Деректер жоқ
Қабықпен қапталған таблеткалар
Абди Ибрахим Глобал Фарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-3№022420
1151
Глюкофаж®
Метформин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Мерк Сантэ с.а.с., ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№014848
1152
Глюкофаж®
Метформин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Мерк Сантэ с.а.с., ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№014845
1153
Глюкофаж®
Метформин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Мерк Сантэ с.а.с., ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№014846
1154
Глюкофаж®
Метформин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Мерк С.Л., ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№020405
1155
Глюкофаж®
Метформин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Мерк С.Л., ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№020406
1156
Глюкофаж®
Метформин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Мерк С.Л., ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№020407
1157
Глюкофаж® XR
Метформин
Босап шығуы ұзаққа созылатын таблеткалар
Мерк Сантэ с.а.с., ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№014774
1158
Глюкофаж® XR
Метформин
Босап шығуы ұзаққа созылатын таблеткалар
Мерк Хелскеа КГаА, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№021100

1159
Ксеплион®
Палиперидон
Суспензия для внутримышечного введения c пролонгированным высвобождением
Силаг АГ, ШВЕЙЦАРИЯ
РК-ЛС-5№026473
1160
Ксефокам
Лорноксикам
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного и внутримышечного введения
Вассербургер Арцнаймиттельверк ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№020054
1161
Ксигдуо™ XR
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, с пролонгированным высвобождением
АстраЗенека Фармасьютикалс ЛП, СОЕДИНҢННЫЕ ШТАТЫ АМЕРИКИ
РК-ЛС-5№023814
1162
Ксигдуо™ XR
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, с пролонгированным высвобождением
АстраЗенека Фармасьютикалс ЛП, СОЕДИНҢННЫЕ ШТАТЫ АМЕРИКИ
РК-ЛС-5№023816
1163
Ксилат
Нет данных
Раствор для инфузий
Юрия-Фарм, УКРАИНА
РК-ЛС-5№019768
1164
Ксифиа
Цефиксим
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 400 мг, №10*
Алкалоид АД Скопье, РЕСПУБЛИКА СЕВЕРНАЯ МАКЕДОНИЯ
РК-ЛС-5№021309
1165
Ксифиа
Цефиксим
Гранулы для приготовления суспензии для приема внутрь, 100мг/5мл, 100 мл, №1*
Алкалоид АД Скопье, РЕСПУБЛИКА СЕВЕРНАЯ МАКЕДОНИЯ
РК-ЛС-5№021397
1166
Ксолар®
Омализумаб
Порошок для приготовления раствора для инъекций в комплекте с растворителем
Новартис Фарма Штейн АГ, ШВЕЙЦАРИЯ
РК-ЛС-5№121775
1167
Ксофлюза®
Балоксавир марбоксил
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Шионоги Фарма Ко., Лтд., ЯПОНИЯ
РК-ЛС-5№024856
1168
Кстанди
Энзалутамид
Капсулы
Каталент Фарма Солюшнз, ЛЛС, СОЕДИНҢННЫЕ ШТАТЫ АМЕРИКИ
РК-ЛС-5№121644
1169
Куван®
Сапроптерин
Таблетки растворимые
Экселла ГмбХ и Ко. КГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№019261
1170
Кувитру
Нет данных
Раствор для подкожного введения
Баксалта Бельгия Мануфактуринг С.А., БЕЛЬГИЯ
РК-ЛС-5№024863
1171
Кувитру
Иммуноглобулин человеческий нормальный
Раствор для подкожного введения
Baxalta Belgium Manufacturing S.A, Бельгия
ЛП-№012201-РГ-KZ
1172
Куленто
Монтелукаст
Гранулы для приема внутрь для детей
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№023976
1173
Куленто
Монтелукаст
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№025223
1174
Куросурф®
Нет данных
Суспензия для эндотрахеального введения
Кьези Фармацеутици С.п.А, ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№025058
1175
КУСТОДИОЛ
Нет данных
Раствор для перфузий
Др. Франц КҰлер Хеми ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№025459
1176
Вакцина против кори, паротита и краснухи живая аттенуированная (лиофилизированная)
Нет данных
Лиофилизат для приготовления раствора для подкожного введения в комплекте с растворителем
Серум Институт оф Индия Пвт. Лтд., ИНДИЯ
РК-БП-5№013464
1177
Лаеннек
Препараты для лечения заболеваний печени
Раствор для внутримышечного и подкожного введения
Джапан Био Продактс Ко., Лтд.
РК-ЛС-5№024637

1159
Глюкофаж® XR
Метформин
Босап шығуы ұзаққа созылатын таблеткалар
Мерк Хелскеа КГаА, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№021101
1160
ГЛЮТИОН
Деректер жоқ
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішпен жиынтықта
Лабораторио Фармачевтико С.Т. С.р.л., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№024825
1161
Глюцеразим
Имиглюцераза
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат
Қарағанды фармацевтикалық кешені, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№024591
1162
Годекс®
Деректер жоқ
Капсулалар
Целлтрион Фарм. Инк., КОРЕЯ РЕСПУБЛИКАСЫ
ҚР-ДЗ-5№015678
1163
Годекс®
Карнитин оротаты, бауыр экстрактісінің уыттылыққа қарсы фракциясы , пиридоксин гидрохлориді, цианокобаламин, аденин гидрохлориді, рибофлавин, бифенилдиметилдикарбоксилат
Капсулалар
"Абди Ибрахим Глобал Фарм" ЖШС, Қазақстан; Celltrion Pharm. Inc., Корея
ЛП-№003587-РГ-KZ
1164
Гонал-Ф®
Фоллитропин альфа
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішпен жиынтықта
Мерк Сероно С.А., ШВЕЙЦАРИЯ
ҚР-ДЗ-5№009278
1165
Гонал-Ф®
Фоллитропин альфа
Инъекцияға арналған ерітінді
Мерк Сероно С.п.А., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№018836
1166
Гонал-Ф®
Фоллитропин альфа
Инъекцияға арналған ерітінді
Мерк Сероно С.п.А., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№018837
1167
Гонал-Ф®
Фоллитропин альфа
Инъекцияға арналған ерітінді
Мерк Сероно С.п.А., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№018838
1168
ГОРДОКС®
Апротинин
Инъекцияға арналған ерітінді
Гедеон Рихтер, Мажарстан
ҚР-ДЗ-5№016288
1169
Грандаксин®
Тофизопам
Таблеткалар
ЭГИС Фармацевтикалық зауыты ЖАҚ, Мажарстан
ҚР-ДЗ-5№010520
1170
Граноцит® 34
Ленограстим
Вена ішіне және тері астына енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішпен жиынтықта
Санофи Винтроп Индустрия, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№011030
1171
Грасулан
Тамсулозин
Модификацияланып босап шығатын капсулалар
Синтон Испания, С.Л., ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№122089
1172
ГРИНТЕРОЛ®
Урсодезоксихолий қышқылы
Капсулалар
Гриндекс АҚ, ЛАТВИЯ
ҚР-ДЗ-5№022956
1173
Гриппол® Квадривалент Суббірлікті белсенділігі жойылған төрт валентті адъювантты тұмау вакцинасы
Деректер жоқ
Бұлшықет ішіне және тері астына енгізуге арналған ерітінді
"НПО Петровакс Фарм" ЖШҚ, РЕСЕЙ
ҚР-БП-5№024489
1174
Гриппол® плюс (Полимер-суббірлікті белсенділігі жойылған үш валентті тұмау вакцинасы)
Деректер жоқ
Бұлшықет ішіне және тері астына енгізуге арналған суспензия
"НПО Петровакс Фарм" ЖШҚ, РЕСЕЙ
ҚР-БП-5№019456
1175
Гриппомикс плюс
Деректер жоқ
Ішке қабылдау үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ (орман жидектері)
Лекфарм ЖШБҚ, БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№021034
1176
Гриппомикс плюс
Деректер жоқ
Ішке қабылдау үшін eрiтіңді дайындауға арналған ұнтақ (апельсин)
Лекфарм ЖШБҚ, БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№021035
1177
Гриппомикс плюс
Деректер жоқ
Ішке қабылдау үшін eрiтіңді дайындауға арналған ұнтақ (лимон)
Лекфарм ЖШБҚ, БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№021036

1249
Ливтенсити®
Марибавир
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Такеда Айрлэнд Лимитед, ИРЛАНДИЯ
РК-ЛС-5№026185
1250
Ливтенсити®
Марибавир
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Каталент СТС ЛЛС, СОЕДИНҢННЫЕ ШТАТЫ АМЕРИКИ
РК-ЛС-5№026185
1251
Лидокаин
Лидокаин
Спрей для местного и наружного применения дозированный
ЗАО "Фармацевтический завод ЭГИС", ВЕНГРИЯ
РК-ЛС-5№010030
1252
Лидокаин
Лидокаин
Спрей для местного и наружного применения дозированный
ЗАО "Фармацевтический завод ЭГИС", Венгрия
ЛП-№002052-ГП-KZ
1253
Лидокаина гидрохлорид
Лидокаин
Раствор для инъекций
АО Химфарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-0№026345
1254
Лидокаин-DF
Лидокаин
Спрей для наружного и местного применения
ТОО "DOSFARM", КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№022653
1255
Лизиноприл
Лизиноприл
Таблетки
Биохимик, РОССИЯ
РК-ЛС-5№019917
1256
Лизиноприл
Лизиноприл
Таблетки
Открытое акционерное общество "Борисовский завод медицинских препаратов" (ОАО "БЗМП"), БЕЛАРУСЬ
РК-ЛС-5№020540
1257
Лизиноприл
Лизиноприл
Таблетки
Открытое акционерное общество "Борисовский завод медицинских препаратов" (ОАО "БЗМП"), БЕЛАРУСЬ
РК-ЛС-5№020541
1258
Лизиноприл-Тева
Лизиноприл
Таблетки, 20 мг, №50*
Меркле ГмбХ, Германия
ЛП-№004379-РГ-KZ
1259
Лизипрекс
Лизиноприл
Таблетки
"Ирбитский химфармзавод", РОССИЯ
РК-ЛС-5№024844
1260
Лизипрекс
Лизиноприл
Таблетки
"Ирбитский химфармзавод", РОССИЯ
РК-ЛС-5№024845
1261
Лизипрекс
Лизиноприл
Таблетки
"Ирбитский химфармзавод", РОССИЯ
РК-ЛС-5№024846
1262
Лизолид-600
Линезолид
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Гленмарк Фармасьютикалз Лтд, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025704
1263
Ликопид®
Нет данных
Таблетки
"СКОПИНФАРМ", РОССИЯ
РК-ЛС-5№010765
1264
Лименда
Нет данных
Суппозитории вагинальные
УОРЛД МЕДИЦИН ИЛАЧ САН. ВЕ ТИДЖ. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№021353
1265
ЛИНАПТИН
Линаглиптин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Нобел Илач Санаи ве Тиджарет А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№026002
1266
ЛИНБАГ®
Прегабалин
Капсулы
Салютас Фарма ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№025517
1267
ЛИНБАГ®
Прегабалин
Капсулы
Салютас Фарма ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№025518
1268
ЛИНБАГ®
Прегабалин
Капсулы
Салютас Фарма ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№025520
1269
Линдинет 20
Нет данных
Таблетки, покрытые оболочкой, №63*
Гедеон Рихтер, ВЕНГРИЯ
РК-ЛС-5№014072

1249
Дексмедетомидин
Дексмедетомидин
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
"Фармидея", ЛАТВИЯ
ҚР-ДЗ-5№025420
1250
Дексмедетомидин Калцекс
Дексмедетомидин
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
ХБМ Фарма с.р.о., СЛОВАКИЯ
ҚР-ДЗ-5№024440
1251
Дексомидин
Дексмедетомидин
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
НУР-МАЙ ФАРМАЦИЯ, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№025244
1252
Декссимб
Дексмедетомидин
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
Гланд Фарма Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№024224
1253
ДЕКСТАНОЛ
Декскетопрофен
Гель
Нобел Алматинская Фармацевтическая Фабрика акционерлік қоғамы, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-3№020288
1254
ДЕКСТАНОЛ
Декскетопрофен
Вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді
Идол Илач Долум Санаи ве Тиджарет А.Ш, ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№020454
1255
ДЕКСТАНОЛ
Декскетопрофен
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Нобел Алматы Фармацевтикалық Фабрикасы, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№019061
1256
Декстомид
Дексмедетомидин
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
Арома Илач Сан. Лтд. Сти., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№024708
1257
Декстран 40
Декстран
Инфузияға арналған ерітінді
Kelun-Kazpharm (Келун-Казфарм), ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-3№021313
1258
Декстран 40
Декстран
Инфузияға арналған ерітінді
Kelun-Kazpharm (Келун-Казфарм), ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-3№021314
1259
Дельтиба®
Деламанид
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Оцука Фармасьютикал Ко., Лтд, ЖАПОНИЯ
ҚР-ДЗ-5№024728
1260
Демотон - Б Нео
Деректер жоқ
Бұлшықет ішіне және вена ішіне енгізуге арналған ерітінді
ДЕМО С.А. Фармасьютикал Индастри, ГРЕЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№023273
1261
Демотон-Б12
Деректер жоқ
Инъекцияға арналған ерітінді
ДЕМО С.А. Фармасьютикал Индастри, ГРЕЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№004008
1262
Демотон-Д
Деректер жоқ
Вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат
ДЕМО С.А. Фармасьютикал Индастри, ГРЕЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№025083
1263
Демотон-Т
Деректер жоқ
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
ДЕМО С.А. Фармасьютикал Индастри, ГРЕЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№004818
1264
ДЕНИГМА®
Мемантин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Кусум Хелткер Пвт. Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№021506
1265
Денкап
Мелоксикам
Таблеткалар
Дева Холдинг А.С., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№024674
1266
Дентора®
Деректер жоқ
Стоматологиялық гель
Аджио Фармацевтикалз Лтд, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025680
1267
Депакин®
Вальпрой қышқылы
Шәрбат
Унитер Ликвид Мануфактуринг, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№019795
1268
ДЕПАКИН® ХРОНО
Вальпрой қышқылы
Қабықпен қапталған, әсер етуі ұзартылған, бөлінетін таблеткалар
Санофи Винтроп Индустрия, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№013747
1269
Депакин® Хроно
Вальпрой қышқылы
Босап шығуы ұзаққа созылатын, бөлінетін, қабықпен қапталған таблеткалар
Санофи Винтроп Индустрия, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№014555

1293
Липримар ST™
Аторвастатин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Пфайзер Фармасьютикалс ЭлЭлСи, ПУЭРТО-РИКО
РК-ЛС-5№018155
1294
Липримар ST™
Аторвастатин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Пфайзер Фармасьютикалс ЭлЭлСи, ПУЭРТО-РИКО
РК-ЛС-5№018156
1295
Лира®
Цитиколин
Раствор для инъекций
АО Фармак, УКРАИНА
РК-ЛС-5№121886
1296
Лира®
Цитиколин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Фармак, УКРАИНА
РК-ЛС-5№025540
1297
Лирика®
Прегабалин
Капсулы
Пфайзер Мануфактуринг Дойчланд ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№011792
1298
Лирика®
Прегабалин
Капсулы
Пфайзер Мануфактуринг Дойчланд ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№011793
1299
Лирика®
Прегабалин
Капсулы
Пфайзер Мануфактуринг Дойчланд ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№011794
1300
Лирика®
Прегабалин
Капсулы
Пфайзер Мэнюфэкчуринг Дойчленд ГмбХ, Германия
ЛП-№(004450)-(ГП-KZ)
1301
Лисоф
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
ХЕТЕРО ЛАБС ЛИМИТЕД, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№024905
1302
Листора
Орлистат
Капсулы
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№025827
1303
Листора
Орлистат
Капсулы, 60 мг, №84*
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№025826
1304
ЛИФТА
Тадалафил
Таблетки
"ABDI IBRAHIM", Турция
ЛП-№009934-РГ-KZ
1305
ЛОГУФЕН®
Леветирацетам
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Кусум Хелткер Пвт. Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№024113
1306
Лозартан плюс
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
СООО "Лекфарм", БЕЛАРУСЬ
РК-ЛС-5№024359
1307
Лозартан плюс
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
СООО "Лекфарм", БЕЛАРУСЬ
РК-ЛС-5№024360
1308
Лозартан плюс
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
СООО "Лекфарм", БЕЛАРУСЬ
РК-ЛС-5№024366
1309
Локсидол
Мелоксикам
Суппозитории ректальные, 15 мг, №10*
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№019530
1310
Локулар
Фавипиравир
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№025945
1311
Ломексин
Фентиконазол
Капсулы вагинальные
КАТАЛЕНТ ИТАЛИ С.П.А., ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№017148
1312
Лонгидаза®
Бовгиалуронидаза азоксимер
Лиофилизат для приготовления раствора для инъекций
ООО "НПО Петровакс Фарм", РОССИЯ
РК-ЛС-5№023327
1313
Лондромакс
Алендроновая кислота
Таблетки
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№024289
1314
Лонсурф®
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Тайхо Фармасьютикал Ко., Лтд, ЯПОНИЯ
РК-ЛС-5№026418
1315
Лонсурф®
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Тайхо Фармасьютикал Ко., Лтд, ЯПОНИЯ
РК-ЛС-5№026424
1316
Лопигрол
Клопидогрел
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 75 мг, №28*
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№023162

1293
Джакави®
Руксолитиниб
Таблеткалар
Новартис Фарма Штейн АГ, ШВЕЙЦАРИЯ
ҚР-ДЗ-5№021459
1294
Джакави®
Руксолитиниб
Таблеткалар
Новартис Фарма Штейн АГ, ШВЕЙЦАРИЯ
ҚР-ДЗ-5№021460
1295
Джардинс®
Эмпаглифлозин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Роттендорф Фарма ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№121764
1296
Джардинс®
Эмпаглифлозин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Роттендорф Фарма ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№121765
1297
Джес®
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Байер Веймар ГмбХ және Ко.КГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№011639
1298
Джес®
Дроспиренон, этинилэстрадиол
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Байер Веймар ГмбХ және Ко.КГ, ГЕРМАНИЯ
ЛП-№002815-ГП-KZ
1299
Джес® Плюс
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Байер Веймар ГмбХ және Ко.КГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№024673
1300
Джес® Плюс
Дроспиренон+этинилэстрадиол+ [кальций левомефолаты] және кальций левомефолаты
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар жиынтығы
Байер Веймар ГмбХ и Ко. КГ, Германия
ЛП-№002401-ГП-KZ
1301
Дживи®
Дамоктоког альфа пэгол
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішімен жиынтықта
Байер Хелскэр ЛЛС, АМЕРИКА ҚҰРАМА ШТАТТАРЫ
ҚР-ДЗ-5№024935
1302
Дживи®
Дамоктоког альфа пэгол
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішімен жиынтықта
Байер Хелскэр ЛЛС, АМЕРИКА ҚҰРАМА ШТАТТАРЫ
ҚР-ДЗ-5№024936
1303
Дживи®
Дамоктоког альфа пэгол
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішімен жиынтықта
Байер Хелскэр ЛЛС, АМЕРИКА ҚҰРАМА ШТАТТАРЫ
ҚР-ДЗ-5№024937
1304
Дживи®
Дамоктоког альфа пэгол
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішімен жиынтықта
Байер Хелскэр ЛЛС, АМЕРИКА ҚҰРАМА ШТАТТАРЫ
ҚР-ДЗ-5№024938
1305
Джинтропин®
Соматропин
Тері астына енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ
ГенеСайенс Фармасьютикалс Ко., Лтд., ҚЫТАЙ
ҚР-БП-5№022696
1306
Джинтропин®
Соматропин
Тері астына енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішімен бір жиынтықта (инъекцияға арналған су)
ГенеСайенс Фармасьютикалс Ко., Лтд., ҚЫТАЙ
ҚР-БП-5№022697
1307
Джинтропин®
Соматропин
Тері астына енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ
ГенеСайенс Фармасьютикалс Ко., Лтд., ҚЫТАЙ
ҚР-БП-5№022781
1308
Джинтропин®
Соматропин
Тері астына енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішімен бір жиынтықта (инъекцияға арналған су)
ГенеСайенс Фармасьютикалс Ко., Лтд., ҚЫТАЙ
ҚР-БП-5№022782
1309
Дз-КАПС МАКСИМА
Колекальциферол
Капсулалар
Минскинтеркапс, БЕЛАРУСЬ
ЛП-№001213-ГП-KZ
1310
Диабетон® MR
Гликлазид
Модификацияланып босап шығатын таблеткалар
Ле Лаборатуар Сервье Индастри, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№003588
1311
Диабетон® MR
Гликлазид
Босап шығуы ұзаққа созылатын таблеткалар
СЕРВЬЕ РУС, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№023209
1312
Диабетон® МR
Гликлазид
Модификацияланып босап шығатын таблеткалар
Ле Лаборатуар Сервье Индастри, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№018105
1313
Диабетон® МR
Гликлазид
Модификацияланып босап шығатын таблеткалар
Лаборатории Сервье Индастри, Франция;"Сервье РУС" ЖШҚ, Ресей
ЛП-№000531-ГП-KZ
1314
Диаглизид® MR
Гликлазид
Босап шығуы ұзаққа созылатын таблеткалар
Фармак, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№122156
1315
Диазолин
Мебгидролин
Таблеткалар
Фармак, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№012212
1316
Диазолин
Мебгидролин
Драже
Фармак АҚ, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№013522

1317
Лоприта
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Маклеодс Фармасьютикалз Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025407
1318
Лоприта
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Маклеодс Фармасьютикалз Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025408
1319
Лорбрена®
Лорлатиниб
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Пфайзер Мануфактуринг Дойчланд ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№025641
1320
Лорбрена®
Лорлатиниб
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Пфайзер Мануфактуринг Дойчланд ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№025642
1321
Лорбрена®
лорлатиниб
таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Пфайзер Мэнюфэкчуринг Дойчленд ГмбХ
ЛП-№009432-ГП-KZ
1322
Лориста®
Лозартан
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
РК-ЛС-5№020397
1323
Лориста®
Лозартан
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
КРКА-РУС, Россия
ЛП-№001718-ГП-KZ
1324
Лориста® Н
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 50мг/12,5мг, №84; 50мг/12,5мг, №56; 50мг/12,5мг, №14*
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
РК-ЛС-5№012740
1325
Лориста® Н
Гидрохлоротиазид+Лозартан
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
КРКА-РУС, Россия
ЛП-№001972-ГП-KZ
1326
Лориста® НД
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
РК-ЛС-5№012739
1327
Лориста® НД
Гидрохлоротиазид+Лозартан
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
ЛП-№001992-ГП-KZ
1328
Лориста® НД
Гидрохлоротиазид+Лозартан
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
КРКА-РУС, Россия
ЛП-№001992-ГП-KZ
1329
ЛОРИТИС ФАСТ
Лорноксикам
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
АБДИ ИБРАХИМ, ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№022576
1330
ЛОРКАР ФОРТ®
Лозартан
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Нобел Алматинская Фармацевтическая Фабрика, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№022159
1331
ЛОРКАР®
Лозартан
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Нобел Алматинская Фармацевтическая Фабрика, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№022160
1332
Лорнадо
Лорноксикам
Лиофилизированный порошок для приготовления раствора для инъекций в комплекте с растворителем (вода для инъекций), 8 мг, 2 мл, №1*
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№025510
1333
Лорнадо
Лорноксикам
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 8 мг, №100*
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№025512
1334
Лорноксикам
Лорноксикам
Лиофилизированный порошок для приготовления раствора для инъекций
SWISS PARENTERALS LTD, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№026604
1335
Лорнолиоф
Лорноксикам
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного и внутримышечного введения в комплекте с растворителем (вода для инъекций)
К.О. Ромфарм Компани С.Р.Л., РУМЫНИЯ
РК-ЛС-5№026391
1336
ЛУНИЗОЛ–сановель
Флуконазол
Капсулы 150 мг №2*
Сановель Фармако-индустриальная торговая компания, ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№010212
1337
Лусефи®
Лусеоглифлозин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
СЕРВЬЕ РУС, Россия
ЛП-№003622-ГП-KZ
1338
Луцентис®
Ранибизумаб
Раствор для внутриглазного введения
Новартис Фарма Штейн АГ, ШВЕЙЦАРИЯ
РК-ЛС-5№016259
1339
Луцентис®
Ранибизумаб
Раствор для внутриглазного введения
Новартис Фарма Штейн АГ, ШВЕЙЦАРИЯ
ЛП-№006904-ГП-KZ
1340
Лютеина®
Прогестерон
Таблетки подъязычные
Адамед Фарма, ПОЛЬША
РК-ЛС-5№025571

1317
Диазолин
Мебгидролин
Драже
Фармак АҚ, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№013523
1318
Диакарб
Ацетазоламид
Таблеткалар
"Польфарма" АҚ фармацевтикалық зауыты, ПОЛЬША
ҚР-ДЗ-5№026251
1319
Диакарб
Ацетазоламид
Таблеткалар
"Польфарма" АҚ фармацевтикалық зауыты, ПОЛЬША
ЛП-№000359-РГ-KZ
1320
Диалипон®
Деректер жоқ
Инфузияға арналған ерітінді
Фармак, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№014274
1321
Диалипон®
Деректер жоқ
Капсулалар
Фармак, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№014276
1322
Диалипон® Турбо
Деректер жоқ
Инфузияға арналған ерітінді
Фармак, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№020968
1323
Диане® 35
Деректер жоқ
Драже
Байер Веймар ГмбХ және Ко.КГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№014401
1324
Дианил ПД4 глюкозамен
Деректер жоқ
Перитонеальді диализге арналған ерітінді
Бакстер Хелскеа С.А., ИРЛАНДИЯ
ҚР-ДЗ-5№017745
1325
Дианил ПД4 глюкозамен
Деректер жоқ
Перитонеальді диализге арналған ерітінді
Бакстер Хелскеа С.А., ИРЛАНДИЯ
ҚР-ДЗ-5№017746
1326
Дианил ПД4 глюкозамен
Деректер жоқ
Перитонеальді диализге арналған ерітінді
Бакстер Хелскеа С.А., ИРЛАНДИЯ
ҚР-ДЗ-5№017747
1327
Диаскинтест®
Деректер жоқ
Тері ішіне енгізуге арналған ерітінді
ГЕНЕРИУМ, РЕСЕЙ
ҚР-БП-5№022754
1328
Диафлекс
Диацереин
Капсулалар
Ромфарм Компани С.Р.Л., РУМЫНИЯ
ҚР-ДЗ-5№023032
1329
Дибазол - Дарница
Бендазол
Инъекцияға арналған ерітінді
"Фармацевтикалық фирма "Дарница", УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№008516
1330
Дибазол - Дарница
Бендазол
Инъекцияға арналған ерітінді
"Фармацевтикалық фирма "Дарница", УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№016796
1331
Дивабо
Деректер жоқ
Таблеткалар
Наари Фарма Прайвет Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025697
1332
Дивагестия®
Диеногест
Таблеткалар
Cyndea Pharma, S.L., ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№025135
1333
Дивигель
Эстрадиол
Сыртқа қолдануға арналған гель
Орион Корпорейшн, ФИНЛЯНДИЯ
ҚР-ДЗ-5№009623
1334
Дигоксин
Дигоксин
Инъекцияға арналған ерітінді
Здоровье Фармацевтикалық компаниясы", УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№013040
1335
Дигоксин
Дигоксин
Таблеткалар
"Борщагов ХФЗ" ҒӨО ЖАҚ, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№015693
1336
ДИГОКСИН ГРИНДЕКС
Дигоксин
Таблеткалар
Гриндекс, ЛАТВИЯ
ҚР-ДЗ-5№002437
1337
Диециклен
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Лабораториос Леон Фарма С.А., ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№022364
1338
Дизена
Диеногест
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Хаупт Фарма Мюнстер ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№024490
1339
Диклоберл® N 75
Диклофенак
Инъекцияға арналған ерітінді
Берлин - Хеми АГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№012683
1340
Диклоберл® ретард
Диклофенак
Босап шығуы ұзаққа созылатын капсулалар
Хенниг Арцнаймиттель ГмбХ & Ко КГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№012871

1406
Меропенем
Меропенем
Порошок для приготовления раствора для внутривенного введения
Химфарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№016485
1407
Меропенем
Меропенем
Порошок для приготовления раствора для внутривенного введения
Химфарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№016486
1408
Меропенем
Меропенем
Порошок для приготовления раствора для внутривенного введения
ПАО Синтез, РОССИЯ
РК-ЛС-5№026277
1409
МЕРОПЕНЕМ - АВИМЕД
Меропенем
Порошок для приготовления раствора для инъекций и инфузий
БРУКС СТЕРИСАЙНС ЛИМИТЕД, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025220
1410
Меропенем Вега
Меропенем
Порошок для приготовления раствора для инъекций или инфузий
ACS DOBFAR S.p.A., ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№026588
1411
Мертенил®
Розувастатин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Гедеон Рихтер, ВЕНГРИЯ
РК-ЛС-5№018356
1412
Мертенил®
Розувастатин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Гедеон Рихтер, ВЕНГРИЯ
РК-ЛС-5№018357
1413
Мертенил®
Розувастатин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
ГЕДЕОН РИХТЕР - РУС, РОССИЯ
РК-ЛС-5№018358
1414
Мертенил®
Розувастатин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
ГЕДЕОН РИХТЕР - РУС, РОССИЯ
РК-ЛС-5№018359
1415
Мертенил®
Розувастатин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
ГЕДЕОН РИХТЕР - РУС, РОССИЯ
РК-ЛС-5№018360
1416
Мертенил®
Розувастатин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
ГЕДЕОН РИХТЕР - РУС, РОССИЯ
РК-ЛС-5№018361
1417
Мертенил®
розувастатин
таблетки, покрытые пленочной оболочкой
АО "ГЕДЕОН РИХТЕР - РУС"
ЛП-№004393-ГП-KZ
1418
Месакол
Месалазин
Таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой
Сан Фарма Лабораториез Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№009852
1419
МЕСАЛАЗИН-САНТО®
Месалазин
Таблетки пролонгированного действия
Химфарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-0№025709
1420
Метадон
Метадон
Раствор для орального применения
Л.Молтени и К. дей Ф. Лии Аллити Сочиета ди Езерчицио С.п.А., ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№121922
1421
Метапреднилон
Метилпреднизолон
Таблетки
Стерил-Жене Лайф Сайэнсиз (П) Лтд, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025649
1422
Метапреднилон
Метилпреднизолон
Таблетки
Стерил-Жене Лайф Сайэнсиз (П) Лтд, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025650
1423
Метикур
Метилпреднизолон
Порошок лиофилизированный для приготовления раствора для внутримышечного и внутривенного введения в комплекте с растворителем
Вем Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№025720
1424
Метилпреднизолон Вива Фарм
Метилпреднизолон
Таблетки
ТОО "ВИВА ФАРМ", КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№023863
1425
Метилпреднизолон Вива Фарм
Метилпреднизолон
Таблетки
ТОО "ВИВА ФАРМ", КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№023864
1426
Методжект®
Метотрексат
Раствор для подкожного введения
Онкотек Фарма Продакшн ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№020252
1427
Методжект®
Метотрексат
Раствор для подкожного введения
Онкотек Фарма Продакшн ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№020253
1428
Методжект®
Метотрексат
Раствор для подкожного введения
Онкотек Фарма Продакшн ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№020254

1406
Дифосфоцин
Цитиколин
Инъекцияға арналған ерітінді
Митим С.р.л., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№017067
1407
Дифосфоцин
Цитиколин
Инъекцияға арналған ерітінді
Митим С.р.л., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№017068
1408
Дицинон®
Этамзилат
Таблеткалар
"Новартис Фармасьютикал Мэньюфекчуринг" ЖШҚ, СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№015087
1409
Дицинон®
Этамзилат
Инъекцияға арналған ерітінді
Лек Фармасьютикалс д.д., СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№015107
1410
Добкард
Добутамин
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
Вем Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№025130
1411
Добросон®
Зопиклон
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Хемофарм А. Д., СЕРБИЯ
ҚР-ДЗ-5№024065
1412
Довпрела
Претоманид
Таблеткалар
Майлан Лабораториз Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025483
1413
Довпрела
Претоманид
Таблеткалар
Майлан Лабораториз Лимитед, ҮНДІСТАН
ЛП-№006294-РГ-KZ
1414
Докса-Дюра
Доксазозин
Таблеткалар
Ауробиндо Фарма Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№024617
1415
Докса-Дюра
Доксазозин
Таблеткалар
Ауробиндо Фарма Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№024618
1416
Доксафин
Дезлоратадин
Шәрбат
ДЕВА ХОЛДИНГ А.С., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№025356
1417
Доксиламин-КМ®
Доксиламин
Ішуге арналған тамшыдәрі
Кревель Мойзельбах ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№019761
1418
Доксилан®
Доксициклин
Таблеткалар
G.L. Pharma GmbH, АВСТРИЯ
ҚР-ДЗ-5№020436
1419
Доксициклин
Доксициклин
Капсулалар
Борисов медициналық препараттар зауыты ашық акционерлiк қоғамы ("БМПЗ" ААҚ), БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№012099
1420
Доксициклин -ТК
Доксициклин
Капсулалар
ТК Фарм Ақтөбе ЖШС, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№016325
1421
Доксорубицин Сандоз®
Доксорубицин
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
ФАРЕВА Унтерах ГмбХ, АВСТРИЯ
ҚР-ДЗ-5№025732
1422
Доксорубицин Сандоз®
Доксорубицин
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
ФАРЕВА Унтерах ГмбХ, АВСТРИЯ
ҚР-ДЗ-5№025733
1423
Долана тұндырмасы
Деректер жоқ
Тұндырма
Сұлтан, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№018439
1424
Долутегравир
Долутегравир
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Ауробиндо Фарма Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025741
1425
Долутегравир, эмтрицитабин және тенофовир алафенамид
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Лаурус Лабс Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025292
1426
ДОМРИД®
Домперидон
Қабықпен қапталған таблеткалар
КУСУМ ФАРМ, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№121930
1427
ДОМРИД®
Домперидон
Ішуге арналған суспензия
КУСУМ ФАРМ, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№122063
1428
Дона®
Глюкозамин
Ішке қабылдау үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
РОТТАФАРМ Лтд., ИРЛАНДИЯ
ҚР-ДЗ-5№003716

1476
Милотарг®
Гемтузумаб озогамицин
Лиофилизат для приготовления концентрата для приготовления раствора для инфузий
Вайет Фармасьютикал Дивижн оф Вайет Холдингз ЭлЭлСи, СОЕДИНҢННЫЕ ШТАТЫ АМЕРИКИ
РК-ЛС-5№026154
1477
Милотарг®
Гемтузумаб озогамицин
Лиофилизат для приготовления концентрата для приготовления раствора для инфузий
Вайет Фармасьютикал Дивижн оф Вайет Холдингз ЭлЭлСи, США
ЛП-№008765-ГП-KZ
1478
Милрикор
Милринон
Раствор для внутривенных инъекций и инфузий
Вем Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№025270
1479
Мильгамма®
Нет данных
Раствор для внутримышечных инъекций, 2 мл, №10*
Солюфарм Фармацайтише Эрцойгниссе ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№015640
1480
Мильгамма® Моно 300
Бенфотиамин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Драгенофарм Апотекер Пюшль ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№121811
1481
Мильгамма® Моно 300
Бенфотиамин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Драгенофарм Апотекер Пюшль ГмбХ, Германия
ЛП-№010193-РГ-KZ
1482
Минирин МЕЛТ
Десмопрессин
Лиофилизат пероральный
Каталент Ю.К. Свиндон Зидис Лтд, ВЕЛИКОБРИТАНИЯ
РК-ЛС-5№016703
1483
Минирин МЕЛТ
Десмопрессин
Лиофилизат пероральный
Каталент Ю.К. Свиндон Зидис Лтд, ВЕЛИКОБРИТАНИЯ
РК-ЛС-5№016704
1484
Минирин МЕЛТ
Десмопрессин
Лиофилизат пероральный
Каталент Ю.К. Свиндон Зидис Лтд, ВЕЛИКОБРИТАНИЯ
РК-ЛС-5№016705
1485
МИПИТАР
Миртазапин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
ХЕТЕРО ЛАБС ЛИМИТЕД, Индия
ЛП-№010180-РГ-KZ
1486
Мирапекс® ПВ
Прамипексол
Таблетки с пролонгированным высвобождением
Роттендорф Фарма ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№016925
1487
Мирапекс® ПВ
Прамипексол
Таблетки с пролонгированным высвобождением
Роттендорф Фарма ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№018328
1488
Мирена®
Левоноргестрел
Система внутриматочная терапевтическая
Байер Ой, ФИНЛЯНДИЯ
РК-ЛС-5№015812
1489
Мирена®
Левоноргестрел
Система внутриматочная терапевтическая
Байер Ой, ФИНЛЯНДИЯ
ЛП-№004965-ГП-KZ
1490
Миртел®
Миртазапин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
G.L. Pharmа GmbH, Австрия
ЛП-№010365-РГ-KZ
1491
Мирцера®
Нет данных
Раствор для внутривенных и подкожных инъекций
Ф. Хоффманн-Ля Рош Лтд., ШВЕЙЦАРИЯ
РК-ЛС-5№013870
1492
Мирцера®
Нет данных
Раствор для внутривенных и подкожных инъекций
Ф. Хоффманн-Ля Рош Лтд., ШВЕЙЦАРИЯ
РК-ЛС-5№013869
1493
МИСОЛ®
Сертралин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Нобел Алматинская Фармацевтическая Фабрика, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№019284
1494
Митикайд®
Мидостаурин
Капсулы
Каталент Германия Эбербах ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№026367
1495
Митомицин медак
Митомицин
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного и внутрипузырного введения
Онкомед мануфэкчуринг а.с., ЧЕШСКАЯ РЕСПУБЛИКА
РК-ЛС-5№025784
1496
Митомицин медак
Митомицин
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного и внутрипузырного введения
Онкомед мануфэкчуринг а.с., ЧЕШСКАЯ РЕСПУБЛИКА
РК-ЛС-5№025785

1476
Дусконал Ретард
Мебеверин
Модификацияланып босап шығатын капсулалар
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№023024
1477
Дутабит
Дутастерид
Капсулалар
Ауробиндо Фарма Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№024694
1478
Дутабит Плюс
Деректер жоқ
Капсулалар
Ауробиндо Фарма Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025127
1479
Дутамакс
Деректер жоқ
Капсулалар
LABORATORIOS LEON FARMA, SA, ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№025273
1480
Дутамс
Деректер жоқ
Қатты капсулалар
Лабораториос ЛЕОН ФАРМА С.А., ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№024917
1481
Дутас Т®
Деректер жоқ
Капсулалар
Laboratorios Leon Farma S.A., ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№025708
1482
Дутасвитэ
Дутастерид
Капсулалар
Синдеа Фарма, С.Л., ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№023945
1483
Дэлсия
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Сан Фармасьютикал Индастриез Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№021119
1484
ДЮРАЛОНГ
Дапоксетин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
ЗИМ ЛАБОРАТОРИЕС ЛИМИТЕД, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№024478
1485
ДЮРАЛОНГ
Дапоксетин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
ЗИМ ЛАБОРАТОРИЕС ЛИМИТЕД, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№024479
1486
Дюфастон®
Дидрогестерон
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Эбботт Байолоджикалз Б.В., НИДЕРЛАНДЫ
ҚР-ДЗ-5№014248
1487
Евра®
Деректер жоқ
Трансдермальді терапиялық жүйе (ТТЖ)
ЛТС Ломанн терапиялық жүйесі АГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№016276
1488
Езафосфина
Фосфруктоза
Вена ішіне енгізуге арналған инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ, еріткіші – инъекцияға арналған стерильді сумен жиынтықта
Biomedica Foscama Industria Chimico-Farmaceutica S.p.A., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№017660
1489
Езафосфина
Фосфруктоза
Вена ішіне енгізуге арналған ерітінді
Biomedica Foscama Industria Chimico Farmaceutica S.p.A., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№017662
1490
Ерадиком
Флуконазол
Капсулалар
Протек Биофарма Пвт. Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№017871
1491
ЖАДЕБЕЛ®
Деферазирокс
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Нобел Алматы Фармацевтикалық Фабрикасы, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№024709
1492
ЖАДЕБЕЛ®
Деферазирокс
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Нобел Алматы Фармацевтикалық Фабрикасы, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№024710
1493
ЖАДЕБЕЛ®
Деферазирокс
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Нобел Алматы Фармацевтикалық Фабрикасы, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№024711
1494
ЖАДЕБЕЛ®
Деферазирокс
Ұсақталатын таблеткалар
Нобел Алматы Фармацевтикалық Фабрикасы, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-0№026149
1495
ЖАДЕБЕЛ®
Деферазирокс
Ұсақталатын таблеткалар
Нобел Алматы Фармацевтикалық Фабрикасы, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-0№026150
1496
Жанин®
Деректер жоқ
Қантты қабықпен қапталған таблеткалар
Байер Веймар ГмбХ және Ко.КГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№018440

1497
МИТОТАН
Митотан
Таблетки
НАНОФАРМА ДЕВЕЛОПМЕНТ, РОССИЯ
РК-ЛС-5№026056
1498
Мифалцин
Моксифлоксацин
Раствор для инфузий
ДЕМО С.А. Фармасютикал Индастри, ГРЕЦИЯ
РК-ЛС-5№026659
1499
Мифепристон
Мифепристон
Таблетки
Чайна Ресурс Зижу Фармасьютикал Ко., Лтд., КИТАЙ
РК-ЛС-5№009918
1500
МоксиКаз
Моксифлоксацин
Раствор для инфузий
Kelun-Kazpharm (Келун-Казфарм), КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№022372
1501
Моксикум
Моксифлоксацин
Раствор для инфузий
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№022175
1502
Моксикум
Моксифлоксацин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№023286
1503
Моксимера
Моксифлоксацин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Дева Холдинг А.С., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№024729
1504
Моксипрес®
Моксифлоксацин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Нобел Алматинская Фармацевтическая Фабрика, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-3№020697
1505
Моксифлокс
Моксифлоксацин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Абди Ибрахим Глобал Фарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-3№019966
1506
Моксодин
Моксонидин
Таблетки, покрытые оболочкой
Рубикон, БЕЛАРУСЬ
РК-ЛС-5№025179
1507
Моксонидин NOBEL®
Моксонидин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 0.4 мг, №28*
Нобел Алматинская Фармацевтическая Фабрика, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№025767
1508
Моксонидин-ЛФ
Моксонидин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Лекфарм, БЕЛАРУСЬ
РК-ЛС-5№021364
1509
Момат А
Нет данных
Спрей назальный дозированный
Гленмарк Фармасьютикалз Лтд, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№021639
1510
Момат Рино
Мометазон
Спрей назальный дозированный, 120 доз, 50 мкг/доза, №1*
Гленмарк Фармасьютикалз Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№121659
1511
Момейд-С
Нет данных
Мазь
Гленмарк Фармасьютикалз Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№014780
1512
Мометазон Санто
Мометазон
Крем для наружного применения
Химико-фармацевтический комбинат "АКРИХИН", РОССИЯ
РК-ЛС-5№023122
1513
Монкаста®
Монтелукаст
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
РК-ЛС-5№022661
1514
Монофер®
Нет данных
Раствор для инъекций и инфузий
Wasserburger Arzneimittelwerk GmbH., ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№026434
1515
Монофер®
Нет данных
Раствор для инъекций и инфузий
Solupharm Pharmazeutische Erzeugnisse GmbH, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№026434
1516
Монофер®
Нет данных
Раствор для инъекций и инфузий
Фармакосмос А/С, ДАНИЯ
РК-ЛС-5№026434
1517
Монтелукаст
Монтелукаст
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Синтон Испания, С.Л., ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№025444

1497
Жасмед
Азитромицин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
РЕПЛЕК ФАРМ Лтд. Скопье, СОЛТҮСТІК МАКЕДОНИЯ РЕСПУБЛИКАСЫ
ҚР-ДЗ-5№021509
1498
Жасмед
Азитромицин
Ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ
NEURAXPHARM PHARMACEUTICALS, SL, ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№022954
1499
Жолжелкен шырыны
Деректер жоқ
Ішке қабылдауға арналған сұйықтық
Лубныфарм, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№009830
1500
Жұқпалы емес аллергендерге арналған еріткіш
Деректер жоқ
Жұқпалы емес аллергендерге арналған еріткіш
"Бүрлі" ЖШС, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-3№020570
1501
Завицефта®
Деректер жоқ
Инфузияға ерітінді дайындау үшін концентрат дайындауға арналған ұнтақ
ЭйСиЭс Добфар С.п.А., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№024340
1502
Занидип-рекордати
Лерканидипин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Рекордати Индустрия Химика және Фармацевтика С.П.А., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№017727
1503
Занидип-рекордати
Лерканидипин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Рекордати Индустрия Химика және Фармацевтика С.П.А., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№017728
1504
ЗАПИКАР
Окскарбазепин
Қабықпен қапталған таблеткалар
Аннора Фарма Прайвет Лимитед, ҮНДІСТАН
ЛП-№006406-РГ-KZ
1505
Зарсио®
Филграстим
Тері астына және вена ішіне енгізуге арналған ерітінді
Новартис Фармасьютикал Мэньюфекчуринг ГмбХ, АВСТРИЯ
ҚР-ДЗ-5№025158
1506
Зарсио®
Филграстим
Тері астына және вена ішіне енгізуге арналған ерітінді
Новартис Фармасьютикал Мэньюфекчуринг ГмбХ, АВСТРИЯ
ҚР-ДЗ-5№025159
1507
ЗАТИНИБ®
Дазатиниб
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Нобел Алматы Фармацевтикалық Фабрикасы, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№022365
1508
ЗАТИНИБ®
Дазатиниб
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Нобел Алматы Фармацевтикалық Фабрикасы, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№022366
1509
ЗАТИНИБ®
Дазатиниб
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Нобел Алматы Фармацевтикалық Фабрикасы, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№024730
1510
ЗАТИНИБ®
Дазатиниб
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Нобел Алматы Фармацевтикалық Фабрикасы, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№024731
1511
ЗАТИНИБ®
Дазатиниб
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Нобел Алматы Фармацевтикалық Фабрикасы, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№024732
1512
Зафрилла®
Диеногест
Таблеткалар
Гедеон Рихтер ААҚ, Мажарстан
ЛП-№000003-РГ-KZ
1513
Заха 500
Азитромицин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Аджанта Фарма Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№023721
1514
Зацеф
Цефтазидим
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
"Борщагов ХФЗ" ҒӨО ЖАҚ, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№019579
1515
Зелбораф®
Вемурафениб
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Делфарм Милано С.р.л., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№020338
1516
Зелбораф®
Вемурафениб
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Делфарм Милано С.р.Л., Италия
ЛП-№000249-ГП-KZ
1517
Земплар®
Парикальцитол
Инъекцияға арналған ерітінді
Авара Лискате Фармасьютикал Сервисез С.п.А, ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№019298

1518
Монтемак 10
Монтелукаст
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Маклеодс Фармасьютикалз Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№022689
1519
Монтигет
Монтелукаст
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Гетц Фарма (Пвт) Лимитед, ПАКИСТАН
РК-ЛС-5№013933
1520
Монтигет
Монтелукаст
Таблетки жевательные
Гетц Фарма (Пвт.) Лимитед, ПАКИСТАН
РК-ЛС-5№017688
1521
Монтигет
Монтелукаст
Таблетки жевательные
Гетц Фарма (Пвт.) Лимитед, ПАКИСТАН
РК-ЛС-5№017689
1522
Монтигет
Монтелукаст
Гранулы педиатрические
Гетц Фарма (Пвт) Лимитед, ПАКИСТАН
РК-ЛС-5№017721
1523
МОНТУМ®
Монтелукаст
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Кусум Хелткер Пвт. Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№024010
1524
Монурал
Фосфомицин
Гранулы для приготовления раствора для приема внутрь
Замбон Свитцерланд Лтд., ШВЕЙЦАРИЯ
РК-ЛС-5№016799
1525
Моресерк
Бетагистин
Таблетки
MERKEZ LABORATUARI ILAC SAN. VE TIC. A.S., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№021190
1526
Морфина гидрохлорид
Нет данных
Раствор для инъекций
Общество с ограниченной ответственностью "Харьковское фармацевтическое предприятие "Здоровье народу", УКРАИНА
РК-ЛС-5№010526
1527
Морфин лонг
Морфин
Таблетки с пролонгированным высвобождением, покрытые пленочной оболочкой
ФГУП "Московский эндокринный завод", РОССИЯ
РК-ЛС-5№025812
1528
Морфин лонг
Морфин
Таблетки с пролонгированным высвобождением, покрытые пленочной оболочкой
ФГУП "Московский эндокринный завод", РОССИЯ
РК-ЛС-5№025813
1529
Морфин лонг
Морфин
Таблетки с пролонгированным высвобождением, покрытые пленочной оболочкой
ФГУП "Московский эндокринный завод", РОССИЯ
РК-ЛС-5№025814
1530
Морфин лонг
Морфин
Таблетки с пролонгированным высвобождением, покрытые пленочной оболочкой
ФГУП "Московский эндокринный завод", РОССИЯ
РК-ЛС-5№025815
1531
МОТИГАСТ 10
Домперидон
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
ЗИМ ЛАБОРАТОРИЕС ЛИМИТЕД, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№024356
1532
МОТИГАСТ-S
Домперидон
Суспензия для приема внутрь, 1 мг/мл, 100 мл, №1*
Браун Лабораториес Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№024770
1533
Мотидом ODT
Домперидон
Таблетки диспергируемые в полости рта
Атена Драг Деливери Солишэнс Пвт.Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№026507
1534
Мотилиум®
Домперидон
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 10 мг, №30*
ДжНТЛ Консьюмер Хелс (Франция) С.А.С, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№018410
1535
Мубакт 10
Монтелукаст
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Аджанта Фарма Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№026571
1536
Мубакт ЖТ
Монтелукаст
Таблетки жевательные
Аджанта Фарма Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№026537
1537
Мубакт ЖТ
Монтелукаст
Таблетки жевательные
Аджанта Фарма Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№026538
1538
Мукоген
Ребамипид
Таблетки, покрытые оболочкой
Маклеодс Фармасьютикалз Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№017569

1518
Зенавил
Тадалафил
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Медокеми Лтд, КИПР
ҚР-ДЗ-5№024447
1519
Зентел
Албендазол
Таблеткалар
GlaxoSmithKline Consumer Healthcare South Africa (Pty) Limited, ОҢТҮСТIК АФРИКА РЕСПУБЛИКАСЫ
ҚР-ДЗ-5№005717
1520
Зентел®
Албендазол
Ішуге арналған суспензия
Aspen Bad Oldesloe GmbH, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№005716
1521
Зептол СР 200
Карбамазепин
Босап шығуы бақыланатын үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Сан Фармасьютикал Индастриез Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№010564
1522
Зептол СР 400
Карбамазепин
Босап шығуы бақыланатын үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Сан Фармасьютикал Индастриез Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№010565
1523
Зербакса
Деректер жоқ
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
Стери-Фарма, ЛЛС, АМЕРИКА ҚҰРАМА ШТАТТАРЫ
ҚР-ДЗ-5№023383
1524
Зербакса
Деректер жоқ
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
Стери-Фарма, ЛЛС, АМЕРИКА ҚҰРАМА ШТАТТАРЫ
ҚР-ДЗ-5№023384
1525
Зеродол
Ацеклофенак
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Ипка Лабораториз Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025307
1526
Зетринал®
Цетиризин
Шәрбат
АБДИ ИБРАХИМ, ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№011928
1527
Зетринал®
Цетиризин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Абди Ибрахим Глобал Фарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№012050
1528
Зетринал®
Цетиризин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Абди Ибрахим Глобал Фарм ЖШС, ҚАЗАҚСТАН
ЛП-№007534-РГ-KZ
1529
Зеффикс®
Ламивудин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Delpharm Poznan Spolka Akcyjna, ПОЛЬША
ҚР-ДЗ-5№003545
1530
Зеффикс®
Ламивудин
Ішуге арналған ерітінді
Бора Фармасьютикал Сервисес Инк., КАНАДА
ҚР-ДЗ-5№016700
1531
Зиаген®
Абакавир
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Delpharm Poznan Spolka Akcyjna, ПОЛЬША
ҚР-ДЗ-5№005698
1532
Зиаген®
Абакавир
Ішуге арналған ерітінді
Бора Фармасьютикал Сервисес Инк., КАНАДА
ҚР-ДЗ-5№011980
1533
Зибан
Цефтриаксон
Инъекция және инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
Медокеми Лтд, КИПР
ҚР-ДЗ-5№018799
1534
Зибан
Цефтриаксон
Вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
Медокеми Лтд, КИПР
ҚР-ДЗ-5№022924
1535
Зибан
Цефтриаксон
Бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ еріткішпен жиынтықта (лидокаин гидрохлоиді 1% ерітіндісі)
Медокеми Лтд, С зауыты, КИПР
ҚР-ДЗ-5№024643
1536
Зибан
Цефтриаксон
Бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ еріткішпен жиынтықта (лидокаин гидрохлоиді 1% ерітіндісі)
Медокеми (Фар Ист) Лтд, ВЬЕТНАМ
ҚР-ДЗ-5№025192
1537
Зибан
Цефтриаксон
Вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
Медокеми (Фар Ист) Лтд, ВЬЕТНАМ
ҚР-ДЗ-5№025232
1538
Зибан
Цефтриаксон
Вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
Медокеми (Фар Ист) Лтд, ВЬЕТНАМ
ҚР-ДЗ-5№025233

1561
Цефотаксим натрия
Цефотаксим
Порошок для приготовления раствора для инъекций, 1 г, №10*
Химфарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-3№021402
1562
Небиворлд
Небиволол
Таблетки
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№023599
1563
Небидо®
Тестостерон
Раствор для внутримышечного введения
Байер АГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№009483
1564
Небидо®
Тестостерон
Раствор для внутримышечного введения
Байер АГ, Германия
ЛП-№004023-ГП-KZ
1565
Небуломакс
Будесонид
Суспензия для ингаляций дозированная
АО Фармак, УКРАИНА
РК-ЛС-5№026572
1566
Небуломакс
Будесонид
Суспензия для ингаляций дозированная
АО Фармак, УКРАИНА
РК-ЛС-5№026573
1567
НЕБУНТА 5
Небиволол
Таблетки
Аджанта Фарма Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№026387
1568
Нейпилепт
Цитиколин
Раствор для внутривенного и внутримышечного введения
"ФармФирма "Сотекс", РОССИЯ
РК-ЛС-5№022854
1569
Нейпилепт
Цитиколин
Раствор для внутривенного и внутримышечного введения
"ФармФирма "Сотекс", РОССИЯ
РК-ЛС-5№022855
1570
НЕЙПИЛЕПТ®
Цитиколин
Раствор для приема внутрь, 100 мг/мл, 100 мл, №1; 100 мг/мл, 300 мл, №1*
ФармФирма Сотекс, РОССИЯ
РК-ЛС-5№023776
1571
Нейралгин® В
Нет данных
Раствор для внутримышечного введения 2мл №25; 2мл №10*
ХБМ Фарма с.р.о., СЛОВАКИЯ
РК-ЛС-5№023859
1572
НЕЙРОКСОН
Цитиколин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Киевмедпрепарат, УКРАИНА
РК-ЛС-5№025884
1573
Нейроксон®
Цитиколин
Раствор для внутривенного и внутримышечного введения
ПАО Галичфарм, УКРАИНА
РК-ЛС-5№020323
1574
Нейромак
Мемантин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Маклеодс Фармасьютикалз Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№026544
1575
Нейромидин®
Ипидакрин
Таблетки
АО Олфа, ЛАТВИЯ
РК-ЛС-5№021348
1576
Нейромидин®
Ипидакрин
Раствор для инъекций
"Софарма", БОЛГАРИЯ
РК-ЛС-5№022768
1577
Нейромультивит®
-
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
G.L. Pharmа GmbH
ЛП-№010082-РГ-KZ
1578
НЕЙРОНОВА®
Нет данных
Раствор для внутримышечного введения, 2 мл, №10*
Химфарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№024201
1579
НЕЙРОТЕКС®
Нет данных
Раствор для внутривенного и внутримышечного введения, 50 мг/мл, №5*
"ФармФирма "Сотекс", РОССИЯ
РК-ЛС-5№018435
1580
Нейроцитин
Нет данных
Раствор для инфузий, 200 мл, №1*
Юрия-Фарм, УКРАИНА
РК-ЛС-5№023575

1561
ЗИТМАК®
Азитромицин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Нобел Алматы Фармацевтикалық Фабрикасы АҚ, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№014990
1562
ЗИТМАК®
Азитромицин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Нобел Алматы Фармацевтикалық Фабрикасы АҚ, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№016450
1563
ЗИТМАК®
Азитромицин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Нобел Алматы Фармацевтикалық Фабрикасы АҚ, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№016449
1564
ЗИТМАК®
Азитромицин
Ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ
Нобел Алматы Фармацевтикалық Фабрикасы, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№019119
1565
ЗИТМАК®
Азитромицин
Ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ
Нобел Алматы Фармацевтикалық Фабрикасы, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№019120
1566
Зитрокс-Маклеодс
Азитромицин
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат
Иммакуле Лайфсайнсиз Пвт. Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025718
1567
Зитрокс-Маклеодс 250
Азитромицин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Маклеодс Фармасьютикалз Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№003616
1568
Зитрокс-Маклеодс 500
Азитромицин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Маклеодс Фармасьютикалз Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№003617
1569
Зитрокс-Маклеодс®
Азитромицин
Ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ
АВВА РУС АҚ, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№022718
1570
Зитрокс-Маклеодс®
Азитромицин
Ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ
АВВА РУС АҚ, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№022719
1571
Зитротель
Азитромицин
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ
Анфарм Хеллас С.А., ГРЕЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№023279
1572
Зифта-1000
Цефтазидим
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
Свисс Парэнтэралс Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№023078
1573
Зобон
Золедрон қышқылы
Вена ішіне инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ
Sun Pharmaceutical Medicare Limited, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№018244
1574
Зобон
Золедрон қышқылы
Инфузияға арналған ерітінді
Сан Фармасьютикал Индастриез Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№121770
1575
Зоели
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Дельфарм Лилль С.А.С, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№019886
1576
Зокардис® 30
Зофеноприл
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
А. Менарини Мэнюфекчеринг Лоджистикс энд Сервисиз С.р.л., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№011236
1577
Зокардис® 7,5
Зофеноприл
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
А. Менарини Мэнюфекчеринг Лоджистикс энд Сервисиз С.р.л., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№011235
1578
ЗОКСИ
Азитромицин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
ЭВЕРТОГЕН ЛАЙФ САЙЕНСЕС ЛИМИТЕД, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025796
1579
Золадекс®
Гозерелин
Ұзақ босап шығатын тері астына енгізуге арналған имплантат
АстраЗенека ЮК Лимитед, ҰЛЫБРИТАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№003869
1580
Золадекс®
Гозерелин
Ұзақ босап шығатын тері астына енгізуге арналған имплантат
АстраЗенека ЮК Лимитед, ҰЛЫБРИТАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№018523

1603
Нимесил®
Нимесулид
Гранулы для приготовления суспензии для приема внутрь
Лабораториос Менарини С.А., ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№026307
1604
Нимесулид-ЛФ
Нимесулид
Гранулы для приготовления суспензии для приема внутрь
Лекфарм, БЕЛАРУСЬ
РК-ЛС-5№026618
1605
Нинларо®
Иксазомиб
Капсулы
Хаупт Фарма Амарег ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№023324
1606
Нинларо®
Иксазомиб
Капсулы
Хаупт Фарма Амарег ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№023325
1607
Нинларо®
Иксазомиб
Капсулы
Хаупт Фарма Амарег ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№023326
1608
НИНЛАРО®
Иксазомиб
Капсулы
Хаупт Фарма Амарег ГмбХ, Германия
ЛП-№000559-ГП-KZ
1609
Нитресан
Нитрендипин
Таблетки
ПРО.МЕД.ЦС Прага а.о., Чехия
ЛП-№(006700)-(ГП-KZ)
1610
Нитроглицерин Инста
Нитроглицерин
Таблетки сублингвальные
Тройкаа Фармасьютикалс Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№024530
1611
НоваРинг
Нет данных
Кольца вагинальные
Н.В. Органон, НИДЕРЛАНДЫ
РК-ЛС-5№019825
1612
Новилс
Триентин
Капсулы
Производственное подразделение-фабрика АО Ген Илач ве Саглык Урунлери Санаи ве Тиджарет АШ, ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№025020
1613
Новинет®
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 0.02 мг/0.15 мг, №63*
Гедеон Рихтер, ВЕНГРИЯ
РК-ЛС-5№011370
1614
Новинет®
Дезогестрел + Этинилэстрадиол
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 150 мкг + 20 мкг, №63*
ОАО "Гедеон Рихтер", Венгрия
ЛП-№000121-ГП-KZ
1615
Новокаин
Прокаин
Раствор для инъекций
Дальхимфарм, РОССИЯ
РК-ЛС-5№022465
1616
Новокаин
Прокаин
Раствор для инъекций
АО Химфарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-0№026407
1617
Новокаин
Прокаин
Раствор для инъекций
АО Химфарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-0№026408
1618
Новокаин-DF
Прокаин
Раствор для инъекций
ТОО "DOSFARM", КАЗАХСТАН
РК-ЛС-0№026678
1619
НовоМикс® 30 ФлексПен®
Инсулин аспарт
Суспензия для подкожного введения
Ново Нордиск А/С, ДАНИЯ
РК-ЛС-5№017570
1620
НовоМикс® 30 ФлексПен®
Инсулин аспарт
Суспензия для подкожного введения
Ново Нордиск Продакшн САС, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№024284
1621
НовоРапид®
Инсулин аспарт
Раствор для инъекций
Ново Нордиск Фармасьютикал Индастриз, СОЕДИНҢННЫЕ ШТАТЫ АМЕРИКИ
РК-ЛС-5№025137
1622
НовоРапид® ФлексПен®
Инсулин аспарт
Раствор для подкожного введения
Ново Нордиск А/С, ДАНИЯ
РК-ЛС-5№017119
1623
НовоРапид® ФлексПен®
Инсулин аспарт
Раствор для подкожного и внутривенного введения
Ново Нордиск Продукао Фармасьютика до Бразил Лтда, БРАЗИЛИЯ
РК-ЛС-5№024396
1624
Нозейлин-ВМ
Нет данных
Капли глазные и назальные
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№026475
1625
Нолипрел® Би-Форте
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Сервье (Ирландия) Индастриз Лтд, ИРЛАНДИЯ
РК-ЛС-5№020070
1626
Нолипрел® Би-форте
Индапамид+Периндоприл
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
"Сервье (Ирландия) Индастриз Лтд.", Ирландия
ЛП-№001806-ГП-KZ
1627
Нолипрел® Форте Аргинин
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Ле Лаборатуар Сервье Индастри, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№012896

1603
ЗОРЕСАН®
Зонисамид
Капсулалар
Кусум Хелткер Пвт. Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№024543
1604
ЗОРЕСАН®
Зонисамид
Капсулалар
Кусум Хелткер Пвт. Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№024544
1605
ЗОРЕСАН®
Зонисамид
Капсулалар
Кусум Хелткер Пвт. Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№024545
1606
Зорника-4
Лорноксикам
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Микро Лабс Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№024645
1607
Зорника-8
Лорноксикам
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Микро Лабс Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№021002
1608
Зоцеф®
Цефуроксим
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
Сансе Лабораториз Пвт. Лтд, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№005006
1609
Зоцеф®
Цефуроксим
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
Сансе Лабораториз Пвт. Лтд, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№005013
1610
Зоцеф®
Цефуроксим
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Алкем Лабораториз Лтд, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№005436
1611
Зоцеф®
Цефуроксим
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Алкем Лабораториз Лтд, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№005459
1612
Зульбекс®
Рабепразол
Ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№019144
1613
Зульбекс®
Рабепразол
Ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№019145
1614
И.Г.Вена
Деректер жоқ
Инфузияға арналған ерітінді
Кедрион С.п.А., ИТАЛИЯ
ҚР-БП-5№122047
1615
И.Г.Вена
Деректер жоқ
Инфузияға арналған ерітінді
Кедрион С.п.А., ИТАЛИЯ
ҚР-БП-5№122048
1616
И.Г.Вена
Деректер жоқ
Инфузияға арналған ерітінді
Кедрион С.п.А., ИТАЛИЯ
ҚР-БП-5№122049
1617
И.Г.Вена
Деректер жоқ
Инфузияға арналған ерітінді
Кедрион С.п.А., ИТАЛИЯ
ҚР-БП-5№122050
1618
Ибукем
Ибупрофен
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Алкем Лабораториз Лтд, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№024475
1619
Ибукем
Ибупрофен
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Алкем Лабораториз Лтд, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№024477
1620
Ибупрофен
Ибупрофен
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
"Белмедпрепараты" РУК, БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№017841
1621
Ибупрофен-Тева
Ибупрофен
Қабықпен қапталған таблеткалар
Меркле ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№014622
1622
Ибуфлекс 400
Ибупрофен
Қабықпен қапталған таблеткалар
Рубикон, БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№025665
1623
ИВЕРЗАК 5
Ивабрадин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Аджанта Фарма Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025953
1624
Ивирем
Ремдесивир
Вена ішіне инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішпен (инъекцияға арналған су) жиынтықта
Набикасим Индастриз (Пвт) Лтд, ПӘКІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025915
1625
Идарубицина гидрохлорид ФаРес® 5 мг/5 мл
Идарубицин
Вена ішіне енгізуге арналған ерітінді
Тимоорган Фармации ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№023245
1626
ИДРИНОЛ®
Мельдоний
Вена ішіне және парабульбарлы енгізілетін ерітінді
ФармФирма Сотекс, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№020478
1627
Иенлип
Клиндамицин
Қынаптық суппозиторийлер
Лавифарм СА, ГРЕЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№024654

1628
Нольпаза®
Пантопразол
Порошок лиофилизированный для приготовления раствора для инъекций, 40 мг, №5; 40 мг, №10; 40 мг, №20*
Софаримекс – Индустрия Кимика э Фармасэутика, С. А., ПОРТУГАЛИЯ
РК-ЛС-5№020220
1629
Номидес
Осельтамивир
Капсулы
АО Фармасинтез, РОССИЯ
РК-ЛС-5№023154
1630
Ноофен®
Нет данных
Таблетки
АО Олфа, ЛАТВИЯ
РК-ЛС-5№020216
1631
Ноофен®
Нет данных
Капсулы
Олайнфарм, ЛАТВИЯ
РК-ЛС-5№021200
1632
Ноофен®
Нет данных
Капсулы
АО Олфа, ЛАТВИЯ
РК-ЛС-5№022973
1633
Ноофен® 100
Нет данных
Порошок для приготовления раствора для приема внутрь
Олайнфарм, ЛАТВИЯ
РК-ЛС-5№022894
1634
Норбактин
Норфлоксацин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Сан Фармасьютикал Индастриез Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№003429
1635
Норваск®
Амлодипин
Таблетки
Пфайзер Фармасьютикалс ЭлЭлСи, ПУЭРТО-РИКО
РК-ЛС-5№014062
1636
Норматин
Тимолол
Капли глазные
Уорлд Медицин Илач Сан.ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№010740
1637
Норматин-ВМ
Тимолол
Капли глазные
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№026561
1638
Нормодипин®
Амлодипин
Таблетки
АО "ГЕДЕОН РИХТЕР ‒ РУС", Россия
ЛП-№000148-ГП-KZ
1639
Нормомед®
Нет данных
Сироп, 50 мг/мл, 240 мл, №1*
АВС Фармацойтичи С.п.А., ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№024542
1640
Норэпинефрин Калцекс
Норэпинефрин
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
ХБМ Фарма с.р.о., СЛОВАКИЯ
РК-ЛС-5№024894
1641
Ноталорон®
Нет данных
Раствор для инъекций
Химфарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№023723
1642
НОТТА-сановель
Монтелукаст
Таблетки, покрытые оболочкой
Сановель Фармако-индустриальная торговая компания, ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№016768
1643
НОТТА-сановель
Монтелукаст
Таблетки жевательные
Сановель Фармако-индустриальная торговая компания, ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№016767
1644
НОТТА-сановель
Монтелукаст
Таблетки жевательные
Сановель Фармако-индустриальная торговая компания, ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№016772
1645
Нубека®
Даролутамид
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Орион Корпорейшн, ФИНЛЯНДИЯ
РК-ЛС-5№024823
1646
Нувик
Симоктоког альфа
Лиофилизированный порошок для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем (вода для инъекций) и набором для введения
Октафарма АБ, ШВЕЦИЯ
РК-ЛС-5№121958
1647
Нувик
Симоктоког альфа
Лиофилизированный порошок для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем (вода для инъекций) и набором для введения
Октафарма АБ, ШВЕЦИЯ
РК-ЛС-5№121959
1648
Нувик
Симоктоког альфа
Лиофилизированный порошок для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем (вода для инъекций) и набором для введения
Октафарма АБ, ШВЕЦИЯ
РК-ЛС-5№121960
1649
Нувик
Симоктоког альфа
Лиофилизированный порошок для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем (вода для инъекций) и набором для введения
Октафарма АБ, ШВЕЦИЯ
РК-ЛС-5№121962

1628
Изипенем
Меропенем
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
БКРС Фарма Пвт. Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№023596
1629
ИзиСикс
Деректер жоқ
Инъекцияға арналған суспензия
Панацея Биотек Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№024497
1630
Изо-Мик
Изосорбид динитраты
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
Фармак АҚ, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№013518
1631
ИЗО-МИК
Изосорбид динитраты
Дозаланған тіластылық спрей
Фармак АҚ, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№013582
1632
ИЗО-МИК лонг
Изосорбид динитраты
Әсер етуі ұзаққа созылатын таблеткалар
"МИКРОХИМ" ЖШҚ ҒӨФ, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№018857
1633
ИЗО-МИК лонг
Изосорбид динитраты
Әсер етуі ұзаққа созылатын таблеткалар
"МИКРОХИМ" ЖШҚ ҒӨФ, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№018858
1634
ИЗО-МИК лонг
Изосорбид динитраты
Әсер етуі ұзаққа созылатын таблеткалар
"МИКРОХИМ" ЖШҚ ҒӨФ, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№018859
1635
Изониазид
Изониазид
Шәрбат
Юрия-Фарм, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№019862
1636
Изоптин®
Верапамил
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
ФАМАР А.В.Е. Антуса, ГРЕЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№013857
1637
Изосорбид динитраты
Изосорбид динитраты
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
Химфарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№022246
1638
Изотрой 100
Изофлуран
Ингаляцияға арналған сұйықтық
Тройкаа Фармасьютикалс Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№023631
1639
Изотрой 250
Изофлуран
Ингаляцияға арналған сұйықтық
Тройкаа Фармасьютикалс Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№023630
1640
Изофлуран
Изофлуран
Ингаляциялық наркозға арналған сұйықтық
Пирамал Фарма Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№018634
1641
Икервис®
Циклоспорин
Көзге тамызатын дәрі, эмульсия
Ексельвижен, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№023846
1642
ИКСГЕВА®
Денозумаб
Тері астына енгізуге арналған ерітінді
Амджен Мэньюфэкчуринг Лимитед, АМЕРИКА ҚҰРАМА ШТАТТАРЫ
ҚР-ДЗ-5№019749
1643
Илпио
Телмисартан/Индапамид
Таблеткалар
ПРО.МЕД.ЦС Прага а.о., Чехия
ЛП-№001623-РГ-KZ
1644
Илсира
Левилимаб
Тері астына енгізуге арналған ерітінді
БИОКАД, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№025527
1645
Иматиниб-Адамед
Иматиниб
Капсулалар
Adamed Pharma S.A., Польша
ЛП-№003711-РГ-KZ
1646
Имбрувика®
Ибрутиниб
Капсулалар
Силаг АГ, ШВЕЙЦАРИЯ
ҚР-ДЗ-5№021240
1647
Имджудо
Тремелимумаб
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
Веттер Фарма-Фертигунг ГмбХ & Ко.КГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№026442
1648
Имджудо
Тремелимумаб
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
Веттер Фарма-Фертигунг ГмбХ & Ко.КГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№026443
1649
Имипенем+Циластатин
Деректер жоқ
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
Химфарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№010367

1650
Нуклео Ц.М.Ф. ФОРТЕ
Нет данных
Лиофилизат для приготовления раствора для внутримышечного введения в комплекте с растворителем
Лабораториос Алкала Фарма, С.Л., ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№003425
1651
Нумета G13E
Нет данных
Эмульсия для инфузий
Бакстер С.А., БЕЛЬГИЯ
РК-ЛС-5№023536
1652
Нумета G16E
Нет данных
Эмульсия для инфузий
Бакстер С.А., БЕЛЬГИЯ
РК-ЛС-5№023537
1653
Нуртек
Римегепант
Таблетки, диспергируемые в полости рта
"Каталент ЮК Суиндон Зайдис Лимитед", Соединенное Королевство
ЛП-№008633-РГ-KZ
1654
Нусинерсен
Нусинерсен
Раствор для интратекального введения
Карагандинский фармацевтический комплекс, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-0№026594
1655
НуТРИфлекс Липид пери
Нет данных
Эмульсия для инфузий
Б. Браун Мельзунген АГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№019242
1656
НуТРИфлекс Липид пери
Нет данных
Эмульсия для инфузий
Б. Браун Мельзунген АГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№019244
1657
НуТРИфлекс Липид спешиал
Нет данных
Эмульсия для инфузий
Б. Браун Мельзунген АГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№019241
1658
НуТРИфлекс Липид спешиал
Нет данных
Эмульсия для инфузий
Б. Браун Мельзунген АГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№019246
1659
НуТРИфлекс Липид спешиал
Нет данных
Эмульсия для инфузий
Б. Браун Мельзунген АГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№019247
1660
Овестин®
Эстриола сукцинат
Суппозитории вагинальные
Юнитер Индастрис, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№020956
1661
Овитрель®
Хориогонадотропин альфа
Раствор для инъекций
Мерк Сероно С.п.А., ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№018899
1662
Овитрель®
Хориогонадотропин альфа
Раствор для инъекций
Мерк Сероно С.п.А., ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№022920
1663
Овитрель®
Хориогонадотропин альфа
Раствор для подкожного введения
Мерк Сероно С.п.А., Италия
ЛП-№004594-ГП-KZ
1664
Овитрель®
Хориогонадотропин альфа
Раствор для подкожного введения
Мерк Сероно С.п.А., Италия
ЛП-№008509-РГ-KZ
1665
Овумикс®
Нет данных
Суппозитории вагинальные
Лабораторио Элеа Фоеникс С.А., АРГЕНТИНА
РК-ЛС-5№026033
1666
Одефсей
Рилпивирин + Тенофовира алафенамид + Эмтрицитабин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Патеон Инк., КАНАДА
ЛП-№000474-РГ-KZ
1667
ОД-Неб
Небиволол
Таблетки
Эдж Фарма Прайвет Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№019198
1668
Оземпик®
Семаглутид
Раствор для подкожного введения
Ново Нордиск А/С, Дания
ЛП-№010729-РГ-KZ
1669
Окревус®
Окрелизумаб
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
Рош Диагностикс ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№024011

1650
Имипенем+Циластатин
Деректер жоқ
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
Химфарм АҚ, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-0№026423
1651
Иммард®
Гидроксихлорохин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Ипка Лабораториз Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№023751
1652
Иммунат
Деректер жоқ
Вена ішіне енгізу үшін ерiтiндi дайындауға арналған лиофилизат
Такеда Мануфактуринг Австрия АГ, АВСТРИЯ
ҚР-ДЗ-5№013496
1653
Иммунат
Деректер жоқ
Вена ішіне енгізу үшін ерiтiндi дайындауға арналған лиофилизат
Такеда Мануфактуринг Австрия АГ, АВСТРИЯ
ҚР-ДЗ-5№013497
1654
Иммунат
Деректер жоқ
Вена ішіне енгізу үшін ерiтiндi дайындауға арналған лиофилизат
Такеда Мануфактуринг Австрия АГ, АВСТРИЯ
ҚР-ДЗ-5№013498
1655
Иммунин
Деректер жоқ
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат
Такеда Мануфактуринг Австрия АГ, АВСТРИЯ
ҚР-ДЗ-5№018680
1656
Иммунин
Деректер жоқ
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат
Такеда Мануфактуринг Австрия АГ, АВСТРИЯ
ҚР-ДЗ-5№018681
1657
ИММУТИН®
Иматиниб
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Нобел Алматы Фармацевтикалық Фабрикасы, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-3№019472
1658
ИММУТИН®
Иматиниб
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Нобел Алматы Фармацевтикалық Фабрикасы, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№016320
1659
ИММУТИН®
Иматиниб
Капсулалар
Нобел Алматы Фармацевтикалық Фабрикасы, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-3№020867
1660
ИММУТИН®
Иматиниб
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Нобел Алматы Фармацевтикалық Фабрикасы, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№025228
1661
Имфинзи™
Дурвалумаб
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
AstraZeneca AB, ШВЕЦИЯ
ҚР-БП-5№024448
1662
Имфинзи™
Дурвалумаб
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
Catalent Indiana LLC, АМЕРИКА ҚҰРАМА ШТАТТАРЫ
ҚР-БП-5№024448
1663
Имфинзи™
Дурвалумаб
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
AstraZeneca AB, ШВЕЦИЯ
ҚР-БП-5№024449
1664
Имфинзи™
Дурвалумаб
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
Catalent Indiana LLC, АМЕРИКА ҚҰРАМА ШТАТТАРЫ
ҚР-БП-5№024449
1665
Инбутол
Этамбутол
Инъекцияға арналған ерітінді
Юрия-Фарм, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№019769
1666
Инвега®
Палиперидон
Босап шығуы ұзаққа созылатын, қабықпен қапталған таблеткалар
Янссен Силаг Мануфэкчуринг ЛЛС, ПУЭРТО-РИКО (АМЕРИКА ҚҰРАМА ШТАТТАРЫ)
ҚР-ДЗ-5№019527
1667
Инвега®
Палиперидон
Босап шығуы ұзаққа созылатын, қабықпен қапталған таблеткалар
Янссен Силаг Мануфэкчуринг ЛЛС, ПУЭРТО-РИКО (АМЕРИКА ҚҰРАМА ШТАТТАРЫ)
ҚР-ДЗ-5№019528
1668
Инвега®
Палиперидон
Босап шығуы ұзаққа созылатын, қабықпен қапталған таблеткалар
Янссен Силаг Мануфэкчуринг ЛЛС, ПУЭРТО-РИКО (АМЕРИКА ҚҰРАМА ШТАТТАРЫ)
ҚР-ДЗ-5№019529
1669
Инвокана®
Канаглифлозин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Янссен-Силаг С.п.А., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№021311

1670
Оксалиплатин
Оксалиплатин
Лиофилизат для приготовления раствора для инфузий
РУП "Белмедпрепараты", БЕЛАРУСЬ
РК-ЛС-5№023321
1671
Оксалиплатин
Оксалиплатин
Лиофилизат для приготовления раствора для инфузий
РУП "Белмедпрепараты", БЕЛАРУСЬ
РК-ЛС-5№023322
1672
Оксалиплатин медак
Оксалиплатин
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
Онкомед мануфакчеринг а.с., ЧЕШСКАЯ РЕСПУБЛИКА
РК-ЛС-5№025442
1673
Оксалиплатин медак
Оксалиплатин
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
Онкомед мануфакчеринг а.с., ЧЕШСКАЯ РЕСПУБЛИКА
РК-ЛС-5№025443
1674
Оксалиплатин Сандоз®
Оксалиплатин
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
ФАРЕВА Унтерах ГмбХ, АВСТРИЯ
РК-ЛС-5№025780
1675
Оксалиплатин Сандоз®
Оксалиплатин
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
ФАРЕВА Унтерах ГмбХ, АВСТРИЯ
РК-ЛС-5№025781
1676
Оксалиплатин-Келун-Казфарм
Оксалиплатин
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
Kelun-Kazpharm (Келун-Казфарм), КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№022270
1677
Оксалиплатин-Келун-Казфарм
Оксалиплатин
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
ТОО "Kelun-Kazpharm" (Келун-Казфарм), Казахстан
ЛП-№004271-РГ-KZ
1678
Оксивера
Вортиоксетин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Элпен Фармасьютикал Ко. Инк., ГРЕЦИЯ
РК-ЛС-5№026625
1679
Оксивера
Вортиоксетин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Элпен Фармасьютикал Ко. Инк., ГРЕЦИЯ
РК-ЛС-5№026626
1680
ОКСИТОЦИН
Окситоцин
Раствор для внутривенного и внутримышечного введения
ООО "ФЗ "СТАДА", УКРАИНА
РК-ЛС-5№024488
1681
ОКТАГАМ™ 10%
Нет данных
Раствор для инфузий
Октафарма Фармацевтика Продуктионсгес м.б.Х, АВСТРИЯ
РК-ЛС-5№014188
1682
Октагам™ 5 %
Нет данных
Раствор для инфузий
Октафарма Фармацевтика Продуктионсгес. м.б.Х, АВСТРИЯ
РК-ЛС-5№019746
1683
Октанайн™ Ф
Нет данных
Лиофилизированный порошок для приготовления раствора для инфузий в комплекте с растворителем (вода для инъекции) и набором для введения
Октафарма Фармацевтика Продуктионсгес м.б.Х, АВСТРИЯ
РК-ЛС-5№014183
1684
Октанайн™ Ф
Нет данных
Лиофилизированный порошок для приготовления раствора для инфузий в комплекте с растворителем (вода для инъекции) и набором для введения
Октафарма Фармацевтика Продуктионсгес м.б.Х, АВСТРИЯ
РК-ЛС-5№014184
1685
Октанайн™ Ф
Нет данных
Лиофилизированный порошок для приготовления раствора для инфузий в комплекте с растворителем (вода для инъекции) и набором для введения
Октафарма Фармацевтика Продуктионсгес м.б.Х, АВСТРИЯ
РК-ЛС-5№014185
1686
Октанат® 1000
Нет данных
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем (вода для инъекций) и набором для введения
Октафарма Фармацевтика Продуктионсгес м.б.Х, АВСТРИЯ
РК-ЛС-5№004915
1687
Октанат® 1000
Нет данных
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем (вода для инъекций) и набором для введения
Octapharma AB, ШВЕЦИЯ
РК-БП-5№023463
1688
Октанат® 250
Нет данных
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем (вода для инъекций) и набором для введения
Октафарма Фармацевтика Продуктионсгес м.б.Х, АВСТРИЯ
РК-ЛС-5№004913
1689
Октанат® 250
Нет данных
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем (вода для инъекций) и набором для введения
Octapharma AB, ШВЕЦИЯ
РК-БП-5№023461
1690
Октанат® 500
Нет данных
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем (вода для инъекций) и набором для введения
Октафарма Фармацевтика Продуктионсгес м.б.Х, АВСТРИЯ
РК-ЛС-5№004914
1691
Октанат® 500
Нет данных
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем (вода для инъекций) и набором для введения
Octapharma AB, ШВЕЦИЯ
РК-БП-5№023462
1692
Октаплекс™ 500 МЕ (концентрат протромбинового комплекса)
Нет данных
Лиофилизированный порошок для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем (вода для инъекции) и набором для введения
Октафарма Фармацевтика Продуктионсгес м.б.Х, АВСТРИЯ
РК-ЛС-5№014192
1693
Октоклотин®
Мороктоког альфа
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем (раствор натрия хлорида 0,9 %)
Карагандинский фармацевтический комплекс, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№025097
1694
Октоклотин®
Мороктоког альфа
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем (раствор натрия хлорида 0,9 %)
Карагандинский фармацевтический комплекс, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№025098
1695
Октоклотин®
Мороктоког альфа
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем (раствор натрия хлорида 0,9 %)
Карагандинский фармацевтический комплекс, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№025100
1696
Оланзапин Вива Фарм
Оланзапин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
ВИВА ФАРМ, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-0№025882
1697
Олвион
Силденафил
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Медокеми Лтд, КИПР
РК-ЛС-5№021237
1698
Оликлиномель N4-550 Е
Нет данных
Эмульсия для инфузий
Бакстер С.А., БЕЛЬГИЯ
РК-ЛС-5№017913
1699
Оликлиномель N7-1000 Е
Нет данных
Эмульсия для инфузий
Бакстер С.А., БЕЛЬГИЯ
РК-ЛС-5№017916
1700
Олмехарт®
Олмесартан медоксомил
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
МСН Лабораториез Прайвэт Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№024492

1670
Инвокана®
Канаглифлозин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Янссен-Силаг С.п.А., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№021310
1671
Индамид
Индапамид
Қабықпен қапталған таблеткалар
Химфарм АҚ, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№015844
1672
Индап®
Индапамид
Капсулалар
ПРО.МЕД.ЦС Прага а.қ., ЧЕХ РЕСПУБЛИКАСЫ
ҚР-ДЗ-5№010136
1673
ИНДАП®
Индапамид
Таблеткалар
ПРО.МЕД.ЦС Прага а.қ., ЧЕХ РЕСПУБЛИКАСЫ
ҚР-ДЗ-5№019763
1674
ИНДАП®
Индапамид
Таблеткалар
ПРО.МЕД.ЦС Прага а.қ., ЧЕХ РЕСПУБЛИКАСЫ
ҚР-ДЗ-5№019764
1675
Индапамид
Индапамид
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Валента Фарм, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№015884
1676
Индапамид
Индапамид
Қабықпен қапталған таблеткалар
ПОЛЬФАРМА фармацевтикалық зауыты АҚ, ПОЛЬША
ҚР-ДЗ-5№016275
1677
Индапамид
Индапамид
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
"Польфарма" АҚ фармацевтикалық зауыты, ПОЛЬША
ҚР-ДЗ-5№026400
1678
Индапамид SR
Индапамид
Босап шығуы ұзартылған қабықпен қапталған таблеткалар
ПОЛЬФАРМА фармацевтикалық зауыты АҚ, ПОЛЬША
ҚР-ДЗ-5№016280
1679
Индапамид SR
Индапамид
Босап шығуы ұзаққа созылатын, қабықпен қапталған таблеткалар
Химфарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№025180
1680
Индапамид/Периндоприл - Тева
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Тева Фармасьютикал Воркс Приват Лимитед Компани, Мажарстан
ҚР-ДЗ-5№021161
1681
Индапамид/Периндоприл - Тева
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Тева Фармасьютикал Воркс Приват Лимитед Компани, Мажарстан
ҚР-ДЗ-5№021160
1682
Индапамид-Тева 1,5 мг
Индапамид
Босап шығуы ұзартылған, үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Меркле ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№014770
1683
Индометацин
Индометацин
Ректальді суппозиторийлер
ФАРМАПРИМ, МОЛДОВА РЕСПУБЛИКАСЫ
ҚР-ДЗ-5№018583
1684
Индометацин
Индометацин
Ректальді суппозиторийлер
ФАРМАПРИМ, МОЛДОВА РЕСПУБЛИКАСЫ
ҚР-ДЗ-5№020797
1685
Индометацин Софарма
Индометацин
Ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар
"Софарма", БОЛГАРИЯ
ҚР-ДЗ-5№011720
1686
ИНДОФЛАМ
Индометацин
Көзге тамызатын дәрі
Аджанта Фарма Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025977
1687
Инестом
Левокарнитин
Ішуге арналған ерітінді
Хелп С.А., ГРЕЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№018078
1688
Инестом
Левокарнитин
Инъекцияға арналған ерітінді
Хелп С.А., ГРЕЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№018079
1689
Инксанта 80
Фебуксостат
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Присайс Биофарма Пвт. Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№121719
1690
Инлайта®
Акситиниб
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Пфайзер Мануфактуринг Дойчланд ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№020884
1691
Инлайта®
Акситиниб
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Пфайзер Мануфактуринг Дойчланд ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№020885
1692
Инокаин
Оксибупрокаин
Көзге тамызатын дәрі
СЕНТИСС ФАРМА Пвт. Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№012988
1693
ИНОСЕДА
Деректер жоқ
Шәрбат
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№025146
1694
ИНСПИРАКС®
Деректер жоқ
Ингаляцияға арналған ерітінді
"Биннофарм" АҚ, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№026388
1695
ИНСУЛИПОН
Тиокт қышқылы
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№025391
1696
ИНСУЛИПОН
Тиокт қышқылы
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№025392
1697
Инсуприд
Глимепирид
Таблеткалар
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№023308
1698
Инсуприд
Глимепирид
Таблеткалар
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№023309
1699
Инсуприд
Глимепирид
Таблеткалар
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№023310
1700
Инсуприд
Глимепирид
Таблеткалар
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№023311

1701
Олмехарт®
Олмесартан медоксомил
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
МСН Лабораториез Прайвэт Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№024493
1702
Олумиант™
Барицитиниб
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Лилли дель Карибе Инк., ПУЭРТО-РИКО
РК-ЛС-5№025050
1703
Олумиант™
Барицитиниб
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Лилли дель Карибе Инк., ПУЭРТО-РИКО
РК-ЛС-5№025051
1704
ОЛФРЕКС
Оланзапин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Нобел Алматинская Фармацевтическая Фабрика, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№022140
1705
ОЛФРЕКС
Оланзапин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Нобел Алматинская Фармацевтическая Фабрика, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№022151
1706
Омакор®
Омега-3 кислот этиловые эфиры 90
Капсулы
Патеон Софтджелс Б.В., НИДЕРЛАНДЫ
ЛП-№000985-ГП-KZ
1707
Омакор®
Нет данных
Капсулы
Патеон Софтджелс Б.В., НИДЕРЛАНДЫ
РК-ЛС-5№008908
1708
ОМЕПРАЗОЛ - АДЖИО
Омепразол
Капсулы кишечнорастворимые
Аджио Фармацевтикалз Лтд, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№024415
1709
Омепразол Крка
Омепразол
Капсулы кишечнорастворимые
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
РК-ЛС-5№009680
1710
Омепразол-Тева
Омепразол
Капсулы кишечнорастворимые
Тева Фарма С.Л.У., ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№026298
1711
Омепразол-Тева
Омепразол
Капсулы кишечнорастворимые
Тева Фарма С.Л.У., ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№026299
1712
Омнадрен® 250
Тестостерон
Раствор для внутримышечных инъекций
Фармзавод Jelfa А.О., ПОЛЬША
РК-ЛС-5№004846
1713
Омник Окас®
Тамсулозин
Таблетки с контролируемым высвобождением, покрытые оболочкой
Дельфарм Меппель Б.В., НИДЕРЛАНДЫ
РК-ЛС-5№004063
1714
Омник®
Тамсулозин
Капсулы с модифицированным высвобождением
Дельфарм Меппель Б.В., НИДЕРЛАНДЫ
РК-ЛС-5№013627
1715
Омнипак™
Йогексол
Раствор для инъекций
ДжиИ Хэлскеа Ирландия Лимитед, ИРЛАНДИЯ
РК-ЛС-5№019354
1716
Омнипак™
Йогексол
Раствор для инъекций
ДжиИ Хэлскеа Ирландия Лимитед, ИРЛАНДИЯ
РК-ЛС-5№019355
1717
Омнискан™
Гадодиамид
Раствор для внутривенного введения
ДжиИ Хэлскеа Ирландия Лимитед, ИРЛАНДИЯ
РК-ЛС-5№004344
1718
Онбрез® Бризхалер®
Индакатерол
Капсулы с порошком для ингаляций
Siegfried Barbera S.L, Испания
ЛП-№007602-РГ-KZ
1719
Онкаспар®
Пэгаспаргаза
Лиофилизат для приготовления раствора для внутримышечного введения и инфузий
Лиофилизейшн Сервисез оф Нью Инглэнд Инк., США
ЛП-№000545-ГП-KZ
1720
Оптифлокс
Офлоксацин
Капли глазные
Jamjoom Pharmaceuticals Factory Company, САУДОВСКАЯ АРАВИЯ
РК-ЛС-5№023684
1721
Ораблок
Нет данных
Раствор для инъекций
Перрель С.п.А., ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№024371
1722
Ораблок
Нет данных
Раствор для инъекций
Перрель С.п.А., ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№024372
1723
Орадро
Кларитромицин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№025073
1724
Орадро
Кларитромицин
Гранулы для приготовления суспензии для приема внутрь
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№025542
1725
Оргалутран®
Ганиреликс
Раствор для инъекций
Веттер Фарма-Фертигунг ГмбХ & Ко.КГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№015059
1726
ОРНИЛАТЕКС®
Орнитин
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
ФармФирма Сотекс, РОССИЯ
РК-ЛС-5№025845
1727
Орнимед
Орнидазол
Таблетки, покрытые оболочкой 500 мг, №20*
Рубикон, БЕЛАРУСЬ
РК-ЛС-5№023944
1728
Орсотен®
Орлистат
Капсулы
КРКА-РУС, РОССИЯ
РК-ЛС-5№016801
1729
Осевир
Осельтамивир
Капсулы
ТОО Абди Ибрахим Глобал Фарм, Казахстан
ЛП-№003138-РГ-KZ
1730
Осельтамивир NOBEL®
Осельтамивир
Капсулы
Акционерное общество "Нобел Алматинская Фармацевтическая Фабрика", КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№025298
1731
ОСЕЛЬТАМИВИР АВЕКСИМА
Осельтамивир
Капсулы
"Ирбитский химфармзавод", РОССИЯ
РК-ЛС-5№025249
1732
ОСЕЛЬТАМИВИР АВЕКСИМА
Осельтамивир
Капсулы
"Ирбитский химфармзавод", РОССИЯ
РК-ЛС-5№025250
1733
ОСЕЛЬТАМИВИР АВЕКСИМА
Осельтамивир
Капсулы
"Ирбитский химфармзавод", РОССИЯ
РК-ЛС-5№025251
1734
Остеогенон
Нет данных
Таблетки, покрытые оболочкой
Пьер Фабр Медикамент Продакшн, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№005028
1735
Остеолекс
Золедроновая кислота
Раствор для инфузий
НУР-МАЙ ФАРМАЦИЯ, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№024424
1736
Отофа
Рифамицин
Капли ушные
Фармастер, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№024238

1701
Инсутон
Гликлазид
Модификацияланып босап шығатын таблеткалар
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№024990
1702
Инсуфор
Метформин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№023754
1703
Инсуфор
Метформин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№023755
1704
Инсуфор
Метформин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№023756
1705
Интазол
Альбендазол
Ішуге арналған суспензия
Линкольн Фармасьютикал Лтд, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№022674
1706
Интанорм
Домперидон
Ішуге арналған суспензия
Линкольн Фармасьютикалс Лтд, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№024912
1707
Интафлю
Флуконазол
Инфузияға арналған ерітінді
Аманта Хэлзкэа Лтд, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№022671
1708
Интафлю
Флуконазол
Капсулалар
Линкольн Фармасеутикалс Лтд, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025999
1709
Интелекта
Левокарнитин
Инъекцияға арналған ерітінді
ЮНИ-ФАРМА КЛЕОН ТСЕТИС ФАРМАСЬЮТИКАЛ ЛАБОРАТОРИЕЗ С.А., ГРЕЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№021378
1710
Интеленс®
Этравирин
Таблеткалар
Янссен-Силаг С.п.А., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№014509
1711
Интеленс®
Этравирин
Таблеткалар
Янссен-Силаг С.п.А., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№021209
1712
Интербетин®
Интерферон бета-1b
Тері астына енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішпен жиынтықта
Қарағанды фармацевтикалық кешені, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-БП-5№024194
1713
Интратект®
Деректер жоқ
Инфузияға арналған ерітінді
Биотест АГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-БП-5№021518
1714
Интратект®
Деректер жоқ
Инфузияға арналған ерітінді
Биотест АГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-БП-5№021519
1715
Интрафен
Ибупрофен
Вена ішіне енгізуге арналған ерітінді
Ген Илач ве Саглык Урунлери Санаи ве Тиджарет АШ АҚ өндірістік бөлімше-фабрикасы, ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№024422
1716
Интрафен
Ибупрофен
Вена ішіне енгізуге арналған ерітінді
Ген Илач ве Саглык Урунлери Санаи ве Тиджарет АШ АҚ өндірістік бөлімше-фабрикасы, ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№024423
1717
Инфанрикс гекса, рекомбинанты В гепатитіне қарсы вакцинамен, полиомиелитке қарсы белсенділігі жойылған вакцинамен және b типті Haemophilus influenzae-ға қарсы вакцинамен біріктірілген жасушасыз көкжөтел дифтерия-сіреспе вакцинасы
Деректер жоқ
Инъекцияға арналған суспензия лиофилизацияланған ұнтақпен жиынтықта
ГлаксоСмитКляйн Байолоджикалз с.а., БЕЛЬГИЯ
ҚР-БП-5№013446
1718
Инфанрикс ИПВ + Hib дифтерия, сіреспе, көкжөтел (жасушасыз), полиомиелит (белсенділігі жойылған) және конъюгацияланған (адсорбцияланған) b типті Haemophilus influenzae туындаған инфекциялар профилактикасына арналған вакцина
Дифтерия, сіреспе, көкжөтел (жасушасыз), полиомиелит (белсенділігі жойылған) және конъюгацияланған (адсорбцияланған) b типті Haemophilus influenzae туындаған инфекциялар профилактикасына арналған вакцина
Инъекцияға арналған суспензия
ГлаксоСмитКляйн Байолоджикалз с.а., БЕЛЬГИЯ; ГлаксоСмитКляйн Байолоджикалз, Франция
ЛП-№000085-РГ-KZ
1719
Инфанрикс ИПВ+Hib, жасушасыз, сіңірілген, сұйық көкжөтел-дифтерия-сіреспе біріктірілген вакцинасы (АбКДС)+b түріндегі Haemophilus influenzae-ға қарсы вакцина (Hib)+белсенділігі жойылған үшвалентті полиомиелит вакцинасы
Деректер жоқ
Инъекцияға арналған суспензия лиофилизацияланған ұнтақпен жиынтықта
ГлаксоСмитКляйн Байолоджикалз с.а., БЕЛЬГИЯ
ҚР-БП-5№018564
1720
Инфликсимаб
Инфликсимаб
Вена ішіне енгізуге арналған ерітінді дайындау үшін концентрат дайындауға арналған лиофилизат
БИОКАД, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№025559
1721
Инфликсимаб
Инфликсимаб
Вена ішіне енгізуге арналған ерітінді дайындау үшін концентрат дайындауға арналған лиофилизат
Қарағанды фармацевтикалық кешені, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№025559
1722
Инфлювак®
Деректер жоқ
Инъекцияға арналған суспензия
Эбботт Байолоджикалз Б.В., НИДЕРЛАНДЫ
ҚР-БП-5№014228
1723
Инфлювак® Тетра
Деректер жоқ
Инъекцияға арналған суспензия
Эбботт Байолоджикалз Б.В., НИДЕРЛАНДЫ
ҚР-БП-5№024063
1724
Инъекцияға арналған су
Деректер жоқ
Инъекция үшін дәрілік түрлерді дайындауға арналған еріткіш
Химфарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№010461
1725
Инъекцияға арналған су
Деректер жоқ
Инъекция үшін дәрілік түрлерді дайындауға арналған еріткіш
Химфарм АҚ, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-0№026225
1726
ИПИГРИКС®
Ипидакрин
Инъекцияға арналған ерітінді
ХБМ Фарма с.р.о., СЛОВАКИЯ
ҚР-ДЗ-5№022968
1727
ИПИГРИКС®
Ипидакрин
Инъекцияға арналған ерітінді
ХБМ Фарма с.р.о., СЛОВАКИЯ
ҚР-ДЗ-5№022969
1728
ИПИГРИКС®
Ипидакрин
Таблеткалар
Гриндекс, ЛАТВИЯ
ҚР-ДЗ-5№023435
1729
Ипка Дихлор
Хлорталидон
Таблеткалар
Ипка Лабораториз Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№022611
1730
Ипка Дихлор
Хлорталидон
Таблеткалар
Ипка Лабораториз Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№022612
1731
Ипратерол
Деректер жоқ
Ингаляцияға арналған ерітінді
Фармстандарт-Лексредства ашық акционерлік қоғамы ("Фармстандарт-Лексредства" ААҚ), РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№025432
1732
Ирбедрин
Ирбесартан
Таблеткалар
Медикал Юнион Фармасьютикалс, МЫСЫР
ҚР-ДЗ-5№025213
1733
Ирбесан®
Ирбесартан
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Нобел Алматы Фармацевтикалық Фабрикасы АҚ, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-3№019661
1734
Ирбесан®
Ирбесартан
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Нобел Алматы Фармацевтикалық Фабрикасы АҚ, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-3№019662
1735
Ирбесан®
Ирбесартан
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Нобел Алматы Фармацевтикалық Фабрикасы АҚ, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-3№019663
1736
Иринотекан медак
Иринотекан
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
Онкотек Фарма Продукцион ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№019999

1760
Паклитаксел-Келун-Казфарм
Паклитаксел
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
Kelun-Kazpharm (Келун-Казфарм), КАЗАХСТАН
РК-ЛС-3№121655
1761
Паклитаксел-Келун-Казфарм
Паклитаксел
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
Kelun-Kazpharm (Келун-Казфарм), КАЗАХСТАН
РК-ЛС-3№121656
1762
Паклитаксел-Келун-Казфарм
Паклитаксел
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
ТОО "Kelun-Kazpharm" (Келун-Казфарм), КАЗАХСТАН
РК-ЛС-3№121657
1763
Паклитаксел-Келун-Казфарм
Паклитаксел
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
Kelun-Kazpharm (Келун-Казфарм), КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№022475
1764
Палиперидон
Палиперидон
Таблетки, покрытые оболочкой с пролонгированным высвобождением
Inventia Healthcare Limited, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025683
1765
Палиперидон
Палиперидон
Таблетки, покрытые оболочкой с пролонгированным высвобождением
Inventia Healthcare Limited, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025684
1766
Палиперидон
Палиперидон
Таблетки, покрытые оболочкой с пролонгированным высвобождением
Inventia Healthcare Limited, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025685
1767
Палиперидон-АИГФ
Палиперидон
Таблетки с пролонгированным высвобождением, покрытые пленочной оболочкой
Абди Ибрахим Глобал Фарм, КАЗАХСТАН
ЛП-№006405-РГ-KZ
1768
Паллада-НС
Олопатадин
Спрей назальный дозированный
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№023886
1769
Палохалт
Палоносетрон
Раствор для внутривенного введения
МСН Лабораториез Прайвэт Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№023554
1770
Памидекс
Памидроновая кислота
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
НУР-МАЙ ФАРМАЦИЯ, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№025238
1771
Памидекс
Памидроновая кислота
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
НУР-МАЙ ФАРМАЦИЯ, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№025240
1772
Панавир®
Нет данных
Раствор для внутривенного введения
Эллара ООО, РОССИЯ
РК-ЛС-5№017930
1773
Панавир®
Нет данных
Суппозитории вагинальные
ООО "Альтфарм", РОССИЯ
РК-ЛС-5№022370
1774
Панграф
Такролимус
Капсулы
Панацея Биотек Фарма Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025070
1775
Панграф
Такролимус
Капсулы
Панацея Биотек Фарма Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025074
1776
Панграф
Такролимус
Капсулы
Панацея Биотек Фарма Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025075
1777
Панзига
Нет данных
Раствор для инфузий
Октафарма-Лингольсхайм, ФРАНЦИЯ
РК-БП-5№024174
1778
Панзига
Нет данных
Раствор для инфузий
Октафарма-Лингольсхайм, ФРАНЦИЯ
РК-БП-5№024175
1779
Панзига
Нет данных
Раствор для инфузий
Октафарма-Лингольсхайм, ФРАНЦИЯ
РК-БП-5№024176
1780
Панимун Биорал
Циклоспорин
Капсулы
Панацея Биотек Фарма Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№026574
1781
Панимун Биорал
Циклоспорин
Капсулы
Панацея Биотек Фарма Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№026575
1782
Панимун Биорал
Циклоспорин
Капсулы
Панацея Биотек Фарма Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№026576

1760
Кавинтон®
Винпоцетин
Таблеткалар
Гедеон Рихтер, Мажарстан
ҚР-ДЗ-5№013452
1761
Кавинтон®
Винпоцетин
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
"Гедеон Рихтер" ААҚ , Мажарстан; ФармФирма Сотекс, Ресей
ЛП-№001866-ГП-KZ
1762
КАВИНТОН® КОМФОРТЕ
Винпоцетин
Ауыз қуысында ұсақталатын таблеткалар
Гедеон Рихтер, Мажарстан
ҚР-ДЗ-5№024035
1763
Кавинтон® Форте
Винпоцетин
Таблеткалар
Гедеон Рихтер, Мажарстан
ҚР-ДЗ-5№003960
1764
Каденс
Флекаинид
Таблеткалар
Эмкьюар Фармасьютикалз Лтд, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025024
1765
Каденс
Флекаинид
Таблеткалар
Эмкьюар Фармасьютикалз Лтд, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025025
1766
Кадсила®
Трастузумаб эмтанзин
Инфузиялық ерітінді үшін концентрат дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ
Ф. Хоффманн-Ля Рош Лтд., ШВЕЙЦАРИЯ
ҚР-ДЗ-5№121695
1767
Кадсила®
Трастузумаб эмтанзин
Инфузиялық ерітінді үшін концентрат дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ
Ф. Хоффманн-Ля Рош Лтд., ШВЕЙЦАРИЯ
ҚР-ДЗ-5№121696
1768
Кайендра
Сипонимод
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Новартис Фарма Штейн АГ, ШВЕЙЦАРИЯ
ҚР-ДЗ-5№024793
1769
Кайендра
Сипонимод
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Новартис Фарма Штейн АГ, ШВЕЙЦАРИЯ
ҚР-ДЗ-5№024796
1770
Калетра®
Деректер жоқ
Ішуге арналған ерітінді
Эббви Инк., АМЕРИКА ҚҰРАМА ШТАТТАРЫ
ҚР-ДЗ-5№024722
1771
Калидавир
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
АҚ Фармасинтез, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№025911
1772
Калий хлориді
Деректер жоқ
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
ДАЛЬХИМФАРМ, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№022900
1773
Калий хлориді
Деректер жоқ
Вена ішіне енгізуге арналған ерітінді
Химфарм АҚ, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№024315
1774
Калимин 60 Н
Пиридостигмин бромиді
Таблеткалар
Клоке Фарма-Сервис ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№009630
1775
Калквенс®
Акалабрутиниб
Капсулалар
AstraZeneca AB, ШВЕЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№025022
1776
Калквенс®
Акалабрутиниб
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
AstraZeneca AB, ШВЕЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№026416
1777
Кальдерол
Кальцитриол
Вена ішіне инъекцияға арналған ерітінді
Мефар Илач Санаии А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№026130
1778
Кальций глюконаты тұрақтандырылған
Деректер жоқ
Инъекцияға арналған ерітінді
Фармак, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№010252
1779
Кальций глюконаты тұрақтандырылған
Деректер жоқ
Инъекцияға арналған ерітінді
Фармак, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№010253
1780
Кальций глюконаты-Дарница (тұрақтандырылған)
Деректер жоқ
Инъекцияға арналған ерітінді
Фармацевтикалық фирма "Дарница" ЖАҚ, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№000827
1781
Кальций глюконаты-Здоровье (тұрақтандырылған)
Деректер жоқ
Инъекцияға арналған ерітінді
"Здоровье" Фармацевтикалық компаниясы", УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№024581
1782
Кальций надропарині
Кальций надропарині
Инъекцияға арналған ерітінді
Мәскеу эндокринді зауыты, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№026161

1852
Помалидомид-Виста
Помалидомид
Капсулы
Синтон Испания, С.Л., ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№025502
1853
Помалидомид-Виста
Помалидомид
Капсулы
Синтон Испания, С.Л., ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№025503
1854
ПОМПЕЗО-ВМ
Эзомепразол
Капсулы кишечнорастворимые
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№024842
1855
Посдизол®
Позаконазол
Суспензия для приема внутрь
Нобел Алматинская Фармацевтическая Фабрика, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№025425
1856
Потенциале
Силденафил
Таблетки, покрытые оболочкой 100 мг №4*
Технолог, УКРАИНА
РК-ЛС-5№004279
1857
Прадакса®
Дабигатрана этексилат
Капсулы
Берингер Ингельхайм Фарма ГмбХ и Ко. КГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№018979
1858
Прадакса®
Дабигатрана этексилат
Капсулы, 110 мг, №60*
Берингер Ингельхайм Фарма ГмбХ и Ко. КГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№018956
1859
Прадакса®
Дабигатрана этексилат
Капсулы
Берингер Ингельхайм Фарма ГмбХ и Ко.КГ, Германия
ЛП-№001907-ГП-KZ
1860
Пражестан
Прогестерон
Капсулы
Лабораториос Леон Фарма С.А., ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№025266
1861
Пражестан
Прогестерон
Капсулы
Лабораториос Леон Фарма С.А., ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№025267
1862
Праксбайнд®
Идаруцизумаб
Раствор для инъекций и инфузий
Берингер Ингельхайм Фарма ГмбХ и Ко. КГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№023155
1863
Праксбайнд®
Идаруцизумаб
Раствор для внутривенного введения
Берингер Ингельхайм Фарма ГмбХ и Ко.КГ, Германия
ЛП-№001910-ГП-KZ
1864
Превенар 13®
Вакцина для профилактики пневмококковых инфекций
суспензия для внутримышечного введения
Пфайзер Айрлэнд Фармасьютикалз
ЛП-№002354-ГП-KZ
1865
Превенар 13® (вакцина пневмококковая полисахаридная конъюгированная адсорбированная инактивированная, жидкая)
Нет данных
Суспензия для внутримышечного введения
Пфайзер Ирландия Фармасьютикалс, ИРЛАНДИЯ
РК-БП-5№016730
1866
Превенар 13® (вакцина пневмококковая полисахаридная конъюгированная адсорбированная инактивированная, жидкая)
Нет данных
Суспензия для внутримышечного введения
НПО Петровакс Фарм, РОССИЯ
РК-БП-5№016730
1867
Превенар® 20 (вакцина пневмококковая полисахаридная конъюгированная инактивированная 20-валентная адсорбированная)
Нет данных
Суспензия для внутримышечного введения
Пфайзер Ирландия Фармасьютикалс, ИРЛАНДИЯ
РК-БП-5№026148
1868
Прегабалин
Прегабалин
Капсулы
Гетц Фарма (Пвт.) Лимитед, ПАКИСТАН
РК-ЛС-5№025838
1869
Прегабалин-Рихтер
Прегабалин
Капсулы
ГЕДЕОН РИХТЕР - РУС, РОССИЯ
РК-ЛС-5№020858
1870
Прегабалин-Рихтер
Прегабалин
Капсулы, 75 мг, №56*
ГЕДЕОН РИХТЕР - РУС, РОССИЯ
РК-ЛС-5№020856
1871
Прегабалин-Рихтер
Прегабалин
Капсулы, 150 мг, №56*
ГЕДЕОН РИХТЕР - РУС, РОССИЯ
РК-ЛС-5№020857
1872
Прегабалин-Рихтер
Прегабалин
Капсулы
ОАО "Гедеон Рихтер", Венгрия
ЛП-№002412-ГП-KZ
1873
Прегабин
Прегабалин
Капсулы
ООО "Фарма Старт", УКРАИНА
РК-ЛС-5№023604

1852
Кардофикс-сановель Плюс
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Сановель Фармако-индустриалды сауда компаниясы, ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№023347
1853
Кардофикс-сановель Плюс
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Сановель Фармако-индустриалды сауда компаниясы, ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№023348
1854
Кардофикс-сановель Плюс
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Сановель Фармако-индустриалды сауда компаниясы, ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№023349
1855
Кардофикс-сановель Плюс
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Сановель Фармако-индустриалды сауда компаниясы, ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№023350
1856
КАРЛОН®
Эналаприл
Таблеткалар
Нобел Алматы Фармацевтикалық Фабрикасы, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№015772
1857
КАРЛОН®
Эналаприл
Таблеткалар
Нобел Алматы Фармацевтикалық Фабрикасы, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№015773
1858
Карметадин
Триметазидин
Модификацияланып босап шығатын, үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№022901
1859
Карнилев
Левокарнитин
Вена ішіне енгізуге арналған ерітінді
ХЕЛП С.А., ГРЕЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№121708
1860
Карнилев
Левокарнитин
Ішуге арналған ерітінді
ХЕЛП С.А., ГРЕЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№121823
1861
Картан
Левокарнитин
Ішуге арналған ерітінді
ДЕМО С.А. Фармасьютикал Индастри, ГРЕЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№004400
1862
Картан
Левокарнитин
Вена ішіне енгізуге арналған ерітінді
ДЕМО С.А. Фармасьютикал Индастри, ГРЕЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№004457
1863
Касгин
Каспофунгин
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ
Гланд Фарма Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№022785
1864
Касгин
Каспофунгин
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ
Гланд Фарма Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№022787
1865
Касенема
Деректер жоқ
Ректальді қолдануға арналған ерітінді
Casen Recordati, S.L., ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№019043
1866
Касповитэ
Каспофунгин
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ
Гланд Фарма Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№023801
1867
Касполиоф
Каспофунгин
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат
К.О. Ромфарм Компани С.Р.Л., РУМЫНИЯ
ҚР-ДЗ-5№025141
1868
Касфоцин
Каспофунгин
Инфузияға арналған ерітінді алу үшін концентрат дайындауға арналған лиофилизат
Глэнд Фарма Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№023732
1869
КАТАЗОЛ-DF
Деректер жоқ
Көзге тамызатын дәрі
ЖШС"DOSFARM", ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-0№026061
1870
Катаксол
Деректер жоқ
Көзге тамызатын дәрі
К.О."Ромфарм Компани С.Р.Л.", РУМЫНИЯ
ҚР-ДЗ-5№019065
1871
Катаксол
Деректер жоқ
Көзге тамызатын дәрі
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№023835
1872
Катеджель лидокаинмен
Деректер жоқ
Сыртқа қолдануға арналған гель
Монтавит Гес. м.б. Х, АВСТРИЯ
ҚР-ДЗ-5№013306
1873
Катенокс
Натрий эноксапарині
Инъекцияға арналған ерітінді
Глэнд Фарма Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№021375

1943
Ребиф®
Интерферон бета-1a
Раствор для инъекций
Мерк Сероно С.п.А., ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№000177
1944
Ревекард®
Алтеплаза
Порошок лиофилизированный для приготовления раствора для внутривенных инфузий, в комплекте с растворителем - водой для инъекций
Карагандинский фармацевтический комплекс, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№024126
1945
Ревекард®
Алтеплаза
Порошок лиофилизированный для приготовления раствора для внутривенных инфузий, в комплекте с растворителем - водой для инъекций
ТОО "КФК", Казахстан
ЛП-№012044-РГ-KZ
1946
Револейд®
Элтромбопаг
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Зигфрид Барбера С.Л., Испания
ЛП-№001879-ГП-KZ
1947
Револейд™
Элтромбопаг
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Зигфрид Барбера С.Л., ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№017559
1948
Револейд™
Элтромбопаг
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
ООО "Новартис Фармасьютикал Мэньюфекчуринг", СЛОВЕНИЯ
РК-ЛС-5№017559
1949
Револейд™
Элтромбопаг
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
ООО "Новартис Фармасьютикал Мэньюфекчуринг", СЛОВЕНИЯ
РК-ЛС-5№017558
1950
Револейд™
Элтромбопаг
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Зигфрид Барбера С.Л., ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№017558
1951
РЕВОТАЗ®
Нет данных
Порошок для приготовления раствора для внутривенной инфузии
Ист Африкэн (Индия) Оверсиз, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№026375
1952
Регулон
Дезогестрел + Этинилэстрадиол
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 150 мкг+30мкг, №63*
ОАО "Гедеон Рихтер", Венгрия
ЛП-№000130-ГП-KZ
1953
РЕГУЛОН®
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 0,03 мг/0,15 мг, №63*
Гедеон Рихтер, ВЕНГРИЯ
РК-ЛС-5№011399
1954
Резелиго
Гозерелин
Имплантат с пролонгированным высвобождением для подкожного введения
AMW GmbH, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№024247
1955
Резелиго
Гозерелин
Имплантат с пролонгированным высвобождением для подкожного введения
АМВ ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№026598
1956
Резогам Н
Нет данных
Раствор для внутривенного и внутримышечного введения
СиЭсЭл Беринг АГ, ШВЕЙЦАРИЯ
РК-БП-5№122132
1957
Резолста®
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Янссен Орто ЛЛС, ПУЭРТО-РИКО
РК-ЛС-5№022425
1958
Резолста®
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Янссен Орто ЛЛС, СОЕДИНҢННЫЕ ШТАТЫ АМЕРИКИ
РК-ЛС-5№026452
1959
Рековелль
Фоллитропин дельта
Раствор для подкожного введения
Веттер Фарма Фертигунг ГмбХ и Ко. КГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№024147
1960
Рековелль
Фоллитропин дельта
Раствор для подкожного введения
Веттер Фарма Фертигунг ГмбХ и Ко. КГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№024149
1961
Рековелль
Фоллитропин дельта
Раствор для подкожного введения
Веттер Фарма Фертигунг ГмбХ и Ко. КГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№024150
1962
Рекормон®
Эпоэтин бета
Раствор для инъекций
Рош Диагностикс ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№015703
1963
Рексалти®
Брекспипразол
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Оцука Фармасьютикал Ко., Лтд., ЯПОНИЯ
РК-ЛС-5№026144

1943
Киовиг
Деректер жоқ
Инфузияға арналған ерітінді
Баксалта Бельгия Мануфактуринг С.А., БЕЛЬГИЯ
ҚР-БП-5№026411
1944
Киовиг
Деректер жоқ
Инфузияға арналған ерітінді
Баксалта Бельгия Мануфактуринг С.А., БЕЛЬГИЯ
ҚР-БП-5№026412
1945
Киовиг
Деректер жоқ
Инфузияға арналған ерітінді
Баксалта Бельгия Мануфактуринг С.А., БЕЛЬГИЯ
ҚР-БП-5№026413
1946
Кискали™
Рибоциклиб
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Новартис Сингапур Фармасьютикал Маньюфактуринг Пте Лтд, СИНГАПУР
ҚР-ДЗ-5№023757
1947
Кискали™
Рибоциклиб
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
"Новартис Фармасьютикал Мэньюфекчуринг" ЖШҚ, СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№023757
1948
КИТОДИН®
Cугаммадекс
Вена ішіне енгізуге арналған ерітінді
Нобел Илач Санаи ве Тиджарет А.Ш, ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№025923
1949
КИТОДИН®
Cугаммадекс
Вена ішіне енгізуге арналған ерітінді
Нобел Илач Санаи ве Тиджарет А.Ш, ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№025924
1950
Китруда
Пембролизумаб
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат
МСД Ирландия (Карлоу), ИРЛАНДИЯ
ҚР-БП-5№021845
1951
КЛАБЕЛ®
Кларитромицин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Нобел Алматинская Фармацевтическая Фабрика акционерлік қоғамы, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№010792
1952
КЛАБЕЛ®
Кларитромицин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Нобел Алматинская Фармацевтическая Фабрика акционерлік қоғамы, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№018468
1953
КЛАБЕЛ®
Кларитромицин
Ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ
Нобел Алматы Фармацевтикалық Фабрикасы, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№024595
1954
Клавам
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Indchemie Health Specialities Pvt. Ltd., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№011974
1955
Клавам
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Indchemie Health Specialities Pvt. Ltd., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№011975
1956
Клавам
Деректер жоқ
Ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ
Индхеми Хэлс Спешиалитес Пвт. Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№018407
1957
Клавам
Деректер жоқ
Ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ
Индхеми Хэлс Спешиалитес Пвт. Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№018408
1958
Клавирекс
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
ЛАБОРАТОРИОС НОРМОН, С.А., ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№023736
1959
Клавирекс
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
ЛАБОРАТОРИОС НОРМОН, С.А., ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№023737
1960
Клавунат
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
АТАБАЙ КИМЬЯ САН. ВЕ ТИДЖ. А.С, ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№026070
1961
Клавунат BID
Деректер жоқ
Ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ
АТАБАЙ КИМЬЯ САН. ВЕ ТИДЖ. А.С, ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№026065
1962
Клавунат BID
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
АТАБАЙ КИМЬЯ САН. ВЕ ТИДЖ. А.С, ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№026066
1963
Клавунат BID Форте
Деректер жоқ
Ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ
АТАБАЙ КИМЬЯ САН. ВЕ ТИДЖ. А.С, ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№026064

1964
Рексалти®
Брекспипразол
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Оцука Фармасьютикал Ко., Лтд., ЯПОНИЯ
РК-ЛС-5№026145
1965
Рексалти®
Брекспипразол
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Оцука Фармасьютикал Ко., Лтд., ЯПОНИЯ
РК-ЛС-5№026146
1966
Рексалти®
Брекспипразол
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Оцука Фармасьютикал Ко., Лтд., ЯПОНИЯ
РК-ЛС-5№026147
1967
Релвар® Эллипта®
Нет данных
Порошок для ингаляций дозированный
Глаксо Оперэйшенс Великобритания Лимитед (Глаксо Вэллком Оперэйшенс), ВЕЛИКОБРИТАНИЯ
РК-ЛС-5№021461
1968
Релвар® Эллипта®
Нет данных
Порошок для ингаляций дозированный
Глаксо Оперэйшенс Великобритания Лимитед (Глаксо Вэллком Оперэйшенс), ВЕЛИКОБРИТАНИЯ
РК-ЛС-5№021462
1969
Реленза®
Занамивир
Порошок для ингаляций дозированный
Глаксо Вэллком Продакшен, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№005403
1970
Реликва
Гидроксизин
Сироп
Przedsiebiorstwo Produkcji Farmaceutycznej HASCO-LEK S.A., ПОЛЬША
РК-ЛС-5№025672
1971
Релипоэтин
Эпоэтин альфа
Раствор для внутривенного и подкожного введения
Релаинс Лайф Сайенсыз Пвт. Лтд, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№026133
1972
Релипоэтин
Эпоэтин альфа
Раствор для внутривенного и подкожного введения
Релаинс Лайф Сайенсыз Пвт. Лтд, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№026134
1973
Релипоэтин
Эпоэтин альфа
Раствор для внутривенного и подкожного введения
Релаинс Лайф Сайенсыз Пвт. Лтд, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№026135
1974
Ремедиа
Левофлоксацин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Симпекс Фарма Пвт. Лтд, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№018414
1975
Ремедиа
Левофлоксацин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Симпекс Фарма Пвт. Лтд, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№018415
1976
Ремедиа
Левофлоксацин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Симпекс Фарма Пвт. Лтд, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№018416
1977
Реместип
Терлипрессин
Раствор для инъекций
Зентива, к.c., ЧЕШСКАЯ РЕСПУБЛИКА
РК-ЛС-5№018976
1978
Реместип
Терлипрессин
Раствор для инъекций
Зентива, к.c., ЧЕШСКАЯ РЕСПУБЛИКА
РК-ЛС-5№018977
1979
Ренвела®
Севеламер
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Джензайм Ирландия Лтд, ИРЛАНДИЯ
РК-ЛС-5№018305
1980
Ренвела®
Севеламер
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Санофи Винтроп Индустрия, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№018305
1981
Реосорбилакт
Нет данных
Раствор для инфузий
Юрия-Фарм, УКРАИНА
РК-ЛС-5№019780
1982
Реплагал
Агалсидаза альфа
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
Веттер Фарма-Фертигунг ГмбХ & Ко.КГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№023493
1983
Реплагал
Агалсидаза альфа
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
Веттер Фарма-Фертигунг ГмбХ и Ко.КГ, Германия
ЛП-№001102-ГП-KZ
1984
Ресиджен
Интерферон бета-1a
Раствор для инъекций
СиннаЖен Ко., ИРАН, ИСЛАМСКАЯ РЕСПУБЛИКА
РК-ЛС-5№024723
1985
Респонгил
Рисперидон
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
РЕПЛЕК ФАРМ Лтд. Скопье, РЕСПУБЛИКА СЕВЕРНАЯ МАКЕДОНИЯ
РК-ЛС-5№020691

1964
Клавунат ES
Деректер жоқ
Ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ
АТАБАЙ КИМЬЯ САН. ВЕ ТИДЖ. А.С, ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№026067
1965
Клавунат балаларға арналған
Деректер жоқ
Ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ
АТАБАЙ КИМЬЯ САН. ВЕ ТИДЖ. А.С., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№026068
1966
Клавунат Форт
Деректер жоқ
Ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған ұнтақ
АТАБАЙ КИМЬЯ САН. ВЕ ТИДЖ. А.С., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№026069
1967
Клайра®
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Байер Веймар ГмбХ және Ко.КГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№019670
1968
Кламер
Кларитромицин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Атабай Илач Фабрикасы А.С., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№025932
1969
Кламер
Кларитромицин
Ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған түйіршіктер
Атабай Илач Фабрикасы А.С., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№025987
1970
Кламер
Кларитромицин
Ішке қабылдау үшін суспензия дайындауға арналған түйіршіктер
Атабай Илач Фабрикасы А.С., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№025993
1971
Кларанта 250
Кларитромицин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Аджанта Фарма Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025607
1972
Кларанта 500
Кларитромицин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Аджанта Фарма Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025606
1973
Кларигет
Кларитромицин
Суспензия дайындауға арналған түйіршіктер апельсин дәмі бар
Гетц Фарма (Пвт) Лимитед, ПӘКІСТАН
ҚР-ДЗ-5№014734
1974
Кларигет
Кларитромицин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Гетц Фарма (Пвт) Лимитед, ПӘКІСТАН
ҚР-ДЗ-5№014735
1975
Кларигет
Кларитромицин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Гетц Фарма (Пвт) Лимитед, ПӘКІСТАН
ҚР-ДЗ-5№014736
1976
Кларискан
Гадотер қышқылы
Вена ішіне енгізуге арналған ерітінді
ДжиИ Хэлскеа АС, НОРВЕГИЯ
ҚР-ДЗ-5№026141
1977
Класт®
Монтелукаст
Шайнайтын таблеткалар
Нобел Алматы Фармацевтикалық Фабрикасы, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-3№019641
1978
Класт®
Монтелукаст
Шайнайтын таблеткалар
Нобел Алматы Фармацевтикалық Фабрикасы, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-3№019642
1979
КЛАСТ®
Монтелукаст
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Нобел Алматы Фармацевтикалық Фабрикасы, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№019252
1980
Кластеон
Клодрон қышқылы
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
АБИОГЕН ФАРМА С.п.А., ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№025900
1981
КЛАСТОИД
Деректер жоқ
Тері астына енгізуге арналған суспензия
РОКСАЛЛ Медисин Эспанья, С.А., ИСПАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№026018
1982
Клацид® В.В
Кларитромицин
Инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ
ДЕЛФАРМ СЕН РЕМИ, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№014631
1983
Клевипрекс
Клевидипин
Вена ішіне енгізуге арналған эмульсия
Фрезениус Каби Австрия ГмбХ, АВСТРИЯ
ҚР-ДЗ-5№121857
1984
Клевипрекс
Клевидипин
Вена ішіне енгізуге арналған эмульсия
Фрезениус Каби Австрия ГмбХ, АВСТРИЯ
ҚР-ДЗ-5№121858
1985
Клексан®
Натрий эноксапарині
Инъекцияға арналған ерітінді
Санофи Винтроп Индустрия, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№012228

2008
Ривароксабан-Тева
Ривароксабан
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Тева Фармасьютикал Индастриз Лтд., ИЗРАИЛЬ
РК-ЛС-5№026427
2009
РИВАТОП
Ривароксабан
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Аджанта Фарма Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№026547
2010
РИВАТОП
Ривароксабан
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Аджанта Фарма Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№026548
2011
РИВАТОП
Ривароксабан
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Аджанта Фарма Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№026549
2012
Ривирин®
Рибавирин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Абди Ибрахим Глобал Фарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№017878
2013
Ривоксар
Ривароксабан
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Абди Ибрахим Глобал Фарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№024774
2014
Ривоксар
Ривароксабан
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Абди Ибрахим Глобал Фарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№024775
2015
Ривоксар
Ривароксабан
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Абди Ибрахим Глобал Фарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№024776
2016
Ривоксар
Ривароксабан
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Абди Ибрахим Глобал Фарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№024777
2017
Ривоксар
ривароксабан
таблетки, покрытые пленочной оболочкой
ТОО Абди Ибрахим Глобал Фарм
ЛП-№012456-РГ-KZ
2018
Ригевидон®
Нет данных
Таблетки, покрытые оболочкой №63*
Гедеон Рихтер, ВЕНГРИЯ
РК-ЛС-5№014752
2019
Ригевидон®
Левоноргестрел + Этинилэстрадиол
Таблетки, покрытые оболочкой, 0.15 мг + 0.03 мг, №63*
ОАО "Гедеон Рихтер", Венгрия
ЛП-№003330-ГП-KZ
2020
Риджинол®
Ламотриджин
Таблетки
АО Химфарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№019647
2021
Риджинол®
Ламотриджин
Таблетки
АО Химфарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№019648
2022
Риджинол®
Ламотриджин
Таблетки
АО Химфарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-0№026270
2023
Риджинол®
Ламотриджин
Таблетки
АО Химфарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-0№026279
2024
Риджинол®
Ламотриджин
Таблетки
АО Химфарм, КАЗАХСТАН
ЛП-№012412-РГ-KZ
2025
Ризоптан
Ризатриптан
Таблетки, 10 мг, №6; 10 мг, №9*
ООО "Фарма Старт", УКРАИНА
РК-ЛС-5№023551
2026
Римосопт
Нет данных
Капли глазные
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№023540
2027
РинГлар®
Инсулин гларгин
Раствор для подкожного введения
Карагандинский фармацевтический комплекс, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№024577
2028
РинГлар® 300
Инсулин гларгин
Раствор для инъекций
ГЕРОФАРМ, РОССИЯ
РК-ЛС-5№026223
2029
РинГлар® 300
Инсулин гларгин
Раствор для инъекций
Карагандинский фармацевтический комплекс, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№026223
2030
РинГлар® 300 ГФ
инсулин гларгин
раствор для инъекций
"КФК"
ЛП-№012040-РГ-KZ

2008
КЛОПИ-75
Клопидогрел
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Маклеодс Фармасьютикалз Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№022790
2009
Клопидогрель - Тева
Клопидогрел
Қабықпен қапталған таблеткалар
Актавис Лтд., МАЛЬТА
ҚР-ДЗ-5№017653
2010
Клопидогрель Вива Фарм
Клопидогрел
Қабықпен қапталған таблеткалар
ВИВА ФАРМ, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-0№025743
2011
Клопидогрель-Тева
Клопидогрел
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Teva Pharmaceutical Industries Limited, ИЗРАИЛЬ
ҚР-ДЗ-5№121730
2012
Клопиксол
Зуклопентиксол
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Х. Лундбек А/Қ, ДАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№026096
2013
Клопиксол
Зуклопентиксол
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Х. Лундбек А/Қ, ДАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№026098
2014
Клопиксол депо
Зуклопентиксол
Бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді (майлы)
Х. Лундбек А/Қ, ДАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№026097
2015
Клопиксол-акуфаз
Зуклопентиксол
Бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді (майлы)
Х. Лундбек А/Қ, ДАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№026089
2016
КЛОСАРТ®
Лозартан
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
КУСУМ ФАРМ, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№024095
2017
КЛОСАРТ®
Лозартан
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
КУСУМ ФАРМ, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№024096
2018
КЛОСАРТ®
Лозартан
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
КУСУМ ФАРМ, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№024097
2019
Клостилбегит®
Кломифен
Таблеткалар
ЭГИС Фармацевтикалық зауыты ЖАҚ, Мажарстан
ҚР-ДЗ-5№005861
2020
Клостилбегит®
Кломифен
Таблеткалар
"ЭГИС Фармацевтикалық зауыты" ЖАҚ , Мажарстан
ЛП-№000161-ГП-KZ
2021
КЛОТЕКС
Натрий эноксапарині
Инъекцияға арналған ерітінді, алдын ала толтырылған шприцтерде
Шеньчжен Текдоу Фармасьютикал Ко., Лтд., ҚЫТАЙ
ҚР-ДЗ-5№025628
2022
КЛОТЕКС
Натрий эноксапарині
Инъекцияға арналған ерітінді, алдын ала толтырылған шприцтерде
Шеньчжен Текдоу Фармасьютикал Ко., Лтд., ҚЫТАЙ
ҚР-ДЗ-5№025629
2023
КЛОТЕКС
Натрий эноксапарині
Инъекцияға арналған ерітінді, алдын ала толтырылған шприцтерде
Шеньчжен Текдоу Фармасьютикал Ко., Лтд., ҚЫТАЙ
ҚР-ДЗ-5№025630
2024
КЛОТЕКС
Натрий эноксапарині
Инъекцияға арналған ерітінді, алдын ала толтырылған шприцтерде
Шеньчжен Текдоу Фармасьютикал Ко., Лтд., ҚЫТАЙ
ҚР-ДЗ-5№025631
2025
КЛОТЕКС
Натрий эноксапарині
Инъекцияға арналған ерітінді, алдын ала толтырылған шприцтерде
Шеньчжен Текдоу Фармасьютикал Ко., Лтд., ҚЫТАЙ
ҚР-ДЗ-5№025632
2026
Клотрим
Клотримазол
Қынаптық таблеткалар
Protech Biopharma Pvt. Ltd., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№004765
2027
Клофамак
Клофазимин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Оксалис Лабс, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025150
2028
Клофамак
Клофазимин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Оксалис Лабс, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025151
2029
Клофелин-Здоровье
Клонидин
Таблеткалар
"Здоровье" Фармацевтикалық компаниясы", УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№014316
2030
КМ-Метрофит®
Деректер жоқ
Суппозиторийлер
Фирма КЫЗЫЛМАЙ" ӨК, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№004447

2031
Риносол
Беклометазон
Аэрозоль для ингаляций, дозированный
МЕДИКЭИР БАЙОСАЙНС ЛАБОРАТОРИС С.А., ГРЕЦИЯ
РК-ЛС-5№025637
2032
Рипронат
Мельдоний
Капсулы желатиновые
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№025314
2033
Рисарг®
Рибоциклиб
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
ООО "Новартис Фармасьютикал Мэньюфекчуринг", СЛОВЕНИЯ
РК-ЛС-5№023757
2034
Рисарг®
Рибоциклиб
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Новартис Сингапур Фармасьютикал Маньюфактуринг Пте Лтд, СИНГАПУР
РК-ЛС-5№023757
2035
Риспаксол®
Рисперидон
Таблетки, покрытые оболочкой
Гриндекс, ЛАТВИЯ
РК-ЛС-5№010769
2036
Риспаксол®
Рисперидон
Таблетки, покрытые оболочкой
Гриндекс, ЛАТВИЯ
РК-ЛС-5№010770
2037
Риспаксол®
Рисперидон
Таблетки, покрытые оболочкой
АО "Гриндекс", Латвия
ЛП-№012885-РГ-KZ
2038
Рисперидон
Рисперидон
Таблетки
Химфарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№014727
2039
Рисперидон
Рисперидон
Раствор для приема внутрь
АО Химфарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№019617
2040
Рисперидон
Рисперидон
Раствор для приема внутрь
АО Химфарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-0№026314
2041
Рисполепт Конста®
Рисперидон
Порошок для приготовления суспензии пролонгированного действия для внутримышечного введения в комплекте с растворителем
Алкермес Инк., СОЕДИНҢННЫЕ ШТАТЫ АМЕРИКИ
РК-ЛС-5№013624
2042
Рисполепт Конста®
Рисперидон
Порошок для приготовления суспензии пролонгированного действия для внутримышечного введения в комплекте с растворителем
Алкермес Инк., СОЕДИНҢННЫЕ ШТАТЫ АМЕРИКИ
РК-ЛС-5№013625
2043
Рисполепт Конста®
Рисперидон
Порошок для приготовления суспензии для внутримышечного введения с пролонгированным высвобождением
Алкермес, Инк., США
ЛП-№007062-ГП-KZ
2044
РИТОКОМ
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
ХЕТЕРО ЛАБС ЛИМИТЕД, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025878
2045
РИТОКОМ
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
ХЕТЕРО ЛАБС ЛИМИТЕД, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025879
2046
Ритуксимаб
Ритуксимаб
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
ТОО "КФК", Казахстан
ЛП-№009267-РГ-KZ
2047
Родинир
Цефдинир
Капсулы
ФармаВижн Санайи ве Тиджарет А. Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№023199
2048
Розулип®
Розувастатин
Таблетки, покрытые оболочкой
ЗАО "Фармацевтический завод ЭГИС", ВЕНГРИЯ
РК-ЛС-5№019476
2049
Розулип®
Розувастатин
Таблетки, покрытые оболочкой
ЗАО "Фармацевтический завод ЭГИС", ВЕНГРИЯ
РК-ЛС-5№019477
2050
Розулип® Плюс
Нет данных
Капсулы
ЗАО "Фармацевтический завод ЭГИС", ВЕНГРИЯ
РК-ЛС-5№122117
2051
Розулип® Плюс
Нет данных
Капсулы
ЗАО "Фармацевтический завод ЭГИС", ВЕНГРИЯ
РК-ЛС-5№122118
2052
Розулип® Плюс
Нет данных
Капсулы
ЗАО "Фармацевтический завод ЭГИС", ВЕНГРИЯ
РК-ЛС-5№024444
2053
Роксера®
Розувастатин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
РК-ЛС-5№018086

2031
Ко-Амлесса
Деректер жоқ
Таблеткалар
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№022187
2032
Ко-Амлесса
Деректер жоқ
Таблеткалар
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№022188
2033
Ко-Амлесса
Деректер жоқ
Таблеткалар
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№022189
2034
Ко-Амлесса
Деректер жоқ
Таблеткалар
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№022190
2035
Ко-Амлесса
Деректер жоқ
Таблеткалар
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№022191
2036
Ко-Амлесса
Периндоприл/амлодипин/индапамид
Таблеткалар
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
ЛП-№006005-РГ-KZ
2037
Ко-Валодип
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
КРКА-РУС, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№024550
2038
Ко-Валодип
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
КРКА-РУС, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№024551
2039
Ко-Валодип
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
КРКА-РУС, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№024552
2040
КОВИФОР
Ремдесивир
Инфузияға ерітінді дайындау үшін концентрат дайындауға арналған лиофилизат
АСПИРО ФАРМА ЛИМИТЕД, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025234
2041
Когнум
Деректер жоқ
Таблеткалар
КИЕВ ДӘРУМЕНДЕР ЗАУЫТЫ АҚ, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№024450
2042
Когнум
Деректер жоқ
Таблеткалар
КИЕВ ДӘРУМЕНДЕР ЗАУЫТЫ АҚ, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№024451
2043
Ко-Диован®
Деректер жоқ
Қабықпен қапталған таблеткалар
Новартис Фарма С.п.А, ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№010548
2044
Ко-Диован®
Деректер жоқ
Қабықпен қапталған таблеткалар
Новартис Фарма С.п.А, ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№013720
2045
Козэнтикс®
Секукинумаб
Тері астына енгізуге арналған ерітінді
Новартис Фарма Штейн АГ, ШВЕЙЦАРИЯ
ҚР-ДЗ-5№024318
2046
Ко-Ирбесан®
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Нобел Алматы Фармацевтикалық Фабрикасы, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-3№020379
2047
Ко-Ирбесан®
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Нобел Алматы Фармацевтикалық Фабрикасы, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-3№020380
2048
Кокарбоксилаза гидрохлориді
Деректер жоқ
Инъекцияға арналған ерітінді
"БИОФАРМА" ФЗ, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№023960
2049
Кокарнит
Деректер жоқ
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішпен жиынтықта (лидокаин гидрохлоридінің 0.5 % ерітіндісі)
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№013155
2050
Коксибия
Эторикоксиб
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Кадила Фармасьютикалс Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№024608
2051
Коксибия
Эторикоксиб
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Кадила Фармасьютикалс Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№024609
2052
Коксибия
Эторикоксиб
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Кадила Фармасьютикалс Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№024610
2053
Колисод
Натрий колистиметаты
Инъекция, инфузия және ингаляция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат еріткішімен жиынтықта
Вем Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№025516

2054
Роксера® Плюс
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
РК-ЛС-5№026295
2055
Роксера® Плюс
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
РК-ЛС-5№026296
2056
Роксера® Плюс
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
КРКА, д.д., Ново место, СЛОВЕНИЯ
РК-ЛС-5№026297
2057
РОКУНЕТ
Рокурония бромид
Раствор для внутривенного введения
ASPIRO PHARMA LIMITED, Индия
ЛП-№012941-РГ-KZ
2058
Рокуроний Калцекс
Рокурония бромид
Раствор для внутривенного введения
Фамар Хелф Кейр Сервисез Мадрид, С.А.У., ИСПАНИЯ
РК-ЛС-5№024439
2059
Рокурониум
Рокурония бромид
Раствор для внутривенного введения
НУР-МАЙ ФАРМАЦИЯ, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№024462
2060
Рокурониум
Рокурония бромид
Раствор для внутривенного введения
НУР-МАЙ ФАРМАЦИЯ, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№024463
2061
Ромазик
Розувастатин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Фармацевтический завод "ПОЛЬФАРМА" АО, ПОЛЬША
РК-ЛС-5№026261
2062
Ромеран
Рокурония бромид
Раствор для внутривенного введения
Глэнд Фарма Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№023731
2063
Ронколейкин®
Нет данных
Раствор для инфузий и подкожного введения
Биотех, РОССИЯ
РК-БП-5№013359
2064
Ронколейкин®
Нет данных
Раствор для инфузий и подкожного введения
ООО "НПК БИОТЕХ", РОССИЯ
РК-БП-5№013360
2065
Ронколейкин®
Нет данных
Раствор для инфузий и подкожного введения
ООО "НПК БИОТЕХ", РОССИЯ
РК-БП-5№013361
2066
Ронколейкин®
Нет данных
Раствор для инфузий и подкожного введения
ООО "НПК БИОТЕХ", РОССИЯ
РК-БП-5№013362
2067
Роноцит
Цитиколин
Раствор для внутримышечного и внутривенного введения
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№024206
2068
Роноцит
Цитиколин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 250 мг, №20*
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№023770
2069
Роноцит
Цитиколин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 500 мг, №20*
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№023771
2070
Ропивакаин-Санто
Ропивакаин
Раствор для инъекций
АО Химфарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№024523
2071
Ропивакаин-Санто
Ропивакаин
Раствор для инъекций
АО Химфарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№024524
2072
Ропивин
Ропивакаин
Раствор для инъекций
НУР-МАЙ ФАРМАЦИЯ, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№022600
2073
Ропивин
Ропивакаин
Раствор для инъекций
НУР-МАЙ ФАРМАЦИЯ, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№022635
2074
Ропивин
Ропивакаин
Раствор для инъекций
НУР-МАЙ ФАРМАЦИЯ, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№022636
2075
Ропивин
Ропивакаин
Раствор для инъекций
НУР-МАЙ ФАРМАЦИЯ, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№022637

2054
КОЛНАР
Розувастатин
Қабықпен қапталған таблеткалар
Сановель Фармако-индустриалды сауда компаниясы, ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№025664
2055
КОЛНАР
Розувастатин
Қабықпен қапталған таблеткалар
Сановель Фармако-индустриалды сауда компаниясы, ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№025666
2056
КОЛНАР
Розувастатин
Қабықпен қапталған таблеткалар
Сановель Фармако-индустриалды сауда компаниясы, ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№025667
2057
КО-ЛОРКАР®
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Нобел Алматы Фармацевтикалық Фабрикасы, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№022173
2058
КО-ЛОРКАР®ФОРТ
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Нобел Алматы Фармацевтикалық Фабрикасы, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№022174
2059
Комбивир
Деректер жоқ
Қабықпен қапталған таблеткалар
Delpharm Poznan Spolka Akcyjna, ПОЛЬША
ҚР-ДЗ-5№010563
2060
Комбинил-Дуо
Деректер жоқ
Көзге және құлаққа тамызатын дәрі
СЕНТИСС ФАРМА Пвт.Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№017665
2061
Комбитид Стархалер
Деректер жоқ
Ингаляцияға арналған дозаланған ұнтақ
Сан Фармасьютикал Индастриез Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№024900
2062
Комбитид Стархалер
Деректер жоқ
Ингаляцияға арналған дозаланған ұнтақ
Сан Фармасьютикал Индастриез Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№024901
2063
Комбитид Стархалер
Деректер жоқ
Ингаляцияға арналған дозаланған ұнтақ
Сан Фармасьютикал Индастриез Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№024902
2064
Кометад
Натрий колистиметаты
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
Кселлия Фармасьютикалс АпС, ДАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№022506
2065
Кометад
Натрий колистиметаты
Ингаляцияға немесе вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
Кселлия Фармасьютикалс АпС, ДАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№025230
2066
Кометад
Натрий колистиметаты
Ингаляцияға немесе вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
Кселлия Фармасьютикалс АпС, ДАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№025454
2067
Комплера
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Патеон Инк., КАНАДА
ҚР-ДЗ-5№022580
2068
КомплигамВ®
Деректер жоқ
Бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді
ФармФирма Сотекс, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№017890
2069
Конарекс
Флуконазол
Капсулалар
ФАРМАТЕН С.А., ГРЕЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№024502
2070
Конверид
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Медокеми Лтд, КИПР
ҚР-ДЗ-5№024027
2071
Конверид
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Медокеми Лтд, КИПР
ҚР-ДЗ-5№024028
2072
Конвулекс®
Вальпрой қышқылы
Инъекцияға арналған ерітінді
G.L. Pharma GmbH, АВСТРИЯ
ҚР-ДЗ-5№003615
2073
Конвулекс®
Вальпрой қышқылы
Ішуге арналған тамшы дәрі
G.L.Pharma GmbH, АВСТРИЯ
ҚР-ДЗ-5№014719
2074
Конвулекс®
Вальпрой қышқылы
Балаларға арналған шәрбат
G.L. Pharma GmbH, АВСТРИЯ
ҚР-ДЗ-5№014720
2075
Конвулекс®
Вальпрой қышқылы
Босап шығуы кейінге қалдырылған капсулалар
Catalent Germany Eberbach GmbH (Капсула ішіндегісіне және капсуланың толтырылуына жауапты), ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№014765

2293
Спирива® Респимат®
Тиотропия бромид
Раствор для ингаляций
Берингер Ингельхайм Фарма ГмбХ & Ко. КГ, Германия; Берингер Ингельхайм Эспана С.А., Испания
ЛП-№003147-ГП-KZ
2294
Справато
Эскетамин
Спрей назальный
Ренессанс Лейквуд ЛЛС, США
ЛП-№001624-РГ-KZ
2295
Аллерген туберкулезный очищенный в стандартном разведении (очищенный туберкулин в стандартном разведении)
Нет данных
Раствор для внутрикожного введения
Федеральное государственное унитарное предприятие "Санкт-Петербургский научно-исследовательский институт вакцин и сывороток и предприятие по производству бактерийных препаратов" Федерального медико-биологического агентства (ФГУП СПбНИИВС ФМБА России), РОССИЯ
РК-БП-5№021297
2296
Стартум
Нет данных
Порошок лиофилизированный для приготовления раствора для инъекций в комплекте с растворителем (0.5 % раствор лидокаина гидрохлорида)
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№024446
2297
Старфлю-75
Осельтамивир
Капсулы
Страдекс Фарма Сайнз Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025004
2298
Стелара
Устекинумаб
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
Силаг АГ, Швейцария
ЛП-№005135-ГП-KZ
2299
Стелара®
Устекинумаб
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
Силаг АГ, ШВЕЙЦАРИЯ
РК-БП-5№023287
2300
Стелара®
Устекинумаб
Раствор для подкожного введения в предварительно заполненных шприцах
Силаг АГ, ШВЕЙЦАРИЯ
РК-БП-5№023288
2301
Стелара®
Устекинумаб
Раствор для подкожного введения в предварительно заполненных шприцах
Силаг АГ, ШВЕЙЦАРИЯ
РК-БП-5№023289
2302
Стелара®
Устекинумаб
Раствор для подкожного введения
Силаг АГ, ШВЕЙЦАРИЯ
РК-ЛС-5№025057
2303
Стелара®
Устекинумаб
Раствор для подкожного введения
Силаг АГ, Швейцария
ЛП-№007219-ГП-KZ
2304
Стерофундин ISO
Нет данных
Раствор для инфузий
Б. Браун Мельзунген АГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№019798
2305
Стиварга®
Регорафениб
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Байер АГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№020781
2306
Стиварга®
Регорафениб
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Байер АГ, Германия
ЛП-№000334-ГП-KZ
2307
Стопресс
Периндоприл
Таблетки
Химфарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-0№026327
2308
Стопресс
Периндоприл
Таблетки
Химфарм, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-0№026328
2309
Стопресс®
Периндоприл
Таблетки
Фармацевтический завод "ПОЛЬФАРМА" АО, ПОЛЬША
РК-ЛС-5№026358
2310
Стопресс®
Периндоприл
Таблетки
Фармацевтический завод "ПОЛЬФАРМА" АО, ПОЛЬША
РК-ЛС-5№026359
2311
Стрезам®
Этифоксин
Капсулы
Биокодекс, ФРАНЦИЯ
РК-ЛС-5№009901
2312
Стрензик
Асфотаза альфа
Раствор для подкожного введения
Alexion Pharma International Operations Limited, ИРЛАНДИЯ
РК-ЛС-5№026302
2313
Стрензик
Асфотаза альфа
Раствор для подкожного введения
Patheon Italia, S.p.A., ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№026302
2314
Стрензик
Асфотаза альфа
Раствор для подкожного введения
Alexion Pharma International Operations Limited, ИРЛАНДИЯ
РК-ЛС-5№026303

2293
Лемоксол
Цефтазидим
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
ДЕМО С.А. Фармасьютикал Индастри, ГРЕЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№004024
2294
Лемоксол
Цефтазидим
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
ДЕМО С.А. Фармасьютикал Индастри, ГРЕЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№004025
2295
Леналидомид-Виста
Леналидомид
Капсулалар
Синтон Чили Лтда., ЧИЛИ
ҚР-ДЗ-5№025996
2296
Леналидомид-Виста
Леналидомид
Капсулалар
Синтон Чили Лтда., ЧИЛИ
ҚР-ДЗ-5№025997
2297
Леналидомид-Виста
Леналидомид
Капсулалар
Синтон Чили Лтда., ЧИЛИ
ҚР-ДЗ-5№025998
2298
Лензетто®
Эстрадиол
Трансдермальді спрей
Гедеон Рихтер Румыния А.Қ., РУМЫНИЯ
ЛП-№000070-РГ-KZ
2299
Лениол
Парацетамол
Инфузияға арналған ерітінді
Оцука Фармасьютикал Индия Прайвет Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025681
2300
Леномид
Леналидомид
Капсулалар
Lotus Pharmaceutical Co., Ltd. Nantou Plant, ҚЫТАЙДЫҢ ТАЙВАНЬ ПРОВИНЦИЯСЫ
ҚР-ДЗ-5№025033
2301
Леномид
Леналидомид
Капсулалар
Lotus Pharmaceutical Co., Ltd. Nantou Plant, ҚЫТАЙДЫҢ ТАЙВАНЬ ПРОВИНЦИЯСЫ
ҚР-ДЗ-5№025034
2302
Леномид
Леналидомид
Капсулалар
Lotus Pharmaceutical Co., Ltd. Nantou Plant, ҚЫТАЙДЫҢ ТАЙВАНЬ ПРОВИНЦИЯСЫ
ҚР-ДЗ-5№025035
2303
Леномид
Леналидомид
Капсулалар
Lotus Pharmaceutical Co., Ltd. Nantou Plant, ҚЫТАЙДЫҢ ТАЙВАНЬ ПРОВИНЦИЯСЫ
ҚР-ДЗ-5№025036
2304
Лепанто
Пантопразол
Вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизацияланған ұнтақ
Вем Илач Сан ви Тик А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№025737
2305
Леркамен® 10
Лерканидипин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Берлин-Хеми АГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№006012
2306
Леркамен® 20
Лерканидипин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Берлин-Хеми АГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№019923
2307
Лесфаль®
Деректер жоқ
Инъекцияға арналған ерітінді
Фармак, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№020752
2308
ЛЕТЕРО
Летрозол
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
ХЕТЕРО ЛАБС ЛИМИТЕД, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№024580
2309
Летродэй
Летрозол
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Юджиа Фарма Спешиалайтиз Лимитэд, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025217
2310
Летрозол-Тева
Летрозол
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
С.К. Синдан - Фарма С. Р. Л., РУМЫНИЯ
ҚР-ДЗ-5№019320
2311
ЛЕФНО®
Лефлуномид
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Кусум Хелткер Пвт. Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№016712
2312
Ливазо
Питавастатин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Пьер Фабр Медикамент Продакшн, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№019699
2313
Ливазо
Питавастатин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Пьер Фабр Медикамент Продакшн, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№019700
2314
Ливазо
Питавастатин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Пьер Фабр Медикамент Продакшн, ФРАНЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№019701

2409
ТЕНОБЕЛ®
Тенофовир
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Нобел Алматинская Фармацевтическая Фабрика, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№023606
2410
Тенолиоф
Теноксикам
Лиофилизат для приготовления раствора для инъекций в комплекте с растворителем (вода для инъекций)
К.О. Ромфарм Компани С.Р.Л., РУМЫНИЯ
РК-ЛС-5№024428
2411
Теноф
Тенофовир
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
ХЕТЕРО ЛАБС ЛИМИТЕД, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№023522
2412
Тенофовира дизопроксила фумарат
Тенофовир
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Милан Лабораторис Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№024802
2413
Тенофовира дизопроксила фумарат и Эмтрицитабин
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Милан Лабораторис Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№024783
2414
Тенофовира дизопроксила фумарат, Эмтрицитабин и Эфавиренз
Нет данных
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Милан Лабораторис Лимитед, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№024803
2415
Тералиджен®
Алимемазин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Валента Фарм, РОССИЯ
РК-ЛС-5№025506
2416
Тералиджен®
Алимемазин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
Валента Фарм, РОССИЯ
РК-ЛС-5№025509
2417
Тералиджен® ретард
Алимемазин
Таблетки с пролонгированным высвобождением, покрытые пленочной оболочкой
Валента Фарм, РОССИЯ
РК-ЛС-5№025085
2418
Вакцина лиофилизированная глютамат БЦЖ для внутрикожного введения
Нет данных
Лиофилизат для приготовления суспензии для внутрикожного введения в комплекте с растворителем
Серум Институт оф Индия Пвт. Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№025165
2419
Терфалин®
Тербинафин
Таблетки
АО "Нобел Алматинская Фармацевтическая Фабрика", КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№016316
2420
Тетраксим, вакцина (адсорбированная) против дифтерии, столбняка, коклюша (бесклеточная) и полиомиелита (инактивированная)
Нет данных
Суспензия для инъекций
Санофи Пастер, ФРАНЦИЯ
РК-БП-5№021521
2421
ТЕТРАКСИМ®
Вакцина для профилактики дифтерии, коклюша, полиомиелита, столбняка
Суспензия для внутримышечного введения
Санофи Пастер С.А., Франция
ЛП-№000843-ГП-KZ
2422
Тетурам
Дисульфирам
Таблетки
ПАО НПЦ "Борщаговский ХФЗ", УКРАИНА
РК-ЛС-5№012716
2423
Тецентрик®
Атезолизумаб
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
Рош Диагностикс ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№024535
2424
Тецентрик®
Атезолизумаб
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
Ф. Хоффманн-Ля Рош Лтд., ШВЕЙЦАРИЯ
РК-ЛС-5№024868
2425
Тецентрик®
Атезолизумаб
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
Ф. Хоффманн-Ля Рош Лтд., ШВЕЙЦАРИЯ
РК-ЛС-5№025062
2426
Тиамазол-АИГФ
Тиамазол
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
АБДИ ИБРАХИМ, ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№025548
2427
Тивикай
Долутегравир
Таблетки диспергируемые
Глаксо Оперэйшенс Великобритания Лимитед (Глаксо Вэллком Оперэйшенс), ВЕЛИКОБРИТАНИЯ
РК-ЛС-5№025110

2409
Локулар
Фавипиравир
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№025945
2410
Ломексин
Фентиконазол
Қынаптық капсулалар
Каталент Итали С.п.А, ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№017147
2411
Ломексин
Фентиконазол
Қынаптық капсулалар
Каталент Итали С.п.А, ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№017148
2412
Ломексин
Фентиконазол
Қынаптық капсулалар
Каталент Итали С.п.А, ИТАЛИЯ
ҚР-ДЗ-5№017146
2413
Ломилан®
Лоратадин
Таблеткалар
"Новартис Фармасьютикал Мэньюфекчуринг" ЖШҚ, СЛОВЕНИЯ
ҚР-ДЗ-5№010751
2414
Ломфлокс
Ломефлоксацин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Ипка Лабораториз Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№015711
2415
Лонгидаза®
Бовгиалуронидаза азоксимер
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат
"НПО Петровакс Фарм" ЖШҚ, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№023327
2416
Лоноскар
Лорноксикам
Вена ішіне және бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат
MS Pharma Jordan, ИОРДАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№025453
2417
Лонсурф®
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Тайхо Фармасьютикал Ко., Лтд, ЖАПОНИЯ
ҚР-ДЗ-5№026418
2418
Лонсурф®
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Тайхо Фармасьютикал Ко., Лтд, ЖАПОНИЯ
ҚР-ДЗ-5№026424
2419
Лоперамид гидрохлориді
Лоперамид
Капсулалар
Здоровье народу Харьков фармацевтикалық кәсіпорны" ЖШҚ, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№009693
2420
Лоперамид гидрохлориді
Лоперамид
Капсулалар
"Борисов медициналық препараттар зауыты" ашық акционерлік қоғамы, БЕЛАРУСЬ
ҚР-ДЗ-5№013774
2421
Лоперамид гидрохлориді"ЛХ"
Лоперамид
Таблеткалар
ЖАҚ Лекхим-Харьков, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№001515
2422
Лопигрол
Клопидогрел
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№023162
2423
Лопикард
Амлодипин
Таблеткалар
Гетц Фарма (Пвт.) Лимитед, ПӘКІСТАН
ҚР-ДЗ-5№014171
2424
Лопикард
Амлодипин
Таблеткалар
Гетц Фарма (Пвт.) Лимитед, ПӘКІСТАН
ҚР-ДЗ-5№014173
2425
Лопинавир және ритонавир
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Ауробиндо Фарма Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№024911
2426
Лопинавир және ритонавир
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Ауробиндо Фарма Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№024913
2427
Лоприта
Деректер жоқ
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Маклеодс Фармасьютикалз Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025407

2494
Трастузумаб
Трастузумаб
Лиофилизат для приготовления концентрата для приготовления раствора для инфузий
БИОКАД, РОССИЯ
РК-ЛС-5№023112
2495
Трастузумаб
Трастузумаб
Лиофилизат для приготовления концентрата для приготовления раствора для инфузий, в комплекте с растворителем – бактериостатической водой для инъекций
ТОО Карагандинский фармацевтический комплекс, КАЗАХСТАН
РК-БП-5№023665
2496
Трастузумаб
Трастузумаб
Лиофилизат для приготовления концентрата для приготовления раствора для инфузий, в комплекте с растворителем – бактериостатической водой для инъекций
ТОО "КФК", Казахстан
ЛП-№012859-РГ-KZ
2497
Траумель С
Нет данных
Раствор для инъекций
Биологише Хайльмиттель Хеель ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№016217
2498
ТРАФИЛ
Тадалафил
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
HETERO LABS LIMITED, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№024756
2499
ТРАФИЛ
Тадалафил
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 5 мг, №10*
HETERO LABS LIMITED, ИНДИЯ
РК-ЛС-5№024758
2500
Тревикта®
Палиперидон
Суспензия для внутримышечного введения c пролонгированным высвобождением
Янссен Фармацевтика НВ, БЕЛЬГИЯ
РК-ЛС-5№026463
2501
Тревикта®
Палиперидон
Суспензия для внутримышечного введения c пролонгированным высвобождением
Янссен Фармацевтика НВ, БЕЛЬГИЯ
РК-ЛС-5№026464
2502
Тревикта™
Палиперидон
Суспензия для инъекций c пролонгированным высвобождением
Янссен Фармацевтика НВ, БЕЛЬГИЯ
РК-ЛС-5№022777
2503
Тревикта™
Палиперидон
Суспензия для инъекций c пролонгированным высвобождением
Янссен Фармацевтика НВ, БЕЛЬГИЯ
РК-ЛС-5№022778
2504
Трексома
Метотрексат
Раствор для инъекций
Нано Фанаваран Даруэй Алванд (НаноАлванд), ИРАН, ИСЛАМСКАЯ РЕСПУБЛИКА
РК-ЛС-5№026347
2505
Трексома
Метотрексат
Раствор для инъекций
Нано Фанаваран Даруэй Алванд (НаноАлванд), ИРАН, ИСЛАМСКАЯ РЕСПУБЛИКА
РК-ЛС-5№026348
2506
Трексома
Метотрексат
Раствор для инъекций
Нано Фанаваран Даруэй Алванд (НаноАлванд), ИРАН, ИСЛАМСКАЯ РЕСПУБЛИКА
РК-ЛС-5№026349
2507
Трексома
Метотрексат
Раствор для инъекций
Нано Фанаваран Даруэй Алванд (НаноАлванд), ИРАН, ИСЛАМСКАЯ РЕСПУБЛИКА
РК-ЛС-5№026350
2508
Трексома
Метотрексат
Раствор для инъекций
Нано Фанаваран Даруэй Алванд (НаноАлванд), ИРАН, ИСЛАМСКАЯ РЕСПУБЛИКА
РК-ЛС-5№026351
2509
Трексома
Метотрексат
Раствор для инъекций
Нано Фанаваран Даруэй Алванд (НаноАлванд), ИРАН, ИСЛАМСКАЯ РЕСПУБЛИКА
РК-ЛС-5№026352
2510
Трексома
Метотрексат
Раствор для инъекций
Нано Фанаваран Даруэй Алванд (НаноАлванд), ИРАН, ИСЛАМСКАЯ РЕСПУБЛИКА
РК-ЛС-5№026353
2511
Трексома
Метотрексат
Раствор для инъекций
Нано Фанаваран Даруэй Алванд (НаноАлванд), ИРАН, ИСЛАМСКАЯ РЕСПУБЛИКА
РК-ЛС-5№026354
2512
Трексома
Метотрексат
Раствор для инъекций
Нано Фанаваран Даруэй Алванд (НаноАлванд), ИРАН, ИСЛАМСКАЯ РЕСПУБЛИКА
РК-ЛС-5№026355

2494
Максигра® White
Силденафил
Шайнайтын таблеткалар
Генефарм, ГРЕЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№023812
2495
Макситрол®
Деректер жоқ
Офтальмологиялық жақпамай
Алкон-Куврер, БЕЛЬГИЯ
ҚР-ДЗ-5№012104
2496
Макситрол®
Деректер жоқ
Көзге тамызатын дәрі
Алкон-Куврер, БЕЛЬГИЯ
ҚР-ДЗ-5№012084
2497
Макситрол®
Дексаметазон/неомицин/полимиксин B
Көзге тамызатын дәрі
с.а. Алкон-Куврер н.в. / s.a. Alcon-Couvreur n.v., Бельгия
ЛП-№002301-ГП-KZ
2498
Максифлокс
Моксифлоксацин
Көзге тамызатын дәрі
Ромфарм Компани С.Р.Л., РУМЫНИЯ
ҚР-ДЗ-5№023950
2499
МАКСОТРОПИЛ
Пирацетам
Көпіршитін таблеткалар
Ирбит химфармзауыты, РЕСЕЙ
ҚР-ДЗ-5№026047
2500
Маннитол
Маннитол
Инфузияға арналған ерітінді
НУР-МАЙ ФАРМАЦИЯ, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-3№020712
2501
Маннитол-Келун-Казфарм
Маннитол
Инфузияға арналған ерітінді
Kelun-Kazpharm (Келун-Казфарм), ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№022181
2502
Мардозия
Деректер жоқ
Көзге тамызатын дәрі
ФАМАР А.В.Е., ГРЕЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№024787
2503
МАСИПАН®
Мацитентан
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Нобел Алматы Фармацевтикалық Фабрикасы, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-0№026013
2504
Матрифен™
Фентанил
Трансдермальді емдік жүйе
ЛТС Ломанн Терапи - Системе АГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№020392
2505
Матрифен™
Фентанил
Трансдермальді емдік жүйе
ЛТС Ломанн Терапи - Системе АГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№020393
2506
Матрифен™
Фентанил
Трансдермальді емдік жүйе
ЛТС Ломанн Терапи - Системе АГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№020394
2507
Матрифен™
Фентанил
Трансдермальді емдік жүйе
ЛТС Ломанн Терапи - Системе АГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№020395
2508
Матрифен™
Фентанил
Трансдермальді емдік жүйе
ЛТС Ломанн Терапи - Системе АГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№020396
2509
Мебутрим®
Тримебутин
Таблеткалар
Биофарм Сп., ПОЛЬША
ҚР-ДЗ-5№024961
2510
Мебутрим®
Тримебутин
Таблеткалар
Биофарм Сп., ПОЛЬША
ҚР-ДЗ-5№024962
2511
Мевак ACYW, ACYW135 топтарының полисахаридті лиофилизацияланған (тазартылған) менингококкты вакцина
Деректер жоқ
Инъекцияға арналған лиофилизацияланған ұнтақ еріткішпен жиынтықта
Юйси Валвакс Байотехнолоджи Ко., ҚЫТАЙ
ҚР-БП-5№024744
2512
Мегапим
Цефепим
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
Сансе Лабораториз Пвт. Лтд, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№020780

2664
ФОНДАПАРИНУКС НАТРИЯ-ТЛ
Фондапаринукс натрия
Раствор для внутривенного и подкожного введения
Р-Фарм, Россия
ЛП-№004301-ГП-KZ
2665
Формисонид®
Нет данных
Порошок для ингаляций дозированный
Открытое акционерное общество "Фармстандарт-Лексредства", (ОАО "Фармстандарт-Лексредства"), РОССИЯ
РК-ЛС-5№024139
2666
Формисонид®
Нет данных
Порошок для ингаляций дозированный
Открытое акционерное общество "Фармстандарт-Лексредства", (ОАО "Фармстандарт-Лексредства"), РОССИЯ
РК-ЛС-5№024140
2667
Формисонид®
Нет данных
Порошок для ингаляций дозированный
Открытое акционерное общество "Фармстандарт-Лексредства", (ОАО "Фармстандарт-Лексредства"), РОССИЯ
РК-ЛС-5№024141
2668
ФОРСАНЕК®
Эторикоксиб
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 120 мг, №28*
Кусум Хелткер Пвт. Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№024792
2669
ФОРСАНЕК®
Эторикоксиб
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 90 мг, №28*
Кусум Хелткер Пвт. Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№024794
2670
ФОРСАНЕК®
Эторикоксиб
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 60 мг, №28*
Кусум Хелткер Пвт. Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№024795
2671
Форсига
дапаглифлозин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
ООО "АстраЗенека Индастриз"
ЛП-№005264-ГП-KZ
2672
Форсига
дапаглифлозин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
АстраЗенека Фармасьютикалз ЛП
ЛП-№005264-ГП-KZ
2673
Форсига
дапаглифлозин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
АстраЗенека ЮК Лимитед
ЛП-№005264-ГП-KZ
2674
Форсига
дапаглифлозин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
АО "Нобел Алматинская Фармацевтическая Фабрика", КАЗАХСТАН
ЛП-№005264-ГП-KZ
2675
Форсига™
Дапаглифлозин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
АстраЗенека Фармасьютикалс ЛП, СОЕДИНҢННЫЕ ШТАТЫ АМЕРИКИ
РК-ЛС-5№023471
2676
Форсига™
Дапаглифлозин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
АстраЗенека Фармасьютикалс ЛП, СОЕДИНҢННЫЕ ШТАТЫ АМЕРИКИ
РК-ЛС-5№023472
2677
Форсига™
Дапаглифлозин
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
АстраЗенека Фармасьютикалс ЛП, США
ЛП-№(005264)-(ГП-KZ)
2678
Фортека®
Пролголимаб
Концентрат для приготовления раствора для инфузий
БИОКАД, РОССИЯ
РК-ЛС-5№025525
2679
ФОРТОКС®
Нет данных
Лиофилизат для приготовления раствора для внутримышечного введения
Huons BioPharma Co., Ltd., РЕСПУБЛИКА КОРЕЯ
РК-ЛС-5№024855
2680
ФОСТЕР®
Нет данных
Аэрозоль для ингаляций, дозированный
Кьези Фармацеутици С.п.А, ИТАЛИЯ
РК-ЛС-5№023940
2681
Фосфоглив®
Нет данных
Лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем
Фармстандарт-УфаВИТА, РОССИЯ
РК-ЛС-5№018618
2682
Фосфоглив® УРСО
Нет данных
Капсулы
Фармстандарт-Лексредства, РОССИЯ
РК-ЛС-5№025939
2683
Фосфоглив® форте
Нет данных
Капсулы
Открытое акционерное общество "Фармстандарт-Лексредства", (ОАО "Фармстандарт-Лексредства"), РОССИЯ
РК-ЛС-5№020423

2664
Метотрексат медак
Метотрексат
Инъекцияға арналған ерітінді
Онкотек Фарма Продукцион ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№024985
2665
Метотрексат-Келун-Казфарм
Метотрексат
Инъекцияға арналған ерітінді
Kelun-Kazpharm (Келун-Казфарм), ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№023252
2666
Метотрексат-Келун-Казфарм
Метотрексат
Инъекцияға арналған ерітінді
Kelun-Kazpharm (Келун-Казфарм), ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№023253
2667
Метотрексат-Келун-Казфарм
Метотрексат
Инъекцияға арналған ерітінді
Kelun-Kazpharm (Келун-Казфарм), ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№023254
2668
Метотрексат-Келун-Казфарм
Метотрексат
Инъекцияға арналған ерітінді
Kelun-Kazpharm (Келун-Казфарм), ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№023255
2669
Метофил
Метотрексат
Инъекцияға арналған ерітінді
Онко Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№025203
2670
Метофил
Метотрексат
Инъекцияға арналған ерітінді
Онко Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№025204
2671
Метофил
Метотрексат
Инъекцияға арналған ерітінді
Онко Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№025205
2672
Метофил
Метотрексат
Инъекцияға арналған ерітінді
Онко Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№025206
2673
Метофил
Метотрексат
Инъекцияға арналған ерітінді
Онко Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№025207
2674
Метофил
Метотрексат
Инъекцияға арналған ерітінді
Онко Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№025208
2675
Метофил
Метотрексат
Инъекцияға арналған ерітінді
Онко Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№025209
2676
Метофил
Метотрексат
Инъекцияға арналған ерітінді
Онко Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№025210
2677
Метофил
Метотрексат
Инъекцияға арналған ерітінді
Онко Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№025211
2678
Метофил
Метотрексат
Инъекцияға арналған ерітінді
Онко Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№025212
2679
Метплитин
Ситаглиптин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Др. Редди'с Лабораторис Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025970
2680
Метплитин
Ситаглиптин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Др. Редди'с Лабораторис Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025971
2681
Метплитин
Ситаглиптин
Үлбірлі қабықпен қапталған таблеткалар
Др. Редди'с Лабораторис Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№025972
2682
Метрид
Метронидазол
Инфузияға арналған ерітінді
оЦука Фармасьютикал Үндістан Прайвет Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№016129
2683
Метрогил
Метронидазол
Вена ішіне енгізуге арналған ерітінді
Юник Фармасьютикал Лабораториз ("Дж.Б.Кемикалс энд Фармасьютикалс Лтд" фирмасының бөлімшесі), ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№016490

2911
Энбрел Лио
Этанерцепт
Лиофилизат и растворитель для приготовления раствора для подкожного введения
Пфайзер Мэнюфэкчуринг Бельгия НВ, Бельгия
ЛП-№007800-РГ-KZ
2912
Энбрел Май Клик
Этанерцепт
Раствор для инъекций в предварительно наполненных шприц-ручках
Пфайзер Мануфактуринг Бельгия Н.В., БЕЛЬГИЯ
РК-ЛС-5№021439
2913
Эндоксан
Циклофосфамид
Порошок для приготовления раствора для внутривенного введения
Бакстер Онкология ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№017596
2914
Эндоксан
Циклофосфамид
Порошок для приготовления раствора для внутривенного введения
Бакстер Онкология ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№017597
2915
Энженла
Соматрогон
Раствор для подкожного введения
Пфайзер Мэнюфэкчуринг Бельгия НВ, БЕЛЬГИЯ
РК-ЛС-5№026341
2916
Энженла
Соматрогон
Раствор для подкожного введения
Пфайзер Мэнюфэкчуринг Бельгия НВ, БЕЛЬГИЯ
РК-ЛС-5№026342
2917
Энзалутамид Сандоз®
Энзалутамид
Капсулы
Лотус Фармасьютикал Ко., Лтд, ТАЙВАНЬ (ПРОВИНЦИЯ КИТАЯ)
РК-ЛС-5№026394
2918
Энзалутамид-Виста
Энзалутамид
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
ФарОС МТ Лтд., МАЛЬТА
РК-ЛС-5№026638
2919
Энзалутамид-Виста
Энзалутамид
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой
ФарОС МТ Лтд., МАЛЬТА
РК-ЛС-5№026639
2920
Энокс
Эноксапарин натрия
Раствор для инъекций в однодозовых предварительно заполненных шприцах
Атабай Илач Фабрика А.С., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№026124
2921
Энокс
Эноксапарин натрия
Раствор для инъекций в однодозовых предварительно заполненных шприцах
Атабай Илач Фабрика А.С., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№026125
2922
Энокс
Эноксапарин натрия
Раствор для инъекций в однодозовых предварительно заполненных шприцах
Атабай Илач Фабрика А.С., ТУРЦИЯ
РК-ЛС-5№026126
2923
Энплейт
Ромиплостим
Порошок для приготовления раствора для подкожного введения
Амджен Технолоджи (Айрлэнд) Анлимитед Компани, ИРЛАНДИЯ
РК-ЛС-5№019786
2924
Энспринг®
Сатрализумаб
Раствор для подкожного введения
Чугай Фарма Мануфактуринг Ко., Лтд., ЯПОНИЯ
РК-ЛС-5№025358
2925
Энтекавир Вива Фарм
Энтекавир
Таблетки, покрытые оболочкой
ВИВА ФАРМ, КАЗАХСТАН
РК-ЛС-5№024050
2926
Энтерофурил®
Нифуроксазид
Капсулы
Босналек АО, БОСНИЯ И ГЕРЦЕГОВИНА
РК-ЛС-5№022825
2927
Энтивио®
Ведолизумаб
Порошок для приготовления концентрата для приготовления раствора для инфузий
Такеда Фармасьютикал Компани Лимитед, ЯПОНИЯ
РК-ЛС-5№022402
2928
Энтивио®
Ведолизумаб
Раствор для подкожного введения
Веттер Фарма Фертигунг ГмбХ и Ко. КГ, ГЕРМАНИЯ
РК-ЛС-5№025275
2929
Энтивио®
Ведолизумаб
Раствор для подкожного введения
Такеда Австрия ГмбХ, АВСТРИЯ
РК-ЛС-5№025275
2930
Энтивио®
Ведолизумаб
Лиофилизат для приготовления концентрата для приготовления раствора для инфузий
Патеон Италия С.П.А., Италия; Такеда Фармасьютикал Компани Лимитед, Япония
ЛП-№000347-ГП-KZ
2931
Энфин
Налбуфин
Раствор для инъекций
Стериль-Джин Лайф Сайенсиз (Р) Лтд., ИНДИЯ
РК-ЛС-5№023979

2911
Натрий хлориді pharmadel
Деректер жоқ
Инфузияға арналған ерітінді
Anhui Double-Crane Pharmaceutical Co., Ltd., ҚЫТАЙ
ҚР-ДЗ-5№021295
2912
Натрий хлориді-DF
Деректер жоқ
Инъекцияға арналған ерітінді
ЖШС"DOSFARM", ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-5№024952
2913
Натрий хлориді-Дарница
Деректер жоқ
Инъекцияға арналған ерітінді
Фармацевтикалық фирма "Дарница" ЖАҚ, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№015535
2914
Натрий хлориді-Дарница
Деректер жоқ
Инъекцияға арналған ерітінді
Фармацевтикалық фирма "Дарница" ЖАҚ, УКРАИНА
ҚР-ДЗ-5№015536
2915
Натрий цефотаксимі
Цефотаксим
Инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған ұнтақ
Химфарм, ҚАЗАҚСТАН
ҚР-ДЗ-3№021402
2916
Натриофолин медак
Деректер жоқ
Вена ішіне енгізуге арналған ерітінді
Лиоконтракт ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№015099
2917
Натриофолин медак
Деректер жоқ
Вена ішіне енгізуге арналған ерітінді
Лиоконтракт ГмбХ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№015100
2918
Небивол
Небиволол
Таблеткалар
Фармапат С.А., ГРЕЦИЯ
ҚР-ДЗ-5№022873
2919
Небиволол-Тева
Небиволол
Таблеткалар
Балканфарма-Дупница АД, БОЛГАРИЯ
ҚР-ДЗ-5№025591
2920
Небиворлд
Небиволол
Таблеткалар
Уорлд Медицин Илач Сан. ве Тидж. А.Ш., ТҮРКИЯ
ҚР-ДЗ-5№023599
2921
Небидо®
Тестостерон
Бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді
Байер АГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№009483
2922
Небидо®
Тестостерон
Бұлшықет ішіне енгізуге арналған ерітінді
Байер АГ, ГЕРМАНИЯ
ЛП-№004023-ГП-KZ
2923
Небилет®
Небиволол
Таблеткалар
Берлин-Хеми АГ, ГЕРМАНИЯ
ҚР-ДЗ-5№014109
2924
Небилонг
Небиволол
Таблеткалар
Микро Лабс Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№024695
2925
Небилонг
Небиволол
Таблеткалар
Микро Лабс Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№024696
2926
Небилонг-5
Небиволол
Таблеткалар
Микро Лабс Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№021290
2927
Небилонг-АМ
Деректер жоқ
Таблеткалар
Микро Лабс Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№021292
2928
Не-Бол
Ибупрофен
Ішуге арналған суспензия
Линкольн Фармасьютикалс Лтд., ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№121929
2929
НЕБУНТА 5
Небиволол
Таблеткалар
Аджанта Фарма Лимитед, ҮНДІСТАН
ҚР-ДЗ-5№026387
2930
Неванак® Форте
Непафенак
Көзге тамызатын дәрі
с.а. Алкон-Куврер н.в., БЕЛЬГИЯ
ЛП-№000067-РГ-KZ
2931
Неванак™
Непафенак
Көзге тамызатын дәрі, суспензия
Алкон-Куврер, БЕЛЬГИЯ
ҚР-ДЗ-5№019922